PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد طراحي كارت ويزيت

shahinfarasystem
07-03-2009, 01:13
سلام
براي بهبود اين طرح چيزي به ذهنتون مي رسه؟؟؟؟
از نظر فونت، طرح، رنگ، تناسب و..... حتي لوگو
البته نام تلفن طرف فرضيه به خاطر بعضي مسايل خودتون بهتر مي دونيد.....
اگه لازم بود بگيد تا psd اش رو هم بذارم
ممنون مي شم نظر بديد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed9
07-03-2009, 11:54
سلام دوست خوبم در کل طرحت خوبه....
دقت بیشتر:
روی سایه های متنت بیشتر کار کن خیلی نوشته رو خورد کرده یا نزدیک ترش کن یا کمرنگ ترش کن.
فونتیم که برای معرفی وب به کار رفته احتمال خطاش زیاده.می شه اشتباه خوندش.بقیه فونت ها مشکل خواصی نداره....
اگه خواستی از فضات بیشتر استفاده کنی حالا به هر دلیلی چیزی به زهنت رسید خواستی بزاری.emailو شماره تلفن رو بزار توی یه خط و lineرو بیار پایین تر فک میکنم بهتر بشه.
موفق باشی.
حامد

huti_421
07-03-2009, 15:10
اون قسمت ایده آل ساین خیلی پله پله شده

anti alise رو کم انتخاب کردی و میبنی که چطور شده

برای سایه دادن بهتره از لایه ی متن یه بار کپی بگیری از منوی فیلطرها گزینه ی Gassoline Blur مقدار مورد نظر رو بدی
و بعد از اون opacity لایه ی سایه رو کم کنی !!!

Mishel
07-03-2009, 22:36
سلام دوست عزیز
به عنوان یک عقیده شخصی من ترجیح می دم در طراحی کارت ویزیت تا حد امکان اصلا از افکت (مثل سایه ، خط دور و ...) استفاده نکنم. البته این نظر اصول منطقی هم داره در گرافیک که اینجا جای بحثش نیست. مبنای کار رو بگزار بر پیدا کردن یک ترکیب بندی جذاب و قوی به جای استفاده از افکت برای جذاب کردن کار مگر اینکه سفارش دهنده خودش ازت طلب کنه.

shahinfarasystem
08-03-2009, 01:07
بازم سلام
طرحم رو به شكل زير تغيير دادم

منتها براي سورس لوگو يه خرده مشكل داشتم كه نتونستم تغييرش بدم

ببينيد بهتر شده؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

! Alex !
08-03-2009, 01:16
بهتر شده از قبلی به نظر شخصیم
من که تجربه ندارم واگرنه نظر میدادم

hamed9
08-03-2009, 01:55
بقیه جاها خوب شد...
یه نظر شخصی دیگه این که می تونی با line بیشتر ارایش کنی اطراف رو جالب تر میشه البته باید به جا کار کنی.
موفق باشی.

Mishel
08-03-2009, 10:04
بهتر شد. با این موافقترم. خیلی رو کارت ویزیت مانور طرح و رنگ نباید داد (البته همیشه استثنا هست). رو فونتت تجدید نظر کن. به نظرم از قبلی بهتر هست از نظر کمک به ترکیب بندی ولی ارتباط معنایی نداره. طراحی سایت و نرم افزار و فونت اصفهان. من از این فونت در طراحی یک پوستر برای یک تور گردشگری اصفهان استفاده کردم و چه جوابی داد. ولی اینجا فکر کنم فونتی مثل یاقوت یا حتی یکان بهتر جواب بده. اگه روی فونت یکان کار کنی و فواصل حروف رو خودت به شکل صحیح تنظیم کنی واقعا فونت بدرد بخوریه. امتحانش حداقل یک تجربه خواهد بود.

omid2020-com
21-03-2009, 08:28
طرح دومت از اولی خیلی بهتر شده
ولی باز هم خیلی جای خالی داری
گروه طراحی ایده آل رو یکم بزرگتر کن و شاید اگه فونتش عوض بشه بهتره
راه داره که مشاوره و طراحی و... یکم بزرگتر بشه اما از بالایی که تیتر کار تو هست نباید بزرگتر بشه
بجای استفاده از خط تیره می تونی از نقطه، مربع، یا تیک استفاده کنی حتی بعضی های از شکلهای ابتکاری استفاده میکنن

sandbadrayanei4
26-03-2009, 18:34
بنام خداسلام بتمام دوستان و تبريك عيد نوروزنظر من در رابطه با طراحي دوم خوب است ولي لوگو را خيلي بهتر ميتواني طراحي كني من در طراحي لوگوهايم هميشه سعي كرده ام تمام توان را براي طراحي فارسي بگذارمبراي طراحي لوگو از برنامه هاي زيادي ميتواني استفاده نمايي