PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آشتي كريمي و دايي و بازگشت جادوگر به تيم ملي


    

mojtaba007
27-02-2009, 14:10
مدير برنامه هاي علي كريمي از آشتي اين بازيكن با سرمربي تيم ملي فوتبال ايران خبر داد

ابوالفضل اظهار داشت: حدود 3 هفته پيش علي دايي و علي كريمي به دور از هياهوي رسانه‌اي در يكي از باغ هاي لواسان در جلسه اي 3 ساعته با يكديگر آشتي كردند. 3 نفر كه يكي از آنها از اهالي فوتبال است واسطه اين كار بودند. وي تصريح كرد: روابط بين اين دو در حال مناسب است و بعيد مي‌دانم در صورتي كه دايي؛ كريمي را به تيم ملي دعوت كند وي اين موضوع را قبول نكند. مي‌توانم بگويم بايد دوباره منتظر ديدن علي كريمي با پيراهن 8 تيم ملي باشيم. جلالي يادآور شد: زماني كه دايي با كريمي دچار مشكل شد تمام تلاشم را به كار بستم تا اين دو با يكديگر آشتي كنند اما بنا به دلايلي كريمي تصميم گرفت از تيم ملي كناره گيري كند. حتي اصرارهاي من و ساير دوستان نزديكش نيز فايده‌اي نداشت. مدير برنامه هاي كريمي تاكيد كرد: بارها با او صحبت كرده ام و گفته‌ام كه اين روزها ديگر تكرار نمي‌شود. به او گفته‌ام نبايد كاري كند كه در زمان بازنشستگي حسرت آن را بخورد. وي عنوان كرد: در صورتي كه اين مشكل ادامه پيدا كند به ضرر هر دو طرف است. اگر تيم ملي به جام جهاني صعود كند كريمي فرصت بزرگي را از دست داده و اگر خدايي نكرده در راه صعود به جام جهاني ناكام باشد برخي از مسائل دامنگير كريمي خواهد شد. جلالي اضافه كرد: كريمي كمي دچار ترديد شده بود. او عاشق تيم ملي است اما مسائلي رخ داده كه باعث شده كريمي از تيم ملي دور باشد. مدير برنامه هاي كريمي ادامه داد: آشتي كنان كريمي و دايي خبر خوشي براي هواداران فوتبال محسوب مي‌شود. اين دو به چراغ سبز يكديگر پاسخ منفي نخواهند داد. به نظرم ديگر مشكلي براي حضور كريمي در تيم ملي وجود ندارد و اگر مسائل به خوبي پيش برود بار ديگر شاهد دعوت كريمي به تيم ملي خواهيم بود.
منبع
pnnc.ir

ehsankalak
27-02-2009, 14:13
بالاخره خودشم فهمید با کله شقی کاری از پیش نمیبره و اگه نیاد کسی منتشو نمیکشه !!

Retired User
27-02-2009, 15:02
خوبه ديگه دايي هيچ بهانه اي براي عدم موفقيت نداره
به اميد موفقيت تيم ملي

Kianoosh
28-02-2009, 05:17
پيغام جادوگر از راه دور: آقاى دايى، با شما مشكلى ندارم
دايى وكريمى روى هم را مى بوسند

من با تو مشكلى ندارم!
اگر چه خيلى ها فكر مى كنند على كريمى به خاطر اين كه على دايى سرمربى تيم ملى است حاضر نيست بار ديگر ملى پوش شود اما اين تصورات را از ذهن تان دور كنيد. كريمى فقط از برنامه ها و مسؤولان فدراسيون دلخور است! ظاهرا على كريمى چندين بار براى على دايى پيغام فرستاده كه: «على آقا! برادر من ... دوست عزيز ... من با شما مشكلى ندارم. اگر قبول نمى كنم به تيم ملى بيايم بدان كه من با شما مشكلى ندارم و مشكل من فقط با فدراسيون است و آن كسانى كه به من لطمه زدند.»

ايران ورزشى- تساوى ايران برابر كره جنوبى هم كافى بود تا بار ديگر بحث بازگشت على كريمى به تيم ملى مطرح شود اما برخلاف گذشته اين بار، بازگشت كريمى به تيم ملى تنها خواسته على دايى نيست و گويا بسيارى ديگر هم علاقه مند شده اند تا تكنيك كريمى فقط در پرسپوليس خلاصه نشود و به كمك تيم ملى بيايد. به اين ترتيب خبر مى رسد كه قرار است به زودى على دايى و على كريمى در يك ميهمانى به ميزبانى حسين هدايتى در باغ مجلل او روبه روى هم بنشينند و با هم آشتى كنند اما تاريخ آن هنوز به طور دقيق مشخص نشده اما به نظر مى رسد مقدمات به شكلى تدارك ديده شده كه كريمى بار ديگر به تيم ملى برگردد. اما شايد از خودتان بپرسيد چرا حسين هدايتى بايد براى اين آشتى كنان پا در ميانى كند ماجرا از اين قرار است كه يكى از مسوولان عالى رتبه در تماس با حسين هدايتى از او خواسته تا واسطه اين آشتى و بازگشت على كريمى به تيم ملى شود. بر همين اساس هدايتى با حسين محمدى دوست صميمى على دايى تماس گرفت و از او خواست تا با على دايى در اين مورد صحبت كند تا اين دو باز هم با هم ديدارى داشته باشند اما محمدى ابتدا طفره رفت و گفت من اين كار را نخواهم كرد تا اينكه پنج شنبه گذشته حسين هدايتى و حسين محمدى همديگر را در مراسم تدفين ايرج سليمانى ديدند و همين ديدار باعث شد تا بحث ميزبانى ضيافت آشتى كنان وارد مرحله جديدى شود. هدايتى در صحبت با محمدى گفت: «على كريمى را من آماده مى كنم اما على دايى با شما ...» محمدى هم كه از ماجراى دفعه قبل و جواب منفى كريمى ناراحت شده بود در جواب هدايتى هم گفت: «اول برادرى ات را ثابت كن، بعد ادعاى ارث و ميراث داشته باش ...» همين يك جمله كافى بود تا هدايتى ماجراى اين آشتى كنان را به جايى ديگر وصل كند: «مقامات دلسوز از من خواستند تا اين كار را انجام بدهم. آنها حتى گفتند كه رگ خواب دايى دست شماست به همين دليل از من خواستند تا به شما بگويم تا دايى را راضى به اين كار كنيد. ضمن اينكه اطمينان مى دهم على كريمى را آماده اين مراسم كنم.» با اين صحبت ها، حسين محمدى قانع شد تا با دايى صحبت كند. محمدى هم بعد از بازگشت از مراسم با دايى تماس گرفت و ماجرا را گفت كه سرمربى تيم ملى مثل هميشه عصبانى شد! به هر حال على دايى بايد هميشه مقابل چنين اتفاقات خوش يمنى موضع بگيرد.
استدلال دايى اين بود كه اگر به توافق نرسند باز هم مى گويند على كريمى قبول نكرد اگر هم همه چيز حل شود و كريمى برگردد مى گويند دايى باز هم آمد خواهش كرد. دايى بعد از يك ساعت چانه زنى، با اكراه قبول مى كند و مى گويد: «اگر نشستى بود نبايد خبرنگار و عكاس بيايد!» محمدى هم كه رضايت دايى را به دست آورد با هدايتى تماس گرفت و گفت: «بهتر است اول با كريمى صحبت كنيد و بعد به سراغ دايى بياييد چون من نمى خواهم على دايى به لحاظ حيثيتى متضرر شود.» هدايتى هم كه قبلا براى اين ماجرا به محمدى اطمينان داده بود بار ديگر از محمدى خواست كه خيالش راحت باشد. به اين ترتيب به نظر مى رسد كه به زودى مراسم آشتى كنان برگزار خواهد شد هر چند كه تاريخش و مكان دقيق آن مشخص نشده است.

با دايى صحبت هاى دوستانه اى انجام داديم
كريمى: شايد به تيم ملى برگردم


ايران ورزشى - على كريمى و على دايى كه پس از انتخاب دايى به عنوان سرمربى تيم ملى ايران به دليل برخى كدورت هاى رابطه چندان خوبى با يكديگر نداشتند اخيرا در نشستى دوستانه در مورد مسائل روز فوتبال بحث و بررسى كردند كه على كريمى نيز اين نشست را تأييد كرد: «نشستى با على دايى داشتم، اين نشست دوستانه بوده اما هيچ بحثى راجع به تيم ملى انجام نشده است، در ديدارى كه با دايى داشتم مباحث كاملاً دوستانه مطرح شد و آن طورى كه برخى ها اعلام كردند هيچ بحثى در مورد تيم ملى فوتبال مطرح نبوده است.
چرا كه در حال حاضر فقط به رفع مصدوميت كمرم فكر كرده و تلاش مى كنم تا مصدوميتم كاملاً رفع شود.» بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس درباره بازگشتش به تيم ملى نيز گفت: «با توجه به روند موجود وقوع هيچ اتفاقى در آينده بعيد نيست.»

كفاشيان: ديدار مقابل مراكش قطعى است
دايى بخواهد كريمى را به تيم ملى برمى گردانيم

ايران ورزشى- على كفاشيان، رييس فدراسيون فوتبال درخصوص شايعات اخير مبنى بر رايزنى هاى مسؤولان فدراسيون براى دعوت مجدد على كريمى به تيم ملى گفت: «كريمى بازيكن بزرگى است اما نبايد فراموش كرد كه فدراسيون بدون نظر كادر فنى با هيچ بازيكنى براى حضور در تيم ملى مذاكره نمى كند، چرا كه درخصوص دعوت از بازيكنان براى حضور در تيم ملى، سرمربى تيم تصميم گيرنده نهايى بوده و تا اين لحظه دايى هيچ گونه درخواستى مبنى بر بازگشت كريمى به تيم ملى نداشته است. البته به طور حتم درصورت دعوت دايى از كريمى براى حضور در تيم ملى با اين بازيكن گفت وگو خواهيم كرد و نظر مساعد او را براى بازگشت به تيم جلب مى كنيم، كريمى مثل فرزند من است و اگر اشتباهى انجام داده بايد به او تذكر دهيم در عين حال، نمى توانيم از زحمات كريمى براى تيم ملى به راحتى بگذريم، حضور او در تيم ملى هميشه موثر بوده و مردم هم او را دوست دارند و ما هم به همين دليل بايد به او احترام بگذاريم در ضمن هدف ما اين است كه از تمامى امكانات موجود براى بالا بردن سطح فنى تيم ملى استفاده كنيم كه يكى از بزرگترين امكانات ما توجه به كريمى است كه توانايى بالايى براى كمك به تيم ملى داشته و دارد.»


عباس انصارى فرد:
نبايد دايى و كريمى را تحت فشار گذاشت

انصارى فرد در ادامه به بحث بازگشت على كريمى به تيم ملى اشاره دارد: اعتقاد دارم در وهله اول نظر على دايى و على كريمى اهميت دارد و ما هم نبايد بى جهت به حاشيه ها دامن بزنيم. اگر دل اين دو نفر نزديك نباشد و ما تلاش كنيم تا كريمى به تيم ملى دعوت شود، اين تلاش نتيجه عكس خواهد داد لذا اين مشكل را بايد خودشان حل كنند.بنده با كريمى صحبت كرده ام و ايشان هم براى خودش استدلال هايى دارد كه بايد به آنها احترام گذاشت. با اين تفاسير بنده معتقدم به زور نمى توان كريمى را راضى به بازگشت به تيم ملى كرد يا دايى را تحت فشار قرار داد تا اين بازيكن را دعوت كند.

momkhbpsp
28-02-2009, 17:29
بالاخره خودشم فهمید با کله شقی کاری از پیش نمیبره و اگه نیاد کسی منتشو نمیکشه !!
منظورت چیه
دیگه همه میدونن دایی با کله شقی کریمی رو از تیم کنار گذاشت
الان هم فدراسیون با مشورت دایی منت کریمی رو کشیده
اونم به دلیل نتایج ضعیف تیم با این جوانگرایی افراطی که دایی کرده
فکر کرده سرمربی تیم امید هست

نادر1368
28-02-2009, 18:39
دیگه همه میدونن دایی با کله شقی کریمی رو از تیم کنار گذاشت
الان هم فدراسیون با مشورت دایی منت کریمی رو کشیده
اره اگه نتیجه میگرفت ابدا فکر کریمی و مهدوی کیا نمیکرد

نادر1368
28-02-2009, 18:42
با این جوانگرایی افراطی که دایی کرده
جوون:blink: اره کعبی جوونه اگه قرار بود جوانگرایی افراطی صورت بگیره 70 ,80 درصد تیم ملی باید تغییر کنه.در هر صورت کریمی و مهدوی کیا برگردن بعد جام جهانی جوانگرایی میکنیم!