PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ Asus اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

MatinCracker
02-03-2009, 16:57
سلام دوستان.
از اين به بعد بحث در مورد لپ تاپهاي ASUS رو تو اين تاپيك انجام بديم.
متاسفانه برند ASUS تو ايران مورد كم لطفي قرار گرفته با اينكه از DELL يا Sony يا ساير برندها چيزي كم نداره.

MatinCracker
03-03-2009, 00:08
بنده شخصا مدت 3 ماه از Asus G50v X1 استفاده كردم و به هيچ مشكلي بر نخوردم
نكته قابل توجه كانفيگ بالاي اون و كيفيت LCD بود
CPU : T9400
VGA : 9800 GS
HDD :
500 GB 7200 Rpm
Ram : 4 GB
قيمت حدود 2 ميليون (از دوبي برام اوردن)

REGISTERED USER
03-03-2009, 01:23
کلاس بندی نوت بوک های ایسوز

ASUS Notebooks Classified

تهیه و تنظیم : Registered User@P30world.com

بیزینس - Business

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A3 Series | A2 Series | B50 Series | B80 Series | A6 Series
F2 Series | F5 Series | L4 Series | M6 Series | L50 Series
R1 Series | V1 Series | V2 Series | W7 Series | X59 Series

سری بیزینس Asus یک بالانس کوچک میان هر دو ترم قابل حمل بودن و پرفورمانس با دارابودن قابلیت های سکوریتی خاص خود برای حفاظت از سخت افزارها و نرم افزارها می باشد.

× رنج قیمت این نوت بوک ها با توجه به کانفیگ و کیفیت ساخت از 800.000 تومان تا 2 میلیون تومان متغیر هست. این سری بدلیل ارزان بودن ، سادگی و قدرت خوب ، ابزارهای سکوریتی مناسب انتخاب اول سازمان ها و اشخاص اداری می باشند.

____

سری های دیجیتال و خانگی Digital Home

A5 Series | A7 Series | F7 Series | W1 Series | W2 Series

مخلوطی از قدرت گرافیکی بسیار پیشرفته با خاص ترین تکنولوژی های نمایشگر می باشد. این سری از نوت بوک ها شما را به واقعیات خانه دیجیتال نزدیک شاخته و می تواند به رویاهای دیجیتال شما واقیعت بخشد. قابلیت های ارائه شده تلویزیون ، DVD player و CD player و حتی DVD recorder از بهترین کاربردهای مولتی مدیای این سری هستند

× قیمت این نوت بوک ها بین 1 میلیون تا 1.500.000 تومان می باشد. صفحه نمایش 15.1 و کیفیت بالای نمایشگر و صدا ، و همچنین کاربری ساده برای افرادی مناسب هست که نوت بوک را برای پخش موزیک و تماشای فیلم و کارهای مولتی مدیای خانگی می خواهند.
____

سری ایده ی جدید New Concept

R50 Series | Bamboo Series | R2 Series | S6 Series | VX Series | W90 Series

ایستادن در اوج را با آخرین تکنولوژی جهانی به کار رفته در این سری نوت بوک ها با افکار جدید میتوان یافت. در واقع این نوت بوک های باکلاس و گران قیمت ، بر اساس جدیدترین طراحی مد جهان و با الهام گرفتن از طرح های بی نظیری مانند لامبورگینی ساخته می شوند. کیفیت بالای این سری از لپ تاپ های ایسوز ، شما را به یک شخص بی نظیر تبدیل می کند.

× این نوت بوک های اغلب در ایران کمیاب و بسیار گران هستند. طراحی خاص ، استفاده از طرح ها و ایده های روز و معروف جهان ، استفاده از چرم و چوب ، قطعات بالا باعث گرانی و منحصر بفرد بودن این سری هست. بنده نام این سری را ، سری درخور پولدارها می گذارم و اگر می خواهید نوت بوکی بسیار شیک و همراه با مد روز و تک داشته باهشید این سری را انتخاب کنید.

____

سری مرکز سرگرمی های شخصی Personal Entertainment Centet

A4 Series | G1 Series | F70 Series | G2 Series | G50 Series
G70 Series | G71 Series | M50 Series | M51 Series | M70 Series
L5 Series | N70 Series | X71 Series

ارائه شده با آرایش کاملی از قابلیت های صوتی و ویدئویی! ایم سری از نوت بوک های ایسوز گزینه عالی برای موضوعات چندرسانه ای پیش روی شماست. با استفاده از این سری پرقدرت و پربازده، از بازی ، پخش کلیپ های صوتی و تصویری خاص بیشترین لذت را ببرید.

× صفحه نمایش عریض ، با کیفیت و بزرگ ، استفاده از کارت گرافیک و پروسسور قدرتمند باعث شده تا قیمت این نوت بوک ها بالا رود ولی در عوض یک انتخاب عالی برای Gamer ها می باشد. ابزارهای مخصوص بازی نیز روی این سری پیاده سازی شدند و رنج قیمت اغلب بالای 1.800.000 تومان هست و تا 5 میلیون تومان هم می رسد !

____

سری قابل حمل Portability

A8 Series | A9 Series | F3 Series | F8 Series | M2 Series
F80 Series | M3 Series | F81 Series | M9 Series | V6 Series
W3 Series | X51 Series | X55 Series | X80 Series | X50 Series
L80 Series | X58 Series | N50 Series | N51 Series | N80 Series
F50 Series

قابلیت های تجزیه و تحلیل و پروسس قدرتمند بهترین ابزار برای هر شخصی در سر کار و مشاغل روزانه می باشد. با استفاده از این سری ایسوز ، علاوه بر این که شما از داشتن یک رایانه قدرتمند و پرتابل بی نیاز می شوید ،می توانید از سبک بودن و قابلیت های ویژه این نوت بوک همانند طول عمر باتری بالا ، امکانات ویژه برای ارائه ها و مولتی مدیا بهره مند شوید.

× اگر به دنبال نوت بوک قوی ، نسبتا سبک و قابل حمل هستید و کیفیت و عمر نوت بوک نیز برای شما مهم هست ، حتما این نوت بوک را در لیست خرید خود بگذارید. صفحه نمایش کوچک ، سبکی و ابزارهای مدیریتی خاص باعش شده تا این نوت بوک در میان دانشجویان ، افراد اداری و مدیرهان محبوبیت خاصی بیابد. رنج قیمت از 900.000 تومان تا 2 میلیون تومان می باشد.

____

سری های فوق پرتابل Superior Mobility

F6 Series | F9 Series | M5 Series | S2 Series | S3 Series
S5 Series | S6 Series | S7 Series | U1 Series | U2 Series
U3 Series | U5 Series | U6 Series | W5 Series | W6 Series
W7 Series | Z35 Series | N10 Series | N20 Series

برای اشخاصی که دائما در سفر و تحرک هستند ، یک نوت بوک بسیار سیار در لیست خواسته هایشان می باشد. طراحی ظریف ، جمع و جور و پیشرفته بکار گرفته شده توسط این سری از نوت بوک های ایسوز، همکار قدرتمندی در سفرهای شما محسوب می شود.

× این سری خاص با استفاده از صفحه نمایش 10 تا 12 اینچی و همچنین استفاده از طراحی خاص و نیز بکاربردن پردازنده های کم مصرف intel Atom باعث شده که علاوه بر قیمت مناسب ، یک انتخاب برای آن دسته از افرادی باشد که بیشتر به فکر استفاده دائم و سفری از نوت بوک باشند تا قدرت پروسسور و مولتی مدیای آن ... کیفیت ساخت و عمر باتری عالی است . قیمت از 1 میلیون تا 3 میلیون تومان متغیر است.

امیدوارم دوستان در ادامه همکاری کنند تا این نوت بوک های منحصر بفرد را بیشتر بررسی کنیم :40:

MatinCracker
03-03-2009, 12:52
ممنون از مطلب جامع جناب رجيستر
الان توي ايران به جز Digital شركت ديگه اي اسوس رو گارانتي ميكنه ؟
سرويس دهي Digital قبلا زياد جالب نبود

REGISTERED USER
03-03-2009, 15:21
الان ویستا پخش رایانه (نماینده رسمی الماس) بهترین گارانتی و خدمات را ارئه میده ... مدلهای روز دست این گارانتی هستند

blacktiger
03-03-2009, 17:09
با سلام به اساتید لطفا نظرتونو در مورد n10j ایسوس بگید باید بگم بین همه netbook ها تو این رنج قیمت(720 با گارانتی امرتات)و امکاناتی نظیر مانیتور 10.2 اینچ و فینگر پرینت و پورت hdmi به نظر من خوبه فقط میخوام بدونم ایراد یا اشکال خاصی مثل صدا یا گرما یا از این دست مشکلات توش دیدید یا نه ؟ از اساتید میخوام راهنماییم کنن چون قصد دارم فردا برم سراغش ......... خیلی خیلی متشکرم

Sasy.love
08-03-2009, 12:36
منم یه دونه تو رنج 1 میلیون می خوام میشه یه دونه معرفی کنید

Pami
15-03-2009, 22:02
با سلام به اساتید لطفا نظرتونو در مورد n10j ایسوس بگید باید بگم بین همه netbook ها تو این رنج قیمت(720 با گارانتی امرتات)و امکاناتی نظیر مانیتور 10.2 اینچ و فینگر پرینت و پورت hdmi به نظر من خوبه فقط میخوام بدونم ایراد یا اشکال خاصی مثل صدا یا گرما یا از این دست مشکلات توش دیدید یا نه ؟ از اساتید میخوام راهنماییم کنن چون قصد دارم فردا برم سراغش ......... خیلی خیلی متشکرم

N10J جزو Ultra Portable هاست و خب بالطبع CPU ضعیفی هم داره البته گرافیک 9300 اونو از خیلی های دیگه متمایز میکنه چون بیشتر دستگاه ها با گرافیک اینتل عرضه میشن ( تو این اندازه منظورمه ) و قیمت خوبی هم داره اتفاقا و طراحیش هم خشک نیست ( من نسبت به EeePC ترجیح میدم )

moh_1368
21-04-2009, 19:41
سلام
صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه به دانشجو ها با شرایط خوب لپ تاپ قسطی میده .(اطلاعاتش تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
معتبر ترین مارکش asus هستش.
از بین هن ها من این چند تا رو پیدا کردم می خواستم کمکم کنید یه دونه رو انتخاب کنم
می خوام قیمت حدود 1.200 تا 1.100 باشه و گرافیک و cpu نسبتا خوبی داشته باشه
ASUS X59SR
ASUS F80S
ASUS M51A
ASUS N20A
یه جیز دیگه
چقدر صحت داره که لپ تاپ های سری x asus معتر نیست. اصلا تا حالا چیزی در این باره شنیدید؟
ممنون

Mah12
29-04-2009, 15:05
چقدر صحت داره که لپ تاپ های سری x asus معتر نیست. اصلا تا حالا چیزی در این باره شنیدید؟
ممنون

نه بابا این چه حرفیه؟
اینم آدرس سایت ایسوس درباره X59SR

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپاس

masoud_rezapour
07-05-2009, 22:44
یه بودجه محدود دارم ولی یه مدل ایسوز 760 تومنی دیدم واقعا به نظرم جالب میرسه
اگه کسی داره یا نظری داره بگه.البته من واسه این پول یه خورده مشکل دارم ولی کسی نظری راجبش داره ؟

Suzuki Z-550
Cache size - Cache type 2 MB
CD / DVD type DVD/RW
Display size - technology - form factor 15.4 "
Graphics processor 830 Gforce
Hard drive 250 GB
OS provided Xp . Prof
Other Web Came /Bage
Processor manufacturer - Processor type - Clock speed 2.0 GHz
RAM installed size 2 GB
Weight 2.8 Kg

behnam_n80
30-05-2009, 10:38
سایتی هس که بتونیم قیمتا و کانفیگا اسوس تو تیرانا توش بیبینیم؟

mh.attari
30-05-2009, 22:33
سلام دوستان.
از اين به بعد بحث در مورد لپ تاپهاي ASUS رو تو اين تاپيك انجام بديم.
متاسفانه برند ASUS تو ايران مورد كم لطفي قرار گرفته با اينكه از DELL يا Sony يا ساير برندها چيزي كم نداره.
واقعا از دل یا سونی یا hp یا IBM چیزی کم نداره:18:؟

Pami
30-05-2009, 23:45

ميشه گفت از نظر تكنولوژي چيزي كم نداره اما هرگز نميتونه با تجربه دل و سوني تو ساخت لپ تاپ رقابت كنه و مسلما دل نيازهاي جامعه و كشورهاي آينده رو بررسي ميكنه و بر اساس اونها لپ تاپ ميسازه و اينجا فرق يك شركت آسيايي و آمريكايي معلوم ميشه و به خاطر همينه دل پرفروشه و اسوس كم فروش ...
البته از حق هم نبايد گذشت كه اسوس هم داره خوب كار ميكنه و دست رو قشري گذاشته كه لپ تاپ لوكس و پرقدرت ميخوان ...

mh.attari
31-05-2009, 11:02
ميشه گفت از نظر تكنولوژي چيزي كم نداره اما هرگز نميتونه با تجربه دل و سوني تو ساخت لپ تاپ رقابت كنه و مسلما دل نيازهاي جامعه و كشورهاي آينده رو بررسي ميكنه و بر اساس اونها لپ تاپ ميسازه و اينجا فرق يك شركت آسيايي و آمريكايي معلوم ميشه و به خاطر همينه دل پرفروشه و اسوس كم فروش ...
البته از حق هم نبايد گذشت كه اسوس هم داره خوب كار ميكنه و دست رو قشري گذاشته كه لپ تاپ لوكس و پرقدرت ميخوان ...
تایید می شه
در این که همه سعی می کنن در صد بیشتری از بازار رو در اختیار داشته باشن و شب و روزم سعی می کنن شکی نیست ولی همیشه اون چیزی که باعث پیروزی یک شرکت می شه عمل کرد بهتره و این عمل کرد رو میشه با نسبت فروش اونها و سهمشون از بازار دونست

MatinCracker
31-05-2009, 23:07

سلام
دوست عزیز طبق نظر موسسه RescueCom که در زمینه تعمیر قطعات کامپیوتری فعالیت میکنه کمپانی Asus امسال با
کسب امتیاز 972 رتبه اول رو از نظر قابلیت اطمینان (شامل کیفیت قطعات و نرم افزارها و پشتیبانی و تعداد تماسهای کاربران برای رفع مشکل) بدست آورد که رکورد جدیدی در این جدول محسوب میشه. :5:

رتبه دوم IBM/Lenovo با 600 امتیاز (اختلاف رو ببینید :18:)
رتبه سوم Apple با 324 امتیاز
رتبه چهارم Toshiba با 172 امتیاز
رتبه پنجم Acer با151 امتیاز
رتبه ششم HP با 142 امتیاز

خیالتون از بابت اسوس راحت باشه بهتر از بقیه نباشه بدتر نیست :27:
موفق باشید :11:

mh.attari
31-05-2009, 23:12
سلام
دوست عزیز طبق نظر موسسه RescueCom که در زمینه تعمیر قطعات کامپیوتری فعالیت میکنه کمپانی Asus امسال با
کسب امتیاز 972 رتبه اول رو از نظر قابلیت اطمینان (شامل کیفیت قطعات و نرم افزارها و پشتیبانی و تعداد تماسهای کاربران برای رفع مشکل) بدست آورد که رکورد جدیدی در این جدول محسوب میشه. :5:

چه جالب
می شه لینک سایت معتبری که این گفته ها توش اومده رو به من لطف کنید؟

mh.attari
31-05-2009, 23:16
سلام

ایسر بهتر از hp یا حتما سونی (شایدم سونی رو حذف کردن از رقابت اخه اشغاله:31:)
واقعا این سایت تا حالا یه لپ تاپ ایسر رو از نزدیک دیده که داره نظر می ده:31::31:

mh.attari
31-05-2009, 23:18
سلام

البته از سطح بالای مطالعه ی شما خیلی ممنونم که رفتید و این ها رو هم پیدا کردید این نشون دهنده ی تلاش و سواد شماست:10::10:

m_hamidi
01-06-2009, 07:57
سلام
دوستان 1سوال:
من دنبال يك مرجع قانوني براي رسيدگي به شكايت از گارانتي Asus (ديجيتال!!!!!!) هستم.
(قضيه از اين قراره كه براي تعمير يك جك هدفون، به بهانه تعويض بورد صدا!!! از من 45000 تومان دريافت كردن. درصورتيكه من اساسا شك دارم كه بجز جك هدفون به چيز ديگه اي دست خورده باشه يا اينكه اصولا بورد صدايي وجود داشته باشه!!!!)
لطفا دوستان راهنمايي كنين.

mh.attari
01-06-2009, 12:44
سلام

دوست گلم می شه سریع تر منبع حرفات رو مشخص کنی؟:11:

REGISTERED USER
01-06-2009, 23:25

این هم از منبع !

mh.attari
02-06-2009, 07:43

این هم از منبع !
ریجستر جون یعنی لپ تاپ hp ما دوتا از ایسر هم کمتر هست؟
من سر در نیاوردم

REGISTERED USER
02-06-2009, 08:12
ببین چندین احتمال میره :

- این شرکت فاکتورهای خاصی را در نظر گرفته و در جمع آوری آمار منطقه ای عمل کرده ... مثلا خاورمیانه همه HP و dell و سونی باز هستند ولی کجاست آمار خاورمیانه ؟

- این شرکت پارتی بازی درآورده و زیر میزی گرفته :دی

- آمارهای مردمی زیاد دقیق نیستند .... باید دید جامعه آماری اش چطور بوده ؟

- چه سری از لپ تاپ ها رو در نظر گرفته ؟ همه محصولات ؟ یا فقط بهترین ها و یا پرفروشترین ها ؟

اما به نظر خودم در تاپ ترین محصولات ایسوز و لنوو در آسیای شرقی و آمریکا رتبه اول را دارند ولی در خاورمیانه آخر

Pami
04-06-2009, 00:22
معلومه خاورمیانه Hp و دل و سونی دوست دارن چون هدف این شرکتها بیشتر بازارهای آسیایی هست تا اسوس ...
اسوس بیشتر لپ تاپ لوکس و شیک درست میکنه و اولویت تیم سازنده لپ تاپ اسوس فاکتور طراحی هست تا Performance و این برای مشتری آسیایی به دلیل اینکه ترجیح میده با پولی که میپردازه بهترین خرید رو داشته باشه همخونی نداره ... مثلا تو همین ایران فکر میکنین چند تا Asus Lamborghini VX2 فروش رفت ؟؟ شاید به 100 تا هم نرسه و یا کمتر از این حرفا برای اینکه کارایی خاصی نداره و پول طراحی رو میگیره فقط و این دلخواه بیشتر مشتریان اروپایی و آمریکایی هست تا آسیایی ...
آسیایی ها لپ تاپی مثل Vostro 1510 میخوان که در کنار قیمت مناسب امکانات خوبی هم داشته باشه ...

mh.attari
05-06-2009, 22:40
اقا یه سوال به نظرتون hp چندمین هست بین لپ تاپ ها

REGISTERED USER
06-06-2009, 00:05
توی آمار فروش سال 2009 از لحاظ فروش نوت بوک های اچ پی اول بودند ... از لحاظ کیفی هم که مشخص کرده چند پست قبلی ولی یه اماری یادم بود که در رتبه سوم بود

mh.attari
06-06-2009, 07:42
توی آمار فروش سال 2009 از لحاظ فروش نوت بوک های اچ پی اول بودند ... از لحاظ کیفی هم که مشخص کرده چند پست قبلی ولی یه اماری یادم بود که در رتبه سوم بود
اخه این چند پست قبل رو رد کردیم دیگه نه؟
اگر امار دقیقی دوستان پیدا کردید که معتبرم باشه بزارید تا همه ببینند
(hp اولم باشه بهتره:31::31:)

ah2_1992
06-06-2009, 12:45
سلام دوستان
من تصميم به خريد asus x59 گرفتم. ولي اون چيزي كه منو نگران ميكنه cpu دستگاه كه core dou 2GH, 1mb cach هستش. نميدونم سرعت دستگاه چقدر ميتونه باشه. پشيمون نميشم بخرم؟ يه راهنمايي بكتيد

hichkas111
20-06-2009, 11:10
عزيزانasus کيفيت خودش رو ثابت کرده، من خوم asus دارم، عاليه اگه وقت کردين برين asus vx5 رو ببينين، محشره

MatinCracker
20-06-2009, 22:31
دوستانی هم که دنبال یک لپ تاپ قوی برای گیم با قیمت مناسب میگردن میتونن نگاهی به ASUS G50-VT بندازن که به نظر من عالیه
(مخصوصا کارت گرافیکش)
Asus Tech Co., P8400 2.26 Ghz,BUS 1066, L2 Cache 3 MB, 4 GB RAM , HDD 320 GB5400 RPM, DVD RW, LCD 15.4 Brite, Nvidia GeForce 9800 GS 2000 MB , Vista Home Premium

قیمت هم حدود 1.5

khalabane javan
26-06-2009, 23:36
دوستانی هم که دنبال یک لپ تاپ قوی برای گیم با قیمت مناسب میگردن میتونن نگاهی به ASUS G50-VT بندازن که به نظر من عالیه
(مخصوصا کارت گرافیکش)
Asus Tech Co., P8400 2.26 Ghz,BUS 1066, L2 Cache 3 MB, 4 GB RAM , HDD 320 GB5400 RPM, DVD RW, LCD 15.4 Brite, Nvidia GeForce 9800 GS 2000 MB , Vista Home Premium

قیمت هم حدود 1.5

واقعا 1.5 میشه خرید؟؟ کسی قیمتشو تو دوبی نداره؟ اخه من دوبی زندگی می کنم.

بعد یه چیزی . اینی که شما گفتین lcd یه vt نیست ,lcd یه v هست. اینم لینک مشخصات vt

SMPOL2
06-07-2009, 16:31
سلام دوست عزیز.من یه مشکلی برای لب تاپم پیش اومده.میشه منوراهنمایی کنید؟

mehrshad taheri
06-07-2009, 19:02
(مخصوصا کارت گرافیکش)

قیمت هم حدود 1.5
من فکر کنم ریفر باشه:18:

reza-fr
09-07-2009, 15:07
دوستانی که ASUS دارن لطفا نظرشونو درباره DVD/RW لپتاپشون بگن
من شنیدم تو خوندن DVD یه خورده مشکل دارن و بعد از چند ساعت کار کردن و داغ کردن این مشکل بیشتر میشه
شما چنین مشکلی ندارید ؟

behnam_n80
09-07-2009, 15:58

نه
قیمتش درس به نظر میاد
CPU 2.26
چیزه خاصی نیس
فقط گرافیک داره

SMPOL2
09-07-2009, 18:54
سلام دوست گرامی.من یه لب تاپ x59glدارم ولی با چنین مشکلی که شما میگید برخورد نکدم.اگه میشه منظورتون از مشکل رو بیشتر توضیح بدید.ممنون:11:

mand007
09-07-2009, 21:18

frb 1180 تازه با یک سال گارانتی یک سری هم به سایت ایسگاه بزن سرچ کن g50

The Prince
26-07-2009, 10:53
با عرض سلام و خسته نباشید به همه. حدود قیمت W90 رو میخواستم و بفرمایید که با توجه به ساکن مشهد بودنم، چطور میتونم تهیه کنم؟

mohammad2006
10-08-2009, 00:16
(مخصوصا کارت گرافیکش)

قیمت هم حدود 1.5

مدل های g50vt چند تا هستند.مثلا g50vt x1 یا g50vt x5 , ... تفاوت هاشون چی هستش؟
قیمتشون چقدره؟

Phenomenon
15-08-2009, 17:54
کیفت اسوس حرف نداره. دوتا فکر اشتباه برای اسوس وجود داره.اول اینکه میگن اسوس فقط لوکس و گرون کار می کنه ولی این طور نیست.توی بازار مدل های خوب و ارزونی از این برند وجود داره.دوم اینکه میگن اسوس تجربه نداره.اگر دقت کنید می بینید که اسوس خودش از قدیم تولید کننده مادربورد، کارت گرافیک، lcd ، ODD، و کیس بوده و تجربه داره.می دونم که تکنولوژی لپ تاپ فرق می کنه و تفاوت زیادی نداره. اسوس سال پیش برنده جایزه برترین شرکت در کیفیت و خدمات پس از فروش شده. و استاندارد TCO99 داره(یه استاندارد خیلی سخت گیرانه درباره امواج مغناطیسی و محیط زیست و ارگونومیک و انرژی هست).ISO-14001 ISO9002 OHSAS-18001 داره و جایزه iF DESIGN AWARD رو برده و ...
مهمترین چیز از نظر من اینه که گارانتی سراسری ایران و جهان داره.یعنی فرق نمی کنه که شما لپ تاپتون رو از کجا خریدین و از هرجا که بخرید 2 سال گارانتیش رو داره.
این درحالی که سونی با این دکو پز لپ تاپ های خارجیش رو تو ایران گارانتی نمی کنه

Phenomenon
15-08-2009, 18:18
البته نباید از کیفیت دل و سونی گذشت که بی انسافیه

Phenomenon
20-08-2009, 20:57
آقا می گن که اسوس ها تو ایران ریفر زیاد دارن.درسته؟
درضمن میشه یه توضیحی درباره ریفر بدین.

rozbeh85
21-08-2009, 11:43
سلام
رفقا من یک سوالی داشتم شاید بگین چقدر پرتم
من یه N50V دارم خیلی هم ازش راضی ام، یادمه یکی از دوستام داشت بهاش ور میرفت گفت میتونی روی وی دی یا سی دی عکس سیاه و سفید چاپ کنی، یعنی کاورش
میخواستم ببینم همچین چیزی هست و میشه یا سر کاریم؟
ممنون...

Phenomenon
21-08-2009, 15:50
سلام
من یه N50V دارم خیلی هم ازش راضی ام، یادمه یکی از دوستام داشت بهاش ور میرفت گفت میتونی روی وی دی یا سی دی عکس سیاه و سفید چاپ کنی، یعنی کاورش
ممنون...

تا اونجایی که من میدونم hp این قابلیت رو داره.

gba
21-08-2009, 20:43
سلام
ممنون...

خیلی از لپتاپ ها دیگه این قابلیت رو دارند بهش میگند light scribe. البته dvd مخصوص می خواد

rozbeh85
21-08-2009, 21:40
آقا ممنون سرچیدیم یافتیم...

mr.wolf
22-08-2009, 17:05
دوستان اگه کسی نظری در مورد asus x83vm-x1 داره، بگه
اینم مشخصاتش

Processor 2.26GHz Intel Core 2 Duo P8400
Memory 4,096MB DDR2 SDRAM 800MHz
Hard drive 320GB, 5,400rpm
Graphics 1GB Nvidia GeForce 9600M GS
Screen size (diagonal) 14.1 inches
System weight / Weight with AC adapter 5.7 / 6.6 pounds
Operating System Windows Vista Premium

قیمتش حدود 950 تومنه refer هستش احتمالا
می ارزه بگیرم یا نه؟
در ضمن این لپ تاپ های ریفر عیب ظاهری دان یا سخت افزاری هم ممکنه باشه؟
اگه می شه یه کم توضیح بدین

amir_dre
25-08-2009, 13:18
سلام دوستان لپ تاپ X83VM-x1
Graphics 1GB Nvidia GeForce 9600M GS +Lcd 14
قیمت 890 با کیف
چرا اینقدر قیمت پایینه؟؟؟؟؟
الان نماینده رسمی ایسوز چه شرکتی هست؟

Pami
26-08-2009, 11:57
نماینده رسمی نداره پخش کننده داره که گارانتی هم میکنن مثل دیجیتال همراه - ویستا پخش و ...

amir_dre
28-08-2009, 08:40
دوستان من یه F81 SE ایسوس خریدم
سولی داشتین در خدمتیم

mr.wolf
28-08-2009, 10:37
سلام دوستان لپ تاپ X83VM-x1
Graphics 1GB Nvidia GeForce 9600M GS +Lcd 14
قیمت 890 با کیف
چرا اینقدر قیمت پایینه؟؟؟؟؟
الان نماینده رسمی ایسوز چه شرکتی هست؟

علتش اینه که ریفره
احتمالا گارانتی هم نداره
منم خودم دنبال این مدل هستم
شک دارم بگیرم یا نه
میشه بگی از کجا قیمت گرفتی؟

amir_dre
28-08-2009, 22:23
علتش اینه که ریفره
احتمالا گارانتی هم نداره
منم خودم دنبال این مدل هستم
شک دارم بگیرم یا نه
میشه بگی از کجا قیمت گرفتی؟
آذرتحلیل . تو گوگل سرچ کن برو سایتش
پیام خصوصی نتونستم بدم بهت

mr.wolf
29-08-2009, 12:10
دوستان من یه F81 SE ایسوس خریدم
سولی داشتین در خدمتیم

مرسی از جوابتون به سوال قبلی
می خواستم بدونم چه قدر گرفتین
گارانتیش چیه؟
به نظر می آد سی پی یوشا ارتقا دادین
مشکلی پیش نمی آد؟

amir_dre
30-08-2009, 07:42
مرسی از جوابتون به سوال قبلی
می خواستم بدونم چه قدر گرفتین
گارانتیش چیه؟
به نظر می آد سی پی یوشا ارتقا دادین
مشکلی پیش نمی آد؟
من 1.140.000 گرفتم البته مدله کم یابیه
2 سال گارانتی بین المللی خود ایسوس + 1 سال گارنتی باتری که توسط شرکت های ویستا پخش - دیجیتال - سازگار ارقام پشتیبانی میشه (از نظر گارانتی خیالت راحت باشه)
نه Cpu p8700 2.53 هست گانفیگش با اونی که تو سایت خود ایسوس زده بالاتره مثلا تو سایت زده بود باس رم رو 667 اما الان برا من 800 هست.روی جعبه نوتبوک هم زده پک فارسی تازه کاتالوگ فارسی هم داره

hm_3600
07-09-2009, 23:23
سلام به همه دوستان.چندتا سوال داشتم:
این لپ تاپای ریفر معمولا خرابی شون کجاست؟
ممکنه سخت افزارای اصلیشون مثل vga و cpu خراب باشه؟

mr.wolf
08-09-2009, 11:26
سلام به همه دوستان.چندتا سوال داشتم:
این لپ تاپای ریفر معمولا خرابی شون کجاست؟
ممکنه سخت افزارای اصلیشون مثل vga و cpu خراب باشه؟

تا اونجا که من میدونم مشکل ظاهری دارند
اگه مشکل سخت افزاری هم داشته تو همون کارخونه درست شده

don vito
27-09-2009, 01:03
دوستان من هم یه n 50 vc دارم اگه سوالی بود در خدمتم

Arsene
27-10-2009, 16:42
من 1.140.000 گرفتم البته مدله کم یابیه
2 سال گارانتی بین المللی خود ایسوس + 1 سال گارنتی باتری که توسط شرکت های ویستا پخش - دیجیتال - سازگار ارقام پشتیبانی میشه (از نظر گارانتی خیالت راحت باشه)
نه Cpu p8700 2.53 هست گانفیگش با اونی که تو سایت خود ایسوس زده بالاتره مثلا تو سایت زده بود باس رم رو 667 اما الان برا من 800 هست.روی جعبه نوتبوک هم زده پک فارسی تازه کاتالوگ فارسی هم داره
میشه بگی زا کجا خریدی ( اگه تبلیغ میشه پیام خصوصی بده لطفا)

Arsene
05-11-2009, 19:32
سلام!
من امروز یه asus m60 گرفتم( 1,750 از دیجیتال پایتخت گرفتم) ولی فکر کنم به جاش یه چیز آشغالی بهم انداختن! حواسم نبود اونجا چک کنم اومدم خونه دیدم که برچسبایه پشت لپتاپ که یکی واسه سریال نامبر ویندوز هست و اون یکی سریال لپتاپ جفتش نیمه کنده شده! یعنی یه قسمت کوچیکی از گوشش نچسبیده! بعد اینکه ویندوزش ویستا 32بیت بود! نباید 64 باشه!؟ بعد اینکه با اینکه 32 بیت بود رم رو نوشته بود 4 گیگ! مگه 32 بیت 3 گیگ کمتر نمینویسه؟ از کجا میشه سریال ویندوز رو چک کرد که دید رجیستر شده قبلا یا نه! بعد اینکه از کجا میشه فهمید درایور واقعا بلو ری هست یا فقط برچسب بلوری بهشه؟
(لطفا سریعا یکی یه جوابی بده! اگه اینجا جاش نیست پ خ بدین لطفا)

Pami
05-11-2009, 22:30
سلام!
من امروز یه asus m60 گرفتم( 1,750 از دیجیتال پایتخت گرفتم) ولی فکر کنم به جاش یه چیز آشغالی بهم انداختن! حواسم نبود اونجا چک کنم اومدم خونه دیدم که برچسبایه پشت لپتاپ که یکی واسه سریال نامبر ویندوز هست و اون یکی سریال لپتاپ جفتش نیمه کنده شده! یعنی یه قسمت کوچیکی از گوشش نچسبیده! بعد اینکه ویندوزش ویستا 32بیت بود! نباید 64 باشه!؟ بعد اینکه با اینکه 32 بیت بود رم رو نوشته بود 4 گیگ! مگه 32 بیت 3 گیگ کمتر نمینویسه؟ از کجا میشه سریال ویندوز رو چک کرد که دید رجیستر شده قبلا یا نه! بعد اینکه از کجا میشه فهمید درایور واقعا بلو ری هست یا فقط برچسب بلوری بهشه؟

اول اینکه ممنون از همکاری شما و اینکه در این تاپیک پست دادید و رعایت کردید
قبل از هر چیزی بگم که شما حتی اگه از ایران رهجو هم خرید کنید باید همونجا همه چیز رو تست کنید ، مخصوصا عدم ریفر بودن لپ تاپ ( منظورم مال شما نیست )
ویستا هم الزاما نباید 64 بیتی باشه
شما داخل Properties از My Computer ببینید به اسم دیگری ویندوز Register شده یا نه ؟
مهم اینه که ویندوز Geniune باشه که همونجا نشون میده
برای بلوری هم درایو رو باز کنید ببینید 2 تا لنز داره یا تک لنزه ؟ اگه دوتا بود بلوری هست

amir_dre
06-11-2009, 11:21
سلام!
شما یه برنامه ای که اظلاعات سیستم رو میده مثل Sis Sandra بریز اونوقت چک کن ببین شماره سریال ویندوز نصب شده با شماره سریال پشت لپتاپ یکیه یا نه.
در مورد ویندوز هم رو لپتاپ من هم که رم 4 گیگ داشت ویستا 32 بیتی بود . مشکلی نیست از این لحاظ

Arsene
06-11-2009, 11:53
ممنون از پاسختون,
این که میگید Geniune شده باشه, تو اون قسمت پایین پرپرتیز مینویسه ask for geniune software من بعد اونو زدم بعد رفت تو سایت مایکروسات و اینا بعد یه سری مراحل طی شد بعد آخر نوشت software validated و اینا.
این که میگین به یه اسم دیگه رجیستر شده باشه, من ندیدم جایی تو پرپرتیز, اسمه چیو میگید شما؟
بعد اینکه این باتریش خیلی داغونه! اول که شارژش پره مینویسه 2.5 ساعت مونده بعد هر یه دقیقه نیم ساعت کم میشه! بعضی وقتا هم اضافه میشه! این چشه؟!

یه چیز دیگه اینکه, تو properties مینویسه 4 گیگ رم ولی تو پرفرمنس تسک منیجر مینویسه سه گیگ با cpuz هم مینویسه 3 گیگ! یعنی یه گیگ بلند کردن؟! (اصن از خرید شانس ندارم من!)

Pami
06-11-2009, 13:03
ممنون از پاسختون,
این که میگید Geniune شده باشه, تو اون قسمت پایین پرپرتیز مینویسه ask for geniune software من بعد اونو زدم بعد رفت تو سایت مایکروسات و اینا بعد یه سری مراحل طی شد بعد آخر نوشت software validated و اینا.
این که میگین به یه اسم دیگه رجیستر شده باشه, من ندیدم جایی تو پرپرتیز, اسمه چیو میگید شما؟
بعد اینکه این باتریش خیلی داغونه! اول که شارژش پره مینویسه 2.5 ساعت مونده بعد هر یه دقیقه نیم ساعت کم میشه! بعضی وقتا هم اضافه میشه! این چشه؟!

یه چیز دیگه اینکه, تو properties مینویسه 4 گیگ رم ولی تو پرفرمنس تسک منیجر مینویسه سه گیگ با cpuz هم مینویسه 3 گیگ! یعنی یه گیگ بلند کردن؟! (اصن از خرید شانس ندارم من!)

خب ویندوز شما Geniune هست و مشکلی نیست
منظور من همون Computer Name بود ، میخواستم چک کنید ببینید قبلا روشن شده و ویندوز قبل از شما Register شده یا نه
باتری هم Variable هست و بستگی به استفاده داره ، مطمئنا مقدار ثابتی رو نمیتونه برای کارهای مختلف براتون تخمین بزنه
برای کاربرد عادی مثل آهنگ گوش دادن و ... باید 2.5 دوام بیاره
1 گیگ بلند نکردن ، شما 4 گیگ رم دارید که تو Properties تشخیص داده شده
به نظر من شما اگه با ویستا مشکلی دارید یک نسخه Fresh از ویندوز 7 Ultimate 64bit روش نصب کنید و لذت M60 رو ببرید ، لپ تاپ قدرتمند و عالی هست

Arsene
06-11-2009, 17:04
خیلی ممنون از پاسختون.
دمای cpu معمولا باید چقدر باشه؟ من هر وقت با speedfan چک میکنم 50 تا 65 درجه هست! 70 اینطورا هم میره, زیاد نیست؟

amir_dre
06-11-2009, 17:45
خیلی ممنون از پاسختون.
دمای cpu معمولا باید چقدر باشه؟ من هر وقت با speedfan چک میکنم 50 تا 65 درجه هست! 70 اینطورا هم میره, زیاد نیست؟
دما مشکلی نداره
باتری هم باید در حالت performance نهایت 2 ساعت دوم میاره

Pami
06-11-2009, 18:53
خیلی ممنون از پاسختون.

در حالت عادی دمای CPU روی 50 هست و هارد روی 40
کار بیشتری بکشید بالاتر میره

glance00
08-11-2009, 23:12
شرکتی سراغ دارین که ASUS رو سه سال گارانتی کنه؟

amir_dre
09-11-2009, 23:11
شرکتی سراغ دارین که ASUS رو سه سال گارانتی کنه؟
خود ایسوس گارانتی گلوبالش 2 ساله همین 2 سال هم بسه :5:

mehrzads65
11-11-2009, 16:47
با سلام خدمت شما دوست عزیز اول از سایت خوبتون تشکر میکنم و دوم اینکه نمیدونم سوالمو در تایپیک درست مطرح میکنم یا خیر اگر درست مطرح میکنم ممنون میشم که راهنماییم کنین و اگر خیر لطفا راهنمایی کنید که کجا باید مطرح کنم سوالم اینه که یه لب تاب مدل f 81 se ایسوز گرفتم و نرم افزا auto power on shut-برای روشن و خاموش کردن سر موقع روش نصب کردم نرم افزار به خوبی نصب و لب تابو سرموقع هایبر نت میکنه اما با تنظیم زمان برای روشن کردن توسط نرم افزار کار نمیکنه و لب تابو روشن نمیکنه ویندوزم seven uitimate و ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار باید بکنم ومشکل از کجاست

LDAA
13-11-2009, 19:10
سلام. من بعداز مدت ها تونستم یه چیزی انتخاب کنم.
x83vm-x2 خواهش میکنم هرچی خوبی بدی ازش دیدین البته بجز مودم بگین؟؟؟؟؟؟؟؟
گارانتیش چطوره?
خیلییییییی واجبه

amir_dre
13-11-2009, 21:47
سلام. من بعداز مدت ها تونستم یه چیزی انتخاب کنم.
x83vm-x2 خواهش میکنم هرچی خوبی بدی ازش دیدین البته بجز مودم بگین؟؟؟؟؟؟؟؟
گارانتیش چطوره?
خیلییییییی واجبه
در مورد گارانتی: سازگار.ویستا پخش.دیجیتال.امرتات 4 نماینده رسمی ایسوس در ایران هستند.خیالتون از بابت گارانتی راحت باشه

LDAA
14-11-2009, 17:55
من خییلییی بد شانسم.
میگن نیست تو بازار!!!!!!!!!!!!
مگه میشه؟؟؟؟
کسی از بازار تهران خبردار ه؟

neverhood66
18-11-2009, 16:23
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان نظرتون درباره k40ij asus چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baktash1370
20-11-2009, 15:07
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان نظرتون درباره k40ij asus چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
کسی نمیخواد جواب این دوستمونو بده؟
منم دنبال همین مدل هستم
لطفا توضیح کامل بدید

baktash1370
22-11-2009, 10:15
سلام
کسی نمیخواد جواب این دوستمونو بده؟
منم دنبال همین مدل هستم
لطفا توضیح کامل بدید
سلام
ای بابا.
پس مدیریت بخش لپ تاپ کجاس؟
کسی به این سوال جواب نمیده؟

paazz
22-11-2009, 20:30
سلام
من مدل Asus M60J رو اتخاب کردم....البته از توی سایت ایسوس...
کسی میدونه تو ایران این مدل امده یا نه؟
شماره تماس یا سایت معتبری که نماینده فروش ایسوس در ایران باشه سراغ دارین؟
آخه هر چی گشتم price list از ایسوس ندیدم:41:

sajjadgameactor
23-11-2009, 10:09
سلام
من مدل Asus M60J رو اتخاب کردم....البته از توی سایت ایسوس...
کسی میدونه تو ایران این مدل امده یا نه؟
شماره تماس یا سایت معتبری که نماینده فروش ایسوس در ایران باشه سراغ دارین؟
آخه هر چی گشتم price list از ایسوس ندیدم:41:

ین صفحه رو نگاه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Asus M60J-JX051V که 1025 پوند قیمتشه که میشه 16,709,000 ریال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Asus G60J-JX070V که 1334 پونده ومیشه 21,746,000 ریال:8:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Asus G71GX-7T029Z که 1495 پونده ومیشه 24,371,000 ریال

اگه تو ایران بیان حدودا چقدر میات روش؟؟؟؟؟؟؟؟

aliyaghoobi88
23-11-2009, 22:27
سلام
دوستان نظرشون در مورد asus ul80vt چیه ؟
عیبی که به نظر من وجود داره سرعت cpu اون هست ، قیمتش هم دادن 1190 البته این قیمت با گرانتی الماس داده شده و از شهر خودمون گرفتم

baktash1370
24-11-2009, 12:04
سلام
ای بابا.
پس مدیریت بخش لپ تاپ کجاس؟
کسی به این سوال جواب نمیده؟
واقعا یعنی اینجا متخصص نداره یا دوست ندارید جواب بدید؟

Pami
24-11-2009, 13:50
واقعا یعنی اینجا متخصص نداره یا دوست ندارید جواب بدید؟

دوست عزیز الزاما کسی وظیفه نداره همه پست ها رو جواب بده ، مفهوم واقعی انجمن های گفتگو این هست که هر کسی اطلاعاتی داشته باشه در صورت تمایل با کسی قسمت میکنه نه اینکه بایدی در کار باشه

فکر نکنم در انجمن من هم کسی باشه که دوست نداشته باشه جواب بده ، باید کسی باشه که با اون مدل کار کرده باشه تا بتونه جواب شما رو بده دوست عزیز ، رو هوا نمیشه حرفی زد که آخرش شما گمراه بشی

با تشکر

behroozz
28-11-2009, 11:21
سلام دوستان
من هر چی تو اینترنت راجب لپ تاپ های اسوس داخل ایران (لیست قیمت ، سایت گارانتی و ...)
گشتم چیز جالبی مثل سایت زیگورات ، ایران رهجو و ... پیدا نکردم کسی میتونه بگه با این مشخصات چه لپ تاپ
اسوسی الان تو ایران هست :
cpu 2.8 , 6cach
ram 6 gig
14 or 13.3''

خیلی ممنون از راهنماییتون

mehran_4x
28-11-2009, 12:25
پس شما هنوز تو سرچ وارد نشدی

mehran_4x
05-12-2009, 11:55

hm_3600
07-12-2009, 13:21
سلام
من مي خوام يه G51VX بگيرم.چندتا سوال داشتم:
مي خواستم بدونم ميتونم اصلش (ريفر نباشه) و با گارانتي معتبر گير بيارم؟
اين لپ تاپ با cpu قويتر از P7350 تو ايران هست؟
asus اصلا نمايندگي معتبر تو ايران داره؟
از سري G اسوس چه مدلايي با گارانتي معتبر تو ايران هست؟

abollfazle
09-12-2009, 16:00
سلام یک لپ تاب برای کارای محاسبات می خوام رنج قیمت 700 تومن چیزی به نظرتون می رسه معرفی کنید
ممنون

danger9597
13-12-2009, 10:41
سلام من لپ تاپ f83se خریدم خیلی ازش راضیم
تو سون گرافیکش تا 2 شر میکنه
اما من با گارانتی almasa گرفتم Almasa همون matrix هست ؟ آخه تو سایتش کناره الماس نوشته ماتریکس
گارانتیه خوبیه؟
از بابت گارانتی خیالم راحت باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اها
رو خود لپ تاپ بلوتوث هست اما وقتی درایورشو میخوام نصب کنم میگه بلوتوثت نصب نیست
ولی تو سایتا هم نوشته بلوتوث داره
جریانش چیه؟
ویندوزم سون هست

amir_dre
19-12-2009, 15:47
سلام من لپ تاپ f83se خریدم خیلی ازش راضیم
تو سون گرافیکش تا 2 شر میکنه
اما من با گارانتی almasa گرفتم Almasa همون matrix هست ؟ آخه تو سایتش کناره الماس نوشته ماتریکس
گارانتیه خوبیه؟
از بابت گارانتی خیالم راحت باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اها
رو خود لپ تاپ بلوتوث هست اما وقتی درایورشو میخوام نصب کنم میگه بلوتوثت نصب نیست
ولی تو سایتا هم نوشته بلوتوث داره
جریانش چیه؟
ویندوزم سون هست
الماس الان همون ویستا پخش رایانه هست که گارانتی رسمی ایسوسه
وقتی میخوایی درایور بلوتوث رو نصب کنی سویچ بلوتوث رو روشن کن
راستی کانفیگ کامل لپتاپتو با قیمتی گه خریدی برام پیام خصوصی کن

Ava UK
19-12-2009, 20:02
دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید. من یک از این مدل زیر با توجه به قیمتی که میتونم پرداخت کنم خوشم اومده.

Asus N61VN-JX073V

Intel C2D P8700 2.53GHz
4GB DDR3 1333MHz
500GB S-ATA (5400rpm)
Nvidia GeForce GT240 1024MB DDR3
16" HD (1366x768)
Nvidia GT 240M - 1GB DDR3 Graphic
6-cells batteri

به نظرتون سی پی یو و کارت گرافیکش چطوریه؟ بدی ها و خوبی هاش چی میتونه باشه؟

ممنون.

amir_dre
19-12-2009, 20:23
دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید. من یک از این مدل زیر با توجه به قیمتی که میتونم پرداخت کنم خوشم اومده.

Asus N61VN-JX073V

Intel C2D P8700 2.53GHz
4GB DDR3 1333MHz
500GB S-ATA (5400rpm)
Nvidia GeForce GT240 1024MB DDR3
16" HD (1366x768)
Nvidia GT 240M - 1GB DDR3 Graphic
6-cells batteri

به نظرتون سی پی یو و کارت گرافیکش چطوریه؟ بدی ها و خوبی هاش چی میتونه باشه؟

ممنون.

کانفیگش که خوبه
حالا قیمتش؟

Ava UK
19-12-2009, 21:18
کانفیگش که خوبه
حالا قیمتش؟

حدود 950 تا 1000 دلار. قیمتش با این مدل پایین از اچ پی یکیه.

HP Pavilion dv6-2090

Intel® Core™-processor i7-720QM
1,60 GHz, Nivå-2-cache 6 MB
4096 MB DDR3 Ram - MAX 8GB
320 GB SATA 7200 rpm
15,6" High-Definition HP LED Brightview
NVIDIA GeForce GT 230M - 1GB DDR3

میخوام از اروپا تهیه کنم اما نمیدونم این مدل ایسوز چطوریه. مثلا سی پی یوی دو هسته ای P8700 با سرعت 2.53GHz در مقابل سی پی یوی i7 با سرعت 1.6 GHz چطوره؟ البته i7 اونطور که من فهمیدم میتونه تا 2.8 گیگاهرتز بسته به نوع کاری که میکنه بالا بره.

یا مثلا سرعت یک هارد 5400 rpm با 7200 rpm خیلی فرق داره؟ :23:

اینها برام مشخص بشه بقیه چیزهاش تا حدودی برام مشخصه. مثل داشتن مولتی تاچ در تاچ پد ایسوز و یا اسپیکر های فوق العاده و ...

amir_dre
20-12-2009, 08:19
حدود 950 تا 1000 دلار. قیمتش با این مدل پایین از اچ پی یکیه.

HP Pavilion dv6-2090

Intel® Core™-processor i7-720QM
1,60 GHz, Nivå-2-cache 6 MB
4096 MB DDR3 Ram - MAX 8GB
320 GB SATA 7200 rpm
15,6" High-Definition HP LED Brightview
NVIDIA GeForce GT 230M - 1GB DDR3

میخوام از اروپا تهیه کنم اما نمیدونم این مدل ایسوز چطوریه. مثلا سی پی یوی دو هسته ای P8700 با سرعت 2.53GHz در مقابل سی پی یوی i7 با سرعت 1.6 GHz چطوره؟ البته i7 اونطور که من فهمیدم میتونه تا 2.8 گیگاهرتز بسته به نوع کاری که میکنه بالا بره.

یا مثلا سرعت یک هارد 5400 rpm با 7200 rpm خیلی فرق داره؟ :23:

اینها برام مشخص بشه بقیه چیزهاش تا حدودی برام مشخصه. مثل داشتن مولتی تاچ در تاچ پد ایسوز و یا اسپیکر های فوق العاده و ...

هاردو میتونی خودت عوض کنی اما خوب Core i7 جدید تره
p8700 رو لپتاپ منه ازش راضیم.:27:بستگی به استفادت داره

Ava UK
20-12-2009, 11:16
هاردو میتونی خودت عوض کنی اما خوب Core i7 جدید تره
p8700 رو لپتاپ منه ازش راضیم.:27:بستگی به استفادت داره

میشه یخورده بیشتر در مورد این سی پی یوی P8700 که داری توضیح بدی. مثلا سرعتش چطوریه. تو چه چیزهایی یخورده ضعیفه و توی چه برنامه هایی خودش رو قوی نشون میده. کلا برای چه استفاده هایی خوبه؟

amir_dre
20-12-2009, 17:42
میشه یخورده بیشتر در مورد این سی پی یوی P8700 که داری توضیح بدی. مثلا سرعتش چطوریه. تو چه چیزهایی یخورده ضعیفه و توی چه برنامه هایی خودش رو قوی نشون میده. کلا برای چه استفاده هایی خوبه؟
من فتوشاپ کار میکنم تو اعمال فیلتر ها خیلی سریع عمل میکنه (روی عکس های مثلا 10 مگاپیکسل)
بازی هم که مشکلی نیست
ولی اون Core i7 4 هسته ایه و 6 مگ کش داره که مسلما قوی تره

mosiekaka
26-12-2009, 15:34
منم یه دونه تو رنج 1 میلیون می خوام میشه یه دونه معرفی کنید

به نظر من ux50v كه حدود سه ماه اومده بازار
با مشخصات عاليش و قيمت مناسبش تو ايسوسا بهترين.
RAM=4G
CASH 3
HARD=500G
CPU =I,CD 1.4 SOLO(گرم نميشه هيچ وقت)
VGA=GF512,MB(1.7 GIG)
خيليم خوشگله.
من يكيشو دارم كه واسه كاراي محاسباتي و مهندسي ميخوام كه تا حالا اصلا كم نياورده.
در ضمن ويندوز ويستارو سريعتر از هر لب تاب ديگه اي بالا مياره.
خلاصه فوقولادس.
قيمتشم حدود 1.059 ميليون.

BRUSH
26-12-2009, 15:46
امیر جان این مدلی که الان توی امضات نوشتی رو داری؟ f81se

میشه یه کمی راجع بهش توضیح بدی؟

معایبش رو هم اگه ممکنه بگو..........من از قیافش خیلی خوشم اومده ....بر خلاف بعضی از ایسوس ها که بدنه براقی دارن بدنه بافت داری داره و احتمالا لک پذیریش کمه

قیمتش و گارانتیشو در حال حاضر میدونی؟......

از hdmi تا حالا استفاده کردی؟
مرسی

amir_dre
27-12-2009, 11:48
امیر جان این مدلی که الان توی امضات نوشتی رو داری؟ f81se

میشه یه کمی راجع بهش توضیح بدی؟

معایبش رو هم اگه ممکنه بگو..........من از قیافش خیلی خوشم اومده ....بر خلاف بعضی از ایسوس ها که بدنه براقی دارن بدنه بافت داری داره و احتمالا لک پذیریش کمه

قیمتش و گارانتیشو در حال حاضر میدونی؟......

از hdmi تا حالا استفاده کردی؟
مرسی
مزایا و معایبش رو اینجا نوشتم

این مدل الان تولید نمیشه و ظاهرا Discontinue شده من شهریور ماه خریدم 1100 با گارانتی ویستا پخش
الان به جاش F83 اومده با بدنه آلومینیوم ضد خش هم هست
اتفاقا دیروز لپ تاپو با HDMI وصل کرده بودم به ال سی دی داشتیم Call of duty:modern War fare 2 رو بازی میکردیم
سوالی بود در خدمتیم

BRUSH
27-12-2009, 13:57
مزایا و معایبش رو اینجا نوشتم

این مدل الان تولید نمیشه و ظاهرا Discontinue شده من شهریور ماه خریدم 1100 با گارانتی ویستا پخش
الان به جاش F83 اومده با بدنه آلومینیوم ضد خش هم هست
اتفاقا دیروز لپ تاپو با HDMI وصل کرده بودم به ال سی دی داشتیم Call of duty:modern War fare 2 رو بازی میکردیم
سوالی بود در خدمتیم

ممنون از جوابتون....

من ظاهرشو خیلی پسندیده بودم....کیفیت اسپیکرش هم برام مهم نبود.....یعنی الان نمیتونم پیداش کنم؟؟!!!!... پس یه جورایی مدلهای قدیمی ارزون نمیشن ...بلکه تموم میشن....درسته....؟....یعنی اگه من بشینم که یه مدل ارزون بشه اون مدلو از دست میدم؟....هیچ کجا f81se گیرم نمیاد؟؟؟

به این سرعت یه مدل تموم میشه و یه مدل دیگه میاد جاش؟؟؟؟!!!!!....آخه از شهریور تا حالا فقط 3 ماه گذشته....با این حساب هر هفته مدل های جدیدتری میاد تو بازار ...درسته؟؟؟

شما تونستی ویندزتو به 7 ارتقا بدی از طریق سایت ایسوس؟

یعنی سرعتش از گوشی موبایل هم بیشتره؟؟؟!!!!!!چون گوشیهای 2 سال پیش هم هنوز تو بازار پیدا میشه راحت ....تازه با گارانتی

Ava UK
27-12-2009, 16:31
ویرایش شد... 2 پست شد.

Ava UK
27-12-2009, 16:36
من فتوشاپ کار میکنم تو اعمال فیلتر ها خیلی سریع عمل میکنه (روی عکس های مثلا 10 مگاپیکسل)
بازی هم که مشکلی نیست
ولی اون Core i7 4 هسته ایه و 6 مگ کش داره که مسلما قوی تره

مرسی دوست عزیز از راهنماییت. راستش بعد از جستجوی زیادی که تو نت و فروشگاهها کردم. یک مدل عالی پیدا کردم که HP DV6 2020 رو میزاره تو جیب بغلش هم از لحاظ سخت افزار و هم از لحاظ زیبایی. کانفیگش اینه... شما هم یک نگاه بندازید اگر خوب بود همینو بگیرم.

Intel Core i7 i7-720QM 1.6GHz
16" .LED,HD.WXGA
4GB DDR3 SDRAM
1024GB HDD
BD-Reader/DVD-Writer (BD-ROM/DVD-RAM/±R/±RW)
Gigabit Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth

NVIDIA GeForce GT 240M graphics card with 1GB DDR3 VRAM

Windows 7 Home Premium x64

مدلی که پیدا کردم دقیقا اینه...
Asus M60J-JX019V

اینم آدرس یوتوبشه که نشون میده چطوری با تاچی که داره صدا و مولتی مدیا رو کنترل میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوهاش میکنم راهنمایی کنید. کدومشو بگیرم. تنها نقطه ضعفی که من در این مدل ایسوز دیدم اینه که با وجود اینکه 2 تا هارد 500 گیگ داره اما سرعتش 5400 هست.

amir_dre
27-12-2009, 18:30
ممنون از جوابتون....

من ظاهرشو خیلی پسندیده بودم....کیفیت اسپیکرش هم برام مهم نبود.....یعنی الان نمیتونم پیداش کنم؟؟!!!!... پس یه جورایی مدلهای قدیمی ارزون نمیشن ...بلکه تموم میشن....درسته....؟....یعنی اگه من بشینم که یه مدل ارزون بشه اون مدلو از دست میدم؟....هیچ کجا f81se گیرم نمیاد؟؟؟

به این سرعت یه مدل تموم میشه و یه مدل دیگه میاد جاش؟؟؟؟!!!!!....آخه از شهریور تا حالا فقط 3 ماه گذشته....با این حساب هر هفته مدل های جدیدتری میاد تو بازار ...درسته؟؟؟

شما تونستی ویندزتو به 7 ارتقا بدی از طریق سایت ایسوس؟

یعنی سرعتش از گوشی موبایل هم بیشتره؟؟؟!!!!!!چون گوشیهای 2 سال پیش هم هنوز تو بازار پیدا میشه راحت ....تازه با گارانتی
ّf83 رو چرا نمیگیری جایگزین 81 اومده کانفیگش هم همونه
راستش 3 ماه پیش که من گرفتم تو کل پایتخت همون یدونه F81 بود خریدش هم الان ریسکه
در مورد ویندوز 7 من تحقیق کردم :اولا که تو ایران بهت نمیدن باید یکی رو خارج داشته باشی بعدش هم هزینه تحویل ازت میگیرن که بین 20 تا 40 تومن بود دیدم نمی صرفه

amir_dre
27-12-2009, 18:51
مرسی دوست عزیز از راهنماییت. راستش بعد از جستجوی زیادی که تو نت و فروشگاهها کردم. یک مدل عالی پیدا کردم که HP DV6 2020 رو میزاره تو جیب بغلش هم از لحاظ سخت افزار و هم از لحاظ زیبایی. کانفیگش اینه... شما هم یک نگاه بندازید اگر خوب بود همینو بگیرم.

Intel Core i7 i7-720QM 1.6GHz
16" .LED,HD.WXGA
4GB DDR3 SDRAM
1024GB HDD
BD-Reader/DVD-Writer (BD-ROM/DVD-RAM/±R/±RW)
Gigabit Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth

NVIDIA GeForce GT 240M graphics card with 1GB DDR3 VRAM

Windows 7 Home Premium x64

مدلی که پیدا کردم دقیقا اینه...
Asus M60J-JX019V

اینم آدرس یوتوبشه که نشون میده چطوری با تاچی که داره صدا و مولتی مدیا رو کنترل میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوهاش میکنم راهنمایی کنید. کدومشو بگیرم. تنها نقطه ضعفی که من در این مدل ایسوز دیدم اینه که با وجود اینکه 2 تا هارد 500 گیگ داره اما سرعتش 5400 هست.

درمورد هارد هم بگم که میشه هارد لپتاپو عوض کرد
درسته هارد 7200 دور سرعتش بالاتره اما مصرف انررژیش بیشتره و زودتر باتری رو خالی میکنه
گرمای تولیدیش هم طبعا بیشتره
حالا باز میمونه نظرت خودت

Ava UK
27-12-2009, 19:24
درمورد هارد هم بگم که میشه هارد لپتاپو عوض کرد
درسته هارد 7200 دور سرعتش بالاتره اما مصرف انررژیش بیشتره و زودتر باتری رو خالی میکنه
گرمای تولیدیش هم طبعا بیشتره
حالا باز میمونه نظرت خودت

مرسی امیر جان.
آره منم یخورده فکر کردم در موردش. هارد ها رو اگر خوشم نیومد بعدا میتونم عوض کنم و یا هارد اکسترنال بگیرم. اما از کیفیت ایسوز رو نمیشه با هیچی عوض کرد. این مدل ایسوز بدنه اش آلومینیومیه و رمش هم 13333 Mhz هست.
خیلی چشمم رو گرفته. من رفتم بخرمش امیدوارم منو ناراضی نکنه. :10:

mohsenfhm
27-12-2009, 19:56
مرسی امیر جان.
آره منم یخورده فکر کردم در موردش. هارد ها رو اگر خوشم نیومد بعدا میتونم عوض کنم و یا هارد اکسترنال بگیرم. اما از کیفیت ایسوز رو نمیشه با هیچی عوض کرد. این مدل ایسوز بدنه اش آلومینیومیه و رمش هم 13333 Mhz هست.

دوست عزيز خريدي خبرشو به ما هم بده كه ببينيم راضي هستي يا نه ؟ قيمتش رو هم بگيد

amir_dre
27-12-2009, 20:33
مرسی امیر جان.
آقا مبارکت باشه
این مدلو تو الکامپ دیدم واقعا شیک و زیبا بود بود
کلا محصولات جدید ایسوس تو طراحی ترکوندن

mohsenfhm
27-12-2009, 21:50
آخر متوجه نشديم تلفظ ايسوز درسته يا اسوس ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ !؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟:13:

majidhosseini
27-12-2009, 21:59
سلام
یه لپ تاپ میخوساتم برای کارهای مهندسی و همه چی دیگه
دو مدلی که خودم دیدم اینا بود
ایسوز u 80
2.8 6MB 1066 4GB DDR3 500GB ATI 4570 14.1 LED DVD-RW 7 2.2 Ch/Taiwan Sazgar 1.465T
و دل لتیتود ای 6400
LatitudeE6400 2.8 6MB 1066 4GB 250GB Quadro NVS160 14.1 DVD-RW VB 2.4 Europe BankLaptopIran 1.599T

خوب امکانات ایسوز بالاتره
کلا نمیدونم راهنمایی کنینن دیگه
اوج کار منم با کتیا هستش

kiuq
28-12-2009, 00:30
سلام
یه لپ تاپ میخوساتم برای کارهای مهندسی و همه چی دیگه
دو مدلی که خودم دیدم اینا بود
ایسوز u 80
2.8 6MB 1066 4GB DDR3 500GB ATI 4570 14.1 LED DVD-RW 7 2.2 Ch/Taiwan Sazgar 1.465T
و دل لتیتود ای 6400
LatitudeE6400 2.8 6MB 1066 4GB 250GB Quadro NVS160 14.1 DVD-RW VB 2.4 Europe BankLaptopIran 1.599T

خوب امکانات ایسوز بالاتره
کلا نمیدونم راهنمایی کنینن دیگه
اوج کار منم با کتیا هستش

سلام دوست عزیز من با ایسوز کار نکردم ولی با لتیتود چرا!
امکان نداره از لحاظ سخت جونی و کارایی مثل کتیا . اتوکد.سالید. برنامه نویسی و...... کم بیاره!!
ولی این مدل انتخایش بستته به مکان و میزان حمل و شغل شماست!
و این رو هم بگم که هر دوتا مدل انخابی شما سطح بالایی دارن و نا امید نمیشین.

majidhosseini
28-12-2009, 16:05
سلام دوست عزیز من با ایسوز کار نکردم ولی با لتیتود چرا!
امکان نداره از لحاظ سخت جونی و کارایی مثل کتیا . اتوکد.سالید. برنامه نویسی و...... کم بیاره!!
ولی این مدل انتخایش بستته به مکان و میزان حمل و شغل شماست!
و این رو هم بگم که هر دوتا مدل انخابی شما سطح بالایی دارن و نا امید نمیشین.

بسیار ممنون از راهنماییتون
همیشه همرامه..دیگه همه جایی که فکر کنین میبرم چون لازمش دارم
چون میخوام چندین سال برام بمونه و دیگه محتاج عوض کردنش نشم اینقدر حساسیت دارم
میخوام بهترین انتخاب باشه به هر نحو

Ava UK
28-12-2009, 16:20
دوست عزيز خريدي خبرشو به ما هم بده كه ببينيم راضي هستي يا نه ؟ قيمتش رو هم بگيد

آقا مبارکت باشه
این مدلو تو الکامپ دیدم واقعا شیک و زیبا بود بود
کلا محصولات جدید ایسوس تو طراحی ترکوندن

آره امیر جان واقعا شیکه. حالا باید دید که توی استحکام هم این مدلش خوبه یا نه. هر چند که تعریف های زیادی ازش تو نت وجود داره.

محسن جان من این مدل ایسوز رو با تخفیف سال نو میلادی 200 دلار ارزونتر خریدم. یمت تموم شده اش برام شد 1100 تا 1150 دلار یعنی تقریبا دور بر قیمت HP DV6-2020 . چون همین اچ پی رو من سفارش دادم اما وقتی ایسوز رو پیدا کردم اچ پی رو کنسل کردم و نرفتم بگیرمش. :31: بهشون گفتم نمیخوام پشیمون شدم. اما خب 20 دلار باید بهشون بدم بخاطر هزینه ای که کردن.

این سایت هم ببینید. کلی در موردش عکس و فیلم و توضیحات گذاشته.

Ava UK
28-12-2009, 16:48
همیشه همرامه..دیگه همه جایی که فکر کنین میبرم چون لازمش دارم
چون میخوام چندین سال برام بمونه و دیگه محتاج عوض کردنش نشم اینقدر حساسیت دارم
میخوام بهترین انتخاب باشه به هر نحو

یکی همین مدلی رو که شما انتخاب کردید خریده و ریویو کرده و بقیه هم در انجمن در موردش نظر دادند. این سایتشه هم عکس داره و هم توضیحات.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیک چیزی رو من هم تجربه ای به شما بگم. مثلا همین asus u80 حدود 2100 گرم ورن داره و 14 اینچم هست. در 14 اینچی ها کارت گرافیک خوب و یا سی پی یوی عالی خیلی کمتر از 15 اینچی هایی هست که مابین 2600 تا 2800 گرم وزن دارند.

اگر وزن 500 تا 600 گرم اضافه برای شما تغییر چندانی نمیکنه. من به شما پیشنهاد میدم در بین 15 اینچی ها با همین بودجه ای که دارید انتخاب کنید. حتما یک سیستم قویتر رو با همین قیمت پیدا میکنید. اگر هم همین 14 اینچ با وزن کمتر رو میخواهید من مدل ایسوز رو پیشنهاد میدم. به نظر من طرف دل نرو. هر چند که اون هم کانفیگ خوبی داره اما اگر من باشم ایسوز بر میدارم.

amir_dre
28-12-2009, 20:00
یکی همین مدلی رو که شما انتخاب کردید خریده و ریویو کرده و بقیه هم در انجمن در موردش نظر دادند. این سایتشه هم عکس داره و هم توضیحات.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیک چیزی رو من هم تجربه ای به شما بگم. مثلا همین asus u80 حدود 2100 گرم ورن داره و 14 اینچم هست. در 14 اینچی ها کارت گرافیک خوب و یا سی پی یوی عالی خیلی کمتر از 15 اینچی هایی هست که مابین 2600 تا 2800 گرم وزن دارند.

اگر وزن 500 تا 600 گرم اضافه برای شما تغییر چندانی نمیکنه. من به شما پیشنهاد میدم در بین 15 اینچی ها با همین بودجه ای که دارید انتخاب کنید. حتما یک سیستم قویتر رو با همین قیمت پیدا میکنید. اگر هم همین 14 اینچ با وزن کمتر رو میخواهید من مدل ایسوز رو پیشنهاد میدم. به نظر من طرف دل نرو. هر چند که اون هم کانفیگ خوبی داره اما اگر من باشم ایسوز بر میدارم.
مبارکت باشه
میتونی تو تاپیک زیر نکات مثبت و منفی لپتاپ رو بنویسی
نکات فنی تر هم تو همین تاپیک برسی میکنیم

majidhosseini
28-12-2009, 21:16

خوب وزن مهمه...اما وقتی کانفیگ بهتر هست به زور هم شده حملش میکنم:31:
شما مدل خاصی مد نظرتون هست؟
(البته بگم من یه تاپیکی به عنوان شرکتی به نام جونیپر هم زدم!که مدل هایی از این شرکت هم معرفی کردم که در نوع خودش بسیار با صرفه و جالبه)

hamed_wise
28-12-2009, 21:23
آخر متوجه نشديم تلفظ ايسوز درسته يا اسوس ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ !؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟:13:
اسوس ( به گفته مسوول فروش دیجیتال)

Pami
28-12-2009, 22:17
تلفظ درست اين برند اَسوس است نه ايسوز

Ava UK
28-12-2009, 22:44
اسوس ( به گفته مسوول فروش دیجیتال)

تلفظ درست اين برند اَسوس است نه ايسوز

با عرض شرمندگی از هر دوی شما عزیزان. من چندین ساله که تو انگلیس زندگی میکنم و هیچ ادعایی هم نسبت به اینکه اینجا هستم ندارم. در این مدت یاد گرفتیم که a را ای و u را در بعضی جاها بعنوان آ بیان کنیم. مثل unable... unbelievable..unaccepted

اگر بخواهیم تلفظ آسوس رو به انگلیسی بنویسم باید اینطوری باشه usuce یا همان usus . اما باز هم نمیشه چون حرف دومی که بعد از حرف s قرار گرفته جزو حروف صدا دار است و در نتیجه این دو کلمه بصورت یوزوس و یوساز خوانده خواهند شد.

در تمامی کلیپ های زیر که از یوتیوب هستند Asus را ایسوز تلفظ میکنند. البته اس اخر را یک چیزی مابین اس و زد باید تلفظ بشه اما برای راحتی کار میشه همون زد تلفظ کرد یعنی ایسوز.

اگر فکر میکنید که باز هم اشتباه میکنم حرفی ندارم همون آسوس یا اسوس تلفظ کنید:20:
در کلیپ های بالا فقط کافیه ثانیه های اول رو نگاه کنید و خوب گوش بدید. :8::10:

biostar
28-12-2009, 22:59
واقعا چقدر تلفظ دقیق مهم هست!مخصوصا برای لپتاپ
اگر بلد نباشی نمی تونی بخری! اگر هم خریدی چون بد تلفظ کردی خراب در میاد!

Pami
28-12-2009, 23:08
اگر فکر میکنید که باز هم اشتباه میکنم حرفی ندارم همون آسوس یا اسوس تلفظ کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کلیپ های بالا فقط کافیه ثانیه های اول رو نگاه کنید و خوب گوش بدید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين تلفظ يك لغت تايواني هست دوست عزيز نه انگليسي ،‌ با قواعد زبان انگليسي تلفظ شما درست است
هر لغت بايد با تلفظ مرجع ادا بشه نه صرفا زبان انگليسي چون به رسم الخط انگليسي نوشته شده

در ضمن من نگفتم آ ، اَسوس تلفظ درست مي باشد با تلفظ درست تايواني

كلمه اسوس از كلمه Pegasus كه نام يك اسب يوناني است گرفته شده است ، سپس اومدن به جاي اين كلمه از 4 حرف آخرش استفاده كردند تا در ليست ها بر اساس حروف الفبا در رده هاي اول قرار بگيرد

majidhosseini
28-12-2009, 23:34
آقا به خدا رفتین نمایندگیش بگین یکی از اینا میخوام...اصلا اسم هم نگین طرف میفهمه چه برسه تلفظ اسم
کارکناشم نمی دونن چی تلفظ کنن!
بیخیال:D:D
من راحت ترم بگم ایسوز میگم ایسوز
یکی میگه اسوس......بگه....به من چه:d

amir_dre
28-12-2009, 23:43
اين تلفظ يك لغت تايواني هست دوست عزيز نه انگليسي ،‌ با قواعد زبان انگليسي تلفظ شما درست است
هر لغت بايد با تلفظ مرجع ادا بشه نه صرفا زبان انگليسي چون به رسم الخط انگليسي نوشته شده

در ضمن من نگفتم آ ، اَسوس تلفظ درست مي باشد با تلفظ درست تايواني

كلمه اسوس از كلمه Pegasus كه نام يك اسب يوناني است گرفته شده است ، سپس اومدن به جاي اين كلمه از 4 حرف آخرش استفاده كردند تا در ليست ها بر اساس حروف الفبا در رده هاي اول قرار بگيرد

آقا به خدا رفتین نمایندگیش بگین یکی از اینا میخوام...اصلا اسم هم نگین طرف میفهمه چه برسه تلفظ اسم
کارکناشم نمی دونن چی تلفظ کنن!
بیخیال:D:D
من راحت ترم بگم ایسوز میگم ایسوز
یکی میگه اسوس......بگه....به من چه:d
خودشون رو کاتالوگ فارسی زدن اسوس(اصلا باید از فرهگستان هنر بخواییم معادلی برای این واژه نامنوس پیدا کنه) ....بماند :10::10::10::11:

Pami
28-12-2009, 23:46
به هر حال بحث هست و مهم دادن اطلاعات درست
ربطي به دونستن كاركنان نداره ، شما براي خودت ياد بگير ،‌ چيكار به بقيه داري ؟
بحثي بود كه لازم دونستم توضيح بدم

amir_dre
29-12-2009, 09:37

majidhosseini
29-12-2009, 11:51
خودشون رو کاتالوگ فارسی زدن اسوس(اصلا باید از فرهگستان هنر بخواییم معادلی برای این واژه نامنوس پیدا کنه) ....بماند :10::10::10::11:
انگار زیاد اخبار میخونی تاثیر گذاشته:31:
فرهنگستان زبان نمی دونم چی چی که رئیسش حداد عادل هستش باید تصمیم بگیره:31:

به هر حال بحث هست و مهم دادن اطلاعات درست
ربطي به دونستن كاركنان نداره ، شما براي خودت ياد بگير ،‌ چيكار به بقيه داري ؟
بحثي بود كه لازم دونستم توضيح بدم

حق با شماس
من منظروم طنز موضوع بود از بیان کارکنان

منظورم از بیان این حرف اینه که مسئله این نیست چی تلفظ شه...شما اگه اسم آب گفتن رو بلد نباشی کسی بهت حرفی نمی زنه با اشاره هم میشه فهموند
هدف من استفاده بهینه از زمان بود
اینکه بهتره بحث راجع به هزاران چیز باشه به جای تلفظ اسم!
این نظر منه و تحمیلی هم تو نظرم به دیگران نبود

به هر حال معذرت:11:

reza2pars
29-12-2009, 12:50
سلام مشخصات لپ تاپ ایسوس k50n رو میخواستم لطف کنید

Pami
29-12-2009, 13:32
سلام مشخصات لپ تاپ ایسوس k50n رو میخواستم لطف کنید

از امضاي من همراه با قيمت دانلود كنيد ( ليست 11 )

Ava UK
29-12-2009, 15:28
خوب وزن مهمه...اما وقتی کانفیگ بهتر هست به زور هم شده حملش میکنم:31:
شما مدل خاصی مد نظرتون هست؟
(البته بگم من یه تاپیکی به عنوان شرکتی به نام جونیپر هم زدم!که مدل هایی از این شرکت هم معرفی کردم که در نوع خودش بسیار با صرفه و جالبه)

شما لپ تاپ پیدا کردی؟
راستش من با قیمت های اینجا پیشنهاد زیاد دارم. اما ممکنه من چیزی معرفی بکنم که با یمت های ایران جور در نیاد و تو ایران گرونتر و یا ارزونتر باشه. :10:

majidhosseini
29-12-2009, 23:41
شما لپ تاپ پیدا کردی؟
راستش من با قیمت های اینجا پیشنهاد زیاد دارم. اما ممکنه من چیزی معرفی بکنم که با یمت های ایران جور در نیاد و تو ایران گرونتر و یا ارزونتر باشه. :10:

من دیگه خل شدم اینقده مدل دیدم حالم دار بهم میخوره:d
قدیما دوتا مدل بود یا این یا اون
الان....
بی زحمت همینجوری چندتا بگو من میگردم هست یا نیست
مرامی مدل بگو:ِ:ِ:10::31::11:

Ava UK
30-12-2009, 07:24
خب این هم از اولین پستم با لپ تاپ جدید. مدل Asus M60J

این عکس ها رو میزارم برای کسانی که در آینده میخوان یک لپ تاپ با سی پی یوی i7 Q720 بخرند.

در ضمن دوستان این مدل از ایسوز windows 7 home premium روش نصبه اما من خودم اونو با یه روش ساده تبدیل به ویندوز ultimate کردم. روشش هم با یکم اینترنت معمولی کمتر از 20 دقیقه طول میکشه. فورمت کردن هم نمیخواد و هیچ برنامه های هم از دست نمیره و همه چی دست نخورده باقی میمونه فقط ویندوز به یک ویندوز ultimate اورجینال تبدیل میشه.
اگر خواستید بعدا شیوه اش رو توضیح میدم.

mohsenfhm
30-12-2009, 09:06
خب این هم از اولین پستم با لپ تاپ جدید. مدل Asus M60J

این عکس ها رو میزارم برای کسانی که در آینده میخوان یک لپ تاپ با سی پی یوی i7 Q720 بخرند.

در ضمن دوستان این مدل از ایسوز windows 7 home premium روش نصبه اما من خودم اونو با یه روش ساده تبدیل به ویندوز ultimate کردم. روشش هم با یکم اینترنت معمولی کمتر از 20 دقیقه طول میکشه. فورمت کردن هم نمیخواد و هیچ برنامه های هم از دست نمیره و همه چی دست نخورده باقی میمونه فقط ویندوز به یک ویندوز ultimate اورجینال تبدیل میشه.
اگر خواستید بعدا شیوه اش رو توضیح میدم.

مبارك باشه . قيمتش چقدره ؟

majidhosseini
30-12-2009, 09:30
مبارك باشه . قيمتش چقدره ؟

M60VP 2.8 6MB 1066 4GB 500GB ATI 4650 16 LED BR-Rom VHP 2.9 Ch/Taiwan Digital 1.750T eSata

البته اين vp هست نه j

majidhosseini
30-12-2009, 09:31
m,60j انگار كلا فرق داره

majidhosseini
30-12-2009, 19:57
امروز رفتم یه جایی g50 رو معرفی کرد
چظوره؟
ایراداتش؟

majidhosseini
30-12-2009, 20:48
hین بشر به من اینارو گفت
2.2
4g ram
geforce ddr3 1 fekr konam
320++

این چه g50 هست که من تو هیچ سایتی پیداش نمی کنم:D:D

البته طرف برای خودش دنیایی داشت
میگم این سی پی یوش کم نیست؟
میگه ملالی نیست....نگاه کن این سی پی یو رو برای این لپ تاپ میخوایم عوض کنیم 2.6 ببندیم قیمتشم 300 تومنه
اصلا ملالی نیست...عوض میشه:D:d
اقا کلی خندیدیم دیگه:ِ:ِ:D
شاد گشتیم:d

حالا بگین ماجرای این کانفیگ چیه؟

Ava UK
30-12-2009, 21:52
hین بشر به من اینارو گفت
2.2
4g ram
geforce ddr3 1 fekr konam
320++

این چه g50 هست که من تو هیچ سایتی پیداش نمی کنم:D:D

البته طرف برای خودش دنیایی داشت
میگم این سی پی یوش کم نیست؟
میگه ملالی نیست....نگاه کن این سی پی یو رو برای این لپ تاپ میخوایم عوض کنیم 2.6 ببندیم قیمتشم 300 تومنه
اصلا ملالی نیست...عوض میشه:D:d
اقا کلی خندیدیم دیگه:ِ:ِ:D
شاد گشتیم:d

حالا بگین ماجرای این کانفیگ چیه؟

سری G50 از Asus دو تا مدل داره که هر مدلش هم کانفیگ های مختلفی داره. شما باید اول ببینید مدلی که طرف به شما گفته چیه. دو مدلش اینها هستند... G50v و G50vt.

مدل G50V میتونه دارای کانفیگ های زیر باشه.

Intel® Core™2 Duo Processor T9600/T9400/P8600/P8400/P7350 : 2.8 GHz - 2.0 GHz, 1066MHz, 6/3MB On-Die L2 Cache;
Windows Vista® Ultimate
Windows Vista® Home Premium,
Mobile Intel® PM45 Express Chipset +ICH9M
DDR2 800 MHz SDRAM, 2 x SODIMM socket for expansion up to 4GB SDRAM
15.4" WXGA+/WSXGA+ Color-Shine (Glare-type)
15.6" WXGA Color-Shine (Glare-type)
NVIDIA® GeForce® 9700M GT External 512MB GDDR3 VRAM

Dual HDD:
640G(320Gx2),5400rpm;7200rpm
500G(250Gx2),5400rpm; 7200rpm

Single HDD:
500GB,5400rpm
320GB,5400rpm;7200rpm
250GB,5400rpm;7200rpm

8 in 1 card reader, SD,MMC,MS,MS-Pro,mini SD w/ adapter,MS-Duo,MS-Pro Duo via adapter
2.0 Mega Pixel web camera
Built-in Bluetooth™ V2.1+EDR
On board 10/100/1000 Mbps Fast Ethernet controller
Full and Half duplex mode support for 10/100/1000 Mbps
Intel® Wireless WiFi Link 5100 ABGN
Azalia Compliant and V.92/K56flex support
ASUS WLAN 802.11 b/g/n

1 x Microphone-in jack
1 x Headphone-out jack
1 x VGA port/Mini D-sub 15-pin for external monitor
4 x USB 2.0 ports
1 x IEEE 1394 port
1 x RJ45 LAN Jack for LAN insert
1 x HDMI
1 x E-SATA
1 x TV Antenna Input(optional)

6 cells: 4800 mAh,
9 cells: 7200 mAh,

کانفیگ مدل یا سری G50VT رو هم از سایت زیر نگاه کن.

اون قسمت هایی رو که در بالا قرمز کردم یعنی میتونند عوض بشند و با این کانفیگ ها گیر بیاری.

سری G50VT فرق زیادی با G50V نداره. یکی از فرقهاش مثلا استفاده از کارت گرافیک GeForce® 9800M GS External 512MB GDDR3 VRAM است که این فرق هم چندان فرق بزرگی نیست.

در کل سری G به نظر من سری بسیار خوبی هست و مقاوم ساخته شدند. این سری برای Gamer ها ساخته شده اما خب بقیه هم میتونند ازش استفاده بکنند. شیک هم هست.:31:

majidhosseini
30-12-2009, 22:01
پس فناوری LED نداره این بشر بهم گفت LED هستش:d
9سل
دابل اچ دی دی 320++
فکر کنم 15.6 ب.د..خیلی پهن بود:d
2.13 و 3مگ کش
4گیگ رم
ویندوزشم نمی دونم
فقط باطریش زیاد جالب نیست!
من اصلا گیم بازی نمی کنم شاید یکی کله سال:D

من فقط میخوام واسم بمونه برای تا آخر ارشد که کارم فقط کتیا و انسیس هستش!!!

majidhosseini
30-12-2009, 22:03
دیدم تشکر کافی نیست
گفتم یه پست بزارم و از شما به خاطره راهنمایی بسیار خوبتون تشکر ویژه کنم:)
ممنون از نوعه ویژه:D

ایشالا هیچ جا کارت گیر نکنه
بگو ایشالاِ:D

majidhosseini
30-12-2009, 22:20
پیدا کردم مدل رو
این هستش

ASUS G50 VT-X5

97.2% خودشه

میشه نظر بدین؟
دیگه آخرین نظر ها!
فردا پشیمون نشم ها!!
ممنون:40::11:

Ava UK
30-12-2009, 22:22
دیدم تشکر کافی نیست
گفتم یه پست بزارم و از شما به خاطره راهنمایی بسیار خوبتون تشکر ویژه کنم:)
ممنون از نوعه ویژه:D

ایشالا هیچ جا کارت گیر نکنه
بگو ایشالاِ:D

خواهش میکنم عزیز.

ببین یک چیزی رو بهت بگم. تمام سری های G از تمام برندها که در اولویت برای گیمر ها ساخته شده اند همیشه قیمتشون بیشتر از سری های همنون خودش است.

مثلا شما اگر یک مدل از ایسوز سری G با کانفیگ زیر گیربیاری...

سی پی یو 2 گیگاهرتز
رم 4 گیگ
حجم هارد 320 گیگ دور 7200

و یک مدل از سری M,k,u, و یا هر سری دیگه ای گیر بیاری که دقیقا کانفیگ بالا رو داشته باشه صد در صد سری G گرونتر میشه. مثلا ممکنه سری G با کانفیگ بالا1500 دلار باشه اما همون کانفیگ در سری های دیگه ممکنه 1200 دلار و شایدم ارزونتر باشه.

البته همه چیز مربوط به کانفیگ نمیشه. در سری جی از سخت افزار با دوامتر. شاسی بهتر و حتی نوع فلزی رو هم که بکار میبرند فرق میکنه و در سری های خیلی گرون حتی از نقره هم استفاده شده. و یا میشه به نوع اسپیکر های بکاربرده شده و حتی نوع فنی که برای خنک کردن دستگاه بکار بردن اشاره کرد.

در کل سری های G و M از سخت افزار بهتری در اونها استفاده شده. سری های تجاری و بیزنس مانند Envy از HP هم از سخت افزار بهتری نسبت به سری های Pavilion برخورداره و به همین دلیل حتی اگر کانفیگ پایین تری هم داشته باشه گرونتره.

پس با دوام اما گرون میخوای سری G و بعد M خوبه. اما خوب و ارزونتر میخوای باید بری سراغ سری های دیگه. اینم یادم رفت بگم سری P و B هم از گرونقیمت های ایسوز هستند چون این دو سری مربوط به سری های تجاری میشند.

majidhosseini
30-12-2009, 22:33
بابا تو خودت یه پا نمایندگی ایسوزی:D:D
این کانفیگی که فرستادم طرف خیلی تعریف میکرد
فاکتورو نشود داد 1.250 فروخت به من گفت 1.150 منم گفتم 1.050:D
دیگه همین حوالی قیمت داده

Ava UK
30-12-2009, 22:41
پیدا کردم مدل رو
این هستش

ASUS G50 VT-X5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید97.2% خودشه

میشه نظر بدین؟
دیگه آخرین نظر ها!
فردا پشیمون نشم ها!!
ممنون:40::11:

یخورده در مورد موارد زیر بیشتر فکر کن.

رمش DDR2 است. الان بیشتر از DDR3 استفاده میشه.
گرافیکش GeForce 9800M است. اگر این گرافیک امروز برات کافی باشه فردا جواب نمیده. حداقل دیگه باید 230M و یا 240M باشه. و یا یکی از سری های بالاتره ATI.

با قیمت 949 دلار که در سایت زده و حدودا میشه 1 میلیونه ایران اگر کانفیگ بهتری از ایسوز گیرت میاد اونو بگیر. اما اگر با این قیمت این بهترین کانفیگی هست که گیر آوردی خوبه. مبارکت باشه. :10:

اگر قیمت تقریبی رو 1000 دلار تعیین کنیم من این مدل رو پیدا کردم که به نظر من بهتره. یعنی من باشم با این قیمت مدل زیر رو میگیرم.

Asus N61VN

CPU - Intel Core 2 Duo P8700 2.53GHz
Chipset - Intel PM45, Intel ICH9M
SODIMM fack - 2 x 200-pin, max. 4GB
• RAM - 4GB (2 x 2GB) DDR3 1066MHz
• Grafik - NVIDIA GeForce GT240M 1024MB VRAM
• - 16” (LED,HD, Glare)
• Lagring - 500GB SATA 2.5” HDD (5400RP M)
Bluetooth - v.2.1+EDR
Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit

اونهایی رو که قرمز کردم برتری هایی است نسبت به مدل ASUS G50 VT-X5 که در بالا کانفیگش رو نوشتی. اما با همون قیمت.:10::46:

Ava UK
30-12-2009, 22:53
اینم فرق بین گرافیک ها...

اگر اون گرافیکی که به شما گفته واقعا 9800 از سری GS باشه گرافیکش در بنچ مارکها خیلی بهتر از گرافیک GT 240M است. یعنی گرافیک اون سری G که خوردت پیدا کردی بهتر از سری N هست که من نوشتم. اما اگر غیر از اینها باشه باید ببینی دقیقا گرافیکش چیه.

majidhosseini
30-12-2009, 23:02
دنبال قیمتش تو ایران هستم
راستی شما خودت اچ پی گرفتی؟
راضی هستی؟

majidhosseini
30-12-2009, 23:05
من واقعا نمی دونم تفاوت سی پی یو بین این دوتا چقدره
همه میگن 2.3 2.5 2.1 اما یکی نمیگه چطوره
چی اذیت میکنه چی نمیکنه

خوب اونی که واسه گیم هست مطمئنا بالاتره اما گرافیک چقدر شرطه؟

وای خدا
گیج شدم رفتِ:ِ:D:

majidhosseini
30-12-2009, 23:10
اینی که گفتی هم نشون داد
همین 1 تومن بود

Ava UK
30-12-2009, 23:41
من واقعا نمی دونم تفاوت سی پی یو بین این دوتا چقدره
همه میگن 2.3 2.5 2.1 اما یکی نمیگه چطوره
چی اذیت میکنه چی نمیکنه

خوب اونی که واسه گیم هست مطمئنا بالاتره اما گرافیک چقدر شرطه؟

وای خدا
گیج شدم رفتِ:ِ:D:

عزیز من خودم تا ایسوز باشه طرف اچ پی نمیرم. من همون Asus M60J رو گرفتم.

اما در مورد سی پی یوی این 2 مدل.

سی پی یوی Asus G50VT-X5 سری P7450 با کلاک یا سرعت 2.13GHz
سی پی یوی ASUS N61VN سری P8700 با کلاک یا سرعت 2.53GHz

شباهت هاشون.
جفتشون دو هسته ای هستند.
جفتشون از سری P هستند و نسبت به سری های T انرژی کمتری مصرف میکنند و در نتیجه شارژ باتری بیشتری داری.
جفتشون 45 نانومتری هستند.
جفتشون دارای کش 3 مگی هستند.
جفتشون از سیستم عامل های 64 بیتی پشتیبانی میکنند.

تفاوت هاشون

تفاوت اصلی شون در سرعتشون هست. سی پی یوی P8700 سرعت بیشتری داره و در نتیجه در سرعت عمل بهتری مثلا در باز کردن و اجرا کردن برنامه های سنگین میتونه داشته باشه و به همین دلیل هم بنچ مارکهای P8700 بهتر از P7450 است.

بعضی از نتایج بنچ مارکها

P8700 در بنچ مارک 3dMark2006 امتیاز 2231 رو آورده.
P7450 در بنچ مارک 3dMark 2006 امتیاز 1904 رو آورده.

P8700 در بنچ مارک Dhrystone امتیاز 18070 آورده.
P7450 در بنچ مارک Dhrystone امتیاز 12665 آورده.

P8700 در بین کل سی پی یو های ساخته شده تا کنون در رتبه 37 قرار داره و سی پی یوی P7450 در رتبه 58 قرار داره.

خودت از سایت زیر نگاه کن و بیشتر مقایسه کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچقدر میتونی هزینه کنی؟ کلا بودجه ات چقدره؟ اگر میتونی بیشتر هزینه کنی یک چیزی بگیر که از سی پی یوی های 4 هسته ای استفاده کرده باشند. حالا چه جدید i7 باشه و چه قدیمی و از سری های دیگه.

majidhosseini
31-12-2009, 01:30
اطلاعات به حدی جامع بود که دیگه سوالی باقی نمزاره
خوب
من پول داشتم!اگه یادت باشه دنبال لتیتود یا ع8u بودم
sاما وقتی نمیزارن ! مجبورم در حد همین 1100 هزینه کنم
: D
دیگه پولم بالاتر نمیره که نمیره:
این چند ماه هم عجب تفاوت قیمتی داشته ها
سره 8ماه 800تومن پایین امدهD

Ava UK
31-12-2009, 02:19
اطلاعات به حدی جامع بود که دیگه سوالی باقی نمزاره
خوب
من پول داشتم!اگه یادت باشه دنبال لتیتود یا ع8u بودم
sاما وقتی نمیزارن ! مجبورم در حد همین 1100 هزینه کنم
: D
دیگه پولم بالاتر نمیره که نمیره:
این چند ماه هم عجب تفاوت قیمتی داشته ها
سره 8ماه 800تومن پایین امدهD

اتفاقا با همین بودجه هم میشه مدلهای خوبی گرفت. مثلا همین دو مدلی که تا حالا بحثش رو کردیم. اگر دلت با اون سری G هست همونو بگیر. دل آدم بیشتر از سی پی یوی i7 میتونه تاثیر گذار باشه که بعدا پشیمون نشی و نگی چرا اون یکی رو نگرفتم.

جفتشون مدلهای خوبی هستند و راضیت میکنند. :10:

majidhosseini
31-12-2009, 02:43
خوب منم دوست داشتم چیزی بگیرم که دیگه تا 4سال بعد با توجه به کارام عوض نکننم
اما خوب انگار نمیشه

بازم ممنون دوست عزیز که وقت گذاشتی ئاسم
اطلاعات بسیار مفیدی دادی

یه تاپیک هم زدم از همین دو مدل دیگه اخرین نظرات هم بگیریمو تا هفته بعد یه چیزی بگیریم
ارزو موفقیت دوست عزیز

ghahremanimehdi
31-12-2009, 03:19
لپ تاپ ایسوز با سی پی یو i7 در بازار ایران اومده ؟ کسی اطلاع داره ؟

amir_dre
31-12-2009, 13:46
لپ تاپ ایسوز با سی پی یو i7 در بازار ایران اومده ؟ کسی اطلاع داره ؟
اون طور که تو کاتالوگ فارسی ایسوس نوشته مدل M60jهست که ازپردازنده i7 استفاده میکنه

amir_dre
31-12-2009, 14:14
امروز رفتم یه جایی g50 رو معرفی کرد
چظوره؟
ایراداتش؟
اولا این مدل تقریبا قدیمی شده و الن G51 اومده led و Full HD هست ال سی دیش
دوم گفتی زیاد تو کار گیم نیستی پس زیاد به کارت نمیاد چون فقط کارت گرافیکش قوی
سوم این مدل G تو ایران ریسک ریفر بودنشون هست
شما میتونی به سری M
یا F83 Se که کانفیگش مثل ماله منه فکر کنی فکر کنی

P A N Z E R
01-01-2010, 21:58
گارانتی معتبر برای asus چی هست ؟ الماس ؟

amir_dre
02-01-2010, 10:32
گارانتی معتبر برای asus چی هست ؟ الماس ؟
الماس(ویستا پخش رایانه)
دیجیتال
سازگار

Ali.Mirzaie
02-01-2010, 10:42
مشکلی که هست میخوام لپ تاپ یکی از دوستام رو ریکاوری کنم و سی دی نداره و فقط اون درایور غیر فعال هستش (ویندوز ویستا هوم) ؛ حالا میخوام بدونم راهی هست برای ریکاوری کردن مثل روز اول؟!

مدل لپ تاپ ASUS Z53Jseries هستش .

ممنون میشم اگه سریع برام توضیح بدین یا یک پستی که خودم از اونجا بتونم بخونم و یاد بگیرم.

منتظرم...

Ava UK
02-01-2010, 19:43
مشکلی که هست میخوام لپ تاپ یکی از دوستام رو ریکاوری کنم و سی دی نداره و فقط اون درایور غیر فعال هستش (ویندوز ویستا هوم) ؛ حالا میخوام بدونم راهی هست برای ریکاوری کردن مثل روز اول؟!

مدل لپ تاپ ASUS Z53Jseries هستش .

ممنون میشم اگه سریع برام توضیح بدین یا یک پستی که خودم از اونجا بتونم بخونم و یاد بگیرم.

منتظرم...

معمولا در لپ تاپ های ایسوز یک درایو ریکاوری مخفی بین 10 تا 15 گیگ بسته به ویندوزی که روش نصبه وجود داره. اگر شما و یا دوستتون قبلا این درایو و بوت مسترش رو دستکاری نکرده باشید میتونید ریکاروی کنید حتی اگر سی دی هم نداشته باشید. اما اگر قبلا دستکاری شده باشه هیچ راهی به غیر از استفاده کردن از یک نسخه ویندوز برای ریکاوری وجود نداره. مثلا شما میتونید ویندوز7 روش نصب کنید. و بد با یک آپدیت توسط خود ویندوز تمام درایو هاش اتوماتیک نصب میشند.

طرز ریکاوری از طریق درایو ریکاوری در لپ تاپ های مختلف فرق میکنه. در بعضی لپ تاپ ها ممکنه با زدن F10 کار کنه و در بعضی های دیگ ممکنه F12 و یا Fx باشه . ایکس در اینجا یک عدده.

شما این روش رو امتحان کن.

1. لپ تاپ رو خاموش کن.
2. دکمه پاور لپ تاپ رو بزن تا روشن بشه و سریع و بدون وقفه F9 رو چندین بار پشت سر هم بزن.
3. اگر F9 در لپ تاپ شما درست باش یک صفحه براتون باز میشه . شما در اونجا Windows Setup [EMS Enabled] را انتخاب کنید و Enter را بزنید.
4. ASUS Preload Wizard را بخونید و Next را بزنید.
5. پارتیشن مورد نظری را که میخواهید ریکاوری کنید انتخاب کنید.

توضیحات در مورد نحوه انتخاب پارتیشن ها...

Recover Windows to first partition only

اگر شما این قسمت را انتخاب کنید فقط پارتیشن اول شما بر اساس حروف الفبای انگلیسی ریکاوری خواهد شد. یعنی پارتیشن اول را فرمت میکنه و ویندوز رو در اون پارتیشن مثل درایو C درست میکنه.

Recover Windows to entire HD

این گزینه تمام درایو ها و پارتیشن ها داخل سیستم رو پاک میکنه و یک درایو به اسم C درست میکنه و ویندوز رو اون تو براتون نصب میکنه.

Recover Windows to entire HD with 2 partition.

این گزینه هم مثل بالایی عمل میکنه با این تفاوت که وقتی تمام پارتیشن ها و اطلاعات رو پاک کرد 2 تا درایو به اسم C و D درست میکنه. حجم C رو 60 درصد ظرفیت کل و حجم D رو 40 درصد ظرفیت کل انتخاب میکنه و بعد ویندوز رو در C نصب میکنه.

Ali.Mirzaie
02-01-2010, 21:10
معمولا در لپ تاپ های ایسوز یک درایو ریکاوری مخفی بین 10 تا 15 گیگ بسته به ویندوزی که روش نصبه وجود داره. اگر شما و یا دوستتون قبلا این درایو و بوت مسترش رو دستکاری نکرده باشید میتونید ریکاروی کنید حتی اگر سی دی هم نداشته باشید. اما اگر قبلا دستکاری شده باشه هیچ راهی به غیر از استفاده کردن از یک نسخه ویندوز برای ریکاوری وجود نداره. مثلا شما میتونید ویندوز7 روش نصب کنید. و بد با یک آپدیت توسط خود ویندوز تمام درایو هاش اتوماتیک نصب میشند.

طرز ریکاوری از طریق درایو ریکاوری در لپ تاپ های مختلف فرق میکنه. در بعضی لپ تاپ ها ممکنه با زدن F10 کار کنه و در بعضی های دیگ ممکنه F12 و یا Fx باشه . ایکس در اینجا یک عدده.

شما این روش رو امتحان کن.

1. لپ تاپ رو خاموش کن.
2. دکمه پاور لپ تاپ رو بزن تا روشن بشه و سریع و بدون وقفه F9 رو چندین بار پشت سر هم بزن.
3. اگر F9 در لپ تاپ شما درست باش یک صفحه براتون باز میشه . شما در اونجا Windows Setup [EMS Enabled] را انتخاب کنید و Enter را بزنید.
4. ASUS Preload Wizard را بخونید و Next را بزنید.
5. پارتیشن مورد نظری را که میخواهید ریکاوری کنید انتخاب کنید.

توضیحات در مورد نحوه انتخاب پارتیشن ها...

Recover Windows to first partition only

اگر شما این قسمت را انتخاب کنید فقط پارتیشن اول شما بر اساس حروف الفبای انگلیسی ریکاوری خواهد شد. یعنی پارتیشن اول را فرمت میکنه و ویندوز رو در اون پارتیشن مثل درایو C درست میکنه.

Recover Windows to entire HD

این گزینه تمام درایو ها و پارتیشن ها داخل سیستم رو پاک میکنه و یک درایو به اسم C درست میکنه و ویندوز رو اون تو براتون نصب میکنه.

Recover Windows to entire HD with 2 partition.

این گزینه هم مثل بالایی عمل میکنه با این تفاوت که وقتی تمام پارتیشن ها و اطلاعات رو پاک کرد 2 تا درایو به اسم C و D درست میکنه. حجم C رو 60 درصد ظرفیت کل و حجم D رو 40 درصد ظرفیت کل انتخاب میکنه و بعد ویندوز رو در C نصب میکنه.

ممنون ، آخرش سی دی ریکاوری و پیدا کرد و تمام شد.

ammiralli
02-01-2010, 21:44
سلام عزیزان می خوام تبلت r1e asus رو بخرم تو بازار خیلی کمه یه جا گیر اوردم قیمت حدود 1.400
می خواستم ببینم تبلت خوبی هست؟
کیفیت قلمش خوبه؟
برای کارای ظریف طراحی می خوام. باید dpi بالا داشته باشه. حساسیت فشار و دقت بالا برای پیدا کردن نوک قلم

aliy2324
03-01-2010, 12:09
سلام
با 1300000 از چه لپ تاپی گرفت
کسی مدل اصی سراغ داره
زحع برام مهمه می خوام 2.8 باشه ممنون می شم راهنمایی کنید

darkzside
03-01-2010, 14:56
سلام عزیزان می خوام تبلت r1e asus رو بخرم تو بازار خیلی کمه یه جا گیر اوردم قیمت حدود 1.400
می خواستم ببینم تبلت خوبی هست؟
کیفیت قلمش خوبه؟
برای کارای ظریف طراحی می خوام. باید dpi بالا داشته باشه. حساسیت فشار و دقت بالا برای پیدا کردن نوک قلم

به نظر من اگه یه لب تاب خوب +یه قلم نوری wacom بگیری نتیجه کار بهتر خواهد بود.

aliy2324
04-01-2010, 18:30
اسوس لپ تاپ با پردازنده core i7 داره اگه داره چه مدلی ؟
چه شرکتی ؟
و چند؟
ممنون

darkzside
05-01-2010, 02:42
ممنانم از تشکراتتون ببین واسه قلم نوری چون خودم دیجیتال پینتینگ کار میکنم : اگه میخوای حرفه ای کار کنی wacom intus 4 A6 size و اگه میخوای کمتر خرج کنی wacom bambo touch A6 SIZE

dariush2010
12-01-2010, 14:00
سلام
cpu2.53/ram4/h320-500/15.6"-16"/asus
vga خوب -چه مدلی پیشنهاد میکنید؟
میخوام اتوکد ونرم افزارهای عمران کار کنم
راجع به خرید از مالزی اطلاعی دارید؟
بدون گارانتی ایران مشکل پیش نمیاد؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

soksoksoksok
13-01-2010, 21:01
کسی از لپ تاپ ایسوز F83 se خبری نداره؟

amirfiri
14-01-2010, 18:02
درود
كسي در مورد asus-ul50ag اطلاعات داره؟!

sanaz200
16-01-2010, 14:23
ممنون مشخصات دومی خیلی بهتره اما مدلش مفهوم نیست اونم asus ؟

aliy2324
17-01-2010, 21:57
ممنون مشخصات دومی خیلی بهتره اما مدلش مفهوم نیست اونم asus ؟
اره دومی هم اسوس امرتات موجود داره
m60j هم از مدلهای جدید اسوس هست با cpu core i7 البته چون جدیده یکم گرونه :13:
نمی دونم کدوم گارانتی داره اگه فهمیدین به منم بگید

sanaz200
05-02-2010, 22:54
به نظر شما بین DELL با همین کانفیگ و ASUS M60J با قیمت تقریبا 1700 کدوم مناسبتره بعد سایتی وجود داره که مشخصات قطعات بکار رفته در لپ تاپ رو نشون بده مثلا مارک هارد یا رم مورد استفاده چیه ؟ ممنون

Ava UK
10-02-2010, 01:04
به نظر شما بین DELL با همین کانفیگ و ASUS M60J با قیمت تقریبا 1700 کدوم مناسبتره بعد سایتی وجود داره که مشخصات قطعات بکار رفته در لپ تاپ رو نشون بده مثلا مارک هارد یا رم مورد استفاده چیه ؟ ممنون

اگر مشخصات ASUS M60J رو میخوای میتونم بهت بگم چون من خریدم و خیلی ازش راضی هستم. این مدل کانفیگ های مختلفی داره که اکثرا توی ظرفیت هارد با هم فرق میکنند.

هارد 320 داره با دور 7200.
هارد 500 داره با دور 7200
2 تا هارد 320 داره با دور 7200
2 تا هارد 320 داره با دور 5400
2 تا هارد 500 داره با دور 7200
2 تا هارد 500 داره با دور 5400.

من کانفیگ 2 تا هارد 500 با دور 5400 رو به دلیل اختلاف قیمت زیادی که با 2 تا هارد 500 دور 7200 داره برداشتم.
هم سیستم اثر انگشت داره و هم تشخیص چهره داره. وب کمش هم 2 مگاپیکسلی هست و مثل خیلی های دیگه 1.3 نیست:46:

2 تا سیستم عامل هم داره. اونی که مال خود Asus هست اسمش Express Gate است که در کمتر از 5 ثانیه میاد بالا. اون یکی هم ویندوز 7. برای هر کدوم از سیستم های عامل هم دکمه های مخصوص روشن شدن به خودشون رو داره. به این صورت که اگر بخوای با ویندوز 7 بالا بیای پاور اصلی که سمت راست هست رو میزنی اما اگر بخوای با Express Gate بیای بالا پاور سمت چپ رو میزنی.

sanaz200
10-02-2010, 23:33
در مورد گرم شدن دستگاه هنگام کار میزان نگهداشتن شارژو قیمت لطفا توضیح بدیددر کل راضی هستید یا نه و آیا هنگام کار به مشگلی برخوردید ؟ ممنون

Ava UK
11-02-2010, 14:53
در مورد گرم شدن دستگاه هنگام کار میزان نگهداشتن شارژو قیمت لطفا توضیح بدیددر کل راضی هستید یا نه و آیا هنگام کار به مشگلی برخوردید ؟ ممنون

قبل از هر چیز باید یاد آوری کنم که ال سی دی این لپ تاپ 16 اینچه و دور ال سی دی رو هم که خوب دقت کنید چند سانت از طرفین و چند سانت هم از بالا و پایین جای خالی داره. در واقع میشه کل اندازه ال سی دی به اضافه حاشیه ها رو به اندازه یک ال سی دی 21 یا 22 اینچی دونست.

حالا برگردیم به سوالتون.

شارژ.
من این لپ تاپ رو شخصا برای کار در منزل خریدم چون همانطور که گفتم کمتر آدمی میاد یک لپ تاپ 21 اینچی با وزن 3.2 کیلو و به اضافه کیف و شارژر هم که میشه حدود 4 کیلو رو برای کارهای بیرون از منزل خریداری کنه. من برای کارهای بیرونم یا از Touch HD2 استفاده میکنم و یا نت بوک Samsung N140 رو با وزن یک و خروده ای و شارژ حداقل 8 ساعت رو استفاده میکنم.

به دلایلی که گفتم از روزی که Asus M60J رو خریدم حتی 1 دفعه هم از خونه بیرون نبردم. و در خونه هم همیشه به برق وصل کردم و استفاده کردم. اما در کل با توجه به مصرف زیاد سی پی یو نسبت به لپ تاپ های دیگه و همچنین با توجه به داشتن کارت گرافیک جداگانه و همچنین 2 هارده بودن لپ تاپ انتظار شارژ مابین 1 ساعت تا 2 ساعت رو بسته به کاری که ازش میکشید داشته باشید.

گرم شدن.
از روزی که لپ تاپ رو خریدم یعنی حدود 1 ماه و نیم پیش تا به امروز کمتر روزی بوده که حداقل 10 تا 14 ساعت در روز روشن نباشه مگر روزهایی که مهمونی بودم و یا بیرون کار داشتم. خودم هم که سر کلاس میرفتم کسان دیگه ای تو خونه باهاش کار میکردند. همه لپ تاپ ها تا حدودی گرم میشند اما نباید گرماشون زیاد باشه. این لپ تاپ هم باد نسبتا گرمی رو از لا به لای شیارهایی که در سمت چپ لپ تاپ قرار گرفته توسط فنش بیرون میده. این گرما رو اونقدر زیاد نیست که جلب توجه کنه و یک گرمای خیلی ملایم و بدون اینکه صدایی از لپ تاپ و فنش بلند بشه بیرون میده.

در کل راضی هستید؟
چرا راضی نباشم؟ :31: سی پی یوی خوب و در حد عالی که دارم. گرافیک خوب که دارم. 2 تا هارد 500 هم که دارم. رم 4 گیگ از نوع DDR3 که دارم. این رم رو ویندوز 7 بهش امتیاز 7.3 داده و به سی پی یو هم 7 داده:46:
دکمه های تاچ برای کار برای مولتی مدیا هم که دارم و با لامپ های آبی رنگ هم موقع تاچ کردن روشن میشه. دوربین 2 مگاپیکسلی همراه با تشخیص چهره و اثر انگشت و همچنین ال سی دی 16:9 از نوع LED هم که دارم.

از همه مهمتر اعتبار و گارانتی بین المللی 2 ساله ی Asus رو هم دارم. همه این موارد به اضافه اونهایی که اشاره نکردم در کنار هم خیلی خوب کار میکنند و تا حالا هیچ مشکلی برام بوجود نیومده که من رو ناراضی کنه.

آیا هنگام کار به مشگلی برخوردید ؟
هنگام کار با لپ تاپ خیر اما با بعضی از نرم افزار ها طبیعیه که مشکل برام پیش اومده. مثلا Outpost Pro نسخه 6.7.1 باعت میشد موس و کیبرد از کار بیوفتند و هیچ راهی بجز ریستارت دستی برام باقی نمیزاشت تا اینکه Kaspersky Internet Security رو نصب کردم و درست شد.

معایب.
1. گرد و خاک زود روش معلوم میشه و همیشه باید با دستمالی که توی پکش Asus قرار داده تمیز بشه. :31:
2. نداشتن بلک لایت زیر دکمه های کیبرد برای تایپ شبانه.

پیشنهادادت.
1. بهتر بود دکمه هایی برای دسترسی سریع به اینترنت و ایمیل هم قرار میدادند.
2. اگر 1 یا 2 تا خروجی USB رو به جای اینکه در طرف راست و چپ قرار بدند در عقب میزاشتند بهتر بود. چون این لپ تاپ جزو لپ تاپ های پرتیبل نیست و معمولا بیشتر خریداران اونو در منزل استفاده خواهند کرد و اگر وسایل نصب شده بهش مانند ماوس و پرینتر و اسپیکر زیاد بشه همه سیم ها از سمت چپ و راستش معلوم میشه و قیافه خوبی پیدا نمیکنه. اما اگر 2 تا خروجی در پشتش داشت بهتر میشد.
3. با توجه به مولتی مدیا بودن این لپ تاپ و همچنین کیفیت بلند اسپیکر هایی که داره حیفه که براش ساب وفر نزاشتند. حداقل یدونه کوچولوشو برای کسانی که اسپیکر ندارند میزاشتند بهتر بود. چون بلندی اسپیکر هاش خیلی خوبه و اما نداشتن ساب وفر در کنارش عیب حساب میشه. البته فکر مصرف باتری رو شاید کرده باشند و دلایل مادی واسه هم نزاشتند. :31:

sanaz200
12-02-2010, 17:06
ممنون از حوصله و وقتی که گذاشتیدخیلی واضح کامل و شیوا بود خب وزن برای من خیلی مهم بود تقریبا از خریدش منصرف شدم اما حتما asus میگیرم فقط سوال به خاطر این که با برندهای دیگه ای هم کار کردید چرا asus را انتخاب کردید ؟ ممنون

Ava UK
12-02-2010, 20:28
ممنون از حوصله و وقتی که گذاشتیدخیلی واضح کامل و شیوا بود خب وزن برای من خیلی مهم بود تقریبا از خریدش منصرف شدم اما حتما asus میگیرم فقط سوال به خاطر این که با برندهای دیگه ای هم کار کردید چرا asus را انتخاب کردید ؟ ممنون

خواهش میکنم.
راستش من به 3 برند سونی, ایسوز و توشیبا از لحاظ استحکام و کیفیت سخت افزار بکار برده شده شون در لپ تاپ ها بیشتر از بقیه برند ها اعتماد دارم. اگر سونی کانفیگی رو مثل Asus M60J داشت و با همین قیمت 1200 دلار داشت طبیعیه که سونی رو انتخاب میکردم. اما چون نداشت انتخاب بعدیم شد ایسوز. چون وارانتی و گارانتی بین المللی 2 ساله داره و کمتر برندی پیدا میشه که لپ تاپ هاشو تا 2 سال در همه دنیا وارانتی کنه. :46: این 2 سال هم برای من کافیه. بعد از 2 سال هم بیمه خونه جوابگو هست.

لازمه اینم بگم که چون من سی پی قوی از نوع i7 میخواستم اول میخواستم HP Pavilion Dv6 2090 رو بگیرم اما وقتی ایسوز رو با همون سخت افزار و در بعضی قسمت ها بهتر از اون پیدا کردم پشیمون شدم و ایسوز رو گرفتم. چون قیمتش هم برابر با همون بود. این کم بودن قیمتش هم بخاطر تعطیلات کریسمس بود چون 200 دلار ارزونتر از قیمت جهانیش گرفتم. الان قیمتی حدود 1500 تا 2000 دلار بستگی به کانفیگش داره.

در ضمن شما اگر دنبال وزن کم میگردید نباید از 14 اینچ به بالا بگیرید چون حتی 15.4 اینجی ها وزنی دور و بر 2.5 کیلو تا 2.7 کیلو و با شارژ و کیف هم وزنشون میشه دور و بر 3.5 تا 3.7 کیلو. تقریبا اکثر 15.4 اینچی ها و 16 اینچی هایی مانند سونی سری FW وزنشون همین حدود هاست و فرقشون توی 200 گرم تا 300 گرمه. اما فرق 14 اینچی ها و یا 13 اینچی ها خیلی هست اما در عوض کانفیگشون هم پایین تره. باید تصمیم خودتون رو بگیرید.

وزن کم برابره با کانفیگ پایین.
وزن بالا هم بی دلیل نیست برابره با کانفیگ خوب و بالا. :46:

ali6803
13-02-2010, 14:49
بچه ها کدوم از مدلهای ایسوز این دو گزینه مورد نظر من رو با هم دارند؟؟؟

اول داشتن نور بک لایت پشت کیبرد..... برای کار در شب ؟؟؟؟
دوم داشتن پورت HDMI ؟؟؟

لطف کنید هر چندمدل که میشه بگید ...ممنون

Ava UK
13-02-2010, 20:28

دوم داشتن پورت HDMI ؟؟؟

Asus G51
Asus G60

این 2 تا رو من خبر دارم که دارن. این دو مدل هر کانفیگی رو بگیری فرقی نمیکنه.

Ava UK
15-02-2010, 23:10
سلام...فکر نکنم تو ایران اینا گیر بیان ...احتمالا قیمتها هم باید نجومی باشه؟ درسته؟

G51 به احتمال زیاد در ایران گیر میاد اما G60 یا G61 رو نمیدونم. قیمتشون هم بله جزو گرونترین سری های ایسوس حساب میشن چون این مدل ها جزو سری های Gaming هستند و روی کارت گرافیک, سی پی یو, کارت صدا, کیفیت کلید ها و کیبرد, سرعت بالای هارد و غیره بیشتر کار شده و طبیعیه که قیمتش بالاتر میره. حتی نوع فلزی که برای اتصالات و یا کابل ها موجود استفاده شده در بعضی از سری هاش از نقره و در بعضی هاش از طلا استفاده شده. مارک رم با سرعت بالا هم از نکات دیگه این سر ها بحساب میاد.

amir_dre
16-02-2010, 15:52

دوم داشتن پورت HDMI ؟؟؟

ux50vاین مدل هم HDMI داره هم بک لایت کیبورد

---------- Post added at 03:52 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

استحکام و دوامش و کاراییش
ارزش در مقابل مبلغ پرداختی
لپ تاپ های ایسوس کمترین خرابی را در بین سایر برند ها دارن

aboali358
25-02-2010, 14:53
در کل استاد مون یه ایسوس نایوانی خریده ، 4 سال پیش ، هنوز داره قشنگ براش کار می کنه
هر چند تکنولوژیش اومده پایین و می خواد عوضش کنه
ولی سوال من از دوستان که خبر از بازار دارند اینه
که Asus ساخت تایوان در بازار موجوده؟؟

mohsenfhm
25-02-2010, 22:10
Asus ساخت تایوان در بازار موجوده؟؟

با سلام

شركت ايسوس يك شركت تايواني هست و مدلهايي كه داخل بازار است ساخت قطعات توسط تايوان و مونتاژ توسط چين هست . ولي واقعا كيفيت قطعات بالاست :18::18:

bbkyawho
10-03-2010, 22:46
با سلام
من دو روز پیش لپ تاپ ASUS F83SE گرفتم
واقعا از هر لحاظ عالی هست و سرعت بالایی داره ، کیفیت تصویر خیلی عالی هست
ولی مشکل اینجاست که صدا ضعیف هست .
دوستانی که از این مدل لپ تاپ دارند آیا همین مشکل صدا را دارند . یا باید تنظیمات خاصی انجام دهم
وقتی ASUS F83SE را در کنار DELL و توشیبا گذاشتم ، فقط از لحاظ صدا کم اورد .
ASUS F83SE :
CPU Core 2 Duo
Ram 4GB

ghahremanimehdi
10-03-2010, 22:57
آقایون هنوز ایسوز با پردازنده ی i7 وارد ایران نشده ؟

abolfazlx
12-03-2010, 17:41
سلام.
جدیترین مدل نت بوک epc چی هست و تاریخ امدنش کی بوده.

من لپ تاپ میخوام بخریم زیر 300 تومان تا 300 تومان اندازه صحفه هم میوام بیشتر از 8 اینج نباشه.

البته تبلت هم میخوام بگیرم تبلت notion ink adma ایا در ایران این تبلت پیدا میشه؟

amir_dre
14-03-2010, 09:47
با سلام
من دو روز پیش لپ تاپ ASUS F83SE گرفتم
واقعا از هر لحاظ عالی هست و سرعت بالایی داره ، کیفیت تصویر خیلی عالی هست
ولی مشکل اینجاست که صدا ضعیف هست .
دوستانی که از این مدل لپ تاپ دارند آیا همین مشکل صدا را دارند . یا باید تنظیمات خاصی انجام دهم
وقتی ASUS F83SE را در کنار DELL و توشیبا گذاشتم ، فقط از لحاظ صدا کم اورد .
ASUS F83SE :
CPU Core 2 Duo
Ram 4GB
منم f81se دارم صداش خیلی کمه ظاهرا سری f اصلا صداشون خوب نیست از گوشی n73 هم کمتره کیفیتشون هم پایینه شما یه کاری کن اگه روش برنامه SRS هست پاک کن بهتر میشه

tufarqanli
25-03-2010, 12:40
من f83se دارم سمت چت محل هاد دیسک هست یکم داغ میکنه اما پرسیدم گفتن چیزی خاصی نیست.
من که فعلا راضی هستم مشکل سخت افزاری ندارم

hossinhs
26-03-2010, 00:43
نظ شما در باره ASUS K52JR چی هست؟

Pami
26-03-2010, 22:04
" اطلاعیه "
بسته شدن تاپیک

علت : انجام پاک سازی دوره ای / پست های هفته ی گذشته
حداکثر زمان پاکسازی : 12 ساعت
توضیح : کاربران محترم در این مدت از ارسال کردن تاپیک های مشابه خودداری فرمایید .

با تشکر
همکار انجمن لپ تاپ
----
انجام شد
دوستان عزیز بارها گفتم اینجا محل درخواست مشاوره خرید و بیان مشکلات نیست ، در صورت ادامه این روند در مرحله اول به کاربر خاطی اخطار داده و در صورت تکرار دسترسی وی به این بخش انجمن بسته خواهد شد .

omidshsh
06-04-2010, 14:26
دوستان نظرتون راجع به ASUS K40IE چیه؟

daryoosh.nik
08-04-2010, 11:41
سلام به همه دوستان
من میخواستم لپتاپ دل1564 بخرم ولی یکی از دوستان بهم ایسوز k52jr رو معرفی کر د اگه بخوایم از اختلاف قیمتشون بگذریم به نظر شما این مدل چه مزیت هایی داره؟
این مدل از نظر خر کاری و داغ نکردن چطوری؟
تو پستهای قبلی هم نوشته بود دیگه این مدل با ضمانت نامه درست و حسابی وجود نداره.این درسته؟
من از یکی از دوستام شنیدم که برند ایسوز کمترین خرابی رو داره.لطفا دوستان جواب این پست رو بدن چون واسم خیلی مهمه.با تشکر.

daryoosh.nik
08-04-2010, 20:01
یعنی کسی نیست که جواب پست بالا رو بده.واسم خیلی مهمه لطفا جواب پست 187 رو بدین

mbm2000
09-04-2010, 09:58
سلام دوستان
من يك ASUS K50in خريدم اماتصوير وب كم رو برعكس ميبينم علتش چيه؟

behnammazi
09-04-2010, 13:10
سلام.

کسی کیفیت نمایشگر سری K یا N نوت بوک های ایسوس رو دیده؟ (نظرم رو K52Jr هست)

الآن آخه یه دل مدل vostro 1520 جلومه که از نظر قیمت تقریباً شبیه به همون ایسوس هست ولی کیفیت تصویرش از نوت بوک 5 سال قبلی هم که داشتم بدتره. صفحه اش دون دونه اصلاً و پیکسل هاش با چشم دیده میشه!

behnammazi
09-04-2010, 13:23
سلام دوستان
من يك ASUS K50in خريدم اماتصوير وب كم رو برعكس ميبينم علتش چيه؟

سلام.
شما لپ تاپت رو از کجا و چند خریدی؟
مدلش هم k50IE هست؟

mbm2000
09-04-2010, 13:54
سلام.
شما لپ تاپت رو از کجا و چند خریدی؟
مدلش هم k50IE هست؟

من از يك نمايندگي و مدلش هم ASUS K50in نه k50IE .

siamak-bdr
09-04-2010, 15:23
دوستان کسی در مورد تفاوت ها و مزیت های هر کدوم از لپ تاپ های ایسوز M60J و N61JQ به جز اختلاف در CPU چیزی می دونه؟ اگر کانفیگ هر دو با core i7-720QM در نظر بگیریم کدوم یکی بهتر خواهند بود به نظرتون.

pooriya_hp
09-04-2010, 16:14
asus واقعا عالی هست

siamak_mu
09-04-2010, 17:13
من از يك نمايندگي و مدلش هم ASUS K50in نه k50IE .

كيفت تصوير لپ تاپ شما چطوره؟ حالت پيكسل پيكسل نيست ؟ چون اين سوال و يكي از بچه ها پرسيده بود براي من هم جالبه بدونم چون كيفيت تصوير بعضي از لپ تاپ ها زياد جالب نيست ميخواستم ببينم كيفيت لپ تاپ هاي Asus چطوره؟

siamak-bdr
09-04-2010, 18:57
كيفت تصوير لپ تاپ شما چطوره؟ حالت پيكسل پيكسل نيست ؟ چون اين سوال و يكي از بچه ها پرسيده بود براي من هم جالبه بدونم چون كيفيت تصوير بعضي از لپ تاپ ها زياد جالب نيست ميخواستم ببينم كيفيت لپ تاپ هاي Asus چطوره؟

دوست عزیز کیفیت تصویر لپ تاپ های ایسوز در حد بالایی است. (البته شاید مقایسه درست نباشه ولی من هم ایسوز دارم و هم با تمام برندهای دیگر کار کردم. ایسوز اگر چیزی اضافه نداشته باشه، چیزی کم نداره بین همه.) مزیت دیگر این برند (البته به نظر شخصی من) اینه که شو روم (show room) داره و شما میتونی قبل از خرید کیفیت های ویژوال و حتی لحظاتی کار کردن رو هم با هر مدلی که برای فروش موجود باشه آزمایش کنید. چیزی که واقعا قبل از خرید لپ تاپ مهمه و من در سایر مدل ها این امکان رو ندیدم.اگر مایل بودید بفرمایید تو پیام خصوصی محل شو روم رو بگم خدمتتون.

hojjat2005
11-04-2010, 15:16
سلام

مدل G73 قرار بود بیاد ایران هنوز نیمده؟

pny8gb
12-04-2010, 13:46
کلید FN لپ تاپ F52Q بعد از نصب ویندوز xp کار نمی کنه
اسم داریورش کسی میدونه که از سایت ASUS بگیرم

Mehrdad092000
14-04-2010, 02:24
سلام
به نظرتون چرا اینجا g73 این قیمت زده؟
کانفیکش ÷ایینه؟

alireza_shd
14-04-2010, 10:15
سلام کسی تجربه ای در مورد K40IE داره؟

meitix
14-04-2010, 10:21
دوستان
Asus F83se بهتره يا Dell 1564 A .
بسيار تشكر مندم

mohsenfhm
14-04-2010, 12:35
خب ببین این پست رو تو یه تایپیک دیگه مطرح کردید . مقایسه بین دو برند اصلا منطقی نیست . شما بهتره اول انتظارتو از یک لپ تاپ بگی و ببینی برای چه کاری نیاز داری

در ضمن قوانین رو رعایت کنیم . اینجا جای مشاوره نیست

a.zaker
14-04-2010, 19:53
بهترین گارانتی برای ایسوس چیه ؟

Vaioman
14-04-2010, 20:23
من که فقط دنبال مدل آ2 جی 73 هستم . شما چطور؟:31::8:

الماس(ویستا پخش)و امرتات هردوشون خوبند.

dvd_arzan
14-04-2010, 22:35
به نظر من با گارانتی سازگار بگیرید بهتره
البته با اجازه دوستمون VaiomanL نظر من اینه :20:

Vaioman
14-04-2010, 23:18
به نظر من با گارانتی سازگار بگیرید بهتره
البته با اجازه دوستمون VaiomanL نظر من اینه :20:
خواهش میکنم.من چون با هر دو کار کرده بودم فقط نظر شخصیمو اعلام کردم.

ali.poorbazargan
14-04-2010, 23:55
سلام به همه.
دوستان من دوتا سوال دارم!

1. من میخوام یه لپ تاپ جمع و جور بگیرم.سری Eee Pc رو پیدا کردم.ولی من نگران پردازنده پایینشم.Intel Atom 1.66.
البته تمام Mini Laptop ها پردازنه ای تو همین مایه دارن ولی نمیدونم جواب میده یا نه.
استفاده اصلی من از Office برای خوندن مقاله توی ورد.باز کردن فایل های Pdf و اینترنت.البته کارای عادی دیگه هم انجام میدم که اونا مطمئنا جواب میده.
کار سنگینی ازش نمیخوام به نظرتون به مشکل بر نمیخورم؟
2. مینی لپ تاپ ها غیر از قطعات ضعیفش که امکان کارای گرافیکی و سنگین رو نداره محدودیت خاص دیگه ای هم ایجاد میکنه؟
مثلا نسخه خاصی از سیستم عامل یا نرم افزارها لازم نیست؟
میخوام بدونم عین یه کامپیوتر معمولی فقط با سیستم ضعیفتر یا فرق میکنه از لحاظ سیستمی؟

ممنون میشم پاسخ بدین.

Vaioman
15-04-2010, 00:11
سلام به همه.
دوستان من دوتا سوال دارم!

1. من میخوام یه لپ تاپ جمع و جور بگیرم.سری Eee Pc رو پیدا کردم.ولی من نگران پردازنده پایینشم.Intel Atom 1.66.
البته تمام Mini Laptop ها پردازنه ای تو همین مایه دارن ولی نمیدونم جواب میده یا نه.
استفاده اصلی من از Office برای خوندن مقاله توی ورد.باز کردن فایل های Pdf و اینترنت.البته کارای عادی دیگه هم انجام میدم که اونا مطمئنا جواب میده.
کار سنگینی ازش نمیخوام به نظرتون به مشکل بر نمیخورم؟
2. مینی لپ تاپ ها غیر از قطعات ضعیفش که امکان کارای گرافیکی و سنگین رو نداره محدودیت خاص دیگه ای هم ایجاد میکنه؟
مثلا نسخه خاصی از سیستم عامل یا نرم افزارها لازم نیست؟
میخوام بدونم عین یه کامپیوتر معمولی فقط با سیستم ضعیفتر یا فرق میکنه از لحاظ سیستمی؟

ممنون میشم پاسخ بدین.
در حد کارهایی که گفتی با خیال راحت به مشکلی بر نمیخوری.در ضمن هیچ فرقی هم با یک سیستم ضعیف
نمیکنه.

adameh_bahal
17-04-2010, 10:20
من نمیتونم driverهای لپتاپم رو برای XP پیدا کنم و تو سایت asus فقط driverهای Seven رو گزاشته

asus k52jk

astrix
17-04-2010, 12:22
سلام بچه ها
خوبین؟
اقا من این سوال رو داشتم:
بین شما عزیزان کسی هست که asus k52jk رو داشته باشه؟
من احتمالا می خوان این رو بگیرم نیاز به مشاوره دارم.
گفتم اینجا مطرح کنم چون بچه ها خودشون ایسوس دارن گفتم شاید بهتر جواب بده
ممنون میشم جواب بدید

Vaioman
17-04-2010, 12:40
سلام بچه ها
خوبین؟
اقا من این سوال رو داشتم:
بین شما عزیزان کسی هست که asus k52jk رو داشته باشه؟
من احتمالا می خوان این رو بگیرم نیاز به مشاوره دارم.
گفتم اینجا مطرح کنم چون بچه ها خودشون ایسوس دارن گفتم شاید بهتر جواب بده
ممنون میشم جواب بدید

چه جور مشاوره ای میخواهید؟لطفآ بپرسید.

Vaioman
17-04-2010, 15:05
سلام به همه دوستان

من امروز لپ تاپمو سفارش دادم فردا صبح میرسه دستم.

Asus N61Jq-JX006V
CPU Intel® Core i7 Processor 720QM : 1.6 GHz with Turbo Boost up to 2.8 GHz with 6mg c level 3
RAM 4GB DDR3 1066 MHz up to 8GB
LED 16" HD colorShine
VGA ATI Mobility Radeon HD 5730, 1G DDR3 VRAM DX11
HDD 640GB.5400rpm
Blu-ray with DVD Super Multi Double Layer
USB 2.0×2 port
USB 3.0×1 port
E-SATA×1 port
HDMI×1 port
Web Camera 2.0 Mega Pixel
WIN 7 Home Premium
Battery 6 cell
Weight 2.9 Kg
از فردا هر کس در این ضمینه سوال داشت در خدمتم.

astrix
17-04-2010, 15:33
چه جور مشاوره ای میخواهید؟لطفآ بپرسید.

خب مثلا از بچه ها کسی این مدل رو داره؟
ازش راضیه؟
ازرش خریدن داره؟
ویستا ساپورت هست یا باید مثل دل 1564 سون کار کنم.
اگه کسی داره یه چندتا عکس ازش بگیره و برامون بذاره نه عکس اینترنتی-خودش بگیره و امثال اینها
منتظر هستم.
:40:

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

سلام به همه دوستان

Asus N61Jq-JX006V
CPU Intel® Core i7 Processor 720QM : 1.6 GHz with Turbo Boost up to 2.8 GHz with 6mg c level 3
LED 16" HD colorShine
HDD 640GB.5400rpm
USB 2.0×2 port
USB 3.0×1 port
E-SATA×1 port
HDMI×1 port
WIN 7 Home Premium
Battery 6 cell
Weight 2.9 Kg

مبارکه:46:
چند خریدی؟
کدوم گارانتی؟:20:

Vaioman
17-04-2010, 15:40
خب مثلا از بچه ها کسی این مدل رو داره؟
ازش راضیه؟
ازرش خریدن داره؟
ویستا ساپورت هست یا باید مثل دل 1564 سون کار کنم.
اگه کسی داره یه چندتا عکس ازش بگیره و برامون بذاره نه عکس اینترنتی-خودش بگیره و امثال اینها
منتظر هستم.
:40:

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

مبارکه:46:
چند خریدی؟
کدوم گارانتی؟:20:

متشکرم.1.490.000 گارانتی امرتات

astrix
17-04-2010, 21:11
:9:اقا کسی نیست به ما کم کنه:19:
به ما هم کمک کنید

:9:

ghahremanimehdi
17-04-2010, 21:22
سلام به همه دوستان

Asus N61Jq-JX006V
LED 16" HD colorShine
HDD 640GB.5400rpm
USB 2.0×2 port
USB 3.0×1 port
E-SATA×1 port
HDMI×1 port
WIN 7 Home Premium
Battery 6 cell
Weight 2.9 Kg

مبارکه . لپ تاپی هست که مشخصات فنی بالایی داره . ولی یه مشکل اساسی داره واونم اینکه خیل بزرگه (2.9 کیلو) .

ali.poorbazargan
17-04-2010, 23:35
بچه ها کسی در مورد پردازنده های Atom که روی مینی لپ تاپ های asus میزارن اطلاعاتی داره؟
تو اینترنت سرچ کردم که به نظر خوب و معقول میاد ولی اگه کسی تجربه کار کردن باهاشونو داره لطفا بگه که بنده هم استفاده کنم؟
کار سنگینازش نمیخوام از پس کارای معمولی بر بیاد تقریبا کافیه.
مدل مورد نظر من Eee Pc 1001 یا Eee Pc1005. در مورد این دو لپ تاپ هم اگه نظر بدین ممنون میشم.

babialex
18-04-2010, 00:13
سلام به همه دوستان

Asus N61Jq-JX006V
LED 16" HD colorShine
HDD 640GB.5400rpm
USB 2.0×2 port
USB 3.0×1 port
E-SATA×1 port
HDMI×1 port
WIN 7 Home Premium
Battery 6 cell
Weight 2.9 Kg

دوست عزیز من چند تا سوال دارم چون میخام این لپ تاپ رو بخرم

کیفیت ال سی دی ( فیلم - بازی - نور - رنگ مشکی )

کیفیت و بلندی صدا و کیفیت باس صدا

کیفیت کیبرد و بدنه

سرعت سیستم

اجرای بازیهای قوی روز

دوام باتری

ممنون :11:

Vaioman
18-04-2010, 08:06

کیفیت کیبرد و بدنه

سرعت سیستم

اجرای بازیهای قوی روز

دوام باتری

تازه همین الان رسید دستم.در اولین فرصت چکش میکنم و توضیح میدم.اولین تست: ظاهرش خیلی شیک و
با کلاسه خیلی با عکسهاش فرق میکنه.:18:

Vaioman
18-04-2010, 12:59
بچه ها کسی در مورد پردازنده های Atom که روی مینی لپ تاپ های asus میزارن اطلاعاتی داره؟
تو اینترنت سرچ کردم که به نظر خوب و معقول میاد ولی اگه کسی تجربه کار کردن باهاشونو داره لطفا بگه که بنده هم استفاده کنم؟
کار سنگینازش نمیخوام از پس کارای معمولی بر بیاد تقریبا کافیه.
مدل مورد نظر من Eee Pc 1001 یا Eee Pc1005. در مورد این دو لپ تاپ هم اگه نظر بدین ممنون میشم.

دوست عزیز قبلآ هم به شما گفته بودم در حد کارهای سبک(internet,office و......)به مشکلی بر نمیخوری.
این دو مدل هم کاملآ ساده و معمولی هستند.:20:

Vaioman
18-04-2010, 13:14

کیفیت کیبرد و بدنه

سرعت سیستم

اجرای بازیهای قوی روز

دوام باتری

دوست عزیز من فقط تونستم یه ویندوز 32 بیتی روش نصب کنم به همراه نصب چند نرم افزارومقداری تماشای فیلم .انشاءال.. بعد از اجرای چند بازی و تست باطری به شما خبر میدم.
کیفیت ال ای دی خیلی عالیه.نور خیلی خوب و عالی.تو نمایش فیلم کولاکه.
کیفیت صدا و باس خیلی خوبه ولی صداش خیلی بلند نیست اما قابل قبوله.
کیفیت بدنه و کیبرد خوبه.خیلی عالی نیست اما شیک و با کلاسه.
سرعت سیستم وحشتناکه.خیلی سریعه.

astrix
18-04-2010, 18:33
ای بابا:41:
اینجا شده فروم خصوصی:9:
چرا ما ها ازتون چیزی می پرسیم کسی جواب نمیده؟:19:
ازتون یه راهنمایی خواستیما واقعا که!:13:

:37:

Vaioman
18-04-2010, 18:55
ای بابا:41:
اینجا شده فروم خصوصی:9:
چرا ما ها ازتون چیزی می پرسیم کسی جواب نمیده؟:19:
ازتون یه راهنمایی خواستیما واقعا که!:13:

:37:
دوست عزیز k52jk کانفیگهای مختلفی داره لطفا کانفیگ مورد نظر و قیمت رو بنویس خودم قول میدم تمامی اطلاعاتی رو که میخواهی بهت ارائه کنم.:46:

ghahremanimehdi
18-04-2010, 19:27
لپ تاپ های 13.3 اینچی یا کوچکتر با پردازنده ی i7 تو بازار هست ؟ (ایسوس)

Vaioman
18-04-2010, 19:39
لپ تاپ های 13.3 اینچی یا کوچکتر با پردازنده ی i7 تو بازار هست ؟ (ایسوس)

تا جایی که من اطلاع دارم خیر.

astrix
18-04-2010, 20:45
دوست عزیز k52jk کانفیگهای مختلفی داره لطفا کانفیگ مورد نظر و قیمت رو بنویس خودم قول میدم تمامی اطلاعاتی رو که میخواهی بهت ارائه کنم.:46:

cpu:core i3 2.13 -3mg cchashe
vga :ati 512 4330
ram: 4 ddr3
h.d.d.:320 ya 500
930.000 garanti sazegar
می خوام ببینم ارزش خرید داره؟
راستی 15.6 است؟؟

Vaioman
18-04-2010, 21:32
cpu:core i3 2.13 -3mg cchashe
vga :ati 512 4330
ram: 4 ddr3
h.d.d.:320 ya 500
930.000 garanti sazegar
می خوام ببینم ارزش خرید داره؟
راستی 15.6 است؟؟

دوست عزیز با این قیمت و مشخصات حدودی شما فکر میکنم منظور شما k52jr است نه k52jk و کانفیگشم اینه

Core i3 350M@2.26GHz, 3MB L3
DDR3 4GB 1333MHz+500GB SATA
ATI Mobility Radeon HD5470 1GB

با همون گارانتی سازگار و همون قیمت 930.000
اگر منظور شما همینه تو این رنج قیمت لپ تاپ خیلی خوبیه و کانفیگ خیلی خوبی هم داره فقط تو بازیهای
سنگین کم میاره.در ضمن صفحه نمایشش هم LED BL 15.6 است.اگر بگی که با لپ تاپ میخوای چکار کنی
بهتر میتونم راهنمایی کنم.

astrix
19-04-2010, 13:05
دوست عزیز با این قیمت و مشخصات حدودی شما فکر میکنم منظور شما k52jr است نه k52jk و کانفیگشم اینه

Core i3 350M@2.26GHz, 3MB L3
DDR3 4GB 1333MHz+500GB SATA
ATI Mobility Radeon HD5470 1GB

با همون گارانتی سازگار و همون قیمت 930.000
اگر منظور شما همینه تو این رنج قیمت لپ تاپ خیلی خوبیه و کانفیگ خیلی خوبی هم داره فقط تو بازیهای
سنگین کم میاره.در ضمن صفحه نمایشش هم LED BL 15.6 است.اگر بگی که با لپ تاپ میخوای چکار کنی
بهتر میتونم راهنمایی کنم.

vga ati 5470 ddr 2 ya 3 هست؟
و در ضمن از لحاظ بازی سنگین منظورت کدومه؟
از لحاظ cpu میگی اره؟:20:
از جواب دادنت بسیار بسسسیار ممنون:46:

astrix
19-04-2010, 13:14
راستی دوستان روی این k52jr ویستا خوب کار میکنه؟
منظورم اینه که درایور ویستا داره؟
اجه دل اینسپیرون 1564 درایور سون فقط داره.
این چه طوره؟

Vaioman
19-04-2010, 14:02
vga ati 5470 ddr 2 ya 3 هست؟
و در ضمن از لحاظ بازی سنگین منظورت کدومه؟
از لحاظ cpu میگی اره؟:20:
از جواب دادنت بسیار بسسسیار ممنون:46:

خواهش میکنم قابلی نداشت.:46:
تو این مدل لپ تاپ Ati 5470 رم از نوع DDR3 داره.
منظور از کم اوردن از نظر گرافیک نه سی پی یو.این لپ تاپ CPU خوبی داره.
از لینک زیر می تونید مشخصات کامل این کارت گرافیک ببینید.:20:

Vaioman
19-04-2010, 14:07
راستی دوستان روی این k52jr ویستا خوب کار میکنه؟
منظورم اینه که درایور ویستا داره؟
اجه دل اینسپیرون 1564 درایور سون فقط داره.
این چه طوره؟

این مدل لپ تاپ فقط درایور Win 7 داره.بعدشم ااگر بی ادبی نباشه میشه بپرسم Win Vista رو برای چی میخوای نصب کنی؟

astrix
19-04-2010, 16:25
این مدل لپ تاپ فقط درایور Win 7 داره.بعدشم ااگر بی ادبی نباشه میشه بپرسم Win Vista رو برای چی میخوای نصب کنی؟

نه بابا این حرفا چیه خواهش می کنم:10:
اگه گفتم ویستا چون بعضی از برنامه ها هنوز سون ساپورت نمی کنن.:41:
راستی گرافیکش مگه 1 gig dedicate نیست؟
و اکسپرس ارت نداره؟
به نطرت این ارزش خرید داره یا دل اینسپیرون 1564؟
من حداکثر تا 950 پول میدم.
به نظرت کدوم بهتره؟
البته اهل بازی هم هستم ولی نه زیاد مثلا روزی 2 یا 1 ساعت:27:

Vaioman
19-04-2010, 16:53
نه بابا این حرفا چیه خواهش می کنم:10:
اگه گفتم ویستا چون بعضی از برنامه ها هنوز سون ساپورت نمی کنن.:41:
راستی گرافیکش مگه 1 gig dedicate نیست؟
و اکسپرس ارت نداره؟
به نطرت این ارزش خرید داره یا دل اینسپیرون 1564؟
من حداکثر تا 950 پول میدم.
به نظرت کدوم بهتره؟
البته اهل بازی هم هستم ولی نه زیاد مثلا روزی 2 یا 1 ساعت:27:
من که تا حالا چنین برنامه مهمی ندیدم.
بله گرافیکش 1GB است و اکسپرس ارت هم داره.در ضمن DX11 رو هم ساپورت میکنه و بعد هم این چه سوالی که میپرسی!!!:13:
این دو لپ تاپ اصلآ با هم قابل مقایسه نیستند بخصوص برای بازی.
K52jr خیلی بهتره(CPU قویتر.VGA قویتر.RAM بهتر.هارد بیشترو..... ). دیگه چی میخوای. :46:

astrix
19-04-2010, 18:52
من که تا حالا چنین برنامه مهمی ندیدم.
بله گرافیکش 1GB است و اکسپرس ارت هم داره.در ضمن DX11 رو هم ساپورت میکنه و بعد هم این چه سوالی که میپرسی!!!:13:
این دو لپ تاپ اصلآ با هم قابل مقایسه نیستند بخصوص برای بازی.
K52jr خیلی بهتره(CPU قویتر.VGA قویتر.RAM بهتر.هارد بیشترو..... ). دیگه چی میخوای. :46:

اقا دمت گرم با مرام:10:
از کجا می تونم یه نقد خوب ازش پیدا کنم و بخونم؟
از کجا مشخصات کاملش رو پیدا کنم؟
البته به همراه عکس از طرفین
ممنون میشم که باز هم کمک کنی.:27:
در ضمن من notebookreview.com رو گشتم نبود.

astrix
19-04-2010, 19:19
مرسی پیدا کردم
فقط این که موقع خرید با دیسکی از یارو بگیریم؟
چیا باید ازش بگیریم.

Vaioman
19-04-2010, 20:31
اقا دمت گرم با مرام:10:
از کجا می تونم یه نقد خوب ازش پیدا کنم و بخونم؟
از کجا مشخصات کاملش رو پیدا کنم؟
البته به همراه عکس از طرفین
ممنون میشم که باز هم کمک کنی.:27:
در ضمن من notebookreview.com رو گشتم نبود.

آقا این حرفها برای چیه.خودم قول دادم.:20:
این لینک رو چک کن همه چیزو راجع بهش نوشته.

Vaioman
19-04-2010, 20:37
مرسی پیدا کردم
فقط این که موقع خرید با دیسکی از یارو بگیریم؟
چیا باید ازش بگیریم.

شما موقع خرید دقت کن کارتن دستگاه کاملآ پلمپ باشه.در ضمن لپ تاپهای ASUS با کیف و موس اصلی با
مارک Asus و دو سال گارانتی ارائه میشود.:46:

astrix
19-04-2010, 21:01
شما موقع خرید دقت کن کارتن دستگاه کاملآ پلمپ باشه.در ضمن لپ تاپهای ASUS با کیف و موس اصلی با
مارک Asus و دو سال گارانتی ارائه میشود.:46:

جعبه ی پلمب چه خصوصیاتی داره؟
راستی شما پیشنهاد می کنی از کجا برم بخرم؟
راستی تو جعبه دیسک هاش هست؟
شما گفتین که هم کیف باهاشه و هم موس.جعبه دستگاه بزرگه؟
یه سوال دیگه هم داشتم(شرمنده ها) دستگاه رو فروشنده تست میکنه یا خودمون ببرینم خونه تست کنیم؟؟؟
باز هم از شما بسسسسیار ممممنون:10:

Vaioman
19-04-2010, 21:22
جعبه ی پلمب چه خصوصیاتی داره؟
راستی شما پیشنهاد می کنی از کجا برم بخرم؟
راستی تو جعبه دیسک هاش هست؟
شما گفتین که هم کیف باهاشه و هم موس.جعبه دستگاه بزرگه؟
یه سوال دیگه هم داشتم(شرمنده ها) دستگاه رو فروشنده تست میکنه یا خودمون ببرینم خونه تست کنیم؟؟؟
باز هم از شما بسسسسیار ممممنون:10:
خواهش میکنم اینقدر خجالتم نده.:20:
همون گارانتی سازگار معتبره(نظر شخصی خودم).البته انتخاب گارانتی شخصیه.فقط باید معتبر باشه.
جعبه اصلی خود دستگاه(که پلمپ نداره) به همراه کیف و موس داخل یک کارتن دیگر هستند که این کارتن پلمپ است.بدین شکل که سر و ته کارتن با چسب پلمپ شیشه ای با آرم Asus به صورت کاملآ محکم بسته است.
در ضمن داخل جعبه اصلی : خود دستگاه.دفترچه ها.شارژر فابریک. یک عدد DVD شامل درایورهای دستگاه.باتری و کابل اتصال شارژر به برق موجود است.
باید اضافه کنم که دستگاه رو هم باید زحمت بکشید ببرید منزل و خودتون تست کنید.

Vaioman
19-04-2010, 21:51
تمامی مدلهای فعلی Asus دارای این بسته بندی است.
آدرس سازگار رو هم از سایتش میتونی پیدا کنی(شرمنده من نداشتم).

astrix
19-04-2010, 21:53
خواهش میکنم اینقدر خجالتم نده.:20:
همون گارانتی سازگار معتبره(نظر شخصی خودم).البته انتخاب گارانتی شخصیه.فقط باید معتبر باشه.
جعبه اصلی خود دستگاه(که پلمپ نداره) به همراه کیف و موس داخل یک کارتن دیگر هستند که این کارتن پلمپ است.بدین شکل که سر و ته کارتن با چسب پلمپ شیشه ای با آرم Asus به صورت کاملآ محکم بسته است.
در ضمن داخل جعبه اصلی : خود دستگاه.دفترچه ها.شارژر فابریک. یک عدد DVD شامل درایورهای دستگاه.باتری و کابل اتصال شارژر به برق موجود است.
باید اضافه کنم که دستگاه رو هم باید زحمت بکشید ببرید منزل و خودتون تست کنید.

اقا راستی نمایندگی سازگار کجاست؟
بازم ممنون
شما لطف کردی تو این فروم به من کمک کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
راستی تمام سری های ایسوز دارای کارتن بزرگه که همون چیزیایی که گفتین داره؟
و دمت گرم:40:

Vaioman
19-04-2010, 21:57
اقا راستی نمایندگی سازگار کجاست؟
بازم ممنون
شما لطف کردی تو این فروم به من کمک کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
راستی تمام سری های ایسوز دارای کارتن بزرگه که همون چیزیایی که گفتین داره؟
و دمت گرم:40:

در ضمن قابلی نداشت.وظیفم بود.:10:

astrix
19-04-2010, 22:07
در ضمن قابلی نداشت.وظیفم بود.:10:
شما از پایتخت خریدی؟
کدام مغازه؟
می خوام بدونم کدوم نمایندگی وجدانی تر کار میکنه؟
یا اینکه فرقی نداره؟

Vaioman
19-04-2010, 22:32
شما از پایتخت خریدی؟
کدام مغازه؟
می خوام بدونم کدوم نمایندگی وجدانی تر کار میکنه؟
یا اینکه فرقی نداره؟

دوست عزیز شما اگر میخوای خرید مطمئن داشته باشی مستقیم از خود شرکت گارانتی بخر یا نمایندگی که خود شرکت معرفی میکنه.
من مستقیمآ از خود امرتات خریدم.

astrix
20-04-2010, 10:55
دوست عزیز شما اگر میخوای خرید مطمئن داشته باشی مستقیم از خود شرکت گارانتی بخر یا نمایندگی که خود شرکت معرفی میکنه.
من مستقیمآ از خود امرتات خریدم.

سلام عزيزم ميشه از نحوه خريدت برام توضيح بديد؟
ممنون

Vaioman
20-04-2010, 11:01
سلام عزيزم ميشه از نحوه خريدت برام توضيح بديد؟
ممنون

شما اگر میخواهی این مدل رو بخری پیغام خصوصی بده تا کمکت کنم.:20:

farzad3620
20-04-2010, 16:55
دوستان من آدرس و مشخصات نمایندگی های فروش لپ تاپ های سونی و ایسوس و اچ پی در دبی رو میخواستم از دو ستانی که اطلاع دارن یا خریدی انجام دادن ممنون میشم منو کمک کنن

اگه مرکز خرید معتبری هم میشناسید به جز لپ تاپ پلازا لطفا بگی

ebi_kasra
20-04-2010, 17:02
vaioman جون تو صفحه های قبلی نوشته بودی که ویندوز 32یبت رو لبتابت نصب کردی.مگه مال خودش 64 بیتی نبود؟ دلیل خاصی داشت که اینکارو کردی؟؟؟
چون مال من با اینکه این ویندوز اورجینال 64 بیت روش نصبه امتیازات ویندوزش یه خورده کمتر از اون امتیازاس که شما گفتی.به جز cpu که بهش نمره 6.9 داده به به بقیه چیزاش نمره 5.9 داده.
راستی هاردشم با اینکه زده 640 گیگ ولی مال من 580 گیگ فضای خالی داره.فروشنده گفت بقیش واسه ریکاوری و از این چیزا کنار گذاشته شده.مال شما هم اینجوریه؟؟؟

Vaioman
20-04-2010, 17:15
vaioman جون تو صفحه های قبلی نوشته بودی که ویندوز 32یبت رو لبتابت نصب کردی.مگه مال خودش 64 بیتی نبود؟ دلیل خاصی داشت که اینکارو کردی؟؟؟
چون مال من با اینکه این ویندوز اورجینال 64 بیت روش نصبه امتیازات ویندوزش یه خورده کمتر از اون امتیازاس که شما گفتی.به جز cpu که بهش نمره 6.9 داده به به بقیه چیزاش نمره 5.9 داده.
راستی هاردشم با اینکه زده 640 گیگ ولی مال من 580 گیگ فضای خالی داره.فروشنده گفت بقیش واسه ریکاوری و از این چیزا کنار گذاشته شده.مال شما هم اینجوریه؟؟؟

خیر.متاسفانه من با نرم افزارهای خاصی کار میکنم که رو Win 64bit جواب نمیدن.من امتیازات Win خودش رو ندیدم چون همون ابتدا عوضش کردم.نمرات ویندوز همونطور که قبلآ هم گفتم در شرایط مختلف متغیر است.در ضمن هارد 640 فضای واقعیش حدود 594 است که حدود 14 تای ان توسط درایو ریکاوری اشغال شده وبقیه هم(580) در دسترس است.

Vaioman
20-04-2010, 17:32
ebi_kasra عزیز

من بعد از پست شما نمره دهی ویندوز رو مجددآ اجرا کردم و نتایج زیر حاصل شد:

Processor 7.0
Memory 5.5
Graphics 6.7
Gaming Graphics 6.7
Primary Hard Disk 5.9

حالا وقتی با نتایج قبلی مقایسه میکنم میبینم که نتایج همونه.شما ممکن که نمرات ویندوزت رو بگی.