PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قویترین برنامه ساخت تیتراژ فیلم چیه ؟

hadi_balaa
04-03-2009, 17:24
بهترین برنامه ساخت تیتراژ و عنوان بندی فیلم که فرمتهای تصویری رو خوب ساپورت کنه کدومه ؟ اگه میشه چند تا معرفی کنید .

masoudtr
05-03-2009, 00:50
با هر برنامه ای بخوای میتونی
ادیوس
پریمایر
media studio )این یکی به نظر من بهترهپ

و.....

hadi_balaa
05-03-2009, 10:06
عزیز ! من خودم دارم از یولید ویدیو استودیو استفاده میکنم اما تو تایتل و ترانزیشن خیلی ضعیفه و میشه گفت افتضاحه !! به خدا movie maker تایتل هاش خیلی از یولید ویدیو بهتره حالا مدیا استودیو چطور باشه باید امتحان کرد اما من بعید میدونم قوی باشه . اي کاش يه ذره از باد پيناکل استوديو به اين برنامه خورده بود . در ضمن اينطور که فهميدم اکثر پلاگينهاي مطرح از اين برنامه پشتيباني نميکنند واسه همين دنبال يه برنامه خوب ميگردم که اين ضعف ها رو نداشته باشه و اگه پلاگينهاي مطرح هم اونو بشناسن که چه بهتر. ادیوس و پریمایر پشتیبانی از فرمتهاشون خوبه ؟

kourosh_sos
05-03-2009, 10:36
بهترين برنامه براي اينکار افتر افکس هستش چون تمامي تدوين گرها و حتي قسمت تدوين خود صدا و سيما هم از اين برنامه استفاده ميکنن

masoudtr
05-03-2009, 12:29
عزیز ! من خودم دارم از یولید ویدیو استودیو استفاده میکنم اما تو تایتل و ترانزیشن خیلی ضعیفه و میشه گفت افتضاحه !! به خدا movie maker تایتل هاش خیلی از یولید ویدیو بهتره حالا مدیا استودیو چطور باشه باید امتحان کرد اما من بعید میدونم قوی باشه . اي کاش يه ذره از باد پيناکل استوديو به اين برنامه خورده بود . در ضمن اينطور که فهميدم اکثر پلاگينهاي مطرح از اين برنامه پشتيباني نميکنند واسه همين دنبال يه برنامه خوب ميگردم که اين ضعف ها رو نداشته باشه و اگه پلاگينهاي مطرح هم اونو بشناسن که چه بهتر. ادیوس و پریمایر پشتیبانی از فرمتهاشون خوبه ؟

جیگر من مدیا استودیو با ویدیو استودیو قابل مقایسه نیست
مدیا استودیو مثل تیم اسپانیاست
ویدیو استودیو مثل تیم مالدیو
بعدشم هم پریمایر و هم ادیوس اکثر فرمت هایی که مورد نیاز است را پشتیبانی میکنن
اگه هم نکردن شما اول کانورت کن بعد کارایی را که میخوای روش انجام بده

Hossein_nasa62
06-03-2009, 00:18
جیگر من مدیا استودیو با ویدیو استودیو قابل مقایسه نیست
مدیا استودیو مثل تیم اسپانیاست
ویدیو استودیو مثل تیم مالدیو
بعدشم هم پریمایر و هم ادیوس اکثر فرمت هایی که مورد نیاز است را پشتیبانی میکنن
اگه هم نکردن شما اول کانورت کن بعد کارایی را که میخوای روش انجام بده

سلام
منم تاييد مي كنم
مديا استاديو يك چيز ديگه است
مخصوصن پلاگين هاش

در مورد پشتاباني پريمير بيشتر فرمت ها رو پشتيباني مي كنه
ولي بعضي موقه به اسم هاي فارسي گير ميده

sadraa2009
06-03-2009, 12:38
فقط افتر افكت رو توصيه مي كنم

hadi_balaa
25-03-2009, 10:10
به توصیه دوستان مدیا استودیو رو نصب کردم اما یه سوال دیگه پیش اومد و اون اینه که آیا برای بالا بردن کارایی برنامه میشه holleywood fx و boris fx رو به این برنامه اضافه کرد یا نه ؟

specter-1369
26-03-2009, 21:24
به توصیه دوستان مدیا استودیو رو نصب کردم اما یه سوال دیگه پیش اومد و اون اینه که آیا برای بالا بردن کارایی برنامه میشه holleywood fx و boris fx رو به این برنامه اضافه کرد یا نه ؟
عزیز مدیا استدیو کیلو چند فقط افتر افکت:21:

hadi_balaa
28-03-2009, 09:58
عزیز مدیا استدیو کیلو چند فقط افتر افکت:21:

عزیز واسه کار من زوج مدیا استودیو و هالیوود اف ایکس بیشتر کارایی داره تا افتر افکت . ( البته اگه مچ کردن مدیا استودیو با هالیوود اف ایکس شدنی باشه )