PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : منو فلش رو چجوری می سازن؟

s.hidden
06-03-2009, 00:43
سلام.
نمیدونم جای سوالم اینجا بود یا نه خلاصه ببخشید.
ببینم منوی فلش رو چجوری میشه ساخت؟
البته واسه A2 می خوام.
هر چیزی در موردش می دونید بگید تا به یه نتیجه ایی برسیم.
TnX

thelastblack
28-03-2009, 00:17
دوست عزیز منو فلش رو با macromedia flash میسازن... ولی تنظیمات خاصی داره که باید سایز و دیگر چیزهایی که مربوط به صفحه فلش هست با گوشیتون همخونی داشته باشه... اگه فلش بلدی یه کم کار کنی میاد دستت که چه جوریه...

Sasuke-7
29-03-2009, 08:43
دوست عزیز منو فلش رو با macromedia flash میسازن... ولی تنظیمات خاصی داره که باید سایز و دیگر چیزهایی که مربوط به صفحه فلش هست با گوشیتون همخونی داشته باشه... اگه فلش بلدی یه کم کار کنی میاد دستت که چه جوریه...
میشه با Adobe یا Macromedia ساخت بله من هم همین اشتباه رو کردم اما مشکل داره و نمی شه منو های فلش برنامه ساخت جدایی دارن که من دنبال مجانیشم یکی پیدا کردم که باید کرکش حتما خریداری بشه من فکر کنم منو های فلش زیبایی رو توی تاپیکی که زدم گزاشتم ولی فعلا برای A2 نزاشتم چون نمی تونم تست کنم بینم درسته یا نه ولی کم کم فکر کنم مجبورم بزارم!چون طرفداراش دارن زیاد میشن!

CHAPTER
29-03-2009, 19:07
اره اگه میشه برای a2 هم بزارید

s.hidden
30-03-2009, 16:56
میشه با adobe یا macromedia ساخت بله من هم همین اشتباه رو کردم اما مشکل داره و نمی شه منو های فلش برنامه ساخت جدایی دارن که من دنبال مجانیشم یکی پیدا کردم که باید کرکش حتما خریداری بشه من فکر کنم منو های فلش زیبایی رو توی تاپیکی که زدم گزاشتم ولی فعلا برای a2 نزاشتم چون نمی تونم تست کنم بینم درسته یا نه ولی کم کم فکر کنم مجبورم بزارم!چون طرفداراش دارن زیاد میشن!

اسم برنامه رو به من بگو شاید کرکش گیر اومد...
اصلا بزار تو انجمن کرک کرکش کنن...این کارو می کنن..

thelastblack
29-04-2009, 15:35
دوستان من یه چیزهایی بگم... اگه منو فلش رو با iexplorer باز کن و flash player هم نصب باشه میتونی همونجا با کلیدهای جهت دار تو منوها حرکت کنی... حالا اگه رو یه منو enter بزنی تو نوار آدرس مینویسه که قرار بوده به چه آدرسی بره یعنی اینکه مثلا walkman تو گوشی های SE چه مسیری داره.. اینا رو که فهمیدید میتونید خودتون تو macromedia flash یه کارهایی بکنید و در ضمن کلید های مکان نمای گوشی و کامپیوتر عین هم اند که تو iexplorer میتونی حرکت بدی و دکمه وسط تو گوشی (همون FIRE) هم enter هست و فقط کنم که دوتا کلید کناری هم(یعنی همون left & right softkeyها) کلید های pageup و pagedown هستند...
اگه کسی فلش بلده میفهمه چی گفتم دیگه نپرسید که چی شد!چی شد!..