PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي نرم افزار Serials 2000 v 7.1

MaSoOd
14-01-2005, 06:48
1- اجرا و استفاده :
با تهیه برنامه فایل setup آن را اجرا کنید تا روند نصب به سادگی انجام پذیرد . پس از پایان عمل نصب بر روی آیکن برنامه کلیک کنید با این کار پنجره ای خالی با یک شاخه درختی در سمت چپ با عنوان Database و گزینه ای در زیر آن با عنوان User باز می شود که عنوان خود این پنجره Serials2000 Version 7.1 است که معرف نام برنامه و شماره نگارش آن است . اینک روی شاخه Database کلیک کنید و سپس از شاخه گسترش یافته آن سیستم عامل مورد استفاده خود را انتخاب کنید توجه کنید که برای یافتن شماره سریال نرم افزارهای نوشته شده در سیستم عامل ویندوز باید زیر شاخه PC را برگزیده و گسترش دهید
اینک از زیرشاخه هایی که عنوان آنها را حروف الفبای انگلیسی تشکیل می دهد روی زیرشاخه ای کلیک کنید که عنوان آن حرف نخست نام برنامه مورد نظر شما را تشکیل می دهد .
نکته : هنگامی که برای دستیابی به شماره سریال های تحت ویندوز روی شاخه PC کلیک می کنید علاوه بر زیرشاخه هایی که به نام حروغ الفبای انگلیسی نام گذاری شده اند زیر شاخه ای بنام Other نیز می یابید . این زیرشاخه شامل برنامه هایی است که نام آن ها با حروف الفبای انگلیسی آغاز نمی شود بلکه کاراکترهایی مانند $ ! @ و ... آغازگر نام آن ها هستند . یکی از این برنامه ها نرم افزار 602 Pro Office Server است . چنین زیرشاخه ای مختص شاخه PC نیست و شمار دیگری از زیرشاخه های Database مانند Linux و Mac نیز چنین زیرشاخه ای را دارند .

2- نگاهی به امکانات موجود در منوها ک

هم چنین جهت آشنایی کامل با امکانات این نرمافزار قابل ذکر است که نوار منوی نرم افزار فوق از 4 منو تشکیل شده است که گزینه ها و ابزارهای مهم و مفیدی را در خود جای داده اند که در این بخش به شماری از گزینه های مهم هر مو خواهیم پرداخت :
2-1 منوی File :
Search For Updates : استفاده از این گزینه می تواند آخرین بروز کننده ها را از وب سایت رسمی این برنامه در اینترنت دریافت کند . جالب اینکه این بروز کننده ها علاوه بر افزودن داده های تازه به بانک اطلاعاتی برنامه ، و بروز کردن داده های پیشین ، اشکالات احتمالی در سورس برنامه را هم از بین می برد .
2-2 منوی Edit :
Find : به کمک این گزینه می توانید در پایگاه داده نرم افزار به دنبال اطلاعات و داده های مورد نیاز خود بگردید . با کلیک بر روی این گزینه پنجره ای بنام Search باز می شود .
در این پنجره نام نرم افزار مورد نظر خود را در فیلدwhat : Find بنویسید . ضمنا اگر می خواهید شرایط جستجو را محدودتر کنید ، گزینه های انتخابی پایین این فیلد را به دلخواه فعال کنید . سپس رویدکمه اول کلیک کنید در این هنگام نرم افزار کار جستجو را آغاز می کند و لحظاتی بعد نتایج را به نمایش در می آورد .
Find Update Entries : با بهره گیری از این گزینه می توانید عمل جستجو را تنها در میان داده هایبروز شده که پس از بروز رسانی برنامه به بانک اطلاعاتی افزوده شده اند انجام دهید .

3-2 منوی View : بجز چهار گزینه نخست که به ترتیب نوار ابزار ، نوار وضعیت ، نوار مرورگر وب و نوار نشانی وب را فعال و غیرفعال می سازند تنها گزینه مهم این منو گزینه آخر آن ( Options ) است که پنجره تنظیمات برنامه را باز می کند که در زیر به تشریح نحوه استفاده از آن می پردازیم :
زبانه Main : در این زبانه اگر روی گزینه Minimize to Icon Tray کلیک کرده و آن را فعال کنید ( این گزینه در حالت عادی فعال است ) ، از آن پس با Minimize کردن پنجره ، Icon آن به کنار ساعت ویندوز منتقل می شود .
نکته : یکی از مزایای این برنامه آن است که می توانید چندین پنجره جداگانه از آن را بطور همزمان در ویندوزتان باز کنید . مزیت این کار آن است که در هنگام نصب همزمان یا ترتیبی چند برنامه ، دیگر نیاز نیست که مرتب به سراغ برنامه بروید و جستجو کنید . بلکه پیش از شروع نصب ، تمامی شماره سریال ها را آماده می کنید و سپس تنها کاری که باید انجام دهید آن است که داده های مورد نیاز را در فیلدهای مربوطه ، در برنامه های در حال نصب وارد کنید .
گزینه مهم این زبانه دکمه Clear Search History است که با کلیک کردن بر روی آن فهرست نرم افزار هایی را که تا کنون بدنبال شماره سریال آن ها گشته اید ، پاک می کند .
زبانه Result : در این زبانه می توانید رنگ گزینه ها و قسمت های مختلف برنامه را تغییر دهید یا آنکه با غیرفعال کردن گزینه Use Serials2000 Background Image ، عکسی را به عنوان پیش زمینه پنجره برنامه انتخاب کنید .
زبانه HTML : در این صفحه می توانید یک صفحه وب را انتخاب کنید تا در هنگام کار با برنامه ، به آن صفحه هم دسترسی داشته باشید ( مثلا : Download.com ! )
4-2 منوی Help : این منو نیز گزینه سخت و مبهمی ندارد و استفاده از آن به سادگی دیگر برنامه هاست .

اینم از لینک مقاله :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohsen khan
01-04-2006, 09:40
پس لینک برنامه کو

web2003
05-04-2006, 21:57
Masood_khat عزيز سلام

سوالي داشتم در مورد همين نر افزاري كه معرفي كرده بودي ، بنده بعد از نصب برنامه و آپديت سريالهاي جديد از سايت ، در حين آپديت مثلا نيه اول فوريه ويندوز xp خطايي گزارش مي كند و با فشار دكمه كلوز برنامه بسته ميشود در دفعه ي بعد ديگر آپديت نمي شود و ويندوز خطا را گزارش و برنامه بسته ميشود ، در ضمن من از همين ورژن برنامه استفاده ميكنم .please help me
مشخصات سيستم من

cpu intel 1.6 p4 windows xp sp2

siadate
23-06-2006, 10:23
دوست عزيز:
شما بعد آپديت حتما گزينه (درست) منظور علامت چك كردن را انتخاب نكرديد وحتما ok يا close را انتخاب كرديد

واحتمال ديگر آپديت تكراري بوده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

web2003
05-08-2006, 22:38
دوست عزيز:
شما بعد آپديت حتما گزينه (درست) منظور علامت چك كردن را انتخاب نكرديد وحتما ok يا close را انتخاب كرديد

واحتمال ديگر آپديت تكراري بوده

با تشكر از پاسخ شما دوست عزيز

آخه منظور از علامت چك كردن را انتخاب نكرديد چيه من وقتي يك اپديت رو انتخاب ميكنم بعد نرم افزار شروع به خواندن سريالها ميكنه در پايان مثلا ميگه 120 تا سريال اضافه اينقدر صرفنظر و .... بعد ok رو ميزنم بعد updateها اعمال ميشود ولي بعداز update چند تا ماه ديگه ، ويندوز ( winxpsp2 ) بهش گير ميده و برنامه بسته ميشه و ديگه آپديت نميشه

chovalier
04-09-2006, 03:22
سلام
اینجا هم می شد ولی خب فرقی نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دستت درد نکنه مرسی
موفق باشی...

mehdicracker
05-09-2006, 23:14
سلام
من از این برنامه زیاد استفاده می کنم
برنامش عالیه
این مشکلی که شما می گید من هم داشتم
برای درست کردنش هم باید
اگر تعداد سریال های داخل برنامه بیشتر از 50 تا 60 هزار بشه برنامه error می ده برای درست شدنشم
اگر update های همراه با برنامه اصلی را نصب کردی پاک کن بعد تمام اپدیت های جدید رو نصب کن
موفق باشید

royaye_talkh55
15-10-2006, 10:51
من خیلی وقت پیش از این برنامه استفاده می کردم این مشکل برا من هم وجود داشت یعنی ارور می داد و برنامه کار نمی کرد
این برنامه همیشه 15 روز از سایتهای کرک و سریال عقبه و آپدیتهای اون 15 روز یه بار ارائه می شه به نظرم سایتها زودتر آدم رو به نتیجه می رسونه:)

web2003
15-10-2006, 12:45
سلام
من از این برنامه زیاد استفاده می کنم
برنامش عالیه
این مشکلی که شما می گید من هم داشتم
برای درست کردنش هم باید
اگر تعداد سریال های داخل برنامه بیشتر از 50 تا 60 هزار بشه برنامه error می ده برای درست شدنشم
اگر update های همراه با برنامه اصلی را نصب کردی پاک کن بعد تمام اپدیت های جدید رو نصب کن
موفق باشید

با تشكر دوست عزيز
ميشه شما ايني كه آپديت نشده رو آپ كني ( لينك دانلود بزاري ) :rolleye:
منظورت كدوم آپديتهاست اصلا همراه برنامه اپديت اصلي رو انجام ندادم فقط اپديتهاي سريالها رو بهش دادم همين :sad:

crazytux3
16-07-2007, 08:06
فقط Craglee