PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سفید کردن پست زمینه مثل عکاسی ها چطوریه؟

papa_toop
03-03-2009, 21:27
سلام

چطوری پشت عکس رو حتی لای موها رو میشه سفید کرد؟

Saeed kmss-D
03-03-2009, 21:47
سلام دوست عزيز...

اول اينجا رو ببين:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد اگه راضي كننده نبود، اينجا رو ببين:

اين هم لينك يه پلاگين خوب و قوي براي اينكار:

سوالي بود بپرس.

موفق باشي♥♥♥

s_r_asadiyan
03-03-2009, 22:05
اقا سعید سلام
نمی دونم چرا لینک های بالا به من جواب نمی ده اشکال موقت راپید هست یا لینک ها درست نیست؟

Libra
04-03-2009, 01:11
دور بدن و صورت رو برش میدن ( میشه این کار رو زمانی انجام داد که 2 لایه داریم ، لایه عکس به صورت لایه آزاد بالا ، و لایه رنگ سفید در زیر ) و همچنین میشه این کار رو زمانی انجام داد که رنگ زیرمون سفید باشه و بعد هر جا رو خواستیم دیلت کنیم ، کلا راه های زیادی هست

بین موها رو فکر کنم یک Plug in باشه که این کار رو انجام بده ، اما خب بدون اونم میشه

شما که عکس اصلی رو ندیدی ، اون ویرایشگر ، هر جای مو رو که بخواد میتونه پاک کنه ( به شرطی که عکس غیر طبیعی نشه ) من و شما هم نمیفهمیم

Saeed kmss-D
04-03-2009, 16:54
اقا سعید سلام
نمی دونم چرا لینک های بالا به من جواب نمی ده اشکال موقت راپید هست یا لینک ها درست نیست؟
سلام...

لينك ها كه سالم بود،
ولي فكر ميكنم با لينك دومي مشكل داري.
از اينجا ميتوني دانلود كني:

دانلود پلاگين GFX-OnOne.Mask.Pro.v4.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشي♥♥♥

papa_toop
05-03-2009, 20:39
دستت درد نکنه ولی این برای ما دایل آپی ها سنگینه

سبک تر نداری عزیز

Libra
06-03-2009, 00:37
دستت درد نکنه ولی این برای ما دایل آپی ها سنگینه

سبک تر نداری عزیز

اگر منظور پلاگین هست ، خب سبک تر منظور چی هست دوست عزیز ؟ پلاگین یک افزونه نرم افزاری هست که حجم مشخصی داره ، مثل هر برنامه دیگه ای

aram_nfs
06-03-2009, 15:19
از روش هایی که دوستان گفتن می تونی استفاده کنی

ولی ساده ترین روش اینه که (البته وقتی که بک گراندت پر نورتره و کنتراستش بیشتره) استفاده از ابزار Dodge Tool هست که می تونی روی highlight تنظیمش کنی و اینجوری بین موها رو سفید کنی البته روی middle هم جواب میده ولی رنگ موها رو هم سفید می کنه

شاد باشی و آرام

papa_toop
07-03-2009, 19:34
منظوره من یه پلاگین کم حجمه دوست عزیز

Saeed kmss-D
07-03-2009, 20:22
منظوره من یه پلاگین کم حجمه دوست عزیز
سلام...

خب چرا شما از فيلتــر Extract استفاده نميكني؟
هم احتياج به دانلود و نصب نداره، و هم كارش عاليه! فقط يه كم دقت ميخواد، كه اونم تو پلاگين مربوطش هم لازمه.

نحوه استفاده از اين فيلتــر رو بلدي؟

موفق باشي♥♥♥

papa_toop
08-03-2009, 15:05
اگه زحمتی نیست بگو

دستت درد نکنه

huti_421
08-03-2009, 16:19
کاری نداره کار با این فیلـتر

Alt + Ctrl + X رو بگیرد تا محیط بیاد

بعد با براشی که در اختیارت میذاره منطقه ای که می خوای حذف بشه رو رنگ کن
کارت که تموم شد حالا ابزار Fill که زیریش هست ( حالت پارچ داره آیکونش ) رو انتخاب کن و بخشی که می خوای باقی بمونه رو روش کلیک کن ( همونجایی که روش براش نکشیدی )
در آخر OK رو بذن تا محیط انتخابیت حذف بشه

Saeed kmss-D
08-03-2009, 16:44
سلام...

بزار من يه كم واضح تر توضيح بدم.
بعد از ورود به صفحه ي مربوط ( Filter > Extract ) شما همونطور كه هومن جان گفت، يه براشي داري كه بايد سايز اونو متناسب با كارت تنظيم كني.
سپس دور و حاشيه ي قسمتي رو كه ميخواي جدا كني رو با دقت ( معمولا سايز نبايد خيلي بزرگ باشه ) رنگ ميكني.
و بايد دورگيري رو تا حدي ادامه بدي كه به نقطه اول برسي و به اصطلاح شكل رو محصور كني.
سپس با همون ابزار كه بازم هومن جان گفت ( G ) توشو پر ميكني، اگه ناحيه اي غير از ناحيه داخلي شكل انتخاب شد، يني يه جايي از خطوط دور شما سوراخه. كه بايد درستش كني.

در سمت راست يه سري گزينه وجود داره كه مهمترين هاش يكي Smooth هستش كه بايد عددي نزديك به صد رو بهش بدي.
و اون يكي هم گزينه بالاشه ( Textured Image ) كه بعضي مواقع تو بعضي طرح ها با فعال كردنش نتيجه مطلوب تري خواهي داشت.

و در نهايت ok ميكني.

سوالي بود بپرس.

موفق باشي♥♥♥

masihaali
16-03-2009, 14:41
سلام
برا جدا کردن مو بهترین برنامه on one هست که خیلی دقیق که به راحتی موها رو از زمینه با هر رنگی که باشه جدا میکنه