PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي گوشي (اون دسته كه افت قيمت كافي كرده اند)

golmohammadi
06-03-2009, 22:05
با سلام
2009/03/07
نياز من متفاوت با بقيه هست
ميخوام گوشيي بخرم كه به اندازه كافي افت قيمت كرده باشه
و اما معيارهام:
1- قيمت : 300-400 (در صورت لزوم ميتونم بيشتر خرج كنم)
2- سيستم عامل خوبي داشته باشه
3- سرعتش خوب باشه
4- عمر باتريش خوب باشه (چون مكالمه بالايي دارم اين قسمت مهمه واسم)
5- قيافه زياد مهم نيست معمولي هم باشه كافيه. دوست دارم يه تيكه باشه ولي كشويي هم عيب نداره تاشو نچ
6- برند مهم نيست(طرفداري برند خاصي نيستم)
7- GPS و Wlan داشته باشه
8- كيفيت LCD خوبي داشته باشه
9- صداش ضعيف نباشه (در صورت داشتن دكمه هاي موزيك بهتره)
10- دوربينو بايد اول ميزدم الان يادم افتاد: دوربينش خوب باشه هم فيلمبرداري و هم عكاسي
11- ساپورت مموري خوبي داشته باشه

فعلا دو گوشي N95 و N82 را بررسي ميكنم و منتظر نظرات دوستان هستم
راستي در صورتي كه از دوستان قصد فروش گوشي دست دو دارند از طريق پروفايل پيغام بدند

seban001
06-03-2009, 23:19
ان95 بنظرم واقعا گزینه خوبیه !

meghdaad
07-03-2009, 00:02
N82 زنون هم داره شارژ هم بیشتر از n95 نگه میداره.

Ava UK
07-03-2009, 00:16
با سلام
2009/03/07
و اما معيارهام:
3- سرعتش خوب باشه
5- قيافه زياد مهم نيست معمولي هم باشه كافيه. دوست دارم يه تيكه باشه ولي كشويي هم عيب نداره تاشو نچ
7- GPS و Wlan داشته باشه
10- دوربينو بايد اول ميزدم الان يادم افتاد: دوربينش خوب باشه هم فيلمبرداري و هم عكاسي

راستي در صورتي كه از دوستان قصد فروش گوشي دست دو دارند از طريق پروفايل پيغام بدند

از هر جهت نگاه میکنم با این معیارها بهترین گوشی از نظر من نوکیا E71 است چون هم تا حدی افت قیمت کرده و هم نمونه این سری از گوشی یعنی E رو نوکیا خیلی کم میزنه و به همین دلیل قیمتش کمتر از سری های N میاد پایین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. قیمتش همونه میتونی پیدا کنی حالا 30 تا 40 تومن این طرف و اونورتر
2. سیستم عاملش Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI است و برنامه ها و تم های خیلی زیادی براش هست.
3.سرعتش خیلی خوبه خودم باهاش کار کردم. 128 مگابایت رم داره:46: این رم هم برای باز گذاشتن خداتا برنامه کافیه.و راستی 369 مگاهرتز هم CPU داره.:20:
4.این باتری رو هیچ کدوم از گوشی های نوکیا نداره. البته فعلا:31: 1500 میلی آمپر باتری داره و تاک تایمش هم 10 ساعت و 30 است.
5. قیافه اش یک تکه است و خوبیش اینه که کیبورد کامل داره و سریع میتونی باهاش تایپ کنی. :5:
6. فعلا که نوکیاست.
7. جی پی اسش A-GPS هم داره و Wi-Fi هم از نوع پرسعتشه میشه Wi-Fi 802.11 b/g که تا 54 مگابیت بر ثانیه رو جواب میده.
8. کیفیت ال سی دیش به پای آیفون نمیرسه اما نسبت به همرده های خودش عالیه.
9. دکمه های کم و زیاد کردن صدا داره و روی کیبورد هم اینقدر دکمه و کلید داری که نگو. هر کدومش رو میتونی برای یک کاری تنظیم کنی. دست خودته.
10. دوربینش 3.2 مگاپیکسله و در حد خودش خوبه اما فیلم برداریش تعریفی نداره. به نظر من با این همه امکانات میشه این مورد رو نادیده گرفت. اگر دوربین خوب میخوای N82 اما اینم بدون که باتری و کیبورد و خیلی چیزای دیگه رو از دست میدی پس یکی رو انتخاب کن.
11. تا 32 گیگابایت رو پشتیبانی میکنه.
12. اینم خودم اضافه کنم که دست کمتر کسی این مدل رو میبینی و زود خز نمیشه. :10:

golmohammadi
07-03-2009, 01:10
Ava UK عزيز ممنون به خاطر توجهتون
اونطور كه شنديم اين گوشي نميتونه بعضي از گيمهاي سنگين را خوب اجرا كنه
همچنين دكمه هاي ريزش چندان واسم جالب نيست چون با همون دكمه هاي استانداردي كه بقيه گوشيها دارند هم مشكل تايپ ندارم
LCD هم طور خاصي هست برعكس بقيه گوشيها فكر نكنم چندان خوب باشه در ضمن نسبتا كوچيكه البته نسبت به ان95 8 گيگ كاملا كوچيكتره
باتري هم كه نوكيا واقعا مسخره هست من با كا800 ميتونم راحت 7 ساعت مكالمه كنم (تقريبا هر ساعت 13 تا 15 درصد شارژ كم ميكنه) در حالي كه باتريهاي نوكيا موقع مكالمه شديدا خالي ميشند و چزماخ ميكنند
دوربينش هم كه خوب نيست و مطمئن هستم ار كا800 ضعيفتره و هيچوقت نميتونه منو راضي كنه
دو تا گزينه آخري هم خوب بودند
دركل با گوشيهاي بيزينس زياد حال نميكنم
منتظر بقيه دوستان هستم
البته من خودم تا حد نسبتا خوبي اطلاعات راجب گوشيها دارم
ولي اطلاعات هيچكس كامل نيست
واسه همين از دوستان كمك خواستم

دوتا مسئله ديگه اي هم بود
يكي انتخاب بين N95 معمولي و 8 گيگ
الان معموليش 360 و 8 گيگ 420 تومنه
خواستم ببينم اين 60 تومن گرونتر بودن 8 گيگ ارزششو داره ؟
8 گيگ صفحه اش .2 بزرگتره و اونطور كه تحقيق كردم يه سري از مشكلات معمولي در 8 گيگ برطرف شده
ولي معموليش محافظ لنز داره كه 8 گيگ نداره و چند تا چيز ديگه
و مسئله دوم ترديد بين N82 و N95 هست كه در جاهاي مختلف مقايسه ها را ديدم به نظر ميرسه كه هر كس به خاطر طرفداريش راي داده
من از دوستان خواهش ميكنم هميشه سعي كنيد اوني را كه حقيقت دارد بيان كنيد نه اينكه چون خودتون داريد طرف اونو بگيريد
در غير اينصورت مسئول هستيد چون ممكنه باعث بشيد تا يكي در انتخابش اشتباه كنه
من خودم شايد بيشتر در سوني اريكسون فعاليت داشته باشم ولي طرفداري هيچ برند خاصي نيستم
همه گوشيها خوبيهايي دارند و بديهايي دارند و انتخابشون هم سليقه اي هست
پس بهتره به نظرهاي ديگران هم اهميت داده بشه
ممنون از همگي

Mo7amad
07-03-2009, 19:07
اولا e71 رزولوشن صفحش بر عکس هست یعنی 320 در 240 و واسه این سایز هم بازی کم پیدا میشه به نسبت 240 در 320
بعدشم واسه سری E که قابلیت مولی مدیا و بازی نداره مثل سری N

اما در مورد 95ها:
نداشتن کاور 8گیگ اصلا مهم نیست چون به جاش لنزش ضد خش هست!
نمیدونم چقدر گوشی باز هستی ولی من به شخصه اگه مموری گوشیم رو نتونم در بیارو و به جاش 8گیگ حافظه داخلی داشته باشم خودم رو میکشم.بالاخره واسه ماها که زیاد با گوشی ور میریم خیلی جاها پیش میاد که از رم ریدر استفاده کنیم.اینجوری کنترل بیشتری رو دستگاه داریم
ولی خب از اون طرف باطری قویتر 95 8گی و صفحه بزرگتر وسوسه انگیزه!

بین 95 و 82 هم که بحث جداست.صفحه بزرگتر میخای یا فلاش زنون برای عکس برداری+سرعت بالاتر؟اصلا گوشی کشویی میخای یا معمولی؟
اگه 82 کیپدش بهتر بود من 82 رو میخریدیم
نمیدونم مثل من اهل خشونت هستی یا نه ولی اگه هستی گوشی های کشویی به درد پرت کردن و سقوط نمیخورن اصلا :دی

golmohammadi
08-03-2009, 00:09
اولا e71 رزولوشن صفحش بر عکس هست یعنی 320 در 240 و واسه این سایز هم بازی کم پیدا میشه به نسبت 240 در 320
بعدشم واسه سری e که قابلیت مولی مدیا و بازی نداره مثل سری n

اما در مورد 95ها:
نداشتن کاور 8گیگ اصلا مهم نیست چون به جاش لنزش ضد خش هست!
نمیدونم چقدر گوشی باز هستی ولی من به شخصه اگه مموری گوشیم رو نتونم در بیارو و به جاش 8گیگ حافظه داخلی داشته باشم خودم رو میکشم.بالاخره واسه ماها که زیاد با گوشی ور میریم خیلی جاها پیش میاد که از رم ریدر استفاده کنیم.اینجوری کنترل بیشتری رو دستگاه داریم
ولی خب از اون طرف باطری قویتر 95 8گی و صفحه بزرگتر وسوسه انگیزه!

بین 95 و 82 هم که بحث جداست.صفحه بزرگتر میخای یا فلاش زنون برای عکس برداری+سرعت بالاتر؟اصلا گوشی کشویی میخای یا معمولی؟
اگه 82 کیپدش بهتر بود من 82 رو میخریدیم
نمیدونم مثل من اهل خشونت هستی یا نه ولی اگه هستی گوشی های کشویی به درد پرت کردن و سقوط نمیخورن اصلا :دی

از ادماي باحال خوشم مياد
در مورد كاور اره ميدونم 8 گيگ كاور نداره ولي شيشه اش ضد خش هست
خواستم ببينم آيا اين حقيقت داره يا نوكيا همينجوري الكي الكي يه چيزي گفته
درمورد مموري هم راست ميگي اگه درنياد ادام داريخار
اخه چون اكثرا با رم ريدر كار ميكنم و به خاطر سرعت بالا مديريست بيشتر و بهتري روي فايلها ميشه داشت
باتريش هم قويتره ديگه نميدونم عملا چقدر
و صفحه البته دو دهم بزرگتر بودن چندان مزيت نيست
راستي صفحه اش 320*240 هست
چه رزوليشن كمي؟(فكر نميكنين نسبت به اندازه صفحه رزوليشن پائيني داره)
اين خودش يك عيب هست
در مورد كشويي سوال پرسيدي معلومه كه پست اول را خوب نخوندي
من اول از يك تيكه خوشم مياد و بعد حالا اگه چاره نبود كشويي تاشو هم كه مفت بدند نميخرم(شوخي كردم)
عكسهاي 95 والا تعريفي ندارند
من با كا800 مقايسه كردم ميشه گفت كيفيتش اصلا به كا800 نميتونه برسه چه شب و چه روز
بعدشم يه چيزي هست ميخواستم بگم
تو نوكيا نوشته 16 ميليون رنگ
و سوني در حد كيلو زده
همه نوكيا دوستان با همين اعداد خوش هستند
من دو گوشي ان 95 معمولي و كا800 را مقايسه كردم
كيفيت lcd مال كا800 بهتر بود
كلا نوكيا صفحه اش كمي مات هست و كم نور
در حالي كه سوني خيلي شفاف و واضح و روشنتر
چي ميخواستيم و به كجا رسيديم

merikh_merikh
08-03-2009, 00:20
با سلام
2009/03/07
و اما معيارهام:
3- سرعتش خوب باشه
7- GPS و Wlan داشته باشه

به نظره من با توجه به چیز هایی که شما گفتین ان82 بهترین گزینه میباشد.
1)قیمتش که خوبه
2)سیستم عاملشم کمه خوبه
3)سرعته خوبی هم داره
4)عمر باطریشو دقیق نمیدونم.....
5)از لحاز قیافه هم به دلیل یه تیکه بودن به نظرم بهتر از ان95 میباشد
6)برندم که براتون فرقی نداره
GPS(7 و Wlan هم داره
8)كيفيت LCD هم عالی میباشد
9)در مورد موزیک خوب میباشد ولی ان95 بهتره
10)دوربینشم کمه یکی از بهترینا میباشد
11)مموری هم که مشکلی نداره
این گوشی تمام انتظارات شما را بر طرف میکنه

Mo7amad
08-03-2009, 01:06
خب شما مقایسه کردی صفحه ها رو شاید با ماکزیمم نور هر دو تست نکردی
ببین بحث نور صفحه واقعا سلیقه ای هست.من خودم 5700 دارم نور صفحش وسطه. با 82 که کار میکنم اصلا چیزه غیر عادی واسم نیست صفحش.ولی حالا بزارش کنار یه 95 با ماکزیمم نور صفحه اونوقت 82 تو ذوق میزنه.ولی چیزی که من تو این همه نوکیا دیدم اینه که صفحه های نوکیا هیچوقت نه بهت نمیگه بخصوص زیر نور خورشید.با سونی اریکسون کار نکردم و نمیتونم نظر بدم
n73 اومده بود یادته؟ همه رفته بودن تو کف صفحش.جالبه که همه فکر میکنن 16 ملیون هست در حالی که 256 هزار هستش! درسته زیاد هم نباید به عددها کار داشت!
در مورد اندازه صفحه و رزولوشن درست میگی. الان که دیگه رزولوشن همه گوشی های معمولی شده 240 در 320 ولی اندازه صفحه ها متفاوته. شما 6300 رو با 95 8گیگ مقایسه کن.6300 بهتر.رنگهاش قشنگتره اصلا.6300 صفحش 2 اینچ و اون یکی 2/8 اینچ.
نمیگم 95 8گیگ بد هستشا.ولی بزاری کنار 6300 تفاوتش رو میتونی حس کنی.بالاخره باید بین این 2 گزینه یکی رو انتخاب کنی.صفحه بزرگ میخای یا کیفیت بهتر؟
95 که تو تاریکی عکسهاش تعطیله.میتونم بگم تو تاریکی هیچ فرقی با گوشی خودم نداره عکسهاش.کلا گوشی که فلش زنون نداره باهاش قید عکسبرداری تو تاریکی رو بزن.ولی خیلی تند رفتی.k800 سه مگا پیکسلی و کجا 95 پنج مگا پیکسلی کجا.اگه میگفتی 800 بهتر از 73 هست شاید باور میکردم ولی از 95 بهتر نه!
در مورد صدا هم گوشی ها دیگه تعطیل نیست تو این قضیه مثل 3-4 سال پیش.همشون صداشون بلنده.اگه کیفیت صدا میخای که فقط و فقط 5700 که رو دستش هنوز نیومده.بالاخره تو موبایل که نمیشه همه چیزو باهم داشت.این چیزا بحث عادتی هستش.بالاخره بعد یک مدت گوشات عادت میکنه به صدا
به نظر من 82 مشکی بگیر

! Alex !
08-03-2009, 01:21
چون خودت 82 و 95 رو گفتی بهت پیشنهاد میکنم چون طرف سرعت خوب سیستم عامل خوب هستی برو یک سری به گوشی های Htc هم بزن یا علی

faravahar
08-03-2009, 16:12
به نظر من که n85 & n79 بهترین گزینه ها هستن. سیستم عاملشون از بقیه جدید تره و سرعتش بالاتر.

golmohammadi
08-03-2009, 16:48
خب شما مقایسه کردی صفحه ها رو شاید با ماکزیمم نور هر دو تست نکردی
ببین بحث نور صفحه واقعا سلیقه ای هست.من خودم 5700 دارم نور صفحش وسطه. با 82 که کار میکنم اصلا چیزه غیر عادی واسم نیست صفحش.ولی حالا بزارش کنار یه 95 با ماکزیمم نور صفحه اونوقت 82 تو ذوق میزنه.ولی چیزی که من تو این همه نوکیا دیدم اینه که صفحه های نوکیا هیچوقت نه بهت نمیگه بخصوص زیر نور خورشید.با سونی اریکسون کار نکردم و نمیتونم نظر بدم
n73 اومده بود یادته؟ همه رفته بودن تو کف صفحش.جالبه که همه فکر میکنن 16 ملیون هست در حالی که 256 هزار هستش! درسته زیاد هم نباید به عددها کار داشت!
در مورد اندازه صفحه و رزولوشن درست میگی. الان که دیگه رزولوشن همه گوشی های معمولی شده 240 در 320 ولی اندازه صفحه ها متفاوته. شما 6300 رو با 95 8گیگ مقایسه کن.6300 بهتر.رنگهاش قشنگتره اصلا.6300 صفحش 2 اینچ و اون یکی 2/8 اینچ.
نمیگم 95 8گیگ بد هستشا.ولی بزاری کنار 6300 تفاوتش رو میتونی حس کنی.بالاخره باید بین این 2 گزینه یکی رو انتخاب کنی.صفحه بزرگ میخای یا کیفیت بهتر؟
95 که تو تاریکی عکسهاش تعطیله.میتونم بگم تو تاریکی هیچ فرقی با گوشی خودم نداره عکسهاش.کلا گوشی که فلش زنون نداره باهاش قید عکسبرداری تو تاریکی رو بزن.ولی خیلی تند رفتی.k800 سه مگا پیکسلی و کجا 95 پنج مگا پیکسلی کجا.اگه میگفتی 800 بهتر از 73 هست شاید باور میکردم ولی از 95 بهتر نه!
در مورد صدا هم گوشی ها دیگه تعطیل نیست تو این قضیه مثل 3-4 سال پیش.همشون صداشون بلنده.اگه کیفیت صدا میخای که فقط و فقط 5700 که رو دستش هنوز نیومده.بالاخره تو موبایل که نمیشه همه چیزو باهم داشت.این چیزا بحث عادتی هستش.بالاخره بعد یک مدت گوشات عادت میکنه به صدا
به نظر من 82 مشکی بگیر

در مورد عكسهاي ان95 من تئوري نميگم عملا ميگم
شب كه خودت ميدوني گوشيهاي بدون فلش زنون تعطيل هستند
من تند نرفتم
همه بچه ها اينو ميدونند كه مگاپيكسل ربطي به كيفيت نداره
از ان73 كه در كل بدون شك بهتره
از ان 95 هم 100 درصد در شب بهتره و ميمونه روز تو روز هم با در نظر نگرفتن سايز عكسها فوقش برابري ميكنند و در كل كا800 برنده ميشه
حالا من در اين مورد نميخوام زياد بحث كنم
صدا هم گفتم زياد مهم نيست فقط ضعيف نباشه
نميشه كه همه انتظارات را يكجا بدست آورد
راستي در مورد امنيا و ايفون و Xperia و مدلهاي ديگه نظري ندارين ؟
قيمتهاش الان چطوره؟
افتش قيمتها تا حالا خوب بوده ؟
چون اگه مجبور بشم بيشتر خرج ميكنم فعلا مشكل مالي ندارم

merikh_merikh
08-03-2009, 23:41
به نظره من اگه از ویندوز موبایل خوشت میاد و میتونی زیاد خرج کنی اکسپریا مورد مناسبی میباشد.
اکسپریا نسبت به باقیه رقبای خود کمبودی نداره...

Badform
09-03-2009, 02:03
نظرت در مورد w950 $ p1 چيه؟

به اين توجه كنيد : اون دسته كه افت قيمت كافي كرده اند!!!

golmohammadi
09-03-2009, 11:31
نظرت در مورد w950 $ p1 چيه؟

به اين توجه كنيد : اون دسته كه افت قيمت كافي كرده اند!!!

خب p1 ديگه تقريبا قديمي شده
بعدشم از دكمه هاش خوشم نمياد
واسه دو تا حرف يه دكمه زده
موقع sms نوشتن پدر ادم درمياد
عكاسيش بد نيست ولي فيلمبرداريش خوب نيست
بعدشم بچه ها ميگند ديگه UIQ بازنشسته شده درسته ؟

shahshahani
09-03-2009, 13:31
آره یو آی کیو دیگه ساپورت نمیشه.
البته از نظر برنامه و بازی بخوای حساب بکنی هنوزم که هنوزه داره براش برنامه و بازی میاد...
البته شما تو معیارهاتون برنامه و بازی نبود تا اونجایی که یادمه...
شما برای نوشتن مسیج تو پی وان یا سایر گوشی های uiq میتونی از کیبورد مجازی یا تشخیص دستخط استفاده کنی و از کیبورد استفاده نکنی.
من به شما جی 900 رو پیشنهاد میکنم.چون فکر نمیکنم دیگه قیمتش پایین بیاد.
موفق باشی.

merikh_merikh
09-03-2009, 14:39
خب p1 ديگه تقريبا قديمي شده
بعدشم از دكمه هاش خوشم نمياد
واسه دو تا حرف يه دكمه زده
موقع sms نوشتن پدر ادم درمياد
عكاسيش بد نيست ولي فيلمبرداريش خوب نيست
بعدشم بچه ها ميگند ديگه uiq بازنشسته شده درسته ؟
گوشی قدیمی باشه اشکال نداره فقط خوب باشه........(در ضمن شما گفتی که افت قیمتم داشته باشه)
در مورد کیبرد پی1 هم بزار بگم که من این گوشی را دارم.اوایل به خودم مگفتم که پی990 بگیرم یا پی1 یا گوشی های دیگه که توشون مونده بودم چون یکی از اشناهامون پی990 داشت باش کار کرده بودم و با کیبردش راحت بودم خلاصه دوست داشتم پی990 اصلی گیرم میومد ولی بعد از تحقیقاتی که کردم رفتم سراغ پی1 و الان پشیمون نیستم چون به نظره من واقعن کیبرد پر کاربردی داره.شما اگه با کیبردش کار کنید به پر کاربدی بودن ان پی میبرید.من با سرعتی بسیار زیاد با کیبرد پی1 تایپ میکنم.واسه دو حرف یه دکمه زده ولی نه اون طوری که شما فکر میکنی شما اگه سمت چپ فشار بدی یه حرف نوشته میشه و اگه سمت راست فشار بدی یه حرف و به راحتی میشه دکمه های این گوشی را به سمت چپ و یا راست فشار داد.تا خودتون کار نکنید متوجه نمیشید.پیشنهاد میکنم حتمن کار کنید.به نظره من کیبردپی1 عالی میباشد.
در مرود دوربین هم که عکسای خوبی میگیره ولی فیلم برداریش ضعیفه.ولی میتونم بپرسم که شما چند بار با گوشیتون فیلم برداری میکنید؟خیلی کم پیش میاد........
یو ای کیو بازنشت شده درسته ولی الا کلی برنامه و هک براش هست.تو همین سایت بری میبینی.
ولی من فکر میکنم سونی اریکسون دوباره از یو ای کیو در گوشی هاش استفاده کنه.البته این فقط نظره منه.

golmohammadi
10-03-2009, 00:33
گوشی قدیمی باشه اشکال نداره فقط خوب باشه........(در ضمن شما گفتی که افت قیمتم داشته باشه)
در مورد کیبرد پی1 هم بزار بگم که من این گوشی را دارم.اوایل به خودم مگفتم که پی990 بگیرم یا پی1 یا گوشی های دیگه که توشون مونده بودم چون یکی از اشناهامون پی990 داشت باش کار کرده بودم و با کیبردش راحت بودم خلاصه دوست داشتم پی990 اصلی گیرم میومد ولی بعد از تحقیقاتی که کردم رفتم سراغ پی1 و الان پشیمون نیستم چون به نظره من واقعن کیبرد پر کاربردی داره.شما اگه با کیبردش کار کنید به پر کاربدی بودن ان پی میبرید.من با سرعتی بسیار زیاد با کیبرد پی1 تایپ میکنم.واسه دو حرف یه دکمه زده ولی نه اون طوری که شما فکر میکنی شما اگه سمت چپ فشار بدی یه حرف نوشته میشه و اگه سمت راست فشار بدی یه حرف و به راحتی میشه دکمه های این گوشی را به سمت چپ و یا راست فشار داد.تا خودتون کار نکنید متوجه نمیشید.پیشنهاد میکنم حتمن کار کنید.به نظره من کیبردپی1 عالی میباشد.
در مرود دوربین هم که عکسای خوبی میگیره ولی فیلم برداریش ضعیفه.ولی میتونم بپرسم که شما چند بار با گوشیتون فیلم برداری میکنید؟خیلی کم پیش میاد........
یو ای کیو بازنشت شده درسته ولی الا کلی برنامه و هک براش هست.تو همین سایت بری میبینی.
ولی من فکر میکنم سونی اریکسون دوباره از یو ای کیو در گوشی هاش استفاده کنه.البته این فقط نظره منه.

والا كيبرد p1 كه در ظاهر اينطور به نظر ميرسيد كه گفتم
اميدوارم اونطور كه شما ميگين باشه
اخه ميدوني اندازه انگشتها هم مهمه
شايد انگشتان شما متوسط و يا نازك باشه و براحتي بتوني تايپ كني
ولي انگشتان بعضيها ممكن نتونه اينكارا را بكنه اينم بايد در نظر داشته باشي
عكاسيش هم خودم هم گفتم تقريبا خوبه البته نميتونه در حد كا800 باشه ولي بازم خوبه
فيلمبرداريش هم كه كلا اكثر گوشيهاي سوني ضعيف تشريف دارند من با اين گوشي تقريبا قيد فيلمبرداري را زده ام
البته فيلمبرداري زياد مهم نيست ولي خب هرچقدر بهتر باشه همونقدر خوبتره
اره ميدونم در حال حاظر برنامه و گيم تقريبا به حد كافي براش وجود داره
ممنون از راهنمايي شما

golmohammadi
10-03-2009, 00:43
آره یو آی کیو دیگه ساپورت نمیشه.
البته از نظر برنامه و بازی بخوای حساب بکنی هنوزم که هنوزه داره براش برنامه و بازی میاد...
البته شما تو معیارهاتون برنامه و بازی نبود تا اونجایی که یادمه...
شما برای نوشتن مسیج تو پی وان یا سایر گوشی های uiq میتونی از کیبورد مجازی یا تشخیص دستخط استفاده کنی و از کیبورد استفاده نکنی.
من به شما جی 900 رو پیشنهاد میکنم.چون فکر نمیکنم دیگه قیمتش پایین بیاد.
موفق باشی.

بله من تو معيارهام بازي و برنامه نگفتم
ولي اگر دقت كرده باشين گفتم سيستم عامل خوبي داشته باشه
سيستم عامل به چه دردي ميخوره ؟
همون گيم و برنامه درسته ؟
لازم نيست كه همه چيو مو به مو بگم ؟
اگه گيم و برنامه را بيخيال بشيم بدون شك جاوا بهتره
الان نگاه كني بهترين گوشي جاوا در بين كليه گوشيها c905 سوني هست
بيشترين امكانات در يك گوشي جاوا گنجانده شده واقعا خوبه باورم نميشد كه يه روز اين امكانات را روي يه گوشي جاوا بزارند
در ضمن يه چيزي هم ميخواستم بگم
در مورد افت قيمت كه گفته ام
اگر تا حالا افت چنداني نكرده
حداقل از حالا به بعد تا يه مدتي افت شديد نكنه
چنين گوشيهايي هم ميتونم مد نظر داشته باشم
اين روزا هم از بس درگير كارم وقت نميكنم چندان تحقيق كنم يا برم بازار

merikh_merikh
10-03-2009, 09:24
والا كيبرد p1 كه در ظاهر اينطور به نظر ميرسيد كه گفتم
اميدوارم اونطور كه شما ميگين باشه
اخه ميدوني اندازه انگشتها هم مهمه
شايد انگشتان شما متوسط و يا نازك باشه و براحتي بتوني تايپ كني
ولي انگشتان بعضيها ممكن نتونه اينكارا را بكنه اينم بايد در نظر داشته باشي
عكاسيش هم خودم هم گفتم تقريبا خوبه البته نميتونه در حد كا800 باشه ولي بازم خوبه
فيلمبرداريش هم كه كلا اكثر گوشيهاي سوني ضعيف تشريف دارند من با اين گوشي تقريبا قيد فيلمبرداري را زده ام
البته فيلمبرداري زياد مهم نيست ولي خب هرچقدر بهتر باشه همونقدر خوبتره
اره ميدونم در حال حاظر برنامه و گيم تقريبا به حد كافي براش وجود داره
ممنون از راهنمايي شما
دوست عزیز من الان پی1 دارم و با کیبردش هم هیچ مشکلی ندارم و به راحتی تایپ میکنم.
کسانی هم که پی1 دارن همین نظرو دارن....
تصمیم با شماست

merikh_merikh
10-03-2009, 09:28
بله من تو معيارهام بازي و برنامه نگفتم
ولي اگر دقت كرده باشين گفتم سيستم عامل خوبي داشته باشه
سيستم عامل به چه دردي ميخوره ؟
همون گيم و برنامه درسته ؟
لازم نيست كه همه چيو مو به مو بگم ؟
اگه گيم و برنامه را بيخيال بشيم بدون شك جاوا بهتره
الان نگاه كني بهترين گوشي جاوا در بين كليه گوشيها c905 سوني هست
بيشترين امكانات در يك گوشي جاوا گنجانده شده واقعا خوبه باورم نميشد كه يه روز اين امكانات را روي يه گوشي جاوا بزارند
در ضمن يه چيزي هم ميخواستم بگم
در مورد افت قيمت كه گفته ام
اگر تا حالا افت چنداني نكرده
حداقل از حالا به بعد تا يه مدتي افت شديد نكنه
چنين گوشيهايي هم ميتونم مد نظر داشته باشم
اين روزا هم از بس درگير كارم وقت نميكنم چندان تحقيق كنم يا برم بازار
در مورد سیستم عامل هم به نظره من یو ای کیو سیستم عامل خوبی میباشد و انعطاف پذیری زیادی هم داره.........

golmohammadi
11-03-2009, 00:37
دوست عزیز من الان پی1 دارم و با کیبردش هم هیچ مشکلی ندارم و به راحتی تایپ میکنم.
کسانی هم که پی1 دارن همین نظرو دارن....
تصمیم با شماست

در مورد سیستم عامل هم به نظره من یو ای کیو سیستم عامل خوبی میباشد و انعطاف پذیری زیادی هم داره.........

در مورد كيبرد تسليم
سيستم عاملشم خوبه قبول
خودم ميدونم
فعلا اينو مد نظر ندارم
ممنون از شما

merikh_merikh
11-03-2009, 08:34
دوست عزیز اسلحه که نزاشتن پشت سرت....
بر میگردیم به گزینه های انتخابی خودتون:ان95 و ان82
به نظره من ان82 گزینه ی بهتری میباشد.
تابه حال کسی از خریدن ان82 ناراضی نبوده.....
انتخاب با شماست.......

golmohammadi
11-03-2009, 11:17
دوست عزیز اسلحه که نزاشتن پشت سرت....
بر میگردیم به گزینه های انتخابی خودتون:ان95 و ان82
به نظره من ان82 گزینه ی بهتری میباشد.
تابه حال کسی از خریدن ان82 ناراضی نبوده.....
انتخاب با شماست.......

نه ببين
من p1 را قبلا بررسي كرده بودم
گوشي خوبي هست
فقط ميخواستم يه رده بالاتر باشه
همين
از پست شما هم تشكر كردم تا بدوني كه قصد بدي ندارم و غرض از زدن اين پست گرفتن اطلاعات از دوستان هست
در ضمن گوشي G900 هم خوبه كه از P1 هم جديدتره و دوربينش هم كه 5 هست
P1 و G900 تقريبا شبيه هم هستند بهتر بگم G900 تقريبا آپگريد شده P1 هست
چند وقت پيش هم يه مدتي توي كلوپ G900 بودم و قصد خريدشو داشتم

esmail194
11-03-2009, 14:42
آقا همون حرف آقا فرید من با حرفش موافقم n82 گوشی مناسبیه البته اگه باهاش کار کنی نظرت دو برابر میشه
یا علی

golmohammadi
11-03-2009, 18:14
آقا همون حرف آقا فرید من با حرفش موافقم n82 گوشی مناسبیه البته اگه باهاش کار کنی نظرت دو برابر میشه
یا علی

اره خودم هم ازش خوشم مياد
فعلا دارم بررسي ميكنم
من چون قصد داشتم يه گوشي خوب بگيرم و بعد از مدتي عوضش كنم واسه همين اين پستو زدم
حالا فكرم منحرف شده و اين x1
و به اين گوشي هم فكر ميكنم
چون يه گوشي هست كامل و تا يه مدتي نياز نيست كه به فكر تعويض گوشي باشم

merikh_merikh
11-03-2009, 19:22
ایکس1 که واقعن یه چیزه خوب و کاملی هست و تا مدتی طولانی نیاز هاتونو برطرف میکنه.......
اگه مشکل مالی نداری حتمن بگیر.من تضمینش میکنم

golmohammadi
12-03-2009, 00:47
ایکس1 که واقعن یه چیزه خوب و کاملی هست و تا مدتی طولانی نیاز هاتونو برطرف میکنه.......
اگه مشکل مالی نداری حتمن بگیر.من تضمینش میکنم

اره فعلا بدجوري چشمو گرفته
چون گوشيهايي ديگه در مقابلش كم ميارند
در تايپيكي كه يكي از بچه ها زدند(X1 یا HD یا i900 ؟؟؟) اونو كامل خوندم و از اين 3 گوشي برتر مثل اينكه اكس وان كمي شاختر بود
اون I900 و 8510 مال سامي كه اونطور كه بررسي شده شارژشون زودتر خالي ميشند
ميدوني بهترين گوشي اگه مشكل شارژ داشته باشه از چش ادم ميفته
من با كا800 كه 7 ساعت تاك تايم واقعي داره يه باتري يدك هم خريدم
خلاصه از پيغام لاو باتري خوشم نمياد
نوكيا هم كه بطور اساسي كم اورده در مقابل سوني و سامسونگ
فعلا گوشي در سطح x1 و Omnia نتونسته بزنه كه پاكت پي سي باشه
بعدشم به اين نتيجه رسيدم كه اون دسته از گوشيهايي افت قيمت شديد ميكنند كه يك نكته قوت بزرگ داشته باشند مثلا دوربين قوي
ولي X1 گوشي هست كه خيلي كامله و جوابگوي همه نيازها ميتونه باشه واسه همين افت قيمتش فكر نكنم شديد باشه
به احتمال قوي همينو بگيرم و عيدي يه حالي ببريم
مشكل مالي هم فعلا ندارم شكر

kambizcat
12-03-2009, 10:16
من اگه خوبی کسی رو بخوام هیچ وقت بهش N82 پیشنهاد نمی کنم
3ماه N82 داشتم که نوی این 3ماه جز درد سر چیزی برام نداشت
اوالا عملکرد باتری بسیار ضعیفه تا این حد که به داشتن 1100 راضی تر شدم تا N82
یعنی آرزوی 10 دقیقه استفاده از gps رو به دلم گذاشت
البته بگم شرایط استاندارد N82 همینطوریه چون من 2تا باتری عوض کردم و از طرفی واسه اطمینان بیشتر آی سی شارژ رو هم عوض کردم ولی هیچوقت بهتر از یک روز نشد
اینم بگم بر خلاف نظر همه N82 از نظر کیپد هیچ مشکلی نداره و بنظرم یکی از مزیتاش دکمه هاشه همه میگن چون ریه اذیت میکنه ولی برعکس چون ریزه خیلی راحت زیر دست احساس میشه و هیچوقت با دکمه کناری اشتباه نمی شه.
دوربین خداییش عالیه ولی همونطور که گفتم بخاطر باتری بسیار مزخرفی که داره عملا از هیچ کدوم از قابلیت ها نمی تونی استفده کنی.
ضمنا من بعد از N82 گوشی E90 گرفتم که اونهم بخاطر وزن و اندازه بالا بدردم نخورد ولی الان E71 دارم و به جرات میگم جزو بهترین گوشیهاست البته امیدوارم کسی حرفمو باور نکنه چون خوشم نمیاد زیاد بشه

merikh_merikh
12-03-2009, 14:38
ایکس1 گزینه ی مناسبی میباشد.گوشی کاملی هست و کمبودی نداره.
به نظره من کاره درستی میکنی که ایکس1 را میگیری دیگه تا یه مدت طولانی هم نیازی به عوض کردن گوشی نداری.....

merikh_merikh
12-03-2009, 14:54
من اگه خوبی کسی رو بخوام هیچ وقت بهش n82 پیشنهاد نمی کنم
3ماه n82 داشتم که نوی این 3ماه جز درد سر چیزی برام نداشت
اوالا عملکرد باتری بسیار ضعیفه تا این حد که به داشتن 1100 راضی تر شدم تا n82
البته بگم شرایط استاندارد n82 همینطوریه چون من 2تا باتری عوض کردم و از طرفی واسه اطمینان بیشتر آی سی شارژ رو هم عوض کردم ولی هیچوقت بهتر از یک روز نشد
اینم بگم بر خلاف نظر همه n82 از نظر کیپد هیچ مشکلی نداره و بنظرم یکی از مزیتاش دکمه هاشه همه میگن چون ریه اذیت میکنه ولی برعکس چون ریزه خیلی راحت زیر دست احساس میشه و هیچوقت با دکمه کناری اشتباه نمی شه.
دوربین خداییش عالیه ولی همونطور که گفتم بخاطر باتری بسیار مزخرفی که داره عملا از هیچ کدوم از قابلیت ها نمی تونی استفده کنی.
ضمنا من بعد از n82 گوشی e90 گرفتم که اونهم بخاطر وزن و اندازه بالا بدردم نخورد ولی الان e71 دارم و به جرات میگم جزو بهترین گوشیهاست البته امیدوارم کسی حرفمو باور نکنه چون خوشم نمیاد زیاد بشه
دوست عزیز شما این همه ایراد گرفتی اما همشون در یک ایراد جمع شده و شما زیادی بزرگش کردین.شما فقط مشکلتون با باطریه که همه چیه این گوشی را دارین بد نشون میدین!!!ان82 گوشی بسیار خوبیه ولی باطری ضعیفی داره.البته اینو قبول دارم که یک گوشی خوب و با امکانات برای استفاده ازش به یک باطری خوب نیاز داره و در صورت نبود باطری خوب اون گوشی بدجلوه داده میشه ولی ان82 با اپدیت بسیار بهتر میشه جای این همه بد گویی از شما را نمیزاره بعد از اپدیت......
باطری ان82 ضعف بزرگی هست ولی با اپدیت تا حدودی درست میشه.

merikh_merikh
12-03-2009, 15:15
یکی از دلایلی هم که من میگم ایکس1 گوشی بسیار خوبیه اینه که ایکس1 در کنار این امکانات فوقولاده ای که داره یه باطری خوبم برای استفاده از این امکانات داره.

MohandesMCD
12-03-2009, 15:29
من اگه خوبی کسی رو بخوام هیچ وقت بهش N82 پیشنهاد نمی کنم
3ماه N82 داشتم که نوی این 3ماه جز درد سر چیزی برام نداشت
اوالا عملکرد باتری بسیار ضعیفه تا این حد که به داشتن 1100 راضی تر شدم تا N82
البته بگم شرایط استاندارد N82 همینطوریه چون من 2تا باتری عوض کردم و از طرفی واسه اطمینان بیشتر آی سی شارژ رو هم عوض کردم ولی هیچوقت بهتر از یک روز نشد
اینم بگم بر خلاف نظر همه N82 از نظر کیپد هیچ مشکلی نداره و بنظرم یکی از مزیتاش دکمه هاشه همه میگن چون ریه اذیت میکنه ولی برعکس چون ریزه خیلی راحت زیر دست احساس میشه و هیچوقت با دکمه کناری اشتباه نمی شه.
ضمنا من بعد از N82 گوشی E90 گرفتم که اونهم بخاطر وزن و اندازه بالا بدردم نخورد ولی الان E71 دارم و به جرات میگم جزو بهترین گوشیهاست البته امیدوارم کسی حرفمو باور نکنه چون خوشم نمیاد زیاد بشه
بیخیال من هر کسی رو دیدم 82 داشته ازش راضی بوده.اصلا تاحالا این مشکلی که شما داشتی با 82 رو کسه دیگه ای نداشته!
E90 سنگینه؟با 9500 کار نکردی بفهمی اون چیه پس.چطور دلت اومد بفروشیش خیلی گوشی نازیه.بیخیال سایز و وزنش.ولی خب نسل بعدی e90 که بیاد اگه اندازش رو کوچیک نکرده باشن باطریش میره رو 2000میلی آمپر احتمالا چون وقتی 1500 بزارن رو e71 رو این گوشی چیز خوفتری هم میشه گذاشت

hasanmotori
12-03-2009, 20:36
البته باتريه i900 خيلي خوبه و اصلاً‌ مثل i8510 نيست

golmohammadi
12-03-2009, 20:54
من اگه خوبی کسی رو بخوام هیچ وقت بهش n82 پیشنهاد نمی کنم
3ماه n82 داشتم که نوی این 3ماه جز درد سر چیزی برام نداشت
اوالا عملکرد باتری بسیار ضعیفه تا این حد که به داشتن 1100 راضی تر شدم تا n82
البته بگم شرایط استاندارد n82 همینطوریه چون من 2تا باتری عوض کردم و از طرفی واسه اطمینان بیشتر آی سی شارژ رو هم عوض کردم ولی هیچوقت بهتر از یک روز نشد
اینم بگم بر خلاف نظر همه n82 از نظر کیپد هیچ مشکلی نداره و بنظرم یکی از مزیتاش دکمه هاشه همه میگن چون ریه اذیت میکنه ولی برعکس چون ریزه خیلی راحت زیر دست احساس میشه و هیچوقت با دکمه کناری اشتباه نمی شه.
ضمنا من بعد از n82 گوشی e90 گرفتم که اونهم بخاطر وزن و اندازه بالا بدردم نخورد ولی الان e71 دارم و به جرات میگم جزو بهترین گوشیهاست البته امیدوارم کسی حرفمو باور نکنه چون خوشم نمیاد زیاد بشه
يعني همش 1 روز شارژ نگه ميداشت
من فكر نميكنم انقدر هم كه شما ميگين باتري ضعيفي داشته باشه
در مورد دكمه هاش والا همه بچه ها حتي اونايي كه اين گوشي را دارند ميگند نوشتن اس ام اس كمي باهاش سخته البته ميگند با كمي كاركردن ميشه بهش عادت كرد
e71 نه نترس ما نميخريم :ي
خب ما گوشيهاي خوب زيادي داريم
چون سليقه ها متفاوت هستند
همه يه نوعي را انتخاب ميكنه

ایکس1 گزینه ی مناسبی میباشد.گوشی کاملی هست و کمبودی نداره.
به نظره من کاره درستی میکنی که ایکس1 را میگیری دیگه تا یه مدت طولانی هم نیازی به عوض کردن گوشی نداری.....

اگه ميشه اسمتونو بگين تا با اسم صدات كنم
منم اسماعيلم
من الان تصميم همينه
فقط يه مسئله عجيبي هست
اونم اختلاف تفاوت قيمت بين گوشي با گارانتي و بدون گارانتي
تقريبا 150 تومن اختلاف
من ميخوام بدون گارانتي بگيرم كه 550 تومنه
اين قيمت خيلي خوبه
نظر شما چيه؟

golmohammadi
12-03-2009, 20:57
البته باتريه i900 خيلي خوبه و اصلاً‌ مثل i8510 نيست

i900 هم من چند جا ديدم كه نوشتند خوب نيست باتريش
فكر كنم يكي از مزيتهاي بزرگ x1 نسبت به i900 همين باتريش هست

hasanmotori
12-03-2009, 21:21
i900 اولش مشكل باتري داشت ولي بعد با آپديت حل شد
شما يه سر به تاپيك i900 بزن ببين همه از باتريش تعريف ميكنن

golmohammadi
12-03-2009, 22:11
i900 اولش مشكل باتري داشت ولي بعد با آپديت حل شد
شما يه سر به تاپيك i900 بزن ببين همه از باتريش تعريف ميكنن

قبلا سر زده ام
اره ظاهرا با آپديت درست ميشه
هر چند اطلاع دقيق ندارم
ولي بعضي ها هم ميگند درست نيمشهو حرفه
ولي اميدوارم درست بشه
در ضمن كيبرد عالي x1 برتري بزرگتري داره

hasanmotori
12-03-2009, 22:15
البته مثل اينكه تازگي x1 هم مشكل باتري پيدا كرده

golmohammadi
12-03-2009, 22:24
البته مثل اينكه تازگي x1 هم مشكل باتري پيدا كرده

جدا؟
اينم از شما شنيدم
راستي براي تحقيق دقيق در مورد انتخاب گوشي بايد خيلي سرچيد
چون توي كلوپ خود گوشي اكثرا كساني ميان كه اون گوشي را دارند
و چون تعصبي هستند تعريفش ميكنند
حالا چه راست و چه دروغ
واسه همين نميشه دقيق رو حرفاشون اعتماد كرد

hasanmotori
12-03-2009, 23:05
جدا؟
اينم از شما شنيدم
راستي براي تحقيق دقيق در مورد انتخاب گوشي بايد خيلي سرچيد
چون توي كلوپ خود گوشي اكثرا كساني ميان كه اون گوشي را دارند
و چون تعصبي هستند تعريفش ميكنند
حالا چه راست و چه دروغ
واسه همين نميشه دقيق رو حرفاشون اعتماد كرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*QWERT*
13-03-2009, 00:05
ان 82 بگیر سر تره از 95.

golmohammadi
13-03-2009, 12:20
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اونجا اگه صفحه بعدي را ميخوندي متوجه ميشدي كه يه نفر ديگه هم مشكل داشت و با هارد ريست مشكل برطرف شده
اگه برنامه هاي استارتاپ زياد باشه شارژ زود خالي ميكنه
ديدي كه يكي از دوستان گفته بود با كارهاي متوسط 3 روز يه بار شارژ ميكنه
البته حتي اگه 1100 هم داشته باشي ممكنه باتريش خوب نباشه و زود شارژ خالي كنه
اكس پريا هم مثل بقيه گوشيها
در ضمن كاش مشكل شارژ از باتري باشه در همه گوشيها
چون فوقش يه باتري پياده ميشيه و همه چي حل ميشه
مشكل اون زماني هست كه مصرف گوشي بالا باشه كه نميشه كاريش كرد

ان 82 بگیر سر تره از 95.

من بررسي كردم در اكثر موارد ان95 به ان82 برتري داره به غير از دوربين

merikh_merikh
13-03-2009, 16:56
يعني همش 1 روز شارژ نگه ميداشت
من فكر نميكنم انقدر هم كه شما ميگين باتري ضعيفي داشته باشه
در مورد دكمه هاش والا همه بچه ها حتي اونايي كه اين گوشي را دارند ميگند نوشتن اس ام اس كمي باهاش سخته البته ميگند با كمي كاركردن ميشه بهش عادت كرد
e71 نه نترس ما نميخريم :ي
خب ما گوشيهاي خوب زيادي داريم
چون سليقه ها متفاوت هستند
همه يه نوعي را انتخاب ميكنه

اگه ميشه اسمتونو بگين تا با اسم صدات كنم
منم اسماعيلم
من الان تصميم همينه
فقط يه مسئله عجيبي هست
اونم اختلاف تفاوت قيمت بين گوشي با گارانتي و بدون گارانتي
تقريبا 150 تومن اختلاف
من ميخوام بدون گارانتي بگيرم كه 550 تومنه
اين قيمت خيلي خوبه
نظر شما چيه؟
سلام.
منم فربدم.
اگه پولت میرسه با گارانتی اگرم نه بدون گارانتی.ولی دوستانی که ایکس1 دارن مشکلی نداشتن که نیاز به گاراتنتی پیدا کنه......
من خودمم شاید یه دو یا سه ماه دیگه بخام بخرم....منم بدون گارانتی میگیرم اخه پولم کمه........

hasanmotori
13-03-2009, 17:19
اگه بحث پياده شدن باتريه خب ميشه يه باتريه اضافه واسه 8510 گرفت و ديگه راحت
اينجوري هيچ گوشي اي تو نگه داشتن شارژ بهش نميرسه

M@hdi-B
13-03-2009, 19:00
ان 82 بگیر سر تره از 95.

اگه از مدل معمولیش منظورته درسته ولی مدل 8 گیگش جز فلش زنون چیزی کم نداره در ضمن باطریش هم قویتره.

من بررسي كردم در اكثر موارد ان95 به ان82 برتري داره به غير از دوربين
دوربینشون که یکیه دوست من . چون ان82 فلش زنون داره عکسهای واضح تری می گیره.

اینم از اون حرفا بودا:31:

golmohammadi
13-03-2009, 21:31
سلام.
منم فربدم.
اگه پولت میرسه با گارانتی اگرم نه بدون گارانتی.ولی دوستانی که ایکس1 دارن مشکلی نداشتن که نیاز به گاراتنتی پیدا کنه......
من خودمم شاید یه دو یا سه ماه دیگه بخام بخرم....منم بدون گارانتی میگیرم اخه پولم کمه........
فريد عزيز من قصد دارم بدون گارانتي بگيرم
پول هم دارم مشكلي نيست
فقط اينهمه هزينه گارانتي ادم زورش مياد
اگه دوستاني كه اكس وان گرفته اند گوشيشون مورد خاصي نداشته پس الان ميتونيم بدون گارانتي بگيرمو يه 150 تومني جيبمون بمونه
من امروز قيمت كردم گفت با سيتادل 700 تومنه
نميدونم جريان چيه يكي از دوستان ميگه 630 تومنه

هه هه جالب اومدي

اگه از مدل معمولیش منظورته درسته ولی مدل 8 گیگش جز فلش زنون چیزی کم نداره در ضمن باطریش هم قویتره.

دوربینشون که یکیه دوست من . چون ان82 فلش زنون داره عکسهای واضح تری می گیره.

:31:
منظورم مدل معمولي بود
در هر صورت چه مدل معمولي و چه 8 گيگ هر چي كه باشه اگه فلش زنون نداشته باشيد عكاسي در شب تعطيله
منظورم اين بود كه بهتره ادم ان 95 بگيره تا ان82
ان 95 دكمه هاي موزيكال داره و صداش 3 بعدي و قوي هست
دكمه هاي ان82 واسه اس ام اس نوشتن خوب نيست
صفحه ان95 بزرگتره
و البته خوشگلتر هم هست
بزرگترين مزيت ان82 نسبت به ان95 فلش زنون هست كه كم چيزي نيست
حالا نيمخوام بيشتر بگم چون قبلا خيلي راجبش بحث شده
ولي اگه شما چيزهاي بيشتري ميدونيد ما گوشهاي شنوا داريم نقطه سر سطر

hasanmotori
13-03-2009, 23:23
چرا عكاسي تو شب تعطيله؟
پس iso 1600 واسه چيه؟
iso:auto

iso:800

iso:1600

فلش زنون چيز كمي نيست ولي وقتي ميشه با بالا بردن iso عكس هاي روشني گرفت براي يه امكانات ديگه ميشه ازش صرف نظر كرد.البته بازم عكس با فلش زنون يه چيز ديگست ولي به نظر من انقدر هم مهم نيست كه n82 رو به n95 8gig ترجيح بدي

golmohammadi
14-03-2009, 00:10
چرا عكاسي تو شب تعطيله؟
پس iso 1600 واسه چيه؟
iso:auto

iso:800

iso:1600

فلش زنون چيز كمي نيست ولي وقتي ميشه با بالا بردن iso عكس هاي روشني گرفت براي يه امكانات ديگه ميشه ازش صرف نظر كرد.البته بازم عكس با فلش زنون يه چيز ديگست ولي به نظر من انقدر هم مهم نيست كه n82 رو به n95 8gig ترجيح بدي

این ایزو میزو را بیخیال
شما با ان95 از فاصله 3 متری عکس بگیر توی تاریکی مطلق
یه بار هم با ان82 یا کا850و یا کا800 بعد میبینی تفاوتهای فلش زنون با led را
بله بخاطر فلش حیف آدم ان95 را انتخاب نکنه
منم که گفتم ان 95 سرتر از ان82 هست

hasanmotori
14-03-2009, 00:24
منم گفتم كه عكس با فلش زنون يه چيز ديگست