PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث راجع به گارانتی های lg

OSEN
28-02-2009, 22:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان .

حتما شمائم خیلی شنیدن که میگن تو ایران گارانتی یعنی کشک . میخواستم ببینم به نظر شما این حرف تا چه حدی درسته و خودتون چند درصد این حرف رو تایید میکنین .

علت اینکه میپرسم هم این هست که منم تو گیرودار خریدن ویوتی هستم و میخوام ببینم این حدود 30 ، 40 تومنی که بیشتر بابت خرید گوشی گارانتی دار خرج میکنیم به دردیم میخوره ؟

تالا برا گوشی شما اتفافی افتاده که شرکت گارانتیش به تعهدش درستو حسابی عمل کنه یا "گارانتی = کشک" در موردش درست بوده ؟

لیست قیمت ویوتی رو با گارانتیای مختلف که همین امروزم بروز شده ببینین : (مدت گارانتی هر 3 تا ، 12 ماهه )

275000 : کامتل

249000 : پارسه

275000 : گلدیران

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودم بدون گارانتی مدنظرم نیست و میخوام با یه گارانتی متفرقه بگیرم (البته بستگی به گفته های دوستان داره ) چون حداقل حسن گوشی گارانتی دار فارسی بودن گوشیه ( گارانتی های متفرفه مثل همین پارسه هم فارسی کردن گوشی رو دیگه ؟! )

حالا شما لطف کنین بگین خودتون با چه گارانتی دارین و نظرتون رو راجع به گارانتی گوشی های LG بگین و آیا تالا مشکلی با گوشیتون داشتین که گارانتی حلش کرده بگید (ایشالا هیچوقت به مشکلی نخورین البته) :27:.

ممنون :11:

nima_989
01-03-2009, 17:52
گارانتی های متفرقه فرقی با بی گارانتی ها نداره!!!
اگه مد نظرت گارانتیه فقط اصلی بگیر و گرنه بقیشون فرقی ندارن.
ال جی تو ایران هنوز خیلی جا نیفتاده واسه همین اگه با گارانتی اصلی بگیری خیلی بهتره.

Michael Ropy
01-03-2009, 20:25
با گارانتی کامتل خیلی بهتره. مقداد جان تجربشو داره.

NINTENDO_DS
01-03-2009, 22:34
آره با گارانتی بگیر یکی از دوستای من شاین گرفته بود بدون گارانتی بعد خراب شده بود هیچکی درست نمی کرد فقط کامتل درست می کرد که اونم گفت چون گارانتی ما نیست دست بهش نمی زنیم حالا همینطوری مونده رو دسش

OSEN
02-03-2009, 21:48
سلام . ممنون از راهنماییتون .

اگه تالا موردی براتون پیش اومده یا شنیدین لطف میکنین مثل nintendo_ds عزیز ذکر کنین .

مرسی

emad_67
27-05-2009, 11:17
یکی لطفا سایت یا شماره ی گلدیران تله کام رو بده.
من می خوام یه viewty با این گارانتی بگیرم اصلا نیست که نیست تو بازار. همشون پارس کامتل اند.
ممنون

almgti_79
28-05-2009, 23:08
سلام . ممنون از راهنماییتون .

اگه تالا موردی براتون پیش اومده یا شنیدین لطف میکنین مثل nintendo_ds عزیز ذکر کنین .

مرسی

شما حتما اين تاپيك منو كه چند هفته قبل درست كردم را بخوان:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته تا دو سه روز ديگر تمام ماجراهايي را كه برام پيش آمده را كامل خواهم كرد....

درضمن ويوتي با گارانتي كامتل 245000 تومان هست نه 275000تومان

almgti_79
28-05-2009, 23:12
یکی لطفا سایت یا شماره ی گلدیران تله کام رو بده.
من می خوام یه viewty با این گارانتی بگیرم اصلا نیست که نیست تو بازار. همشون پارس کامتل اند.
ممنون

عماد جان زياد خودتو توي دردسر نيانداز، گلدايران ديگه گوشي هاي ال-جي را ارائه نميكنه.....

سايت:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

almgti_79
28-05-2009, 23:15
و اما مساله اي كه بايد در مورد گارانتي بگم اينكه حتما با گارانتي كامتل بخريد ولي چون الان وقت ندارم نميتونم توضيح بدم چگونه بايد باهاشون برخورد كنيد.....

تا دوسه روز آينده براتون توضيح خواهم داد....

emad_67
29-05-2009, 11:41
و اما مساله اي كه بايد در مورد گارانتي بگم اينكه حتما با گارانتي كامتل بخريد ولي چون الان وقت ندارم نميتونم توضيح بدم چگونه بايد باهاشون برخورد كنيد.....

تا دوسه روز آينده براتون توضيح خواهم داد.... اگه زودتر بگی خیلی ممنون میشم چون من می خوام برم یه viewty بخرم.
ضمنا پیگیر اون تاپیک "گاراتنی کامتل یعنی این" هم هستم :31:
منتظر ادامه ی داستانیم.
با تشکر

almgti_79
29-05-2009, 16:18
اگه زودتر بگی خیلی ممنون میشم چون من می خوام برم یه viewty بخرم.
ضمنا پیگیر اون تاپیک "گاراتنی کامتل یعنی این" هم هستم :31:
منتظر ادامه ی داستانیم.
با تشکر

‌چشم، سعي ميكنم زودتر بنويسمش:10:

البته داستان نيست، واقعيته:41: