PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منشي تلفني فارسي واسه 6630 ميخوام

takmm
30-01-2006, 00:00
:rolleye: يه منشي تلفني فارسي واسه 6630 ميخوام قبلا ازمنشي تلفني رو نصب كردم ولي كارنكرد فكركنم ريجسترمي خواست باتشكر

WooKMaN
30-01-2006, 06:40
smartanswer بهترينه
كرك شدش هم زياده !

hoseinquest
30-01-2006, 06:44
برو اين وبلاگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarv_
30-01-2006, 11:40
منم از Mobisophy.Interactive.Voice.Call.Master استفاده ميكنم . هموني که hoseinquest لینکشو گذاشته . حالا این بهتره یا smart answer ؟ کسی میدونه ؟ ؟!! :blush:

MaFia
30-01-2006, 12:06
smart answer تا جايي كه شنديم يك ثانيه از صداي محيط رو پخش مي كنه كه اين يه ضعف هست
برنامه ديگه رو نمي دونم
در ضمن hoseinquest جان عزيز دوست خوبم لينك به وبلاگ ممنوع هست

hoseinquest
30-01-2006, 18:52
آخ ببخشيد شرمنده مافيا جان من معذزت ميخوام حول شدم ميخواستم به دوست عزيزمون هرچه زودتر كمك كنم

neyrizboys
03-02-2006, 13:58
برنامه اي كه حسين توي وب لاگش معرفي كرده روي گوشي 3220 كار نمي كنه فايده نداره. يه برنامه معرفي كنيد تا روي گوشي 3220 هم كار كنه!؟؟؟

hoseinquest
03-02-2006, 14:46
روي گوشي 3220 كار نمي كنه فايده نداره
شرمنده هر كاري از دستم بر اومد انجام دادم .

محمد امين
03-02-2006, 16:46
smart answer تا جايي كه شنديم يك ثانيه از صداي محيط رو پخش مي كنه كه اين يه ضعف هست
برنامه ديگه رو نمي دونم

سلام
مافيا جان مطمئني اينو؟ من كه نشنيده بودم اگه اينطوري باشه كه خيلي بده يارو فكر ميكنه از قصد نميخواي جواب بدي
ضمنا من هر دوي smart answer و interactive call master رو تست كردم. smartanswer اين مزيت رو داره كه ميتونين هر فايل صوتي رو كه ميخواين براي response توي شاخه <Drive>Nokia>Sounds>Digital>SA_Responses كپي كنين و بعد كه توي برنامه وارد ميشين اين فايل جديد هم اضافه شده و به اين ترتيب ميتونين فايلهاي wav يا mp3 رو بعنوان response بذاريد كه كيفيتش مخصوصا از پشت خط تلفن خيلي از amr بهتره اما توي interactive voice call master اين كار رو نميشه كرد و حتما بايد amr باشه كه از توي برنامه هم ضبط ميشه. در عين حال smartanswer فقط يك answering machine هست ولي اون يكي يك call manager واقعي و گوشيتون رو به حال و هواي سوني ميبره شايد هم از اون بهتر

در ضمن بايد لطف ميكردين و درخواست برنامه رو توي تاپيك مخصوص به اون ميدادين ولي خوب من اينو اينجا ميذارم از دفعه بعد اونجا مطرح كنين ممنون :happy:
Smart answer v2.04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اينم فايل كرك كه بايد در شاخه <Drive>system>Apps>smartanswer بجاي فايل اصلي قرار داده بشه. دقت كنين كه اول بايد فايل اصلي يعني smartanswer.app اصلي رو پاك كنين و بعد بجاش اين رو paste كنين
فايل كرك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
براي اينكه به شاخه سيستم دسترسي داشته باشيد بايستي يكي از همين برنامه هاي manager رو روي گوشيتون داشته باشين و shoow hidden files هم فعال باشه. سه تا از اين برنامه ها رو مافيا جان توي همينجا معرفي كردن مثل profile explorer
موفق باشين :biggrin:

payman_ee
05-02-2006, 15:53
برو اين وبلاگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام من اين برنامه رو نصب كردم
فقط نميدونم از كجاش منشي فعال ميشه؟
ميشه راهنمايي بفرماييد :tongue:

nazanin 000
18-07-2006, 19:13
خسته نباشيد
من برنامه SmartAnswer.v2.04.S60 رو از همين لينكي كه بچه ها همين جا دادن دانلود كردم اما نميدونم چرا بعد از نصب و كرك كردنش و اجراي نرم افزار و وقتي كه تنظيماتش رو انجام ميدم و فعالش ميكنم زنگ ميزنم براي تست نرم افزار پيغام پخش نميشه ! يعني پيغام پخش ميشه ها اما خيلي ضعيف و رو كلمه اول قطع ميشه و نه پيغامي ميمونه و بوقيو هي چي خلاصه !!!
اگر ممكنه بهم كامل بگيد كه روي 6630 چه تنظيماتي واس براش بكنم ؟؟؟؟؟؟
يكي كمكم كنه ممنون ميشم

مرد مباح
13-12-2006, 11:43
دوستان.
SmartAnswer روی 6630 کار نمیکنه.
من حدود 5 ورژن مختلف کرک شده و نشده رو روی این گوشی تست کردم.
حداقل با بعضی ورژنهای 6630 مشکل داره.
برای جواب به دوستمون باید عرض کنم که بهترین برنامه همونه که توی لینک 3و4 معرفی شده. توی جاهای دیگه این سایت هم میتونی پیداش کنی.

موفق باشی.