PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايی

merikh_merikh
27-02-2009, 16:51
سلام.
دوستان من الان در حال حاظر پی1 دارم.اينم بگم که ازش راضي هستم و مشکلي باش ندارم.ولي در جايی کار پيدا کردم و گفتم حالا که پول دستم مياد گوشيمو بفوروشم و برم يه يی71 بگيرم.
نظره شما چيه؟به نظره شما ارزش داره که پی1 را با يی71 عوض کنم؟

S@nti@go_s&k
27-02-2009, 18:29
سلام
نه ارزش نداره

Diego
27-02-2009, 18:34
موقعی که میخوای گوشی جدید بخری,سعی کن در جا نزنی.همیشه اگه گوشی جدیدت از همه نظر به گوشی الانت برتری داشت خرید کن.

meghdaad
27-02-2009, 19:04
تو که گوشی تاچ استفاده کردی گوشیای دیگه ای که تاچ نباشن برات جذابیت نداره.
ای 71 صفحه نمایش ش هم کوچیکتره و فقط جی پی اس بیشتر داره در عوض تاچ نیست دنبال یه تاچ بهتر از پی وان بگرد.

Samsung i780 این مدل برات بهتره دوربینش 2 ـه ولی وای فای و چی پی اس هم داره،ویندوز موبایل هم هست. نشانه گر موس نوری هم داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیستم عاملش ویندوز موبایل ورژن 0/6.
2.55 اینچ. 320 در 320 پیکسل.
128 مگابایت حافظه داخلی
دوربین 2 مگاپیکسل، فیلمبرداری QVGA@15fps.
فلش ندارد
قیمت: خدمات پارسه 3,200,000 ریال

merikh_merikh
27-02-2009, 23:42
از همگی ممنون.
دوستان من میخام گوشی مورد نظر یک صفحه کلید کامل داشته باشه و کشابی هم نباشه.
مثل پی1 یا یی71 ساده باشه ولی به همراه کیبرد کامل بازم مثل پی1 و یی71 و کارایی بالایی هم داشته باشه بازم مثل پی1 یا یی71

AryanLand
28-02-2009, 12:57
سلام.

در تایید حرفهای مهرداد باید بگم شما چون با تاچ اسکرین کار کردی دیگه نمیتونی با گوشیهای غیر تاچ کار کنی(لااقل در مورد خودم و چند تن از بستگان و دوستانم اینطور بوده)اگر خواستی غیر تاچ بگیری اول یک گوشی بصورت غرضی هم شده بگیر تست کن اگر راحت بودب بخر وگرنه برو دنبال یک تاچ اسکرین دیگه.

hamid00009
28-02-2009, 14:41
به نظر من برو به سمت ویندوز موبایل

dehghani_a
28-02-2009, 14:49
دوست عزيز همه زورتو بزن كه يك htc بخري با همه امكانات كه يه قدم جلو بري وگرنه با عوض كردن گوشيت با شرايطي كه گفتي چيزي به دست نمياري كه ذوق كني

merikh_merikh
28-02-2009, 19:02
دوستان من لپ تاپ دارم و ویندوز موبایل به کارم نمیاد.
میخام سیمبین باشه.

AryanLand
01-03-2009, 00:11
میخام سیمبین باشه.

سلام.

با اینکه میدونم تعصب خاصی نسبت به سیمبیان داری اما پیشنهاد میکنم یک ویندوز موبایل بگیری.یکبار امتحان کن .منم لپ تاپ دارم اما به واقع این دو تا زمین تا آسمون با هم فرق دارن.اصلا" هر کدوم برای کاری ساخته شدن .
من حاضرم سر هر چی بگی شرط ببندم اگر یکبار یک گوشی که وین مو داره بگیری دیگه هیچوقت سراغ سیمبیان نمیری.شما با این مدل گوشیها واقعا" به معنای تکنولوژی پی خواهی برد.اینکه شما میتونی با تغییرات همون چیزی رو داشته باشی که میخوای نه اون چیزی که شرکت سازنده میخواد.

البته فقط در حد یک پیشنهاد.!!!:46:

شاد و پیروز باشید.

merikh_merikh
01-03-2009, 00:35
سلام.

با اینکه میدونم تعصب خاصی نسبت به سیمبیان داری اما پیشنهاد میکنم یک ویندوز موبایل بگیری.یکبار امتحان کن .منم لپ تاپ دارم اما به واقع این دو تا زمین تا آسمون با هم فرق دارن.اصلا" هر کدوم برای کاری ساخته شدن .
من حاضرم سر هر چی بگی شرط ببندم اگر یکبار یک گوشی که وین مو داره بگیری دیگه هیچوقت سراغ سیمبیان نمیری.شما با این مدل گوشیها واقعا" به معنای تکنولوژی پی خواهی برد.اینکه شما میتونی با تغییرات همون چیزی رو داشته باشی که میخوای نه اون چیزی که شرکت سازنده میخواد.

البته فقط در حد یک پیشنهاد.!!!:46:

شاد و پیروز باشید.
سیمبین تمام نیاز های منو بر طرف میکنه.من تعصب ندارم.همان طور که گفتم چون سیمبین تمام نیاز های منو بر طرف میکنه برای من خوبه.
اینم بگم که من با گوشی های ویندوز موبایل هم کار کردم.......
ولی پیشنهاد خوبی دادین.

Diego
01-03-2009, 13:33

؟؟؟؟؟؟!!!!!!:18: مگه قراره جای لپ تاپتو بگیره؟

merikh_merikh
01-03-2009, 14:29
؟؟؟؟؟؟!!!!!!:18: مگه قراره جای لپ تاپتو بگیره؟
نههههههههههههه!!!!!!!نمیخام هر دو ویندوز باشن.دوست دارم گوشیم سیمبین باشه.
البته با توجه به تمام این موارد دارم روی ایکس1 فکر میکنم.نظرتون چیه؟
البته میخام ایکس1 را برای خواهرم بگیرم و پی1 را برای خودم نگه دارم و گاهی از ایکس1 استفاده کنم.نظرتون چیه؟
چون من زیاد از ویندوز خوشم نمیاد و سیمبین را ترجیح میدم.قبلن در این مورد زیاد بحث شده دیگه این جا نشه بهتره چون به جنگ و جدال کشیده میشه........
حالا نظرتون در این مورد چیه که پی1 را نگه دارم و برای خواهرم ایکس1 بگیرم؟

meghdaad
01-03-2009, 21:18
نههههههههههههه!!!!!!!نمیخام هر دو ویندوز باشن.دوست دارم گوشیم سیمبین باشه.
البته با توجه به تمام این موارد دارم روی ایکس1 فکر میکنم.نظرتون چیه؟
البته میخام ایکس1 را برای خواهرم بگیرم و پی1 را برای خودم نگه دارم و گاهی از ایکس1 استفاده کنم.نظرتون چیه؟
چون من زیاد از ویندوز خوشم نمیاد و سیمبین را ترجیح میدم.قبلن در این مورد زیاد بحث شده دیگه این جا نشه بهتره چون به جنگ و جدال کشیده میشه........
حالا نظرتون در این مورد چیه که پی1 را نگه دارم و برای خواهرم ایکس1 بگیرم؟
منم باهات موافقم گستره کارایی WM و سیمبین تقریبا مثل هم هستند و هر کسی ممکنه با یکی از اینا راهت تر باشه اگه اینطور نبود نوکیا N97 و SE آیدو WM طراحی میکردن ولی اینطور نشده و برای سلیقه های مختلف گوشیهای مختلف با سیستم عاملهای مختلف طراحی کردند. پس حالا که سیمبین می خوای صبر کنی یکی از این 2 مدل N97 یا آیدو بگیری برات بهتره.
ولی X1 گوشی دخترونه ای نیست اگه خوشش اومده بگیر ولی قیمت بالای این گوشی به امکاناتش نمیارزه بازم اینجا i780 پیشنهاد میکنم ولی اگه هزینه برات مهم نیست بگیر بالاخره X1 از i780 بالاتره ولی اگه خودم میخواستم ویندوز موبایل بگیرم یا آمنیا یا i780 میگرفتم البته فکر کنم از آمنیا خوشت نیاد چون کیبرد نداره. و خودت فعلا P1 نگه دار تا اینکه بعد از تولید HTC Touch Pro2 و N97 و آیدو یکی انتخاب کن(Touch Pro2 ویندوز موبال). اینم بگم دگمه های X1 ریز هستن ولی HTC Touch Pro2 دگمه هاش بزرگتره و LCD بزرگتر و کاملا وسط گوشی ودر هنگام استفاده ار کیبرد راحتتر از Touch Pro است، X1 هم تقریبا LCDیش وسط.

merikh_merikh
01-03-2009, 23:46
با نظرات شما کاملن موافقم و بش عمل میکنم.
ولی ایدو نمیگرم.در خوب بودنش شکی نیست ولی من دوست دارم گوشی مورد نظر کیبرد داشته باشه.
در مورد سامسونگ هم از اومنیا به خاطره نداشتن کیبرد خوشم نمیاد در مورد ای780 هم چیزی نمیدونم.
در مورد HTC Touch Pro2 و N97 بات موافقم و به نظرم گوشی های خوبی هستن.البته با توجه به این که میخام سیمبین باشه ان97 بهتره.
دوستان کسانی هم که یی71 دارن اگه بیان یه نظری در مورد گوشیشون بدن ممنون میشم.اخه تا به حال در موردش چیزی نشنیدم و تا به حال ندیدمش و باشم کار نکردم......
کاشکی یه گوشی ای هم معرفی میکردین که کشابی نباشه.اخه من از کیبرد گوشی زیاد استفاده میکنم و فکر کنم تمام گوشی های کشابی در صورت زیاد باز شدن به مورور زمان کمی لق میشن.تازه من گوشیم دسته خیلی ها میره و در صورت کشابی بودن........

Ava UK
02-03-2009, 00:27
به نظر من همون E71 رو بگیری خوبه. بعد از ای71 میتونی به
Palm Treo Pro فکر کنی.

مشخصات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد یک انتخاب دیگه داری به اسم
624 مگاهرتز سی پی یو داره BlackBerry Bold 9000

در در آخر هم
HP iPAQ 910c

مشخصات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

merikh_merikh
05-03-2009, 00:42
دوستان به خاطره توضیحاتی که دادین ممنون.
دوستان حالا چه کار کنم؟از یک طرف از ایکس1 خوشم اومده و دوست دارم یک بار هم ویندوز موبایل داشته باشم و از طرفی دوست دارم با یی71 هم کار کنم ببینم چه طور گوشی ای میباشد.....
البته اینم بگم که دیگه پی1 را نمیفروشم چون تمام نیازهامو برطرف میکنه.میخام یکی از این دو گوشی (ایکس1 یا یی71)را برای خواهرم بگیرم که گاهی هم خودم برای تنوع استفاده کنم.در واقع به اسم خواهرم ولی همش دسته خودمه........
حالا چه کنم؟از یه طرف سیمبین را خیلی قبول دارم و از طرفی ویندوز موبایل هم برای تنوع خوبه.

S@nti@go_s&k
05-03-2009, 01:17
سلام
x1 خیلی سرتره شک نکن :40:

hasanmotori
05-03-2009, 02:28
سيمبين درسته كه همه نياز هارو پاسخ ميده ولي جذابيت زيادي نداره ولي wm‌ هم نياز هارو پاسخ ميده هم جذابه(البته خود wm كه نه ولي پوسته هايي كه شركتها روي اون گزاشتن جزابيت ايجاد كرده)
شما كه خودت p1 داري ي گوشي بگير كه يكم فرق داشته باشه
x1 خيلي بهتره

merikh_merikh
05-03-2009, 10:18
به احتمال زیاد ایکس1 را میگیرم.
ولی الان نمیتونم.چون در حال حاضر 600هزار تومان پول دارم.باید وایسم تا 700 بشه....
هر موقع گرفتم خبر میدم.
اگه دوستان پیشنهاد های دیگه ای داشتن بگن.
از همه ممنون

hasanmotori
05-03-2009, 11:26
قیمت x1‎ ‎با گارانتی متفرقه حدود 530 تومنه همینو بگیر
ارزش نداره این همه پول واسه گارانتی اصلی بدی

meghdaad
05-03-2009, 13:04
به نظرم ای71 جزابیتی برای استفاده کردن نداره تنها گوشیی سیمبین که میتونه بعد از p1 جذاب باشه ان97 و چون میخوای p1 نگه داری بعد از یه مدت استفاده از ای71 به استفاده از p1 رضایت میدی.

Hamid..God
05-03-2009, 13:49
منم حرف دوستمون تو پست بالا رو قبول دارم ولی اینم هست که wm یه سیستم عامل کاربردی یه و کار با همه ی قابلیتاش خیلی راحت نیست منظورم اینه که ببین اگه خواهرت از پیچیدگی یه wm خسته نمی شه اونوقت براش بگیر
x1 یه گوشی یه شیک و لوکس و با قابلیت های بالاست ولی wm برا هر کسی مناسب نیست در ضمن با یکم گشتن تو بازار سیتادل های ارزون تر هم می تونی پیدا کنی فقط باید موقع خریدن هواست رو جم کنی که اصل باشه دست دو نباشه هولوگرام داشته باشه وبعد از خرید هم ببر یه نمایندگی سیتادل ببین تاییدش می کنه یا نه از فروشنده هم بخواه سیتادل رو تو فاکتور بنویسه

بعدم الان x1 با گارانتی یه کامتل تو بازار 540 تمن البته خدمات کامتل به پای سیتادل نمی رسه سیتادل گارانتی تعویض داره یعنی اگه تا 3 روز تعمیر نشد گوشی رو عوض می کنه و قاب رو هم گارانتی می کنه که اگه رنگش رفت برات کل قاب رو عوض می کنه کلا خدماتش اگه پول داشته باشی ارزش داره

merikh_merikh
05-03-2009, 13:55
قیمت x1‎ ‎با گارانتی متفرقه حدود 530 تومنه همینو بگیر
ارزش نداره این همه پول واسه گارانتی اصلی بدی
ممنون دوست عزیز.پس میرم تو کار ایکس1.البته الان میخام یه لپ تاپ بگیرم.بعد میرم سراغ ایکس1

به نظرم ای71 جزابیتی برای استفاده کردن نداره تنها گوشیی سیمبین که میتونه بعد از p1 جذاب باشه ان97 و چون میخوای p1 نگه داری بعد از یه مدت استفاده از ای71 به استفاده از p1 رضایت میدی.
از شما هم ممنون.
الان ایکس1 را برای خواهرم میگیرم و بعد ان97 را برای خودم.........

merikh_merikh
05-03-2009, 14:39
حالا به نظرتون ایکس1 را با چه گارانتی ای بگیرم؟

merikh_merikh
05-03-2009, 14:42
منم حرف دوستمون تو پست بالا رو قبول دارم ولی اینم هست که wm یه سیستم عامل کاربردی یه و کار با همه ی قابلیتاش خیلی راحت نیست منظورم اینه که ببین اگه خواهرت از پیچیدگی یه wm خسته نمی شه اونوقت براش بگیر
x1 یه گوشی یه شیک و لوکس و با قابلیت های بالاست ولی wm برا هر کسی مناسب نیست در ضمن با یکم گشتن تو بازار سیتادل های ارزون تر هم می تونی پیدا کنی فقط باید موقع خریدن هواست رو جم کنی که اصل باشه دست دو نباشه هولوگرام داشته باشه وبعد از خرید هم ببر یه نمایندگی سیتادل ببین تاییدش می کنه یا نه از فروشنده هم بخواه سیتادل رو تو فاکتور بنویسه

بعدم الان x1 با گارانتی یه کامتل تو بازار 540 تمن البته خدمات کامتل به پای سیتادل نمی رسه سیتادل گارانتی تعویض داره یعنی اگه تا 3 روز تعمیر نشد گوشی رو عوض می کنه و قاب رو هم گارانتی می کنه که اگه رنگش رفت برات کل قاب رو عوض می کنه کلا خدماتش اگه پول داشته باشی ارزش داره

دوست عزیز این گوشی بیشتر دسته خودمه.اخه خواهرم یه گوشی دیگه هم داره......

merikh_merikh
06-03-2009, 20:23
دوستان ايکس1 نميتونم بگيرم.....اخه خواهرم فردا ميخاد دبليو960 بگيره........
حالا مجبورم حدود 3ماه صبر کنم تا پول بياد دستم شايدم 4ماه.
به نظره شما اگه تا اون موقع ان97 اومده بود ان97 بگيرم بهتره؟؟؟

meghdaad
07-03-2009, 00:20
w960 هم خوبه بزار گوشیی که دلش میخواد بگیره.برای ان97 هم: همیشه یکی 2 ماه بعد از تولید گوشی ها وارد ایران میشه تازه اون وقت هم گرونه 1 ماه هم باید صبر کنی N97 ارزون شه، تازه ارزون شد ببینیم ایرادی داره یا نه شاید هم اون موقه X1 ارزونتر شده بود ولی دوربین 5 ان97 یه مزیته نسبت به X1. تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که تا تولیدش باید صبر کنیم تا ببینیم چی پیش میاد. از یه طرفی طرفداره سیمبین هستی و از یه طرفی هم طرفدار سونی اریکسون:46:: که یه دستتو سیمبین ان97 گرفته داره میکیشه طرف خودش از یه طرف هم برند سونی اریکسون.:10:

merikh_merikh
07-03-2009, 15:26
w960 هم خوبه بزار گوشیی که دلش میخواد بگیره.برای ان97 هم: همیشه یکی 2 ماه بعد از تولید گوشی ها وارد ایران میشه تازه اون وقت هم گرونه 1 ماه هم باید صبر کنی n97 ارزون شه، تازه ارزون شد ببینیم ایرادی داره یا نه شاید هم اون موقه x1 ارزونتر شده بود ولی دوربین 5 ان97 یه مزیته نسبت به x1. تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که تا تولیدش باید صبر کنیم تا ببینیم چی پیش میاد. از یه طرفی طرفداره سیمبین هستی و از یه طرفی هم طرفدار سونی اریکسون:46:: که یه دستتو سیمبین ان97 گرفته داره میکیشه طرف خودش از یه طرف هم برند سونی اریکسون.:10:
به نظره خودمم صبر کردن بهتره.
ببینیم این ان97 ارزش داره از لهاز قیمت یا نه.ولی در خوب بودنش شکی نیست......