PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پایین بودن سرعت usb

saeedkord
07-03-2009, 12:41
دوستان سرعت انتقال داده در تمامی پورتهای usb مادر بورد من بشدت پایینه
بطوری که یک فایل 170 مگابایتی رو در عرض 4 دقیقه از روی فلش مموری به هارد انتقال میده وبرعکس
با انواع فلش مموریها امتحن کردم حتی با هارد اکسترنال ام سرعت همچنان پایینه
درایو usb 2 رواز روی cd مادر برد نصب کردم ولی هیچ چیز نصب نشد وفقط یک فایل txtبه نمایش در امد
دوستان مشکل از کجاست ؟؟ چه کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟

saeedkord
07-03-2009, 12:46
یادم رفت بگم مدل مادر بردم asus p5ld2 هستش
تو یه سیستم دیگه با همین مادر بورد تست زدم سرعت usb ده برابر مال من بود

samiar
07-03-2009, 12:56
با سلام خدمت دوستان گل .

ببين كارته فلشو اولا هميشه مستقيم وارد سيستمت كن:منظورم اينه كه از واسطه اي مثل استفاده از ترمينالهاي usb كه چنتا usb رو ساپورت ميكنن استفاده نكن. .. ببين نتيجه ميگيري....مستقيم به مادر بردت نصب كن!!

اگه نشد میتونی از داخل ستاپ مین بردت هم یه سری دستکاری بکنی
به این ترتیب که خروجی I\o رو روی Usb هات فعال کنی تا سرعت انتقال بیشتر بشه
اون قسمتي كه نوشته Supported Speed(s) : Low (1.5Mbps) Full (12Mbps يعني سيستمتون بايد حداقل 1.5 مگابايت كش داشته باشه و حداكثر 12 مگابايت.
اگه شما اطلاعاتش رو با اين مقايسه كني ميبيني كه اون سرعت كمتري از سيستم ميخواد.
البته همه مین ها این قابلیت رو ندارن

اگه سیستم قدیمی باشه و از یو اس بی 1 استفاده میکنه یه کارت pci جدید اومده که usb 1 رو به usb 2 تبدیل میکنه

قربانت سامیار

samiar
07-03-2009, 13:01
با سلام خدمت دوستان گل .

ببين كارته فلشو اولا هميشه مستقيم وارد سيستمت كن:منظورم اينه كه از واسطه اي مثل استفاده از ترمينالهاي usb كه چنتا usb رو ساپورت ميكنن استفاده نكن. .. ببين نتيجه ميگيري....مستقيم به مادر بردت نصب كن!!

اگه نشد میتونی از داخل ستاپ مین بردت هم یه سری دستکاری بکنی
به این ترتیب که خروجی I\o رو روی Usb هات فعال کنی تا سرعت انتقال بیشتر بشه
اون قسمتي كه نوشته Supported Speed(s) : Low (1.5Mbps) Full (12Mbps يعني سيستمتون بايد حداقل 1.5 مگابايت كش داشته باشه و حداكثر 12 مگابايت.
اگه شما اطلاعاتش رو با اين مقايسه كني ميبيني كه اون سرعت كمتري از سيستم ميخواد.
البته همه مین ها این قابلیت رو ندارن

اگه سیستم قدیمی باشه و از یو اس بی 1 استفاده میکنه یه کارت pci جدید اومده که usb 1 رو به usb 2 تبدیل میکنه

قربانت سامیار

kali
05-11-2010, 18:43
سلام . آقا من هم شدیدا با این مشکل روبرو شدم از وقتی که ویندوز 7 ریختم . cpu 3.2 دو مگ کش و مادر بردم هم
asus p5pl2 هست . 3 گیگ هم رم باس 800 دارم . اما کلافه شدم از این usb device ها . هم دوتای جلو و هم اون عقبیا سرعتشون افتضاح شده . وقتی میخوام 3 گیگ اطلاعات از روی هارد به فلش یا برعکس بریزم حدود یک ساعت طول میکشه . اینم بگم توی ویندوز xp اینجوری نبود . این راهنمایی که بالا گفتین میشه دقیقتر بگین یا اینکه راه حل دیگه ای هست؟

amd>intel
05-11-2010, 19:23
درايور جديد چيپست رو نصب كنيد . پاور سيستم شما چي هست ؟

alireza1411
05-11-2010, 19:33
سلام . آقا من هم شدیدا با این مشکل روبرو شدم از وقتی که ویندوز 7 ریختم . cpu 3.2 دو مگ کش و مادر بردم هم
asus p5pl2 هست . 3 گیگ هم رم باس 800 دارم . اما کلافه شدم از این usb device ها . هم دوتای جلو و هم اون عقبیا سرعتشون افتضاح شده . وقتی میخوام 3 گیگ اطلاعات از روی هارد به فلش یا برعکس بریزم حدود یک ساعت طول میکشه . اینم بگم توی ویندوز xp اینجوری نبود . این راهنمایی که بالا گفتین میشه دقیقتر بگین یا اینکه راه حل دیگه ای هست؟

این یعنی 3000 مگ در 3600 قانیه کپی میشه و سرعت زیر 1 مگ در ثانیه هست !!!!! باید برای بدترین فلش ها این عدد کمی بیشتر از 3 4 مگ باشه ... حتی اگه فایلها کوچیک و زیاد باشند باید بالای 2 مگ بشه. فکر کنم درایور مناسبش نصب نشده و یا به قول دوستمون پاور سیستم کم آورده و آمپر کافی نرسونده. :41:

:11::11::11:

kali
05-11-2010, 20:35
فکر نکنم از پاور باشه . چیپ ست این مادر برد Intel 945P/G
Intel ICH7 هست . ولی تو سایت asus درایور جدیدش نیست .

amd>intel
05-11-2010, 21:04
از سايت اينتل بگير . اتفاقا پاور يكي از دلايل افت سرعت USB هست .

alireza1411
06-11-2010, 22:23
از سايت اينتل بگير . اتفاقا پاور يكي از دلايل افت سرعت USB هست .

احتمالش هست ... دوستمون درست میگن. مگه ندیدین جلوی کیس پورتهای انشعابی وصل میشه باعث میشه بعضی وسایل مثل هارد اکسترنال که آمپر تقریبا بالا میخوان نتونن درست شناسایی بشن و کار کنن ؟؟؟

چک کن اگه راههای دیگه جواب نداد.

:11::11::11: