PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش طراحی وب از ابتدایی تا پیشرفته

Venus
30-01-2006, 12:16
با سلام

خواستم خواهش کنم اگر کسی با طراحی وب اشنایی کامل داره و وقت کافی هم داره از ابتدایی تا پیشرفته رو اموزش بده. نکته به نکته برا 1 مثل من که اصلا و ابدا آشنایی نداره .کتاب ، سی دی ، سایت ، مقاله بصورت پی دی اف و..... از نوع معتبر رو معرفی کنه .
از توجه عزیزان کمال تشکر را دارم. :)
منتظرم

ALIAK28
31-01-2006, 05:47
من یک موقعی این رو از یکی از دوستان پرسیدم می دونی چی گفت؟ گفت : گشتم نبود ! نگرد نیست!!!
البته می تونی بصورت پراکنده مثلا
آموزش فرانت پیج ایکس پی
آموزشهای فتو شاپ ( که واقعا جالب و مفیده)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش های فلش و انیمیشن و ..
سيستم هاي مديريت محتواي سايت
آموزش اچ تی ام ال و .... پیدا کنی و لی اینکه یک نفر وقت و حوصله داشته باشه تمام جنبه های مختلف طراحی وب رو از ابتدائی تا پیشرفتهدر یک جا بگه فکر نکنم پیدا کنید
اما اگر خودتون حوصله داشته باشید تو همین انجمن بگردید مطمئن باش که به چیزای خوبی می رسی.
در ضمن سی دی های زیادی هم هست ولی به نظر من سی دی هی " هادی سیستم" از همش بهتره.

masoud-lat
31-01-2006, 09:51
خوب بود best

mpsjavad
31-01-2006, 18:48
با سلام ..

همين طور كه اقا علي اشاره كردند شما بايد بنا به نياز خودتون از مطالب پراكنده مطرح شده بهترين استفاده رو ببريد :

==============++=================
آشنائی با مفاهیم طراحی وب
ساخت يك وب سايت در خانه
==============++=================+
با Word هم مي توانيد سايت بسازيد
==============++=================+PDF@@@
اشنايي كامل با ActiveX و Java

و ......

اگر هم مشكلي داشتيد در انجمن مربوط ه مطرح كنيد حتما دوستان به شما كمك ميكنند ..

موفق باشيد .

Venus
01-02-2006, 12:10
با سلام
از همه عزیزان که توجه و کمک کردند متشکر و ممنونم . :)
1.در مورد کتاب و سایت های مخصوص و مربوطه چی؟؟؟
2. با چه نرم افزارهایی می شه سایت ساخت؟
3.کدومش راحتتر و مطمئن تره؟ ( از نظر هک شدن) .
لطفا اگر نرم افزاری رو معرفی می کنید حتما اموزش پی دی اف اون + لینک دانلودخود نرم افزار رو بگذارید ( اگه توی سی دی کوانتوم نیست) خیلی عالیه
باز هم از همکاری شما واقعااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ممنونم . :)
متاسفانه تا خط خودم وصل نشه نمی تونم زیاد کانکت باشم چون جیغ همه در میاد:ohno:
منتظرم
ممنون

mpsjavad
01-02-2006, 19:51
با سلام ..

ميتونيد از كتاب هاي متنوعي استفاده كنيد .. از اموزش هاي فرونت پيج گرفته تا دريم ويور و HTML و Java , .. انتشارات يا نام كتاب خاصي مد نظرم نيست . خودتون ميتونيد با مطالعه چند صفحه از كتاب در مورد اون قضاوت كنيد :)

عموما طراحي سايت ها تماما برنامه نويسي هستند ( HTML و Java و ... )كه البته ميتونيد از نرم افزار هاي مختلفي به عنوان واسطه اين كار استفاده كنيد كه از مشهورترين و آسان ترين اين نرم افزار هاي ميشه به FrontPage2003 اشاره كرد كه البته FrontPage2003 حجم بالايي داره و اگر از خطوط ديال اپ استفاده ميكنيد CD اون رو خريداري كنيد با صرفه تر است . ( در CD كوانتوم اين نرم افزار موجود نيست )

===============++=================+ PDF@@@
آموزش FRONT PAGE 2000
===============++=================+ PDF@@@
آموزش فرانت پیج - FrontPage
===============++=================

توجه داشته باشيد كه سايت ها به چند دسته تقسيم ميشوند سايت هاي استاتيك با محتواي ثابت ( مثل سايتي كه مثلا با FrontPage طراحي ميكنيد ) و سايت هاي ديناميك يا پويا كه محتويات اون ها دائما در حال به روز شدن است مثل سايت P30world.com كه از سيستم مديريت براي راحتي كار استفاده ميشه مانند Movable Type كه محيطي مانند يك اديتور قدرتمند براي قرار دادن متن و .. براي كاربر فراهم ميكنه و به طور خودكار فرامين ي رو اجرا و طرح ريزي ميكنه ...

در مورد امنيت به هاست ي كه خريداري كرديد و رمز عبوري كه براي دسترسي به فظا تون در نظر گرفتيد بر ميگرده و مستقيما به موارد فعاليت سايت ارتباط داره .. براي هر هدفي بايد از يك روش و شگرد استفاده بشه !

موفق باشيد .

Venus
02-02-2006, 14:49
mpsjavad

با سلام از توجهت ممنونم.
ضمنا آموزش FRONT PAGE 2000 رو داشتم ولی لینکهای داده شده جواب نمی داد؟؟؟
باز ممنونم

mpsjavad
02-02-2006, 18:42
mpsjavad

با سلام از توجهت ممنونم.
ضمنا آموزش FRONT PAGE 2000 رو داشتم ولی لینکهای داده شده جواب نمی داد؟؟؟
باز ممنونم
با سلام ..

دوست عزيز ممنون , ادرس هاي اموزش احيا شدن ..

موفق باشيد .

neopersia
07-04-2007, 01:32
پراکندگی مطالب به دلیل دامنه وسیع موضوعه

reza/0000
13-04-2007, 00:57
من تازه رسیدم .هیچ چی هم بلد نیستم .خیر سرم دانشجوی رشته نرم افزارم.
این ترم هم درس طراحی صفحات وب دارم .
خواهشمندم به من بدبخت کمک کنید.

با تشکر! کاربر آشخور

amin3d
13-04-2007, 11:03
خوب اينم يكي ديگه كه تازه شروع كرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iran.pars
13-04-2011, 10:46
برای این کار به یه ویرایشگر متن مثل notepad نیاز دارید
البته این آموزش بیشتر واسه دانشجوا خوبه که این درسو دارن
تمامی دستورات در notepad نوشته میشه و با پسوند html یا htm ذخیره میشه البته به جای notepad میشه از wordpad هم استفاده کرد
به هر دستور tag گفته میشه که درون <> نوشته میشه
مثال: <title>
هر دستور یک تگ آغاز داره و یک تگ پایان که پایانی به صورت </> نوشته میشه
مثال: <title/>
اولین تگ <html> هست که در آخر باید یه <html/> هم داشته باشیم بعد از اون تگ head که عنوان صفحه رو درون قرار میدیم و باقی دستورا که خود صفحه رو میسازه درون تگ body قرار میدیم که در کل به شکل زیر در میاد:

که بین تگ title عنوان متن رو مینویسیم
در آخر سر هم اونو با Name.html ذخیره میکنیم

اگه واستون این توضیحات مفیده بگید تا ادامه بدم:46:

trv6565
17-04-2011, 17:09
سلام شاید این آدرس کمکتون کنه.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

avandweb
04-07-2012, 14:58
آموزش های طراحی سایت و برنامه نویسی Asp.net مربوط به یکی از آموزشگاه های معتبر شهر تهران را به صورت pdf

آموزش برنامه نویسی و Asp.net طراحی سایت | شرکت پویش پرداز آوند | طراحی سایت | طراحی وب سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1.مقدمات شروع طراحی سایت و برنامه نویسی Asp.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2.اصول مهم هر page ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3.اطلاعات کلی راجع به css ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4.طراحی قالب سایت Layout ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
5.موجودات سمت سرور server site ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6.آدرس دهی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7.اعتبارسنجی validation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
8.نگاهی به custom validation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
9.نگاهی کوتاه به Ajax ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
10.کار با دیتابیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
11.ٌنرم افزارهای تحت وب web Application ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
12.منو menu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
13.Generate Eroor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
14.چند زبانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
15.ایمیل Mail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

avandweb
08-07-2012, 15:33
نمونه برنامه های مربوط به آموزش ها را می توانید از لینک های زیر دانلود کنید
یک solution ایجاد کنید و محتویات برنامه ها را داخل آن paste کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یوزر کنترل ها UserControl
مسترپیج masterpage
کنترل های سمت سرور SERVER SIDE CONTROLS
اعتبارسنجی
مدیریت ارورها ERROR HANDLING
شناسایی و مجوز دسترسی
اشتراک گذاری
SESSION VIEWSTATE
منو menu
ارسال ایمیل
آپلود و دانلود
یک cms ساده

avandweb
08-07-2012, 15:37
نمونه برنامه های مربوط به آموزش ها را می توانید از لینک های زیر دانلود کنید
یک solution ایجاد کنید و محتویات برنامه ها را داخل آن paste کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یوزر کنترل ها UserControl
مسترپیج masterpage
کنترل های سمت سرور SERVER SIDE CONTROLS
اعتبارسنجی
مدیریت ارورها ERROR HANDLING
شناسایی و مجوز دسترسی
اشتراک گذاری
SESSION VIEWSTATE
منو menu
ارسال ایمیل
آپلود و دانلود
یک cms ساده

farzan_kh
01-12-2012, 15:27
سلام دوستان
اولین گامی که باید برای طراحی سایت به صورت حرفه ای انجام داد چیه؟
یعنی اول باید html رو خوب یاد گرفت یا asp.net
من لیسانس نرم افزار است و میخوام طراحی سایت رو طوری یاد بگیرم که بشه ازش کسب درآمد کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید.

com_eng
16-04-2013, 15:50
با سلام من لیسانس نرم افزار دارم ولی هیچ مهارت عملی ندارم متاسفانه میخوام طراحی سایت رو بطور حرفه ای یاد بگیرم چقدر طول میکشه یاد گرفتنش؟(به تسلط کامل رسیدن؟)

shahrokh73
18-04-2013, 00:21
باسلام
من که دارم از سایت w3schools یاد میگیرم. خیلی منبع خوبیه !:n26:

com_eng
19-04-2013, 11:55
باسلام

رفتم تو این سایت ولی فقط یه تصویر رو صفحه میاد و مینویسه failed to load the content of site مشکل از سایته یا کامپیوتر من؟

com_eng
19-04-2013, 12:01
باسلام

رفتم تو این سایت ولی فقط یه تصویر رو صفحه میاد و مینویسه failed to load the content of site مشکل از سایته یا کامپیوتر من؟