PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال قیمت toshiba tecra m2

navid_ice_heart_128
06-03-2009, 01:16
سلام دوستان
من خیلی وقته در نظر داشتم که یه لپ تاپ بخرم که فقط ویژال بیسیک کار کنم که اونم سخت افزار خیلی قوی نمیخاد که امروز یکی از دوستام اومد و گفت که یه لپ تاپ کارکرده پیدا کرده با این امکانات البته کارکرده
Ram:512 MB
Cpu:2 GHZ
Graphic: 64 MB
Lcd:15
Hdd:60 GIG
که باطریشم خرابه و چند تا خش نسبتا بزرگ پشتش داره
حالا به نظر شما ارزش داره که 310 هزار که البته خودش قیمت داده و تا 300 تومان راحت میشه خرید رو بگیرم
راستی پول اضافی نمیخام خرج کنم چون اصلا اهل بازی و گیم نیستم و اخرین بار هم دو سال پیش کربن رو بازی کردم و حالا ممنون میشم اگه کسی بگه قیمتش خوبه یا نه چون خودم اصلا تخصصی از لپ تاپ ندارم
مدلشم : toshiba tecra m2
ممنون

navid_ice_heart_128
06-03-2009, 17:25
فکر کنم چون امروز جمعه هستش همه رفتن گردش و بیخیال p30world شدن
:41::41::41::19::19::19:

REGISTERED USER
07-03-2009, 00:39
قیمت لپ تاپ های دست خورده و درب و داغون همینقدره ! اما به نظرم 500.000 تومان بدی و یک acer بخری بهتره اینه !

باتری اش خراب شد ، باید حداقل 80.000 تومان پول باتری بدی ! میشه همون قضیه !

در ضمن یک لپ تاپ 500 تومانی نو ، بجز قدرت ، حداقل عمر مفیدش سه سال هست

Pami
07-03-2009, 20:04
سلام دوستان
من خیلی وقته در نظر داشتم که یه لپ تاپ بخرم که فقط ویژال بیسیک کار کنم که اونم سخت افزار خیلی قوی نمیخاد که امروز یکی از دوستام اومد و گفت که یه لپ تاپ کارکرده پیدا کرده با این امکانات البته کارکرده
ram:512 mb
cpu:2 ghz
graphic: 64 mb
lcd:15
hdd:60 gig
که باطریشم خرابه و چند تا خش نسبتا بزرگ پشتش داره
حالا به نظر شما ارزش داره که 310 هزار که البته خودش قیمت داده و تا 300 تومان راحت میشه خرید رو بگیرم
راستی پول اضافی نمیخام خرج کنم چون اصلا اهل بازی و گیم نیستم و اخرین بار هم دو سال پیش کربن رو بازی کردم و حالا ممنون میشم اگه کسی بگه قیمتش خوبه یا نه چون خودم اصلا تخصصی از لپ تاپ ندارم
مدلشم : Toshiba tecra m2
ممنون

به نظر من اصلا ارزش نداره دست دوم بخريد ؛ اونم با اين مشخصات و اين قيمت !!!! به نظر من 150 هزار تومن مي ارزه ...
اصلا دست دوم نخريد ... به هيچ عنوان ... اگه با نو هم تفاوتي نداشت نخريد