PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک راجع به خرید گوشی تا 600000 تومان

farhadm
28-02-2009, 10:26
سلام دوستان، خسته نباشین.
من چند وقته می خوام یه گوشی بخرم ولی توش موندم چی بگیرم.
چیزایی که خیلی واسم مهم هست:
1- دوربین با کیفیت بالا (هم عکس برداری و هم فیلم برداری) -->(بسیار مهم!)
2- صفحه نمایش حتی الامکان بزرگ.
3- صدای خوب
4- جنس خود گوشی هم خوب باشه (عالی باشه)

مهم نیست که این گوشی پاکت پی سی باشه یا هر چیز دیگه ای.

farhadm
28-02-2009, 10:28
ضمناً تو بعضی تاپیکهای دیگه دیدم بعضی از دوستان گوشی های lg رو پیشنهاد می دادن ولی من خودم یه جورایی گوشی lg تو دلم نیست. حالا اگه اشتباه می کنم منو توجیه کنین. ساسونگ هم بعضی از دوستانی که گرفتن خاطره خوبی باهاش ندارن. شاید هم شانس اونا بوده!!

meghdaad
28-02-2009, 11:35
ویوتی ال جی 5 میلیون تا فروش داشته گوشیهای جاوای ال جی و سامسونگ محدودیت نصب نرم افزار تا 3 مگابایت دارن اکثر نرمافزارای جاوا زیر 2 مگابایته فقط نقشه تهران 4 مگاباته ولی هر چند تا نرم افزار زیر 3 مگابایت میتونی همزمان روش نصب کنی.
همه ما از گوشی های نوکیا داشتیم و همه ما هنگ کردن اکثر گوشی های نوکیا دیدیم، ولی هیچ وقت به هنگ کردنش گیر نمیدیم و هر موقه از گوشی های الجی و سامسونگ میخوای سوال بپرسیم اولین سوال مون هنگ کردن اون گوشی مورد نظره
من حدود یک ماهه رنورار دارم و هنگ هم نکرده.
این که میگم سلیقه ست و سلیقه همه با هم فرق میکنه ولی فکر نکنم گوشیی از رنوار طراحیش قشنگتر باشه.
اگه بهترین کیفیت عکاسی تو گوشی های در حال حاضر میخوای بدون شک رنوار
تاچ 3 اینچ
8 مگاپیکسل
زنون
فیلمبرداری عالی
2 روز شارژ نگه میداره
کیفیت صداش هم عالی
هندزفریش هم با کیفیت
اطلاعات بیشر از اینجا ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Iman_m123
28-02-2009, 12:50
به نظر من گوشی omnia گوشی خوبی هست ولی خب دوربینش 5 هست وگرنه بقیه چیزهایی رو که میخوای داره ( WM هست )

گوشی بعدی هم رنوار هست که البته سیستم عامل نداره ولی دوربینش 8 هست و در ضمن برای عکسبرداری خیلی خوبه ولی یکمی رنگهاش رو زیاد میکنه

گوشی innov8 هم گوشی خیلی خوبی هست سیمبین هست و دوربین 8 داره ولی تاچ نیست
گوشی pixon هم هست که دوربینش با دوربین innov8 یکی هست فقط تاچ هست و سیستم عامل نداره

موفق باشی :40:

Michael Ropy
28-02-2009, 12:52
من حرف مقداد جان رو تایید میکنم. رنوار بهترین انتخاب شماست. عکس برداری و فیلمبرداری عالی. صدای با کیفیت و بلند. 3صفحه اینچ تاچ اسکرین. قیمت با گارانتی کامتل 460 تومان!!! حتما به این تاپیک سر بزن اطلاعات بیشتر اینجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

S@nti@go_s&k
28-02-2009, 13:08
سلام
رنوار + پیکسون
بهترین انتخاب ها هستن

mhshaker71
28-02-2009, 23:25
توی گوشی های نوکیا n82 بهترین دوربینو داره.