PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال مرد دو هزار چهره

صفحه ها : [1] 2 3

Mani Sasy
04-03-2009, 14:21
سلام
نمیدونم اینو داریم یا نه ولی گفتم بذارم

عبدالرضا شهباززاده مدیر تولید مجموعه درباره مجموعه «مرد دوهزار چهره» كه در ايام نوروز از شبكه سه سيما پخش خواهد شد، گفت: اين سريال در ادامه سريال «مرد هزار چهره» است و شروع داستان با انتهاي داستان قبلي است. در اين سريال مسعود شصت‌چي درگير پنج موقعيت جديد خواهد شد كه كاملا با داستان قبلي متفاوت است و مخاطب درگير داستاني جديد خواهد شد. شهباززاده با بيان اينكه ساخت «مرد دوهزار چهره» به مراتب سخت‌تر از «مرد هزار چهره» است، اظهار داشت: ما در اين كار پيش‌توليد نداشتيم و در دل توليد كار پيش توليد نيز انجام شد. تعدد لوكيشن‌ها هم به‌ مراتب بالا بود و ما تا به‌حال 20 لوكيشن داشته‌ايم كه يكي از آنها فرودگاه امام خميني(ره) بوده است و احتمالا در حدود ده لوكيشن ديگر نيز كار پيگيري خواهد شد. وي درباره احتياط مهران مديري در ساخت «مرد دوهزار چهره» با وجود شايعات و سوءتفاهم‌هايي كه پيرامون «مرد هزار چهره» پيش آمد، تصريح كرد: در مملكت ما هر كار طنزي كه ساخته شود، حرف و حديث‌هاي خود را دارد و ما هرقدر هم كه مواظبت كنيم كه خطايي نداشته باشيم باز هم عده‌اي هستند كه براي مضامين كار حاشيه درست كنند. مدير توليد مجموعه تلويزيوني «مرد دوهزار چهره» در ادامه گفت: ما در ساخت سريال در چارچوب قوانين، مقررات و اهداف صدا و سيما پيش می‌رويم و تلاش مي‌كنيم تا حرف و حديثي در كار پيش نيايد. وي درباره خطوط قرمز در موقعيت‌ها و ميزان نزديك شدن سريال به اين خطوط نيز اظهار داشت: مهران مديري خطوط قرمز را مي‌شناسد و اين نكات را به خوبي رعايت كرده و تلاش مي‌كند تا از اين لحاظ مشكلي در كار پيش نيايد. وي درباره پيشرفت كار نيز گفت: تا به حال حدود 8 قسمت از كار آماده شده و ما تلاش مي‌كنيم تصويربرداري را تا 29 اسفندماه به پايان برسانيم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliani
04-03-2009, 19:05
به نظر من قسمتایی که مربی فوتبال میشه بترکونه :)

Mani Sasy
04-03-2009, 19:53
سلام
مرسی از خبرت
اگر خبر داری بذار.

RoYaYeEe_NiIiLi
04-03-2009, 19:57
چه باحای.حیف که من پارسال نتونستم درست حسابی ببینمش.ولی فکر کنم وقتی میشه خلبان بیشتر از همیشه سوتی بده
دستت درد نکنه از خبرت

piremard
05-03-2009, 00:55
بی ربط کامل : خب من که قسمت قبلیشو ندیدم . اگر بودیم این یکی رو پیگیری کنیم .

گزارشی از پشت صحنه سریال به نقل از سایت خبری "تابناک"

بيشتر مخاطبان آثار «مهران مديري» او را كارگرداني صاحب سبك در توليد آثار طنز مي‌دانند و معمولا آثار اين كارگردان با توجه به ذوق و سليقه‌اي كه در ساخت از خود به‌خرج مي‌دهد، معمولا گوي سبقت را از ساير رقباي خود در حوزه طنز مي‌ربايد...

به گزارش فارس، با توجه به اينكه معمولا ساخت سري‌هاي دوم و سوم از يك كار موفق هميشه جواب نمي‌دهد و از سوي مخاطبان با استقبال روبه‌رو نمي‌شود، مهران مديري اين بار در ساخت «مرد دوهزار چهره» دست به ريسك بزرگي زده است.
بنابراين گزارش، او اين روزها در خانه‌اي وسيع واقع در يكي از كوچه‌هاي خلوت ولنجك بي‌سرو صدا مشغول ساخت «مرد دوهزار چهره» است.

اين ساختمان كه در حياطي پر درخت واقع شده، سه طبقه دارد و در هرطبقه گروهي مشغول كارند. در حقيقت طبقه اول و دوم جزو لوكيشن‌هاي تصويربرداري است و يكي از اتاق‌هاي طبقه سوم به تدوين و ديگري نيز به نويسندگان اختصاص دارد...

هشت قسمت آماده پخش است
ميانه تصويربرداري موقعيت دوم به لوكيشن رسيده‌ايم. صدرالدين حجازي و بيوك ميرزايي به همراه مهران مديري در يكي از اتاق‌هاي طبقه دوم مشغول ايفاي نقش هستند و فضا براي كار به قدري كم است كه جايي براي ايستادن و تهيه گزارش نيست.
از ويژگي‌هاي اين ساختمان اين است كه طبقات و اتاق‌ها از كاغذ ديواري‌هاي متفاوتي پوشيده شده‌اند و طبقه دوم كتابخانه بزرگي دارد كه پر از كتاب است. البته هر گوشه‌اي پر از وسايل صحنه است و هرچه كه بخواهيد در ميان آنها ديده مي‌شود.

افراد پشت صحنه هم كه هركدام مشغول كاري هستند و از درون اتاق صداي مديري و ميرزايي مي‌آيد كه بلند بلند حرف مي‌زنند اما اينكه اين سكانس متعلق به كدام صحنه است، مشخص نيست...
فرصت را مغتم مي‌شمارم تا در اين فاصله سري به نويسندگان بزنم. اما هيچ كدام از نويسندگان در اتاق نيستند. البته برگه‌هاي نامرتب آنها كه روي ميز پخش شده حكايت از اين دارد كه آنها به تازگي اتاق را ترك كرده‌اند و به‌زودي برمي‌گردند.

براي پيداكردنشان سري به اتاق تدوين مي‌زنم. احسان مظفري در اتاقي كه ديوارهاي آن همه سياه شده‌اند و پنجره‌ها هم رنگ زده شده‌اند با جديت مشغول تدوين است. حتي ظرف غذاي ناهارش كه ديگر سرد شده كنارش هست و او به‌قدري مشغول كار است كه حتي با گذشتن ساعت‌ها از ظهر هنوز موفق به خوردن غذا نشده است. او كه در حين صحبت كردن نيز مدام خيره به مانيتورهاي روبه‌رويش است، درباره تدوين كار مي‌گويد: تا به حال حدود 8 قسمت از سريال را آماده كرده‌ايم و گروه در تلاش است تا با كمبود زمان مواجه نشويم و بتوانيم كاري خوب مثل كار قبلي به مخاطبان ارائه بدهيم.

«شصت‌چي» اين بار با آگاهي قبلي كلاهبرداري مي‌كند
خشايار الوند به اتاق نويسندگان برگشته و در ميانه گفت‌وگو با او امير مهدي ژوله نيز سر مي‌رسد. اما به قدري در رساندن متن‌ها به مديري عجله دارد كه قيد گفت‌وگو را مي‌زند و مي‌گويد الان فقط به داستان و آنچه كه بايد بنويسم فكر مي‌كنم و روان نويسش را برمي‌دارد و تند تند شروع به نوشتن مي‌كند.
اما الوند درباره داستان مرد دوهزار چهره حرف‌هاي بيشتري براي گفتن دارد. او معتقد است گروه نويسندگان اين سريال با كارگردان و تهيه كنندگان عقل‌هايشان را سر هم گذاشته‌اند و به موقعيت‌هايي فكر كرده‌اند كه مي‌توان روي آنها دست گذاشت و با آنها شوخي كرد.

او بر اين نكته هم تاكيد مي‌كند كه ما اهل رساندن پيام و آموزش به مخاطب و ... نيستيم و دوست داريم فارغ از زندگي روزمره مخاطب خود را بخندانيم و براي ساعتي هم كه شده او را از دغدغه‌هايش دور كنيم.
الوند درباره نبود پيمان قاسم‌خاني به‌عنوان سرپرست گروه نويسندگان در اين كار مي‌گويد: پيمان قاسم‌خاني درگيري‌هايي مختص خود مانند فيلم سينمايي سن پترزبورگ را داشت و به همين دليل نتوانست با ما همكاري كند. او در كارهاي قبلي اوج و فرود داستان‌ها و نقاط وصلشان را هماهنگ مي‌كرد و در كار نگارش مراقب بود تا ما جايي عقب نمانيم و يا خيلي جلو نزنيم. به هرجهت او در كار جديد نتوانست با مديري همكاري كند و ما بدون حضور او تلاش كرديم تا داستان ها را بدون لطمه بنويسيم.

اين فيلمنامه نويس در ادامه سخنان خود درحاليكه تلاش مي‌كرد تا موقعيت‌ها لو نروند گفت: اين بار مسعود شصت‌چي ناخواسته اشتباهي نمي‌شود و اين بار آگاهانه اقدام به چنين كارهايي مي‌كند.
عبدالرضا شهباززاده مدير توليد سريال نيز اتاقي در طبقه دوم ساختمان به خود اختصاص داده بود و مشغول ساماندهي و تهيه لوكيشن‌هايي بود كه مهران مديري در ادامه كار به آنها احتياج داشت. او معتقد است «مهران مديري» شيوه كار خود را به خوبي بلد است و در ساخت سريال جديد خود به سمت حاشيه نمي‌رود.

وي درباره احتياط مهران مديري در ساخت «مرد دوهزار چهره» با وجود شايعات و سؤتفاهم‌هايي كه پيرامون «مرد هزار چهره» پيش آمد، تصريح كرد: در مملكت ما هر كار طنزي كه ساخته شود، حرف و حديث‌هاي خود را دارد و ما هرقدر هم كه مواظبت كنيم كه خطايي نداشته باشيم، باز هم عده‌اي هستند كه براي مضامين كار حاشيه درست كنند.
مدير توليد مجموعه تلويزيوني «مرد دوهزار چهره» در ادامه گفت: ما در ساخت سريال در چارچوب قوانين، مقررات و اهداف صدا و سيما پيش مي رويم و تلاش مي‌كنيم تا حرف و حديثي در كار پيش نيايد.

وي درباره خطوط قرمز در موقعيت‌ها و ميزان نزديك شدن سريال به اين خطوط نيز اظهار داشت: مهران مديري خطوط قرمز را مي‌شناسد و اين نكات را به خوبي رعايت كرده و تلاش مي‌كند تا از اين لحاظ مشكلي در كار پيش نيايد.
البته شهباز‌زاده در طول صحبت‌هاي خود مدام از علي رضايي جانشين توليد ياد و تشكر مي‌كرد و بر اين باور بود كه اگر تمام گروه هماهنگ و يكدست تلاش نكنند، كار به نتيجه مطلوب نخواهد رسيد.

از سالن كنفرانس تا كله‌پزي
گروه تصويربرداري از آن اتاق كوچك بيرون آمده‌اند و در طبقه همكف كنار راهروي عريضي پوشيده از سنگ مرمر سفيد و در سالني كه كنار اين راهرو قرار دارد مستقر شده‌اند.
مديري لباس ورزشي به تن دارد و برزو ارجمند و علي لك‌پوريان نيز با پوشيدن لباس‌هاي ورزشي آماده‌اند تا در اين سكانس بازي كنند. البته سيامك انصاريان نيز آنجاست و يوسف صيادي نيز به جمع حاضران اضافه شد.
پس زمينه پرده‌اي پر از تبليغات به ديوار زده شده و مديري پشت ميز كنفرانسي نشسته كه روي آن ميكروفن‌هاي بسياري چيده شده است.

اين سكانس مربوط به كنفرانس مطبوعاتي در يكي از داستانهاست كه امير مهدي ژوله آن را نوشته است. مديري مشغول بررسي دكورهاست. ژوله از راه مي‌رسد و متن‌ها را به قول معروف داغ داغ به مديري مي‌دهد. مديري شروع به خواندن مي‌كند و با خواندن آنچه كه ژوله نوشته، از خنده روده‌بر مي‌شود. با هم مشورتي مي‌كنند و مديري با تمرين كوتاهي براي ضبط آماده مي‌شود...
سه، دو، يك ... ضبط ميشه... اين صداي آلاله هاشمي دستيار كارگردان است كه همه را به سكوت فرامي‌خواند و ضبط آغاز مي‌شود... اما هربار يا با خنده مديري و يا با خنده حضار كار متوقف مي‌شود... و در پس هر ديالوگ‌گويي، تغييراتي در ديالوگ به وجود مي‌آيد تا مديري به آنچه كه مي‌خواهد برسد...

از نكته‌هاي قابل توجه در اين سريال سكوت عوامل پشت صحنه و نظم و ترتيبي است كه دارند. آنها با توجه به اينكه صحنه‌ها و ديالوگ‌هاي خنده‌دار و طنزي را مي‌بينند و مي‌شنوند، تلاش مي‌كنند تا لطمه‌اي به كار وارد نكنند و همزمان با كار تصويربرداري در بخشي، گروه ديگري در بخش ديگري مشغول ساخت دكور هستند تا كار تصويربرداري عقب نيافتد.
تصويربرداري در اين دكور حدود يكساعت طول كشيد و وقتي كار آنجا تمام شد، با مغازه كله پزي در همان راهروي عريض مواجه شديم.

دكور يك مغازه كله‌پزي به معناي واقعي!!! جلوي در ورودي مغازه كله پزي يك مهتابي سبز روشن كرده‌ بودند و پشت شيشه برچسب كله‌پزي، زبان و پاچه خودنمايي مي‌كرد. داخل مغازه هم به سبك همه كله پزي‌ها كاسه‌ها روي هم چيده شده‌بودند و كله‌ها و پاچه‌ها روي يك سيني خودنمايي مي‌كردند و بخار داغ روي آنها بلند بود... روي ديوارها هم چند تابلو با محتواي جنگ‌هاي رستم و سهراب چسبانده بودند و پيرمردي سبيل كلفت با كلاه و پيش بندي سفيد مشغول چيدن و مرتب كردن كله و پاچه‌ها بود. ميز و صندلي‌هاي پلاستيكي زرد رنگي هم كنار هم چيده شده بودند و روي آنها تمام مخلفاتي كه روي ميز طباخي‌ها ديده مي‌شود، به چشم مي خورد...

در اين سكانس مهران مديري، برزو ارجمند و علي لك پوريان به همراه سه هنرور بازي داشتند و سكانسي بود كه با توجه به خنديدن‌هاي مكرر مديري، ارجمند و لك پوريان پس ار 19 بار به بار نشست... و از آنجاييكه هر بار قار بود مديري فرياد بلندي بكشد... از بقيه خواهش مي‌كرد تا نخندند اما هربار يا خودش و يا برزو ارجمند خنده‌شان مي‌گرفت و كار به جايي مي رسيد كه گريم ارجمند دوباره ترميم مي‌شد و دوباره و دوباره...

ضبط سكانس مربوط به بخش كله‌پزي كه بوي آن در راهروي سفيد پوشي كه حالا يك مغازه بود پيچيده بود و هوش از سر عوامل پشت صحنه پرانده بود، زمان زيادي به خود اختصاص داد و ساعت حدود 21 بود... اما مهران مديري و گروهش با دقت و وسواس به كار خود مشغول بودند و مديري پس از گرفتن هر سكانس با حضور عوامل به تماشاي آن مي‌نشست و گاهي هم با ديدن آن دسته جمعي مي‌خنديدند... در اين ميان نيز سيد عباس اصفهاني يكي از تصويربرداران گروه از لحظه‌هاي جذاب عكس و گاهي اوقات هم فيلم پشت صحنه مي‌گرفت...

در اين ميان وفا ملك‌زاده مدير روابط عمومي نيز مدام كارهاي مربوط به شبكه سه، تهيه كننده و كارگردان را سامان‌دهي مي‌كرد و دائم به تلفن‌هاي خبرنگاران سمجي پاسخ مي‌گفت كه مانند من مي‌خواستند هرچه زودتر خود را به پشت صحنه اين سريال كه يكي از شانس‌هاي جشنواره نوروزي امسال محسوب مي‌شود، برسانند و صد البته كه بدون همكاري‌ها و صبوري‌هاي خانم ملك‌زاده تهيه اين گزارش ممكن نبود.
ساعت حدود 22 است و مهران مديري و يارانش در كله‌پزي همچنان با بگو و بخند و وسواس مشغول تصويربرداري هستند تا يكي ديگر از آثار شاخص در حوزه طنز، ايام نوروز از تلويزيون به روي آنتن برود...

Morteza4SN
05-03-2009, 02:57
امسال كه عيد رو با مرد هزار چهره سر كرديم (هم تو انجمن هم پاي تي.وي :دي) ،
همون موقع راحت ميشد فهميد كه ايده ي اصلي تا حدودي از فيلم Catch Me If You Can گرفته شده ، تو اين فيلم دي كاپريو مرد هزار چهره بودش ...
الان با ديدن عكس مربوط به خلبان شدن مديري بيشتر ياد فيلم مذكور ميوفتيم ، و البته اين تيتر كه "«شصت‌چي» اين بار با آگاهي قبلي كلاهبرداري مي‌كند " ؛ خب اگر تفاوت مرد هزار چهره با فيلم «اگه ميتوني منو بگير» در اين بود كه شصتچي ابتدا ناخواسته وارد موقعيت ها مي شد و سادگيش بيشتر چاشني كار بود ، اما به نظر ميرسه در مرد دو هزار چهره فضا بيشتر به اين فيلم نزديك شده و البته هر گونه ارجاع يا هجو فيلم هم ميتونه جذابيت كار رو بالا ببره .
در هر حال اميدوارم شاهد تجربه خوبي باشيم ، در اينصورت به نظرم اين ايده مرد سه هزار چهره رو هم جواب ميده ؛ يه "نود شبي" جمع جور ديگه از مديري كه با حوصله و در طي سه سال پخش شده !!
پ.ن:عجب آسمون ريسموني بافتم :دي

orlan2magic_66
06-03-2009, 12:20
امسال تلویزیون ترکونده
از این سریال باحال تر کلاه قرمزی 3 که از شبکه 2 پخش میشه

ali racer
06-03-2009, 13:24
امسال تلویزیون ترکونده
از این سریال باحال تر کلاه قرمزی 3 که از شبکه 2 پخش میشه
جدی ؟؟

اطلاعات بیشتری نداری ؟

maHsa akBarI
06-03-2009, 15:00
بازیگراش کیان ؟

rambo_1386
06-03-2009, 19:26
بازیگراش کیان ؟
تا انجايي كه من ميدونم باران كوثري با كلاه قرمزي با يه سري از بازيگران مصاحبه ميكنن (فكر كنم امين حيايي هم بود اگه اشتباه نكرده باشم)

بانوی شهریوری
06-03-2009, 19:31
جالب بود

اول بدام آرم تو را وانگهه گرفتارت شوم

استبداد
06-03-2009, 22:10
جدی ؟؟

اطلاعات بیشتری نداری ؟

تا انجايي كه من ميدونم باران كوثري با كلاه قرمزي با يه سري از بازيگران مصاحبه ميكنن (فكر كنم امين حيايي هم بود اگه اشتباه نكرده باشم)

+ اینکه:
15 قسمت 30 دقیقه ای هست
به جز حیایی با خمسه و پسیانی و فلانک جنیدی هم میدونم مصاحیه میکنن
راستی به جز کلاه قرمزی و پسر خاله یه عروسک دیگه هم هست که هنوز لو نرفته ! دی:

XMAN9
07-03-2009, 01:51
سري اولش كه خيلي قشنگ بود.
اينم احتمالا بايد خنده دار باشه.

cj-afshin
12-03-2009, 18:38
می شه بگی این 5 موضوع چیه؟

mahsa1469
13-03-2009, 13:08
این بار با مهران مدیری شروع می شه (ادامه ی دفعه ی قبل ) یا این که می ره بچگی هاش ...

mahsa1469
13-03-2009, 13:22
ساعت پخش "مرد دو هزار چهره"
در این مجموعه مدیری در کنار برزو ارجمند، سپند امیرسلیمانی، سیامک انصاری، دریا امینیان، پژمان بازغی، مریم بخشی، سحر زکریا، بیژن بنفشه‌خواه، فلامک جنیدی، رضا فیض‌نوروزی، کیهان ملکی، بیوک میرزایی، فلور نظری، غلامرضا نیکخواه و... بازی می‌کنند.

مجموعه تلویزیونی "مرد دو هزار چهره" به کارگردانی مهران مدیری در ایام نوروز ساعت 22:45 روی آنتن شبکه سه می‌‌رود.
به گزارش مهر، این مجموعه در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی مجید و حمید آقاگلیان و بر مبنای فیلمنامه خشایار الوند، مهراب قاسمخانی و امیرمهدی ژوله تهیه می‌شود. در خلاصه داستان "مرد دو هزار چهره" آمده است: مسعود شصتچی کارمند اداره ثبت به طور اتفاقی در جایگاه بعضی از مشاغل مهم قرار می‌گیرد و...
در این مجموعه مدیری در کنار برزو ارجمند، سپند امیرسلیمانی، سیامک انصاری، دریا امینیان، پژمان بازغی، مریم بخشی، سحر زکریا، بیژن بنفشه‌خواه، فلامک جنیدی، رضا فیض‌نوروزی، کیهان ملکی، بیوک میرزایی، فلور نظری، غلامرضا نیکخواه و... بازی می‌کنند.
عوامل پروژه عبارتند از گریم: مهرداد شکرابی، صدابردار: محمد حاتم‌نژاد و حمید گرمابدری، تصویربردار و عکاس: منوچهر عباس اصفهانی، طراح صحنه و لباس: فروزان جلیلی‌فر، مدیر صحنه: حامد دباغ تفرشی، طراح نور: عبادالله به‌افروز، نورپرداز: عباس دهقان، مدیر فنی: حسن مردانی، تدوینگر: احسان مظفری، روابط عمومی: وفا ملکزاده و مدیر تولید: عبدالرضا شهباززاده.
تکرار مجموعه "مرد دو هزار چهره" روز بعد پخش ساعت 14:15 روی آنتن شبکه سه می‌رود.

FarzadSport
14-03-2009, 21:06
سلام دوستان...
در این پست میخواستم قسمتی از فیلمنامه ی مرد دو هزار چهره رو با دیالوگ های اون رو قرار بدم که مربوط میشه به قسمت اول داستان...

امیدوارم از این پست لذت ببرید..

داستان توهمی مرد دوهزار چهره
مسعود شصت چی بجای مهران مدیری

هر چه مسعود شصت‌چی اصرار می‌کرد که مهران مدیری نیست،رضا رشیدپور قبول نمی‌کرد...اشک به چشمان مسعود آمده بود،زیرا باز هم برای چندمین بار،اشتباهی گرفته شده بود...رشیدپور او را به زور سوار ماشینش کرد و به استودیو برد...وقتی مسعود وارد استودیو شد،محو تماشایش گردید...همه چیز برایش جدید و عجیب بود...سوالاتش هم برای دیگران خنده‌دار و طنز به نظر می‌آمد و قاه‌قاه می‌خندیدند،به هر حال مهران مدیری یکی از بزرگترین طنازان کشور بود و حتی عطسه ساده او هم برای دیگران خنده‌دار و منظوردار به نظر می‌رسید...
پرسید:این چیه؟...
جواب:پروژکتور رو می‌گی؟...(خنده بلند)...مهران تو واقعا فوق‌العاده‌ای...باز چی تو فکرته؟...جان رضا به من بگو،می‌خوام از همه زودتر باخبر باشم از کارهات،شاید تو مصاحبه امروز به دردم بخوره...
-مصاحبه؟...مگه قراره منو اینجا استخدام کنید؟...من خودم کار دارم...توی یه دفتر ثبت و احوال کار می‌کنم...
- آها...پس این دفعه می‌خوای به ثبت و احوالی‌ها یه حالی بدی...ها؟...ای‌ول...بگو ببینم،دارم از کنجکاوی می‌میرم...
- حال بدهم؟...حال بدهم یعنی چی؟...این لغت مناسبی نیست،زشته...
- اه...مهران،تو رو خدا،لوس‌بازی در نیار دیگه...نیم‌ساعت دیگه باید بریم روی آنتن...
- بریم روی آنتن؟...آخه چه‌جوری اون هم دو نفری بریم روی یه آنتن؟...سوراخ‌سوراخ می‌شیم که...
- مهران جدا که تو محشری...من عاشق این فی‌البداهه طنزگفتنت هستم...باشه،اگه نمی‌خوای فعلا چیزی رو لو بدی،مشکلی نیست...
- چی رو باید لو بدم؟...من که به تو گفتم مسعود شصت‌چی هستم...منو اشتباهی گرفتی...این مدت همه منو اشتباهی می‌گیرند...من اصلا اشتباهی هستم...
- خیلی خب بابا...ببین مهران،جون مادرت نیم‌ساعت جدی باش...ببین،مدیر شبکه تازگیها زوم کرده روی دنیای مجازی و اینترنت...قراره چند تا برنامه در همین ارتباط ساخته بشه...این برنامه‌ای که من مجری‌اش هستم هم به همین موضوع می‌پردازه...
- دنیای مجازی چی هست؟
- مهران تو رو خدا...ای بابا...داشتم می‌گفتم...حالا،تو اولین مهمان برنامه ما هستی...من می‌خوام با تو در مورد نظرت در مورد دنیای مجازی،جایگاهش پیش تو و افکارت و احیانا اینکه آیا تو برنامه‌هایی که قراره بسازی جایی واسه این دنیا در نظر گرفته‌ای یا نه صحبت کنم...
- بابا منو اشتباهی گرفتی...من مسعود شصت‌چی هستم...دنیای حقیقی رو هم کامل نمی‌شناسم،چه برسه به دنیای مجازی...
- ببین مهران،تو اصلا سایت یا وبلاگ داری یا نه؟...
- اینها چی هستند؟...پوشیدنی‌اند یا خوردنی؟...
- (خنده بلند)...وای مهران اشکم دراومد...دیگه نگو،شکمم درد گرفت...حالا داری یا نه؟
- خودت نداری،باز که حرف زشت زدی...
- وای وای...جون مادرت...دلم درد گرفت...(روی زمین غلت می‌زند)...سایت یا وبلاگ داری یا نه؟
- نه...ندارم...
- خب...کاری نداره که...وقت داریم هنوز...درست کردن سایت یه‌کم دردسر داره و وقت‌می‌بره،ولی می‌شه زودی یه وبلاگ درست کرد...بیا بریم سراغ کامپیوتر...کامپیوتر رو که دیگه می‌دونی چیه؟
- آره،من همیشه اطلاعات پرونده‌های ثبت و احوال رو تو اون وارد می‌کنم...
- باز شروع شد...بی‌خیال...خب...ببین...ما چند تا سرویس ارائه دهنده وبلاگ داریم...فکر کنم با توجه به اینکه تو غیر از طنز چیزی تو ذهنت نیست و ضمنا نمی‌تونی خودت رو مودب نگه داری،بهترین سرویسی که برات مناسبه بلاگ‌اسکای هست...
- تو هم با این سرویس‌هات و کلمات قلمبه‌سلمبه‌ات دهن ما رو سرویس کردی...وای وای،ببخشید لغت زشتی رو بکار بردم...
- وای مهران،کاش دوربین رو روشن کرده بودم و این حرفهات رو ضبط می‌کردم...واقعا فوق‌العاده‌ای...
- ...
- خب،حالا باید اول یه اسم واسه وبلاگت انتخاب کنیم...
- من که نفهمیدم این چیه و به چه درد می‌خوره...من شبها زیاد توی توهم و خواب و بیداری،کابوس و چیزهای چرت‌ و پرت می‌بینم،ولی این از همه اونها چرت و پرت و توهم‌انگیزتره...
- ای‌ول...ای‌ول...خودشه...توهم شبانه...بهتر از این نمی‌شه...خب حالا بیا تا بهت یاد بدم که با این چی‌کار می‌کنند و چطوری می‌شه باهاش کار کرد...
و در عرض بیست دقیقه رشیدپور به مسعود وبلاگ‌نویسی را یاد داد...مسعود کم‌کم از وبلاگ خوشش آمد و یک مقدار با کامپیوتر کار کرد...
- آقای رشیدپور،ببخشید،بی‌ادبیه، لاب به روتون،روم به دیوار،دستشویی کجاست؟
- وای،خیلی باحال گفتی...کاش می‌شد هر روز می‌تونستم ببینمت...اون‌جاست...زود کارت رو انجام بده،۵ دقیقه بیشتر وقت نداریم...
- کارم؟...مگه اونجا هم کاری وجود داره؟...
- وای مهران...بی‌خیال...زود باش...
- باشه...
وقتی مسعود داخل دستشویی شد،شیر آب را باز کرد و آبی به صورتش پاشید و به عکس خودش در آینه خیره شد...
- مسعود...این دفعه دیگه نه...دیگه بسه...باز که نمی‌خوای یه ماجرا و دردسر جدید رو شروع کنی؟...باید از اینجا فرار کنی...آره باید فرار کنم...
و در دستشویی را باز کرد...
مسعود در را یواش باز کرد و با احتیاط به بیرون نگریست...کسی را ندید...به سمت خروجی ساختمان رفت...ناگهان یک نفر صدایش کرد:
- کجا می‌رید آقای مدیری؟
- من چه می‌دونم آقای مدیری کجا این کار رو انجام می‌ده؟...شما چه سوالات زشتی رو از آدم می‌پرسی!
- چه جالب،شما از این شوخی‌ها هم بلد هستین؟!...جالب بود...خیلی خب،کجا دارید می‌روید؟برنامه الآن قراره شروع بشه...
- یه لحظه بیرون کار دارم،زود می‌آیم...
- باشه...
وقتی در را باز کرد،کسی را دید که بسیار شبیه خودش بود و داشت نزدیک ساختمان می‌شد...فهمید که او همان آقای مدیری است...پشت تابلویی که همان کنار در بود قایم شد،تا مدیری وارد ساختمان شود...وقتی که مدیری وارد ساختمان شد،مسعود صدایی را شنید:
- وای آقای مدیری چه زود لباستون رو عوض کردین؟...کجا این کار رو انجام دادین؟
- من لباسم رو کجا عوض کردم؟...تازگیها توی جام‌جم اینجوری سلام می‌کنند؟
- وای نه...آخه شما همین یک دقیقه پیش یه لباس دیگه تنتون بود...
- لباس دیگه؟...شما حالتون خوبه؟...رضا کجاست؟...
...
مسعود خیالش از بابت مدیری راحت شد...به شتاب از ساختمان دور شد و از جلوی نگهبانی هم رد شد و وارد خیابان ولی‌عصر گردید...

موفق باشید...
فــــــــــــــــرزاد:11:

FarzadSport
14-03-2009, 21:09

yahoda
15-03-2009, 14:17
اینطوری که معلومه مهران مدیری با همون کاراکتر پارسالی ظاهر شده و از یکطرف کلاه قرمزی هم بعد از چند سال دوباره امسال عید برگشته ....بنظر امسال عید یکنو بازگشت به کاراکترهای طنز گذشته رو یا شاید ایستایی در ورطه شخصیت سازی طنز رو شاهد هستیم .

mahsa1469
16-03-2009, 20:18

Little Sparrow
17-03-2009, 09:45
اولین قسمتش یک فروردینه؟

اماستیاف
17-03-2009, 14:30
پايان كار مديري در ورزشگاه اكباتان
تصويربرداري بخش‌هاي ورزشي سريال مرد دوهزار چهره به پايان رسيد
خبرگزاري فارس: تصويربرداري بخش‌هاي ورزشي مربوط به مجموعه تلويزيوني مرد دوهزار چهره در ورزشگاه اكباتان به پايان رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهران مديري از ورزشگاه اكباتان به لوكيشن اصلي سريال مرد دوهزار چهره واقع در ولنجك برگشت و به‌زودي به خانه‌اي قديمي مي‌رود تا موقعيت چهارمي كه مسعود شصت‌چي درگير آن است، به تصوير بكشد.
تا به حال بازيگراني نظير محمدرضا هدايتي، اميد زندگاني، ‌سحر جعفري جوزاني، شايان احدي‌فر، شادي احدي‌فر و شيما اسدي به بازيگران اين سريال اضافه شده‌اند.
سريال «مرد دوهزار چهره» در 15قسمت 45دقيقه‌اي ساخته خواهد شد و تا به حال سه موقعيت از پنج موقعيتي كه شصت‌چي درگير آنهاست، تصوير شده كه يكي از آنها مربي شدن وي است كه تصويربرداري آن در ورزشگاه باشگاه راه آهن تهران واقع در اكباتان به پايان رسيد.
12 قسمت از اين سريال براي پخش آماده شده است.
تا به حال در اين سريال كه مانند مرد هزار چهره شخصيت اصلي آن مهران مديري است، بازيگراني نظير سپند اميرسليماني، شقايق جودت، سحر جعفري‌جوزاني، اميد روحاني، سحر زكريا، پروين قائم مقامي، هادي كاظمي، شايان احدي‌فر، كيهان ملكي، غلامرضا نيكخواه، سام نوري، محمد رضا هدايتي، بيژن بنفشه‌خواه، عارف لرستاني، سيامك انصاري، پژمان بازغي، رضا فيض نوروزي و فلامك جنيدي ايفاي نقش كرده‌اند.
به گزارش فارس، داستان‌هاي مجموعه تلويزيوني «مرد دوهزار چهره» در ادامه «مرد هزار چهره» است و اين بار «مسعود شصت‌چي» درگير پنج موقعيت‌ جديد مي‌شود كه هر موقعيت در سه قسمت به تصوير درخواهد آمد.

charshakh.com
18-03-2009, 19:07
طنز فقط رضا عطاران.
مدیری سفارشی می سازه ( با ظرافت تمام نکاتی رو که رژیم می خواد مطرح می کنه با نتیجه گیری دلخواه اونها . یادتون میاد چه جوری تحصن نماینده های مجلس ششم رو مسخره کرد؟ ممکنه کسی بگه مجبور بود. من این حرفو رد می کنم. آدم ممکنه مجبور باشه سانسور رو رعایت کنه اما مجبور به خوش رقصی نیست ). اگر از سریال هاش جواد رضویان ( داود برره ای ) و رضا شفیعی جم ( بامشاد + قل مراد+... ) رو حذف کنین قابل دیدن برای بار دوم نیستن.
مرد دو هزار چهره هم سریالِ سخیفی خواهد بود با همون هنرپیشه های دردناک همیشگی ( ساعد هدایتی ، شقایق دهقان ، سحر جعفری جوزانی و ... ) و نقش اول که همیشه متعلق به خود آقای مدیریه. امیدوارم توش تبلیغ ماکارونی و گچ و صابون و ... رو حداقل فاکتور بگیره.
ضمنا سعیدآقاخانی داره برای نوروز سریال می سازه که شنیدم داستان قشنگی داره.

Mamad_Madrid
19-03-2009, 12:32
طنز فقط رضا عطاران.
مدیری سفارشی می سازه ( با ظرافت تمام نکاتی رو که رژیم می خواد مطرح می کنه با نتیجه گیری دلخواه اونها . یادتون میاد چه جوری تحصن نماینده های مجلس ششم رو مسخره کرد؟ ممکنه کسی بگه مجبور بود. من این حرفو رد می کنم. آدم ممکنه مجبور باشه سانسور رو رعایت کنه اما مجبور به خوش رقصی نیست ). اگر از سریال هاش جواد رضویان ( داود برره ای ) و رضا شفیعی جم ( بامشاد + قل مراد+... ) رو حذف کنین قابل دیدن برای بار دوم نیستن.
مرد دو هزار چهره هم سریالِ سخیفی خواهد بود با همون هنرپیشه های دردناک همیشگی ( ساعد هدایتی ، شقایق دهقان ، سحر جعفری جوزانی و ... ) و نقش اول که همیشه متعلق به خود آقای مدیریه. امیدوارم توش تبلیغ ماکارونی و گچ و صابون و ... رو حداقل فاکتور بگیره.
ضمنا سعیدآقاخانی داره برای نوروز سریال می سازه که شنیدم داستان قشنگی داره.

بله طنز فقط رضا عطاران! طنز فقط دلقک بازی!

مدیری همیشه با یه گروه خاص کار میکنه؟ خوب عطاران هم همین ویژگی رو داره. حمید لولایی - علی صادقی و 3-4 نفر دیگه که اسمشون یادم نیست همیشه تو سریال های عطاران حضور داشتن. خیلی از کارگردان های بزرگ دنیا همیشه یه گروه خاص دارن که کار با اونا براشون راحت تره.

در ضمن وقتی مدیری میبینه با همین گروه همه از سریال هاش لذت میبرن چرا باید بیاد عوضش کنه؟

میدونم مخالف مهران مدیری هستی ولی اینکه میگی مدیری سفارشی میسازه و تبلیغ شامپو میکنه و.... زائیده ی فکر خودته و حقیقت یه چیز دیگست. بهت پیشنهاد میکنم مرد دو هزار چهره رو ببینی چون یکی از بهترین سریال های طنزی هست که تو این چند سال اخیر ساخته شده.

momkhbpsp
19-03-2009, 12:48
هردوتاییشون عالی هستند
هنوز هم وقتی ساعت خوش یادم میاد خندم میگیره همه تو اون سریال حضور داشتن ویکی از به یاد ماندنی ترین سریالها بود

Facon_Archi
19-03-2009, 14:32
سلام

سایتی هست که این سریال رو با کیفیت بالا بزتره واسه دانلود؟

Mani Sasy
19-03-2009, 15:58
سلام
از شنبه ساعت 23 نشون میده.

Facon_Archi
19-03-2009, 16:07
Tv اعلام کرد که ساعت 11 پخش میشه!

charshakh.com
19-03-2009, 19:27
سلام

سایتی هست که این سریال رو با کیفیت بالا بزتره واسه دانلود؟

شما بذار اول سریال از تلویزیون پخش بشه بعد برو سراغ دانلودش,انگار می خوای بزنی رو دست صدا و سیماها :27:

در مورد مدیری هم من قبولش دارم نگفتم مخالفشم ولی نسبت به عطاران سفارشی می سازه و البته تبلیغ اجناس هم زیاد می کنه ولی عطاران اصلا سفارشی نمی سازه مثل همین سریال ماه رمضون اگه سفارشی بود این همه روحانیون و نمایندگان اعتراض نمی کردن که پخش نشه در ضمن سوژه های عطاران به واقعیت های جامعه و درد های اون نزدیکتره ولی مدیری بیشتر فانتزیه تا واقعی.

cj-afshin
19-03-2009, 23:34
اینو ولش کن .اینجا در باره یک سریال خاص هست نه کارگردان ها

Fate2646
20-03-2009, 00:07
تو قسمت خلبان شدنش یجا هست داره با هواپیما رالی میره خدا وکیلی انگار داره nfs بازی میکنه ته خندس بهترین قسمت باید همین خلبان شدنش باشه در کل فکر کنم تمام فکرا با ایده هایی که توقسمت قبلی نتونسته بود به هر دلیلی اجرا کنه رو دو باره استفاده کرده مثلا خودش تو شب شیشه ای گفته بود قراره پروین بیاد و اشتباهی مربی بشه و به جای خود مهران مدیری که تو قسمت قبلی سکانس اخر بود

اماستیاف
20-03-2009, 01:22
تو قسمت خلبان شدنش یجا هست داره با هواپیما رالی میره خدا وکیلی انگار داره nfs بازی میکنه ته خندس بهترین قسمت باید همین خلبان شدنش باشه در کل فکر کنم تمام فکرا با ایده هایی که توقسمت قبلی نتونسته بود به هر دلیلی اجرا کنه رو دو باره استفاده کرده مثلا خودش تو شب شیشه ای گفته بود قراره پروین بیاد و اشتباهی مربی بشه و به جای خود مهران مدیری که تو قسمت قبلی سکانس اخر بود

به نظرم مربی فوتبال شدنش میترکونه !!!

MohandesMCD
20-03-2009, 01:59
من امیدوارم جنبه ی مردم بالا باشه و مثل پارسال نرن شکایت کنن.این مسخره بازیها یعنی چی آخه؟ شوخیه دیگه.آدم نباید اینقدر جدی باشه تا با شغلش شوخی میکنن جبهه گیری کنه و بره تو شیکم بقیه

محمد88
20-03-2009, 04:13
من امیدوارم جنبه ی مردم بالا باشه و مثل پارسال نرن شکایت کنن.این مسخره بازیها یعنی چی آخه؟ شوخیه دیگه.آدم نباید اینقدر جدی باشه تا با شغلش شوخی میکنن جبهه گیری کنه و بره تو شیکم بقیه
کلا کار طنز یعنی انتقاد...حالا این انتقاد میتونه از هرکی باشه
دکتر و مهندس و مربی فوتبال و....ایشالا که امسال همه ی ما مردم یکسال بزرگتر از پارسال شده باشیم:46:.

cj-afshin
20-03-2009, 19:36
3000 جهره هم می سازه؟

tekken god
20-03-2009, 20:09
سلام

به نظرم مربی فوتبال شدنش میترکونه !!!
ولی به نظر من این قسمت مربی شدنش آخرین رتبه ها رو میاره !
از اون دادش تو تبلیغش معلومه که مثل پلیس شدنش فقط داد می زنه و دیگر هیچ .
منم می گم خلبان بشه خیلی باحال می شه .
تو نقش مهران مدیری هم باشه باحاله .

3000 جهره هم می سازه؟
به نظر من که نه .
چون دیگه تکراری می شه و مردم خسته می شن از بس چهره می بینن .
منظورم از اینکه تکراری می شه این بود که موضوعش رو دیگه نباید زیاد کش بده تا مردم خسته بشن .
البتّه مهران مدیری خیلی باهوشه و میدونه داره چی کار میکنه .

در این باره هم کاملاً مؤافقم .
نمیدونم چجوریه همه به مدیری گیر میدن .
یه دفعه به پاورچین ؛ یه دفعه شب های برره ؛ یه دفعه باغ مظفّر ( که به خاطر تبلیغات کمی از جذّابیّتش پرید ! ) و یه دفعه هم مرد هزار چهره و امسال هم که امیدوارم این اتّفاق نیفته مرد 2 هزار چهره .
اینا نظرای من بودن .
خدانگهدار

soliman
21-03-2009, 00:26
من عاشق این اثار مهران مدیری هستم . واقعا کارای مهران مدیری همشون شاهکارند. امیدوارم این مرد دوهزار چهره امسال بترکونه.

tekken god
21-03-2009, 00:40
من عاشق این اثار مهران مدیری هستم . واقعا کارای مهران مدیری همشون شاهکارند. امیدوارم این مرد دوهزار چهره امسال بترکونه.
همه امیدوارند یترکونه !
البتّه از اوّلشم که خبر پخش شدنش به من رسید مطمئن بودم که می ترکونه .
ببینیم و تعریف کنیم .
به نظر من مهران مدیری می تونه تا مرد 100 هزار چهره هم ادامه بده ولی نمی ده .
چون نمی خواد مثل مهران غفوریان با اون زیر آسمان شهر 3 یه جورایی گند بزنه .
برای همین هم موضوعاش با هم فرق داره .
معمولاً هم دو تا دو تا می سازه .
پاورچین و شب های برره . مرد هزار و دو هزار چهره که البتّه بینشون یه سری سریال دیگه هم ساخته بود ولی بازم اینا رو به هم ربط داده بود .

Fate2646
21-03-2009, 02:37
همونطور که خودشم گفته بود این موضوع برای کار پتانسیل بالایی داره حتی برای نود قسمتی البته درسته ممکنه قضیه پریدن از این شغل به اون شغل درکل برای نود قسمتی لوس بشه اما اینم یکی از خواص طنزه
در کل همه میدونیم که بعد 2000 چهره 3000 در کار نخواهد بود و امتیاز سریال عیدو سال دیگه به موضوعات دیگه میدن

Mani Sasy
21-03-2009, 12:21
سلام
اسم اسپانسره تیمه رو دیدین؟
اسمش سیکاده!!!
سیکاد!!

altair
21-03-2009, 17:16
متاسفانه امروز هم طنز مرد هزار چهره پخش نخواهد شد نه تنها مرد هزار چهره بلکه اشک ها و لبخند ها و کلاه قرمزی و عید امسال هم پخش نخواهد شد دلیلش مرگ این زن خمینی هست. تبریک میگم از این به بعد همیشه اول فروردین عزا خواهد بود.

MichaelMoore
21-03-2009, 21:05
خواهشا بحث رو سیاسی نکنید..و اینکه امسال اینجوری شد که منم راضی به این کار عمومی نبودم ..ولی چه کنیم که تلویزیونمون کلا دولتی و کاریشم نمیشه کرد.....
ایشالله از فرداشب شروع کنیم به بحث در مورد مرد دوهزار چهره که به نظر خیلی عالی میاد البته نباید سریال اشکها و لبخندها با حضور جذاب مهدی هاشمی و گوهر خیراندیش رو در نظر نگرفت ولی چه کنیم که چه بخوایم چه نخوایم مهران مدیری یکی از پرطرفدارترین بازیگران ایرانه...

Mani Sasy
22-03-2009, 17:07
سلام
امشب اولین قسمت ساعت 22.20 شروع میشه.
ان شاالله تا اون موقع کسی نمیره!

resident_evil
22-03-2009, 17:10
جون من امشب ميده ؟؟؟!!!
حالا چرا 22.20 ؟؟؟
آها چون فوتبال داره !!!

EASPORTS-FIFA
22-03-2009, 20:25
آقا من نمیدونم که فیلما به چه ترتیب میذارن؟
اول چه شبکه ای؟بعد چی؟بعد چی؟...............من آمار هیچ کودوم رو ندارم.میشه لطفا کنید برام بذارید؟

saeed_cpu_full
22-03-2009, 22:12
معمولا سريال هاي طنز توي قسمت اول زياد جالب نيستن ولي اين يكي بهتر بود ... جالب بود

fouad-pes
22-03-2009, 22:15
غير از مهران مديري،‌ همه بد بازي كردن. مخصوصا مادرش

امير موسر
22-03-2009, 22:20
فقط پدر سحر ! خیلی قشنگ بازی میکنه ! پدر خوده مدیری هم باحاله ! مخصوصا وقتی فال میخونه !

البته اینم اضافه کنم ! منظورم کلی بود یعنی 1000 چهره !

کلا بدک نیست !

sepehr_x50
22-03-2009, 22:23
اوج مسخره بازی رو نشون داد. هیچکدوم هم قشنگ بازی نکردند.

امتیاز من : 10- از 10

♠ ♥ ♦ ♣
22-03-2009, 22:31
اوج مسخره بازی رو نشون داد. هیچکدوم هم قشنگ بازی نکردند.

امتیاز من : 10- از 10
سخت نگیرید.خوب میشه.معمولا اوایل اینطوریه!

GiggleClub
22-03-2009, 22:32
به نظر قراره خیلی ضعیف تر از ۱۰۰۰ چهره باشه !!!

omid-p30
22-03-2009, 22:39
خیلی ضد حال خوردم. امیدوارم بهتر بشه.

Fate2646
22-03-2009, 23:34
این قدر زود قضاوت نکنید قسمت اول پارسالو یادتون بیاد . بعدم مدیری میخواد یعنی به نظر خودش یه دلیل منطقی برای ادامه به مخاطب داده باشه که بعدا همین منتقدا میگن چی شد بعد از زندان و ازادی یهو پرید تو یه شخصیت دیگه مگر براش عبرت نشد بعدشم مدیری خودشم شعور داره میدونه این قسمتش زیاد جالب نشده با این حال اونو میاره جلو بیننده تا مجبور نشه جواب سوال بالا رو با هزار دلیلو مدرک بده که یه همچین قسمتی اگه می ساختیم مخاطب خوشش نمیمد

ARASH66
22-03-2009, 23:42
خود شخص آقای مهران مدیری خیلی قشنگ بازی می کنند.

resident_evil
22-03-2009, 23:51
بابا پارسالم از قسمت سوم چهارم خيلي خنده شد !!!
آخرش خدا بود !!! آب براش آود داغ بود گفت نعلبكي بيار !!!
مرديم !!! خيلي باحال بود !!! پشت صحنه هم كه حرف نداشت ...

EASPORTS-FIFA
22-03-2009, 23:51
اول چه شبکه ای؟بعد چی؟بعد چی؟...............من آمار هیچ کودوم رو ندارم.میشه لطفا کنید برام بذارید؟
کاشکی یه نفر توضیح میداد

Alamate Soal
23-03-2009, 05:56
بچه ها ، من دسترسی به شبکه 3 ایران ندارم ، چطوری میتونم سریال رو دانلود کنم !؟

fouad-pes
23-03-2009, 08:30
بچه ها ، من دسترسی به شبکه 3 ایران ندارم ، چطوری میتونم سریال رو دانلود کنم !؟

دانلود قسمت اول با لينك مستقيم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسوورد:(فاصله برداشته شود)

altair
23-03-2009, 10:31
سهمون طور که یکی از دوستان گفتن به نظر من بهتر هست زود قضاوت نکنیم تازه قسمت اولش که خوب بود کلا کار های مهران مدیری به نظ رمن از قسمت3 بهتر میشه شب های برره یادتون نیست یا همین مرد هزار چهره.

mahsa1469
23-03-2009, 11:07
فکر می کنم دلیل این همه ضدحال خوردن این باشه که موضوع رو می دونیم ولی خوب درسته بهتر بود موضوع جدید بود ولی بهتره فراموش نکنیم مهران مدیری کارش رو خوب بلده

saeed_cpu_full
23-03-2009, 11:10
هنوز نرفته توي قسمت شغل ها و سوتي هايي كه ميده ... يه خورده صبر داشته باشيد

vandu
23-03-2009, 13:28
دوستان عزیز...
هنوز خیلی برای قضاوت زوده...
در ضمن از مدیران میخوام فعلا از گذاشتن نظرسنجی برای سریال خودداری کنند...
متشکرم...

Little Sparrow
23-03-2009, 14:42
اونجایی که تو بازداشتگاه پژمان بازغی ازش پرسید چرا از اداره ی ثبت و احوال اخراجت کردن؟تو که حبست رو کشیده بودی؟قاضی هم بخشیده بودت؟بعد مدیری جواب داد:
اینو دیگه نمیدونم باید برین از خودشون بپرسین.
اگه یادتون باشه تو مرد هزار چهره ازاین سریال شکایت های بسیاری شد یکیش هم همین اداره ی ثبت و احوال بود.
حالا اینجا منظور مهران مدیری اینه که همه منو بخشیدن این اداره ی ثبت و احوال ول نکرده.این برداشت من بود
موفق باشید.

C. Breezy
23-03-2009, 15:12
شما ها چقدر از این سریال بد گفتین ... من که کلی خندیدم ، اونجاش هم که میگه خواهر ندارم ولی یک دونه مادر دارم خیلی خندیدیم ... خیلی به نظر من جالبه :31:

rz21
23-03-2009, 15:39
یک سوتی این سریال داشت.من که در شیرازم دیدم که در مهرام مدیری در راه برگشت به شیراز سوار اتوبوس بود.بعدش یک دفعه از تونل اومد بیرون!!!اخه جاده ی تهران به شیراز که تونل نداره!!!من خودم رفتم

JEFF_HARDY
23-03-2009, 15:59
اونجایی که تو بازداشتگاه پژمان بازغی ازش پرسید چرا از اداره ی ثبت و احوال اخراجت کردن؟تو که حبست رو کشیده بودی؟قاضی هم بخشیده بودت؟بعد مدیری جواب داد:
اینو دیگه نمیدونم باید برین از خودشون بپرسین.
اگه یادتون باشه تو مرد هزار چهره ازاین سریال شکایت های بسیاری شد یکیش هم همین اداره ی ثبت و احوال بود.
حالا اینجا منظور مهران مدیری اینه که همه منو بخشیدن این اداره ی ثبت و احوال ول نکرده.این برداشت من بود
موفق باشید.
ثبا احوال شيراز دقيقا به همون بهم ريختگي هي بود كه نشون داده بودن.خودم رفتم ديدم،هم ديگه رو هم آقاي شصت چي صدا مي زدم اونجا

EASPORTS-FIFA
23-03-2009, 16:44
دست شما درد نکنه.خودم فهمیدم:29::22:
ولی یه چیزی که من تو مرد 1000 و 2000 چهره خوشم میاد اینه که نقش بچه سوسولا خیلی به مهران مدیری میاد و خیلی خوب بازی میکنه نقش یه بچه سوسول رو:16:

MichaelMoore
23-03-2009, 18:04
مرد دو هزار چهره واقعا طنز اجتماعی فوق العاده ای نسبت به هزار چهره داره..
طنزی که واقعیتها در اون بیشتر ...
در همین قسمت اولی سکانسهای برتر زیادی داشت...
که یکیش همینی بود که بخاطر سوء سابقه مجبور میشه به سمت نقش بازی کردن و مهران مدیری بودن بره!!

Havbb
23-03-2009, 18:17
ثبا احوال شيراز دقيقا به همون بهم ريختگي هي بود كه نشون داده بودن.خودم رفتم ديدم،هم ديگه رو هم آقاي شصت چي صدا مي زدم اونجا
چه باحال ، تکیه کلامشون این به به نیست؟
_____
اونجا بود که داشت چیز پاک میکرد تو دایره ، هی میپاشید اینور اونور و اونجا که پدرش میگفت این حافظ دیگه خوب کار نمیکنه باید کم کم برم تو کار سعدی خیلی خنده دار بود.... این مادرش هم پایه خندس...

sin2x=2sinxcosx
23-03-2009, 18:19
به نظر من که شروع فيلم اين قدرها هم که ميگين بد نبود . اتفاقا جالب هم بود . مخصوصا اون صحنه بيدار کردن مسعود از خواب توسط مادرش . قيافه و حرکات بي صداي آقاي مديري . کلا خيلي فوق العاده بازي مي کنه . مخصوصا پدرش .
ولي فقط اميدوارم بذارن درست و حسابي پخش بشه . مرد هزار چهره که يادتونه . شب که پخش ميشه يه ذره از قبل سانسور شده . بعد فرداش که ميخوان تکرارشو پخش کنن ميان يه کمه ديگه سانسور ميکنن . کلا علاقه ي مضاعفي دارن به اين کار .

mahsa1469
23-03-2009, 18:47
فيلمبردار
سعيد عباس اصفهاني
منوچهر عباس اصفهاني
كارگردان
مهران مديري
نويسنده
محراب قاسم خاني
خشا يار الوند
بازيگر
يوسف صيادي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دریا امینیان
بهاره ریاحی
عباس نائی
امید روحانی
پژمان بازغی،کیهان ملکی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ژاله شعاری
رضابرزگر
امیرحسین کلانتری
صدرالدین حجازی
غلامرضا نیکخواه
هادی عطایی
نوید خداشناس
سام نوری
رضا فيض نوروزي
عارف لرستاني
بيژن بنفشه خواه
بيوك ميرزايي
الهام شعباني
شقايق جودت
پروين قائم مقامي
سحر زكريا
مهران مديري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سيامك انصاري
علي لك پوريان
محمود سالاروند
قاسم طاهراحمدي
مريم بخشي
محمد مجدزاده طباطبائي
فلامك جنيدي
فلور نظري[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تهيه كننده
مجيد آقاگليان
حميد آقاگليان
طراح گريم/چهره پرداز
مهرداد شكرابي
عكاس
سعيد عباس اصفهاني
صدابردار
محمد حاتم نژاد
حميد گرمابدري

gmuosavi
23-03-2009, 20:34
يوسف صيادى در نقش رضا عنايتى

تصويربردارى بخش ورزشى مجموعه مرد دو هزار چهره در ورزشگاه اكباتان به پايان رسيد.
در اين مجموعه طنز مسعود شصت چى كه نقش آن را مهران مديرى برعهده دارد سرمربى تيمى سبزپوش مى شود كه در مسابقات مهمى قرار است بازى كند. در اين تيم هم بازيكنانى حضور دارند كه گريم آنها شباهت زيادى به بازيكنان سرشناس استقلال و پرسپوليس دارد.

در اين مجموعه يوسف صيادى قرار است نقش رضا عنايتى را بازى كند و براى تيمش گل بزند. البته در كنار رضا عنايتى، چهره هاى ديگرى مثل عليرضا واحدى نيكبخت، حسين كاظمى و... هم به چشم مى خورد.

elendil
23-03-2009, 20:47
سهمون طور که یکی از دوستان گفتن به نظر من بهتر هست زود قضاوت نکنیم تازه قسمت اولش که خوب بود کلا کار های مهران مدیری به نظ رمن از قسمت3 بهتر میشه شب های برره یادتون نیست یا همین مرد هزار چهره.

این مسئله رو دقیقا میشه توی باغ مظفر دید که تا قسمت سوم خیلی به کارای قبل مدیری از نظر طنز شباهت نداشت

eshghe eskate
23-03-2009, 20:58
خوب اولاش بود نمیشه زیاد انتظار داشت ولی کلا کارش جالبه.اگه بخوایم دقیق شیم تک تک حرکاتش معنی داره و اعتراض آمیز.طنزش هم که بیسته!!تا حالا کسی نتونسته با ساده ترین حرکات انقد عالی طنز کار کنه(البته تو ایران!).من که هم بازیشو میپسندم و هم محتوای کارها شو.خیلیا طنزو با مسخره کردن و هذل اشتباه گرفتن.ولی مهران مدیری با طنز رو به معنای واقعیش با عقایدش قاطی میکنه و یه کار عالی مثل مرد 1000 چهره و 2000 چهره در میاد!

استبداد
23-03-2009, 21:01
قسمت اول که زیاد جالب نبود
امیدوارم از امشب دیگه درست بشه

این مسئله رو دقیقا میشه توی باغ مظفر دید که تا قسمت سوم خیلی به کارای قبل مدیری از نظر طنز شباهت نداشت

اون برای برنامه های 90 شبی هست که سریال باید کم کم بین مردم جا بیفته
نه وقتی برنامه 15 قسمتی هست

Majid393
23-03-2009, 22:23
امشب قشنگتر از دیشب بود .....
کم کم داره سوتی دادن های مسعود شصت چی شروع میشه ....... :دی

resident_evil
23-03-2009, 22:30
خيلي باحال بود !!! البته من تمام كارهاي مديري رو دوست دارم !!!
واقعا فوق العادس !!!اونجا كه يارو ميگفت شما كلاهبرداري گرفتنت زندان بود هي ميگفت شما لطف دارين خجالتم ندين خيلي باحال بود !!!
واي اونجا كه پژمان بازغي بهش ميگفت اون آقا به مهران مديري گفت زنگ بزن تو چرا زنگ زدي اينم هي ميگفت زشت بود اگه زنگ نميزدم قول داده بودم !!!

sms11
23-03-2009, 22:30
به نظر من هم دیشبش قشنگ بود هم امشبش
خیلی خندیدیم
مخصوصا اونجایی که اون یارو و مدیری سر کار از پله ها با هم دعوا کردن

استبداد
23-03-2009, 22:43
نسبت به دیشب بهتر بود
باز هم نسبت به مرد هزار چهره چیزخاصی نبود
اما به نظر بهتر میشه
حد اقل با مقایسه ی برنامه دیشب و امشب میشه به این نتیجه رسید

vandu
23-03-2009, 22:48
خیلی بهتر از دیشب بود...
و البته هنوز تا اون جایی که هممون میخوایم چند شب مونده...

*Necromancer
23-03-2009, 22:50
امشب باحال نبود! اون سکانسی که رفته بود استخدام شه از اونجایی که با یارو تو راهپله مسابقه می ده تا اونجایی که رئیسه میاد تحویلش می گره و بعد ضایش می کنه عینا از رو یکی از فیلمای جیم کری تقلید شده بود!
اونجایی هم که تو اتاق بازجویی داشت ادا در میاورد از رو مستر بین تقلید کرده بود
اصلا حال نکردم

Majid393
23-03-2009, 22:52
اینم یه تیکه از قسمت اولش . جایی که باباش بهش میگه :

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
بیشعور حالا که من افتاده ام از پا چرا

Fate2646
23-03-2009, 22:52
واقعا امشبش خوب بود ولی هنوز برای عالی شدن جا داره. من معرفی بازیگرارو (تیتراژ اغازین) قسمت قبل ندیده بودم خیلی خدا ساختن نیمرخ کامل بازیگرا واقعا ته خندس مخصوصا اینکه 2 تا 2 تا با هم نشون میده

saeed_cpu_full
23-03-2009, 23:11
خيلي بهتر شده ... اونجا كه ميگفتن ميخوام بريم رو آنتن ، مديري هي آسمون رو نيگاه ميكرد :31::31:

محمد88
23-03-2009, 23:26
موسیقی متنش رو دقت کنید...
موسیقیه کلاسیکش یه جورایی آدمو یاد کارای کمدی کلاسیک غرب میندازه...
خیلی زرنگه...میدونه چه جوری مخاطبو تحت تاثیر قرار بده.

استبداد
23-03-2009, 23:58
موسیقی متنش رو دقت کنید...
موسیقیه کلاسیکش یه جورایی آدمو یاد کارای کمدی کلاسیک غرب میندازه...
خیلی زرنگه...میدونه چه جوری مخاطبو تحت تاثیر قرار بده.
آره
کلا" خیلی از موسیقی های متنی که توی این سریال توی 2 قسمت شنیدیم
کارای کلاسیک بودن

elendil
24-03-2009, 03:17
اون برای برنامه های 90 شبی هست که سریال باید کم کم بین مردم جا بیفته نه وقتی برنامه 15 قسمتی هست

خب برو به مهران مدیری بگو که از همون ثانیه اول قسمت اول شروع کنه بره اصل داستان رو ببره جلو دوربین بدون مقدمه و هیچ چیزی !!!! :d

ghermezeteh
24-03-2009, 06:24
کارهای مهران مدیری همیشه اوایلش زیاد جالب نیست و حتی در بعشی موارد افتضاح هم هست ولی کم کم میفته رو غلطک و جالب میشه همه کارهاش رو که نگاه کنید از همون جنگ 77 تا الان. که البته این کار هم اوایلش بد نبود ولی عالی هم نبود به قسمت های دیدنی سریال هنوز نرسیدیم
البته یه فرق مرد 2 هزار چهره با هزار چهره اینه که پارسال مسعود شصت چی ناخواسته وارد اون ماجراها میشد ولی امسال خودش هم دوست داره وارد این داستان ها بشه.

یک سوتی این سریال داشت.من که در شیرازم دیدم که در مهرام مدیری در راه برگشت به شیراز سوار اتوبوس بود.بعدش یک دفعه از تونل اومد بیرون!!!اخه جاده ی تهران به شیراز که تونل نداره!!!من خودم رفتم
بله جاده هراز بود.

شهرام_ایرانی
24-03-2009, 07:18
یک سوتی هم که من از فیلم برداری گرفتم این بود که تو شب وقتی داشت اتوبوس رد میشد چراغ راهنمای ماشینی که کنار جاده توقف کرده بود تا این ها از اتوبوس فیلم بگیرن تو کادر دوربین افتاده بود

mshiraz.2009
24-03-2009, 07:25
مهران مدیری هر وقت یه سریال طنز می سازه باید رو فرهنگ کشور تاثیر بذاره. تا حالا دقت کردین؟

Little Sparrow
24-03-2009, 10:46
طنزش خیلی معنی داره.اونجا که داشت تو اینه نگاه میکرد و عینکش رو برداشت من تو دلم به جاش گفتم حالا که این طور شد واقعا کلاهبردار میشم.

altair
24-03-2009, 11:13
اره واقعا معنی دار هست منم چنین تصوری کردم که یه ادم به خاطر مشکلات زندگی هست که دست به چنین کارایی میزنه و دلیل اصلیش هم همین مردم هستن وقتی این سریالو میبینم نمیدونم چرا یاد داستان جوجه اردک زشت میفتم که چطور باهاش رفتار میکردن حکایت همین مسعود بدبخت هست یه چیزی که دیروز برام خیلی جالب بود اونجا بود که مرده ده تا سکه داد به مهران مدیری تا بیاد برنامه رو اجرا کنه مهران مدیری به خودشم رحم نکرد و این جور چیزا رو گفت که تو پشت صحه ها هست واقعا جالب بود اینم برای اونایی که مدام میگفتن چرا این مهران مدیری انقدر از همه انتقاد میکنه بدبخت خودش از خودش هم انتقاد کرد.

eshghe eskate
24-03-2009, 11:33
خيلي بهتر شده ... اونجا كه ميگفتن ميخوام بريم رو آنتن ، مديري هي آسمون رو نيگاه ميكرد :31::31:
:laughing: آره منم اون تیکه رو خیلی حال کردم و خندیدم:laughing:تو خونه به جز من هیچکی نگرفت چی شد!!:31:

مهران مدیری هر وقت یه سریال طنز می سازه باید رو فرهنگ کشور تاثیر بذاره. تا حالا دقت کردین؟
آره اون سال سر شب های برره چه بلوایی شد!:ohno:

elendil
24-03-2009, 12:13
از همه انتقاد میکنه بدبخت خودش از خودش هم انتقاد کرد.

حالا امسال که طیف مخاطبی که داره بهشون گیر میده به طور رسمی از کارگردانا شروع شدش ببینیم به چند دسته گیر میده توی این 15 روز :d:d:d

Facon_Archi
24-03-2009, 13:15
اون قسمتی که مسعود شصتچی میره پیش پدر سحر و هی می گه سحر خانوم خوب هستن؟

و پدر سحر می گه اون دیگه نمی خواد با تو ازدواج کنه ،
پدر سحر میگه بیا با هم یه شرکت هرمی درست کنیم وقتی وضعت خوب شد سحر خودش میفته رو پاهات

آقا این حرفا چیه میفته رو پاهات چیه بگو میفته به پات

:))))))))

Fate2646
24-03-2009, 13:17
از معنی دار بودن که شکی توش نیست اونجا تو اتوبوس که میگه برای سلامتی مدیری یه کف مرتب هم با حال بود اخه معمولا صلوات میفرسن

استبداد
24-03-2009, 15:48
از معنی دار بودن که شکی توش نیست اونجا تو اتوبوس که میگه برای سلامتی مدیری یه کف مرتب هم با حال بود اخه معمولا صلوات میفرسن

آره
خیلی کم (توی تلوزیون حد اقل) دیدیم که کف بزنن به جا صلوات

حالا امسال که طیف مخاطبی که داره بهشون گیر میده به طور رسمی از کارگردانا شروع شدش ببینیم به چند دسته گیر میده توی این 15 روز :d:d:d

ایده خوبی هست
اینطوری دیگه شاید بعد از اتمام سریال کمتر صنف های مختلف به سریال اعتراض کنن که چرا فلان شغل اونطوری بود!!

MaaRyaaMi
24-03-2009, 17:06
از همه انتقاد میکنه بدبخت خودش از خودش هم انتقاد کرد.

آره !
مث اون قسمتی که تو اتوبوس بود طرف گفت راسته میگن مدیری کلاس میزاره و راننده داره و اینا ... : دی

bleu2u4u
24-03-2009, 17:28
این دو قسمت که به نظر من از دو قسمت اول مرد هزار چهره خیلی بهتر بود
توی اون سریال قسمت اول و دوم خیلی ضعیف بود ولی توی این مدیری از همین اول میخ و محکم کوبیدش
مخصوصا اون صحنه ی عروسی و بعدش که واقعا تاثیر گذار بود و ادم رو قانع میکرد

AmirDanT
24-03-2009, 18:16
دوستان کسی میدونه موسیقی متن دیشبش که قطعه پیانو و و یولون بود اثر کیه؟

vandu
24-03-2009, 20:13

اگه کسی می دونه بره اینجا:

ghermezeteh
24-03-2009, 20:31
دوستان اینکه میگن مهران مدیری رو دزدیدنش صحت داره؟

vandu
24-03-2009, 21:07

شـــــــــــایــــــــعــ ـــه

vandu
24-03-2009, 22:25
امشب خیلی جالب نبود...
چون درباره زندگی خودش بود خیلی به بقیه ربطی نداشت...

arash66_2m
24-03-2009, 22:29
سلام.
اگه میشد تایمر پخش هر شب این یه کمی بیشتر بود خیلی خیلی بهتر بود.:27:
+ زیاد هم مال امروز بد نبود.

bleu2u4u
24-03-2009, 22:34
اتفاقا امشب خیلی جالب بود
نسبت به دیشب که خیلی بهتر بود ولی خب انتظار بیشتر از این حرفاست
اگه همین روند روبه جلو رو داشته باشه عالیه

ElmO
24-03-2009, 22:35
+ زیاد هم مال امروز بد نبود.

اتفاقا امشب خیلی جالب بود

سلام ..

امشب ، اون قسمتی که میگفتن : " نه ، معلما ناراحت میشن ، پزشکا ناراحت میشن و ..." ، ته تیکه بود : دی ..
اینو خیلی خوب اومده بود ..
دو قدم مانده به صبحش هم جالب بود : دی ..

یا حق

:40:

amin123
24-03-2009, 22:42
سلام ..

امشب ، اون قسمتی که میگفتن : " نه ، معلما ناراحت میشن ، پزشکا ناراحت میشن و ..." ، ته تیکه بود : دی ..
اینو خیلی خوب اومده بود ..
دو قدم مانده به صبحش هم جالب بود : دی ..

یا حق

:40:

کاملااااااااااااا تایید میشه....

رسما تیکه بود. تیکه تمام عیار....

آخه خودش هم در مثلث شیشه ای که از شبکه تهران پخش میشد (سال پیش) دقیقا همین حرف را زده بود...........

حالا اینجا توی فیلم هم آوردش......

RoYaYeEe_NiIiLi
24-03-2009, 22:43
نمی دونم چرا من هر وقت پشت صحنه ی فیلم های مهران مدیری رو میبینم حرسم می گیره...آخه وقتی بقیه می خندن یا سوتی می دن،انقدر چپ چپ نگاه می کنه که یارو سکته می کنه...ولی خودش راحت بلند بلند می خنده....
امشب هم جالب بود....مخصوصا اون قسمتی که می گفت با آب پرتقال خوابش می پره:))

rosenegarin13
24-03-2009, 22:43

از باخ بود

Big-Boss
24-03-2009, 22:52

زوجی که قصد اخاذی و روبودن مهران مدیری (مرد دوهزار چهره) را داشتند توسط ماموران پلیس شناسایی و دستگیری شدند.....
ادامه در:

Fate2646
24-03-2009, 22:58
اقا ولی به هرچی منتقده توهین کرد یعنی اون حرفه اخرشو به یارو از ته دل زد که شغل منتقدی چیه . راستی این زندگیه واقعی مدیری بود من از زندگیش زیاد خوشم نیومد . اونجا هم که داشت مارو توصیف میکرد باحال بود بازوغی جولو خودشو گرفته بود که نخنده

soliman
24-03-2009, 23:15
امشب اون تیکه ش جالب بود که با دوربین اینور و اونور میرفت من که ترکیدم از خنده.

EASPORTS-FIFA
24-03-2009, 23:36
من نمیدونم چرا هیچ وقت خندم نمیگیره؟هر وقت فیلم طنز میبینم اصلا خندم نمیگیره.ولی این کارای مهران مدیری رو میپسندم.یه لبخندی بر لبانمان مینشیند:)فقط خیلی بده که دیگه از اون به به،به به گفتن ها خبری نیست.

dogtag
24-03-2009, 23:51
بچه ها اون آهنگی که تو قسمت دوم پخش شد (تو ضد حال عروسی) رو کسی نمی شناسه؟
دیوونه اش شدم!

بچه های بخش موسیقی جواب ندادند، گفتم از شما بپرسم.

اگر می دونید لطفاً بگید.

مرسی

elendil
24-03-2009, 23:56
ایده خوبی هست اینطوری دیگه شاید بعد از اتمام سریال کمتر صنف های مختلف به سریال اعتراض کنن که چرا فلان شغل اونطوری بود!!

من فک نکنم اصناف مختلف با اینکه اول اومده به خودش به طور اساسی گیر داده راضی بشن که بهش بعد سریال حتی اگه کمتر گیری داده باشه گیر ندنو پدر سریالو در نیارن :d:d:d

Rmin69
25-03-2009, 00:06
به نظر من خیلی کند پیش میره، ولی کنایه هاش خیلی عالیه.
توجه کردین قیافه مجری برنامشون چقدر شبیه رضا رشیدپور در آوردن؟ در جریانید ممنوع التصویر هست که؟

iman_s
25-03-2009, 00:17
امشب چند تا تیکه و کنایه جالب داشت ولی خوب در نیومده بود.لودگیش بیشتر بود.

JEFF_HARDY
25-03-2009, 00:29
هنوز منتظريم اوج بگيره،از يه قسمتي به بعد كامل كارش عام پسندانه مي شه،فكر كنم قصد داشته اين سري كارش رو عميق تر بسازه به خاطر همين شوخي هاش بي نمك تر شدن،البته به نظر من

Sara
25-03-2009, 00:38
کلا مهران مدیری سریالهاش کم کم اوج میگیره ، قسمتهای اول ممکنه خیلی جذاب نباشه اما هر قسمت نسبت به قسمت قبل خیلی بهتر میشه . امشب اونحایی که جریان مار رو برای بازغی تعریف میکرد + حرکت با دوربین خیلی بامزه بود :d

elendil
25-03-2009, 00:49
کلا مهران مدیری سریالهاش کم کم اوج میگیره ، قسمتهای اول ممکنه خیلی جذاب نباشه اما هر قسمت نسبت به قسمت قبل خیلی بهتر میشه . امشب اونحایی که جریان مار رو برای بازغی تعریف میکرد + حرکت با دوربین خیلی بامزه بود :d

حرکت با دوربین که توی آنونس هایی که از سریال نشون میداد هم فوق العاده بود من منتظر بودم از اون اول ببینم کی کارگردان میشه که اون قسمت هارو بچسبم به تلویزیون

اون قسمت تعریف ماجرای مار هم با سفسطه ملتو خندوند

dogtag
25-03-2009, 00:57
به نظر من که هنوز جالب نشده!
به قیافش هم نمیاد که بشه!

آخه همه چیش رو تو اون 1000 چهره ی اولش رو کرد.
غیر از قسمت دوم.

خدایی آدم از یه طنز انتظار نداشت. خیلی ردیف بود.
تا قبل از عروسی ، اتمسفرش کاملاً آکوستیک بود ولی بعدش روستیک شد!!!

خیلی تاثیر گذار بود.

همین!

CinemaTik
25-03-2009, 01:13
به نظر من خیلی کند پیش میره، ولی کنایه هاش خیلی عالیه.
توجه کردین قیافه مجری برنامشون چقدر شبیه رضا رشیدپور در آوردن؟ در جریانید ممنوع التصویر هست که؟

کی گفته رشیدپور ممنوع التصویره !؟ :18: تا همین دو هفته پیش ، هر هفته شبکه اصفهان دو سه ساعت رو آنتن بود !

altair
25-03-2009, 10:53
دیروز میان سه قسمتی که پخش شد به نظرم از همه بهتر بود اون صحنه که داشت میگفت یهو یه سر داشت طول انقدر عرض انقدر یهو دهنشو باز کرد اتیش زد من خودمو کنار کشیدم کتاب ها سوختن واقعا که خیلی زود جو میگیردش ته خنده بود.

Fate2646
25-03-2009, 11:18
یه زمانی یه شایعه (شایدم واقعیت)درست شد که در پی بیرون کردن فرزاد حسنی و امدن مثلث شیشه ای و اون چند تا برنامه که بر عیله دولت بود با انکه رشید پور کاره ای نبود ایشونم انداختن بیرون بعد یه مدتم گفتن که بخشیده شدن

gmuosavi
25-03-2009, 12:07
سلام !

به نظر من ، مدیری خیلی هوشمندانه کار می کنه

به همه داره تیکه میندازه !

مثلا اونجاش که اون تهیه کننده گفت یا پزشک ها شوخی کنیم ؟ گفته نه !. با معلما ، با کشتیگیرها و ...

یا اونجا که به منتقده گفت : ببخشید منتقدی شغله ؟ یعنی پول میگیرید فیلم میبینید ؟ عالی بود

کلا جدا از طنزش ، کار درامش هم خیلی عالیه

اون قسمت که دید سحر عروسی می کنه براش غصم شد

در عین خنده غم پنهانی تو کارشه

یکی از اشکالاتش هم اینه که مسعود خیلی رسمی صحبت می کنه

اگه مثل قسمت اول حرف میزد بهتر بود

omid81
25-03-2009, 12:24
سلام !

به نظر من ، مدیری خیلی هوشمندانه کار می کنه

به همه داره تیکه میندازه !

مثلا اونجاش که اون تهیه کننده گفت یا پزشک ها شوخی کنیم ؟ گفته نه !. با معلما ، با کشتیگیرها و ...

یا اونجا که به منتقده گفت : ببخشید منتقدی شغله ؟ یعنی پول میگیرید فیلم میبینید ؟ عالی بود

کلا جدا از طنزش ، کار درامش هم خیلی عالیه

اون قسمت که دید سحر عروسی می کنه براش غصم شد

در عین خنده غم پنهانی تو کارشه

با همه ی گفته هاتون موافقم . تقریبا" هر چی رو که من میخواستم بگم , شما گفتید .

یکی از اشکالاتش هم اینه که مسعود خیلی رسمی صحبت می کنه

اگه مثل قسمت اول حرف میزد بهتر بود

این یه مورد و قبول ندارم :31: . به نظر من زیادم بد نیس . یعنی اصن بد نیس که بخاد زیاد یا کم باشه . اتفاقا" خیلی هم جالب تر شده اینجوری (البته به نظر بنده)
Tnx

vandu
25-03-2009, 13:19
باید قبول کنیم که صرفا تیکه انداختن طنز محسوب نمیشه؛
البته با شناختی که همه مردم از مهران مدیری دارند می دونن که مهران کارش رو بلده و وقتش که بیاد همه رو از خنده روده بر می کنه...

momkhbpsp
25-03-2009, 14:14
چرا انقدر بعضی از بچه ها کم لطفی میکنن
دیشب معرکه بود
آناناس - دوربین - مار -بیلیارد-و...
تیکش هم فک کنم امسال این باشه <سلام علکم سلام علکم> البته واسه این انتخاب زود هست
راستی من فک کنم یه صحنه دیشب سانسور شد
اونجایی که کلید ماشین رو اون یارو سرایدار داد به مهران/ مهران یه جوری رفتار کرد که الان ماشین رو نشون میده اما نداد
این چندماه ازبس فیلم خنده دار درست حسابی tv نزاشته بود خنده یادمون رفته بود
البته به جزء سریال یوسف:27:

RoYaYeEe_NiIiLi
25-03-2009, 14:35
به نظر من هم کاراش عالیه...منتقدین هم یکم کم لطفی می کنن...خب من چیز خیلی خوبی که تو این قسمتش دیدم این بود که اون خودش رو هم مورد نقد قرار داد...جوری نشون داد که همه از مهران اصلی بدشون میاد...خسیسه...بد اخلاقه...و این قدرت می خواد که آدم خودش رو اینطوری نشون بده...
علاوه بر بازی قشنگ خودش...من عاشق بازی مادرش هم شدم...خیلی قشنگ بازی می کنه...خدا وکیلی من تا از زن هایی که نقش مادر رو بازی می کنن به اندازه ی این خوشم نیومده بود...
ولی در کل اون کارش اینه که به همه تیکه می ندازه...به همه می ندازه...تازه به نظرم نسبت به سریال های قبلیش این سریال تیکه هاش کمتر هم شده...
کلا سریال با حالیه...:27:...کاش ما رو هم یه دفعه مهمون تلوزیون می کردن و 10 تا سکه بهمون می دادن...:27:

mahsa1469
25-03-2009, 14:48
سلام بچه ها
این ماره واقعا مال مهران مدیری بود اگه اشتباه نکنم تو فیلم همیشه پای یک زن در میان هست هم بود:18:

elendil
25-03-2009, 14:55
سلام بچه ها این ماره واقعا مال مهران مدیری بود اگه اشتباه نکنم تو فیلم همیشه پای یک زن در میان هست هم بود

من هم اولش چنین فکری میکردم که مال خودشه باشه

دوستان دقت کردید که طنز در طنز به وجود آورده دیشب بعد اینکه برنامشون تموم شد و حتی در طی اون برنامه که یه جورایی فیلم در فیلم کرده بود هم طنز ساخته بود :d:d

sin2x=2sinxcosx
25-03-2009, 15:13
سلام بچه ها
این ماره واقعا مال مهران مدیری بود اگه اشتباه نکنم تو فیلم همیشه پای یک زن در میان هست هم بود:18:

ديشب اخبار شبانگاهي ساعت 22 مي گفت يه شخصي هست که حيوانات وحشي رو براي فيلم هاي سينمايي تعليم ميده . تو اون جا اين ماره هم بود . بعد تو پشت صحنه اين قسمت که مار دور مهران مديري رو گرفته بود و يه لحظه خنديدن و به اصطلاح کات شد همون مرده يه لحظه اومد تا مار رو از روي گردن مهران مديري باز کنه و براي برداشت بعدي آماده کنه اگه دقت کرده باشين .
بنابراين نتيجه اينکه فکر کنم نه مال خودش نيست .

ضمنا مسعود شصت چي بعد از ديدن صحنه ي عروسي سحر قاطي کرد يا عمدا خودشو زده به ديوونگي ؟
چون واقعا معلومه که قاطي کرده . مثل صحنه ي توصيف حرکات مار به پژمان بازغي .

Libra
25-03-2009, 15:47
خیلی از خودش تعریف میکنه

یه جوری شدم من

کلا مهران مدیری خودشو زیاد تحویل میگیره ، بهترین نقش ها ، بهترین بازیگر نقش مقابل و ...

این سریال جدیدشم که هی داره خودشو به رخ ملت میکشه (( روان شناس مخصوص و سفر پاریس و خونه زندگی مدرن و شیک و ... ))

البته هنر بالایی داره ، و بعضی کاراش واقعا معرکه است

mehdi30nema
25-03-2009, 16:18
متاسفانه نبود پیمان قاسم خانی کاملا به چشم میاد ، اصلا این سه قسمت تا اینجا که راضی کننده نبود و مهمترین نقطه ضعف هم متن های ضعیف هست

4870x2
25-03-2009, 16:22
كم كم داره جالب مي شه مخصوصا اون تيكه شيرآب و نعلبكي
اگه دقت كرده باشين از امشب عاشق يه خانومي مي شه(اسمش رو يادم رفت) پس منتظر سوتي هاي عشقي مديري باشين

Behsood
25-03-2009, 16:39
سلام
فقط این دیالوگ اش رو به شدت خندیدم! :

نمیدونم بازیگر تو نقش فرو میره یا نقش تو بازیگر ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elendil
25-03-2009, 16:44
كم كم داره جالب مي شه مخصوصا اون تيكه شيرآب و نعلبكي اگه دقت كرده باشين از امشب عاشق يه خانومي مي شه(اسمش رو يادم رفت) پس منتظر سوتي هاي عشقي مديري باشين

اسمش سحر زکریا بود :d:d:d

MichaelMoore
25-03-2009, 17:57
واقعا داره خیلی خوب پیش میره و باید کمی و فقط کمی صبر کرد..آره قبول دارم نبود سرپرست نویسندگان خیلی تو ذوق میزنه و البته تغییر کار و شکل کار مهران مدیری هم قشنگ معلومه و الکی آدم رو نمیخندونه
هنر مهران مدیری داره یه جوری نشون داده میشه که هیچ کس دسگه ای نمیتونسته این نقش رو غیر از مهران مدیری بازی کنه
نه فکر کنم این همون مار خودشونه که پسر مهران مدیری همین فرهاد که انتخاب موسیقی هم باهاش بوده میگفت باهاش کشتی هم میگیرن
شکلش که همون بود دیگه خبر دقیقی ندارم
ولی جالب بود دیالوگ اون سرایداره که میگفت آدم که توخونش مار نگه نمیداره!!

omid81
25-03-2009, 19:02
از یه دیالوگش خیلی خوشم اومد :

- روانشناس : پاریس بودی ؟
-مسعود شصتچی : آره , عین خارج بود !! :d

اصل دیالوگاش رو نمیدونم ولی توی همین مایه ها بود .

Tnx

esool
25-03-2009, 20:20
متاسفانه نبود پیمان قاسم خانی کاملا به چشم میاد ، اصلا این سه قسمت تا اینجا که راضی کننده نبود و مهمترین نقطه ضعف هم متن های ضعیف هست
دقیقاً درسته.
یکی از بزرگترین عوامل موفقیت مدیری تا اینجا پیمان قاسم خانی بوده و نبودش هم توی این مجموعه خیلی به چشم میاد.
یادمه یه مجموعه دیگه هم بدون پیمان قاسم خانی ساخته بود که اونم زیاد جالب از آب در نیومده بود ولی یادم نیست کدوم بود.

s_paliz
25-03-2009, 21:03
مهران مدیری و ایرج طهماسب خوب کار کردن...
یکی نظر سنجی بزاره مرسی

Facon_Archi
25-03-2009, 22:26
خیلی داره کش دار میشه!
زودتر باید از مهران مدیری در بیاد

Sara
25-03-2009, 22:29
خیلی داره کش دار میشه!
زودتر باید از مهران مدیری در بیاد

این اتفاق احتمالاً توی قسمت بعد می افته . اما تا اینجا که ضعیفتر از مرد هزار جهره است ، شاید هم به خاطر اینه که جریان کلی داستان برای ما تکراریه و فقط سوژه ها تغییر می کنن .

Facon_Archi
25-03-2009, 22:34
آره همش مرد 1000 چهره هست.
خودشونم راضی نبودن قسمت 2 رو بسازن

به نظر منم بهتر بود که نمی ساختن!

Behsood
25-03-2009, 22:51
سلام
بعد سیل انتقادات و محکوم کردن های اقشار مختلف جامعه از قبیل اتحادیه ی دزدهای پایتخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهران مدیری اعلام کرد دیگه برای تلوزیون چیزی نمیسازه و اگر بخواد کاری بکنه در عرصه ی سینما خواهد بود ...

اما ساختن دنباله ی همان سریال جنجالی یک سوال رو در ذهن من بیننده به وجود میاره که "چرا؟"

جواب بنده : احتمالا پیشنهادی بهش دادن که نتونه رد کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسپانسر هم که ماشاء الله وضع اش توپه! ...
الانم برای هیچکدومشون هیچ مهم نیست که تکرار قبلی هست یا نه!

Sara
25-03-2009, 22:58
من فکر می کنم چون این سریال 13 قسمت بیشتر نیست و کوتاهه شاید بهتر باشه برای نتیجه گیری تا پایان سریال صبر کنیم . فعلاً که همگی در حال waiting میباشیم !

omid81
25-03-2009, 23:00
آره همش مرد 1000 چهره هست.
خودشونم راضی نبودن قسمت 2 رو بسازن

به نظر منم بهتر بود که نمی ساختن!
دیگه به این فجیهی که شما میگید هم نیس . نمیساختن بهتر ... !! /; اونا وقت گذاشتنو هزینه کردن تا ما رو چن دقیقه بخندونن (میدونم این جمله ها کلیشه ای شده !! , ولی ... ) , فک نکنم انصاف باشه این جوری بگید .
Tnx

Facon_Archi
25-03-2009, 23:00
بله منم موافقم
چون اکثرا کارای مدیری کم کم بهتر میشه
ما هم چنان امید واریم!

Facon_Archi
25-03-2009, 23:01
دیگه به این فجیهی که شما میگید هم نیس . نمیساختن بهتر ... !! /; اونا وقت گذاشتنو هزینه کردن تا ما رو چن دقیقه بخندونن (میدونم این جمله ها کلیشه ای شده !! , ولی ... ) , فک نکنم انصاف باشه این جوری بگید .
Tnx

خودشونم به ساختنش راضی نبودن دیگه که 2 شو بسازن!

JEFF_HARDY
25-03-2009, 23:01
دقيقا،الان در حالت stand by هستيم تا بخواد را بيفته،آخه 13 قسمتي كه 3 قسمتش هنوز اون بمب خنده اي كه بايد،نبوده زياد اميدوار كننده نيستا...

Behsood
25-03-2009, 23:11
سلام
به قول قدیمی ها :

سالی که نکوست از بهارش پیداست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته ی گفته های قبلی من به هیچ وجه اظهار نظری همراه خودش نداشت.
من که تا الان راضی بودم.
به خصوص از اون وام هایی که به زور از استانیسلافسکی میگرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farbod N73 me
25-03-2009, 23:14
خیلی فیلم تا اینجا نا امید کننده بوده
اصلا تا به اینجا من رو راضی نکرده

mahsa1469
25-03-2009, 23:18
بچه هامی گم این فرهاد مدیری که جزء عوامله چی کاره ی مهرانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sha7ab
25-03-2009, 23:27
والا قشنگ بود . من که حال کردم .

gmuosavi
25-03-2009, 23:29
تیکش هم فک کنم امسال این باشه <سلام علکم سلام علکم> البته واسه این انتخاب زود هست

اگه دقت کرده باشین اینو خیلی جاها گفته . حتی بهنوش بختیاری هم گاهی وقتا میگه

( البته این یه تیکه شعره که آخرشو نمیگن :27: یعنی نمیتونند بگن ! چون زشته ! )

سلام علیکم خوب هستین ......... چرا .... :31:

SPY.07
25-03-2009, 23:30
بچه هامی گم این فرهاد مدیری که جزء عوامله چی کاره ی مهرانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پسرشون هستند...

تو یکی از تاپیک های همینجا خوندم:

...همه این عوامل دست به دست هم داد تا توی این مجموعه فرهاد مدیری (پسر مهران) انتخاب کننده آهنگ ها باشه؛ البته اینکه واقعا فرهاد آهنگ ها رو انتخاب می کنه مشخص نیست؛ بهرحال مهران مدیری تا اونجایی که اطلاع دارم از مخاطبان خاص موسیقی کلاسیک محسوب میشه و خودش هم به تنهایی قدرت چنین کاری رو داره...

Fate2646
25-03-2009, 23:48
این قسمتش بد نبود باز قسمتای قبلی بهتر بود .به نظر من اصلا نباید تو شخصیت مدیری میومد چون معلوم بود از خودش انتقاد نمیکنه تا حالاشم چیز انتقاد امیزی از خودش نگفته و اون تعریف طنزو بیان نکرده فقط دارن این قسمت سریالو با تیکه ها و شوخی های بعضا بامزه (شایدم بیمزه ) جلو میبرن شاید این سریال اصلا نباید دنباله قبلی میبود و برای خودش یک 1000 چهره ی جدا میشد این جوری تماشاچی هم راضی تر میشد

PlayStation3
26-03-2009, 00:06
تا حالا که عالی بوده(4 قسمت اولش)...

iman_s
26-03-2009, 00:27
هر نقشش 3 قسمت میشه.
خلبان 3 قسمت.مربی 3 قسمت و ...

momkhbpsp
26-03-2009, 01:16
تا الان که خوب پیش رفته
یکی از بچه ها پرسید که اون مار واسه خودشه یا نه
من فکر میکنم واسه خودش باشه چون شنیدم تو خونش هم از این چیزا نگه میداره و یه جورایی باغ وحش داره

من تا اینجا فیلم تو سه چهار تا صحنه حس کردم داره سانسور میشه نمیدونم کسی دقت کرده؟

elendil
26-03-2009, 01:27
تا الان که خوب پیش رفته یکی از بچه ها پرسید که اون مار واسه خودشه یا نه من فکر میکنم واسه خودش باشه چون شنیدم تو خونش هم از این چیزا نگه میداره و یه جورایی باغ وحش داره من تا اینجا فیلم تو سه چهار تا صحنه حس کردم داره سانسور میشه نمیدونم کسی دقت کرده؟

ولی همونطوری هم که بچه ها گفتن تلویزیون چند وقت پیش انگاری یک نفریو که از این چیزا برا تلویزیون پرورش میده و نگه میداره نشون داده بود و این ماره رو هم دقیقا مثلشو داشته حالا اینو دیگه باید از خود مدیری پرسید برا خودشه یا نه :d:d:dd:d

ragbar12
26-03-2009, 01:49
به نظرمن هم اين فيلم تا اينجاش خوب بوده و يواش يواش بهتر ميشه مدل طنزاي مهران مديري اينجوريه

تكيه كلامي هم كه فكر كنم تو دهن مردم بيفته اينه

مادر جان ...:31:

danielo
26-03-2009, 04:21
به نظرم سریال قشنگی هست.
لطفا بین سریال 15 قسمتی و 90 قسمتی فرق بزارید

B3HZ@D
26-03-2009, 04:36
این مار به احتمال بسیار زیاد مال خود مهران مدیریه...
توی فیلم سینمایی همیشه پای یک زن در میان است مهران مدیری این مار همیشه باهاشه

franch
26-03-2009, 05:38
این مار به احتمال بسیار زیاد مال خود مهران مدیریه...
توی فیلم سینمایی همیشه پای یک زن در میان است مهران مدیری این مار همیشه باهاشه
تاييد ميشه.
منم ميخواستم همينو بگم كه شما گفتيد!

WaTeRsTyLeR
26-03-2009, 05:52
تاييد ميشه.
منم ميخواستم همينو بگم كه شما گفتيد!

خیر این مار ماله یه باباست که همه نوع حیوانی داره .یه بار مصاحبشو تو روزنامه خوندم اونجا گفت چطوری با مهران اشنا شده.این حیوانارو برا فیلم پرورش میده.یه بارم که پشت صحنه نشون میداد اومد طرف مار که از مهران مدیری بگیردش.فک کنم اون باشه

شـیـفــو
26-03-2009, 06:08
مار مال یه پرورش دهنده اینجور جک و جونورهاست ، گفتند که ، تلویزیون هم صاحب مار رو قبلا نشون داده . حیوانات بی خطر .
اون آفتاب پرست توی مرد هزارچهره که روی میز رئیس مافیا بود هم مال اون بنده خداست ، همین .
تو فیلم مهران خودشو اینجوری نشون داده وگرنه دیونه نیست که تو خونش حیاط وحش راه بندازه ، شاید یه قسمتی از حیاط خونش رو باغ وحش کرده ( که بعید می دونم ) .
مهربونی به سگ ، گربه و ... با حتی مار دلیل بر مالک حیوون نیست که .
درباره سانسور هم درست میگید . سریال کامل نیست .

M0H@mMaD
26-03-2009, 10:18
این سریالش اصلا محتوا و طنز نداره
برای چی انقدر مسخره شده ؟
کسی والپیپر از این بازی داره ؟

smahdis
26-03-2009, 10:49
تا حالا كه نتونسته منو بخندونه.

امير موسر
26-03-2009, 10:51
به نظرمن هم اين فيلم تا اينجاش خوب بوده و يواش يواش بهتر ميشه مدل طنزاي مهران مديري اينجوريه

تكيه كلامي هم كه فكر كنم تو دهن مردم بيفته اينه

مادر جان ...:31:

متنفرم از این تیکه کلام هایی که بعد از یه فیلم میوفته تو دهن مردم !

Sara
26-03-2009, 11:00
در مورد زندگی خودش مسلماً اغراق هم کرده شاید بیشتر از بقیه سوژه ها تا کسی صداش در نیاد ، زیاد نمیشه گفت این دقیقاً شخصیت حقیقی خودشه ، اما توی پشت صحنه ها مشخصاً که شخصیت مغروری داره ولی کلاً قسمت پشت صحنه بیشتر کاراش خودش از همه بیشتر خنده اش میگیره :d کلا ÷شت صحنه های بیشتر سریالهای طنز از خود سریال خنده دار تره !

Sara
26-03-2009, 11:02

جالب اینه که این فقط مخصوص مردم ایران نیست . بعد از پخش سریال لاست ( البته اصلاً قابل قیاس نیست فقط به عنوان مثال ! ) خیلی بحث این بود که اصطلاحات و تیکه کلامهاشون بین مردم رایج شده :31:

JEFF_HARDY
26-03-2009, 11:17
جالب اینه که این فقط مخصوص مردم ایران نیست . بعد از پخش سریال لاست ( البته اصلاً قابل قیاس نیست فقط به عنوان مثال ! ) خیلی بحث این بود که اصطلاحات و تیکه کلامهاشون بین مردم رایج شده :31:
كاملا موافقم.تو انگليس هم تيكه كلامهايي رو تو برنامه هاي تلوزيوني مد ميكردن،كه فرداش بچه هاي دبيرستان اونجا استفاده مي كردن.يه برنامه طنز بود كه اصطلاهش اين بود:am i bothered?عني فكر ميكني واسم مهمه؟اونا هم سر كلاس به معلم همينو مي گفتن،وقتي معلم مي گفت نمرت ضعيفه اونا مي گفتن am i bothered?:31::27:

mahsa1469
26-03-2009, 17:28
خلبان شدنش محدود به همین نقش بازی کردنشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

momkhbpsp
26-03-2009, 18:24
خلبان شدنش محدود به همین نقش بازی کردنشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه
اگه دیشب دقت کرده باشین آخرش با لباس خلبانی رفت گلاب به روتون دست شویی
بعد مهران واقعی اومد پیشه سیامک انصاری
احتمالا وقتی میبینه اوضاع خیته با همون لباس خلبانی میپیچونه در میره بعد میشه خلبان

star_6x
26-03-2009, 18:46
کسی این فیلمو میفروشه ؟ : دی

خیلی فیلمش باحاله
شبا ساعت چند پخش میکنه ؟

tekken god
26-03-2009, 19:10
سلام

نه
اگه دیشب دقت کرده باشین آخرش با لباس خلبانی رفت گلاب به روتون دست شویی
بعد مهران واقعی اومد پیشه سیامک انصاری
احتمالا وقتی میبینه اوضاع خیته با همون لباس خلبانی میپیچونه در میره بعد میشه خلبان کاملاً مؤافقم .
منم می خواستم همینو بگم ولی شما گفته بودید .
راستی کلّا بچّه ها یه نظر بدین از کدوم تیکّش بیشتر از همه حوشتون اومد ؟
من از دو تیکّش خیلی خوشم اومد یکی اونجا که داشت برای استخدام تو راه پلّه با اون یارو کشتی می گرفت که به نظرم از همه جاش با حال تر بود و یکی هم اونجا که می گفت :
ایشون ته دمشون همینجوری می پیچید بعد دمشون هی زنگ می زدن به من ! اینجاشم خیلی باحال بود .
حالا نظر دوستان چیه ؟

خیلی فیلمش باحاله
شبا ساعت چند پخش میکنه ؟
10 و 20 دقیقه از شبکه 3 سیما و تکرارش هم روز بعد ساعت 2 و 30 دقیقه بعد از ظهره .

mahsa1469
26-03-2009, 19:11
10/15
پخش می شه

استبداد
26-03-2009, 20:47

وقتی فیلم هنوز تموم نشده چطور بفروشن؟
احتمالا" یه یه مدت کوتاه بعد از تموم شدن فیلم dvd یش میاد بیرون

arash66_2m
26-03-2009, 21:12

:31:
مثلا خیلی از بس تو پی سی فعالی یا مثلا شغل دومی داری مگه ؟!
بشین نیگاه کن دیگه شبا همون 10.20 میده شبکه 3:27::40:

s_paliz
26-03-2009, 21:36
اون قسمت که شستچی مهمون برنامه بود تهیه کننده اون برنامه داشت پشت صحنه با موبایل حرف میزد جالب بود ... که طرف از اون ور میگفت بحث رو عوض کنید بعد تهیه کننده میخواست در مورد طنز چند تا شغل بحث کنن چند تا شغل رو نام برد به پزشکی که رسید اون طرف از اون ور گفت نه بهشون بر میخوره!!!
اگه یادتون باشه پارسال پزشکا از این فیلم شکایت کردن
واقعا تیکه توپی انداخت مهران مدیری

Behsood
26-03-2009, 21:38
سلام
سوتی این قسمت :

از خانوم سحریا خواستگاری کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sara
26-03-2009, 21:52
تبلیغ آدامس Relax!

vandu
26-03-2009, 22:12
قسمت امشب خیلی بیخود بود...

s_paliz
26-03-2009, 22:14
سلام
سوتی این قسمت :

از خانوم سحریا خواستگاری کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این سوتی بود؟!!!!!!!!

Behsood
26-03-2009, 22:22
این که اشتباها شبیه همه جور آدمی هست یه کم تو ذوق میزنه ...
تو قبلی ها باز بهتر بود مثلا اون شاعر رو ندیده بودن تا حالا یا دکتره چندین سال بود خارج بود و ...

اما تو این یکی همه خیلی خیلی اتفاقی شبیه مدیری اند!

از بس کار سریع بوده وقت نکردن یه موسیقی بسازن براش!

karkan
26-03-2009, 22:33
اه اه
یه جمله رو هزار بار میگه...اعصاب آدم رو" چیز" میکنه//////

کلا خیلی بیخوده///من دیگه از فردا شب نگاه نمیکنم...
شب خوش

Big-Boss
26-03-2009, 22:37
این که اشتباها شبیه همه جور آدمی هست یه کم تو ذوق میزنه ...
تو قبلی ها باز بهتر بود مثلا اون شاعر رو ندیده بودن تا حالا یا دکتره چندین سال بود خارج بود و ...

اما تو این یکی همه خیلی خیلی اتفاقی شبیه مدیری اند!

از بس کار سریع بوده وقت نکردن یه موسیقی بسازن براش!

دقیقا امشب خودم به همین موضوع فکر کردم
بهتر بود میگفتند یه خلبان جدید امشب برای پرواز میاد
اگه اونجوری بود که مهماندارا که داشتند از اخلاقش حرف می زدند باید درباره شباهت ظاهریش هم تیکه مینداختند
این مورد متاسفانه خیلی توی ذوق میزنه

Fate2646
27-03-2009, 00:49
تو همه اینا من با این دکتره خیلی حال کردم حرفاش باحاله توقسمت قبلی هم درباره یاروکه 3 شخصیت داشت باحال میگفت اخرشم کرفس شد. متاسفانه یکی از ضعف های این چند قسمت این بود که از سیامک انصاری درست نتونسته بودن بازی بگیرن سیامک که تو سری های قبلی خودش یکی از شخصیتای اصلی خنده به حساب میومد تو این سری بازی خیلی خشک و نقش خیلی جدی داشت وکل بار خنده تو این چند قسمت فقط رو شونه مدیری بود که از ضعف فیلمنامه محسوب میشه.

استبداد
27-03-2009, 01:08
سلام
سوتی این قسمت :

از خانوم سحریا خواستگاری کردم

فکر نکنم
چون توی بخش پشت صحنه که وقتی سریال تموم میشه نشون میدن
اون سکانس هم بود
توی اون سکانس پشت صحنه (که چون خندشون میگیره و پخش نمیشه) هم گفت خانوم سحریا
اگه سوتی بود 2 بار تکرارش نمیکردن...

rosenegarin13
27-03-2009, 01:17
سسسسسسسسسسسسسلام
سوتی نبود که
عمدی بود
انصاری چرا انقدر دیالوگاش کمه
فقط نگا میکنه
این دکتره هم باحاله

شـیـفــو
27-03-2009, 04:51
مسعود چه سلیقه ی مزخرفی داره درباره زنها
هرچی قرازه و کور کچله عاشقشون میشه . اون از نامزد اولش که قد نون بربری صورت داشت و قد رضازاده هیکل ، اینم از سحریا که عین روباه با دهن دراز !!!
شاید واسه طنزه :)
کارای مهران مدیری جای انتقاد نداره منتها چون کاراش باید با مجوز پخش بشه ، این کار و سلیقه مهران مدیری نیست ، کار مسئولان ارائه دهنده مجوز هست !

Behsood
27-03-2009, 06:16
توی اون سکانس پشت صحنه (که چون خندشون میگیره و پخش نمیشه) هم گفت خانوم سحریا
اگه سوتی بود 2 بار تکرارش نمیکردن...
سلام
اون تصویر کات بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

JEFF_HARDY
27-03-2009, 08:37
به نظر من هم هنوز اون خنده داري كه بايد باشه نيست،حركتاش تكراريه ديالوگ خاصي هم نداره

M0H@mMaD
27-03-2009, 09:22
من هم احساس میکنم هنوز نکته ی خنده داری توش نداره ...
آدم فیلم های 50 سال پیش چارلی چاپلین و لورل هاردی رو میبینه بیشتر لذت میبره تا فیلم های مهران مدیری رو ببینه ...

شـیـفــو
27-03-2009, 10:22
آدم فیلم های 50 سال پیش چارلی چاپلین و لورل هاردی رو میبینه بیشتر لذت میبره تا فیلم های مهران مدیری رو ببینه
درست میگی اما این تیکه آخر رو بد گفتی ، مهران مدیری دستش برای ساخت تیکه ها فیلم های مورد نظرش بستس .
مثلا چهارچنگولی با اون همه مسائل ضد اخلاقیش ( از نظر وزارت مربوطه برای مجوز که اگه تو هر فیلم دیگه ای کارگردانش رو زندانی می کردند ) چه چیز خنده داری داشت که این همه ازش تعریف می کنند ؟ گفتن دست خر و چهارتا حرکت موزون و یه سری لودگی خنده داره ؟ اگه همون آزادی رو به مدیری می دادند اونم میشد مثل همون چارلی و ... . مثلا پاورچینش عالی بود .
اما هرچی هست بهتر از اون 4 تا سریال قبلشه .

M0H@mMaD
27-03-2009, 10:47
درست میگی اما این تیکه آخر رو بد گفتی ، مهران مدیری دستش برای ساخت تیکه ها فیلم های مورد نظرش بستس .
مثلا چهارچنگولی با اون همه مسائل ضد اخلاقیش ( از نظر وزارت مربوطه برای مجوز که اگه تو هر فیلم دیگه ای کارگردانش رو زندانی می کردند ) چه چیز خنده داری داشت که این همه ازش تعریف می کنند ؟ گفتن دست خر و چهارتا حرکت موزون و یه سری لودگی خنده داره ؟ اگه همون آزادی رو به مدیری می دادند اونم میشد مثل همون چارلی و ... . مثلا پاورچینش عالی بود .
اما هرچی هست بهتر از اون 4 تا سریال قبلشه .

اونا چی باشن که این بخواد چی باشه ...
مثلا همین بد آموزی هارو نگاه کنید ... مثلا الان فردا میری توی خیابون به یکی میگی ساعت چنده میگه مادر جان !! :27:
باید اینو قبول داشته باشیم که سریال ها یا فیلم های ایرانی کیفیت ندارن ... :41:

SPY.07
27-03-2009, 10:52
به نظرم مرد 2 هزار چهره مثل قبلنای پرسپولیس شده... :دی

یه نفر تو مجموعه نیست، ضربه ی شدیدی به کار می خوره، در کل هم چیز جالبی از آب در نمیاد.

ببخشید به خاطر این مقایسه ی بیخود...

bleu2u4u
27-03-2009, 11:05
تیکه خیلی باحال دیشب
زکریا : حالا هم که یکی از ما خواستگاری کرده حالش خوش نیس؟؟؟

bleu2u4u
27-03-2009, 11:12
کسی اطلاع داره این سریال هموز در حال ضبط هست یا نه
چون پارسال تا روز 13 به در هم فیلمبرداری بود

M0H@mMaD
27-03-2009, 11:13
بچه ها میگم این مهران مدیری واقعا انقدر بد اخلاق و بد هستش ؟ : دی
دیدین با اون مرده آبدار چیه !! ( همون که کلید میگیره کلید میده ) چیجوری رفتار کرد ... ؟!
اه اه اه : دی

vandu
27-03-2009, 12:01
به نظرم مرد 2 هزار چهره مثل قبلنای پرسپولیس شده... :دی

یه نفر تو مجموعه نیست، ضربه ی شدیدی به کار می خوره، در کل هم چیز جالبی از آب در نمیاد.

ببخشید به خاطر این مقایسه ی بیخود...

بله، اون یه نفر هم کسی نیست جز پیمان قاسم خانی...

ebinem173
27-03-2009, 13:51

ولی اگه یادتون باشه این تیکه کلام مال جواد رضویانه
حالا مهران داره تو این سریالش زیادی از طنز دیگران استفاده میکنه

Alastoor
27-03-2009, 13:56
من همه ی این سال ها منتظرت موندم تا تو برگردی
و یک چیزی در قلبم گواهی میداد که تو بر می گردی ... :31:

omid81
27-03-2009, 14:15
بچه ها میگم این مهران مدیری واقعا انقدر بد اخلاق و بد هستش ؟ : دی
دیدین با اون مرده آبدار چیه !! ( همون که کلید میگیره کلید میده ) چیجوری رفتار کرد ... ؟!
اه اه اه : دی
میگن اینجوریه .

vandu
27-03-2009, 14:45
زندگی خصوصی افراد مشهور به بقیه ربطی نداره...
حالا مهران بد اخلاقه یا خوش اخلاق مهم اینه که کار هنریش رو درست انجام بده...
یکی از اشتباهاتی که مهران توی این کار داشت فوکوس روی زندگی خودش بود که واسه خیلی از بیننده ها اصلا مهم نیست...

M0H@mMaD
27-03-2009, 14:56
زندگی خصوصی افراد مشهور به بقیه ربطی نداره...
حالا مهران بد اخلاقه یا خوش اخلاق مهم اینه که کار هنریش رو درست انجام بده...
یکی از اشتباهاتی که مهران توی این کار داشت فوکوس روی زندگی خودش بود که واسه خیلی از بیننده ها اصلا مهم نیست...

اگه زندگی خصوصی بود که به تصویر نمیکشید تا همه ببینن

vandu
27-03-2009, 19:54
اگه زندگی خصوصی بود که به تصویر نمیکشید تا همه ببینن

البته این چیزی که به تصویر کشید اون زندگی واقعا خصوصی اش نبود؛
بعضی چیزها رو هیچ وقت نشون نمیدن...

Dreamland
27-03-2009, 20:13
کارای مهران حرف نداره
تمام

استبداد
27-03-2009, 20:50
کسی اطلاع داره این سریال هموز در حال ضبط هست یا نه
چون پارسال تا روز 13 به در هم فیلمبرداری بود

احتمالا" باید هنوز در حال ضبط باشن چون تو مصاحبه های قبل پخش فیلم خود مدیری مدام میگفت که توی ضبط نسبت به پارسال هم عقب ترن....

ghermezeteh
27-03-2009, 21:03
البته مهران مدیری که نمیاد وجهه خودشو در نظر مردم خراب کنه اینم جزو طنز این سریال هست.
راستی دوستان کسی نمیدونه این زوج نرمند که می خواستن از مهران مدیری اخاذی کنن یا برباینش کی بودن؟

M3hrad
27-03-2009, 22:52
اين قسمت خيلي باحال...كم كم داره راه ميفته...

Sara
27-03-2009, 22:54
روی هواپیما نوشته " Iran Air " اما ساجدی گفت : پرواز "Mahan" !

JEFF_HARDY
27-03-2009, 22:59
اونقدري كه خودشون تو پشت صحنه مي خندن ما موقع دادن فيلم نمي خنديم

B L A S T E R
27-03-2009, 23:00
با هواپیما مث ماشین ویراژ میداد:31:
میگم کلا فیلمو بیخیال شن فقط پشت صحنه نشون بدن:31::31:

Fate2646
27-03-2009, 23:01
اقا امشب عالی بود کل فیلم یه طرف کباب درست کردن تو کابین یه طرف

LeBron
27-03-2009, 23:03
روی هواپیما نوشته " Iran Air " اما ساجدی گفت : پرواز "Mahan" !
من دقت کردم Mahan Air نوشته بود. اگه فرصت بشه باید تو تکرارش ببینم
پشت صحنه این قسمتش اونجایی که طرف انگلیسی میگه این میزنه زیر خنده تقریبا کشت منو

GiggleClub
امشب خداییش خیلی خندیدم
پشت صحنه ها هم خیلی باحالن

RoYaYeEe_NiIiLi
آره...خیلی با حال بود...اون جاش که می خواست در بره از روی صندلی ام با حال بود...ولی خدا وکیلی دیووونه می شن از بس می خندن:27:

اماستیاف
27-03-2009, 23:04
امشبش از شبهای پیش خیلی قشنگتر بود.

اون تیکه که به مهماندار گفت " اومده بودیم خودتونو ببینیم ..." خیلی باحال بود.
کباب درست کردن و آوردن مسافرها توی کابین و ... هم جالب بود.

فقط همونطور که دوستان اشاره کردند روند داستان توی سری اول طبیعیتر بود و کمتر بر اثر تصادف و شباهت ، داستان جلو میرفت.

اماستیاف
27-03-2009, 23:07
من دقت کردم mahan air نوشته بود. اگه فرصت بشه باید تو تکرارش ببینم
پشت صحنه این قسمتش اونجایی که طرف انگلیسی میگه این میزنه زیر خنده تقریبا کشت منو

من دقت کردم توی سکانسهای مختلف از تصاویر هواپیماها و شرکتهای مختلف استفاده کرده بودند.معلوم بود تصاویر هواپیماها رو خودشون تهیه نکرده بودند.

مثلا اونجا که هواپیما دنده عقب! میرفت از این هواپیما کوچولوهای ماهان بود.
اما توی بیشتر صحنه های دیگه از 747 های ایران ایر استفاده کرده بودند.

vahid_civil
27-03-2009, 23:09
چقدر مزخرف شده ! حتی لبخند هم به لبم نیاورد !
سبک شده کارشون نسبت به مرد هزار چهره پارسال.

Fate2646
27-03-2009, 23:09
بیشتر خنده هاشون مال سیامک انصاریه کلا خیلی میخنده .حالا خوبه ساعد هدایتی توشون نیست اگه اون بود فکر کنم کار اصلا جلو نمیرفت از بس میخندیدند

omid-p30
27-03-2009, 23:11
عالی عالی عالی

Facon_Archi
27-03-2009, 23:13
امشبش بهتر از شب های قبل بود

کم کم یه ذره داره بهتر میشه

masoudtr
27-03-2009, 23:20
امشب خیلی بهتر شده بود ولی کلا خیلی ضعیف است

iman_s
27-03-2009, 23:20
امشب رکب زدند.
خونه همه داشتند یوسف رو میدیدند منم به هوای اینکه با 2000 چهره همزمان بوده و تموم شده رفتم سراغ بقیه کارهامیه دفعه دیدم صدای آهنگ پایانی 2000 چهره داره پخش میشه.

momkhbpsp
27-03-2009, 23:30
معرکه بود
مخصوصا تیکه کباب کردن و منقله

vahidreza2007
27-03-2009, 23:33
يعني تا امروز به معناي واقعي در حد صفر بود كارش ولي خدايي اين قسمتش خيلي خوب منكه از خنده روده بر شده بودم ..دي دي

ولي خدايي امروز يه چيز ديگه بود

matr!x_2008
27-03-2009, 23:46
امشب نسبت به شبهای پیش ترکونده بود!مخصوصا جایی که هواپیما رو میخواست بلند کنه و چند جای دیگه در حال پرواز! تو پشت صحنه هم همون قسمت مثلا خارجی صحبت کردن، خیلی خنده دار شده بود:31:

tekken god
27-03-2009, 23:46
امروز هم عالی بود فقط تنها فرقی که با قسمت های قبل داشت این بود که قسمت های خنده دارش بیشتر از قسمت های قبل بود .
مثلاً تو قسمت های قبل اونجا که ماره به گردنش آویز شده بود بعد زد کشتش خیلی باحال بود من که کلّی خندیدم .
ولی مدیری از نظر من خسته شده و باید یا کار رو ول کنه یا به خودشو مخش استراحت بده .
اینجوری خودش هم نمی فهمه داره چی کار می کنه .
بعد از یه مدّت مثلاً بعد از تابستون شروع کنه به فکر کردن و چند تا کار خنده دار از خودش تو فکرش بسازه و بنویسه .
بعد که بنظرش زیاد شد دیگه کارو شروع کنه و با یه موضوع خوب شروع کنه .
اون موقع واقعاً فیلمش عالی می شه .
به امید بهتر شدن این فیلم .
یا حق .

rosenegarin13
28-03-2009, 01:07
من که اصلا قیافه ی این مدیری رو میبینم خندم میگیره!!!!!!!!!!
اونجایی که داره اعتراف میکنه یقه ی پیراهنش چقد سفتهههههههههه!!!!!!!!!!!!!

استبداد
28-03-2009, 01:33
بهتر شده بود
حد اقل از نظر لحظه های خنده دار
امیدوارم هم ادامه این نقش و هم موقعیت های بعدی که توش قرار میگیره از این هم بهتر باشه

EASPORTS-FIFA
28-03-2009, 02:35
این قسمت خیلی خنده دار بود.خوشم اومد.امیدوارم تو قسمت فوتبال هم مثل این خنده دار بشه.قسمت مهران مدیریش چنگی به دل نزد.ولی خلبانیش باحاله.به سر مربی بودنش هم امیدوارم

ragbar12
28-03-2009, 03:52
خلاصه اين قسمت:

كاپتان ساجدي دستش از مستراح فرنگي خارج شد!
شصتچي پرواز كرد!
ملت خنديد!

Morteza4SN
28-03-2009, 04:05
موسيقي اين قسمتش ، جايي كه بين كابين خلبان و برج مراقبت كات ميخورد ؛
مربوط به مرحله اول بازي محبوب igi 2 بود !

فرهاد مديري كار انتخاب موسيقي (!) سريال رو بر عهده داشته و اگر اشتباه نكنم پسر مديري هست ...

خيلي حال كردم ، باز نوستالژي تركيد :27:

اين آهنگ بود :

B3HZ@D
28-03-2009, 04:20
این قسمت خیلی خنده دار بود.خوشم اومد.امیدوارم تو قسمت فوتبال هم مثل این خنده دار بشه.قسمت مهران مدیریش چنگی به دل نزد.ولی خلبانیش باحاله.به سر مربی بودنش هم امیدوارم

اتفاقا من با قسمت مدیری بیشتر حال کردم تا قسمت خلبانی
ولی یک بدی که داره یک تکه کلام یا واژه رو بیش از حد استفاده می کنه
همین واژه بفرمائین بفرمائین
فکر کنم توی هر قسمت بیش از 20 بار گفته بشه

franch
28-03-2009, 04:27
درسته كه نسبت به سريال پارسال (مرد هزار چهره) زياد اون طنز واقعي رو نداره ولي بازم امسال بهترين سريال تلويزيون بوده تا اينجا.
يكي از خوبيهاي مهران مديري اينكه تو كارهاش لوده بازي از خودش در نمياره تا مردم رو به زور بخندونه. مثل جواد رضويان كه فقط كارش شده لوده بازي و لوس بازي تا مردم رو شده به زور بخندونه!

mahsa1469
28-03-2009, 09:47
تازه داره جالب می شه
طنز یعنی چی ؟
انتقاد و یا همون خنده ی تلخ و البته بهتره گفت خنده
که این سریال هم داره خوب انتقاد می کنه هم می خندونه
به نظر من که سریال خوبیه

star_6x
28-03-2009, 10:05
سریال تازه داره خنده دار میشه
دیشب کلی خندیدیم ، امیدوارم بازم خنده دار باشه و ملت رو شاد کنه ...
مهران مدیری توی مرد 2 هزار چهره در چند نقش بازی میکنه ؟
تا حالا که 2 نقش شدش ( مهران مدیری ، کاپیتان ساجدی )

mahsa1469
28-03-2009, 10:16
تا حالا که 2 نقش شدش ( مهران مدیری ، کاپیتان ساجدی )
نه سه نقش!!!
مهران مدیری
کپتان ساجدی
و مسعود شصت چی

Mamad_Madrid
28-03-2009, 10:34
دیشب خیلی قشنگ بود. امیدوارم روند رو به صعودش ادامه داشته باشه.

vandu
28-03-2009, 10:55
خیلی بهتر شده بود...
هر چند بازیگرا نسبت به مرد هزار چهره کیفیت لازم رو ندارن...
و البته بعضی از پشت صحنه هایی که نشون میده واقعا بی مزه هست...
بخصوص اونهایی که سیامک انصاری توش هست...

arash66_2m
28-03-2009, 11:54
سلام.
دیروز به نسبت زیادی خندیم امیدوارم خیلی بیشتر بخندیم از امروز به بعد:31:
+ روند صعودی ...:27:

armia
28-03-2009, 11:59
این قسمت خلبانیش ترکونده بود . مدیری با بعضی از جمله هایی که میگفت بیننده رو به حد انفجار از خنده میرسوند
من با اون جملش که به مهماندار میگفت یه دقیقه اومدیم خودتون و ببینیم همش تو آشپزخونه این خیلی حال کردم

ali_ranger22
28-03-2009, 12:23
دیشب وقتی بساط کباب رو تو کابین راه انداخت من داشتم از خنده می مردم !! خیلی باحال بود !

JEFF_HARDY
28-03-2009, 13:12
يه كم فكر كنم غلظت شوخي هاشون زياده،با چيز هاي معمولي هم ميتونست بخندونه،هواپيما و فرودگاه خيلي جاي انتقاد و شوخي و مضحكه كردن داره،ميتونست از بلندگوي خلبان به مسافرا مثلا بگه هواپيما داره ميافته بعدش بزنه زير خنده(مثل شيث رضايي) يا ...
كباب پختنش ديگه خيلي اغراق بود

farbod N73 me
28-03-2009, 14:03
فیلم چند تا مشکل داره
البته داره عادی میشه
1-این که حل شد ولی این مشکل این بود که اول حمله کرد به قشر خودش که یعنی ما از همه انتقاد میکنیم ولی چون اصلا انتقادی در کار نبود این قسمت از مسخره ترین قسمت هاش بود
2-این یکی این جور که معلومه قرار نیست رفع بشه و اونم اینه که به طرز خیلی مصنوعی ای شبیه به افراد دیگه هستش.ایده ای که پارسال استفاده کرده بود خیلی فوق الاده بود ولی امسال ما همش خودش رو میبینیم!!!خوب ملت هم خسته میشن و همچنین نمیتونه درست روی نقش شصتچی تمرکز کنه و روش کار کنه

attractive_girl
28-03-2009, 15:41
داره جالب میشه، ولی حیف که خیلی از مردم ایران جنبه ی این ظنز ها رو ندارن...طرف این همه زحمت کشیده بعضیا ازش شکایتم میکنن میگن این طنز توهین به اینه اون قسمت توهین به اون...
آخه ما جز با این طنزا به چی دلمونو خوش کنیم بخندیم؟؟

فقط کاش پشت صحنه هاش از سکانس های مختلف هر قسمتی باشه...کلید میکنه رو یه صحنه تا درست برداشت نشه ول کن نیست...