PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ks360

starn
03-03-2009, 12:57
سلام به همه ی برو بکس :46:
خوب این تزگی ها می بینید که ال جی با این گوشی شروع به تبلیغ کرده (حتی در شبکه های ماهواره ای)
دلیل ساخت تاپیک هم این بود که چون در مورد این گوشی کلوپی نبود این بود که گفتم بسازم
و هر کس اطلاعات سا سوالی داره بگه
------------------
راستی کسی از دوستان این گوشی رو خریده؟؟؟؟؟؟؟
ازاش راضی هست؟؟؟؟؟؟؟
برنامه و بازی های جاوا رو خوب اجرا می کنه؟یعنی هر برنامه و بازی که رزولوشن 240x 320 داشته باشه این گوشی اجرا می کنه؟؟؟؟؟؟ راستی افوقی هم می شه برنامه هایی که نصب می کنی اجرا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
اینم ی عکس از گوشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

Michael Ropy
03-03-2009, 13:42
این گوشی یه نسخه جدید هم داره که سیستم عامل گوگل آندروید روشه.

red_avalanche
07-03-2009, 12:51
چهار شنبه خریدمش. گوشی خوبیه. من امسال نزدیک شیش هفت تا گوشی عوض کردم تا به این یکی رسیدم. همشون بعد از یه مدت مشکلاتش رو میشد و اذیتم میکرد. مثلا n78 نوکیا که به خاطر سیستم عاملش خیلی کند بود و جنس بدنه اش بد بود. آخریش هم که w760 سونی اریکسون بود با اینکه جاوا بود اما کند بود و پر از باگ بود همش ریست میکرد. تازه چون مموری بالاش تعبیه شده بود تو جیب میذاشتی یکم بهش فشار میومد سریع در میومد و وسط آهنگ قطع میشد. اما این مدل ال جل طراحی فوق العاده ای داره. توی عکس به نظر جنسش چیپ و بچه گونه میاد اما تو دست خیلی راحتو محکمه. با گارانتی کامتل 185 تومن بود. صداش خوبه اما دوربینش ضعیفه که با توجه به گوشی بودن و دوربین عکاسی نبودن عادیه. تنها موردی که کمبودش احساس میشه نداشتن جک 3.5 میلیمتری برای هدفونه که امیدوارم بتونم تو بازار پایه جدا از هدفونشو پیدا کنم تا بتونم هدفون خودمو بهش بزنم.. هیچ مموری همراش نیست که معنیش اینه باید ده تا پونزده تومنو براش بذارید کنار. صفحه نمایشش هم تو نور افتضاحه. اما اندازه و کیفیتش خوبه. کلا با این امکانات شیرین سیصد تومن میرزه. نکته جالبی که خیلی منو خوشحال کرد صفحه نمایش تاچ اسکرینشه که به کیفیت آیفون نیست اما خوب با این قیمت امکان زیادیه. اینم بگم صفحه تاچ اسکرینش فقط برای شماره گیری استفاده میشه . کاربرد دیگه ای نداره. در آخر بگم که گوشیه ذوق آوریه و منو به دوران خوش Ngage داشتنم برگردوند.

احمدصالح پور
07-03-2009, 13:56
من که خبر نداشتم صفحه اش تاچ اسکرین باشه ....به هرحال ممنون بابت اطلاعات مفیدتون....راستی تاچش چه جوریاست ؟نسبت به فشار خیلی که مقاوم نیست ؟؟؟

Michael Ropy
07-03-2009, 20:32
من که خبر نداشتم صفحه اش تاچ اسکرین باشه ....به هرحال ممنون بابت اطلاعات مفیدتون....راستی تاچش چه جوریاست ؟نسبت به فشار خیلی که مقاوم نیست ؟؟؟

طبق گفته ی قرمز(!) جان:

اینم بگم صفحه تاچ اسکرینش فقط برای شماره گیری استفاده میشه .

و همینطور جی اس ام آرنا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط برای زنگ زدن کاربرد داره! فکر کنم یه صفحه تاچ عادی باشه.

red_avalanche
08-03-2009, 16:38
حساسیتش به اندازه است اما دقتش رو نمیتونم تایید کنم. خود من تو گرفتن 10 تا عدد معمولا 2 تا اشتباه دارم. حالا چون با هیچ گوشیه تاچ اسکرینی کار نکردم نمیدونم عادیه یا مشکل ال جیه.

meghdaad
11-03-2009, 01:31
سلام گوشیت مبارکه چند تا سوال داشتم:
1-یعنی تو منوها نمیشه از تاچ استفاده کرد؟
2-بلندی صداش تا چه حده نسبت به گوشیهای دیگه؟
3-منوهاش فارسی شده؟
4-qwerty منو فارسیه؟
5- qwerty کیبرد حروف فارسی داره؟
6-حروف ژگ چ پ داره؟

undertaker_ss
12-03-2009, 12:15
سلام به همه دوستان
منم سوال داشتم
1- آنتن دهی اش چه طوریه؟ بهتر از سامسونگ
2- wifi داره یا نه؟

Michael Ropy
12-03-2009, 15:34
نه WiFi نداره. به همین خاطر ارزونه.

undertaker_ss
12-03-2009, 23:51
نه wifi نداره. به همین خاطر ارزونه.
ممنون دوست عزیز
آنتن دهی رو نگفتید
خوبه یا نه؟

Michael Ropy
13-03-2009, 06:43
من این گوشی رو ندارم. ولی آنتن دهی گوشی های الجی خوبه و مشکلی نداره.

sarmast65_ata
31-03-2009, 21:33
با سلام به بچه های گل پی سی
من این گوشی رو به احتمال زیاد واسه تولد مامانم می خوام بخرم از بچه هایی که این گوشی رو دارن می خوام سوال کنم راضین ازش؟تاچ بودنش در چه حدیه؟حساسیتش در چه حدیه؟آنتن دهیش؟
ممنونم میشم که کمکم کنید.

starn
05-04-2009, 13:48
به نظر من اگه توی همه ی منو ها تاچ اگه کار نکنه و اگه فقط واسه شماره گرفتن باشه که به درد نمی خوره اگه هم تاچ کامل باشه می توانیم تنها رقیب جدی اون رو g700 در نظر بگیریم هر چند که جی 700 بهتره

كارنژيا
08-04-2009, 14:48
سلام بیسته بیسته
ظاهر فانتزی و قشنگی داره حافظه تا بالای 4 گیگ رو ساپورت میکنه
جاوا رو هر چی باشه اجرا میکنه ولی نه به صورت افقی
بهترین قسمتش صفحه کلیدشه که حتی با سرعت تایپ با کامپیوتر رقابت میکنه و میتونی بلافاصله هر جا که باشی دفتر خاطرات جیبیت رو درهر شرایطی به روز کنی مثل من که تو مسیر با اتوبوس میام شروع به نوشتن می کنم
خلاصه خوبه

4870x2
08-04-2009, 17:10
سلام بیسته بیسته
ظاهر فانتزی و قشنگی داره حافظه تا بالای 4 گیگ رو ساپورت میکنه
جاوا رو هر چی باشه اجرا میکنه ولی نه به صورت افقی
بهترین قسمتش صفحه کلیدشه که حتی با سرعت تایپ با کامپیوتر رقابت میکنه و میتونی بلافاصله هر جا که باشی دفتر خاطرات جیبیت رو درهر شرایطی به روز کنی مثل من که تو مسیر با اتوبوس میام شروع به نوشتن می کنم
خلاصه خوبه
صفحه كليدش فارسيه؟؟

baranak59
18-05-2009, 15:20
سلام
منم اینگوشی و گرفتم البته کلی گشتم که رنگ مشکی و قرمز یا ابی پیدا کنم که نشد ناچارا سفید گرفتم به نظر من گوشی خوبیه تو یه سایت براش تم پیدا کردم ولی نمیدونم چطور روش نصب میشه ؟

almgti_79
18-05-2009, 20:58
دوستاني كه در مورد آنتن دهي ميپرسند، بدونند كه

ال-جي از نظر آنتن دهي هيچ رقيبي نداره (حتي نوكيا).......

دليل حرفم را هم در تاپيك هاي ديگه گفتم و اكثر بچه هايي كه در اينجا فعاليت ميكنند، ميدونند.....

baranak59
19-05-2009, 23:10
میتونی بلافاصله هر جا که باشی دفتر خاطرات جیبیت رو درهر شرایطی به روز کنی مثل من که تو مسیر با اتوبوس میام شروع به نوشتن می کنم
خلاصه خوبه

سلام تو قسمت memo این گوشی که همون note تو گوشی های دیگه اس وقتی تایپ میکنی تا 80 کاراکتر بیشتر تایپ نمیکنه:41: شما چطور دفتر خاطره درست کردین و به روز میکنین ؟

hamed121369
22-05-2009, 22:16
سلام
من می خواهم این گوشی رو بخرم، می خواهم مطمئن بشم روی گوشی هر برنامه ای یا بازی که به خواهی نصب می شه یا نه؟ در مورد تم چطور؟

hamed121369
22-05-2009, 22:22
با سلام
می خواستم بدونم میشه هر چی برنامه ،بازی،تم روی این گوشی ریخت؟

hamed121369
22-05-2009, 22:27
با سلام

baranak59
26-05-2009, 19:15
با سلام

این گوشی برنامه و بازیهای جاوا رو اجرا میکنه در مورد تم هم تو سایتهای مختلف نوشتن که این گوشی قابلیت دریافت تم داره منم با کلی گشتن تو یه سایت خارجی سه تا تم براش پیدا کردم ولی در مورد نحوه نصبش هنوز چیزی پیدا نکردم

gmsara
09-06-2009, 22:15
سلام به دوستان
پسورد گذاشتن روی گوشی برای من خیلی مهمه. میشه روش پسورد گذاشت؟ آخه گوشی های سونی اریکسون را نمی شه!

baranak59
23-06-2009, 16:39
سلام . بالاخره یکی نیامد بگه رو این گوشی چطری تم نصب میشه ؟ :10: یعنی هیچکی تو این همه کاربر از این گوشی نگرفته ؟