PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Empire: Total War

صفحه ها : [1] 2

havas_1980
08-03-2009, 16:57
ترجمه از ... هومان س. (havas_1980)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با تشکر از ... مسعود عزیز (Masoud King) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای کمک در ترجمه بخش کمپین

EMPIRE: TOTAL WAR

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشاهده سایز کامل >>

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسازنده: The Creative Assembly
ناشر: Sega

توزیع کننده: Sega (Retail)
Steam (Online)i

طراح: James Russell
آهنگساز: Richard Beddow

سری: Total War

پلتفرم: Microsoft Windows
تاریخ انتشار: NA 3 March 2009
EU 4 March 2009

ژانر: Turn-Based Strategy
Real-Time Tactics

مود: Single-Player, Multi-Player
درجه: ESRB: T
PEGI: 16+i

سیستم مورد نیاز: Minimum

CPU: 2.4 GHz Single Core Intel or AMD equivalent processor
RAM: 1GB RAM (XP) 2GB RAM (Vista)
Video Card: 256MB DirectX 9.0c compatible video card (shader 2.0 or higher)
Sound Card: Directx9.0c compatible sound card
HDD: 15 GB free uncompressed hard drive space
Windows compatible mouse & keyboard

تاریخچه سری Total War

Shogun: Total War - 2000
Shogun: Total War - Mongol Invasion - 2001 - نسخه تکمیلی
Shogun: Total War - Warlord Edition - 2001 - نسخه اصلی + نسخه تکمیلی

Medieval: Total War - 2002
Medieval: Total War - Viking Invasion - 2003 - نسخه تکمیلی
Medieval: Total War - Battle Collection - 2004 - نسخه اصلی + نسخه تکمیلی

Rome: Total War - 2004
Rome: Total War - Barbarian Invasion - 2005 - نسخه تکمیلی اول
Rome: Total War - Gold Edition - 2006 - نسخه اصلی + نسخه تکمیلی اول
Rome: Total War - Alexander - 2006 - نسخه تکمیلی دوم

Total War: Eras - 2006 - نسخه های Total War

Medieval II: Total War - 2006
Medieval II: Total War - Kingdoms - 2007 - نسخه تکمیلی
Medieval II: Total War - Gold Edition - 2008 - نسخه اصلی + نسخه تکمیلی

گیم پلی

Empire: Total War بر روی اکتشاف, سیاست, اقتصاد, ایجاد مستعمرات و در نهایت تسخیر متمرکز شده است. بازی اوایل دوره مدرن یعنی سالهای 1700 تا 1800 میلادی را در بر می گیرد و به بازیکنان اجازه می دهد که ملتهای آن دوره را در اروپا, شمال آفریقا, آمریکا و هندوستان هدایت کند. مانند بازیهای Total War قبلی, گیم پلی Empire: Total War به دو بخش تقسیم می شود; نقشه کمپین (Campaign Map) نوبتی (Turn-Based) که به بازیکن اجازه می دهد تا ارتش ها را در زمین حرکت دهد, سیاست تعیین کند, تجارت کند و بقیه کارهایی که بایستی برای ملت انجام شود, و مد نبرد همزمان (Real-Time) که قادر می سازد بازیکنان جریان هر نبردی که اتفاق می افتد را رهبری کنند.

Empire: Total War دقیقا 50 کشور را در قرن 18 میلادی نشان می دهد; اما در شروع فقط 12 کشور قابل بازی هستند و بقیه در حین بازی باز خواهند شد. در این میان, کشورهای قدرتمند و با نفوذ اروپایی عبارتند از بریتانیای کبیر, فرانسه, پروسیا و اتریش و جمهوری هلند و کشورهای قابل دسترس دیگر در همین قاره شامل اسپانیا, سوئد و مشترک لهستان-لیتوانی هستند. در جنوب غربی اروپا, خاور میانه و شمال آفریقا, قدرت در دست امپراطوری عثمانی و قدرت اروپای شرقی هم امپراطوری روسیه می باشد. در نهایت قدرت شبه قاره هند, امپراطوری بمبئی و قدرت قاره آمریکا, ایالات متحده آمریکاست. بازی تشکیل ملت های کلیدی در اوایل دوره مدرن شامل انقلاب فرانسه و ایالات متحده, و سقوط دولت های محلی توسط امپراطوری های بزرگ را منعکس می کند.

جاده استقلال

مد کمپین داستانی جاده استقلال (Road to Independence) در Empire: Total War گنجانده شده است که بازیکن نقش مهاجران انگلیسی آمریکا را در سه ماموریت انجام می دهد; اول تاسیس و توسعه کلنی انگلیسی جیمز تاون, دوم نبرد انگلیس با فرانسه و متحدانش, قومهای محلی آمریکا و در پایان, نبرد ارتش قاره ای یعنی مستعمرات سیزده گانه در مقابل انگلستان که منجر به استقلال آمریکا شد. (مراجعه شود به بخش تریلر - تریلر جاده استقلال)

کمپین

در کمپین Empire: Total War بازیکن یک کشور را انتخاب کرده و به سوی ساختن یک امپراطوری در دنیای قرن 18 حرکت می کند. هر کشور کنترل قلمروهای مختلفی را بر عهده دارد که هر قلمرو دارای یک شهر مرکزی و در صورتی ساحلی بودن قلمرو دارای یک بندر می باشد. بازیکن می تواند نیروهای نظامی و ناوگان بسازد و برای دفاع از سرزمین خود و یا گرفتن قلمرو های دیگر از منابع نظامی استفاده کند, یا با اتخاد تدابیر سیاسی می تواند در بازی پیشرفت هایی را حاصل نماید. به علاوه بازیکن می تواند از اقتصاد و مذهب به خوبی کارهای مخفی و غیر مشروع مانند جاسوسی و ترور سود ببرد. مد کمپین بصورت نوبتی ست و هر نوبت بیانگر 6 ماه بوده که به بازیکن اجازه می دهد به تمام ملزومات کشورش قبل از پایان نوبت, توجه داشته باشد و همچنین هوش مصنوعی همه حرکات کشورهای دیگر را انجام می دهد.

مد کمپین ترکیبی از Rome: Total War و Medieval II: Total War است, اما شامل چندین بهبود می باشد. بازی در سه ناحیه قابل بازیست: اروپا, آمریکا و هندوستان. روش کار کردن قلمروها غیر متمرکزست; هر چند یک قرارگاه مرکزی هنوز وجود دارد, مکان های دیگر در یک قلمرو می تواند صرف تجارت و سرباز گیری شود که به کشورها اختیار می دهد بدون حمله به قرار گاه مرکزی سود دهی آن قلمرو را قطع کنند. سیاست, مالیات و تجارت شکلی ساده و موثر دارند و در نتیجه گیم پلی را ساده تر می سازند. قسمتی از این ساده سازی به بازیکنان این اجازه را می دهد که هیئت وزیر منصوب کنند تا بتوانند کنترل بهتری بر روی حکومتشان داشته باشد. محققان, فرستاده ها و آدم کشان که در عناوین قبلی برای سیاست و تجارت و جنبه های جاسوسی استفاده می شدند با دو دسته نجیب زاده و جمع کننده عوض شده اند. روش ساختن ارتش نیز تغییر یافته است. بجای اینکه در کلنی ساخته شوند و سپس به طرف ژنرالها حرکت داده شوند, ژنرالها ارتشهایشان را خودشان مستقیما از طریق نزدیک شدن به کلنی ها می سازند. بازیکنان اکنون می توانند تکنولوژی ها را به کمک یک درخت تکنولوژی (Technology Tree) جست و جو کنند که منجر به پیشرفت ها و اکتشافات جدید در بخشهایی شامل زیر سازی, سیاست, کشاورزی و نظامی می شود.

نقشه کمپین شامل اروپا, آمریکا و هندوستان ست که بزرگترین نقشه در Total War می باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتغییرات در حکومت ممکن است در کمپین رخ دهد بطوریکه برای دمکراسی قیام شده و حکومت سلطنتی پایان یابد. برای مثال ایالات متحده در صورتی موجودیت خود را بدست میآورد اگر امپراطوری انگلستان ناتوان شود نظم اجتماعی را حفظ کند. مثال دیگر انقلاب فرانسه زمانی شکل خواهد گرفت که مردم فرانسه از حکومتشان راضی نباشند. ملت ها اهداف مختلفی دارند شامل احداث کلنی ها, راههای تجاری و تصرف سرزمینها. شورشها و انقلاب ها به واسطه نوع حکومت شکل خواهند گرفت و متاثر از آن هستند. وقتی انقلاب رخ می دهد بازیکن می تواند انتخاب کند که طرف نیروهای شورشی یا گروه های وفادار باشد. نوع حکومتی که بازیکن برای کشورش منصوب می کند بر چگونگی نگاه کشورهای دیگر و روابط سیاسی با آنها تاثیر می گذارد. مذهب که نقش اصلی را در Medieval II: Total War ایفا نمی کند, در اینجا عاملی مهم بوده که برای به کنترل در آوردن مناطق تازه تصرف شده به کمک میآید و درجه روابط سیاسی میان کشورها را تعیین می کند. (مراجعه شود به بخش تریلر - تریلر کمپین)

نبردهای زمینی

دومین بخش عمده گیم پلی, سیستم نبرد است. برعکس بخش کمپین, بازیکن نبرد ها را به صورت همزمان کنترل می کند. در نبردهای زمینی بازیکن سپاهی متشکل از نیروهای پیاده, سواره نظام و واحد توپ خانه که حداکثر 20 دسته می باشند را میتواند در دسترس داشته باشد. هر نیرو برتری, ضعف و ارزش خود را دارد و بازیکن باید تاکتیک ها و آرایش نظامی آن دوره را برای پیروزی استفاده کند. محیط میدان نبرد و وضعیت آب و هوا بر روی نبرد تاثیر می گذارد. نبرد ها می تواند در صورت محاصره از نبردهای باز به نبردهای بسته و خیابانی کشیده شود. هر نیرو مقداری روحیه (Morale) دارد که در صورتی نبرد برای کشور به خوبی پیش رود افزایش یافته و یا به خاطر تلفات سنگین, از دست دادن پرچم ها و مرگ فرمانده کاهش میابد. وقتی روحیه نیرو کاملا خالی می شود آنها دچار بی نظمی شده و سعی می کنند بسرعت از میدان نبرد فرار کنند که البته بازیکن این امکان را دارد که نیروها را دوباره جمع و به صف کند. پیروزی در نبرد ها از طریق وا داشتن نیروهای دشمن به فرار, یا از طریق کشتن یا اسیر کردن ارتش مخالف حاصل می شود. به اضافه حمله کننده بتواند در یک مدت زمان مشخص میدان مرکزی شهر مقابل را کنترل کند. Empire: Total War همچنین عامل های میدان نبرد جدیدی را معرفی می کند; نیرو ها می توانند در نزدیک دیوار ها یا داخل ساختمان ها پوشش بگیرند. استحکامات زمینی به صورت همزمان قابل احداث هستند. نیروهای پیاده می توانند از موانع کوچک در زمین مانند حصار ها و پرچین ها عبور کنند. اسلحه های مبنی بر باروت می توانند درست عمل نکرده, باعث بروز حادثه برای صاحب اسلحه و حتی مرگ شوند. (مراجعه شود به بخش تریلر - تریلر نبردهای زمینی)

نبردهای زمینی برای اولین بار در Total War قدرت باروت را نمایش می دهند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنبردهای دریایی

بر عکس عناوین قبلی Total War نبردها در Empire: Total War علاوه بر خشکی در دریا هم انجام می شود. در نبردهای دریایی بازیکن حداکثر ناوگانی متشکل از بیست کشتی که در رده, اندازه, تسلیحات و خدمه متفاوت می باشند را می تواند کنترل کند. در اینجا هم خدمه هر کشتی مقدار مخصوصی روحیه دارد که در جریانات نبرد تغییر می کند; اگه روحیه خدمه پایین بیاید ممکن است بکوشند تا از کشتی فرار کنند, یا ممکن است مجبور به تسلیم شوند. یک نبرد وقتی به پیروزی می رسد که همه کشتی های دشمن غرق یا تسخیر شوند, یا نقشه را ترک کنند. بازیکنان می توانند تعیین کنند که خدمه, کدام بخش از کشتی دشمن را هدف بگیرند; دکلها می توانند واژگون شوند, بادبانها و توپ خانه می توانند نابود شوند و خسارت های گوناگون می تواند توانایی کشتی را از کار بیندازد یا باعث غرق شدن آن شود. انواع گوناگونی از مهمات در نبرد قابل استفاده هستند شامل توپ های ضد نفر, توپ های زنجیره ای و توپ های بزرگ. سرانجام در پیشرفت نبرد و پهلو گرفتن کشتی ها در کنار هم, خدمه می توانند وارد عرشه کشتی دشمن شوند و تن به تن نبرد کنند تا بتوانند کشتی دشمن را تسخیر کنند. (مراجعه شود به بخش تریلر - تریلر نبردهای دریایی)

نبردهای دریایی یک بخش جدید برای Total War می باشد.
یک طراح عنوان می کند که یکسال بر روی سیستم فیزیک آب در حال کار بوده است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتریلر ها

تریلرها به ترتیب; سینمایی, نبردهای دریایی, نبردهای زمینی, کمپین, جاده استقلال, چند نفره, انتشار

Cinematic Trailer | Size: 18MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Chapter 1 of 5: Naval Battles Trailer | Size: 23.4MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Chapter 2 of 5: Land Battles Trailer | Size: 24.8MB

Chapter 3 of 5: Campaign Trailer | Size: 26.9MB

Chapter 4 of 5: Road to Independence Trailer | Size: 20.3MB

Chapter 5 of 5: Multiplayer Trailer | Size: 17.7MB

Launch Trailer | Size: 17.8MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامتیازات

ا93/100 | میانگین امتیازات بر اساس 8 نقد
_______

ا100/100 | GameSpy - عناصر اینترفیس ساده شده, کمپین بزرگ, نقشه و صفحه اطلاعات بهبود یافته که بهترین Total War را تا به حال خلق کرده است.

ا95/100 | IGN - بازی Empire: Total War با استادی ترکیب همه چیزهایی است که در بازیهای استراتژی آنها را دوست دارم - یک کار بزرگ, یک نمایش درجه یک..., اگر شما یک طرفدار بازیهای استراتژی هستید باید این بازی را در کلکسیون داشته باشید.

ا95/100 | Game Informer
ا95/100 | Gameplanet
ا94/100 | PC Gamer UK
ا91/100 | 1UP
ا90/100 | Total Video Games
ا90/100 | EuroGamer

منبع

EN.Wikipedia.org/wiki/empire_total_war
PC.IGN.com/objects/958/958390.html
GameTrailers.com/game/6795.html
GameRankings.com/pc/942966-empire-total-war/index.html

milky way
08-03-2009, 18:10
بهترین کار ممکن رو کردی که برای این بازی تاپیک زدی، دمت گرم.

SnoWall
08-03-2009, 18:16
به نظر بازی قشنگی میاد...
من خودم Rome Total War رو دارم و هنوزم که هنوزه ازش راضی هستم و هیچ وقت ازش سیر نشدم.

میشه لطفا بگید با سیستمی که من دارم این بازی در حد عالی اجرا میشود یا نه:

Ram : 2 GB
VGA : 512 MB
CPU : Intel Core 2 Duo - 2.40 GHz

فکر کنم همین قدر کافی باشه...

SHADEL
09-03-2009, 04:45
واااااااااااااااااااای
بازی استراتژیک فقط
جنگهای صلیبی و توتال وار.

vanish
09-03-2009, 18:06
کسی این بازی رو داره؟؟؟

SnoWall
09-03-2009, 18:17
من که میرم بخرمش...:8:

ali_ranger22
10-03-2009, 11:21
تاپیک دانلود

general_sorena
10-03-2009, 12:09
من امپاير رو از پرديس خريدم منتهي مشكل صدا داره و در كمپين استقلال آمريكا هم بيرون ميپره كسي مي دونه نسخه p30world‌اين مشكلات رو داره يا نه؟ خود مديران توضيحي دارند؟
البته تا جايي كه من در اينترنت سرچ كردم مشكل از كرك بوده و با نصب يك فايل sound fix كه حجمش 500 مگابايت :41: هست حل ميشه.

ali_ranger22
10-03-2009, 12:56
آره بعضی نسخه ها مشکل صدا دارن
این یه کرک فیکس مربوط به بازی که البته مطمئن نیستم این مشکلو حل میکنه یا نه !

عکس

havas_1980
10-03-2009, 13:26
GameSpot امتیاز 8.5 از 10 رو به بازی داد.

ضعفهای بازی, مشکلات هوش مصنوعی, باگهای بیشمار و ایردات اجرای بازی ذکر شده. جالب اینه که GameSpot نبردهای دریایی رو به اندازه نبردهای زمینی عالی و سرگرم کننده عنوان کرده در حالی که قبل از این سایتها و مجلات بازی کنترل نبردهای دریایی رو کمی نامناسب ذکر کرده بودند!

از Creative Assembly هم خبری رسیده که اولین پچ برای بازی در هفته بعد منتشر میشه. این پچ قراره که مشکلات گیم پلی و باگ ها رو اصلاح و اجرای بازی رو تا حد زیادی بهبود ببخشه.

general_sorena
10-03-2009, 16:29
منظورم اين بود نسخه p30world هم همينطوره؟

nelson
10-03-2009, 19:10
مشكلات هوش مصنوعي كه خيلي عجيب است چون تو بیشتر سایتها نوشته هوش مصنوعی خیلی عالی کار شده بعد ایا همه ی نسخه ها مشکلات اجرا شدن دارند؟

SnoWall
10-03-2009, 19:20
طبیعتا بازیهایی که تازه به بازار میان این جور مشکلات اولیه رو دارند...:41:

vanish
10-03-2009, 19:42
به نظر شما برای ایام عید این بازی رو بگیرم یا world in coflict ???

halflife g
10-03-2009, 19:47
به نظر شما برای ایام عید این بازی رو بگیرم یا world in coflict ???

به نظر من total war بهتره من هم حتما اگه تونستم می خرمش

milky way
10-03-2009, 19:52
شاید بهتره یکی دو هفته صبر کنیم تا کرک درست حسابی شاید بیاد یا پچی چیزی.

SnoWall
10-03-2009, 20:58
شاید بهتره یکی دو هفته صبر کنیم تا کرک درست حسابی شاید بیاد یا پچی چیزی.

منم موافقم...:46: چون همیشه اولش نه پچ و نه کرکی درست و حسابی وجود نداره...:13:

SnoWall
10-03-2009, 21:02
فکر کردم شاید شما هم بخواهید این شاهکار هنری رو ببینید...:18:

Paradise_human
10-03-2009, 21:53
بچه فکر کنم قاجار ها ( یا زندیه ) هم توی بازی باشن ولی به عنوان یه ملت ضعیف و یه ملت جانبی :41:
چون من نقشه رو که دیدم منطقه ی ایران رو رنگ زرد زده بود فکر کنم قاجار ها باشن !!!
کسایی که بازی رو دارن حرفم رو تایید میکنن ؟؟

Abolfazl3007
10-03-2009, 22:11
این عکسه خیی قشنگه
این بازی امتیازهای بالایی گرفته !
من شدیدا منتظرم پچ بیاد
یه بازی انحصاری توپ برای pc .

SnoWall
10-03-2009, 22:18
این مدلیش رو ندیده بودیم که دیدیم...:18:

اینم یه عکس از نقشه در قسمت Campaining :

HoJJaT_007
10-03-2009, 22:23
شما دارید اسپم میکنید . من ریپورت دادم .

SnoWall
10-03-2009, 22:25
بچه فکر کنم قاجار ها ( یا زندیه ) هم توی بازی باشن ولی به عنوان یه ملت ضعیف و یه ملت جانبی :41:
چون من نقشه رو که دیدم منطقه ی ایران رو رنگ زرد زده بود فکر کنم قاجار ها باشن !!!
کسایی که بازی رو دارن حرفم رو تایید میکنن ؟؟

من بازی رو هنوز نگرفتم ولی احتمال این حرفت خیلی زیاده... Total War همیشه چنین کارهایی انجام داده...

مثل Parthia در بازی Rome TotalWar... :18:

sinaset
10-03-2009, 22:39
این مدلیش رو ندیده بودیم که دیدیم...:18:

سلام دوست من
اولین بازی که دیدم به این سبک ردیف ردیف در مقابل هم می جنگیدن بازی امریکن کونکوست بود و نسخه بعدش

یعن هر لشکر حدود 190 نفر با هم و هماهنگ
باتشکر

sinaset
10-03-2009, 22:43
gamespot امتیاز 8.5 از 10 رو به بازی داد.

ضعفهای بازی, مشکلات هوش مصنوعی, باگهای بیشمار و ایردات اجرای بازی ذکر شده. جالب اینه که gamespot نبردهای دریایی رو به اندازه نبردهای زمینی عالی و سرگرم کننده عنوان کرده در حالی که قبل از این سایتها و مجلات بازی کنترل نبردهای دریایی رو کمی نامناسب ذکر کرده بودند!

از creative assembly هم خبری رسیده که اولین پچ برای بازی در هفته بعد منتشر میشه. این پچ قراره که مشکلات گیم پلی و باگ ها رو اصلاح و اجرای بازی رو تا حد زیادی بهبود ببخشه.

سلام دوست من
ببخشید چند وقت پیش ( حدود 3 تا 4 روز پیش)
که من تویه گیم اسپات رفته بودم و بازی رو نگاه کنم
درست هم یادم نیست ولی امتیاز حدو 9.4 انگار بهش داده بود
قبلان هم یادمه اخرین نسخه gta رو بهش 9.9 داده بود بعد امتیازش امد پایین

سوال من اینکه ایا گیم اسپات امتیازها رو تغییر می ده ؟
باتشکر

milky way
11-03-2009, 00:37
شما دارید اسپم میکنید . من ریپورت دادم .
کجا بنده خدا اسپم کرد، هیچ کس اسپم نداد، شما هم بهتره تو تاپیک های مورد علاقت بری بگردی ببنی کی داره اسپم میده گزارش بدی، وظیفه مناسبیه برای شما، اسپم یابی.

سلام دوست من

باتشکر
نه اون امتیازیه که کاربرا به بازی میدن که تغییر میکنه اول همه الکی بالا میدن ولی بعدا کم میشه ولی امتیاز Review های خود سایت تغییر نمیکنه.

Paradise_human
11-03-2009, 00:44
طبق تحقیقاتی که انجام دادم ایران با نام persia در بازی حضور داره و طبق این عکس جزو کشور های غیر اصلی ( جانبی ) و ضعیف است و دارای خزانه ای خالیست!!!
در عوض همسایه ی ما یعنی امپراطوری عثمانی جزو قویترین امپراطوری های بازیست !!!
اگه توجه کرده باشین درفش ایران با نماد شیر و خورشید نمایش داده شده ....

اگه بخوایم بگیم که اون زمان چه سلسله ای بر ایران حاکم بوده و چون بازی مربوط به بازه ی زمانی 1700 تا 1800 میلادی میشه , ایران از سال 1700 تا 1722 زیر سلطه ی آخرین شاهان صفوی بوده و از سال 1722 تا 1729 زیر سلطه ی محمود افغان بوده و از سال 1729 تا 1736 درگیر جنگ داخلی بوده و از سال 1736 تا سال 1750 زیر سلطه ی افشاریان بوده و از سال 1750 تا 1781 زیر سلطه ی زندیان بوده و از سال 1781 تا 1800 زیر سلطه ی اولین شاهان قاجار بوده ....

havas_1980
11-03-2009, 01:21
سلام دوست من

باتشکربله. اما در مورد تغییر امتیاز این بازی من چیزی ندیدم.
تغییر پیدا کردن امتیاز بازی Company of Heroes رو از 8.9 به 9.0 رو کاملا به یاد دارم.

saeed_cpu_full
11-03-2009, 13:22
اينكه تعجب نداره ... اون زمان عثماني يكي از قويترين امپراطوري ها در اروپا بوده

SnoWall
11-03-2009, 16:03
طبق تحقیقاتی که انجام دادم ایران با نام persia در بازی حضور داره و طبق این عکس جزو کشور های غیر اصلی ( جانبی ) و ضعیف است و دارای خزانه ای خالیست!!!

از حق نگزریم ایران بعد از دوره صفویه دیگه از پیشرفتش خبری نبوده و تقریبا زیر سلطه انگلستان (بریتانیای کبیر) بوده است.:41:

چند روز پیش داشتم به دنبال Trainer این بازی میگشتم که دیدم توی سایت Cheat Happens یک ترینر باحال (تنها ترینر این بازی) گیر آوردم که تنها برای اعضای Ultimate این سایت بود...

Paradise_human
11-03-2009, 17:23
اينكه تعجب نداره ... اون زمان عثماني يكي از قويترين امپراطوري ها در اروپا بوده
نه من تعجب نکردم اون علامت تعجب هایی که گذاشتم نشانه ی تعجبم نبود .....
بله کاملا حق با شماست اونو فقط جهت اطلاع گفتم :10:

از حق نگزریم ایران بعد از دوره صفویه دیگه از پیشرفتش خبری نبوده و تقریبا زیر سلطه انگلستان (بریتانیای کبیر) بوده است.:41:
بله کاملا تایید میشه ....
البته بعد از زندیان ...

general_sorena
11-03-2009, 18:40
اگر اطلاعات كامل مي خوايد اين سايت هست:
در ضمن عزيزان p30world‌ نگفتند كه نسخه اونا هم مشكل داره يا نه؟

S A M
11-03-2009, 21:11
سیستم من اینه : بازی راحت اجرا میشه ؟
رک 1 گیگ
گرافیک 7100
سی پی یو : 3.2

Paradise_human
12-03-2009, 15:52
یه مود برای دانلود ...

منبع :

sinaset
12-03-2009, 17:08
سلام دوستان
امروز بازی رو گرفتم
به نظر میاید به اون صورت هم جالب نیست ( البته چون من نرفتم جلو شاید جلوتر برم بهتر بشه ) البته شاید.....
کنترول سربازان هم سخته ...
حدود 15 گیگ هم از فضایی هارد رو می گیره

SnoWall
12-03-2009, 17:14
سیستم مورد نیاز این بازی چیه ؟؟؟

Paradise_human
12-03-2009, 23:58
سیستم مورد نیاز این بازی چیه ؟؟؟
من با این سیستم :
cpu: intel core2duo e6750 2.66
vga: geforce 8600 gt winfast leadtek 256-GDDR 3
ram:4 gig 800
win : vista 32-bit SP1
سر medium اوردمش بالا ولی یه خورده افت فریم داره وسط جنگ گزینه ی high و very high هم بسته بود !!!!

SnoWall
13-03-2009, 10:23
پس با این سیستم هم ممکن است خوب اجرا بشه:

Ram : 2GB
VGA 512MB
CPU : Intel Core 2 Duo CPU 2.40 GHz

sinaset
13-03-2009, 10:47
سلام دوستان
دیشب بازی رو کلی بازی کردم حدود 2 تا 3 ساعتی

از نکات جالب بازی وقتی یک سربازی در میدان نبرد کشته می شه جنازش باقی می مونه که به نظر من جالبه
گرافیک بازی هم خوبه

نقاط ضعف بازی

وقتی یک ردیف سرباز به صورت دسته دسته 120 تایی باشند اگر 3 ردیف پشت سر هم باشند فقط ردیف اول شلیک می کنه باقی ردیف ها شلکی نمی کنند
بایید تویه یک منطقه باز خودت بازشون کنه که همشون بایین ردیف اول .
در صورتی که در سبک ها این چنین باید یک ردیف زانو بزنه شلیک کنه و یکی سر پا ( دو ردیفی)
که در این بازی رعایت نشود

نقاط ضعف دیگه بازی
صدای شلیک اسلحه نمی یاد یا قطع می شه یا خیلی کم میاید و همچنی جنگ با شمشیر صداش نمی یاید
حالا من نمی دونم اینم جزو باگ ها حساب می شه یا خودش اینطوری ......
با تشکر

S A M
13-03-2009, 11:51
رک 1 گیگ
گرافیک 7100

بابت جواب متشکرم !!

Paradise_human
13-03-2009, 12:10
منم وقتی دارم بازی میکنم بعضی موفع ها صدای گوینده قطع میشه بعد دیالوگ بعدیش وصل میشه .
تو وسط جنگ هم بعضی موقع ها صدای تیر اندازی یا .... قطع و وصل میشه.
مشکل از کجاست ؟؟
مثل اینکه دوستان هم همین مشکلو دارن .....

بچه ها کسی unlocker all factions رو برای camping گیر اورده ؟؟؟
من هر چی گشتم چیزی که کار کنه پیدا نکردم .....

رک 1 گیگ
گرافیک 7100
گمون نکنم که اجرا بشه ....
چون هم گرافیک شما خیلی پایینه !!!
هم cpu شما تک هسته ای هستش !!!
اگرم اجرا بشه با پایین ترین تنظیمات و افت فریم شدید خواهد بود!!!

SnoWall
13-03-2009, 13:29
آیا نسخه ای که P30World برای فروش گذاسته مشکلی داره؟(منظورم مشکلاتی هست که دوستان میگن)

sinaset
13-03-2009, 13:48
سلام
شاید اشکال از بازی ما نباشه
احتمالش هست که کلی باشه
چون کاربر "هوس" همکار انجمن گفتش که گیم اسپات به دلیلی هوش بد یا نچندان جال و همچنین تعدادی زیاد باگ گیم اسپات نمره پایین بهش داده

مثل اینکه قرار یک پکیج بیاید تا مشکلاتش بر طرف بشه..

nelson
13-03-2009, 19:44
8.5 اصلا نمره ی کمی نیست.

amirtaker
13-03-2009, 21:59
آقا من میخوام این بازی رو تازه شروع کنم میشه یه آموزشکی چیزی بکنید.

Paradise_human
14-03-2009, 00:05
من camping رو تموم کردم ولی فکشن ها رو باز نکرد !!!!

milky way
14-03-2009, 01:32
این مشکل صدا برای بازی هست فکر کنم تو همه نسخه ها هم هست، من تو سایت های خارجی هم که میدیدم خیلیا نالیده بودن از این مشکل. همونطور که قبلا هم گفتیم بهتر حداقل برای اینکه از این بازی زیبا زده و ناامید نشید یه مدت تا اومدن پچ و نسخه های بهتر صبر کنید معمولا نسخه های اولیه اونم نسخه های که به صورت Pirate توسط 1-2 نفر پخش میشه ممکنه همیچین مشکلاتی داشته باشن، عجله نکنید بهتره.

eidmohammd29
14-03-2009, 10:14
باسلام خدمت کارکنان سایت من بازی را از سایت شما خریدم اما قادر به نصب بازی نیستم
وقتی بازی را نصب می کنم با استفاده از رازار 1911 در انتها فایل اگزه در محل نصب وجود ندارد اما سایر فایلها هستند empier total

w.ss
14-03-2009, 12:18
یک راه حلی برای مشکل صدا در سایت قرار دهید.درضمن یک بازی خوب معرفی میکنم در مورد جنگ جهانی دوم که کامپین هم داره:
war leaders

milky way
14-03-2009, 15:13
دو هفته بعد از عرضه بازی IGN یه گفتگو ویژه با مدیر ارتباطات استودیو سازنده بازی، Creative Assembly's داشته که در مورد مشکلات و برتری ها و آینده این بازی گفتگو شده:

SnoWall
14-03-2009, 18:12
میخواستم بدونم که ما باید تا کی صبر کنیم... :13:

با تشکر :11:

خدا کنه که زودتر نسخه سالم این بازی تا قبل از عید بیاد...

بیایید با هم دعا کنیم :42:

اینم از نبرد دریایی:

اینطور که بنظر میاد روی گرافیک بازی خیلی خوب کار کردن:

Reza Azimy_RW
15-03-2009, 14:50
اونایی که بازی رو خریدن . بازی جالبه ؟ جذابه ؟ خفنه ؟ به جذابیت جهان در کشمکش هست ؟ ارزش خریدن داره ؟

sayan_se666
15-03-2009, 16:57
اين بازي را چه شركتي در ايران پخش مي كند

RedSpoT
15-03-2009, 17:51
بازیش خداست!
درباره مشکل صدا باید بگم اینور که مشخصه مشکل از شرکت های پخش کننده ایرانه حالا باید واستیم تا ببینیم سازندگان بازی چیزی در این مورد میگن یا نه.

behnammazi
15-03-2009, 22:05
یکی بیاد یه آموزشی بنویسه. من اصلا نمی فهمم چی به چیه.

SnoWall
16-03-2009, 14:28
من میخوام نسخه این بازی رو از P30 World بگیرم

آیا نسخه این بازی ایرادی داره یا نه؟ لطفاً راهنمایی کنید...

kasra_khan2003
16-03-2009, 23:18
اونایی که بازی رو خریدن . بازی جالبه ؟ جذابه ؟ خفنه ؟ به جذابیت جهان در کشمکش هست ؟ ارزش خریدن داره ؟

من امروز این بازی رو خریدم، نسخه ی M e g a Game .

صدای دموی اول بازی قطع و وصل میشه! دمو هم کند نشون داده میشه.

گرافیک بازی خیلی بالا هست! طوری که من که خیلی زاحت COD4 و PES9 رو اجرا کرده بودم، مجبور شدم بزارم رو Low!

الان فقط یه نیم ساعتی بازی کردم. تغییرات زیادی داده شده تو بازی.

شما همزمان باید در سه نقطه اروپا و شمال آفریقا، آمریکا و جنوب آسیا ( هند ) پیشرفت کنین.

البته ملل خاصی هستن که مثلا تو آمریکا حضور دارن ( در ابتدا ) مثل فرانسه و اسپانیا و انگلستان.

اولین مشکلی که تو بازی به چشمم خورد، اینه که خیلی وسیع شده!!! یکم کنترلش سخته!

تو Rome من خیلی آروم آروم از یه لشکر کوچیک شروع کردم، اما اینجا، از اون اول هم تو آمریکا هم تو آسیا، چنیدن شهر مختلف دستم هست.

چون زیاد بازی نکردم، دقیقا نمیدونم، اما فکر کنم که، بیشترین تغییر تو حالتی هست که نقشه جهان رو میبینین ، نبرد زمینی که فرق خاصی نکرده بود، هنوز نبرد دریایی نکردم!

kasra_khan2003
17-03-2009, 13:53
سلام دوستان
دیشب بازی رو کلی بازی کردم حدود 2 تا 3 ساعتی

از نکات جالب بازی وقتی یک سربازی در میدان نبرد کشته می شه جنازش باقی می مونه که به نظر من جالبه
گرافیک بازی هم خوبه

نقاط ضعف بازی

وقتی یک ردیف سرباز به صورت دسته دسته 120 تایی باشند اگر 3 ردیف پشت سر هم باشند فقط ردیف اول شلیک می کنه باقی ردیف ها شلکی نمی کنند
بایید تویه یک منطقه باز خودت بازشون کنه که همشون بایین ردیف اول .
در صورتی که در سبک ها این چنین باید یک ردیف زانو بزنه شلیک کنه و یکی سر پا ( دو ردیفی)
که در این بازی رعایت نشود

نقاط ضعف دیگه بازی
صدای شلیک اسلحه نمی یاد یا قطع می شه یا خیلی کم میاید و همچنی جنگ با شمشیر صداش نمی یاید
حالا من نمی دونم اینم جزو باگ ها حساب می شه یا خودش اینطوری ......
با تشکر

بازی یه بخش داره به اسم Research که اونجا مثلا به دانشمندات میگی روی چی تمرکز کنن، تا اونو کشف کنن!

یکی از موارد research باعث میشه که مثل تو فیلما ردیف اول بعد از شلیک، بشینن:46:

eblis_boy1386
17-03-2009, 14:03
من امروز این بازی رو خریدم، نسخه ی m e g a game .

صدای دموی اول بازی قطع و وصل میشه! دمو هم کند نشون داده میشه.

گرافیک بازی خیلی بالا هست! طوری که من که خیلی زاحت cod4 و pes9 رو اجرا کرده بودم، مجبور شدم بزارم رو low!

الان فقط یه نیم ساعتی بازی کردم. تغییرات زیادی داده شده تو بازی.

شما همزمان باید در سه نقطه اروپا و شمال آفریقا، آمریکا و جنوب آسیا ( هند ) پیشرفت کنین.

البته ملل خاصی هستن که مثلا تو آمریکا حضور دارن ( در ابتدا ) مثل فرانسه و اسپانیا و انگلستان.

اولین مشکلی که تو بازی به چشمم خورد، اینه که خیلی وسیع شده!!! یکم کنترلش سخته!

تو rome من خیلی آروم آروم از یه لشکر کوچیک شروع کردم، اما اینجا، از اون اول هم تو آمریکا هم تو آسیا، چنیدن شهر مختلف دستم هست.

چون زیاد بازی نکردم، دقیقا نمیدونم، اما فکر کنم که، بیشترین تغییر تو حالتی هست که نقشه جهان رو میبینین ، نبرد زمینی که فرق خاصی نکرده بود، هنوز نبرد دریایی نکردم!

شب چهارشنبه سوري بجاي اينكه بريزيم تو خيابون ها بايد total war بخريم و بازيكنيم

nelson
17-03-2009, 14:07
سلام اقا من در قسمت داستانی بازی اسمش دقیق یادم نیست توی episod 2 همه ماموریتها انجام دادم اما قسمت اخرش باز نشده یعنی هنوز سیاه است لطفا راهنمایی کنید

SIMON137
18-03-2009, 13:13
اگه یک شرکتی بیاد و این بازی رو دوبله کنه فکر کنم فروشش تو ایران خیلی بالا بره ...

RedSpoT
18-03-2009, 16:24
اگه یک شرکتی بیاد و این بازی رو دوبله کنه فکر کنم فروشش تو ایران خیلی بالا بره ...

فایده نداره معمولا شرکت ها با دوبله گند میزنن به بازی ولی Rome:total war رو خوب دوبله کرده بودن.

eblis_boy1386
18-03-2009, 17:17

بازي هاي استرات‍ژيك دوبله فاز نميده

SIMON137
19-03-2009, 01:26
فایده نداره معمولا شرکت ها با دوبله گند میزنن به بازی ولی Rome:total war رو خوب دوبله کرده بودن.
مثلا همینstronghold crusader ، دارینوس دوبلش کرد ، چه فروشی کرد و چقدر تو ایران طرفدار پیدا کرد !!!
منظورم به حالت کلی همه بازی های استراتژیک نبود مثلا جنرال حال نمیده دوبلش و.. . ولی خب بعضی بازی ها دوبلشون خوب میگیره .
یا بر فرض مثال دوبله کلی مافیا چقدر عالی بود و طرفدار پیدا کرد !!
بستگی به شرکتی که اینکار رو انجام میده داره

pmjaberi
19-03-2009, 15:44

آره به نظر من هم بعضی از بازی ها جالب ميشه در مورد empire هم فکر کنم اگر درست و با وسواس دوبله بشه جالب خواهد بود.
ولی مشکل دوبله تو ايران اينه که خيلی دير بازی به دست مشتری ميرسه بعضی وقت ها 1 سال بعد ميشه دبله شده اون بازی را خريد.
ولی کشور های ديگه مثله روسيه يا جاهای ديگه خيلی سريع با تاخير 1 ماهه دوبله ميکنن از اين لحاظ يه کم دوبله بازی تو ايران جالب نيست تب بازی ميخوابه.

masoud93
19-03-2009, 21:37
اگر دارینوس دوبله کنه خوبه.

Fate2646
19-03-2009, 23:49
اخر مشکل صدای بازی حل شد ؟pach براش منتشر شده یا نه ؟

SnoWall
20-03-2009, 10:27
به نظر من هم اگر دارینوس این بازی رو دوبله کنه خیلی بهتر میشه...

مثل بازیهای Mafia , Imperial Glory , StrongHold , GodFather و ...

L.A.M.P.A.R.D
20-03-2009, 14:20
بچه ها بازیه من یه مشکلی داره . اونم اینه که صدای تیر اندازی و شلیک نداره

korokodil_avareh
21-03-2009, 01:44
بچه ها بازیه من یه مشکلی داره . اونم اینه که صدای تیر اندازی و شلیک نداره
مال من هم همین مشکل رو داره فکر کنم ایراد از نسخه هایی هست که تو ایران پخش شده
من واقعا ضد حال خوردم چون برنامه ریزی کرده بودم از چند ماه پیش که واسه تعطیلات عید که خونه هستم این بازی رو با خیال راحت 24 ساعته بازی کنم
میگم راستی کسی میدونه چطور میشه با ایران تو grand campaign بازی کرد
توی یکی از سایتها دیدم که همه تونسته بودند کل کشورهارو بیارند با یه فایل 5 مگی که دانلود شده بود ولی لینک دانلود فایل خراب بود اگر کسی میدونه چطور میشه ایرن رو بیاریم بگه
در ضمن اگر هم کسی تونسته مشکل صدای بازی رو حل کنه (که فکر کنم باید منتظر پچ بایستیم) بگه
اینم اون لینکی که فایل رو گذاشته شاید بدردتون بخوره
موفق باشید

havas_1980
21-03-2009, 03:22
مشکل: نبود بعضی از افکت های صداها مانند صدای توپ ها, شمشیر ها, اسب ها و که ناشی از خراب بودن فایلهای صداست.

راه حل: فایلهای زیر به حجم حدودا 700 Mb رو از آدرسهای زیر دریافت کنین و پس از باز کردن در محل نصب بازی, پوشه Data کپی کنین.

Pass: descargasinlimite.net

nelson
21-03-2009, 09:17
اقا من تو قسمت داستانی episod 2 يك مشكل دارم اونم اینکه chapter3 باز نمیشه باوجود اینکه ماموریت انجام دادم راهنمایی کنید ایا باید کار خاصی بکنم؟

masoud93
22-03-2009, 17:04
یک ترینر برای این بازی می خوام که ارتشم را هر چقدر که خواستم روی نقشه حرکت بدم.

sinaset
22-03-2009, 17:29
مشکل: نبود بعضی از افکت های صداها مانند صدای توپ ها, شمشیر ها, اسب ها و که ناشی از خراب بودن فایلهای صداست.

راه حل: فایلهای زیر به حجم حدودا 700 mb رو از آدرسهای زیر دریافت کنین و پس از باز کردن در محل نصب بازی, پوشه data کپی کنین.

pass: Descargasinlimite.net

سلام دوست من
ممنون بابت این فایل
ولی خودتون می دونید که ما اکثرن اینترنت کم سرعت داریم
نمی شه دانلودش کرد
ایا پکیج چیزی برای بازی نیامده که این مشکل رو حل بکونه ( حداقل حجمش کمتر از 100 مگ باشه ؟)
با تشکر

sinaset
22-03-2009, 17:43
سلام دوستان
یک پکیج غیر رسمی پیدا کردم
با قابلیت ها زیر ( و با حجم 38 مگ)
از نوشته هاش مشخصه که مشکل صدا برطرف شود دوستان هر کس می تونه این پکیج رو دانلود کنه دانلودش کنه و نتیجه اش رو به دوستان گزارش بده

Unofficial patch 1.1 by Bizz'o
=============================
We will be rolling out the first of a series of updates later today with a variety of fixes for Empire: Total War, including:

Main: Massive CPU-FPS Optimizations

1. An issue with sound, sometimes after clicking to attack or something it wont play a sound.

1.1 Sound comes out late.

2. Sometimes the troops screaming their battle cry becomes overwhelmingly loud for a second and then settles down.

3. In forts, the units get stuck in the gateways and hold the gate open for intrusion and theres pretty much nothing one can do about it.

4. In forts the units sometimes pick odd routes out of the fort on down into the center by going outside or something.. (Path finding in general seems to be flawed a bit.)

4.1 Fences and other obstacles might be too much for your troops, and they stop there to think what to do until you move them again.

4.2 Archers (just bowmen) can't seem to fire over a fence whilst taking cover, they just keep hitting the wall.

5. Even though in command of a gateway, the enemy cavalry just danced in through the gate, and mind they didn't get stuck in the gateway like I always do..

6. The "Defend" button doesn't seem to make any difference to the regiments stance. They still chase after the bad guys.

8. Some regiments don't seem to understand that what you tell them isn't suggestive, they are orders..

8.1 For instance, taking cover seems to be a task that soldiers don't like, as I have to keep telling them to do it over and over again, until they get it right, if they get it right. (Oreder them a few times and they will eventually do it. Maybe... )

8.2 Regiments wont attack on command, or start f'n around when they would be better off firing their muskets etc.. (Best way to handle a unresponsive unit is to move it to where you want it to attack from and let auto firing do the job for you.)

8.3 The regiments wont fire properly, there are a few muskets going off every now and then. (Sometimes they work well, and that's when the game gets good, but mostly if your troops are just a tad bit crooked, not facing the enemy perfectly straight, they'll just wait and stand there.)
( Might also be due, at least a bit, to the training of those troops. If you have good technology I think they fight better)

8.4 Also, if a regiment is being attacked from behind, from the other side of the flag, they wont turn and shoot, even if there were no enemies on their front left. Not sure if it's intentional, but seems odd, I'd fire on an enemy even though he'd be attacking from behind my line..

9. Large or complex formations(NOT single line formation) don't seem to hold, but you end up placing all troops manually or having a single line.

10. The battle map zoom only focuses on the center of the map, not sure if that's intended, but it leaves out pretty much everything outside the center rendering it all and all useless.

11. The land battle banners (floating flags I'm presuming) have to be turned off after every battle. (Turning the floating flags to never did nothing in my game, they were there, even though the option stayed as never after a fight.)

12. Apparently you cannot place pikemen on fort-/citywalls or into buildings.
What will become of a battle of 20 pikemen regiments versus one line infantry in a house or a wall? (I put a line infantry into a building, and enemy pikemen chased them inside... Too bad we can't do that.. And theyve climbed walls too.)

13. Two generals entered a battle as reinforcements lost their unitcard pictures and they were replaced by white boxes.

14. When men are climbing a wall, the gate on the wall is useless, even though the men aren't blocking it.

15. If a couple of men get stranded from their regiment, their opposition wont fire on them, unless the whole regiment is present.

16. When units are heading for cover, the spacebar wont show where.
لینک دانلود تورینت

ادرس

به ادرس زیر هم برید یه سری لینک سایت برای دانلود داده ( البته خودم هنوز دنبال لینک می گردم)

pmjaberi
22-03-2009, 19:09
مال من هم همین مشکل رو داره فکر کنم ایراد از نسخه هایی هست که تو ایران پخش شده
من واقعا ضد حال خوردم چون برنامه ریزی کرده بودم از چند ماه پیش که واسه تعطیلات عید که خونه هستم این بازی رو با خیال راحت 24 ساعته بازی کنم
میگم راستی کسی میدونه چطور میشه با ایران تو grand campaign بازی کرد
توی یکی از سایتها دیدم که همه تونسته بودند کل کشورهارو بیارند با یه فایل 5 مگی که دانلود شده بود ولی لینک دانلود فایل خراب بود اگر کسی میدونه چطور میشه ایرن رو بیاریم بگه
در ضمن اگر هم کسی تونسته مشکل صدای بازی رو حل کنه (که فکر کنم باید منتظر پچ بایستیم) بگه
اینم اون لینکی که فایل رو گذاشته شاید بدردتون بخوره
موفق باشید

از اينجا ميتونی دانلود کنی:

Rossoneri
23-03-2009, 12:17
قسمت مولتی پلیر بازی چشه؟ وقتی میخوام واردش بشم میگه Cannot start the game without steam running. Please start steam and restart Empire again.

در ضمن میگن قسمت کمپین رو میشه چند نفره از طریق شبکه lan بازی کرد فکر کنم از تو همین مولتی پلیر باشه؟

M A X I M U M
23-03-2009, 12:57
سلام دوستان
آيا پچ رسمي بازي عرضه شده ؟

korokodil_avareh
23-03-2009, 16:22
قسمت مولتی پلیر بازی چشه؟ وقتی میخوام واردش بشم میگه Cannot start the game without steam running. Please start steam and restart Empire again.

در ضمن میگن قسمت کمپین رو میشه چند نفره از طریق شبکه lan بازی کرد فکر کنم از تو همین مولتی پلیر باشه؟
باید برنامه steam رو نصب کنی
این برنامه همچنین برای بازی کردن LEFT4DEAD هم لازم بود بگردی تو اینترنت پیدا میکنی
اگر بازی کانتر هم داشته باشی این برنامه توی اون بازی هست

779
23-03-2009, 16:57
آقایون همه ی نسخه های بازی صداشون خرابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راه حلی نیومده یعنی پچ رسمی ای؟
من هنوز نگرفتم می خواستم ببینم میشه تا وقتی که پچ رسمی بیاد همینطوری بدونصدا بازی کرد؟
ممنون.

eblis_boy1386
23-03-2009, 18:02
از هفته ديگه ميخوام برم توكار اين بازي

korokodil_avareh
24-03-2009, 01:18
آقایون همه ی نسخه های بازی صداشون خرابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راه حلی نیومده یعنی پچ رسمی ای؟
من هنوز نگرفتم می خواستم ببینم میشه تا وقتی که پچ رسمی بیاد همینطوری بدونصدا بازی کرد؟
ممنون.
در پست 71 جناب havas چند تا فایل برای ترمیم صدای بازی قرار دادند که حجمش 700 مگ هست
من که به علت dial-up بودن دانلود نکردم تا بریم یه کافی نتی چیزی
ولی نسخه من هم مشکل صدارو داره

sinaset
24-03-2009, 01:22
از هفته ديگه ميخوام برم توكار اين بازي

سلام دوست من
بدون صدا تیر و شمشیر حس نمی ده
من هنوز منتطزر پکیج بازی هستم

Rossoneri
24-03-2009, 20:26
باید برنامه steam رو نصب کنی
این برنامه همچنین برای بازی کردن LEFT4DEAD هم لازم بود بگردی تو اینترنت پیدا میکنی
اگر بازی کانتر هم داشته باشی این برنامه توی اون بازی هست
من این برنامه steam رو هم دانلود کردم و آپدیت هاش رو هم گرفتم و اکانت هم توش ساختم و بازی رو هم باهاش اجرا کردم ولی بازم همین ارور رو داد!

راهنمای استفاده از این نرم افزار steam رو کسی سراغ نداره؟!

korokodil_avareh
24-03-2009, 23:24
سلام دوست من
بدون صدا تیر و شمشیر حس نمی ده
من هنوز منتطزر پکیج بازی هستم
درسته که بدون صدا اصلا حال نمیده ولی من فعلا فقط تو کار grand campaign رفتم اون هم با ایران و تا جایی که میتونم مبارزات رو auto میزنم مگر اینکهاحتمال شکست باشه که اونوقت خودم بازی میکنم
فعلا هم افغانستان رو نابود کردم قراره اول از شرق کل کشورهارو بگیرم بعدش با عثمانی متحد بشم و بعد از نابودی کل کشورها عثمانی رو هم نابود میکنم
شاید هم همون اول عثمانی رو نابود کنم.هنوز جلسه وزرا رو تشکیل ندادم برای حمله به عثمانی :27:
راستی میگم این همه بازی کردم ولی از agent ها فقط امام و دانشور و قاتل اومده و هنوز دیپلمات نیومده البته ممکنه تا سالهای بعد بیاد
در ضمن هوش مصنوعی مبارزات زمینی افتضاح هست چه نیروهای خودمون و چه نیروهای دشمن
امیدوارم با اومدن پچ مشکل هوش مصنوعی هم حل بشه

من این برنامه steam رو هم دانلود کردم و آپدیت هاش رو هم گرفتم و اکانت هم توش ساختم و بازی رو هم باهاش اجرا کردم ولی بازم همین ارور رو داد!

راهنمای استفاده از این نرم افزار steam رو کسی سراغ نداره؟!
من چون آنلاین بازی نمیکنم به علت دیال آپ جوابتون رو نمیدونم
ولی فکر کنم اگر تو قسمت بازیهای آنلاین و شبکه بپرسید به جوابتون برسید
موفق باشید

mehdi_vsgh
25-03-2009, 10:48
سلام
شنیدم این بازی هم مثله بعضی از بازیها پر از اشکالو باگ هستش...
میخواستم بدونم پکی--آپدیتی چیزی برای بازی اومده یا نه؟
با هزار بدبختی اینو دانلود کردیم ها

SnoWall
25-03-2009, 13:11
خدا کنه زودتر پکیج بازی بیاد... من که از انتظار خسته شدم.:19:

sada
26-03-2009, 12:20
سلام
یه سوال داشتم. می خواستم ببینم نسخه ای که فروشگاه سایت عرضه کرده هم مشکل داره؟

Fate2646
26-03-2009, 19:42

راه حل: فایلهای زیر به حجم حدودا 700 mb رو از آدرسهای زیر دریافت کنین و پس از باز کردن در محل نصب بازی, پوشه data کپی کنین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدpass: Descargasinlimite.net

اقا کسی تست کرده ببینه با این فایلا مشکل درست میشه یا نه ؟

amirbak
26-03-2009, 20:27
فعلا که من در مرحله دو اپیزود 2 جاده استقلال گیر کردم. چجوری میشه به شهر کبک راه یافت ؟

MAXXX
26-03-2009, 22:11
به این بازی خیلی امید داشتم حیف که سگا امیدم رو نقش بر آب کرد

SnoWall
27-03-2009, 11:07

منم باهات موافقم... Rome رو شرکت Activision ساخت، ولی هیچ مشکلی نداشت...:41:

BehzadKiNG
27-03-2009, 11:41

همه اش به خاطر اینه که بازی که ما داریم کرک شده است نه نسخه اصلی. در نسخه اصلی نه مشکل صدا هست نه این چیزهای دیگه !
اگه این بازی اینهمه ناامید کننده بود ، که دیگه به صدر فروش نمی رفت و اینقدر فروش میلیونی نمی کرد . . .
در ضمن شما باید یقه ی CA رو بگیری نه Sega رو ! که البته اونم مقصر نیست . . .

papillon11
28-03-2009, 00:25
منم با دوستمون موافقم . بازی عالی کار شده ، من که حتی با باگ ها و مشکل صدایی که داره ، دارم باهاش حال می کنم.

masoud93
28-03-2009, 08:18
درسته مشکل صدا که جلو ادمو نمیگیره بازی خیلی هم بازی ردیفی هست حتی بدون صدا.

pmjaberi
28-03-2009, 09:25
اگر ورژن کرک درست همراه با sound fix و تهيه کنيد اين بازی بهترينه در نوع خودش. من که خيلی باهاش حال کردم.

sada
28-03-2009, 10:50
کسی هست که بازی رو از فروشگاه سایت خریده باشه؟ کمک لازم دارم

Mohammad King
28-03-2009, 11:53
سلام

من ایم بازی را دیروز خریدم 3 تا دی وی دی بود . میخواستم بدونم که باید چه جوری بازی کرد یعنی وقتی که روی سینگل پلیر کلیک میکنی بعد باید کدوم گزینه را انتخاب کنی که بازی کرد .

راستی این بازی مرحله ای هست ؟ باید چه جوری سرباز و خونه و ... را درست کرد؟ چه جوری باید حمله کرد؟ آیا بازی مرحله ای هست.

ممنون از همه ی دوستان.

MAXXX
28-03-2009, 14:12
اون مبارزاتی که من دیدم با صدا هم درست نمیشن
مخصوصا تو دریا

aghamajid1369
28-03-2009, 14:32
بچه ها کسی این بازی رو توی شیراز خریده؟؟؟؟؟؟
من هنوز گیرم نیومده؟؟؟؟؟
حالا بالاخره بازی ارزش خریدن داره؟؟؟؟
یکی میگه خوبه یکی میگه بد دیگه گیج شدم

P_666
28-03-2009, 22:34
سلام

من خودم یکی از طرفدار های این سری از بازی ها هستم ولی اصلا این سری از این بازی جالب از آب در نیومده و اون هم علتش باگ های فراوان بازی هست که خدا کنه بازی با عرضه پچ درست بشه

هم اکنون چشم به راه پچ هستیم:19:

P_666
28-03-2009, 23:25
سلام

دوستانی که مشکل قطع صدای بازی رو دارن باید soundfix ـ 700 مگی رو دانلود کرده و در پوشه Data تو فولدر اصلی بازی بریزند و سپس کرک سالم Razor 1911 رو دانلود کنند و بازی رو اجرا کنند

دانلود کرک سالم بازی :

دانلود soundfix ـ 700 مگی :

Password: descargasinlimite.net

BehzadKiNG
29-03-2009, 10:43
به گفته ی خود ca پچ بازی به علت کشف باگ جدیدی یکم طول کشیده ولی بزودی عرضه می شود . . .
+ مثل اینکه نسخه ی سرزمین رایانه مشکل صدا رو ندارد . . .

littledemon
29-03-2009, 11:25
مطمئنی شما ؟ خودت امتحان کردی؟

Utorrent
29-03-2009, 13:30
وفتی میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده:
دوباره هم نصب کردم بازم همین ارور رو میداد!

SnoWall
29-03-2009, 14:07

این مشکل برای خیلی از بازیها هست.

برخی اوقات برای ویندوز هست.

SnoWall
29-03-2009, 14:10
سلام

دوستانی که مشکل قطع صدای بازی رو دارن باید soundfix ـ 700 مگی رو دانلود کرده و در پوشه Data تو فولدر اصلی بازی بریزند و سپس کرک سالم Razor 1911 رو دانلود کنند و بازی رو اجرا کنند

دانلود کرک سالم بازی :

از کرکی که گذاشتی واقعا ممنونم ولی در پست 71 جناب havas چند تا فایل برای ترمیم صدای بازی قرار دادند که حجمش 700 مگ هست

gta24
29-03-2009, 15:04

من هم همین مشکلو دارم , حالا باید چکار کنم؟؟؟!!

havas_1980
29-03-2009, 15:14

من هم همین مشکلو دارم , حالا باید چکار کنم؟؟؟!!
فایل d3dx9_40.dll رو از آدرس زیر دریافت کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس از حالت فشرده خارج و در مسیر C:\Windows\System32 کپی کنین.

BehzadKiNG
29-03-2009, 15:22
مطمئنی شما ؟ خودت امتحان کردی؟

خودم شخصا" امتحان نکردم ، فقط شنیدم . . . :46:

779
29-03-2009, 15:23
منم دانلود کردم وصدام کاملا خوب شده !!!!!
خیلی باهاله بازیش!
اما بدیش اینکه نمی تونیم خونه بسازیم و بجنگیم که خیلی به زوقم خورد!!!

MAXXX
29-03-2009, 15:33
این بازی همش ساخت و ساز و جنگیدن با بقیه کشور هاست مگه غیره اینا کاره دیگه ای هم میکننه ؟

779
29-03-2009, 15:48
این بازی همش ساخت و ساز و جنگیدن با بقیه کشور هاست مگه غیره اینا کاره دیگه ای هم میکننه ؟

ساخت و سازش که دل به خواهی نیست!!!!!
مثلا خونه ی سرباز سازی بسازی و ... این به یک صورت دیگه ی !!!

mehdi_vsgh
29-03-2009, 17:26
دوستانی که این بازی رو خریدن بازی یه درخواستی ازشون داشتم
ظاهرا بازی بر روی 3 عدد دی وی دی ارائه شده ...اما من چون بازی رو دانلود کردم روی 2 دی وی دی 9گیگ هستش...راستش اصلا فرصت اینکه بشینم وقت بزارم تا بازی رو تبدیل به 3 دی وی دی معمولی کنم ندارم...فقط یه خواهشی داشتم:

فایل setup رو برام آپلود کنید
یه عکس از محتویات هر 3 دی وی دی برام قرار بدهید.

ممنون خواهم شد

MAXXX
29-03-2009, 18:18
ساخت و سازش که دل به خواهی نیست!!!!!
مثلا خونه ی سرباز سازی بسازی و ... این به یک صورت دیگه ی !!!
:31: احتمالا منظورت استراتژیک real time هستش اون یه نوعه دیگه استراتژیکه دفعه دیگه خاستی بخری دقت کن
اونا یعد از مدتی خسته کننده میشن آخه هی خودتو میکشی چیز میسازی اون دور که تمام شد همش میره دوباره از اول

Mohammad King
30-03-2009, 11:41
سلام

من ایم بازی را دیروز خریدم 3 تا دی وی دی بود . میخواستم بدونم که باید چه جوری بازی کرد یعنی وقتی که روی سینگل پلیر کلیک میکنی بعد باید کدوم گزینه را انتخاب کنی که بازی کرد .

راستی این بازی مرحله ای هست ؟ باید چه جوری سرباز و خونه و ... را درست کرد؟ چه جوری باید حمله کرد؟ آیا بازی مرحله ای هست.

ممنون از همه ی دوستان.

ترو خدا یکی این جواب من را هم بده.

من که تو بازی گیج شدم اصلا ن نمیدونم چه جوری باید جنگید و نیرو و کشاورزی از این چیزا سا خت ترو خدا کمک کنید.

SIMON137
30-03-2009, 12:20
الان تعدادی از دوستان فایل های صدا رو برای دانلود گذاشتند
دقیقا من کدوم رو دانلود کنم مشکلم رفع میشه به طور کامل ؟
تک لینک ندارید ؟

P_666
30-03-2009, 21:31
الان تعدادی از دوستان فایل های صدا رو برای دانلود گذاشتند
دقیقا من کدوم رو دانلود کنم مشکلم رفع میشه به طور کامل ؟
تک لینک ندارید ؟

SIMON137 جان برای رفع مشکل صدا میتونید از لینک های زیر استفاده کنید و مشکل شما کاملا برطرف میشه من خودم هم تست کردم البته اول شما کرک سالم رو دانلود کنید ببینید اگه مشکل از کرک نبود اون وقت باید از لینک های زیر استفاده کنید

دانلود کرک سالم بازی :

Password: descargasinlimite.net

P_666
30-03-2009, 21:37
این هم مود late campaing که تمام کشور ها رو باز میکنه از جمله ایران

دانلود :

ترو خدا یکی این جواب من را هم بده.

من که تو بازی گیج شدم اصلا ن نمیدونم چه جوری باید جنگید و نیرو و کشاورزی از این چیزا سا خت ترو خدا کمک کنید.

جهت اطلاعات بیشتر و آموزش بازی میتونید به سایت تخصصی بازی به زبان فارسی مراجعه کنید

lion_sun
31-03-2009, 02:23
:5: در کل بازی خوبیه.
فقط لینک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که دادید خرابه
در كمپين استقلال آمريكا بيرون ميپره كسي مي دونه چرا؟!
//totalwar.ir هم مطالب خوبی در مورد اموزش کلی بازی نوشته به درد میخوره

بچه ها کسی اگه ریزه کاریه جالبی یاد گرفته پست کنه ما هم یاد بگیریم مثلا چطور میشه از راه دیپلوماتیک یه کشور رو خرش کنی!
یا مثلا این assassin ها که تو بازی هستن چطور میشه ازشون استفاده کرد.

راستی من تو grand campaign با انگلیسم شما چی انتخاب کردین ؟!

P_666
31-03-2009, 10:11
:5: در کل بازی خوبیه.
فقط لینک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که دادید خرابه
در كمپين استقلال آمريكا بيرون ميپره كسي مي دونه چرا؟!
//totalwar.ir هم مطالب خوبی در مورد اموزش کلی بازی نوشته به درد میخوره

بچه ها کسی اگه ریزه کاریه جالبی یاد گرفته پست کنه ما هم یاد بگیریم مثلا چطور میشه از راه دیپلوماتیک یه کشور رو خرش کنی!
یا مثلا این assassin ها که تو بازی هستن چطور میشه ازشون استفاده کرد.

راستی من تو grand campaign با انگلیسم شما چی انتخاب کردین ؟!

بفرمائید میتونید از این لینک ها استفاده کنید

من هم انگلیس رو انتخاب کردم ولی این اسپانیا خیلی شاخ شده:41:

یک چیز جالب از بازی که من خیلی باهاش حال کردم این بود که میشه فکشن ها رو مستعمره خودت کنی که برای این کار هم باید یا قدرت زیاد داشته باشی و یا پول زیاد که بتونی بهشون باج بدی :27:

Mohammad King
31-03-2009, 10:25
این هم مود late campaing که تمام کشور ها رو باز میکنه از جمله ایران

دانلود :

جهت اطلاعات بیشتر و آموزش بازی میتونید به سایت تخصصی بازی به زبان فارسی مراجعه کنید

حالا نمیشه همین جا یه توضیح کوچیکی بدین .

که اصلا ن برای بازی باید کدوم گزینه را در سینگل پلیر بنی و برای ساخت تجهیزات کدوم گزینه را زد.

ممنون

P_666
31-03-2009, 12:07
حالا نمیشه همین جا یه توضیح کوچیکی بدین .

که اصلا ن برای بازی باید کدوم گزینه را در سینگل پلیر بنی و برای ساخت تجهیزات کدوم گزینه را زد.

ممنون

rezagha جان همون طور که میبینید برای بازی باید وارد گزینه Grand Campaign بشید و کشور دلخواه خودتون رو انتخاب کنید و بعد از نتخاب وارد بازی میشید

گزینه ها Battle Tutorials و Road To independence بیشتر جنبه ی آموزشی دارن که فکر در Road To independence فکشن آمریکا باز بشه

برای ساخت تجهیزات کدوم گزینه را زد.

اصلا تجهیزات خاصی نداره شما فقط میتونید بندرها و دیوارهای قلعه خودتون و... رو آپدیت کنید همین و میتونید داخل قلعه خودتون توپ خانه و یا مدرسه و کالج بسازید .

درضمن برای آپدیت ساختمان ها باید تکنولوژیتون بالا باشه مثلا سرباز خانه ها لازم دارند که تکنولوژی شما درباره ی سلاح ها و ... زیاد باشه تا بتونید سرباز خانه های بهتری بسازید و در نتیجه سرباز های آموزش دیده ایی برای جنگ دارید

و برای بالا بردن تکنولوژی باید جنتلمن ها (دانشمندان) های خودتون رو در کالج قرار بدید و سپس به قسمت زیر رفته و تکنولوژی دلخواه را انتخاب کنید که جنتلمن ها روش کار کنند و کشفش کنند

بازم اگه سوالی بود در خدمتم

Mohammad King
31-03-2009, 15:48

rezagha جان همون طور که میبینید برای بازی باید وارد گزینه grand campaign بشید و کشور دلخواه خودتون رو انتخاب کنید و بعد از نتخاب وارد بازی میشید

گزینه ها battle tutorials و road to independence بیشتر جنبه ی آموزشی دارن که فکر در road to independence فکشن آمریکا باز بشه

اصلا تجهیزات خاصی نداره شما فقط میتونید بندرها و دیوارهای قلعه خودتون و... رو آپدیت کنید همین و میتونید داخل قلعه خودتون توپ خانه و یا مدرسه و کالج بسازید .

درضمن برای آپدیت ساختمان ها باید تکنولوژیتون بالا باشه مثلا سرباز خانه ها لازم دارند که تکنولوژی شما درباره ی سلاح ها و ... زیاد باشه تا بتونید سرباز خانه های بهتری بسازید و در نتیجه سرباز های آموزش دیده ایی برای جنگ دارید

و برای بالا بردن تکنولوژی باید جنتلمن ها (دانشمندان) های خودتون رو در کالج قرار بدید و سپس به قسمت زیر رفته و تکنولوژی دلخواه را انتخاب کنید که جنتلمن ها روش کار کنند و کشفش کنند

بازم اگه سوالی بود در خدمتم

فقط شرمنده پیمان جان .

برای ساخت همین سریازه ای آموزش دیده و کالج چه جوری باید اقدام کرد؟ و سلاح و سرباز خونه و بندرها و ... را چه جوری آپدیت کرد.

راستی اون عکسی را که گذاشتی من نتونستم ببینم چون قیلتر شده بود.

ممنون

papillon11
31-03-2009, 22:55
دوستان راهی برای کم کردن لود بین دو ترم وجود داره؟ نبود صدا را میشه تحمل کرد ولی لودش خیلیه.کرک سالم را هم دانلود کردم از کرک نبود من روی low اجرا می کنم. با 2 گیگ رم ، xp ، 8600 256

lion_sun
01-04-2009, 01:26
کسی میدونه چطوری میشه جمعیت رو کنترل کرد ؟! :5: من میترسم لندن منفجر بشه! :27:

راستی یه سوال دیگه این agent ها رو که میفرستی قابلیت هاشون چیه؟! من یکیشون رو فرستادم پاریس واسه دیدن شهر یه سری تجربه کسب کرد جالبه !

شنیدم میخوان واسه جنگ های دریایی یه پچ بدن که کوسه تو دریا باشه! اون وقت ادم هایی که میپرن تو آب...:41: :27:

lion_sun
01-04-2009, 01:29
منم مشکل لود رو دارم ولی رزولوشن رو کم کردم بهتر شد!

P_666
01-04-2009, 01:44
کسی میدونه چطوری میشه جمعیت رو کنترل کرد ؟! :5: من میترسم لندن منفجر بشه! :27:

راستی یه سوال دیگه این agent ها رو که میفرستی قابلیت هاشون چیه؟! من یکیشون رو فرستادم پاریس واسه دیدن شهر یه سری تجربه کسب کرد جالبه !

شنیدم میخوان واسه جنگ های دریایی یه پچ بدن که کوسه تو دریا باشه! اون وقت ادم هایی که میپرن تو آب...:41: :27:

برای کنترل جمعیت باید از نوار بالا در عکس استفاده کنید

درضمن agent ها همون دانشمندان یا جنتلمن ها هستن همون طور که عرض کردم دانشمندان کمک میکنن به اینکه یک تکنولوژی زود تر کشف بشه ولی باید آنها رو داخل کاج ها قرار بدید

من یکیشون رو فرستادم پاریس واسه دیدن شهر یه سری تجربه کسب کرد جالبه !

منظورتون از تجربه ستاره های کناره عکسشون هست که زیاد شد؟؟؟

برای ساخت همین سریازه ای آموزش دیده و کالج چه جوری باید اقدام کرد؟ و سلاح و سرباز خونه و بندرها و ... را چه جوری آپدیت کرد.

برای ساخت سرباز خانه باید روی قلعه خودتون کلیک کنید و یک نواری اون زیر باز میشه و در اون نوار تمام ساختمان هایی که میتوید توی قلعه یا شهرتون بسازید رو نشون میده و وقتی که اون ها رو ساختید زیر عکس هر ساختمان یک عکس جدیدتر از اون ساختمان میاد که باید آپدیتش کنید

راستی اون عکسی را که گذاشتی من نتونستم ببینم چون قیلتر شده بود.

تصحیح شد. بازم اگه سوالی بود درخدمتم:46:

lion_sun
01-04-2009, 04:46
یک چیز جالب از بازی که من خیلی باهاش حال کردم این بود که میشه فکشن ها رو مستعمره خودت کنی که برای این کار هم باید یا قدرت زیاد داشته باشی و یا پول زیاد که بتونی بهشون باج بدی :27:

فکشن ! یه مقدار راجب بهش توضیح میدی؟ اگه عکسم بزاری دیگه خودا میشه :11:مرسی پیمان جان
اگه زحمتی هم واست نداره میخوام در مورد بازرگانی هم مطلب بزاری بازرگانی، دریایی زمینی و این که چطور میشه تو بازر گانی قوی شد ؟!

راستی تویه ی رابطه دیپلوماتیک باید چطوری رفتار کنی مثلا بخوای شریک نظامی یک کشور بشی ولی یک منطقه از کشورشو بگیری. منظورم اینجور رابطه هاست.:46:

lion_sun
01-04-2009, 04:48
این مبلق های دینی هم زیاد بدرد بخور نیستن. البته شاید هم من نمیتونم باهاشون خوب کار کنم

ariyan20
03-04-2009, 01:37
در ضمن می توانید با جنتلمن های دیگر Duel کنید و تکنولوژی اونارو بگیرید !

masoud93
03-04-2009, 15:10
یه قسمتهایی تو قاره امریکا هست که نمیشه اونارو بگیری و هیچ ملیتی هم در اونجا قسمتها نیست کسی میدونه اونارو چجوری باید گرفت.

papillon11
03-04-2009, 18:00
اونا فقط برای trade هستند شما کشتی های تجاری خود را روی لنگرهای نشان داده شده قرار می دهیدتا عکس سکه روی پنجره ظاهر بشه.

779
03-04-2009, 23:10
آقا من هیچی سر در نمیارم!
یکی یک آموزش pdf فارسی اگه پیدا کرده بزاره !!!
کامل!!ً
که غیر ممکنه :27:
خیلی خرت و پرت داره ولی صدام درست شده فوق العاده شده جنگای دریایی!:8:
من هیچی سر در نمیارم همینطوری الکی آپگرید میکنم و میرم حمله!
البته به فرنسه حمله کردم دهنمو سرویس کرد:27:
آمریکا رو کلا گرفتم ( البته فکر کنم هیچی نداشت :21: )
ولی در هر صورت یک توضیحی به نحوه ی آپگرید کردن مدرسه ها و این دانش چجوری به دست بیارم و ... .

lion_sun
04-04-2009, 00:34
اموزش فارسی حالا حالاها گیرت نمیاد ولی تو سایت totalwar.ir یه چیزایی گیر میاری

یه کار جالب اون مقلدهای دینی رو فرستادم به یکی از شهر های سرخ پوستا تو امرکا بعد از 2 دوره حالا موتونم سرباز سرخپوست بهسازم با لباس ارتشیه کشور خودم!

اون مبلغ ها واسه اونن که بتونی دینه خودت رو اگه تو شهرات محبوبیتش کمه بالا ببری و اگر هم خواستی بفرستی کشور های دیگه!

کسی میدونی چطوری میشه جنتلمن درست کرد یدونه داشتم تجربشم خیلی بالا بود بر اثر بالا بودن سن مرد.

gta24
04-04-2009, 13:51
سلام
من بازی رو از همین p30world خریدم ولی وقتی داره فیلم نشون میده همش stop داره, حالا باید چکار کنم تا درست بشه؟

Kolang
04-04-2009, 16:24
دوستان... من Show CPU moves رو غیر فعال کردم... اما بازم موقع رفتن به turn بعدی... بیشتر از 2 دقیقه طول میکشه..
مخصوصا روی بریتانیا خیلی مکس میکنه!
کسی این مشکل رو نداره؟

Paradise_human
04-04-2009, 17:33
بچه ها کسی میدونه چطور میشه انقلاب کرد و نوع حکومت خودت رو تغییر بدی از پادشاهی خسته شدم میخوام حکومت جمهوری بشه ؟؟؟ :d
و در ضمن چطور میشه مستعمره بگیری ؟؟؟
من با ایران دارم بازی میکنم و تمام مناطق امپراطوری عثمانی و قفقاز و شمال آفریقا رو دارم و با اسپانیا همسایه هستم ...
دیفیکالتیم هم مدیوم بوده !!!
و الان جزو قویترین کشور های map هستم .....

SnoWall
04-04-2009, 18:19
کسانی که دنبال ترینر بازی رو داشته باشند، CheatHappend یک ترینر باحال گذاشته
:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::2 1::21:

ولی......... باید حتما عضو سایت باشی:41::41::41::41::41:

SnoWall
04-04-2009, 18:22
راستی بالاخره کسی نمیدونه که کی نسخه سالم بازی میاد؟؟؟ ما هنوز منتظریم.

:41::41::41:

در ضمن من هر مغازه ای که رفتم، خبری از این بازی نبود. از کجا میشه تهیه کرد؟

Paradise_human
04-04-2009, 22:03
راستی بالاخره کسی نمیدونه که کی نسخه سالم بازی میاد؟؟؟ ما هنوز منتظریم.

:41::41::41:

در ضمن من هر مغازه ای که رفتم، خبری از این بازی نبود. از کجا میشه تهیه کرد؟
شما کدوم شهر هستی ؟؟؟
تا الان باید همه جا اورده باشن چون گمون کنم نزدیک یک ماهه که توی ایران پخش شده !!!
اگرم نیست خوب خداوند خرید اینترنتی را آفرید .... :31:
نسخه ها سالم هستن نسخه ی خراب نداریم فقط یک سری مشکلات کوچیک به اصطلاح bug داره که انشاالله با اومدن پچ حل میشه ...
یه مشکل صدا هم داره که اونم با نصب یه پچ حل میشه !!!
مشکل باز نبودن faction ها هم با یه فایل 10 مگی حل میشه !!
خوب دیگه مشکلی هست ؟؟:10:

jivara
04-04-2009, 22:40
اساتید محترم وقتی دارم dvd شماره 2 رو نصب میکنم این ارور رو میده !!! میشه بگید از چی هست ؟

مشکلم حل شد.

Paradise_human
04-04-2009, 23:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اساتید محترم وقتی دارم DVD شماره 2 رو نصب میکنم این ارور رو میده !!! میشه بگید از چی هست ؟
به نظر dvd شماره 2 تون مشکل داره نمیتونه فایلو کپی کنه !!!

Kolang
04-04-2009, 23:33
بچه ها کسی میدونه چطور میشه انقلاب کرد و نوع حکومت خودت رو تغییر بدی از پادشاهی خسته شدم میخوام حکومت جمهوری بشه ؟؟؟ :d
و در ضمن چطور میشه مستعمره بگیری ؟؟؟
من با ایران دارم بازی میکنم و تمام مناطق امپراطوری عثمانی و قفقاز و شمال آفریقا رو دارم و با اسپانیا همسایه هستم ...
دیفیکالتیم هم مدیوم بوده !!!
و الان جزو قویترین کشور های map هستم .....

مطمئن نیستم... اما فکر کنم اگه مردم شهر اصلیت شورش کنن، بعد میتونی ازشون حمایت کنی و حکومت رو تغییر بدی

اگه جواب درستشو پیدا کردی بگو تا ما هم بدونیم

منم دارم با ایران بازی میکنم... 1 روزه شروع کردم... اما رفتن به ترن بعدی خیلی داره اعصابم رو خرد میکنه...ماله تو هم 2 دقیقه طول میکشه؟

Paradise_human
05-04-2009, 11:07
مطمئن نیستم... اما فکر کنم اگه مردم شهر اصلیت شورش کنن، بعد میتونی ازشون حمایت کنی و حکومت رو تغییر بدی

اگه جواب درستشو پیدا کردی بگو تا ما هم بدونیم

منم دارم با ایران بازی میکنم... 1 روزه شروع کردم... اما رفتن به ترن بعدی خیلی داره اعصابم رو خرد میکنه...ماله تو هم 2 دقیقه طول میکشه؟
سلام ...
والا من قبل از اینکه بازی رو شروع بکنم یه گزینه ای به نام show cpu moves یه همچین چیزی رو قطع کردم که دیگه 2 دقیقه طول نکشه و حدودا 30 ثانیه طول میکشه چون احتمالا شما حرکات Faction های دیگه رو هم میبینید :31: که انقدر طول میکشه ....
نمی دونم وسط بازی میشه این گزینه رو غیر فعال کرد یا نه ....
در رابطه با مستعمره اینجوری که فهمیدم فقط میشه کشور های ضعیف رو مستعمره کرد ...
از دو طریق میشه این کارو کرد یکی اینکه با اون faction جنگ داشته باشی و انقدر ضعیفش کنی که بتونی با یه پیشنهاد become protection اونو مستعمره کنی یا اینکه به کشور ضعیف (منظور minor faction ) انقدر پول بدی که پیشنهاد become protection رو بپذیره !!!!
حالا فایده ی این کارو نفهمیدم !!!
یعنی باج و خراج بهت میدن ؟؟؟
در مورد انقلاب هم والا 2 بار شورش کردن مردم همشون سرکوب شدن یکی تا از شورش ها خارج از مرزهای ایران بود ولی یکیشون توی افغانستان بود که اون افرادی که شورش کردن با عنوان افغانستان بودن یعنی پرچمشون همون پرچمی بود که توی custom battle به عنوان افغانستان هست اونا هم سرکوب شدن مسلما اگه پیروز میشدن کشور مستقل افغانستان تشکیل میشد !!!:31:
این قضیه انقلاب هم 100% باید در پایتخت صورت بگیره یعنی باید کاری بکنیم که مردم توی پایتخت شورش بکنن و پایتختو تسخیر بکنن که حالا یا حکومت مشروطه تشکیل بشه یا دموکراتیک مطلق در غیر این صورت هر جای دیگه شورش صورت بگیره فقط حکومت مستقل تشکیل میشه البته باید این رو هم در نظر گرفت که با تغییر حکومت عده ای از فرماندهان هم زیر بار مردم نمیرن و همچنان به پادشاهشون وفادارن و احتمالا شورش میکنن !!!
خلاصه خیلی مملکت خر تو خر میشه عین انقلاب واقعی میمونه ......
به علت اینکه نظم عمومی به هم میریزه 100% در مناطق اشغال شده مردم بیگانه هم از فرصت استفاده کرده و به دنبال تشکیل حکومت مستقل هستن !!
امیدوارم درست حدس زده باشم ....

SnoWall
05-04-2009, 17:19
شما کدوم شهر هستی ؟؟؟
تا الان باید همه جا اورده باشن چون گمون کنم نزدیک یک ماهه که توی ایران پخش شده !!!
اگرم نیست خوب خداوند خرید اینترنتی را آفرید .... :31:
نسخه ها سالم هستن نسخه ی خراب نداریم فقط یک سری مشکلات کوچیک به اصطلاح bug داره که انشاالله با اومدن پچ حل میشه ...
یه مشکل صدا هم داره که اونم با نصب یه پچ حل میشه !!!
مشکل باز نبودن faction ها هم با یه فایل 10 مگی حل میشه !!
خوب دیگه مشکلی هست ؟؟:10:

من تو تهرانم و همه جاهای طرف غرب تهران رو سر زدم ولی خبری از بازی نیست!!!! (حتی نمیدونند که اینی که من میگم بازیه یا نه :27: ؟؟؟!!!!)

درضمن برای باز شدن Faction ها مگه نباید اون حکومت رو مثل Rome از بین ببری؟؟؟ :13:

Paradise_human
05-04-2009, 19:29
من تو تهرانم و همه جاهای طرف غرب تهران رو سر زدم ولی خبری از بازی نیست!!!! (حتی نمیدونند که اینی که من میگم بازیه یا نه :27: ؟؟؟!!!!)

درضمن برای باز شدن faction ها مگه نباید اون حکومت رو مثل rome از بین ببری؟؟؟ :13:
نه دیگه اونجوری نیست .....

779
05-04-2009, 19:56
آقا این مدرسه ها رو نمیشه ضرفیتشو زیاد کرد؟
آخه من 5 تا جنتلمن دارم فقط دو مدرسه الان هست!!!!!!!!!!!
از اینورم همش بهم حمله میشه مثل مور و مورچه هر Turn یک حمله میشه!!!!!!!!
من فرانسه ام.
کاتولیک هستش خیلی مسخره ی اون یارو رهبرمون مرد الان کاندیدای انتخاباته که باید ببینیم چی میشه :27:
چجوری با اینا صلح کنم؟
بابا با یکیشون Deactive war یا یک همچین چیزی کردم اعصابش خرد شده اومده توی کشورم همینطور راه میره:27:
راستی ماموریت هم دارم نمیدونم باید چیکار کنم سخته!!!
واقعا کشورم خرت و خر شده الان توی ماموریته نوشته اگه این کار رو بکنی ( دو تا کشور سرخپوست آمریکایی رو باید بگیرم ولی قوین! ) کل منطقه هایی که برای اون کشوره مال من میشه!:18:
بعد من میخواستم این یارو کاتولیکمو از آمریکا بیارم زدن بمبارانش کردن تو راه این دزدای دریایی:41:
الان فقط یک کاتولیک دارم!!
و 2 تا Rake که یکیش توی آمریکایه!!!
میگین توی این وضعیت چی کار کنم؟؟؟
خونه چجوری بسازم؟
منظورم اینکه کاری نمیشه کرد که یکدفعه یک زمین بگیری مثل دفعه ی قبلی که مدرسش کردم!

Kolang
05-04-2009, 22:32
سلام ...
والا من قبل از اینکه بازی رو شروع بکنم یه گزینه ای به نام show cpu moves یه همچین چیزی رو قطع کردم که دیگه 2 دقیقه طول نکشه و حدودا 30 ثانیه طول میکشه چون احتمالا شما حرکات Faction های دیگه رو هم میبینید :31: که انقدر طول میکشه ....
نمی دونم وسط بازی میشه این گزینه رو غیر فعال کرد یا نه ....
در رابطه با مستعمره اینجوری که فهمیدم فقط میشه کشور های ضعیف رو مستعمره کرد ...
از دو طریق میشه این کارو کرد یکی اینکه با اون faction جنگ داشته باشی و انقدر ضعیفش کنی که بتونی با یه پیشنهاد become protection اونو مستعمره کنی یا اینکه به کشور ضعیف (منظور minor faction ) انقدر پول بدی که پیشنهاد become protection رو بپذیره !!!!
حالا فایده ی این کارو نفهمیدم !!!
یعنی باج و خراج بهت میدن ؟؟؟
در مورد انقلاب هم والا 2 بار شورش کردن مردم همشون سرکوب شدن یکی تا از شورش ها خارج از مرزهای ایران بود ولی یکیشون توی افغانستان بود که اون افرادی که شورش کردن با عنوان افغانستان بودن یعنی پرچمشون همون پرچمی بود که توی custom battle به عنوان افغانستان هست اونا هم سرکوب شدن مسلما اگه پیروز میشدن کشور مستقل افغانستان تشکیل میشد !!!:31:
این قضیه انقلاب هم 100% باید در پایتخت صورت بگیره یعنی باید کاری بکنیم که مردم توی پایتخت شورش بکنن و پایتختو تسخیر بکنن که حالا یا حکومت مشروطه تشکیل بشه یا دموکراتیک مطلق در غیر این صورت هر جای دیگه شورش صورت بگیره فقط حکومت مستقل تشکیل میشه البته باید این رو هم در نظر گرفت که با تغییر حکومت عده ای از فرماندهان هم زیر بار مردم نمیرن و همچنان به پادشاهشون وفادارن و احتمالا شورش میکنن !!!
خلاصه خیلی مملکت خر تو خر میشه عین انقلاب واقعی میمونه ......
به علت اینکه نظم عمومی به هم میریزه 100% در مناطق اشغال شده مردم بیگانه هم از فرصت استفاده کرده و به دنبال تشکیل حکومت مستقل هستن !!
امیدوارم درست حدس زده باشم ....

توی پست قبلی گفتم... گزینه show cpu moves هم غیر فعاله... اما بیشتر از 2 دقیقه طول میشکه که خیلی رو اعصابمه

آره... منم ترکیه رو که گرفتم... مردمشون شورش کردن و یه ارتش کلفت هم تشکیل داده که خدار رو شکر اون اطراف منم ارتش کلفتی داشتم و با کشته های زیاد تونستم سرکوبشون کنم :دی

در مورد انقلاب هم منم همینطور فکر میکنم... بعدا شاید یه امتحانی کردم ببینم چی میشه :46:

Kolang
05-04-2009, 22:36
آقا این مدرسه ها رو نمیشه ضرفیتشو زیاد کرد؟
آخه من 5 تا جنتلمن دارم فقط دو مدرسه الان هست!!!!!!!!!!!
از اینورم همش بهم حمله میشه مثل مور و مورچه هر Turn یک حمله میشه!!!!!!!!
من فرانسه ام.
کاتولیک هستش خیلی مسخره ی اون یارو رهبرمون مرد الان کاندیدای انتخاباته که باید ببینیم چی میشه :27:
چجوری با اینا صلح کنم؟
بابا با یکیشون Deactive war یا یک همچین چیزی کردم اعصابش خرد شده اومده توی کشورم همینطور راه میره:27:
راستی ماموریت هم دارم نمیدونم باید چیکار کنم سخته!!!
واقعا کشورم خرت و خر شده الان توی ماموریته نوشته اگه این کار رو بکنی ( دو تا کشور سرخپوست آمریکایی رو باید بگیرم ولی قوین! ) کل منطقه هایی که برای اون کشوره مال من میشه!:18:
بعد من میخواستم این یارو کاتولیکمو از آمریکا بیارم زدن بمبارانش کردن تو راه این دزدای دریایی:41:
الان فقط یک کاتولیک دارم!!
و 2 تا Rake که یکیش توی آمریکایه!!!
میگین توی این وضعیت چی کار کنم؟؟؟
خونه چجوری بسازم؟
منظورم اینکه کاری نمیشه کرد که یکدفعه یک زمین بگیری مثل دفعه ی قبلی که مدرسش کردم!

هر منطقه حداکثر 1 مدرسه میتونه داشته باشه... پی برای افزایش تعداد مدرسه ها تنها راهش کشور گشاییه :46:

اینکه ارتش یه کشور دیگه توی زمین های تو راه میرن به خاطر military access هست... اگه نمیخواییش باید کنسلش کنی

Paradise_human
05-04-2009, 23:14
توی پست قبلی گفتم... گزینه show cpu moves هم غیر فعاله... اما بیشتر از 2 دقیقه طول میشکه که خیلی رو اعصابمه

آره... منم ترکیه رو که گرفتم... مردمشون شورش کردن و یه ارتش کلفت هم تشکیل داده که خدار رو شکر اون اطراف منم ارتش کلفتی داشتم و با کشته های زیاد تونستم سرکوبشون کنم :دی

در مورد انقلاب هم منم همینطور فکر میکنم... بعدا شاید یه امتحانی کردم ببینم چی میشه :46:
احتمالا سیستمتون ضعیفه که اینفدر طول میکشه !!!
درسته؟؟؟
خوب همین الان یک انقلاب در کشورم رخ داد ....
همونطور که گفته بودم مردم پایتخت رو ناراضی کردم بعد وقتی نیروهای انقلابی تشکیل شدن از من سوالی پرسید گفت سمت انقلابیون هستی یا سمت دولت ( پادشاه )؟؟؟
منم گفتم انقلابیون ...
بعد کنترل کشور از دست من خارج شد و کنترل یک ارتش کوچیک انقلابی به دست من افتاد ...
منم چون نیرویی توی پایتخت نگذاشته بودم بدون مقاومت پایتخت رو فتح کردم ....
بعد یک دمو گذاشت و صحنه ی اعدام پادشاه رو به تصویر کشید بعد هم حکومت به جمهوری تغییر پیدا کرد ...
و هر 4 سال یک بار رئیس جمهور انتخاب میشه (البته خودت از بین کاندیده ها یکی رو انتخاب میکنی ) البته انتخابات زود هنگام هم داره یعنی خودت turn بعدی یه رئیس جمهور دیگه رو انتخاب کنی ....
خلاصه اگه بخوام حکومت رو تغییر بدم باید خیلی هزینه کنم که نمی ارزه چون خیلی ضرر میدی ......
ولی این رو هم متذکر بشم خالی از لطف نیست که مردم بسیار خوشحال شده به قدری که ازشون میشه مالیات سنگین گرفت !!!!!
ساخت نیرو هم نیمه اتو شده یعنی هر turn براتون نیرو به صورت اتوماتیک میسازه !!!!
من قیدشو زدم نمیارزه ...
همون حکومت مطلق زور گویی بهتره ....
در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند ..
دیگه تصمیم با خودتونه ....
موفق باشید ...

lion_sun
06-04-2009, 00:56
دمتون گرم یکی نیست جواب سوالا منو بده!:41:

کسی میدونی چطوری میشه جنتلمن درست کرد ؟ یعنی 2 تا داشتم یکیشون سنش زیاد بود مرد.

و یه چیزی من تو شیرازم بازیو تو عید خریدم و هیچ مشکلیم نداره از نظر صدا میگم.

Kolang
06-04-2009, 11:03
احتمالا سیستمتون ضعیفه که اینفدر طول میکشه !!!
درسته؟؟؟
خوب همین الان یک انقلاب در کشورم رخ داد ....
همونطور که گفته بودم مردم پایتخت رو ناراضی کردم بعد وقتی نیروهای انقلابی تشکیل شدن از من سوالی پرسید گفت سمت انقلابیون هستی یا سمت دولت ( پادشاه )؟؟؟
منم گفتم انقلابیون ...
بعد کنترل کشور از دست من خارج شد و کنترل یک ارتش کوچیک انقلابی به دست من افتاد ...
منم چون نیرویی توی پایتخت نگذاشته بودم بدون مقاومت پایتخت رو فتح کردم ....
بعد یک دمو گذاشت و صحنه ی اعدام پادشاه رو به تصویر کشید بعد هم حکومت به جمهوری تغییر پیدا کرد ...
و هر 4 سال یک بار رئیس جمهور انتخاب میشه (البته خودت از بین کاندیده ها یکی رو انتخاب میکنی ) البته انتخابات زود هنگام هم داره یعنی خودت turn بعدی یه رئیس جمهور دیگه رو انتخاب کنی ....
خلاصه اگه بخوام حکومت رو تغییر بدم باید خیلی هزینه کنم که نمی ارزه چون خیلی ضرر میدی ......
ولی این رو هم متذکر بشم خالی از لطف نیست که مردم بسیار خوشحال شده به قدری که ازشون میشه مالیات سنگین گرفت !!!!!
ساخت نیرو هم نیمه اتو شده یعنی هر turn براتون نیرو به صورت اتوماتیک میسازه !!!!
من قیدشو زدم نمیارزه ...
همون حکومت مطلق زور گویی بهتره ....
در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند ..
دیگه تصمیم با خودتونه ....
موفق باشید ...

نه بابا
سيستمم خيلي خوبه... نميدونم چرا اينجوري ميكنه!:41:

جالب بود... حتما يه بار اينكارو ميكنم :46:
ممنون به خاطر توضيح كامل

کسی میدونی چطوری میشه جنتلمن درست کرد ؟ یعنی 2 تا داشتم یکیشون سنش زیاد بود مرد.

من كه هيچي ندارم... اما تا دلت بخواد آخوند و ...
منم چندتا جنتل من داشتم اول كار... كه چون تازه شروع كرده بودم و نميدونستم چي به چيه... هي دول كردم با بقيه جنتلمن ها و همه رو به كشتن دادم! :دي

الان فعلا هيچي ندارم... نميدونمم چه جوري پيدا ميشن...
هيچكي نميدونه؟

pmjaberi
06-04-2009, 12:15

برای داشتن جنتلمن بايد در شهر های اصلی که امکانش هست مراکز فرهنگی بسازی مثله کتاب خونه ، موزه، دانشگاه، ... هرچی دانشگاه ها بيشتر باشند و مراکز فرهنگی بيشتر باشه توليد جنتلمن ميره بالا.
کلاً جنتلمن ها بيخود ترين کاری که ميشه باهاشون کرد همون دوئل هست. برای اينکه پيشترفت دانش سريع باشه بايد جنتلمن ها را ببريد تو کالج ها بزاريد همينطوری ولشون نکنيد.
البته يه نکته اگر خيلی سيستم سنگين حکومت ميکنيد ماليات های سنگين و پادشاهی هستيد داشتن مراکز علمی فرهنگی باعث بالا رفتن فرهنگ مردم ميشه و کالج ها سواد مردم را زياد ميکنّد نتيجش ميشه شورش و انقلّاب اين چيزا ! ديگه بايد يه جوری کنترل کنيد جريان را.

در ضمن ديدم بد نيست اين لينک ها هم بدم من و دوستان ديگه راجب :

جنتلمن ها در اينجا صحبت کرديم:

تجارت در بازی:

نقش ژنرال های ارتش در بازی:

مستعمره سازی:

اين هم يه سری ترفند ها برای روون تر اجرا شدن بازی:

اميدوارم که کمکتون کنه:31:

SnoWall
06-04-2009, 13:24
من میخواهم این بازی رو بگیرم، از کجا تهیه اش کنم بهتره؟؟؟

779
06-04-2009, 14:41
هر منطقه حداکثر 1 مدرسه میتونه داشته باشه... پی برای افزایش تعداد مدرسه ها تنها راهش کشور گشاییه :46:

اینکه ارتش یه کشور دیگه توی زمین های تو راه میرن به خاطر military access هست... اگه نمیخواییش باید کنسلش کنی

بابا من با یارو At War هستم!!!!!!
چجوری همچین چیزی میشه!!!
خودم حمله کردم بهش نابودش کردم!
این دزدای دریایی ام ناکار کردم :27:
الان 10 تا جنتلمن دارم 2 تا کاتولیک و 3 تا ریک!!!!!!!!!!!
راستی این کشتی های Trade به چه دردی میخورن؟

pmjaberi
06-04-2009, 15:12
بابا من با یارو At War هستم!!!!!!
چجوری همچین چیزی میشه!!!
خودم حمله کردم بهش نابودش کردم!
این دزدای دریایی ام ناکار کردم :27:
الان 10 تا جنتلمن دارم 2 تا کاتولیک و 3 تا ریک!!!!!!!!!!!

تعداد کالج ميتونه بيشتر از يکی باشه در هر کشور فقط نياز به زمان هست تا شهر های جديد ايجاد بشه وقتی شهر جديدی به وجود مياد از شما سؤال ميکنه که چه چيزی ساخته بشه اينجا ميشه کالج را انتخاب کرد.
در مورده کشتی های trade که در بازی به نام indiaman هستند اين کشتی ها را بايد ببريد تو trade point ها. کنار نقشه يک سری مستطيل وجود دارد کشتی را اونجا ببريد يک پنجره باز ميشه که ميتونيد مقصد کشتی رو مشخص کنيد 4 تا منطقه تجاری هست.
بهتر هستش که هميشه تو هر ناوگان indiaman چند تا کشتی جنگی هم داشته باشيد که دزد های دريايی مشکل ساز نشن.
هرچقدر بتونيد trade point های بيشتری بگيريد و کشتی های indiaman بيشتری رو اون ها بزاريد تجارت بيشتری ميکنيد و پول بيشتری در مياد.
اگر دير بجنبيد کشور های ديگه trade point ها را اشغال ميکنن که اونوقت برای به دست اوردنش نياز هست که با اون کشور وارد جنگ بشيد.

البته يک کار ديگه برای داشتن تجارت خوب بايد بکنيد اگر دقت کنيد رو نقشه يه سری خط هستند نقطه چين که سبز ، سفيد، قرمز... ميشن اين ها مسير های تجاری هستند شما بايد با کشتی های جنگی اين مسير های تجاری و امن کنيد يا نا امن کنيد برای دشمن ها راه هم اينه که ناوگان جنگی و ميفرستيد رو و مسير ها (موس عوض ميشه شکل موس ميشه يه دايره) پرچم هم شروع ميکنه به عوض شدن پرچم دزد های دريايی و کشورتون ميشه اين نشون ميده که کشتی هايه جنگيتون تو اون خط تجاری دارن با دزد ها مقابله ميکنن که مسير امن به وجود بيارن.
هنگام جنگ با کشور های ديگه هرکشوری ناوگان بيشتر و قويتری داشته باشه اثر ميزاره رو تجارت کشور دشمن.

يه نکته ديگه ديدم گفتيد امريکا چيزی نداره اتفاقاً برعکس هستش هر کشوری که بتونه منطقه های بيشتری تو امريکا بگيره محصولات بيشتری برای تجرات به دست مياره و هم راه های بيشتری برای کشتی رانی. برای پول بيشتر حتماً بايد امريکا رو بگيريد و رو شهر های و پيشترفته کشاورزی تو اون منطقه کار کنيد.

j_saviz
06-04-2009, 18:19
در 3 تا دی وی دی که من نصب کردم فایل exe برای اجرای بازی نبود. از کجا باید بیارم؟ بازی رو چجوری اجرا کنم؟

jivara
06-04-2009, 22:12
دوستان من هنوز مشکل صدا دارم !!!

papillon11
07-04-2009, 11:07
راستی این کشتی های Trade به چه دردی میخورن؟[/quote]

روی نقشه نقاطی هستند که فقط جای لنگرگاه دارند با کشتی های تجاری می تونی بری اونجا و از روی نقاط لنگرگاه درآمد داشته باشی.مثل آمازون یا غرب هند یا طرف برزیل.

lion_sun
08-04-2009, 00:24

روی نقشه نقاطی هستند که فقط جای لنگرگاه دارند با کشتی های تجاری می تونی بری اونجا و از روی نقاط لنگرگاه درآمد داشته باشی.مثل آمازون یا غرب هند یا طرف برزیل.[/quote]

مگه نباید ار کشتی های indiaman استفاده کنیم؟!

korokodil_avareh
08-04-2009, 04:35
سلام
آقا من این فایل late_campaign رو گرفتم و کپی کردم تو پوشه main همه کشورها هم باز شدند ولی وقتی استارت میزنم که وارد نقشه بشم میپره بیرون
قبلا یه نسخه دیگه داشتم که صداش خراب بود این کاررو کرده بودم با ایران هم بازی کرده بودم ولی الان که کپی کردم از بازی خارج میشه
لطفا یکی کمک کنه چون بجز ایران با هیچ کشور دیگه ای بازی نمیکنم
مگه اون دوتا فایل رو نباید تو پوشه main کپی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

papillon11
08-04-2009, 08:16
روی نقشه نقاطی هستند که فقط جای لنگرگاه دارند با کشتی های تجاری می تونی بری اونجا و از روی نقاط لنگرگاه درآمد داشته باشی.مثل آمازون یا غرب هند یا طرف برزیل.

مگه نباید ار کشتی های indiaman استفاده کنیم؟![/quote]

گمون کنم با کشتی معمولی هم بشه ، فرقشون اینه که درآمدی که کشتی ترید به تو میده بیشتر. این امر در مورد بستن راه اقتصادی کشورهای دیگه هم صدق می کنه

pmjaberi
08-04-2009, 08:28

مگه نباید ار کشتی های indiaman استفاده کنیم؟![/quote]

با کشتی های ديگه هم ميشه يه سری کشتی هستند که شما تو علم جلو بری به ناوگانت اضافه ميشه اونا هم جنگی هستند هم تجاری ولی دوستمون هم گفتن که اگه indiamen باشند ميتونيد درامد بيشتری به دست بياری . بهتر هست ترکيبی از کشتی جنگی و چند indiaman باشه بهترين ترکيب هست که هم از خط دزد های دريايی نجاتت ميده هم درامد بهتری به دست مياری

pmjaberi
08-04-2009, 08:30
سلام
آقا من این فایل late_campaign رو گرفتم و کپی کردم تو پوشه main همه کشورها هم باز شدند ولی وقتی استارت میزنم که وارد نقشه بشم میپره بیرون
قبلا یه نسخه دیگه داشتم که صداش خراب بود این کاررو کرده بودم با ایران هم بازی کرده بودم ولی الان که کپی کردم از بازی خارج میشه
لطفا یکی کمک کنه چون بجز ایران با هیچ کشور دیگه ای بازی نمیکنم
مگه اون دوتا فایل رو نباید تو پوشه main کپی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اين مود رو بعضی از ورژن های کرک اين بازی مشکل داره.
اينجا را بخونيد مشکل شما مطرح شده و بعضی از دوستان مشکل را حل کردند.

papillon11
08-04-2009, 21:20
دوستان من با فرانسه رفتم . الان سال 1736 هستم. هیچ رقمه بی خیال انقلاب نمیشه . منم با انقلاب حال می کنم فقط مشکل اینه که کل trade با کشور ها می پره ، دوستان کسی راهی برای این مشکل داره؟

Mehdi_ah
11-04-2009, 14:39
فعلا که من در مرحله دو اپیزود 2 جاده استقلال گیر کردم. چجوری میشه به شهر کبک راه یافت ؟

من هم همین سوال رو دارم

pmjaberi
11-04-2009, 15:22
من هم همین سوال رو دارم

اگر اشتباه نکنم اين مشکل يکی از باگ های خود بازی هست بايد تا آمدن پچ 1 اين بازی صبر کرد البته الان آمده ولی رو steam هست بايد ديد کی کرک ميشه.

kod89
11-04-2009, 17:10
سلام به همه
دوستان خواهشن کمک کنید من بازی رو نصب کردم و بازی اجرا میشه ولی موقع لود شدن که میخواد بازی شروع بشه ارور میده:41: . عکسشو اپ میکنم فعلا tinypic مشکل داره .ارورش واسه empire.exe هستش

SnoWall
12-04-2009, 14:58
سلام به همه
دوستان خواهشن کمک کنید من بازی رو نصب کردم و بازی اجرا میشه ولی موقع لود شدن که میخواد بازی شروع بشه ارور میده:41: . عکسشو اپ میکنم فعلا tinypic مشکل داره .ارورش واسه empire.exe هستش

میتونی متن Error رو بنویسی؟

kod89
12-04-2009, 23:58
میتونی متن error رو بنویسی؟

دمت گرم رفیق حل شد خدا رو شکر. مشکل از اینستال کردن بود که دوباره کردم جواب داد. حالا مشکل اساسی بازی کردن که اصلا نمیدونم باس چه کنم هلند رو برداشتم اون اول هر چی رو خواستم اپ کنم یه عکس ساعت بالاش بود روش کلیلک میکردی همنجوری تو لودینگ میموند!

kasra_khan2003
14-04-2009, 22:05
سلام، چرا رو پرچم بعضی از کشتی ها که مال خودمون هست، علامت دزدان دریایی چشمک میزنه؟

kasra_khan2003
14-04-2009, 22:26
بچه ها من راز ساخت مدرسه رو کشف کردم: دی

که هر چقدر مدرست بیشتر باشه، جنتلمن بیشتری هم برات ماید!

دو راه داره! یا صبر میکنی تا با بالا رفتن جمعیت یه دهکده کوچیک به وجود بیاد، که بعد حدود 5تا انتخاب داری! که چی بسازی

مثلا میتونی کلیسا بسازی، یا کارخونه نساجی و ...

یا اینکه مثلا یه کلیسا رو خراب کنی، بعد دوباره میتونی بین اون 5تا یکی رو انتخاب کنی!

اما در کل وجود کالج یکم دردسر هم هست! چون باعث شورش میشه! اولین جایی هم که میزنن ویران میکنن، همون کالج هست!

mohammad_twe
15-04-2009, 15:44
ببینم ارزش خریدن رو داره ؟؟؟؟؟ :دی

aghamajid1369
15-04-2009, 16:57
اره ارزش خریدن داره ولی خیلی بازی پیچیده ای هست تا بفهمی دنیا از چه قراره 1 کم اذیت میشی.

kasra_khan2003
16-04-2009, 01:29
ببینم ارزش خریدن رو داره ؟؟؟؟؟ :دی

اره ارزش خریدن داره ولی خیلی بازی پیچیده ای هست تا بفهمی دنیا از چه قراره 1 کم اذیت میشی.

آره دقیقا! کلا باید یکی دوبار تا اخر یا وسطاش بری، بعد دوباره از اول که شروع کنی، قشنگ حساب کار میاد دستت، از اون اول رویایی شروع میکنی:21:

korokodil_avareh
16-04-2009, 02:01
سلام، چرا رو پرچم بعضی از کشتی ها که مال خودمون هست، علامت دزدان دریایی چشمک میزنه؟
اگر شما با کشتیهای جنگیتون توی مسیر تجارت کشورهای دیگه بایستید که با نقطه چین قرمز مشخص شده این حالت پیش میاد
به اصطلاح دارید با این کارتون پول زور وگیرید:31::27:

kasra_khan2003
16-04-2009, 11:33
اگر شما با کشتیهای جنگیتون توی مسیر تجارت کشورهای دیگه بایستید که با نقطه چین قرمز مشخص شده این حالت پیش میاد
به اصطلاح دارید با این کارتون پول زور وگیرید:31::27:

آهان:27: خوبه پس!

راستی نمیشه بایان دزدای دریایی هم رفیق شیم؟: دی

Elendil1
16-04-2009, 12:30
ببخشيد ، من اين بازي رو نصب كردم، با اين خيلي بازي استرات‍يك بازي مي كنم ولي اصلآ از اين بازي خوشم نيومد!! تيك هم مي زد!!!
سيستم من::
cpu:3.0 Full intel
Graphic: 1024(8500)
RAM :4gig
??
براي شروع بايد كجا برم؟؟
همون جايي كه نقشه داره!؟؟
جينگيدنش معلوم نيست چي چيه!!!
رو چه حساب بهش 9.5 داده IGN؟؟

resident_evil
16-04-2009, 13:13
Review

كيفيت SD:

كيفيت HD:

SuNb0y
16-04-2009, 13:59
دوستان من بیشتر اهل کنسول هستم ولی اونایی که Adsl دارند نظرشون درباره بازی کردن توی سیستم Multiplayer چیه؟

kod89
16-04-2009, 16:31
دوستان یکی بگه اول بازی باید چه کنیم من گ.ز پیچ شدم خدایی . با هلند میرم یه جاسوس داره میفرستم کشور کناری دیگه دستور نمیگیره ثابت میمونه یه کشتی داریم میفرستم یه دوری بزنه تو نقشه اونم همینجوری میشه:20: . ساختمونارو هم که علامت ساعت دارن بعضیا زمان اپ شدنشون نریسده اونایی هم که میشه اپ کرد وقتی کلیک میکونی باز علامت ساعت میاد کنارش که مینویسه مثلا 3 یا 6 .از همه مهمتر پول که نمیدونم چه جوری در بیارم ؟؟؟ کلا ما نفمدیم هدف این بازی چیه ؟؟ بیشتر بازیای استراتژیک باید ارتش درست کنی واسه تسخیر اینور اونور. خلاصه یه اوستا بیاد وسط توضیح بده لطفا :20:

kod89
16-04-2009, 16:32
دوستان من بیشتر اهل کنسول هستم ولی اونایی که Adsl دارند نظرشون درباره بازی کردن توی سیستم Multiplayer چیه؟

من شنیدم مشکل داره این قسمت باید steam اشته باشی اونایی هم که دارن میگن ارور میده و نمیشه بازی کرد!

779
16-04-2009, 17:37
پس از بازی کردن شبانه روزی بالاخره تونستم تا آخرهای بازی برم اما توی کشورم شورشه!!!
قضیه ی جالبی داشت!!!
اول با فرانسه اومدم!
بعد با بیشتر کشور های قوی صلح کردم!
و دوست شدم!
به کشور های کوچک حمله کردم و همه رو نابود کردم!! ( از جمله ایران )
سرباز کشی کردم و بعد همه از انگلستان و اسپانیا کمک خواستم برای حمله به عثمانی!!!
بعدش سرباز هامو بردم ایران از صلح با عثمانی در اومدم و سپس بعد 2 حمله تونستم با کمک دوستان فطحش کنم!!!
بعد به استرالیایه بد جنس لشکر کشی کردم!
اونجا رو هم با بدبختی فطح کردم و همینطور رفتم تا یک سری کشور های اصلیه دیگه رو هم فطح کردم!!!
الان فقط انگلستان و اسپانیا موندم که به وسیله ی من کلا قاره ی آمریکا رو مستعمره دارند!!!!!!!!!
وای که چقدر رشوه دادم تا تونستم اینا رو راضی به دوستی کنم!
بدبخت شدم!!!
اما همشونو x 4 پس گرفتم :31:
و حالا به دلیل وضع نابسامان انقلاب شده رهبرومن 3 بار عوض شد!!
یک بار ترورش کردن:18:
الانه که دیگه حکومت دموکراسی بشه :27:
فقط 2 تا موندم!!
اما همین دوتا منو بدبخت میکنن!!!!
مثل مور و مورچه سرباز دارم!!!!!!!
فکر کنم 2 هفته ی دیگه تمومش بکنم!!

Zende
16-04-2009, 20:01
کمکم کنید منم همون طور که یکی از دوستان گفته بودند مشکلempire.exe دارم اما با وجود نصب دوباری درست نشد:18:کمممممممممممممممممک!! !!

jivara
17-04-2009, 09:19
این بازی سر تا پاش مشکل داره پیشنهاد من به اونایی که هنوز بازی رو نگرفتن اینه که کلا بیخیالش بشن چون اصلا بازی جالبی از آب در نیومده با اون همه تعریف و تمجید به نظر من RomeTotal War که برای 4 / 5 ساله پیش هست نصبت به این بازی شرف داره ...

resident_evil
17-04-2009, 13:33
GameTrailerS 8.6 :40:

aghamajid1369
17-04-2009, 13:40
اقای jivara‏ میشه چند تا از این مشکل ها رو بگی؟
نمیدونم چرا من این مشکل ها رو ندیدم؟

korokodil_avareh
17-04-2009, 14:45
من نسخه اولی را که داشتم که با دانلوود آفلاین گرفته بودم مشکل زیاد داشت ولی نسخه سرزمین را که گرفتم سالم و بینقص بود.
بازی خوبی بود ولی به نظرم اگر این شرکت بخواد از این جلوتر در تاریخ بره دیگه ارزش نداره کلا سبک توتال وار جنگهاش با شمشیر و کمان جالب هستند من نسخه medieval II : total war رو خیلی بیشتر پسندیدم ROME هم که زمان خودش عالی بود البته گفتم که نه اینکه این نسخه بد باشه بلکه من زمان جنگهای صلیبی رو که بیشتر دوست دارم اینرو میگم.

Zende
17-04-2009, 17:04
بازی خیلی خوبیه فقط کمی باگ داره یکی از اون باگ ها این بود که من در قسمت BATTLE War یه کمی لگ داشتم اون موقع گرافیکم روی HIGH بود روی ULTRA که گزاشتم همین طور بود حتی وقتی روی LOW بود همین طور بود البته الان روی Auto matic گزاشتم و برام HIGH اورده و دیگه هیچ مشکل دیگه ای غیر از صدا نیست که اونم با دانلود اون لینکایی که دوستان دادن درست می شه برای من دیگه هیچ مشکلی نداره

779
17-04-2009, 20:29
GameTrailerS 8.6 :40:

دیگه واقعا Game Trailers نمره ی بازی رو کم داده!!!!!!!!!!
به نظره من که دیگه گیم تریلرز هم خوب نیست من که فقط همیشه گفتم IGN و السلام نامه تمام.
خیلی پایینه!

resident_evil
17-04-2009, 20:32
دیگه واقعا game trailers نمره ی بازی رو کم داده!!!!!!!!!!
به نظره من که دیگه گیم تریلرز هم خوب نیست من که فقط همیشه گفتم ign و السلام نامه تمام.
خیلی پایینه!

الان يه سايت ايراني هم به بازي بالاي 9.0 بده تو ميگي اون سايت حرف نداره ...

779
17-04-2009, 21:06
نه!!!!!!!!!!!!!
آخه نوید جون تو همیشه به Gamespot گیر میدادی!!
منم اسمی از گیم اسپات نبردم!!!!
گفتم IGN وهمیشه هم همینو گفتم!!!
خداییش 8.5 برای این بازی خیلی کمه!!!!!!!!!!!!!

kasra_khan2003
17-04-2009, 23:00
بازی باگ زیاد داره، اما همینجوریش هم به من حال میده!

اگه باگاش برطرف بشه که دیگه...

kasra_khan2003
17-04-2009, 23:04
بچه ها من میخوام یه دور دیگه با اسپانیا شروع کنم، نظر شما چیه؟ چطور شروع کنم که سریع قوی شم؟

Zende
18-04-2009, 12:52
به نظر من با روسیه بازی کن چون خیلی بزرگه و درامد خوبی داره سربازاشم خوبن ولی یه چیزی بگم هیچ وقت با بریتانیا بازی نکن چون همش تو دریاست و باید از دریا وارد خشکی بشی و کنترل سرزمین های تسخیر شده سخته نبرد دریایی هم که جون ادمو بالا میاره تا کشتی خنگ جهتو کج کنه:31:

aghamajid1369
18-04-2009, 13:32
ای گفتی.
توی دریا پدر ادم در میاد.
من با فرانسه رفتم. خوبه.

779
18-04-2009, 15:56
فقط فرانسه از نظر قدرت!!
عالیه به نظره من!!
مستعمراتشم زیاده برای همین برای دوستی با کشور ها خوبه!
از اولم اسپانیا فابریک دوستته!

aghamajid1369
18-04-2009, 16:50
ای بابا شایان جان من که همون اول زدم اسپانیا رو ترکوندم.
البته از لشکر خودم هم چیزی نمونده بود شانس اوردم :دی

779
18-04-2009, 18:03
ای بابا شایان جان من که همون اول زدم اسپانیا رو ترکوندم.
البته از لشکر خودم هم چیزی نمونده بود شانس اوردم :دی

وااااااااااااااااااای!!!!!!!!
خیلی کاره بدی کردی!!
من همرو الان برات پیش بینی میکنم!!
به نظر من 2وین یا 3ومین کشور قوی بود من با انگلستانم صلح کردم چون همش کشتی هامو میزد الان باهاش دشمنم اگه اونو نابود کنم فقط میمونه همین اسپانیا!!!!!!!
این کشوره کناریت بهت حمله میکنه همه ی کناریات بهت حمله می کنند!!!!!
من همشونو زدم!
از اونور آمریکا رو هم کامل گرفتم!!!!!
فقط انگلستان مونده و اسپانیا بقیه همه مردن :27:
آسون بود این کشور های کوچیک اما بزرگ ها من دو ردیف ارتش میبردم :31:
در هر صورت اسپانیا خیلی دوسته خوبی بود!:20:

SnoWall
18-04-2009, 20:55
من این بازی رو ندارم ولی این استراتژی که میگم یکی از بهترین استراتژی هاست.

1. یکی از بهترین موقعیت ها ارتفاعات(تپه) است.

2. یک ارتفاع مناسب گیر بیارید و به این ترتیب از بالای تپه تا پایین تپه نیروهاتون رو مستقر کنید.

از بالا به پایین __________>>>

ا) توپخانه: باعث افزایش برد توپخانه میشود و همچنین از دسترس دشمنان دور میماند.
2) سواره نظام: معمولا گروه سواره نظام تفنگ چی پشت پیاده نظام میبشد که باعث میشود تا در خط آتش مشکلی پیش نیاید.
3) پیاده نظام: پیاده نظام تفنگ چی دارایقدرت آتش بالایی نسبت به سوارهنظام از نظر تعداد دارد.
4) سیاهی لشکر (پیش قراول): باعث خسته کردن دشمن و همچنین سرگرم کردن دشمن قبل از شکسته شدن دیوار دفاعی میباشد.

برای اطمینان بیشتر یک گروه سواره نظام پشت توپخانه برای جلوگیری از حملات احتمالی بگذارید.

kasra_khan2003
19-04-2009, 00:03
به نظر من با روسیه بازی کن چون خیلی بزرگه و درامد خوبی داره سربازاشم خوبن ولی یه چیزی بگم هیچ وقت با بریتانیا بازی نکن چون همش تو دریاست و باید از دریا وارد خشکی بشی و کنترل سرزمین های تسخیر شده سخته نبرد دریایی هم که جون ادمو بالا میاره تا کشتی خنگ جهتو کج کنه:31:

فقط فرانسه از نظر قدرت!!
عالیه به نظره من!!
مستعمراتشم زیاده برای همین برای دوستی با کشور ها خوبه!
از اولم اسپانیا فابریک دوستته!

اینگلیس که اصلا بدرد نمیخوره! چون باید بیشتر از تو خشکی، تو دریا سرمایه گذاری کنی، که بدرد نمیخوره!

اما خوبیش هم اینه که سختر مورد حمله قرار میگیری

اما چرا کسی از اسپانیا خوشش نمیاد؟: دی

عشق منه!

حالا بجز کشور دیگه چیکار کنم که سریع پول در بیارم!!! نجومی بره بالا: دی

بردیا
19-04-2009, 08:21
آلمان چطوره؟
خبری ازبیسمارک هستش توی بازی یا نه؟

kasra_khan2003
19-04-2009, 12:50
آلمان چطوره؟
خبری ازبیسمارک هستش توی بازی یا نه؟

ها بردیا!!!

ای که گفتی کی بید؟ : دی

SHAHAB111
19-04-2009, 13:46
سلام. من تو اجرا کردن این بازی مشکل دارم.وقتی رو آیکن بازی کلیک میکنم با این پیغام مواجه میشم.
this application has failed to start becaused3dx9_40.dll was not found
در ضمن بازی ماله شرکته پردیسه

Zende
19-04-2009, 16:24
و خداوند سرچ را افرید....

SHAHAB111
19-04-2009, 17:34
سلام. من تو اجرا کردن این بازی مشکل دارم.وقتی رو آیکن بازی کلیک میکنم با این پیغام مواجه میشم.
تو رو خدا کمک کنید.اگه مشکل از دوی دیه برم زود تر یکی دیگه بخرم میخوام تا قبل از امتحان ها این بازی رو انجام بدم.راستی این بازی رو از یکی از دوستام گرفتم.اون تونست نصبش کنه و الان داره بازی میکنه.درضمن سیستم من از اون خیلی بهتره.
vga:512 880gt ddr3
ram:4gig
cpu:amd phenom (tm) 9850 quad-core procesor 2.50 ghz

aghamajid1369
19-04-2009, 19:26
والا تا اونجایی که من میدونم این eror‏ به خاطر direct x‏ هستش.

SHAHAB111
19-04-2009, 21:51
والا تا اونجایی که من میدونم این eror‏ به خاطر direct x‏ هستش.

ولی نصبه خیلی از بازی ها directx میخوان مگه میشه تا حالا نصب نکرده باشم.من iv,pes2009,grid,bully رو الان دارم یعنی هیچ کدومش directx نمیخواسته .تا الآن.

aghamajid1369
19-04-2009, 23:03
والا نمیدونم ببین توی dvdها direct x‏ هست؟
اگه بود نصب کن ضرر که نداره!

بردیا
20-04-2009, 11:39
ها بردیا!!!

ای که گفتی کی بید؟ : دی

صدراعظم قدرتمند آلمان که معروف به صدراعظم آهنین بود و آلمان رو به اوج رسوند و حکومت رایش رو بنیان گذاشت
البته توی قرن19 بودشا.
آلمان کلا توی این بازی عددی هست یا نه؟

Reza Azimy_RW
20-04-2009, 11:54
والا نمیدونم ببین توی dvdها direct x‏ هست؟
اگه بود نصب کن ضرر که نداره!
درسته
دایرکت اکس توی دی وی دی رو نصب کن . بعضی از بازیها اخرین اپدیت دایرت ایکس رو احتیاج دارند .
موفق باشی

SHAHAB111
20-04-2009, 12:24
درسته
دایرکت اکس توی دی وی دی رو نصب کن . بعضی از بازیها اخرین اپدیت دایرت ایکس رو احتیاج دارند .
موفق باشی
آخرین آپدیتش رو از کجا دانلود کنم تو دیویدی نیست؟!!
اما من که فکر نمیکنم از دایرت ایکس بشه.کسی هست که با این مشکل روبرو شده باشه.راستی برا بقیه:

من تو اجرا کردن این بازی مشکل دارم.وقتی رو آیکن بازی کلیک میکنم با این پیغام مواجه میشم.

Zende
20-04-2009, 13:10
اقا 200 بار گفتی منم بهتون گفتم اول این که شما باید سرچ کنید تا ببینید توی این 20 صفحه کسی مشکل شما رو داشته در ضمن هر چی برنامه توی اون dvd هست و نصب کن

Zende
20-04-2009, 13:12
درست نشد باید یه سری برنامه توی محل نصب شده هست که خودم با یکی از این برنامه ها تونستم بازی رو بیارم بلاخره بگرد پیدا می شه عزیزم

Zende
20-04-2009, 13:15
بردیاجون من کشوری به اسم Germany یا المان ندیدم فکر نمی کنم المان این تو باشه البته ممکنه باشه من اون سیوی که توی صفحات قبل بودو دانلود نکردم ولی می خوام دانلود کنم و خیلی توی کشورهای نقشه دقت نکردم ببینم هست یا نه

Zende
20-04-2009, 13:21
:31::31:در ضمن فرانسه قدرت داره اما همون طور که گفتم روسیه بهترینه چون قلمروی خیلی گنده ای داره و میشه از باگ ها سریع استفاده کرد چون کامپیوتر هوش مصنوعیه من با روسیه چندین جارو گرفتم بعد یکی یکی سرزمین های عثمانو گرفتم اما چون هوش مصنوعی بود و سرزمینای تسخیر شده توسط من زیاد بود هر وقت که ازش می گرفتم اعلان جنگ می شد و وقتی بهش پیشنهاد اتش بس می دادم با من دوستم می شد من از این باگا خیلی دوست دارم:31::31:

Zende
20-04-2009, 13:30
من بعد از مدتی دریافت کردم خیلی کشورمو دوست دارم چون اولین کشوری که به دست من نابود شد ایران بود:31::31::10:

malkemid
20-04-2009, 14:55
آخرین آپدیتش رو از کجا دانلود کنم تو دیویدی نیست؟!!
اما من که فکر نمیکنم از دایرت ایکس بشه.کسی هست که با این مشکل روبرو شده باشه.راستی برا بقیه:

من تو اجرا کردن این بازی مشکل دارم.وقتی رو آیکن بازی کلیک میکنم با این پیغام مواجه میشم.

دوست عزیز شما d3dx9_40.dll رو سرچ کن...تو صفحه های قبلی فکر کنم بود...نبود هم از نت بگیر و تو فولدر system32 ویندوز کپی کن.

بردیا
20-04-2009, 15:04
بردیاجون من کشوری به اسم germany یا المان ندیدم فکر نمی کنم المان این تو باشه البته ممکنه باشه من اون سیوی که توی صفحات قبل بودو دانلود نکردم ولی می خوام دانلود کنم و خیلی توی کشورهای نقشه دقت نکردم ببینم هست یا نه

فکر میکنم درست میگی چون اگه داستان بازی توی قرون 17 باشه قاعدتا نباید آلمانی وجود داشته باشه چون اون موقع آلمان یکپارچه نبوده

malkemid
20-04-2009, 15:19
فکر میکنم درست میگی چون اگه داستان بازی توی قرون 17 باشه قاعدتا نباید آلمانی وجود داشته باشه چون اون موقع آلمان یکپارچه نبوده
اون موقع پروس وجود داشته و آلمان بعدها به وجود اومده

بردیا
20-04-2009, 17:26
اون موقع پروس وجود داشته و آلمان بعدها به وجود اومده

درسته

در واقع بیشتر شامل بخشی از ایالتای آلمانی میشده نه همش
و در واقع آلمان عظمتش رو مدیون بیسمارک هستش

Zende
21-04-2009, 14:43
بله کشور پروس وجود داشته که بخش ایتالیای المان بوده که الان فکر می کنم این قسمت جدا شده

gigi_alex
22-04-2009, 10:39
آقا یکی بگه که اصلا موضوع این بازی چیه ؟
من که چیزی نفهمیدم
یکی توضیح بده که چه جوری این بازی
مثلا ساخت هر ساختمان زده 2 یا 3 یهنی چی ؟ یعنی 2 یا 3 ساعت طول میکشه ساخته بشه
اینجوری باشه خیلی بده
یه نفر یه توضیح کامل بده که موضوع و روش بازی کردن چه جوریه

gigi_alex
22-04-2009, 10:43
من که چیزی نفهمیدم
اینجوری باشه خیلی بده
در ضمن توی قسمت گرافیک بازی . گرافیک روی low مونده و اصلا با را نمیره توی بازی هم همه ی افراد شطرنجی هستند .
سیستم من :
cpu :intel core 2 due e8400 3ghz
Ram : 6 gig ddr2 800
Vga : 8600 gts super clocked

h_r_v
22-04-2009, 12:14
با سیستم من میشه راحت و روون این بازی رو بازی کرد؟؟

Zende
22-04-2009, 13:12
من که چیزی نفهمیدم
اینجوری باشه خیلی بده
در ضمن توی قسمت گرافیک بازی . گرافیک روی low مونده و اصلا با را نمیره توی بازی هم همه ی افراد شطرنجی هستند .
سیستم من :
Cpu :intel core 2 due e8400 3ghz
ram : 6 gig ddr2 800
vga : 8600 gts super clocked
شما می تونید با سرچ در صفحات قبل پاسخ تمام سوالاتتون رو بیابید

Zende
22-04-2009, 13:14
البته باید گفت که ممکنه اشکال از سی دی بازی شما باشه یا از یه جای دیگه ی دستگاهتون

SHAHAB111
22-04-2009, 17:43
جناب لرد همش به همه میگین تو صفحه های دیگه هست خوب بگین صفحه ی چنده؟:13:

تو رو خدا کمک کنید.اگه مشکل از دوی دیه برم زود تر یکی دیگه بخرم میخوام تا قبل از امتحان ها این بازی رو انجام بدم.راستی این بازی رو از یکی از دوستام گرفتم.اون تونست نصبش کنه و الان داره بازی میکنه.درضمن سیستم من از اون خیلی بهتره.
تو رو خدا یکی جواب سر راست بده.
برم یکی دیگه بخرم یا نه

korokodil_avareh
22-04-2009, 18:53
جناب لرد همش به همه میگین تو صفحه های دیگه هست خوب بگین صفحه ی چنده؟:13:

تو رو خدا یکی جواب سر راست بده.
برم یکی دیگه بخرم یا نه
مشکل شما یحتمل از directx است آخرین نسخه آن را نصب کنید انشا الله درست میشه

من که چیزی نفهمیدم
اینجوری باشه خیلی بده

اینکه نوشته 2 یا 3 یعنی این ساختمان یا هرچیز دیگه بعد از 2 یا 3 turn که منظور همون چرخش ماههای سال هست که با کلیک بر روی ساعت شنی بازی 1 turn به جلو میره ساخته میشه

Zende
23-04-2009, 12:35
یکی مشکله دایرکست می تونه باشه یکی دوباره نصب کردن و یکی dx9_40.dll مشکل سوم و اول رو می تونید در دی وی دی ها پیدا کنید اگر نبود در اینترنت سرچ و سپس دانلود کنید

sinak3
23-04-2009, 19:42
لطفا اگه میشه توضیح بدید چه طور میشه در این بازی با متحدانمون به جنگ بریم.ممنون میشم.

gigi_alex
24-04-2009, 12:23
چطوری مشه طلا جمع کرد من الان طلا ندارم چه کار کنم؟
در ضمن بازی خیلی گیر میکنه مشکلش چیه ؟

Zende
24-04-2009, 12:55
گیر مشکل از گرافیکو ایناست شما برای به دست اوردن طلا باید بزنی ترن بعدی تا مقداری طلا از مالیات و تجارت گیرتون بیاد اگه می زنی ترن بعدی و بازم طلا نداری مشکل یه چیز دیگست که اونم می گم

gigi_alex
24-04-2009, 15:47
گیر مشکل از گرافیکو ایناست شما برای به دست اوردن طلا باید بزنی ترن بعدی تا مقداری طلا از مالیات و تجارت گیرتون بیاد اگه می زنی ترن بعدی و بازم طلا نداری مشکل یه چیز دیگست که اونم می گم

خوب این مشکل گرافیکی رو نیمیشه حل کرد خیلی حالمو گرفته

masoud93
24-04-2009, 15:52
من بازیه 3 dvd رو دارم به کمی مشکل داره می خواستم بدونم 4 dvd هم همین جوریه یا درست هستش.

Zende
25-04-2009, 12:33
4 دی وی دی نداریم و اگه هست سر کاری این مشکلات تمام و کمال در راه کپی بازی به وجود اومده خودتم بکشی درست نمی شه چون دیگه دست تو نیست

Zende
25-04-2009, 12:36
خوب توی اپشن گرافیکو بزار روی لاو شاید درست شه درست نشد کاریش نمی تونی بکنی و مشکل از دستگاهته

Zende
25-04-2009, 15:24
ببینم اینجا کسی چیتی برای منفجر کردن هندی ها نداره؟! منو دیونه کرده همه می گفتن عثمان سخته بابا این که بد تره! تازه مثل عثمان خرم نیست اونو من با خنگیش حکومتشو گرفتم اینو نمی شه اعلام جنگشو گرفت!!!!:دی

Zende
25-04-2009, 15:29
بچه ها بد بخت شدم رفت دوبار برق قم در یک ثانیه رفت و دفعه ی دوم ویندوزم ترکید اووووووواااا!!! حالا من به اعصابم مصلتم راستی به نظر شما برای دوباره با کی شروع کنم؟!

RedSpoT
25-04-2009, 18:26
بچه ها بد بخت شدم رفت دوبار برق قم در یک ثانیه رفت و دفعه ی دوم ویندوزم ترکید اووووووواااا!!! حالا من به اعصابم مصلتم راستی به نظر شما برای دوباره با کی شروع کنم؟!

با ترکیه شروع کن و با همه تو Peace باش در هیچ شرایتی نرو تو جنگ و برو ایران رو تسخیر کن بعد بزن کناریاتو نسبت به شرایت له کن

h_r_v
25-04-2009, 20:04
خیلی بازیش سخته!
یوهو سپاه فرار میکنه!! D-:

aghamajid1369
25-04-2009, 22:12
من گذاشتم این بازی رو سر فرصت بازی کنم. خیلی پیچیده هست.

kasra_khan2003
26-04-2009, 08:44
4 دی وی دی نداریم و اگه هست سر کاری این مشکلات تمام و کمال در راه کپی بازی به وجود اومده خودتم بکشی درست نمی شه چون دیگه دست تو نیست

مال من که دوتا دی وی دی بیشتر نیست!

gigi_alex
26-04-2009, 11:42
سچه ها کسی میدونه از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چطوری میشه تراینر دانلود کرد
من الان عضو شدم ولی بازم نتونستم

h_r_v
26-04-2009, 12:10
مال من که دوتا دی وی دی بیشتر نیست!
کلآ مگه بازی در 3dvd عرضه نشده؟

aghamajid1369
26-04-2009, 13:41
مال من هم 3 تا هست.
احتمالا اون 2 تایی ها 2 نصبیه.
یک بار extract ‎‏ میکنه 1 بار هم نصب.

Zende
26-04-2009, 15:01
نه برا ما غلته من که به دی وی دی هام نگاه کردم دیدم می شه توی 2 تا دی وی دی جاش کرد و کلی دی وی دی ها جای خالی دارن بیچاره اونی که با 4 تا دی وی دی بهش انداختن!به ما که 3 تاست باید 2 تا باشه اون دیگه چیه!!:دی

Zende
26-04-2009, 15:03
با ترکیه شروع کن و با همه تو peace باش در هیچ شرایتی نرو تو جنگ و برو ایران رو تسخیر کن بعد بزن کناریاتو نسبت به شرایت له کن

برو بابا توام دلت خوشه من کلن عرب خوشم نمی آد اگه قرار بود عرب بردارم که ایران خودمونو بر می داشتم!!!:27::21:

SnoWall
26-04-2009, 18:32
سچه ها کسی میدونه از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چطوری میشه تراینر دانلود کرد
من الان عضو شدم ولی بازم نتونستم

شما باید Ultimate Member باشی که این کار خرخ داره...

وقتی میخوای عضو شی خودش این گزینه رو گذاشته و هزینه اش هم تعیین کرده.

در ضمن این ترینری رو که میگی من خودم هم میخواستم دانلودش کنم. قابلیت هاش خیلی زیاده...