PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری جهت جدا کردن یک dvd به چند dvd و برعکس با حفظ منوی اونها

Linux Learner
02-03-2009, 13:52
به نام خداوند بخشنده

سلام

قصد دارم چند تا dvd رو در یک dvd جای بدم، مشکل حجم اونها نیست، اصلا" افت کیفیت و کانورت نیاز ندارم، فقط میخوام بتونم روی منوی اونها کار کنم، من dvd هایی دیدم که 4 فیلم در یک dvd بود و یک منویی اولش بود که اسم 4 تا فیلم تو منوی اولیه بود که هر کدومو میزدیم، منوی مربوط به اون فیلم بطور کامل میومد.
میخوام همچین چیزی بسازم و یا هر کدوم از همین فیلما که ادغام شده بودند رو جدا تو یه دی وی دی با منوی کاملش ذخیره کنم.

متشکرم:11:

Ship Storm
02-03-2009, 22:12
شما این مطلب رو تو انجمن فیلم بخش بعد نرم افزاری مطرح کنید اونجا زودتر نتیجه میگیرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Linux Learner
02-03-2009, 22:52
کسی نمیدونه؟ کار سختی نیست! با برنامه DVD ReMaker کسی این کار رو انجام داده؟
من وقتی میزنم تا منوی DVD رو باز کنه، خیلی طول میکشه!

alimor
18-03-2009, 04:47
با سلام

فکر کنم خود شما راهش را بلدی اگر ممکن بگو منم به این روش کار نیاز دارم .البته زمانش هم مهم نیست که چقدر

زمان می بره ممنونalimor

Linux Learner
20-03-2009, 17:58
با سلام

فکر کنم خود شما راهش را بلدی اگر ممکن بگو منم به این روش کار نیاز دارم .البته زمانش هم مهم نیست که چقدر

زمان می بره ممنونalimor

راه خاصی نداره! فقط نرم افزار DVD ReMaker رو نصب کن و باهاش دی وی دی رو باز کن. البته قبلش دی وی دی رو کپی کن رو هارد تا برنامه راحت تر بازش کنه.

برنامه رو هم میتونی توی مجموعه سی دی های نرم افزار پیدا کنی. اگه نداری توی اینترنت سرچ کن.

iceboy24000
21-03-2009, 17:00
منم كه دقيقا همين درخواست رو داشتم
هر چي هم بيشتر گشتم تو مقالات بيشتر گيج شدم
شايد اگه بگم دقيقا چي ميخوام دوستان بتونند بهتر راهنماييم بكنند

من فصل 5سريال لاست رو دانلود كردم
خواستم بريزم تو دي وي دي
وقتي تبديل كردم به فرمت دي وي دي با نرم افزار win avi converter ديدم كه حجمش 700 مگ شده
خوب گفتم چند قسمت رو تو يه دي وي دي رايت بكنم وقتي حجمش كمه
الان خواستم ببينم چه جوري ميشه اين كار رو كرد؟
ايا اول فرمت ها رو بكنم دي وي دي با همون win avi converter و بعدش كه چند فيلم دي وي دي ايجاد شده اونها رو با يه نرم افزار ديگه بريزم تو يه دي وي دي و يا اينكه از همون فرمت avi ميشه دي وي دي ساخت با قسمت بندي هر قسمت در منوي دي وي دي كه قراره ايجاد بشه؟(با توجه به اينكه وقتي با avi converter فرمت ها رو عوض ميكنم زيرنويس رو تو پوشه ميريزم و خودش اتوماتيك اون رو به فيلم اضافه ميكنه)
با چه نرم افزاري كار بكنم؟
ممنونم اگر دوستان راهنمايي بكنند كه چه جورش راحت تر و بهتر هست براي انجام اين كار

silent-assassin
07-04-2009, 19:19
منم كه دقيقا همين درخواست رو داشتم
هر چي هم بيشتر گشتم تو مقالات بيشتر گيج شدم
شايد اگه بگم دقيقا چي ميخوام دوستان بتونند بهتر راهنماييم بكنند

من فصل 5سريال لاست رو دانلود كردم
خواستم بريزم تو دي وي دي
وقتي تبديل كردم به فرمت دي وي دي با نرم افزار win avi converter ديدم كه حجمش 700 مگ شده
خوب گفتم چند قسمت رو تو يه دي وي دي رايت بكنم وقتي حجمش كمه
الان خواستم ببينم چه جوري ميشه اين كار رو كرد؟
ايا اول فرمت ها رو بكنم دي وي دي با همون win avi converter و بعدش كه چند فيلم دي وي دي ايجاد شده اونها رو با يه نرم افزار ديگه بريزم تو يه دي وي دي و يا اينكه از همون فرمت avi ميشه دي وي دي ساخت با قسمت بندي هر قسمت در منوي دي وي دي كه قراره ايجاد بشه؟(با توجه به اينكه وقتي با avi converter فرمت ها رو عوض ميكنم زيرنويس رو تو پوشه ميريزم و خودش اتوماتيك اون رو به فيلم اضافه ميكنه)
با چه نرم افزاري كار بكنم؟
ممنونم اگر دوستان راهنمايي بكنند كه چه جورش راحت تر و بهتر هست براي انجام اين كار

منم دقیقا میخوام یه چنین کاری بکنم ولی صوادش را ندارم!

ممنون میشم کمکون کنید البته با یه آموزش کاملا کامل!