PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا كسي تو ايران مك لارن اف 1 ديده؟؟؟

dehghani_a
28-02-2009, 15:46
سلام خدمت دوستان ماشين باز.... آقا من پنج شنبه 8/12/87 داشتم ميرفتم سمت تونل كندوان تو جاده چالوس ... يه دانه ماشين قرمز رنگ يه هو از روبرو اومد و من فقط نيم ثانيه تونستم ببينمش . اول فكر كردم فراري هست ولي از اونجا كه همه فراري ها رو ميشناسم اصلا شبيه فراري نبود. چون داشتم رانندگي ميكردم نتونستم برگردم ببينم ولي بالچه عقب خيلي بلندي داشت . حدودا 40 سانتي متري از ماشين زده بود بيرون. حالا ميخوام بدونم آيا اين ماشين يه فراري بوده يا يه مك لارن. رنگ قرمز ... ارتفاع خيلي كوتاه (فكر كنم از لامبورگيني هم كوتاه تر بود) .... و بالچه عقب خيلي بلند مشخصاتش بود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه كسي اين ماشين رو ديده ممنون ميشم منو از اين شك و دو دلي در بياره
اين هم مك لارن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_eb2010
28-02-2009, 16:35
خوابشو ببینی مک لارن تو ایران!!!!

metal_militia
28-02-2009, 19:13
من تو تهران فراری اف 430 قرمز دیدم احتمالا اون بوده
یک اوولوشن هم تو اون منطقه هست که واسه یه کرجی مایه داره شاید ماشین اون بوده

rami_hemi
01-03-2009, 12:28
آخه من موندم اولشن کجاش به فراری شبیه؟
خب من فکر نکنم این ماشین رو کسی بخره بیاره ایران .چون تا جایی که میدونم توی دبی هم نیست(تعدادش واقع محدوده)و بیشترشون تسو آلمان و انگیلس و آمریکا هستن .و الان دست کلکسیونرها قیمت بالایی داره .
احتملا یه فراری بوده از نوع 360 مودنا .

metal_militia
01-03-2009, 13:33
من منظورم بود ایشون خوب ندیده شاید اوو دیده والا میدونم هیچ شباهتی ندارند!

شاید هم 360 مودنا بوده
یا اف 430

dehghani_a
01-03-2009, 15:53
آقا دعوا نكنين واسه من بد آموزي داره . به جون خودم منم تو كف موندم كه ممكنه تو ايران مك لارن باشه!!!!!!!!!!! بگم كه فقط كسري از ثانيه ديدم فكر كن سر پيچ ( همون تونلي 2 متري بعد از سد كرج كه دقيقا سر پيچ هست و آينه گذاشتن) يه هو يه كوچولوي قرمز از كنارت رد ميشه سرتو برگردوني ميري تو دره. حالا من چيكار كنم؟ تنها چيزي كه منو تو شك انداخت شيشه جلوش بود كه خيلي شبيه مك لارن بود. در هر صورت مرسي كه بهم اهميت دادين و نوشتين

rami_hemi
01-03-2009, 16:33
حالا ما کی دعوا کردیم؟
من با رفیقم دعوا نمیکنم بحث میکنم
حالا خدا داند چی بوده
راستی این آواتر تو خودش کلی بد آموزی هستش

shahab_f
01-03-2009, 16:45
تو اینترنت که میدیدم مثه اینکه فقط تعداد 71 تا مک لارن f1 ساخته شده ، خداییش منطقیه یکیش تو خیابون اونم تو ایران در حال تردد باشه ؟

corey
01-03-2009, 16:47
تا اونجا که من اطلاع دارم 69 تا مکلارن f1 تولید شده که نصف این تعداد نمونه هایمشابه مدل های مسابقه ایش هستند که تو بسیاری از کشورها اجازه تردد ندارن

prowler88
03-03-2009, 16:18
الان زوده. اگه یه روزی تعرفه ها رو برداشتن خدا رو چه دیدی؟ شاید بوگاتی هم دیدیم.
تا امروز چند مدل لامبورگینی و فراری وارد شدن. از ماشینای دیگه هم میشه به رولزرویس فانتوم. مازراتی. Slr. اشاره کرد. یه هامر هم جدیدا اومده هر روز خیابونا رو متر میکنه.

NaderYousefi
17-02-2010, 10:06
دوستان سلام
مسخواستم بدونم mitsubishi lancer evolution تو ایران هست؟
آیا کسی دیده؟
اصلا پلاکش میکنن؟
قیمت تقریبیش چقدره؟
ممنون میشم یکی بهم جواب بده
nader.nyousefi@hotmail.com

kiakianokia
29-03-2010, 17:48
من شورلت كوروت ديدم...:5:

Amin-Nasim
29-03-2010, 18:23
من شورلت كوروت ديدم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

این رو در اینجا می نوشتید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

poria_mc
03-04-2010, 22:50
سلام خدمت دوستان ماشين باز.... آقا من پنج شنبه 8/12/87 داشتم ميرفتم سمت تونل كندوان تو جاده چالوس ... يه دانه ماشين قرمز رنگ يه هو از روبرو اومد و من فقط نيم ثانيه تونستم ببينمش . اول فكر كردم فراري هست ولي از اونجا كه همه فراري ها رو ميشناسم اصلا شبيه فراري نبود. چون داشتم رانندگي ميكردم نتونستم برگردم ببينم ولي بالچه عقب خيلي بلندي داشت . حدودا 40 سانتي متري از ماشين زده بود بيرون. حالا ميخوام بدونم آيا اين ماشين يه فراري بوده يا يه مك لارن. رنگ قرمز ... ارتفاع خيلي كوتاه (فكر كنم از لامبورگيني هم كوتاه تر بود) .... و بالچه عقب خيلي بلند مشخصاتش بود
اتومبیلی که شما رویت کردید به احتمال 99 درصد یک دستگاه فراری قدیمی بوده(نه زیاد قدیمی و نه زیاد جدید! در واقع یه کلاسیک مدرن!) مدل دقیقش رو نمیدونم ولی این ماشین دست یه بنده خداییه به اسم امیرحسین کیانفر!(نسبتش با کیانفر معروف چیه خدا میدونه!) سالهاست این ماشین دست ایشونه و پاتوقشون هم ویلای شخصیشون در نمک آبروده! باز اگه نیاز به اطلاعات بیشتر دارید میتونم این بنده خدا رو گیر بیارم!

S@nti@go_s&k
03-04-2010, 22:58
الان زوده. اگه یه روزی تعرفه ها رو برداشتن خدا رو چه دیدی؟ شاید بوگاتی هم دیدیم.سلام

من تهران بوگاتی دیدم تقریبا چند هفته پیش

من شنیده بودم یکی از اون تعداد محدود بوگاتی واسه یه ایرانی هستش ولی مثه اینکه طرف ور داشته

اورده اینجا به هر حال من زیارتش کردم :27:

البته اینم اضافه کنم میخواستم عکس بگیرم ولی زن طرف تو ماشین بود خودشم رفته بود مغازه :دی

farshad bugatti
04-04-2010, 11:59
سلام

من شنیده بودم یکی از اون تعداد محدود بوگاتی واسه یه ایرانی هستش ولی مثه اینکه طرف ور داشته

اورده اینجا به هر حال من زیارتش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

البته اینم اضافه کنم میخواستم عکس بگیرم ولی زن طرف تو ماشین بود خودشم رفته بود مغازه :دی

کدوم خیابون اگه از پاتوقش اطلاعی داشتین حتما خبر دهید چون من خودم تهران هستم و میتونم پیداش کنم!

S@nti@go_s&k
04-04-2010, 12:05
سلام

والا 1 هفته جلوترش که درست و حسابی ببینمش تو آزادی دیدم

ولی یه لحظه دیدم باور نکردم بوگاتی باشه تا اینکه 2 هفته پیش تو مرزداران دیدمش

shahroozm
04-04-2010, 12:23
تو اینترنت که میدیدم مثه اینکه فقط تعداد 71 تا مک لارن f1 ساخته شده ، خداییش منطقیه یکیش تو خیابون اونم تو ایران در حال تردد باشه ؟

به نظر من منطقیه..چون تو ایران انقدر مولتی میلیاردر هست که این ماشینا واسشون هیچی نیس

rami_hemi
04-04-2010, 20:39
به نظر من منطقیه..چون تو ایران انقدر مولتی میلیاردر هست که این ماشینا واسشون هیچی نیس

ولی این منطقی نیست که الان این ماشین یکی از کمیابترین سوپر اسپرتها هستش و تمام صاحبان اون به این راحتی حاضر به فروش نمیشن و مطمئن باش که این ماشین توسط هیچ ایرانی حتی توی خارج از ایران هم خریداری نشده
بوگاتی ویرون با تولید بیشتری نسبت به مکلارن الان فقط دو تا از مالکانش ایرانی الاصل هستن
مکلارن اف 1 بسته به نمونه و شماره شاسی الان بالاتتر از 2 میلیون دلار قیمت داره و هیچ کلسیونری حاضر نیست این ماشین رو بفروشه
اگه فروشش اینقدر راحت بود چرا لویس همیلتون برای قول قهرمانی توی فصل 2008 از مسولان تیم درخواست کرده بود مکلارن نقره ای توی موزه مکلارن رو بعد قهرمانی بهش بدن ؟
یعنی با در آمدهای تبلیغاتی و یک فصلش نمیتونست بخره؟

corey
04-04-2010, 21:54
کلا آمار دقیقی از تعداد مکلارن تولیدی نیست ولی طبق شنیده ها 79 عدد مکلارن اف1 که مجوز تردد تو خیابونا داشته باشن تولید شده
که از این تعداد چندتاشون تو موزه هستن
چند تا هم امیر برونئی داره !!!!!!!!!!!!!!

ضمنا این ماشین الان به وضعیتی رسیده که اگه کسی هم داشته باشه ازش استفاده نمیکنه چون مکلارن خیلی زود جز اتومبیل های کلکسیونی شد

در کل مکلارن تو بدترین زمان ممکن تولید شد وگرنه تولیدش فراتر از این حرفا بود

bleu2u4u
14-04-2010, 07:39
سلام

اورده اینجا به هر حال من زیارتش کردم

البته اینم اضافه کنم میخواستم عکس بگیرم ولی زن طرف تو ماشین بود خودشم رفته بود مغازه

خیلی بعیده
نه بخاطر اینکه ایرانی جماعت پولش رو نداشته باشه
بیشتر بخاطر اینکه نگه داری این ماشین توی ایران غیرممکنه
فکر کنم طرف هر بار که ماشین رو ببره لاستیکاش رو عوض کنن تا بخواد برگرده ایران دوباره باید بره برای عوض کردنشون
یا خیلی ز خدمات دیگه که نگه داری این ماشین رو توی ایران غیرممکن میکنه

rami_hemi
14-04-2010, 07:47
من بازم باور ندارم بوگاتی وارد ایران شده باشه .
چون اولا این ماشین 1 میلیون و خورده ای دلاری تو هیچ یک از کشورهای منطقه دست هیچ ایرانی نیست تعدادی از اونها فقط تحت تملک چند شیخ عرب هستن.
من تنها دو مالک بوگاتی ویرون ایرانی الاصل رو میدونم وجود داره که یکی ساکن لس انجلس هستش و دیگری آرش فربد ساکن انگلیس هستش .
و هیچچ احتمالی نیست که این ماشین رو وارد ایران کرده باشن .

amd>intel
14-04-2010, 08:12
صرف نظر از قیمت تو این خیابانهای داغون تهران واقعا حیفه این ماشینها

corey
14-04-2010, 10:56
رامین همچین بعید هم نیستا
اصولا نصف بیشتر خریداران سوپر اسپرت ها مثل فراری انزو و بوگاتی و...دوست ندارن اسمشون به عنوان خریدار ماشین توسط کمپانی فاش بشه و کمپانی هم این موضوع محرمانه نگه میداره

فعلا یه مورسیه لگو اسپایدر زرد رنگ داره ت تهران برای خودش میچرخه !!!!!!!!
مثل اینکه صاحابش خیلی بی کاره چون تو این مدت کوتاهی که وارد شده نصف تهران ماشینش دیدن:دی

poria_mc
14-04-2010, 21:51
فعلا یه مورسیه لگو اسپایدر زرد رنگ داره ت تهران برای خودش میچرخه !!!!!!!!
مثل اینکه صاحابش خیلی بی کاره چون تو این مدت کوتاهی که وارد شده نصف تهران ماشینش دیدن
این ماشین همونیه که با گالاردو و اون هامر H2 خاکستری رنگ توسط آرت سنتر کیانفر وارد شده!

westfield_alireza
19-04-2010, 13:30
اون ماشین وست فیلد بوده و در حال حاضر 4 دستگاه در ایران وارد کردیم که شما میتونین از نزدیک این اتومبیل رو ببینید.

rami_hemi
20-04-2010, 08:30
خیلی معذرت میخوام وستفیلد و گالاردو خیلی باهم فرق دارن حداقل میشه این رو تشخیص داد
من واقعیت تا حالا منتظرم شما یه عکسی از وستفیلدتون بذارید
ولی مطمئن باشید این ماشین با همه جذابیتهاش این قدر ارزش نداره.
و یادتون باشه من رو هیچ وقت محکوم نکنید که از امکانات و قابلیتهای این ماشین خبر ندارم!
چون حتی ساختار شاسی این ماشین رو هم دقیقا میدونم .

meto_895
09-07-2010, 16:40
این ماشین واقعا تو ایران است خوش بحال صاحبش چه حالی میکنه با این ماشین قیمتش دقیق چنده

Amin-Nasim
10-07-2010, 20:45
این ماشین واقعا تو ایران است خوش بحال صاحبش چه حالی میکنه با این ماشین قیمتش دقیق چنده

فکر کنم 95 میلیون تومن ناقابل