PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست آموزش :راز و رمز اين عكس

behnam21
26-02-2009, 22:08
سلام به همگي

من نميدونم جاي اين سوال كجاست. ولي فك كنم بايد يه تايپيك بزنم رسما !!

البته من هر چي گشتم اينجا يه تايپيك نيست كه رازو رمز بعضي از طرح ها و بنر ها رو آموزش بده يا بحث و حتي سوال بشه در موردشون . يه نظرتون اين تايپيك لازم نيست ؟ در كل يه تايپيك پرسش و پاسخ فوتوشاپي باشه فكر كنم ديگه با ازياد تايپيك مواجه نشيم . هم اينكه تمركز جالبي رو شاهديم

حالا بيخيال !!!!

خب من سوالم اينه اين سفيدكاي وسطاي عكس از كجا اومدن و از كجا آب ميخورن ؟!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed9
26-02-2009, 22:32
اگه اون گردارو می گی یه براش می تونه باشه.
کار رو ویرایش می کنم با اون ف ی ل ت ر spherize نشد من اشتباه کردم ادمه دیگه ببخشید اگه گمراهتون کردم فراموش کردم.
ولی حدس می زنم با کمکWarpبشه این کار رو کرد...

behnam21
27-02-2009, 00:56
اگه اون گردارو می گی یه براش می تونه باشه.
کار رو ویرایش می کنم با اون ف ی ل ت ر spherize نشد من اشتباه کردم ادمه دیگه ببخشید اگه گمراهتون کردم فراموش کردم.
ولی حدس می زنم با کمکwarpبشه این کار رو کرد...

جناب تشكر .. ولي من در حد مبتدي هستم . زياد وارد نيستم. تازه دارم تموم پستاي دوستانو مرور ميكنمو آموزش فوتوشاپم جسته گريخته ديدم، دارم به جمع بندي ميرسم يه جورايي .

اين وارپ دقيقا كجاست ؟!!!!بعد اونوخ چجوري ؟

جالبتر اينكه اين طرح يكي از طرحاي معروفه حتي يه سايتي كلا عكساشو با اين طرح ميفرسته اما توي اين تايپيك و فرومي و كلا توي نت به كل در اين مورد بحث نشده. يا خيلي راحته همه ميدونن يا اينكه خيلي سخته هيشكي نميدونه !!!!

DreaMaryam
27-02-2009, 01:18
راههای زیادی داره یکیش همین براش که دوسنمون گفت. یکی دیگه که البته در راستای همون استفاده از براش است اینه که هر طرحی رو که مایلید مثلن همین دایره های سفید را روی یک لایه غیر از لایه عکس زیری قرار بدید، رنگ محتویات لایه رو سفید انتخاب کنید و opacity لایه رو پایین بیارید.

Maysam-BFU
27-02-2009, 01:39
سلام.

راه هاي زيادي داره درست كردنش !

ميتونيد ويدئو زير رو نگاه كنيد ( يكم سري رفتم بايد Slow Motion بشه !! :20: )

حجم : 349 كيلوبايت

behnam21
27-02-2009, 01:46
راههای زیادی داره یکیش همین براش که دوسنمون گفت. یکی دیگه که البته در راستای همون استفاده از براش است اینه که هر طرحی رو که مایلید مثلن همین دایره های سفید را روی یک لایه غیر از لایه عکس زیری قرار بدید، رنگ محتویات لایه رو سفید انتخاب کنید و opacity لایه رو پایین بیارید.

سلام

خسته نباشي

تشكر

من فقط خيلي مبتدي ام !!!!!الان موندم اون وارپ كجاست كه من برم سراغش ؟!!!!!

بعد اين دايره ي سفيد نيسش كه. يه دايره ي شطرنجيه كه انگاري افتاده رو عدسي

مشكل بعدي اينه كه چجوري مشه ده تا از اينا رو انداخت رو عكس !!!؟!!!

Maysam-BFU
27-02-2009, 01:55
گزينه وارپ : Edit > Transform > Warp

و براي ايجاد 10 تا يا بيشتر يا هر چقدر ... لايه مورد نظرتون رو انتخاب و كليد Ctrl+J را بفشاريد .

behnam21
27-02-2009, 02:04
راه هاي زيادي داره درست كردنش !

ميتونيد ويدئو زير رو نگاه كنيد ( يكم سري رفتم بايد slow motion بشه !! :20: )

حجم : 349 كيلوبايت

خب عملا ديگه مشكل حل شد. مرسي . خيلي خيلي جالب بود و در يك كلام فوق العاده .

فقط يه سوال ميمونه كه اين سفيدكا يه مقداري از عكس پشتشون هم مشخصه . اينو دقيقا چي كار ميشه كرد ؟

بعدم نيمدونم اين تايپيك كارش تموم يمشه ؟

به نظر من بهتره موضوعو بذاريم راز و رمز اين عكسا .تا عكساي بعدي و نكات بعدي هم آموزش داده بشن و بيان تو همين تايپيك. البته اگه سيسات گذاري كلي فروم به كم كردن تايپيكائه و تمركزشون

ميثم جان مرسي از توضيحاتت. گرفتم كجاست ديگه.بچه ها دستتون درد نكنه . تشكر از همگي

hamed9
27-02-2009, 02:15
در داخل پالت لایه ها که به F7 فراخوانی میشه شما گزینه مشاهده می کنید به نام Opacityدر صورت کم کردن مقدار اون عکس شما کمرنگ می شود...
در اصل بله کار این تایپیک تموم هست چون برای هر تایپیک شما مجاز هستید یک سوال بپرسید ولی تصمیم نهایی با مدیران هست.

behnam21
27-02-2009, 02:29
در داخل پالت لایه ها که به f7 فراخوانی میشه شما گزینه مشاهده می کنید به نام opacityدر صورت کم کردن مقدار اون عکس شما کمرنگ می شود...
در اصل بله کار این تایپیک تموم هست چون برای هر سوال شما مجاز هستید یک سوال بپرسید ولی تصمیم نهایی با مدیران هست.

حامد جان مرسي بابت توضيحت.

ديگه كلا داستان علنا حل شد و ميشه گفت كه ختم به خير شد !!!!

به نظر خودم كه موضوع جالبي مي اومد .ميشه ازش توي بنر ها و طراحي ها و حتي توي آلبومايي كه خودمون واسه خودمون درست ميكنيم،استفاده كرد .

ضمن اينكه خود عكسه هم از سايتي گرفتي شده كه تموم عكساشو همينجوري و با همين طرح ميزنه.

به هر حال اميدوارم دوستان ديگر هم از توضيحات اين عزيزان نهايت استفاده رو ببرن .

تشكر از همگي

پيروز باشيد

مام منتظريم ببينيم داستان چي ميشه.اين تايپيك بسته ميشه يا موضوعش عوض ميشه و تبديل ميشه به رمزو راز اين عكسها تا سوالاي بعدي بياد همينجا .