PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Virtual PC شبیه سازی چند سیستم بروی کامپیوتر / تمامی ورژنها در اینجا

Saeed_TnT
14-01-2005, 12:44
یه برنامه بسیار عالی برای شبیه سازی چند سیستم بروی کامپیوتر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

۱۸.۹ مگابایت

Crack

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Download

Strasboorg
14-01-2005, 13:20
بابا يه كم بيشتر توضيح بده
8)

MEHD
28-01-2005, 13:44
میشه چند ویندوز رو توی یک ویندوز نصب کرد
مثلا 98توی اکس پی

MaFia
30-01-2005, 05:17
البته اينگار با بعضي از سي پي يو ها مشكل داره و ساپورت نمي كنه

baby
16-04-2005, 08:01
ميشه نرم افزار هاي مشابه اين رو معرفي كنيد :oops

Hosseincg
17-04-2005, 01:17
Virtual Machine Work Station 5

baby
17-04-2005, 07:22
داداش يه لينكي يه چيزي... :!: :!:

mydelphi
17-04-2005, 14:22
خيلي ممنون مدتي بود دنبال اين برنامه بودم

Ali.crack
19-04-2005, 00:25
سلام دوست عزيز:
دستت درد نكنه برنامه رو گرفتم :)
ولي نتو نستم با اين برنامه كار كنم :(
آيا شما ميدوني چطوري كار مي كنه؟ :roll:

baby
19-04-2005, 13:15
علي اقا ما درس خدمت شما پس ميديم نه اينكه بخوايم چيزي يادتون بديم :oops:
نرم افزار نصب كه شد سيستم عاملي كه مي خواهيد
نصب كني رو تو سي دي رام مي زاري نرم افزار رو اجرا ميكني مثل اينكه يه سيستم تازه روشن شده باشه :wink:
اگه توضيح خوب نبود بهم پيام بديد :P

masoud_35_teh
19-04-2005, 18:08
آقا سعيد اين كه خيلي قديميه :P
بهر حال زحمت كشيدي

baby
19-04-2005, 21:41
اقا مسعود شما جديدترشو براي دانلود بزارلطفا :wink:

Ali.crack
22-04-2005, 01:00
علي اقا ما درس خدمت شما پس ميديم نه اينكه بخوايم چيزي يادتون بديم
سلام baby جان
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: خيلي شرمندم كردي :oops: :oops: :oops: :oops:
من تا اين مرحله جلو رفتم
ولي نتونستم ويندوزي نسب كنم :cry:

baby
22-04-2005, 05:49
چون اين مشكل رو خود من هم داشتم احتمالا سيستم مجازي شما از فلاپي بوت ميشه در نوار منوها cdروكليك كن

Ali.crack
23-04-2005, 00:07
سلام :
baby جان من با cd هم بوت شدم ولي نشد.

baby
23-04-2005, 15:15
1.جسارتا سي دي بوت هست
2.چه خطايي ميگيره

Ali.crack
24-04-2005, 00:51
سلام
baby جان من با CD بوت مي شم فرمان ستاپ هم ميدم
ولي هيچ حركتي صورت نمي گيره
من در محيط اين برنامه يك CD RAM ويك Floppy دارم

baby
24-04-2005, 07:57
احتمالا رم شما كم جا داره سعي كن برنامه هاي بي خود رو حذف كني و دوباره امتحان كني
منتظر خبر موفقيتت هستم :wink:

Ali.crack
25-04-2005, 00:19
سلام
baby جان رم من 512 هستش
آيا كمه من در حالت معمولي 350mb فضاي خالي دارم

baby
25-04-2005, 14:45
توي چه سيستم عاملي با چه فرمتي (فت يا ان تي اف اس)چه سيستم عاملي رو مي خواهي نصب كني
1.اگه ntfs باشه وبخواهي پايين تر از 2000
نصب كني شايد اين مشكل پيش بياد
با با همون اميد :P

baby
27-04-2005, 15:14
علي آقا نكنه ما رو قابل نمي دوني جواب ما رو نمي نويسي

Ali.crack
28-04-2005, 00:21
علي آقا نكنه ما رو قابل نمي دوني جواب ما رو نمي نويسي
سلام baby جان
:oops: :oops: اين حرفا چيه شما سرور ما هستي من ببخشش كه بدون جواب گذاشتمت :oops: :oops:
به دليل ارتقاع سيستم و مشكلات اوليه در دو روز گذشته نتونستم به پيشنهاد شما عمل كنم :cry:
ولي حالا مشكل بطور كامل حل شد وبرنامه رو تهد كنترل خودم گرفتم :P
بدون كمك شما امكان پذير نبود خيلي از كمك شما ممنونم
راهنمايي هاي شما بدون اشكال وعالي بود :wink:

baby
28-04-2005, 05:25
خدايا شكر داداش علي كارش درست شد :P

ooje_asman
28-05-2005, 04:23
با سلام آقا این برنامه چه حالی میده واقعا که محشره من که حسابی مستش شدم خلاصه خیلی حال داده الانه که ساعت 5.5 صبح است من وسطای نصب ویندوز مدیا سنتر هستم ولی نتونستم 98 رو نصب کنم ایراد میده که شما بایس پارتیشن مناسب بسازی یه هم چین چیزی من بایس چیکا کنم در ضمن فلاپی به کلی ندارم و بعدشم از این برنامه کجاها استفاده می کنن من که فکر می کنم برا برنامه نویسا باشه که میخان برنامه خودشون رو در سیستم های مختلف تست کنن حالا نظر اساتید چی باشه و می شه این طوری لینوکس و ... نیز نصب کرد اگه بشه
که بایس کلامو بندازم بالا خیلی ممنون و مرسی واقعا برنامه خوبیه به درد من که خیلی می خوره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ooje_asman
28-05-2005, 04:58
با سلام اون اشکال رو با FDisk درست شد حالا این اشکال رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ooje_asman
28-05-2005, 06:29
با سلام بالاخره تونستم 98 رو نصب کنم آقا واقعا که محشره من که خیلی ازش خوشم اومده فقط کرکش مثه اینکه کار نمی کنه خلاصه روش نصب 98
وقتی درایو مجازی درست می شه بایس اونو اول FDisk کنیم بعدشم Format دیگه کار تمام هست می شه 98 رو نصب کرد و کلی با برنامه حال کرد مرسی

ooje_asman
29-05-2005, 05:44
با سلام آقا چه جوري ميشه اطلاعات هاردم رو تو اون محيط بشناسانم چون فقط يه هاردو شناخته البته با يه سي دي رام مرسي

baby
29-05-2005, 09:14
ooje_asman, جان سلام
در قسمت پايين پنجره net work راانتخاب كن ميتوني يه درايو رو شير كني

bemi
22-09-2005, 00:21
f disk لازم نيست بايد اول يه پارتيشن درست كني حدود 17 مگ ........ بدي كه داره وقتي نصب ميشه فقص يه درايو داري مثل c بعضي از مادر بوردها روش نصب نمي شه ....و ..نهايتا ..چيزء چمي نيست........

linker
22-09-2005, 12:01
اين برنامه با ملنييوم مشكل داره كمك كنيد چيكار كنم

MasterData
22-09-2005, 12:34
من قبلا با WMWare كار كردم خيلي راحته
البته الان دم دست ندارم و گرنه توضيح ميدادم اما اگه خيلي مشكلات داشتين و از بچه ها كسي جواب نداد يه آموزش ميزاريم

Amir_P30
22-09-2005, 13:46
آموزش اين برنامه رو ميتونيد اينجا ببينيد:

موفق باشيد

satttanism
18-06-2007, 23:57
Microsoft Virtual PC 2007 32 Bit Edition + Crack

شاید بشه به جرات گفت بهترین برنامه برای اجرای همزمان چند سیستم عامل محصول مایکروسافت این برنامه هست . برای کسایی که روی سیستمشون چند ویندوز دارند گاهی پیش میاد که برای برداشتن یک فایل یا استفاده از یک نرم افزار از یک ویندوز به ویندوز دیگری برند و اینکار مستلزم اینه که شما سیستم رو ریستارت کنید و ... ولی به کمک این برنامه میتونید از داخل یک ویندوز و بدون نیاز به ریستارت وارد یک ویندوز دیگه بشید . توی این نسخه علاوه بر نسخه های قبلی ویندوز , ویندوزهای سرور و 64 بیتی و نسخه های مختلف ویستا ساپورت میشند .

لینک دانلود برنامه به همراه کرک :

حجم فایل : 30 مگابایت

لینک کرک به تنهایی :

M.Hessam
26-07-2007, 14:02
خوب کرک برای 64 بیتی هم می گذاشتید!:27:

Jalal
26-07-2007, 20:07
Micro$oft VIRTUAL PC 2007 full

Overview
Save time and money as Virtual PC allows you to maintain the compatibility of legacy and custom applications during migration to new operating systems and increases the efficiency of support, development, and training staffs.
With Micro$oft® Virtual PC 2007, you can create and run one or more virtual machines, each with its own operating system, on a single computer. This provides you with the flexibility to use different operating systems on one physical computer.

System Requirements

* Supported Operating Systems: Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86); Windows Server 2003, Standard x64 Edition; Windows Vista Business; Windows Vista Business 64-bit edition; Windows Vista Enterprise; Windows Vista Enterprise 64-bit edition; Windows Vista Ultimate; Windows Vista Ultimate 64-bit edition; Windows XP Professional Edition ; Windows XP Professional x64 Edition ; Windows XP Tablet PC Edition

An x64-based or an x86-based computer with a 400 MHz or faster (1 GHz recommended) processor with L2 cache

Processor: AMD Athlon/Duron, Intel Celeron, Intel Pentium II, Intel Pentium III, Intel Pentium 4, Intel Core Duo, and Intel Core2 Duo

RAM: Add the RAM requirement for the host operating system that you will be using to the requirement for the guest operating system that you will be using. If you will be using multiple guest operating systems simultaneously, total the requirements for all the guest operating systems that you need to run simultaneously.

Available disk space: To determine the hard disk space required, add the requirement for each guest operating system that will be installed.

Virtual PC 2007 runs on: Windows Vista™ Business; Windows Vista™ Enterprise; Windows Vista™ Ultimate; Windows Server 2003, Standard Edition; Windows Server 2003, Standard x64 Edition; Windows XP Professional; Windows XP Professional x64 Edition; or Windows XP Tablet PC Edition

Jalal
26-07-2007, 20:10
Micro$oft Virtual PC 2007

Use Micro$oft Virtual PC 2007 to run multiple operating systems at the same time on the same physical computer. Switch between virtual machines with the click of a button. Use virtual machines to run legacy applications, provide support, train users, and enhance quality assurance.

Virtual PC lets you create separate virtual machines on your Windows desktop, each of which virtualizes the hardware of a complete physical computer. Use virtual machines to run operating systems such as MS-DOS, Windows, and OS/2. You can run multiple operating systems at once on a single physical computer and switch between them as easily as switching applications—instantly, with a mouse click. Virtual PC is perfect for any scenario in which you need to support multiple operating systems, whether you use it for tech support, legacy application support, training, or just for consolidating physical computers.

Jalal
01-08-2007, 19:38
VIRTUAL PC 2007 (ISO) v6.0. 156.0

System Requirments: (x86 only) Windows 2000/XP/Vista (tested 100% working)

Use Micro$oft Virtual PC 2007 to run multiple operating systems at the same time on the same physical computer. Switch between virtual machines with the click of a button. Use virtual machines to run legacy applications, provide support, train users, and enhance quality assurance.

Virtual PC lets you create separate virtual machines on your Windows desktop, each of which virtualizes the hardware of a complete physical computer. Use virtual machines to run operating systems such as MS-DOS, Windows, and OS/2. You can run multiple operating systems at once on a single physical computer and switch between them as easily as switching applications—instantly, with a mouse click. Virtual PC is perfect for any scenario in which you need to support multiple operating systems, whether you use it for tech support, legacy application support, training, or just for consolidating physical computers.

Benefits:

Virtual PC provides a time-saving and cost-saving solution anywhere users must run multiple operating systems. Use Virtual PC in the following scenarios:

* Ease Migration: Run legacy applications in a virtual machine instead of delaying the deployment of a new operating system just because of application incompatibility. Test your migration plans using virtual machines instead of actual physical computers.
* Do More in Less Time: Support staff can run multiple operating systems on a single physical computer and switch between them easily. They can also restore virtual machines to their previous state almost instantly. Train students on multiple operating systems and virtual networks instead of purchasing and supporting additional computers.
* Streamline Deployment: Test software on different operating systems more easily. One crashing application or operating system doesn’t affect others.
* Accelerate Development: Increase quality assurance by testing and documenting your software on multiple operating systems using virtual machines. Decrease time-to-market by reducing reconfiguration time.

Key Features:

Configurability
After installing Virtual PC, you can configure it to suit your requirements. Virtual PC has a number of settings that control how the product interacts with the physical computer, allocates resources, and so on.

Easy installation
Virtual PC is simple to install. Any administrator can run the Virtual PC guided setup program, and installation doesn’t require a reboot. The first time Virtual PC starts, it guides you through the process of creating the first virtual machine.

Standardization
Configure and test upgrades and installations on virtual machines, and then you can deploy throughout your company a standard configuration that avoids problems caused by minor differences between hardware platforms.

Convenience
Users switch between operating systems as easily as they switch between applications. They simply click the window containing the virtual machine. They can pause individual virtual machines so they stop using CPU cycles on the physical computer. They can also save virtual machines to disk and restore them at a later time. The restoration process normally takes a few seconds—much faster than restarting the guest operating system.

Host integration
Users can copy, paste, drag, and drop between guest and host. Virtual PC provides additions that you install in a guest operating system to enable this functionality.

DOWNLOAD:(26,280kb)

AK1
03-08-2007, 11:25
برنامه ای بسیار جالب وکاربردی که به وسیله ی آن می توانید چند ویندوز را به طور همزمان در یک ویندوز مشخص مشاهده کرده و از آن استفاده نمایید ...
امکانات برنامه :
- پیکره بندی مشخص :
پس از نصب شما می توانید ابزار نرم افزار را با امکانات سخت افزار خود پیکره بندی کنید . برنامه دارای تنظیمات لازم است تا هماهنگی بین نرم افزار و کامپیوتر شما افزایش یابد .
- نصب آسان :
نصب نرم افزار بسیار آسان است به طوری که هر فردی می تواند به راحتی آن را نصب نماید و حتی نیازی به دوباره راه اندازی ویندوز نیز ندارد.
- استانداردسازی :
خود را مطابق با دستگاه پیکره بندی و آزمایش می کند و به صورت استاندارد قابل فهم برای نرم افزار در می آید تا اختلافی به وجود نیاید و بتوان از حداکثر امکانات استفاده کرد .
- آسودگی :
کاربران بسیار ساده و راحت می توانند ویندوز خود را در محیط برنامه تغییر دهند بدون نیاز به دوباره راه اندازی ویندوز کار های خود را در ویندوز دوم به صورت بسیار صحیح و در عرض چند ثانیه انجام دهند .
خصوصیات محصول :
- این نرم افزار به طور معمول و حداقل به یک سیستم با 400 مگاهرتز پردازشگر سازگار با پنتیوم ( حدود 1 گیگاهرتز پیشنهاد می شود ) و 20 مگابایت از حافظه ی دیسک سخت و ویندوز XP و یا 2000 حرفه ای نیازمند می باشد .
ملزومات واقعی برای هر ویندوز عبارت است از :
حافظه حافظه ی دیسک سخت سیستم عامل

MS-DOS 6.22 50 MB 32 MB
Windows 95 500 MB 32 MB
Windows 98 500 MB 64 MB
Windows ME 2 GB 96 MB
Windows NT 4.0 2 GB 96 MB
Windows 2000 1 GB 64 MB
Windows Xp 2 GB 128 MB

در نسخه جدید این نرم افزار ویندوز ویستا را نیز ساپورت می شود.

25 مگ

پسورد فایل :

Jalal
23-09-2007, 11:39
Micro$oft Virtual Pc 2007

Easy way to change ur operating system without shutting down ur pc... turn from vista into xp or vice versa......
get it

CODE
Download :

asef2006
23-09-2007, 12:46
سلام
با کدوم virtual machine میشه مکینتاش رو نصب کرد؟
با Micro$oft Virtual Pc میشه؟
با vmware چی؟

x_2007
25-05-2008, 21:16
شاید شما هم در بعضی موارد نیاز به برنامه ای داشته اید که برای شما یک محیط مجازی در کامپیوتر را ایجاد کند. به عنوان مثال شما در زمینه ویروس ها در حال تحقیق می باشید و برای رسیدن به بعضی از اهداف خود نیاز به اجرای ویروس ها دارید. مسلماً اجرای فایل های ویروسی در کامپیوتر کاری غیر حرفه ای و خطرناک به شمار می رود و ممکن است شما را دچار مشکلات و حتی زیان های مالی کند. یا فرضاً شما به هر دلیلی نیازمند استفاده از دو نوع ویندوز می باشید، اما چگونه ؟ و یا حتی فرض کنید که قصد نصب سیستم عاملی مانند لینوکس را بر روی کامپیوتر خود دارید اما نمی خواهید در نوع فرمت درایو های خود تغییراتی ایجاد کنید. در این چنین مواردی وجود برنامه ای که برای شما یک محیط مجازی با اطمینان به این موضوع که کامپیوتر شما از هر آسیبی در امان باشد ، احساس می شود.
Microsoft Virtual PC نام محصولی نرم افزاری از شرکت بزرگ Microsoft می باشد. این نرم افزار با ایجاد محیطی مجازی به طوری عمل می کند که انگار شما از یک سیستم دیگر به غیر از کامپیوتر خود استفاده می کنید. شما در این محیط توانایی انجام هرکاری را خواهید داشت بدون اینکه به ویندوز اصلی شما ارتباطی داشته باشد. پس از نصب این برنامه شما می بایست در درون محیط مجازی همانند روزی که یک سیستم نو خریداری می کنید هارد را Fdisk کنید و اقدام به نصب ویندوز و یا هر سیستم عامل دیگری نمایید. در محیط این برنامه شما می توانید هر نوع فایل را اجرا کنید و از این اطمینان برخوردار باشید که سیستم عامل اصلی شما آسیبی نمی بیند.
از دیگر موارد استفاده این برنامه می توان حتی به ساخت فیلم های آموزشی نیز اشاره کرد. به عنوان مثال شما قصد ساختن فیلمی آموزشی درباره نصب ویندوز را دارید اما برنامه هایی که توانایی ضبط تصاویر از صفحه نمایش را دارند تنها در محیط ویندوز جوابگو هستند و در هنگام نصب در اولین restart فیلم آموزشی شما که در حال ضبط شدن است متوقف می شود. به کمک این نرم افزار تنها کافیست برنامه مربوط به ضبط تصاویر را طوری تنظیم نمایید که تنها از پنجره برنامه Virtual PC فیلم برداری کند.
امکانات نرم افزار Microsoft Virtual PC 2007 SP1:
- پشتیبانی اکثر سیستم عامل های مختلف
- استفاده از سی دی های موجود در سی دی رام و فایلهای ISO و ...
- استفاه از فایل های موجود در هارد دیسک
- ایجاد شبکه های گسترده و آموزش آن به کاربران
- و ...

قابلیت های کلیدی نرم افزار Microsoft Virtual PC 2007 SP1:
- پیکره بندی مشخص:
پس از نصب شما می توانید ابزار نرم افزار را با امکانات سخت افزار خود پیکره بندی کنید. برنامه دارای تنظیمات لازم است تا هماهنگی بین نرم افزار و کامپیوتر شما افزایش یابد.
- نصب آسان:
نصب نرم افزار بسیار آسان است به طوری که هر فردی می تواند به راحتی آن را نصب نماید و حتی نیازی به دوباره راه اندازی ویندوز نیز ندارد.
- استانداردسازی:
خود را مطابق با دستگاه پیکره بندی و آزمایش می کند و به صورت استاندارد قابل فهم برای نرم افزار در می آید تا اختلافی به وجود نیاید و بتوان از حداکثر امکانات استفاده کرد.
- آسودگی:
کاربران بسیار ساده و راحت می توانند ویندوز خود را در محیط برنامه تغییر دهند بدون نیاز به دوباره راه اندازی ویندوز کار های خود را در ویندوز دوم به صورت بسیار صحیح و در عرض چند ثانیه انجام دهند.
خصوصیات محصول:
- این نرم افزار به طور معمول و حداقل به یک سیستم با 400 مگاهرتز پردازشگر سازگار با پنتیوم ( حدود 1 گیگاهرتز پیشنهاد می شود) و 20 مگابایت از حافظه ی دیسک سخت و ویندوز XP و یا 2000 حرفه ای نیازمند می باشد.
میزان Ram و Hard Disk Space برای هر ویندوز عبارت است از:
MS-DOS 6.22 50 MB 32 MB
Windows 95 500 MB 32 MB
Windows 98 500 MB 64 MB
Windows ME 2 GB 96 MB
Windows NT 4.0 2 GB 96 MB
Windows 2000 1 GB 64 MB
Windows Xp 2 GB 128 MB
سیستم عامل های پشتیبانی شده در نسخه جدید نرم افزار
سیستم عامل های میهمان
Windows Vista® Ultimate Edition with Service Pack 1 (SP1)
Windows Vista® Business Edition with Service Pack 1 (SP1)
Windows Vista® Enterprise Edition with Service Pack 1 (SP1)
Windows Server® 2008 Standard
Windows XP Professional with Service Pack 3
سیستم عامل های میزبان
Windows Vista® Ultimate Edition with Service Pack 1 (SP1)
Windows Vista® Business Edition with Service Pack 1 (SP1)
Windows Vista® Enterprise Edition with Service Pack 1 (SP1)
Windows XP Professional with Service Pack 3

faramarzd
29-07-2009, 00:34
سلام !

ابتدا از زحمات اساتید در معرفی و نحوه کارکرد این برنامه تشکر میکنم ! غرض از مزاحمت این بود که :

دوستان من یک کارت D-V-B / SKY SAT3 دارم که متاسفانه فقط با ویندوز XP 32 بیتی سازگاری داره و از طرف دیگه ویندوز مورد استفاده من : ویستا 64 بیتی و سون 64 بیتی هستش ! با این حساب فکر میکنم استفاده از برنامه هایی همچون WM WARE و ... چاره مشکل من باشند !

با این تفاصیل من به برنامه ای نیاز دارم که بتونم روی ویستا 64 بیتی و ( اگه بشه ، سون 64 بیتی هم که چه بهتر ) ، یک ویندوز مجازی XP32 داشته باشم ! در ضمن من از 2 عدد هارد 500 در حالت رید صفر استفاده میکنم و همچنین فلاپی درایو هم ندارم ! ولی فلش مموری دارم !

در مورد سایر قطعات سخت افزاری مشکلی وجود نداره / پردازنده 4 هسته ای و بیش از 8 گیگ رم و ....!

خب با توضیحات فوق :

1 - خواستم از اساتید راهنمایی بگیرم که چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید که با نوع کاربرد و سیستم من همخوانی داشته باشه ؟

2 - و ازتون خواهش میکنم ، بی زحمت لینک دانلود و مخصوصا کرک برنامه مورد پیشنهادتون رو هم قید بفرمایید !

3 - و از همه مهمتر طریقه استفاده و کارکرد برنامه مورد نظرتون رو هم بزبان ساده تشریح کنید ! و یا اگه لینک اموزششو در دسترس دارید ، لطف کرده و ادرس دهی کنید !

پیشاپیش از توجه و راهنمایی تون ، سپاسگذارم !

faramarzd
31-07-2009, 20:32
سلام ! اقا اساتید نظری ندارن ؟ خواهشا راهنمایی بفرمایید ، خیلی کارم گیره !

Unforgiven
09-10-2009, 16:14
Microsoft.Windows.Virtual.PC.Windows.XP.Mode.For.W indows.7-ZWTiSO

پسورد : irfree.com

x_2007
14-10-2009, 22:25
Windows Virtual PC Windows XP Mode For Windows 7

Download page x86 or x64 any language Free download from Microsoft