PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهشمندم به سئوالم پاسخ بدید

shiroyh
03-03-2009, 13:56
با سلام
متاسفانه در هنگام شارژ کارتریج پرینتر 6313 با شماره 135 به جای اینکه جوهر آبی بریزم زرد ریختم و الان هم نمی دونم واقعیت کدوم زرد بوده یا کدوم آبی در هر صورت وقتی که زرد ریختم متوجه شدم آبی ریختم و اون رنگ سبز می ده و لی جالبه رنگ زرد دیگه کار نمی کنه و در واقع پرینتر رنگ زرد پرینت نمی گیره چه کاری می تونم بکنم و اصولا در کدوم جا باید رنگ زرد و یا آبی و قرمز ریخت یعنی اینکه پنج سوراخ وجود داره آیا علامت ممیزه ای وجود داره تا بتونیم کدوم به کدوم بشه و من صرفا از روی مقدار رنگی که روی سوراخها بود متوجه این علامت ممیزه شدم .
چه کار حالا باید بکنم کارتریج پرید؟

Nasser Latifi
24-03-2009, 01:49
نه کارتریج نپرید فقط دقت کن به توصیه های ذیل:
1-لیبل کارتریج (برچسب پشتش )را گم نکن چون بااون آببندی باید بکنی.
2-سر هد کارتریج را درون اب بسیار جوش قرار بده که باعث میشه نازلها باز بشه و البته که متوجه هستید تمام رنگ ابنجوری بیرون میزنه ولی چاره نیست.
3-با سرنگ چندین بار بصورت خالی سوراخها را فشار بده ( تزریق هوا با فشار )تا رنگها بیرون بزند.
4-قبل از شروع به شارژ همیشه یادت باشه ترتیب رنگها را با فشار دادن سر هد روی یک برگ دستمال کاغذی پیدا کنی و به چاپ رنگها روی برچسب کارتریج توجه نکنی چون گمراه کننده است.
5-شارژ کن به ترتیب و با تفنگ شمعی سوراخها را بپوشان.
6-فقط با 3 سوراخ جلوتر کار داری و اون 2 سوراخ دیگرو بپوشان.
7-3 سوراخ را زیاد شارژ نکنی یادت باشه هر رنگی تقریباً 5 میلی یا سی سی بیشتر رنگ نمیخواد.
8-وقتی شارژ کردی 3 سوراخ را با تفنگ شمعی بپوشان و بر چسبشم بزن روش اگه برچسب نایستاد , میتونی روی برچسب چسب شیشه ای بزنی.موفق باشی