PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فتوکپی رنگی

mohsensada
28-02-2009, 17:12
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز، از شما عزیزان کمک در مورد خرید دستگاه فتوکپی رنگی استوک می خواستم تا سقف 4 یا 5 میلیون باشد و از کجا تهیه کنم ؟
خیلی ممنون:20:

dehghani_a
28-02-2009, 17:17
سلام. برو يه سر به خيابان ايرانشهر
1 - دستگاه هاي canonالان خيلي تو بازار هستش
2 - هر دستگاهي خريدي يك آمپر داره كه نشون دهنده تعداد چاپي هست كه تاحالا كرده به اون دقت كن
3 - دستگاه خيلي بزرگ نخر كه دهنت رو صاف ميكنه
4 - حتما دستگاهd رو بخر كه همه دارن. و راحت تعمير ميشه
5 - اگه تونستي يه دستگاه نو بخر كه چند وقتي راحت باشي چون اكثر تعميركارا سواد ندارن و همشون تجربي كار ياد گرفتن
6 - راستي درامش حدود 500 هزار تومنه مواظب باش حتما سالم باشه

mohsensada
01-03-2009, 08:57
ببخشید می خواستم بیشتر در مورد این دستگاه و هزینه های تمام شده بدانم.
چون من خودم از چند نفر پرسیدیم دستگاه کونیکا را معرفی کرده اند ولی تردید دارم!

dehghani_a
01-03-2009, 10:55
كونيكا و مينوليتا دستگاه‌هاي چاپ ديجيتال و فتوكپي رنگي داره. دفترش هم تو بخارست هست. اسمش يادم رفته ولي يه ساختمان سبز دو نبش يه ذره پايين تراز ميدان آرژانتين است. همش هم آكبند ميفروشه. ولي چيزي كه الان همه استفاده ميكنن canon هست و دست دوم. يه سر به ايرانشهر بزن ولي خريد نكن . همه چي بپرس و شب برو خونه دودوتا چهارتا كن بعد بخر. اگه فكر كردي كمكي از دستم بر مياد باهام تماس بگير

mohsensada
02-03-2009, 11:30
چرا دراین جور سایتها برای جواب گرفتن از دوستان باید سالها صبر کرد و بلاخره تا خود طرف دستگاه موردنیاز را نخرد نمی فهمد که چی خوب است چی بد یعنی به عبارت دیگر کممممممممممممممممممممکم کنید!

mohsensada
07-03-2009, 09:15
چرا کسی از دوستان به من اطلاعات درست و حسابی نمی دهد.

dreamcolor
15-05-2009, 01:01
سلام
دستگاه کونیکا مینولتا دستگاه های خوبی ان البته چاپشون مات ( تارنه مات )
دستگاه های کانون چاپشون براق یعنی یه روغن دستگاه روجاهایی که چاپمیشه میکشه .
بهترین کار اینه بری توی دفاتر فنی از دستگاه های مختلفش چاپ بگیری از هر کدوم خوشت اومد ( از کیفیت چاپش ) اون دستگاه
روبخری .
دستگاه رو حتما استوک بخر ولی تر تمیزشو بگیر . معمولا خود دستگاه فروشا یه تعداد برگی گارانتی میدن .
همون طور که دوستمونم گفت تو خیابان ایرانشهر میتونی دستگاه رو بخری ( ولی اونجا نصب و چاپ نمیکنن وبهتر مدلشو همون
طور که گفتم از قبل دیده باشی .)
دستگاه نو یاشرکتی خیلی گرون وقتی ام که بخوای بفروشیش حد اکثر یک سوم قیمت ازت میخرن
یعنی با 4 تا 5 تومن نمیتونی دستگاه نو بخری دستگاه دیجیتالش اگه دستگاه باشه نو شرکتیش زیر 17 تا 18 میلیون نیست