PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد پارتیشن بندی

ajax_h
01-03-2009, 16:27
سلام
راستش من اومدم با paragon partition manager 9 تو ویندوز ویستا پارتیشن های d و c رو resize کنم یعنی 20 gb از پارتیشنی که xp روش نصبه کم کردم و به پارتیشنی که ویستا روش نصبه اضافه کردم که دیدم اسم هر درایوی که ریسایز می شه به * تبدیل می شه برا همین شک کردم که نکنه مشکلی وجود داره.البته همه رو undo کردم که مطمئن بشم.
مثلا درایو c و d که هر دو resize شدن به جای c و d می نویسه * .این کار رو برای e و f هم انجام بدم همینطوره.اسم e و f می شه * .(منظورم از اسم درایو letter درایوها هست نه label اونها )حالا نمی دونم بعد از apply کردن هم همینطوره یا نه.
حالا این یه مشکل هست یا نه؟چه کار کنم؟

Sasuke-7
02-03-2009, 06:02
سلام
راستش من اومدم با paragon partition manager 9 تو ویندوز ویستا پارتیشن های d و c رو resize کنم یعنی 20 gb از پارتیشنی که xp روش نصبه کم کردم و به پارتیشنی که ویستا روش نصبه اضافه کردم که دیدم اسم هر درایوی که ریسایز می شه به * تبدیل می شه برا همین شک کردم که نکنه مشکلی وجود داره.البته همه رو undo کردم که مطمئن بشم.
مثلا درایو c و d که هر دو resize شدن به جای c و d می نویسه * .این کار رو برای e و f هم انجام بدم همینطوره.اسم e و f می شه * .(منظورم از اسم درایو letter درایوها هست نه label اونها )حالا نمی دونم بعد از apply کردن هم همینطوره یا نه.
حالا این یه مشکل هست یا نه؟چه کار کنم؟
تمامی سوالات در مورد پارتیشن بندی در تاپیک زیر!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ajax_h
02-03-2009, 08:45
تمامی سوالات در مورد پارتیشن بندی در تاپیک زیر!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون اما اینجا تاپیک آموزش پارتیشن بندی با خود ویستا هستش.من با paragon کار کردم و مشکلم درباره این نرم افزار هست.

Jalal
02-03-2009, 10:41
مشکلی نداره فقط احتمال این هست که ویندوز بالا نیاد

ajax_h
02-03-2009, 11:24

حالا ویستا بالا نیاد مهم نیست دوباره نصبش می کنم اما نمی خوام xp از دست بره چون نصبش رو لپ تاپ دردسره.

ajax_h
02-03-2009, 11:25

حالا ویستا بالا نیاد مهم نیست دوباره نصبش می کنم اما نمی خوام xp از دست بره چون نصبش رو لپ تاپ دردسره.
راه حلی نداره که مشکلی پیش نیاد؟

ajax_h
03-03-2009, 17:04
مشکلم حل شد:31:

البته با Acronis Disl Director

هر 2 تا ویندوزم هم بدون مشکل بوت می شه.:27:

اما آخرش من نفهمیدم علت * شدن letter پارتیشن ها تو نرم افزار paragon چیه.

با هیچ نرم افزار دیگری این مشکل ایجاد نمی شد.