PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال ( قاب عکس در ادیوس و 3d )

esmoeil
28-02-2009, 23:32
با سلام دو تا سوال داشتم :
1 - اینکه چظور می تونم یه قاب که دور یه عکس گذاشته شده ( در نرم افزار فتوشاپ ) بیارمش توی ادیوس و با 3d picture روی تصویر زمینه مانور بدم .
2 - وقتی با key frame ها در 3d کار می کنیم ، بعضی افکت ها از یه گوشه شروع می شن و یواش یواش بزرگ می شن تا بیان همه ی صفحه رو بگیرن . من می خواستم بطور یکنواخت ( بدون اینکه بزرگ یا کوچیک بشه ) حرکت کنه . بعد از ور رفتن با key frame ها تا ثانیه آخر همون طوره که من می خوام ولی در آخرین ثانیه دوباره همه ی صفحه رو می گیره . چیکار کنم تا اینجوری نشه ؟
3 - من کارت dvx1 دارم و با اون کپچر می کنم و بعد از کار روی اون با procoder به فرمت vcd تبدیلش می کنم ، و بعد با نرو به فایل با پسوند dat رایت می کنم ، و این تبدیلا باعث می شه کیفیت خیلی پایین بیاد ، راه دیگه ای هست که بشه کیفیت رو حفظ کرد و اینقدر افت نکنه ؟

مرسی از راهنمایی های بی منتتتون :11:

esmoeil
02-03-2009, 21:48
هیشکی منو درک نمی کنه .

animeditor
03-03-2009, 19:40
سلام جمیعاً

1 - اینکه چظور می تونم یه قاب که دور یه عکس گذاشته شده ( در نرم افزار فتوشاپ ) بیارمش توی ادیوس و با 3d picture روی تصویر زمینه مانور بدم .
خب این سخته که بخوای دو تا موشن یه جور به دو تا تصویر بدی که با هم مچ بشن. بهترین کار اینه که هر دو رو با هم تبدیل به یا لایه کنی و بعد بهش حرکت بدی.
مثلاً می تونی توی یه سکانس جدا، اونا رو روی هم بندازی و بعدش، این سکانس رو ببری توی سکانس اصلی و بهش موشن بدی. این جوری مشکلت حل می شه.

2 - وقتی با key frame ها در 3d کار می کنیم ، بعضی افکت ها از یه گوشه شروع می شن و یواش یواش بزرگ می شن تا بیان همه ی صفحه رو بگیرن . من می خواستم بطور یکنواخت ( بدون اینکه بزرگ یا کوچیک بشه ) حرکت کنه . بعد از ور رفتن با key frame ها تا ثانیه آخر همون طوره که من می خوام ولی در آخرین ثانیه دوباره همه ی صفحه رو می گیره . چیکار کنم تا اینجوری نشه ؟
اصلاً نفهمیدم مشکلت چیه. بیشتر توضیح بده و اگه می تونی عکس بذاری که متوجه بشیم.

3 - من کارت dvx1 دارم و با اون کپچر می کنم و بعد از کار روی اون با procoder به فرمت vcd تبدیلش می کنم ، و بعد با نرو به فایل با پسوند dat رایت می کنم ، و این تبدیلا باعث می شه کیفیت خیلی پایین بیاد ، راه دیگه ای هست که بشه کیفیت رو حفظ کرد و اینقدر افت نکنه ؟
خب بالاخره vcd همینه دیگه ... کیفیت بیشتر از این ازش انتظار نمی ره.
اگر هم می بینی که بعضی از vcdهایی که از بیرون می خری تصویر بهتری دارن ... درموردش توی انجمن جواب داده شده. بگردی حتماً پیداش می کنی.

هیشکی منو درک نمی کنه .
نه دوست من ... اصلاً اینطوری نیست. همه اینجا هستیم که کار هم رو راه بندازیم. شما هم مشغلهء دیگران رو درک کن. :11:

التماس دعا
یا علی