PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

M.AMIN-USA
09-06-2011, 16:31
با سلام
دوستان ابداً به ورژن جدید آپدیت نفرمایید. خیلی از فایلها را وقتی داری می بینی و خواستی مثلا ببری جلو دیگه نمی خونه. و بعد که دوباره خواستی از اول اجرا کنی اصلا دیگه نمی خونه تا خاموش روشنش کنی.و در کل خیلی از فرمتهایی که قبلا می خوند را نمی خونه. مشکل دیگه منوی option است که بعضی وقتها گیر میکنه و در ظاهر تغییرات زبان زیرنویس و نیز صدا را لحاظ نمی کنه. و بزرگترین مشکلش اینه که دیگه نتونستم به هیچ کدوم از فرمویر های قبلی update کنم!!! کاری که بارها کرده ام. در واقع هیچ فایل آپدیتی را دیگه نمی شناسه. رسیت کردم، از برق درآوردم ولی فایده ای نداشت. فقط امیدوارم آپدیت بعدی که بیاد بتونه اجرا شه.

آیا دوستان دیگه هم این مشکلات رو دارند ؟
---
ممکنه دستگاه شما درست آپدیت نشده باشه . با همین ورژن اگه می تونید دوباره آپدیت کنید .

aha0001
10-06-2011, 13:11
با سلام
دوستان ابداً به ورژن جدید آپدیت نفرمایید. خیلی از فایلها را وقتی داری می بینی و خواستی مثلا ببری جلو دیگه نمی خونه. و بعد که دوباره خواستی از اول اجرا کنی اصلا دیگه نمی خونه تا خاموش روشنش کنی.و در کل خیلی از فرمتهایی که قبلا می خوند را نمی خونه. مشکل دیگه منوی option است که بعضی وقتها گیر میکنه و در ظاهر تغییرات زبان زیرنویس و نیز صدا را لحاظ نمی کنه. و بزرگترین مشکلش اینه که دیگه نتونستم به هیچ کدوم از فرمویر های قبلی update کنم!!! کاری که بارها کرده ام. در واقع هیچ فایل آپدیتی را دیگه نمی شناسه. رسیت کردم، از برق درآوردم ولی فایده ای نداشت. فقط امیدوارم آپدیت بعدی که بیاد بتونه اجرا شه.

دوست عزیز در این آدرس هم می تونی فرمویر مخصوص برای عوض کرن به فرمویر قدیمی رو پیدا کنی هم روش عوض کردن رو.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza_amir54321
10-06-2011, 14:14
این ورژن مشکل داره برای من کلید option درست کار نمی کنه و برای تعویض زیر نویس و کانال صدا با مشکل مواجه میشم مهمترین نقطه قوتش حل شدن مشکل برایتنس منو هست که چیز مهمی نیست

amamset
12-06-2011, 16:35
سلام دوستان!
من با این دستگاه میتونم این فرمت ها رو تماشا کنم؟:20:flv-DAT-mkv-VOB
فقط کیفیت تصاویر برام مهمه!!!کیفیت در حد بلوری رو میتونه اجرا کنه؟
اگه میتونه یه آدرس اینترنتی یا داخل شهر بهم بدین تا خریداری کنم!ممنون!!:11:
در ضمن من میخوام تا 1 ماه دیگه سینمابلوری بگیرم! به نظر شما این دستگاه رو بگیرم یا نه؟

M.AMIN-USA
14-06-2011, 07:56
سلام دوستان!
من با این دستگاه میتونم این فرمت ها رو تماشا کنم؟:20:flv-DAT-mkv-VOB
فقط کیفیت تصاویر برام مهمه!!!کیفیت در حد بلوری رو میتونه اجرا کنه؟
اگه میتونه یه آدرس اینترنتی یا داخل شهر بهم بدین تا خریداری کنم!ممنون!!:11:
در ضمن من میخوام تا 1 ماه دیگه سینمابلوری بگیرم! به نظر شما این دستگاه رو بگیرم یا نه؟

خوب تلفیق کردن این دستگاه هم با سینمای خانگی قطعا بدون لطف نیست .
در مورد فرمت های بالا که فرمودید FLV رو من تست نکردم ولی MKV , DAT , AVI ,.... رو به خوبی پخش می کنه
البته روی WMV ها مشکل داره ، WMV ها رو هم پخش میکنه اما از Version 9 به بعد . ( اینطور که من شنیدم هیچ دستگاهی این فرمت رو به صورت کامل پخش نمیکنه )
اما قطعا یکی از مزایایی که این دستگاه رو نسبت به Bluray Player متمایز میکنه ، قابلیت شبکه کردن اون هست. با این قابلیت شما به راحتی میتونید به آرشیو موزیک و عکس و فیلم ها تون دسترسی داشته باشید. هم به صورت Wifi هم به صورت LAN .
فروشگاه چاره این محصول رو با گارانتی سازگار ارقام داره ، می تونید از این فروشگاه تهیه کنید . (اینترنتی)

مراجعه به یکی از نمایندگی های سازگار ارقام در شهر خود ، در صورت موجود بودن می تونید اون رو تهیه کنید ( حضوری )

M.AMIN-USA
14-06-2011, 08:59
این ورژن مشکل داره برای من کلید option درست کار نمی کنه و برای تعویض زیر نویس و کانال صدا با مشکل مواجه میشم مهمترین نقطه قوتش حل شدن مشکل برایتنس منو هست که چیز مهمی نیست

بله تایید میشه !
بعد از آپدیت به ورژن 1.05.04 وقتی که کلید option رو میزینم نوشته های زیر آیکون ها به سمت چپ تصویر منتقل شدند و نیمی از آنها معلوم نیستند چون بیرون از صفحه می روند . برای مواقعی که نیاز به تعویض صدا و زیر نویس هستید کمی مشکل ساز خواهد بود .
به غیر از این موارد مشکل خاص دیگه ای به چشم نمی خوره

--- >< یک نکته برای دوستانی که فیلم هایی غیر از HD رو روی این دستگاه پخش میکنند ><-----
مشکل تمام صفحه نشدن این فیلم ها که دوستان مجبور بودند با Zoom کردن مشکل رو تا حدی بر طرف کنند .
برای فیلم هایی که Hd نیستند یا دقیقتر بگیم Aspect Ratio آنها به صورت 4:3 هست ، برای مشاهده به صورت تمام صفحه باید در قسمت Setting >> Audio/Video گزینه Widescreen را به Normal تغییر بدهید .
البته در صورت تغییر این گزینه در موقع مشاهده فیلم هایی که به صورت 16:9 هستند یک نوار مشکی در بالا و پایین صفحه ظاهر میشود .
امیدواریم در آپدیت های بعدی این امکان به صورت اتوماتیک وجود داشته باشد .

Legend
14-06-2011, 09:23
سلام
دوستان من یه دستگاه WD TV Live HD Media Player دارم! فریمورش همونی هست که تازه زیرنویس فارسی رو با "گچپژ" جدا نشون می داد!
میخواستم ببینم فریموری اومده که مشکل زیرنویس رو حل کرده باشه؟ فریمور من واسه حدود 1 سال پیشه!

شاد باشید:40:

saegheh67
14-06-2011, 10:54
سلام
دوستان من یه دستگاه WD TV Live HD Media Player دارم! فریمورش همونی هست که تازه زیرنویس فارسی رو با "گچپژ" جدا نشون می داد!
میخواستم ببینم فریموری اومده که مشکل زیرنویس رو حل کرده باشه؟ فریمور من واسه حدود 1 سال پیشه!

شاد باشید:40:
بله عزیز مشکل زیرنویس حل شده شما این فریمور (wdtvlive_1.04.31)را بریزید زیرنویس درست میشه

milad_takjoo
15-06-2011, 10:23
سلام دوستان...اگه یه فیلم خودش زیر نویس داشته باشه بعد من بخوام با یه زیرنویس فارسی جدا اون رو پخش کنم مشکلی تو این دستگاه ایجاد نمیشه؟کسی تست کرده این حالت رو؟(آخه ست تاپ باکس من وقتی فیلم خودش زیر نویس داشته باشه دیگه زیرنویس srt رو نشون نمیده)
ممنون:11:

12890
15-06-2011, 17:52
سلام دوستان
مدلWD TV Live HD Media Playerدارای خروجی دی وی دیComponentسه فیش می باشد یا نه

M.AMIN-USA
16-06-2011, 14:47
سلام دوستان
مدلWD TV Live HD Media Playerدارای خروجی دی وی دیComponentسه فیش می باشد یا نه

بله دارای خروجی Component , Composite , HDMI هست .
البته کابل های Component , Composite هم همراه خود دستگاه ارائه میشه .

M.AMIN-USA
17-06-2011, 11:13
فریمور هایی رو که قبلا نصب می کردیم روی دستگاه جز یه سری موارد جزئی و یک سری سیستمی قابلیت هایی رو کم یا زیاد به این دستگاه کوچک اضافه می کرد .
اما یه سری از دوستان خارجی ما ، به این تغییرات راضی نبودند و دست به کار شدند و خودشان تغییراتی رو ایجاد کردن .
برای نمونه عکس هایی رو از آخرین ورژن دست کاری شده ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه این تغییرات چشم شما رو هم گرفته و می خواهید دستگاه خود رو دچار تغییرات زیادی کنید . پس مرحله به مرحله این پست رو بخونید تا با هم این ورژن رو نصب کنیم .

قبل از اینکه شروع کنیم : -- این فریمور ، یک نسخه دستکاری شده از فریمور پایه 1.02.21 هست و قابلیت زیرنویس فارسی آن به درستی کار نمی کند . البته فقط چند تا از حروف رو جدا از هم نشان می دهد .

-- از آنجائیکه هیچ شرکت تولید کننده ای توصیه نمی کند که فریمور ای غیر از فریمور های اصلی که توسط شرکت ارائه می شود استفاده شود ، شرکت WD هم از این قائده مستثنا نیست و توصیه نمی کند که این کار رو انجام بدهید .

-- نصب کردن فریمور های غیر اصلی ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند و از گارانتی هم خارج شود .

اگه موارد بالا هنوز شما رو از ادامه کار منصرف نکرده پس حالا وقت تغییرات هست .

در ابتدا باید دستگاه خود رو به فریمور WDLXTV 0.4.7.3 آپدیت کنیم .

از این آدرس ها دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Media Fire :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود یاید فایل ها رو از حالت فشرده خارج کنیم ، سه فایل اصلی رو در دایرکتوری فلش دیسک کپی می کنیم . ( درون هیچ فولدر ای نباید باشد ) .

حالا باید فلش دیسک خود رو به WD Tv Live خود وصل کنیم . با زدن کلید Home روی ریموت کنترل و رفتن به منوی Setting باید گزینه New Frimware رو مشاهده کنید .
در صورتی که این گزینه وجود نداشت ، و نتوانستید آپدیت کنید . فقط کافیست این فایل رو جایگزین فایل موجود در فلش دیسک خود کنید :

دانلود کنید این فایل رو از آدرس زیر :

خوب بعد از جایگزین کردن این فایل ، شما باید بتوانید عملیات آپدیت رو انجام بدهید .

توجه داشته باشید که این عملیات خیلی بیشتر از آپدیت های اصلی طول می کشد . بعد از این گه عملیات Rebooting انجام شد . دستگاه زمانی حدود 2-3 دقیقه برای بالا آمدن و آپدیت شدن نیاز دارد . پس اگه دستگاه شما در همان لحظه بالا نیامد نگران نباشید . صبر کنید و به آن دست نزنید .

با بالا آمدن دستگاه و مشاهده منوی آپدیت و کامل شدن آن دستگاه شما دوباره Reboot می شود و بعد از بالا آمدن شما می توانید تغییرات رو مشاهده کنید .

اما همان طور که می بینید آیکن ها به صورت قبل هستند و فقط شاهد تغییراتی در زیر منو ها و تغییر تصویر Background هستیم .

برای تغییر دادن آیکن ها و حتی تعویض تصویر Background به تصاویر دلخواه ادامه این پست را دنیال کنید .

تعویض شکل آیکن ها و منو ها و تغییر دادن آنها به تصاویر دلخواه به یک فایل دیگه نیاز خواهید داشت که این فایل رو می توانید از آدرس زیر دانلود کنید

دانلود از Media Fire : حجم فایل حدود 20 MB

بعد از دانلود کردن این فایل و قرار دادن اون در فلش دیسک خود ( درون خود فلش کپی کنید نه فولدر)
فقط این فایل و فولدر رو کپی کنید

برای قرار دادن تصاویر دلخواه خود به عنوان تصویر زمینه باید فایل عکس شما با فرمت JPG و سایز های استاندارد 1920x1080 , 1200x800 , باشد . البته توصیه من استفاده از رزولوشن 1920x1080 هست چون واقعا کیفیت تصویر شما در منو ها افزایش چشم گیری پیدا می کند . توجه داشته باشید که حجم عکس ها هم زیاد نباشد . در حد معمولی 300kB تا 500kB سعی کنید بیشتر نشود .
باید عکس مورد نظر را در کنار فایل قبلی که دانلود کردید و با نام villa_bg قرار دهید .

حالا نحوه اعمال کردن این تغییرات به شکل است :
قبل از هر کاری دستگاه خود رو از برق جدا کنید . ( بذون اینکه با ریموت خاموش کنید )
فلش خود رو به دستگاه وصل کنید
آدابتور رو به برق وصل کنید ، دستگاه اتوماتیک روشن خواهد شد شما به هیچ چیز دیگر دست نمی زنید و منتظر می مانید تا دستگاه بالا بیاید . بعد از اینکه بوت شد . شما مشاهده می کنید که عکس انتخابی شما به عنوان تصویر زمینه قرار گرفته . و منو ها هم به صورت بالا تغییر کردند .
حالا شما دستگاه ای رو در اختیار دارید که با بقیه کاملا متفاوت هست .

در اینجا هم میتوانید فایل های زمینه رو برای دستگاه خود دانلود کنید .

Ali.Rahbari
19-06-2011, 02:46
من چند تا سئوال داشتم که نمیشه از مشخصات فهمید و واقعا نمیشه این همه صفحرو خوند.

این دستگاه زیرنویس فارسی srt رو پخش میکنه؟ sub رو چی؟
اگه میکنه میشه سایز و نوع فونت رو تغییر داد؟
به شبکه هم وصل میشه؟ وایرلس

M.AMIN-USA
19-06-2011, 08:02
من چند تا سئوال داشتم که نمیشه از مشخصات فهمید و واقعا نمیشه این همه صفحرو خوند.

این دستگاه زیرنویس فارسی srt رو پخش میکنه؟ sub رو چی؟
اگه میکنه میشه سایز و نوع فونت رو تغییر داد؟
به شبکه هم وصل میشه؟ وایرلس

بله زیر نویس فارسی رو پشتیبانی می کنه هم SRT و هم SUB رو
سایز رو میشه تغییر داد ولی هنوز قابلیت تعویض فونت رو نداره . ( فکر نمیکنم دستگاهی هم به صورت پیش فرض داشته باشه )
بله قابلیت استفاده در شبکه های LAN و Wifi رو هم داره . البته در صورتی که بخواهید از Wireless استفاده کنید باید Wifi USB خود رو از از بین این لیست انتخاب کنید .

kautuver
20-06-2011, 03:16
سلام دوستان گرامی ، من به دنبال اين مدل WDBABZ0010BBKL WD TV Live Hub مديا پلير هستم ، به نظر شما قيمتش تو ايران چقدر ميتونه باشه و اينکه اصلاً اينجا موجود است يا نه ؟ از کجا ميتونم تهيه کنم ؟

M.AMIN-USA
20-06-2011, 11:07
سلام دوستان گرامی ، من به دنبال اين مدل WDBABZ0010BBKL WD TV Live Hub مديا پلير هستم ، به نظر شما قيمتش تو ايران چقدر ميتونه باشه و اينکه اصلاً اينجا موجود است يا نه ؟ از کجا ميتونم تهيه کنم ؟

محصولات Western Digital ، نمایندگی اون شرکت سازگار ارقام هست ، و هنوز هم توسط این شرکت این محصول وارد نشده ،
مدیا پلیر واقعا خوبی هست ، دارای امکانات زیادی هست و اگه مانند مدل قبلی اش LIVE دارای قیمت مناسبی باشه ، به محصولی بی رقیب می تونه تبدیل بشه .
اگه دسترسی به خارج از کشور دارید می تونید از آنجا تهیه کنید ، وگرنه من توصیه می کنم منتظر وارد کردن اون توسط سازگار باشید .

stb2xxx
20-06-2011, 11:22

WDTV Elements Play موجوده

mj360
20-06-2011, 18:53
دوستان این دستگاه زیرنویس هایی که muxed با فایل هستن رو نشون میده؟(زیرنویس هایی که داخل خیلی از فایل های mkv هست و قابلیت on و off کردن هم دارن)

M.AMIN-USA
21-06-2011, 00:41
دوستان این دستگاه زیرنویس هایی که muxed با فایل هستن رو نشون میده؟(زیرنویس هایی که داخل خیلی از فایل های mkv هست و قابلیت on و off کردن هم دارن)

بله نشون میده ،

ehsanhp
22-06-2011, 11:06
دوست عزیز در این آدرس هم می تونی فرمویر مخصوص برای عوض کرن به فرمویر قدیمی رو پیدا کنی هم روش عوض کردن رو.

ممنونم از راهنماییتون.
ولی نمیشه. و بدجوری اعصابم را ریخته به هم! همون ورژن آخر را هم دوباره ریختم ولی نشد. تا قبل نصب این ورژن به راحتی می شد downgrade کنم ولی الان نه.در واقع اصلا گزینه New Firmware Found که باید در گزینه setting بیاد اصلا نمیاد.! رو هر فلشی هر ورژنی را ریختم و وصل کردم نشد که نشد.

M.AMIN-USA
22-06-2011, 11:54
ممنونم از راهنماییتون.
ولی نمیشه. و بدجوری اعصابم را ریخته به هم! همون ورژن آخر را هم دوباره ریختم ولی نشد. تا قبل نصب این ورژن به راحتی می شد downgrade کنم ولی الان نه.در واقع اصلا گزینه New Firmware Found که باید در گزینه setting بیاد اصلا نمیاد.! رو هر فلشی هر ورژنی را ریختم و وصل کردم نشد که نشد.

شما این فایل رو دانلود کن و جایگزین فایل ای که دانلود کردی کن ببین جواب میده یا نه !
البته قبلش از zip خارج کن

MEHDILINDOWS
22-06-2011, 15:58
سلام بر دوستان گل
یک سوال اینکه آیا مشکل پ ژ گ چ توی فرمتهای srt حل شد یا نه و اگر شده فریمورش اصلی هستش یا خیر
یه لطفی هم کنید اگر درست شده چه رسمی چه غیر رسمی یه لینک دانلود هم بدید ممنون میشم .

Alfredo
22-06-2011, 17:46
سلام.

من هم دوتا سوال دارم !

1- من مدل معمولی این دستگاه رو دارم (همون سری های قبلی که live نداشت) میخوام ببینم با آپدیت جدید زیرنویس فارسی هم پخش میکنه ؟

2- در صفحات قبل گفته شده که با آپدیت به فریمور جدید، دستگاه دچار مشکل میشه، هنوز این مشکلات باقی هست ؟ یا حل شد !؟

M.AMIN-USA
22-06-2011, 20:53
سلام بر دوستان گل
یک سوال اینکه آیا مشکل پ ژ گ چ توی فرمتهای srt حل شد یا نه و اگر شده فریمورش اصلی هستش یا خیر
یه لطفی هم کنید اگر درست شده چه رسمی چه غیر رسمی یه لینک دانلود هم بدید ممنون میشم .

بله این مشکل حل شده ،
آخرین ورژن رو می تونید از اینجا دانلود کنید : ( ورژن 1.05.04 دارای یک باگ کوچک هست ، فقط روی کلید option نوشته ها رو کمی جابه جا نشون میده و برای تعویض کردن صدا و زیر نویس کمی با مشکل مواجه می شید )

اما این نسخه 1.04.31 هستش ، در این ورژن هم مشکل زیر نویس حل شده ، و مشکل ورژن جدید رو هم نداره !

البته توصیه می شه همیشه به آخرین ورژن آپدیت کنید ، اما اول به 1.04.31 آپدیت کنید ، اگه مشکلی با هاش نداشتید و راضی بودید نیازی نیست که با 1.05.04 آپدیت کنید .

MEHDILINDOWS
22-06-2011, 21:52
بله این مشکل حل شده ،
آخرین ورژن رو می تونید از اینجا دانلود کنید : ( ورژن 1.05.04 دارای یک باگ کوچک هست ، فقط روی کلید option نوشته ها رو کمی جابه جا نشون میده و برای تعویض کردن صدا و زیر نویس کمی با مشکل مواجه می شید )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما این نسخه 1.04.31 هستش ، در این ورژن هم مشکل زیر نویس حل شده ، و مشکل ورژن جدید رو هم نداره !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته توصیه می شه همیشه به آخرین ورژن آپدیت کنید ، اما اول به 1.04.31 آپدیت کنید ، اگه مشکلی با هاش نداشتید و راضی بودید نیازی نیست که با 1.05.04 آپدیت کنید .
سپاسگذارم دوست عزیز
اینها رسمی هستند دیگه
و اینکه میشه نحوه آپدیت با فلش رو بگین ممنونتون میشم .

M.AMIN-USA
22-06-2011, 23:04
سپاسگذارم دوست عزیز
اینها رسمی هستند دیگه
و اینکه میشه نحوه آپدیت با فلش رو بگین ممنونتون میشم .

بله نسخه های ارائه شده توسط خود شرکت سازنده هستند .

نحوه آپدیت هم ، بعد از دانلود فایل ها باید آنها رو از حالت فشره خارج کنید یا به اصطلاح Extract کنید . فایل ها رو درون فلش می ریزید ( توجه کنید درون پوشه نباید باشد )
فلش رو به دستگاه وصل می کنید
دستگاه رو روشن می کنید
بعد از بالا آمدن دستگاه دکمه Home رو می زنید و بعد وارد منو Setting می شوید .
گزینه New Firmware Found رو انتخاب می کنید
از شما سوال پرسیده می شود که میخواهید آپدیت رو انجام دهید یا خیر تایید می کنید .
از اینجا به بعد دیگه هیچ کاری رو انجام ندهید دستگاه یک بار Reboot می شود و بعد از بالا آمدن به صورت اتوماتیک شروع به آپدیت می کند . بعد از اینکه عملیات آپدیت کاملا انجام شد . شما می توانید از دستگاه استفاده کنید .

توجه کنید در هنگام انجام عملیات آپدیت از جدا کردن دستگاه از برق یا جدا کردن فلش جدا خودداری کنید

ehsanhp
23-06-2011, 09:07
شما این فایل رو دانلود کن و جایگزین فایل ای که دانلود کردی کن ببین جواب میده یا نه !
البته قبلش از zip خارج کن

آقا دمت گرم با این فایلی که فرمودید و البته مال ورژن costum هست مشکلم حل شد. ممنونم ازت. ولی کلا نمی دونم دستگاهم چی شده که حتی پس از درست شدن دستگاهم فقط با همین فایلی که دادید می تونم به ورژن های قبل برگردم؟
البته پس از این کار در About ورژن فایل آپدیت را درست می نویسه و نه ورژن اون فایلی که شما دادید که این خوبه.
و تا حالا هم از بابت این فایل VER جدید، مشکلی در دستگاه ندیدم.
باز هم ممنون از شما.

AB
23-06-2011, 09:08
سلام.

من هم دوتا سوال دارم !

1- من مدل معمولی این دستگاه رو دارم (همون سری های قبلی که live نداشت) میخوام ببینم با آپدیت جدید زیرنویس فارسی هم پخش میکنه ؟

2- در صفحات قبل گفته شده که با آپدیت به فریمور جدید، دستگاه دچار مشکل میشه، هنوز این مشکلات باقی هست ؟ یا حل شد !؟

پشتیبانی نسل ۱ و ۲ بدون این که مشکلاتش کامل رفع بشه به پایان رسید و مدل لایو وارد بازار شد.

M.AMIN-USA
23-06-2011, 11:20
آقا دمت گرم با این فایلی که فرمودید و البته مال ورژن costum هست مشکلم حل شد. ممنونم ازت. ولی کلا نمی دونم دستگاهم چی شده که حتی پس از درست شدن دستگاهم فقط با همین فایلی که دادید می تونم به ورژن های قبل برگردم؟
البته پس از این کار در About ورژن فایل آپدیت را درست می نویسه و نه ورژن اون فایلی که شما دادید که این خوبه.
و تا حالا هم از بابت این فایل VER جدید، مشکلی در دستگاه ندیدم.
باز هم ممنون از شما.

نه این فایل تغییری در دستگاه شما ایجاد نمی کنه ، چون توی حالت استاندارد و طبق توصیه شرکت شما نمی تونید به ورژن های قبلی دانگرید کنید ، این فایل فقط ورژن های قبلی رو به عنوان ورژن جدید به دستگاه می شناساند و شما گزینه New Firmware Found رو می تونید ببینید و Downgrade کنید به ورژن های قبلی !

نگران نباشید .

MEHDILINDOWS
23-06-2011, 11:49
ممنون این ورژم 1.04.31 خیلی خوبه
ولی یه مسئله که من موقعی که فایل رو دان کردم و ریختم توفلش میزه ورژنه 2.04.31 قضیه چیه آپگریدش هم که کردم به ورژن1.04.31 آپدیت شده ولی دوباره new frimware میده به ورژن 2.04.31 کسی به این قضیه برخورده ؟

M.AMIN-USA
23-06-2011, 12:21
ممنون این ورژم 1.04.31 خیلی خوبه
ولی یه مسئله که من موقعی که فایل رو دان کردم و ریختم توفلش میزه ورژنه 2.04.31 قضیه چیه آپگریدش هم که کردم به ورژن1.04.31 آپدیت شده ولی دوباره new frimware میده به ورژن 2.04.31 کسی به این قضیه برخورده ؟
دوست عزیز این ورژن برای کسانی هست می خواهند دانگرید کنند ( البته هیچ فرقی ندارد )
فقط به خاطر دستکاری شدن فایل VER آن شما پیغام ورژن 2.04 رو می بینید .
هیچ مساله ای نیست نگران نباشید .

در ضمن می تونید به ورژن 1.05 هم آپدیت کنید . این ورژن هم یه سری امکانات خوبی به آن اضافه شده . البته اگه اون مشکل کوچک براتون مهم نیست .

MEHDILINDOWS
23-06-2011, 19:47
میشه یه محبتی بفرمائید لست تغییراتی که از 1.4.31 به بعد انجام شده رو بذارید ممنونتون میشم . یعنی خود 104.31 -- لیستش رو بذارید بازم سپاسگذارم .

M.AMIN-USA
24-06-2011, 08:42
در چند پست قبل بهش اشاره شده ،

این هم لیست تغییرات کل ورژن ها البته از زبان خود شرکت سازنده :

iran79
24-06-2011, 16:44
سلام به همه

من تاپیکتون رو خوندم و خیلی اطلاعات پیدا کردم به جز چند چیز!
می خواستم بدونم مدل جدید این پخش کننده WD TV Live HD به اینترنت وصل میشه(چون تو خود سایتش گفته که وصل میشه، می خواستم بدونم کسی اینجا امتحان کرده)؟ دوم اینکه بیشتر فیلم هایی که توزیع میشن با فرمت 720*1280 هستند! خوب اگه از طریق این پخش کننده روی یک تلوزیون 40 یا 50 اینچ اونارو پخش کنیم، تمام صفحه نشون میده یا کوچیک نشون میده؟
یه سوال دیگه اینکه فرمت های فارسی srt رو این مدل جدید پخش می کنه یا درهم برهمه؟

ممنون می شم اگه جواب بدید

iran79
24-06-2011, 18:44
من برای وصل کردن کابل شبکه که بخوام پخش کننده رو به کامپیوتر وصل کنم یه جا فقط پشت کیس دارم که اونم زدم به ADSL
حالا چجوری اون یکی رو یزنم؟

MEHDILINDOWS
25-06-2011, 08:12
سلام
من به یک مشکل برخوردم این که قبل از آپدیت به راحتی با کابل کامپوننت رزولوشن 1080p رو میگرفتم ولی بعد از آپدیت فقط 1080i روی 60h میده قضیه چیه ؟ کسی به این مشل برخورده ؟

M.AMIN-USA
25-06-2011, 09:44
سلام به همه

من تاپیکتون رو خوندم و خیلی اطلاعات پیدا کردم به جز چند چیز!
می خواستم بدونم مدل جدید این پخش کننده WD TV Live HD به اینترنت وصل میشه(چون تو خود سایتش گفته که وصل میشه، می خواستم بدونم کسی اینجا امتحان کرده)؟ دوم اینکه بیشتر فیلم هایی که توزیع میشن با فرمت 720*1280 هستند! خوب اگه از طریق این پخش کننده روی یک تلوزیون 40 یا 50 اینچ اونارو پخش کنیم، تمام صفحه نشون میده یا کوچیک نشون میده؟
یه سوال دیگه اینکه فرمت های فارسی srt رو این مدل جدید پخش می کنه یا درهم برهمه؟

ممنون می شم اگه جواب بدید

در مورد وصل شدن به اینترنت بله وصل میشه و هم تو ایران هم کار می کنه البته من با اینترنت 2Mb/s این کار رو انجام دادم و با V**P-V و سرویس های youtube , Pandora , Live365 , Facebook به راحتی کار می کرد .

خوب در مورد فیلم های 720p باید بگم بله به صورت تمام صفحه نشون میده . اما تمام صفحه کردن فیلم ها، همون طور که قبلا گفتم برای فیلم های با نسبت 4:3 باید تنظیمات Video رو از حالت WideScreen به حالت Normal تغییر بدید تا فیلم به صورت Full Screen نشون داده بشه .

این آخری رو که خیلی بهش اشاره شده ، شما چه طور متوجه نشدید :31: بله زیر نویس های SRT رو هم به صورت کامل نشون میده و با رنگ سفید ، قابلیت تغییر سایز هم داره .

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

من برای وصل کردن کابل شبکه که بخوام پخش کننده رو به کامپیوتر وصل کنم یه جا فقط پشت کیس دارم که اونم زدم به ADSL
حالا چجوری اون یکی رو یزنم؟

خوب دوست عزیز شما می تونید از یک Switch استفاده کنید و کابل ADSL و کابل ای که از دستگاه میاد رو به Switch وصل کنید و یک کابل هم از کامپیوتر به سویچ ، اونوقت هم اینترنت توی کامپیوتر دارید هم توی دستگاه ، ضمن اینکه از قابلیت شبکه ای که در اختیار دارید می تونید فایل های رو سیستم تون رو هم روی دستگاه Share کنید .

M.AMIN-USA
25-06-2011, 10:00
سلام
من به یک مشکل برخوردم این که قبل از آپدیت به راحتی با کابل کامپوننت رزولوشن 1080p رو میگرفتم ولی بعد از آپدیت فقط 1080i روی 60h میده قضیه چیه ؟ کسی به این مشل برخورده ؟

بله این تغییر در آپدیت جدید به وجود آمده ، اما این تغییر بیشتر برای بهتر کار کردن در این حالت هستش ، چون با این حال بیشترین جزئیات ای که می تونه ارسال کنه در حد 1080i هستش ، و بهترین حالت کار کرد در حالت 1080i هست .
و در بسیاری از دستگاه ها کابل کامپوزیت خروجی اون به صورت 1080i هستش .

در واقع شما عملا تفاوتی رو در حالت 1080i با 1080p در کابل کامپوزیت احساس نمی کنید .

mahdi126
25-06-2011, 10:51
آقا چرا برق دستگاه که قطع میشه تنظیمات گرافیکی میپره عین اول میشه دوستان کسی هست لطف کنه این مشکلو واسه WD ایمیل کنه.

iran79
25-06-2011, 22:09
ممنون بابت پاسخ سریعتون. فقط چندتا سوال دیگه:
1- میشه صفحه ای که اپدیت ورژن 1.04 این دستگاه رو تو این بخش بدین؟ اینطور که تو چند صقحه اخر خوندم همه میگن اپدیت ورزن 1.04 از 1.05بهتره!این نظرات درست هستن؟
2-چجوری از V**P**N استفاده کنم؟ یعنی باید کامپیوتر رو روشن کنم V**P**N رو اجرا کنم بعد از طریق دستگاه وارد سایت ها بشم؟
3- به نظر شما میشه به سایت چاره که این پخش کننده رو با قیمت 125 میده اطمینان کرد؟ یعنی دستکاریش نمی کنن؟ چیزی از توش ورنمیدارن؟ البته اینجوری نیستن یعنی وجدان ادم نمیزاره، ولی خوب بعضی ادما.....

heidary_sh
26-06-2011, 10:56
1- میشه صفحه ای که اپدیت ورژن 1.04 این دستگاه رو تو این بخش بدین؟ اینطور که تو چند صقحه اخر خوندم همه میگن اپدیت ورزن 1.04 از 1.05بهتره!این نظرات درست هستن؟
2-چجوری از V**P**N استفاده کنم؟ یعنی باید کامپیوتر رو روشن کنم V**P**N رو اجرا کنم بعد از طریق دستگاه وارد سایت ها بشم؟
3- به نظر شما میشه به سایت چاره که این پخش کننده رو با قیمت 125 میده اطمینان کرد؟ یعنی دستکاریش نمی کنن؟ چیزی از توش ورنمیدارن؟ البته اینجوری نیستن یعنی وجدان ادم نمیزاره، ولی خوب بعضی ادما.....

من دو تا از چاره تا حالا خريدم عالي است هيچ دستكاري نمي كنن گارانتيش هم همرا هش است:10:

iran79
26-06-2011, 12:17
میشه بگید بهترین اپدیت این ورژن رو از کجا بگیرم؟ بهترین نسخه اپدیت. چون میگفتن 1.4 از 1.5 بهتره. چون 1.5 اگرچه جدیدتره ولی باگ زیاد داره.
اگه لطف کنید لینک بذارید ممنون میشم

M.AMIN-USA
26-06-2011, 13:15

لینک پست دانلود ورژن 1.04 .

اینکه ورژن 1.04 از ورژن 1.05 بهتر هست یا خیر !
مزایا و معایب ورژن 1.05 رو بیان کردیم ، حالا تصمیم با خودتونه ( من خودم از ورژن 1.05 استفاده می کنم )

استفاده کردن از اکانت v-p---n ، با اجرا کردن اون شما فقط توی سیستم خودتون دارید ، و طبیعتا دستگاههای دیگه از این استفاده نمی کنن
مگر اینکه اینترنت رو از روی کامپیوتر share کنید ، نحوه share کردن اینترنت هم میتونید با یک جستجو توی همین انجمن یا جاهای دیگه پیدا کنید .
---
در مورد خرید از سایت چاره ، من هم بار ها و بارها از این سایت خرید کردم و همیشه هم راضی بودم.
محصولات با گارانتی و بدون دستکاری در اختیار مشتری قرار داده میشه .
این محصول رو هم سایت چاره با گارانتی سازگار ارقام ارائه میکنه و کارت گارانتی هم در جعبه وجود داره . با خیال راحت خرید رو انجام بدید.

iran79
26-06-2011, 19:23
ممنون از همه بخاطر پاسخ های سریعتون

بسیار سپاسگذارم

mahdi126
27-06-2011, 11:08
آقا چرا برق دستگاه که قطع میشه تنظیمات گرافیک میپره عین اول میشه دوستان کسی هست لطف کنه این مشکلو واسه WD ایمیل کنه.

M.AMIN-USA
27-06-2011, 12:52
آقا چرا برق دستگاه که قطع میشه تنظیمات گرافیک میپره عین اول میشه دوستان کسی هست لطف کنه این مشکلو واسه WD ایمیل کنه.

قبلا هم اعلام شده بود ، ولی ظاهرا براش کاری نکردن ، مثل اینکه خواستند این شکلی باشه ، زیاد هم اذیت نمی کنه ،
شما اگه برق رو کامل قطع نکنی تنظیمات حفظ میشه ،
خیلی از وسیله ها این شکلیه !
باطری موبایل رو هم اگه در بیاری بعد از چند لحضه ساعت و تاریخ اش بهم میریزه ( توی بعضی مدل ها )
تلویزیون خونه رو هم اگه از برق بکشی ساعت اش بهم میریزه !
باطری روی مادربرد کامپیوتر رو هم اگه بیرون بیارید باز هم تمام تنظیمات BIOS به حالت پیش فرض بر می گرده !
و ....

mahdi126
27-06-2011, 13:49
قبلا هم اعلام شده بود ، ولی ظاهرا براش کاری نکردن ، مثل اینکه خواستند این شکلی باشه ، زیاد هم اذیت نمی کنه ،
شما اگه برق رو کامل قطع نکنی تنظیمات حفظ میشه ،
خیلی از وسیله ها این شکلیه !
باطری موبایل رو هم اگه در بیاری بعد از چند لحضه ساعت و تاریخ اش بهم میریزه ( توی بعضی مدل ها )
تلویزیون خونه رو هم اگه از برق بکشی ساعت اش بهم میریزه !
باطری روی مادربرد کامپیوتر رو هم اگه بیرون بیارید باز هم تمام تنظیمات BIOS به حالت پیش فرض بر می گرده !
و ....

آخه توی فیرم ویرای قبلی اینطور نبود این آپدیت ها غیر از زبان فارسی انگار روز به روز بدتر میشه

یه لطف میکنی ایمیلشون رو واسم بزاری

---------- Post added at 10:19 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

یکی از مشکلای بزرگش اینه که کنترلش با سیستم ماهواره و کولرهای دوتیکه تداخل داره و اونا رو خاموش و روشن میکنه

M.AMIN-USA
27-06-2011, 15:58
آخه توی فیرم ویرای قبلی اینطور نبود این آپدیت ها غیر از زبان فارسی انگار روز به روز بدتر میشه

یه لطف میکنی ایمیلشون رو واسم بزاری

---------- Post added at 10:19 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

یکی از مشکلای بزرگش اینه که کنترلش با سیستم ماهواره و کولرهای دوتیکه تداخل داره و اونا رو خاموش و روشن میکنه

اره من هم با شما موافقم ، آپدیت ها همچین آپدیت آپدیت نیست ،
البته به نظر من فکر نکنم دیگه خیلی روی این مدل مانور بدن ، چون دستگاه جدید اش WD TV Live hub هم مدتی هست که اومده تو بازار ،
به هر حال شما میتونید از طریق لینک زیر با هاشون تماس داشته باشی ، هم به صورت Email و هم تماس تلفنی !

iran79
28-06-2011, 12:25
دورود به همه

می خواستم بدونم این دستگاه فرمت mp4 رو با کیفیت تصویر 1080p قبول میکنه؟ تا 720p با فرمت mp4 رو تو دفترچه نوشته قبول می کنه، می خواستم ببینم تا 1080p رو که سایت هایی مثل پخش می کنن، این دستگاه پخش می کنه؟ منظورم آنلاین نیستش! دانلود کنیم بعد با فلش وصل کنیم ببینیم!

ممنون می شم کسایی که دارن امتحان کنن و کسایی که اطلاع دارن ان سوال رو جواب بدن

آرزوی موفقیت برای همتون

بدرود

M.AMIN-USA
28-06-2011, 19:14
اگه منظورتون فایل های 1080p که روی Youtube هست رو ، بله پخش میکنه .
اگه فایل خواص دیگری رو مد نظرتون هست لینک اش رو بدید تا تست کنم

hamed-sos
28-06-2011, 19:24
اگه فایل خواص دیگری رو مد نظرتون هست لینک اش رو بدید تا تست کنم
مثلا فایلی با این پسوند که به من گفتن فیلمه

ashdis.ashdisc.اسم فیلم

iran79
30-06-2011, 17:28
دورود

کسی آپگرید WD LIVE HD TV نسخه 1.04.22 رو داره؟ یدونه از تو سایتش دانلود کردم، ولی اون برای دانگرید هستش. ممنون میشم اگه کسی اینجا داره واس من بذاره؟!

سپاس

بدرود

M.AMIN-USA
30-06-2011, 23:08
دورود

کسی آپگرید WD LIVE HD TV نسخه 1.04.22 رو داره؟ یدونه از تو سایتش دانلود کردم، ولی اون برای دانگرید هستش. ممنون میشم اگه کسی اینجا داره واس من بذاره؟!

سپاس

بدرود

فرقی نمی کنه شما می تونید از همون فایلی که دانلود کردید استفاده کنید

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

مثلا فایلی با این پسوند که به من گفتن فیلمه

ashdis.ashdisc.اسم فیلم

یک لینک دانلود از این فایل رو بدید ، من تست می کنم .

iran79
02-07-2011, 11:11
دورود

بچه ها اگه بخوایم این دستگاه رو به سینمای خانگی وصل کنیم چجوریه؟ من هنوز نگرفتم ولی می خواستم بدونم چون یدونه سینما خانگی انتخاب کردم و یدونه ورودی HDMI بیشتر نداره. حالا اگه سینمارو وصل کنم به تلوزیون، خروجی HDMI وسترن دیجیتال(همین پخش کننده رو) کجای سینما خانگی بزنم؟ من اصلا راجب اینجور چیزا اطلاعات ندارم. کمک کنید

سپاس

بدرود

M.AMIN-USA
02-07-2011, 13:14
دورود

بچه ها اگه بخوایم این دستگاه رو به سینمای خانگی وصل کنیم چجوریه؟ من هنوز نگرفتم ولی می خواستم بدونم چون یدونه سینما خانگی انتخاب کردم و یدونه ورودی HDMI بیشتر نداره. حالا اگه سینمارو وصل کنم به تلوزیون، خروجی HDMI وسترن دیجیتال(همین پخش کننده رو) کجای سینما خانگی بزنم؟ من اصلا راجب اینجور چیزا اطلاعات ندارم. کمک کنید

سپاس

بدرود

خوب هدف از وصل کردن به سینمای خانگی ، استفاده از صدای بینظیر اون هست !
شما در پشت دستگاه تون یک درگاه optical دارید برای انتقال صدا به هر دستگاهی که ورودی optical رو پشتیبانی کند .
با این وضع شما نیاز به ورودی HDMI ندارید برای وصل کردن به سینمای خانگی !
با انتخاب یک سینمای خانگی که از ورودی Optical پشتیبانی کند ، و تهیه کردن یک کابل Optical می توانید بدون هیچ نویزی، با بالاترین کیفیت صدا رو انتقال دهید

zareipur
02-07-2011, 16:09
با سلام
من به تازگی یک دستگاه وسترن تهیه کردم و به آخرین ورژن هم آپگرید گردم.وقتی دی وی دی رام اکسترنال بهش وصل میکنم اتفاقی نمیوفته روشن میشه دی وی دی رام ولی گزینه ای مبنی بر نمایش فیلم در دستگاه وسترن نمی آید
ممنون میشم راهنمایی کنید.

saegheh67
03-07-2011, 09:30
با سلام
من به تازگی یک دستگاه وسترن تهیه کردم و به آخرین ورژن هم آپگرید گردم.وقتی دی وی دی رام اکسترنال بهش وصل میکنم اتفاقی نمیوفته روشن میشه دی وی دی رام ولی گزینه ای مبنی بر نمایش فیلم در دستگاه وسترن نمی آید
ممنون میشم راهنمایی کنید.

فریمور اصلی از دی وی دی رام اکسترنال پشتیبانی نمیکنه

keshavarz01
03-07-2011, 19:01
من حدود یک سالی هست که یه وسترن لایو دارم . اخیرا وقتی فیلم از روی هارد یا فلش پلی می کنم بعد از حدود 15 - 10 دقیقه تصویر و صدا قطع میشه و بعد از چند ثانیه دوباره بر میگرده . وقتی هم که تصویر بر میگرده به اندازه همون زمان قطع شدن تصویر فیلم جلو رفته . این اتفاق کم کم بیشتر میشه و تقریبا دیدن فیلم غیر ممکن میشه . ایا کسی به این مشکل برخورد کرده ؟ به نظر دوستان علت این اتفاق چی می تونه باشه ؟

Mr Unknown
03-07-2011, 21:54
دوستان زیرنویس srt و sub فارسی رو میشه زمانشو عوض کرد تا هماهنگ بشه؟همچین قابلیتی داره؟
چه رنگی نشون میده؟رنگش تغییر میکنه؟فونتش چی؟
ممنون

zareipur
03-07-2011, 23:16
فریمور اصلی از دی وی دی رام اکسترنال پشتیبانی نمیکنه

با تشکر فراوان
مگه فرم ویر غیر رسمی و غیر اصلی هم داره این دستگاه که دی وی دی رام اکسترنال رو هم ساپورت کنه؟

mahdi126
04-07-2011, 06:29
دوستان زیرنویس srt و sub فارسی رو میشه زمانشو عوض کرد تا هماهنگ بشه؟همچین قابلیتی داره؟
چه رنگی نشون میده؟رنگش تغییر میکنه؟فونتش چی؟
ممنون

موقع پخش فیلم کلید چپ وقتی که زیرنویس عقب باشه و کلید راست وقتی که زیرنویس جلو باشه رو میزنی تا تنظیم بشه.

رنگش سفید و اندازه فونتش در تنظیمات تغیر میکنه - چاق و لاغر هم میشه.

---------- Post added at 02:59 AM ---------- Previous post was at 02:58 AM ----------

من حدود یک سالی هست که یه وسترن لایو دارم . اخیرا وقتی فیلم از روی هارد یا فلش پلی می کنم بعد از حدود 15 - 10 دقیقه تصویر و صدا قطع میشه و بعد از چند ثانیه دوباره بر میگرده . وقتی هم که تصویر بر میگرده به اندازه همون زمان قطع شدن تصویر فیلم جلو رفته . این اتفاق کم کم بیشتر میشه و تقریبا دیدن فیلم غیر ممکن میشه . ایا کسی به این مشکل برخورد کرده ؟ به نظر دوستان علت این اتفاق چی می تونه باشه ؟

فیرم ویر رو آپدیت کن شاید درست بشه

hadi-dindar
04-07-2011, 10:52
قیمت این بلیر الان تو بازار چنده؟
و نسبت به دیر بلیر ها چه تمکانات خوبی داره؟
من یه چیز خوب میخام

ashaebani2002
04-07-2011, 10:52
با سلام
من دوتا سوال داشتم
1) بیشترین bit rate قابل پخش در این دستگاه چقدر هستش؟

2) لطفا قیمت مدل حافظه دار این دستگاه (WD TV Live hub) را اعلام کنید؟
با تشکر

iran79
04-07-2011, 21:42
دورود

با سپاس از همه کاربران و مدیران سایت
برای خرید این دستگاه میشه بگید کجا بریم دنبالش؟ کسی میتونه آدرس مغازه بده؟ مثلا تو ولیعصر کدوم پاساژ بهتره یا آدم از خریدش میتونه مطمئن باشه؟
سپاس
بدرود

masoud71
04-07-2011, 21:45
قیمتش چنده؟؟؟
کسی اطلاعات بیشتری داره؟

iran79
04-07-2011, 23:36
سلام

دوستانی که این دستگاه رو دارن میشه بگید این دستگاه که فرمتMKVرو پخش میکنه زیرنویس SUBیا IDX رو با MKV نشون میده؟ آخه توی کامپیوتر فرمت MKV فقط زیرنویس هایSrt رو می خونه. می خواستم ببینم توی این دستگاه زیرنویس Sub یا Idx رو روی فرمت MKV نشون میده؟

payman_mk
05-07-2011, 07:37
در مورد وصل شدن به اینترنت بله وصل میشه و هم تو ایران هم کار می کنه البته من با اینترنت 2Mb/s این کار رو انجام دادم و با V**P-V و سرویس های youtube , Pandora , Live365 , Facebook به راحتی کار می کرد .
سلام
منظورتون از V**P-V چيه؟
اگر در پاسخ عمومی مشکلی هست ، خصوصی برايم بنويسيد .

heidary_sh
05-07-2011, 08:20
سلام

دوستانی که این دستگاه رو دارن میشه بگید این دستگاه که فرمتMKVرو پخش میکنه زیرنویس SUBیا IDX رو با MKV نشون میده؟ آخه توی کامپیوتر فرمت MKV فقط زیرنویس هایSrt رو می خونه. می خواستم ببینم توی این دستگاه زیرنویس Sub یا Idx رو روی فرمت MKV نشون میده؟

همه فرمتي با هر زيرنويسي را نشون ميدهد

stb2xxx
05-07-2011, 08:31
دورود

با سپاس از همه کاربران و مدیران سایت
برای خرید این دستگاه میشه بگید کجا بریم دنبالش؟ کسی میتونه آدرس مغازه بده؟ مثلا تو ولیعصر کدوم پاساژ بهتره یا آدم از خریدش میتونه مطمئن باشه؟
سپاس
بدرود

M.AMIN-USA
05-07-2011, 10:17
سلام
منظورتون از V**P-V چيه؟
اگر در پاسخ عمومی مشکلی هست ، خصوصی برايم بنويسيد .
منظور virtual Private Network هست ، یک نوع کانکشن هستش که معمول استفاده آن برای داشتن اینترنتی بدون محدودیت هست اش ( همان فی لتر شکــن خودمون )

iran79
05-07-2011, 10:59
سلام
دوستان ----- من با کابل HDMI به تلوزیون وصل شده.یعنی خوده ----- که گرفتم یدونه کابل HDMI داشت. می خواستم بدونم همین مناسبه برای این پخش کننده؟ یا کابل HDMI برای این پخش کننده باید نوع خاصی باشه که بتونه کیفیت خوبی رو به تلوزیون برسونه ؟ من اصلا نمی دونم که تفاوتی توی کابل های HDMI هست یا نه؟ اگه هست برای این پخش کننده چه نوع مارکی خوبه؟ در ضمن این ----- من تا HD 570p رو ساپورت می کنه(یعنی خروجی که به تلوزیون میده تا رزولیشن 570p هست)

AB
05-07-2011, 12:51
سلام
دوستان ----- من با کابل HDMI به تلوزیون وصل شده.یعنی خوده ----- که گرفتم یدونه کابل HDMI داشت. می خواستم بدونم همین مناسبه برای این پخش کننده؟ یا کابل HDMI برای این پخش کننده باید نوع خاصی باشه که بتونه کیفیت خوبی رو به تلوزیون برسونه ؟ من اصلا نمی دونم که تفاوتی توی کابل های HDMI هست یا نه؟ اگه هست برای این پخش کننده چه نوع مارکی خوبه؟ در ضمن این ----- من تا HD 570p رو ساپورت می کنه(یعنی خروجی که به تلوزیون میده تا رزولیشن 570p هست)

میتونی از همون کابل استفاده کنی ولی بهتره یکی دیگه بگیری و مجبور نشی هی کابل رو تعویض کنی.چون سیگنال دیجیتاله نوع کابل زیاد مهم نیست.کابل های 50 تومنی و 5 تومنی یه کارو انجام میدن.

ضمنا تنظیمات ریسیورت رو چک کن.ریسیورهای اچ دی کیفیت تصویرشون 1080i هست.

payman_mk
05-07-2011, 13:58
منظور virtual Private Network هست ، یک نوع کانکشن هستش که معمول استفاده آن برای داشتن اینترنتی بدون محدودیت هست اش ( همان فی لتر شکــن خودمون )
خوب اين رو خودم هم حدس ميزدم ولی اين که ميشه VPN نه اوني که شما نوشتين يعنی " V**P-V " ! شايد بخاطر رد گم کردن نوشتين ! بهر حال ممنون .
ضمنا" يک سوال : آيا با VPN ميشه اينترنت وايرلس محلی رو هم بدون محدوديت کرد ؟ اگه ميشه يه توضيح بدين چطوری ممنون ميشم .
گرچه WD HD Media Player وايرلس نداره ولی برای Goflex ميخوام .
با سپاس

M.AMIN-USA
05-07-2011, 17:19
خوب اين رو خودم هم حدس ميزدم ولی اين که ميشه VPN نه اوني که شما نوشتين يعنی " V**P-V " ! شايد بخاطر رد گم کردن نوشتين ! بهر حال ممنون .
ضمنا" يک سوال : آيا با VPN ميشه اينترنت وايرلس محلی رو هم بدون محدوديت کرد ؟ اگه ميشه يه توضيح بدين چطوری ممنون ميشم .
گرچه WD HD Media Player وايرلس نداره ولی برای Goflex ميخوام .
با سپاس

بله میشه این کار رو انجام داد ، روش ها هم بستگی به تجهیزات و امکانات و خود شما داره ،
میشه این کار رو درون خود دستگاه های روتر انجام داد ( البته باید پشتیبانی شود توسط دستگاه )
میشه از یک سیستم به عنوان سرور استفاده کرد و اینترنت رو شیر کرد . و ... ( نحوه انجام این کار رو می تونید در همین انجمن یا با یک جستجو پیدا کنید ، )
تا جایی که من اطلاع دارم Goflex Media Player هم از قابلیت وایرلس به صورت پیش فرض پشتیبانی نمی کنه ، و برای استفاده از این قابلیت باید Wifi USB adapter مخصوص خودش رو تهیه کنید ،
که دقیقا این مساله برای WD هم صدق میکنه و این دستگاه هم از Wifi پشتیبانی می کنه ، در صورتی که شما Adapter وایرلس اون رو تهیه کنید .

M.AMIN-USA
05-07-2011, 17:29
میتونی از همون کابل استفاده کنی ولی بهتره یکی دیگه بگیری و مجبور نشی هی کابل رو تعویض کنی.چون سیگنال دیجیتاله نوع کابل زیاد مهم نیست.کابل های 50 تومنی و 5 تومنی یه کارو انجام میدن.

ضمنا تنظیمات ریسیورت رو چک کن.ریسیورهای اچ دی کیفیت تصویرشون 1080i هست.

البته با نصف حرف شما موافقم ، ولی اونجایی که می فرمائید کابل های 5 تومانی با 50 تومانی یکی هستند ، باید بگم اینطور نیست ،
من با یک کابل معمولی یا همین 5 تومانی ها چک کردم ، وقتی تنظمیات تصویر روی 1080p نوع سیستم رنگ هم روی RGB High و نوع انتقال تصویر هم روی 12bit قرار دادم ، تصویر با مقداری فریز و بدون صدا و در بعضی فیلم های کم حجم تر با صدایی خیلی خیلی بد مواجه شدم ، اما وقتی کابل رو با کابل دیگه تعویض کردم این مشکل برطرف شد.
اما من بیش از 3-4 کابل ارزون قیمت رو تست کردم و همین مشکل روی همه ی اونها بود .
تا جایی که نیاز یه انتقال اطلاعات با حجم زیاد نباشه کابل های 5 تومانی با 100 تومانی هم هیچ فرقی نمی کند ، اما وقتی شما با اطلاعات بیشتر و حجم اطلاعات وسیع تری سر و کار دارید این تفاوت به وضوح دیده می شه !

( این مشکل وقتی که روی 8bit هست ، اصلا به چشم نمی خوره )

iran79
05-07-2011, 17:58
البته با نصف حرف شما موافقم ، ولی اونجایی که می فرمائید کابل های 5 تومانی با 50 تومانی یکی هستند ، باید بگم اینطور نیست ،
من با یک کابل معمولی یا همین 5 تومانی ها چک کردم ، وقتی تنظمیات تصویر روی 1080p نوع سیستم رنگ هم روی RGB High و نوع انتقال تصویر هم روی 12bit قرار دادم ، تصویر با مقداری فریز و بدون صدا و در بعضی فیلم های کم حجم تر با صدایی خیلی خیلی بد مواجه شدم ، اما وقتی کابل رو با کابل دیگه تعویض کردم این مشکل برطرف شد.
تا جایی که نیاز یه انتقال اطلاعات با حجم زیاد نباشه کابل های 5 تومانی با 100 تومانی هم هیچ فرقی نمی کند ، اما وقتی شما با اطلاعات بیشتر و حجم اطلاعات وسیع تری سر و کار دارید این تفاوت به وضوح دیده می شه !

سلام
تشکر از شما دوست عزیز
خوب به نظر شما چه کابلی خوبه؟ تو چه قیمتی؟ اگه بتونی مارک اون کابل رو هم بگی خیلی خوب میشه!(البته اگه کابل ها اسمی داشتن) یا اینکه کدم مارکها خوب نیستن. سایت چاره همه نوع مارک داره. شما خودت چه نوع کابلی اسفاده می کنی یا مارکش چیه؟ طولش واس من مهم نیست. 1.5 متر که حداقل اندازه این کابل هاست برای من کافیه

یک سوال دیگه:
اینکه می فرمایید "تا جاییکه نیاز به انتقال اطلاعات با حجم بالا نیاشه" منظورتون چی هست؟ من فیلم آواتار با حجم 11 گیگ دارم. یعنی موقع پخش این فیلم با کابلهای ارزون مشکل ایجاد میشه؟ همچنین اگه فایلی 2 گیگ باشه روی این هم مشکل هنوز هست؟ (من این دستگاه رو هنوز خریداری نکردم و آخرین اطلاعاتی که می خواستم بدونم راجب کابل بود)

AB
05-07-2011, 22:01

تا جایی که استاندارد باشن هیچ فرقی با هم ندارن.تو سایت هایی مثل avsforum خیلی راجع به این مورد بحث شده!!!

تنها تفاوت کابل ها اچ دی ام آی داشتن یا نداشتن ساپورت اترنت هست.

البته شما میگین اشکال از کابل بوده ولی به نظر من علتش استاندار نبودن کابله.
:11:

M.AMIN-USA
05-07-2011, 23:35
تا جایی که استاندارد باشن هیچ فرقی با هم ندارن.تو سایت هایی مثل avsforum خیلی راجع به این مورد بحث شده!!!

تنها تفاوت کابل ها اچ دی ام آی داشتن یا نداشتن ساپورت اترنت هست.

البته شما میگین اشکال از کابل بوده ولی به نظر من علتش استاندار نبودن کابله.
:11:
خوب دوست عزیز من هم موافقم با حرف شما ، استاندارد نبودن یک کالا هم مساوی هست با داشتن نقص ، :)

البته در مورد کابل های HDMI بحث زیاد شده و حتی در همین انجمن هم تاپیک هایی هست ، که اطلاعات خوبی رو می شه ازشون بدست آورد . ( بله یکی از مهمترین ها همین پشتیبانی از Ethernet هست ، )

M.AMIN-USA
06-07-2011, 00:09
سلام
تشکر از شما دوست عزیز
خوب به نظر شما چه کابلی خوبه؟ تو چه قیمتی؟ اگه بتونی مارک اون کابل رو هم بگی خیلی خوب میشه!(البته اگه کابل ها اسمی داشتن) یا اینکه کدم مارکها خوب نیستن. سایت چاره همه نوع مارک داره. شما خودت چه نوع کابلی اسفاده می کنی یا مارکش چیه؟ طولش واس من مهم نیست. 1.5 متر که حداقل اندازه این کابل هاست برای من کافیه

یک سوال دیگه:
اینکه می فرمایید "تا جاییکه نیاز به انتقال اطلاعات با حجم بالا نیاشه" منظورتون چی هست؟ من فیلم آواتار با حجم 11 گیگ دارم. یعنی موقع پخش این فیلم با کابلهای ارزون مشکل ایجاد میشه؟ همچنین اگه فایلی 2 گیگ باشه روی این هم مشکل هنوز هست؟ (من این دستگاه رو هنوز خریداری نکردم و آخرین اطلاعاتی که می خواستم بدونم راجب کابل بود)

در مورد خرید کابل ، بستگی به بودجه شما داره ، اما همین کابل های 10-15 هزار تومانی هم شما می تونید کیفیت خوبی رو داشته باشید ، البته ممکنه روی حالت 12bit به مشکل بر بخورید ، که اگه اون رو روی 8bit تنظیم کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد .
من توصیه نمی کنم از کابل های غیر استاندارد و تقلبی استفاده کنید ، کابل هایی در بازار موجوده که اصلا هیچ نام و نشانی روی آن وجود نداره ، حدالامکان از خریدن این نوع کابل ها اجتناب کنید .
من خودم اکثرا از کابل های شرکت monster استفاده می کنم ، ( البته نه روی این دستگاه )
برای این دستگاه ، کابلی که در حال حاضر استفاده می کنم محصول شرکت SONY هست مدل DLC ، مدل های ارزان قیمت هم تست کردم و روی حالت 8bit خوب عمل می کنند .

در مورد سوال دوم من کلی گفتم ، منظور از انتقال اطلاعات با حجم های بالا صرفا حجم فایل شما نبود بلکه سرعت اتقال بود ، مثلا من کابل Monster M2000 رو دارم و برای انتقال فیلم هایی با کیفیت 4K استفاده می کنم ، این کابل قابلیت انتقال تا سرعت 21 Gbps رو داره ، همچنین می تونه همزمان دو تصویر با کیفیت 1080p رو ارسال کنه .ولی این امکان رو با کابل های معمولی برام میسر نیست .
البته شما به همچین چیزی نیازی نداری و دستگاه WD هم بیشتر از 1080p رو واسه شما نمی تونه ارسال کنه ، پس همون کابل های معمولی هم جوابگوی نیاز شما هستند ،
مطمئنا شما فیلم AVATAR با حجم 11 GB رو با همین کابل های معمولی هم می توانید بدون هیچ مشکلی ببینید .
یادمون باشه این یک دستگاه معمولی هست برای مصارف خانگی و بر آورده کردن نیازهایی کابران خانگی ، پس با لوازم معمولی هم راحت جواب میده و کارایی لازم رو داره .
شما هم توی این رنچ قیمت دستگاهی از این بهتر پیدا نمی کنی ، با خیال راحت خرید کنید مطمئنا شما رو ناامید نخواهد کرد به عنوان یک کاربر خانگی

payman_mk
06-07-2011, 12:02
میشه این کار رو درون خود دستگاه های روتر انجام داد ( البته باید پشتیبانی شود توسط دستگاه )

منظورتون از درون روتر چيه ؟ يعنی روتر رو باز کنيم توش يه تغييراتی در سخت افزار بديم ؟

تا جایی که من اطلاع دارم Goflex Media Player هم از قابلیت وایرلس به صورت پیش فرض پشتیبانی نمی کنه ، و برای استفاده از این قابلیت باید Wifi USB adapter مخصوص خودش رو تهیه کنید ،
که دقیقا این مساله برای WD هم صدق میکنه و این دستگاه هم از Wifi پشتیبانی می کنه ، در صورتی که شما Adapter وایرلس اون رو تهیه کنید .

ميشه يه لينک معتبر مبنی بر پشتيبانی WD از WiFi بدين؟
در حاليکه من همين الان دارم از قابليت وای فای Goflex استفاده ميکنم
يعنی هم اينترنت وايرلس روی TV دارم و هم ويدئو های روی کامپيوترم رو در TV بصورت HD ميبينم .
و فعلا" مشکلم محدوديت اينترنته که مثلا" يوتيوب رو نميتونم ببينم
که اگه شما بتونين (غير از شير کردن اينترنت کامپيوتر) کمکم کنيد ممنون ميشم .

M.AMIN-USA
06-07-2011, 16:19
منظورتون از درون روتر چيه ؟ يعنی روتر رو باز کنيم توش يه تغييراتی در سخت افزار بديم ؟

ميشه يه لينک معتبر مبنی بر پشتيبانی WD از WiFi بدين؟
در حاليکه من همين الان دارم از قابليت وای فای Goflex استفاده ميکنم
يعنی هم اينترنت وايرلس روی TV دارم و هم ويدئو های روی کامپيوترم رو در TV بصورت HD ميبينم .
و فعلا" مشکلم محدوديت اينترنته که مثلا" يوتيوب رو نميتونم ببينم
که اگه شما بتونين (غير از شير کردن اينترنت کامپيوتر) کمکم کنيد ممنون ميشم .

بعضی از روتر ها قابلیت تعریف کردن کانکشن های PPTP , L2TP رو دارند و شما می تونید اونجا از یک ارتباط VPN بهره گیرید. ( که البته با مشکلاتی هم همراه هستش ، پشتیبانی نشدن توسط سرویس دهنده شما و ... )

اما بخش دوم سوال شما
دوست عزیز من نگفتم که نمیشه روی Goflex wifi راه اندازی کرد ، بلکه گفتم این قابلیت به صورت پیش فرض و داخلی در این دستگاه گنجانده نشده و شما باید USB wifi رو به اون وصل کنید .
در این لینک می توانید ببینید که WD هم قابلیت وصل شدن به شبکه Wifi رو دارد و لیست دستگاههای پشتیبانی شده رو هم می بینید .

همچنین در این لینک هم شما می توانید از پشتیبانی این قابلیت توسط WD اطمینان حاصل کنید

خوب بسیار مایلم که در این راه به شما کمک کنم . اما باید قبلش یه سری اطلاعات در مورد شبکه خودتون بهم بدید .
دریافت اینترنت از چه طریقی صورت میگیره ، آیا از یک مودم ADSL wirless استفاده می کنید . ؟ نوع و مارک مودم رو هم بفرمائید.

ارتباط دستگاه Goflex شما با شبکه کامپیوتریتون به چه نحوی هست ؟

iran79
07-07-2011, 14:09
تشکز از همه شما

iran79
07-07-2011, 18:54
دورود
کسی میدونه چرا وقتی که محافظ برق رو خاموش می کنی بعد روشن می کنی(یعنی برق قطع و وصل میشه) این پخشکننده خودکار روشن میشه؟ نمیشه کاری کرد که خاموش بمونه؟ یکی هم اینکه چرا هارد اکسترنال 1 ترا رو هربار وصل می کنیم می خواد دوباره از نو فایلهارو جستجو بکنه؟

سپاس

M.AMIN-USA
11-07-2011, 13:44
دورود
کسی میدونه چرا وقتی که محافظ برق رو خاموش می کنی بعد روشن می کنی(یعنی برق قطع و وصل میشه) این پخشکننده خودکار روشن میشه؟ نمیشه کاری کرد که خاموش بمونه؟ یکی هم اینکه چرا هارد اکسترنال 1 ترا رو هربار وصل می کنیم می خواد دوباره از نو فایلهارو جستجو بکنه؟

سپاس

در مورد روشن شدن دستگاه به محض اینکه به برق متصل میشه ، بار ها و بارها گفته شده و بعضی از دوستان هم راه حل هایی براش پیشنهاد دادند مثل قرار دادن یک کلید در مسیر کابل برق ! اما هیچ گونه راه حلی برای این مساله از طرف شرکت سازنده معرفی نشده .
موقعی که شما هارد یا هر وسیله دیگر رو به دستگاه وصل میکنید خوب طبیعتا باید عملیات جستجو انجام شود تا هم اینکه نوع فایل های روی آن شناسایی شود و هم اینکه دسته بندی های مربوطه و اطلاعاتی مربوط به نوع هارد و ظرفیت آن شناسایی و خوانده شود ، و این عمل طبیعی است .
این عمل در اکثر دستگاههای الکترونیکی که با حافظه ها سر و کار دارند صدق میکنه ،
به طور مثال شما اگه گوشی اندرویدی خودتون رو در نظر بگیرید : زمانی که مموری کارت اون رو بیرون می آورید و دوباره جا میزنید دستگاه شروع می کند به اسکن کردن مموری کارت ،

mahdi126
13-07-2011, 07:38
سلام دوستان کسی در مورد این وسیله wd livewire اینترنت پرسرعت از طریق برق اطلاعاتی داره توی ایران کاربرد داره؟

AB
13-07-2011, 08:19

میشه بی زحمت یه سمپل ۱۲ بیتی بزارین.

setaya66
16-07-2011, 13:27
سلام
یه سوال در مورد پخش بلوری با مدیا پلیر داشتم
من هر موقع بلوری رو پخش میکنم اول منوی اون رو میذاره ولی بعد از پلی کردن کردن صفحه سیاه میشه وهیچی
پخش نمیشه وبعد از مدتی به منوی پلیر بر میگرده. بلوریها رو با تورنت دانلود میکنم حدود 20 تا 30 گیگ. کامپیوتر میتونه نمایش
بده .کسی اگه میدونه لطف کنه جواب بده . وسترن لایو دارم با ورژن 1.4

lurenzo
17-07-2011, 12:37
دوستان چند سوال در مورد دستگاه WD HD Live دارم:
1. الان این دستگاه بدون هیچ حرف و حدیث و دردسری زیرنویس های فارسی با فرمت SRT رو پخش میکنه؟
2. این فیلم های سه بعدی ریپ شده با فرمت MKV که توی اینترنت برای دانلود هست رو میتونه پخش کنه؟
3. در پخش فیلم های فول اچ دی که درون هارد اکسترنال USB2 هستند مشکلی نداره و روون پخش میکنه؟
4. فیلم های بلوری با فرمت ISO رو میتونه پخش کنه؟

ghahremanimehdi
17-07-2011, 14:01
دوستان چند سوال در مورد دستگاه WD HD Live دارم:
1. الان این دستگاه بدون هیچ حرف و حدیث و دردسری زیرنویس های فارسی با فرمت SRT رو پخش میکنه؟
2. این فیلم های سه بعدی ریپ شده با فرمت MKV که توی اینترنت برای دانلود هست رو میتونه پخش کنه؟
3. در پخش فیلم های فول اچ دی که درون هارد اکسترنال USB2 هستند مشکلی نداره و روون پخش میکنه؟
4. فیلم های بلوری با فرمت ISO رو میتونه پخش کنه؟

سلام
1-بله البته با آپدیت آخرین ورژن فیرمویر
2-سه بعدی منظورت آناگلیفه هست یا اکتیو ؟ اگر منظورت آناگلیف هست بله ولی اکتیو رو فکر نکنم .
3-نه هیچ مشکلی نداره.
4-! بلوری رو تست نکردم ولی با ISO که مشکلی نداره.
البته این دستگاه یه خورده قدیمی شده من خودم این دستگاه رو یکسال پیش خریدم ولی اگر الان میخواستم مدیا پلیر بخرم به دنبال مدلهای جدیدترش میرفتم. مثلا به نظرم حتما مدلی رو بخر که پورت SATA2 جهت نصب هارد 3.5 اینچی اینترنال داشته باشه. یا ورژن HDMI 1.4 باشه و ...

vahidsport
17-07-2011, 15:26
البته این دستگاه یه خورده قدیمی شده من خودم این دستگاه رو یکسال پیش خریدم ولی اگر الان میخواستم مدیا پلیر بخرم به دنبال مدلهای جدیدترش میرفتم. مثلا به نظرم حتما مدلی رو بخر که پورت SATA2 جهت نصب هارد 3.5 اینچی اینترنال داشته باشه. یا ورژن HDMI 1.4 باشه و ...

کدوم دستگاه هست که این مشخصات رو داشته باشه

مدل جدید این HD WD که به اسم WD HD Live Plus هست این مشخصات رو داره؟

آقا خروجی اپتیکال داره؟ که بتوم صدای 5.1 رو به سینما خانگی یا ضبط بدم

setaya66
17-07-2011, 16:40
سلام
یه سوال در مورد پخش بلوری با مدیا پلیر داشتم
من هر موقع بلوری رو پخش میکنم اول منوی اون رو میذاره ولی بعد از پلی کردن کردن صفحه سیاه میشه وهیچی
پخش نمیشه وبعد از مدتی به منوی پلیر بر میگرده. بلوریها رو با تورنت دانلود میکنم حدود 20 تا 30 گیگ. کامپیوتر میتونه نمایش
بده .کسی اگه میدونه لطف کنه جواب بده . وسترن لایو دارم با ورژن 1.4

ghahremanimehdi
17-07-2011, 17:29
کدوم دستگاه هست که این مشخصات رو داشته باشه

مدل جدید این HD WD که به اسم WD HD Live Plus هست این مشخصات رو داره؟

آقا خروجی اپتیکال داره؟ که بتوم صدای 5.1 رو به سینما خانگی یا ضبط بدم

خروجی اپتیکال که همشون دارن.
برای HDMI 1.4 تا اونجا که اطلاع دارمWD TV Live Hub ساپورت میکنه و 1 ترا هم هارد داخلی داره . به نظر من تنها دستگاهیه که الان ارزش خریدن داره .نمیدونم الان تو بازار هست یا نه .

ghahremanimehdi
17-07-2011, 17:37
WD TV Live Hub

WOLF PACK
17-07-2011, 17:42
دوستان الان این wd live hub تو بازار هست؟

دوستان این مدیا پلیر ها image دیسک هارو هم اجرا میکنن؟؟
مثلا اگه با برنامه alcohol ایمیج بگیرم این دستگاه ها پخش میکنن؟

iran79
18-07-2011, 17:39
دوستان الان این wd live hub تو بازار هست؟

دوستان این مدیا پلیر ها image دیسک هارو هم اجرا میکنن؟؟
مثلا اگه با برنامه alcohol ایمیج بگیرم این دستگاه ها پخش میکنن؟

سلام دوست عزیز
آره. هرجا بری هستش. توی ولیعصر دارن.فکرکنم قیمت مدل 1 ترابایت 190 تومان بود. من نخریدم. به چند دلیل: 1 اینکه ترسیدم که نتونه زیرنویس های فارسی رو بخونه.(البته این موضوع اصلا مسئله مهمی نبود، شایدم ساپورت بکنه) 2 اینکه توش یه هارد داره که خیلی باید مواظب باشی که به دستگاه ضربه نخوره تا اطلاعاتت از بین نره. اگه توش ویروس بیفته دیگه هیچ کاری نمیتونی بکنی(مخصوصا اگه ویروس کرم باشه،چون متوجه نمیشی) 3 اینکه نمی تونی از فایلات نسخه پشتیبان بگیری.
بنظر من خوبه ولی خیلی خطری هستش.

WAR123
19-07-2011, 09:50
سلام
زيرنويسهاي فارسي با فرمت sub/idx در كنار فرمت avi صحيح نشان داده مي شود. وفقط بايد srt را به sub تبديل نمود تا مشكل حل شود؟نرم افزار اين تبديل چيست؟

دوست عزیز یعنی میتونه زیرنویس SRT یا Sub/idx فارسی رو نشون بده با چه کیفیت هایی

WAR123
19-07-2011, 09:59
سلام
1-بله البته با آپدیت آخرین ورژن فیرمویر
2-سه بعدی منظورت آناگلیفه هست یا اکتیو ؟ اگر منظورت آناگلیف هست بله ولی اکتیو رو فکر نکنم .
3-نه هیچ مشکلی نداره.
4-! بلوری رو تست نکردم ولی با ISO که مشکلی نداره.

مرسی فقط یک سوال داشتم این آپدیت باید از کجا بگیرم چون میخوام بخرم فقطم برای Mkv وزیرنویس فاریسیش

اگه کمک کنی متشکر میشم

ghahremanimehdi
19-07-2011, 19:09
مرسی فقط یک سوال داشتم این آپدیت باید از کجا بگیرم چون میخوام بخرم فقطم برای Mkv وزیرنویس فاریسیش

اگه کمک کنی متشکر میشم

لینک دانلود آخرین ورژن فیرمویر توی چند صفحه قبل در همین تاپیک هست . تو سایت خود WD هم میتونید جستجو کنید.

WAR123
19-07-2011, 19:11

اگه کمک کنی متشکر میشم

کسی جواب نمیده:18:

armin100
20-07-2011, 14:53

ببخشید دوست عزیز چند تا سئوال داشتم:

1- این HDMI 1.4 به چه کاری میاد؟

2- آیا هاردهای USB 3 توسط این دستگاه شناسایی میشه یا نه؟

3- با توجه به اینکه من میخوام از هارد اکسترنال استفاده کنم و مشکلی از این بابت که دستگاه از هاردهای اینترنال پشتیبانی نمیکنه ندارم ، آیا باز هم این دستگاه رو در شرایط فعلی و با توجه به سایر دستگاه ها در برندهای دیگه مناسب نمیدونید؟ به جز این دو موردی که فرمودید، آیا نقص دیگه ای هم در دستگاه ملاحظه میکنید؟ (البته جدا از Firmware هایی که یکی در میون ظاهرا مشکل دارن!)

سپاس :11:

hormozan m
20-07-2011, 23:44
سلام . دوستان ! این تو ایران پیدا میشه ؟ قیمتش؟

چه برتری هایی نسبت به نسل قبل داره ؟

مرسی

hamed-sos
22-07-2011, 12:07
190 تومن
فقط یه هارد یک ترا روشه..همین

hormozan m
22-07-2011, 17:30
190 تومن
فقط یه هارد یک ترا روشه..همین

سلام . مطمئنی !!! آخه قیمتش خارج از ایران 199.99$ هست ! شاید شما elements رو میگی!؟!؟:20:

E.E58
23-07-2011, 22:08
سلام
دوستان این دستگاه وسترن دیجیتال از دی وی دی درایو اکسترنال پشتیبانی میکنه ؟

AB
23-07-2011, 22:52
سلام
دوستان این دستگاه وسترن دیجیتال از دی وی دی درایو اکسترنال پشتیبانی میکنه ؟

خیر.ولی با بعضی فرم ویرهای دستکاری شده تعداد محدودی درایو رو میشناسه.بهترین راه ایمیج گرفتن از دیسک هست.

Mohammad_es66
24-07-2011, 14:09
سلام
دوستان من دستگاهم wd live هستش امروز اپدیتش کردم به 1.05.4 ولی هنوز زیرنویس srt فارسیش مشکل داره باید چیکار کنم فارسیش جواب بده تبدیلش به idx رو بلدم ولی میخوام همین srt جواب بده

mahdi126
24-07-2011, 14:35
سلام
دوستان من دستگاهم wd live هستش امروز اپدیتش کردم به 1.05.4 ولی هنوز زیرنویس srt فارسیش مشکل داره باید چیکار کنم فارسیش جواب بده تبدیلش به idx رو بلدم ولی میخوام همین srt جواب بده

انکودینگ رو بزار رو عربی

WAR123
28-07-2011, 09:29
دوستان من ابدیتی که زیرنویس فارسی بگره پیدا نکردم لطفا لینکش یا شماره صفحه ای که گذاشتید
بذارید

heidary_sh
30-07-2011, 14:49
سلام
اين مودمهاي بيسيم كه رويش يك مبدل usb به شبكه هست اگر اين مبدل را روي لپ تاپ بزنيم با wd شبكه مي شود كه از رو youtube ويديو ديد ضمنا vpn جچوري برايش تعريف كنيم.

M.AMIN-USA
30-07-2011, 19:05
سلام
اين مودمهاي بيسيم كه رويش يك مبدل usb به شبكه هست اگر اين مبدل را روي لپ تاپ بزنيم با wd شبكه مي شود كه از رو youtube ويديو ديد ضمنا vpn جچوري برايش تعريف كنيم.

برای تهیه wifi adapter برای WD باید از مدل ها یی که شرکت سازنده توصیه کرده و با دستگاه شما سازگاری دارند استفاده کنید .

اما نحوه به اشتراک گذاشتن کانکشن VPN روی اینترنت Wifi ،
روش های مختلفی وجود دارد که ساده ترین آن ساختن یک کانکشن VPN در ویندوز و SHare کردن ان روی اینترنت Wifi هستش.
من یک آموزش رو آماده کردم برای انجام این کار، این فایل رو هم می توانید از لینک زیر دریافت کنید

omid soltani
01-08-2011, 05:01
دوستان من ابدیتی که زیرنویس فارسی بگره پیدا نکردم لطفا لینکش یا شماره صفحه ای که گذاشتید
بذارید

با سلام:
آگه western digital live داری پس خوب گوش کن
اول زیرنویس srt رو با notpad باز کن بعد با پسوند UTF-8 بگیر زیرنویس رو save کن حالا نام فیلم و زیرنویس رو یکی کن ,حالا فیلم رو بریز روی فلش و امتحان کن اگه زیرنویس رو کامل و به صورت چسبیده (عین فیلم زیرنویس داری که روی کامپیوتر میبینی) نشون داد دیگه حله و نیازی به آپدیت جدید هم نداری,در غیر اینصورت برو خطه بعدی

این شماره آپدیت رو که در زیر لینکشو میزارم دانلود کنید چون هم زیرنویس فارسی رو راحت پشتیبانی میکند و هم هیچ گونه باگی ندارد( آپدیتی که جدیدتر آمده دارای باگ است),روش آبدیت هم به این صورت است که بعد از دانلود فایل ها باید آنها رو از حالت فشرده خارج کنید یا به اصطلاح Extract کنید . فایل ها رو درون فلش می ریزید ( توجه کنید درون پوشه نباید باشد )
فلش رو به دستگاه وصل می کنید
دستگاه رو روشن می کنید
بعد از بالا آمدن دستگاه دکمه Home رو می زنید و بعد وارد منو Setting می شوید .
گزینه New Firmware Found رو انتخاب می کنید
از شما سوال پرسیده می شود که میخواهید آپدیت رو انجام دهید یا خیر تایید می کنید .
از اینجا به بعد دیگه هیچ کاری رو انجام ندهید دستگاه یک بار Reboot می شود و بعد از بالا آمدن به صورت اتوماتیک شروع به آپدیت می کند . بعد از اینکه عملیات آپدیت کاملا انجام شد . شما می توانید از دستگاه استفاده کنید .

** توجه **

توجه کنید در هنگام انجام عملیات آپدیت از جدا کردن دستگاه از برق یا جدا کردن فلش جدا خودداری کنید

لینک دانلود

omid soltani
01-08-2011, 05:18
سلام

با سلام:
این یه کار رو ه انجام بده انشا الله درت میشه اول زیرنویس srt رو با notpad باز کن بعد با پسوند UTF-8 زیرنویس رو save کن حالا نام فیلم و زیرنویس رو یکی کن ,حالا فیلم رو بریز روی فلش و امتحان کن اگه زیرنویس رو کامل و به صورت چسبیده (عین فیلم زیرنویس داری که روی کامپیوتر میبینی) نشون داد اگه نه مثل پست قبلی عمل کن چون من همین کار رو کردم و جواب داد زیرنویس رو عالی پخش میکند.

farshid14
06-08-2011, 14:20
دستگاه من بعضی از زیرنویسهای فارسی که به صورت sub / idx هستند رو درست نشون نمیده . مثلا 4 ، 5 خط نشون نمیده و بعد یک خط نشون میده . میدونید اشکال از کجاست و زیرنویس رو باید چطور تغییر بدم که درست بشه ؟
با تشکر .

hnme_bnd
06-08-2011, 23:11
سلام دوستان! این پلیر وایرلس داره؟ و میشه با کامپیوتر ویدیو استریم کرد؟

saegheh67
07-08-2011, 07:29
سلام دوستان! این پلیر وایرلس داره؟ و میشه با کامپیوتر ویدیو استریم کرد؟

خودش بصورت اینترنال نداره ولی بعضی از کارتهای وایرلس یو اس بی را ساپورت میکنه که میشه براحتی باهاش ویدئو استریم کرد

farshid14
09-08-2011, 16:22
دستگاه من بعضی از زیرنویسهای فارسی که به صورت sub / idx هستند رو درست نشون نمیده . مثلا 4 ، 5 خط نشون نمیده و بعد یک خط نشون میده . میدونید اشکال از کجاست و زیرنویس رو باید چطور تغییر بدم که درست بشه ؟
با تشکر .
کسی نمیدونه ؟ :23:

payamovie
09-08-2011, 22:24
ورژن 1.06.15

saegheh67
09-08-2011, 23:29
ورژن 1.06.15

What's in this update? Release 1.06.15 (8/9/2011)

Supports Czech, Dutch, Swedish, Norwegian, and Hungarian languages in the user interface.
Resolved Media Library issue where playing an ISO and DVD (.VOB) is not added in recent list.
Resolved video quick menu not showing selection correctly.
Resolved black screen when playing dat or ts video file.(mpeg format)
Resolved PlayTo issue where menu icons in video option do not move when navigating during playback.
Resolved poor menu performance due to background task running.
Resolved audio Track display always shows as file name.

NaughtyCat
10-08-2011, 11:34
منم آپدیت کردم. اون مشکلی که تو آپدیت قبلی پیش اومده بود و نوشته های توی منوی options رو درست نشون نمیداد الان درست شده...

اما یه چیز دیگه خیلی منتظرش بودم این مشکل فیلم ها با صدای AAC 5.1 کاناله بود، الان توی Audio output میشه انتخاب کرد که آمپ کدوم فرمت های صدا رو ساپورت میکنه، الان اگه صدای فیلم AAC باشه و Receiver تون ساپورت نکنه AAC چندکاناله رو، اتوماتیک خود دستگاه Stereo ش میکنه. قبلا باید خودمون دستی این کارو میکردیم وگرنه ویدئو اصلا صدا نداشت.

یه منوی Games هم اضافه شده! :دی

واقعا دست Western Digital درد نکنه، خیلی خوب ساپورت میکنه این WDTV رو.

eyeswideshut
11-08-2011, 13:00
سلام
این ورژن 1.06.15 زیرنویس فارسی رو ساپرت میکنه ؟
کلا مشکلی نداره ؟

M.AMIN-USA
11-08-2011, 15:30
سلام
این ورژن 1.06.15 زیرنویس فارسی رو ساپرت میکنه ؟
کلا مشکلی نداره ؟

بله
تا حالا که من با مشکل خاصی رو به رو نبودم با این ورژن ، ولی ورژن قبلی یک سری باگ داشت در قسمت Flickr که امیدوارم در این ورژن بر طرف شده باشه .

mahdi126
11-08-2011, 16:29
سلام برای انتقال صدا به سینمای خانگی از کابل نوری استفاده میکنم در گزینه Audio output کدوم گزینه رو باید بزنم 4 تا گزینه داره اگه 4 تا رو تیک بزنم تمام ویدئوها و شوها بیصدا میشن ولی وقتی هیچکدوم تیک نخوردن صدا دارن این به چه صورته کسی میتونه واسم توضیح بده؟؟؟؟

NaughtyCat
11-08-2011, 17:26
سلام برای انتقال صدا به سینمای خانگی از کابل نوری استفاده میکنم در گزینه Audio output کدوم گزینه رو باید بزنم 4 تا گزینه داره اگه 4 تا رو تیک بزنم تمام ویدئوها و شوها بیصدا میشن ولی وقتی هیچکدوم تیک نخوردن صدا دارن این به چه صورته کسی میتونه واسم توضیح بده؟؟؟؟

سلام. دستگاه شما هم احتمالا مثل اکثر سینماهای خونگی Dolby Digital و DTS رو ساپورت میکنه. پس فقط باید همون دوتا رو تیک بزنید.

وقتی که مثلا Dolby Digital رو تیک میزنید، اگه فیلمی رو پخش میکنید که ترک دالبی دیجیتال داشته باشه، WDTV صدا رو میده به سینما خانگی که پردازش کنه. در این حالت باید صدای 5.1 داشته باشین. اما مثلا دستگاه شما AAC رو decode نمیکنه، اگه AAC رو تیک بزنید دستگاه صدا رو میفرسته به سینما برای decode شدن، ولی چون سینما خانگی تون ساپورتش نمیکنه صدا ندارید.

پس فقط همون دالبی دیجیتال و DTS رو تیک بزنید. اگر هم ویدئویی دارید که AAC چندکاناله هست، الان باید صدای stereo داشته باشید.

Dark Sector
11-08-2011, 21:20
سلام

این دستگاه از چه فونتی برای نمایش زیرنویس های فارسی استفاده میکنه؟

بنظرتون الان این دستگاه ارزش خرید داره یا خیر ؟

ممنون.

farshid14
12-08-2011, 07:04
با تشکر .
دستگاه رو آپدیت هم کردم ولی مشکل هنوز هست ! به نظرتون باید ببرم گارانتی ؟ دیروز یک سریال میدیدم دو قسمتش زیرنویسش بدون هیچ مشکلی پخش شد ولی بقیه قسمتها یه خط نشون میداد سه خط نشون نمیداد !! مجبور شدم زیرنویسها رو هارد ساب کنم تا بشه دید .
کمک لطفا .

eyeswideshut
12-08-2011, 12:52
در صورت اشکال داشتن آپدیت میشه دستگاه رو دانگرید یا ریست فکتوری کرد ؟

games
12-08-2011, 17:55
دستگاه رو آپدیت هم کردم ولی مشکل هنوز هست ! به نظرتون باید ببرم گارانتی ؟ دیروز یک سریال میدیدم دو قسمتش زیرنویسش بدون هیچ مشکلی پخش شد ولی بقیه قسمتها یه خط نشون میداد سه خط نشون نمیداد !! مجبور شدم زیرنویسها رو هارد ساب کنم تا بشه دید .
کمک لطفا .

منم همین مشکل رو دارم.حدود یک سال و نیمه که دستگام رو هم خریدم و تو تمام اپدیت ها این مشکل بود و برطرف نشده.اصلا کسی هست بدونه که این مشکل برای چی پیش میاد ؟؟

babi666
12-08-2011, 22:15
سلام به همه دوستان عزیز , از دوستانی که ورژن 1.06.15 رو دستگاه نصب کردن خواهش میکنم اطلاعات دقیقی راجع به اون بدن و این آپشن game که به wd اضافه میشه چه کاربردی داره ... و همچنین بگین آیا وقتی دستگاه رو خاموش میکنیم ,هنوز مشکل save
نشدن settingرو داریم یانه ؟ ... با تشکر از همه دوستان

Dark Sector
13-08-2011, 21:37
سلام

ممنون.

hamed-sos
13-08-2011, 22:06
سلام به همه دوستان عزیز , از دوستانی که ورژن 1.06.15 رو دستگاه نصب کردن خواهش میکنم اطلاعات دقیقی راجع به اون بدن و این آپشن game که به wd اضافه میشه چه کاربردی داره ... و همچنین بگین آیا وقتی دستگاه رو خاموش میکنیم ,هنوز مشکل save

منوی فارسی که تعطیله..هیچ...اگر اسم فولدرها هم به فارسی باشه....برعکس مینویسه!!!

farshid14
14-08-2011, 11:40
زیرنویس 1 رو درست نشون میده و زیرنویس 4 رو درست نشون نمیده . به نظرتون این دو تا زیرنویس چیشون فرق میکنه ؟

1 :

4 :

babi666
14-08-2011, 21:19

babi666
14-08-2011, 21:26
سلام مجدد . من یه دیسک بلوری روی هارد با فرمت nrg ایمج گرفتم ولی wd اونو نشون نداد .لطفا راهنمایی کنین .راستی اگه ایمیج iso بود نشونش میداد... لازمه بگم دیسک بلوری 3D بود

aha0001
15-08-2011, 23:44
سلام
با آپدیت جدید ، دستگاه از کدک های ANSI , UNICODE , UTF-8 برای زیرنویس فارسی با پسوند SRT پشتی بانی می کنه.
فقط دوتا نکته وجود داره
1-کدک دستگاه رو روی arabi بزاری
2-اندازه زسرنویس رو در دستگاه بزرگتر از 52 نزاری چون اگه مثلا 56 یا بالاتر بزاری زیرنویس رو نشون نمی ده.
قدیم دستگاه فقط از ANSI پشتیبانی می کرد اما حالا از هر سه کدک پشتیبانی می کنه و مشکل پ ژ گ رو دیگه نداره.
اون عزیزایی هم که در زیرنویس های SUB-IDX مشکل دارن با ید به دونن که فعلا این مشکل رفع نشده.مشکل هم به خاطر این هست که مثلا خط اول زیرنویس زمانش تا ثانیه 18.755 تموم می شه و خط بعدی زمانش از 18.755 یعنی دقیقا از زمان زیرنویس قبلی تا زه شروع می شه.توی کامپیوتر به راحتی این زیرنویس قابل پخش هست ولی در این دستگاه خطه بعدی پخش نمی شه.بعضی از زیرنویس های SRT هم این طوری هستند که در دستگه به راحتی پخش می شن ولی اگه همین طوری به SUB-IDX تیدیلشون کنین این مشکل رو پیدا می کنن.برای حلش کافیه یا نرم افزار SUBTITLE WORKSHOP یه فاصله 1 هزارم سانیه ای بدید.در تنظیم این نر افزار به راحتی می تونین به طور اوتوماتیک کل زیرنویس ها رو تنظیم کنید.
بازی هایی هم که به این دستگاه اضفه شده به وصیله ی اینترنت باید لود بشه.
فرمویر جدید دستگاهم اکثر باگ هاش رو حل کرده ولی خوب بزرگترین مشکلی که دیدم اینه که وقتی هارد اکسترنال رو به دستگاه می زنید بلافاصله نمی شناسه و حدودا یک دقیقه باید صبر کرد تا هارد رو بشناسه.
با این حال من به همه توصیه می کنم دستگاهشون رو به این فرمویر آپدیت کنن

heidary_sh
17-08-2011, 13:49
يعني آپديت قبلي اين مشكل روي sub-idx نداره و اين ورژن جديد اينطوري است؟

hamed-sos
17-08-2011, 20:57
البته این ورژن که دوستمون توضیح دادن ماقبل آخره(1.05.4)....آخری که اصلا اسم فولدرهای فارسی رو برعکس نشون میده( 1.06.15)

marbab
18-08-2011, 07:01
این دستگاه فیلم های سه بعدی هم ساپورت میکنه

eyeswideshut
18-08-2011, 13:39
منم دستگاه رو به 1.06.15 آپدیت کردم. فعلا که مشکلی ندیدم زیرنویس srt رو هم خوب نشون میده. دیگه حالا برعکس نوشتن اسم فولدرهای فارسی فکر نکنم انقدر مسئله مهمی باشه

omidariyan
18-08-2011, 17:28
من میخوام یکی از این دستگاهها بخرم

در حال حاضر کامپیوتر رو به تلوزیون وصل کردم و با این روش فیلم میبینم و با تنظیماتی که انجام دادم کیفیت خیلی خوبی به دست آوردم به طوری که فیلم های dvd rip 300 مگی رو که پخش میکنم کیفیتی تقریبا مثل بلوری 720p داره حالا میخواستم بدونم که اگه این دستگاه رو بخرم میتونه این دستگاه همون کیفیت کامپیوتر رو بهم بده یا نه؟

aha0001
19-08-2011, 21:33
مشکل sub-idx در تمام فرمویر ها بوده تا جایی که من یادمه.
ورژن نرم افزاری هم که من گفتم 1.06.15 هست.
کیفیت پخش این دستگاه در فیلم های sd یا همون رزولوشن تا حد dvd پایین تر از کامپیوتر هست.به این دلیل که با فیلتر هایی که روی فیلم قرار می ده باعث می شه جزییات بیشتری معلوم بشه که در فیلم های کم کیفیت باعث شترنجی شدن البته کم می شه نصبت به کامپیوتر و نرم افزار kmplayer که کلا باعث تار شدن فیلم می شه تا فیلم شترنجی نشه.
اما همون طور که از اسم این دستگاه معلومه کار اصلیش روی فیلم های hd و full hd هست که موقع پخش تصویر لبریز از جزییات هست.
یه نکته مهم اینه که به طور پیش فرض رنگ تصویر روی high هست که باعث خوش رنگتر شدن تصویر می شه ولی همین طور باهث سیاه تر شدن هم می شه که در فیلم های تاریک ممکنه خوب جرین رو نفهمید.
کافیه در تنظیم تصویر بهد از انتخاب hdmi روی low قرار بدید.
نکته دیگه هم اینه که مصرف این دستگاه در فیلم های full hd با بیتریت بالا حدود 14 تا 15 وات بوده که خیلی پایین تر هست از کامپیوتر های معمولی که بالای 200 وات و کامپیوتر هایی با core i3 که بالای 60 وات و کامپیوتر هایی با پردازنده اتم که در حدود 30 وات حالا کمتر یا بیشتر و البته سرعت بسیار پایین تر.
سوما این دستگاه با خودش کنتر از راه دور داره که اگه برای کامپیوتر بخواهیم بخریم فکر می کنم بالا 50 تومن باید پول بدیم یا حد اقل 20 تومن موس بیسیم.
چهارم هم قیمتش فکر می کنم در حدود 130 تومن باشه که در برابر یه سیستم حداقلی 300 تومنی با قیافه بزرگ و زشت خیلی بهتره.
سرعت لود فیلم هم طوی avatar من که 23 گیگ هست در حدود 2 یا 3 ثانیه برای لود اولیه هست.برای جلو زدن هم فقط x4 با سرعت توند می ره که به خاطر قدرت بالای چیپست هست البته برای دوستی که نمی دونه حداکثر x16 هست و اگه دگمه دور تند رو بزنیم و بعد دکمه عوض کردن ترک رو 10 دقیقه 10 دقیقه جلو یا عقب میره.
با توجه به این که من یک سالی هست که این دستگاه رو دارم و به طور حرفه ای از اون استفاده می کنم یعنی ممکن من یکی دو هفته یا بیشتر خاموشش نکنم تا حالا خم به ابرو نیاورده.

heidary_sh
20-08-2011, 09:17
مشکل sub-idx در تمام فرمویر ها بوده تا جایی که من یادمه.
ورژن نرم افزاری هم که من گفتم 1.06.15 هست.
کیفیت پخش این دستگاه در فیلم های sd یا همون رزولوشن تا حد dvd پایین تر از کامپیوتر هست.به این دلیل که با فیلتر هایی که روی فیلم قرار می ده باعث می شه جزییات بیشتری معلوم بشه که در فیلم های کم کیفیت باعث شترنجی شدن البته کم می شه نصبت به کامپیوتر و نرم افزار kmplayer که کلا باعث تار شدن فیلم می شه تا فیلم شترنجی نشه.
اما همون طور که از اسم این دستگاه معلومه کار اصلیش روی فیلم های hd و full hd هست که موقع پخش تصویر لبریز از جزییات هست.
یه نکته مهم اینه که به طور پیش فرض رنگ تصویر روی high هست که باعث خوش رنگتر شدن تصویر می شه ولی همین طور باهث سیاه تر شدن هم می شه که در فیلم های تاریک ممکنه خوب جرین رو نفهمید.
کافیه در تنظیم تصویر بهد از انتخاب hdmi روی low قرار بدید.
نکته دیگه هم اینه که مصرف این دستگاه در فیلم های full hd با بیتریت بالا حدود 14 تا 15 وات بوده که خیلی پایین تر هست از کامپیوتر های معمولی که بالای 200 وات و کامپیوتر هایی با core i3 که بالای 60 وات و کامپیوتر هایی با پردازنده اتم که در حدود 30 وات حالا کمتر یا بیشتر و البته سرعت بسیار پایین تر.
سوما این دستگاه با خودش کنتر از راه دور داره که اگه برای کامپیوتر بخواهیم بخریم فکر می کنم بالا 50 تومن باید پول بدیم یا حد اقل 20 تومن موس بیسیم.
چهارم هم قیمتش فکر می کنم در حدود 130 تومن باشه که در برابر یه سیستم حداقلی 300 تومنی با قیافه بزرگ و زشت خیلی بهتره.
سرعت لود فیلم هم طوی avatar من که 23 گیگ هست در حدود 2 یا 3 ثانیه برای لود اولیه هست.برای جلو زدن هم فقط x4 با سرعت توند می ره که به خاطر قدرت بالای چیپست هست البته برای دوستی که نمی دونه حداکثر x16 هست و اگه دگمه دور تند رو بزنیم و بعد دکمه عوض کردن ترک رو 10 دقیقه 10 دقیقه جلو یا عقب میره.
با توجه به این که من یک سالی هست که این دستگاه رو دارم و به طور حرفه ای از اون استفاده می کنم یعنی ممکن من یکی دو هفته یا بیشتر خاموشش نکنم تا حالا خم به ابرو نیاورده.

ممنون از توضيحات شما ايراداتي كه در اين ورژن من هم ديدم
1- خيلي طول ميكشه تا هارد 1 ترا را بشناسه تازه توي زبر فولدر ها هم كه مي ريم باز 20 ثانيه طول ميكشه
2- دستگاه از برق كه كشيده ميشه تنظيمات ريست ميشند

M.AMIN-USA
20-08-2011, 14:16
ممنون از توضيحات شما ايراداتي كه در اين ورژن من هم ديدم
1- خيلي طول ميكشه تا هارد 1 ترا را بشناسه تازه توي زبر فولدر ها هم كه مي ريم باز 20 ثانيه طول ميكشه
2- دستگاه از برق كه كشيده ميشه تنظيمات ريست ميشند

درست هستش برای هاردهای 1و 2 ترابایت کمی طول میکشه تا load کنه
اما در مورد ذخیره نشدن تنظیمات من این مشکل رو ندارم و تنظیمات من ذخیره میشه ، حتی بعد از اینکه چند روز از برق جدا میکنم باز هم تنظیمات بهم نمیریزد .

aha0001
20-08-2011, 18:53
دستگاه از برق كه كشيده ميشه تنظيمات ريست ميشند
من تا حالا این مشکل رو نداشتم.البته زمانی که وسط فیلم دیدنم برق میره تنظیم تصویر روی حالت پیش فرض می ره ولی بقیه تنظیمات تغییر نمی کنن.
ممکن مشکل شما سخت افزاری باشه واسه همین پیشنهاد می کنم دستگاه رو بدید گارانتی.

heidary_sh
21-08-2011, 13:51
منظور من بيشتر در مورد زيرنويس است مه در تنظيمات فعالش ميكنم ولي تا از برق كشيده ميشود دوباره off مي گردد

mahdi126
22-08-2011, 01:13
درسته برق که کشیده میشه تنظیمات گرافیک میپره روی 720p

هارد هم30 ثانیه طول میکشه تا لود بشه هارد من 500 هست.

games
22-08-2011, 13:48
1.5 ساله که این دستگاه رو دارم هر روز هم 1-2 تا فیلم hd باهاش میبینم.خدا رو شکر تا حالا یه اخ هم نگفته و بکوب کار میکنه:5:

AMIIIIIIR
22-08-2011, 14:59
با سلام
میخواستم بدونم wd live فیلم های MKV با رزولوشن 1080pرو با زیرنویس فارسی SRT پخش میکنه؟
با تشکر

rezapolad
22-08-2011, 16:00
با سلام
میخواستم بدونم wd live فیلم های MKV با رزولوشن 1080pرو با زیرنویس فارسی SRT پخش میکنه؟
با تشکر

بله پخش مي كنه

miladx
22-08-2011, 20:54
سلام دوستان آپدیت جدید اومده؟؟؟
اگه وامده ممنون میشم لینکشو برام بزارید

MohsenStar
23-08-2011, 17:13
درود
بالاخره فریمور برای این دستگاه اومد که زیرنویس Srt فارسی رو نشون بده ؟؟؟!!
منظورم عربی نیست ها

WOLF PACK
23-08-2011, 21:03
دوستان WD LIVE HUB جایی میشناسید بفروشه؟؟
در ضمن چه فرمت هایی از زیرنویس رو پخش میکنه؟با زیرنویس فارسی مشکل ندارن؟

payamovie
24-08-2011, 12:31
سلام
مدل live قابلیت پخش 3بعدی رو داره؟
ممکنه با آپدیت در آینده اضافه بشه حداقل با کیفیت 720p ؟چون میدونم hdmi 1.4 نداره و نمیتونه فول اچ دی پخش کنه 3 بعدی رو
با تشکر

AMIIIIIIR
24-08-2011, 13:43
با سلام
میخواستم بدونم بهترین دستگاه مالتی مدیا پلیر که بتونه فیلم های با فرمت MKV با حداکثر رزولوشن 1080pرو همراه با زیر نویس فارسی SRT را بدون مشکل پخش کنه چیست؟
در صورت امکان قیمت را نیز ذکر کنید
با تشکر
لطفا راهنمایی نمایید

payamovie
24-08-2011, 13:52
با سلام
میخواستم بدونم بهترین دستگاه مالتی مدیا پلیر که بتونه فیلم های با فرمت MKV با حداکثر رزولوشن 1080pرو همراه با زیر نویس فارسی SRT را بدون مشکل پخش کنه چیست؟
در صورت امکان قیمت را نیز ذکر کنید
با تشکر
لطفا راهنمایی نمایید

125 toman

Devil_Hunter
24-08-2011, 21:30
منم میخوام یکی از این دستگاها بگیرم، طی جست و جو هام به این دستگاهم رسیدم :

حالا اینو بگیرم به نظرتون یا همین WD ؟ اینی که لینکشو دادم گیرنده‌ی دیجیتالم هست !

alekses
26-08-2011, 14:44
به نظر من همین وسترن رو بگیر هم خوب آپدیت میشه و خوب هم کار می کنه و امتحان خودشو خوب پس داده

hormozan m
29-08-2011, 14:07
سلام . دوستان این دستگاه میتونه فایل های MKV با جحم 12 GB و بیت ریت 10MB رو پخش کنه؟

ممنون!

AB
29-08-2011, 14:13
سلام . دوستان این دستگاه میتونه فایل های MKV با جحم 12 GB و بیت ریت 10MB رو پخش کنه؟

ممنون!

من بیشتر از اینم پخش کردم.(البته با نسل 1 که دیگه تولید نمیشه.)

WOLF PACK
29-08-2011, 21:38
دوستان بالاخره این live hub تو بازار اومد یا نه؟؟

pourya_bo2pmc
29-08-2011, 21:58
دوستان بالاخره این live hub تو بازار اومد یا نه؟؟

حرف دل ما رو زدی گل
اگه کسی جواب میده و جواب مثبت بود اگه قیمتشم داره لطف کنه بگه

راستی دوستان این مدل جدید وسترن خروجی اپتیکال صوتی داره ؟ برای وصل به سینما خانگی

n822
30-08-2011, 17:24
منم میخوام یکی از این دستگاها بگیرم، طی جست و جو هام به این دستگاهم رسیدم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا اینو بگیرم به نظرتون یا همین WD ؟ اینی که لینکشو دادم گیرنده‌ی دیجیتالم هست !
من اين پست رو براي گيرنده ديجيتال بلو سنس گذاشته بودم ديدم به درد شما هم ميخوره حتمي تا اخر بخونيد

اين گيرنده ديجيتال رو به قيمت 90 تومن خريدم وتست كردم
3 فيلم 1080p با فرمت mkv به حجم حدود 7 تا 9 گيگ
يكيشو بدون صدا پخش كرد
يكيشو پخش نكرد
اخريشم بدون هيچ مشل پخش كرد
شايد بخاطر نوع تبديل شدن وكدك mkv باشه
چهار تا فيلم يك ساعت ونيم به حجم 4 تا 5 گيگ بجز يكي كه بعضي وقتها تو صدا مشكل داشت همه رو عالي پخش كرد 720p و 1080p
حدود 20 فيلم با حجم 2 تا 3 گيگ 720p با فرمت mp4 و mkv و mov وavi را بدون مشكل پخش كرد
فيلم mov 720 p پاناسونيك lx5 يك ساعتش فكر كنم 10 يا 12 گيگ ميشه پخش بدون صدا
فيلم 1080p mov فوجي hs10 يك ساعتش فكر كنم 8 گيگ صدا نداشت و يه كم گير ميكرد
فيلم كنون d550 يك ساعتش ميشه 20 گيگ پخش نكرد
فيلمهاي دوربين avchd يا m2ts با بيت ريت 17 مگا بيت بر ثانيه خيلي خوب 720p 1080i
avchd يا m2ts با بيت ريت 24 مگا بيت بر ثانيه خوب
1080i

avchd يا m2ts با بيت ريت28 مگا بيت بر ثانيه1080 60pپخش ميكرد ولي با گير زياد
avi براي دوربين s2500 فوجي يكساعت فكر كنم بالاي 10 گيگ يه كم گير
فرمت هاي ديگه كه تو كاتولوگ اومده تست كردم ام sd نه hd اكثرا پخش كرد
در كل دستگاه خوبي هست ويك پلير خوب تمام اين فيلم ها روي يك هارد اداپتورخور 2 ترابايت وسترن بود و بدون مشكل با هارد 2ترابايت رو ميخوند
كيفيت خوروجي تصوير واقعا 1080 p به طوري تلوزيون سوني بخاطر نداشتن 100 هرتز كم مياورد
براي ديدن فيلم 1.5 ساعتhd خصوصا زير 5 گيگ عالي
1080p خوب
در كل بيت ريت بالاي 23 ياmbps24 بد
زير 20 mbpsخوب
من همين تستو با hd plyer وسترن ديجتال انجام دادم حتي فيلم mov 1080pكانونd550 كه يك ساعتش 20 گيگه بيت ريت 48 mbps هست رو بدون مشكل نشون ميداد ولي در كل اين دستگاه براي پليرش فقط20 يا 30 تومن اضافه پرداخت ميكنيد كه واقعا ارزش داره
از اين نوع تست كم گيرتون مياد اگه راضي بوديد براي ما هم دعا كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payamovie
30-08-2011, 20:02
حرف دل ما رو زدی گل
اگه کسی جواب میده و جواب مثبت بود اگه قیمتشم داره لطف کنه بگه

راستی دوستان این مدل جدید وسترن خروجی اپتیکال صوتی داره ؟ برای وصل به سینما خانگی

مدل live که داره

hadi500
31-08-2011, 20:38
سلام
کسی اطلاعی از این مدل wd داره؟
wd elements play
ابدیت خودش که رو دستگاه هست 1.01.12
ابدیت جدید تر میشه براش گیر اورد؟
میشه ابدیت live tv را ریخت؟1.06.15

amiro64
03-09-2011, 01:37
سلام دوستان
شما خرید dvd player رو پیشنهاد می دید یا WD HD Media player

خودم نظرم رو DVP-NS728 سونیه....موندم اینو بگریم یا WD
کلا مزیت این wd به سونی چیه...پولش مهم نیست---

بعد این WD HD Media player آخرین مدلش اسمش چیه؟اگه مدله جدیدش تو راه تا 1 ماه مشکلی نداره صبر می کنم
اگه تو شیراز آدرس یا شماره تلفنی برای خرید سراغ دارین لطف کنید ممنون میشم...

kashpal
03-09-2011, 08:21
من اين پست رو براي گيرنده ديجيتال بلو سنس گذاشته بودم ديدم به درد شما هم ميخوره حتمي تا اخر بخونيد

اين گيرنده ديجيتال رو به قيمت 90 تومن خريدم وتست كردم
3 فيلم 1080p با فرمت mkv به حجم حدود 7 تا 9 گيگ
يكيشو بدون صدا پخش كرد
يكيشو پخش نكرد
اخريشم بدون هيچ مشل پخش كرد
شايد بخاطر نوع تبديل شدن وكدك mkv باشه
چهار تا فيلم يك ساعت ونيم به حجم 4 تا 5 گيگ بجز يكي كه بعضي وقتها تو صدا مشكل داشت همه رو عالي پخش كرد 720p و 1080p
حدود 20 فيلم با حجم 2 تا 3 گيگ 720p با فرمت mp4 و mkv و mov وavi را بدون مشكل پخش كرد
فيلم mov 720 p پاناسونيك lx5 يك ساعتش فكر كنم 10 يا 12 گيگ ميشه پخش بدون صدا
فيلم 1080p mov فوجي hs10 يك ساعتش فكر كنم 8 گيگ صدا نداشت و يه كم گير ميكرد
فيلم كنون d550 يك ساعتش ميشه 20 گيگ پخش نكرد
فيلمهاي دوربين avchd يا m2ts با بيت ريت 17 مگا بيت بر ثانيه خيلي خوب 720p 1080i
avchd يا m2ts با بيت ريت 24 مگا بيت بر ثانيه خوب
1080i

avchd يا m2ts با بيت ريت28 مگا بيت بر ثانيه1080 60pپخش ميكرد ولي با گير زياد
avi براي دوربين s2500 فوجي يكساعت فكر كنم بالاي 10 گيگ يه كم گير
فرمت هاي ديگه كه تو كاتولوگ اومده تست كردم ام sd نه hd اكثرا پخش كرد
در كل دستگاه خوبي هست ويك پلير خوب تمام اين فيلم ها روي يك هارد اداپتورخور 2 ترابايت وسترن بود و بدون مشكل با هارد 2ترابايت رو ميخوند
كيفيت خوروجي تصوير واقعا 1080 p به طوري تلوزيون سوني بخاطر نداشتن 100 هرتز كم مياورد
براي ديدن فيلم 1.5 ساعتhd خصوصا زير 5 گيگ عالي
1080p خوب
در كل بيت ريت بالاي 23 ياmbps24 بد
زير 20 mbpsخوب
من همين تستو با hd plyer وسترن ديجتال انجام دادم حتي فيلم mov 1080pكانونd550 كه يك ساعتش 20 گيگه بيت ريت 48 mbps هست رو بدون مشكل نشون ميداد ولي در كل اين دستگاه براي پليرش فقط20 يا 30 تومن اضافه پرداخت ميكنيد كه واقعا ارزش داره
از اين نوع تست كم گيرتون مياد اگه راضي بوديد براي ما هم دعا كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
با زیر نویس هیچ مشکلی نداره. srt رو راحت ساپورت میکنه؟

AMINHETFIELD
03-09-2011, 13:04
سلام خدمت دوستان.
من یک WD HD Player دارم از همون مدل اولیا.
میدونم که DVD-ROM اکسترنالو ساپورت نمیکنه ولی تو یه سایتی یک Custom firmware دیدم برای دانلود که درایو اکسترنالو فعال میکرد.
میخوام بونک کسی تستش کرده؟
آیا راهی هست برای استفاده از DVD-rom اکسترنال؟
با تشکر

hamed-sos
04-09-2011, 10:54
آیا وسترن دیجیتال لایو درایو دی وی دی اکسترنال رو ساپرت میکنه؟؟؟

You Were Mine
04-09-2011, 12:20
وستان سلام .

من 1 دستگاهی میخوام ک بتونم باهاش انواع فرمت فیلم هارو خیلی راحت و روان از روی هارد اکسترنال اجرا کنم . قبلا تو فکر hd مدیا پلیر ها بودم ک هرکدوم 1 مشکلی داشتن .
شما چی پیشنهاد میدید ؟ این شرایط برام مهمه :

1 - پخش انواع فرمت ها
2 - اجرای زیرنویس فارسی srt , sub-idx
3 - زیر نویس را بشه عقب جلو کرد ( تنظیم دستی ) و همچنین تنظیم سایز
4 - هارد اکسترنال پرتابل usb 3 هم بخونه
چی بگیرم ک نیاز های منو رفع کنه ؟

payamovie
05-09-2011, 01:20
سلام دوستان

بعد این WD HD Media player آخرین مدلش اسمش چیه؟اگه مدله جدیدش تو راه تا 1 ماه مشکلی نداره صبر می کنم

دوست عزیز اگر اهل دانلود فیلم و کلیپ از اینترنتی و میخوای فرمت های مختلف رو پخش کنی پس اچ دی پلیر نیاز داری
اما با توجه به اینکه به هر حال نیاز میشه دیسک پخش کنی پیشنهاد میدم هر دو تا رو بخری.البته یه لپ تاپ کار هر دو رو انجام میده
دی وی دی پلیر هم پیشنهاد میدم پایونیر بخری
همه اینها رو میتونی از سایت چاره بخری

---------- Post added at 02:20 AM ---------- Previous post was at 02:17 AM ----------

وستان سلام .

من 1 دستگاهی میخوام ک بتونم باهاش انواع فرمت فیلم هارو خیلی راحت و روان از روی هارد اکسترنال اجرا کنم . قبلا تو فکر hd مدیا پلیر ها بودم ک هرکدوم 1 مشکلی داشتن .
شما چی پیشنهاد میدید ؟ این شرایط برام مهمه :

1 - پخش انواع فرمت ها
2 - اجرای زیرنویس فارسی srt , sub-idx
3 - زیر نویس را بشه عقب جلو کرد ( تنظیم دستی ) و همچنین تنظیم سایز
4 - هارد اکسترنال پرتابل usb 3 هم بخونه
چی بگیرم ک نیاز های منو رفع کنه ؟

همین اچ دی پلیر این تاپیک همه این کارها رو میکنه
یو اس بی3 به درد کپی کردن سریع میخوره.برای پخش کردن از روی هارد نیازی به اون سرعت نیست
فکر نکنم چیزی گیر بیاد که یو اس بس 3 باشه

hamed-sos
06-09-2011, 09:20
آیا وسترن دیجیتال لایو درایو دی وی دی اکسترنال رو ساپرت میکنه؟؟؟
درایو دی وی دی اکسترنال رو وسترن ساپورت میکنه؟

n822
06-09-2011, 11:34
سلام دوستان

اگه رزوليشن يه فيلم بيشتر از 720 در 520 باشه دي وي دي نشون نميده در ضمن چند تا فرمت محدود رو نشون ميده
ولي hd پلير فرمت هايي كه ساپورت ميكنه چند برابر هست وفيلم هايي با كيفييت 1920در 1080 رو نشون ميده كه ميشه فول اچ دي

payamhetfild
06-09-2011, 20:43
جونمی :31:
منم امروز خریدم:40:

payamhetfild
06-09-2011, 22:13
دوستان من کدوم ورژنهای زیرو الان نصب کنم؟
1.04.31
یا
1.06.15
تفاوتهای اصلی این 2 ورژن چیه؟؟؟:41:
چون توی همین فروم خوندم که ظاهرا اولی(1.04) کمتر باگ و مشکل داره و اینگه با تبدیل زیرنویس به UTF-8 دیگه عالیتر از باقیه ورژناست..دوستان لطفا کمک و رانماییم کنید..
باتشکر

SYSMAN
06-09-2011, 23:33
WD TV Live Hub
WD TV Live
WD Elements Play
کدام به نسبت قیمت مناسب تر است؟؟
از کجا میشه خربد دیروز کل بازار رضا و ایران را گشتم فقط یک مغازه WD Elements Play داشت.
گفتن WD TV Live Hub هم قراره بیاد؟ کسی میدونه کی؟ ارزش خرید داره با توجه به امکاناتش توی ایران؟؟
اون کابل 1.4 HDMI به چه دردی میخوره، برای این player که نمی تونه 3D پخش کنه، قرار هم نیست صدا پخش کنه که از قابلیت بازگشت صدا استفاده کنه؟
یک سوال فنی مدل WD TV Live از 1.3 HDMI پشتیبانی میکنه میشه براش کابل 1.4 HDMI خرید؟ مشکلی برای پخش نخواهد داشت؟
اگر بخواهم از قابلیت WiFi در مدل WD TV Live استفاده کنم چی چیزی لازم هست بجز دستگاه تهیه کنم

M.AMIN-USA
07-09-2011, 13:44
دوستان من کدوم ورژنهای زیرو الان نصب کنم؟
1.04.31
یا
1.06.15
تفاوتهای اصلی این 2 ورژن چیه؟؟؟:41:
چون توی همین فروم خوندم که ظاهرا اولی(1.04) کمتر باگ و مشکل داره و اینگه با تبدیل زیرنویس به UTF-8 دیگه عالیتر از باقیه ورژناست..دوستان لطفا کمک و رانماییم کنید..
باتشکر
1.06.15 رو نصب کنید ،
تفاوت ها هم پشتیبانی از هارد های 2 tr به بالا که البته در ورژن 1.05 هم بود
برطرف شدن مشکل کنتراست در منو
برطرف شدن مشکل نشان ندادن اسم فایل صوتی در هنگام پخش .
و.....
تو این ورژن من مشکلی رو ندیدم . توصیه می کنم 1.06.15 رو نصب کنید .

M.AMIN-USA
07-09-2011, 13:54
WD TV Live Hub
WD TV Live
WD Elements Play
کدام به نسبت قیمت مناسب تر است؟؟
از کجا میشه خربد دیروز کل بازار رضا و ایران را گشتم فقط یک مغازه WD Elements Play داشت.
گفتن WD TV Live Hub هم قراره بیاد؟ کسی میدونه کی؟ ارزش خرید داره با توجه به امکاناتش توی ایران؟؟
اون کابل 1.4 HDMI به چه دردی میخوره، برای این player که نمی تونه 3D پخش کنه، قرار هم نیست صدا پخش کنه که از قابلیت بازگشت صدا استفاده کنه؟
یک سوال فنی مدل WD TV Live از 1.3 HDMI پشتیبانی میکنه میشه براش کابل 1.4 HDMI خرید؟ مشکلی برای پخش نخواهد داشت؟
اگر بخواهم از قابلیت WiFi در مدل WD TV Live استفاده کنم چی چیزی لازم هست بجز دستگاه تهیه کنم

Live hub مطمئنا از امکانات بهتری برخوردار هست و با آپدیت های بعدی هم بهتر خواهد شد .
خوب پشتیبانی از کابل 1.4 هم یه مزیت دیگه هست ، شاید بعد ها آپدیتی برای پخش 3D هم بیاد .
نه می تونید استفاده کنید ، فقط از قابلیت های 1.4 برخوردار نیستید .
برای WIFI شما نیاز به یه USB wifi Adapter دارید . و یک Access point .
مدل های پشتیبانی شده رو هم قبلا تو همین تاپیک معرفی کردیم .

Ebi725
07-09-2011, 17:58
سلام دوستان من ورزن 1.06.15 رو نصب کردم فقط یه سوال دارم

نمی دونم چرا وقتی با نرم افزار Nero فایل ISO و ایمیج می گیرم دستگاه نمی تونه پخش کنه با نرم افزار ایمیچ بورن هم همین مشکل رو دارم

اما وقتی با نرم افزار ImTOO Blu-ray Creator 2 فایل بلوری رو ایمیج می گیرم هیچ مشکلی نداره و فایل ISO رو به راحتی پخش میکنه فکر می کنید مشکل از کجاست؟

WOLF PACK
08-09-2011, 02:28
live hub اومد یا نه؟

hamed-sos
08-09-2011, 09:47
سلام دوستان من ورزن 1.06.15 رو نصب کردم
آیا فولدرها با نام فارسی ....درست به نمایش در میاد؟؟؟؟ یا برعکس؟؟؟

---------- Post added at 06:17 AM ---------- Previous post was at 06:14 AM ----------

یعنی هیچ کدوم از دوستان نمیدونن؟؟؟:13:

maxeemo
08-09-2011, 20:24

من تضمین نمیدم، اما به نظرم هر سیستم USB mass-storage رو باید ساپورت کنه. چه هارد باشه، چه فلش، چه... ببینید درایو مورد نظر پروتکل USB mass-storage رو ساپورت میکنه یا نه. اگه بکنه به احتمال زیاد با WD راه میاد.

:40::40::40::40::40:

Ebi725
09-09-2011, 12:18
آیا فولدرها با نام فارسی ....درست به نمایش در میاد؟؟؟؟ یا برعکس؟؟؟

---------- Post added at 06:17 AM ---------- Previous post was at 06:14 AM ----------

دوست عزیز فولدر های که فارسی هست رو برعکس نشون میده

SYSMAN
09-09-2011, 13:44
WD Elements Play با زیرنویس فارسی مشکلی نداره؟؟
یک سوال چه جوری میشه اون هارد یک ترا رو پر کرد؟؟ با یک فلش هی توش بریزیم یا با یک هارد خارجی؟؟!!!
هارد از توی مجموعه قابل شدن هست؟؟
اصلا کسی با این محصول کار کرده؟

hamed-sos
10-09-2011, 09:52
دوست عزیز فولدر های که فارسی هست رو برعکس نشون میده

پس ورژن قبلیش خیلی بهتر بود!!!:31:

legend.seeker
10-09-2011, 21:13
دوستان من یه دستگاه میخوام همه فرمتی پخش کنه و تمام زیرنویس های فارسی رو اجرا کنه مدل و قیمت بدین
با تشکر

dara_az
11-09-2011, 10:56
سلام دوستان
من از وقتی دستگاهم رو به آخرین Firmware آپدیت کردم خیلی مشکل پیدا کرده. خیلی طول میکشه هارد رو بشناسه و خیلی زیاد هنگ میکنه . مثلا میخوام dvd ببینم تا روی فایلش کلیک میکنم هنگ میکنه و هیچ کدوم از دکمه های ریموتش کار نمیکنه و باید یا از برق بکشم یا چند دقیقه صبر کنم تا خودش ریستارت بشه. شماها از این مشکلات نداشتید ؟؟ آپدیت جدید کی میاد ؟

reza,n
11-09-2011, 12:40
با سلام
دوستان چند تا سئوال داشتم که اگه لطف کنید ممنون میشم:
1) ظاهرا" این پلیر هاردهای چند پارتیشنی رو نمیشناسه و فقط یک پارتیشن رو میشناسه! درسته؟ حقیقتش من یه هارد 1 ترا دارم که 5 تا پارتیشن داره ولی دستگاهم فقط یه پارتیشن رو میشناهسه. میخواستم بپرسم آیا راهی وجود داره که باقی پارتیشنها رو هم بشناسونم؟
2) بعضی از کلمات در زیرنویس فارسی از هم باز شده پخش میشن! (به صورت حروف مجزا) برای حل این مشکل چکار باید بکنم؟
3) آیا امکان جلو بردن فیلم برای تایم خاصی وجود داره؟ چه جوری (فرض کنید میخوام برم روی یه دقیقه خاص از فیلم مثلا" چه جوری میتونم برم روی دقیقه 45 فیلم؟).
4 ) دوستان چه جوری میشه زیرنویس رو بالا , پائین برد؟ بعضی وقتها بعضی زیرنویسها زیاد پایین هستند و کامل پخش نمیشن میخواستم یه مقدار تغییر مکانشون بدم.
با سپاس فراوان
رضا

hadi500
11-09-2011, 19:31
WD Elements Play با زیرنویس فارسی مشکلی نداره؟؟
یک سوال چه جوری میشه اون هارد یک ترا رو پر کرد؟؟ با یک فلش هی توش بریزیم یا با یک هارد خارجی؟؟!!!
هارد از توی مجموعه قابل شدن هست؟؟
اصلا کسی با این محصول کار کرده؟
سلام
من این دستگاه را خردیم
زیرنویس فقط sub نشون میده.اگه srt داری با برنامه داخل کامپیوتر میتونی به sub تبدیلش کنی.
مثل مدل لایو ابدیت براش نمیاد فقط یه ابدیت من دیدم اونم برا سال پیش بود.

MohsenStar
12-09-2011, 07:12
درود
پلیر یکی از دوستان بنده WD Elements play هست .
میخواستم بدونم فریمورش رو از کجا میتونم دانلود کنم و اینکه در این مدل مشکل زیرنویس فارسی رفع شده ؟

sorenphoto
12-09-2011, 18:35
سلام. من می خوام WD TV Live HD Media Player رو بخرم و چند تا سوال داشتم :
1-- آیا این دستگاه میتونه ایمیج فیلم رو بخونه (فرمت ISO) و در صورت پخش منوی فیلم رو هم نشون میده یا نه ؟
2-- بالاخره مشکل زیرنویس حل شده یا نه ؟
3-- تو پخش فایل های 1080 با حجم بالا افت فریم یا ریپ داره یا نه ؟
4-- آیا دی وی دی درایو اکسترنال رو ساپورت می کنه ؟
5-- به نظر شما مشکل این دستگاه چیه ؟

heidary_sh
13-09-2011, 09:50
سلام. من می خوام WD TV Live HD Media Player رو بخرم و چند تا سوال داشتم :
1-- آیا این دستگاه میتونه ایمیج فیلم رو بخونه (فرمت ISO) و در صورت پخش منوی فیلم رو هم نشون میده یا نه ؟
2-- بالاخره مشکل زیرنویس حل شده یا نه ؟
3-- تو پخش فایل های 1080 با حجم بالا افت فریم یا ریپ داره یا نه ؟
4-- آیا دی وی دی درایو اکسترنال رو ساپورت می کنه ؟
5-- به نظر شما مشکل این دستگاه چیه ؟

1- بلي
2-همه مدل حل شده با آپديت
3-من تا 5 گيگ تست كردم خوبه
4-نه
5-هيچي

reza,n
13-09-2011, 12:56
با سلام
دوستان چند تا سئوال داشتم که اگه لطف کنید ممنون میشم:
1) ظاهرا" این پلیر هاردهای چند پارتیشنی رو نمیشناسه و فقط یک پارتیشن رو میشناسه! درسته؟ حقیقتش من یه هارد 1 ترا دارم که 5 تا پارتیشن داره ولی دستگاهم فقط یه پارتیشن رو میشناهسه. میخواستم بپرسم آیا راهی وجود داره که باقی پارتیشنها رو هم بشناسونم؟
2) بعضی از کلمات در زیرنویس فارسی از هم باز شده پخش میشن! (به صورت حروف مجزا) برای حل این مشکل چکار باید بکنم؟
3) آیا امکان جلو بردن فیلم برای تایم خاصی وجود داره؟ چه جوری (فرض کنید میخوام برم روی یه دقیقه خاص از فیلم مثلا" چه جوری میتونم برم روی دقیقه 45 فیلم؟).
4 ) دوستان چه جوری میشه زیرنویس رو بالا , پائین برد؟ بعضی وقتها بعضی زیرنویسها زیاد پایین هستند و کامل پخش نمیشن میخواستم یه مقدار تغییر مکانشون بدم.
با سپاس فراوان
رضا

مجددا" سلام:
یعنی کسی نیست بتونه راهنمایی کنه؟؟!!
ممنونم

amirreza1362
13-09-2011, 17:56
سلام
چرا چند پارتیشن رو کاملا میشناسه
شاید پارتیشن هات رو یه فرمت نیستن مثلا یکیش فت هست یکیش ان تی اف اس همشو یکی کن
در مورد زینویس هم اخرین اپدیتو بزن مشکلت کاملا حل میشه

reza,n
13-09-2011, 21:58
سلام
چرا چند پارتیشن رو کاملا میشناسه
شاید پارتیشن هات رو یه فرمت نیستن مثلا یکیش فت هست یکیش ان تی اف اس همشو یکی کن
در مورد زینویس هم اخرین اپدیتو بزن مشکلت کاملا حل میشه
دوست عزیزم همه فرمتها Ntfs هستند.

SYSMAN
15-09-2011, 08:21
من یک کابل optical گرفتم. این را چه جوری باید وصلش کنم؟؟
هر کاری کردم سر کابل توی خروجی spdif نرفت (انگار یک کمی بزرگه) چه جوری باید نصبش کنم؟؟؟
مگه همی کابلها یک استاندارد ندارند؟
چه تنظیماتی باید انجام بدهم که صدا از طریق کابل اپتیکال انتقال پیدا کنه؟
روی dvd player یک ورودی spdif هست میخواهم به آن وصل کنم صدا را رو پخش کنم توی
dvd player روی همون AUX بزارم صدا رو پخش میکنه یا باید کار دیگه ای انجام بدهم؟
خروجی spdif روی wd tv live چراغ قرمز رنگ داره ولی توی توی dvd player هیچ چراغی روشن نیست
مشکلی وجود داره؟

mociuamin
18-09-2011, 19:27
سلام اساتید عزیز
می خوام هر چیز دیگه برای شبکه وایرلس نیاز هست تهیه کنم. با شبکه و وایرلس آشنایی مختصری ولی نه زیاد دارم. الان لپ تاپم وایرلس داره و کارت شبکه. مودمم هم اکسترنال هست و وایرلس داره از نوع G و نه N . و usb هم داره. مارکش ip-link و مدلش Adsl2+ Router-TW263R4-A2 هست. معروف نیست ولی بد هم نیست. و در حال حاضر با این مودم، اینترنت adsl وایرلس کار می کنم. در نهایت می خوام از طریق وایرلس لپ تاپ به WDTV وصل بشم و فایلهای share کرده ام را ببینم و اگه خدا بخواد مثل دوستان از کیفیت لذت ببرم. صفحات قبلی را خوندم ولی نمی دونم با امکانات موجودم نیازی هست که تجهیز دیگه ای بخرم؟ یا کافیست؟ ممنونم.
کسی نیست جواب این سوالو بده؟؟؟؟؟؟

payamhetfild
19-09-2011, 20:38
سلام
من یه هارد 500 الی 1 ترا واسه وصل کردن به wd hd media player live می خوام واقعا سردر گمم که چی بگیرم؟! از چه برندی؟ و اینکه کدوم ظرفیت و مدل سازگاری بهتری با hd پلیر من دارد؟

T E R M I N A T O R
19-09-2011, 21:57
سلام بچه ها، چندتا سوال؟؟ این دستگاه فرمت DAT که مربوط به VCD هست پخش میکنه؟؟
SRT فارسی چطور؟؟
به تلویزیون های قدیمی که HDMI ندارن وصل میشه؟؟؟
هاردهای سیگیت و ... هم میخوره؟؟؟
قیمت روز این دو مدل :
WD TV Live
WD Elements Play

پیشاپیش ممنون

mr_rayan
19-09-2011, 23:47
سلام
من یه هارد 500 الی 1 ترا واسه وصل کردن به wd hd media player live می خوام واقعا سردر گمم که چی بگیرم؟! از چه برندی؟ و اینکه کدوم ظرفیت و مدل سازگاری بهتری با hd پلیر من دارد؟

هارد می تونی از برند خود WD بگیری.یک ترا فکر کنم 120 باشه.

mehdi speed 700
20-09-2011, 19:49
خوب از اونجایی که چند وقت هست دارم به دنبال یک پلیر خوب می گردم که بتونه فایل های HD Rip رو هم پخش کنه ،به دستگاهی کوچک اما با توانایی های فوق العاده برخورد کردم که تو این تاپیک می خوام اون رو معرفی کنم راستش تا اونجایی که من تحقیق کردم در حال حاضر هیچ کدوم از DVD player های موجود در بازار نمی تونن
mkv. ها رو پخش کنن ( تنها مورد Blueray player های سونی و پاناسونیک بودن که اونها هم قیمتشون بالای 700 تومان بود )اما شرکت وسترن دیجیتال با ارائه این محصول ،مشکل رو حل کرده : WD TV HD Media Player دستگاه کوچکی ست که میتونه تمامی فرمت های صدا ، تصویر ، عکس و هر آنچه را که بخواهید رو براتون پخش کنه .

WD TV به دو روش ، اتصال با کابل HDMI و یا کابل کامپوزیت به TV وصل میشه و از طریق USB تمام فایل های تصویری رو پخش میکنه

فرمت های تصویر مورد پشتیبانی :
Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),
MTS, TP, TS )

فرمت های صدا :
Music - MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC, Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA

فرمت های عکس :
JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG

قابلیت پخش انواع Subtitle
-SRT (UTF-8), SMI, SUB, ASS, SSA

قیمت در ایران حدود 160 تومان

هیچ آدم عاقلی این کار رو نمی کنه دوستان شما میتونید با 105000 تومان یه دونه dvd player lg بخرین که فرمت mkv رو هم ساپورت می کنه با قابلیت پخش full hd با پشتیبانی از هارد اکسترنال و خروجی 5.1 کاناله.خوبیش آدم میدونه چه مارکی رو با چه کیفیتی میخره گارانتی هم داره.صوتی هم پشتیانی می کنه:31::10:
اینم تصویرش با یک سری از اطلاعات

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

راستی image دی وی دی رو که هم با کامپیوتر و با nero گرفته باشین رو هم پشتیبانی میکنه زیر نویس srt و sub-idx رو هم پشتیبانی می کنه

payamhetfild
21-09-2011, 17:45
هیچ آدم عاقلی این کار رو نمی کنه دوستان شما میتونید با 105000 تومان یه دونه dvd player lg بخرین که فرمت mkv رو هم ساپورت می کنه با قابلیت پخش full hd با پشتیبانی از هارد اکسترنال و خروجی 5.1 کاناله.خوبیش آدم میدونه چه مارکی رو با چه کیفیتی میخره گارانتی هم داره.صوتی هم پشتیانی می کنه:31::10:
اینم تصویرش با یک سری از اطلاعات

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

راستی image دی وی دی رو که هم با کامپیوتر و با nero گرفته باشین رو هم پشتیبانی میکنه زیر نویس srt و sub-idx رو هم پشتیبانی می کنه

داداش این دستگاه الجی که معرفی کردید (dvd player) من دارم چکار کنم که زیرنویس فارسی srt رو خرچنگ غورباقه نشون نده؟
و درست نشون بده؟:11:
:41:

T E R M I N A T O R
22-09-2011, 17:31
سلام بچه ها جواب بدید دیگه!!
این دستگاه فرمت DAT که مربوط به VCD هست پخش میکنه؟؟
با هاردهای سیگیت و ... مشکلی نداره؟؟؟

WOLF PACK
22-09-2011, 22:27
دوستان بالاخره wd live hub اومد؟مردیم بابا...

babi666
23-09-2011, 09:18

دوست عزیز الان دنیای فیلم های hd هستش و شما هنوز vcd نگاه میکنی
بله نگران نباش این دستگاه فرمت vcd رو پخش میکنه

babi666
23-09-2011, 09:24

با انواع هاردهای اکسترنال کار میکنه ولی بعد اتصال هارد باید 1دقیقه صبر کنی تا اونو
شناسایی کنه ... موفق باشی

babi666
23-09-2011, 09:52
کسی نیست جواب این سوالو بده؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز شما برای راه اندازی شبکه بی سیم با توجه به اطلاعاتی که دادی نیاز
به یک روتر داری اگه خواستی روتر بخری حتما به این توجه کن که وایرلس n باشه و قدرت ترانسفر فایلش
یا همونData Rate=up to 300Mbps باشه من خودم چون از asus خوشم میاد بهت پیشنهاد میکنم این برندو بخری
wd رو از طریق کابل به یکی از درگاههای روتر وصل کن چون روتر بیسیمه با لب تابت شبکه میشه مودم ip-link رو هم به پشت روتر وصل کن تا اینترنت رو هم share کنی..... موفق باشی

Advanced Ali-001
23-09-2011, 13:57
سلام.
دوستان این مدل تو ایران هست؟

قیمت؟؟؟؟؟؟؟
ممنون.

mehdi speed 700
24-09-2011, 10:10
دوست عزیز الان دنیای فیلم های hd هستش و شما هنوز vcd نگاه میکنی
بله نگران نباش این دستگاه فرمت vcd رو پخش میکنه

رفیق همچین میگی hd که انگار داری بلوری میبینی.والله فیلم هایی که تو ایران hd میبین نرخ ارسال بیتش پایینه زیاد هم hd نیست. هروقت بلوری 3dدیدی بعد ادعا کن.دنیای hd ماله 5 سال پیشه رفیق.
الان3d.بلوری.1080p:21::21::27::27::27::27 ::27:

mociuamin
24-09-2011, 11:13
دوست عزیز شما برای راه اندازی شبکه بی سیم با توجه به اطلاعاتی که دادی نیاز
به یک روتر داری اگه خواستی روتر بخری حتما به این توجه کن که وایرلس n باشه و قدرت ترانسفر فایلش
یا همونData Rate=up to 300Mbps باشه من خودم چون از asus خوشم میاد بهت پیشنهاد میکنم این برندو بخری
wd رو از طریق کابل به یکی از درگاههای روتر وصل کن چون روتر بیسیمه با لب تابت شبکه میشه مودم ip-link رو هم به پشت روتر وصل کن تا اینترنت رو هم share کنی..... موفق باشی
ممنونم از راهنماییت
من مواردی که زحمت کشیدیدو میدونم
مودم خودمم linksys 120n هست. از اونجایی که فاصله دستگاه با مودم زیاده نمی تونم با کابل شبکه کنمش باید حتما با وایرلس شبکه کنمش؛ به خاطر همین باید دانگل وایرلس واسه دستگاه بگیرم.
می خوام بدونم کسیاین کارو کرده یه اصلا ارزششو داره.... راحت استریم میشه کرد؟؟؟؟؟؟با سرعت اینترنت 1 مگ میشه راحت یو تویوــــــــ رو دید؟؟حالا که فیلجره این سایت چه جوری از وی چی ان واسش استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟:5:

heidary_sh
25-09-2011, 12:39

بله dat بخش میکنه و با سیگیت مشکل نداره

M.AMIN-USA
25-09-2011, 13:25
ممنونم از راهنماییت
من مواردی که زحمت کشیدیدو میدونم
مودم خودمم linksys 120n هست. از اونجایی که فاصله دستگاه با مودم زیاده نمی تونم با کابل شبکه کنمش باید حتما با وایرلس شبکه کنمش؛ به خاطر همین باید دانگل وایرلس واسه دستگاه بگیرم.
می خوام بدونم کسیاین کارو کرده یه اصلا ارزششو داره.... راحت استریم میشه کرد؟؟؟؟؟؟با سرعت اینترنت 1 مگ میشه راحت یو تویوــــــــ رو دید؟؟حالا که فیلجره این سایت چه جوری از وی چی ان واسش استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟:5:

در مورد استریم واقعا خوب عمل میکنه البته بستگی به شبکه داره !
در مورد دیدن ویدئو های youtube هم من با 2 mb راحت می بینم و فقط روی ویدئو های HD گاهی گیر میکنه !
من قبلا هم در مورد v__p_n توضیح دادم . اگه تو چند پست قبل برگردید حتما به جواب سوالتون می رسید .

payamhetfild
25-09-2011, 14:04
هارد اکسترنال مناسب برایwd میخوام بگیرم دوستان بهترین گزینهها کدومن؟
500 گیگ بهتره یا 1ترا بگیرم؟
سیلیکون پاور A80 چطوره دوستان؟

Advanced Ali-001
25-09-2011, 15:31
هارد اکسترنال مناسب برایwd میخوام بگیرم دوستان بهترین گزینهها کدومن؟
500 گیگ بهتره یا 1ترا بگیرم؟
سیلیکون پاور A80 چطوره دوستان؟
هارد اکسترنال مناسب برای wdمنظورتون ایناس:
میتونم بدونم کدومو دارین؟
ببینید دوست عزیز هارد اکسترنال بهترین مارکش الان همونwdهست یا سیگیت خب 1ترا با500هم فرق زیادی ندارن معمولاًwdبه سری های مختلف تقسیمشون میکنه وهرکدومو ظرفیت محتلف میزنه مثلاًیه مدل داره به نامESSINSHIA خب یه مدل دیگه هست که همینه فقط بعدشSE داره که کلا My Pasport Essinshial se الان بهترین هست.البته مدلusb3رو منظورمه.
اینم لینک کل محصولات wdازسری اکسترنال:

poonel
27-09-2011, 19:05
اساتید گرامی
بنده میخوام یه HD Player بخرم. چه مدلی الآن بهترینه؟
دستگاهی که بشه بهش هاردهای دو سیمه رو وصل کرد، 3D و فایلهای خیلی حجیم رو راحت پخش کنه و گیر نکنه، قابلیت آپدیت داشته باشه و زیرنویس رو ساپورت کنه چی هست؟
اگه قیمت را هم بفرمایید ممنون میشم.
با تشکر

hamed-sos
29-09-2011, 00:48
بنده یه وسترن لایو دارم....میخوام از آخرین نرم افزاری که آپدیت کردم به یک ورژن قبل تغییر نرم افزار بدم(به علت مشکل نمایش اسمهای فارسی فولدرها)
چه کار باید کرد؟

maxeemo
29-09-2011, 01:51
بنده یه وسترن لایو دارم....میخوام از آخرین نرم افزاری که آپدیت کردم به یک ورژن قبل تغییر نرم افزار بدم(به علت مشکل نمایش اسمهای فارسی فولدرها)
چه کار باید کرد؟

مسئول های فنی WD به هیچ وجه downgrade رو توصیه نمیکنن. منم میگم قبل از downgrade حتماً تصمیم قطعی بگیرید و بعد اقدام کنید. راهش اینه؛

firmware قدیمی رو دانلود کنید (اگه ندارید). بعد از extract روی فلش یا هارد، فایل wdtvlive.ver رو با notepad باز کنید و ورژن نوشته شده در خط اول رو به ورژنی بزرگتر از ورژنی که در حال حاضر روی دستگاه نصب هست، تغییر بدید. مثلاً 1 ابتدایی رو 2 کنید. فایل رو ذخیره کنید و دستگاه رو upgrade کنید که در واقع downgrade میشه. بعد از upgrade ورژن صحیح روی دستگاه لود میشه.

اما به نظر من منتظر بمونید تا update بعدی. downgrade ممکنه دستگاه رو دچار اشکالات جدی بکنه و یا بدتر اونو از کار بندازه.

:40::40::40::40::40:

Alishmas
30-09-2011, 11:53
اين مدل رو ميشه به سينمای خانگی وصل کرد و صدای دالبی داشت ؟ ورودی اپتيکال که نداره ؟

Mehrdad092000
30-09-2011, 23:20
سلام بهترین hdd player چنذه؟ اگع هارد هم داشته باشه بهتر
flv و زیرنویس فارسی ساپورت باشه
این چطوره ؟

You Were Mine
01-10-2011, 00:06
سلام بهترین hdd player چنذه؟ اگع هارد هم داشته باشه بهتر
flv و زیرنویس فارسی ساپورت باشه
این چطوره ؟

خبر بهترین hd media player را باید از اقای stb2xxx بگیری ایشون وارد کردن اما مثل اینکه بخاطر مجوز وایرلس حیرون شدن.
اسمشم اینه :
Xtreamer Sidewinder 2

Mehrdad092000
01-10-2011, 18:35
خبر بهترین hd media player را باید از اقای stb2xxx بگیری ایشون وارد کردن اما مثل اینکه بخاطر مجوز وایرلس حیرون شدن.
اسمشم اینه :
Xtreamer Sidewinder 2

ممنون حالا میشه چند مدل از اونجوری که مخوام بگید قیمتشم مهمه

You Were Mine
01-10-2011, 20:28
ممنون حالا میشه چند مدل از اونجوری که مخوام بگید قیمتشم مهمه

اونجوری یعنی چجوری ؟
الان 1 مدل جدید امده تو بازار Wd tv live hubک هارد 1 ترا داخلی داره و اینترنت وصل میشه زیرنویس فارسی ساپورت میکنه قیمتشم 276 تومن اعلام شده مورد خوبیه علاوه بر این ها میگن از لحاظ ساپورت شرکتی خوبه یعنی اپدیت فریمور براش میاد
این لینک سایت اصلی :

اینم لینک تاپیک همین محصول در پی سی ورلد :

Dark Sector
02-10-2011, 20:13
سلام

ممنون.

onur
05-10-2011, 13:45
بإسلام وخسته نباشيد خدمت اساتيد
من پارسال يه wd player liveخريدم خيلي راضيم اصلاًاپديت نكردم ولي فيلمهاي إيراني دانلودشده ازاينترنت را كهvcdrip(wmv هستن پخش نميكنه
ايابا اپديت جديد wmvپخش ميكنه؟باچه برنامه ميشه vcdripروبه فرمت ديگه كه قابل پخش در دستگاه باشه تبديل كرد؟
لطفاًراهنمايي كنيد منتظرم ممنون

M.AMIN-USA
05-10-2011, 14:46
بإسلام وخسته نباشيد خدمت اساتيد
من پارسال يه wd player liveخريدم خيلي راضيم اصلاًاپديت نكردم ولي فيلمهاي إيراني دانلودشده ازاينترنت را كهvcdrip(wmv هستن پخش نميكنه
ايابا اپديت جديد wmvپخش ميكنه؟باچه برنامه ميشه vcdripروبه فرمت ديگه كه قابل پخش در دستگاه باشه تبديل كرد؟
لطفاًراهنمايي كنيد منتظرم ممنون

دوست عزیز این دستگاه از فرمت WMV با ورژن کد گذاری 9 شده رو پشتیبانی میکنه ، و ورژن های پایین تر رو نمی تونه پخش کنه .
برنامه های مختلفی هست . برای این کار
Total Video Convertor
corel Video Studio
All Video Convertor و ....

onur
05-10-2011, 18:47
باتشكرفراوان به چه فرمتي بايد تبديل كنم

M.AMIN-USA
06-10-2011, 02:09
باتشكرفراوان به چه فرمتي بايد تبديل كنم

تقریبا تمام فرمت ها رو پشتیبانی می کند .
خوب روی AVI , MKV بهتر مانور می دهد .
من توصیه می کنم به MKV تبدیل کنید .

heidary_sh
08-10-2011, 10:20
سلام يك آپديت جديد آمده ولي شكل دستگاه عوض شده و نوشته streaming wdtv يعني چي؟
1.03.10

M.AMIN-USA
08-10-2011, 13:12
سلام يك آپديت جديد آمده ولي شكل دستگاه عوض شده و نوشته streaming wdtv يعني چي؟
1.03.10

این دستگاه جدید اومده ، فکر کنم ورژن جدید دستگاه قبلی باشه . با سخت افزار های جدید .
آپدیت ای هم که اومده برای این دستگاه اومده و مناسب دستگاه های قدیمی نیست .

amirvania
10-10-2011, 14:30
درود بر شما
من یه مشکلی دارم . از وقتی که آخرین آپدیت رو تو دستگاه ریختم (1.06.15 ) ، دستگاه خیلی خیلی کند شده و حدودا 2 الی 3 دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا . هاردی هم که بهش وصل میکنم همون هارد 500 گیگ هستش که با آپدیتای قبلب خیلی سریع میومد بالا .
یکی کمکم کنه .... :19:
سپاس

dara_az
10-10-2011, 21:59
درود بر شما
من یه مشکلی دارم . از وقتی که آخرین آپدیت رو تو دستگاه ریختم (1.06.15 ) ، دستگاه خیلی خیلی کند شده و حدودا 2 الی 3 دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا . هاردی هم که بهش وصل میکنم همون هارد 500 گیگ هستش که با آپدیتای قبلب خیلی سریع میومد بالا .
سپاس

منم همین مشکل رو دارم اضافه بر اینکه خیلی dvd هایی رو که قبلا راحت میدیدم الان نمیتونم ببینم و دستگاه هنگ میکنه. هارد رو هم که باید براش جلسه معارفه بزاری تا بعد چند دقیقه بشناسه. اما با فرمور قبلی اصلا از این مشکلات نداشتم. دوستان راه حلی دارند ؟ آپدیت جدید میاد براش یا نه ؟ اگه آپدیت نیاد میشه به ورژن قبلی برگردوند ؟

reza,n
11-10-2011, 23:19
با سلام
دوستان آیا این دستگاه زیرنویسهایی رو که جدا از فیلم باشند پخش نمیکنه؟ خب همونطور که میدونید که بعضی از فرمتهای MKV خودشون زیرنویس دارن که خب دستگاه راحت پخششون میکنه ولی برای بعضی از فیلمها که زیرنویس ندارند من خودم زیرنویس رو بصورت جدا دانلود کردم و توی فولدر فیلم ریختم متاسفانه دستگاه اونو نشون نمیده و لودش نیمکنه میخواستم بپرسم راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد؟ و زیرنویس رو لود کرد؟
ممنونم
رضا

M.AMIN-USA
13-10-2011, 00:09
با سلام
دوستان آیا این دستگاه زیرنویسهایی رو که جدا از فیلم باشند پخش نمیکنه؟ خب همونطور که میدونید که بعضی از فرمتهای MKV خودشون زیرنویس دارن که خب دستگاه راحت پخششون میکنه ولی برای بعضی از فیلمها که زیرنویس ندارند من خودم زیرنویس رو بصورت جدا دانلود کردم و توی فولدر فیلم ریختم متاسفانه دستگاه اونو نشون نمیده و لودش نیمکنه میخواستم بپرسم راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد؟ و زیرنویس رو لود کرد؟
ممنونم
رضا

برای زیر نویس هایی که شما در پوشه فیلم قرار می دهید . باید نام فایل با نام فیلم دقیقا یکی باشند . در غیر اینصورت نمایش داده نمیشه .

M.AMIN-USA
13-10-2011, 00:15
منم همین مشکل رو دارم اضافه بر اینکه خیلی dvd هایی رو که قبلا راحت میدیدم الان نمیتونم ببینم و دستگاه هنگ میکنه. هارد رو هم که باید براش جلسه معارفه بزاری تا بعد چند دقیقه بشناسه. اما با فرمور قبلی اصلا از این مشکلات نداشتم. دوستان راه حلی دارند ؟ آپدیت جدید میاد براش یا نه ؟ اگه آپدیت نیاد میشه به ورژن قبلی برگردوند ؟

درود بر شما
سپاس

دوستان اگه با این ورژن مشکلی دارید و از اون خوشتون نمیاد . می تونید به ورژن های قبلی دانگرید کنید . مراحل آموزش هم در همین تاپبک موجوده .
ولی در مورد مشکلاتی که شما فرمودید . من هم از هارد 2Tr استفاده میکنم ولی فقط برای وقتی که دستگاه روشن بشه نزدیک به 1 دقیقه و برای شناسایی هارد هم تقریبا 1.30 زمان لازم داره تا اماده استفاده بشه . که فکر نمیکنم زمان زیادی باشه برای هارد 2 ترابایت .

reza,n
13-10-2011, 10:51
برای زیر نویس هایی که شما در پوشه فیلم قرار می دهید . باید نام فایل با نام فیلم دقیقا یکی باشند . در غیر اینصورت نمایش داده نمیشه .
پس دوست عزیزم اگه نام زیرنویس رو به نام دقیق فیلم Rename کنم مشکل حله درسته؟
ممنونم

reza,n
19-10-2011, 20:58
دوستان چند تا سئوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم:
1) دستگاه من ایمیج رو نمیشناسه میشه بفرمائید چه کار باید انجام بدم؟
2)ضمنا" آیا راهی برای تغییر دادن محل زیرنویس وجود نداره؟ (میخوام زیرنویس رو ببرم بالای تصویر).
3) آیا نمیشه مدت زمان نشون دادن info bar رو کم کرد؟ آخه مدتش زیاده و میفته روی زیرنویس.

باز هم ممنونم
رضا

Gregar
19-10-2011, 21:37
سلام به همه بچه های گل این بخش فروم

میخواستم یه پلیر بخرم و مهمترین چیزی که واسم مهمه پخش فیلمهای mkv حداقل 720p است . از طریق USB منظورم هست .
زیرنویش فارسی هم که حتما میخوام پشتیبانی کنه اونهم srt .

شنیده بودم این پلیر خوبه . حالا میشه بگید ایا این پلیر توی واسه کار عالیه یا نه ؟ با توجه به قیمتش که میدونم مناسبه ولی نمیدونم دقیقا چند . میشه قیمت دقیقش رو هم بگید ؟
خیلی ممنون

reza,n
19-10-2011, 23:55
سلام به همه بچه های گل این بخش فروم

میخواستم یه پلیر بخرم و مهمترین چیزی که واسم مهمه پخش فیلمهای mkv حداقل 720p است . از طریق USB منظورم هست .
زیرنویش فارسی هم که حتما میخوام پشتیبانی کنه اونهم srt .

شنیده بودم این پلیر خوبه . حالا میشه بگید ایا این پلیر توی واسه کار عالیه یا نه ؟ با توجه به قیمتش که میدونم مناسبه ولی نمیدونم دقیقا چند . میشه قیمت دقیقش رو هم بگید ؟
خیلی ممنون
دوست عزیز عالیه شک نکن. همه فرمتها رو پخش میکنه و برای زیرنویس هیچگونه مشکلی نداره. فکر کنم الان قیمتش توی رنج 110-120 باشه.

mn3999
20-10-2011, 23:52
این پلیر 3 بعدی پخش می کنه؟ اگر نه چی پیشنهاد میدین؟

M.AMIN-USA
21-10-2011, 07:47
دوستان چند تا سئوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم:
1) دستگاه من ایمیج رو نمیشناسه میشه بفرمائید چه کار باید انجام بدم؟
2)ضمنا" آیا راهی برای تغییر دادن محل زیرنویس وجود نداره؟ (میخوام زیرنویس رو ببرم بالای تصویر).
3) آیا نمیشه مدت زمان نشون دادن info bar رو کم کرد؟ آخه مدتش زیاده و میفته روی زیرنویس.

باز هم ممنونم
رضا

1- چه نوع ایمیج هایی شما درون دستگاه ریختید
2- در مورد تغییر محل زیر نویس من هم گزینه خاصی ندیدم . فکر نمی کنم بشه این کار رو انجام داد ولی سایز رو میشه تنظیم کرد .
3- شما اگه دکمه OK رو ی ریموت رو بزنید همان لحظه info bar مخفی میشه .

dara_az
24-10-2011, 21:44
سلام دوستاان
آپدیت جدید نیومده ؟ خبر دارید اگه بخوان آپدیت بدن حدودا چه تاریخی منتشر میشه ؟
این فرمور آخری که منو سرویس کرد !!!

nemomovies
25-10-2011, 13:27
دوستان سلام
یکی از دوستان برام این دستگاه را هفته پیش از دبی آورد : (با قیمت 1200 درهم)

این دستگاه مزیت هائی خوبی داره :
مثل wifi
هارد 1ter
USB.3
ساپورت کننده فیلمهای 3 بعدی
فونت فارسی : به راحتی و اکتیو
و مهمتر از همه : "نشان دادن بلوری با کیفیت 1080 همراه با منوی اصلی فیلم"

تا بحال 3 فیلم با آن دیدم. (راضی باشید)

همان دوست هفته آینده از آلمان این یکی دستگاه را قرار است برام بیاره : (با قیمت 160 یورو)

چون ندیدم ، هیچ اظهار نظری در موردش ندارم !!!
فقط خودتون این اینک را ببینید تا بدونید عجب دستگاه محشری است

به محض رسیدن این دستگاه دومی ، قاعدتا یکیش برام اضافی است....
هر کسی خواست (بدون اینکه بخواد چونه بزنه) سریعا PM بده تا انشالله خدمتی کرده باشم

هر دوی آنها از نظر قیمتی و کیفیت با نسبت دستگاههای ضعیف و افتضاهی که در ایران هستند ، اصلا قابل مقایسه نیستند!!!
اصلا به همین دلایل بود که تصمیم گرفتم که بجای خرید از ایران ، بگم برام از خارج با کلی التماس و درخواست بیارند...

لطفا اگه سوالی داشتید ، حتما PM بدید چون فرصت سر زدن به فروم را آنچنان ندارم....

reza,n
25-10-2011, 16:38
1- چه نوع ایمیج هایی شما درون دستگاه ریختید
2- در مورد تغییر محل زیر نویس من هم گزینه خاصی ندیدم . فکر نمی کنم بشه این کار رو انجام داد ولی سایز رو میشه تنظیم کرد .
3- شما اگه دکمه OK رو ی ریموت رو بزنید همان لحظه info bar مخفی میشه .

دوست عزیزم ایمیجهام رو عموما" با نرو گرفتم و فایلهای تصویری شو و فیلم و... هستند با فرمتهای متفاوت (VCDو DVD و ..)
ممنونم

klipsch
27-10-2011, 10:58
چیزی که شاید دوستان ندوند اینه که این پلیر وسترن پتانسیل تبدیل شدن به یه سورس صوتی بسیار گرون قیمت رو داره... با یه DAC میتونید خروجی اپتیکال پلیر رو تبدیل به آنالوگ کنید و بهترین صدای ممکن رو ازش بگیرید... من از Shanling DAC50 استفاده میکنم و نتیجه کار باور نکردنیه :46::8:

reza,n
27-10-2011, 18:02
چیزی که شاید دوستان ندوند اینه که این پلیر وسترن پتانسیل تبدیل شدن به یه سورس صوتی بسیار گرون قیمت رو داره... با یه DAC میتونید خروجی اپتیکال پلیر رو تبدیل به آنالوگ کنید و بهترین صدای ممکن رو ازش بگیرید... من از Shanling DAC50 استفاده میکنم و نتیجه کار باور نکردنیه :46::8:

دوست عزیزم میشه دقیقا" با توضیحات بیشتر بفرمائید این Shanling DAC50 چیه و قیمتش چنده؟

alken
28-10-2011, 20:09
دوست عزیزم میشه دقیقا" با توضیحات بیشتر بفرمائید این Shanling DAC50 چیه و قیمتش چنده؟

آره منم خیلی دنبال همچین وسیله ای میگردم اگه لطف کنی و در موردش توضیح بدی ممنون میشم ممنون

klipsch
28-10-2011, 20:48

آره منم خیلی دنبال همچین وسیله ای میگردم اگه لطف کنی و در موردش توضیح بدی ممنون میشم ممنون

یه توضیح میدم درباره DAC که به اختصار بهش دَک میگن:

Digital to Analog Converter وسیله ای است که که دیتای دیجیتال موسیقی رو که از سورس های اپتیکال یا USB و گاهی فایروایر بهش میدید رو به سیگنال آنالوگ خطی مناسب برای آمپلی فایر تبدیل میکنه... چیزی که خیلی از علاقمندان موسیقی بهش دقت نمیکنن اینه که اگه شما به کیفیت صدا اهمیت میدین و صدای واقعی* رو میخواید نمیتونید از سورس های چیپ و بی ارزشی مثل MP3 استفاده کنید چون خیلی از فرکانس های صدا در اون کات شده... شما بوسیله یه تبدیل دیجیتال به آنالوگ میتونید با اتصال این دستگاه به کامپیوتر فایل صوتی خالص (مثلا سی دی اودیو یا Wave یا Flac) رو مستقیما به آنالوگ تبدیل کنید و از خروجی این دستگاه (که آنالوگه) به آمپلی فایر (یا پری آمپلی فایر و بعد به آمپلی فایر) متصل کنید و صدای واضح و شفاف و واقعی رو بگیرید... از 150 دلار میشه اینارو تهیه کرد تا چند هزار دلار ... اینی که من گرفتم نسبت به امکانات و ظاهرش قیمت فوق العاده ای داره که من 1400 دلار خریداری کردم... یه مدل خیلی عالی دیگه که با حدود 500 الی 600 هزار تومن میشه تو ایران تهیه کرد (از امارات خریداری میشه به ایران میاد) DACMagic از کمپانی Cambridge Audio هست که یه چیز خیلی عالیه...:11:

* صدای واقعی یعنی صدایی بسیار نزدیک به اجرای زنده با ساند استیج مناسب و صدای شفاف و شیشه ای و گرم که Timber Accuracy بالایی داره و گوش شنونده رو خسته نمیکنه... در کل بهترین صدا یعنی شنوایی انسان و بازآفرینی یا Reproduction صدا توسط سیستم صوتی یعنی یه صدای خوب

infernal_a
30-10-2011, 10:32
سلام دوستان .
به تازگی یه WD Live گرفتم و فریمورش رو هم Up Date کردم به ورژن [Current Firmware - 1.06.15 یه مشکلی باهاش دارم اینه که هنوز با اینکه ورژن جدید شده هنوز زیر نویس انگلیسی که Srt هم هست رو نمیخونه !!!!!!!!!!!! و Option که میزنم برای زیر نویس مینویسه No Subtitle !! در صورتی که همونو به PC میزنم زیرنویسو نشون میده .
چی کار باید انجام بدم اساتید ؟؟؟؟؟؟؟؟

alken
30-10-2011, 19:04
با سلام
دوستان آیا مدیا پلیری هست که خروجی صدای 5/1 داشته باشه منظورم شش تا خروجی واسه صداست؟
ممنون از کسانی که جواب میدن

klipsch
31-10-2011, 00:29
با سلام
دوستان آیا مدیا پلیری هست که خروجی صدای 5/1 داشته باشه منظورم شش تا خروجی واسه صداست؟
ممنون از کسانی که جواب میدن

با اپگرید فرم ور میتونی از طریق HDMI صدای 5.1 بگیری... ولی 7.1 نمیده گویا :46:

infinit
31-10-2011, 18:20
SALAM KASI IN WD TV LIVE JADIDARO NEMIYARE KE WIFI DARE KHEILI TO KAFESHAM

saegheh67
31-10-2011, 21:58
مثل اینکه شرکت وسترن مدل لایو را اپدیت سخت افزاری کرده دیگه خبرای از مدل قدیمی لایو توی سایتش نیست