PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lcd یا لامپی

Baba Ali
25-02-2009, 23:18
با سلام
بتده با بودجه 700 هزار تومان قصد خرید تلویزیون دارم . آیا به نظر شما خرید تلویزیون لامپی صحیح است . علت پرسیدن برای این است که گفته می شود تلویزیون های LCD هنوز کامل نشده اند و در ضمن به علت سیستم دیجیتالی انها تلویزیون آنالوگ ایران را خوب نمی گیرند .
در مورد لامپی باید بگویم که بیست سال پیش ما یک تلویزیون Hitachi که اصل ژاپن است از یکی از کشورهای عربی خریده ایم که باید بگویم فوق العاده عالی است . برای همین یک ذهنیت خوب نسبت به این مارک دارم .
در مرد خرید تلویزیون لامپی 29 اینچ نظر عمر و کیفیت و همچنین صدای واضح که در تلویزیون های الان کمتر وجود دارد کدام مارک را پیشنهاد می کنید ؟
هیتاچی ، سونی ، سامسونگ ، جی وی سی ، ال جی ، پاناسونیک یا هر چیز دیگری .
با تشکر .

SAEED_BARCELONA
26-02-2009, 09:40
اگه واقعا یه TV معمولی بخواید الان سونی و پاناسونیک محصولات خوبی دارن.
ولی دیگه این نوع TVهاپیشنهاد نمیشه چون خیلی خز شدن دیگه.
یه 100چوب دیگه بزار روش یه lcd 32 اینج بگیر خودتو راحت کن.

greenmidi
26-02-2009, 10:55
منم با آقا سعید موافقم چون پول دادن به تلویزیون لامپی دور ریختن اونه شما با 700تا 800هزار تومان میتونید lcd 32 از بین مارکهای مو[,د تو بازار انتخاب کنید

behrang_shadow
26-02-2009, 12:31
گرفتن یک lcd بهتره - دیگه موقش رسیده - با این بودجه انتخاب های زیادی دارید

Baba Ali
27-02-2009, 23:37
ممنون از پاسخ دادن به سوال بنده .
اگر 700 الی 800 هزار تومان بودجه باشد کدام lcd را از نظر کیفیت و دوام پیشنهاد می کنید . آنچنان داشتن ورودی های مختلف برایم مهم نیست . کیفیت را هم شامل تصویر خوب و هم قدرت گیرنده تلویزیونی دستگاه مد نظر دارم و همچنین صدای خروجی مناسب بدون داشتن سینما خانگی . آیا خریدن در این موقع سال صلاح است یا باید کمی منتظر ماند .

mehjam
28-02-2009, 20:14
شما با این بودجه 32 اینچ میتونید براحتی بگیرید. اگر قصد خرید سینما ندارید صدای سامسونگ فکر نکنم کفاف کارتون باشه.
برای سونی مدلهای w400 افت قیمت خوبی کرده در این چند مدت، و مدل جدیدی در این سایز در راه نیست که بخوایین منتظر بمونید.
البته 32w بالای یک نومن است، ولی واقعا همه چیزیست که میخوایین.

m654
28-02-2009, 22:44
چند ماهی است که سامسونگ دی اِل پی-اِل ای دی های خودش رو در بعضی بازارها عرضه کرده. مصرف برق و وزن کمتر اون رو به رقیب مناسبی برای کریستال مایع تبدیل کرده. شاید جالب باشد که نمایشگری به طول قد خودتان و ضخامت 15 اینچ رو به قیمت مناسبی تهیه کنید*. از ویژگی های منحصر به فرد اون ها پشتیبانی از فناوری سه بعدی نسل جدید اِنویدیاست که بوسیله بعضی کارت های 8000 به بعد پشتیبانی می شود.

*
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m654
01-03-2009, 07:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تولیدشون فعلا در برنامه سام سرویس نیست. نمونه ای که بالا می بینید نمونه 67 اینچ است و وزنی کمتر از چِل کیلوگرم دارد و قیمت آن نوسان کمی داشته و خرده فروشی اون حدود 1600-1800 است. میتسوبیشی هم در این زمینه محصولاتی داره.

Baba Ali
06-03-2009, 02:32
با عرض معذرت . بودجه ام به 500 هزار تومان رسید . فکر نمی کنم با این قیمت بشود lcd خوب خرید . لطفا دقیق تر مرا راهنمایی کنید .