PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

vafa1353
25-02-2009, 22:35
خوب از اونجایی که چند وقت هست دارم به دنبال یک پلیر خوب می گردم که بتونه فایل های HD Rip رو هم پخش کنه ،به دستگاهی کوچک اما با توانایی های فوق العاده برخورد کردم که تو این تاپیک می خوام اون رو معرفی کنم راستش تا اونجایی که من تحقیق کردم در حال حاضر هیچ کدوم از DVD player های موجود در بازار نمی تونن
mkv. ها رو پخش کنن ( تنها مورد Blueray player های سونی و پاناسونیک بودن که اونها هم قیمتشون بالای 700 تومان بود )اما شرکت وسترن دیجیتال با ارائه این محصول ،مشکل رو حل کرده : WD TV HD Media Player دستگاه کوچکی ست که میتونه تمامی فرمت های صدا ، تصویر ، عکس و هر آنچه را که بخواهید رو براتون پخش کنه .

WD TV به دو روش ، اتصال با کابل HDMI و یا کابل کامپوزیت به TV وصل میشه و از طریق USB تمام فایل های تصویری رو پخش میکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرمت های تصویر مورد پشتیبانی :
Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),
MTS, TP, TS )

فرمت های صدا :
Music - MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC, Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA

فرمت های عکس :
JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG

قابلیت پخش انواع Subtitle
-SRT (UTF-8), SMI, SUB, ASS, SSA

قیمت در ایران حدود 160 تومان

SAEED_BARCELONA
25-02-2009, 23:04
باید دستگاه جالبی باشه.

Grand
26-02-2009, 11:06
خیلی جالبه...

کجا گیر میاد این wd؟

Grand
26-02-2009, 22:52
Combined with a My Passport portable drive (sold separately), this player is the most convenient way to play HD movies or user-generated videos, listen to high-quality digital music and show high-resolution slideshows of your family photos on your TV. Also works with popular USB drives, and digital cameras, camcorders, and portable media players that can be recognized as mass storage devices.
Designed for My Passport, works with many other USB storage devices - Play content from most popular USB drives,and digital cameras, camcorders, and portable media players that can be recognized as mass storage devices.
Full HD video playback and navigation - up to 1080p - Experience the spectacular picture quality of HD video and crystal clear sound clarity of digital audio. Use the included remote control to navigate through your entertainment choices using our crisp, animated HD menus.
Collect without limits - There's no limit to the size of your media collection; just add more USB drives for more space.
Advanced navigation
Thumbnail and list views – Browse your content by filename or by thumbnails of photos, album covers and movie cover art.
Media Library – This unique feature lets you view all your media by media type in one menu regardless of its location in folders or drives. You can view your content by categories such as genre, album, artist and date.
Search – Search by genre, title, artist, filename and partial filename.
Photo viewing
Create custom slide shows with a variety of transitions and background music
Zoom and pan
Search by filename, partial filename, most recently viewed and date
Movie viewing
Fast forward, rewind, pause, zoom, and pan
View subtitles
Music playback
Fast forward, rewind, pause, shuffle, repeat
Access two USB drives simultaneously - Two USB ports on the player let you connect two USB storage devices and access them simultaneously. Our Media Library feature aggregates the content on both drives into one list sorted by media type.
HDMI and composite video connections - The High-Definition Multimedia Interface (HDMI) port lets you connect to the highest quality HDTV or home theater. Additional composite (RCA) outputs ensure compatibility with virtually all television sets.
Includes free media conversion software - ArcSoft MediaConverter™ 2.5 -- a fast, easy-to-use application that converts photo, video, and music files into formats optimized for use on the WD TV HD Media Player.
Ultra-compact design - Fits easily into your entertainment center.
Ideal For

Hassle-free playback of HD movies, home videos, digital music, and photos on your TV.

System Requirements
My Passport portable hard drive or other USB storage device with supported video or audio content stored on it.
Standard or high definition television with HDMI or composite video connections

Package Contents

HD Media Player
Compact remote with batteries
Media converter software (Windows only)
Composite AV cable
AC adapter
Quick Install Guide

Grand
26-02-2009, 23:06
با دستگاه پخش صوت و تصویر کمپانی Western Digital ، هارد دیسک USB خود را به یک دستگاه پخش HD مبدل کنید.

به تازگی کمپانی Western Digital که سازنده هارد دیسک های کامپیوتر می باشد ، با طراحی و ساخت دستگاهی، امکان استفاده از صدای فراگیر و تصاویر با کیفیت HD را برای همگان فراهم آورده است.

نام کامل این دستگاه جدید HD Media Player می باشد که نام اختصاری WD TV از سوی کمپانی سازنده برای آن در نظر گرفته شده است.WD TV دستگاهی است مکمل برای هارد دیسک های اکسترنال که با اتصال این هارد دیسک های کوچک 2.5 اینچی از طریق درگاه USB2.0 به WD TV اطلاعات تصویری موجود بر روی این هارد دیسک را پردازش نموده و آنها را برای سیستم های صوتی و تصویری رایج خانگی قابل اجرا می سازد.

از آنجایی که حجم داده های صوتی و تصویری HD به علت کیفیت بالای آنها بسیار زیاد بوده و کاربر قادر به ذخیره سازی این حجم بالا از اطلاعات بر روی یک DVD معمولی نمی باشید پس بهترین راهکار برای لذت بردن از فناوری جدید HDرا در استفاده از WD TV می توان یافت.

گفتنی است WD TV که با پشتیبانی سازگار عرضه می شود، فهرست تصویری کاملی را برای کاربران بر روی صفحه تلویزیون به نمایش می گذارد که توسط کنترل از راه دور مجهز آن می توان اطلاعات موجود بر روی هارد دیسک را مشاهده کرده و اطلاعات دلخواه را از میان آنها جدا و اجرا کرد.

به عنوان مثال با WD TV می توانید به دیدن عکس های دلخواه خود به همراه خانواده تان بنشینید، از شنیدن موسیقی با صدای فراگیر و کیفیت بالا لذت برده و همچنین از دیدن فیلم های با کیفیت لذت ببرید.

این دستگاه همچنین قابلیت اجرای فایلهای زیر نویس فارسی و انگلیسی فیلم با فرمت UTF-8 را دارا می باشد.

این محصول تنها دارای ابعادی معادل (10 X 5) سانتی متر بوده و فضای بسیار کمی را در کنار سیستم صوتی و تصویری خانگی اشغال می کند.

لازم به ذکر است WD TV همراه با یک نرم افزار تبدیل فورمت های مختلف فیلم و عکس ارائه می گردد که امکان اجرای انواع مختلف فایل های چند رسانه ای را از جمله JPG, MPEG1/2/4, WMV9, AVI TIF/TIFF,و بسیاری از فرمت های دیگر را فراهم می آورد.

این دستگاه توسط درگاه های HDMI و Composite A/Vقابل اتصال به تلویزیون می باشد که می توان بسته به مدل تلویزیون آنها را مورد استفاده قرار داد.

منبع: ictna.ir

vafa1353
26-02-2009, 23:39
خیلی جالبه...

کجا گیر میاد این wd؟

پاساژ پایتخت

vafa1353
26-02-2009, 23:52
من تصمیم داشتم یه دی وی دی پلیر فیلیپس 5996 یا پیونیر 410 بخرم که usp داشته باشه و صدای 5.1
حالا به نظر شما من که یه دی وی دی ال جی دارم بهتره که این دستگاه رو بخرم یا همون فیلیپس یا پایونیر رو بگیرم؟؟؟؟

Grand
27-02-2009, 02:03
من تصمیم داشتم یه دی وی دی پلیر فیلیپس 5996 یا پیونیر 410 بخرم که usp داشته باشه و صدای 5.1
حالا به نظر شما من که یه دی وی دی ال جی دارم بهتره که این دستگاه رو بخرم یا همون فیلیپس یا پایونیر رو بگیرم؟؟؟؟

من جای شما بودم همین رو بر می‏داشتم. قیمتش اجازه ریسک رو به آدم میده:46:

Stream
27-02-2009, 02:52
نسبت به قیمتی که داره (99 دلار) واقعا امکانات خوبی داره. البته محدودیت های Technical زیادی داره ولی با توجه به قیمتش نمیشه ازش ایراد گرفت.

به نظر من هنوز نمی تونه رقیب جدی ای برای Apple TV باشه، گرچه نسبت به Apple TV استفاده راحت تری داره و نیاز به Convert کردن نداره ولی نداشتن Upscaling یا DTS 5.1 یا پخش نکردن ویدیو های Protected باعث میشه نسبت به Apple TV چند قدم عقب تر باشه.

در کل نسبت به قیمتی که داره امکانات خیلی خوبی ارائه میده.

vafa1353
27-02-2009, 13:53
نسبت به قیمتی که داره (99 دلار) واقعا امکانات خوبی داره. البته محدودیت های Technical زیادی داره ولی با توجه به قیمتش نمیشه ازش ایراد گرفت.

به نظر من هنوز نمی تونه رقیب جدی ای برای Apple TV باشه، گرچه نسبت به Apple TV استفاده راحت تری داره و نیاز به Convert کردن نداره ولی نداشتن Upscaling یا DTS 5.1 یا پخش نکردن ویدیو های Protected باعث میشه نسبت به Apple TV چند قدم عقب تر باشه.

در کل نسبت به قیمتی که داره امکانات خیلی خوبی ارائه میده.
فکر کنم این دو مورد رو که ذکر کردید داره....
One Fall afternoon, Western Digital announced the WD HD TV Media Player. It promised to play high definition video over HDMI and optical audio, up to 1080p, all for about $120 street price. I was skeptical at first that such a tiny and inexpensive device would solve all of my months of video headaches. But any skepticism disappeared once I hooked the gizmo up to my projector and in about 20 seconds I was watching glorious high definition 1080p with DTS sound.

Stream
27-02-2009, 16:24
فکر کنم این دو مورد رو که ذکر کردید داره....
One Fall afternoon, Western Digital announced the WD HD TV Media Player. It promised to play high definition video over HDMI and optical audio, up to 1080p, all for about $120 street price. I was skeptical at first that such a tiny and inexpensive device would solve all of my months of video headaches. But any skepticism disappeared once I hooked the gizmo up to my projector and in about 20 seconds I was watching glorious high definition 1080p with DTS sound.
نه دوست من.
توی این متن هیچ اشاره ای به 1080p/1080i Upscaling نشده، DTS 5.1 هم نداره. توی سایتش هم می تونید چک کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

steverb
16-03-2009, 12:58
من هم علاقه مند هستم یکی از این دستگاهها بخرم. البته من کیت HT-TZ315R سامسونگ را با تلویزیون خریده ام که پورت یو اس بی داره و فکر کنم میتونه 1080 را پخش کنه ولی هنوز تست نکردم. اگر پخش نکنه باید یکی از این دستگاهها بخرم.

کسی میدونه از کجا فیلمهای Blu-ray rip را میشه پیدا کرد؟

Eureka204
16-03-2009, 23:39
پاساژ پایتخت

شما دیدی تو پایتخت؟
اگه میشه راهنمایی کنید کدوم فروشگاه؟

کسی میدونه از کجا فیلمهای blu-ray rip را میشه پیدا کرد؟

اگه به اینترنت پرسرعت دسترسی داری میتونی از طریق برخی فروم ها و وبلاگ ها دانلود کنی البته اونا بهت لینک برخی از هاست های معتبر رو میدن مانند رپیدشر و مگاآپلود که باید این اکانت ها رو هم خریداری کنی (حالا خودت بری تو کارش متوجه میشی)
راه دوم : برخی از دوستان (و همچنین خود بنده) یک آرشیوی از مستندها و برخی فیلم ها رو تهیه کرده اند (از همون راه اول) و اونها رو بفروش میرسانند.
من همین دیروز فروشگاه کوچک خودم رو افتتاح کردم و حداکثر تا امروز عصر آرشیو رو روی وبلاگم قرار میدم. بد نیست یه سری بهش بزنی(ن).

البته اگه قابل میدونید وگرنه از این فروشگاه ها زیاده.

اینم که سایت معروفیه ، یه سری بهش بزن.

steverb
18-03-2009, 21:00
کسی میدونه کد منوی سرویس 46A650Air سامسونگ LCD روی ریموت پیه

steverb
20-03-2009, 10:07
من تصمیم گرفتم فیلمهای HD را با نوتبوک پخش و در LCD TV samsung 46A650 ببینم با کیفیت 1080 که تست کردم عالیه و قکر نمیکنم WD HD را دیگه بخرم. اگر کسی میدونه WD HD با کیفیت بهتر از Vaio VGN-CR353 پخش میکنه لطفا بگه؟

Grand
20-03-2009, 13:23
من تصمیم گرفتم فیلمهای hd را با نوتبوک پخش و در lcd tv samsung 46a650 ببینم با کیفیت 1080 که تست کردم عالیه و قکر نمیکنم wd hd را دیگه بخرم. اگر کسی میدونه wd hd با کیفیت بهتر از vaio vgn-cr353 پخش میکنه لطفا بگه؟

اگه لپ تاپ شما خروجی hdmi داره، فکر نکنم تفاوتی در کیفیت پخش hd با wd داشته باشه.

با این حال همه که مثل شما لپ تاپ ندارند، این دستگاه مال ما بدبخت بیچاره‏ها ست:46:

steverb
24-03-2009, 09:48
خروچی HDMI نداره ولی همون کابل video (15 pin کیقیت 1920x1080 را میده.

نه داداش مام همچین پولدار نیستیم ولی بعضی چیزا خریدش لازمه

Grand
24-03-2009, 15:08
خروچی hdmi نداره ولی همون کابل video (15 pin کیقیت 1920x1080 را میده.

متاسفانه کابل‏های دیگه نمی‏تونند مثل hdmi تصاویر رو انتقال بدند. اما اگه شما از کیفیت تصاویر منتقل شده بوسیله لپ‏تاپتون راضی هستید دیگه لوزومی نداره wd تهیه کنید، مهم رضایت شماست.

نه داداش مام همچین پولدار نیستیم ولی بعضی چیزا خریدش لازمه

خوشحالم از اینکه می‏تونی ملزوماتت رو تهیه کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

master_shz
24-03-2009, 17:00
دوستان کسی تونسته با این دستگاه زیرنویس فارسی هم پخش کنه؟

Grand
24-03-2009, 17:23
دوستان کسی تونسته با این دستگاه زیرنویس فارسی هم پخش کنه؟

چطور مگه؟! شما نتونستید باهاش زیرنویس پخش کنید؟!

master_shz
24-03-2009, 19:17
خودم که هنوز نگرفتم، شنیده بودم که پخش نمیکنه و با آپدیت فریمور شاید درست بشه ؟!!!!

steverb
28-03-2009, 10:59
[quote=Grand;3623578]متاسفانه کابل‏های دیگه نمی‏تونند مثل hdmi تصاویر رو انتقال بدند. اما اگه شما از کیفیت تصاویر منتقل شده بوسیله لپ‏تاپتون راضی هستید دیگه لوزومی نداره wd تهیه کنید، مهم رضایت شماست.

من از کیفیت راضیم ولی ممکن با اچ-دی-ام-آی بهتر با شه تا تست نکنم معلوم نمیشه . اگر کسی حاضر باشه دستگاه دبلیو-دیشو چند روز امانت بده ممنون میشم؟

GiggleClub
28-03-2009, 18:03
این که میگین upscaling نداره یعنی مثلن ۳۲۰*۲۴۰ رو پخش کنیم فول اسکرین نشون نمیده؟

m73ir
13-04-2009, 11:07
ارزونتر چینی با قیمت 32000 تومان توی بازار با قابلیت بیشتر هست زحمت نکشین.

shahinasbaghi
14-04-2009, 12:38
[quote=Grand;3623578]متاسفانه کابل‏های دیگه نمی‏تونند مثل hdmi تصاویر رو انتقال بدند. اما اگه شما از کیفیت تصاویر منتقل شده بوسیله لپ‏تاپتون راضی هستید دیگه لوزومی نداره wd تهیه کنید، مهم رضایت شماست.

من از کیفیت راضیم ولی ممکن با اچ-دی-ام-آی بهتر با شه تا تست نکنم معلوم نمیشه . اگر کسی حاضر باشه دستگاه دبلیو-دیشو چند روز امانت بده ممنون میشم؟

من تست کردم . 100 درصد کیفیت با کابل HDMI برتر است و تو کیفیت خود منو ها هم این امر براحتی مشاهده میشود چه برسد به فیلم ...

Grand
14-04-2009, 18:07
[QUOTE=steverb;3634597]

من تست کردم . 100 درصد کیفیت با کابل HDMI برتر است و تو کیفیت خود منو ها هم این امر براحتی مشاهده میشود چه برسد به فیلم ...

البته که بهتره اما بعضی دوستان به کیفیت پایین‎تر قانع هستند!

mehjam
21-04-2009, 10:20
دوستان كسي ميدونه اين دستگاه از رو فلش مموري هم ميتونه 1080p و يا 720p رو پخش كنه؟ (البته بدون مكث و مشكل)
چون اگه قرار باشه يه هزينه جدا هم براي هارد كرد كه يكم صرفه اش مياد پائين.

Grand
22-04-2009, 00:20
دوستان كسي ميدونه اين دستگاه از رو فلش مموري هم ميتونه 1080p و يا 720p رو پخش كنه؟ (البته بدون مكث و مشكل)
چون اگه قرار باشه يه هزينه جدا هم براي هارد كرد كه يكم صرفه اش مياد پائين.

نباید مشکلی داشته باشه ولی اگر در این شرایط مشکلی مثل فریز تصویر به وجود بیاد به خاطر سرعت پایین فلش مموری‎ هستش.

behdani
22-04-2009, 08:49
سلام من يه دستگاه از همينا گرفتم و خيلي عاليه . اگر كسي خواست هم ميتونم با قيمت 160000 تومان براش بفرستم

mehjam
22-04-2009, 11:43
سلام من يه دستگاه از همينا گرفتم و خيلي عاليه . اگر كسي خواست هم ميتونم با قيمت 160000 تومان براش بفرستم
آيا دستگاهي با قابليتها و امكانات بهتر از wd hd است؟

mansour5550
23-04-2009, 00:44
سلام دوستان من تو کار فروش لوازم صوتی تصویری هستم این دستگاه رو قیمت گرفتم تو دوبی 120 تومن هستش البته این نرخ تکی هستش که اگر دوستان بخوان میتونیم عمده سفارش بدیم من ساکن قشم هستم هارد اکسترنال هم 160 گیگ 50 تومن و 250 گیگ 80 تومن قیمتشه اگه کسی خواست به IDم پیغام بده : mansour55155

omid750
25-04-2009, 09:30
يه سوال.........

توي توضيحات اين دستگاه نوشته شده كه يه نرم افزار داره كه بايد تو كامپيوتر نصب بشه تا فايلهاي صوتي و تصويري رو براي استفاده تو اين دستگاه بهينه كنه.....

يعني بايد فيلمها رو با اين نرم افزار Convert بكينم بعد بريزم تو فلش.....؟

اگه اينجوري باشه كه خيلي بده چون تبديل اين فايلهاي حجيم فيلم ، خيلي زمان مي بره....

واقعا اينجوريه؟

mehjam
25-04-2009, 17:54
حالا که تب MKV بالا گرفته یه نفر یه سایت مخصوص پلیر این فرمت زده:

دوستان اگه جنس خوب و مناسب از این سایت پیدا کردید خبر بدید لطفا.

این هم یه شرکت کره ای که یه سری اچ دی پلیر خیلی خوب زده: (البته با قیمتهای بالای 400 دلار)

بهتر از همه اینها رو هم که LG در نمایشگاه CES عرضه کرده بود یه BD Player با ساپورت MKV که اگه تا رسیدن به ایران بشه صبر کرد چه شود! (البته با قیمت مینیمم 250 دلار که در سایت خاورمیانه ال جی هم اومده)

که این آخری واقعا امکانات کاملی داره و سایت Cnet آسیا که قیمت 390 دلاری زده Editor's Choice کرده. به نظر من حتی با این قیمت بازهم از WD بهتره.
HD Picture & Sound
· Full HD 1080p Output via HDMI
· 1080p Up-scaling of Standard DVDs
· Wide Audio Format Support(Dolby True HD, DTS-HD)

Advanced Compatibility
· BD Live : Enjoy additional movie content via internet
· YouTube : Free access to YouTube where 15 hours of content is updated every minute
· LG SIMPLINK Multi-device Control
· USB 2.0
· Strong Circle & LED Indicator

Powerful Playability
· HD Movie Playback (H.264 / MPEG-4 AVC codec)
- Compatible Container Format : *.mkv, *.mp4, *.avi
· DVD, Audio CD, CD-RW/R
· JPEG, MP3, WMA
· DivX Playback

vafa1353
28-04-2009, 20:21
نقل از dvb5

با سلام به همه دوستان
به تازگی کمپانی وسترن دیجیتال دست به کار بزرگی زده و یک HD Media Player ارزان قیمت و کارا رو به بازار معرفی کرده است. در ذیل معرفی اجمالی این دستگاه رو به نقل از سایت سازگار ارقام براتون میزارم:
ا دستگاه پخش صوت و تصویر کمپانی Western Digital ، هارد دیسک USB خود را به یک دستگاه پخش HD مبدل کنید.
پیش از شرح این دستگاه جدید و شگفت انگیز لازم است کمی به ارائه توضیح درباره HD بپردازیم.
حتما" شما هم تا به حال بارها واژه HD را شنیده اید و یا این عبارت را بر روی اکثر دستگاه های چند رسانه ای نظیر تلویزیون های جدید ، سیستم های صوتی خانگی و یا دستگاه هایی از این قبیل دیده اید.
HD که مخفف عبارت High Definition و به معنای کیفیت بالا می باشد به سیستم ویدئویی گفته می شود که وضوح تصویر بالاتری نسبت به سیستم های استاندارد ویدئویی که Standard Definition نامیده میشوند دارند. سیستم های ویدیویی استاندارد که PAL - NTSC - SECAM نام دارند ( که حتما نام آنها را روی تلویزیون خود دیده اید ) دارای وضوح تصویر 486 خط عمودی تشکیل دهنده تصویر هستند. در حالی که ویدیوهای HD دارای 720 یا 1080 خط میباشند و این به معنای کیفیت بالاتر تصاویر است.
به تازگی کمپانی صاحب نام و معتبر Western Digital که سازنده هارد دیسک های کامپیوتر می باشد ، با طراحی و ساخت دستگاهی شگفت انگیز ، امکان لذت بردن از صدای فراگیر و تصاویر با کیفیت HD را برای همگان فراهم آورده است.
نام کامل این دستگاه جدید HD Media Player می باشد که نام اختصاری WD TV از سوی کمپانی سازنده برای آن در نظر گرفته شده است.WD TV دستگاهی است مکمل برای هارد دیسک های اکسترنال که با اتصال این هارد دیسک های کوچک 2.5 اینچی از طریق درگاه USB2.0 به WD TV اطلاعات تصویری موجود بر روی این هارد دیسک را پردازش نموده و آنها را برای سیستم های صوتی و تصویری رایج خانگی قابل اجرا می سازد.
حال این سوال برایمان پیش می آید که مزیت این دستگاه نسبت به دستگاه های رایج صوتی و تصویری در چیست؟
حتما" می دانید که حجم داده های صوتی و تصویری HD به علت کیفیت بالای آنها ، بسیار زیاد بوده و شما قادر به ذخیره سازی این حجم بالا از اطلاعات بر روی یک DVD معمولی نمی باشید زیرا امکان ذخیره سازی اطلاعات بر روی DVDهای موجود در بازار با بالاترین ظرفیت تنها 9 گیگابایت است که با توجه به این مطلب دیسک های نوری نسل جدید با ظرفیت بالاتر (در حدود 25 گیگابایت) طراحی و تولید و روانه بازار شدند.این نسل جدید دیسک های نوری به علت نوظهور بودن و عدم دسترسی آسان در بازار با قیمت های بسیار بالا عرضه می گردند که بسیاری از کاربران قادر به خرید آن نمی باشند . تهیه این دستگاه تا دو سال آینده مقرون به صرفه نبوده و تمامی تمرکز بازار بر روی DVD های فعلی موجود در بازار خواهد بود پس بهترین راهکار برای لذت بردن از فناوری جدید HDرا در استفاده از WD TV می توان یافت.
نکات مذکور تنها بخشی از مزایای WD TV بوده و به این موارد خلاصه نمی شود ؛ WD TV فهرست تصویری کاملی را برای شما بر روی صفحه تلویزیون به نمایش می گذارد که توسط کنترل از راه دور پیشرفته و مجهز آن می توانید اطلاعات موجود بر روی هارد دیسک خود را مشاهده کرده و اطلاعات دلخواه خود را از میان آنها جدا کنید و اجرا نمایید.
به عنوان مثال با WD TV می توانید به دیدن عکس های دلخواه خود به همراه خانواده تان بنشینید ، از شنیدن موسیقی با صدای فراگیر و کیفیت بالا لذت برده و همچنین از دیدن فیلم های با کیفیت نهایت استفاده را ببرید.
این دستگاه همچنین قابلیت اجرای فالهای زیر نویس فارسی و انگلیسی فیلم با فرمت UTF-8 را دارا می باشد.
این محصول کوچک و زیبا تنها در ابعاد(10 X 5) سانتی متر بوده و فضای بسیار کمی را در کنار سیستم صوتی و تصویری خانگی شما اشغال می کند.
WD TV همراه با یک نرم افزار تبدیل فورمت های مختلف فیلم و عکس ارائه می گردد که امکان اجرای انواع مختلف فایل های چند رسانه ای را از جمله JPG, MPEG1/2/4, WMV9, AVI TIF/TIFF,و بسیاری از فرمت های دیگر را برای شما فراهم می آورد.
این دستگاه توسط درگاه های HDMI و Composite A/Vقابل اتصال به تلویزیون می باشد که شما می توانید بسته به مدل تلویزیون خود آنها را مورد استفاده قرار دهید.
تا پیش از این اشخاصی که در رویای خرید یک تلویزیون LCD یا Plasma بودند وقتی که تصاویر این تلویزیون ها رو در پشت ویترین مغازه های خیابان جمهوری می دیدند، با حصرت و تعجب بسیار مبهوت کیفیت بالای تصاویر پخش شده توسط این تلویزیون ها می شدند. تصاویری زنده و پویا، با رنگهای واقعی و صد البته با جزئیات دقیق.
بالاخره پس از تلاشهای زیاد و این در آن در زدن، رویا به واقعیت تبدیل می گردید! و هر روز به تعداد دارندگان این تلویزیون ها افزوده می شد. اما شیرینی این خرید دیری نمی پائید، چرا که اشخاص می پنداشتند که باید تصاویر تلویزیون، ماهواره، vcd و حتی dvd رو با کیفیتی مشابه آنچه که در پشت ویترین مغازه ها دیده بودند، تماشا کنند، اما واقعیت چیز دیگری بود. دیدن تصاویر بی کیفیت SD در یک تلویزیون HD واقعاً ملال آور است. تصاویری مات، آبرنگی، غیر واضح و .... اینجا بود که رویا مبدل به کابوس شده بود.
اشخاص بی اطلاع با مراجعه به فروشنده و یا اهل فن دلیل این موضوع رو جویا می شدند و جواب معلوم بود. آن تصاویر، تصاویری با کیفیت HD بودند و تنها با یک Bluray Player و یا HD Media Player پخش می شدند. وقتی این اشخاص در پی تهیه یک Bluray Player بر می آمدند، به سرعت متوجه میشدند که اولا این پخش کننده در بازار موجود نیست و اگر هم موجود باشد قیمت بسیار گزافی خواهد داشت، دوما اگر حتی کسی موفق به خرید این دستگاه هم میشد، نمی توانست دیسک های بلو ری پیدا کند، تازه اگر با قیمت بسیار بالای آن کنار می آمد. اینجا بود که امید این اشخاص ناامید میشد.
البته راه دیگر دیدن تصاویر HD استفاده رسیورهای HD بود. اما آن هم اولا به دلیل کمیاب بودن این رسیورها، دوما به دلیل قیمت بالای این دستگاه ها و سوماً به دلیل بسیار محدود و معدود بودن شبکه های HD چندان جالب و جذاب برای خریداران نبود.
پس از مدت بسیار کوتاهی دستگاه هایی با عنوان MKV Player یا همان HD Media Player روانه بازار شد. این دستگاه ها توانایی پخش فایل های تصویری با فرمت های خاص و با رزولوشن 720P,1080i و بعضاً 1080P را داشتند. در بهترین نوع این پخش کننده ها از چیپست سیگمادیزاین برای پردازش و پخش تصاویر استفاده می شد. اما این پخش کننده ها نیز قیمت نسبتاً بالایی داشته و اغلب به قیمت های بالای 500 هزار تومان یافت می شدند. این بود که بسیاری نیز از خرید چنین دستگاه هایی منصرف می شدند و ....
و این داستان تا به حال ادامه داشت!
این داستان ادامه داشت، تا اینکه کمپانی وسترن دیجیتال برای افزودن قابلیت مالتی مدیا به هارد های اکسترنال دستگاه WD TV را معرفی کرد. این دستگاه یک پخش کننده تصاویر اچ دی با رزولوشن 1080P بود. اما تا اینجا چیز خاصی رخ نداده بود، ولی نکته در قیمت این پخش کننده بود، به طوری که گمپانی این دستگاه رو با قیمت 130 دلار عرضه کرده بود، به طوری که میشد اون رو تا قیمت 110 دلار هم در سایتهای مختلف پیدا کرد! این مهمترین ویژگی این پخش کننده تصاویر اچ دی بود که از یک چیپست Sigma Design 8634.بهره میبرد!
اگر شما هم جز دوست داران دیدن تصاویر اچ دی بودید و تا پیش از این برای دیدن یک فیلم مجبور به انتقال کامپیوتر یا لپ تاپ به کنار تلویزیون بودید، با وجود این دستگاه دیگر راحت شده اید، چون می توانید این بار فیلمهای خود را به یک هارد اکسترنال و یا فلش انتقال داده و با اتصال به این دستگاه به راحتی مشغول تماشای تصاویر با کیفیت اچ دی شوید.
البته در کنار این موارد این دستگاه قادر به پخش عکس و موسیقی در فرمت های مختلف نیز است.
File Formats Supported Music - MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC, Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA
Photo - JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),
MTS, TP, TS Playlist - PLS, M3U, WPL Subtitle -SRT (UTF-8), SMI, SUB, ASS, SSA

WD TV در بازار ایران!

بله، این دستگاه توسط شرکت سازگار ارقام وارد بازار ایران نیز شده است (البته به صورت بسیار محدود) و شما می توانید این دستگاه رو با قیمتی در حدود 160-150 هزار تومان با گارانتی دو ساله سازگار ارقام خریداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قابلیتهای این دستگاه می توانید به سایت وسترن دیجیتال مراجعه کنید:

من این دستگاه رو خریدم و در حال حاضر اونو به یک هارد 1000 گیگابایتی اکسترنال مکستور وصل کردم!!
مهمترین خصوصیت تولیدات یک شرکت مطرح،ساپورت خوب اونه. به طوری که در مدت کوتاهی فریم ویر جدید این دستگاه منتشر شده است.
این دستگاه با توجه به قیمتش در حدود 90 درصد خواسته های منو اجرا کرده. در انتها نظر کلی خودم رو درباره این دستگاه میزارم:

مزایا:
- پخش اغلب آیتم های اچ دی با کیفیت و سرعت بسیار خوب
- ساپورت دامنه وسیعی از فایل ها برای پخش
- ساپورت نرم افزاری خوب سازنده
- گارانتی معتبر این محصول به مدت دو سال در ایران
- کوچک و جمع جور
- بدنه مشکی براق زیبا و باکیفیت بالا
- امکان ست شدن با تلویزیون و سینمای خانگی به بهترین شکل ممکن
- کنترل ساده و کارا
- منوی ساده و کارآمد
- قیمت مناسب با توجه به قابلیت ها و چیپست مورد استفاده در اون
و ....

معایب:
- مشکل در پخش بعضی از فایلهای تصویری با رزولوشن 1080P تصاویر گا گاهی شطرنجی میشن (که احتمالا در فریم ویر های بعدی اصلاح میشه و یا شاید بشه با کانورت فایل به فورمت دیگه این مشکل رو حل کرد)
- عدم پخش صدا در بعضی از آیتم ها که دارای صدای دیجیتال هستند ( این مشکل هم احتمالاً در فریم ویرهای بعدی اصلاح میشه ویا اینکه با اتصال کابل اپتیکال صدا به دستگاه حل بشه)
- عدم وجود کلید بر روی دستگاه، و محدود بودن دسترسی به منوی دستگاه تنها از طریق ریموت کنترل
- عدم ساپورت زیر نویس فارسی ( این مشکل هم احتمالاً در فریم ویرهای بعدی اصلاح میشه)

امیدوارم این مطالب مفید بوده باشه، اگر به نکته خاصی در مورد این دستگاه برخوردم، اونو در همین جا اعلام میکنم.
فروشگاه
ولیعصر-بالاتر از طالقانی- پاساژ ایران- طبقه دوم.

omid750
29-04-2009, 11:02
يه سوال.........

توي توضيحات اين دستگاه نوشته شده كه يه نرم افزار داره كه بايد تو كامپيوتر نصب بشه تا فايلهاي صوتي و تصويري رو براي استفاده تو اين دستگاه بهينه كنه.....

يعني بايد فيلمها رو با اين نرم افزار convert بكينم بعد بريزم تو فلش.....؟

اگه اينجوري باشه كه خيلي بده چون تبديل اين فايلهاي حجيم فيلم ، خيلي زمان مي بره....

واقعا اينجوريه؟

از كسايي كه اين دستگاه رو خردين ، كسي نيست اين سوال ما رو جواب بده؟؟؟!!!

hamidR15
29-04-2009, 11:19
به نظر من تكنولوژي و قابليتهاي اين دستگاه بيشتر از اين هم پيشرفت ميكنه و تو خريد اون نبايد عجله كرد.

amjad2
30-04-2009, 22:21
يه سوال.........

يعني بايد فيلمها رو با اين نرم افزار convert بكينم بعد بريزم تو فلش.....؟

واقعا اينجوريه؟

نخیر اصلا چیزی لازم نداره

شما فیلمهات رو میریزی رو هارد یا فلش و میزنی به دستگاه , اونم برات پخش میکنه

دیگه لازم به هیچ کار اضافی نیست

mehdi6409
02-05-2009, 15:28
ارزونتر چینی با قیمت 32000 تومان توی بازار با قابلیت بیشتر هست زحمت نکشین.
جایی دیدین؟ میشه آدرس بدی؟ من دنبالشم.

mrazavi
03-05-2009, 11:16
یه سری مدلهای دیگه هم مانند iomega و merlin تو بازار اومده که قابلیت ضبط، هارد اینترنال 500 گیگ، استریمینگ وایرلس و لن و ... هم دارند. البته هنوز قیمتشون بالاست (حدود 280 تا 290 هزار تومان) .

afaridegar
04-05-2009, 11:25

هم آدرس بده هم مدل و مشخصات.

mehdi6409
04-05-2009, 20:25
تو این تاپیک یکسری مدل از HDD Player معرفی کردم به قیمتهای 30 تا 45 دلار. البته در دبی به این قیمتها پیدا میشه اما در ایران هنوز ندیدم. امروز توی پایتخت یکی شبیه اینهایی که معرفی کردم داشت اما می گفت 200 تومن! کسی با قیمت واقعیش سراغ نداره؟ اگه می شناسید آدرس و مشخصات بدید لطفا.

البته Western Digital و Seagtate رو همه جا داشتن به قیمت 130 تا 135.

Alikafi
05-05-2009, 08:33
نقل از dvb5

...

معایب:
- مشکل در پخش بعضی از فایلهای تصویری با رزولوشن 1080P تصاویر گا گاهی شطرنجی میشن (که احتمالا در فریم ویر های بعدی اصلاح میشه و یا شاید بشه با کانورت فایل به فورمت دیگه این مشکل رو حل کرد)
- عدم پخش صدا در بعضی از آیتم ها که دارای صدای دیجیتال هستند ( این مشکل هم احتمالاً در فریم ویرهای بعدی اصلاح میشه ویا اینکه با اتصال کابل اپتیکال صدا به دستگاه حل بشه)
- عدم وجود کلید بر روی دستگاه، و محدود بودن دسترسی به منوی دستگاه تنها از طریق ریموت کنترل
- عدم ساپورت زیر نویس فارسی ( این مشکل هم احتمالاً در فریم ویرهای بعدی اصلاح میشه)

یعنی واقعا" فارسی رو به هیچ وجه مثل : Srt. یا Sub. IDX. یا حتی به صورتی که به خود فیلم خورونده شده باشه جواب نمیده ؟

amjad2
09-05-2009, 14:52
یعنی واقعا" فارسی رو به هیچ وجه مثل : Srt. یا Sub. IDX. یا حتی به صورتی که به خود فیلم خورونده شده باشه جواب نمیده ؟

شما فارسی رو به صورت sub/idx میتونید ببینید

mehjam
09-05-2009, 17:25
دو تا سوال:
1- آیا این دستگاه توانایی پخش DIVX هم داره؟
2- تو این تصاویری که از WD HD گذاشتید دستگاهی که بصورت عمودی در کنار پلیر اصلی است چیه؟ آیا Passport وسترن دیجیتاله که محزا بفروش میرسه؟

Alikafi
10-05-2009, 07:01
شما فارسی رو به صورت sub/idx میتونید ببینید

تا اونجا که من تست کردم نشد و sub/idx رو هم بصورت فارسی اجرا نکرد :41:

دو تا سوال:
1- آیا این دستگاه توانایی پخش DIVX هم داره؟
2- تو این تصاویری که از WD HD گذاشتید دستگاهی که بصورت عمودی در کنار پلیر اصلی است چیه؟ آیا Passport وسترن دیجیتاله که محزا بفروش میرسه؟

1- آره دوست من این دستگاه هم DivX هم MKV وهم H.264 رو بصورت خیلی عالی اجرا میکنه. یعنی به قولی تمام فرمتهای رایج رو اجرا میکنه :8:
2- بله که این دستگاه قابلیت اجرای مولتی مدیاها رو از روی هارد پاسپورتی تا گنجایش 250 گیگابایت داره :11:

mehdi6409
10-05-2009, 14:40
یعنی هارد 1 ترابایت رو ساپورت نمی کنه؟

hamidR15
10-05-2009, 18:43
هارد كامپيوتر 1ترا؟برقش رو چه جوري بهش بده؟براي من هم همين سوال بود؟دوستان راهنمائي بفرمائيد

mehdi6409
11-05-2009, 17:11
هارد كامپيوتر 1ترا؟برقش رو چه جوري بهش بده؟براي من هم همين سوال بود؟دوستان راهنمائي بفرمائيد
نه قربان منظورم هارد یک ترابایت اکسترنال هستش. مثلا My book essential edistion. برقش که جدا میاد.

Payman-m
18-05-2009, 14:11
140 گرفتم من

olympos
31-05-2009, 23:08
130 هزار تومان -فروشگاه زیتون پاساژ ایران زیر زمین

reza76622201
02-06-2009, 13:07
حدود يکماه هست من دستگاه WD HD Media Player رو خريداري کردم و توي سايت Western digital هم رجيسترش کردم و در مورد امکانات و ... هم چندين مکاتبه با اين کمپاني داشتم.
هر سوالي در اين زمينه اين دستگاه چه تخصصي و چه غير تخصصي داريد در خدمتم.

GiggleClub
03-06-2009, 14:19
خوب رضا خان
من يه سوال دارم

اينكه ميگن بعضي فيلمهاي HD صدا نداره درسته؟
برخوردي تا حالا؟

reza76622201
07-06-2009, 10:36
کاملا غلطه. هيچ مشکلي ندارن. تازه فيلمهاي Full HD رو بدون مشکل پخش مي کنه.
دوست عزيز Western Digital کي از بهترين و بزرگترين کمپاني هاي آمريکايي است و مطمئن باش سوتي اينجوري عمرا توي دستگاهش نخواهي ديد.

reza76622201
10-06-2009, 12:54
تصميم گرفتم به محاسن و معايب اين دستگاه که حدود دوماهه دارم باهاش کار مي کنم بپردازم.
تمام اين چيزايي رو که در زير مي گم صرفا جهت اطلاعات دوستان هست که خودم در کار کردن با اين دستگاه بهش رسيدم و ترجمه از جايي يا Copy/Paste از جاي ديگري نيست.
معايبش:
1) اصلا فونت فارسي رو پشتيباني نمي کنه(حتي در آخرين Update).
2) عدم وجود دکمه روي بدنه و کل کارها با کنترل اتز راه دور انجام ميشه و در صورت گم شدن يا خراب شدن کنترل ديگه کارآيي نداره!!
3) فرمتهاي معروفي نظير avi و wmv رو پشتيباني نمي کنه(اين تازه تا امروزه که تست کردم بعدا هم بايد بيشتر باهاش کار کنم و فرمتهاي مختلفي رو تست کنم).
4) نميشه بهش USB DVD Drive وصل کرد و به همين دليل نيمشه DVD يا CD هاي قفل دار که غابل کپي نيستند رو ديد.(برخي از CD هاي ارژينال ايراني جديد اينگونه اند). من بخاطر اين جريان با کمپانيش مکاتبه کردم. اما پاسخشون منفي بود.
5) عدم وجود کابل HDMI در بسته(قيمتش بالاست).
6) Scan کند فايلها(اما با تنظيم ميشه اسکن رو کنسل کرد و فايل رو مستقيم اجرا کرد).

محاسن:
1) سايز بسيار کوچک و طراحي هنرمندانه.
2) کنترل از راه دور با گيرندگي قوي.
3) منوهاي متنوع و جالب جهت تنظيم.
4) تنوع فرمتهاي پشتيباني شده.
5) تنها دستگاه موجود براي پخش Full HD بدون Scale با کيفيت واقعي.
6) کمپاني بسيار عالي سازنده.
7) قابليت اتصال هاردديسک حتي 1TB که ميشه به يه دنيا فيلم و ... دسترسي داشت.
8) يک پورت اضافي جهت اتصال يک دستگاه USB ديگر.
9) عدم وجود سيستم مکانيکي باعثميشه که عمر دستگاه خيلي بالا بره و استهلاک بسيار پاييني داره.

در کل نمي دونم بگم بخريد يا نخريد. اما اينو بدونيد تنها حسن منحصربفرد اين دستگاه پخش Full HD هست. بنابراين به دارندگان تلويزيونهاي LCD که Full HD هستند پيشنهاد اکيد مي کنم که بخرن. اما واسه سايرين مي تونن محاسن و معايب رو کنار هم بزارن و تصميم بگيرن.

alexin
25-06-2009, 22:57
حدود يکماه هست من دستگاه WD HD Media Player رو خريداري کردم و توي سايت Western digital هم رجيسترش کردم و در مورد امکانات و ... هم چندين مکاتبه با اين کمپاني داشتم.
هر سوالي در اين زمينه اين دستگاه چه تخصصي و چه غير تخصصي داريد در خدمتم.

دوستان من هرچی سعی می کنم که متن ترجمه را زرد نشان دهد ولی آخر سفید نشون میده راحلی بنظرتون میرسه؟

fobost64
27-06-2009, 15:24
آقا ما تمام سایتا رو گشتیم ولی کسی نپرسیده بود.
سوالم اینه که گویا سازگاری این دستگاه بیشتر با هارد های اکسترناله و خصوصا مارک خود دبلیو -دی ، با فلش های ظرفیت بالا (16) مشکلی نداره می تونه کیفیت فول اچ دی رو با سرعت خوب و بدون کند شدگی نمایش بده ؟ یا گیر کنه و این صحبتا ممنون از جوابتون.

samkaveh
27-06-2009, 16:19
وقتی دستگاه یه فیلم اچ دی پخش میکنه امکانش هست با تلویزیون معمولی دیدش یا حتما باید تلویزیون اچ دی داشته باشی

Benygh
02-07-2009, 22:09
فکر کنم ارزان ترین MKV پلیر 199 باشه که تو سایت زیر گفته شده !
این مدل هم خوبه ولی حیف زیاد نمیشه تو فرمت ها مانور داد !

قیمتش هم 99 دلاره مثل اینکه ...
این مدل هم برای افرادی مثل من و جوونها خوبه ولی تو خونه ممکنه خانواده دیسک داشته باشند که اون موقع ...

Grand
03-07-2009, 00:29
وقتی دستگاه یه فیلم اچ دی پخش میکنه امکانش هست با تلویزیون معمولی دیدش یا حتما باید تلویزیون اچ دی داشته باشی

بله هست.

کافیه دستگاه رو با کابل کامپوزیت که همراه دستگاه هست به تلوزیون متصل کنید.

Benygh
03-07-2009, 01:02
یک مدل ارزان که MKV رو هم بخونه سراغ دارید !؟

Benygh
03-07-2009, 15:29
یک مدل ارزان که MKV رو هم بخونه سراغ دارید !؟
کسی مدلی در نظر نداره ؟! من میخوام بخرم به زودی ..

Grand
03-07-2009, 20:35
کسی مدلی در نظر نداره ؟! من میخوام بخرم به زودی ..

مگه همین WD چشه که دنبال مدل دیگه‏ای میگردین؟!

من فقط همین دستگاه رو سراغ دارم.

samkaveh
03-07-2009, 22:57
یه سایت فروش اینترنتی این دستگاهو داره به نظرتون معتبر هست

Benygh
04-07-2009, 12:08
مگه همین WD چشه که دنبال مدل دیگه‏ای میگردین؟!

من فقط همین دستگاه رو سراغ دارم.
خوب مشکل این مدل اینه که دیسک نمیخونه ! من فقط این مشکل رو باهاش دارم ... وگرنه دستگاه محشریه !

Grand
04-07-2009, 12:42
یه سایت فروش اینترنتی این دستگاهو داره به نظرتون معتبر هست

یک مدت این سایت رو بگیر زیر نظر، اگر مشکلی نداشت سفارش بده.

خوب مشکل این مدل اینه که دیسک نمیخونه ! من فقط این مشکل رو باهاش دارم ... وگرنه دستگاه محشریه !

اگه دیسک می‏خوند که دیگه طلا بود، طلا هم که گرونه پس همین رو بگیر باهاش کنار بیا :46: یک کپی پست کردن فیلم اون هم روی هارد اکسترنال زیاد طول نمیکشه.

Benygh
04-07-2009, 14:58
خوب ... پلیر خوبیه ولی کاربر این دستگاه فقط من نیستم !

نظرم روی Dv410v پایونییره ... نظر شما چیه ؟!
قیمتش چنده ؟!
فکر کنم 120 تومانه .. مگه نه ؟!

Grand
05-07-2009, 22:24

قیمتش چنده ؟!

من اطلاعی از این مدل ندارم. ولی اگر بتونه فیلمهای HD پخش کنه، مخصوصا فرمت MKV، دیگه حرف نداره...

samkaveh
07-07-2009, 16:12
چرا فرمت vobرو پخش نمیکنه یا همون فرمت دی وی دی

vafa1353
08-07-2009, 23:04

قیمتش چنده ؟!

شما خودتون میدونید چی میخواید؟
wd فقط برای فایلهای HD و mkv از روی فلش و هارد اکسترناله
اگر میخواید هم HD پخش کنه هم دیسک باید BD بگیرید.
Dv410v هم که ققط DVD player میباشد و اصلا به این تاپیک ربطی نداره...
:38::38::38:

ms368
09-07-2009, 11:00
خوب مشکل این مدل اینه که دیسک نمیخونه ! من فقط این مشکل رو باهاش دارم ... وگرنه دستگاه محشریه ! بچه ها
میشه به این DVD اکسترنال وصل کنیم ؟ ( usb داره دیگه ) ؟

مثه PS3

mahdadd
10-07-2009, 10:59
صدای بعضی از فیلم های hd 1080p رو پخش نمی کنه بافرمت wma.

یک سئوال هم داشتم ایا میشه کاری کرد مثلا یک فیلم با فرمت blueray rip رو زیز نویس فارسی بهش چسبوند بدون اینکه کیفیتش کم بشه یا فرمتش تغییر کنه .چون با برنامه dvd x convet فرمت وکیفیت فیلم تغییر می کنه؟

کلا راهی هست که بشه زیر نویس فارسی رو با این دستگاه load کرد؟ ممنون میشم اگه دوستان تجربه ای دارند راهنمایی کنند

mghb
12-07-2009, 11:54
دوستان من این دستگاه را چندوقتیه خریدم لازم دونستم معایب ومزایایش رابگم
1-فرمت دایویکس پخش نمیکنه ولی فرمتxvidرا پخش میکنه.
2-اگه یک فیلم دی وی دی را روهارد کپی کنیدبراحتی آنرا بازیرنویس فارسی هم پخش میکنه
3-قابلیت خواندن هاردتا5ترا راداره
4-خیلی ازفرمت های mkv را خوب نشان نمیده یک مجموعهbbc planet راخریدم نمیتونه آنرا خوب نشان بده البته این مجموعه1080p است.البته بعضی فرمتهایmkv 1080pرانشان میده ولی صدا از کابل hdmi نمیده ازخروجی اپتیکال تست نکردم.
5-خیلی از فرمتها روساپورت میکنه ولی فایلهای flv را پخش نمیکنه.با کمپانی اش تماس گرفتم هنوز جواب قانع کننده ای به من ندادند.
6-زیرنویس فارسی بافرمت srt را فعلا ساپورت نمیکنه شاید بعدها ساپورت کنندبافرمت idx امتحان نکردم

samkaveh
13-07-2009, 22:47
این دستگاه هارد 1 ترابایتی رو ساپورت میکنه یا نه

Eureka204
18-07-2009, 14:49
این دستگاه هارد 1 ترابایتی رو ساپورت میکنه یا نه

طبق گفته دوستان تا 5 ترا!!! ساپورت میکنه.

mehdi6409
02-08-2009, 17:08
دوستان اگر اطلاع دارند خواهش مي كنم بفرماييد آيا اين دستگاه قابليت پخش فايلهاي DAT و Divx را داراست يا خير. ضمنا به عنوان دستگاه قابل حمل كار مي كند؟ مثلا روي تلويزيون هاي غير HD با سيستم NTSC و PAL و ُ SECAM كار مي كند يا خير؟

samkaveh
02-08-2009, 22:50
avi رو ساپورت میکنه و همچنین دایویکس. رو رو تلویزیون معمولی فیلمی که با فرمت ts از یه کانال اچ دی ضبط کرده بودم بدون مشکل پخش کرد

senator_saeed
13-08-2009, 09:01
با سلام
من یه دونه از دستگاهها دارم(WDTV)
برای اینکه یک سیستم صوتی داشته با شم که بتونه صداهای ویدیوهای HD رو با وضوح خوب پخش کنه چه سیستمی پیشنهاد میکنید؟
LCD 32W400 هست.
البته بودجه زیاد در نظر نگرفتم

danavan
17-09-2009, 21:28
دوستان من این دستگاه را چندوقتیه خریدم لازم دونستم معایب ومزایایش رابگم
1-فرمت دایویکس پخش نمیکنه ولی فرمتxvidرا پخش میکنه.
2-اگه یک فیلم دی وی دی را روهارد کپی کنیدبراحتی آنرا بازیرنویس فارسی هم پخش میکنه
3-قابلیت خواندن هاردتا5ترا راداره
4-خیلی ازفرمت های mkv را خوب نشان نمیده یک مجموعهbbc planet راخریدم نمیتونه آنرا خوب نشان بده البته این مجموعه1080p است.البته بعضی فرمتهایmkv 1080pرانشان میده ولی صدا از کابل hdmi نمیده ازخروجی اپتیکال تست نکردم.
5-خیلی از فرمتها روساپورت میکنه ولی فایلهای flv را پخش نمیکنه.با کمپانی اش تماس گرفتم هنوز جواب قانع کننده ای به من ندادند.
6-زیرنویس فارسی بافرمت srt را فعلا ساپورت نمیکنه شاید بعدها ساپورت کنندبافرمت idx امتحان نکردم

زير نويس idx رو باز زبان فارسي ساپرت ميکنه.

bzt
15-10-2009, 20:27
دوستان ایا این دستگاه blue ray هم پخش میکنه؟

afshin b
16-10-2009, 11:14
دوستان ایا این دستگاه blue ray هم پخش میکنه؟

اگه منظورت ديسك بلوري هست كه اين دستگاه اصلا ديسك نميخوره. ولي فيلم 1080p ميتونه با هارد اكسترنال و... پخش كنه.

bzt
16-10-2009, 19:43
اگه منظورت ديسك بلوري هست كه اين دستگاه اصلا ديسك نميخوره. ولي فيلم 1080p ميتونه با هارد اكسترنال و... پخش كنه.

بله بنده میدونم که هارد بهش وصل میشه و دیسک نمیخونه منظور من اینه که آیا فرمت بلو ری رو میتونه پخش کنه یا نه؟

djmilad_mrb
21-10-2009, 10:51
بله بنده میدونم که هارد بهش وصل میشه و دیسک نمیخونه منظور من اینه که آیا فرمت بلو ری رو میتونه پخش کنه یا نه؟
دوست من بلوری فرمت نیست یه نوع دیسک نوری ظرفیت بالاست مثل دی وی دی ،شما روی دی وی دی میتونید انواع و اقسام فرمتها رو بریزید :27:

samkaveh
21-10-2009, 20:31
من موقع پخش یه فیلم hd این پیغام رو میبینم و صدا ندارمdigital audio 1 کابل hdmiهم استفاده میکنم چیکار کنم که صدا داشته باشم

greenmove
26-10-2009, 10:46
سلام به تمام حضرات محترم و نسبتا محترم:31:
به سری اطلاعات در مورد این دستگاه میدم بهتون

من 4 تا دستگاه WD HD T.V Player توی خونم دارم و تقریبا هر اتاق یه دستگاه دارم
خیلی ازش راضی هستم
توی پست های قبلی بعضی از دوستان سوالاتی پرسیده بودن که من یه سری اطلاعات کلی میدم شاید سوالات قبلی پاسخ داده بشه

سوال: حداکثر ظرفیت ساپورت این دستگاه از هارد یا USB Storage (Cool Disk) چقدره؟
جواب: در فریم ور جدید این دستگاه قابلیت استفاده از USB HUB اضافه شده. یعنی می تونید با استفاده از USB HUb به هر یو اس بی بجای یک هارد چندتا وصل کنید... در حالت عادی و طبق اطلاعات عمومی که درباره Universal Serial Port یا همون USB هست، هر پورت USB قابلیت اتصال 144 دستگاه رو داره.... یعنی با این حساب میشه 288 تا هارد یا یو اس بی درایو رو به این دستگاه وصل کرد... ولی این حالت تئوریک بود... در حالت تجربی من موفق شدم دستگاههای زیر رو به این دستگاه وصل کنم و کاملا برام ایندکس کرد:
تعداد 34 عدد هارد 1 ترابایت مدل Seagae Freeagent
تعداد یک عدد هارد 2 ترابایت مدل WD MY BOOK
تعداد یک عدد هارد 4 ترابایت مدل WD MY BOOK
تعداد یک عدد کول دیسک 32 گیگابایتی مدل SLICONE
جمع کل: حدود 40 ترابایت هارد به این درستگاه وصل شد که کاملا دقیق و درست ایندکس کرد فقط یه مشکل داشت... برای DETECT کردن هاردها باید اول اونارو جستجو کنه و یه لیست از محتویاتش برای خودش درست کنه که این کار هم برای هر هارد حدود 3 دقیقه طول میکشه که در کل حدود 2 ساعت 30 دقیقه منتظر بودم که هاردهارو شناسایی کنه ... البته قابل توجه که این شناسایی برای هر هارد فقط یکبار انجام میگیره و دفعه بعد که دستگاه رو روشن کردم در عرض 5 ثانیه دستگاه اماده کار بود... (البته اگه اطلاعات هارد رو عوض کنید، یعنی فیلمهارو پاک کنید یا فیلم جدید اضافه کنید باید دوباره سرچ کنه:27:)

سوال 2: آیا این دستگاه زیرنویس فارسی را نمایش می دهد؟
جواب: بله ولی فقط در قالب IDX/SUB ... تست شده و کاملا درست عمل میکنه و هیچ مشکلی نداره

سوال 3: آیا این دستگاه قابلیت پخش از DVD-Rom را دارد؟
پاسخ: توی جستجوهایی که انجام دادم تونستم یه سری فریم ور HOMEBREW (توسط کابران بصورت دستی نوشته شده) پیدا کنم که ادعا می کردند این قابلیت رو به دستگاه اضافه مینکن. البته من تست نکردم ولی در حالت تئوریک جور در میاد... البته من که اصلا این قابلیت به کارم نمیاد و کل ارشیو فیلمهارو روی هارد دارم و خیالم راحته:31:

سوال 4: آیا این دستگاه قابلیت استفاده بصورت شبکه را دارد؟
جواب: مدل اولیه نه ولی یک مدل جدید با عنوان WD TV LIVE ارائه شده توسط وسترن دیجینال که پورت شبکه داره (قیمتش خیلی گرونتر نیست ولی تو ایران نیومده) که میتونه هاردهای شما رو بصورت شبکه شناسایی کنه. و همچنین قابلیت جالبی داره که میتونه از طریق روتور و شبکه که به اینترنت وصله فیلمهای سایتهایی مثل یوتیوب YOTUBEو پاناروما و سایت هایی مثل این رو توی LCD شما نمایش بده که قابلیت جالبیه واسه همون به محض اینکه وارد ایران بشه 2-3 تا میخرم که از نون شب واجب تره:31:

سوال 5: ساپورت نرم افزاری این دستگاه چجوریه:
جواب: ساپورت خیلی عالی و زود به زود فریم ور جدید ارائه میشه و حتی یه سری برنامه ها و بازیها هست که کاربرا درست کردن و میشه روش نصب کرد (البته ریسک داره چون فریم ور رسمی نیستن) ولی در کل دستگاه خیلی عالی هست و من میخوام برای WC خونمون هم یکی بخرم:31::31::31::31:

aria442
30-10-2009, 13:40
آیا این دستگاه را میشه به DVD PLAYER وصل کرد تا از صدای فراگیر 5 کاناله بهره مند شد؟ آیا کسی تست کرده؟

frd222az
12-11-2009, 00:26
من موقع پخش یه فیلم hd این پیغام رو میبینم و صدا ندارمdigital audio 1 کابل hdmiهم استفاده میکنم چیکار کنم که صدا داشته باشم

دوستان عزیز-من از این پلیر استفاده می کنم و بسیار راضی هستم. منتها مشکل بالا را دارم. اگر کسی توانسته حل کند راهنمایی کنید.

samkaveh
12-11-2009, 14:44
Version 1.03 Now Available!

We've received tremendous feedback on WD TV and some great suggestions to improve the product even more. In response to your requests, we're pleased to offer product enhancements to make your viewing experience better than ever. Updating your media player is simple. Just follow the instructions below, grab your remote and enjoy the show!

What's New?

Release 1.03 (11/9/2009)
(includes all previously released updates)

Added video playlist support
Added support for the drive lock function on the new My Passport and My Book external storage devices
Improved metadata support for music. For example, browsing by genre is broken down into artists, then albums, then tracks
Enhanced cover art, album art, and thumbnail support for media files and folders
Fixed bugs reported by the WD TV user community

samkaveh
12-11-2009, 14:47
دوستانی که این دستگاه رو دارن چطور صدای فیلمها اچ دی رو میگیرن مخصوصاdts رو ممنون میشم جواب بدین

kiuna
17-11-2009, 13:09
من این دستگاه رو دیدم
به نظرم کاملتر از از دستگاه وسترن هست ؟
کسی ازا ین مدل گرفته ؟

kiuna
18-11-2009, 00:04
هیچکس نظری نداره ؟
این دستگاه فرمت iso /vob رو هم می خونه صدای dts رو هم ساپورت میکنه زیرنویس srt ,sub رو هم ساپورت میکنه

reza_amir54321
18-11-2009, 16:09
به نظر من هم اگه ساپورت نرم افزاری سیگیت پلاس ( + Seagate FreeAgent Theater مثل وسترن باشه سی گیت بهتره با توجه به اینکه 5.1 رو ساپورت میکنه چون وسترن با اینکه خروجی اپتیک داره بصورت واضح در مورد ساپورت 5.1 چیزی نگفته دوستانی که وسترن دارن بهتره در این مورد راهنمائی کنن
البته فکر کنم این مدل هنوز توی بازار تهران نیومده و یا مدلی اومده که خروجی اچ دی ام ای نداره اگر دوستان جای سراغ دارن معرفی کنن ممنون میشیم

ALIREZA740
19-11-2009, 23:35
با سلام
دوستان خواستم مصلبی را عرض کنم که بنده با این wd player صدای dts را به راحتی با کابل optical به سینمای سونی وصل کر ده واز صدای 6 کانال فیض می برم.
در ضمن از فروشندگان سونی سنتر هستم.
سوالی بود در خدمتم

kiuna
22-11-2009, 16:43
با سلام
دوستان خواستم مصلبی را عرض کنم که بنده با این wd player صدای dts را به راحتی با کابل optical به سینمای سونی وصل کر ده واز صدای 6 کانال فیض می برم.
در ضمن از فروشندگان سونی سنتر هستم.
سوالی بود در خدمتم
بله مشکل اینه که همه سینمای خانگی ها این خروجی رو ندارند

s@m3r
27-11-2009, 13:53
سلام

وسترن 3 مدل از این hd player داره

بهترینش WD TV Live

خیلی کمه تو ایران

Video
AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9
Photo
JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG
Audio
MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS
Playlist
PLS, M3U, WPL
Subtitle
SRT, ASS, SSA, SUB, SMI
Note
MPEG2 MP@HL up to 1920x1080p24, 1920x1080i30 or 1280x720p60 resolution.
MPEG4.2 ASP@L5 up to 1280x720p30 resolution and no support for global motion compensation.
WMV9/VC-1 MP@HL up to 1280x720p60 or 1920x1080p24 resolution. VC-1 AP@L3 up to 1920x1080i30, 1920x1080p24 or 1280x720p60 resolution.
H.264 BP@L3 up to 720x480p30 or 720x576p25 resolution.
H.264 MP@L4.1 and HP@4.1 up to 1920x1080p24, 1920x1080i30, or 1280x720p60 resolution.
An audio receiver is required for multi-channel surround sound digital output.
Compressed RGB JPEG formats only and progressive JPEG up to 2048x2048.
Single layer TIFF files only.
Uncompressed BMP only.

قیمتش 180 175 به بالا اگه گیر بیاد

s@m3r
27-11-2009, 15:45
من چندتا از این دارم با کابل مجانی و گارانتی سازگار
اگه خواستین pm بدین

samkaveh
27-11-2009, 18:15
فروشگاه اینترنتی چاره اورده با قیمت 169

s@m3r
04-12-2009, 00:21
من با کابل Hdmi و گارانتی سازگار میدم 165000

Pedram_IR
04-12-2009, 08:16
این چطوره؟

کسی از اینا خریده؟

mehryazdan
06-12-2009, 14:32
آقا اینجا یک نفر گفته مستند Earth planet رو کند پخش میکنه راست میگه اگر اینطور باشه که ارزش نداره
من میخواستم بخرم تا فیلمهای فول اچ دی باهاش نگاه کنم خواهشا اونهایی که دارن راهنمایی کنند

R e Z a
11-12-2009, 00:41
سلام دوستان
منم امروز رفتم بازار رضا و از فروشگاه نگین (نمایندگی سازگاز) یه دونه WDTV HD PLAYER یه قیمت 130/000 هزار تومن خریدم.
ی مشکلی دارم اونم اینه که خروجی دستگاه رو وقتی رو HDMI قرار میدم تصویر نمیده و دوباره رو حالت Composite میره . با 2 تا کابل hdmi تست کردم ولی بازم همون آش و همون کاسه.
ممنون میشم اگه دوستان در این ضمینه کمک کنند
مرسی

R@R#M@N
11-12-2009, 12:54
خاب یه چیز جدید گیر آوردم
از برند معروف ASUS
ASUS O!Play - TV HD Media Player

قیمتش تو آمازون 100 دلاره
یه ریویوو هم ازش خوندم !
نقاط قوتش اینه :
پشتیبانی کامل و عالی از فرمتها (+RMVB)
علاوه بر یو اس بی و لن پورت ESATA هم داره !
معایب :
اندازه بزرگتر از وسترن
اینترنت نمیتونی باهاش بری (چه بهتر :دی بدرد ما که نمیخوره) (البته در مقایسه با WD HD Live Media Player)
وایرلس لن نداره (البته در مقایسه با WD HD Live Media Player)
خروجی اج دی فقط با HDMI میسره

R@R#M@N
11-12-2009, 13:22
فرمت DAT رو هم این ایسوسه ساپورت میکنه !
خیلی توپه !

AB
11-12-2009, 13:37
آقا اینجا یک نفر گفته مستند Earth planet رو کند پخش میکنه راست میگه اگر اینطور باشه که ارزش نداره
من میخواستم بخرم تا فیلمهای فول اچ دی باهاش نگاه کنم خواهشا اونهایی که دارن راهنمایی کنند

درست پخش کردن یا نکردن به کدک و فرمت فایل مربوطه.من تا حالا همه جور اچ دی باهاش اجرا کردم مشکلی

نداشت.به جز یه مورد که کلا اجراش نکرد.(که اونم یه کلیپ با بیت ریت 40 مگ بود.کامپیوتر خیلی زور میزنه تا بازش کنه استفاده از سی پی یو هم موقع اجراش خیلی بالاست چه برسه به این دستگاه فسقلی.:27:)

احتمالن اگه فرم ویر آپدیت بشه درس میشه. من آپدیت کردم خیلی چیزاش بهتر شده.قبلن یه فیلم اچ دی رو کلا سبز نشون میداد ولی الان درست شده.

fars2007
13-12-2009, 10:37
اين دستگاه كدك DIVX را ساپورت ميكنه ؟

s_silent
13-12-2009, 15:50
ضمیمه کلیک جام جم دستگاه Filp Share TV رو معرفی کرده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نمیدونم این دستگاه کارایی نمونه های معرفی شده در این تاپیک رو داره یا فقط صرفا برای اتصال کامپیوتر به تلوزیونه دوستان اگه اطلاعاتی در این زمینه دارند ارائه بدن

mehban
13-12-2009, 21:43
اين دستگاه كدك DIVX را ساپورت ميكنه ؟
وقتی mkv و ... رو ساپورت میکنه ، طبیعتا divx رو هم ساپورت میکنه !

fars2007
15-12-2009, 07:35
وقتی mkv و ... رو ساپورت میکنه ، طبیعتا divx رو هم ساپورت میکنه !

اين سوال را از كساني كه اين دستگاه را دارم پرسيدم ، شما تست كرديد
چون توي پستهاي قبل گفته شده كه ساپورت نميكنه !

fars2007
15-12-2009, 07:36
فرمت DAT رو هم این ایسوسه ساپورت میکنه !
خیلی توپه !

اگر منظورتان از DAT فايلهاي VCD است كه آنها همان فرمت MPEG-1 است
اگر پسوند فايل را mpg كنيد dvdplayer راحت پخش ميكنه !

mehban
15-12-2009, 11:25
اين سوال را از كساني كه اين دستگاه را دارم پرسيدم ، شما تست كرديد
چون توي پستهاي قبل گفته شده كه ساپورت نميكنه !
بله جواب داد

heidary_sh
16-12-2009, 13:11
سلام
1- اگر كل دي وي دي(vob) را روي هارد كپي داشته باشيم (نه بصورت image) آيا اين دستگاه نمايش ميدهد؟
3- وقتي از طريق av صدا را به سينماي خانگي اتقال دهيم كل فرمتهاي صوتي بغير از dts را پخش خواهد كرد؟
4- كاش كسي از دوستان عكس پشت دستگاه را بگذارد
ببخشيد يك سووال ديگه اينكه مدل live اين دستگاه به قيمت 170000 تومان ارائه مي شود تفاوتهايشان چيست و آيا بهتر است اين مدل خريداري شود ؟
5- آيا اگر فيلمهاي فول hd و hd را با لپ تاپ با كارت گرافيك ati 128 مگابايت dedicate و يا 256 كه خروجي hdmi دارد و به ال سي دي اتصال دارد ببينيم همان كيفيت اين دستگاه را به ما مي دهد؟

POROMA2008
22-12-2009, 20:43
دو تا دستگاه دیگه که در ایران پیدا میشه هست به نام
ScreenPlay™ Pro HD Multimedia Drive
قیمت حدود 250

POROMA2008
22-12-2009, 20:45
البته دستگاه Full HD نیست

POROMA2008
22-12-2009, 21:07
ستگاه Iomega® ScreenPlay™ Pro HD Multimedia ساخت شرکت IOMEGA آمریکا مشخصات :
1-ساپورت کلیه فرمت های فایل های صوتی و تصویری
2-ساپورت ایمیج DVD با منوی تنظیمات
3-ساپورت زیر نویس فارسی
4-اتصال از طریق LAN به کامپیوتر و شبکه به عنوان هارد شبکه و پخش از روی هارد کامپیوتر و بلعکس
5-هارد داخلی 500 گیگا بایتی وامکان استفاده به عنوان هارد اکسترنال از طریق پورت USB با سرعت بالا
6-دارای خروجی ها RCA,HDMI,COXIAL,Composite
7-دارای ورودی RCA برای ریکورد یا کپچر از دستگاه های مختلف مانند دوربین-ویدیو-تلوزیون بر روی هارد خود با کیفیت بالا
8-دارای وردی USB2.0 و ساپورت کلیه فلش دیسک ها و پخش فایل های صوتی و تصویری از ان
9-دارای 1 گارانتی تعویض
10-قابلیت کپی فایل از فلش دیسک به هارد دستگاه
10-قابلیت اپگرید دستگاه از سایت

ملحقات همراه دستگاه:
1-دستگاه ScreenPlay Pro HD
2 - مبدل برق
3-کنترل+باطری
4-سی دی + راهنما
5-کابل ,USB,HDMI,RCA

POROMA2008
23-12-2009, 22:03
اینم یه مدل دیگه که در ایران پیدا میشه
دستگاه Seagate FreeAgent Theater HD Media Player

POROMA2008
23-12-2009, 22:04
دستگاه Seagate FreeAgent Theater HD Media Player ساخت شركت Seagate مشخصات :
1-ساپورت كليه فرمت هاي فايل هاي صوتي و تصويري
2-داراي خروجي ها RCA,S-video, Component,SPDIF
3-داراي وردي USB2.0 و ساپورت كليه فلش ديسك ها و پخش فايل هاي صوتي و تصويري
4-داراي گارانتي معتبر
5-قابليت اپگريد دستگاه از سايت
6-محل قرار گيري هارد FreeAgent | Go™
ملحقات همراه دستگاه:
1-دستگاه FreeAgent Theater HD Media Player
2 - مبدل برق
3-كنترل+باطري
4-سي دي + راهنما
5-كابل Component,RCA

POROMA2008
23-12-2009, 22:06
اینم عکس های دیگش

POROMA2008
23-12-2009, 22:09
البته یه نکته دو مدل داره
Seagate-FreeAgent-Theater+-HD-Media-Player

Seagate-FreeAgent-Theater-HD-Media-Player
اولی که مدل جدید تره مدل plus+

POROMA2008
23-12-2009, 22:12

POROMA2008
23-12-2009, 22:12

POROMA2008
23-12-2009, 22:15
یه سوال هم داشتم اگه کسی از دوستان مدل بالا
یعنی Seagate FreeAgent Theater+ HD Media Player
داره یا خریداری کرده به من اعلام کنه یا معایب و مزا یا توضیح بده

POROMA2008
23-12-2009, 22:18
یه نکنه مهم دیگه هم لازم توضیح بدم
در سایت بزرگ ومعروف C-NET نمره سایت
به هردو دستگاه
Seagate FreeAgent Theater+ HD Media Player

WD TV HD Media Player
نمره یکسان 4.5 ستاره هست

POROMA2008
23-12-2009, 22:21
نکته مهم دیگه در مورد دستگاه شرکت Seagate
یعنی Seagate FreeAgent Theater+ HD Media Player
این دستگاه مثل وسترن FULL HDمی باشد و 1080p را پشتیبانی می کنه

ghahremanimehdi
23-12-2009, 22:50
لطفا فقط محصولاتی را که در بازار ایران موجود است ،معرفی کنید.

zx7
24-12-2009, 09:23
seagate رو در تهران از کجا میشه خرید؟

POROMA2008
24-12-2009, 14:50
والا من تهرانی نیستم اما اگر در اینتر نت یه سرچ بکنید فروشگاها و اشخاص به اینترنتی اقدام به فروش ین دستگاه می کنند :5:
من در یک فروم خواندم این دستگاه با گارانتی ساز گار به فروش می رسد

POROMA2008
24-12-2009, 15:03
سایت رایانه دات کام اقدام به فروش
Media Player Seagate FreeAgent Theater مدیا پلیر سیگیت

البته مدل معمولی و از مدل پلاس خبری نیست
من خودم سر فرصت با هاشون تماس می گیرم و می پرسم که مدل پلاس دارند یا نه
اینم لینک صفحه

t_tanhayam
29-12-2009, 21:09
ببخشيد مي خواستم بدونم wd ايا 5.1 رو ساپورت مي كنه واسه سينماي خونگي يا نه؟
چون شنيدم live ساپورت مي كنه ولي wd معمولي ساپورت نميكنه
ممنون مي شم راهنماييم كنين

xdvbxkaomx
30-12-2009, 02:53
سلام
دوستان ببخشید آخرش یکی روشن و واضح در مورد ساپورت زیرنویس فارسی توضیح نداد یکی میگه ساپورت میکنه یکی میگه نمیکنه ، یکی میگه srt و sub اون یکی میگه sub و idx و ... خواهش میکنم دوستایی که این دستگاه رو دارن و ادعا میکنن فارسی ساپورت میکنه سه تا زیر نویس تست کنن از هر فورمت یکی و بعد نظرشونو بگن ضمنا نسخه فریمورشونو هم بگن خواهشا و اگه دستشون هست آپلود کنن اینجا تا بقیه هم که نمیتونن زیر نویس فارسی داشته باشند بعد از آپدیت فریمور نظرشونو بگن
یه سئوال دیگه کسی از دوستان خودش فورمت AVCHD رو که دوربینهای HD جدید رو هاردشون ضبط میکنن رو با این دستگاه تست کرده؟
و مورد آخر اینکه یکی از دوستانی که به دستگاه Seagate FreeAgent Theater+ HD Media Player رو داره هم این تستها رو روش انجام بده و نظرشو بگه ممنون ازتون

tigertronica
30-12-2009, 16:45
ِسلام خدمت دوستان
من میخوام یدونه دستگاه western digital media player live بخرم
به قیمت 190 هزار تومن با گارانتی سازگار فقط این مشکلش با زیرنویس srt نگرانم کرده
میخوام بدونم تو فریم ور های جدید خبری از رفع این مشکل نیست؟

amirreza1362
30-12-2009, 20:50
من مشكل زير نويسو دارم اصلا هم نميشه كاريش كرد اگه دوستان راهيي بلد هستن بگن ماهاي عاجز هم استفاده كنيم

amirreza1362
30-12-2009, 21:05
يه سوال ديگه هم داشتم چطوري ميشه فرمت يه فلشو تبديل با ان تي اف اس كرد تا فايل با حجم بالا رو بشه روش ذخيره كرد؟؟؟

ata_webmaker
30-12-2009, 21:22
چقدر گرون ارزش نداره اگر تهرانی تا 160 هم گیر میاد

xdvbxkaomx
30-12-2009, 22:51
سلام

شرمنده دوستان چون کسی جواب نداد مجبور شدم سئوالمو یه بار دیگه بپرسم چون ترسیدم سئوالم لابلای پستهای تکراری بی جواب بمونه اینم سئوال بنده خواهش میکنم یکی که خودش تست زده بیاد جواب اینا رو بده

دوستان ببخشید آخرش یکی روشن و واضح در مورد ساپورت زیرنویس فارسی توضیح نداد یکی میگه ساپورت میکنه یکی میگه نمیکنه ، یکی میگه srt و sub اون یکی میگه sub و idx و ... خواهش میکنم دوستایی که این دستگاه رو دارن و ادعا میکنن فارسی ساپورت میکنه سه تا زیر نویس تست کنن از هر فورمت یکی و بعد نظرشونو بگن ضمنا نسخه فریمورشونو هم بگن خواهشا و اگه دستشون هست آپلود کنن اینجا تا بقیه هم که نمیتونن زیر نویس فارسی داشته باشند بعد از آپدیت فریمور نظرشونو بگن
یه سئوال دیگه کسی از دوستان خودش فورمت AVCHD رو که دوربینهای HD جدید رو هاردشون ضبط میکنن رو با این دستگاه تست کرده؟
و مورد آخر اینکه یکی از دوستانی که به دستگاه Seagate FreeAgent Theater+ HD Media Player رو داره هم این تستها رو روش انجام بده و نظرشو بگه ممنون ازتون

amirreza1362
31-12-2009, 10:10
دوستان منديروز براي اولين بار يه فيلم اچ دي با فرمت mkv رو نگاه كردم تو همين پلير واقعا معكرست حرف نداره من خيلي راضيم ازش صدا هم بخوبي مي اومد در ضمن دوستان زير نويس با فرمت sub/idx رو به خوبي ساپورت مي كنه من تا حالا همه جوره دستگاهيي داشتم ولي باور كنين اين خيلي خوبه اصلا يه چيزه ديگست اگه كسي مي خواد بخره ترديد نكنه حتما بخره كلا خيلي خوبه

pmax
31-12-2009, 18:43
دوستان منديروز براي اولين بار يه فيلم اچ دي با فرمت mkv رو نگاه كردم تو همين پلير واقعا معكرست حرف نداره من خيلي راضيم ازش صدا هم بخوبي مي اومد در ضمن دوستان زير نويس با فرمت sub/idx رو به خوبي ساپورت مي كنه من تا حالا همه جوره دستگاهيي داشتم ولي باور كنين اين خيلي خوبه اصلا يه چيزه ديگست اگه كسي مي خواد بخره ترديد نكنه حتما بخره كلا خيلي خوبه

دوست من ، همین پلیر کدومه ؟
منظورتون سیگیت هست یا وسترن ؟! زیرنویس فارسی رو هم ساپورت کرد ؟ مشکلی بابت گ و چ و ژ و پ نداشت ؟ " ی " ها متصل بود ؟

مرسی

reza_amir54321
01-01-2010, 00:54
دوستان سلام
بارها توی تایپیکهای مختلف این سئوال مطرح شده ولی تا حالا هیچ جواب مستدل یا تجربی به این داده نشده که آیا پلیر وسترن لایو با معمولی به لحاظ کیفیت تصویر سرعت پردازش با هم تفاوتی دارن یانه توی یه پست بالاتر یکی از دوستا به نقل از جائی اشاره کرده که مدل WD TV Live میتونه DTS رو ساپورت کنه ولی مدل معمولی نمی تونه در صورتیکه توی سایت وسترن هیچ اشاره ای نشده و جالب اینجاست توی سایت وسترن رو ی بسته بندی مدل معمولی ( منظور مینی نیست ) DTS حک شده بود ولی روی مدل WD TV Live این نشان نبود !!!
حالا خواهش من و دیگران از دوستانی که تجربه عملی استفاده از این وسیله رو دارن اینه که تفاوت عملی این دو مدل در چیه و ایا مطالب پستهای بالا صحت داره با توجه به تفاوت غیر منطقی این دومدل توی بازار تهران البته مثل اینکه فعلا مدل لایو توی بازار گیر نمیاد با قیمت 160 اگه دوستان جائی سراغ دارن معرفی کنن
ممنون

ata_webmaker
01-01-2010, 11:42
من 160 تومان طبقه زیر زمین پاساژ ایران قیمت گرفتم

xdvbxkaomx
01-01-2010, 23:53
دوستان سلام
بارها توی تایپیکهای مختلف این سئوال مطرح شده ولی تا حالا هیچ جواب مستدل یا تجربی به این داده نشده که آیا پلیر وسترن لایو با معمولی به لحاظ کیفیت تصویر سرعت پردازش با هم تفاوتی دارن یانه توی یه پست بالاتر یکی از دوستا به نقل از جائی اشاره کرده که مدل WD TV Live میتونه DTS رو ساپورت کنه ولی مدل معمولی نمی تونه در صورتیکه توی سایت وسترن هیچ اشاره ای نشده و جالب اینجاست توی سایت وسترن رو ی بسته بندی مدل معمولی ( منظور مینی نیست ) DTS حک شده بود ولی روی مدل WD TV Live این نشان نبود !!!
ممنون

سلام :
تو این صفحه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قسمت Specifications نوشته که DTS ساپورت میشه و اون مشکل حل شده و در مورد زبان فارسی برای زیرنویس SRT تا اونجایی که من متوجه شدم وسترن دیجیتال قول داده که تو ورژن های بعدی آپدیت فریمور از زبان عربی پشتیبانی بکنه البته عربها خیلی تو سایت وسترن ازشون خواستن که اینکار رو بکنن و اونا هم موافقت کردن برای همین من فکر کنم بهتره همه اونایی که این دستگاه رو دارن و اونایی که میخوان بخرن تو سایت وسترن ازشون بخوان که زبان فارسی رو هم پشتیبانی بکنه اینهم لینکه صفحه درخواست کاربران عرب از وسترن دیجیتال

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا توجه به اینکه این محصول رو ماها پول میدیم و میخریم طبیعتا" وسترن دیجیتال باید به درخواست ماهم جواب مثبت بده برای همین من یه پست زدم تو سایتشون و اولین نفر هستم که ازشون خواهش کردم زبون فارسی رو هم به لیست زبانهای زیرنویسشون اضافه کنن خواهش میکنم همه برن بعد از ثبت نام تو سایت نظرشونو بگن تا شاید با زیاد شدن درخواستها وسترن دیجیتال خواسته ما رو عملی بکنه اینهم لینک صفح درخواست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمنا یادتون باشه حتما نظر بدین چون اگه اینجا رو نگاه کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیفهمین که قبول ساپورت زبان عربی بالای 2400 امتیاز آورده پس حتما درخواستتونو بنویسید و بعد از ارسال نطر دگمه votes رو بزنید و امتیاز 3 رو انتخاب کنید

xdvbxkaomx
01-01-2010, 23:55
ضمنا دوستان تا حالا کسی دانگل وایرلس این محصول رو گرفته از پی دی افهاش اونچیزی که دستگیرم شده با وصل دانگل وایرلس خیلی بیشتر حال میده و یا اگه کسی از دانگل یه مارک دیگه استفاده کرده بگه ممنون

reza_amir54321
02-01-2010, 01:13
یعنی با نصب دانگل وایر لس روی مدل معمولی میشه براحتی درایوها رو شیر کرد

xdvbxkaomx
02-01-2010, 02:33
نه دوست عزیز با نصب دانگل روی مدل Live میشه با شیر کردن پوشه های داخل هارد کامپیوتر و دستگاه مدیا پلیر وسترن اونها رو بهم وصل کرد و بدون اینکه هارد دستگاه رو دربیاری و یا از فلش مموری استفاده کنی مستقیما فایلهای داخل هارد مدیا پلیرت رو ویرایش کنی و همچنین با دستگاهت به اینترنت وصل بشی و از سایتهایی مثل یو تیوب مستقیما فیلمها رو ببینی که فعلا تو ایران نمیشه و ...

hrezaei
02-01-2010, 08:38
با سلام به همه دوستان
یک سئوالی داشتم تو سایت WD زده که مدل LIVE دارای خروجی کامپوننت و کامپوزیت است ولی توی عکس چیزی مشخص نیست ایا واقعا دارای این خروجی ها است یا نه ؟ اخه تلویزیون ما crt است .

amirreza1362
02-01-2010, 10:38
سلام :
تو این صفحه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قسمت Specifications نوشته که DTS ساپورت میشه و اون مشکل حل شده و در مورد زبان فارسی برای زیرنویس SRT تا اونجایی که من متوجه شدم وسترن دیجیتال قول داده که تو ورژن های بعدی آپدیت فریمور از زبان عربی پشتیبانی بکنه البته عربها خیلی تو سایت وسترن ازشون خواستن که اینکار رو بکنن و اونا هم موافقت کردن برای همین من فکر کنم بهتره همه اونایی که این دستگاه رو دارن و اونایی که میخوان بخرن تو سایت وسترن ازشون بخوان که زبان فارسی رو هم پشتیبانی بکنه اینهم لینکه صفحه درخواست کاربران عرب از وسترن دیجیتال

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا توجه به اینکه این محصول رو ماها پول میدیم و میخریم طبیعتا" وسترن دیجیتال باید به درخواست ماهم جواب مثبت بده برای همین من یه پست زدم تو سایتشون و اولین نفر هستم که ازشون خواهش کردم زبون فارسی رو هم به لیست زبانهای زیرنویسشون اضافه کنن خواهش میکنم همه برن بعد از ثبت نام تو سایت نظرشونو بگن تا شاید با زیاد شدن درخواستها وسترن دیجیتال خواسته ما رو عملی بکنه اینهم لینک صفح درخواست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمنا یادتون باشه حتما نظر بدین چون اگه اینجا رو نگاه کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیفهمین که قبول ساپورت زبان عربی بالای 2400 امتیاز آورده پس حتما درخواستتونو بنویسید و بعد از ارسال نطر دگمه votes رو بزنید و امتیاز 3 رو انتخاب کنید
من رفتم اين سايت ثبت نام كردم و راي دادم از همه كسايي كه اين مطلبو خوندن هم خواهش مي كنم برن راي بدن چه دستگاهو داشته باشن چه نداشته باشن به نفع هممون هست ايشالله همتون مي خرين

heidary_sh
02-01-2010, 18:08
سلام
همانطوریکه میدانید فیلمهای divx که دارای زیرنویس فارسی هستند را در سینمای خانگی زیرنویس صحیح نشان داده نمی شود:
راه حل:با نرم افزار AVIAddXSubs میتوان زیرنویسها چه srt subرا به داخل فیلم برد و با زدن دکمه subtitle روی کنترل زیرنویسها را درست دید.
سووال: آیا اگر اینکار انجام شود در wd هم زیرنویس درست می شود و روی کنترل دکمه subtitle دارد؟

xdvbxkaomx
02-01-2010, 20:45
سلام دوست عزیز ببینید این کاری که شما میگین رو فکر نکنم این دستگاه از عهدش بر نیاد و به احتمال خیلی قوی بتونه اینکار رو بکنه با اینهمه اونایی که خریدن باید نظر بدن ولی شما چرا بجای اینکه از این و اون بپرسی که چطور میشه با چسبوندن زیر نویس به فیلم میشه اونو دید یا نه و این کار سختو در که تازه برای همه فرمتها هم جواب نمیده رو میخوای انجام بدی ؟ خوب بهتر نیست تو سایت بالا که من گفتم ثبت نام کنی و همگی با هم بجای اینکه از راههای غیر اصولی و چرخوندن لقمه از پشت سر به دهنمون غذا رو بخوریم راحت با رای دادن وسترن دیجیتال رو مجبور به قبول این قضیه بکنیم من تا آخر ماه این دستگاه رو میگیرم ولی قبل از خرید هم شروع کردم شما هم بجای این کار ها بهتره تو رای دادن به موضوع پشتیبانی زبان فارسی برای این دستگاه شرکت کنی همونطور که عربها هم حرف خودشونو به کرسی نشوندن ما هم باید اینکار رو بکنیم

heidary_sh
02-01-2010, 21:10
دوست عزیز در سایت وسترن اعلام کردم
ممنون

afshin b
03-01-2010, 00:12
منم راي دادم

amirreza1362
03-01-2010, 11:23
سلام
همانطوریکه میدانید فیلمهای divx که دارای زیرنویس فارسی هستند را در سینمای خانگی زیرنویس صحیح نشان داده نمی شود:
راه حل:با نرم افزار AVIAddXSubs میتوان زیرنویسها چه srt subرا به داخل فیلم برد و با زدن دکمه subtitle روی کنترل زیرنویسها را درست دید.
سووال: آیا اگر اینکار انجام شود در wd هم زیرنویس درست می شود و روی کنترل دکمه subtitle دارد؟
من امتحان كردم نشد دليلشم اينه كه اين دستگاه اصلا فرمت divx رو ساپورت نمي كنه اون نرم افزار هم فرمت فيلمو تبديل به divxمي كنه

xdvbxkaomx
03-01-2010, 13:43
خواهش میکنم همه برن رای بدن ضمنا همه امتیاز 3 رو بدن که زودتر جواب بگیریم یکی از دوستا یادش رفته امتیاز بده تا لونجایی هم که میتونین به دوستاتون بگین ایمکار رو بکنن حتی اونایی که این دستگاه رو ندارن لااقل با چند تا کلیک و یه جمله میتونن به ماها کمک کنن ممنون از همه

djmilad_mrb
03-01-2010, 15:14
خواهش میکنم همه برن رای بدن ضمنا همه امتیاز 3 رو بدن که زودتر جواب بگیریم یکی از دوستا یادش رفته امتیاز بده تا لونجایی هم که میتونین به دوستاتون بگین ایمکار رو بکنن حتی اونایی که این دستگاه رو ندارن لااقل با چند تا کلیک و یه جمله میتونن به ماها کمک کنن ممنون از همه
ضمن تشکر از شما xdvbxkaomx:11: از تمام دوستان خواهش میکنیم که رای بدن ضمنا برایه تبلیغ بیشتر لینک این سایت رو در امضا شون قرار بدن :11:

123list
03-01-2010, 15:29
با سلام من هم رای دادم با وجود اینکه دستگاه را ندارم

tigertronica
03-01-2010, 18:05
من با وجود اینکه ندارم رای دادم .

hrezaei
04-01-2010, 10:41
با سلام
من هم رای دادم اما متاسفانه دستگاه ..........

hrezaei
04-01-2010, 10:48
کسی نیست جواب ما رو بده

با سلام به همه دوستان
یک سئوالی داشتم تو سایت WD زده که مدل LIVE دارای خروجی کامپوننت و کامپوزیت است ولی توی عکس چیزی مشخص نیست ایا واقعا دارای این خروجی ها است یا نه ؟ اخه تلویزیون ما crt است .

afshin b
04-01-2010, 11:55
کسی نیست جواب ما رو بده

تو اين لينك يه عكس از پشتش هست:

سمت راست دوتا خروجي داره يكي نوشته Y Pb Pr كه مربوط به كامپوننته يكي هم نوشتAV OUT كه اين مال كامپوزيته.
حتما تبديلي همراش داره كه به اين فيش ها وصل ميكني و از كامپوننت و كامپوزيت استفاده ميكني.

heidary_sh
04-01-2010, 13:24
سلام
زيرنويسهاي فارسي با فرمت sub/idx در كنار فرمت avi صحيح نشان داده مي شود. وفقط بايد srt را به sub تبديل نمود تا مشكل حل شود؟نرم افزار اين تبديل چيست؟

pmax
04-01-2010, 14:00
آقایون
یکی با دلیل می تونه بگه بلاخره وسترن بهتره یا سیگیت ؟ ( اوضاع زیرنویس فارسی در این دو مدل چطوریه ؟ )

mahdi_mr
05-01-2010, 12:18
من هم با وجود اینکه دستگاه را ندارم رای دادم
میدونم واقعاً بد دردی امیدوارم تغییری تو رویکرد سازنده ها نسبت به زبان فارسی ایجاد بشه

hrezaei
05-01-2010, 13:24
تو اين لينك يه عكس از پشتش هست:

سمت راست دوتا خروجي داره يكي نوشته Y Pb Pr كه مربوط به كامپوننته يكي هم نوشتAV OUT كه اين مال كامپوزيته.
حتما تبديلي همراش داره كه به اين فيش ها وصل ميكني و از كامپوننت و كامپوزيت استفاده ميكني.

ممنون از جوابتون
این هم میتونه کمک کنه . کابلهایی که منظور شما است تو ملحقات دستگاه موجوده .

newhamed
05-01-2010, 13:58
سلام یه سوال:
من میخوام سامسونگ 40b690 بگیرم. حالا با توجه به usb قدرتمندی که داره شما فکر میکنید احتیاجی به wd پیدا میکنم یا نه؟

ardavan_2008
05-01-2010, 14:09
بچه ها شبیه همین دستگاه با قابلیت DVdخور(یعنی DVDرو بخونه)چیزی موجود نیست ؟

ghahremanimehdi
05-01-2010, 18:47
سلام یه سوال:
من میخوام سامسونگ 40b690 بگیرم. حالا با توجه به usb قدرتمندی که داره شما فکر میکنید احتیاجی به wd پیدا میکنم یا نه؟

نه نیاز نداری.

mormak
07-01-2010, 07:15
سلام یه سوال:
به هیچ وجه احتیاج نداری حتی میتونی براحتی با کامپیوترت شبکه کنی. این مدل FULL HD رو خودش پخش میکنه احتیاجی به وسیله جانبی نداری

MohsenStar
07-01-2010, 14:15
سلام ...
بنده چندی پیش یه WD HD Media Player گرفتم خیلی عالی بود ولی متاسفانه بدلیل ساپورت نکردن زیرنویس Srt فارسی که خیلی ناخوشایند بود ردش کردم ...
بنده خودم در انجمن پشتیبانی وسترن تاپیک برای ساپورت زبان فارسی ایجاد کردم ...

امیدوارم در فریمور بعدی این دستگاه حداقل زبان عربی رو اضافه کرده باشن که مشکل نمایش زیرنویس فارسی رفع بشه ...

xdvbxkaomx
09-01-2010, 02:55
تو امضای بنده هم بید:31:

babak-90
09-01-2010, 16:36
یک روش هست برای نمایش زیرنویس فارسی str

hdgalaxy
11-01-2010, 01:16
سلام. بعضی ها میگن یه روش هست واسه نشون دادن زیرنویس فارسی. خوب اگه بلدید بگید!!:13:
اگه این دسنگاه زیرنویس با پسوند SUB رو ساپورت میکنه پس کافیه که فایل زیرنویس فارسی متنی خودتون رو که به فرمت SRT هست، تبدیل به SUB کنید. قضیه حله. با نرم افزار رایگان SubtitleCreator می تونید این کار رو انجام بدبد. البته بهتره با نرم افزار Subtitle Workshop که این هم رایگانه فایل SRT خودتون رو اول تنظیم کنید بعد اونو تبدیل کنید. :31:

SubtitleCreator
File --- Open Text Subtitles --- Save VocSab as

تمام

hdgalaxy
11-01-2010, 14:03
اگه اين دسنگاه زيرنويس با پسوند SUB رو ساپورت ميکنه پس کافيه که فايل زيرنويس فارسي متني خودتون رو که به فرمت SRT هست، تبديل به SUB کنيد. قضيه حله. با نرم افزار رايگان SubtitleCreator مي تونيد اين کار رو انجام بدبد. البته بهتره با نرم افزار Subtitle Workshop که اين هم رايگانه فايل SRT خودتون رو اول تنظيم کنيد بعد اونو تبديل کنيد.

SubtitleCreator
File --- Open Text Subtitles --- Save VocSab as

تمام
:20:

fars2007
13-01-2010, 16:31
در صورتي كه زير نويس فارسي SRT به sub/idx تبديل بشه اين دستگاه آنرا پخش ميكنه
براي تبديل از برنامه subtitlecreator بايد استفاده بشه (فرمت فايل فارسي بايد ANSI باشه نه \Unicode)
من اين دستگاه را دارم و حداقل با 50 تا فيلم اين كار را كردم.
براي فايلهاي MKV كه فرمت صداي آنها DTS است بايد ابتدا با برنامه mkv splitter صدا استخراج بشه (haali media splitter)
سپس با برنامه DTS2AC3 صدا فيلم تبديل به فرمت AC3 بشه و بعد از اين به فايل اصلي صدا اضافه باشه.
براي اضافه كردن صدا به فيلم ميشه از برنامه MKVMerge استفاده كرد.
بدين صورت فيلم داراي 2 صدا خواهد بود كه صداي AC3 از خروجي hdmi قابل پخش است (stereo بايد انتخاب بشه به جاي digital)

من تمامي فيلمهايي HD كه داشتم را باهاش پخش كردم مشكلي نداشت حتي bitrate 20 MBPS

بنظر من با توجه به قيمتش خيلي مناسب است.

POROMA2008
14-01-2010, 01:05
جناب xdvbxkaomx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کجا باید در سایت وسترن ثبت نام کنیدبرای زیر نویس فارسی

heidary_sh
14-01-2010, 07:24
سلام
یعنی صدای dts اصلا از خروحی hdmi پخش نمی شود؟
که مثلا بتوان با hdmi صدا را به lcd داد و بعد از lcd صدا را به سینمای خانگی فرستاد و اینهمه دنگ و فنگ برای تبدیل صدا به ac3 نداشت؟

heidary_sh
14-01-2010, 07:26
سلام
که مثلا بتوان با hdmi صدا را به lcd داد و بعد از lcd صدا را به سینمای خانگی فرستاد و اینهمه دنگ و فنگ برای تبدیل صدا به ac3 نداشت؟

ghahremanimehdi
14-01-2010, 08:10
سلام

خوب این چه کاریه.بعضی از سینماها ورودی HDMI هم دارند.

babak-90
14-01-2010, 09:24
برای زیر نویس فارسی یک روش همون که دوستان گفتن یعنی تبدیل srt به فرمت SUB/idx که همواره جواب میده
روش دوم : اینه که فایل SRT رو با فرمت UTF-8 ذخیره کنی یعنی با notpad بازکنی و فرمتش رو ارز ANSI به UTF-8 تبدیل کنی
در ضمن دستکاه WD live فرمت DTS رو ساپورت میکنه و نیازی به دکود کردن نیست همچنین خروجی کامپوزیت و کامپوننت هم داره

heidary_sh
15-01-2010, 10:01
خوب مال من سونی است و ورودی اپتیکال ندارد
ضمنا دوستی که گفت مدل لایو خودش صدای dts را ساپورت میکند یعنی صدای dts را با کابل hdmi یه lcd می فرسته؟که بتوان از lcd به سینمای خانگی فرستاد

t_tanhayam
15-01-2010, 16:29
اقاي فارس
مي شه نرم افزارهايي كه گفتين و اينجا upload كنين واسه بقيه دوستان كه چنيني مشكلي دارن
منظورم نرم افزارهاي convert صدا بود
دوستان wd معمولي فرمت dts رو ساپورت مي كنه؟
ايا ممكنه با update هاي جديد اين مشكل حل بشه در اينده/
ممنون

pmax
15-01-2010, 22:06
اقاي فارس
مي شه نرم افزارهايي كه گفتين و اينجا upload كنين واسه بقيه دوستان كه چنيني مشكلي دارن
منظورم نرم افزارهاي convert صدا بود
دوستان wd معمولي فرمت dts رو ساپورت مي كنه؟
ايا ممكنه با update هاي جديد اين مشكل حل بشه در اينده/
ممنون

با سلام

من کدک صدا رو با نرم افزار popcorn AudioConverter عوض می کنم
برای یک فیلم 1 ساعته حدودا 20 دقیقه طول می کشه و خوبیش اینه که ابدا روی کیفیت فیلم تاثیر نمیذاره

برای زیرنویس هایی که تلوزیونم نمی تونه بخونه ( شما مثلا پلیرت نمی تونه بخونه ) از total video convertor استفاده می کنم و هارد سابش می کنم . خیلی ها می گن هارد ساب کردن باعث پایین اومدن کیفیت فیلم میشه ولی تجربه من اینو نمی گه . بنظرم اگر در انتخاب آپشن ها دقت کنید مشکلی بابت کیفیت فیلم بوجود نمیاد

یکی از نرم افزارهای محبوب جهت چسبوندن زیرنویس به divx هم نرم افزار AVIAddXSub هست که اگرچه کار کردن باهاش ساده هست اما به کار من نیومد .

بعدا بیشتر توضیح می دم

smk1981
16-01-2010, 11:56
در صورتي كه زير نويس فارسي SRT به sub/idx تبديل بشه اين دستگاه آنرا پخش ميكنه
براي تبديل از برنامه subtitlecreator بايد استفاده بشه (فرمت فايل فارسي بايد ANSI باشه نه \Unicode)
من اين دستگاه را دارم و حداقل با 50 تا فيلم اين كار را كردم.
براي فايلهاي MKV كه فرمت صداي آنها DTS است بايد ابتدا با برنامه mkv splitter صدا استخراج بشه (haali media splitter)
سپس با برنامه DTS2AC3 صدا فيلم تبديل به فرمت AC3 بشه و بعد از اين به فايل اصلي صدا اضافه باشه.
براي اضافه كردن صدا به فيلم ميشه از برنامه MKVMerge استفاده كرد.
بدين صورت فيلم داراي 2 صدا خواهد بود كه صداي AC3 از خروجي hdmi قابل پخش است (stereo بايد انتخاب بشه به جاي digital)

من تمامي فيلمهايي HD كه داشتم را باهاش پخش كردم مشكلي نداشت حتي bitrate 20 MBPS

بنظر من با توجه به قيمتش خيلي مناسب است.

این دستگاه ریفریم بالای 4 رو ساپورت می کنه؟

heidary_sh
16-01-2010, 14:16
آيا با هاردهاي اكسترنال 1 ترابايتي مشكلي ندارد؟

samkaveh
16-01-2010, 19:28
نه من هارديك ترا دارم و مشكلي ندارم

danavan
16-01-2010, 20:35
تنظیمات برای تبدیل زیر نویس srt به فرمت قابل پش در WD HD Media player به کمک نرم افزار AVIAddXSubs

vatanema
18-01-2010, 21:59
سلام
من یه کم کوردر سونی دارم که با کیفیت hd تصویر میگیره.فایل ها رو بصورت .m2ts ذخیره می کنه.می خواستم بدونم این دو تا دستگاهی که معرفی کردید میتونه این فایل ها رو از روی اکسترنال هاردم بخونه؟ببخشید زیاد با پسوندهای فایلهای hd آشنایی ندارم.

AB
18-01-2010, 22:33
سلام
من یه کم کوردر سونی دارم که با کیفیت hd تصویر میگیره.فایل ها رو بصورت .m2ts ذخیره می کنه.می خواستم بدونم این دو تا دستگاهی که معرفی کردید میتونه این فایل ها رو از روی اکسترنال هاردم بخونه؟ببخشید زیاد با پسوندهای فایلهای hd آشنایی ندارم.

بله.من خودم امتحان کردم.مشکلی نداره.(دموی بلوری بود.)

heidary_sh
19-01-2010, 08:57
نرم افزار AVIAddXSubs فقط مخصوص فايلهاي divx
است و در مورد بقيه موارد كارايي ندارد.

pmax
19-01-2010, 09:59
برای فرمتهای دیگه میشه با Total Video Converter
هم برخی کدک های تصویر و صدا رو تغییر داد هم زیرنویس رو روی فیلم هاردساب کرد

نرم افزار خوبیه .
وارد کردن فیلم که کاری نداره . به همچنین تغییر کدکها خیلی واضحه اما
یادتون باشه زیرنویس رو باید از منوی ادونوس وارد کنید

MohsenStar
19-01-2010, 11:37
این هم لینک جدید آپدیت wdtv live می تونین از لینک زیر دانلود کنین

دوستانی که این مدل رو دارند تست کنند ببینید مشکل نمایش زیرنویس فارسی توی این فریمور حل شده ؟

mohsenabee
19-01-2010, 21:57
دوستان من يه عدد از مدل wdtvدارم اگه کسی خواست pm بده.

danavan
19-01-2010, 22:17
نرم افزار AVIAddXSubs فقط مخصوص فايلهاي divx
است و در مورد بقيه موارد كارايي ندارد.
شما اصلا نیازی نیست که فایل تصویری رو تو نرم افزار لود کنی کافیه فقط زیر نویس srt تون رو به تنهایی به نرم افزار بخورونید و زیر نویس بدست اومده رو با فایلتون هم نام کنید همین !( به تیک های config 2 توجه کنید)

vatanema
19-01-2010, 23:10
برای خیلی از بچه هایی که مثل من شهرستان هستند خرید اینترنتی راحتترین گزینه است.فروشگاه چاره (chare.ir) دو تا مدل wd رو داره .ساده اش رو 130 و لایوش رو 170 میده.به نظرتون قیمتش عادلانه هست؟ و اینکه میشه بهشون اعتماد کرد؟ کسی تا حالا از این فروشگاه خرید کرده؟

reza_amir54321
19-01-2010, 23:20
برای خیلی از بچه هایی که مثل من شهرستان هستند خرید اینترنتی راحتترین گزینه است.فروشگاه چاره (chare.ir) دو تا مدل wd رو داره .ساده اش رو 130 و لایوش رو 170 میده.به نظرتون قیمتش عادلانه هست؟ و اینکه میشه بهشون اعتماد کرد؟ کسی تا حالا از این فروشگاه خرید کرده؟

فروشگاه زیتون توی پاساز ایران میده 160 احتمالا فروشگاه چاره هم قیمت رو بیاره پائین چون 4 هفته ای بود که مدل لایو رو سازگار توزیع نکرده بود

reza_amir54321
19-01-2010, 23:23

چون 3-4 هفته ای بود که سازگار مدل لایو رو توزیع نکرده بود قیمت کمی بالا کشیده بود دیروز فروشگاه زیتون توی پاساژ ایران قیمت زده بود 160 برای مدل لایو

lavson200
20-01-2010, 00:28
سلام دوستان
WD TV Live گرفتم و با اخرین فریمور اپدیتش کردم.در قسمت تنظیمات دستگاه با انتخاب زبان عربی میشه زیر نویس های فارسی با فرمت srt رو دید . اما کلماتی از متن زیرنویس که حاوی حروف گ چ پ ژ هستند به صورت زیر دیده میش.مثلا:
"چ را گ فتی پ رنده را با گ لوله بکشم؟"

arminjahanshahr
20-01-2010, 07:20
سلام دوستان
لطفا يکي راهنماييم کنه
اين دستگاه ميتونه تمام فرمت ها رو از جمله wmv و rm و avi رو پخش کنه??
من فيلم هايي که دارم اکثرا فيلم هاي ايراني هست که حجم کمي هم دارند و با فرمت wmv هستند
کسي تا حالا تست کرده اين فيلم ايراني هايي که تو اينترنت هست رو ميتونه پخش بکنه؟

MohsenStar
20-01-2010, 09:55
سلام دوستان
WD TV Live گرفتم و با اخرین فریمور اپدیتش کردم.در قسمت تنظیمات دستگاه با انتخاب زبان عربی میشه زیر نویس های فارسی با فرمت srt رو دید . اما کلماتی از متن زیرنویس که حاوی حروف گ چ پ ژ هستند به صورت زیر دیده میش.مثلا:

بله انتظار داشتم زبان عربی در این فریمور اضافه بشه ...
دوستان باید کاری کنیم در فریمور بعدی زبان فارسی هم اضافه کنن ... مگه ما چیمون از این عرب ها کمتره ؟؟؟؟

smk1981
20-01-2010, 10:42
سلام دوستان

این دستگاه فیلم 1080p با ریفریم 5 و بالاتر پخش می کنه؟
ممنون

mohsenabee
20-01-2010, 10:53
دوستان من با کابل hdmiميدم 105 تومان.فقط دستگاه يک بار باز شده.اصلاً هم ازش استفاده نکردم.

از مديرن هم عذر ميخوام که دوبار پست دادم

heidary_sh
20-01-2010, 11:08
پس چرا مي خواهيد بفروشيد با معذرت

reza_amir54321
20-01-2010, 11:08
سلام دوستان
سلام
من هم مدل لایو گرفتن ولی توی setting آیکون آپگرید فیمور وجود نداره فقط آیکون آپگرید از طریق شبکه وجود داره لطفا کمک کنید بگید باید چطوری آپگریدش کنم
ممنون

heidary_sh
20-01-2010, 11:11
دوستان ما آخر تفاوت مدل لايو با معمولي را نفهميديم

arminjahanshahr
20-01-2010, 12:17
لطفا يکي راهنماييم کنه
من فيلم هايي که دارم اکثرا فيلم هاي ايراني دانلودي هست که تو اينترنته و حجم کمي هم دارند و با فرمت wmv هستند

vatanema
20-01-2010, 14:03
لطفا يکي راهنماييم کنه
من فيلم هايي که دارم اکثرا فيلم هاي ايراني دانلودي هست که تو اينترنته و حجم کمي هم دارند و با فرمت wmv هستند

من هنوز نخریده ام اما نوشته این فرمتها رو پخش میکنه:
MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),
MTS, TP, TS

vatanema
20-01-2010, 14:28
دوستان ما آخر تفاوت مدل لايو با معمولي را نفهميديم

راستش منم خیلی دنبال همین مساله بودم.فکر کنم مدل لایو شبکه رو داره (که توی ایران واسه ما بی استفاده است).رنگش طوسی است و خط و خش برنمی داره (برخلاف مدل مشکی معمولی اش) و اینکه فرمت صدای DTS رو ساپورت میکنه.
به نظرم همین فرق باشه.
اینهم تفاوت پشتشون:

arminjahanshahr
20-01-2010, 14:50
من هنوز نخریده ام اما نوشته این فرمتها رو پخش میکنه:
MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),
MTS, TP, TS

مي دونم اين فرمت ها رو ساپورت مي کنه
بيشتر سوالم واسه فرمت rm و wmv هست
گفتم که فيلم هاي ايراني که تو اينترنته مي خوام بينم روي اين دستگاه پخش مي کنه يا نه
خودم گوشي n86 دارم مثلا بايد wmv رو پخش بکنه اما اين فيلم هايي که از اينترنت مي گيرم با فرمت wmv رو نمي تونه پخش بکنه
براي اين مي پرسم

heidary_sh
20-01-2010, 16:08
من وارد سايت رسمي wd شدم در قسمت مشخصات براي مدل معمولي هم در قسمت audio نوشته كه dts را ساپورت مي كند پس اين نمي تواند وجه تفاوت معمولي با لايو باشد

samkaveh
20-01-2010, 18:47
من مدل لايو رو امروز خريدم ...قبلا هم مدل معموليش رو داشتم از لحاظ سرعت كه خيلي بهتر شده و سرعتش بيشتر شده .....امروز تونستم مستند planet erth 1080 رو كه مدل قبلي نميتونست پخش كنه ببينم در ضمن يه قسمت هم براي فايل منيجر اضافه شده كه فكر كنم مربوط به حذف و كپي و ...........هست البته فكر كنم از لحاظ نرم افزاري كامل نشده يا من نتونستم باهاش كار كنم و روي جعبه اون در قسمت فايلهاي قابل پخش wmv9 رو زده كه فكر كنم فرمت مورد نظر شماست البته اينو امتحان نكردم در ضمن ساخت چين هست

arminjahanshahr
20-01-2010, 21:10
من مدل لايو رو امروز خريدم ...قبلا هم مدل معموليش رو داشتم از لحاظ سرعت كه خيلي بهتر شده و سرعتش بيشتر شده .....امروز تونستم مستند planet erth 1080 رو كه مدل قبلي نميتونست پخش كنه ببينم در ضمن يه قسمت هم براي فايل منيجر اضافه شده كه فكر كنم مربوط به حذف و كپي و ...........هست البته فكر كنم از لحاظ نرم افزاري كامل نشده يا من نتونستم باهاش كار كنم و روي جعبه اون در قسمت فايلهاي قابل پخش wmv9 رو زده كه فكر كنم فرمت مورد نظر شماست البته اينو امتحان نكردم در ضمن ساخت چين هست

live رو چند گرفتي؟

samkaveh
20-01-2010, 22:27
از فروشگاه اينترنتي خريدم 170

mr_peyman5623
20-01-2010, 23:11
خود سازگار داره 155 میده لایو رو

vatanema
20-01-2010, 23:21
من وارد سايت رسمي wd شدم در قسمت مشخصات براي مدل معمولي هم در قسمت audio نوشته كه dts را ساپورت مي كند پس اين نمي تواند وجه تفاوت معمولي با لايو باشد

حق با شماست.الان سایت رسمی شون رو نگاه کردم.تنها تفاوت رو توی امکان شبکه کردن و استفاده از اینترنت ذکر کرده.حالا یکی از دوستان در مورد توانایی خوندن فایل مستند زمین هم یه مطلبی نوشته که نمی دونم چرا اینطور هست.
من فکر می کنم اگر فقط بخاطر پورت شبکه آدم قراره 30 تومن بیشتر بده نمی ارزه مگر اینکه تفاوتهای بیشتری داشته باشند که سایت رسمی اش اشاره نکرده.

xdvbxkaomx
21-01-2010, 00:33
سلام دوستان

بله انتظار داشتم زبان عربی در این فریمور اضافه بشه ...
دوستان باید کاری کنیم در فریمور بعدی زبان فارسی هم اضافه کنن ... مگه ما چیمون از این عرب ها کمتره ؟؟؟؟

سلام دوست عزیز MohsenStar من با شما موافقم خواهش میکنم دوستان از امضای من برای در خواست پشتیبانی از زبان انگلیسی رای بدن ضمنا تا اونجا که میتونید این لینک رو تبلیغ کنید تا به نتیجه برسیم:31:

lavson200
21-01-2010, 07:06
این دستگاه فیلم 1080p با ریفریم 5 و بالاتر پخش می کنه؟
ممنون

wd tv live منکه فریمورش اپدیت شده خیلی راحت انواع 1080p رو نشون میده

Mahdi_Moosavi
22-01-2010, 18:38
تاپیک استیکی شد .

موفق باشید .

Nikonian
23-01-2010, 10:06
آپدیت جدید برای مدل معمولی WD اومده ؟

heidary_sh
24-01-2010, 11:17
سلام
در wd براي اينكه زيرنويس را نشان دهد آيا مثل كنترل دي وي دي داراي دكمه subtitle هست و مثلا اگر فيلم داراي چند زيرنويس باشد چگونه بين آنها سوويچ مي شود؟

Nikonian
24-01-2010, 14:08
آپدیت جدید برای مدل معمولی WD اومده ؟

آقایون کسی نیست جواب بده ؟:41:

Ashkan_vpm2
24-01-2010, 16:11
دوستان عزیز من چند وقتی هست دارم با این دستگاه کلنجار میرم. در رابطه با نمایش زیرنویس روی این دستگاه به این نتیجه رسیدم تنها راهی که شما می تونید بدون مشکل زیرنویس را با فیلم ببینید اینه که از زیرنویس های با فرمت sub/idx استفاده کنید.
این نوع زیرنویس بدون هیچ مشکلی نمایش داده میشه. فرقی هم نمیکنه فارسی باشه، عربی باشه، یونانی باشه، عبری باشه.
همه را پخش میکنه.
اگه سوالی در رابطه با پخش زیرنویس در این دستگاه هست بنده در خدمتم.

برای آقا/خانم Nikonian هم باید عرض کنم آخرین نگارشی که برای Generation 1 این دستگاه اومده یا به قول شما مدل معمولی همون ورژن 1.03 هست که تو سپتامبر از سایت عرضه شده.
انصافاً دستگاه معرکه ای هست.:40:

arminjahanshahr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز؛
این دستگاه قابلیت پخش stream های مربوط به Real Media مثل RM یا RA را نداره. RMVB هم پخش نمیکنه.
اما در رابطه با فرمت wmv باید به شما این خبر خوش را بدم که این دستگاه wmv را پشتیبانی میکنه.
البته در رابطه با همه فرمتهایی که تا به حال پخش کرده میتوان استثنا در عدم پخش را هم ذکر کرد. چراکه فایلهای ویدئویی را نمیتوان تنها از نظر فرمت یا پسوند فایلشون مثل wmv با هم مقایسه کرد چون فایلهای ویدئویی دارای bitrate های متفاوتی هستند که در بعضی مواقع مانع از پخش مناسب می شوند.

با تشکر

lavson200
24-01-2010, 20:50
سلام
در wd براي اينكه زيرنويس را نشان دهد آيا مثل كنترل دي وي دي داراي دكمه subtitle هست و مثلا اگر فيلم داراي چند زيرنويس باشد چگونه بين آنها سوويچ مي شود؟

دکمه منحصر به فردی که روش نوشته شده باشه subtitle وجود نداره اما میشه بین زیر نویس های مختلف موجود در فیلم از طریق یکی از دکمه های 4 جهته (دکمه راست) انتخاب دلخواه رو انجام داد.

Ashkan_vpm2
25-01-2010, 14:48
دوستان عزیز
یه سوال:
فیلمی را که به صورت DVD هست (یعنی بر روی DVD رایت شده) و دو پوشه Video و Audio داره را چطوری میشه روی دستگاه پخش کرد؟ برای زیرنویس های داخل آن چطوری میشه اونها را انتخاب کرد؟

AB
25-01-2010, 17:10
دوستان عزیز
یه سوال:
فیلمی را که به صورت DVD هست (یعنی بر روی DVD رایت شده) و دو پوشه Video و Audio داره را چطوری میشه روی دستگاه پخش کرد؟ برای زیرنویس های داخل آن چطوری میشه اونها را انتخاب کرد؟

میتونی با برنامه Ultra Iso به حالت ایمیج دی وی دی یا همون ایزو دربیاری.

heidary_sh
25-01-2010, 19:47
یه سووال اگه فایل تصویری در چند زیرشاخه باشد به راحتی پیدا و پخش می شود؟ یا باید آن رابه ریشه درایو منتقل کنیم؟

ata_webmaker
25-01-2010, 20:03
من wdtv live دارم با آخرین فریم تو سایتش آپدیت کردم دوستان گفته بودند که منوی زبان عربی هم اضافه میشه ولی اضافه نشد فقط تو قسمت نوع دکودینگ زیر نویس عربی اومده که اونهم از قبل بود حالا به نظر شما کار درست انجام شده ؟
ضمن اینکه من موقع آپدیت یک لحظه دستگاه رو ترک کردم و پروگرس بار آپگریت رو ندیدم
لطفا راهنمایی کنید

lavson200
28-01-2010, 12:28
میتونی با برنامه Ultra Iso به حالت ایمیج دی وی دی یا همون ایزو دربیاری.
این دستگاه قابلیت پخش disck نداره..اما اگه فایل dvd روی مموری یا هارد باشه (که حاویه 2 پوشهvideo ,audio میباشد) با کلیک بر رروی هر کدام از فایلهای داخل پوشه video فیلم dvd با امکان مشاهده هر کدام از زیرنویس های موجود در فیلم پخش میشود

lavson200
28-01-2010, 12:34
[QUOTE=heidary_sh;4608165]یه سووال اگه فایل تصویری در چند زیرشاخه باشد به راحتی پیدا و پخش می شود؟ یا باید آن رابه ریشه درایو منتقل کنیم؟[/QUOT
امکان مشاهده فیلم در زیر شاخه ها هست و نیازی به کپی کردن فیلمها در root نیست

lavson200
28-01-2010, 12:43
من wdtv live دارم با آخرین فریم تو سایتش آپدیت کردم دوستان گفته بودند که منوی زبان عربی هم اضافه میشه ولی اضافه نشد فقط تو قسمت نوع دکودینگ زیر نویس عربی اومده که اونهم از قبل بود حالا به نظر شما کار درست انجام شده ؟
ضمن اینکه من موقع آپدیت یک لحظه دستگاه رو ترک کردم و پروگرس بار آپگریت رو ندیدم
لطفا راهنمایی کنید
update فریمور دستگاهت درسته. زبان عربی فقط در قسمت زیر نویس به کدینگ ها اضافه میشه که ظاهرا مال شما از قبل اونو داشت. اما یه نکته خیلی مهم...:
سعی کنین تا اونجایی که ممکنه مستقیما دستگاه رو از طریق اینترنت اپدیت نکنید چون ممکنه هنگ بکنه و بمونه رو دستتون.
پس بهتره فایل های اپدیت فریمور رو پس از دانلود از اینترنت بریزین رو مموری و سپس از طریق usb دستگاهتونو update کنین.

ata_webmaker
28-01-2010, 18:41
منم همین کار رو کردم چون سرعته دنلودم که افتضاحه

vatanema
31-01-2010, 22:26
دوستان کسی تجربه استفاده از کارت شبکه مدل لایو رو داره؟
من هر کاری کردم بصورت محلی شبکه اش کنم نشد.تست من با ویندوز ویستا بود.آی پی رو میشناسه اما دی ان اس رو نمی شناسه.بدون دی ان اس هم امتحان کردم نشد.
از اینها استفاده کردم:
ip address:192.168.1.6
subnet mask: 255.255.255.0
default gateway: 192.168.1.1
DNS: 192.168.1.1
قبول دارم لازم نبود دی ان اس بدم اما با خالی گذاشتن فیلد دی ان اس مشکل حل نشد.

vatanema
31-01-2010, 22:26
دوستان کسی تجربه استفاده از کارت شبکه مدل لایو رو داره؟
من هر کاری کردم بصورت محلی شبکه اش کنم نشد.تست من با ویندوز ویستا بود.آی پی رو میشناسه اما دی ان اس رو نمی شناسه.بدون دی ان اس هم امتحان کردم نشد.
از اینها استفاده کردم:
ip address:192.168.1.6
subnet mask: 255.255.255.0
default gateway: 192.168.1.1
DNS: 192.168.1.1
قبول دارم لازم نبود دی ان اس بدم اما با خالی گذاشتن فیلد دی ان اس مشکل حل نشد.

vatanema
31-01-2010, 22:46
نمی دونم چرا دو تا پست شد؟! لطفا مدیران این دو تا پست اضافی رو پاک کنند.

AB
01-02-2010, 00:02
این دستگاه قابلیت پخش disck نداره..اما اگه فایل dvd روی مموری یا هارد باشه (که حاویه 2 پوشهvideo ,audio میباشد) با کلیک بر رروی هر کدام از فایلهای داخل پوشه video فیلم dvd با امکان مشاهده هر کدام از زیرنویس های موجود در فیلم پخش میشود

بله درسته دیسک نمیخونه.ولی اگه دی وی دی رو با فرمت ایزو رو مموری یا هارد ذخیره کنی بازش میکنه.

safarimr
01-02-2010, 09:18
تعدادی از دوستان که برای ساپورت زیرنویس فارسی در سایت wdtv.uservoice.com کامنت گذاشته اند احتمالا فراموش کرده اند رای (vote) بدهند و لطف کنید از آدرس ذیل رای 3 را اانتخاب کنند:

ata_webmaker
02-02-2010, 10:43
دوستان من این مدل لایو رو خریدم ولی تصویرش کمی سیاهه یعنی تصاویر زیاد دینامیک نیست یک فیلمیو که میزارم تو سینما خونگیم روشن تر و واقعی تر از این هست
لطفا راهنمایی کنید

heidary_sh
02-02-2010, 13:10
آقا خواهشنا يه نفر يه فيلم با صداي dts را در مدل معمولي با كابل hdmi و يه نفر با مدل لايو بده به lcd ببينيم اين درسته كه ميگن مدل لايو صداي dts را خودش پروسس ميكنه وميده به tv ولي مدل معمولي اين كارو نمي كنه؟

stb2xxx
02-02-2010, 14:44
آقا خواهشنا يه نفر يه فيلم با صداي dts را در مدل معمولي با كابل hdmi و يه نفر با مدل لايو بده به lcd ببينيم اين درسته كه ميگن مدل لايو صداي dts را خودش پروسس ميكنه وميده به tv ولي مدل معمولي اين كارو نمي كنه؟

بله خيالت راهت باشه LIVE و اين سري جديدا معمولي اين كارو انجام ميده

heidary_sh
02-02-2010, 15:31
اين سري جديد يعني generation2?
اگر جواب مثبت است چطور بفهميم generation 2 است؟

ata_webmaker
02-02-2010, 16:06
روش نوشه 1080p dts 2.0 output

AB
02-02-2010, 17:06
برای اضافه کردن پشتیبانی زیرنویس با زبان فارسی لطفا برین اینجا و گزینه 3 رو بزنین.شاید یه نگاهی کردن.

papiyoon
04-02-2010, 00:32
معرفی دستگاه ProVision MS-1000HD

• Full HD Multimedia Recorder & Play
• HDMI 1080i/1080P
• Network Ethernet 10/100M
• WIFI(optional): By external USB doungle

• Audio Format: MP3, WMA, OGG, AC3, AAC, FLAC, WAV, LPCM, ADPCM

• Video Format : .AVI, .MP4, .MOV, .ISO (DVD VIDEO), .ASF, .WMV, .FLV, .MKV, .RM, .RMVB, .TS, .DAT, .MPG, .VOB

• Subtitle : SRT, SSA, SMI, IDX+SUB

• Photo Format : JPG/JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF

• Schedule recording and one button recording with Timeshift function
• Music Slideshow and Zoom

jabi7joon
04-02-2010, 13:44
آقا من می خوام یه پلیر برا خونه بگیرم..موندم dvd بگیرم یا hd ..من افلاین دارم و فیلم hd هم زیاد می گیرم..
دی وی دی هم سونی می گن خوبه..ابن اچ دی درایو دی وی دی نداره درسته؟

POROMA2008
04-02-2010, 14:46
معرفی دستگاه ProVision MS-1000HD

• Full HD Multimedia Recorder & Play
• HDMI 1080i/1080P
• Network Ethernet 10/100M
• WIFI(optional): By external USB doungle

• Audio Format: MP3, WMA, OGG, AC3, AAC, FLAC, WAV, LPCM, ADPCM

• Video Format : .AVI, .MP4, .MOV, .ISO (DVD VIDEO), .ASF, .WMV, .FLV, .MKV, .RM, .RMVB, .TS, .DAT, .MPG, .VOB

• Subtitle : SRT, SSA, SMI, IDX+SUB

• Photo Format : JPG/JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF

• Schedule recording and one button recording with Timeshift function
• Music Slideshow and Zoom

دوستان متخصص یه نظری بدن و سری هم به سایت بزن اینجور که در مشخصات نوشته وروی ----T داره

Bardia1
04-02-2010, 23:34
سلام دوستان من 2 سوال داشتم من چند روزی که یک wd hd player گرفتم وقتی با کابل hdmi به تلویزیون وصل می کنم و خروجی تصویر رو به hdmi تغیر میدم تصویری نمیاد و پیاپی صفحه تغییر میکنه جوری که انگار تلویزیون داره جون میکنه تا تصویر رو باره اما نمی تونه و هرزچند گاهی تصویر منو میاد و دوباره قطع میشه البته این رو تو حالت 480p 50 hz تست میکنم با اپشنهای دیگه وضعیت خرابتر هم میشه تلویزیونم هم lcd 42 ICO هستش برای همین روی یه تلویزیون دیگه ( پلاسما 42 اینچ پاناسونیک ) تست کردم در روی اون تلویزیون وقتی خروجی تصویر روی hdmi قرار میدم بعد از 10 ثانیه اروری میاد مبنی بر اینکه رزولوشن تصویر رو تغیر بدم و قبل از هر عکس العملی محو میشه و دوباره خروجی رو حالات کامپوزیت قرار میگیره برای همین با گارانتی سازگار تماس گرفتم تا راهنمائیم کنن اما مثل اینکه اونها هم چیزی بارشون نیست و گفتن دستگاه رو بیار گارانتی !!!!
حالا از شما دوستان ممنون میشم اگر راهنمائی کنید و مشکلم رو حل کنید

Bardia1
05-02-2010, 13:17
دوستان کسی اطلاعی نداره ؟؟؟؟؟

reza_amir54321
05-02-2010, 13:50
با یک کابل دیگه امتحان کن اگه جواب نگرفتی ببر گارانتی چون باید رزولوشن رو اتوماتیک دیتکت کنه

peyman22
05-02-2010, 15:23
سلام
خدمت همه دوستان عزیز

من چند روز پیش سفارش خرید یه تلویزیون sony 46x450 دادم و حالا میخوام یه wd tv live بخرم
آیا این دستگاه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 2TB رو ساپورت میکنه؟

mahan
05-02-2010, 20:40
کسی از دوستان از lan این دستگاه تونسته استفاده کنه ... یعنی با کامپیوتر تونسته این رو شبکه کنه ... اصلا میشه ؟

vatanema
05-02-2010, 23:32
کسی از دوستان از lan این دستگاه تونسته استفاده کنه ... یعنی با کامپیوتر تونسته این رو شبکه کنه ... اصلا میشه ؟

آقا من هر کار کردم نشد. شاید با ویندوز ویستا مشکل داشته باشه. راستش یه خرده خورد توی ذوقم.میخواستم شبکه اش کنم که دیگه نخوام هی با یو اس بی فایل واسه اش جا به جا کنم اما نشد.
فکر کنم اون پورت شبکه رو فقط واسه اینترنت گذاشته اند!

mr_peyman5623
06-02-2010, 07:16
فایروال سیستم رو خاموش کنید!
برای فولدر share شده دسترسی full access تعریف کنید
داخل فولدر هر فایل ویدیویی باشه پخش میکنه

mahan
06-02-2010, 09:58
آقا من هر کار کردم نشد. شاید با ویندوز ویستا مشکل داشته باشه. راستش یه خرده خورد توی ذوقم.میخواستم شبکه اش کنم که دیگه نخوام هی با یو اس بی فایل واسه اش جا به جا کنم اما نشد.
فکر کنم اون پورت شبکه رو فقط واسه اینترنت گذاشته اند!

بالاخره پخش میکنه یا نه ... :31:
البته خیلی ناجوره اگه پخش نکنه ... شما این کارهائی که دوستمون گفت روانجام بدید .. شاید شد . خیرش رو هم بدید
...
جناب پیمان شما تو ویندوز Xp اینکارو انجام دادید ... میشه تنظیماتش رو بگید ..
ممنون

vatanema
06-02-2010, 13:06

نشد.
این بار وصلش میکنم به مودم دی اس ال و بعد به پی سی و نتیجه رو میگم.

samkaveh
06-02-2010, 21:59
من كه مشكلي ندارم و با ويندوز 7 به راحتي هارد وسترن پلير رو رويه كامپيوتر دارم در ضمن وسترن پليرم به سوييچ وصله

m a j i d64
07-02-2010, 01:54
سلام به دوستان گل
لطفآ یکی از دوستان عزیز لطف کنه و نحوه اتصال Hd Player رو به LCD و سینمای خانگی برای داشتن بهترین کیفیت توضیح بده.
آیا این دستگاه رو باید به lcd وصل کرد و از خروجی lcd به سینماخانگی وصل کرد یا ... ؟؟؟ :wac:

منتظر جواب شما هستم