PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید فلش مموری 8 گیگابایت مسئله این است: کدام برند کدام مدل؟!

mostafaeshghi
07-03-2009, 01:10
سلام !

میخوام فلش مموری 8 گیگا بایت بخرم !

نکات قابل توجه :

من دنبال سرعت بالا هستم پس میخوام هزینه کنم تا حالشو ببرم! مثلا تا 30 تومان و نهایت 35

من برند OCZ در نظرم بود که دوستان اینجا حرف از Patriot هم زدند !

خب میدونیم که OCZ مدلهای مختلف و زیادی داره که هر کدام ویژگی و خاصیت و به طور کلی مشخصات فنی خاصی دارند !

من مدل ِDiesel را دیدم و Raaly2 که از همه سرعتشون بالاتره !

البته تو سایتش مدلهای خیلی مختلفی گذاشته! میخوام بدونم کدام مدلهاش تو ایران هست و قیمتهای حجم 8گیگاباتشون چنده !؟ اولویت با سرعت بالاست. من یه دیزاین جالبی که دیدم این بود که در سر فلش را میشد به تهش وصل کرد تا گم نشه و این هم خیلی برام جالب بود !

خب دوستان ممنون میشم از اطلاعاتتون مستفیضمان کنید !

من تا فردا ساعت 18 وقت دارم ! پس ممنون میشم تا اونموقع نظر گرانبهاتون را در اختیارمان بگذارید !

متعاقبا از همه ی دوستان گرامی متشکر

mostafaeshghi
07-03-2009, 19:04
به علت عدم فرصت دوستان در این مدت کم برای راهنمایی تا 2-3 روز یا حتی 1 هفته منتظر میمانیم تا دوستان تجربیاتشون را در اختیارمون بگذراند !

با تشکر از همه ی دوستان !

iraniran2
07-03-2009, 22:01
به نظر من با اين پول patriot xporter 16gb بگير گارانتي لايف تايم مهندسي فرآيند هست. 8 گيگش هم 20 تومنه. سرعتش هم عاليه. ready boost هم هست. توي تاپيك‌هاي قبلي هم من همينو پيشنهاد كردم. خودم هم به زودي يه دونه ميگيرم. براي خوند ريويو هم تو گوگل سرچ كن.

shiningphoenix
09-03-2009, 10:17
من ocz atv 8 or 16G میخوام ولی پیدا نمیکنم.کسی میدونه تو تهران از کجا میشه گرفت.منم ocz رو پیشنهاد میدم.

mostafaeshghi
12-03-2009, 23:52
نتیجه :

در این آشفته بازار کامپیوتر واقعا خرید سخته. ما که خیر سرمون اینقدر واردیم خریدهامون این میشه وای به حال .... (خدا بهمون رحم کنه)

توی بازار رضا و مجتمع کامپیوتری ایران جنس فلش مموری به نام OCZ موجود نیست. فقط یکی طی تلفن نمیدونم به کجا گفت رالی2 8گیگابایت دارم پرسیدم چند گفت 32 بعد پتریوت هم چند جا پرسیدم (البته خیلی کم بود یعنی کلا تو پاساژ ایران 2-3 تا مغازه داشتند) آ[رین قیمت 22 پیدا کردم من اونجا یه حساب کتاب کردم دیدم این پتریوت نهایتا 2-3 مگابایت میخواد از OCZ کمتر باشه من 10 تومان پول چی بدم (هر چند معلوم نبود یارو جنس OCZ را از کجا میاره مطمئن باشه گارانتیش ردیف باشه و ...)

بالاخره اینو خریدم

Patriot Xporter XT 8GB

به قیمت 22

یک تجربه ی جالب دم عیدی جوگیر خرید نشید که خیلی خیلی محدود میشید. خرید کامپیوتری فقط تو ماههای 5 و 6 خیلی خوبه.

Actros
13-03-2009, 04:27
Patriot xporter هم خیلی انتخاب خوبی بود . فقط گرون خریدی

mostafaeshghi
13-03-2009, 10:04
patriot xporter هم خیلی انتخاب خوبی بود . فقط گرون خریدی

چطور ؟!

این سری ایکس تی هست که از همه ی سریها گرونتره چون سرعتش هم بالاتره.

تو توضیحات هم که دقت کدید گفتم که این موقع سال وقت خرید نیست واقعا محدود بودم و این جنس را تو 2-3 تا مغازه بیشتر پیدا نکردم.

ممنون از نظرتون

Stream
13-03-2009, 12:14
چطور ؟!

این سری ایکس تی هست که از همه ی سریها گرونتره چون سرعتش هم بالاتره.

تو توضیحات هم که دقت کدید گفتم که این موقع سال وقت خرید نیست واقعا محدود بودم و این جنس را تو 2-3 تا مغازه بیشتر پیدا نکردم.

ممنون از نظرتون
منظور امیر نسبت به همین موقع از سال بود. همین مدل رو دوستان در همین هفته 20 تومن هم خریده بودند.

مدل XT Boost از همه سری های Patriot سریع تر نیست. Xporter XT Plus هم هست که البته به خاطر SLC بودن ظرفیت بالای 4 گیگابایت نداره و البته اختلاف Performance خیلی محسوسی نیست به مدل XT Boost داره.

mostafaeshghi
13-03-2009, 16:04
منظور امیر نسبت به همین موقع از سال بود. همین مدل رو دوستان در همین هفته 20 تومن هم خریده بودند.

مدل xt boost از همه سری های patriot سریع تر نیست. Xporter xt plus هم هست که البته به خاطر slc بودن ظرفیت بالای 4 گیگابایت نداره و البته اختلاف performance خیلی محسوسی نیست به مدل xt boost داره.

والله خسته شدم انقدر گشتم. 5شنبه هم بود حوصله نداشتم دوباره شنبه میام. حالا اگر به 2توامن هست مهم نیست. زودتر گرفتم حالشو ببرم. همین رفت آمد دوباره به بازرا 2 توامن آب میخورد :دی اضافه ی بر اینها اعصاب زمان و ... :دی

پپس در کل این رید را تایید میکنید انشاءالله دیگه ؟!

leilash
13-10-2009, 06:15
دوست عزيز از patriot راضي هستي؟ من ميخوام فلش مموري بگيرم سرعتش چطوره؟ 8 گيگ گرفتي يا 16 گيگ؟؟؟

راستي سرعت sandisk خوبه يا patriot يا kingstoin جت فلش؟؟؟

mostafaeshghi
14-10-2009, 11:36
دوست عزيز از patriot راضي هستي؟ من ميخوام فلش مموري بگيرم سرعتش چطوره؟ 8 گيگ گرفتي يا 16 گيگ؟؟؟

راستي سرعت sandisk خوبه يا patriot يا kingstoin جت فلش؟؟؟

من کاملا راضیم ولی کلا او سی زد رالی 2 یه چیز دیگه است.

سرعتش عالیه و یکی از پر سرعتترین مموریهای دنیاست.

من 8 گیگ گرفتم اون زمان به قیمت 21.5

من به شخصه پاتریوت را توصیه میکنم.