PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي حل مشكل چنج گوشي

ebrahimjan
02-03-2009, 15:12
من از دوستان مي خواستم در اين مورد كمك بگيرم

من يه گوشي سوني اريكسون مدل w580i دارم كه متاسفانه اين گوشي چنج شده است حالا مي خواستم ببينم آيا روشي وجود داره كه اين گوشي رو از حالت چنج خارج كنم و تبديل به اصلش كنم

vahidsport
02-03-2009, 15:19
فقط باید بدی بیرون با باکس به اصل تبدیلش کنن و هیچ راه دیگه ای هم نداری

Sasuke-7
02-03-2009, 16:32
من از دوستان مي خواستم در اين مورد كمك بگيرم

من يه گوشي سوني اريكسون مدل w580i دارم كه متاسفانه اين گوشي چنج شده است حالا مي خواستم ببينم آيا روشي وجود داره كه اين گوشي رو از حالت چنج خارج كنم و تبديل به اصلش كنم
خوب حالا مثلا چنج هستش چه فرقی به حالت کرده هیچی گوشیت وقتی سالمه برو خدارو شکر کن
ولی بفروشیش بهتره!
از کجا فهمیدی چنج و همچنین کی خریدی اخه گوشی های جدید هیچ کدام دیگه چنج نیستند!

ebrahimjan
02-03-2009, 18:36
من گوشيمو تابستان گرفتم من كد *#06# رو وارد كردم و با پشت گوشيم مقايسه كردم كه متاسفانه مثل هم نبود.همچنين به يه سايت هم اين شماره رو دادم و اون مدل نوكيا رو به من نشون داد حالا نمي دونم واقعا گوشيم چنج هست يا نه لطفا راهنماييم كنيد

ebrahimjan
02-03-2009, 19:03
و يه سوال ديگه هم داشتم اينه كه اگه گوشيمو مغازه دار از حالت چنج به اصل تبديل كنه ديگه مشكلي پيش نمي ياد منظورم اينه كه كسي متوجه نمي شه كه گوشي من چنج شده است

vahidsport
02-03-2009, 19:49
من گوشيمو تابستان گرفتم من كد *#06# رو وارد كردم و با پشت گوشيم مقايسه كردم كه متاسفانه مثل هم نبود.همچنين به يه سايت هم اين شماره رو دادم و اون مدل نوكيا رو به من نشون داد حالا نمي دونم واقعا گوشيم چنج هست يا نه لطفا راهنماييم كنيد

گوشیت چنجه
اینقدر خودت رو عذاب نده این خیلی مشکل بدی نیست من تا حالا حدود 3-4 تا گوشی دادم اصلی کردن و هیچ مشکلی پیش نمیاد

اگه بردی دادی اصل کردن imei گوشی با اونی که رو کارتن نوشه باید یکی باشه که دو رقم اخر یکی نیست

نه کسی متوجه نمیشه