PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

infernal_a
01-11-2011, 08:39
یه نفر نیست جوابه ما رو بده با n صفحه تاپیک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
بابا دمتون گرم ........

saegheh67
01-11-2011, 11:27
یه نفر نیست جوابه ما رو بده با n صفحه تاپیک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
بابا دمتون گرم ........
باید زیرنویس با فیلم هم نام باشه وگرنه اونو تشخیص نمیده شما زیرنویس را رینیم کن و هم اسمش کن با فیلم

infernal_a
01-11-2011, 13:53
باید زیرنویس با فیلم هم نام باشه وگرنه اونو تشخیص نمیده شما زیرنویس را رینیم کن و هم اسمش کن با فیلم

سلام. چه عجب یکی جواب داد .
دوست عزیز کاملا هم نامن با هم ....وقتی با PC میبینم زیر نویسو اجرا میکنه و نشون میده ولی با WD اصلا فولدرشو نشون نمیده چه برسه به اینکه زیرنویسشو نشون بده SRT هم هست زیرنویس . دیگه چیکار باید کرد ؟
ممنون .

M.AMIN-USA
02-11-2011, 10:36
سلام. چه عجب یکی جواب داد .
دوست عزیز کاملا هم نامن با هم ....وقتی با PC میبینم زیر نویسو اجرا میکنه و نشون میده ولی با WD اصلا فولدرشو نشون نمیده چه برسه به اینکه زیرنویسشو نشون بده SRT هم هست زیرنویس . دیگه چیکار باید کرد ؟
ممنون .

دوست عزیز من احتمال میدهم شما زیر نویس را در یک فولدر جداگانه قرار داده اید .
برای نشان دادن زیرنویس در WD . باید فیلم و فایل زیرنویس کاملا همنام باشند . همچنین باید در یک دایرکتوری قرار داشته یاشند . یعنی فیلم و زیرنویس آن کنار همدیگه باشند . تا به صورت صحیح نمایش داده شود .

infernal_a
02-11-2011, 14:24
دوست عزیز من احتمال میدهم شما زیر نویس را در یک فولدر جداگانه قرار داده اید .
برای نشان دادن زیرنویس در WD . باید فیلم و فایل زیرنویس کاملا همنام باشند . همچنین باید در یک دایرکتوری قرار داشته یاشند . یعنی فیلم و زیرنویس آن کنار همدیگه باشند . تا به صورت صحیح نمایش داده شود .

دوست عزیز ....1000% هر دو هم نام هستن و 1000% هر جفتشون توو یک فولدر ریخته شدن و کنار هم هستن . در ضمن این زیرنویس انگلیسیه SRT ه که نشون نمیده چه برسه به فارسیشو !!!!!!!!

saegheh67
02-11-2011, 15:26
دوست عزیز ....1000% هر دو هم نام هستن و 1000% هر جفتشون توو یک فولدر ریخته شدن و کنار هم هستن . در ضمن این زیرنویس انگلیسیه SRT ه که نشون نمیده چه برسه به فارسیشو !!!!!!!!
اگر برای همه زیرنویسها همین وضعه فریمور مشکل داره یک نسخه دیگر بر روی دستگاه بریزید چون این دستگاه هیچ مشکلی برای پخش زیرنویس نداره چه فارسی چه انگلیسی چه ساب چه اس ار تی

infinit
02-11-2011, 15:32
آقا این live جدید رو بیارید توکفشم

infernal_a
02-11-2011, 15:59
اگر برای همه زیرنویسها همین وضعه فریمور مشکل داره یک نسخه دیگر بر روی دستگاه بریزید چون این دستگاه هیچ مشکلی برای پخش زیرنویس نداره چه فارسی چه انگلیسی چه ساب چه اس ار تی

ممنون دوست عزیز.
این فریموری که ریختم آخریش 1.06.15V بود ، یکی مونده به آخریش 1.05.04V هست .
میشه لطف کنی و ورژنه خودتو بگی که اوونو بریزم یا همونی. که مطمئنی ردیفه معرفی کن .

saegheh67
02-11-2011, 20:44
ممنون دوست عزیز.
این فریموری که ریختم آخریش 1.06.15V بود ، یکی مونده به آخریش 1.05.04V هست .
میشه لطف کنی و ورژنه خودتو بگی که اوونو بریزم یا همونی. که مطمئنی ردیفه معرفی کن .
منم فریمورم wdtvlive_1.06.15_V هستش عجیب شد پس چرا نمیتونه زیرنویس پخش کنه شما یک کار دیگه اول بکن اگر مشکلت حل نشد فریمور اخری را بریز روی دستگاهت شما از طریق دکمه ریست که کنار دستگاه کنار پورت یو اس بی هست دستگاه را ریست کن

amirreza1362
03-11-2011, 19:07
بچه ها قیمت دستگاه شده 208 هزار تومن

hormozan m
04-11-2011, 14:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin-g
04-11-2011, 15:44
سلام...
توی سایت چاره قیمت wd tv live از 125000 تومان شده 208 هزار تومان.
منظورشون این سری جدیده است؟چون عکس همون قدیمیه رو زده؟تازه مگه این ورژن جدیده لایو وارد ایران شده؟
تازه مگه چی بهش اضافه شده که اینقدر قیمتش رفته بالا؟

hormozan m
04-11-2011, 19:46
سلام...
توی سایت چاره قیمت wd tv live از 125000 تومان شده 208 هزار تومان.
منظورشون این سری جدیده است؟چون عکس همون قدیمیه رو زده؟تازه مگه این ورژن جدیده لایو وارد ایران شده؟
تازه مگه چی بهش اضافه شده که اینقدر قیمتش رفته بالا؟

سلام . خیر همون قبلی هست و افزایش قیمت هم به خاطر تعطیلی کارخانه western digital هست!:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] actory_in_thailand_full.jpg

infernal_a
05-11-2011, 08:20
منم فریمورم wdtvlive_1.06.15_V هستش عجیب شد پس چرا نمیتونه زیرنویس پخش کنه شما یک کار دیگه اول بکن اگر مشکلت حل نشد فریمور اخری را بریز روی دستگاهت شما از طریق دکمه ریست که کنار دستگاه کنار پورت یو اس بی هست دستگاه را ریست کن

سلام. ممنون دوست عزیز Reset کردم و مشکل حل شد ولی کماکان با زیرنویسه فارسی مشکل داره ، یعنی اینکه فارسو چرت و پرت نشون میده و شکلک های خرچنگ قورباغه ای نشون میده .... اینو دیگه چی کارش کنم ؟

saegheh67
05-11-2011, 09:29
سلام. ممنون دوست عزیز Reset کردم و مشکل حل شد ولی کماکان با زیرنویسه فارسی مشکل داره ، یعنی اینکه فارسو چرت و پرت نشون میده و شکلک های خرچنگ قورباغه ای نشون میده .... اینو دیگه چی کارش کنم ؟
خوب باز هم خدا را شکر نصف مشکلت حل شد برو توی setting بعد system setting ودر قسمت additional encoding setting اون را روی Arabic بگذار

infernal_a
06-11-2011, 09:03
خوب باز هم خدا را شکر نصف مشکلت حل شد برو توی setting بعد system setting ودر قسمت additional encoding setting اون را روی Arabic بگذار

سلام.
ممنون رفیق ، دمت گرم . مشکل کامل حل شد با راهنمایی های شما دوست گرانقدر .

mrmostafa
06-11-2011, 14:08
براي پخش پسوندهاي تصويري چي خوبه الان؟؟؟ البته اين دستگاه ديگه درايو نوري نداره؟؟؟ يا دستگاه مشابهي هست كه امكان پخش دي وي دي كه داخلش پسوندهاي تصويري متفاوتي هست رو اجرا كنه؟؟
در ضمن اين Apple TV كارائيش چيه؟؟؟ اون رو مگه نبايد به لپ تاپ يا پي سي وصل كرد بعد با يه دستگاه وايرلس ميفرسته روي ال سي دي؟؟ كارائيشون چيه؟؟؟

stb2xxx
06-11-2011, 15:58
دستگاه مشابهي هست كه امكان پخش دي وي دي كه داخلش پسوندهاي تصويري متفاوتي هست رو اجرا كنه؟؟

پلیر Xtreamer SideWinder 2 امكان پخش دي وي دي كه داخلش پسوندهاي تصويري متفاوتي هست داره البته باید درایو بلوری یا دی وی دی رو با USB به اون وصل کنید

infernal_a
08-11-2011, 10:29
[QUOTE=saegheh67;6604793]

فقط یه سئوال دیگه اینکه آیا WD live فرمت FLV رو پخش نمیکنه ؟ چون یکی امتحان کردم و ساپورت نکرد ؟!

M.AMIN-USA
08-11-2011, 11:37
[QUOTE=saegheh67;6604793]

فقط یه سئوال دیگه اینکه آیا WD live فرمت FLV رو پخش نمیکنه ؟ چون یکی امتحان کردم و ساپورت نکرد ؟!

چرا پخش میکنه . اما همه FLV ها رو پخش نمیکنه

infernal_a
08-11-2011, 15:03
[QUOTE=infernal_a;6613228]

چرا پخش میکنه . اما همه FLV ها رو پخش نمیکنه

من یه فایل 4.36 مگی با پسوند .flv گذاشتم که اجرا نکرد !
مگه flv هم ورژن بندی داره ؟

AB
08-11-2011, 16:51
[QUOTE=M.AMIN-USA;6613352]

من یه فایل 4.36 مگی با پسوند .flv گذاشتم که اجرا نکرد !
مگه flv هم ورژن بندی داره ؟

ورژن بندی که نمیشه گفت.FLV فرمت هست و زیاد مهم نیست.باید ببینی Codec فایل چیه.اگه flv با کدکی که دستگاه ساپورت میکنه ذخیره بشه پخش میکنه.میتونین از برنامه mediainfo برای تشخیص کدک استفاده کنین.

infernal_a
09-11-2011, 11:11
ok ممنون با media info چکش میکنم .
یه سئوال اینکه وقتی دستگاه خاموشه برق بره و دوباره برقا بیاد اینجور که من دیدم دستگاه روشن میشه و روشن میمونه !!! پس یعنی هر وقت که کارمون با دستگاه تموم میشه از بابت اینکه خونه نباشیم که برقا قطع نشه و دستکاه دوباره روشن نشه ، باید آداپتورشو از برق بکشیم ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

irmedia
09-11-2011, 11:17
یه سئوال اینکه وقتی دستگاه خاموشه برق بره و دوباره برقا بیاد اینجور که من دیدم دستگاه روشن میشه و روشن میمونه !!! پس یعنی هر وقت که کارمون با دستگاه تموم میشه از بابت اینکه خونه نباشیم که برقا قطع نشه و دستکاه دوباره روشن نشه ، باید آداپتورشو از برق بکشیم ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

سلام

این مشکل در نسخه هایی از WD TV Live مشاهده میشود که از نظر سخت افزاری قدیمی تر هستند و برای اکثر نسخه های موجود در ایران این مسئله وجود دارد و اگر به مدت طولانی در منزل نیستید و یا از دستگاه استفاده نمی کنید بهتر است برق ورودی را کلا قطع کنید.

جهت اطلاع :

ضمنا قیمت این دستگاه به دلایل نامعلوم ( فقط در ایران؟) از 120 به مرز 200 رسیده است!!!!!!

infernal_a
09-11-2011, 12:26
سلام

این مشکل در نسخه هایی از WD TV Live مشاهده میشود که از نظر سخت افزاری قدیمی تر هستند و برای اکثر نسخه های موجود در ایران این مسئله وجود دارد و اگر به مدت طولانی در منزل نیستید و یا از دستگاه استفاده نمی کنید بهتر است برق ورودی را کلا قطع کنید.

جهت اطلاع :

ضمنا قیمت این دستگاه به دلایل نامعلوم ( فقط در ایران؟) از 120 به مرز 200 رسیده است!!!!!!

سلام.ممنون دوست عزیز .
این دستگاهی هم که من خریدم برخلاف عکسایی که ازش دیدم ، بالای سمت راست دستگاه هیچ چیزی مبنی بر HDMI,USB,HD,.... ننوشته . ممکنه Fake دستگاه هم اوومده باشه ؟!!!
این دستگاه رو از پاساژ ایرانیان خریدم 130 .

irmedia
09-11-2011, 14:26
سلام.ممنون دوست عزیز .
این دستگاهی هم که من خریدم برخلاف عکسایی که ازش دیدم ، بالای سمت راست دستگاه هیچ چیزی مبنی بر HDMI,USB,HD,.... ننوشته . ممکنه Fake دستگاه هم اوومده باشه ؟!!!
این دستگاه رو از پاساژ ایرانیان خریدم 130 .

سلام

خیر مدل تقلبی دستگاه در بازار موجود نیست چون خود دستگاه تحت لیسانس توسط چین ساخته میشود.

بله قیمت تا یک هفته پیش حدود 130 تومان بوده اما از اوایل این هفته قیمت به طور نوسانی بالا و پایین میشود.!!!

M.AMIN-USA
10-11-2011, 09:42
قیمت ها به علت سیل ای که در تایلند اومد و باعث تعطیلی و یا خرابی خیلی از کارخانه های تولید کننده تجهیزات کامپیوتری شد . بالا رفته . به طوری که قیمت هارد دیسک های WD تقریبا دو برابر شده .

M.AMIN-USA
15-11-2011, 18:20
دوستان من امروز بعد از دیدن یک فیلم . وقتی خواستم فیلم بعدی رو نگاه کنم دستگاه فیلم ها رو بدون صدا پخش می کرد .
با کابل های مختلف هم چک کردم . حتی کابل component , Composite رو هم تست کردم اما هیچ تغییری ایجاد نشد .
دستگاه رو Factory Reset کردم . اما باز هم مشکل همچنان وجود داشت .
ورژن رو هم دوباره ریختم ولی هنوز تمام فیلم ها رو با هر فرمتی و حجمی بدون صدا پخش میکنه .

دوستان راه حلی به نظرشون نمیرسه .

justbekind
19-11-2011, 14:54
سلام دوست عزيز

مي بينم كه جواب سئوالات را با پيگيري پيدا كردي من چند روزي تهران نبودم
موفق باشي

babi666
19-11-2011, 20:36
دوستان من امروز بعد از دیدن یک فیلم . وقتی خواستم فیلم بعدی رو نگاه کنم دستگاه فیلم ها رو بدون صدا پخش می کرد .
با کابل های مختلف هم چک کردم . حتی کابل component , Composite رو هم تست کردم اما هیچ تغییری ایجاد نشد .
دستگاه رو Factory Reset کردم . اما باز هم مشکل همچنان وجود داشت .
ورژن رو هم دوباره ریختم ولی هنوز تمام فیلم ها رو با هر فرمتی و حجمی بدون صدا پخش میکنه .

دوستان راه حلی به نظرشون نمیرسه .
doste aziz shoma az too setting sedaro ro stereo bezar

Arash.sabet
20-11-2011, 18:12
يك سوال ساده و مشخص . ايا دستگاه زير با اپديت شدن ميتونه زيرنويس‎ ‎فارسي ساب و اس ار تي رو به شكل كاملا مناسب پخش كنه.
WD Elements Play 2TB Multimedia Drive
ايا كسي قبلا تجربه كاركردن با اين دستگاه رو داشته? من نيازي به شبكه يا اينترنت ندارم ايا به نظرتون اين دستگاه ميتونه نيازهاي منو به طور كامل واسه ذخيره و ديدن فيلمهاي اچ دي و دايويكس و ام كا وي با زيرنويس فارسي تامين كنه.( با بلوري سروكاري ندارم) در كل ايا به اين دستگاه به جز نداشتن امكانات شبكه چه انتقاد ديگري ميشود وارد كرد.

M.AMIN-USA
23-11-2011, 12:46
doste aziz shoma az too setting sedaro ro stereo bezar

نه دوست عزیز ، با این کار ها هم درست نشد . من حتی خروجی optic رو هم تست کردم ولی جواب نداد .
فکر کنم مربوط به چیپ دستگاه بود .

savoz
23-11-2011, 23:27
سلام میشه آموزش این نرم افزار رو بزارین یا حداقل راهنمایی کنین
ممنونمیشم

maxeemo
25-11-2011, 00:35
دوستان سلام. یه نکته در مورد تماشای فیلم با زیرنویس های خارجی (external) بگم. نمیدونم قبلاً تو این تاپیک گفته شده یا نه، اما من خودم تازه متوجه شدم.

همونطور که میدونید برای تماشای زیرنویس خارجی، باید اون رو همنام با نام فیلم کرد. مثلاً اینطوری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اما با این روش فقط میشه یک زیرنویس خارجی داشت. در حالی که امکان استفاده از چند زیرنویس خارجی هم وجود داره. در مورد حداکثر تعداد مجاز هیچ اطلاعی ندارم. اما قطعاً اونقدری هست که نیازها رو بر طرف کنه.

کافیه نام زیرنویس ها رو به این شکل قرار بدید (از راست به چپ بخونید)؛

نام فایل فیلم (بدون اکستنشن) + یک کاراکتر آزاد مجاز + یک عبارت آزاد + کاراکتر نقطه + اکستنشن زیرنویس

نام فایل فیلم: این که مشخصه.

کاراکتر آزاد مجاز: یک کاراکتر دلخواه (که البته استفاده ازش تو اسم فایل مجاز باشه). معمولاً نقطه استفاده میشه.

عبارت آزاد: هر چیزی میتونه باشه و با هر طولی. البته بازم باید کاراکترهاش مجاز باشن و طول کل اسم فایل از حد مجاز بیشتر نشه. (مثلاً در سیستم فایل NTFS، طول مجاز اسم فایل 256 کاراکتره.)

از این عبارت آزاد باید برای مشخص کردن زبان زیرنویس استفاده کرد، و همینطور نوع زیرنویس (مثلاً زیرنویس مخصوص ناشنوایان و کم شنوایان). من به جای این عبارت از کد مخفف زیان انگلیسی (EN) استفاده کردم و کد رو شناخت و در منو English درج کرد. اما کد FA رو که اونم متعلق به کدهای ISO 639-1 هست، نشناخت و به همون صورت FA نوشت. کدهای ISO 639-2 و ISO 639-3 رو هم تشخیص نداد. میتونید Persian رو به شکل کامل درج کنید، چون بازم میگم این قسمت محدودیت طول نداره.

کاراکتر نقطه + اکستنشن زیرنویس: اینم مشخصه.

و حالا یک مثال:

تموم زیرنویس های مثال بالا توسط دستگاه لود میشن و میتونید فیلم رو باهاشون تماشا کنید.

:40::40::40::40::40:

payamovie
26-11-2011, 16:27
سلام
چطوری میتونم فایل های کامپیوتر رو از طریق کابل شبکه با این دستگاه به اشتراک بذارم؟
ممنون

reza,n
28-11-2011, 09:21
باز هم سلام:
دوستان من هنوز جواب این سئوالم رو نگرفتم میشه راهنمایی کنید:
دستگاه من ایمیج رو نمیشناسه میشه بفرمائید چه کار باید انجام بدم؟ (ایمیجهام رو عموما" با نرو گرفتم و فایلهای تصویری شو و فیلم و... هستند با فرمتهای متفاوت (VCDو DVD و ..)

ممنونم
رضا

kautuver
28-11-2011, 09:42
باز هم سلام:
دوستان من هنوز جواب این سئوالم رو نگرفتم میشه راهنمایی کنید:
دستگاه من ایمیج رو نمیشناسه میشه بفرمائید چه کار باید انجام بدم؟ (ایمیجهام رو عموما" با نرو گرفتم و فایلهای تصویری شو و فیلم و... هستند با فرمتهای متفاوت (VCDو DVD و ..)

ممنونم
رضا

فرمت ايميج ها nrg هست يا iso ؟ بايد iso باشه

reza,n
28-11-2011, 10:54
دوستان سلام. یه نکته در مورد تماشای فیلم با زیرنویس های خارجی (external) بگم. نمیدونم قبلاً تو این تاپیک گفته شده یا نه، اما من خودم تازه متوجه شدم.

همونطور که میدونید برای تماشای زیرنویس خارجی، باید اون رو همنام با نام فیلم کرد. مثلاً اینطوری:

اما با این روش فقط میشه یک زیرنویس خارجی داشت. در حالی که امکان استفاده از چند زیرنویس خارجی هم وجود داره. در مورد حداکثر تعداد مجاز هیچ اطلاعی ندارم. اما قطعاً اونقدری هست که نیازها رو بر طرف کنه.

کافیه نام زیرنویس ها رو به این شکل قرار بدید (از راست به چپ بخونید)؛

نام فایل فیلم (بدون اکستنشن) + یک کاراکتر آزاد مجاز + یک عبارت آزاد + کاراکتر نقطه + اکستنشن زیرنویس

نام فایل فیلم: این که مشخصه.

کاراکتر آزاد مجاز: یک کاراکتر دلخواه (که البته استفاده ازش تو اسم فایل مجاز باشه). معمولاً نقطه استفاده میشه.

عبارت آزاد: هر چیزی میتونه باشه و با هر طولی. البته بازم باید کاراکترهاش مجاز باشن و طول کل اسم فایل از حد مجاز بیشتر نشه. (مثلاً در سیستم فایل NTFS، طول مجاز اسم فایل 256 کاراکتره.)

از این عبارت آزاد باید برای مشخص کردن زبان زیرنویس استفاده کرد، و همینطور نوع زیرنویس (مثلاً زیرنویس مخصوص ناشنوایان و کم شنوایان). من به جای این عبارت از کد مخفف زیان انگلیسی (EN) استفاده کردم و کد رو شناخت و در منو English درج کرد. اما کد FA رو که اونم متعلق به کدهای ISO 639-1 هست، نشناخت و به همون صورت FA نوشت. کدهای ISO 639-2 و ISO 639-3 رو هم تشخیص نداد. میتونید Persian رو به شکل کامل درج کنید، چون بازم میگم این قسمت محدودیت طول نداره.

کاراکتر نقطه + اکستنشن زیرنویس: اینم مشخصه.

و حالا یک مثال:

تموم زیرنویس های مثال بالا توسط دستگاه لود میشن و میتونید فیلم رو باهاشون تماشا کنید.

دوست عزیز ممنون عالی بود. فقط یه سئوال آیا نمیشه چند تا زیرنویس رو با هم لود کرد؟ (منظورم اینه که دستگاه زیرنویس فارسی و انگلیسی رو با هم نشون بده؟)
ممنون

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

فرمت ايميج ها nrg هست يا iso ؟ بايد iso باشه
باید ببینم . متاسفانه در حال حاضر فایلها در دسترسم نیست. یعنی شما میفرمائید حتما" باید Iso باشه؟ ضمنا" نمیشه فرمت nrg رو به Iso تبدیل کرد؟ (اگه nrg بود باید دوباره ایمیج Iso بگیرم؟)
ممنونم

kautuver
28-11-2011, 11:08
من فقط پسوند فايل رو به iso تغيير دادم مشکل حل شد

mrmostafa
29-11-2011, 09:08
من فكر ميكردم كه دي وي دي پلير هاي سوني اكثر پسوندها رو اجرا ميكنند ولي ديدم نه و Mkv رو اجرا نميكنه من سامسونگ دارم اصلا پسوندهاي Avi , mpeg , wmv رو هم اجرا نميكنه فقط بعضي فايل هاي avi , mpeg رو اجرا ميكنه.
الان اين مالتي مديا تمام پسوندها رو اجرا ميكنه پسوندهايي كه به صورت فيلم از اينترنت دانلود ميكنيم كه اكثرا Mkv هستند و بعضي rmb كه با real player پخش ميشه.
در ضمن براي اجراي دي وي دي ميشه دي وي دي رايتر اكسترنال بهش وصل كرد؟؟؟ كه ديگه دستگاه دي وي دي نخريم؟؟؟؟؟
اين مالتي مديا 3D رو هم اجرا ميكنه؟؟؟؟

reza,n
29-11-2011, 10:49
من فقط پسوند فايل رو به iso تغيير دادم مشکل حل شد
والا هر کاری کردم پخش نمیکنه! هم فرمت رو کانورت کردم به Iso و هم یه بار دیگه پسورد رو تغییر دادم و یه بار هم ایمیج بصورت Iso گرفتم. نشد که نشد! فکر میکنید مشکل از چیه که ایمیج رو نمیخونه؟
ممنونم

دوستان لطفا" این سئوال منو دریابید ضمنا" ستگاه من WD HDD Tv Live هستش

kautuver
29-11-2011, 15:07
راستش دستگاه من Live Hub هست
فقط يه فايل ايميج داشتم که اونم با تغيير پسوند نشون داد
بهتر مانوال دستگاهت رو بخونی که دقيقاً چه فرمتی بايد باشه
يا اينکه دوستانی که از اين مدل دارن جواب بدن

reza,n
29-11-2011, 19:00
راستش دستگاه من Live Hub هست
فقط يه فايل ايميج داشتم که اونم با تغيير پسوند نشون داد
بهتر مانوال دستگاهت رو بخونی که دقيقاً چه فرمتی بايد باشه
يا اينکه دوستانی که از اين مدل دارن جواب بدن

دستگاه من WD HDD Tv Live هستش. در هر حالل ممنونم.

mehryar1973
29-11-2011, 20:05
سلام
دوستان لطفا آخرین قیمت رو لطف کنید

mrmostafa
30-11-2011, 09:10
من فكر ميكردم كه دي وي دي پلير هاي سوني اكثر پسوندها رو اجرا ميكنند ولي ديدم نه و Mkv رو اجرا نميكنه من سامسونگ دارم اصلا پسوندهاي Avi , mpeg , wmv رو هم اجرا نميكنه فقط بعضي فايل هاي avi , mpeg رو اجرا ميكنه.
الان اين مالتي مديا تمام پسوندها رو اجرا ميكنه پسوندهايي كه به صورت فيلم از اينترنت دانلود ميكنيم كه اكثرا Mkv هستند و بعضي rmb كه با real player پخش ميشه.
در ضمن براي اجراي دي وي دي ميشه دي وي دي رايتر اكسترنال بهش وصل كرد؟؟؟ كه ديگه دستگاه دي وي دي نخريم؟؟؟؟؟
اين مالتي مديا 3D رو هم اجرا ميكنه؟؟؟؟

دوستان كسي هست راهنمايي كنه؟؟؟؟

saegheh67
30-11-2011, 11:08
دوستان كسي هست راهنمايي كنه؟؟؟؟
99 درصد فایلها را پخش میکنه توی پخش بعضی از فابلهای flv ;wmv مشکل داره که بستگی به کدکشون داره توی پخش mkv هیچ مشکل نداره و صد در صد همه را پخش میکنه دی وی دی اکسترنال در فرمیورهای اصلی ساپورت نمیشه ولی میتونی دی وی دی رام کامپیوترت را شر کنی و توی شبکه ازش استفاده کنی یا از دی وی دی های ایمیج بگیری و بریزی روی هارد تا پخشش کنه 3d ساپورت نمیکنه

amirreza1362
30-11-2011, 11:27
با سلام خدمت همه دوستان
من خودم حدود 3 سالی میشد که از ای دستگاه استفاده میکردم ولی جدیدا رفتم یه دستگاه بلوری ال جی گرفتم که میخوام مزایاشو براتون بگم
دستگاه بلوری قیمتش خیلی مناسبه من اونو گرفتم 200 تومن که یه مدلش هم 250 تومن هست با وای فای خوب این دستگاه همینطور که از اسمش پیداست یه دستگاه بلوری هست و قابلیت پخش 3 بعدی هم داره در ثانی اکثر فرمت های رایج رو نشون میده و تا هارد 4 ترابات هم ساپورت میکنه و مهمتر از همه اینکه زیرنویس فارسی رو بدون هیچ مشکلی نشون میده بنظر من این دستگاه هم قیمتش خیلی بهتره و هم کاراییش خیلی خوبه در ضمن کیفیت تصویرش هم خیلی بهتره

mrmostafa
30-11-2011, 14:19
با سلام خدمت همه دوستان
من خودم حدود 3 سالی میشد که از ای دستگاه استفاده میکردم ولی جدیدا رفتم یه دستگاه بلوری ال جی گرفتم که میخوام مزایاشو براتون بگم
دستگاه بلوری قیمتش خیلی مناسبه من اونو گرفتم 200 تومن که یه مدلش هم 250 تومن هست با وای فای خوب این دستگاه همینطور که از اسمش پیداست یه دستگاه بلوری هست و قابلیت پخش 3 بعدی هم داره در ثانی اکثر فرمت های رایج رو نشون میده و تا هارد 4 ترابات هم ساپورت میکنه و مهمتر از همه اینکه زیرنویس فارسی رو بدون هیچ مشکلی نشون میده بنظر من این دستگاه هم قیمتش خیلی بهتره و هم کاراییش خیلی خوبه در ضمن کیفیت تصویرش هم خیلی بهتره

ميشه يه عكس ازش بزارين؟؟؟ يعني اين بلوري هم مالتي مديا هستش؟؟؟ واي فاي دارش بهتره چون من ميخوام با سيستم ست بشه و از روي سيستم هر چي كيخوام پخش كنه روي Tv digital. اين دستگاه بلوري وصل ميشه به Tv digital ؟؟؟ بعد ميتونيم از واي فايش شير كنيم از روي لپ تاپ يا پي سي چيزي رو اجرا كنيم داخل Tv نشون بده درسته؟!!! پس راهنمايي كنيد كدوم بهتره بخرم؟ فردا پشيمون نشيم.

maxeemo
01-12-2011, 17:55
دوست عزیز ممنون عالی بود. فقط یه سئوال آیا نمیشه چند تا زیرنویس رو با هم لود کرد؟ (منظورم اینه که دستگاه زیرنویس فارسی و انگلیسی رو با هم نشون بده؟)
ممنون

خواهش می کنم. در مورد سوالتون، نه نمیشه. این دستگاه همچین قابلیتی رو نداره.

hamed-sos
01-12-2011, 22:48
پچ جدید نیومد؟
ورژن آخرین پچ چی یه؟

mrmostafa
02-12-2011, 13:29
دوستان ای مالتی مدیا وای فای هم داره ؟؟؟ که بشه از طریق لپ تاپ یا گوشی و پی سی فایل های تصویری رو ارسال کردر وی این مالتی مدیا تا از Tv Digital نشان بده ؟؟؟؟

moj63
03-12-2011, 23:27
سلام
نظرتون در مورد این چیه ؟؟

البته مدل های دیگهش هم فکر کنم با یه سرچ کوچولو می تونید پیدا کنید ، تا ببینیم کی میان تو بازار ایران

حال میده یه HD Player همه کاره با سیستم عامل Android

moj63
03-12-2011, 23:47
سلام
نظرتون در مورد این چیه ؟؟

البته مدل های دیگهش هم فکر کنم با یه سرچ کوچولو می تونید پیدا کنید ، تا ببینیم کی میان تو بازار ایران

حال میده یه HD Player همه کاره با سیستم عامل Android

mehryar1973
04-12-2011, 19:51
سلام
دوستان لطفا آخرین قیمت رو لطف کنید

از بس کسی جواب این سوال منو نداد که امروز خودم رفتم قیمت کردم:31:
آخرین قیمت در پاساژ ایران 160تومن
البته بنظر من بازم این قیمت کاذبه وامیدوارم پایین تر بیاد

LordMMD
04-12-2011, 20:53
از بس کسی جواب این سوال منو نداد که امروز خودم رفتم قیمت کردم:31:
آخرین قیمت در پاساژ ایران 160تومن
البته بنظر من بازم این قیمت کاذبه وامیدوارم پایین تر بیاد
این مدل Live هست البته به این قیمت.

mehryar1973
04-12-2011, 21:58
این مدل Live هست البته به این قیمت.

بله مدل لایو
live hub هم فکر کنم بود 285

mrmostafa
04-12-2011, 22:05
دوستان ای مالتی مدیا وای فای هم داره ؟؟؟ که بشه از طریق لپ تاپ یا گوشی و پی سی فایل های تصویری رو ارسال کردر وی این مالتی مدیا تا از Tv Digital نشان بده ؟؟؟؟

دوستان یکی جواب ما رو میده :31:

mehryar1973
04-12-2011, 22:14
راستی یادم رفت این دستگاه هم بود:
FreeAgent® GoFlex™ TV HD Media Player
قیمتش هم 155 بود فکر کنم

WOLF PACK
05-12-2011, 16:08
دوستان این live hub الان چنده؟؟
کسی داره؟با زیرنویس فارسی مشکلی نداره؟

LordMMD
05-12-2011, 17:10
دوستان این live hub الان چنده؟؟
کسی داره؟با زیرنویس فارسی مشکلی نداره؟
برای قیمتش لا اقل پست های همین صفحه رو بخونید.

WOLF PACK
05-12-2011, 23:44
حالا کسی نگرفته این live hub رو؟؟؟

mrmostafa
09-12-2011, 15:45
دوستان کسی نگفت این دستگاه مالتی مدیا وایرلس هم داره برای پخش از لپ تاپ و غیره روی تلویزیون؟؟؟؟ چون یه دستگاه فرستنده وایرلس هستش مدل NetGear Push2TV PTV1000 که با HDMI وصل میشه به صفحه نمایش های بزرگ از روی لپ تاپ و دستگاههای دیگه تصویر رو با کیفیت میفرسته روی تلویزیون نشون میده. اگر مالتی مدیا وسترن داشته باشه اینو میخرم اگه نداشته باشه این دستگاه بهتره قیمتش هم 79000 تومان هستش.

mehryar1973
09-12-2011, 21:53
آقا این پلیر الان مثل اینکه خیلی کم شده
من بازار رضا،بازار ایران،ایرانیان(پایین تر از خیابان بزرگهمر)رو زیر ورو کردم جای دیگه ای هست که سر بزنم

infernal_a
10-12-2011, 08:20
اساتید یه سئوال دارم .
من یه فایل MKV به حجم 1.98 گیگ رو با این دستگاه WD live اجرا کردم ، فیلم رو میشناسه و زمان فیلم رو هم نشون میده و Play هم میکنه ولی متاسفانه فقط 9-10 ثانیه از فیلم رو نشون میده و بعد قطع میشه . وقتی هم که کلید Forward رو میزنم که شاید اوون قسمت رو رد کنه ( چون یه جای مشخص قطع میشه ) پیغام میده که : Can not support TRICK MODE !!!!!!!!
این Trickc mode چی هست ؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن این فایل رو با VLC و KM player هم تست کردم و با اوونا هم نشون نداد ، شاید خوده فایل ایراد داره !!
ولی Trick mode چیه دیگه ؟

mrmostafa
10-12-2011, 16:57
قیمت کردم از دوستم گفت 170 هزار تومان. در صورتی که یه سری 1ماه پیش آورده بود که بعد شرکتش رو آب گرفت به آشناها داد 115 تومان من اشتباه کردم نگرفتم الان شده 170 هزار تومان.
الان یکی از دوستام 2 تا داره یکیش طبقه بالا یکیش هم طبقه پائین برای خودش گذاشته شبکه کرده با یه سرور نمیدونم چیکار کرده با این دستگاه میره تو اینترنت و فیلتر رو هم دور میزنه . عجوبه ای واسه خودش خونش میری تشکیلاتی واسه خودش داره. منم خوشم اومد میخوام صبر کنم ارزون شد بگیرم و شبکه کنم با خود Tv digital منزل با یه کیبورد و موس وایرلس میشه بری تو اینترنت بدون کامپیوتر. البته چون وایمکس هم دار میتونم از اون استفاده کنم. فقط تصویر رو میشد از روی لپ تاپ یا گوشی فرستاد رو این دستگاه و از طریق Tv نشون بده عالی میشد.

manaminjamkharam
10-12-2011, 18:17
مشکل نمایش دادن کلمات فارسی برای نام فولدرها و فایل ها همچنان برقرار هست ؟ یا توی فریمورهای جدیدش برطرف شده ؟ تا3 ماه پیش که نرم افزارش رو آپدیت کردم که همچنان اسم فارسی را وارونه و با حروف جدا از هم نمایش می داد.ممنون

manaminjamkharam
10-12-2011, 19:37
اساتید یه سئوال دارم .
من یه فایل MKV به حجم 1.98 گیگ رو با این دستگاه WD live اجرا کردم ، فیلم رو میشناسه و زمان فیلم رو هم نشون میده و Play هم میکنه ولی متاسفانه فقط 9-10 ثانیه از فیلم رو نشون میده و بعد قطع میشه . وقتی هم که کلید Forward رو میزنم که شاید اوون قسمت رو رد کنه ( چون یه جای مشخص قطع میشه ) پیغام میده که : Can not support TRICK MODE !!!!!!!!
در ضمن این فایل رو با VLC و KM player هم تست کردم و با اوونا هم نشون نداد ، شاید خوده فایل ایراد داره !!

اگه اشتباه نکنم اینطور که من می دونم trick mode یه اصطلاح زمانی توی استانداردهای ویدیو هست و در واقع به کلیه ی عملیات هایی مثل "pause", "fast forward" و ... گفته می شه .

برای اینکه 1 فایل نمایش داده بشه و بشه اون رو سریع جلو یا سریع عقب برد و ... باید پردازنده و مموری دستگاه (RAM) این قدرت را داشته باشه.

حالا بعضی از کد گذاری های تصویری بصورتی هست که مموری دستگاه قدرتش رو نداره درواقع نمی تونه پردازشش کنه و با این که می تونه اون فرمت را بخونه اما بخاطر نوع کدگذاری اون فایل ، قدرتش رو نداره و کم میاره . همین می شه که یکم فیلم را می خونه و بعد هنگ می کنه .

1 راه که شاید باعث بشه عیبش برطف بشه اینه که فرمت و کد گذاری فایل را تغییر بدی . 1 سری از کد گذاری های خاص هست که wd توی پخشش همین مشکل رو داره ( یا حتی به گفته ی خودتون کامپیوتر هم نمی تونه نمایشش بده )

saegheh67
12-12-2011, 08:24
اساتید یه سئوال دارم .
دوست من فیلم شما خراب شده احتمال خیلی زیاد فیلمتون قبلا داخل فایلهای rar بوده که هنگام اکسترکت کردن ارور داده و چند کیلوبایت فیلم پریده به همین خاطر فیلمتون مشکل داره و هنگامی که دستگاه به اون قسمت میرسه فیلم را استاپ میکنه

mrmostafa
12-12-2011, 10:20
كارخانه WD شروع به فعاليت كرد و بعد از مدتي كه محصولات رو وارد بازار كنه قيمت ها افت ميكنه

DJ_EBI
12-12-2011, 14:57
سلام

این دستگاه فرمت mts رو ساپورت می کنه ؟

heidary_sh
13-12-2011, 13:40
سلام

این دستگاه فرمت mts رو ساپورت می کنه ؟

بلي mts و m2ts را راحت پخش مي كند

infernal_a
14-12-2011, 10:13
یه چندتا فیلم BRRip.xvid.AVI گرفتم با حجمای 1.45 و 1.5 و یه دونه هم 700 مگی ولی باز متاسفانه اجرا نمیکنه و پیغام میده که :
Unable to play the selected file.please see the user manual for a list of supported file formats.

با سینمای PT980 پانی هم چک کردم پیغام ERROR میداد .
با VLC medi player هم چک کردم نشون نداد و یکیشونو این پیغامو داد :
can not fix it and can not support "UNDF" audio or video format
با یه سیستم دیگه با Mediaplayer classic چک کردم یه صحنه هایی میاره ولی جون میکنه و بافر پر میکنه و بعد دوباره قطع میشه انگار که زورش نرسه پلی کنه تصویر رو .
اساتید داستانش چیه دوباره ؟؟؟ بازم فایلایی که گرفتم خرابه ؟؟؟ این فیلما از تورنتز دان میشه .

ali703
14-12-2011, 10:39
دستگاه من SUNNY هست از اینایی که آنتن tv میخوره و تلویزیون داره، میخواستم ببینم چرا بعضی وقتا فیلم ها رو تبدیل میکنم به AVI نشون نمیده و میگه نات ساپورت، با اینه 480 تبدیل میکنم

infernal_a
15-12-2011, 18:10
یه چندتا فیلم BRRip.xvid.AVI گرفتم با حجمای 1.45 و 1.5 و یه دونه هم 700 مگی ولی باز متاسفانه اجرا نمیکنه و پیغام میده که :
Unable to play the selected file.please see the user manual for a list of supported file formats.

با سینمای PT980 پانی هم چک کردم پیغام ERROR میداد .
با VLC medi player هم چک کردم نشون نداد و یکیشونو این پیغامو داد :
can not fix it and can not support "UNDF" audio or video format
با یه سیستم دیگه با Mediaplayer classic چک کردم یه صحنه هایی میاره ولی جون میکنه و بافر پر میکنه و بعد دوباره قطع میشه انگار که زورش نرسه پلی کنه تصویر رو .
اساتید داستانش چیه دوباره ؟؟؟ بازم فایلایی که گرفتم خرابه ؟؟؟ این فیلما از تورنتز دان میشه .

oops امروز فهمیدم که خوده فایلا ناقص بوده ..................
sorry for interruption
ولی UNDF دیگه چه فرمتیه ؟؟

hamed-sos
16-12-2011, 00:47
دوستان لطفا به عنوان تاپیک دقت کنید...!...208 صفحه ...و نیمی از مطالب معرفی و حل مشکلات دستگاههای دیگر!

Pedram_mrn
17-12-2011, 04:48
دوستان این نوع پلیرها زیرنویس فارسی رو ساپورت میکنن...؟
من یه مدل 500 گیگی میخوام که HDMI هم داشته باشه میشه یه چندتا مدل معرفی کنید؟

ممنون

tagi1
18-12-2011, 18:51
سلام و ارادت به دوستان

یه یک سئوال داشتم اگر کسی از دوستان کمک بکنه ممنون میشم .

من یک پلیر وسترن دیجیتال لایو خریدم میخواستم بدونم میشه با هارد کامپیوتر شیرش کرد .یعنی فایلهای داخل هارد کامپیوتر را با این پلیر اجرا کرد .
اگر جواب مثبته میشه آموزش شیر کردن هارد را با این دستگاه بزارید .هرچی سرچ کردم آموزشی در این رابطه ندیدم

باسپاس

mrmostafa
18-12-2011, 20:19
دوستان یه هاردی دوستم عکس انداخته بود تو مغازه اسمش یادم نیست ولی وای فای داشتش و یک usb هم داشت که میخورد به Tv digital بعد هر چیزی که داخل هارد بود را داخل Tv digital میشد اجراش کرد و نشون میداد تمام فیلم ها با پسوندهای رایج تقریبا مثل همین WD بود. ولی با live hub فرق داشت که خودش یه هارد پ ترابایتی داره. عکسش رو بگیرم میزارم. گفتم ببینم شاید دیده باشین

tagi1
18-12-2011, 21:19
سلام و ارادت به دوستان

یه یک سئوال داشتم اگر کسی از دوستان کمک بکنه ممنون میشم .

من یک پلیر وسترن دیجیتال لایو خریدم میخواستم بدونم میشه با هارد کامپیوتر شیرش کرد .یعنی فایلهای داخل هارد کامپیوتر را با این پلیر اجرا کرد .
اگر جواب مثبته میشه آموزش شیر کردن هارد را با این دستگاه بزارید .هرچی سرچ کردم آموزشی در این رابطه ندیدم

باسپاس

خودم تونستم راه بندازم .کسی کمکی خواست درخدمتم.

amirvania
21-12-2011, 15:02
از آپدیت جدید خبری نیست ؟
آخرین ورژن همون 1.06.15 هستش ؟
سپاس

miladx
23-12-2011, 15:16
این آپدیت چه جوریه خوبه یا مشکل داره؟

WOLF PACK
24-12-2011, 01:00
دوستان این WD TV LIVE HUB تو تهران چند گیر میاد؟؟
در ضمن تو پخش فرمت ها و زیرنویس فارسی مشکلی نداره؟

WOLF PACK
24-12-2011, 23:32
کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟

mrmostafa
25-12-2011, 08:30
دوست عزيز من هفته پيش قيمت كردم170 تومان بود و در حال حاضر بازار هيچي نميفروشن به خاطر دلار. صبر كنيد كارخانه WD دوباره داره توليد ميكنه بازار اشباع بشه قيمت پائين مياد. من يكي از دوستاي دوستم عمده مياره اين ميخره بعد ميفروشه هر وقت خواست بفروشه اطلاع ميدم.

mamadalmani
25-12-2011, 12:17
الان بهترین مدل و بالاترین مدل چیه
flv srt یعنی بیشترین ساپورت از فرمت ها بکنه
ممنون
قیمت هم زیاد مهم نیست

danavan
27-12-2011, 17:43
کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟
هفته پیش پاساژ رضا 290 قیمت گرفتم. فقط یه مغازه داشت
تو پایتخت هم 310 قیمت گرفتم اونجا هم فقط یه مغازه داشتش
ولی خودم در نهایت از ایرانیان گرفتم 290 البته wd element play ونه LIVE Hub ، خداییش با این قیمتهای نجومی هارد یه ترابایت هم یه ترابایته اگر می خاستم هارد 2 ترا بگیرم باید 245 تومن هزینه میکردم ، اصلا من برای خرید هارد رفته بودم که wd element play گرفتم یکمی کند هستش ولی ارزش داره همینکه بدون نیاز به کامپیوتر میشه از روی فلش فیلم و موسیقی رو توش کپی کرد کلی ارزش داره . حیف که شبکه نمیشه .

stb2xxx
27-12-2011, 18:47
دوستان این WD TV LIVE HUB تو تهران چند گیر میاد؟؟
در ضمن تو پخش فرمت ها و زیرنویس فارسی مشکلی نداره؟

infernal_a
28-12-2011, 07:28
اساتید .
این دستگاه WD HD LIVE فرمت M4V رو نمایش میده ؟

mahdifakhteh
30-12-2011, 21:26
اطلاعات خوبی اینجا بود فقط من نتونستم اون نکته ای که دنبالش بودم رو پیدا کنم.
من بین WD HD LIVE و Ausu O!play HDP-R1 گیر کردم و این گیر کردن سر این هست که من یک سینمای خانگی 5.1 دارم که میخوام از اون هم لذت ببرم ولی اونطور که خودندم WD HD LIVE تو همه فرمتها نمیتونه DTS رو اجرا کنه و مشکل داره ولی هنوز چیزی درباره Asus O!play پیدا نکردم (مطلبی نبود که بخونم). با یه نگاه به مشخصات دستگاه میشه دید که ASUS گزینه های بیشتری در Dolby داره که بارزترینش Dolbu TrueHD هست ولی توی عمل هنوز مطلبی پیدا نکردم که خیالم رو از ASUS راحت کنه.:8:

:13: میخواستم ببینم کسی Asus O!play HDP-R1 داره که به سینمای خانگیش متصلش کرده باشه و امتحانش کرده باشه؟؟؟:20:

سلام اگر چه كمي دير شده من دارم وصل هم كردم هم به كابل نوري هم hdmi سينماي من سوني است (ارزونترينش) آواتار 22 گيگي رو با تمام كانالهاي صداش رو مثل شير جواب ميده

ritzdvb
01-01-2012, 08:43
فروش یک عدد وسترن دیجیتال مدیاپلیر لایو درحد آک تمیز وسالم .فقط یک هفته استفاده شده.باگارانتی سازگار .قیمت فروش 100 تومان+هزینه پست5تومان.

mrmostafa
01-01-2012, 14:29
هفته پیش پاساژ رضا 290 قیمت گرفتم. فقط یه مغازه داشت
تو پایتخت هم 310 قیمت گرفتم اونجا هم فقط یه مغازه داشتش
ولی خودم در نهایت از ایرانیان گرفتم 290 البته wd element play ونه LIVE Hub ، خداییش با این قیمتهای نجومی هارد یه ترابایت هم یه ترابایته اگر می خاستم هارد 2 ترا بگیرم باید 245 تومن هزینه میکردم ، اصلا من برای خرید هارد رفته بودم که wd element play گرفتم یکمی کند هستش ولی ارزش داره همینکه بدون نیاز به کامپیوتر میشه از روی فلش فیلم و موسیقی رو توش کپی کرد کلی ارزش داره . حیف که شبکه نمیشه .

دوست عزيز شما هارد دارش رو خريدي؟؟؟ خوب قيمت هارد 1 ترابايت هم همون هست يه هارد جدا بخري كه بهتره همه جا استفاده ميكني. مالتي مديا هم كه بدون هاردش 160 تومان الي 170 هست.

danavan
01-01-2012, 19:47
دوست عزيز شما هارد دارش رو خريدي؟؟؟ خوب قيمت هارد 1 ترابايت هم همون هست يه هارد جدا بخري كه بهتره همه جا استفاده ميكني. مالتي مديا هم كه بدون هاردش 160 تومان الي 170 هست.
من یک هارد 2 ترا باید میگرفتم برای کارم لازم میشد. اونهم 245 تومن بود بجاش این رو گرفتم و هاردهای قبلیم رو برای کارم استفاده کردم. ما TV ال جی داریم تقریبا همه فرمتها رو هم با زیر نویس فارسی پخش میکنه اصلا به این وسیله نیاز نداشتم.

mrmostafa
01-01-2012, 21:58
من یک هارد 2 ترا باید میگرفتم برای کارم لازم میشد. اونهم 245 تومن بود بجاش این رو گرفتم و هاردهای قبلیم رو برای کارم استفاده کردم. ما TV ال جی داریم تقریبا همه فرمتها رو هم با زیر نویس فارسی پخش میکنه اصلا به این وسیله نیاز نداشتم.

دوست عزیز Tv LG شما مدلش چی هست؟؟ وای فای و بلوتوس اینا داره؟؟؟ پورت لن؟؟؟ چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه؟؟ زیر نویس رو هم نشون میده فارسی؟!! منم ترجیح میدم به جای این دستگاه یه Tv digital بگیرم که کارائیهای دیگه هم داشته باشه در اتاقم روی دیوار نصب کنم و لپ تاپ و pc رو بهش وصل کنم از دورتر کار کنم و هم Tv داشته باشم هم مالتی مدیا خوب

hike
02-01-2012, 12:40
با wd tv live hd میشه ۳ بعدی دید؟
ممنون.

sabuha
02-01-2012, 21:22
فروش یک عدد وسترن دیجیتال مدیاپلیر لایو درحد آک تمیز وسالم .فقط یک هفته استفاده شده.باگارانتی سازگار .قیمت فروش 100 تومان+هزینه پست5تومان.
شماره موبایل بده در موردش صحبت کنیم.

smtp1000
02-01-2012, 23:04
تو رو خدا کمک

سلام . من میخواستم این دستگاه را با کامپیوترم شبکه کنم . چند روز پیش با یک لپ تاب و سیم کوچیک شبکه امتحان کردم دیدم مثلا اگر یک درایو را کامل بزنی برای شیر تو لپ تاب کل درایو میاد توی این دستگاه (WD TV LIVE ) . بعدش رفتم یه کابل 20 متری برای کامپیوترم خریدم و وصل کردم . ( ویندوز ویستا نصب دارم روش ) .

هر کاری میکنم یک درایو کلا نمیاد توی این دستگاه و فقط توی این ویندوز من که ویستاس پوشه Public میاد در حالی که من به طور دقیق ( همونکاری که قبلا روی لپ تابمالبته با ویندوز 7 بود کرده بودم ) این عملیات شیر کردن را انجام دادم ولی باز درایو ها نمایان نمیشه توی WD .

میخواستم سوال کنم مشکل از کجاس ؟ ویندوز ویستا مشکل داره ؟؟ یه چیزایی دیدم که نوشته اگه میخواید درایو های دیگه شیر بشه و پوشه Public نباشه چیکارا بکنید که سر در نیاوردم خواهشا راهنمایی کنید

خواهشا کمک کنید . یک دنیا تشکر

hike
07-01-2012, 16:16
من امروز wd tv live رو ۱۶۰ گرفتم. اواژنگ

mrmostafa
08-01-2012, 09:35
من امروز wd tv live رو ۱۶۰ گرفتم. اواژنگ

از كجا گرفتي؟؟؟ البته من كه يه Tv digital شارپ دارم ميگيرم كه همه اين امكانات داره .

arkham city
09-01-2012, 20:58
سلام دوستان من میخوام این دستگاه رو بخرم
فقط یه سوالی داشتم تلویزیون من 21 سونی معمولی هست و سوکت کامپوزیت و کامپوننت هم داره
این دستگاه بهش میخوره؟ اگه کسی فیلمهای با رزولیشن 538*1280 باهاش دیده بگه چطور بوده تصویر زیاد کوچک نباشه؟
وکیفیتش هم چطوره؟
ممنون

hike
10-01-2012, 12:59
از كجا گرفتي؟؟؟ البته من كه يه Tv digital شارپ دارم ميگيرم كه همه اين امكانات داره .
پاساژ ایران .

سلام دوستان من میخوام این دستگاه رو بخرم
فقط یه سوالی داشتم تلویزیون من 21 سونی معمولی هست و سوکت کامپوزیت و کامپوننت هم داره
این دستگاه بهش میخوره؟ اگه کسی فیلمهای با رزولیشن 538*1280 باهاش دیده بگه چطور بوده تصویر زیاد کوچک نباشه؟
وکیفیتش هم چطوره؟
ممنون
اره میخوره. کامپوننت ۱ به ۳ رو ازش استفاده کردم. روی تی وی hd و کیفیت خیلی خوبه. ولی نمیدونم روی تی وی های غیر hd چطور نشان داده میشه . در تاپیک live hub یکی از بچه ها روی crt تست کرده و خیلی راضیه. من خودم میخوام بدونم روی پروژکشن قدیمی چطور نشان داده میشه .

arkham city
10-01-2012, 20:30
اره میخوره. کامپوننت ۱ به ۳ رو ازش استفاده کردم. روی تی وی hd و کیفیت خیلی خوبه. ولی نمیدونم روی تی وی های غیر hd چطور نشان داده میشه . در تاپیک live hub یکی از بچه ها روی crt تست کرده و خیلی راضیه. من خودم میخوام بدونم روی پروژکشن قدیمی چطور نشان داده میشه .[/QUOTE]

مرسی دوست عزیز
کابل کامپوننت 1 به 3 چطوری هست میشه یه عکس ازش بذارید ممنون میشم چون میخوام زودتر این دستگاه رو بگیرم

ghahremanimehdi
10-01-2012, 21:34
اره میخوره. کامپوننت ۱ به ۳ رو ازش استفاده کردم. روی تی وی hd و کیفیت خیلی خوبه. ولی نمیدونم روی تی وی های غیر hd چطور نشان داده میشه . در تاپیک live hub یکی از بچه ها روی crt تست کرده و خیلی راضیه. من خودم میخوام بدونم روی پروژکشن قدیمی چطور نشان داده میشه .

مرسی دوست عزیز
کابل کامپوننت 1 به 3 چطوری هست میشه یه عکس ازش بذارید ممنون میشم چون میخوام زودتر این دستگاه رو بگیرم[/QUOTE]

روی تلویزیونهای CRT به دلیل پایین بودن رزلوشن این نوع تلویزیونها متاسفانه منوی دستگاه ناواضح نمایش داده میشه و در نتیجه نوشته ها رو خوب نشون نمیده.

amirvania
11-01-2012, 13:12
یه سوال دارم
برای اینکه زیرنویس رو جلو عقب ببریم در حین پخش فیلم باید با اون دو تا دگمه راست یا چپ این کار رو بکنیم که قاعدتا تا 20 ثانیه میتونیم زیرنویس رو جلو یا عقب ببریم و با فیلممون هماهنگش کنیم . اما من هر کاری میکنم هماهنگ نمیشه . یعنی اون دگمه ها عمل میکنن ولی در عمل اصلا زیرنویس جابجا نمیشه .
دوستان اگه شیوه خاصی داره این کار و یا اینکه مثلا قبلش تو setting باید کار خاصی رو انجام بدیم لطف کنن منو راهنمایی کنن . خیلی رو اعصابمه .
سپاس

arkham city
11-01-2012, 15:40
مدل wd hd live mdiea player کابل کامپوننت هم داره ؟
کابل کامپوننت میخوره ؟

arkham city
12-01-2012, 20:28
کسی نیست جواب بده؟

AB
13-01-2012, 00:04
کابل کامپوننت میخوره ؟

نه.کامپوزیت میخوره.از اینجا میتونین چک کنین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ducts%2Fproducts.aspx%3Fid%3D330)

hike
13-01-2012, 07:42
کابل کامپوننت میخوره ؟
من که گفتم داره. نگفتم؟ یک کابل 1 به 3 روی دستگاه است که از خروجی تکی روی wd tv میزنید به 3 ورودی تی وی.
اونی که کامپوننت نداره WD TV LIVE STREAMING است که اینجا فکر نکنم باشه. WD TV LIVE خروجی کامپوننت دارد.

اینی که ایران هست
درون جعبه

arkham city
13-01-2012, 11:54
مرسی از راهنماییتون
فقط این دستگاه قابلیت پخش با مشخصات 540*1280 رو داره چون اکثر فیلمهای من با این رزولیشنند.

AB
13-01-2012, 17:14
مرسی از راهنماییتون
فقط این دستگاه قابلیت پخش با مشخصات 540*1280 رو داره چون اکثر فیلمهای من با این رزولیشنند.

بله.تا سایز 1920x1080 رو ساپورت میکنه.

arkham city
15-01-2012, 22:13
سلام
قیمت این دستگاه WD HD LIVE الان تو بازار چنده ؟

omid soltani
16-01-2012, 16:57
با سلام:
دوستانی که قصد خرید این دستگاه رو دارند میتونند با اطمینان کامل خریداری کنند چون من حدود 7 ماه پیش 130 تومان یکی گرفتم (الان فکر کنم 160باشند) با تحقیقات فراوان چون برام خیلی مهم بود که فیلمهارو با کیفت HD (حتی فیلمهایی که حجم چند ده گیگ رو دارند) رو پخش کنه و بتونه از زیرنویس فارسی هم پشتیبانی کنه(یعنی زیرنویس هارو درست حسابی بیاره نه دست پا شکسته) که این ویژگی رو دارد و از این زیرنویس ها پشتیبانی میکنه SRT,ASS,SSA,SUB,SMI که من srt و sub/idx رو خودم چک کردم که واقعا" راضیم(عکساشم که همه دیدند حالا یه بار دیگه هم ببینید:31:)در ضمن اگه خواستید اون 0.0000000009 % شکتونم درباره ی زیرنویس فارسی رفع شه بگید که فیلمشو براتون بزارم.اگر هم خواستید میتونید تماس بگیرید09131970331 اینم بگم منم یکی مثل شمام نه فروشندم و نه ....(چون خودم 7 ماه پیش گیر بودم اینو نوشتم:20:)

omid soltani
16-01-2012, 17:02
:40::40::40::40::40::40::40::40::40:

omid soltani
16-01-2012, 17:03

omid soltani
16-01-2012, 17:05

omid soltani
16-01-2012, 17:09
:40::40::40::40::40::40::40::40:

omid soltani
16-01-2012, 17:13
اشتباه در ارسال

omid soltani
16-01-2012, 17:14
اشتباه در ارسال

arkham city
16-01-2012, 19:47
مرسی
فیلمش رو بذاز

arkham city
16-01-2012, 20:33
دوستان من اصفهان هستم
کسی اصفهان سراغ نداره؟ اینترنتی تا حالا کسی خرید کرده؟

omid soltani
16-01-2012, 21:34
فیلمشو حداکثر تا ساعت 23:00 امشب میزارم ولی تا اون موقع این فایل pdf ای که روی cd همراه دستگاه بود رو میزارم یه نگاه بندازید مفیده و کلیپ تبلیغاتی خود شرکت سازندش(البته بگم که منظور از فیلمی که می خوام بزارم اینه که از صفحه تلویزیون خودم که داره فیلم پخش میکنه و زیرنویس فارسی رو میارم تا پخش کنه هسته نه چیزه دیگه ای ها :rambo: )

فایل PDF
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdw.php%3Fid%3D1326735722)

اینم کلیپ تبلیغاتی شرکت سازنده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdw.php%3Fid%3D1326736005)

omid soltani
17-01-2012, 00:04
دوستان شرمنده الان ساعت 11:46 بدلیل دردسترس نبودن اینترنت مجبور شدم الان فیلمشو بزارم.
در فیلمی که گذاشتم زیرنویس زرد مربوط به فرمت sub/idx است و زیرنویسی که سفیده مربوط به فرمت srt است که در زمان پخش هر دو نمونه رو گذاشتم(چون فیلم با فرمت MP4 ضبط شده بود حجمش 267 مگا شد که چون کانورت شده کیفیتش کم شده که بهتره بزارین تو رزولوشن خودش پخشه,صدای فیلم رو هم تغیر ندادم تا هماهنگ بودن صدا,تصویر و زیرنویس رو ببینید)

حجم: 35.5 مگابایت
Rise of the Planet of the Apes.flv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdw.php%3Fid%3D1326745564)

heidary_sh
18-01-2012, 13:29
دوستان من اصفهان هستم
کسی اصفهان سراغ نداره؟ اینترنتی تا حالا کسی خرید کرده؟
من اصفهانيم 2 تا از chare.ir خريدم گارانتي و آكبندي و همچيز رديف بود مجاني ميارن در خونه

arkham city
24-01-2012, 00:59
با سلام
آخرین فریمور دستگاه WD TV LIVE رو کسی محبت میکنه لینکش رو بذاره
با تشکر

fly2heaven
25-01-2012, 22:40
سلام به دوستان گرامی
من کم و بیش این تاپیک رو از اول تا آخر خوندم
من چند سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنین
1: این روزا فرمت mkv خیلی مد شده . خودم سینما خانواده پاناسونیک دارم که چون ساپورت نمیکنه میخوام این دستگاه رو بخرم . آیا این دستگاه mkv رو با زیرنویس فارسی srt ساپورت میکنه؟
2 : آیا میشه به جای هارد اکسترنال از usb flssh استفاده کرد؟
3: ایا میشه به سیستم سینمای خانگی منصلش کرد واسه صدای دالبی؟
4: مطمئن ترین و ارزون ترین جایی که بشه این دستگاه رو تهیه کرد کجاست؟

ممنون میشم سریع جوابمو بدین چون میخوام جمعه برم بخرمش
مرسی

fly2heaven
26-01-2012, 18:08
سلام به دوستان گرامی
1: این روزا فرمت mkv خیلی مد شده . خودم سینما خانواده پاناسونیک دارم که چون ساپورت نمیکنه میخوام این دستگاه رو بخرم . آیا این دستگاه mkv رو با زیرنویس فارسی srt ساپورت میکنه؟

مرسی

آقا کسی نبود جوابه مارو بده؟!:41:

hike
26-01-2012, 18:24
سلام به دوستان گرامی

مرسی
1- میشه. باید فیرمور آپدیت کنید
۲- بله.
۳- قابلیت Dolby Digital داره. با خروجی SPDIF . منتها در مورد وصل کردن به سینمای خانگی دقیق اطلاع ندارم.
۴- من از پاساژ ایران گرفتم. جعبه پلمپ داره. از هرجا بگیرید مشکلی نیست.

reza,n
26-01-2012, 19:19
دوستان من فیلم پدرخوانده رو بصورت دی وی دی دارم که دو زبانه هستش و میشه زبانش رو به انگلیسی و یا دوبله فارسی تغییر داد. برای پخش توی کامپیوتر و با پاور دی وی دی مشکلی نیست و میشه راحت زبان رو تغییر داد منتها میخواستم بپرسم آیا این امکان در WD هست؟اگه اینطوره لطفا" توضیح بدید .
ممنونم

ritzdvb
27-01-2012, 13:17
یک دستگاهWD HD Media player که یک هفته کار کرده وازهرجهت صحیح وسالم میباشدبه قیمت 110 تومان به فروش میرسد.

fly2heaven
27-01-2012, 19:43
یک دستگاهWD HD Media player که یک هفته کار کرده وازهرجهت صحیح وسالم میباشدبه قیمت 110 تومان به فروش میرسد.

سلام پیغام خصوصی فرستادم لطفا چک کن

fly2heaven
27-01-2012, 19:50

سلام پیغام خصوصی فرستادم لطفا چک کن

amirvania
28-01-2012, 11:14
با سلام
آخرین فریمور دستگاه WD TV LIVE رو کسی محبت میکنه لینکش رو بذاره
با تشکر
درود
دوستان عزیز سوال این دوست عزیزمون سوال من هم هست آخرین فرمویر که تو سایت معرفی شده 1.06.15 هستش که خیلی طول میکشه تا هارد رو بشناسه و یه سری مشکلات دیگه هم داره که در مجموع میشه گفت اصلا چیز خوبی نیست . اگه فرمویر دیگه ای رو هم میشناسید حتی اگه اوریجینال هم نباشه لطفا معرفی کنید .
سپاس :10:

dara_az
28-01-2012, 15:02
درود
دوستان عزیز سوال این دوست عزیزمون سوال من هم هست آخرین فرمویر که تو سایت معرفی شده 1.06.15 هستش که خیلی طول میکشه تا هارد رو بشناسه و یه سری مشکلات دیگه هم داره که در مجموع میشه گفت اصلا چیز خوبی نیست . اگه فرمویر دیگه ای رو هم میشناسید حتی اگه اوریجینال هم نباشه لطفا معرفی کنید .
سپاس :10:

منم با این فرمویر مشکل دارم . هم هارد رو خیلی طول میده تا بشناسه هم اینکه روی خیلی از فیلمهایی که قبلا مشکلی نداشت (DVD) جدیدا هنگ میکنه و چند دقیقه طول میکشه این هنگ کردنش تا اینکه خودش خود به خود ریست میکنه ! کلا خیلی بیخوده . نمیدونید چجوری میتونم برگردم به فرمویر قبلیش ؟؟ و از کجا میتونم فرمویر قبلیشو دانلود کنم ؟

hamed-sos
28-01-2012, 15:18
منم با این فرمویر مشکل دارم . هم هارد رو خیلی طول میده تا بشناسه هم اینکه روی خیلی از فیلمهایی که قبلا مشکلی نداشت (DVD) جدیدا هنگ میکنه و چند دقیقه طول میکشه این هنگ کردنش تا اینکه خودش خود به خود ریست میکنه ! کلا خیلی بیخوده . نمیدونید چجوری میتونم برگردم به فرمویر قبلیش ؟؟ و از کجا میتونم فرمویر قبلیشو دانلود کنم ؟
خیلی راحت میتونید ورژن قبلی رو که بهتره قرار بدین....من خودم هفته پیش ورژن قبلی رو دوباره ریختم
شرح انجام این عمل در چند صفحه قبل توسط اساتید گفته شده:46:

amirvania
30-01-2012, 11:40
درود
من فرمویرم رو برگردوندم به ورژن قبلی . عالی شده .
سپاس

dara_az
01-02-2012, 10:45
درود
من فرمویرم رو برگردوندم به ورژن قبلی . عالی شده .
سپاس

سلام امیر جان . اقا من هرچی صفحه های قبل رو گشتم چیزی پیدا نکردم . البته یه جا دیدم که نوشته بود فایل رو اسمشو باید تغییر بدیم و ادامه ماجرا . اما اینکه فرمور قبلیش چیه و از کجا دانلود میشه چیزی پیدا نکردم . ممنون میشم یه بار اینجا لینک فرمور قبلی و روش دانگرید رو بگی شاید به درد بقیه دوستان هم خورد .

amirvania
01-02-2012, 14:20
سلام امیر جان . اقا من هرچی صفحه های قبل رو گشتم چیزی پیدا نکردم . البته یه جا دیدم که نوشته بود فایل رو اسمشو باید تغییر بدیم و ادامه ماجرا . اما اینکه فرمور قبلیش چیه و از کجا دانلود میشه چیزی پیدا نکردم . ممنون میشم یه بار اینجا لینک فرمور قبلی و روش دانگرید رو بگی شاید به درد بقیه دوستان هم خورد .
درود بر شما
برای دانلود فرمویر 1.05.04 از لینک زیر استفاده کنید :
روش نصب فرمویر ( حالا هر ورژنی میخواد باشه فرق نمیکنه) اینجا کاملا توضیح داده شده :

سپاس

FAHIM2
01-02-2012, 15:13
هنوز تو بازار پیدا میشه این دستگاه
قیمت؟

dara_az
02-02-2012, 12:13
قیمت؟

این لینکو چک بکن . البته قیمتها روز به روز تغییر میکنه

dara_az
02-02-2012, 14:35
درود بر شما
برای دانلود فرمویر 1.05.04 از لینک زیر استفاده کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Ffreedownload%2Fnetwork-cards%2Fwestern-digital%2Fwd-tv-live-plus-hd-media-player-firmware-1-05-04_b-%2F73627.html)
روش نصب فرمویر ( حالا هر ورژنی میخواد باشه فرق نمیکنه) اینجا کاملا توضیح داده شده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ts%2Fupdates%2F%3Ffamily%3Dwdfwdtv_liveplus)

سپاس

سلام
اقا من هرکاری کردم نشد که نشد ! اون ورژن رو دانلود کردم و طبق این پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون تغییرات لازم رو هم انجام دادم اما بازم نمیشه ! مینویسه که نت ورک کانکشنت رو چک کن !! در صورتی که من فایلها رو روی فلش موری ریختم نمیدونم چرا میره سراغ نت ورک و این چیزا ! شما میشه مرحله به مرحله بگی چیکار کردی ؟؟

dara_az
02-02-2012, 19:14
سلام
اقا من هرکاری کردم نشد که نشد ! اون ورژن رو دانلود کردم و طبق این پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون تغییرات لازم رو هم انجام دادم اما بازم نمیشه ! مینویسه که نت ورک کانکشنت رو چک کن !! در صورتی که من فایلها رو روی فلش موری ریختم نمیدونم چرا میره سراغ نت ورک و این چیزا ! شما میشه مرحله به مرحله بگی چیکار کردی ؟؟

درست شد . دستت درد نکنه :11:اون لینکی که شما داده بودی برای مدل Live Plus بود دستگاه من مدل Live هستش . اما سایتش برام مفید بود فریمور مدل خودمو از توش پیدا کردم و دانگرید کردم الان 70% اون DVD هایی رو که نشون نمیداد نشون میده . :20:

amirvania
04-02-2012, 12:50
قیمت؟
هستش - 180 تومن حدودا

bigman
04-02-2012, 18:09
در حال حاضر بهترين فريمور چيه ؟؟

fly2heaven
05-02-2012, 00:26
سلام به دوستان
م این دستگاه رو امروز خریدم و آپدیت کردم
یه سوال دارم از اساتید
زیر نویس idx رو وقتی نشون میده خط دوم زیرنویس از صفحه تلوزیو ن خارج مشه و نصفس
سایز رو کوچیگ گردم تاثیر نکرد
لطفا راهنمایی بکنید
در کا یک تنظیمات خوب و کامل بهم بگید که روش انجام بدم
با تشکر

amirvania
05-02-2012, 08:43
در حال حاضر بهترين فريمور چيه ؟؟
1.05.04
سپاس

fly2heaven
05-02-2012, 18:44
یه سوال دارم از اساتید
زیر نویس idx رو وقتی نشون میده ؛خط دوم زیرنویس از صفحه تلوزیون خارج میشه و نصفس
سایز رو کوچیک کردم تاثیر نکرد
چی کار کنم درست بشه؟

smtp1000
14-02-2012, 16:02
دوستان من عملیات شیر رو انجام دادم در ویندوز سون و یک درایو را زدم که شیر بشه ولی نمیدونم چرا فقط پوشه Public ویندوز از مسیر C:\Users\Public شیر میشه و اون درایوی که زدم شیر نمیشه و اطلاعاتش نمیاد تو دستگاه

میشه اگه تنظیماتی داره تو ویندوز سون ( که البته تو ویندوز ویستا هم همین مشکل بود ) را بگید تا درست بشه این مشکل ؟؟؟؟

JVC
15-02-2012, 12:44
فرق مدل لایو با معمولی در چیه ؟ فقط کابل لنش ؟ اپدیت فریمورش فرق میکنه فایل هاش ؟

love4love
15-02-2012, 14:05
دوستان با این دستگاه میشه دی وی دی به طریقی دید . مثلا بهش دی وی رام وصل کرد
یا مدلی هستش که مثل همین باشه و هارد بخوره و پشتیبانی خوبی هم از فرمت ها داشته باشه و دی وی دی خور هم باشه ؟

nimarad2
16-02-2012, 10:58
سلام
دوستان می خواستم بدونم چرا اخیرا موقع پخش بعضی از فیلمها که فرمت mkv هست و با کیفیت hd پخش می شه در قسمتهایی از فیلم قطع می شه و اگه جلو ببریم می تونه پخش کنه و بعضی از فیلمهای ایرانی که فرمت mkv وجود داره صدا پخش نمی شه .
مرسی و ممنون

reza,n
17-02-2012, 16:24
سلام:
دوستان چند تا سئوال داشتم که اگه مرحمت کنید ممنوننم:
1)من با دستگام مشکلی ندارم فقط زیرنویس فارسی رو یه مقدار بد پخش میکنه (بعضی از حروف رو جدا نشون میده) میخواستم بپرسم راه حلش چیه؟
2) من فریمورم قدیمیه (از یک سال پیش که گرفتم روی سیستم بوده) آیا نیازه که ورژن جدید رو 1.06.16 دانلود و آپگرید کنم؟ ضمنا" ورژن جدید چه امکاناتی اضافه میکنه؟
3) در حال حاضر بهترین ورژن که مشکل زیرنویس فارسی و کندی لود شدن نداشته باشه کدوم ورژنه؟
4) سیستم من ایمیج رو پخش نمیکنه مشکل از کجاست و چه جوری باید حلش کنم؟
سپاسگذارم
رضا

maxeemo
17-02-2012, 16:42
سلام:
دوستان چند تا سئوال داشتم که اگه مرحمت کنید ممنوننم:
1)من با دستگام مشکلی ندارم فقط زیرنویس فارسی رو یه مقدار بد پخش میکنه (بعضی از حروف رو جدا نشون میده) میخواستم بپرسم راه حلش چیه؟
2) من فریمورم قدیمیه (از یک سال پیش که گرفتم روی سیستم بوده) آیا نیازه که ورژن جدید رو 1.06.16 دانلود و آپگرید کنم؟ ضمنا" ورژن جدید چه امکاناتی اضافه میکنه؟
3) در حال حاضر بهترین ورژن که مشکل زیرنویس فارسی و کندی لود شدن نداشته باشه کدوم ورژنه؟
4) سیستم من ایمیج رو پخش نمیکنه مشکل از کجاست و چه جوری باید حلش کنم؟
سپاسگذارم
رضا

سلام.

1- در واقع فقط حروف فارسی (گ، چ، پ، ژ، ک، ی) جدا نشون داده میشن، که در firmware های جدید این مشکل حل شده.

2- به نظر من بهتره این کار رو انجام بدید. در firmware های جدید بیشتر عیب ها برطرف میشن و compatibility ها بهبود پیدا میکنن. امکانات جدید خیلی کم اضافه میشه. فکر میکنم تا حالا چند تا زبان interface جدید اضافه شده و application های اینترنتی و البته یه منوی بازی.

3- به نظر من جدید ترین ورژن رو نصب کنید (1.06.15). خود من ازش راضی بودم. متاسفانه هیچ firmware ای بدون عیب و ایراد نیست، اما عیب های اساسی در ورژن های جدید کمترن.

4- این مورد هم به گمونم با آپدیت مرتفع بشه.

reza,n
17-02-2012, 20:56
سلام.

1- در واقع فقط حروف فارسی (گ، چ، پ، ژ، ک، ی) جدا نشون داده میشن، که در firmware های جدید این مشکل حل شده.

2- به نظر من بهتره این کار رو انجام بدید. در firmware های جدید بیشتر عیب ها برطرف میشن و compatibility ها بهبود پیدا میکنن. امکانات جدید خیلی کم اضافه میشه. فکر میکنم تا حالا چند تا زبان interface جدید اضافه شده و application های اینترنتی و البته یه منوی بازی.

3- به نظر من جدید ترین ورژن رو نصب کنید (1.06.15). خود من ازش راضی بودم. متاسفانه هیچ firmware ای بدون عیب و ایراد نیست، اما عیب های اساسی در ورژن های جدید کمترن.

4- این مورد هم به گمونم با آپدیت مرتفع بشه.

دوست عزیزم واقعا" لطف کردید که کامل توضیح دادید فقط اگه مرحمت کنید و یک توضیح در خصوص چگونگی آپدیت دستگاه از طریق یو اس پی و یا اینترنت هم بدید ممنون میشم حقیقتش اصلا" اطلاعات ندارم.
باز هم سپاسگذارم
رضا

hamed-sos
18-02-2012, 00:19
با سلام
بنده firmware قبلی رو روی دستگاهم نصب کردم و مشکل زبان فارسی را که در آخرین firmware داشتم..ندارم
ولی فایل هل با پسوند wmv رو پخش نمیکنه.....!!!
مشکل از کجاست؟!!!

maxeemo
19-02-2012, 05:44
یه سوال دارم از اساتید
زیر نویس idx رو وقتی نشون میده ؛خط دوم زیرنویس از صفحه تلوزیون خارج میشه و نصفس
سایز رو کوچیک کردم تاثیر نکرد
چی کار کنم درست بشه؟

اگه سایز زیرنویس رو از منوی دستگاه تغییر دادید، باید بگم تاثیری روی زیرنویس های idx/sub نداره.

اگه تلویزیون شما عریضه (16:9) و دستگاه هم برای پخش عریض تنظیم شده، ممکنه مشکل فوق الذکر (توسط خودتون) پیش بیاد. اگه شرایط گفته شده برقرار نیست، شاید مشکل از جای دیگه ای باشه. اما اگه همینطوره، پیشنهاد میکنم راه حل های زیر رو امتحان کنید، شاید یکی از راه ها مشکل رو حل کنه. فقط توجه کنید که هر دو تغییر رو با هم انجام ندید. یا راه اول، یا راه دوم. هر دو با هم نه!

اول این دو مرحله رو انجام بدید و در نظر بگیرید؛

- فایل idx رو توسط notepad (یا هر ادیتور متنی مشابه) باز کنید.

- اگه زیر کامنت Original frame size# سایز فریم 720x480 درج شده، یعنی سورس (source) شما NTSC هست و اگه 720x576 درج شده، یعنی سورس شما PAL هست.

و حالا...

راه اول - در قسمت:

مقابل scale، مؤلفه ی عمودی (مؤلفه ی دوم) رو برای NTSC برابر %84 و برای PAL برابر %70 قرار بدید.

راه دوم - در قسمت:

مقابل org، مؤلفه ی عمودی (مؤلفه ی دوم) رو برای NTSC برابر 75- و برای PAL برابر 171- قرار بدید. (منفی ها فراموش نشه)

فایل رو ذخیره کنید.

امیدوارم جواب بده...

دوستان من عملیات شیر رو انجام دادم در ویندوز سون و یک درایو را زدم که شیر بشه ولی نمیدونم چرا فقط پوشه Public ویندوز از مسیر C:\Users\Public شیر میشه و اون درایوی که زدم شیر نمیشه و اطلاعاتش نمیاد تو دستگاه

میشه اگه تنظیماتی داره تو ویندوز سون ( که البته تو ویندوز ویستا هم همین مشکل بود ) را بگید تا درست بشه این مشکل ؟؟؟؟

برای share روی ویندوز 7 به این ترتیب عمل کنید:

تنظیمات sharing ویندوز

برید به مسیر Control Panel > Network and Internet > Network and Sharing Center > Advanced sharing settings.

اگه شبکه ی LAN شما به طور معمول و متعارف ایجاد شده، قاعدتاً در محدوده ی پروفایل Home or Work قرار میگیره. پس در پروفایل Home or Work تغییرات زیر رو اعمل کنید.

Network discovery: On

File and printer sharing: On

Public folder sharing: On

Media streaming: Off*

File sharing connections: 128-bit encryption

Password Protected sharing: Off

HomeGroup connections: Allow Windows to manage homegroup connections

* برای خاموش کردن Media Streaming (البته اگر روشنه) وارد تنظیماتش بشید و تمامی دستگاه ها رو بلاک کنید. با کلیک بر روی دکمه ی Block All واقع در بالای لیست دستگاه ها.

تنظیمات دستگاه

من توصیه میکنم تنظیمات IP رو به صورت دستی انجام بدید، چون تنظیمات فایروال ساده تر میشه، اما اگه دستی جواب نگرفتید، اتوماتیک انجام بدید.

تنظیمات فایروال

پراسس (process) های system و svchost باید در دسترسی به IP دستگاه آزاد باشن. پس تنظیمات رو در فایروال انجام بدید. البته بیشتر فایروال ها به صورت اتومات این اجازه رو میدن. اگه اینطور نبود، تنظیمات رو اعمال کنید.

تنظیمات فایل ها و فولدر های share شده

فایل ها و فولدر های مورد نظر رو برای همه (Everyone) در دسترس قرار بدید، البته با permission های کافی. معمولاً مجوزهای List folder contents ،Read & execute و Read کافی هستن. هیچوقت بیشتر از حد نیاز permission ندید. و در ضمن همونقدر share کنید که لازمه. کل درایو رو share نکنید، مگه اینکه واقعاً لازم باشه.

بعد از انجام تنظیمات، دستگاه باید به فایل ها و فولدر های share شده دسترسی داشته باشه. اگه نداشت، دستگاه و کامپیوتر رو restart کنید. و اگه باز هم نشد، کمی منتظر بمونید. ممکنه طول بکشه.

دوست عزیزم واقعا" لطف کردید که کامل توضیح دادید فقط اگه مرحمت کنید و یک توضیح در خصوص چگونگی آپدیت دستگاه از طریق یو اس پی و یا اینترنت هم بدید ممنون میشم حقیقتش اصلا" اطلاعات ندارم.
باز هم سپاسگذارم
رضا

اینترنتی که خیلی ساده ست.

این مسیر: Home > Settings > System Settings > Update device

اگه اینترنت مطمئن دارید از آپدیت اینترنتی استفاده کنید. حجم دانلود حدود 50 تا 60 مگ هست.

آپدیت دستی رو هم دوستامون قبلاً توضیح دادن:

این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته دقت کنید که مدل دستگاه اشتباه نشه.

با سلام
بنده firmware قبلی رو روی دستگاهم نصب کردم و مشکل زبان فارسی را که در آخرین firmware داشتم..ندارم
ولی فایل هل با پسوند wmv رو پخش نمیکنه.....!!!
مشکل از کجاست؟!!!

من که خودم خیلی با wmv میونه ای ندارم و شخصاً هم با این مشکل برخورد نکردم، اما ظاهراً دستگاه بعضی از انواع wmv رو میخونه و بعضی دیگه رو نه. در واقع دستگاه wmv های با مشخصات زیر رو ساپورت میکنه:

برای فایل های با اکستنشن ASF و WMV و DVR-MS با کانتینر ASF:

Video:
Codec: MPEG2, WMV9, VC-1

Audio:
Codec: WMA/WMA Pro, Dolby Digital

برای فایل های با اکستنشن WMV9 با کانتینر WMV9:

Video:
Codec: VC-1

Audio:
n/a

بررسی کنید ببینید مشخصات فایل شما با مشخصات فوق مطابقت داره یا نه؟...

smtp1000
22-02-2012, 20:54
آقا مشکل من حل نشدا به خدا خیلی اعصابم داغونه در این تاپیک کامل توضیح دادم یک کاربلد کمک کنه خواهشا

hamed-sos
23-02-2012, 14:59
فایل هل با پسوند wmv رو پخش نمیکنه.....!!!

amin-g
26-02-2012, 03:43
سلام...
توی سایت WDC.COM مدل جدید WD TV LIVE را زده که طرحش با ورژن قدیمیش فرق داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ducts%2Fhomeentertainment%2Fmediaplayers%2F)
آیا این ورژن جدید تو بازار ایران هست؟یا بزودی میاد؟
یعنی اون مدل قدیم LIVE که الان تو بازاره ایران هست دیگه تولید نمیشه؟
چون میخوام بگیرم گفتم صبر کنم که این مدل جدید LIVE که شکل و شمایلش فرق کرده را وقتی اومد بگیرم.
اصلا تفاوت آنچنانی باهم دارن؟
فریمورهاشون بهم میخوره؟

ata_webmaker
27-02-2012, 01:05
این نرم افزاره جدید خوبه ولی باگ زیاد داره که به کنار
ولی اخر سر نتونستند کاری کنند که نتظیمات تصویری دستگاه پس از خاموش شدن ثابت بمونه
یعنی اگر خروجی تصویر روی 1080 سیو می کنی باز نره روی 720

love4love
29-02-2012, 10:35
دوستان به این اچ دی پلیر میتونیم دی وی دی پلیر وصل کنیم ؟

nimarad2
29-02-2012, 20:21
سلام
می خواستم بدونم این دستگاه می تونه فیلم های 3D پخش کنه یا نه؟

dara_az
02-03-2012, 08:33
دوستان به این اچ دی پلیر میتونیم دی وی دی پلیر وصل کنیم ؟

یک سری custom firmware هست که از دی وی دی اکسترنال پشتیبانی میکنه. البته فرمور رسمی خود WD نیستش اما اینجا قدیم یادمه یکی دو تا از دوستان دنبال همین قضیه بودند و این فرمور رو پیدا کرده بودند

pourya.3232
02-03-2012, 18:57
سلام . من مدل WD TV HD Media player gen1 خریدم . زیرنویس رو به sub\idx تبدیل میکنم درست نشون میده ولی دور خط outline رو نشون نمیده مثل این تصویر

البته با نرم افزار BDSup2Sub زیرنویس رو باز و سیو کردم و همینطور با mkvmerge GUI بصورت تو کار روی ویدیو گذاشتم ولی همون آش و همون کاسه !

Sorena_777
04-03-2012, 15:05
دوستان عزیز خیلی ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید
من یه اچ دی پلیر میخوام که همه نوع فرمت تصویری و صوتی و زیرنویس های فارسی رو به طور کامل نشون بده و میخوام یه هارد 1 یا 2 ترابایت هم بگیرم که وصلش بکنم بهش و فلیم و سریال جرا بکنم
پیشنهادتون چی هست به من ؟
تا 300-400 تا چی گیرم میاد ؟
کمتر از اون هم چیزی هست؟؟
و راستی میشه بهش بلندگو هم وصل کرد؟

saegheh67
04-03-2012, 19:09
دوستان عزیز خیلی ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید
من یه اچ دی پلیر میخوام که همه نوع فرمت تصویری و صوتی و زیرنویس های فارسی رو به طور کامل نشون بده و میخوام یه هارد 1 یا 2 ترابایت هم بگیرم که وصلش بکنم بهش و فلیم و سریال جرا بکنم
پیشنهادتون چی هست به من ؟
تا 300-400 تا چی گیرم میاد ؟
کمتر از اون هم چیزی هست؟؟
و راستی میشه بهش بلندگو هم وصل کرد؟

بنده از مدلهای دیگر اطلاعی ندارم تا راهنماییتون کنم ولی wdtv نیازهاتون را برطرف میکنه تقریبا همه فرمتها را پخش میکنه با ساپورت زیرنویس فارسی اگر اسپیکرهاتون ورودی اپتیکال داشته باشند بهترین کیفیت خروجی صدا را میتوانید داشته باشید

رضا
05-03-2012, 08:56
اين wd tv چه مدلهايي داره ؟ راستش گيج شدم يه جا نوشته live يه جا نوشته hub و عناوين ديگه ؟ اينا چه فرقهايي با هم دارند ؟ آخرين مدل اين دستگاه چيه كه هم فرمتهاي بيشتري رو نشون بده و هم زيرنويس فارسي مشكل نداشته باشه؟
تو سايت آمازون رفتم بيشتر گيج شدم انواع و اقسام مدلهاي اين دستگاه با نامهاي مشابه وجود داشت.

iceboy24000
05-03-2012, 14:20
سلام دوستان
بنده کلی تو فرومهای خارجی گشتم این فریم ور رو پیدا کردم (فریم ور غیر رسمی):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|472l34|303507898|1.03.01_B-RAD.CC_WDLXTV-0.5.8.1.zip|13838|R~24DDE3F4AF33D004294D591BD8BEF2 D2|0|0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %23%21download%7C472l34%7C303507898%7C1.03.01_B-RAD.CC_WDLXTV-0.5.8.1.zip%7C13838%7CR%7E24DDE3F4AF33D004294D591B D8BEF2D2%7C0%7C0)
دستگاهم رو هم با اون ارتقا دادم به امید خوندن فرمت srt برای زیر نویسهام و تغییراتی که شاید زیبا باشه
ولی متاسفانه تو زیرنویسها تغییری به وجود نیومد و بازم مشکل وجود داره با فرمت srt و تغییرات چندانی هم به وجود نیومد.فقط صفحه استارت مدل فیرم ور رو که جدیده نشون میده و تکمه اپشن رو که میزنی قبلا یه خورده کمانی بود که الان نیست
چیز دیگه ای ندیدم با وجود اینکه کلی توضیح داده بودند در مورد محاسنی که اضافه میشه
دوستانی که این دستگاه رو دارند راهی برای خوندن فرمت srt توسنته اند ‍یدا کنند؟

iceboy24000
05-03-2012, 14:20
حذف به علت تکراری بودن
((چرا نمیتونیم خودمون حذفش کنیم؟؟)

iceboy24000
05-03-2012, 14:29
حذف به علت تکراری بودن
((چرا نمیتونیم خودمون حذفش کنیم؟؟)

Sorena_777
05-03-2012, 23:16
بنده از مدلهای دیگر اطلاعی ندارم تا راهنماییتون کنم ولی wdtv نیازهاتون را برطرف میکنه تقریبا همه فرمتها را پخش میکنه با ساپورت زیرنویس فارسی اگر اسپیکرهاتون ورودی اپتیکال داشته باشند بهترین کیفیت خروجی صدا را میتوانید داشته باشید

دوست عزيز ميتونيد قيمت هاي اين مدل ها رو بهم بدين؟

Bahman No1
06-03-2012, 10:54
سلام دوستان
بنده کلی تو فرومهای خارجی گشتم این فریم ور رو پیدا کردم (فریم ور غیر رسمی):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|472l34|303507898|1.03.01_B-RAD.CC_WDLXTV-0.5.8.1.zip|13838|R~24DDE3F4AF33D004294D591BD8BEF2 D2|0|0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %23%21download%7C472l34%7C303507898%7C1.03.01_B-RAD.CC_WDLXTV-0.5.8.1.zip%7C13838%7CR%7E24DDE3F4AF33D004294D591B D8BEF2D2%7C0%7C0)
دستگاهم رو هم با اون ارتقا دادم به امید خوندن فرمت srt برای زیر نویسهام و تغییراتی که شاید زیبا باشه
ولی متاسفانه تو زیرنویسها تغییری به وجود نیومد و بازم مشکل وجود داره با فرمت srt و تغییرات چندانی هم به وجود نیومد.فقط صفحه استارت مدل فیرم ور رو که جدیده نشون میده و تکمه اپشن رو که میزنی قبلا یه خورده کمانی بود که الان نیست
چیز دیگه ای ندیدم با وجود اینکه کلی توضیح داده بودند در مورد محاسنی که اضافه میشه
دوستانی که این دستگاه رو دارند راهی برای خوندن فرمت srt توسنته اند ‍یدا کنند؟

من آخرین فریمویر رسمی رو نصب کردم... الان دیگه زیرنویسهای فارسی srt رو بدون مشکل پخش میکنه ...فقط کافیه با نام فیلم یکی بشن

تنها مشکلی که هست اینه که نمیشه رنگ srt رو عوض کرد... باید با همون سفید مدارا کرد ...

fly2heaven
06-03-2012, 23:37
دوستان گرامی سلام
من با کابل شبکه به کامپیوتر وصل کردم فولدرهایی هم که شر کردم رو تو wd نشون میده ولی مشکل اینه که فقط قولدر رو نشون میده تو خود فولدر که عکس هست یا فیلم چیزی رو نشون نمیده فقط فولدر user/public/ رو تمام فایلاشو نشون میده یعنی من اگه بخوام فایل تصویری رو نشون بده باید ببرم تو اونجا
لطفا راهنمایی کنید چجوری میشه به کل یک درایو و تمام فایل های صوتی و تصویری اون دسترسی پیدا کنم؟

S!AVASH
11-03-2012, 19:19
کسی میدونه الان این مدل و از کجا میشه خرید ؟ تو هر سایتی میگردم فقط مدل جدیدتر که هارد داره را گذاشتن برای فروش

navidthx
11-03-2012, 22:44
اقا یکی نیست بگه فرمت بلو ری پخش میکنه یا نه 3دی ساپورت میکنه یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید من یک LED ال جی گرفتم یک دستگاه بلو ری 3دی bd-660 روش هدیه داد هنوز بازش نکردم میخوام ببینم اگه مالی نیست بفروشمش وهمین وسترن دیجیتالو نگه دارم لطفا راهنمائی کنید.فروشنده گفت خوده ال ای دی هم بلو ری 3 دی پخش میکنه کمک کنید.

Bahman No1
12-03-2012, 16:44
سلام من با کابل LAN کامپیوتر و دستگاه رو شبکه کردم. وقتی تو پلیر سرچ میکنم کامپیوترمو پیدا میکنه ولی موقع کانکت شدن یوزر نیم پسورد میخواد... چی وارد کنم که وصل بشه؟

irmedia
12-03-2012, 18:35
سلام من با کابل LAN کامپیوتر و دستگاه رو شبکه کردم. وقتی تو پلیر سرچ میکنم کامپیوترمو پیدا میکنه ولی موقع کانکت شدن یوزر نیم پسورد میخواد... چی وارد کنم که وصل بشه؟

سلام

در قسمت یوزرنیم که خود دستگاه به صورت دیفالت وارد کرده و در قسمت پسورد لازم نیست چیزی وارد کنید فقط برای ورود بر روی OK کلیک کنید.

irmedia
12-03-2012, 18:44
دوستان گرامی سلام
من با کابل شبکه به کامپیوتر وصل کردم فولدرهایی هم که شر کردم رو تو wd نشون میده ولی مشکل اینه که فقط قولدر رو نشون میده تو خود فولدر که عکس هست یا فیلم چیزی رو نشون نمیده فقط فولدر user/public/ رو تمام فایلاشو نشون میده یعنی من اگه بخوام فایل تصویری رو نشون بده باید ببرم تو اونجا
لطفا راهنمایی کنید چجوری میشه به کل یک درایو و تمام فایل های صوتی و تصویری اون دسترسی پیدا کنم؟

سلام

بر روی فولدر ( یا درایو ) مربوطه راست کلیک کرده و بر روی گزینه Properties کلیک نمایید. سپس وارد گزینه Sharing شده و بر روی دکمه Share کلیک کنید ، در صفحه باز شده بر روی دکمه Add کلیک کرده و گزینه Everyone را انتخاب کنید و Ok کرده و پنجره فوق را ببندید. سپس در همان صفحه Sharing بر روی گزینه Advanced Sharing کلیک کرده و تیک Share This Folder را انتخاب کنید و Ok کرده سپس هر دو پنجره را ببندید و مدیاپلیر و سیستم خود را ریستار کنید. با این تغییرات می توانید محتویات هر پوشه یا حتی درایو کامپیوتر خود را بر روی مدیاپلیر اجرا کنید.

iceboy24000
13-03-2012, 16:01
من آخرین فریمویر رسمی رو نصب کردم... الان دیگه زیرنویسهای فارسی srt رو بدون مشکل پخش میکنه ...فقط کافیه با نام فیلم یکی بشن

تنها مشکلی که هست اینه که نمیشه رنگ srt رو عوض کرد... باید با همون سفید مدارا کرد ...

دستگاه من نسخه لایو نیست ها.نسخه عادی مدیا پلیر وسترن دیجیتاله.شما منظورتون برای لایو هست یا نسخه قدیمی دستگاه؟
اگه برای دستگاه قدیمی هست ممنون میشم اگه لینک دانلودی ازش دارید بزارید

hkhafan
17-03-2012, 10:45
سلام؛

دوستان این مدل هنوز ارزش خرید داره؟

دنبال یه HD Player مطمئن زیر 100 تومن میگردم!

hkhafan
17-03-2012, 12:55
چه تاپیک پر ازدحامی :31:

hike
17-03-2012, 13:02
سلام؛

دوستان این مدل هنوز ارزش خرید داره؟

دنبال یه HD Player مطمئن زیر 100 تومن میگردم!
الان تو بازار فقط مدل live است که 160 قیمت اخرش بود. هنوزم ارزش خرید داره. احتمالا گرانتر هم شده. زیر 100 اگر دست دوم غیر لایو پیدا بشه خوبه که باز هم بنظرم از دیدن divx sd بهتره.

hkhafan
17-03-2012, 13:17
الان تو بازار فقط مدل live است که 160 قیمت اخرش بود. هنوزم ارزش خرید داره. احتمالا گرانتر هم شده. زیر 100 اگر دست دوم غیر لایو پیدا بشه خوبه که باز هم بنظرم از دیدن divx sd بهتره.

ممنونم از راهنماییتون

اگه خودتون تجربه کار با این مدل ( غیر لایو! ) رو دارید ، لطف میکنید از رو تجربتون بگید چن درصد فرمتای الان رو بدون مشکل اجرا میکنه؟

میترسم بعد از خرید ناچار بشم دوباره فیلم ها رو کانورت کنم! :41:

hike
17-03-2012, 13:35
ممنونم از راهنماییتون

اگه خودتون تجربه کار با این مدل ( غیر لایو! ) رو دارید ، لطف میکنید از رو تجربتون بگید چن درصد فرمتای الان رو بدون مشکل اجرا میکنه؟

متاسفانه غیر لایو نداشتم. کمیاب هم باید باشه.

mmf66
17-03-2012, 15:43
این مدل ها رو از کدوم سایت میتونم بخرم من مشهد هستم قیمت چنده

SMAEIL2000
17-03-2012, 16:31
یکعدد اچ دی پلیر مدل هیوندایی آکبند موجود است r600k

تقریبا کامل ترینه

hkhafan
17-03-2012, 21:15
ممنونم از راهنماییتون

از دوستان ، کسه دیگه راهنمایی نداره ( به پس فردا برسه دیگه میره تا 13 به در! :31: )

asurig
23-03-2012, 20:50
یکعدد اچ دی پلیر مدل هیوندایی آکبند موجود است r600k

تقریبا کامل ترینه

لطف می‌کنید قیمت بدید؟

SMAEIL2000
24-03-2012, 10:35
لطف می‌کنید قیمت بدید؟

سیصد هزار تومان

با دلار 1230 تومان

WOLF PACK
26-03-2012, 08:41
دوستان قیمت live hub الان چند شده؟

شهرام11
26-03-2012, 15:10
با سلام من ميخواهم با 200تومن يك hdplayerبگيرم كه زير نويس فارسي را ساپورت كنه؟ نظر دوستان چيه؟

EP3SK
26-03-2012, 17:20
الکومکس 200 بگیر که هم دی وی بی تی است و هم میدیا پلایر و حتی زیر نویس پارسی را در رنگ و اندازه های مختلف پشتیبانی میکند.

Gazmali
27-03-2012, 15:08
دوستان مارشال Me 885 زیرنویس های فارسی رو بصورت خط تیره ( ---------- ) نشون میده ! اگه آپگیرد کنم مشکل حل میشه؟

mohsen.haftom
01-04-2012, 20:11
سلام خسته نباشید من میخوام یه hd player بگیرم بین H.DD PLAYER WD TV LIVE و Patriot BOX OFFICE Media Play موندم از دوستان خواهش میکنم لطفا راهنمایی کنید اکه میشه قیمتای این دوتارو هم بگید پیشاپیش ازتون ممنونم راستی هارد لب تاپ میخوره؟؟/داخلش؟؟/ممنونم منتظرم
و ایا الات لایو ارزش خریدن داره یا لایو هاب ممنون

mohsen.haftom
03-04-2012, 11:46
از دوستان کسی نیست که کمک کنه؟؟؟هیشکی پیدا نمیشه؟؟؟ای خدااااااااااااااااااااااا

hike
03-04-2012, 12:20
سلام خسته نباشید من میخوام یه hd player بگیرم بین H.DD PLAYER WD TV LIVE و Patriot BOX OFFICE Media Play موندم از دوستان خواهش میکنم لطفا راهنمایی کنید اکه میشه قیمتای این دوتارو هم بگید پیشاپیش ازتون ممنونم راستی هارد لب تاپ میخوره؟؟/داخلش؟؟/ممنونم منتظرم
و ایا الات لایو ارزش خریدن داره یا لایو هاب ممنون
شما این 3 مدل را در کدام بازار دیدید؟

mohsen.haftom
03-04-2012, 13:48
اینا رو توی سایت دیدم .میشه لطفا راهنمایی کنید؟یعنی کسی نیست؟؟؟؟؟

hamed-sos
07-04-2012, 23:36
با سلام ...پچ متفرقه ای که همه ی فرمتهارو نشون بده نداریم؟؟؟
مثلا فرمت avi یا mpg که برای من از فیلمهای دانلودی رو شامل میشه پخش نمیکنه!!!

mohsen.haftom
20-04-2012, 17:53
از دوستان کسی قیمت جدیدش رو داره؟؟؟ممنون میشم بگه

kaveh1589
20-04-2012, 21:48
از دوستان کسی قیمت جدیدش رو داره؟؟؟ممنون میشم بگه

SKIPY
21-04-2012, 15:14
با درود
دوستان فرق مدل WD TV Live HD Media Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])‎ با مدل WD TV Live Hub 1TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در چیه ؟ فقط یک ترا هارد داره یا نه امکانات بیشتری داره ؟ هر دو مدل زیر نویس فارسی با پسورد sub , srt رو ساپورت می کنند ؟

باتشکر
حمید

smtp1000
23-04-2012, 11:06
تو رو خدا کمک این همه پول برای کابل شبکه دادم ولی هیچ نتیجه نگرفتم

من یک ویندوز 7 دارم + WD TV LIVE : روی pc و عملیات شیر را انجام داده ام ولی مثلا وقتی یک درایو یا پوشه ای را در کامپیوتر میزنم برای شیر شدن تنها پوشه Public ویندوز شیر میشه و انگار نه انگار که من دستور شیر درایوی را داده ام

چند جایی خواندم که باید از منوی manage ( راست کلیلک کردن روی My computer و قسمت شیر ) دراوی که میخوام شیر بشه را مشخص کنم ولی اینکار فایده ای نداشت

یا جایی گفته شده بود به اکانت و یوزر ویندوزت باید پسورد بدهی ولی باز اثری نکرد

جایی گفته شد بود در شاخه security و شاخه Advance باید Permision ها را روی فول کنترل گذاشت که من هر جایی Permision میدیدم همه رو روی دسترسی کامل گذاشتم ولی این کار هم اثری نکرد و باز فقط پوشه Public تنها شیر میشه

everyone 'گذاشتم ولی نشد

در همه حالت ها تنها تنها این پوشه شیر میشه C:\Users\Public

خواهشا اگه میشه یه راهنمایی جدید من رو بکنید چون واقعا خیلی اعصابم خورد هست . چون یک بار روی لپ تاب یکی از بچه ها که اون هم ویندوز سون بود بدون تنظیم کردن چیزی وقتی یک درایو را زدم برای شیر کل اون درایو شیر شد ولی هیچ موقع روی کامپیوتره خودم نتوسنتم این کار را بکنم

محتاج یاری شما مهندسان کامپیوتر هستم شدید

saegheh67
25-04-2012, 14:36

من یک ویندوز 7 دارم + WD TV LIVE : روی pc و عملیات شیر را انجام داده ام ولی مثلا وقتی یک درایو یا پوشه ای را در کامپیوتر میزنم برای شیر شدن تنها پوشه Public ویندوز شیر میشه و انگار نه انگار که من دستور شیر درایوی را داده ام

چند جایی خواندم که باید از منوی manage ( راست کلیلک کردن روی My computer و قسمت شیر ) دراوی که میخوام شیر بشه را مشخص کنم ولی اینکار فایده ای نداشت

جایی گفته شد بود در شاخه security و شاخه Advance باید Permision ها را روی فول کنترل گذاشت که من هر جایی Permision میدیدم همه رو روی دسترسی کامل گذاشتم ولی این کار هم اثری نکرد و باز فقط پوشه Public تنها شیر میشه

everyone 'گذاشتم ولی نشد

خواهشا اگه میشه یه راهنمایی جدید من رو بکنید چون واقعا خیلی اعصابم خورد هست . چون یک بار روی لپ تاب یکی از بچه ها که اون هم ویندوز سون بود بدون تنظیم کردن چیزی وقتی یک درایو را زدم برای شیر کل اون درایو شیر شد ولی هیچ موقع روی کامپیوتره خودم نتوسنتم این کار را بکنم

update your frimware
Network Discovery: On
File and Printer Sharing: On
Public Folder Sharing: Off
Media Streaming: Off
File Sharing Connections: 128-bit
Password Protected Sharing: On
HomeGroup Connections: Use user accounts and passwords to connect to other computers

Check the NTFS and sharing permissions

=============================

1. Right click on the folder you want to share and click “Properties”.

2. Click the “Security” tab and “Edit” button.

3. Click “Add” button, type “Everyone” and click “Check Name” and “OK” button.

4. Highlight “Everyone”, check “Full Control” for “Allow” and click “OK”.

5. Click “Sharing” tab and “Advanced Sharing” button.

6. Check “Share this folder” box, click “Permissions” button.

7. If “Everyone” is listed, please highlight it and check “Full Control” for “Allow”

8. If “Everyone” is not listed, please click “Add” button, type “Everyone” and click “Check Name” and “OK” button.

9. After that, please repeat the Step 7.

smtp1000
26-04-2012, 14:23
update your frimware

Network Discovery: On
File and Printer Sharing: On
Public Folder Sharing: Off
Media Streaming: Off
File Sharing Connections: 128-bit
Password Protected Sharing: On
HomeGroup Connections: Use user accounts and passwords to connect to other computers

Check the NTFS and sharing permissions

=============================

1. Right click on the folder you want to share and click “Properties”.

2. Click the “Security” tab and “Edit” button.

3. Click “Add” button, type “Everyone” and click “Check Name” and “OK” button.

4. Highlight “Everyone”, check “Full Control” for “Allow” and click “OK”.

5. Click “Sharing” tab and “Advanced Sharing” button.

6. Check “Share this folder” box, click “Permissions” button.

7. If “Everyone” is listed, please highlight it and check “Full Control” for “Allow”

8. If “Everyone” is not listed, please click “Add” button, type “Everyone” and click “Check Name” and “OK” button.

9. After that, please repeat the Step 7.

دوست عزیز همه کار ها رو هم الان کردم ولی اون باز پوشه ای که من میخوام شیر نمیشه و فقط پوشه
Public ویندوز شیر میشه چرااااااا

کسی نیست خودش با این دستگاه این عملیات شیر رو بین کامپیوتر و این دستگاه WD انجام داده باشه ؟؟
اگه هست میشه بگه نرم افزاره دستگاهش چه ورژنیه ؟ چیکار کرده که شیر شده و ...

saeed_pizoo
26-04-2012, 22:54
با درود
1-دوستان wd hd برای پخش فیلم full hd 1080p با فرمت mkv زیر نویس فارسی با فرمت srt رو حتما باید به utf-8 تبدیل کنی که بیاد
======-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WD TV Live Plus HD media player 2 فرقش با wd tv live hub چیه؟
======-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3-وقیمت این 2 مدل چنده؟
ممنون

keresaspa
28-04-2012, 04:06

everyone 'گذاشتم ولی نشد

این کار رو ه انجام بده ایشاالله که نتیجه میگیری:
تو قسمت RUN این رو تایپ کن gpedit.msc بعد اینتر رو بزن.
بعد تو قسمت computer configuration به ترتیب اینارو انتخاب کن:
1-windows setting
2-security setting
3-local policies
4-security option
5-Accounts:limit local account use of blank passwords to console
و تو پنجره ای که باز میشه Disable رو تیک بزن تا محدودیتت برا شر کردن از بین بره

saegheh67
29-04-2012, 01:06
دوست عزیز همه کار ها رو هم الان کردم ولی اون باز پوشه ای که من میخوام شیر نمیشه و فقط پوشه
Public ویندوز شیر میشه چرااااااا

کسی نیست خودش با این دستگاه این عملیات شیر رو بین کامپیوتر و این دستگاه WD انجام داده باشه ؟؟
اگه هست میشه بگه نرم افزاره دستگاهش چه ورژنیه ؟ چیکار کرده که شیر شده و ...
عزیز پس اگر اینطوره یا فرمیوره دستگاه دچار مشکله یا ویندوزت چون براحتی من درایوهای کامپیوترمو چه در ویندوز اکس پی و چه ویندوز 7 حتی در وی ام ور هم شر کردم وبا wd به اونها دسترسی داشتم حتی با موبایل هم تونستم باهاش ارتباط برقرار بکنم وwd به فایلهای موبایلم دسترسی داشت این کارهاای که دوستمون هم گفته انجام بده احتمال زیاد مشکلتو برطرف میکنه

با درود
1-دوستان wd hd برای پخش فیلم full hd 1080p با فرمت mkv زیر نویس فارسی با فرمت srt رو حتما باید به utf-8 تبدیل کنی که بیاد
3-وقیمت این 2 مدل چنده؟
ممنون
1- خیر نیازی نیست
2-مهمترین فرقش این هست که مدل hub هارد داه
230000 مطمئن نیستم

saeed_pizoo
29-04-2012, 06:28
با درود
3-وقیمت این 2 مدل چنده؟
ممنون

smtp1000
29-04-2012, 12:06
عزیز پس اگر اینطوره یا فرمیوره دستگاه دچار مشکله یا ویندوزت چون براحتی من درایوهای کامپیوترمو چه در ویندوز اکس پی و چه ویندوز 7 حتی در وی ام ور هم شر کردم وبا wd به اونها دسترسی داشتم حتی با موبایل هم تونستم باهاش ارتباط برقرار بکنم وwd به فایلهای موبایلم دسترسی داشت این کارهاای که دوستمون هم گفته انجام بده احتمال زیاد مشکلتو برطرف میکنه

دوست عزیز مرسی از پاسخ شما . میگم من خودمو داغون کردم هر کاری میکنم نمیشه میشه شما بگی ورژن فریمورت چنده ؟

اگه میتونی بیا یاهو مسنجر کمک من بدبخت بکن ( مثلا با تیم ویوور بیای رو pc من چون من دیگه کاری به عقلم نمیرسه که نکرده باشم )

ایدی من : sntp1000@yahoo.com

hike
29-04-2012, 16:07
چاره هم مدل جدید wd tv live رو اضافه کرده و قیمتش هم نسبت به بازار بهتره . 230 میده. نقطه قوتش داشتن رم 2 برابر (512) نسبت به لایو هاب و پردازنده سریعتر و همچنین کارت شبکه بی سیم است. ولی خب کامپوننت رو برداشتن.

hike
29-04-2012, 16:07
چاره هم مدل جدید wd tv live رو اضافه کرده و قیمتش هم نسبت به بازار بهتره . 230 میده. نقطه قوتش داشتن رم 2 برابر (512) نسبت به لایو هاب و پردازنده سریعتر و همچنین کارت شبکه بی سیم است. ولی خب کامپوننت رو برداشتن.

amin-g
30-04-2012, 01:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ducts%2Fproducts.aspx%3Fid%3D330)
فریمورهای اون wd tv live قبلیه به این جدیده میخوره؟

hike
30-04-2012, 15:43
فریمورهای اون wd tv live قبلیه به این جدیده میخوره؟
فکر نمیکنم بخوره.

saeed_pizoo
30-04-2012, 21:10
با درود
من یه wd tv live hd گرفتم چجوری باید زیرنویس رو بزرگ یا کوچک کنم
ممنون

saeed_pizoo
01-05-2012, 00:01
با درود
من یه wd tv live hd گرفتم چجوری باید زیرنویس رو بزرگ یا کوچک کنم و فونتش رو تغییر بدم
ممنون

smtp1000
04-05-2012, 15:02
با درود
من یه wd tv live hd گرفتم چجوری باید زیرنویس رو بزرگ یا کوچک کنم و فونتش رو تغییر بدم
ممنون

کاری نداره تو setting برو نوشته font عددش رو بیشتر کن

kaveh1589
08-05-2012, 17:21
درود
دوستان متأسفانه من نتونستم کل تاپیک رو بخونم پس زحمت بکشید جواب سوالم رو بدید
توی شهر ما موفق به تهیه این دستگاه نشدم مجبور شدم ست آپ باکس سما بگیرم که اونم دوتا مشکل تا الان باهاش دارم
زیرنویس های idx/sub رو ساپورت نمی کنه بعضی از فایل های mkv رو هم نمیشناسه یا بعد از چند ثانیه گیر می کنه
آیا این مدل این مشکلات رو نداره ؟ مخصوصاٌ زیرنویس
با سپاس

kaveh1589
08-05-2012, 17:21
درود
توی شهر ما موفق به تهیه این دستگاه نشدم مجبور شدم ست آپ باکس سما بگیرم که اونم دوتا مشکل تا الان باهاش دارم
زیرنویس های idx/sub رو ساپورت نمی کنه بعضی از فایل های mkv رو هم نمیشناسه یا بعد از چند ثانیه گیر می کنه
با سپاس

amin-g
08-05-2012, 19:26
درود
با سپاس
نه wd مشکلی نداره هم idx/sub و هم srt را ساپورت میکنه تازه این لایو جدیده رم و سی پی یو اش قویتر شده.

hike
09-05-2012, 11:42
wd tv live امروز 240 بود که بنظرم با توجه به 260 تومنی بودن element play با هارد 1 ترا، اصلا ارزش خرید نداره. نظر شما چیه؟

Nikonian
09-05-2012, 13:23
260 تومان با هارد یک ترا رو از کجا قیمت دارید؟

hike
09-05-2012, 13:41
260 تومان با هارد یک ترا رو از کجا قیمت دارید؟
تهران پاساژ ایران.طبقه بالا.

amin-g
10-05-2012, 01:24
من تازه wd live گرفتم. ولی وقتی روشنش میکنم وایرلسش شروع به سرچ میکنه و چیزی پیدا نمیکنه. وبه هیچ صفحه دیگه ای هم نمیره. چطور میتونم این قابلیت سرچ اتوماتیکشو خاموش کنم؟

kaveh1589
14-05-2012, 10:01
درود
دوستان محتویات داخل کارتن دستگاه چی هست ؟ کابل hdmi ؟

amin-g
14-05-2012, 13:02
درود
دوستان محتویات داخل کارتن دستگاه چی هست ؟ کابل hdmi ؟
کابل hdmi همراهش نیست. فقط کابل composite ( سه رنگه) داخلشه.
بعلاوه آداپتور و باطری و کنترل دستگاه.

kaveh1589
15-05-2012, 07:20
کاری نداره تو setting برو نوشته font عددش رو بیشتر کن
درود
رنگ زیرنویس رو هم میشه تغییر داد ؟
آخرین فریمور رو از کجا میشه دانلود کرد؟
راستی پلیر ولوم صدا نداره ؟ یعنی باهاش نمیشه صدا رو کم یا زیاد کرد ؟
با سپاس

hamed-sos
15-05-2012, 09:45
آخرین پچ که فارسی رو درست نشون بده چنده؟!!!

kaveh1589
18-05-2012, 17:08
درود
رنگ زیرنویس رو هم میشه تغییر داد ؟

راستی پلیر ولوم صدا نداره ؟ یعنی باهاش نمیشه صدا رو کم یا زیاد کرد ؟
با سپاس
درود
دوستان کسی نبود جواب ما رو بده ؟

amin-g
18-05-2012, 18:30
درود
دوستان کسی نبود جواب ما رو بده ؟
دکمه کم و زیاد کردن صدا نداره . فقط دکمه قطع صدا داره.
برای تغییر رنگ زیرنویس هم هنگام پخش فیلم دکمه option را بزنید بعدش گزینه adjust subtitle را انتخاب کنید که 3 گزینه میاد شما گزینه color را انتخاب کنید. :46:

kaveh1589
18-05-2012, 20:10
دکمه کم و زیاد کردن صدا نداره . فقط دکمه قطع صدا داره.
برای تغییر رنگ زیرنویس هم هنگام پخش فیلم دکمه option را بزنید بعدش گزینه adjust subtitle را انتخاب کنید که 3 گزینه میاد شما گزینه color را انتخاب کنید. :46:
من از وژن 1.6.15 استفاده می کنم منویی به اسم adjust subtitle نمی بینم

amin-g
22-05-2012, 01:05
من از وژن 1.6.15 استفاده می کنم منویی به اسم adjust subtitle نمی بینم

ورژن دستگاه من 1.05.18 هست. تازه خریدم همین ورژن روش نصب بود.دستگاهم همین wd live جدیدس که تازه اومده.(wd tv live hd streaming)

kaveh1589
22-05-2012, 06:37
ورژن دستگاه من 1.05.18 هست. تازه خریدم همین ورژن روش نصب بود.دستگاهم همین wd live جدیدس که تازه اومده.(wd tv live hd streaming)

درود
فکر کنم چون دستگاه شما جدید هست این امکان بهش اضافه شده
احتمالاً در مدل های قدیمی چنین امکانی وجود نداره

saegheh67
04-06-2012, 19:50
کسانی که wd live سری اول را دارند نه این جدیدا میتونن این فرمیور را امتحان کننید که بیسش 1.05.04 هست ولی کلی امکانات به اون اضافه شده از جمله ساپورت دی وی دی رام اکسترنال کنترل دستگاه با کامپیتور وی پی ان تعویض بکگراند و........
من خودم نصب کردم تا الان ازش راضی هستم از زیرنویس فارسی هم پشتیبانی میکنه

bxtt74
05-06-2012, 13:03
سلام من اگه جوابم رو بگیرم امروز خریدم این دستگاه رو
دستگاه WD TV Live Hub با Live خالی چه فرقی داره ؟
ازکجا بدونم دستگاه جدید هست یا قدیم ؟
روی همه فونت فارسی srt جواب میده ؟
قیمت چنده و از کجا بگیرم ؟؟؟

bxtt74
05-06-2012, 16:44
انقدر دیر جواب دادید خریدم
یه سوال آیا صدای 7.1 کانال یا 6.1 یا 5.1 کانال را ساپورت میکنه ؟؟؟؟
سینمای خانگی من 7.1 کانال هست آیا با HDMI وصل کنم جواب میده ؟
آخرین ورژن دستگاه هم 5.2012 با کد پک جدید آیا آپ دیت کنم ؟؟؟؟
یه برنامه تو خوده سایت داده اون چیه ؟؟؟ واسه استریم کردنه ؟

kaveh1589
05-06-2012, 23:35
کسانی که wd live سری اول را دارند نه این جدیدا میتونن این فرمیور را امتحان کننید که بیسش 1.05.04 هست ولی کلی امکانات به اون اضافه شده از جمله ساپورت دی وی دی رام اکسترنال کنترل دستگاه با کامپیتور وی پی ان تعویض بکگراند و........
درود
دوست من میشه یه توضیح در مورد نحوه ی آپدیت بفرمائید
فریمور دستگاه من 1.6.15 هست

infernal_a
06-06-2012, 08:39
سلام.
فریمور دستگاه منم 1.6.15 . چند تا سوال دارم .
1- آیا فریمور جدیدتری اوومده ؟
2- این دستگاه فرمت flv رو پخش نمیکنه !!!!
3- زیرنویس فقط SRT پخش میکنه ؟ چونچیزه دیگه ای رو نشون نداده .
4- جالب اینکه وقتی SRTی فارسی برای بعضی از فیلمام میزارم ( همنام میکنم ) تا زیرنوسی رو میبرم روو فارسی دستگاه هنگ میکنه ولی روو ساب انگلیسیش هنگ نمکنه ولی روو فارسی کلا میهنگه و مجبورم دستگاه رو خاموش کنم تا دوباره درست شه؟؟؟
5- اگه هارد اکسترنال 1 ترا بهش وصل کنم که کامل پر باشه چقدر طول میکشه تا loud کنه ؟؟؟؟؟؟

fazel graphic
07-06-2012, 11:35
سلام
امروز یک دستگاه WD TV Live streaming media player خریدم به قیمت 235 تومن
رفتم تو سایت آمازون زده بود 71 دلار
بدون پسوند streaming با پسوند Hub رو زده بود 150 دلار
میخواستم بدون جریان چیه ؟؟؟؟؟؟
تفاوت این دو دستگاه در چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

bxtt74
07-06-2012, 12:35
سلام
امروز یک دستگاه WD TV Live streaming media player خریدم به قیمت 235 تومن
رفتم تو سایت آمازون زده بود 71 دلار
بدون پسوند streaming با پسوند Hub رو زده بود 150 دلار
میخواستم بدون جریان چیه ؟؟؟؟؟؟
تفاوت این دو دستگاه در چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

اونی که هاب داره یه هارد 1 ترا روش داره
استریم رو هم نداشته بشه یعنی وای فای نداره برای اینترنت و برای انتقال عکس و فیلم از طریق موبایل و پی سی و...

fazel graphic
09-06-2012, 13:58
سلام
فریمور دستگاه من 1.05 هست و فریمور جدید 1.06 .
میخواستم بدونم با آپدیت فریمور دستگاه چه چیزایی اضافه میشه ؟؟؟

saegheh67
09-06-2012, 17:41
درود
دوست من میشه یه توضیح در مورد نحوه ی آپدیت بفرمائید
فریمور دستگاه من 1.6.15 هست

هیچ فرقی با نصب فرمیور اصلی نداره ولی اگر احیانا هنگام اتصال به دستگاه گزینه NEW FRIMWARE FOUND مشاهده نشد فایل WDTVLIVE.VER را با ناتپد باز کرده و VERSION='1.05.05_V.WDLXTV_LIVE-0.5.1.1' را به VERSION='1.06.16_V.WDLXTV_LIVE-0.5.1.1' تغییر دهید

infernal_a
10-06-2012, 11:28
انقدر سخته که عزیزان نمیتونن راهنمایی کنن ؟؟؟

Bahman No1
10-06-2012, 15:29
سلام/ تو این ورژن امکان تغییر رنگ زیرنویس هست؟

saegheh67
10-06-2012, 18:15
سلام/ تو این ورژن امکان تغییر رنگ زیرنویس هست؟
شدن که میشه ولی به این راحتی ها نیست باید کدهای داخل فایل subtitle.xml که درون فریمور هست را تغییر داد

saegheh67
10-06-2012, 18:19
سلام.
فریمور دستگاه منم 1.6.15 . چند تا سوال دارم .
1- آیا فریمور جدیدتری اوومده ؟
2- این دستگاه فرمت flv رو پخش نمیکنه !!!!
3- زیرنویس فقط SRT پخش میکنه ؟ چونچیزه دیگه ای رو نشون نداده .
4- جالب اینکه وقتی SRTی فارسی برای بعضی از فیلمام میزارم ( همنام میکنم ) تا زیرنوسی رو میبرم روو فارسی دستگاه هنگ میکنه ولی روو ساب انگلیسیش هنگ نمکنه ولی روو فارسی کلا میهنگه و مجبورم دستگاه رو خاموش کنم تا دوباره درست شه؟؟؟
5- اگه هارد اکسترنال 1 ترا بهش وصل کنم که کامل پر باشه چقدر طول میکشه تا loud کنه ؟؟؟؟؟؟

1-نه
2-پخش میکنه البنه نه صد در صد
3-idx sub هم پخش میکنه
4-یک ریست فکتوری با دکمه کنار دستگاه بکنید
5-بستگی به فریمور داره فرمیور شما یک مقدار طول میکشه ولی فریمور قبلی به چند ثانیه نمیکشه

infernal_a
11-06-2012, 07:39
1-نه
3-idx sub هم پخش میکنه
5-بستگی به فریمور داره فرمیور شما یک مقدار طول میکشه ولی فریمور قبلی به چند ثانیه نمیکشه

سلام . ممنون دوست عزیز .
فریموری که بهتر از فریمور من باشه کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟
sub/idx رو برای اجرا نکرده !!!
اگه ریست فکتوری کنم تنظیمات خاصی رو از دست میدم ؟ چون با بعضی از زیرنویسها این کارو میکنه و هنگ میکنه نه همشون . ممکنه ایراد از فایل srt باشه ؟ (البته با کامپیوتر مشکلی نداشتن)

saegheh67
11-06-2012, 23:00
سلام . ممنون دوست عزیز .
فریموری که بهتر از فریمور من باشه کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟
sub/idx رو برای اجرا نکرده !!!
اگه ریست فکتوری کنم تنظیمات خاصی رو از دست میدم ؟ چون با بعضی از زیرنویسها این کارو میکنه و هنگ میکنه نه همشون . ممکنه ایراد از فایل srt باشه ؟ (البته با کامپیوتر مشکلی نداشتن)

1.05.04 بهتره شما به این فریمور دانگرید کنید
sub idx هم اجرا میکنه البته باید دقیقا هم نام فیلم باشه ممکنه اون زیرنویس که شما دارید را نتونه پخش کنه با ریست هم نه تنظیمات خیلی مهمی را از دست نمیدهید هر چی توی ستینگ دستگاه تغییر دادید برمیگرده حالت اول برای srt هم امکانش هست ولی من تا به حال باهاش موتجه نشدم اگر زیرنویس را از سایت خاصی میگیرید ممکنه از اون باشه

infernal_a
12-06-2012, 08:39
1.05.04 بهتره شما به این فریمور دانگرید کنید
sub idx هم اجرا میکنه البته باید دقیقا هم نام فیلم باشه ممکنه اون زیرنویس که شما دارید را نتونه پخش کنه با ریست هم نه تنظیمات خیلی مهمی را از دست نمیدهید هر چی توی ستینگ دستگاه تغییر دادید برمیگرده حالت اول برای srt هم امکانش هست ولی من تا به حال باهاش موتجه نشدم اگر زیرنویس را از سایت خاصی میگیرید ممکنه از اون باشه

سلام .. ممکنه لینک دانلودشو لطف کنی ؟

hamed-sos
12-06-2012, 13:50
1.05.04
اسم فولدرهارو به فارسی درست نشون میده.....فرمتها رو کامل پخش میکنه؟

Jalal
16-06-2012, 13:35
سلام دوستان
قیمت HD MEDIA LIVE 480 تومن امروز پرسیدم البته با هارد 1 ترابایت
قیمت Goflex HD Media Player 190 تومن بدون هارد بوده
کسی میتونه بگه چرا انقدر اختلاف قیمت دارن اینا ؟
بجز هارد و سوکت RJ45 دیگه چه مزیتهایی داره که باید انقدر پول پرداخت بشه؟

kaveh1589
19-06-2012, 07:56
درود
دوستان من یه مشکل با زیرنویس بعضی از سریال ها دارم
در حالیکه زیرنویس توی کامپیوتر بدون مشکل اجرا میشه ولی با پلیر از یک تایم خاص ( توی سریال های مختلف فرق داره : 10 دقیقه - 15 دقیقه و ....) زیر نویس نمایش داده نمیشه
البته بعضی از سریال ها این مشکل رو دارن
حالا نمیدونم مشکل از فایل srt هست یا پلیر
وقتی زیرنویس رو با نت پد باز میکنم همه ی تایم ها متن داره و توی سیستم هم کامل و بدون مشکل نمایش داده میشه ولی با پلیر نه
با سپاس

iran79
19-06-2012, 14:47
1-نه
3-idx sub هم پخش میکنه

دورود

دوست عزيز بنده سري WD TV LIVE HD Media Player رو دارم كه فريمورش هم مثل دوست قبليمون 1.06.15-V هست. من خوب يادمه كه فريمور قديمي(قبل از اين) به چند ثانيه نمي كشيد كه هارد رو شناسايي مي كرد كه شما هم موافقيد ولي اين فريمور يكم طول داره. مي خواستم بدونم مي تونم به فريمور قبلي برگردم؟ شما لينك فريمور قبلي رو داري يا لينكي داري در اين تاپيك كه از اونجا بگيرم؟ فقط لطف مي كنيد بگيد چطور بايد از فريمور جديد به قبلي برگردم؟ بعضي از دوستان مي گفتن بايد يك فايلي رو تغيير بدي! راهنمايي مي كنيد؟

سپاس