PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ی افتر افکت و.....

nima_ir
07-03-2009, 14:11
با سلام:

دوستان من با افتر افکت هنوز کار نکردم و امروز میرم برنامه رو می گیرم

فقط یه سوال دارم

یه سری کلیپ هست که بصورت ستاره و گل و خطهای صاف (خطهای نورانی) متحرک هستن می خواستم بدونم اینا بصورت آماده هستن یا باید خومون درست کنیم.

با سپاس

Javad_Ed
07-03-2009, 15:26
با سلام:

دوستان من با افتر افکت هنوز کار نکردم و امروز میرم برنامه رو می گیرم

فقط یه سوال دارم

یه سری کلیپ هست که بصورت ستاره و گل و خطهای صاف (خطهای نورانی) متحرک هستن می خواستم بدونم اینا بصورت آماده هستن یا باید خومون درست کنیم.

با سپاس
سلام
مثلا خط ها رو خودت میتونی درست کنی (آموزشش رو آرش ایرانی عزیز گذاشته >>>>کلیپهای ایران سل)
گل ها رو هم میتونید فوتوشاپ درست کنید بعد متحرکش کنید
البته آماده اش هم هست...
در محصولات اولوشن videocopilot

arash_irani
10-03-2009, 16:37
سلام دوست عزیز
شما میتونید برای هر چیزی خودتون اقدام کنید
مثلا محصول Evolation همین سایت VideoCopilot که از چند طرح آماده گل و گیاه مثلا در برنامه ایلستریتور استفاده کرده (که البته همون گل و گیاه رو هم خودتون میتونید درست کنید)

بعد در مورد خطوط نورانی چندین راه برای این کار هست در برنامه افتر از افکت ها و پلاگین های مختلف و همینطور در برنامه های تکمیلی مانند Particle Illusion استفاده کنید که رحت تر هم هستید
کلا این چیزا رو دیگه تو اکثر برنامه ها میشه درست کرد فقط باید کمی وقت بزارید مثلا من برای درست کردن یک گلی که رشد میکرد (با شاخ و برگ) حدود چند ساعت وقت گذاشتم

ممنون و موفق باشید
یا حق

nima_ir
10-03-2009, 17:38
با تشکر از شما دوستان

دوستان من می خوام 2 پک اموزش افتر افکتز که محصول این سایت هستش بخرم.

فقط یک سوال آموزش ها در چه مقطعی هستش یعنی بنده که کاملآ تازه کار هستم بدرد من میخوره.

اصلآ ارزش خریدن رو داره؟

Javad_Ed
10-03-2009, 20:26
با تشکر از شما دوستان

دوستان من می خوام 2 پک اموزش افتر افکتز که محصول این سایت هستش بخرم.

فقط یک سوال آموزش ها در چه مقطعی هستش یعنی بنده که کاملآ تازه کار هستم بدرد من میخوره.

اصلآ ارزش خریدن رو داره؟
آره 
توتال ترینینگ و لیندا ...از پایه هستش...
بعد میره به ویدئو کوپایلت کم کم پیشرفته میشه :46: