PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تورو خدا کمکم کنید(مشکل در اپدیت انتی ویروس)

khoffashe_shab
27-02-2009, 17:23
عزیزان سلام!!!
************ من بعد از خدا امیدم به شماست
من انتی ویروس Mcafee Total Protection رو از اینترنت توی پک خریدم اوونم با f*ree gate
ادرس عمومو تو عربستان دادم بعد اوون برام پست کرد حالا کاری نداریم!
مکافی رو اگه بدست بیاری مثل nod بچه بازی نداره فقط باید رجیسترش کنی که اوون هم رایگانه!! اما توی ایران وبا IP ایرانی قابل رجیستر نیست که من با f r e e g a t e رجیستر کرم بعد از رجیستر میتونی راحت اونو یا از خود نرم افزار یا بصورت دستی میتونی update کنی!من ساکن بروجردم واینترنت توی خونه سرعت بالایی نداره پس من میرم کافی نت و با سرعت فوق العاده اپدیت هاشو که یه فایل *.rar است من اونو استرکت میکنم چند فایل *.dat ویه فایل *.exe است به نام validate .exeولی من وقتی اونو اجرا میکنم یه لحظه یه صفحه ی داس باز میشه که سریع میره بعد که توی برنامه میرم میبینم که اپدیت نشده! من همین کارو توی safe mode هم انجام دادم ولی بازم کار نکرد تا اینکه یه روز محل فایلای اپدیتو تو خود نرم افزار پیدا کردم که دقیقا هم نام فایل های اپدیت جدید بودند بعد اونارو جایگزین قبلی ها کردم ولی انتی ویروس خراب شد یعنی اسکن نمیکرد و ارور میداد.خلاصه من هر ترفند و بلایی که شما بگید سر این مکافی اوردم ولی نشد که نشد از خود فروم مکافی هم سوال کردم ولی هرکه یه ضری زد! حالا من دیگه جز شما دیگه جایی نمیشناسم که بتونه کمکم کنه! فقطخواهشا نگید که بجای مکافی چیز دیگه نصب کنم چون خیلی مکافی رو دوس دارم و حاظر نیستم عوضش کنم! اینم ادرس اپدیت های مکافی شاید لازم باشه که دانلود کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اوون اولی رو دان کنید لطف کنید جواب منم بدین