PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : X1 یا HD یا i900 ؟؟؟

a6l3i
26-02-2009, 02:22
سلام دوستان

خیلی از تاپیک ها رو شخم زدم و با توجه به جدول های gsm.ir آخر به سه مدل بالا رسیدم. تا سقف 900 نظر اساتید محترم چیه ؟!
X1 یا Pro ؛ Touch HD یا i900 ؟؟؟

چون کارم business و مدیریتی هستش فاکتورهای مهمم ایناست :

1- سرعت کار بالا ، یعنی راحت بین منوها شنا کرد !! ( نمی دونم symbian سرعتش بیشتره یا wm ؟ الان N73 دارم و تو آوردن sms و منوها خیلی جون میکنه ). اینجور که دیدم پردازنده i900 حدودا 624 مگاهرتزه و مابقی 528 . پس i900 باید سریعتر باشه. کسی تجربه دوتاشون رو داره ؟؟

2- باطری خوب.

3- امکان استفاده از برنامه هایی واسه organize کردن کارها و جلساتم .

4- اهل بازی و ریختن برنامه های مختلف تو گوشی ( موبایل باز ) نیستم. ( راستش وقتشو ندارم :14:)

5- کیفیت LCD عالی. ( gsm برای i900 گفته TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ و برای مابقی TFT با قابلیت نمایش 65536 رنگ ، یعنی دقیقا 4 برابر . واقعا تصاویر i900 خیلی بهتره ؟؟؟ )

-- ضمنا یه سوال دیگه ؟ تایپ sms با قلم راحت تره یا کیبرد ؟؟ سرعت کار با تایپ هوشمند زیاده یا باید آروم تایپ کنیم تا موبایل 2زاریش بیافته؟ :46:

ممنون . . .:11:

meghdaad
26-02-2009, 04:32
Toshiba TG01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Touch-sensitive navigation controls
Accelerometer sensor for auto-rotate
pixels 480 x 800 , 4.1 inches
3D user interface
Shake control
512 MB ROM memory
256 MB RAM memory
Qualcomm Snapdragon QSD2850, 1 GHz processor
GPRS
Wi-Fi
GPS
میشه توش شیرجه هم زد و 4 ماه دیگه تولید میشه ولی حیف که دستمون بهش نمیرسه.

Michael Ropy
26-02-2009, 08:49
- کیفیت lcd عالی. ( gsm برای i900 گفته tft با قابلیت نمایش 262144 رنگ و برای مابقی tft با قابلیت نمایش 65536 رنگ ، یعنی دقیقا 4 برابر . واقعا تصاویر i900 خیلی بهتره ؟؟؟ )

کیفیت هر سه ال سی 65 هزار رنگ هست چون ویندوز موبایل هستند (کلا ویندوز موبایل تا 65 هزار ساپورت میکنه). ولی نگران نباش کیفیت خوبی دارند. مثلا اکسپریا از p1 که 256 هزار رنگ هست بهتره.

merikh_merikh
26-02-2009, 10:57
دوست عزیز هر سه تقریبن از لحاز نرم افزاری برابرند(البته نه به طور کامل.تقریبن) ولی در راحتی کار من به شما ایکس1 را پیشنهاد میکنم چون بر خلاف دو تای دیگه یه کیبرد کامل داره که خیلی به کارت میاد و در سرعت تایپ خیلی خیلی تعثیر داره.
دوستانی هم که ایکس1 دارن همه راضی هستن.
البته ایکس1 در مورد کیفیت ال سی دی هم از دوتای دیگه به علت پیکسل بلاتر بهتره همچنین باطری خوب و قابل قبولی هم داره از لحاز برنامه و دیگر انتظارات شما نیز جوابگو میباشد

a6l3i
26-02-2009, 11:57
سلام و ممنون دوستان ؛

کلا سرعت wm بیشتره یا symbian ؟ مثلا تو آوردن یه sms یا دیدن عکس ها ، سرعت ppc ها بیشتره یا گوشی های مبتنی بر سیمبین ؟

merikh_merikh
26-02-2009, 12:12
سلام و ممنون دوستان ؛

کلا سرعت wm بیشتره یا symbian ؟ مثلا تو آوردن یه sms یا دیدن عکس ها ، سرعت ppc ها بیشتره یا گوشی های مبتنی بر سیمبین ؟
دوست عزیز یه چیزی میگم که کاملن مربوط به خودمه و نظره شخصیم میباشد.اینو گفتم که صدای دوستان در نیاد و جنجال به پا بشه.
به نظره من برای گوشی سیستم عامل سیمبین بهترین گزینه میباشد.اگه هدف شما استفاده از ویندوز میباشد به نظره من یک لپ تاپ بگیرین از هر جهت بهتره.

Mani Sasy
26-02-2009, 15:39
سلام
به نظر منم اگه میخوای این همه هزینه وکنی واهل برنامه و بازی نیستی یا جاوا بگیر یا سیمبین،چون استفاد9ه از ویندوز موبایل واسه کسی که بلد نباشه(مثل من!)سخته.

احمدصالح پور
26-02-2009, 16:51
از هر نظر touch hdتوصیه میشه ....تو کیفیت صفحه نمایش و سرعت عالیش شک نکن ....

Ava UK
26-02-2009, 17:24
به نظر من اصلا روی i900 فکر نکن و دورش رو خط بکش. بغیر از اینکه وقتی گوشی مرد باید بندازیش سطل آشغال مشکل باتری هم داره. البته طرفدارهای تعصبی این گوشی میگن با آپدیت بهتر میشه اما بشنو و باور نکن. رفیق من آپدیت هم کرده درست نشده. اگر این مشکلاتو نداشت میشد روی i900 حساب کرد. HTC Touch HD و Xperia X1 هر دو گوشی ها خوبی هستند و مشکل بزرگی ندارند. کسانی که این 2 گوشیو دارند ازشون راضین و میتونم بگم فعلا بهترین گوشی های ویندوز موبایل هستن. اگر کیبرد میخوادی Xperia X1 رو بگیر و اگر به کیبرد احتیاجی نداری hd رو بگیر. اگر من بودم گوشی کیبرد دار میخریدم اما خب باید ببینید شما چی میخواید.

a6l3i
26-02-2009, 17:44
سلام و ممنون دوستان ؛

دوست عزیز یه چیزی میگم که کاملن مربوط به خودمه و نظره شخصیم میباشد.اینو گفتم که صدای دوستان در نیاد و جنجال به پا بشه.
به نظره من برای گوشی سیستم عامل سیمبین بهترین گزینه میباشد.اگه هدف شما استفاده از ویندوز میباشد به نظره من یک لپ تاپ بگیرین از هر جهت بهتره.
من همیشه همه وسائلم تو کیف لپ تاپمه : Dell Latitude d820 ، دوربین Canon-Ixus860i و Mp3 Player Cowon D2
راستش یه گوشی میخوام با سرعت خوب. الان N73 دارم ، سرعتش کمه !

سلام
به نظر منم اگه میخوای این همه هزینه وکنی واهل برنامه و بازی نیستی یا جاوا بگیر یا سیمبین،چون استفاد9ه از ویندوز موبایل واسه کسی که بلد نباشه(مثل من!)سخته.
نکته جالبی بود ، ولی بعید میدونم از Trobleshooting یه خط اتوماسون یا رباتیک صنعتی و یا برنامه نویسی رباتهای صنعتی سخت تر باشه:46: خوراکم پیدا کردن قابلیت های دستگاه های مختلف تو کمترین زمانه !:5:

به نظر من اصلا روی i900 فکر نکن و دورش رو خط بکش. بغیر از اینکه وقتی گوشی مرد باید بندازیش سطل آشغال مشکل باتری هم داره. البته طرفدارهای تعصبی این گوشی میگن با آپدیت بهتر میشه اما بشنو و باور نکن. رفیق من آپدیت هم کرده درست نشده. اگر این مشکلاتو نداشت میشد روی i900 حساب کرد. HTC Touch HD و Xperia X1 هر دو گوشی ها خوبی هستند و مشکل بزرگی ندارند. کسانی که این 2 گوشیو دارند ازشون راضین و میتونم بگم فعلا بهترین گوشی های ویندوز موبایل هستن. اگر کیبرد میخوادی Xperia X1 رو بگیر و اگر به کیبرد احتیاجی نداری hd رو بگیر. اگر من بودم گوشی کیبرد دار میخریدم اما خب باید ببینید شما چی میخواید.
ممنون ، بدجوری چشم مونده رو HD ، تو x1 این موضوع که میگن Auto Rotate نداره چیه؟

AryanLand
27-02-2009, 03:01
سلام دوستان

خیلی از تاپیک ها رو شخم زدم و با توجه به جدول های gsm.ir آخر به سه مدل بالا رسیدم. تا سقف 900 نظر اساتید محترم چیه ؟!
X1 یا Touch HD یا i900 ؟؟؟

چون کارم business و مدیریتی هستش فاکتورهای مهمم ایناست :

1- سرعت کار بالا ، یعنی راحت بین منوها شنا کرد !! ( نمی دونم symbian سرعتش بیشتره یا wm ؟ الان N73 دارم و تو آوردن sms و منوها خیلی جون میکنه ). اینجور که دیدم پردازنده i900 حدودا 624 مگاهرتزه و مابقی 528 . پس i900 باید سریعتر باشه. کسی تجربه دوتاشون رو داره ؟؟

2- باطری خوب.

3- امکان استفاده از برنامه هایی واسه organize کردن کارها و جلساتم .

4- اهل بازی و ریختن برنامه های مختلف تو گوشی ( موبایل باز ) نیستم. ( راستش وقتشو ندارم :14:)

5- کیفیت LCD عالی. ( gsm برای i900 گفته TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ و برای مابقی TFT با قابلیت نمایش 65536 رنگ ، یعنی دقیقا 4 برابر . واقعا تصاویر i900 خیلی بهتره ؟؟؟ )

-- ضمنا یه سوال دیگه ؟ تایپ sms با قلم راحت تره یا کیبرد ؟؟ سرعت کار با تایپ هوشمند زیاده یا باید آروم تایپ کنیم تا موبایل 2زاریش بیافته؟ :46:

ممنون . . .:11:

سلام.

با توجه به خواسته های شما سعی میکنم تجربه خودم رو بیان کنم.من با هر سه گوشی فوق کار کردم و از هر کدوم در هر جای بحث خواستید بیشتر بدونید میتونم براتون اسکرین شاتش رو بگیرم و بزارم.

از نظر سرعت هر سه گوشی خوب هستن البته امنیا یک مقداری از دوتای دیگه سریعتره و x1 در رده دوم قرار داره و بعد HD ضمن اینکه هر سه گوشی با مقداری تغییر در رجیستری میتونن سرعتی معادل 2برابر یا حتی 4 برابر پیدا کنن.که البته با توجه به اینکه شما فرمودید اهل نصب برنامه نیستید باید عرض کنم که این مسئله مستلزم نصب حداقل یک برنامه رجیستری ادیتور میباشد مثل رسکو اکسپلورر که بصورت دیفالت برنامه رجیستری ادیتور رو براتون نصب میکنه.ضمنا" در حالت کلی سرعت پاکت پی سی ها از سریعترین گوشی های سیمبین هم سریعتره.(من فقط با سونی اریکسون مقایسه کردم)

در مورد باطری فرمودید کلا" در پاکت پی سی ها مصرف باطری بیشتر از گوشی های معمولی هست اما بطور کلی توی این سه گوشی تقریبا" مصرفشون یکسانه.

برنامه برای ارگانایز کردن کارهاتون روی هر سه برنامه هایی به صورت دیفالت هست اما شما این امکان رو دارید که با توجه به نیازتون برنامه هایی رو برای تسهیل کار و همچنین داشتن آپشن های وسیع تر و بیشتر به سیستمتون اضافه کنید.ضمن اینکه نصب برنامه بر روی WM واقعا" ساده و راحته و اصلا" نیازی به تخصص آنچنانی نداره.

در مورد کیفیت LCD باید عرض کنم بر خلاف تصورتون X1 از امنیا خیلی بهتره و اینهم به علت اینه که دارای LCD کوچیکتریه و طبعا" با اون مشخصات هر چی LCD کوچیکتر باشه خروجی تصویر بهتری داره.اما ناگفته نماند زیز نور آفتاب که معمولا" دیدن تصویر LCD مشکل تره تصویر امنیا واقعا" از دو تا دیگه بهتره.

در مورد تایپ SMS بستگی به شما داره و کیبوردتون (بسته به نوع گوشی) مثلا" من با کیبرد JASJAR خیلی راحت تایپ میکنم و لی با کیبرد آلتیمیت 9502 تا حالا یک بار هم تایپ نکردم چون به قول خودمون راه دست نیست .
اما اینکه شما مجبور باشی آرام آرام تایپ کنی که گوشی بتونه دستورات رو اجرا کنه اصلا" فکرش رو هم نکن و شما میتونی با هر کدوم از این سه نوع گوشی که فرمودید مسابقه بدید.(و البته من فکر میکنم برنده نهایی گوشی شما باشه.):46:
یکی از دوستان فرمودند که امنیا وقتی مرد باید بندازیش دور!!!!من میخوام سوال کنم این مردن یعنی چی؟ و آیا میدونن که در چه زمانی و به چه علت گوشی DEAD میشه؟خدمت این دوست عزیزم هم عرض میکنم اصلا" به این فکر نکنید که گوشیتون dead بشه و اینکه اگر قرار باشه این اتفاق بیفته برای هر نوع پاکت پی سی دیگه ای هم میتونه واقع بشه.خیلی از دوستانی که این حالت رو مطرح میکنن اصلا" خودشون تا به حال این اتفاق رو ندیدند و نمیدونند علتش چیه .نترسید و انتخاب بهتر رو با توجه به نیازتون انجام بدید.

اما یک توضیح کوچولو در مورد این سوالتون:

شما حتی میتونید بانصب برنامه ای مثل address book از شرکت inosoft اصلا" نیازی به باز کردن Sms هاتون نداشته باشید و اونهارو تو همون call log ببینید و بخونید(البته در یک حالت خاص و زیبا).

و در آخر من نظر شخصیم اینه که پاکت پی سی ها از نظر کاربردهای بیزینسی اصلا" قابل قیاس با سیمبیان و جاوا نیستن ضمن اینکه معمولا" تمام PPC ها دارای نرم افزار ساپورت جاوا بصورت دیفالت هستن.

عرایض بنده با توجه به اینکه از هر سه گوشی استفاده کردم بود اگر سوال دیگه ای هم باشه در خدمتم البته در حد توان.

موفق و پیروز باشید.:11:

AryanLand
27-02-2009, 03:05
سلام.

ضمنا" برای اطلاعات بیشتر اینجا رو هم میتونی ببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:11::11::11:

merikh_merikh
27-02-2009, 16:49
سلام.

با توجه به خواسته های شما سعی میکنم تجربه خودم رو بیان کنم.من با هر سه گوشی فوق کار کردم و از هر کدوم در هر جای بحث خواستید بیشتر بدونید میتونم براتون اسکرین شاتش رو بگیرم و بزارم.

از نظر سرعت هر سه گوشی خوب هستن البته امنیا یک مقداری از دوتای دیگه سریعتره و x1 در رده دوم قرار داره و بعد hd ضمن اینکه هر سه گوشی با مقداری تغییر در رجیستری میتونن سرعتی معادل 2برابر یا حتی 4 برابر پیدا کنن.که البته با توجه به اینکه شما فرمودید اهل نصب برنامه نیستید باید عرض کنم که این مسئله مستلزم نصب حداقل یک برنامه رجیستری ادیتور میباشد مثل رسکو اکسپلورر که بصورت دیفالت برنامه رجیستری ادیتور رو براتون نصب میکنه.ضمنا" در حالت کلی سرعت پاکت پی سی ها از سریعترین گوشی های سیمبین هم سریعتره.(من فقط با سونی اریکسون مقایسه کردم)

در مورد باطری فرمودید کلا" در پاکت پی سی ها مصرف باطری بیشتر از گوشی های معمولی هست اما بطور کلی توی این سه گوشی تقریبا" مصرفشون یکسانه.

برنامه برای ارگانایز کردن کارهاتون روی هر سه برنامه هایی به صورت دیفالت هست اما شما این امکان رو دارید که با توجه به نیازتون برنامه هایی رو برای تسهیل کار و همچنین داشتن آپشن های وسیع تر و بیشتر به سیستمتون اضافه کنید.ضمن اینکه نصب برنامه بر روی wm واقعا" ساده و راحته و اصلا" نیازی به تخصص آنچنانی نداره.

در مورد کیفیت lcd باید عرض کنم بر خلاف تصورتون x1 از امنیا خیلی بهتره و اینهم به علت اینه که دارای lcd کوچیکتریه و طبعا" با اون مشخصات هر چی lcd کوچیکتر باشه خروجی تصویر بهتری داره.اما ناگفته نماند زیز نور آفتاب که معمولا" دیدن تصویر lcd مشکل تره تصویر امنیا واقعا" از دو تا دیگه بهتره.

در مورد تایپ sms بستگی به شما داره و کیبوردتون (بسته به نوع گوشی) مثلا" من با کیبرد jasjar خیلی راحت تایپ میکنم و لی با کیبرد آلتیمیت 9502 تا حالا یک بار هم تایپ نکردم چون به قول خودمون راه دست نیست .
اما اینکه شما مجبور باشی آرام آرام تایپ کنی که گوشی بتونه دستورات رو اجرا کنه اصلا" فکرش رو هم نکن و شما میتونی با هر کدوم از این سه نوع گوشی که فرمودید مسابقه بدید.(و البته من فکر میکنم برنده نهایی گوشی شما باشه.):46:
یکی از دوستان فرمودند که امنیا وقتی مرد باید بندازیش دور!!!!من میخوام سوال کنم این مردن یعنی چی؟ و آیا میدونن که در چه زمانی و به چه علت گوشی dead میشه؟خدمت این دوست عزیزم هم عرض میکنم اصلا" به این فکر نکنید که گوشیتون dead بشه و اینکه اگر قرار باشه این اتفاق بیفته برای هر نوع پاکت پی سی دیگه ای هم میتونه واقع بشه.خیلی از دوستانی که این حالت رو مطرح میکنن اصلا" خودشون تا به حال این اتفاق رو ندیدند و نمیدونند علتش چیه .نترسید و انتخاب بهتر رو با توجه به نیازتون انجام بدید.

شما حتی میتونید بانصب برنامه ای مثل address book از شرکت inosoft اصلا" نیازی به باز کردن sms هاتون نداشته باشید و اونهارو تو همون call log ببینید و بخونید(البته در یک حالت خاص و زیبا).

و در آخر من نظر شخصیم اینه که پاکت پی سی ها از نظر کاربردهای بیزینسی اصلا" قابل قیاس با سیمبیان و جاوا نیستن ضمن اینکه معمولا" تمام ppc ها دارای نرم افزار ساپورت جاوا بصورت دیفالت هستن.

عرایض بنده با توجه به اینکه از هر سه گوشی استفاده کردم بود اگر سوال دیگه ای هم باشه در خدمتم البته در حد توان.

با حرف هاي شما موافقم به غير از قسمتي که گفتين هر سه در تايپ کردن برابرن.
من با اومنيا و ايکس1 کار کردم و اچ دي هم دورا دور در موردش اطلاعات دارم.به نظره من ايکس1 به علت داشتن کيبورد کامل در تايپ سرعت بالاتري داره.همچنين ايکس1 به علت داشتن کليد چهار جهته کار کردن باش راحتر ميباشد به خوصوص مواقعي که داري بيرون راه ميري...........
در مورد کابرد هاي بيزينسي هم که گفتين ويندوز بهتره.....اين حرفو قبول دارم ولي به نظره من گوشي هاي جديد که سيستم عامل سيمبين دارن در اين مورد هم کمبودي ندارن.البته بازم ويندوز کمي قويتر ميباشد ولي سيمبين هاي جديد هم کمبودي ندارن

Ava UK
27-02-2009, 17:23
سلام.

از نظر سرعت هر سه گوشی خوب هستن البته امنیا یک مقداری از دوتای دیگه سریعتره و x1 در رده دوم قرار داره و بعد HD ضمن اینکه هر سه گوشی با مقداری تغییر در رجیستری میتونن سرعتی معادل 2برابر یا حتی 4 برابر پیدا کنن.که البته با توجه به اینکه شما فرمودید اهل نصب برنامه نیستید باید عرض کنم که این مسئله مستلزم نصب حداقل یک برنامه رجیستری ادیتور میباشد مثل رسکو اکسپلورر که بصورت دیفالت برنامه رجیستری ادیتور رو براتون نصب میکنه.ضمنا" در حالت کلی سرعت پاکت پی سی ها از سریعترین گوشی های سیمبین هم سریعتره.(من فقط با سونی اریکسون مقایسه کردم)

برنامه برای ارگانایز کردن کارهاتون روی هر سه برنامه هایی به صورت دیفالت هست اما شما این امکان رو دارید که با توجه به نیازتون برنامه هایی رو برای تسهیل کار و همچنین داشتن آپشن های وسیع تر و بیشتر به سیستمتون اضافه کنید.ضمن اینکه نصب برنامه بر روی WM واقعا" ساده و راحته و اصلا" نیازی به تخصص آنچنانی نداره.

در مورد کیفیت LCD باید عرض کنم بر خلاف تصورتون X1 از امنیا خیلی بهتره و اینهم به علت اینه که دارای LCD کوچیکتریه و طبعا" با اون مشخصات هر چی LCD کوچیکتر باشه خروجی تصویر بهتری داره.اما ناگفته نماند زیز نور آفتاب که معمولا" دیدن تصویر LCD مشکل تره تصویر امنیا واقعا" از دو تا دیگه بهتره.

در مورد تایپ SMS بستگی به شما داره و کیبوردتون (بسته به نوع گوشی) مثلا" من با کیبرد JASJAR خیلی راحت تایپ میکنم و لی با کیبرد آلتیمیت 9502 تا حالا یک بار هم تایپ نکردم چون به قول خودمون راه دست نیست .
یکی از دوستان فرمودند که امنیا وقتی مرد باید بندازیش دور!!!!من میخوام سوال کنم این مردن یعنی چی؟ و آیا میدونن که در چه زمانی و به چه علت گوشی DEAD میشه؟خدمت این دوست عزیزم هم عرض میکنم اصلا" به این فکر نکنید که گوشیتون dead بشه و اینکه اگر قرار باشه این اتفاق بیفته برای هر نوع پاکت پی سی دیگه ای هم میتونه واقع بشه.خیلی از دوستانی که این حالت رو مطرح میکنن اصلا" خودشون تا به حال این اتفاق رو ندیدند و نمیدونند علتش چیه .نترسید و انتخاب بهتر رو با توجه به نیازتون انجام بدید.

شما حتی میتونید بانصب برنامه ای مثل address book از شرکت inosoft اصلا" نیازی به باز کردن Sms هاتون نداشته باشید و اونهارو تو همون call log ببینید و بخونید(البته در یک حالت خاص و زیبا).

و در آخر من نظر شخصیم اینه که پاکت پی سی ها از نظر کاربردهای بیزینسی اصلا" قابل قیاس با سیمبیان و جاوا نیستن ضمن اینکه معمولا" تمام PPC ها دارای نرم افزار ساپورت جاوا بصورت دیفالت هستن.

خیر تنها گوشی که dead میشه گوشی امنیاست نه گوشی های دیگه. وقتی امنیا رو آپدیت بکنید و در بعضی موارد به دلایل نامشخصی گوشی در صفحه بوت لودر گیر میکنه و دیگه هیچ کاری نمیشه باهاش کرد. این گیر کردن هم به خاطر چیپستی است که سامسونگ استفاده کرده. نه hd اینطوری میشه نه xperia چون این 2 گوشی هر دوشون از Qualcomm استفاده میکنند و Qualcomm هم هیچ وقت dead نمیشه. کاقیه یخورده تحقیق بکنی و اینو بفهمی. من اگر چیزی رو نمیدونستم حرفی نمیزدم پس وقتی شما منو نمیشناسی بهتره اینقدر با غرور حرف نزنی. تو اصلا میدونی فرق TI با Marvell چیه؟ اگر فهمیدی اونوقت معنی dead شدن امنیا رو هم میفهمی.
در مورد باتری هم خیر همه یکی نیستند. تو از کجا میدونی همه یکین؟ حتی اگر مشخصات این 3 گوشی رو در gsmarena هم نگاه بکنی متوجه میشی که مشخصات مثلا امنیا رو زده 5 ساعت تاک تایم اما xperia رو زده 10 ساعت یعنی 2 برابر امنیا میتونه شارژ باتری داشته باشه. اینها مشخصاتی بودند که روی کاغذ هستن. اما اگر در عمل بری به کلاب این گوشی ها سر بزنی متوجه میشی اکثرا از دست باتری امنیا ناراضی هستند و اون کسی هم که به دروغ میگه خوبه تعصب جلوشو گرفته چون دوست صمیمی و نزدیک من هم امنیا داره و میدونم باتریش در چه حدیه. خودم هم سامسونگ ای8510 دارم و باتریش خیلی خیلی بده. حالا برو به کلابهای xperia و hd متوجه میشی که بارتی این 2 خوبه و xperia کمی هم بهتر از hd است.

a6l3i
27-02-2009, 21:56
سلام دوستان ؛

شما حتی میتونید بانصب برنامه ای مثل address book از شرکت inosoft اصلا" نیازی به باز کردن sms هاتون نداشته باشید و اونهارو تو همون call log ببینید و بخونید(البته در یک حالت خاص و زیبا).

و در آخر من نظر شخصیم اینه که پاکت پی سی ها از نظر کاربردهای بیزینسی اصلا" قابل قیاس با سیمبیان و جاوا نیستن ضمن اینکه معمولا" تمام ppc ها دارای نرم افزار ساپورت جاوا بصورت دیفالت هستن.ممنون Aryan Land ، سنگ تموم گذاشتی . از نرم افزار address book خیلی حال کردم ، چیز جالبی باید باشه!
در مورد بیزینس بودن ppc ها ، اکثر دوستان مثل شما گفتن و دیگه شکی تو ppc خریدن ندارم .

در مورد برنامه ها هم باید بگم من عشق برنامه های کاربردی ای هستم که موبایل رو به ابزاری کارامد تو دست آدم برای انجام کارها تبدیل میکنن ، ولی موافق برنامه هایی که هزارتا چیزمیز از موبایل آویزون میکنن و سرعتش رو پایین میآرن نیستم.

امروز با HD یکی از فامیل هامون کار کردم ، سرعتش خدا بود ( لاقل نسبت به N73 خودم !!) البته اونهم هیچ برنامه ای روش نریخته بود و فکر کنم به همین خاطر اینقدر سرعت داشت.

به نظره من ايکس1 به علت داشتن کيبورد کامل در تايپ سرعت بالاتري داره.همچنين ايکس1 به علت داشتن کليد چهار جهته کار کردن باش راحتر ميباشد به خوصوص مواقعي که داري بيرون راه ميري...........اینیکی رو خیلی خوب اومدی Mirikh - Merikh . تو سریع تایپ کردن هیچی جای کیبرد رو نمیگیره .
یه سوال Touch Pro هم کیبرد داره و فرقش با HD فقط تو LCD کوچیکتر ، کیفیت دوربین کمتر ( که واسم مهم نیست ) ، وزن بیشتر ، داشتن فلاش . میرزه آدم اونو بگیره؟ قیمتش مهم نیست .

تنها گوشی که dead میشه گوشی امنیاست نه گوشی های دیگهممنون Uk جان ، خیالمان راحت شد ! زیاد جوش نیآر ، واسه سلامتیت خوب نیست :46:

اکثرا از دست باتری امنیا ناراضی هستند ....اینو موافقم ، چون همه نالیدن .

AryanLand
27-02-2009, 23:19
با حرف هاي شما موافقم به غير از قسمتي که گفتين هر سه در تايپ کردن برابرن.
من با اومنيا و ايکس1 کار کردم و اچ دي هم دورا دور در موردش اطلاعات دارم.به نظره من ايکس1 به علت داشتن کيبورد کامل در تايپ سرعت بالاتري داره.همچنين ايکس1 به علت داشتن کليد چهار جهته کار کردن باش راحتر ميباشد به خوصوص مواقعي که داري بيرون راه ميري...........
در مورد کابرد هاي بيزينسي هم که گفتين ويندوز بهتره.....اين حرفو قبول دارم ولي به نظره من گوشي هاي جديد که سيستم عامل سيمبين دارن در اين مورد هم کمبودي ندارن.البته بازم ويندوز کمي قويتر ميباشد ولي سيمبين هاي جديد هم کمبودي ندارن

سلام.

من کی گفتم هر سه در مورد تایپ با هم برابرن برابرن؟

AryanLand
27-02-2009, 23:28
خیر تنها گوشی که dead میشه گوشی امنیاست نه گوشی های دیگه. وقتی امنیا رو آپدیت بکنید و در بعضی موارد به دلایل نامشخصی گوشی در صفحه بوت لودر گیر میکنه و دیگه هیچ کاری نمیشه باهاش کرد. این گیر کردن هم به خاطر چیپستی است که سامسونگ استفاده کرده. نه hd اینطوری میشه نه xperia چون این 2 گوشی هر دوشون از Qualcomm استفاده میکنند و Qualcomm هم هیچ وقت dead نمیشه. کاقیه یخورده تحقیق بکنی و اینو بفهمی. من اگر چیزی رو نمیدونستم حرفی نمیزدم پس وقتی شما منو نمیشناسی بهتره اینقدر با غرور حرف نزنی. تو اصلا میدونی فرق TI با Marvell چیه؟ اگر فهمیدی اونوقت معنی dead شدن امنیا رو هم میفهمی.
در مورد باتری هم خیر همه یکی نیستند. تو از کجا میدونی همه یکین؟ حتی اگر مشخصات این 3 گوشی رو در gsmarena هم نگاه بکنی متوجه میشی که مشخصات مثلا امنیا رو زده 5 ساعت تاک تایم اما xperia رو زده 10 ساعت یعنی 2 برابر امنیا میتونه شارژ باتری داشته باشه. اینها مشخصاتی بودند که روی کاغذ هستن. اما اگر در عمل بری به کلاب این گوشی ها سر بزنی متوجه میشی اکثرا از دست باتری امنیا ناراضی هستند و اون کسی هم که به دروغ میگه خوبه تعصب جلوشو گرفته چون دوست صمیمی و نزدیک من هم امنیا داره و میدونم باتریش در چه حدیه. خودم هم سامسونگ ای8510 دارم و باتریش خیلی خیلی بده. حالا برو به کلابهای xperia و hd متوجه میشی که بارتی این 2 خوبه و xperia کمی هم بهتر از hd است.

سلام.

اولا" که من به شما بی احترامی نکردم که شما هر چی دلت میخواد میگی.دوم شما اگر نزدیک بوده یکبار امنیا دستت بگیری من هر سه تاشو دارم.سوم از کجای حرفای من غرور رو استنباط کردی؟ چهارم اصلا" برام مهم نیست کی هستی.پنجم تو برو به کلاب ها سر بزن ببین گوشی های دیگه dead میشن یا نه.ضمن اینکه سوال رو یکی دیگه پرسیده منم جواب دادم این وسط من موندم پرتقال فروش از کج پیداش شده.در آخر هم فکر میکنم ارزش وقت گذاشتن نداشته باشه که بخوام .........

AryanLand
27-02-2009, 23:32
سلام دوستان ؛

ممنون aryan land ، سنگ تموم گذاشتی . از نرم افزار address book خیلی حال کردم ، چیز جالبی باید باشه!
در مورد بیزینس بودن ppc ها ، اکثر دوستان مثل شما گفتن و دیگه شکی تو ppc خریدن ندارم .

در مورد برنامه ها هم باید بگم من عشق برنامه های کاربردی ای هستم که موبایل رو به ابزاری کارامد تو دست آدم برای انجام کارها تبدیل میکنن ، ولی موافق برنامه هایی که هزارتا چیزمیز از موبایل آویزون میکنن و سرعتش رو پایین میآرن نیستم.

امروز با hd یکی از فامیل هامون کار کردم ، سرعتش خدا بود ( لاقل نسبت به n73 خودم !!) البته اونهم هیچ برنامه ای روش نریخته بود و فکر کنم به همین خاطر اینقدر سرعت داشت.

اینیکی رو خیلی خوب اومدی mirikh - merikh . تو سریع تایپ کردن هیچی جای کیبرد رو نمیگیره .
یه سوال touch pro هم کیبرد داره و فرقش با hd فقط تو lcd کوچیکتر ، کیفیت دوربین کمتر ( که واسم مهم نیست ) ، وزن بیشتر ، داشتن فلاش . میرزه آدم اونو بگیره؟ قیمتش مهم نیست .

ممنون uk جان ، خیالمان راحت شد ! زیاد جوش نیآر ، واسه سلامتیت خوب نیست :46:
اینو موافقم ، چون همه نالیدن .

سلام.

در مورد سرعت گفتم که شما میتونی با یک سری تغییرات جزیی در رجیستری سرعتت رو ببری بالا البته در حد معقول.در مورد اطلاعات بیشتر هم میتونی به سایت هندهلدیوزرز دات کام (انگلیسی قبول نمیکنه بنویسم) و قسمت زیر ذره بین اعضا مراجعه کنی هر سه گوشی فوق کلاب دارن ضمن اینکه در مورد deadشدن گوشی هم میتونی اطلاعات جامعی بدست بیاری.:46:

merikh_merikh
27-02-2009, 23:49
سلام دوستان ؛
یه سوال touch pro هم کیبرد داره و فرقش با hd فقط تو lcd کوچیکتر ، کیفیت دوربین کمتر ( که واسم مهم نیست ) ، وزن بیشتر ، داشتن فلاش . میرزه آدم اونو بگیره؟ قیمتش مهم نیست .
.
تاچ پرو کیبرد کامل تری نسبت به ایکس1 داره ولی ایکس1 هم به دلیل بزرگی دکمه ها و فاصله ی بیشتر وضعیت بهتری داره.
در کل هر کدام یه خوبی نسبت به هم دارن.
تاچ پرو هم گزینه ی مناسبی میباشد.یکی از دوستام براش از دبی اوردن.راضی میباشد

merikh_merikh
27-02-2009, 23:55
:11:
پس منظورتون از این قسمت چیه؟برنده ی نهایی کسی میباشد که بهترین کیبرد را داشته باشه البته کار کردن باشم بلد باشه

9vin
28-02-2009, 00:03
فقط hd شك نكن...

AryanLand
28-02-2009, 00:32
پس منظورتون از این قسمت چیه؟برنده ی نهایی کسی میباشد که بهترین کیبرد را داشته باشه البته کار کردن باشم بلد باشه

سلام.

من قبل از این قسمت گفتم که :

<<در مورد تایپ sms بستگی به شما داره و کیبوردتون (بسته به نوع گوشی) مثلا" من با کیبرد jasjar خیلی راحت تایپ میکنم و لی با کیبرد آلتیمیت 9502 تا حالا یک بار هم تایپ نکردم چون به قول خودمون راه دست نیست >>.

یعنی بستگی داره به این دوستمون که میخواد از کیبرد استفاده کنه و اینکه اندازه کیبرد روی دستگاه حتی اندازه انگشتهای ایشون.

بعد تو جواب اینکه ایشون گفته بودن :

<< سرعت کار با تایپ هوشمند زیاده یا باید آروم تایپ کنیم تا موبایل 2زاریش بیافته؟ >>

من اون مطلبی که شما میفرمایید رو گفتم:

<< اینکه شما مجبور باشی آرام آرام تایپ کنی که گوشی بتونه دستورات رو اجرا کنه اصلا" فکرش رو هم نکن و شما میتونی با هر کدوم از این سه نوع گوشی که فرمودید مسابقه بدید.(و البته من فکر میکنم برنده نهایی گوشی شما باشه.)>>

منظورم اینه که گوشی از نظر سرعت فهم کم نمیاره و تاخیر در تایپ نیاز نیست.

شاد و پیروز باشید.

a6l3i
28-02-2009, 05:28
سلام.
منظورم اینه که گوشی از نظر سرعت فهم کم نمیاره و تاخیر در تایپ نیاز نیست.
شاد و پیروز باشید.

1- ممنون ، منظورم وقتیه که با قلم بنویسیم و از قابلیت تشخیص دست خط و تبدیل اون به sms استفاده کنیم. آیا باید آروم حرف به حرف بنویسیم یا اگه با سرعت (مثل نوشتن رو کاغذ) بنویسیم میتونه تشخیص بده ؟

2- تا دوشنبه می خوام گوشی رو بگیرم. پ
اگه کیبرد نخوام قطعا ً HD رو میخرم ( بقول دوستمون شک نکن :46:) ،
اگر هم کیبرد بخوام باید بین X1 و Touch Pro انتخاب کنم. اونجور که تو gsm دیدم تفاوتشون ایناست :

pro دارای Lcd کوچیکتریه.
pro میتونه wma هم پخش کنه.
pro از صفحات xhtml تو نت پشتیبانی میکنه.
x1 تایپ هوشمند T9 داره.
x1 دارای AGPS هستش ( = فدرت دریافت سیگنال های ضعیف ).
x1 طبق گفته دوستان باری بهتری داره.

شما تفاوتی تو عمل دیدین که بتونه تو انتخاب تاثیر زیادی داشته باشه؟

AryanLand
28-02-2009, 09:03
1- ممنون ، منظورم وقتیه که با قلم بنویسیم و از قابلیت تشخیص دست خط و تبدیل اون به sms استفاده کنیم. آیا باید آروم حرف به حرف بنویسیم یا اگه با سرعت (مثل نوشتن رو کاغذ) بنویسیم میتونه تشخیص بده ؟

2- تا دوشنبه می خوام گوشی رو بگیرم. پ
اگه کیبرد نخوام قطعا ً HD رو میخرم ( بقول دوستمون شک نکن :46:) ،
اگر هم کیبرد بخوام باید بین X1 و Touch Pro انتخاب کنم. اونجور که تو gsm دیدم تفاوتشون ایناست :

pro دارای Lcd کوچیکتریه.
pro میتونه wma هم پخش کنه.
pro از صفحات xhtml تو نت پشتیبانی میکنه.
x1 تایپ هوشمند T9 داره.
x1 دارای AGPS هستش ( = فدرت دریافت سیگنال های ضعیف ).
x1 طبق گفته دوستان باری بهتری داره.

شما تفاوتی تو عمل دیدین که بتونه تو انتخاب تاثیر زیادی داشته باشه؟

سلام.

در مورد نوشتن با قلم اگر شما بتونید حروف رو به سرعت بصورت درست بنویسید گوشی برای پردازش مشکلی نداره چون همونطور که حتما" میدونید در موقع نوشتن با قلم یک سری تغییرات کوچیک باعث میشه یک حرف به حرف دیگه ای تبدیل بشه (باید زیاد تمرین کنید )ولی به هر صورت از نظر سرعت تشخیص گوشی کم نمیاره.

و اما من با تاچ پرو خودم کار نکردم نمیتونم X1 رو با ین دستگاه مقایسه کنم و در این مورد نظر بدم.تنها چیزی که میتونم بگم اگر خواستید یکی از این دو رو بگیرید قبل از خرید کیبرد هاشونو رو تست کنید ببنید دستتون رو کدوم یکی بهتر کار میکنه (بخاطر تجربه ای که تو کار با کیبرد PPC دارم)همونطور که گفتم مثلا" من اصلا" با کیبرد I-mate ULTIMATE 9502 اصلا" نمیتونم کار کنم اما با X1و JasJar به راحتی میتونم.

شاد

merikh_merikh
28-02-2009, 11:02
من همین دیروز با تاچ پرو که ماله دوستمه کار کردم.
کیبردش خیلی خوب بود و به سرعت باش نوشتم.ولی نوشتن با قلم را امتحان نکردم چون وقت کم بود.
ولی در مورد ایکس1 باید بگم که به دلیل درشتی دکمه ها و فاصله بین ان ها از سرعت بیشتری برخوردار میباشد.
یه دوستی دارم که به دلیل اینکه یه موبایل فروشی داره با هر دو کار کرده(به طور هم زمان) و میگه ایکس1 کیبرد بهتری داره واین که کیفیت ال سی دی بالاتری هم داره.
به نظره من دوستم راست میگه چون ایکس1 به دلیل کیبرد بزرگتر راحت تر میشه باش تایپ کرد و ال سی دیشم به دلیل پیکسل بالاتر و بزرگتر بودن کیفیت بهتری داره.خودمم که با ایکس1 کار کردم به این نتسجه رسیدم
البته بازم شما اگه خودت با هر دو کیبرد هر دو گوشی کار کنی بهتره.چون هر کسی با یه کیبرد راحتره.
به نظره من غید اچ دی را به کل بزن و بین تاچ پرو و ایکس1 به نظرم بهترین انتخاب ایکس1 میباشد.البته این نظره من بود.

AryanLand
28-02-2009, 12:03
من همین دیروز با تاچ پرو که ماله دوستمه کار کردم.
کیبردش خیلی خوب بود و به سرعت باش نوشتم.ولی نوشتن با قلم را امتحان نکردم چون وقت کم بود.
ولی در مورد ایکس1 باید بگم که به دلیل درشتی دکمه ها و فاصله بین ان ها از سرعت بیشتری برخوردار میباشد.
یه دوستی دارم که به دلیل اینکه یه موبایل فروشی داره با هر دو کار کرده(به طور هم زمان) و میگه ایکس1 کیبرد بهتری داره واین که کیفیت ال سی دی بالاتری هم داره.
به نظره من دوستم راست میگه چون ایکس1 به دلیل کیبرد بزرگتر راحت تر میشه باش تایپ کرد و ال سی دیشم به دلیل پیکسل بالاتر و بزرگتر بودن کیفیت بهتری داره.خودمم که با ایکس1 کار کردم به این نتسجه رسیدم
البته بازم شما اگه خودت با هر دو کیبرد هر دو گوشی کار کنی بهتره.چون هر کسی با یه کیبرد راحتره.
به نظره من غید اچ دی را به کل بزن و بین تاچ پرو و ایکس1 به نظرم بهترین انتخاب ایکس1 میباشد.البته این نظره من بود.

سلام.

منم در مورد راحتی کار با این دو کیبرد فکر میکنم همینطور باشه و کار با کیبرد x1 به همین دلیل که گفتید (فاصله بین کلید ها) راحت تر باشه البته بازم میگم فکر مینم و در عمل شاید به گونه دیگری باشه و بهترین راه تست توسط خریدار میباشد چون حتی فرم انگشتهای افراد مختلف هم میتونه تاثیر زیادی تو این مورد داشته باشه.

شاد و پیروز باشید.

a6l3i
28-02-2009, 21:46
دوستان جمیعا سلام
اولا َAryan Land عزیز ، خیلی مخلصیم. واقعا سایت هندهلدیوزرز محشر بود . . . . محشر ! دیشب تا 5:30 صبح نتونستم ازش بیآم بیرون:20:
عارضم خدمتون که ، امروز تصمیم گرفتم از این به بعد یادداشت های روزانه ام رو بجای سررسید تو PPC بنویسم تا بتونم دسته بندیشون کنم ، واس همین قطعا کیبرد دار میگیرم. یا x1 یا Pro . از دوستان کسی محصول بهتری تو برندهای دیگه سراغ داره ؟ تا 1 تومن . تا حالاش که کفه x1 سنگین تره !

merikh_merikh
01-03-2009, 01:00
به نظره من همین ایکس1 بهترین گزینه میباشد.

esmail194
01-03-2009, 17:51
بقول دوستون فقط hd و بس.واسه خودش سلطانـیــــــــــــــــــ ــــه
یا علی

merikh_merikh
01-03-2009, 21:39
یا علی
میشه دلیلتونو برای این انتخاب بگین؟

a6l3i
01-03-2009, 22:26
یا علی

میشه دلیلتونو برای این انتخاب بگین؟
بنظرم اگه کسی کیبرد نخواد ، HD بهترینه ولی واسه افرادی مثل من که کیبرد میخوان بهترین انتخاب ها x1 و pro هستن.
راستش هنوز بین این دوتا موندم :43:. x1 از خیلی نظرها ( مثل باتری ، جدا بودن کلیدهای keyboard ، استیل و شکیل بودن ) سره ولی تو بعضی فروم ها از استاندارد نبودن رزولیشن اون ناراضی بودن. سوالم اینجاست این مشکل چقدر محسوسه؟ این حالت بیشتر تو چه برنامه ها و زمانهایی بیشتر مشهوده؟ از دوستان کسی لینکی میشناسه که یک تصویر رو تو x1 و pro یاlcd های هم اندازش همزمان نشون بده تا بشه مقایسه کرد؟

Ava UK
01-03-2009, 22:51

merikh_merikh
01-03-2009, 23:54
بنظرم اگه کسی کیبرد نخواد ، HD بهترینه ولی واسه افرادی مثل من که کیبرد میخوان بهترین انتخاب ها x1 و pro هستن.
راستش هنوز بین این دوتا موندم :43:. x1 از خیلی نظرها ( مثل باتری ، جدا بودن کلیدهای keyboard ، استیل و شکیل بودن ) سره ولی تو بعضی فروم ها از استاندارد نبودن رزولیشن اون ناراضی بودن. سوالم اینجاست این مشکل چقدر محسوسه؟ این حالت بیشتر تو چه برنامه ها و زمانهایی بیشتر مشهوده؟ از دوستان کسی لینکی میشناسه که یک تصویر رو تو x1 و pro یاlcd های هم اندازش همزمان نشون بده تا بشه مقایسه کرد؟
دوست عزیز به نظره من این مواردی که خ.دتون برای ایکس1 نام بردین برای گرفتن ایکس1 کافیه(مثل باتری ، جدا بودن کلیدهای keyboard ، استیل و شکیل بودن).
البته تاچ پرو 2 هم هست.که چند ماه دیگه میاد

meghdaad
02-03-2009, 00:56
12 ستون و دگمه های شطرنجی و طول 102 میلیمتر.
HTC Touch Pro
10 ستون و دگمه های غیر شطرنجی و طول 116 میلیمتر.
HTC Touch Pro2
12 ستون و دگمه های غیر شطرنجی و طول 110.5 میلیمتر.
Sony Ericsson XPERIA X1
11 ستون و یک جوی استیک و دگمه های شطرنجی و طول 117.2 میلیمتر، ویندوز موبایل نیست.
Nokia N97
10 ستون و دگمه های شطرنجی و طول 104.5 میلیمتر.
LG KF900 Prada
کیبرد ایده آل Prada ویندوز موبایل نیست.
ترتیب راحتی در تایپ:
LG KF900 Prada
HTC Touch Pro2
Sony Ericsson XPERIA X1 و Nokia N97 برابر
HTC Touch Pro

merikh_merikh
02-03-2009, 11:10
ولی به نظرم پرادا نگیری بهتره اخه نسبت به بقیه که نام برده شد سیستم عامل نداره که به نظرم چیزه مهمی میباشد به خصوص با این همه هزینه ای که شما دارید میکنید

meghdaad
02-03-2009, 12:54
ولی به نظرم پرادا نگیری بهتره اخه نسبت به بقیه که نام برده شد سیستم عامل نداره که به نظرم چیزه مهمی میباشد به خصوص با این همه هزینه ای که شما دارید میکنید
حرف های شما کاملا درسته منظورم این نیست که پرادا بخرید من فقط بهترین کیبردها نشون دادم، منم میگم نخرید.
دلیلم از این پست این بود به کیبر گوشی هم بیشتر دقت بشه. و فقط ترتیب راحتی در تاپب مورد نظرم بوده و کارایی گوشی با هم مقایسه نکردم،
ترتیب از لحاظ کارایی و تایپ:
HTC Touch Pro2
HTC Touch Pro
.
.
LG KF900 Prada

AryanLand
02-03-2009, 14:12
سلام.

راستی اینو هم در نطر داشته باشید که x1 تاچ پد هم داره یا همون به اصطلاح جوی استیک(البته کاملتر از یک جوی استیکه).که اینجور که من شنیدم تاچ پرو اینو نداره البته امنیا هم داره و این میتونه خیلی کاربرد داشته باشه مخصوصا" در شرایط خاص مثل رانندگی کردن یا راه رفتن یا زمانی که شما مجبوری با یک دست کارت رو انجام بدیمیتونه کمک خیلی بزرگی باشه.

M@hdi-B
02-03-2009, 20:35
آقا بالاخره تصمیمتو گرفتی؟
اگه هنوز گوشی نخریدی من یه x1 مشکی با رم 4 گیگ چهارم اسفند خریدم به علت نیاز مالی می خوام بفروشمش .

hamedheidary
02-03-2009, 21:07

a6l3i
03-03-2009, 00:18
حرف های شما کاملا درسته منظورم این نیست که پرادا بخرید من فقط بهترین کیبردها نشون دادم، منم میگم نخرید.
دلیلم از این پست این بود به کیبر گوشی هم بیشتر دقت بشه. و فقط ترتیب راحتی در تاپب مورد نظرم بوده و کارایی گوشی با هم مقایسه نکردم،
ترتیب از لحاظ کارایی و تایپ:
HTC Touch Pro2
HTC Touch Pro
.
.
LG KF900 Prada

ممنون مقداد جان ، پست فوق العاده و محشری بود . تا حالا همچبن مقایسه ی توپی ندیده بودم . ازنظر کیبرد 100% فقط رو x1 فکر میکنم.

سلام.

راستی اینو هم در نطر داشته باشید که x1 تاچ پد هم داره یا همون به اصطلاح جوی استیک(البته کاملتر از یک جوی استیکه).که اینجور که من شنیدم تاچ پرو اینو نداره البته امنیا هم داره و این میتونه خیلی کاربرد داشته باشه مخصوصا" در شرایط خاص مثل رانندگی کردن یا راه رفتن یا زمانی که شما مجبوری با یک دست کارت رو انجام بدیمیتونه کمک خیلی بزرگی باشه.
نکته جالبی بود ، مخصوصا من که اکثرا بیرون یا پشت رل ام .
امروز عصر رفتم علاالدین واسه خریدن x1 . وقتی گرفتم تو دستم ، عقل از سرم برفت و طاقت و هوش ! ( حافظا ) واقعا دیزاین محشری داشت . یه مغازه دار خودش داشت . باهاش تایپ کردم. کیبردش عالی بود. هرچند تا خرخره توش برنامه ریخته بود ولی سرعتش تو باز کردن تصاویر و منوها خیلی خوب بود.
با گارانتی سیتادل ( بدون پسوند - پیشوند و آکبند سلفون دار ) بین 685 تا 695 . یه جا که حسابی بهم فاز داد و به تک تک سوالام جواب داد میگفت 680 که متاسفانه نقرهای نداشت. قرار شد فردا برم بگیرم.
دیگه از دست ما راحت میشین و نوبت ماست که جواب پس بدیم :20:

آقا بالاخره تصمیمتو گرفتی؟
اگه هنوز گوشی نخریدی من یه x1 مشکی با رم 4 گیگ چهارم اسفند خریدم به علت نیاز مالی می خوام بفروشمش .
ممنون مهدی جون ، 2نبال نقره ای شم که همنطور که گفتم فردا ردیفه . :11:

یا حق . . .

AryanLand
03-03-2009, 01:09
سلام.

مبارکه.:46:

a6l3i
03-03-2009, 23:19
سلام.

مبارکه.:46:
قربونت. نقری ای سیتادل تو بازار نیست . نه تو علاالدین و نه تو پایتخت. زنگ زدم خود سیتادل گفت 4 شنبه یا پنجشنبه پخش میکنیم. جالب اینکه گفت زیاد جاهای مختلف زنگ نزن که قیمتش میره بالا !!

AryanLand
04-03-2009, 01:51
قربونت. نقری ای سیتادل تو بازار نیست . نه تو علاالدین و نه تو پایتخت. زنگ زدم خود سیتادل گفت 4 شنبه یا پنجشنبه پخش میکنیم. جالب اینکه گفت زیاد جاهای مختلف زنگ نزن که قیمتش میره بالا !!

سلام.

واقعا" که جالبه!!!!!

meghdaad
05-03-2009, 14:11
مبارکه بالاخره x1 خریدی؟

kaveh.VB
05-03-2009, 17:12
منم امروز گرفتم همیشه بین اکسپریا و امنیا در شک بودم گفتم برم بازار هر کدوم که بهتر بود تو دست میگیرم
همیشه فکر میکردم اکسپریا خیلی باریکه اما وقتی دستم گرفتم واقعا نظرم عوض شد الان میگم اندازه اندازس خلاصه اکسپریا رو گرفتم
در مورد صداش باید بگم توی 7 -8 تا آهنگ هایی که توش بود صدای چندتاشون متوسط بود اما صدای چند تای دیگه خیلی پایین بود
یعنی خلاصه توی صدا زیاد قوی نیست اما کیفیت صداش خیلی خوبه....

a6l3i
08-03-2009, 21:39
سلام،
آره . بالاخره 5شنبه x1 نقره ای گرفتم. سیتادل 695 . جمعه هم با سایت خودش آپ دیتش کردم . محشر شد. مخصوصا کیبرد مجازیش که اعداد روهم مثل کیبرد pc بهش اضافه کرد. منکه تو ماشین صداس اسپیکرش رو خوب نمیشنیدم ! احتمالا خوب تنظیمش نکردم ( امیدوارم ). ولی برعکس موبایل های سیمبین یه هفته ای میخواد تا همه سوراخ سمبه هاشو کشف کنم. فردا هم میخوام یه رم Toshiba کلاس 6 4 گیگ از پایتخت بگیرم . ( 28 تومن ) .

AryanLand
09-03-2009, 01:27
سلام،
آره . بالاخره 5شنبه x1 نقره ای گرفتم. سیتادل 695 . جمعه هم با سایت خودش آپ دیتش کردم . محشر شد. مخصوصا کیبرد مجازیش که اعداد روهم مثل کیبرد pc بهش اضافه کرد. منکه تو ماشین صداس اسپیکرش رو خوب نمیشنیدم ! احتمالا خوب تنظیمش نکردم ( امیدوارم ). ولی برعکس موبایل های سیمبین یه هفته ای میخواد تا همه سوراخ سمبه هاشو کشف کنم. فردا هم میخوام یه رم toshiba کلاس 6 4 گیگ از پایتخت بگیرم . ( 28 تومن ) .

سلام.

رم 4 کلاس 6 , 28 تومان؟:18:خیلی گرون داری میگیری من 8 البته کلاس 4 رو گرفتم 19 تومان تو همون هندهلد آدرسش رو برات با تمام مشخصات نوشتم میتونی مراجعه کنی بگیری .

golmohammadi
11-03-2009, 13:24
خب مباركه
حالا كه خريدين نظرتونو اعلام كنيد

golmohammadi
11-03-2009, 17:59
اين تاپيك مفيد بود ممنون از همگي
راستي من يه فيلمبرداري ميخوام از اكس1 ببينم
يكي از بچه ها لطف كنه و واسم اپ كنه
بد جوري اين گوشي ربايش داره

hasanmotori
11-03-2009, 19:17
راستي من يه فيلمبرداري ميخوام از اكس1 ببينم
يكي از بچه ها لطف كنه و واسم اپ كنه

golmohammadi
12-03-2009, 00:33

رزوليشن 640*480
رزوليشنش خوبه
فريمهاش هم 29 هست خوبه
ولي كيفيت خوب نيست تصوير تار هست
شايد اگه از يه فاصله نزديكتر بود بهتر ميشد

Hamid..God
12-03-2009, 10:05
سلام این تاپیک برا انتخواب بهترین گوشی سال از نظر کاربران p30w هست که X1 هم توش حضور داره

کد:
محض اطلاع تا این لحظه X1 با یک رای کمتر از n96 در مقام دوم قرار داره

اینم تاپیک بهترین برندموبایل
کد:
سونی اریکسون با 4 رای بعد از نوکیا در مقام دومه

کلا دوستان یه سری نظر سنجی راه انداختن که می تونید تو قسمت نقد و برسی گوشی ببینینش و توش شرکت کنین

از دوستان می خوام برا بهتر شدن نتیجه تو این نظر سنجی شرکت کنین

merikh_merikh
12-03-2009, 10:18
منم موافقم.دوستان لطفن در نظر سنجی ها شرکت کنن.به مشاوره ی خرید گوشی هم خیلی کمک میکنه این نظر سنجی ها

a6l3i
14-03-2009, 00:32
سلام دوستان ، شرمنده همه ، این هفته سرم وحشتناک شلوغ بود ( هست ) .

خب مباركه
حالا كه خريدين نظرتونو اعلام كنيد
یک کلام ختم کلام : فوق العاده.
تا الان خیلی از نرم افزارهایی که لازم داشتم رو ریختم توش ؛ GPS ، ماشین حساب مهندسی ، دفترچه یادداشت حرفه ای برای نوشتن کارهای روزانه و تمام قرار ملاقات هام ، برنامه های بازرگانی و Finance که خیلی تو دوره MBA کمکم کرده و . . . .
همونطور که گفتی طراحی بسیار عالی ای داره و وقتی میذاریش رو میز ، رنگ نقره ای براقش آدم رو سرکیف میآره.
از کیبردش هم هرچی بگم کمه . مخصوصا واسه من که دیگه سررسید رو گذاشتم کنار و تو این چند روز ، بعد الظهر ها تموم کارهام رو توش وارد میکنم .

راستی AGPS ای هم که روش گذاشتن به راحتی میتونه با داشتن اندک سیگنالی از ماهواره ها کار Navigation رو شروع کنه. واقعا نسبت به GPS حساس تره و سیگنال رو خیلی دیرتر گم میکنه .

م 4 کلاس 6 , 28 تومان؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیلی گرون داری میگیری من 8 البته کلاس 4 رو گرفتم 19 تومان تو همون هندهلد آدرسش رو برات با تمام مشخصات نوشتم میتونی مراجعه کنی بگیری .
در مورد رم ، فعلا گوشی رو خودش یه 4 گیگ کلاس 4 داشت . گفتم فعلا باهاش کار کنم ببینم چی میشه. ولی چون حال ندارم کل برنامه ها رو 2باره install کنم ، احتمال 99 درصد تا آخر هفته یه کلاس 6 بگیرم.