PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیپ ابتدایی میخواستم

masoud jon
01-03-2009, 11:48
سلام .خسته نباشید
من در حال حاظر دارم روی یک پروژه کار میکنم(مجلس کوچیک برادرم)میخواستم ببینم که دوستان خوبم میتونن منو کمک کنن در مورد اینکه:من برای ابتدا مجلسم میخوام 1 و 2 و 3 بزارم اگه دارین توضیح بدین که من چه شکلی میتونم انو توی time lin بزارم
اگه کسی بتونه منو کمک کنه خیلی ازش ممنون میشم.راستی این قضیه رو کی میدونه که من چه شکلی میتونم تصویر رو ببینم و در پشتش عکسها رد بشن(حتما با picture in picture) در ضمن چه شکلی این عکسها از پشتش مثل یک نمایشگاه دیده میشه .با چه برنامه ای این کار رو میکنمو
کمک کنید تو را بخدا
آخه زن داداشم خیلی کری میخونه
پیشا پیش از کمک شما تشکر میکنم

masoudtr
01-03-2009, 13:23
تو\ريمير 6.5 اين مسير را برو 1 . 2 .3 داره
file new universal

masoud jon
01-03-2009, 14:41
تو\ريمير 6.5 اين مسير را برو 1 . 2 .3 داره
file new universal

مرسی اقا جواد.آخه من از پریمر اصلا خوشم نمیاد
توی eduse چکار کنم
راستی در مورد سوال دیگم چی؟

animeditor
03-03-2009, 19:46
سلام جمیعاً

سلام دوست عزیز ... خوش اومدی.

مرسی اقا جواد.آخه من از پریمر اصلا خوشم نمیاد
توی eduse چکار کنم
خب بالاخره ادیوس که همچین چیزی نداره ...
تنها راه اینه که اونو توی پریمیر بسازی و خروجی بگیری و به صورت فیلم بیاری توی ادیوس.

اگه کسی بتونه منو کمک کنه خیلی ازش ممنون میشم.راستی این قضیه رو کی میدونه که من چه شکلی میتونم تصویر رو ببینم و در پشتش عکسها رد بشن(حتما با picture in picture) در ضمن چه شکلی این عکسها از پشتش مثل یک نمایشگاه دیده میشه .با چه برنامه ای این کار رو میکنن
اینا یه سری پروژه های آماده هست که (متأسفانه) بیشتر واسه پریمیر ساخته شدن.
ترکیبی از انیمیشن های ساده و موشن نرم افزارهای تدوین هستن.
یعنی این جوری نیست که با یه نرم افزار و چند تا کلیک ساخته شده باشن.
نمونه های همین کلیپ ها هم رفقا زحمت کشیدن و لینکشو توی انجمن گذاشتن.
:11:

التماس دعا
یا علی

artin1234567
16-04-2009, 14:35
با سلام - پیشنهاد میکنم برنامه یولید11 را نصب کنید و در محل نصب آن بدنبال قطعه کلیپ استارت123که بعنوان پیشفرض در برنامه یولید قرار دارد بگردید و از آن در برنامه ادیوس استفاده نمائید در ضمن میتوانید از گزینه serch ویندوز برای پیداکردن قطعه کلیپ فوق در برنامه یولید استفاده نمائید(بعد از نصب یولید، درایو c را serch نمائید)

mnhs
14-06-2011, 10:59
توی تایتل یه بار بنویس 3 بعد سیو کن این کار رو برای 2 و 1 هم انجام بده بعد 1و2 و3 رو توی تایم لاینت پشت سر هم قرار بده هرچقدر که میخوای جلو و عقب بکش وقتی پلی میکنی پشت سر هم قرار میگیره اگه میخوای که بک گراندت مشکی نباشه میتونی بگراند ت رو رنگی کنی اگه اونم نمیدونی بگو تا برات توضیح بدم