PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : benz یا bmw یا lexus?

ghermezeteh
08-03-2009, 16:23
سلام دوستان,کدامیک از خودروهای لوکس زیر را می پسندید؟
1-بنز benz
2-بی ام و bmw
3-لکسس lexus
لطفا دلایلتون رو هم بگید.

ghermezeteh
08-03-2009, 16:30
من در همه ی موارد بنز و انتخاب میکنم. بنز بهترین طراحی رو داره و همینطور اولين شركتي بود كه به ساخت خودرو ايمن لوكس توجه كرد واين كه باتوجه به قدمت آن امتحانش را خوب پس داده.

prowler88
08-03-2009, 16:56
من ماشین های لکسس رو دوست دارم ولی تا حالا توشون ننشستم که مقایسه کنم. ولی در مقایسه ی ب ام و و بنز خب معلومه بنز دیگه.

ABTIN 2afm
08-03-2009, 17:03
سلام.bmwخیلی خوش فرمونو راحته.

habib10
08-03-2009, 17:08
بهترین ماشین تو جهان بنزه

D r i v e r
08-03-2009, 17:22
سلام
از اون تاپیک های الکی هستش ها!!!
اگه میخواین واقعا مقایسه کنین چرا فقط بین این 3 تا خودرو ساز؟؟؟!!! باید خودرو ساز های دیگر جهان هم در این لیست قرار بگیرن ( شایدم قبلا مقایسه انجام گرفته باشه
اگه قصدتون خرید هست باید در تاپیک مشاوره با ذکر مشخصات هرکدوم از ماشین های مد نظرتون یا حداقل مدل تاپیک میزدین
اینطور تاپیک هایی بیشتر میشن اسپم دونی تا تاپیک مقایسه خودروها

ghermezeteh
08-03-2009, 17:26
سلام
از اون تاپیک های الکی هستش ها!!!
اگه میخواین واقعا مقایسه کنین چرا فقط بین این 3 تا خودرو ساز؟؟؟!!! باید خودرو ساز های دیگر جهان هم در این لیست قرار بگیرن ( شایدم قبلا مقایسه انجام گرفته باشه
اگه قصدتون خرید هست باید در تاپیک مشاوره با ذکر مشخصات هرکدوم از ماشین های مد نظرتون یا حداقل مدل تاپیک میزدین
اینطور تاپیک هایی بیشتر میشن اسپم دونی تا تاپیک مقایسه خودروها

الکی که نیست هر کسی نظرشو میگه.اگرم این 3تا چون اینها ماشینهای لوکسی هستن که تو ایران هستن.

damn
08-03-2009, 17:54
لوکس بودن لکسس لکسوس لکسز لکزز

کلا ب ام و

1000_alkapone
08-03-2009, 18:28
ببین بستگی داره چه مدل هایی رو با هم مقایسه کنی اما مرسدس بنز خیلی کلاس بالا هست اما من شخصا از بی ام و خوشم میاد
چون هم ارزونتر و هم اپشن های بهتری نسبت به بنز داره.

prowler88
08-03-2009, 18:47
لوکس بودن لکسس لکسوس لکسز لکزز

کلا ب ام و

لگزوز رو یادت رفت!

tatu_lover1366
09-03-2009, 00:09
بنز
چون همیشه پرچمدار تکنولوژی در صنعت ماشین بوده

2299
09-03-2009, 00:39
اگه فقط برند مورد نظرت هست بترتيب من اينجوري دوست دارم
1 bmw
benz 2
3 لكسوس

milky way
09-03-2009, 00:57
من تنها کسی هستم که Lexus رو زدم چرااااااااااااااااااا؟؟!!
ولی تو هر کلاسی فرق میکنه حقیقتا مثلا:
اگر یه ماشین لوکس گرون قیمت بخوای که اصالتم داشته باشه به همراه آخرین تکنولوژی های روز و با انتخاب های متععدش قیمتش حتی از دو برابر هم بیشتر بشه و بتونی به موتور سفینه هم با زنگولک AMG روش سفارش بدی، بدون شک کلاس S مرسدس همیشه حرف اول و آخر رو میزنه و من بسیار بسیار این ماشین رو دوست دارم،
اگر دنبال ماشین Sport هستی گرچه مرسدس دست بزرگی در این امر داره و ماشین های فوق العاده هم داره ولی باید قبول کرد سری M کمپانی BMW با موتورهای فوق العادش خاص هستند و عالی و لکسس هم بجز IS چیزی نداره که البته اونم در مدل IS F حرفهایی برا گفتن داره.
اگر دنبال یه ماشین لوکس هستی که در عین حال حال و هوای Sport هم داشته باشه بدون شک ماشینی بهتر از کلاس CL مرسدس و یا برادر کوچیکترش CLS جای فکر کردن هم نمی زاره گرچه باید بیشتر از یه کلاس S پول مرسدس CL بدی، و البته باید گوشه چشمی به خودرویی مثل Lexus GS هم داشت ولی مرسدس CL کجا و لکسس GS کجا.
ولی اگر مثل من یکمی تفکر امریکایی و عاقلانه دارین و دنبال یه ماشین با کیفیت ساخت عالی و لوکس می گردین که وقتی می شینی توش فرقش رو با خونتون نفهمی و خیلی بیشتر از قیمتش، امکانات در اختیارتون بزاره و خیلی هم دنبال اسم مرک و BMW نباشید، بدون شک انتخاب از Lexus حرف اول و آخر رو میزنه.
و....

prowler88
09-03-2009, 02:03
یه سوالی داشتم دوستان انصافا راستش رو بگن. قصد اهانت و جسارت ندارم ولی کسایی که bmw رو انتخاب کردن تا حالا تو bmw نشستن؟ تفاوتش با بنز میدونن چیه؟

2299
09-03-2009, 11:40
یه سوالی داشتم دوستان انصافا راستش رو بگن. قصد اهانت و جسارت ندارم ولی کسایی که bmw رو انتخاب کردن تا حالا تو bmw نشستن؟ تفاوتش با بنز میدونن چیه؟

نه عزيز من ننشستم ولي اينجا مقايسه دو خودرو نيست مقايسه برند هست كه هركي سلقيه داره يكي bmw دوست داره يكي نه
اگه مدل خاصي بود ميشد يك همچين چيزي گفت ولي اينجا فقط سليقه حكم ميكنه و بس
البته من گردنم از مو باريك تره ها

prowler88
09-03-2009, 12:02
نه عزيز من ننشستم ولي اينجا مقايسه دو خودرو نيست مقايسه برند هست كه هركي سلقيه داره يكي bmw دوست داره يكي نه
اگه مدل خاصي بود ميشد يك همچين چيزي گفت ولي اينجا فقط سليقه حكم ميكنه و بس
البته من گردنم از مو باريك تره ها
شما سروری. یکی از بچه ها 320 داشت فروخت c200 گرفت. خودش میگفت زمین تا آسمون فرق میکنن. منم خودم توشون نشستم واقعا قابل مقایسه نیستن. بنز توش خیلی نرمتره و کیفیت ساختش بهتره. فرمونش اون قدر نرمه که فکر میکنی خلاصی داره. سیستم کروزکنترلش سرعت ماشین رو با دکمه زیاد میکنه. حالا جزئیات رو بخوام بگم تا فردا صبح طول میکشه. در کل در مقایسه با ب ام و لذت رانندگیش خیلی بیشتره. تو ب ام و که میشینی اصلا احساس نمیکنی تو یه ماشین گرون قیمت نشستی. من هم هر جا که ریویو خوندم از دو تا ماشین بنز و ب ام و گفتن بنز یه سر و گردن بالاتره. حالا میخواد S کلاس باشه یا SL.

damn
09-03-2009, 16:51
پسر امروز از شریعتی رد می شد یه لکسس دیدم پشت ویترین مشکی با آرم طلایی :31:

چه کلاسی بود ...:5:نمایندگی لکسس بود فکر کنم:19:

2299
09-03-2009, 17:13
شما سروری.

سالاري

یکی از بچه ها 320 داشت فروخت c200 گرفت. خودش میگفت زمین تا آسمون فرق میکنن. منم خودم توشون نشستم واقعا قابل مقایسه نیستن. بنز توش خیلی نرمتره و کیفیت ساختش بهتره. فرمونش اون قدر نرمه که فکر میکنی خلاصی داره. سیستم کروزکنترلش سرعت ماشین رو با دکمه زیاد میکنه. حالا جزئیات رو بخوام بگم تا فردا صبح طول میکشه. در کل در مقایسه با ب ام و لذت رانندگیش خیلی بیشتره. تو ب ام و که میشینی اصلا احساس نمیکنی تو یه ماشین گرون قیمت نشستی. ا SL.
گفتم كه مدل خواصي در نظر نيست اينجا

من هم هر جا که ریویو خوندم از دو تا ماشین بنز و ب ام و گفتن بنز یه سر و گردن بالاتره. حالا میخواد S کلاس باشه ی
فكر نمي كنيد يكم بي انصافي باشه ماشين هاي bmw خودرو هاي خيلي خوبي هستن اين دو خودرو ساز تقريبا هميشه رقباي سر سختين براي همديگه

orangeboy
09-03-2009, 18:33
هر كدوم يه خصوصياتي دارن..............

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لكسس:كيفييت و كارايي خوبي داره,ابشنهاش هم عاليه.......از همه مهمتر اينكه هزينه نگهداريش اون دوتا خيلي كمتره.

مرسدس بنز:ماشين با شخصيتها..........بيشتر رئيسها ازش استفاده ميكنن.......اخر پرستيجه......بيشترين مشكلش سيستم برقيشه...........بعد يه مدت ادمو كلافه ميكنه........ولي اخرش بنزه............

BMW:ماشينيه كه نسل جوان خيلي بهش علاقه دارن..............بهترين مزييتش هندلينلگ بسيار خوبشه....تنوع مدلش خيليه تو هر كلاسيش حالت اسبرتشو حفظ كرده.....X5 X6 640 740 330 تازگيها در صدد توليد M1 هستش.........

علیرضا
09-03-2009, 23:51
دقیقاً من هم از bmw یکم بیشتر خوشم میاد به دلیل اینکه تو تقریباً تمام کلاس هاش تم اسپرتشو حفظ کرده و هندلینگ بهتری نسبت به بنز داره ، نسبت به لکسس ... نمی دونم؟؟

شکی توش نیست که بنز بهترین ماشین هارو در مقایسه با دو مدل دیگه می زنه و منم خیلی به بنز علاقه دارم ولی وقتی به یه سری کلاس هاش یا مدل هاش که نگاه می کنی نمیدونی الان این به درد پلوخوردن می خوره یا کوهنوردی یا کل کل !!!

بنز و bmw رو به یک اندازه دوست دارم با این حال . :31:

لکسس رو دوست ندارم ، نمیدونم چرا.

بچه ها اگه تجربه هاتونو با این ماشین های فوق العاده با ما در میون بزارید خیلی ممنونتون میشیم .

prowler88
10-03-2009, 00:38
فكر نمي كنيد يكم بي انصافي باشه ماشين هاي bmw خودرو هاي خيلي خوبي هستن اين دو خودرو ساز تقريبا هميشه رقباي سر سختين براي همديگه

من هم ماشین های ب ام و رو دوست دارم و میدونم هندلینگشون عالیه. از اون آغاز آفرینش هم رقیب ماشین های بنز بودن. به نظر من تفاوت های اساسی شون ایناس:
1. ماشین های ب ام و طراحیشون خیلی جسورانه تره و سادگی بنز رو نداره. ولی بنز با رعایت تمام اصول طراحی در عین سادگی زیبایی رو ارائه میده که تو نسل جدید c کلاس و e کلاس که میخواد بیاد دیده میشه. اگه دقت کرده باشین ب ام و خیلی زود به زود قیافه ی بعضی مدل هاشو عوض میکنه. این نشون میده که طراحیش از بنز عقب تره. نمونه ش همین سری 7 که تو چند سال اخیر خیلی از طراحیش ایراد گرفتند هزار بار عوض شد. یا سری 3 که هنوز با طرح چراغ های عقبش مشکل دارن. خیلی هام طراحی سری 1 رو به مسخره گرفتن.
2. ب ام و بیش از حد روی خاصیت اسپرت بودنش حساب باز کرده. البته همون طور که گفتم هندلینگشون خوبه ولی میگن سری 7 که یه ماشین لوکسه هم فنرهاش حالت اسپرتی داره که به نظر من برای همچین کلاسی جالب نیست. و قبلا هم گفتم سری 3 چه جوریه توش. اگه آدم دنبال راحتی باشه یه مقدار فنر های اسپرت اعصاب خورد کنه.
3. بنز همه جور ماشین میزنه. از هاچ بک گرفته تا سوپراسپرت. مثلا شاسی بلندهاش الان 4 مدله که شامل g وgl و ml و glk میشه. ب ام و محدوده ی مدل هاش این تنوع رو نداره.

metal_militia
10-03-2009, 02:58
من نظرم کاملا روی بنز هست

خودرو های بنز رو وقتی میبینید به ادم حس میدند !!
حس خشم ابهت جسارت غرور مصممبودن
در بی ام و چنین احساساتی در حد پایین تر وجود دارد
در لکسس جز یه یاکوزای احمق هیچی نمیبینم(البته به کسی برنخوره)

prowler88
10-03-2009, 12:25
به نظر من هر کدوم از یه نظر خوبن ولی بنز از همه نظر خوبه!

prowler88
11-03-2009, 00:14
لکسس ls به عنوان بهترین خودروی لوکس 2008 انتخاب شده.

corey
11-03-2009, 12:05
شرمنده من این 4 صفحه نخوندم لکسس به نظرم قابل قیاس با مرسدس و ب ام و نیست
ولی بگم به هیچ وجه نمیشه گفت کدوم بهتره هر کدوم یک سری مزایا و معایب دارن و مطمئنم که هیچ کس هم نمیتونه طرفدارای اون یکی برند قانع کنه که کدوم بهتره
ولی خب آمار فروش و همین طور لیست رده بندی برترین خودروهای سال و ... نشون میدخ که ب ام و تو این چند سال از رقیب سنتیش جلوزده و بهتر عمل کرد

hamid5019
11-03-2009, 21:55
سلام
توجه کنید که با اسم بنز و BMW سالهاست که آشنایت داریم و چون از قدیم به عنوان ماشین لوکس مدزن و قابلیتهای زیاد شناخته می شدند. ولی لکسوس نامی است جدید و تازه وارد ایران شده حتی جندین سال مه تولید میشوه شاید از لحاظ تکنولوژی و کارایی دست کمی از Benz و یا BMW نداشته باشه ولی قبول کردن آن کمی سخته

padjacent
11-03-2009, 22:12
من در درجه اول bmw رو انتخاب میکنم چون از تریپ ماشیناش خوشم میاد:5:البته از بنز و لکسس هم نمیشه گذشت.

Farshadd
12-03-2009, 11:52
سلام.

من هم اگه بخوام فقط با توجه به عنوان تاپیک یعنی لوکس بودن مدل بررسی کنم و قیمت رو هم در نظر بگیرم اینجوری انتخاب میکنم.

1- لکسس
2-بنز
3-bmw

ولی اگه بخوام لوکس بودن رو بدون توجه به قیمت بررسی کنم اینجوری میگم:

1- بنز
2- لسس
3- bmw

اگه هم بخوام فقط برند ها رو مقایسه کنم بدون در نظر گرفتن اینکه لکسس و تویوتا یکین اینجوری میگم:

1- بنز
2- bmw
3- لکسس

اگه ....
1- ...
2- ...
3- ...

میبینید که تاپیک خیلی کلی و گنگ هست و همونطور که دوستان گفتن بستگی داره.

ارمغان جنون
13-03-2009, 17:18
صد در صد بنز
البته بی ام و هم فوق العادست
ولی لکسس در حد این دو تا نیست و نباید با هم مقایسشون کرد و سطحش خیلی پایینتره و البته از بنز و بی ام و تقلید می کنه

مجید فینا
13-03-2009, 18:55
این چجور نظر سنجیه ؟

مقایسه برند هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

کدوم مدل و کلاس رو مقایسه کردین ؟

از لحاظ قیمت ؟

یکی از دوستان فرمودن بی ام دبلیو 320 رو با سی 200 مقایسه کردن

این 2 برند رو از لحاظ قیمت مقایسه کردین ؟؟؟؟؟؟؟

مثلا اگه مقایسه مرسدس اس 300 با بی ام و 730 و لکسوس ال اس بود من به شخصه به لکسوس رای میدادم ولی اگه منظورتون برند هست خب مرسدس از همشون سرتره

2299
13-03-2009, 19:04
اینجا فقط برند مورد نظره

prowler88
13-03-2009, 19:17
اگه فقط برند مد نظره که بنز از همه سرتره. ولی با توجه به قیمت لکسس.

Golbarg01
13-03-2009, 19:24
سلطان جاده ها بنز
ولی خوب بود آ ئو دی رو هم تو گزینه ها قرار می دادین خیلی ماشین عالیه البته نمیدونم در حد بنز و بی ام و هست یا نه لکسوس رو هم فکر نکنم در حد اونا باشه

sinath
15-03-2009, 10:29
فقط bmw :40:

بی باک بی بال
21-03-2009, 18:45
<bmw<x6 یه مدل خوب

franch
23-03-2009, 23:51
دوستان اتفاقا مجله ماشين در شماره نوروزي خودش به مقايسه اتومبيل هاي مرسدس بنز c كلاس- لكسوس es و بي ام و سري 3 پرداخته.(به طور دقيق)

اين مقايسه رو بخونيد تا بعد به اين نتيجه برسيد كدوم بهتره :46:

Jocker
23-03-2009, 23:59
هر موقع این تاپیک به صفحه آخر رسید من را خبر کنید تا نتیجه را بفهمم...

این موضوع هم از اون بحث‌های بدون نتیجه است.

amirr13
24-03-2009, 12:16
کیفیت = لکسس
لذت رانندگی = بی ام و
پریستیژ و محیط داخلی جذاب و ظاهر داخلی مهیج = مرسدس

من خودم بنز پرستم ولی چند وقته داره موتور های ماشینهای بی ام و منو تحریک میکنه ولی وقتی یاد داشبورد بی ام و می افتم کاملا پشیمون میشم

prowler88
24-03-2009, 23:12
از نظر طراحی داخلی همه ی ماشینای ب ام و شبیه همن. و پشت کیلومتر همشون شبیه 206ه.
ولی وقتی توی cls رو میبینی واقعا لذت میبری.

alinaserifar
25-03-2009, 11:02
فقط bmw از همه لحاظ کیفیت ، سرعت ، قابلیت های حرکتی و ... :d

corey
25-03-2009, 15:33
دوستان خوهشا این بحث ادامه ندید چون هچ کس نمیتونه طرف مقابل قانع کنه پس بحثش بی نتیجست

prowler88
25-03-2009, 16:55
دوستان خوهشا این بحث ادامه ندید چون هچ کس نمیتونه طرف مقابل قانع کنه پس بحثش بی نتیجست
حق با شماست. اصلا همشون خوبن.

bof
05-04-2009, 00:10
فقط bmw :40:
البته بنز رو هم خیلی قبول دارم
ولی لکسوس :2:

ali_blue88
14-04-2009, 12:27
بهترین ماشین تو جهان بنزه
به هیچ وجه

همینجوری نگید بنز بهتره بیایید تا مدلهاشونو با هم از همه نظر به جز قیافه چون قیافه سلیقه ای هستش مقایسه کنیم بعدا نتیجه گیری کنیم

حالا من مشخصات یه مدل بی ام و رو میذارم بنز بازها رقیبشو معرفی کنند و مشخصاتشو بزارن البته با حجم موتور یکسان

bmw m5 sedan
نوع موتور 10 سیلندر v شکل با حجم 5000 سی سی قدرت 507 اسب بخار در7750 دور در دقیقه شتاب 0 تا 100 4.7 ثانیه
وزن خودرو 1855 کیلو گرم مصرف سوخت در شهر 21.7 در اتوبان 10.2 و ترکیبی 14.4 تولید دی اکسید کربن 344 گرم بر هر کیلومتر

spam
15-04-2009, 16:57
BMW ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
قابل مقایسه با هیچ ماشینی نیست !

starblue7750
10-05-2009, 16:43
BMW ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
قابل مقایسه با هیچ ماشینی نیست !

200000000000000% تائید میشه

JUST BMW

tehran11
08-06-2009, 16:08
bastege be sen va sal dareh ye javon ba energe bmw ro ke yek mashine ba shetabe tarjeh mede,bad ke be sene hodode 35ta40 merese be khatere inke ye mashine ba tepe modereyate dashte bashe lexus ro entekhab mekone bad ham ke senesh raft balaye50 va polesh ham shod be hesab mere soraghe benz.vali man khodam divonye bmw hastam

BBNHFAK
26-06-2009, 09:05
من خودم ب ام و رو ترجیح می دم چون دیدم چه قابلیت هایی تو رانندگی داره که اون ها رو تو مرسدس بنز یا لکسوس ندیدم ولی نمی شه گفت بقیه خوب نیستن مثلا:
مرسدس بنز همیشه ماشین هاش گرونن و از لحاظ ایمنی عالی و از آخرین تکنولوژی ها استفاده می کنن ولی بین لوکس بودن و اسپرت بودن باید یکی رو انتخاب کنین و نمی تونین به معنای واقعی اسپرت و لوکس رو با هم داشته باشین ولی اگر یکی از دو گزینه لوکس و اسپرت یکی رو انتخاب کنین صد در صد اون گزینه رو در مرسدس بنز پیدا می کنین در حالی که در ب ام و اگر سری 7 هم بگیرید توش قابلیت های اسپرت وجود داره و اگر سری 6 و 1 هم بگیرید از این قضیه مستثنا نیستند ولی خب نمی شه گفت سری 1 به اندازه سری6.
در لکسوس می شه خودروی لوکس داشتن رو با قیمت کمتری تجربه کرد و امکانات رفاهی بیشتری داشت ولی شاید مثل ب ام و و مرسدس بنز به نظر نیاد که ماشین لوکسی دارین و شاید اگر دو خودرو بنز و لکسوس رو در کنار هم بزاریم و از کسی که اطلاعاتی درباره آن ها نداره بپرسیم بنز رو انتخاب می کنه ولی خوب نمیشه گفت لکسوس خوب نیست و از جهاتی می تونه دو رقیب رو شکست بده ولی در کل می شه اینجور گفت:

:8:امکانات رفاهی و تجهیزات = لکسوس:8:
:5:تجهیزات ایمنی و لوکس یا اسپرت بودن = مرسدس بنز:5:
:21:قابلیت های رانندگی و همه امکانات در تم اسپرت = ب ام و :21:

milky way
29-06-2009, 19:42
من خودم ب ام و رو ترجیح می دم چون دیدم چه قابلیت هایی تو رانندگی داره که اون ها رو تو مرسدس بنز یا لکسوس ندیدم ولی نمی شه گفت بقیه خوب نیستن مثلا:
مرسدس بنز همیشه ماشین هاش گرونن و از لحاظ ایمنی عالی و از آخرین تکنولوژی ها استفاده می کنن ولی بین لوکس بودن و اسپرت بودن باید یکی رو انتخاب کنین و نمی تونین به معنای واقعی اسپرت و لوکس رو با هم داشته باشین ولی اگر یکی از دو گزینه لوکس و اسپرت یکی رو انتخاب کنین صد در صد اون گزینه رو در مرسدس بنز پیدا می کنین در حالی که در ب ام و اگر سری 7 هم بگیرید توش قابلیت های اسپرت وجود داره و اگر سری 6 و 1 هم بگیرید از این قضیه مستثنا نیستند ولی خب نمی شه گفت سری 1 به اندازه سری6.
در لکسوس می شه خودروی لوکس داشتن رو با قیمت کمتری تجربه کرد و امکانات رفاهی بیشتری داشت ولی شاید مثل ب ام و و مرسدس بنز به نظر نیاد که ماشین لوکسی دارین و شاید اگر دو خودرو بنز و لکسوس رو در کنار هم بزاریم و از کسی که اطلاعاتی درباره آن ها نداره بپرسیم بنز رو انتخاب می کنه ولی خوب نمیشه گفت لکسوس خوب نیست و از جهاتی می تونه دو رقیب رو شکست بده ولی در کل می شه اینجور گفت:

:8:امکانات رفاهی و تجهیزات = لکسوس:8:
:5:تجهیزات ایمنی و لوکس یا اسپرت بودن = مرسدس بنز:5:
:21:قابلیت های رانندگی و همه امکانات در تم اسپرت = ب ام و :21:

اینا نظر شخصی شماست همه، ولی خیلی از ماشین‌های اسپرت در اصل ماشین‌های لوکسی هم هستن. البته بستگی داره شما تعریفتون از لوکس و اسپرت چی باشه. مثلا مرسدس S65 با موتور 600 اسب بخاریش، به نظرتون لوکسه یا اسپرت؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BBNHFAK
03-07-2009, 22:47
اینا نظر شخصی شماست همه، ولی خیلی از ماشین‌های اسپرت در اصل ماشین‌های لوکسی هم هستن. البته بستگی داره شما تعریفتون از لوکس و اسپرت چی باشه. مثلا مرسدس S65 با موتور 600 اسب بخاریش، به نظرتون لوکسه یا اسپرت؟

من در کل خود شرکت ها رو گفتم و این ها نظر شخصی من هست و به قول corey:
در نتیجه من نمی تونم شما رو قانع کنم و شما هم نمی تونی منو قانع کنید که ب ام و بهتره یا مرسدس بنز یا...

T.K
06-07-2009, 12:24
سلام به دوستان
من در کل از ماشین های آلمانی (و نیز آمریکایی)خوشم میاد.
اماوقتی پای قیمت در میون میاد آدم نمیتونه زیاد رو برند تاکیید کنه.همون جور که همه تون خوب میدونین بنز و بی.ام.و و آودی و ... پول اسمشون رو می خورن.
ولی از بی.ام.و خیلی خوشم میاد.گرچه نمیشه از طراحی های زیبای بنز راحت گذشت.

.German.
03-09-2009, 18:38
ماشین های آلمانی بهترینند

ZARABAN21
19-09-2009, 01:10
به نظر من بی ام و از همه بهتره مخصوصا m3

jooojoooo
21-09-2009, 02:10
بی ام دیگه.از بی ام خوشم میاد.البته مدلای بنز جالبه اما بی ام یه چیز دیگس.

Master generals
30-09-2009, 14:15
میدونم ائودی جزو گزینه ها نیست
ولی به نظر من ماشین هاش از دو برند دیگه اسپرتی تره :D

mostafa_360
12-10-2009, 06:46
به نظر من توی قیمت ها ی پایین بی ام دبلیو بهتر از مرسدس هستش اما در قیمت های بالا مرسدس بنز معرکس از طراحی فضایی cls گرفته تا موتور قدرتمند slr.من که عاشق ماشین های مرسدس بنز سلطان نواوری و فناوری در صنعت خودرو هستم.مدل های جدید بنز مثل cls 2010 , E class 2010 واقعآ حرف ندارند.رابطه ی خوبی هم با ماشین های ژاپنی ندارم این در مورد لکسس هم صدق می کنه.
البته نظر همه ی دوستان محترمه.

farshad bugatti
13-10-2009, 14:02
هر کدام جای خودش رو داره
مثلا در راحتی بنز - لکسوس - بی ام دبلیو
در اسپورت بودن بی ام وه - بنز - لکسوس
در کیفیت ساخت بنز - بی ام وه - لکسوس
پس در نتیجه با توجه به سابقه و اصالت همیشه بنز نه در میان این 2 بلکه در میان همه ی خودرو های دنیا در ایمنی - سرعت - راحتی خلاصه در همه چی سرتره.
البته یه چیزی یادم رفت بگم وقتی میبینیم بهترین مدل لکسوس نصف قیمت بنز معمولی هست این برمیگرده به کیفیت بنز شاید 20% به خاطر نام برند بر قیمتش افزوده بشه اما 80% به خاطر کیفیت و ایمنی بنزه.

morteza_bayan
13-10-2009, 23:00
میشه درباره ی قیمت و مدلهای lexus موجود در ایران توضیح بدین

farshad bugatti
14-10-2009, 01:20
لکسوس اول در 4 مدل عرضه میشد
مدل های LS460 - GS430 - ES350 - RX350 اما فکر کنم بعدا مدل IS300 رو هم وارد کردند
اما جدیدا مدل های SC350 - RX350 جدید هم وارد کرده اند
قیمت هم LS460 که قویترین و گرانترین مدلشه حدوده 160 میلیونه
و ارزان ترین مدل IS300 که 80 میلیون قیمتشه

corey
14-10-2009, 11:45
در کیفیت ساخت بنز - بی ام وه - لکسوس
خواهشا با دلیل و مدرک حرف بزنین تا بچه ها گمراه نشن
از نظر تمامی موسسات کنترل کیفیت مثل جی دی پاور و آداک و... لکسس حرف اول از نظر کیفیت ساخت و تولید تو دنیا میزنه
مرسدس حتی از ب ام و هم در این زمینه پایین تره

از نظر میزان فروش در بازار اصلی این خودروها یعنی آمریکای شمالی لکسس اول هست ب ام و دوم و مرسدس سوم

farshad bugatti
14-10-2009, 12:42
ببین سعید جان من خودم طرفداره سرسخت لکسوس هستم اما هر چه قدر کیفیت ساخت لکسوس بالا باشه به بنز نمیرسه شاید با بی ام وه برابر یا گاهی بهتر از بی ام وه باشه اما هنوز لکسوس خیلی کار داره تا به بنز برسه

corey
14-10-2009, 12:56
حال و حوصله بحث کردن ندارم
حتی خو طرفدارای مرسدس هم از کیفیت پایین سری های تازه مرسدس از جمله c و glk و .... مینالن

تو کیفیت تو دنیا لکسس حرف اول و آخر و میزنه و بی رقیبه
ب ام و هم که الان برترین کیفیت تو محصولات آلمانی ارائه میده
این تصوری هم که فکر می کنین مرسدس بهتره به خاطر سابقه خوب مدل های قدیمی مرسدس تو ایرانه

meha
14-10-2009, 13:14
سلام
توجه کنید که با اسم بنز و BMW سالهاست که آشنایت داریم و چون از قدیم به عنوان ماشین لوکس مدزن و قابلیتهای زیاد شناخته می شدند. ولی لکسوس نامی است جدید و تازه وارد ایران شده حتی جندین سال مه تولید میشوه شاید از لحاظ تکنولوژی و کارایی دست کمی از Benz و یا BMW نداشته باشه ولی قبول کردن آن کمی سخته

دوست عزیز لکسس بعد از 30 سال وارد ایران شده...کجاش نامی است جدید؟:|

نگاه کنید یک اول بگم که کسایی که پشت هیچکدوم از مدلهای جدید بنز و بی ام و و لکسس ننشستند فقط از روی تیپ و اطلاعات کاغذی دارن نظر میدن....

من تجربه راننگی با هر3را دارم
درسته که بی ام و توی بعضی مدلهاش خیلی هندلینگ خوبی داره ولی اصلا میزان دید اطراف خوبی نداره...ولی در کل انگار خودت با ماشین یکی هستی که این حس راحتی رو بهت میده

بنز هم از لحاظ کیفیت خیلی خوب هست که البته بعضی مدلهاش نه!

لکسس....
من خودم طرفدار لکسس هستم خیلی خیلی دوستش دارم توی آپشن در محدوده قیمت حرف اول رو میزنه...
توی تکنولوژی هم همینطور....

اگر بخوایم مثلا مدل لکسس ES رو با BMW 325 یا 330 مقایسه کنیم واقعا توی مانور دهی سبقت ES حرف اول رو میزنه...

یکی نوشته بود که بنز پرچمدار تکنولوژی بوده و هست!
اصلا قبول ندارم

لکسس از خیلی وقت پیش در مورد صدای اتومبیلهاش تبلیغ میکرد که یک سال بنز ازش شاکی شد و گقت اصلا نباید باشه راننده باید صدای موتور را حس کنه!!خب این نشونه ضعفش بود!

یا مثلا BMW موتور V12 ارائه داد بنز گفت دنیا به موتور V12 نیازی نداره بعد خودش V12 تولید کرد!

سری C جدید بنز یک جوری خشن هست!

بی ام و هم تقریبا ساده

ولی لکسس یکم شیکتر و زیباتر کار کرده....همینطور ترکیب رنگ و چوب....

کلا بی ام و همینطور که میدونید جنبه اسپرت تری داره که سری 5 یکم اسپرت بودنش کمتر شده ولی اگر بخوایم با سری ES و C بنز مقایسه کنیم یک جوری حس خستگی توی هندلینگش وجود داره

در ضمن اینکه بنز یا بی ام و کدام بهتر است سوالی هست که خیلی وقت پیش مطرح شده ولی جواب دقیقی نمیشه ارائه داد!

خب خیلی ها میگن بنز درسته که ابهت بیشتری داره و ظاهر خشن ولی کلاس لکسس و بی ام و هم کم نیست ولی عموم کمتر لکسس را میشناسن

مثلا من ES350 داشتم شب هم بود یه ماکسیمایی اومد کنارم گفت کمری 2010 هست؟!!!!!!

armia
14-10-2009, 19:51
تو تمام کلاس های موجود در بازار ها به غیر از SUV و MPV مرسدس کارهاش و تولیداتش از 2 برند نامبرده بهتر هست . شاید شما از نظر کیفیت مواد بکار برده شده در داشبورد توی سری C ها بتونید از مرسدس ایراد بگیرین که اونم فقط بخاطر هزینه های بالاتر کارگرهای مرسدس هست که تولیداتش 99% داخل خود آلمان هست . شما عمر طولانی تجهیزات موتور رو مقایسه کن با زلم زیلوائی که لکسوز رو داشبورد کاراش اضافه میکنه . و باز بنظر من بی ام دبلیو و لکسوز فقط باید برای دوم شدن تو این مبارزه شرکت کنند و تمام.

Ship Storm
14-10-2009, 20:17
من نظر شخصی خودم رو میگم
من تو کل اتومبیل ها مرسدس رو به همه ترجیح میدم به نظر من اون لوگو ستاره ایش به کل ماشین های جهان ارزش داره

meha
14-10-2009, 20:38
تو تمام کلاس های موجود در بازار ها به غیر از SUV و MPV مرسدس کارهاش و تولیداتش از 2 برند نامبرده بهتر هست . شاید شما از نظر کیفیت مواد بکار برده شده در داشبورد توی سری C ها بتونید از مرسدس ایراد بگیرین که اونم فقط بخاطر هزینه های بالاتر کارگرهای مرسدس هست که تولیداتش 99% داخل خود آلمان هست . شما عمر طولانی تجهیزات موتور رو مقایسه کن با زلم زیلوائی که لکسوز رو داشبورد کاراش اضافه میکنه . و باز بنظر من بی ام دبلیو و لکسوز فقط باید برای دوم شدن تو این مبارزه شرکت کنند و تمام.

در مورد عمر موتور مربوط به مدلهای قدیمی بنز هست باید 12 سال دیگه در مورد سری C و لکسس ES و BMW سری 5 نظر داد....

درضمن شما دقت کردید مثلا تعویض روغن بنز و بی ام دابلیو چه قدر پر هزینه هست؟

درضمن بنز و بی ام دابلیو معروف هستند به اینکه حتی در رانندگی های طولانی هم خستگی را تجربه نمیکنی...لذت رانندگی!

ولی لکسس از اونا راحت تر هست مخصوصا صندلی ها.....

درسته من طرفدار لکسس هستم ولی خودم از بنز خیلی خوشم میاد ابهتش و کیفیتش ولی خب این عمر باعث گرانی اون شده....

مثلا شما آپشنهای لکسس Ls460 را باید با بنز S350 و بی ام دابلیو سری 7 مقایسه کنید....!ولی بعد از مقایسه به اختلاف قیمت سرسام آور هم توجه کنید....

مثلا اگر هیوندای جنسیس کره ای نبود مثلا از شرکت بنز بود مطمئن باشید قیمتش بالای 140 میلیون خواهد بود

WaTeRsTyLeR
19-10-2009, 03:44

شما رو جمله اولت یه بار دیگه فکر کن بنز 2 برابر بی ام و suv داره g class که برای چند سال متوالی بهترین انتخاب شد .از نتیجه نظر سنجی واقعا تعجب میکنم بی ام و اصلا رقیب بنز نیست رقیب audi که از ائودیم کم میاره لکسوسم ماشین خوبیه ولی بعد از ماشینای المانی.
در کل این ما نیستیم که باید در مورد بنز نظر بدیم بلکه این بنزه که در مورده ما نظر میده:31:

Farshadd
19-10-2009, 16:01
در خواست های فراوان برای قفل .

بی هدف و نتیجه بودن بحث.

اندازه کافی ادامه پیدا کرد و نظرات و ایده ها رو دیدیم.

به این سه دلیل تاپیک قفل میشه.