PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین سریال تلوزیون در سال 1387 ؟

mehdi30nema
08-03-2009, 14:47
با سلام

برعکس سینما امسال در تلوزیون شاهد سریال های خوبی بودیم . به همین منظور لیستی تهیه کردم تا بهترین سریال های سال 87 مشخص شوند .
با تشکر

franch
08-03-2009, 16:15
من كه نفهميدم چي شد!
تو عنوان تاپيكتون زديد بهترين سريال سال 87
باز تو پستتون نوشتيد بهترين سريال هاي سال 87
تو نظرسنجي هم كه گذاشتيد، ميشه به همه سريال ها راي داد!

mehdi30nema
08-03-2009, 17:03
من كه نفهميدم چي شد!
تو عنوان تاپيكتون زديد بهترين سريال سال 87
باز تو پستتون نوشتيد بهترين سريال هاي سال 87
تو نظرسنجي هم كه گذاشتيد، ميشه به همه سريال ها راي داد!

به نظرت این چیزه عجیبی هست ؟؟؟
یعنی باید فقط یک سریال بهترین باشه ؟

به خاطر این امکان چند گزینه رو گذاشتم چون خیلی ها شاید بخواهند به چند تا سریال رای بدهند .
به عنوان مثال من خودم هم به روزگار قریب رای دادم هم به مرد هزار چهره .

نادر1368
08-03-2009, 19:32
بهترین رو شما گفتی من مرد هزار چهره رو زدم البته روزگار قریب هم خوب بود ولی بهترین رو انتخاب کردم!:27:

sonamy1
08-03-2009, 19:57
به نظر من روزگار غریب یکی از بهترین سریالهای این چند سال اخیر بود ... این سریال با توجه به اینکه برگرفته از داستانی واقعی بود و سابقا اکثر غریب به اتفاق کارگردانان ما در مواردی مشابه نمره قبولی نگرفته بودند کیانوش عیاری بار دیگر ثابت کرد که بیهوده کیانوش عیاری نشده .. این سریال با هدایت عیاری از سریالی یکنواخت و بی فروغ به سریالی جذاب و مخاطب پسند بدل شده بود ..به همین دلیل این سریال اولین انتخاب من بود .

و اما به عنوان دومین انتخاب بی شک یوسف پیامبر را انتخاب میکنم .. بر خلاف نظر بسیاری از دوستان که از یوسف پیامبر همچین دل خوشی نداشتند ولی به نظر حقیر یکی از بهترین سریالهای پس از انقلاب بود ... البته نقص هایی هم داشت و دارد ولی تا به اینجای کار از نظر من نمره قبولی گرفته ..

با تشکر

mehdi30nema
08-03-2009, 21:04
به نظر من روزگار غریب یکی از بهترین سریالهای این چند سال اخیر بود ... این سریال با توجه به اینکه برگرفته از داستانی واقعی بود و سابقا اکثر غریب به اتفاق کارگردانان ما در مواردی مشابه نمره قبولی نگرفته بودند کیانوش عیاری بار دیگر ثابت کرد که بیهوده کیانوش عیاری نشده .. این سریال با هدایت عیاری از سریالی یکنواخت و بی فروغ به سریالی جذاب و مخاطب پسند بدل شده بود ..به همین دلیل این سریال اولین انتخاب من بود .

با تشکر

روزگار قریب همانند اثری مستند بود . این سریال به قدری زیبا کارگردانی شده بود که بیننده بعضی مواقع فکر میکرد در حال دیدن یک اثر مستند هست .

MichaelMoore
08-03-2009, 21:12
سال 87 هم سریالای خوبی پخش شد از مرگ تدریجی رویا گرفته با ساختار زیباش که همانند مرثیه ای برای یک رویا یا 24 بود و واقعا به نظرم سریال خیلی قوی و خوبی بود(بگذریم که حس جیرانی رو خیلی دوست دارم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سریال قدرتمند روزگار قریب واقعا قدرتمند بود(البته حضور قوی مهران رجبی خیلی موثر بود)به گونه ای که حس فی البداهه به آدم دست میداد که اصلا اینطور نبود و همه کار خود کیانوش عیاری بود

مسافرخونه سعادت خوشحالم تو این لیسته من کارای آقای رحمانیان رو دوست دارم...خیلی از تئاتراش رو هم دیدم
موفقيت اين مجموعه را كه بين همه اقشار مخاطبان با همه گروهاي سني، طرفداران زيادي دارد، مي‌توان از چند زاويه بررسي كرد.

رحمانيان معمولا با بازيگران ثابتي كار مي‌كند بازيگراني كه آنها را به خوبي مي‌شناسد و به توانايي‌هاي آنها آگاه است. بازيگراني كه در صحنه تئاتر آزمون و خطاها را طي كرده‌اند و اكنون به مرحله‌اي بالا از بازيگري رسيده‌اند و مي‌توانند بهترين نقش‌آفريني‌ها را در تلويزيون و مقابل دوربين ارائه دهند. علي عمراني، افشين هاشمي، آشا محرابي، هومن برق‌نورد، خسروي، فريبا پاوه‌نژاد و پرستو گلستاني بازيگران ثابتي هستند كه در معمولا در آثار رحمانيان بازي مي‌كنند ــ‌ هرچند در مجموعه مسافرخانه سعادت پاوه‌نژاد حضور ندارد ــ همه اين بازيگران به اصول و نوع كار رحمانيان آشنا هستند و مي‌دانند كه او چه نوع بازي را از آنها مي‌خواهد.
من تو یه مقاله ای تو جام جم مفصل درموردش صحبت کردم که حالا ولش...ولی خیلی زیبا بود
در شاخه طنز واقعا مرد هزار چهره یک ساختار شکن اساسی در کارای مدیری بود..شخصیت مدیری رو به خاطر ذکاوتش خیلی

دوست دارم..واقعا انسان باهوشیست واین قابل ستودنه..مرد دو هزار چهره به نظرم میتونه نقطه پرتاب مدیری بشه!
اس ام اس از دیار باقی هم کار طنز قابل قبولی بود مخصوصا با بازی خوب شریفی نیا.متفاوت حامد کمیلی و حضور جالب خانم خداداد

وسروش گودرزی که مدتی در خارج ایران بودند و برگشتن..ولی تفاوت اساسی ای با کارای قبلی سیروس مقدم در ساختار شکنی نداشت!
در مورد بقیه بعدا توضیحی میدم ببخشید سرتون رو درد آوردم
شاد باشید

Mahiar0
08-03-2009, 22:43
کاشکی سریال های نوروزی جزوشون نمی اوردید

راستی سریال 3*4 نزدید که
سریال به این باحالی

هر چند لیست کامل نیست

mehdi30nema
09-03-2009, 14:01
راستی سریال 3*4 نزدید که
سریال به این باحالی

خیلی سعی کردم لیست کامل باشه ولی متاسفانه 3*4 از قلم افتاد .

REGISTERED USER
09-03-2009, 14:12
مرگ تدریجی یک رویا و روزگار قریب بهترین سریال هایی بود که دیدم

سریال های روتین و چند قسمتی زیاد هست ولی از لحاظ داستان این دوتا عالی بودند طوری که همیشه سعی می کردم آنها را ببینم :40:

rambo_1386
09-03-2009, 18:36
همه كارگردان ها و بازيگران يه طرف مهران مديري يه طرف ديگه !!!!!!!!!!!
بهترين ها به نظر من:
سال 87 مرد 1000 چهره ، سال 88 مرد 2000 چهره ، سال 89 مرد 3000 چهره و ............ به

dampayi
09-03-2009, 20:05
چرا دو طفلان مسلم تو گزینه ها نبود!:2::27:

MaaRyaaMi
09-03-2009, 20:43
به نظرم از لحاظ محتوا و این صوبتا:
اول روزگار قریب
بعد مرد هزار چهره
بعدشم یوسف پیامبر...
مسافرخانه سعادت هم من می دیدم : دی بعضی وقتا جالب بود از نظر موضوع...

mehdi30nema
17-03-2009, 20:30
دیگه کسی نظری نداره ؟

Don Thomas
22-03-2009, 06:26
سلام

به نظرم مرد هزار چهره فوق العاده بود ... من که هر طور شده بود از کار و زندگی می زدم تا این سریال رو ببینم ... البته فکر کنم در سال گذشته پخش نمی شد ! دو سه سال پیش شبکه سه سیما پخش کرده بود ... شایدم من اشتباه می کنم .

بی گناهان رو هم انتخاب کردم ... :20:

attractive_girl
25-03-2009, 11:22
مرگ تدریجی***ترانه مادری**مرد هزار چهره**

arash66_2m
26-03-2009, 19:38
:31:
مرد هزار چهره:40:
مهمانخانه سعادت
شهریار
یوسف پیامبر :46:

Fate2646