PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ Asus اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15

hadi500
30-12-2011, 18:10
سلام
مبارك باشه.
ميشه لطف كني كانفيگ كاملشو بگي؟
چه رنگي گرفتي و كلاً چه رنگهايي داره؟
چقدر گرفتي و با چه گارانتي؟
كيبوردش فارسيه؟
ممنون.:11:
سلام
خیلی ممنون
تک رنگ هست.مشکی قهوه ای
بله فارسی هست
گارانتی سازگار
1330000
core i7 geforce gt540m 2gb memory 4 hdd750 odd dvdrw

hadi500
30-12-2011, 19:53
سلام
من الان بازی pes2012 را نصب کردم.این ارور را میده.
your video card does not meet the required specificaions(gpu:vram 128mb)

king_2008
30-12-2011, 20:08
fastboot: نرم افزار برای مدیریت برنامه ها و سرویس ها که تو استارت آپ قرار دارن که با غیر فعال کردن اونا سرعت بوت افزایش پیدا میکنه
ASUS Sonic Focus: فناوری استفاده شده تو سری n ایسوس که کیفیت بی نظیری به صدا میده.حتما فعالش کن.
در مورد سوئیچ لپتاپ در حالت عادی با گرافیک اینتل کار میکنه و وقتی کار سنگین یا بازی یا نرم افزار گرافیکی بخاد اجرا بشه سوئیچ اتوماتیک انجام میشه(اگه خواستی دستی سوئیچ کنی راست کلیک روی فایل اجرایی انتخاب گرافیک اصلی)

سلام.
لپ تاپ من از سری K هست.
وقتی برنامه ASUS Sonic Focus رو اجرا می کنم ، این پیام رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چی کار کنم ...؟

با تشکر
:6:

hidden-knight
30-12-2011, 20:16
اینکه گرافیک اینتل ضعیفه و به دردسرش نمی ارزه که باشه:13:
روی سیستم خونه گرافیک nvidia 8500 GT هست، هم Game رو به طور متوسط جواب میده هم کارهای گرافیکی رو:20:
حالا رو لپ تاپ اومدن به بهانه ی افزایش عمر باتری یه گرافیک سبک تر اضافه کردن و مدیریت desktop رو بهش سپردن که خیلی جاها دست و پا گیره:13:
من میخوام بالکل از شرش راحت بشم و خیال خودم و خودش رو راحت کنم، یه جورایی منو داره اذیت میکنه، نمیدونم چطور بگم، میخوام که فقط nvidia فعال باشه، ممنون :11:
:41::41::41:

hadi500
30-12-2011, 20:53
سلام
من الان بازی pes2012 را نصب کردم.این ارور را میده.
your video card does not meet the required specificaions(gpu:vram 128mb)
سلام
این کار رو انجام دادم درست شد.
From NVidia's Control Panel => Manage 3d settings
changed the
Preferred Graphics Processor
from auto => High-performance NVidia Processor
and hit apply.

Mohammad_Asus
31-12-2011, 00:34
سلام.
لپ تاپ من از سری K هست.
وقتی برنامه ASUS Sonic Focus رو اجرا می کنم ، این پیام رو میده:

چی کار کنم ...؟

با تشکر
:6:

تو قسمت سرچ بزن Speaker ، بعد یه گذینه میاد به اسم Adjust system volume
بعد که روش کلیک کنی یه قسمتی میاد برای تنظیم ولوم ، روی عکس بلندگو سمت چپ کلیک کن.
بعد یه قسمت دیگه باز میشه که چند تا tab داره ، روی Advanced کلیک کن.

اگر بخواهی کاری انجام بدی ، احتمالا توی همون تب هست.

amir2im
31-12-2011, 10:46
سلام بر دوستان
من یه لپ تاب مدلa53s گرفتم.الان رو بدنه دست میزنم احساس برق گرفتی دارم.عادی هست یا باید کار خواسی انجام بدم؟
ممنون
مبارک باشه.فنش برات بچرخه
این مسئله کاملا طبیعه . خیالت راحت

m.r.devil
31-12-2011, 11:48
:18:آقا دوست من چند وقت پيش يه ايسوس k53sv i7 با رم8 و هارد 750 گرفت اما usb3 نداشت منم بعد چند مدت تصميم گرفتم همين مدل رو بخرم اما گفتم دنبال usb3 دارش ميرم الان بعد از چند روز گشتن تو بازار رضا و پارسيان و ايران و حتي بازار موبايل ديدم كه بعضيا مدل usb3 رو دارن اما رمش 4 يا نهايتا 6 بود و از اون گذشته اون رو به اسم a53sv i7 دارن ميفروشن درحالي كه خيلياي ديگه ميگفتي a53sv اصلا i7 نداره!حتي يكي دو جا خودم باز شده اش رو هم ديدم كه داشتن و روش نوشته بود a53sv رنگش هم قهوه اي سوخته بود. اما سر در گمي من وقتي بيشتر شد كه تو سايت ايسوس اصلا مدل a53sv نيست و فقط k53sv هستش كه اونم نوشته usb3 نداره!الان من نميدونم كه قضيه دقيق چيه! هر چند اسم مدل اصلا برام مهم نيست اما اين قضيه بدجوري ذهنم رو درگير كرده!
از دوستان كسي ميدونه كه اصلا همچين لب تابي كه من دارم دنبالش ميگردم هست يا نه؟
asus a53sv/k53sv i72670 ram:8 hard:750 usb3
تروخدا اگه كسي در جريانه راهنمايي كنه!

amir2im
31-12-2011, 12:18
:18:آقا دوست من چند وقت پيش يه ايسوس k53sv i7 با رم8 و هارد 750 گرفت اما usb3 نداشت منم بعد چند مدت تصميم گرفتم همين مدل رو بخرم اما گفتم دنبال usb3 دارش ميرم الان بعد از چند روز گشتن تو بازار رضا و پارسيان و ايران و حتي بازار موبايل ديدم كه بعضيا مدل usb3 رو دارن اما رمش 4 يا نهايتا 6 بود و از اون گذشته اون رو به اسم a53sv i7 دارن ميفروشن درحالي كه خيلياي ديگه ميگفتي a53sv اصلا i7 نداره!حتي يكي دو جا خودم باز شده اش رو هم ديدم كه داشتن و روش نوشته بود a53sv رنگش هم قهوه اي سوخته بود. اما سر در گمي من وقتي بيشتر شد كه تو سايت ايسوس اصلا مدل a53sv نيست و فقط k53sv هستش كه اونم نوشته usb3 نداره!الان من نميدونم كه قضيه دقيق چيه! هر چند اسم مدل اصلا برام مهم نيست اما اين قضيه بدجوري ذهنم رو درگير كرده!
a53sv همون k53sv usb3 مثل سری k و n که با نام x تو بازار پیدا میشن اما من تا حالا a ندیدم

hadi500
31-12-2011, 12:42
سلام من از این سری a پنج شنبه خریدم
usb3 داره.اما رمش چهار هست.تو سایت asus هم مدلشو دیدیم.

m.r.devil
31-12-2011, 13:49
سلام من از این سری a پنج شنبه خریدم
usb3 داره.اما رمش چهار هست.تو سایت asus هم مدلشو دیدیم.
آقا ممنون كه جواب من رو دادي ايشالا مباركت باشه و فنش برات بچرخه! فقط چند تا سوال اول اين كه كانفيگش جيه؟ بعدش رنگش چيه؟از كجا خريدي با چه گارانتي و قيمتي؟
اگه ميتوني لينك مشخصاتش تو سايت ايسوس برام بذار! خدا خيرت بده!

mmd2009
31-12-2011, 18:20
با سلام

اقا بین 1.500 تا 1.700 چه مدل لپ تاپ Asus ی بگیرم که خیلی خوب باشه. من خیلی واسم مهمه که cpu و ram و گرافیک بالایی داشته باشه. شکل و ظاهرش هم مهمه دوست دارم رنگش و کلا design باحالی داشته باشه

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

hadi500
31-12-2011, 18:50
آقا ممنون كه جواب من رو دادي ايشالا مباركت باشه و فنش برات بچرخه! فقط چند تا سوال اول اين كه كانفيگش جيه؟ بعدش رنگش چيه؟از كجا خريدي با چه گارانتي و قيمتي؟
اگه ميتوني لينك مشخصاتش تو سايت ايسوس برام بذار! خدا خيرت بده!
سلام
خیلی ممنون
مشکی قهوه ای
گارانتی سازگار
1330000
core i7 geforce gt540m 2gb memory 4 hdd750 odd dvdrw usb3

amir2im
31-12-2011, 20:25
با سلام

اقا بین 1.500 تا 1.700 چه مدل لپ تاپ Asus ی بگیرم که خیلی خوب باشه. من خیلی واسم مهمه که cpu و ram و گرافیک بالایی داشته باشه. شکل و ظاهرش هم مهمه دوست دارم رنگش و کلا design باحالی داشته باشه

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر
از سری n:
n43sn مدل 14 اینچی
n53sn کمیاب شده
n53sv کمیاب شده
n55sf از همه بهتر

mmd2009
31-12-2011, 22:05
پیشنهاد اخرت فوق العاده بود تازه دیدمش واقعا جیزی خوبه مخصوصا اگر 2670 باشه

amir2im
01-01-2012, 01:36
پیشنهاد اخرت فوق العاده بود تازه دیدمش واقعا جیزی خوبه مخصوصا اگر 2670 باشه
دقیقا دیگه کامل میشه هم از لحاظ گرافیک هم پردازنده

ENGHELABI
01-01-2012, 17:01
با سلام

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

n55sf لپتاپ خوبیه cpu i7و ram 6 با گرافیک geforce 555 قیمتی بین 1560تا 1650 داره . در ضمن برای moltimedia هم خوب هستش . فقط یک نکته: اسپیکرهاش کمی توی حد اکثر ولوم نویز(ویز-ویز) داره. و وزنش هم کمی زیاده که میتونی n45 sf که 14 اینچه بخری.

Torch Bearer
02-01-2012, 10:40
ببخشید دوستان N55sf چرا رو دکمه های 1 و 6 بالای کیبوردش یک دایره رنگی هست؟:31:

god of shadows
02-01-2012, 13:42
دوستان کمک کنید:

من n55sf دارم.
وقتی لپ تاب به برق نیست و با باتری کار میکنه تو هر بازی هر چند ثانیه یکبار بازی تیک میزنه
چی کار باید بکنم تا وقتی بازی مثل nfs the run رو بازی میکنم این مشکل پیش نیاد؟ ( در ضمن همه چی رو high performace هست و وقتی هم که با برق کار میکنه لپ تاب اصلا این مشکلا پیش نمیاد)

ehsan_nash
02-01-2012, 15:16
سلام دوستان من ميخواستم لپ تاپ asus بگيرم. اما يه سري حرفايي شنيدم كه نگرانم كرده!!!!
اوليش اينه كه ميگن بيشتر از دو سال دوام نمياره
دوميش اين كه ميگن دكمه هاي كي بردش زود از جا در مياد
من ميخام asus u36 sd بخرم..... كسي از دوستان اين لپ تاپو داشته؟ سي پي يوش چه طوره ميشه باهاش بازي كرد؟
لطفا كمك كنيد:20:
Processors .::. Core i5 2410M@2.3(2.9)GHz,3MB
Graphics Adapter: NVIDIA GeForce GT 520M

Xilevens
02-01-2012, 17:45
دوستان کمک کنید:

من n55sf دارم.
وقتی لپ تاب به برق نیست و با باتری کار میکنه تو هر بازی هر چند ثانیه یکبار بازی تیک میزنه
چی کار باید بکنم تا وقتی بازی مثل nfs the run رو بازی میکنم این مشکل پیش نیاد؟ ( در ضمن همه چی رو high performace هست و وقتی هم که با برق کار میکنه لپ تاب اصلا این مشکلا پیش نمیاد)
با باطري نميكشه حتما بايد به برق باشه

cesc.cesar
02-01-2012, 20:00
سلام
دوستان دکمه های کم و زیاد کردن صدا و play .Mute و دکمه Fn لپتاپ من کار نمیکنن،تا دیروز درست بود
چیکار کنم؟

god of shadows
02-01-2012, 20:53
با باطري نميكشه حتما بايد به برق باشه

همه لپ تاب ها اینطوره؟

amir2im
02-01-2012, 20:54
سلام
دوستان دکمه های کم و زیاد کردن صدا و play .Mute و دکمه Fn لپتاپ من کار نمیکنن،تا دیروز درست بود
چیکار کنم؟

درایوها رو دوباره نصب کن (hotkey)

cesc.cesar
02-01-2012, 22:23
سلام
دوستان منبه طور اتفاقی دستم به دکمه فانکشن و یه کلید اشتباه خورد و پیغامی اومد که گاما فعال شد،بخوام غیر فعالش کنم چیکار کنم؟
لپ تاپم asus n53 هست

amir2im
02-01-2012, 22:57
سلام
دوستان منبه طور اتفاقی دستم به دکمه فانکشن و یه کلید اشتباه خورد و پیغامی اومد که گاما فعال شد،بخوام غیر فعالش کنم چیکار کنم؟
لپ تاپم asus n53 هست

کلید fn + c ، انقدر بزن تا حالت نرمال بیاد:5:

god of shadows
03-01-2012, 19:26
دوستان میشه کاری کرد که وقتی لپ تاب با باتری کار میکنه تو بازی هر چند ثانیه تیک نزنه؟( n55sf )

cesc.cesar
03-01-2012, 19:55
دوستان میشه کاری کرد که وقتی لپ تاب با باتری کار میکنه تو بازی هر چند ثانیه تیک نزنه؟( n55sf )

بهترین حالت اینکه که وضعیت باتری رو بزاری روی High Performance

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

دوستان من یه asus n53 دارم و تنظیمات گرافیکی سیستم به طور اتوماتیک روی گرافیک اصلی نیست و روی Intel Graphic ... هست،به همین خاطر توی امتیاز دهی به سیستم هم همین معیارو در نظر میگیره،نه گرافیک اصلی رو
چیکار باید بکنم تا Geforce Gt 550 به عنوان گرافیک سیستم باشه????

amir2im
03-01-2012, 22:04
بهترین حالت اینکه که وضعیت باتری رو بزاری روی High Performance

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

دوستان من یه asus n53 دارم و تنظیمات گرافیکی سیستم به طور اتوماتیک روی گرافیک اصلی نیست و روی Intel Graphic ... هست،به همین خاطر توی امتیاز دهی به سیستم هم همین معیارو در نظر میگیره،نه گرافیک اصلی رو
چیکار باید بکنم تا Geforce Gt 550 به عنوان گرافیک سیستم باشه????

رتینگ سون اتوماتیک 550 رو برا گیم میشناسه و برا دسکتاپ اینتل:27:

CASITA
04-01-2012, 02:29
سلام دوستان.....من مدتیه n53snگرفتم اما احساس می کنم نسبت به کانفیگی که داره سرعتش پایینه و گاهی اوقات هم هنگ میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!لطفا کسی میتونه راهنماییم کنه که جیکار کنم؟ لطفا

kayhanm
04-01-2012, 17:41
درود دوستان

یه دستگاه G53sw 3D دارم
یو اس بی (usb) دستگاه در بالا اومدنش نمیخونه و بعد از حدود 10 تا 15 ثانیه فعال میشه
موس،فلش،مودم جی اسم و ... هرچی امتحان کردم جواب نگرفتم
چهارتا usb رو که یکیشون هم usb3 هست رو امتجان کردم جواب نمیدن
درایورشو هم آپ بود بازم همونو از نت گرفتم ریختم مشکلم حل نشد ، اگه اطلاع دارید کمکم کنید اعصابمو ریخته بهم

سپاسگزارم

V.Valizadeh9
04-01-2012, 20:28
سلام دوستان خسته نباشید
یه لپ تاپ میخوام 14 اینچ باشه و البته باریک. سی پی یو هم Core i 5 با قیمتی حدود 1200
به نظرتون کدوم مدل Asus مناسبه ؟
مرسی

good boy 2010
04-01-2012, 23:54
درود دوستان

یه دستگاه G53sw 3D دارم
یو اس بی (usb) دستگاه در بالا اومدنش نمیخونه و بعد از حدود 10 تا 15 ثانیه فعال میشه
موس،فلش،مودم جی اسم و ... هرچی امتحان کردم جواب نگرفتم
چهارتا usb رو که یکیشون هم usb3 هست رو امتجان کردم جواب نمیدن
درایورشو هم آپ بود بازم همونو از نت گرفتم ریختم مشکلم حل نشد ، اگه اطلاع دارید کمکم کنید اعصابمو ریخته بهم

سپاسگزارم

به نظر من یه بار درایورتو پاک کن بعد ببین تو اپدیت ای ویندوزت میاد منم با کارت وایرسم این مشکل داشتم خودم ریختم درست نشد با اینکه می دونستم درسته ولی یه بار پاک کردم تو اپدتاش اومد نصب کردم درست شد

good boy 2010
05-01-2012, 00:07
سلام دوستان خسته نباشید
یه لپ تاپ میخوام 14 اینچ باشه و البته باریک. سی پی یو هم Core i 5 با قیمتی حدود 1200
مرسی

با این مشخصات سری U اسوس می تونی برداری
U41 هست که قیمتشو الان نمی دونم چنده U46 هم خوبه ولی نمی دونم پیدا میشه یا نه

firedrake
05-01-2012, 12:28
سلام به همگی،
چند تا سوال از اونایی که n55sf رو خریدن دارم،
می خواستم بدونم راضی هستن؟ مشکلی توش دیدن؟ با روزی 8،9 ساعت روشن بودن تو دراز مدت خوب جواب میده؟
اگر اطلاعات دیگه هم ازش دارین کمک کنین ممنون میشم.

hadi500
05-01-2012, 13:44
سلام
میشه وقتی لپ تاپ را به ال سی دی با کابل hdmi وصل میکنم صفحه لپ تاپ خاموش باشه؟

CASITA
05-01-2012, 13:54
سلام دوستان.....من مدتیه n53snگرفتم اما احساس می کنم نسبت به کانفیگی که داره سرعتش پایینه و گاهی اوقات هم هنگ میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!لطفا کسی میتونه راهنماییم کنه که جیکار کنم؟ لطفا

Masoud-Susa
05-01-2012, 14:08
منم همین مشکل رو داشتم (n53sn) با عوض کردن ویندوز به Ultimate مشکل برطرف شد !:46:

+

دوستان بلوتوث لپ تاپ من چند وقته کار نمی کنه ...نه می تونه فایل بفرسته نه دریافت کنه ....درایور رو هم عوض کردم (یه بار پاک کردم دوباره نصبیدم)حل نشد.....راه حلی ندارید واسش؟:19:

Masoud-Susa
05-01-2012, 14:13
سلام
میشه وقتی لپ تاپ را به ال سی دی با کابل hdmi وصل میکنم صفحه لپ تاپ خاموش باشه؟
متوجه نشدم؟

خب هم می تونید روشن بزارید بمونه و هم می تونید خاموش کنید!(FN+F7):20:
پ.ن:ای بابا چرا پست ادغام نشد؟:دی

amir2im
05-01-2012, 14:55
سلام دوستان خسته نباشید
مرسی

از سری u:
حدود قیمت : 1.250.000 تومان ASUS - U46Sv - i5

حدود قیمت : 1.100.000 تومان (فوق العاده سبک) ASUS - U36JC

kayhanm
05-01-2012, 15:16
به نظر من یه بار درایورتو پاک کن بعد ببین تو اپدیت ای ویندوزت میاد منم با کارت وایرسم این مشکل داشتم خودم ریختم درست نشد با اینکه می دونستم درسته ولی یه بار پاک کردم تو اپدتاش اومد نصب کردم درست شد

کجای آپدیت ویندوز میاد؟
توی لایو آپدیت منظورتون هست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:11:

good boy 2010
05-01-2012, 15:51
کجای آپدیت ویندوز میاد؟
توی لایو آپدیت منظورتون هست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:11:

اپدیت خود ویندوز منظورمه
تو همون گزینه هایی که واسه آپدیت میاد هست از اسمشم میشه فهمید البته اگه بیاد
مایکروسافت اومده درایورایی که ساین می کنه رو واسه خودشم نگه می داره بعد موقع اپدیت بررسی می شه که چه درایوری رو شما ندارید اگر خودش داشت اونوقت تو اپدیتتون گزینش میاد و می تونی دان کنی.

kayhanm
05-01-2012, 16:21

اپدیت خود ویندوز منظورمه
تو همون گزینه هایی که واسه آپدیت میاد هست از اسمشم میشه فهمید البته اگه بیاد
مایکروسافت اومده درایورایی که ساین می کنه رو واسه خودشم نگه می داره بعد موقع اپدیت بررسی می شه که چه درایوری رو شما ندارید اگر خودش داشت اونوقت تو اپدیتتون گزینش میاد و می تونی دان کنی.

پس من حذفش کنم برم توی کنترل پنل آپدیت بزنم؟
توی این مسیر؟
Control Panel\System and Security\Windows Update
ببخشین گیر دادم به این موضوع میخوام مطمئن بشم.همین آدرسه؟همین روشو بکار بگیرم؟اول درایورو حذف کنم بعدش آپدیت کنم حل میشه؟؟؟؟
اگه نشد چکارش کنم؟
دمغم کرده :41:

good boy 2010
05-01-2012, 20:23
پس من حذفش کنم برم توی کنترل پنل آپدیت بزنم؟
توی این مسیر؟
Control Panel\System and Security\Windows Update
ببخشین گیر دادم به این موضوع میخوام مطمئن بشم.همین آدرسه؟همین روشو بکار بگیرم؟اول درایورو حذف کنم بعدش آپدیت کنم حل میشه؟؟؟؟
اگه نشد چکارش کنم؟
دمغم کرده :41:
از device manager انیستال کن بعد یه ریست کن
هم از اونجا می تونی بری هم می تونی تو ارستارت منو تایپ کنی update
قضیه شو که بهت گفتم اگه مایکروسافت داشته باشه تو منو میاد
بعد از اینکه ریست کردی تست کن ببین درست میشه معمولا USB 2.0 درایور نمی خواد خود مین باید تشخیص بده ولی USB 3.0 معمولا درایور می خواد (قبل از اپدیت بدون اینترنت)
بعدشم به خاطر 4 تا USB ناراحت نمی شه بعدا مشکلات بزرگ تر از اینو پیدا می کنه :31:
الان مثلا دل داری دادم:31:

kayhanm
06-01-2012, 00:57
از device manager انیستال کن بعد یه ریست کن
هم از اونجا می تونی بری هم می تونی تو ارستارت منو تایپ کنی update
قضیه شو که بهت گفتم اگه مایکروسافت داشته باشه تو منو میاد
بعد از اینکه ریست کردی تست کن ببین درست میشه معمولا USB 2.0 درایور نمی خواد خود مین باید تشخیص بده ولی USB 3.0 معمولا درایور می خواد (قبل از اپدیت بدون اینترنت)
بعدشم به خاطر 4 تا USB ناراحت نمی شه بعدا مشکلات بزرگ تر از اینو پیدا می کنه :31:
الان مثلا دل داری دادم:31:

داداش اون تیک که باید توی گزینه های آپدیت باشه کدومه؟
من usb رو از توی divice manager پیدا کردم چندتا بود همرو پاک کردم،کارم درست بود؟
فدات که راهنمایی میکنید
داداش اگه میشه گزینه هاشو (منظورم اونیه که باید توی لیست آپدیتم باشه) برام توضح بدین توضیح بدین خدا خیرتون بده
من یه سری usb دیدم پاکشون کردم،و ریست که کردم و دوباره آمدم بالا دیوایسا رو شناخت و نصب شد اما الان نمیدونم چه گزینه ای باید توی لیست آپدیت ویندوز باشه،آخه اگه بخوام تمام لیست رو آپ کنم اینترنتم تموم میشه و با این قطع و وصلیا هم به سختی اگه بتونم همون یک گزینه رو آپدیتش کنم
سپاس :11:

good boy 2010
07-01-2012, 20:12
داداش اون تیک که باید توی گزینه های آپدیت باشه کدومه؟
من usb رو از توی divice manager پیدا کردم چندتا بود همرو پاک کردم،کارم درست بود؟
فدات که راهنمایی میکنید
داداش اگه میشه گزینه هاشو (منظورم اونیه که باید توی لیست آپدیتم باشه) برام توضح بدین توضیح بدین خدا خیرتون بده
من یه سری usb دیدم پاکشون کردم،و ریست که کردم و دوباره آمدم بالا دیوایسا رو شناخت و نصب شد اما الان نمیدونم چه گزینه ای باید توی لیست آپدیت ویندوز باشه،آخه اگه بخوام تمام لیست رو آپ کنم اینترنتم تموم میشه و با این قطع و وصلیا هم به سختی اگه بتونم همون یک گزینه رو آپدیتش کنم
سپاس :11:

معمولا بااسمش می فهمی وگرنه از دیتلی که داره استفاده کن و اگه هم چیزی تو این مایه ها نبود پیدا نکرده
الان از همه پورت های USB می تونی استفاده کنی ؟

kayhanm
07-01-2012, 23:18
معمولا بااسمش می فهمی وگرنه از دیتلی که داره استفاده کن و اگه هم چیزی تو این مایه ها نبود پیدا نکرده
الان از همه پورت های USB می تونی استفاده کنی ؟

آره استفاده میکنم ازش،اما مشکل اینه که قبل از حدود 20 ثانیه که از بالا اومدن ویندوز میگذره هیچی رو نمیتونم به usb متصل کنم(نمیخونتش) که ازش استفاده کنم،اما بعد از گذشت این مدت یه صدا میاد که صدای کانکت شدن رو میرسونه در حالی که هیچ usb بهش متصل نیست!!!!!!اگه هم باشه این صدا میاد و دستگاها شروع به کار میکنند.
حذفشم کردم اما توی گزینه های آپدیت ویندوز هیچی براش پیدا نشد :41:

mamalikhan65
08-01-2012, 13:48
سلام
یه هفته پیش یه لپ تاپ isus k43 sjگرفتم.وقتی که روشنه هر ده ثانیه صدایی شبیه تیک تیک عقربه های ساعت میکنه که رو اعصابه.به نظرتون مال چیه؟ می ارزه ببرم گارانتی یا نه
یه جا خوندم که باید زیر لپ تاپ برچسب پلمپ باشه.ولی مال من نداره.فقط یکی هست وسطش که اونم مال خود ایسوزه و حالت هولوگرام هم نداره گارانتیش دیجیتاله

firedrake
08-01-2012, 19:32
سلام، دوستان کسی میدونه سریال لپ تپ های ایسوس رو کجا باید چک کنیم؟

آدرس دقیقش رو میخوام.

amir2im
09-01-2012, 00:59
سلام، دوستان کسی میدونه سریال لپ تپ های ایسوس رو کجا باید چک کنیم؟

آدرس دقیقش رو میخوام.
ادرس زیر برا ریجستر کردنه که سریالو چک هم میکنه:

good boy 2010
09-01-2012, 13:25
آره استفاده میکنم ازش،اما مشکل اینه که قبل از حدود 20 ثانیه که از بالا اومدن ویندوز میگذره هیچی رو نمیتونم به usb متصل کنم(نمیخونتش) که ازش استفاده کنم،اما بعد از گذشت این مدت یه صدا میاد که صدای کانکت شدن رو میرسونه در حالی که هیچ usb بهش متصل نیست!!!!!!اگه هم باشه این صدا میاد و دستگاها شروع به کار میکنند.
حذفشم کردم اما توی گزینه های آپدیت ویندوز هیچی براش پیدا نشد :41:

با ویندوزه دیگه ام امتحان کن اگه نشد یه سری گارانتی بزن

good boy 2010
09-01-2012, 13:46
سلام
یه هفته پیش یه لپ تاپ isus k43 sjگرفتم.وقتی که روشنه هر ده ثانیه صدایی شبیه تیک تیک عقربه های ساعت میکنه که رو اعصابه.به نظرتون مال چیه؟ می ارزه ببرم گارانتی یا نه
یه جا خوندم که باید زیر لپ تاپ برچسب پلمپ باشه.ولی مال من نداره.فقط یکی هست وسطش که اونم مال خود ایسوزه و حالت هولوگرام هم نداره گارانتیش دیجیتاله
باید صدای هاردت باشه
زیر لپ تاپ هم باید یه برچسب اسوس باشه که مال سریال و مدل لپ تاپ و برای بعضیا هم سریال ویندوزه

P30wor|d
09-01-2012, 21:41
سلام دوستان
از بین 2 مدل n55sf و g53sw 3D تا چند روز دیگه میخوام یکیشونو بخرم ...
g53sw 3D نیستش تو بازار ؟؟؟ زنگ زدیم نمایندگیش گفت بار جدید تو راهه ... گفت بیاد 2.400.000 - 2.500.000 میشه ...
n55sf هم 1.750.000 هستش الان ...
کسی این دو مدل رو داشته ؟؟؟ اگه میشه یه راهنمایی کنید که ارزششو داره بخوام g53sw 3D بگیرم یا نه ؟؟؟؟!!!!!
کسی میدونه قیمت ها چه جوری میشه ؟؟؟ پایین میاد یا نه ؟؟؟؟

ممنون میشم جواب بدید ...

P30wor|d
09-01-2012, 21:52
سلام

اون صدا طبیعیه .... صدای پد هارد هستش که وقتی از لپ تاپتون استفاده نمیکنید کنار میره تا احتمال خراش برداشتن دیسک اطلاعات هاردتون رو به حداقل برسونه ... البته یکمی اعصاب خرد کن هست ولی یه مزیت هستش دیگه .... البته فکر میکنم بشه با برنامه زمان کنار رفتن پد رو افزایش داد ... ولی من اطلاع دقیقی از نحوه استفاده از برنامش یا اینکه با کدوم برنامه میشه این کارو کرد رو ندارم ... ولی میدونم که میشه ....دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه .

khorzo_khan
10-01-2012, 14:06
سلام دوستان...یه سوال دارم...این مدل Asus N53SV از نظر کارایی و ... ارزش خرید داره؟
الان قیمتش تو بازار چنده؟؟(تو اینترنت که قیمتای متفاوتی داره..ِD)
در ضمن تا 1/300 (50 تومن بالا پایین مشکلی نداره)که core i 7 هم داشته باشه..کدوم مدل خوبه...مرسی...

amir2im
10-01-2012, 20:56
سلام دوستان...یه سوال دارم...این مدل Asus N53SV از نظر کارایی و ... ارزش خرید داره؟
الان قیمتش تو بازار چنده؟؟(تو اینترنت که قیمتای متفاوتی داره..ِD)
در ضمن تا 1/300 (50 تومن بالا پایین مشکلی نداره)که core i 7 هم داشته باشه..کدوم مدل خوبه...مرسی...
من خودم این مدلو دارم: i7 - 540 1g-500 7200 -blu - ray-4g
مرداد امسال گرفتم 1.150.000 با گارانتی ویستا
تا الان واقعا خوب بوده و ازش راضی بودم (روزی 16 ساعت مداوم روشنه - ) تو نرم افزارهایی که من کار کردم(فتو شاپ - 3dmax - پریمایر - اتوکد - convertor مختلف فیلم - مایا - )خوب بوده و مشکلی نداشته - تو بازی هم تا اینجا بازی ها رو خوب اجرا کرده (با جزئیات بالا: فیفا 2012 - cod mw3- gta iv -کرایسیس 2 - ویتچر 2 - اساسین 2و3 - و...)
کلا از همه لحاظ لپتاپ خوبیه و من ازش راضیم (کیبورد منعطفی داره : نکته منفی) صدای واقعا توپی داره و با ویدئو مجیک کیفیت فیلم ها واقعا تغییر میکنه
الان اگه تو بازار باشه با این قیمت خیلی خوبه اما اگه n53sn پیدا کردی اونم خوبه .:10:

kayhanm
11-01-2012, 01:09
سلام دوستان
از بین 2 مدل n55sf و g53sw 3D تا چند روز دیگه میخوام یکیشونو بخرم ...
g53sw 3D نیستش تو بازار ؟؟؟ زنگ زدیم نمایندگیش گفت بار جدید تو راهه ... گفت بیاد 2.400.000 - 2.500.000 میشه ...
n55sf هم 1.750.000 هستش الان ...
کسی این دو مدل رو داشته ؟؟؟ اگه میشه یه راهنمایی کنید که ارزششو داره بخوام g53sw 3D بگیرم یا نه ؟؟؟؟!!!!!
کسی میدونه قیمت ها چه جوری میشه ؟؟؟ پایین میاد یا نه ؟؟؟؟

ممنون میشم جواب بدید ...

داداش من دارم G 53 sw 3d رو و ازش کاملا راضیم خواستی بگو تا راهنماییت کنم
به نظر من میرزه
من یه 40 روزی میشه که گرفتمش 2.300 و کاملا هم راضیم
الان گرون شده به خاطر د ل ا ر و شایدم گرونتر هم بشه

P30wor|d
11-01-2012, 01:19
داداش من دارم G 53 sw 3d رو و ازش کاملا راضیم خواستی بگو تا راهنماییت کنم
به نظر من میرزه
من یه 40 روزی میشه که گرفتمش 2.300 و کاملا هم راضیم
الان گرون شده به خاطر د ل ا ر و شایدم گرونتر هم بشه

از کجا گرفتی ؟؟ آدرس بهم میدی ؟؟؟
با کوله و موس گرفتی دیگه ؟؟؟؟
3D بازی میکنی مشکلی تو فریم ها ایجاد میکنه ؟؟؟ یعنی بازی کند میشه یا نه ؟؟؟؟؟

kayhanm
11-01-2012, 01:53
از کجا گرفتی ؟؟ آدرس بهم میدی ؟؟؟
با کوله و موس گرفتی دیگه ؟؟؟؟
3D بازی میکنی مشکلی تو فریم ها ایجاد میکنه ؟؟؟ یعنی بازی کند میشه یا نه ؟؟؟؟؟

داداش اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه
سه بعدی که هست و بازی هم کردمو کلی هم حال میده
فیلم هم دیدم باهاش هر دو رئ خوب جواب میده
این که میگن فریم فریم حرفه مفته و قدیمی شده ، هرکی هرچیزی میشنفه میاد میگه شایعه میشه
بنده که مشکلی ندیدم
بازم کمک خواستی چاکرت در خدمت گزاری حاضره
از شــیــــــــــــــــــــر از گرفتم طراحان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آره کوله و موس داره

Highbury
11-01-2012, 14:41
x44 چطور در اومده؟

E.G_band
11-01-2012, 20:01
Blu-Ray Burner این یعنی چی؟یعنی رایتر هم هست؟

نکته 2 اینکه لپ تاپ g74 چطوره؟

kayhanm
11-01-2012, 20:15
Blu-Ray Burner این یعنی چی؟یعنی رایتر هم هست؟

نکته 2 اینکه لپ تاپ g74 چطوره؟

آره یعنی رایتر هم داره
معرکست
خنک کنندگی عالی
گرافیک توپ
نمایش فول اچ دی
سی پی یو قوی
و...
کلا برا گیم مناسبترینه،مخصوصا خنک کندگیش:46:

E.G_band
11-01-2012, 20:29
به نظر شما اگه lenovo y570 با هارد ssd بگیرم بهتر از این نیست؟

kayhanm
12-01-2012, 01:48
به نظر شما اگه lenovo y570 با هارد ssd بگیرم بهتر از این نیست؟

داداش برای چه کاری میخوای؟
اگه برا حمله دائم باشه باید سبک باشه
حواست باشه G74 بالای 4 کیلو هست و گیم هست ها

E.G_band
12-01-2012, 12:41
یعنی با کولی پشتی و از این جور مسایل حل نمیشه؟

من شاید هفته ای دوبار بخوام ببرمش مدرسه.همین.

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

من می تونم دو کار کنم:یا اینکه 1800 دلار بدم به این یا اینکه 1000 دلار بدم به y570 و 800 دلار رو یه گوشی یا یه تبلت بخرم.:13:

E.G_band
12-01-2012, 12:47
یه سوال هم درباره 3d این داشتم :بعضی ها میگن به درد نمی خوره.چرا؟

Torch Bearer
12-01-2012, 14:17
دوستان من Asus n55SF دارم الان صداش بدجوری خش خش میکنه!
اوایل فقط تو فیلم ها این طوری بود ولی الان تو بازی هم اگه صدا بالاتر از نصف باشه خش خش میکنه!
چیکار کنم؟
در مورد دایره ی سیاه دور عدد 1 و 6 هم سوال پرسیده بودم کسی جواب نداد!

Saeeden
12-01-2012, 14:20
من یه ASUS دارم یه SONY ولی از ASUS بیشتر راضیم

2raj_a
12-01-2012, 14:32
دوستان من Asus n55SF دارم الان صداش بدجوری خش خش میکنه!
اوایل فقط تو فیلم ها این طوری بود ولی الان تو بازی هم اگه صدا بالاتر از نصف باشه خش خش میکنه!
چیکار کنم؟
در مورد دایره ی سیاه دور عدد 1 و 6 هم سوال پرسیده بودم کسی جواب نداد!
مطمئنی از اسپیکر؟بعضی از دوستان داشتن ایراد از لرزش دکمه ها بود منم این ایراد رو دارم

Highbury
12-01-2012, 14:55
یعنی با کولی پشتی و از این جور مسایل حل نمیشه؟

من شاید هفته ای دوبار بخوام ببرمش مدرسه.همین.

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

من می تونم دو کار کنم:یا اینکه 1800 دلار بدم به این یا اینکه 1000 دلار بدم به y570 و 800 دلار رو یه گوشی یا یه تبلت بخرم.:13:

من خودم با اینکه شاید هفته ای 1 بار بیرون میبرم اذیت میشم. چه برسه که یه لبتاب 4 کیلیویی رو کول کنم.
نه حاجی همون y570 خوبه.
4 کیلــــــــــــــــــــــ ـــو؟ :18::18::18:

E.G_band
12-01-2012, 20:08
کسی تو تایلند فروشگاه لپ تاپ سراغ نداره؟

ashkan_mc
13-01-2012, 22:50
درود ...

من میخوام یه سری k بخرم ... منتها کانفیگهای مختلفی داره ... من هم بیشتر برای نرم افزار های گرافیکی و بازی و مولتی مدیا میخوام ...

تو این کانفیگ ها یا cpu core i7 هست یا GPU 540 gt 2 gig ... یعنی با هم این دو کانفیگ وجود نداره یا خیلی گرون میشه که پولم نمی رسه ...

میخوام بدونم در اون زمینه هایی که من میخوام cpu بیشتر اهمیت داره که در این صورت برم core i7 رو بخرم و یا کارت گرافیک مهمه که در این صورت برم GPU 2 Gig رو بخرم ؟؟

اختلاف عملکرد cpu core i7 و core i5 خیلی با هم زیاده ؟؟ فکر کنم core i7 چهار هسته ای باشه و core i5 دو هسته ای ... درسته ؟

Highbury
14-01-2012, 02:36
درود ...

من میخوام یه سری k بخرم ... منتها کانفیگهای مختلفی داره ... من هم بیشتر برای نرم افزار های گرافیکی و بازی و مولتی مدیا میخوام ...

تو این کانفیگ ها یا cpu core i7 هست یا GPU 540 gt 2 gig ... یعنی با هم این دو کانفیگ وجود نداره یا خیلی گرون میشه که پولم نمی رسه ...

میخوام بدونم در اون زمینه هایی که من میخوام cpu بیشتر اهمیت داره که در این صورت برم core i7 رو بخرم و یا کارت گرافیک مهمه که در این صورت برم GPU 2 Gig رو بخرم ؟؟

اختلاف عملکرد cpu core i7 و core i5 خیلی با هم زیاده ؟؟ فکر کنم core i7 چهار هسته ای باشه و core i5 دو هسته ای ... درسته ؟

i5 و i7 تفاوتشون 20 درصد هست و در کارهای معمولی متوجه تفاوت نمی شوید. بخشی از این 20 درصدهم بخاطر مسائل امنیتی هست.
اگر کارهای گرافیکی خیلی سنگین انجام میدین بهتره i7 بگیرید.
گرافیکهای متوسط برای کارهای گرافیک سنگین جوابگوست. کارت گرافیکهای قوی به درد بازی میخوره.

ashkan_mc
14-01-2012, 16:26
i5 و i7 تفاوتشون 20 درصد هست و در کارهای معمولی متوجه تفاوت نمی شوید. بخشی از این 20 درصدهم بخاطر مسائل امنیتی هست.
اگر کارهای گرافیکی خیلی سنگین انجام میدین بهتره i7 بگیرید.
گرافیکهای متوسط برای کارهای گرافیک سنگین جوابگوست. کارت گرافیکهای قوی به درد بازی میخوره.

پس بالاخره مثلاً به خصوص در مورد بازی به نظر شما cpu بهتر مهم تره یا گرافیک بالاتر ؟؟

Mohammad_Asus
14-01-2012, 22:36
سلام
دوستان برای یکی از اقوام می خواهم یه نوت بوک تو مایه های 1.200 تهیه کنم..
مورد خاصی تو نظرتون هست ؟

arashhhhhhh
15-01-2012, 01:34
دوستان بین u40 , N43 sl کدومشو پیشنهاد میکنین؟ 14 اینچ

user10
15-01-2012, 03:16
سلام بچه ها من Asus eeepc 1015px دارم خیلی نت بوک باحالی هستش D:
دیروز کوبیدمش زمین هیچی نشد D: خودم که از Asus خیلی خوشم اومده چون هم خوشگله هم کیفیت عالی داره
حالا میخوام یک لپ تاپ هم بخرم. شما چه مدلی از Asus رو پیشنهاد می کنید برای کارای سنگین و Cpu و Ram گیر و خوشگل D:
به نظر خودم همه مدلهای Asus خوشگل هستن مال من سفید هستش خیلی باحاله کوچولو هم هست (;

mohaammadali
15-01-2012, 07:40
سلام
من u41دارم...خوبه بد نیست
بااینکه گرافیکش خوبه ولی نمیدونم چرا ps12 رو بالا نمیاره...fifa12 و ps11 رو مشکل نداره....توروووو خداااااااا کمکم کنید
ویندوز هم عوض کردم...دوبار بازی رو نصب کردم...تنظیمات گرافیک بازی رو پایین آوردم ولی درست نشد

Xilevens
15-01-2012, 13:03
سلام
بااینکه گرافیکش خوبه ولی نمیدونم چرا ps12 رو بالا نمیاره...fifa12 و ps11 رو مشکل نداره....توروووو خداااااااا کمکم کنید
ویندوز هم عوض کردم...دوبار بازی رو نصب کردم...تنظیمات گرافیک بازی رو پایین آوردم ولی درست نشد

به خاطر اينه كه موقع اجراي 12 ار گرافيك ضعيفتر استفاده ميكنه
و به گرافيك اصلي سوييچ نميكنه

Torch Bearer
16-01-2012, 16:20
مطمئنی از اسپیکر؟بعضی از دوستان داشتن ایراد از لرزش دکمه ها بود منم این ایراد رو دارم
اره
کاملا واضح خش خش میکنه

2raj_a
16-01-2012, 23:40
ببر گارانتی برات عوض کنن من که مشکلی ندارم از وقتی اسپیکر عوض کرد شرکت گارانتی

arashhhhhhh
17-01-2012, 12:28
سلام

داداش میشه در مورد این مدل بیشتر توضیح بدی؟ sv داری یا jf ? می دونی فرقشون چیه ؟
راضی هستی؟ من در شرف خریدن هستم

rasoul2005
17-01-2012, 22:43
دوستان من n43sl گرفتم فرقش به غیر از سایز و کیبورد با n53sv تو چیه است؟

ممنون

ali_phd71
18-01-2012, 03:28
سلام
بعد از کلی جستجو واسه یه لپ تاپ خوب به k53 sv رسیدیم
بعد رفتیم سفارش بدیم گفتن قدیمی شده؟دوستان جریان از چه قراره واقعا اینجوریه؟نظرتون در مورد این مدل چیه؟
اگه قدیمیه میشه یه مدل با همین خصوصیات وقیمتی که کا 53 داره معرفی کنید
با تشکر

hunamis
18-01-2012, 11:26
سلام به همگی...وخسسسته نباشید
میشه کسایی که n55دارن یه بررسی کلی بکنن....نقاط ضعف و قوت واینجورچیزا...
من یه مدت درگیر کارای دانشگاهم بودم دیدم گرون شده.....کسی قیمت روزوداره؟شنیدم 1و700 ایناست

mohaammadali
19-01-2012, 08:07
---------- Post added at 08:03 AM ---------- Previous post was at 07:59 AM ----------

[/COLOR]
به خاطر اينه كه موقع اجراي 12 ار گرافيك ضعيفتر استفاده ميكنه
و به گرافيك اصلي سوييچ نميكنه

تورو خدا راه حلشو واسم بگید

---------- Post added at 08:07 AM ---------- Previous post was at 08:03 AM ----------

داداش میشه در مورد این مدل بیشتر توضیح بدی؟ sv داری یا jf ? می دونی فرقشون چیه ؟
راضی هستی؟ من در شرف خریدن هستم

اینایی که گفتی نمیدونم چیه...ولی دستگاه خوبیه...نسبت به بقیه سبکتر وباتریش حدود 11 ساعت نگه میداره

milad_gasemi
19-01-2012, 08:20
سلام دوستان...
من مدل n55sf رو یه ماهی میشه خریدم...ولی طرز به شارژ زدن لپ تاپ که آیا باطری رو در بیاریم یا نه..روش باشه همیشه یا نه؟اگه روش باشه چه جوری میشه کاری کرد که وقتی شارژش از حد معینی مثلا 90 درصد پایین اومد دوباره شارژکنه؟هر کسی یه چیزی میگه آخر من که ندونستم چیکار کنم که عمر باطریم زیاد باشه؟بطفا تایپیک معرفی نکنین چون همشو خوندم هر کدوم حرف خودشونو میزنن....اگه کمکم کنین سپاس فراوان....

Xilevens
19-01-2012, 15:09
---------- Post added at 08:03 AM ---------- Previous post was at 07:59 AM ----------

[/COLOR]

تورو خدا راه حلشو واسم بگید

---------- Post added at 08:07 AM ---------- Previous post was at 08:03 AM ----------

اینایی که گفتی نمیدونم چیه...ولی دستگاه خوبیه...نسبت به بقیه سبکتر وباتریش حدود 11 ساعت نگه میداره

خيلو خوب
اول درايور گرافيك اينتل و بعد درايور گرافيك جي فورس رو اپديت كن
بعد سوييچ كني رو جي فورس واسه اجراي 12 ديگه برنمگيرده رو گرافيك اينتل

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

سلام دوستان...
من مدل n55sf رو یه ماهی میشه خریدم...ولی طرز به شارژ زدن لپ تاپ که آیا باطری رو در بیاریم یا نه..روش باشه همیشه یا نه؟اگه روش باشه چه جوری میشه کاری کرد که وقتی شارژش از حد معینی مثلا 90 درصد پایین اومد دوباره شارژکنه؟هر کسی یه چیزی میگه آخر من که ندونستم چیکار کنم که عمر باطریم زیاد باشه؟بطفا تایپیک معرفی نکنین چون همشو خوندم هر کدوم حرف خودشونو میزنن....اگه کمکم کنین سپاس فراوان....
عزيز من شما ميخواي طول عمر باطريت زياد بشه 2 راه داري
يا حدود 40 درصد شارژش كني بيرون بياري و از آداپتور استفاده كني و هر 3 هفته يا 2 هفته يه بار بزنيش به لپ تاپ و از شارژش استفاده كني و بزاري شارژ بشه و مصرف كني تا 40 درصد و بعد بيرونش بياري
كه در اين حالت اگه برق بره وسط كار خاموش ميشه لپ تاپ
يا بزاري باطري رو لپ تاپ باشه و در حالت فول شارژ ار آداپتور استفاده كني و هر سه هفته يا دو هفته يه بار از باطري استفاده كني و باز شارژش كني تا فول بشه
مزيت اين روش هم اينه كه وقتي برق بره يه دفعه خاموش نميشه لپ تاپ

ali_n2011
19-01-2012, 15:25
سلام دوستان...
به نظرم در باتری رو در نیاری خیلی بهتره چون فوقش دو سه ماه رو عمر باتری فرق می کنه(اونم معلوم نیست) من شنیدم دوستانی بودند که با رفتن برق لپ تاپشون از لحاظ سخت افزاری به مشکل خورده. اینم در نظر بگیر که تو وسط کار با یه نرم افزار وقتی برق بره ممکنه به مشکل بر بخوری و مجبور بشی دوباره از اول اون کارو انجام بدی. در مورد اون 90 درصد خیلی مهم نیست من خیلی از لپ تاپها رو دیدم که فول شارژ رو 100 نشون نمی دند.

milad_gasemi
19-01-2012, 19:14
خیلی ممنون که راهنمایی کردین.
من روش دوم بیشتر قبول دارم ولی وقتی باطری خود به خود شارزش به 95 درصد میرسه شارژ میکنه یعنی وقتی باطری یکم خالی میشه شروع به شارژشدن میشه که شنیدم این کار عمر باطری رو کم میکنه...می خواستم کاری کنم که وقتی به 95 رسید شارژ نکنه.وقتی که دشارژ کردم کامل خاموش بشه؟یا از حد معینی نذارم پایین بیاد و به شارژ بزنم؟

Xilevens
20-01-2012, 14:54
شما فول شارژ ار آداپتور استفاده كن تا 95 درصد نرسيده نميزاره باطري شارژ بشه
البته تنظيماتش هم هست كه ضرورتي نداره

saze
20-01-2012, 22:12
سلام
لپ تاپم از وقتی باطریش کامل خالی شد و به hibernate رفت دیگه با باطری روش نمیشه،باطری دیگه شارز نمیشه؟باطری رو حدودا یک ماه پیش عوض کردم گارانتی معمولا تا چند ماه داره؟لطفا راهنمایی بفرمایید.

Xilevens
21-01-2012, 00:33
سلام
لپ تاپم از وقتی باطریش کامل خالی شد و به hibernate رفت دیگه با باطری روش نمیشه،باطری دیگه شارز نمیشه؟باطری رو حدودا یک ماه پیش عوض کردم گارانتی معمولا تا چند ماه داره؟لطفا راهنمایی بفرمایید.

3 الي 6 ماه گارانتي داره
سوالتونو تو بخش مشكلات سخت افزاري بپرسيد و خوب توضيح بديد كه آيا با آداپتور روشن ميشه يا نه
و آيا رو لپ تاپ ديگه امتحانش كرديد
ولي قبل از هر كاري ببريدش گارانتي بهتر جواب ميگيريد

saze
21-01-2012, 09:51
3 الي 6 ماه گارانتي داره
سوالتونو تو بخش مشكلات سخت افزاري بپرسيد و خوب توضيح بديد كه آيا با آداپتور روشن ميشه يا نه
و آيا رو لپ تاپ ديگه امتحانش كرديد
ولي قبل از هر كاري ببريدش گارانتي بهتر جواب ميگيريد
با آداپتور روشن میشه باطری قبلی که خراب شده بود شارژ میشه

Xilevens
21-01-2012, 12:57
با آداپتور روشن میشه باطری قبلی که خراب شده بود شارژ میشه
احتمال زياد مشكل از باطري هست

milad_gasemi
21-01-2012, 18:24
شما فول شارژ ار آداپتور استفاده كن تا 95 درصد نرسيده نميزاره باطري شارژ بشه
البته تنظيماتش هم هست كه ضرورتي نداره

می خوام همین کار رو کنم ولی هر دفعه که لپ تاپ و خاموش میکنم یه درصدی کم میشه بعدش وقتی به 95 رسید شارژ میکنه..که من شنیدم اگه اینجوری شارژ بشه عمر باطری کم میشه...می خوام یه طوری بشه که تا یه هفته شارژنکنه تا وقتی که خودم دشارژش کنم...اگه جوابمو بدین ممنون میشم....

Farshid72
21-01-2012, 18:48
می خوام همین کار رو کنم ولی هر دفعه که لپ تاپ و خاموش میکنم یه درصدی کم میشه بعدش وقتی به 95 رسید شارژ میکنه..که من شنیدم اگه اینجوری شارژ بشه عمر باطری کم میشه...می خوام یه طوری بشه که تا یه هفته شارژنکنه تا وقتی که خودم دشارژش کنم...اگه جوابمو بدین ممنون میشم....
شما باید وارد تنظیمات باتری بشید و این حالت رو فعال کنید
در ضمن فک نمیکنم عمر باتری کم بشه!!!
من الان 3 4 ساله یه سونی دارم گاها بوده در حسن کار کردن شارژش کردم و اصلا یادم نمیاد تا حالا گذاشته باشم خاموش شارژ بشه مگه اینکه خواسته باشم برم جایی قبلش شارژش کرده باشم
بارها هم بوده یخورده شارژش کن شده بعد شارژ کردم گاهس هم بوده تا هفته ها شارژش نکردم

amin_damer
21-01-2012, 21:11
بچه ها میدونید چطور میشه تو ایسوس مثل سونی این 95 را کم کرد مثلا اورد رو 60؟

Farshid72
22-01-2012, 13:51
یه قسمت داره به اسم CUTOM اونجا باید دستی وارد کنید

shabgard1373
24-01-2012, 18:19
دوستان یه سوال دارم: کیفیت برند asus خوبه؟؟ خرابیش مثل dell زیاده؟

Farshid72
24-01-2012, 19:53
فعلا مناسب ترین ارزان ترین ایسوس هست و همینطور با کیفیت ترین بعد سونی هم ایسوسه

larantas
24-01-2012, 19:56

شما بگو چه مدل هایی مد نظرته که دوستان بتون بهتر کمک کنن. اینطور خیلی کلی میشه.

turkughly
25-01-2012, 01:28
بچه ها لپ تاپ من اسوس k53-sv هست core i7 با رم 4
به نطرم از رم زیاد کار میکشه مثلا وقتی سی پی یو رو 15 هست رم میره رو 60
این طبیعیه یا نه؟

Farshid72
25-01-2012, 12:22
بچه ها لپ تاپ من اسوس k53-sv هست core i7 با رم 4
به نطرم از رم زیاد کار میکشه مثلا وقتی سی پی یو رو 15 هست رم میره رو 60
این طبیعیه یا نه؟
رم برنامه های در حال اجرا روش هست و ربطی نداره ممکنه رم شما 100 بشه ولی پرداش تو cpu انجام نشه
بهتره شما وارد run بشید و از اونجا تایپ کنید
MSCONFIG
بعد اونجا برنامه هایی رو که لازم ندارید ببندید

shabgard1373
25-01-2012, 15:32
شما بگو چه مدل هایی مد نظرته که دوستان بتون بهتر کمک کنن. اینطور خیلی کلی میشه.

n55sf این مدل تحقیق کردم مدل خوبیه
ولی شنیدم اسپیکر و باتریش مشکل داره

larantas
25-01-2012, 17:33
n55sf این مدل تحقیق کردم مدل خوبیه
ولی شنیدم اسپیکر و باتریش مشکل داره

تو همون تایپیک خودت راهنماییت کردم.

iepa2pa
26-01-2012, 08:45
سلام دوستان
من یه asus می خواستم تا 1 تومان
پردازنده ci5
می خوام از نرم افزارای گرافیکی هم ازش استفاده کنم
چه مدلی رو پیشنهاد می دین؟خیلی گیج شدم

Xilevens
26-01-2012, 12:39
سلام دوستان
من یه asus می خواستم تا 1 تومان
پردازنده ci5
می خوام از نرم افزارای گرافیکی هم ازش استفاده کنم
چه مدلی رو پیشنهاد می دین؟خیلی گیج شدم

تا 1 تومن چيز خوبي از اسوس دستگيرت نميشه
اچ پي 4530 يا ايسر

981368
28-01-2012, 15:07
با سلام به همگي
يه لپ تاپ ميخوام با Corei7 و کارت گرافیک2 گیگابایت
قيمتش زياد مهم نيست اما حدود 1500 يا يك مقدار بالاتر
فقط يه چيزي خوب باشه
بعدش من يه برسي تخصوصي ميخوام از لب تاب ها به زبان فارسي از كجا متونم پيدا كنم كه جامع باشه ؟؟؟؟؟

Farshid72
28-01-2012, 18:01
با سلام به همگي
يه لپ تاپ ميخوام با Corei7 و کارت گرافیک2 گیگابایت
قيمتش زياد مهم نيست اما حدود 1500 يا يك مقدار بالاتر
فقط يه چيزي خوب باشه
بعدش من يه برسي تخصوصي ميخوام از لب تاب ها به زبان فارسي از كجا متونم پيدا كنم كه جامع باشه ؟؟؟؟؟
دوسته عزیز شما میتونید بع مدل های :
MSI-GX680
ASUS-N55SF
فک کنید البته توصیه من اینه شما کمی صبر کنید تا بازار آروم شه و همه چیز ثبات خودشو پیدا کنه
در مورد بررسی تخصصی هم مقاله خاصی وجود نداره چون تو ایران وضعیت اقتصادی به گونه ای نیست که سازمان یا شخصی بخواد دست به این کار بزنه مگه اینکه ترجمه سای های خارجی باشه که به شما توصیه میکنم :
notebookckeck.net
این سایت رو ببینید بنچ مارها گویای هه چیز هستند

pooria-ir
28-01-2012, 19:22
فعلا مناسب ترین ارزان ترین ایسوس هست و همینطور با کیفیت ترین بعد سونی هم ایسوسه

کی گفته کیفیت سونی بالاتره ؟؟؟ :13:
نگین توروخدا،سونی فقط یه مونتاژ کاره،چیزیش سونی نیست به جز مانیتورش
موفق باشین :11:

Farshid72
28-01-2012, 19:35
در همه موارد نگفتم ولی در کل اینجوریه
همون مانیتورش قسمت اصلیشه و سیستم داخلش وگرنه بقیش که یکیه بین لپ تاپ های دیگه

keyvan360
28-01-2012, 20:44
سلام

Zenbook یا همون مدل UX31 داخل بازار ایران اومده ؟؟ , چه حدود قیمتیه ؟ از Macbook Air گرون تره یا ارزون تر ؟

981368
29-01-2012, 00:22
دوسته عزیز شما میتونید بع مدل های :
MSI-GX680
ASUS-N55SF
فک کنید البته توصیه من اینه شما کمی صبر کنید تا بازار آروم شه و همه چیز ثبات خودشو پیدا کنه
در مورد بررسی تخصصی هم مقاله خاصی وجود نداره چون تو ایران وضعیت اقتصادی به گونه ای نیست که سازمان یا شخصی بخواد دست به این کار بزنه مگه اینکه ترجمه سای های خارجی باشه که به شما توصیه میکنم :
notebookckeck.net
این سایت رو ببینید بنچ مارها گویای هه چیز هستند

اره حق با شماست من فعلا ميخوام مدلش را انتخاب كنم و گرنه الان كسي تو اين وضع چيزي نميخره
ASUS n43 و dell xps چطوري هستن ؟؟؟؟؟
بينه اينا و اونهاي كه شما گفتيد كدوم بهتره

Farshid72
29-01-2012, 09:44
اره حق با شماست من فعلا ميخوام مدلش را انتخاب كنم و گرنه الان كسي تو اين وضع چيزي نميخره
ASUS n43 و dell xps چطوري هستن ؟؟؟؟؟
بينه اينا و اونهاي كه شما گفتيد كدوم بهتره
دل رو که بهتون توصیه نمیکنم
لی تصور من بر اینه که فعلا باتوجه به این بازار نا آرام ایران بهترین گزینه خرید در رنج زیر 2 تومن n55 باشه

981368
29-01-2012, 18:53
دل رو که بهتون توصیه نمیکنم
لی تصور من بر اینه که فعلا باتوجه به این بازار نا آرام ایران بهترین گزینه خرید در رنج زیر 2 تومن n55 باشه

با تشكر از جوابتون
من خودم اول ميخواستم asus كلا هم دنباله اين مار ك بودم تا dell xps را ديدم روي كاغذ از هر لحاظ از n55 بهتر بخصوص طراحي بسيار زيبايي كه داره
اما بعضي ها dellرا تاييد نميكند نميدونم چرا ؟؟
مگه xps مشكله خاصي داره ؟؟؟؟ اگه كه داره بگين كه ما كلا بيخالش بشيم و همون بريم دنباله n55

بعدش كسي از بازار خبري نداره ؟؟؟ تا كي بايد صبر كردش ؟؟؟؟ قميتها باز مثله ثابق بشن يا حدقل يكم بهتر بشن ؟؟؟

amir.zomorodian
29-01-2012, 19:04
با تشكر از جوابتون
من خودم اول ميخواستم asus كلا هم دنباله اين مار ك بودم تا dell xps را ديدم روي كاغذ از هر لحاظ از n55 بهتر بخصوص طراحي بسيار زيبايي كه داره
مگه xps مشكله خاصي داره ؟؟؟؟ اگه كه داره بگين كه ما كلا بيخالش بشيم و همون بريم دنباله n55

بعدش كسي از بازار خبري نداره ؟؟؟ تا كي بايد صبر كردش ؟؟؟؟ قميتها باز مثله ثابق بشن يا حدقل يكم بهتر بشن ؟؟؟

سلام دوست من هر دو مدل رو من دیدم و پیشنهاد می کنم چون هر دو از بهترین مدل ها هستند
در مورد بازار هم باید چند روزی صبر کرد تا دوباره با این قیمت جدید دلار ثبات قیمت به بازار کامپیوتر برگرده

larantas
29-01-2012, 20:02
ا dell xps را ديدم روي كاغذ از هر لحاظ از n55 بهتر بخصوص طراحي بسيار زيبايي كه داره

میشه بگی چطور حساب کردی که xps رو از هر لحاظ برتر از n55 دونستی؟؟؟

Farshid72
29-01-2012, 23:52
با تشكر از جوابتون

ببین دوسته عزیز من این مدل های که گفتی رو جزئیاتشو در جریانش نیستم ولی چیزی رو که میدونم در مورد سخت افزار این سری از دل :
****البته این نکته رو متذکر بشم که همه مدل های دل مشکل ندارن و بعضیاش واقعا جز بهترین ها محسوب میشه****
ولی چیزی که هست این سری به دلیل طراحی ضعیفی که داره پس از مدتی بعد از خرید بدلیل اجرای performance سنگین سیستم لپ تاپ نمیتونه بازدهی لازم رو داشته باشه دلیل افزایش دما و سایر موارد که باعث فشار اومدن به سیستم میشه و سیستم رو دچار مشکل میکنه
گارانتی خوبی داره و خوب بهش میرسن ولی چیزی که هست خود سیستم لپ تاپ ضعیفه و زیاد ممکنه براش مشکل پیش بیاد

Highbury
31-01-2012, 05:07
ایسوز ایکس 44 چطور در اومده؟
حیف که ظاهر نداره !
با b950 و i3 و گرافیک اینتل قیمتش چنده ؟

Farshid72
31-01-2012, 16:07
حالا یجوری میگی انگار ایسوس قطعاتشم خودش میزنه
سونی برای کارش ارزش قائله و سیستم هاشو درست میبنده
ایسوس هم شرکت بزرگ و غولیه در عرصه PC ولی در عرصه لپ تاپ تازه وارده (منظورم از تازه وارد این نیست که 2 3 ساله داره کار میکنه) منظورم اینه تجربه و کیفیتی که سونی داره رو نداره ولی در مجموع لپ تاپ های خیلی خوبی داره میزنه و بازار قدرت لپ تاپ هم تو دستشه

rasoul2005
31-01-2012, 17:36
درود

1.من رو n43 نمیتونم مرورگر کروم نصب کنم از شمام همینطوره؟
2.برای تغییر نور مانیتور کدوم گزینه رو باید تغییر داد؟
3.وقتی تو شارز میزنم دو گزینه در مورد شارز کردن داره تفاوتشون در چی است؟

milad_gasemi
02-02-2012, 21:23
کسی میدونه برای اینکه موقع تماشای فیلم از کارت گرافیکی 555 استفاده کرد باید چه تنظیماتی رو انجام بدیم...چون فیلم هایی رو که مانیتور های ساده به خوبی نشون میدن نمیشه با این لپ تاپ به خوبی دید..صفحه رو تقریبا شطرنجی نشون میده...ماله همه اینطوریه...کیفیتش خیلی پایین میشه...فیلم ها با رزولیشن پایین رو بسیار بی کیفیت و فیلم ها با رزولیشن بالا رو خیلی با کیفیت نشون میده...راهنماییم کنین ممنون...

981368
06-02-2012, 23:39
با سلام خدمت دوستان

1-مخواستم بدونم فرق n43sl با n55در چيه به جز صفجه نمايش كه 15 هستش و طراحيش ؟؟؟؟؟
ااخه قيمتهاشون حدود 300 تا 400 فرق دارن ؟؟؟؟؟

2-بعد n43 كانفيكي داره كه رمش 8 باشه گرافيكش 3 و سي پيو i7 باشه اگه داره اسمش چيه ؟؟؟؟ من چيزي نتونستم پيدا نم همه رمشون 4 بودش
3-بعدش فركانس سي پيو n43sl و n55 چقدر هستش ؟؟؟؟؟؟

981368
09-02-2012, 14:39
چي شدش ؟؟؟؟ انگار كسي نيست ج بده

Xilevens
09-02-2012, 15:26
با سلام خدمت دوستان

1-مخواستم بدونم فرق n43sl با n55در چيه به جز صفجه نمايش كه 15 هستش و طراحيش ؟؟؟؟؟
ااخه قيمتهاشون حدود 300 تا 400 فرق دارن ؟؟؟؟؟

2-بعد n43 كانفيكي داره كه رمش 8 باشه گرافيكش 3 و سي پيو i7 باشه اگه داره اسمش چيه ؟؟؟؟ من چيزي نتونستم پيدا نم همه رمشون 4 بودش
3-بعدش فركانس سي پيو n43sl و n55 چقدر هستش ؟؟؟؟؟؟

اگه كانفيگ دقيق هر دو رو بزاريد ميشه گفت تفاوتشون چيا هست
مثلا گرافيكشون فرق داره
يا رزولوشن صفحه نمايششون
و كلاك پردازندشون
و امكانات جانبي مثل داشتن ساب و USB شارژر و اينجور چيزا

2- نه فك نكنم باشه

اول بايد كانفيگ ها رو ديد ولي اغلب يكي هستن و اگه هم نباشن اختلاف قدرتي پيدا نميكنن

mn_acer1
16-02-2012, 04:57
کسی میدونه برای اینکه موقع تماشای فیلم از کارت گرافیکی 555 استفاده کرد باید چه تنظیماتی رو انجام بدیم...چون فیلم هایی رو که مانیتور های ساده به خوبی نشون میدن نمیشه با این لپ تاپ به خوبی دید..صفحه رو تقریبا شطرنجی نشون میده...ماله همه اینطوریه...کیفیتش خیلی پایین میشه...فیلم ها با رزولیشن پایین رو بسیار بی کیفیت و فیلم ها با رزولیشن بالا رو خیلی با کیفیت نشون میده...راهنماییم کنین ممنون...

این سوال رو یه جا دیگه هم پرسیده بودین برای خودمم این سوال پیش اومده بود تا اینکه بالاخره حل شد! :20:
همین یه ساعت پیش وقتی یه کلیپ کیفیت پایین از یوتوب رو همزمان رو لپ تاپم و کامپیوترم اجرا کردم دیدم که خیلی بده اصلا نمیشه تحمل کرد این تصویررو مثلا سایه های تو فیلم جا میموند تو تصویر(رو لپتاپ!):18: بعد گفتم که اینجوری نمیشه! یادم افتاد که خودم یه تغییراتی تو کنترل پنل انویدیا داده بودم رفتم اونا رو درست کردم تصویرش عالی شد حتی از مانیتور 21 خودمم شاید بهتر! کلی حال کردم! خیالم راحت شد! :46:
البته کاری که انجام دادم دقیقا برعکس چیزیه که شما میگی یعنی برای پخش از کارت گرافیک استفاده میکرد که بد نشون میداد!!!
و ام راه حل!:
الان که مشکل حل شده کنترل پنل انویدیام این جوریه!:
دقت کن اونایی که فلش زدم یعنی حتما اونا باید انتخاب شده باشن تا تصویر خوب شه! :10:

milad_gasemi
16-02-2012, 15:49
این سوال رو یه جا دیگه هم پرسیده بودین برای خودمم این سوال پیش اومده بود تا اینکه بالاخره حل شد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
همین یه ساعت پیش وقتی یه کلیپ کیفیت پایین از یوتوب رو همزمان رو لپ تاپم و کامپیوترم اجرا کردم دیدم که خیلی بده اصلا نمیشه تحمل کرد این تصویررو مثلا سایه های تو فیلم جا میموند تو تصویر(رو لپتاپ!)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif بعد گفتم که اینجوری نمیشه! یادم افتاد که خودم یه تغییراتی تو کنترل پنل انویدیا داده بودم رفتم اونا رو درست کردم تصویرش عالی شد حتی از مانیتور 21 خودمم شاید بهتر! کلی حال کردم! خیالم راحت شد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
البته کاری که انجام دادم دقیقا برعکس چیزیه که شما میگی یعنی برای پخش از کارت گرافیک استفاده میکرد که بد نشون میداد!!!
و ام راه حل!:
الان که مشکل حل شده کنترل پنل انویدیام این جوریه!:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fimageview.php%3Fquickkey%3Dl9r9b40vcyh5yba)
دقت کن اونایی که فلش زدم یعنی حتما اونا باید انتخاب شده باشن تا تصویر خوب شه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

بله درسته چون هیشکی جواب نمیده...ممنونم از اینکه جواب دادین..ولی بازم همون کارو کردم درست نشد...یعنی تنظیماتش همون بود...

hadimhmatj
17-02-2012, 18:04
سلام
ایا روی n55 میشه بعد از خرید هارد ssd گذاشت؟
كسی این كارو كرده؟جواب داده
این نكته رو میدونم باید m-sata داشته باشه
ولی آیا داره؟وكسی انجام داده؟

hsein
22-02-2012, 10:13
سلام دوستان
من مرداد امسال یه n43sl با گرافیک 2 گیگ (آپتیموس انویدیا) گرفتم همون اوایل که شوق و ذوق داشتم روش بازی جی تی ای 4 (آخرین ورژن) رو ریختم و بازی کردم یکم کند و اینا بود و یه مشکل که داشت این بود که هر از گاهی (خیلی معدود) صفحه نمایش شروع می کرد به برفک زدن اساسی و سیستم هنگ می کرد از اون زمان گذشت تا اینکه من اون بازی رو دیگه بازی نکردم و ... و مشکل هم پیش نیومد اما توی این هفته دوباره شروع شده اون برفک ها ...
یه عکس ازشون گرفتم فیلم هم گرفتم اگه لازم باشه
صفحه یهو برفکی میشه ، فن شروع می کنه به کار ( هی هم بیشتر میشه ) و باید خاموش کرد با نگه داشتن طولانی پاور یا باطری رو کشید
نمی دونم از چیه ، بدجوری اعصابم رو بهم ریخته
فقط دو تا قضیه :
1- تا اونجایی که من دیدم وقتی تو شارژه اینجوری میشه (مطمعن نیستم بدون برق شده یا نشده اینجوری)
2- کلا تو اتوکد و ... اینا هم بعضی وقتا که کار سنگین میشه یا ... یهو صفحه سیاه میشه و بعد چند ثانیه دوباره بر می گرده می زنه درایور گرافیک اینتل از کار افتاد و دوباره بازیابی شد
چی کار باید بکنم؟!
مرسی
در ضمن گارانتی امرتات ام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

afshin b
22-02-2012, 12:17
سلام دوستان
من مرداد امسال یه n43sl با گرافیک 2 گیگ (آپتیموس انویدیا) گرفتم همون اوایل که شوق و ذوق داشتم روش بازی جی تی ای 4 (آخرین ورژن) رو ریختم و بازی کردم یکم کند و اینا بود و یه مشکل که داشت این بود که هر از گاهی (خیلی معدود) صفحه نمایش شروع می کرد به برفک زدن اساسی و سیستم هنگ می کرد از اون زمان گذشت تا اینکه من اون بازی رو دیگه بازی نکردم و ... و مشکل هم پیش نیومد اما توی این هفته دوباره شروع شده اون برفک ها ...
یه عکس ازشون گرفتم فیلم هم گرفتم اگه لازم باشه
صفحه یهو برفکی میشه ، فن شروع می کنه به کار ( هی هم بیشتر میشه ) و باید خاموش کرد با نگه داشتن طولانی پاور یا باطری رو کشید
نمی دونم از چیه ، بدجوری اعصابم رو بهم ریخته
فقط دو تا قضیه :
1- تا اونجایی که من دیدم وقتی تو شارژه اینجوری میشه (مطمعن نیستم بدون برق شده یا نشده اینجوری)
2- کلا تو اتوکد و ... اینا هم بعضی وقتا که کار سنگین میشه یا ... یهو صفحه سیاه میشه و بعد چند ثانیه دوباره بر می گرده می زنه درایور گرافیک اینتل از کار افتاد و دوباره بازیابی شد
چی کار باید بکنم؟!
مرسی
در ضمن گارانتی امرتات ام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دقیقا همین مشکل رو ما (چندتا از بچه ههای همین سایت) هم با ASUS N61Jq داشتیم ولی شکل برفک فرق داشت. با آپدیت کردن درایور گرافیک خیلی وقته خدارو شکر دیگه این اتفاق نیوفتاده. شما هم درایور رو آپدیت کنین انشاالله حل میشه.

hsein
22-02-2012, 13:32
دقیقا همین مشکل رو ما (چندتا از بچه ههای همین سایت) هم با ASUS N61Jq داشتیم ولی شکل برفک فرق داشت. با آپدیت کردن درایور گرافیک خیلی وقته خدارو شکر دیگه این اتفاق نیوفتاده. شما هم درایور رو آپدیت کنین انشاالله حل میشه.

شما هم موقع وصل بودن به برق این اتفاق می افتاد ؟ همراه با بالا رفتن سرعت فن ؟

کدوم کارت گرافیک رو آپدیت کنم؟ آخه جی فورس رو همون اوایل آپدیت کردم چون اتوکد کار نمی کرد ... با آپدیت حل شد
گرافیک اینتل اش هر از گاهی ارور میده و استاپ ورکینگ میشه و باز ریکاور میشه
امروز یه لینک جدید انویدیا برای آپدیت اومد اما بخاطر کشور نزاشت

کدوم رو آپدیت کنم؟ شما لینک دارید ؟

afshin b
22-02-2012, 17:18
شما هم موقع وصل بودن به برق این اتفاق می افتاد ؟ همراه با بالا رفتن سرعت فن ؟

کدوم کارت گرافیک رو آپدیت کنم؟ آخه جی فورس رو همون اوایل آپدیت کردم چون اتوکد کار نمی کرد ... با آپدیت حل شد
گرافیک اینتل اش هر از گاهی ارور میده و استاپ ورکینگ میشه و باز ریکاور میشه
امروز یه لینک جدید انویدیا برای آپدیت اومد اما بخاطر کشور نزاشت

کدوم رو آپدیت کنم؟ شما لینک دارید ؟
اره برای ما هم فقط وقتی به برق وصل بود میشد. درباره سرعت فن یادم نیست.
گرافیک لپتاپ من ATI هست و از انویدیا و دو کارت گرافیک داشتن لپتاپ شما اطلاعی ندارم، شرمنده.
به هر حال بنظرم هردو رو آپدیت کنید، اگه برای گرفتن درایور از انویدیا مشکل دارین مدل دقیق کارت گرافیکتون رو بدین تا من براتون لینکش رو تهیه کنم.

fogia
22-02-2012, 22:24
باسلام خدمت اساتید بزرگوار
نظرتون در مورد x44h چیه ،من لپ تاپی میخوام که کارهای معمول و روزمره رو با سرعت خوبی انجام بده و قصد انجام کارهای گرافیکی و بازی ندارم

2raj_a
22-02-2012, 23:01
شما چه حدود قیمت میخواین هزینه کنین؟

hsein
23-02-2012, 01:09
اره برای ما هم فقط وقتی به برق وصل بود میشد. درباره سرعت فن یادم نیست.
گرافیک لپتاپ من ATI هست و از انویدیا و دو کارت گرافیک داشتن لپتاپ شما اطلاعی ندارم، شرمنده.
به هر حال بنظرم هردو رو آپدیت کنید، اگه برای گرفتن درایور از انویدیا مشکل دارین مدل دقیق کارت گرافیکتون رو بدین تا من براتون لینکش رو تهیه کنم.

یک دنیا ممنون می شم
مدل گرافیک من : nvidia geforce gt 540m 2gb هست و intel hd graphic family
درایور اینتل ای که الان نصبه : 8.15.10.2291 ماله تاریخ 01/27/2011
درایور جی فورس ای که نصبه (آپدیت کردم یه بار) : 8.17.12.8026 تاریخ :08/03/2011

چرا اینقدر کارت گرافیکه اذیت می کنه؟
واقعا ممنون میشم اگر بتونین یه لینک برای آپدیت این دو تا بم بدید که ایشالا این مسله حل شه
مرسی

fogia
23-02-2012, 08:13
باسلام خدمت اساتید بزرگوار
نظرتون در مورد x44h چیه ،من لپ تاپی میخوام که کارهای معمول و روزمره رو با سرعت خوبی انجام بده و قصد انجام کارهای گرافیکی و بازی ندارم

شما چه حدود قیمت میخواین هزینه کنین؟
1 تومن به پایین :31:

2raj_a
23-02-2012, 10:00
با این حدود بودجه از برند acer میتونین کانفینگ بالاتری بخرین ولی درکل ایسوز تا الان برند قابل اطمینانی بوده و معمولا تونسته کاربراش رو راضی کنه.
این مدل با توجه به کاربرد شما میتونه خوب باشه

afshin b
23-02-2012, 10:30
یک دنیا ممنون می شم
مدل گرافیک من : nvidia geforce gt 540m 2gb هست و intel hd graphic family
درایور اینتل ای که الان نصبه : 8.15.10.2291 ماله تاریخ 01/27/2011
درایور جی فورس ای که نصبه (آپدیت کردم یه بار) : 8.17.12.8026 تاریخ :08/03/2011

چرا اینقدر کارت گرافیکه اذیت می کنه؟
واقعا ممنون میشم اگر بتونین یه لینک برای آپدیت این دو تا بم بدید که ایشالا این مسله حل شه
مرسی
داریور انویدیا برای ویندوز سون 64 بیت:

برای 32 بیت:

ایشالله با آپدیت همین انویدیا مشکلتون حل بشه.
درباره گرافیک اینتل من وارد نیستم. می تونین از طریق سایت اسوس پیدا کنین، اگه نتونستیم مدل دقیق لپتاپ تون و البته نوع ویندوزتون رو بگین تا براتون پیدا کنم.

fogia
23-02-2012, 10:30
با این حدود بودجه از برند acer میتونین کانفینگ بالاتری بخرین ولی درکل ایسوز تا الان برند قابل اطمینانی بوده و معمولا تونسته کاربراش رو راضی کنه.
این مدل با توجه به کاربرد شما میتونه خوب باشه
ممنون از شما ، ولی من دنبال کانفیگ بالا نیستم ،بیشتر کیفیت و طول عمر دستگاه واسم مهمه ،ایسر میتونه جوابگوی این خواسته م باشه ؟

x44h asus نکته منفی خاصی نداره ؟

farshidshd
23-02-2012, 10:42
سلام

دوستان توضیحی در مورد مدل K53E می خواستم

majidli
07-03-2012, 02:37
ممنون از شما ، ولی من دنبال کانفیگ بالا نیستم ،بیشتر کیفیت و طول عمر دستگاه واسم مهمه ،ایسر میتونه جوابگوی این خواسته م باشه ؟

x44h asus نکته منفی خاصی نداره ؟

دوست عزیز این مدل از ایسوس که شما انتخاب کردی کانفیگ جالبی نداره/اگه میتونی تا 1.50 هزینه کنی من این مدل رو بت پیشنهاد میدم:
Acer TravelMate 5760
intel 2430 m 2.4 core i5
ram:4g
hdd:640g
vga:gt520m1024 mb
screen:15.6

dante2008
07-03-2012, 18:29
دوستان مدلAsus K53SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چطور هستش ؟

1800000 ارزش داره ؟

majidli
07-03-2012, 18:36
دوستان مدلAsus K53SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چطور هستش ؟

1800000 ارزش داره ؟

سلام دوست عزیز/بله که ارزش داره این مدل از کانفیگ بالایی برخورداره وتا 1770 هم میتونی گیر بیاری

sajad2000
07-03-2012, 19:36
سلام به دوستان خودم من لبتاب asus گرفتم اما هر کاری می کنم بلوتوث اونو پیدا نمیکنم چیکار کنم

majidli
07-03-2012, 19:41
سلام به دوستان خودم من لبتاب asus گرفتم اما هر کاری می کنم بلوتوث اونو پیدا نمیکنم چیکار کنم

سلام/تو قسمت سرچ در گزینه استارت بنویس بلوتوث البته به زبان لاتین گزینشو برات میاره

dante2008
07-03-2012, 21:29
سلام دوست عزیز/بله که ارزش داره این مدل از کانفیگ بالایی برخورداره وتا 1770 هم میتونی گیر بیاری
به نظر شما گرافیک 610m بتلفیلی 3 اجرا میکنه ؟

گرافیکش چطوره کلا ؟

کسی این مدل لب تاپ داره ؟ مشکلاتش چی هست ؟

صداش نویز نداره وقتی صداش بلند میکنیم ؟

majidli
07-03-2012, 21:59

گرافیکش چطوره کلا ؟

این گرافیک رو برای بازی این بازی تا رزولوشن مدیوم وشاید هم بشه تا هایگ استفاده کرد
در مورد صداش هم اکثر لبتاب ها از اسپیکر فوق العاده ای برخوردار نیستن
شما میتونی یه لبتاب از سری گیم msi بگیری:
ge620 dx+
cpu:intel core i7 2670 qm 2.2 up to 3.1 ghz
ram:8g ddr3
hdd:750g
vga: dual gpu nvidia gt635 2gb ddr3 &intel hd3000
screen:15.6 hd
و با قیمت 1850
از گرافیک فوق العاده ای برخورداره

dante2008
07-03-2012, 22:15
این گرافیک رو برای این بازی تا رزولوشن مدیوم وشاید هم بشه تا هایگ استفاده کرد
در مورد صداش هم اکثر لبتاب ها از اسپیکر فوق العاده ای برخوردار نیستن
شما میتونی یه لبتاب از سری گیم msi بگیری:
ge620 dx+
cpu:intel core i7 2670 qm 2.2 up to 3.1 ghz
ram:8g ddr3
vga: dual gpu nvidia gt635 2gb ddr3 &intel hd3000
screen:15.6 hd
و با قیمت 1850
از گرافیک فوق العاده ای برخورداره
چند تا مدل خوب معرفی میکنی تا همین رنج قیمت

ام اس آی لب تاپاش کیفیت دارن دیگه ؟

ممنون میشم

majidli
07-03-2012, 22:19
چند تا مدل خوب معرفی میکنی تا همین رنج قیمت

ام اس آی لب تاپاش کیفیت دارن دیگه ؟

ممنون میشم

سری گیم msi خیلی عالیه
همین مدل که خدمتتون گفتم میتونه نیاز شما که گیم باز هستین رو برطرف کنه و خرید خوبی هست/یا علی

Xilevens
08-03-2012, 12:17

گرافیکش چطوره کلا ؟

اين گرافيك اصلا نميتونه بتلفيلد 3 رو اجرا كنه
موفق باشيد

Life24
12-03-2012, 12:38
سلام
هنگام شارژ باطری لپ تاپ دو گزینه دارم
یکی
power4gear entertainment
power4gear barrty saving

بهتر است روی کدام گزینه باشد؟
نوع لپ تاپ n43jf
و فرق این دو تا در چیست/

farshidshd
13-03-2012, 11:58
سلام

دوستان توضیحی در مورد مدل K53E می خواستم

الان قیمتش در چه حدودی هست؟
cori3

2raj_a
13-03-2012, 14:20
فرشید جان کلا سری k ایسوس خوب در اومده من با چند مدلش کار کردم اما اونا corei7 بودن ولی در کل لپ تاپاش خوبه منم ایسوس خریدم
چقدر میخوای هزینه کنی؟
قیمت ها کلا نوسان زیاد داشته داداش فکر میکنم حدود تومن1 باشه الان قیمتش

devilos
14-03-2012, 19:12
با سلام می خواستمم بدونم گرافیک k53sd بهتره یا n٥٣sn یا k53sm بعد می خواستم ببینم پیشنهاد شما تا قیمت دو. و پونصد چه مدلیه در ضمن من لپ تاپو برای بازی و کارهای مولتی. مدیا میخوام از مهر بعدیم برای نرم افزارای شبیه سازی و مهندسی:5:

Xilevens
14-03-2012, 19:47
با سلام می خواستمم بدونم گرافیک k53sd بهتره یا n٥٣sn یا k53sm بعد می خواستم ببینم پیشنهاد شما تا قیمت دو. و پونصد چه مدلیه در ضمن من لپ تاپو برای بازی و کارهای مولتی. مدیا میخوام از مهر بعدیم برای نرم افزارای شبیه سازی و مهندسی:5:

همشون رو بريز دور
دنبال قيمت G53SW باش از همه بهتره

devilos
15-03-2012, 10:50
با تشکر شنیدم این لپ تاپ کمیابه می تونین قیمتشو برام گیر بیارین ? اگه تا تیر وابسم ممکنه قیمتا بیاد پایین? با تشکر

Prince.Kourosh
15-03-2012, 15:02
همشون رو بريز دور
دنبال قيمت G53SW باش از همه بهتره

بهترین لپتاپ ایسوسه... دقیقا تایید میشه من که عاشقشم ولی خیلی گرونه جایگزینی که نداره مگه بخوای n55 رو بخری که یه 40 درصدی ضعیفتر گرافیکش:13:

pooria-ir
15-03-2012, 22:59
سلام
هنگام شارژ باطری لپ تاپ دو گزینه دارم
یکی
power4gear entertainment
power4gear barrty saving

بهتر است روی کدام گزینه باشد؟
نوع لپ تاپ n43jf
و فرق این دو تا در چیست/

بهتر و بدتری وجود نداره،نوع کار شما با لپ تاپ هستش که گزینه ی مناسب تر رو مشخص میکنه
اگه کارتون سنگینه یا متوسط رو به بالا،بزارین رو Entertainment،اگه نه اون یکی :10:

Xilevens
16-03-2012, 15:33
با تشکر شنیدم این لپ تاپ کمیابه می تونین قیمتشو برام گیر بیارین ? اگه تا تیر وابسم ممکنه قیمتا بیاد پایین? با تشکر

بزار از بعد تعطيلات 4 روز اول سال برو دنبالش
اين سري چون دلار قاچاق بود لپ تاپ اسوس تو بازار نبود اصلا

mehdi_nin
16-03-2012, 20:28
اين گرافيك اصلا نميتونه بتلفيلد 3 رو اجرا كنه
موفق باشيد

من با گرافیک gt425m بتلفیلد 3 رو حالت متوسط با 30 فریم راحت اجرا کردم حالا 610m نمی تونه اجرا کنه ؟؟

majidli
16-03-2012, 22:24
من با گرافیک gt425m بتلفیلد 3 رو حالت متوسط با 30 فریم راحت اجرا کردم حالا 610m نمی تونه اجرا کنه ؟؟

منم عرض کردم که میتونه اجرا کنه اما این دوستمون همچین قاطع جواب دادن که...

M.etallic.A
17-03-2012, 16:01
GeForce GT 610M DDR5 كارت گرافيك بهتريه يا ati 6770 ?

E.G_band
17-03-2012, 16:29

مگه گرافیک gt610 اومده؟روی کدوم لپ تاپ نصب هستش؟

Rick Butler
17-03-2012, 16:36
Amd Radeon 6770 بهتره ! این کارت گرافیک با کارت گرافیکی مثله GT-555M از انویدیا مقایسه می شه
610M تقریبا ضعیفه !

مگه گرافیک gt610 اومده؟روی کدوم لپ تاپ نصب هستش؟
Gt-610m همون GT-520m و GT-520MX هستش
Acer Aspire 5750G این گرافیک رو داره

M.etallic.A
17-03-2012, 17:40
Asus k53sd هم اين كارت گرافيكو داره.

majidli
17-03-2012, 20:13
شک نکن 6770 سرتره

farshidshd
22-03-2012, 19:14
فرشید جان کلا سری k ایسوس خوب در اومده من با چند مدلش کار کردم اما اونا corei7 بودن ولی در کل لپ تاپاش خوبه منم ایسوس خریدم
چقدر میخوای هزینه کنی؟
قیمت ها کلا نوسان زیاد داشته داداش فکر میکنم حدود تومن1 باشه الان قیمتش

خریدمش ...
30 آذر گرفتم 870 تومن
الان قیمت کردم شده 1200

میخواستم بدونم خوبه یا نه...

zahra m
23-03-2012, 14:02
سلام
asus k43sj خوبه؟ میخوام بخرم اما بین این و dell inspiron 5110-N شک دارم.کدوم بهتره؟خیلی فوری

zahra m
23-03-2012, 14:13
راستی دوامش برام مهمه و اینکه قصد بازی باهاش ندارم!!!در حد نرم افزار مهندسی برق.

majidli
23-03-2012, 15:22
سلام
asus k43sj خوبه؟ میخوام بخرم اما بین این و dell inspiron 5110-N شک دارم.کدوم بهتره؟خیلی فوری

سلام/به هیچ وجه لپتاپ های ایسوس با دل قابل قیاس نیست/درسته دل 5110 از لحاظ کانفیگ ازk43sjیه کوچولو سرتره/ولی در کل ایسوس فوق العاده بهتره
اگه ایسوس نمیخاین بگیرین با اون قیمت مدل 5755 ایسر هم خیلی عالیه

حمید031090
23-03-2012, 17:42
سلام نمی دونم چرا اینقدر تو ایران از دل بد میگن...

majidli
23-03-2012, 18:20
سلام نمی دونم چرا اینقدر تو ایران از دل بد میگن...

تو تاپیک ایسوز حرف از دل جایی نداره...

zahra m
24-03-2012, 10:12
یعنی بالاخره asus بخرم!!!؟؟؟؟؟

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

فردا دارم میرم بخرما!!!!!!!!رفتما!!!!:31:

Life24
24-03-2012, 10:31
بهتر و بدتری وجود نداره،نوع کار شما با لپ تاپ هستش که گزینه ی مناسب تر رو مشخص میکنه
اگه کارتون سنگینه یا متوسط رو به بالا،بزارین رو Entertainment،اگه نه اون یکی :10:
یعنی رو اون حالت چه کاری میکنه چه فرقی داره؟

majidli
24-03-2012, 12:42

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

لپتاپ خوبیه خیالتون راحت و ازاین مطمئن باشین که از دل خیلی بهتره و هوچنین چون صورتی هست باب میل شماست!
شرکت ایسوز یکی از بزرگترین تولید کننده های مادر برد و صفحه نمایش هستش حالا حساب کنید که این شرکت برای ساخت لپتاپ هاش از قظعات تولید شده خودش استفاده میکنه،ولی اکثر برندها از قطعات یکجور استفاده میکنند و فقط پوسته اون که با نامهای دل و اچ و پی و....را تولید میکنند/موفق باشین

riquelme
25-03-2012, 15:17
آقا من ي مشکلی واسم پیش اومده...N61JV-JX335 دارم...يک سال و سه ماه پیش خریدم...
DVD ROM لپ تاپم قاط زده!!!فقط بعضی DVD ها و CD ها رو میخونه...از اولش همینجوری بود...منتهی اولاش مشکل کم بود...آلان هرچي میگذره ،بدتر میشه....
تو اینترنت گشتم،دیدم خيلي ها اين مشکل رو دارند به خصوص اونهایی که بلوری هم دارند...شرکت تولید کنندش توشیبا / الجی هستند که شاهکار اجرا کردند...تو همون سایتهای خارجي بعضی ها میگفتند با آپدیت فیرم ور درست ميشه...ولی من که گیر نيوردم فایلشو...حتي تو سایت الجی هم نیست...
کسی این مشکل رو نداره؟؟؟ببرم گارانتی؟؟؟یا حتی اگه کسی از بچه ها فایل فیرم ور جدیدشو داشته باشه،لطف کنه يه جایی آپ کنه...مرسی

30vil
25-03-2012, 16:25

من به یکی از همکلاسیهای خانم معرفی کردم خرید الان بسیار راضی هستند شما هم بگیرید مطمئنا پشیمون نمیشید

Greatone
25-03-2012, 23:43
ASUS N43 SL

ASUS k53SV
مسله این است !
به نظرتون کدوم بهتره؟

majidli
26-03-2012, 00:27
ASUS N43 SL

ASUS k53SV
مسله این است !
به نظرتون کدوم بهتره؟

مسئله اینه که جفتشون ایسوزه!
ولی در مورد کانفیگ n53 رمش 6 گیگ هست و صفحه نمایشش 15.6که این صفحه نماش برا کارای گرافیکی و بازی مناسب تره
اما n43رمش 4 گیگه و صفحه نمایشش 14.1 و یه حسن دیگه که گرافیکش دو گیگ هست که هر چند اصل کار چیپست این دو مدل هست که جفتشون 540 هستش

emad1t2002
26-03-2012, 11:49
سری های aباkچه فرقی دارند
اون برای چه کاری این برای چه کاریه

majidli
26-03-2012, 14:51
سری های aباkچه فرقی دارند
اون برای چه کاری این برای چه کاریه

به این پست مراجعه کنید:

majidli
26-03-2012, 22:26
ASUS N43 SL

ASUS k53SV
مسله این است !
به نظرتون کدوم بهتره؟

شرمنده دوست عزیز شما در مورد k53گفتین اما من به اشتباه در پست قبلی از n53 گفتم

lordr3za
30-03-2012, 15:47
سلام من یک مدل از برند asus میخوام با حدود قیمت 1.5 . پیشنهاد شما چیه؟

majidli
30-03-2012, 18:17
سلام من یک مدل از برند asus میخوام با حدود قیمت 1.5 . پیشنهاد شما چیه؟

شما میتونی با این قیمت n43slبگیری با این مشخصات:
cpu:core i5 2430
ram:4g
vga"gt540 2g
led:14.1 full hd

1011121314
31-03-2012, 22:23
سلام
الان مدل u53sd ابا موجوده تو بازار؟
اگر دوستانbabmboo asus u43sd گرفتن ممنون میشم بفرمایند که راضی بودند یا خیر چون واسه بازی نمیخوام بگیرمش
و سوال دیگه این که اگر با hdmi لپ تاپ رو به یه مانیتور وصل کنیم میتونیم به راحتی با همه چیز کار کنیم؟چون 14 اینچ بودن u43sd توی فیلم دیدن جالب نیست
ممنون

981368
01-04-2012, 11:12
n55-1 كامفيكي نداره كه خودش رم 8 باشه و گرافيكش 2 باشه ؟؟؟؟ چه قيمته ؟؟؟

2-يكي به من بگه n55كارته گرافيكش قوي تر هستش يا اين دو مدل اين HP Pavilion DV6-6190 و اين HP Pavilion DV6-6B

ATI سازنده کارت گرافیک

Radeon HD 6770M DDR5 مدل کارت گرافیک

2048 MB حافظه اختصاصی کارت گرافیک

3-كلا لب تاپ هاي hp چطوري هستن از لحاظ كيفيت قطعات؟

4-كارت گرافيك atiبهتره يا Nvidia ؟؟؟؟؟

majidli
01-04-2012, 17:27
n55-1 كامفيكي نداره كه خودش رم 8 باشه و گرافيكش 2 باشه ؟؟؟؟ چه قيمته ؟؟؟

2-يكي به من بگه n55كارته گرافيكش قوي تر هستش يا اين دو مدل اين HP Pavilion DV6-6190 و اين HP Pavilion DV6-6B

ATI سازنده کارت گرافیک

Radeon HD 6770M DDR5 مدل کارت گرافیک

2048 MB حافظه اختصاصی کارت گرافیک

3-كلا لب تاپ هاي hp چطوري هستن از لحاظ كيفيت قطعات؟

4-كارت گرافيك atiبهتره يا Nvidia ؟؟؟؟؟

n55sf رم 4 گیگ و گرافیک ا گیگ هستش و قیمت اون در حدود 1700 هست.
جفتشون گرافیک های خوبی هستن اما گرافیک n55تو اجرا بیشتر بازیها موفق تر بوده.
hpکارخونه بزرگیه اما بیشتر به استحکام بدنه می نازه!
ودر مورد تفاوت بین nvidiaوatiبستگی به کار شما داره/در کل nvidia بیشتر برای بازی هستش,وبرای کارهای گرافیکی و رندر کردن ati مناسب تره

2raj_a
01-04-2012, 18:54
دوست عزیز n55 sf اون اوایل که امد گرافیک 2 و رم 8داشت الان یه مقدار تغیرات دادن و یه چیزایی روش کم شده

981368
02-04-2012, 12:36
دوست عزیز n55 sf اون اوایل که امد گرافیک 2 و رم 8داشت الان یه مقدار تغیرات دادن و یه چیزایی روش کم شده

الان اين مدل جايي پيدا ميشه تو بازار؟؟؟؟

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

n55sf رم 4 گیگ و گرافیک ا گیگ هستش و قیمت اون در حدود 1700 هست.
جفتشون گرافیک های خوبی هستن اما گرافیک n55تو اجرا بیشتر بازیها موفق تر بوده.
hpکارخونه بزرگیه اما بیشتر به استحکام بدنه می نازه!
ودر مورد تفاوت بین nvidiaوatiبستگی به کار شما داره/در کل nvidia بیشتر برای بازی هستش,وبرای کارهای گرافیکی و رندر کردن ati مناسب تره

يكي از بچه ها گفتش :گرافیک 6770 هم با 555 تو یه رده هست.فرق خاصی با هم ندارن.تو سایت notebook check هم 6770 دو رده بالاتره.ولی خیلی تفاوت محسوسی ندارن و مثل همن.من که از 6770 کاملا راضیم
پس چطوره بلاخره ؟؟؟؟؟؟؟؟

majidli
02-04-2012, 16:21
يكي از بچه ها گفتش :گرافیک 6770 هم با 555 تو یه رده هست.فرق خاصی با هم ندارن.تو سایت notebook check هم 6770 دو رده بالاتره.ولی خیلی تفاوت محسوسی ندارن و مثل همن.من که از 6770 کاملا راضیم
پس چطوره بلاخره ؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اگه حرفمو با دقت خونده باشی نوشتم تو اجرای بازیها موفق تر بوده/و در کل بستگی به استفاده شما داره/الان خودم روی سیستمم گرافیک 6770 انداختم و ازش خیلی راضیم/ 555 هم گرافیک خوبیه و جفتشون تقریبا در یک رده هستند/وبرای انتخاب باز بر میگرده به استفاده شما از اون

lakers320
04-04-2012, 09:57
با سلام بر دوستان عزیز: میخواستم بدونم کسی از دوستان تا حالا با این دو مدل asus کار کردند!!! مدل k53 sc و a53 sv (هر دو core i5هستن)!!! من نمیدونم کدام بهتر و جدیدتر هست !! لطفا راهنمایی کنید!! و ایا usb3 دارند این دو مدل؟؟؟؟
به نظر شما کدام را بخرم؟؟؟

سپاس

majidli
04-04-2012, 17:18
با سلام بر دوستان عزیز: میخواستم بدونم کسی از دوستان تا حالا با این دو مدل asus کار کردند!!! مدل k53 sc و a53 sv (هر دو core i5هستن)!!! من نمیدونم کدام بهتر و جدیدتر هست !! لطفا راهنمایی کنید!! و ایا usb3 دارند این دو مدل؟؟؟؟
به نظر شما کدام را بخرم؟؟؟

سپاس
سلام/دوست عزیز این دو مدل از کانفیگ خوبی برخورداره/مدل a53sv نسبت به مدل k53sc از سی پی یو ضعیفتر و در عین حال دارای حجم هارد بیشتر و گرافیک قویتر هستش ولی دارای پورت usb2میباشد که در مدل k53sc دارای پورت usb3 هستش
ولی در کل اگه بودجه بیشتری تخصیص بدین میتونین از سری n انتخاب کنید که از تکنولوژی بهتری در این سری استفاده شده
یا علی

shkz
04-04-2012, 18:03
سلام
A53 كه USB3 هم داشته باشه تو بازار هست.

majidli
04-04-2012, 18:07
سلام
A53 كه USB3 هم داشته باشه تو بازار هست.
سلام/تو پست فبلی هم اشاره شده که a53 usb2هستش
اگه به دنبال usb3هستین از سری n انتخاب کنین که این قابلیت تو سری n بکار گرفته شده

lakers320
04-04-2012, 18:12
سلام/دوست عزیز این دو مدل از کانفیگ خوبی برخورداره/مدل a53sv نسبت به مدل k53sc از سی پی یو ضعیفتر و در عین حال دارای حجم هارد بیشتر و گرافیک قویتر هستش ولی دارای پورت usb2میباشد که در مدل k53sc دارای پورت usb3 هستش
ولی در کل اگه بودجه بیشتری تخصیص بدین میتونین از سری n انتخاب کنید که از تکنولوژی بهتری در این سری استفاده شده
یا علی

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
من با مشاوره که از بچه های سایت گرفتم به من گفتن که تو رنج یک ملیون و پانصد تومان این دو مدل از asus خوب هست!!
حالا من موندم کدام یک از این دو مدل را بگیرم!!! در کل asus تنوع محصولش توی این رنج خیلی کم هست!! در مورد سری n باید بگم که خیلی گران هست!!! اگر قیمت ها پایین بیاد شاید گرفتم! ولی لپ تاپ های سری n خیلی بزرگ و سنگین هستند و قیافه جالبی ندارند!!! راستی شما مطمئن هستید که a53sv پورت usb3 نداره!!!
لطفا راهنمایی کنید؟؟

سپاس

majidli
04-04-2012, 18:30
با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
من با مشاوره که از بچه های سایت گرفتم به من گفتن که تو رنج یک ملیون و پانصد تومان این دو مدل از asus خوب هست!!
حالا من موندم کدام یک از این دو مدل را بگیرم!!! در کل asus تنوع محصولش توی این رنج خیلی کم هست!! در مورد سری n باید بگم که خیلی گران هست!!! اگر قیمت ها پایین بیاد شاید گرفتم! ولی لپ تاپ های سری n خیلی بزرگ و سنگین هستند و قیافه جالبی ندارند!!! راستی شما مطمئن هستید که a53sv پورت usb3 نداره!!!
لطفا راهنمایی کنید؟؟

سپاس
این دو مدل از ایسوس که انتخاب کردین خوب هستن/ سری n با وجود سنگینی از زیبایی هم برخوردارند مثلا مدل n53sv ظاهر زیبایی داره هرچند باز بر میگرده به سلیقه شخص
در سری n از تکنولوژی sonic master و قابلیت تکنولوژی icepower استفاده شده که در بین لبتاپ های حاضر از شفاف ترین و با کیفیت ترین صداها برخور دار است
و همچنین استفاده از تکنولوژی super hybrid engine برای صرفه جویی در مصرف انرژی و...
اما در مورد usb2 بودن مدل a53 میتونین به این لینک مراجعه کنین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roduct%2FProduct.aspx%3FItem%3DN82E16834230089)

یه شماره در خصوصی تون میزارم باشون تماس بگیرین باز بپرسین که آیا a53 مدل دیگری داره که usb3 باشه یا نه

zarger
14-04-2012, 18:24
سلام همگی من میخواستم 1600 غش 1700 تومان لپ تاپ ایسوز بخرم اما یه چنتا سوال داشتم قبلش باید بگم که من لپ تاپ برای همچی میخوام :d فیلم ... نت ... موزیک ...سفر ... کار گرافیکی یکمی هم بازی:d ...
15 اینچم باشه سی پیو 5 یا 7
1.از این سری بامبو u43 که بدنه چوبی داره حدودا به قیمت 1480 اینطوراس ایا ارزش رو داره من اینقدر پول بابت این کانفیگ ضعیف بدم ؟ اخه خیلیم خوشگله :D لامصب !
2. از سری n55sn .... نظرتون چیه ؟
3.k53sd چی ؟
4. یا کلا چه دلی پیشنهاد میدین واقعا با این وضع بازار ارزش خرید داره که پشیمونیی نیاره (آدم پیش خودش بگه کاش اون رو خریده...
5.و اینکه الان بخرم بهتره یا 2 3 ماه دیگه ؟
6. تو بعضی سایت ها قیمت هایی 100 تومان زیر قیمت نسبت به بقیه سایت ها دارن با همان کنفیگ و گارانتی ! که زنگم که زدم میگه چون مغازه نداریم تنو سایت اینقدر کمتر سود میکنیم که فروش بره ... .آیا درسته ؟ ازشون میشه اطمینان داشت ؟ مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hidden-knight
14-04-2012, 22:39
سلام دوستان
من 27 دی ماه ی لپ تاپ asus n43 sl خریدم اما دوشنبه هفته قبل هاردش به ملکوت اعلا پیوست!
نمیدونم چرا اینجوری شد، لپ تاپ رو خاموش کردم و بعد از نیم ساعت برگشتم دیدم ویندوز بالا نمیاد!
سی دی ویندوز رو گذاشتم رفتم توی آپشن و دیدم درایور هام سرجاشن اما همشون برای اینکه فضایی برای نصب ویندوز ارائه بدن غیرفعال بودن
هنوز چهار ماه هم نشده!
حدود 4 روزه که تحویل دادم به گارانتی و گفتن 20 روز دیگه میاد
اینم گفتن که یکی دیگه هم همین مشکل رو با همین مدل داشته
ضمنا برا من از همون اول که خریدم اسپیکر سمت چپش خراب بود!
شانس ندارم که
میخواستم بگم همه چی رو تست کنین حتی اسپیکر!!!

majidli
14-04-2012, 23:14
سلام همگی من میخواستم 1600 غش 1700 تومان لپ تاپ ایسوز بخرم اما یه چنتا سوال داشتم قبلش باید بگم که من لپ تاپ برای همچی میخوام :d فیلم ... نت ... موزیک ...سفر ... کار گرافیکی یکمی هم بازی:d ...
15 اینچم باشه سی پیو 5 یا 7
1.از این سری بامبو u43 که بدنه چوبی داره حدودا به قیمت 1480 اینطوراس ایا ارزش رو داره من اینقدر پول بابت این کانفیگ ضعیف بدم ؟ اخه خیلیم خوشگله :D لامصب !
2. از سری n55sn .... نظرتون چیه ؟
3.k53sd چی ؟
4. یا کلا چه دلی پیشنهاد میدین واقعا با این وضع بازار ارزش خرید داره که پشیمونیی نیاره (آدم پیش خودش بگه کاش اون رو خریده...
5.و اینکه الان بخرم بهتره یا 2 3 ماه دیگه ؟
6. تو بعضی سایت ها قیمت هایی 100 تومان زیر قیمت نسبت به بقیه سایت ها دارن با همان کنفیگ و گارانتی ! که زنگم که زدم میگه چون مغازه نداریم تنو سایت اینقدر کمتر سود میکنیم که فروش بره ... .آیا درسته ؟ ازشون میشه اطمینان داشت ؟ مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oduct.aspx%3Fp%3D19722)
سلام/مدل k53sdمدل خوبیه اما دوتا ضعف داره یکی نداشتن پورت usb3 واینکه تاچ پدش یکم کوچیکه/n55snبهتره یعنی در کل از سری n ببگیری خیلی بهتره/روی این مدلn53svهم یکم کار کن/مدل خیلی خوبیه و برای شما که هم فیلم میبینی و هم بازی میکنی خوبه چون صفحه نمایشش fullhdهستش
در مورد خریدم بهترین کار اینه پول نقدو برداری بری بازار قشنگ بگردی بهترین قیمت رو پیدا کنی و بعد بخری

emad1t2002
16-04-2012, 15:02
من خودم a53sv دارم usb3داره اون سایت غلطه

babak316i
18-04-2012, 21:12
سلام دوستان
تا 1.5 میخوام هزینه کنم و میخوام asus k53 بگیرم جند تا سوال دارم:
1: کدوم مدلشو بگیرم؟ sc یا sd یا sm یا sv?

2.ظاهرن گرافیکشون فرقهایی داره کدوم گرافیکش قویتره؟ همشون جی فورس (ان ویدیا) هستن اما یکی رو زده GT520mx یکی هم gt630m و دیگری 610mکدوم قویتره؟

3.در مورد سی پی یو هم یک عددی هست مثلن 2430 یا 2450 اینم هر چی بالاتر بره یعنی سرعت بیشتره؟ و بعضیا رو زده 2410m و بعضیا مثلن 2410qm که تفاوتشون در چی هست؟

4.مدلA با مدل K چه فرقی داره؟

lakers320
19-04-2012, 15:03
من خودم a53sv دارم usb3داره اون سایت غلطه
دوست عزیز نظر شما در مورد این مدل چی هست؟؟؟چه مزایا و معایبی دارد؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید؟؟؟
سپاس

FC.Barcelona
19-04-2012, 19:35
خوب شاید همه کانفیگهاش usb3 ندارند

lakers320
19-04-2012, 20:04
منظور من کیفیت a53 sv بود!!؟؟

$even boy
21-04-2012, 10:37
سلام میخواستم بدونمhp6190‎‏خوبه یا‎n55sf‏ ؟ آخه از لحاظ گرافیکی 6190 یکم بالاتره از ایسوس و از طرف دیگه ایسوس صفحه نمایشش بهتره ولی چیزی که منو یکم به سمت ایسوس میکشه اینه که میگن اچ پی زیاد داغ میکنه و ایسوس کمترین خرابی رو داره میخاستم بدونم نظر شما چیه؟ پیشاپیش ممنون

majidli
21-04-2012, 14:01
سلام میخواستم بدونمhp6190‎‏خوبه یا‎n55sf‏ ؟ آخه از لحاظ گرافیکی 6190 یکم بالاتره از ایسوس و از طرف دیگه ایسوس صفحه نمایشش بهتره ولی چیزی که منو یکم به سمت ایسوس میکشه اینه که میگن اچ پی زیاد داغ میکنه و ایسوس کمترین خرابی رو داره میخاستم بدونم نظر شما چیه؟ پیشاپیش ممنون
هیچوقت بین ایسوس با یه برند دیگه نمون/باز مثلا بین اچ پی و دل مونده بودی میشد یه نظری داد:31:
این مدل اچ پی از لحاظ کانفیگ از n55 بالاتره،، سی پی یو تو جفتشون یکیه ولی در رم و گرافیک و حجم هارد اچ پی بالاتره

subwaygo
22-04-2012, 08:55
تو خود سایت سازگار ، a53 رو زده با usb3
و هارد 750 ،cpu و رم و گرافیک هم که عین k53 هست.
فقط اینکه یکی از دوستان گفت k53 دارای usb3 هست ولی وقتی در خود سایت asus نگاه کنید میبینید که k53 دارای usb3 نیست.

فکر نکنم هیچ فرقی بین k53 و a53 باشه جز رنگ و کانفیگ های مختلف ، مثلا k53 تو رنگ قهو ای سوخته بیشتر موجوده.

lakers320
22-04-2012, 17:45
متشکر دوستان: این مدل A53 کیبورد فارسی داره!!؟؟؟؟

emad1t2002
22-04-2012, 19:18
فارسی داره

lakers320
23-04-2012, 14:49
متشکر دوست عزیز(emad1t2002 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])): یعنی روش برچسب فارسی زده شده : درج شده!!!! از نظر کیفیت و صفحه ی نمایش چطوری هست؟؟
سپاس

123list
23-04-2012, 16:54
لپ تاپ من امروز رسید N55SF با 8 گیگ رم و 2 گیگ کارت گرافیک . چون من تا الان با لپ تاپ کار نکرده ام کمی عجیب غریبه :31: اخه خیلی باید باهش نرم و لطیف کار کنی در مقایسه با کامپیوتر دسکتاپ که هر از گاهی با مشت ادم توی مخ کیبرد میزنه :21: . صداش و گرافیکش که خدایی حرف نداره . موقع کار کردن هیچ صدایی نداره خیلی بی صداست :18: بقیه رو یکی یکی تست کنم

majidli
23-04-2012, 20:06
لپ تاپ من امروز رسید N55SF با 8 گیگ رم و 2 گیگ کارت گرافیک . چون من تا الان با لپ تاپ کار نکرده ام کمی عجیب غریبه :31: اخه خیلی باید باهش نرم و لطیف کار کنی در مقایسه با کامپیوتر دسکتاپ که هر از گاهی با مشت ادم توی مخ کیبرد میزنه :21: . صداش و گرافیکش که خدایی حرف نداره . موقع کار کردن هیچ صدایی نداره خیلی بی صداست :18: بقیه رو یکی یکی تست کنم
مبارکت باشه/چند گرفتی؟

123list
23-04-2012, 20:26
نمیدونم نوشتن قیمت مجازه یا غیر مجاز

majidli
23-04-2012, 20:29
نمیدونم نوشتن قیمت مجازه یا غیر مجاز
مشکلی نداره 1700 گرفتی؟

emad1t2002
23-04-2012, 21:00
حروف فارسی درج شده

123list
24-04-2012, 08:15
برای من 2050000 تومان با گارنتی ویستا

Tornado2800
25-04-2012, 13:28
دوستان دیدید که کیبورد هایی مثل k43s بعد از مدتی کار کردن لفاف میشه یعنی لمس میشه ! من سونی داشتم همینطوری بود و این سری هم اینطوریه به نظرتون باید چیکار کرد اینطوری نشه؟
برچسب چیزی هست مناسب برای کیبوردها؟

Xilevens
25-04-2012, 15:54
کلا همینطوره
بله برچسب هست

behrouz206
25-04-2012, 16:06
دوستان دیدید که کیبورد هایی مثل k43s بعد از مدتی کار کردن لفاف میشه یعنی لمس میشه ! من سونی داشتم همینطوری بود و این سری هم اینطوریه به نظرتون باید چیکار کرد اینطوری نشه؟
برچسب چیزی هست مناسب برای کیبوردها؟

یعنی چه لفاف میشه ؟ منظورتون اینه نوشته هاش روی کلیدا پاک میشه ؟

Tornado2800
26-04-2012, 23:18
نه
یعنی جاهایی که زیاد فشار میدید و کار میکنید معلوم میشه
یه جورایی بهتره بگیم ساییده میشه
برچسب من که تو بازار دیدم خیلی ضایعس:D نمیشه به راحتی کار کرد
ایا چیز مخصوصی و خوبی هست ؟

mostafa_jalali_mj
27-04-2012, 16:03
1.من میخوام تفاوت دقیق کارتهای گرافیک رو با هم بدونم مثه gt550m با gt 610m.چجوری بفهمم کدوم بهتره؟ با چه پارامتری بفهمم فرقشونو؟
2.لطفا یه سایت معرفی کنید که بتونم یه جستجوی پیشرفته بر اساس ویژگی ها مختلف لپ تاپ انجام بدم.مثلا مشخص کنم سایز مانیتور 14 سی پی یو ....
حالا برند ایسوس باشه که بهتر

majidli
27-04-2012, 18:27
1.من میخوام تفاوت دقیق کارتهای گرافیک رو با هم بدونم مثه gt550m با gt 610m.چجوری بفهمم کدوم بهتره؟ با چه پارامتری بفهمم فرقشونو؟
2.لطفا یه سایت معرفی کنید که بتونم یه جستجوی پیشرفته بر اساس ویژگی ها مختلف لپ تاپ انجام بدم.مثلا مشخص کنم سایز مانیتور 14 سی پی یو ....
حالا برند ایسوس باشه که بهتر

reza_t
27-04-2012, 22:41
سلام
ميخواستم نظرتون رو درباره a53sv بدونم ؟
از نظر دماي دستگاه ؟ صفحه نمايش؟ اجراي بازي و برنامه هاي سنگين؟
ممنون از جوابتون

merikhi
29-04-2012, 20:46
.من میخوام تفاوت دقیق کارتهای گرافیک رو با هم بدونم مثه gt550m با gt 610m.چجوری بفهمم کدوم بهتره؟ با چه پارامتری بفهمم فرقشونو؟

عدد اول رو سری ساخت در نظر بگیر و اعداد بعدی رو قدرت مثلا! ۶۱۰ از سری۶ و قدرتش ۱۰ و ۵۵۰ از سری ۵ و قدرتش ۵۰! ۵۵۰ قویتره! البته این راه زیاد خوبی نیست و چند تا اسثنا هم داره ولی در مجموع واسه یه برآورد کلی از قدرت کارتهای لپ‌تاپ انویدیا کمک میکنه.

Punisher_2008
01-05-2012, 21:55
سلام..
من ASUS X44H دارم.
میخواستم bios رو اپدیت کنم.
ورژن جدید بایوس رو از سایت asus مدل خودم دانلود کنم.
برنامه اپدیترشم دانلود میکنم. یکم نصب که میکنه میسنوسه این برنامه مخصوص نوت بوک های asus است!!!
خوب مال منم asus هست دیگه..
میشه لطفا راهنمایی کنید...
ممنون.

sAeEd_kHaAn
02-05-2012, 11:03
U30JC
i5 / 500 / 310 m/ 4
الان چنده ؟ ایا ارزش خرید داره ؟

با کانفینگ i3 قیمتش چند ؟

ata.royalfalcon
02-05-2012, 11:23
سلام..
من ASUS X44H دارم.
میخواستم bios رو اپدیت کنم.
ورژن جدید بایوس رو از سایت asus مدل خودم دانلود کنم.
برنامه اپدیترشم دانلود میکنم. یکم نصب که میکنه میسنوسه این برنامه مخصوص نوت بوک های asus است!!!
خوب مال منم asus هست دیگه..
میشه لطفا راهنمایی کنید...
ممنون.

سلام
اول اين ATKACPI driver رو دانلود و نصب كنيد (از قسمت Utilities) ، احتمالاً مشكلتون حل بشه .

hsein
04-05-2012, 11:28
سلام
من n43sl دارم دوستان ، می خواستم ببینم راهی هست که عملکرد دکمه های f رو توی ویندوز با اون عملکرد دومشون ( تنظیم صدا و و.. ) جابجا کنم؟
مرسی

behrouz206
04-05-2012, 22:05
سلام
من n43sl دارم دوستان ، می خواستم ببینم راهی هست که عملکرد دکمه های f رو توی ویندوز با اون عملکرد دومشون ( تنظیم صدا و و.. ) جابجا کنم؟
مرسی

سلام
بله هست . دکمه fn lock را بزنید درست میشه.
موفق باشید.

hsein
05-05-2012, 15:36
سلام
بله هست . دکمه fn lock را بزنید درست میشه.
موفق باشید.

fn lock کدوم دکمه است؟!
یه بار بزنم برای همیشه تو ویندوز درست میشه؟

مرسی

ulsss
06-05-2012, 11:09
سلام دوستان همون طور که میدونید ایسوس مدل n56 با گرافیک gt 650m معرفی کرده. اما این کارت دو ورژن مختلف با حافظه GDDR5 و DDR3 داره که سرعت CORE متفاوتی دارن GDDR5 with735MHz و DDR3 with 850 MHz حالا میخواستم بدونم برای بازی کدام مناسبتره؟

hsein
06-05-2012, 20:17
fn lock کدوم دکمه است؟!

مرسی

ممنون میشم جواب بدید

behrouz206
06-05-2012, 23:19
fn lock کدوم دکمه است؟!

مرسی

اون بالا کنار دکمه f12 باید باشه (بستگی به مدل) بگردی پیدا میکنی.
مخلصم

hsein
07-05-2012, 09:39
اون بالا کنار دکمه f12 باید باشه (بستگی به مدل) بگردی پیدا میکنی.
مخلصم

والا من که چیزی نمی بینم ! من n43 sl دارم ، دکمه های اون بالا هم عبارتند از : pause/break .. prt sc/sysrq..insert/num lk... delete /scr lk

بصورت نرم افزاری راهی سراغ ندارید؟

ممنون میشم کمک کنید

Dr.know
08-05-2012, 10:50
سلام
یه سوال داشتم نمی دونستم کجا بپرسم منم اومدم اینجا
رو لب تاب ایسوس دو دکمه هست که سیستم رو روشن می کنه یکی معول و یکی که سمت چپ هستش وقتی می زنی لوگوی اول ایسوس رنگی بالا می یاد !

مخواستم بدونم دکمه دوم واسه چه کاریه؟؟

hsein
11-05-2012, 10:00
سلام
یه سوال داشتم نمی دونستم کجا بپرسم منم اومدم اینجا
رو لب تاب ایسوس دو دکمه هست که سیستم رو روشن می کنه یکی معول و یکی که سمت چپ هستش وقتی می زنی لوگوی اول ایسوس رنگی بالا می یاد !

مخواستم بدونم دکمه دوم واسه چه کاریه؟؟

اون دکمه روشن کردن لب تاب و ورود به اسوس اکسپرس گیت هست ، یه نیمچه سیستم عامله که توش میشه عکس و فیلم دید ، اینترنت رفت و موزیک گوش داد

کسی نیست راجع به fn lock به ما کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
+ورودی هوای n43sl کجاشه؟ ازین کول پد های نانو براش استفاده کنم خفه اش نمی کنه؟ زیر لب تاب رو مثه یه لحاف می پوشونه اما خنکه (برعکس آتروپات های دوران بچگی مون)

خواهشا fn ock رو هم به لطفی بکنید

farhad200
12-05-2012, 14:26
قیمت n73 فول اچ دی 17 اینچ چنده الان؟

dante2008
13-05-2012, 17:10
دوستان نظرتون راجب به Asus K53UF چیه ؟

behrouz206
13-05-2012, 17:34
دوستان نظرتون راجب به Asus K53UF چیه ؟

سلام
بهترین مدل تو این قیمت !
موفق باشید.

dante2008
13-05-2012, 20:13
کارت کرافیکش از 540 ضعیفتر ؟

hsein
13-05-2012, 22:21
کسی نیست راجع به fn lock به ما کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
+ورودی هوای n43sl کجاشه؟ ازین کول پد های نانو براش استفاده کنم خفه اش نمی کنه؟ زیر لب تاب رو مثه یه لحاف می پوشونه اما خنکه (برعکس آتروپات های دوران بچگی مون)

خواهشا fn ock رو هم به لطفی بکنید

hsein
17-05-2012, 00:10
کسی نیست راهنمایی کنه؟!

hsein
21-05-2012, 22:50
یه آدم خیر پیدا نمی شه؟؟

ulsss
21-05-2012, 23:04
یه آدم خیر پیدا نمی شه؟؟
من n43sl ندارم . ولی اگر سوالتو دوباره بپرسی شاید بتونم جواب بدم.

Amir-Rainman
23-05-2012, 19:26
باسلام.
من هرچی گشتم تایپیکی در مورد لپ تاپ Asus A53sv پیدا نکردم، کسانی که با این لپ تاپ کار کردن، یه توضیحی در مورد کارکرد این دستگاه و همچنین میزان صدای داخلی دستگاه و دمای دستگاه یه اطلاعاتی در اختیار ما قرار بدن!!
من فقط موندم، یعنی هیچ کی این مدل لپ تاپ رو نداره؟؟!!!!!!!!؟!؟؟!!؟؟!!؟!

hsein
25-05-2012, 14:18
من n43sl ندارم . ولی اگر سوالتو دوباره بپرسی شاید بتونم جواب بدم.

lمرسی این سوالی بود که من پرسیدم :

سلام
مرسی

ulsss
25-05-2012, 16:14
lمرسی این سوالی بود که من پرسیدم :

سلام
مرسی

در مورد سوال اول اینکه این امکان وجود داره ولی نه در هر مدلی. در لپتاپ های دل با ورود به قسمت bios این امکان وجود داره .شما یک نگاه به bios بکن ببین یه همچین چیزی میبینی.
How to Change Functional Key in Dell Laptops ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کول پدهای نانو خیلی جدیدن.ولی باعث خفگی نمیشن فقط یک مشکل دارن که هنگام تایپ کردن یکم ازیت میکنه.اگر استفاده کردی بیا نتیجه کارو بگو.

hsein
27-05-2012, 01:08
در مورد سوال اول اینکه این امکان وجود داره ولی نه در هر مدلی. در لپتاپ های دل با ورود به قسمت bios این امکان وجود داره .شما یک نگاه به bios بکن ببین یه همچین چیزی میبینی.
How to Change Functional Key in Dell Laptops ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کول پدهای نانو خیلی جدیدن.ولی باعث خفگی نمیشن فقط یک مشکل دارن که هنگام تایپ کردن یکم ازیت میکنه.اگر استفاده کردی بیا نتیجه کارو بگو.

مرسی دوست من فقط 3 تا سوال:
1- چجوری برم به bios؟؟!!
2-چه مشکلی موقع تایپ ایجاد می کنه؟
3- خنک کنندگی اش خوبه؟ واقعی و تاثیر گذاره؟

مرسی

ulsss
27-05-2012, 14:13
مرسی دوست من فقط 3 تا سوال:
1- چجوری برم به bios؟؟!!
2-چه مشکلی موقع تایپ ایجاد می کنه؟
3- خنک کنندگی اش خوبه؟ واقعی و تاثیر گذاره؟

مرسی
1-یک سرچی بکن
2-مثل اینکه لپتاپ گذاشتی روی بالشت
3-من ندارم ولی میگن تا زمانی که خنک کنندگشو حفظ میکنه حدود 20 دقیقه خیلی خوب ولی باز باید بزاری سرد بشه.