PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در رابطه با خرید دوربین دیجیتال

Sasuke-7
28-02-2009, 04:33
با سلام خدمت تمامی اساتید
من جدیدا می خوام برای یکی از دوستام یک دوربین دیجیتال بخرم تا 150 تومان
ببخشید یه کم من وارد نیستم کمک می خواستم می خوام توی این قیمت این امکانات داشته باشه اگه سوتی دادم بدونید تاحلا اخه نخریدم!
می خوام پشتش ال سی دی داشته باشه برای نمایش
نمی خوام لنز دار زیاد باشه تو مایه های سبک و توی جیبی
رم خور باشه
کیفیت فیلمبرداریش هم خوب باشه نمی خوام مثلا 6 مگاپیکسل باشه ولی کیفیت فیلم برداریش vga باشه
فوکوس اتوماتیک باشه
اگر فلاش زنون داشته باشه چه بهتر
خوب می خوام نظرتونو در چند مورد بدونم
اول اینکه چه مارکی بگیرم
دوم اینکه باتری خور باشه بهتره یا اینکه شارژری باشه

مثلا دوستان کمی سرچ کردم w120 خیلی خوشکل ولی تنها ایرادی که داره کیفیت فیلمبرداریش پایینه یه چیزی توی مایه های همین w120 ولی کیفیت فیلمبرداریش هم بالا باشه

vahid_civil
28-02-2009, 04:43
من هفته پیش همین 120 رو خریدم 149 تومن از نمایندگیش.2 گیگ مموری هم داره.

prowler88
28-02-2009, 13:31
اولا الان همه ی دوربین هایی مه تو این قیمت هستند تمام این مشخصاتی که گفتی رو دارن. نباید با دوربین موبایل مقایسه کنی.
دوما w120 کیفیت فیلم برداریش VGA هست. اگه VGA برات کمه باید بری سراغ HD.
به نطر من VGA جواب کارتو میده. هر چی باشه داری دوربین عکاسی میخری نه فیلمبرداری. حجم فیلم HD هم خیلی بالاتره زیاد نمیتونی باهاش فیلم بگیری.
خودت بین SONY W120 و Panasonic LZ8 انتخاب کن.

J_Mani
28-02-2009, 14:02
اولا الان همه ی دوربین هایی مه تو این قیمت هستند تمام این مشخصاتی که گفتی رو دارن. نباید با دوربین موبایل مقایسه کنی.
دوما w120 کیفیت فیلم برداریش vga هست. اگه vga برات کمه باید بری سراغ hd.
به نطر من vga جواب کارتو میده. هر چی باشه داری دوربین عکاسی میخری نه فیلمبرداری. حجم فیلم hd هم خیلی بالاتره زیاد نمیتونی باهاش فیلم بگیری.
خودت بین sony w120 و panasonic lz8 انتخاب کن.

سلام
من با سري w سوني موافق نيستم لنز ظريفي دارند قابل تعمير هم نيستند ولي سري lz پانا بسيار خوبه:20:

Sasuke-7
28-02-2009, 15:03
من هفته پیش همین 120 رو خریدم 149 تومن از نمایندگیش.2 گیگ مموری هم داره.
راضی هستی ازش اگه می تونی یه 10 ثانیه فیلم بگیر اپ کن من ببینم کیفیتش چطوره خیلی ممنونت میشم!

Sasuke-7
28-02-2009, 15:10
دوما w120 کیفیت فیلم برداریش vga هست. اگه vga برات کمه باید بری سراغ hd.
به نطر من vga جواب کارتو میده. هر چی باشه داری دوربین عکاسی میخری نه فیلمبرداری. حجم فیلم hd هم خیلی بالاتره زیاد نمیتونی باهاش فیلم بگیری.
خودت بین sony w120 و panasonic lz8 انتخاب کن.
خوب شما میشه قیمت این پاناسونیک رو دقیق بگید توی سایت دیجیکالا نبود قیمتش بعد اگه بخوام hd بگیرم توی این قیمت چیز خوبی پیدا میشه که عکس هم بگیره و کیفیتش خوب باشه

سلام
من با سري w سوني موافق نيستم لنز ظريفي دارند قابل تعمير هم نيستند ولي سري lz پانا بسيار خوبه:20:
شما خودتون بیشتر کدام رو معرفی می کنید من زیاد نمی خوام استفاده کنم در ضمن الان که دیدم این سونی خیلی خوشگلتره نصبت به پاناسونیکه!

Sasuke-7
28-02-2009, 15:15
میشه قیمت این مدل ها رو هم بگید و بگید کدام بهتره بینشون دیگه کم کم بعد اینکه وحید جان کیفیت فیلمبرداری 120 رو نشون داد یکدام انتخاب می کنم!
W120 که گفتید 149 تومان!
Panasonic LZ8
IXUS 80
Ixus 85
این دوتای اخری کانون هستش بعد می خواستم ببینم اونا چی امکاناتی که من گفتم رو دارند کجا می تونم عکسبرداری این دوربین ها رو ببینم؟

prowler88
28-02-2009, 16:11
راستش قیمت ندارم ولی به احتمال بسیار زیاد lz8 تو همین محدوده ی قیمته. فیلمبرداریش هم 848x480 هست.
سونی با فلاش سریعتر عکس میگیره و خوشگلتره. ولی پاناسونیکه در عوض کیفیت ال سی دیش بالاتره و زومش بیشتره.
من خودم پاناسونیک رو پیشنهاد میکنم.

forhuonly
28-02-2009, 17:48
ببخشید اینجا میگم (برای نزدن تاپیک تکراری)
تا 300 تومن دوستان چه دوربینی رو پیشنهاد میدن؟
( استفاده خانگی، کامپکت و آماتور،فابلیت فیلمبرداری مناسب و پیوسته، قابلیت ارتقای حافظه، باطری قابل شارژ، کوچک و شکیل باشه)
ممنون

prowler88
28-02-2009, 18:01
( استفاده خانگی، کامپکت و آماتور،فابلیت فیلمبرداری مناسب و پیوسته، قابلیت ارتقای حافظه، باطری قابل شارژ، کوچک و شکیل باشه)
ممنون

همون طور که گفتم قیمت دستم نیست. ولی از این مدل هایی که میگم هر کدوم که نزدیک به بودجه ت بود رو بگیری خوبه.
Canon: Ixus 870 IS, SX110 IS
Panasonic: TZ5, FZ28
Fuji: F100fd

forhuonly
28-02-2009, 18:55
همون طور که گفتم قیمت دستم نیست. ولی از این مدل هایی که میگم هر کدوم که نزدیک به بودجه ت بود رو بگیری خوبه.
Canon: Ixus 870 is, sx110 is
panasonic: Tz5, fz28
fuji: F100fd

ممنون دوست عزیز

Sasuke-7
28-02-2009, 19:16
راستش قیمت ندارم ولی به احتمال بسیار زیاد lz8 تو همین محدوده ی قیمته. فیلمبرداریش هم 848x480 هست.
سونی با فلاش سریعتر عکس میگیره و خوشگلتره. ولی پاناسونیکه در عوض کیفیت ال سی دیش بالاتره و زومش بیشتره.
من خودم پاناسونیک رو پیشنهاد میکنم.
میشه یه عکس از این پاناسونیک بندازی می خوام کیفیت دوربینشو ببینم!

prowler88
28-02-2009, 22:12
میشه یه عکس از این پاناسونیک بندازی می خوام کیفیت دوربینشو ببینم!

برو این تو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Raptor 2009
03-03-2009, 19:12
پاناسونیک مشکل نویز داشتن دوربیناش رو هنوز که هنوزه نتونسته حل کنه..ولی در مجموع دوربین خویش fz28 و g1 هستش.lz2 اش رو من دارم 2 3 سالی میشه یدونه عکس باهاش ننداختم..دوربین موبایلو بهش ترجیح میدم!

poloton7
03-03-2009, 19:31
من به شما این مدل را پیشنهاد می کنم که دوربین نسبت به پول شما به نظر من بهترین گزینه است
canon power shot a590 is
برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahidsport
03-03-2009, 20:46
سلام
من می خوام برای یکی از دوستام دوربین بگیرم در حد 300 تومن یه کی دو مدل اگه معرفی کنید که در بازار تهران باشه ممنون میشم

عکسای دوربین های SONY رو دیدم ولی فکر میکنم دوربین های Canon بهتر درسته؟

راستی این Canon مدلی به اسم G9 داره؟

قیمت ‍Canon SX10 IS دوربین چنده؟

CANON - PowerShot S5 IS چند قیمتش ؟

prowler88
03-03-2009, 22:24
سلام
من می خوام برای یکی از دوستام دوربین بگیرم در حد 300 تومن یه کی دو مدل اگه معرفی کنید که در بازار تهران باشه ممنون میشم

عکسای دوربین های SONY رو دیدم ولی فکر میکنم دوربین های Canon بهتر درسته؟

راستی این Canon مدلی به اسم G9 داره؟

قیمت ‍Canon SX10 IS دوربین چنده؟

CANON - PowerShot S5 IS چند قیمتش ؟

دوست عزیز این مدل هایی که میگین دارن از دور خارج میشن و مدل های جایگزین دارن.
Canon G9 ---> G10
Canon S5 IS ----> SX10

مدل Fujifilm FinePix F100fd قیمتش تو این حدوده. دوربین خوبیه. خودم از دوربینای فوجی خوشم نمیاد ولی این عالیه.

J_Mani
04-03-2009, 16:21
ممنون

سلام
fx180‌ يا fx38 پاناسونيك رو ي نگاه بكن خوشت مياد:46: