PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

mormak
09-10-2010, 19:19
دوست عزيز بدجور تو جو live گير كردي!!!
من box office دارم و با اين دستگاه فيلمهاي 1080 با بيت ريت بالاتر از 16mbps
رو هم بدون كوجكترين فريز ديدم قبول دارم كه قدرت cpu سري لايو حدود 20 درصد قوي تر از پاتريوت و ايسوس هستش اما اين دليلي به عدم توانايي اين دستگاها درپخش فيلم با اين بيت ريت هست در ضمن پاتريوت نسبت به لايو فرمتهاي بيشتري رو ساپورت ميكنه و در ضمن امكانات جالبي مثل كنترل كامل و تغيرات در زيرنويس در حال پخش و قابليت اتصال هارد داخلي رو داره كه لايو قدرت اين كار رو نداره اين هم مشخصات يكي از فيلمهايي كه با اين دستگاه ديدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز من خودم Live خریدم اما همه دستگاهها رو که امتحان نکردم که. اتفاقا اصلا آدمی نیستم که جوگیر شم من که کارمند وسترن که نیستم طبق سخت افزارشون حرفمو زدم حالا شایدم پاتریوت بهتر باشه من که همه رو امتحان نکردم فقط طبق سخت افزار گفتم و اینکه میدونم ایگیت و نواترون BBC Planet رو پخش نمیکنن اطلاعاتم در همین حده

Bardia1
09-10-2010, 23:15
دوست عزیز من خودم Live خریدم اما همه دستگاهها رو که امتحان نکردم که. اتفاقا اصلا آدمی نیستم که جوگیر شم من که کارمند وسترن که نیستم طبق سخت افزارشون حرفمو زدم حالا شایدم پاتریوت بهتر باشه من که همه رو امتحان نکردم فقط طبق سخت افزار گفتم و اینکه میدونم ایگیت و نواترون BBC Planet رو پخش نمیکنن اطلاعاتم در همین حده
دوست عزيز قصدم توهين نبود و همونطور كه گفتم قبول دارم كه live از نظر قدرت سخت افزاري برتر از پاتريوت و ايسوسه و حقيقت خودم هم در برزخ بين live و پاتريوت بدجوري گير كرده بودم اما به دلايلي پاتريوت رو انتخاب كردم اما در مورد قدرت سخت افزاري بعيد ميدونم كه خيلي محسوس باشه چون من فايلهاي 1080 زيادي رو تست كردم اما مشكلي نديدم البته تو افلاين فيلمهايي با ظرفيت 32 گيگ تا 40 گيگ هم بعضي از اوقات به پست بعضي از دوستان ميخوره (به پست من هنوز نخورده) شايد اين تفاوت رو بشه با اين جور فيلمها حس كرد اما حداقل تا مرز 10 گيگ فيلم رو من هيچ تفاوتي نديدم

ElnazK
10-10-2010, 08:12
اگه موجود بود که ما با کله نصب میکردیم!

من کاری به کله ت ندارم
یه "نه" ساده رو بعضیا بلد نیستن بگن. جاش باید جمله افاضه کنن

mormak
10-10-2010, 09:01
من کاری به کله ت ندارم
یه "نه" ساده رو بعضیا بلد نیستن بگن. جاش باید جمله افاضه کنن
بعضیا هم نمیتونن دو دقیقه برن فروم رو بخونن که 1000بار این سوال شده و جواب داده شده حقشونه که بهشون جمله افاضه!!! کنیم

moj63
10-10-2010, 11:49
سلام

منظور supports 720p HD video playback چیه یعنی بالاتر از این ساپورت نمیکنه منور 720p چیست نشان دهده پیکسل است؟؟

من یه فیلم با این مشخصات دارم :

ایا این مشخصات رو اجرا میکنه؟؟

imanmanson
10-10-2010, 12:12
ببخشید شما چه جوری فایلهای یه دیسک blu-ray رو اسخراج کردید
فایلها توی توی یه شاخه به نام Stream هستن پسوندشونم M2TS هستش

t_tanhayam
10-10-2010, 13:36
سلام

منظور supports 720p HD video playback چیه یعنی بالاتر از این ساپورت نمیکنه منور 720p چیست نشان دهده پیکسل است؟؟

من یه فیلم با این مشخصات دارم :

ایا این مشخصات رو اجرا میکنه؟؟

720p رزولوشن 1280*720 رو ميگن
wd مشكلي با 1080p يا همون 1920*1080 هم نداره

Artam01
10-10-2010, 13:43
فرق 1080i با 1080p چی بود؟ :13:

vvc
10-10-2010, 14:19
سلام دوستان
من یه پلیر واسه خونه میخوام قیمتش هم تا 200 تومن باشه در ضمن یه هارد اکسترنال 250 گیگ هم دارم که میخوام اونم ساپورت کنه و اکثر فرمت ها
یکی از دوستان راهنمایی کرد و آدرس سایتی داد ولی هر چی بیشتر مطالعه میکنم گیجتر میشم حتی میبینم تو همین تایپیک هم بعضی ها اختلاف سلیقه دارن
اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون
میشم در ضمن الان یه پلاسمای 42 ال جی دارم :11:

MEHDILINDOWS
10-10-2010, 14:45
سلام دوستان
من هم به جمع دارنئگان این دستگاه پیوستم
یک سوال آیا من الان میتونم دستگاه رو آپدیتش کنم
ورژنش هم فکر کنم 1.02 باشه
میشه یک نسخه بتایی که مشکل نداشته باشه رو محبت کنید و لینکش رو قراردهید .
ممنونتون میشم .

t_tanhayam
10-10-2010, 16:00
فرق 1080i با 1080p چی بود؟ :13:

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

سلام دوستان
من یه پلیر واسه خونه میخوام قیمتش هم تا 200 تومن باشه در ضمن یه هارد اکسترنال 250 گیگ هم دارم که میخوام اونم ساپورت کنه و اکثر فرمت ها
یکی از دوستان راهنمایی کرد و آدرس سایتی داد ولی هر چی بیشتر مطالعه میکنم گیجتر میشم حتی میبینم تو همین تایپیک هم بعضی ها اختلاف سلیقه دارن
اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون
میشم در ضمن الان یه پلاسمای 42 ال جی دارم :11:

عزيز اكثر پلير هايي كه موجود هستند نقريبا كارايي يكساني دارند شايد تفاوت ها نزديك 10-20 % باشه در برند هاي مختلف والبته هم قيمت

-هر كسي يك نظر وسليقه شخصي داره به نظر من در رنج زير 200 WD LIVE بهترين گزينه
ودر رنج 300 EGREAT A1080 و N83 ميتونه گزينه هاي خوبي باشه

MEHDILINDOWS
11-10-2010, 10:25
سلام دوستان
ممنونتون میشم .
هیچ یک از دوستان ما رو قابل ندونست جوابمونو بده
من واقعا از اینکه آپدیت اشتباه انجام بدم و دستگاهم خراب بشه میترسم
اطفا کمکم کنید .

vvc
11-10-2010, 14:25
سلام دوستان
ممنونتون میشم .
سلام دوست عزیز
میشه بگی چه ملی و چند خریدی اگه امکان داره آدرس یا شماره تلفنشم بدی ممنون میشم
راستی آیا دستگاه خوبیه ؟ مشکلی نداره و میشه به جای DVD پلیر ازش استفاده کرد؟

MEHDILINDOWS
11-10-2010, 14:48
دوست عزیز تمامی سوالاتت توی صفحات قبل پرسیده و جواب داده شده اند
من قبل از خریدن دستگاه حدود 70 صفحه این تاپیک رو خوندم
فقط اینو بهت بگم که dvd پیلیر نیست که پخش کننده از روی هارد و یا فلش هستش و همه فرمتی هم میخونه

t_tanhayam
11-10-2010, 17:04
اطفا کمکم کنید .

-قربونت برم من اين دستگاه رو ندارم دوستاني كه اينجا دارند بايد در مورد تغييرات و رفع باگ هاي نرم افزاري در ورژن هاي بالاتر رو گزارش بدن
با اين حال براي دريافت جديدترين اخبار از فريمور هاي محصولا wd ميتونيد لينك زير رو ببينيد:

دقت كنيد ميبينيد لينكي براي wd live و نسخه بتا 1.03.35 موجود هست:

اين هم لينك ورژن هاي رليز شده كه فكر كنم روي wd live ‌تون بايد باشه :

mormak
11-10-2010, 20:01
اطفا کمکم کنید .
من خودم 1.03.38 نصب کردم بنظرم نمیاد مشکلی داشته باشه خواستی همینو بزن رو دستگاهت. لینکش هم چند صفحه قبل گذاشته بودم

satar200
12-10-2010, 10:57
دوستان: من اخیرا" دستگاه مدیاپلیر پاتریوت راخریداری وهاردداخلی 500Gنیز از طریق همان نمایندگی ویافروشگاه رادران نصب کردم درحال حاضردوتامشکل اساسی درکارکردن بااین دستگاه من دارم
1- فایلهای ضبط شده بافرمت trp که ازطریق ----- ضبط شده است راعلیرغم شناسائی فایل پخش نمی کند وپیغام invalid fille را میدهد(درفایها هم باکیفیت hd وهم غیر hd وجوددارد)
2-باتوجه به عدم آموزش کافی وهمچنین اطلاعات مشخص متاسفانه نتوانستم فایها رااز فلش ویاهارد بیرونی (usb)به هارد داخلی (hdd)کپی کنم ممنون شوم دراین زمینه دوستان مطلع بنده راراهنمائی نمایند./

arsalan66
12-10-2010, 22:47
کسی قیمت به روز وسترن معمولی و لایو و پلاس و همچنین باکس آفیس رو داره.
ممنون

Bardia1
12-10-2010, 23:22
دوستان: من اخیرا" دستگاه مدیاپلیر پاتریوت راخریداری وهاردداخلی 500Gنیز از طریق همان نمایندگی ویافروشگاه رادران نصب کردم درحال حاضردوتامشکل اساسی درکارکردن بااین دستگاه من دارم
1- فایلهای ضبط شده بافرمت trp که ازطریق ----- ضبط شده است راعلیرغم شناسائی فایل پخش نمی کند وپیغام invalid fille را میدهد(درفایها هم باکیفیت hd وهم غیر hd وجوددارد)
2-باتوجه به عدم آموزش کافی وهمچنین اطلاعات مشخص متاسفانه نتوانستم فایها رااز فلش ویاهارد بیرونی (usb)به هارد داخلی (hdd)کپی کنم ممنون شوم دراین زمینه دوستان مطلع بنده راراهنمائی نمایند./
دوست عزيز در مورد سوال اولتون حقيقت من فرمتي به نام trp نشنيدم بعيد هم بدونم دستگاهي اين فرمت رو ساپورت كنه رسيورهاي معمولي با فرمتهاي ts & Mpg ضبط ميكنند در مورد رسيورهاي hd اطلاعي ندارم
در مورد سوال دوم ابتدا copy file رو انتخاب كرده و بعد ابتدا usb در ستون راست و سپس hdd رو در ستون چپ رو انتخاب مي كنيم بعد از انتخاب فايل مورد نظر در ستون سمت راست دكمه select كنترل رو زده و بعد در ليست سمت چپ محلي رو كه ميخواهيد فايل در انجا قرار بگيرد رو انتخاب و سپس دكمه فلش مانند سمت راست ok رو ميزنيم و بعد ميتونيد انتخاب كنيد كه فايل copy يا move بشه و بعد ok
ببخشيد اگه اموزش متني بود

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

کسی قیمت به روز وسترن معمولی و لایو و پلاس و همچنین باکس آفیس رو داره.
ممنون
تو بازار رضا پاتريوت 145.000 تا 150.000 وسترن معمولي 110.000 تا 115.000 و وسترن لايو 135.000 تومان پلاس هم فعلا تو بازار روئيت نشده
آخرين قيمتي كه دارم حدود يك هفته پيش

imanmanson
13-10-2010, 00:28
سلام به همگی
من یه چیزی تو WD TV LIVE پیدا کردم به نظر خودم جالب بود گفتم شاید بدردتون بخوره
فکر کنم همه برای دیدن DVD که کپی شده روی هارد مشکل منو داشته باشن که نبود منو و پخش مستقیم خود فیلمه.
توی فیلمها این مشکل زیاد به چشم نمیاد ولی توی سریالها که چندتا TITLE دارن فقط میشه قسمت اول رو دید.
ولی وقتی بری داخل شاخه VIDEO_TS و املین فایل با حجم بالا رو انتخاب کنی DVD از منوی اول شروع میشه و تمام قسمتهای سریال رو میتونی ببینی.
دستگاه من فیرم ویرش 1.3.40 هست یه کارت شبکه USB MICRONET M300 براش خریدم با یه مودم وایرلس MICRONET M54 تمام درایوهای کامپوتر رو شیر کردم همشو میبینه و بدون مشکل پخش می کنه البته فایلهای FULL HD با تاخیر و مکسهای مکرر پخش میشن که اونم دارم روش کار میکنم تا درست شه

GiggleClub
13-10-2010, 09:55
چه کارت وایرلسی بگیرم برای WD Live که باهاش مچ مچ باشه و هیچ مشکلی نباشه (هر چی ارزونتر بهتر)

تا چند متر جواب میده؟

POROMA2008
13-10-2010, 15:34
چه کارت وایرلسی بگیرم برای WD Live که باهاش مچ مچ باشه و هیچ مشکلی نباشه (هر چی ارزونتر بهتر)

تا چند متر جواب میده؟

کارت به دردشما نمی خوره شما باید USB WLAN خریداری کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن در خرید سرعت ارسال و دریافت فرستنده را درنظر داشته باشید

مثلا اگز مثل من از مدوم وایرلس 120N استفاده می کنید باید مطابق با سرعت مودم گیرنده بخرید

arsalan66
13-10-2010, 19:00
سلام دوستان
به نظر شما وسترن لایو بهتره یا پاتریوت؟ میخوام فردا بخرم.
لطفا با دلیل نظر بدین.

راستی کسی تو اصفهان اینا رو سراغ نداره که با قیمت مناسب در حد تهران بدن؟

Bardia1
14-10-2010, 15:18
سلام دوستان
به نظر شما وسترن لایو بهتره یا پاتریوت؟ میخوام فردا بخرم.
لطفا با دلیل نظر بدین.

راستی کسی تو اصفهان اینا رو سراغ نداره که با قیمت مناسب در حد تهران بدن؟
دوست عزيز يك ماه من هم دنبال جواب اين سوال بودم و در اخر پاتريوت رو گرفتم
برتري لايو نسبت به پاتريوت در قدرت سي پي يو بالاتر و ساپورت كدينگ عربيه كه باعث ميشه مشكل زيرنويسهاي srt فارسي رو تا حد زيادي حل شده باشه اما برتري پاتريوت نسبت به لايو در ساپورت فرمتهاي بيشتر و ساپورت هارد اينترنال داشتن منو و كنترل حرفه اي و كاربر پسند كه گزينه هاي بسيار بيشتري نسبت به لايو داره (البته ديروز يه فريمور جديد براي اين دستگاه منتشر شد كه منو بسيار زيباتر و play list هم براي پخش موزيك اضافه شد ) اما حالا چرا من پاتريوت رو اتخاب كردم در مورد ساپورت زيرنويس فارسي كه اين امتياز مهمي محسوب نميشه چون مطمئنا پاتريوت براي از دست ندادن بازار خاورميانه در اينده اين قابليت رو به دستگاهاش اضافه ميكنه اما در مورد برتري سي پي يو لايو كه 500 mhz و پاتريوت 400 mhz هستش و عملا لايو رو در قدرت سخت افزاري برتر از پاتريوت كرده من فيلمهاي 1080p با 10 گيگ حجم و با بيت ريت 17000 و يا به عبارتي 17mb/s با هر دو دستگاه تست كردم عملا هيچ فرقي بين پخش دو دستگاه نديدم چون خودم آفلاين هم ميكنم اين حداكثر حجم فيلمي بود كه تا الان دانلود كرده بودم اما فيلمهاي با ظرفيت 30 گيگ به بالا هم وجود داره با فرمت m2ts (ايميج بلوري ) كه من تا به الان نتونستم دانلود كنم و بعيد ميدونم جز تعداد اندكي از دوستان كسي از اين فيلمها داشته باشه حالا اگر دوستان داشته باشن و با هر دو دستگاه تست كنن معلوم ميشه ايا در اون حجم فيلم اختلافي بين اين دو دستگاه وجود داره يا خير
به نظرم براي استفاده كاربراي ايراني كه 99 درصدشون ماكسيمم نسخه ريپ شده فيلمهاي 1080p و 720p رو با اين دستگاهها تماشا ميكنن مطمئننا پاتريوت گزينه بهتريه

POROMA2008
14-10-2010, 15:34
ایاپاتريوت dvdrom اکسترنال پشتیبانی می کنه

arsalan66
14-10-2010, 15:35
خیلی ممنون جنابBardia1 بابت راهنمایی.

از دوستان کسی تو اصفهان این دستگاهها رو سراغ داره؟
یا سایت معتبری که با قیمت مناسب فروش داشته باشن.
ممنون

ata_webmaker
14-10-2010, 17:49
من فرمت m2ts رو روی لایو تست کردم خیلی راحت جواب میده

paaraadise
14-10-2010, 19:52
جدیدترین ورژن فریم ور مدل لایو

WD TV Live Limited Public Beta Version 1.03.42

Resolved HDMI auto resolution selection issue
Resolved HDMI Video Output - 24Hz and 50Hz modes not working

10/11/2010

:20::20::20::20:

ata_webmaker
14-10-2010, 20:13
بابا این فریمور بتا هست خواهشن معرفی نکنید ممکن است است به دستگاه صدمه بزند

Bardia1
15-10-2010, 00:07
ایاپاتريوت dvdrom اکسترنال پشتیبانی می کنه

بله دوست عزيز ساپورت ميكنه

ghahremanimehdi
15-10-2010, 00:58

GiggleClub
15-10-2010, 10:14
منم خریدم یه Live دیروز
واقعا عالیه و من از ۱۰ بهش ۹.۵ میدم که اگه وایرلس داشت خودش بهش ۱۰ میدادم

جالب ترین چیزش این بود که میشد مثل kmplayer زیرنویس رو عقب جلو کرد که خیلی بدردم میخوره
خوشبختانه زیرنویس عربی هم سپورت میکنه و گچ پژ هم ایشالا درست شه دیگه حله
شبکه هم کردم با لپتاپ که عالی کار کرد.

کلا عالیه
میارزه به قیمتش

یه سوال فوری فقط:
من یه DWA110 پیدا کردم میخوام شنبه بگیرمش مشکلی نداره که؟ خوبه؟

vvc
15-10-2010, 12:05
منم خریدم یه Live دیروز
واقعا عالیه و من از ۱۰ بهش ۹.۵ میدم که اگه وایرلس داشت خودش بهش ۱۰ میدادم

جالب ترین چیزش این بود که میشد مثل kmplayer زیرنویس رو عقب جلو کرد که خیلی بدردم میخوره
خوشبختانه زیرنویس عربی هم سپورت میکنه و گچ پژ هم ایشالا درست شه دیگه حله
شبکه هم کردم با لپتاپ که عالی کار کرد.

کلا عالیه
میارزه به قیمتش

یه سوال فوری فقط:
من یه DWA110 پیدا کردم میخوام شنبه بگیرمش مشکلی نداره که؟ خوبه؟
سلام
مبارک باشه
منم میخوام یکی از اینها رو بخرم تو این رنج قیمت یا یه کمی بالاتر چیز بهتری پیدا میشه
راستی هارد ساتا رو هم ساپورت میکنه؟

GiggleClub
15-10-2010, 12:19
مبارک باشه

مرسی ممنون

راستی هارد ساتا رو هم ساپورت میکنه؟
نه پورت ساتا نداره
۲تا usb داره و یه پورت شبکه؛ خروجی هاشم: HDMI, Component, Composit
فقط من موندم چرا وایرلس نداره خودش!

paaraadise
15-10-2010, 13:50
بابا این فریمور بتا هست خواهشن معرفی نکنید ممکن است است به دستگاه صدمه بزند

فریم ور پابلیک بتا هست و معرفی شده توسط خود وسترن دیجیتال ...

صدمه هم نمی زنه ... خیالتون راحت ...

شما دوست نداری می تونی آپدیت نکنی دوست من ....

ورژن و خبرهای جدید باید در اینجا برای اطلاع همه درج بشه

:11::11::11:

ata_webmaker
15-10-2010, 17:20
تا الان صد مرتبه درج شده لزومه نداره تاکید بشه
و کجا توسط وسترن معرفی شده اگر معرفی شده بود تو سایت اصلی می گزاشتنش این ورژن قائدتا بیرون نباید میومد که اومد
حالا هرکی می خواد نصب کنه مسئولیتش پایه خودشه از ما گفتن بود
سیگار هم سرطان زاست ولی همه سیگاری ها که سرطان نمی گیرند موفق باشید :20:

paaraadise
15-10-2010, 19:31
تا الان صد مرتبه درج شده لزومه نداره تاکید بشه
و کجا توسط وسترن معرفی شده اگر معرفی شده بود تو سایت اصلی می گزاشتنش این ورژن قائدتا بیرون نباید میومد که اومد
حالا هرکی می خواد نصب کنه مسئولیتش پایه خودشه از ما گفتن بود
سیگار هم سرطان زاست ولی همه سیگاری ها که سرطان نمی گیرند موفق باشید :20:

دوست عزیز معذرت می خوام اما ورژنی که تازه دو سه روزه اومده کجا صد مرتبه درج شده ؟

اونا ورژنای قبلتر بوده .. چون وسترن ورژنای بتا رو سریع به روز می کنه و ورژن جدیدتر میده !

شما حتی به صفحه فریم ور لایو دقت بیشتری می کردین در قسمت سمت راست قسمت نیوز لینک این ورژن رو می بینین ....

در ضمن این ورژن توسط خود سایت وسترن معرفی شده , لطفا اول بررسی کنید بعدا نظر بدید ...

توجه شمارو به لینک زیر جلب می کنم !

همینطور صحبتهایی که درباره این ورژن شده در فورم رسمی وسترن !

لطفا بدون بررسی و کسب اطلاعات کامل نظر سطحی ندین .....

ممنونم !

دوستان عزیز ورژن مذکور جدیدترین ورژن پخش شده هست که مشکلات ورژن 41 توش رفع شده !

اینم لینک مستقیم دانلود برای دوستان شکاک

فقط من نمی دونم چرا وسترن اینقده لفتش میده و ورژن اصلی رو بیرون نمیده !

این فک کنم 6 مین ورژن بتایی هست که ریلیز میشه !

چه خوابی دیدن واسمون خدا می دونه !

البته با توجه به توضیحات و برنامه های آتی که برای لایو دارن به صبر کردنش میارزه !

کاش دوستان همه با هم همکاری می کردیم و با نظر دادن توی فروم وسترن و رسیدن به حد نصاب مشکل زیرنویس فارسی رو حل می کردیم و کاری می کردیم که مجبور شن توی ورژن های آتی اینو به دستگاه اضافه کنن

:31:

ghahremanimehdi
15-10-2010, 23:39
امروز به یک مشکل جالب برخوردم .
من خروجی صدای دستگاه رو به ضبط وصل کردم. جالب اینکه وقتی دکمه Power رو روی کنترل دستگاه فشار میدم تصویر قطع میشه و چراغ روی دستگاه نیز به نشانه ی خاموش شدن دستگاه خاموش میشه ولی همچنان صدای پخش شدن از اسپیکرها میاد! مثل اینکه تا از برق نکشیش خاموش نمیشه!

millad1388
16-10-2010, 07:11
اگه کامپیوتر تا دستگاه WD HD LIVE در حدود 14 متر فاصله باشه از شبکه پشتیبانی میکنه به صورت سیمی؟؟؟
یه سوال داشتم و اون اینکه من برای صدا از یک دستگاه پخش قدیمی آیوا استفاده میکنم که دو بلتد گو پر قدرت داره را با کابل قدیمی کانور ...به دستگاه WD HD LIVE وصل میشه تا صدا رو از اون پخش کنه؟؟؟
سوال سوم:آیا قدرت آنتن خوبی هم داره یا نه؟؟در جه حدودی؟؟؟

satar200
16-10-2010, 11:42
ضمن تشکراز bardia عزیز (پست شماره 1019) بابت راهنمائی بایستی عرض کنم که متاسفانه حتی فرمتهای ضبط شده بافرمت ts که ازرسیورهالی معمولی ضبط میشودرانیز دستگاه پاتریوت پخش نمی کند بنظر میرسد یکجای کاراشکال دارد که بنده متاسفانه تاکنون موفق به رفع آن نشده ام ممنون میشوم دراینخصوص راهنمائی فرمائید

ghahremanimehdi
16-10-2010, 15:43
اگه کامپیوتر تا دستگاه WD HD LIVE در حدود 14 متر فاصله باشه از شبکه پشتیبانی میکنه به صورت سیمی؟؟؟
یه سوال داشتم و اون اینکه من برای صدا از یک دستگاه پخش قدیمی آیوا استفاده میکنم که دو بلتد گو پر قدرت داره را با کابل قدیمی کانور ...به دستگاه WD HD LIVE وصل میشه تا صدا رو از اون پخش کنه؟؟؟

بله....!:20:

Bardia1
16-10-2010, 20:43
خیلی ممنون جنابBardia1 بابت راهنمایی.

از دوستان کسی تو اصفهان این دستگاهها رو سراغ داره؟
یا سایت معتبری که با قیمت مناسب فروش داشته باشن.
ممنون

دوست عزيز رفيق خود بنده فردا داره مياد از اصفهان كه از بازار رضا اين دستگاه رو تهيه كنه در مورد سايت هم سايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اين دستگاه و موجود داره قيمت 135.000 تومان كه 10.000 تومن از قيمت بازار ارزونتره البته اين رو به نمايندگي فروش اين دستگاه هم گفتم اما اونها مدعي بودند كه دستگاهي كه تو اين سايت براي فروش موجوده كابل HDMI همراهش نيست !!!!
ادرس دقيق قسمت فروش سايت

vvc
16-10-2010, 21:04
سلام دوستان
امروز تو یه سایت WD HD LIVE PLUS رو دیدم که قیمت زده بود 110 دلار و معمولیشو 90 دلار میخواستم
بدونم کسی میدونه چه فرقی با هم دارند؟

bigman
16-10-2010, 21:06
من امروز قیمت گرفتم پاساژ ایران 130 تومان .

آیا دوستان تایید میکنند ؟؟

ضمنا این سایت chareh یا hdmedia چند روزه ارسال میکنند به شهرستان ؟؟

farshidcivil
16-10-2010, 23:56
با سلام
نمیدونم سوالمو جایه درستی مطرح میکنم یا نه:
من یه وسترن مدل معمولیشو دارم، همونطور که همه میدونن sub/idx رو پخش میکنه مشکلم اینه که بعض ای sub ها رو پخش نمیکنه با subtitle workshop یکم اوردمش بالا تا حدی درست شد ولی باز بعضی از خطّاشو نشون نمیده.. مشکل از کجاست؟

millad1388
17-10-2010, 04:34
ببخشید من یک مقدار قاطی کردم!!!فکر کردم این دستگاه تیونر نلویزیون دیجیتال هم هستش!!!!!!!!!!!!!!
مصرف این دستگاه چقدره؟

sei_pm
17-10-2010, 07:56
ببخشید من یک مقدار قاطی کردم!!!فکر کردم این دستگاه تیونر نلویزیون دیجیتال هم هستش!!!!!!!!!!!!!!
مصرف این دستگاه چقدره؟

این دستگاه ----T نداره ولیدستگاه novatron هستش که تیونر هم داره:

millad1388
17-10-2010, 08:08
حالا قیمتش چقدره؟ و تو ایران هم پیدا میشه یا نه؟؟

MEHDILINDOWS
17-10-2010, 09:55
بین 130 الی 145 دارن میفروشن باید تو خرید حواست جمع باشه

vvc
17-10-2010, 12:08
دوستا فکر کنم WD HD LIV PLUS تیونر دیجیتال هم داشته باشه ولی نمیدونم تو ایران هست یا نه

arsalan66
17-10-2010, 17:56
سلام
من یه وسترن لایو از سایت لاوان به قیمت 145 خریدم و 1 روزه رسید دستم.
ورژن دستگاه 1.2.21 هست. آیا این آخرین ورژنشه یا بالاتر هم هست؟ اگه هست لطفا بزارین.
فقط یه مشکل داره این که کنترلش 1 ثانیه دیر عمل میکنه، مال دوستان هم همینطوره؟
و اینکه بعضی از کلمه ها رو تو زیرنویس حرفهاشو جدا نشون میده (مثلا: س لا م - م ی بینم ت ...) کاریش نمیشه کرد؟
ممنون

Bardia1
17-10-2010, 21:27
ضمن تشکراز bardia عزیز (پست شماره 1019) بابت راهنمائی بایستی عرض کنم که متاسفانه حتی فرمتهای ضبط شده بافرمت ts که ازرسیورهالی معمولی ضبط میشودرانیز دستگاه پاتریوت پخش نمی کند بنظر میرسد یکجای کاراشکال دارد که بنده متاسفانه تاکنون موفق به رفع آن نشده ام ممنون میشوم دراینخصوص راهنمائی فرمائید
دوست عزيز شرمنده ديشب فلش همراهم نبود تا تست كنم اما امشب كه تست كردم ديدم حق با شماست و دستگاه قادر به پخش و حتي شناسائي فايلهايي كه با فرمت ts از رسيور كپچر شده نيست خودم هم تعجب كردم چون تا الان كلي فايل با فرمت ts با اين دستگاه پخش كردم براي همين اين فايلها رو با كامپيوتر تست كردم در كمال تعجب ديدم فرمت اين فايلها tsp هستش و براي همين دستگاه قادر به شناسائي و پخش اينجور فايلها نيست دستگاه بدوت هيچ مشكلي فايلهاي ts رو پخش ميكنه و كليپهايي كه با فرمت ts و با استفاده از كارت --- ركورد كردم بدون هيچ مشكلي در دستگاه پخش ميشه

millad1388
18-10-2010, 08:52
دوستا فکر کنم WD HD LIV PLUS تیونر دیجیتال هم داشته باشه ولی نمیدونم تو ایران هست یا نه
من که رفتم برای ----T یک بلوسنس خریدم ولی اگر مطلب بالایی صحت داشته باشه من میدونم و اشخاصی که بیخودی در این تایپیک پست میزنند شاید هم یک دونه از این مدیا پلیر ها خریدم خودم نظرم روی ASUS هستش تا بقیه چی بگن؟!؟!؟!

monipa
18-10-2010, 10:45
دوستان متخصص سلام
من یک دستگاه پخش بلوری سونی دارم
زیر نویس فارسی رو نمیتونم باهاش نمایش بدم
دستگاه از اروپا خریداری شده
با اخرین برنامه خاورمیانه ( سایت سونی) اپدیتش کردم ولی زیر نویس فارسی رو نشون نمیده .

MEHDILINDOWS
18-10-2010, 11:16
دوست عزیز زیرنوسهاتو به نام همون فایل دربیار و اگر srt هستش به sub تبدیلشون کن
ببین جواب میده .

MEHDILINDOWS
18-10-2010, 11:18
سلام
ورژن دستگاه 1.2.21 هست. آیا این آخرین ورژنشه یا بالاتر هم هست؟ اگه هست لطفا بزارین.
و اینکه بعضی از کلمه ها رو تو زیرنویس حرفهاشو جدا نشون میده (مثلا: س لا م - م ی بینم ت ...) کاریش نمیشه کرد؟
ممنون

یکی دو صفحه قبل رو بخونی منم دقیقا مثل شما بودم دوستان جوابها رو نوشتن
زیرنویسهاتم تبدیل به sub کن راحت میشی
فریمور 1.42 بتا که مورد تائید خود شرکت هم هستش دوستان زحمت لینکش رو چند صفحه پیش کشیدن
اگر آپدیتش کنی دستگاه دیگه بدون نقص میشه .

bigman
18-10-2010, 15:40
میخوام هارد یک ترابایت برای این دستگاه بخرم دوستان چه مدلی راپیشنهاد میکنند ؟؟

2.5 اینچی یا 3.5 اینچی ؟؟؟

کدوم مارک ؟؟

arsalan66
19-10-2010, 01:21
سلام
ممنون

کسی از دوستان مشکل تاخیر در کنترل رو ندارن؟
نمیشه حلش کرد؟

dara_az
19-10-2010, 07:48
کسی از دوستان مشکل تاخیر در کنترل رو ندارن؟
نمیشه حلش کرد؟

سلام . دوست عزیز دستگاه منم همینجوریه ! اولا هی میرفت رو اعصابم ! اما الان بهش عادت کردم و برام عادی شده . یکم باهاش کار کنی برات عتدی میشه . کلا هر دستگاهی نقاط ضعف و قوتی داره . زیاد سخت نگیر :46:

dara_az
19-10-2010, 07:58

کدوم مارک ؟؟

اگه قیمتش برات مهم نیست که 2.5 اینچی بگیر . اما اگه قیمتش مهمه برات که با پول یه هارد 1 ترا 2.5 اینچی میتونی 2تا هارد 1 ترا 3.5 اینچی بگیری . مارک معتبر هم بگیر . یا وسترن یا سیگیت .میتونی وسترن بگیری که با دستگاهت هم ست بشه . من خودم تاحالا 2 تا سیگیت گرفتم بیشتر از 1 ساله . یکیش 500 گیگ و یدونه هم 320 گیگ برای خانومم. زیادم با خودم اینور اونور میبرمش مدل 500 گیگش رو . تاحالا هم مشکلی براش پیش نیومده.

paaraadise
19-10-2010, 09:50

کدوم مارک ؟؟

اگه حجم هارد و همینطور آداپتور مجزاش براتون مسئله ای نیس و قیمت هم براتون مهمه که 3.5 اینچی ..

اما اگه این بالاییها که گفتم به علاوه زیبایی براتون مهمه 2.5 اینچی . که در کنار دستگاه بسیار شیک به چشم میاد ..

مشکل اصلی هارد 3.5 به نظر من آداپتور اونه !

:20::20::20:

sadra_1365
19-10-2010, 13:36
سلام
آیا با خاموش و روشن شدن دستگاه اگر داریم یه فیلم میبینیم.باید دوباره فیلم را پیدا کنیم یا اینکه از ادامش ÷خش میشه یا حداقل همو فولدر فیلم را باز میکنه؟

mormak
19-10-2010, 22:07
سلام
آیا با خاموش و روشن شدن دستگاه اگر داریم یه فیلم میبینیم.باید دوباره فیلم را پیدا کنیم یا اینکه از ادامش ÷خش میشه یا حداقل همو فولدر فیلم را باز میکنه؟
یه گزینه میاد که آیا میخوای از ادامش ببینی یا از اول

bigman
20-10-2010, 15:20
من امروز این دستگاه رو خریدم همه چیزش خوبه ...

اما چند تا سوال :

1- چرا فرمت wmv را پخش نمیکنه ؟؟

2-مراحل شبکه کردن با کامپیوتر چطوریه ؟؟ ( لطفا مرحله به مرحله و به صورت کامل بگید )

3- من یه مودم وایرلس دارم ; آیا میتونم با این دستگاه بصورت بی سیم به اینترنت مودمم وصل بشم ؟؟ ( لطفا کامل توضیح بدین )

sadra_1365
20-10-2010, 21:33
یه گزینه میاد که آیا میخوای از ادامش ببینی یا از اول

mp3 چی.امن میخوام از این دستگاه توی ماشین استفاده کنم برام مهمه که وقتی یه لحظه موقع استار خاموش میشه آهنگ دوباره از اول نیاد و ادامش پخش بشه.

ghahremanimehdi
20-10-2010, 22:26
mp3 چی.امن میخوام از این دستگاه توی ماشین استفاده کنم برام مهمه که وقتی یه لحظه موقع استار خاموش میشه آهنگ دوباره از اول نیاد و ادامش پخش بشه.
تو ماشین:18:
خوب شما یدونه هدیونیت 5050 پایونیر برای ماشینت بخر

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

یعنی تو ماشین میخوای فیلم HD 1080 تماشا کنی ؟

paaraadise
21-10-2010, 12:30

عجــــــــــــــ ــ ـ ـــبـــــ ـ ـــــا ا ا ا ا

:18::18::18:

vvc
21-10-2010, 13:19
عزیزانی که این دستگاه رو دارند
با وصل شدن به اینترنت چه کاری انجام میده
ایا برای وصل شدن کامپیوتر هم لازمه یا به تنهای میشه باهاسش اینکارو انجام داد؟

ghahremanimehdi
21-10-2010, 14:16
عزیزانی که این دستگاه رو دارند
با وصل شدن به اینترنت چه کاری انجام میده
ایا برای وصل شدن کامپیوتر هم لازمه یا به تنهای میشه باهاسش اینکارو انجام داد؟
خیر برای اینترنت نیازی به روشن بودن کامپیوتر نداره.

vvc
21-10-2010, 14:43
خیر برای اینترنت نیازی به روشن بودن کامپیوتر نداره.
متشکرم دوست عزیز
میشه بگید با کانکت شدن چه کارهایی میشه انمجام داد؟

mormak
21-10-2010, 17:41
متشکرم دوست عزیز
میشه بگید با کانکت شدن چه کارهایی میشه انمجام داد؟
دیدن عکس در فلیکر که قیلتره!
گوش دادن به رادیو اینترنتی که فقط توی امریکا فعاله
گوش دادن به مولتی مدیا ساید live365.com که قیلتره!
استفاده از امکانات مولتی مدیا سایت

bigman
21-10-2010, 23:27
من امروز این دستگاه رو خریدم همه چیزش خوبه ...

اما چند تا سوال :

1- چرا فرمت wmv را پخش نمیکنه ؟؟

2-مراحل شبکه کردن با کامپیوتر چطوریه ؟؟ ( لطفا مرحله به مرحله و به صورت کامل بگید )

3- من یه مودم وایرلس دارم ; آیا میتونم با این دستگاه بصورت بی سیم به اینترنت مودمم وصل بشم ؟؟ ( لطفا کامل توضیح بدین )

کسی نیست جواب بده ؟

یعنی برای همه فرمت wmv را پخش میکنه ؟؟؟

sadra_1365
22-10-2010, 03:17
تو ماشین:18:
خوب شما یدونه هدیونیت 5050 پایونیر برای ماشینت بخر

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

یعنی تو ماشین میخوای فیلم HD 1080 تماشا کنی ؟

آقا شما جواب منو بده.
mp3 را اگر دستگاه را خاموش و روشن کنیم چه جوری پخش میکنه؟گمش میکنه؟ از اول پخش میکنه ؟بدون سوال از ادامه پخش میکنه؟

skull_avatar
22-10-2010, 10:08
این دستگاه رو باید از کجا تهیه کرد؟مغازه هایی که لوازم صوتی و تصویری می فروشن یا نماینده های فروش سازگار که بیشتر هارد و نوت بوک دارن؟
بعد این مدل جدیدش با زیرنویس srt فارسی مشکلی نداره؟گ چ پ ژ رو هم نشون میده؟بین حروف فاصله نمی افته؟

ghahremanimehdi
22-10-2010, 12:14
آقا شما جواب منو بده.
mp3 را اگر دستگاه را خاموش و روشن کنیم چه جوری پخش میکنه؟گمش میکنه؟ از اول پخش میکنه ؟بدون سوال از ادامه پخش میکنه؟

این دستگاه بدرد پخش mp3 نمیخوره چون برای پخش فیلمهای HD ساخته شده.

mormak
22-10-2010, 13:25
کسی نیست جواب بده ؟

یعنی برای همه فرمت wmv را پخش میکنه ؟؟؟
برای من که پخش میکنه. ورژن فریم ویرش چیه؟

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

آقا شما جواب منو بده.
باید از اول پخش کنی عزیزجان

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

این دستگاه رو باید از کجا تهیه کرد؟مغازه هایی که لوازم صوتی و تصویری می فروشن یا نماینده های فروش سازگار که بیشتر هارد و نوت بوک دارن؟
بعد این مدل جدیدش با زیرنویس srt فارسی مشکلی نداره؟گ چ پ ژ رو هم نشون میده؟بین حروف فاصله نمی افته؟
اگه تهران هستی که فراوونه اگه شهرستان هستی مثل من که اینترنتی بخر 3روزه دستت میرسه مثل من با گارنتی معتبر سازگار و بصورت پلمپ شده میاد.
زیرنویس srt رو هنوزم مشکل داره شاید هم هیچوقت درست نشه اما مهم نیست 2دقیقه ای میشه srt رو تبدیل کرد به sub/idx و حالشو برد با هر فونت و رنگی که دلت میخواد
دیگه چی عزیز؟

dara_az
24-10-2010, 09:24
سلام
میدونید میشه به این دستگاه USB Hub وصل کرد یا نه ؟
من 3 تا هارد دارم بعضی وقتها هم فلش مموری بهش وصل میکنم ! هی باید این کابلارو در بیارم و وصل کنم ! اگه هاب رو ساپورت بکنه میشه راحت چند تا سورس بهش وصل کرد . کسی امتحان کرده یا میدونه که این قابلیت رو این دستگاه داره یا نه ؟
ممنون

bigman
24-10-2010, 16:44
فریمور من 1.02.21 هست و اکثر فایلهای با فرمت wmv که دانلود میشه رو نمیتونه پخش کنه .

آیا با آپدیت دستگاه به فریمور جدید این مشکل حل میشه ؟؟؟

mormak
24-10-2010, 16:49
سلام
میدونید میشه به این دستگاه USB Hub وصل کرد یا نه ؟
من 3 تا هارد دارم بعضی وقتها هم فلش مموری بهش وصل میکنم ! هی باید این کابلارو در بیارم و وصل کنم ! اگه هاب رو ساپورت بکنه میشه راحت چند تا سورس بهش وصل کرد . کسی امتحان کرده یا میدونه که این قابلیت رو این دستگاه داره یا نه ؟
ممنون
من امتحان نکردم اما دوستانی که امتحان کردن گفتن میشه

ghahremanimehdi
24-10-2010, 17:26
فریمور من 1.02.21 هست و اکثر فایلهای با فرمت wmv که دانلود میشه رو نمیتونه پخش کنه .

آیا با آپدیت دستگاه به فریمور جدید این مشکل حل میشه ؟؟؟

منم همین فیرمویر رو دارم و فایلهای Wmv که توسط ایرانیها تبدیل شده رو پخش نمیکنه.

paaraadise
25-10-2010, 19:45
با جدیدترین فریم ور .. بعضی فایلهای WMV رو پخش می کنه وبعضی هارو نه !

اکثر فیلم های تبدیل شده در فروم های ایرانی رو پخش نمی کنه !

مثلا سریال دایی جان ناپلئون رو برا من پخش می کنه با همین فرمت , اما فیلم سوته دلان رو پخش نمی کنه !

فیلم های جدید در سایت های فیلم ایرانی رو هم کلا پخش نمی کنه ! فیلم دمکراسی در روز روشن رو پخش نکرد واسه من !

:20::20:

bigman
26-10-2010, 00:39
دوستان دیگه هم لطفا نظر بدین راجع به پخش فایلهای wmv

نرم افزاری هست که مشخصات ریز فایلهای wmv را بده تا بفهمیم چه نوع bitrate این فایل رو پخش میکنه ؟؟

vvc
26-10-2010, 16:46
سلام دوستان
میخواستم بدونم مگه نمیشه این فرمت Wmv رو تبدیل کرد که دستگاه پخش کنه؟ :5:

ata_webmaker
26-10-2010, 18:30
چرا انواع نرم افزار های کانورتر هست

madopak
27-10-2010, 07:50
این دستگاه ----T هم هست یا فقط پلیره؟

paaraadise
27-10-2010, 08:51
این دستگاه ----T هم هست یا فقط پلیره؟

فقط پلیره دوست عزیز. . . .

مدل های دی وی بی دار هم هست که توی صفحات قبل معرفی شده !

:11::11:

---------- Post added at 08:51 AM ---------- Previous post was at 08:48 AM ----------

سلام دوستان
میخواستم بدونم مگه نمیشه این فرمت Wmv رو تبدیل کرد که دستگاه پخش کنه؟ :5:

کانورت که میشه .. اما مهم اینه که خود دستگاه بتونه پخش کنه ... WMV های سایت های خارجی رو پخش می کنه ..

فقط ایرانیارو پخش نمی کنه ..

madopak
27-10-2010, 17:50
[QUOTE=paaraadise;5557290][B]

فقط پلیره دوست عزیز. . . .

مدل های دی وی بی دار هم هست که توی صفحات قبل معرفی شده !

میشه یه دستگاه خوب معرفی کنید که ----T باشه هم پلیرش قوی باشه. قیمتشم مهم نیست.

aha0001
29-10-2010, 00:57
دوستان live تا چند کامال صدا خروجی می ده.
مثلا اگه یه فایل تصویری با صدای ورودی 7.1 کانال رو پخش کنیم صدای خروجی هم 7.1 کانال هست(منظورم از طریق خروجی spdif هست.)

bigman
29-10-2010, 12:36
فکر کنم فقط خروجی 5.1 بده

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

توی یکی از سایتها مدل plus را میفروختند که تموم شده بود .

کسی میدونه سایت دیگه ای هم این مدل جدید را میفروشند یا نه ؟؟؟

ata_webmaker
29-10-2010, 15:20
بابا این فریمور افیکال لایو خیلی مشگل داره اکثر فایل های با صدای ac3 , aac رو به صورتی دالبی دیجیتال پخش نمی کنه خودشون اذئان داشتند که تو mp4 صدای دالبی با فرمت aac پخش نمی شه ولی کسی نگفته بابا تو فایل avi هم ac3 رو پخش نمی کنه
تو سینما خونگیم راحت دالبی دیجیتال همون فایلو پخش کرد

aha0001
29-10-2010, 15:38
live خروجی 5.1 می ده؟

dara_az
29-10-2010, 18:13
فکر کنم فقط خروجی 5.1 بده

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

توی یکی از سایتها مدل plus را میفروختند که تموم شده بود .

کسی میدونه سایت دیگه ای هم این مدل جدید را میفروشند یا نه ؟؟؟

live Plus فرقی با Live نداره . فقط Instantly streams Netflix movies and TV shows رو اضافه داره که که این سیستم هم برای آمریکا هستش فقط . به نظر من که الکی پول اضافه برای مدل Plus ندید .
برای مقایسه هم میتونید این لینک رو ببینید

Senator_Offline
29-10-2010, 23:11
دوستان اینو دیدید عجب چیز توپیه ایران اومده؟
WD TV Live Hub

ata_webmaker
30-10-2010, 10:57
live خروجی 5.1 می ده؟

بله میده البته با کابل اپتیکال

alirafaat
30-10-2010, 13:25
سلام

خواستم تاپیک جداگانه ای باز نکنم سئوالم رو اینجا مطرح می کنم

اچ دی پلیری با خصوصیت ساپورت تصاویر 3 بعدی در ایران هست ؟

با تشکر

vvc
30-10-2010, 18:32
فکر کنم همین مدل هم این امکان رو داشته باشه :5:

ata_webmaker
31-10-2010, 11:33
سلام

خواستم تاپیک جداگانه ای باز نکنم سئوالم رو اینجا مطرح می کنم

اچ دی پلیری با خصوصیت ساپورت تصاویر 3 بعدی در ایران هست ؟

با تشکر

کلا پخش تصویر سه بعدی ربطی به پلیر نداره ربط به تلویزین و عینک مورد استفاده کننده آن دارد

vvc
31-10-2010, 12:07
دوستان این مدل لایوو تهران از کدوم فروشگاه یا بازار میشه تهیه کرد ؟:5:

alirafaat
31-10-2010, 14:04
کلا پخش تصویر سه بعدی ربطی به پلیر نداره ربط به تلویزین و عینک مورد استفاده کننده آن دارد

سلام
البته فکر کنم اونی که منظور شما هستش اصل نیست
یعنی از یه دیوی دی پلیر استفاده کنیم یه دی وی دی معمولی رو با تلویزیون 3بعدی و عینک 3 بعدی ببینیم
-اول اینکه فکر نکنم چنین اتفاقی بیفته ( تصویر 3 بعدی دیده بشه ) (مطمئن نیستم )
دوم حتی اگه چنین اتفاقی هم بیافته یه نوع مجازی سازی در مجازی سازی هست

اصل اون هست که ما یه فیلم رو که 3 بعدی فیلم برداری شده رو در دستگاهی اجرا کنیم که خروجی مناسب این کار رو داشته باشه(hdmi 1.4 ) (از نظر پهنای باند مورد نیاز ) با یه کابل مناسب این کار ( hdmi 1.4 ) تصویر رو به یه تلویزیون مناسب این کار برسونیم

در حال حاضر و با توجه به نوع خروجی اکثر اچ دی پلیرها (hdmi 1.3 ) و در بهترین حالت که ما یه فیلم 3d در یه اچ دی پلیر بریزیم و نگاه کنیم خروجی پلیر نقش گلوگاه بازی میکنه و پهنای باند مورد نیاز رو نمیده ونهایتا تصویر نمایش داده شده یا 3 بعدی نیست و یا اگه هست از کیفیتش خیلی کم شده (که البته این در حالت تئوریکش هست عملی من امتحان نکردم و جایی هم ندیدم- دوستانی که امتحان کردند می تونند تجربیاتشون رو بگند)

با تشکر

omid405
31-10-2010, 17:35
سلام.
من میخوام یه بگیرم که mkv با زیر نویس فارس رو راحت ساپورت کنه بعلاوه تمامی فرمت های پخش.
لطفا راهنماییم کنید.
این WD TV Live چجورن؟؟؟ میخواستم bluray بگیرم که خیلی گرونه.

ata_webmaker
31-10-2010, 22:06
سلام
البته فکر کنم اونی که منظور شما هستش اصل نیست
یعنی از یه دیوی دی پلیر استفاده کنیم یه دی وی دی معمولی رو با تلویزیون 3بعدی و عینک 3 بعدی ببینیم
-اول اینکه فکر نکنم چنین اتفاقی بیفته ( تصویر 3 بعدی دیده بشه ) (مطمئن نیستم )
دوم حتی اگه چنین اتفاقی هم بیافته یه نوع مجازی سازی در مجازی سازی هست

اصل اون هست که ما یه فیلم رو که 3 بعدی فیلم برداری شده رو در دستگاهی اجرا کنیم که خروجی مناسب این کار رو داشته باشه(hdmi 1.4 ) (از نظر پهنای باند مورد نیاز ) با یه کابل مناسب این کار ( hdmi 1.4 ) تصویر رو به یه تلویزیون مناسب این کار برسونیم

در حال حاضر و با توجه به نوع خروجی اکثر اچ دی پلیرها (hdmi 1.3 ) و در بهترین حالت که ما یه فیلم 3d در یه اچ دی پلیر بریزیم و نگاه کنیم خروجی پلیر نقش گلوگاه بازی میکنه و پهنای باند مورد نیاز رو نمیده ونهایتا تصویر نمایش داده شده یا 3 بعدی نیست و یا اگه هست از کیفیتش خیلی کم شده (که البته این در حالت تئوریکش هست عملی من امتحان نکردم و جایی هم ندیدم- دوستانی که امتحان کردند می تونند تجربیاتشون رو بگند)

با تشکر

پس با این حساب تمامی دستگاهای بلوری ای که تازه وارد بازار شده اند و خروجی اچ دی ام ای 1.3 دارن کشک :31:
نه عزیزم
آناگلیف رو با هر پلیر و تلویزیونی میشه دید منتها باید عینک سه بعدیتم خوب باشه

ولی برای فیلم های سه بعدی جدید
بلوری رو این پلیر راحت پخش می کنه همچین چیزه شاخی نیست برای این دستگاه
شما برای اطلاعات تکمیلی می توانید به انجمن افیکال وسترن دیجیتال سری بزنید

موفق باشید

alirafaat
31-10-2010, 23:18
پس با این حساب تمامی دستگاهای بلوری ای که تازه وارد بازار شده اند و خروجی اچ دی ام ای 1.3 دارن کشک :31:
نه عزیزم
آناگلیف رو با هر پلیر و تلویزیونی میشه دید منتها باید عینک سه بعدیتم خوب باشه

ولی برای فیلم های سه بعدی جدید
بلوری رو این پلیر راحت پخش می کنه همچین چیزه شاخی نیست برای این دستگاه
شما برای اطلاعات تکمیلی می توانید به انجمن افیکال وسترن دیجیتال سری بزنید

موفق باشید

سلام

دوست عزیز من هم اشاره کردم که ممکنه پخش کنه اما محدودیت داره

بحث بر سر پخش استاندارده و گرنه من خودم قهوه تلخ !! رو با مانیتور معمولی 3 بعدی میبینم ؟!! ( با پاور دی وی دی نگاه می کنم دکمه 3d رو میزنم و با عینکهای 5 هزار تومنی کمی عمقدار میبینم )

اما این 3بعدی کجا و 3 بعدی استاندارد

جند مورد بلوری پلیری هم که من دیدم و واژه 3d رو یدک می کشند همه دارای hdmi 1.4 هستند

البته این یک تعریف استاندارده و موضوع اینتل و amd نیست تا هر فردی نظر خاصی داشته باشه

نظرتون رو به تعریف این واژه در ویکی پدیا جلب می کنم ( به خصوص جدول انتهایی که رنگ سیز و قرمز داره ) :

با تشکر

bigman
01-11-2010, 00:00
توی فروم hdmedia گفته شده که با فریمور زیر میشه هارد اکسترنال به این دستگاه

اضافافه کرد :

دوستان کسی این ورژن را امتحان کرده ؟؟؟

dara_az
01-11-2010, 14:49
توی فروم hdmedia گفته شده که با فریمور زیر میشه هارد اکسترنال به این دستگاه

اضافافه کرد :

دوستان کسی این ورژن را امتحان کرده ؟؟؟

من متوجه نشدم ! یعنی چی هارد اکسترنال اضافه کرد ؟ خوب این دستگاه همینجوریشم با فریمور اریجینالشم بهش هارد اکسترنال وصل میشه دیگه ! تو مشخصاتشم نوشته هارد اکسترنال تا 2 ترابایت رو ساپورت میکنه ! شما داری در مورد WD Live میگی ؟ خوب این مدل که تو خودش اصلا هارد نداره ! هارد اکسترنال هم ساپورت نکنه پس از رو چی پخش کنه ؟ کلا همه مدلهای HD Media Player ها هارد اکسترنال رو ساپورت میکنند. شما لیتک این فروم hdmedia و اینی که گفته رو بی زحمت بزار ببینیم دقیقا چی گفته . شاید من اشتباهی متوجه شدم .

Artam01
01-11-2010, 16:19
دوستان عزیز.
آیا این دستگاه از نظر کیفیت پخش تصاویر و پخش موزیک به پای یک دی وی دی پلیر 200-100 تومنی میرسد؟

mormak
01-11-2010, 22:45
دوستان عزیز.
آیا این دستگاه از نظر کیفیت پخش تصاویر و پخش موزیک به پای یک دی وی دی پلیر 200-100 تومنی میرسد؟
از اون سوالا بود ها!
بهتره بپرسی که دی وی دی پلیر ها و موزیک پلیرها به پای این میرسن؟! که مطمئنا جواب اینه که نه نمیرسن :31:

mehdisatss
02-11-2010, 03:55
سلام
همگی واقعا خسته نباشید !؟؟
من تازه عضو سایت شدم ولی جداً این تاپیک خیلی عالی بود از صفحه1تا اینجا111 همشو یکسره خوندم!!!
فکر کنم دیگه مطمئن شدم که باید یه WD TV LIVE رو از بین چند مدل دیگه انتخاب کنم و درآینده منتظر رفع ایراد حروف گچپژ بشم!
با تشکر از همه دوستانی که اطلاعاتشون رو با دیگران قسمت میکنند.
مهدی

paaraadise
02-11-2010, 10:36
از اون سوالا بود ها!
بهتره بپرسی که دی وی دی پلیر ها و موزیک پلیرها به پای این میرسن؟! که مطمئنا جواب اینه که نه نمیرسن :31:

دقیقا ! ! !

:46::46:

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

دوستان اینو دیدید عجب چیز توپیه ایران اومده؟
WD TV Live Hub

خیلی جالب بود .. بالاخره یه تغییرات عمده دادن تو این تولیداتشون !

جالبه که کیبورد هم بهش وصل می شه !

:27::27:

Artam01
02-11-2010, 13:58
واقعن؟؟؟ یعنی پردازندش تو پخش موزیک قویتره از یک دی وی دی پلیر مثل پایونیر؟

از لحاظ ساپورت فرمتها چی؟ هر چی فیلم تو هارده می تونه ساپورت کند؟
خواهش اطلاعات درست بدید چون من فقط یک امکان خرید دارم اگه اینو بگیرم دیگه باید بی خیال دی وی دی پلیر خریدن بشم.

با سپاس.

rythm
02-11-2010, 17:10
سلام
من تازه WD LIVE گرقتم . اگه میشه در مورد شبکه کردنش با PC توضیح بدین و اینکه میشه اینطوری فایلهای توی هارد کامپیوتر رو تماشا کرد؟

یه سوال دیگه هم دارم : سینمای خانگی من ورودی اپتیکال نداره و ولومش از0 تا شماره 30 که MAX هستش داره با component که وصل میشم تا 21-22 صدا نداره (بغنی ولومش خیلی کمه)

yade
02-11-2010, 17:19
این با فونت فارسی که مشکل نداره که ؟؟

Artam01
02-11-2010, 17:57
این با فونت فارسی که مشکل نداره که ؟؟

منم همین سوال رو دارم و اینکه آیا فایل های DAT و VOB رو هم پخش میکند؟

bigman
02-11-2010, 18:30
من متوجه نشدم ! یعنی چی هارد اکسترنال اضافه کرد ؟ خوب این دستگاه همینجوریشم با فریمور اریجینالشم بهش هارد اکسترنال وصل میشه دیگه ! تو مشخصاتشم نوشته هارد اکسترنال تا 2 ترابایت رو ساپورت میکنه ! شما داری در مورد WD Live میگی ؟ خوب این مدل که تو خودش اصلا هارد نداره ! هارد اکسترنال هم ساپورت نکنه پس از رو چی پخش کنه ؟ کلا همه مدلهای HD Media Player ها هارد اکسترنال رو ساپورت میکنند. شما لیتک این فروم hdmedia و اینی که گفته رو بی زحمت بزار ببینیم دقیقا چی گفته . شاید من اشتباهی متوجه شدم .

ببخشید اشتباه از من بود

منظورم dvd پلیر اکسترنال بود

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

منم همین سوال رو دارم و اینکه آیا فایل های DAT و VOB رو هم پخش میکند؟

هر دو فرمت را براحتی پخش میکنه

Artam01
02-11-2010, 22:40
چند مدل WD داریم و تفاوت هاشون در چه چیزهایی است؟

yade
02-11-2010, 23:24
با حرف چ گ مشکلی نداره پس . dvd پلیر اکسترنال رو هم پس ساپورت میکنه ؟

farshidcivil
02-11-2010, 23:40
اخرش هیشکی جوابمونو نداد!!
من یه WD TV دارم هنگام پخش زیر نویسهای sub/idx بعضی از خطوطو نشون میده ولی بعضیا رو نه (چون این مدل SRT رو ساپورت نمیکنه مجبورم به idx تبدیلش کنم، با چند زیر نویسم امتحان کردم که با بعضیاش این مشکلو داشت)

mormak
03-11-2010, 01:53
اخرش هیشکی جوابمونو نداد!!
من یه WD TV دارم هنگام پخش زیر نویسهای sub/idx بعضی از خطوطو نشون میده ولی بعضیا رو نه (چون این مدل SRT رو ساپورت نمیکنه مجبورم به idx تبدیلش کنم، با چند زیر نویسم امتحان کردم که با بعضیاش این مشکلو داشت)

من که تا حالا هر زیرنویسی دانلود کردم یا خودم تبدیل کردم رو پخش کرده. نسخه فریم ویرش رو آپدیت کن احتمال 90درصد درست میشه

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

با حرف چ گ مشکلی نداره پس . dvd پلیر اکسترنال رو هم پس ساپورت میکنه ؟
در زیرنویس با فرمت SRT با حروف پژگچ مشکل داره و بسورت جدا نشونش میده. در مورد دی وی دی اکسترنال هم فعلا که ساپورت نکرده شاید بعدا بیاید!

---------- Post added at 01:49 AM ---------- Previous post was at 01:45 AM ----------

واقعن؟؟؟ یعنی پردازندش تو پخش موزیک قویتره از یک دی وی دی پلیر مثل پایونیر؟

از لحاظ ساپورت فرمتها چی؟ هر چی فیلم تو هارده می تونه ساپورت کند؟
خواهش اطلاعات درست بدید چون من فقط یک امکان خرید دارم اگه اینو بگیرم دیگه باید بی خیال دی وی دی پلیر خریدن بشم.

با سپاس.
هر فرمتی که رو کامپیوترت باشه رو پخش میکنه مگه استثناداتی مثل فیلمای موبایل 3gp qcif! که مال موبایلهای قرون وسطی بوده :31:
توی پخش موزیک خیلی قویتره مخصوصا با خروجی اپتیکال وصلش کن و صفا کن اونم صدای DTS
کلا دی وی دی پلیر رو بیخیال شد منسوخ شد رفت برادر

---------- Post added at 01:53 AM ---------- Previous post was at 01:49 AM ----------

سلام
من تازه WD LIVE گرقتم . اگه میشه در مورد شبکه کردنش با PC توضیح بدین و اینکه میشه اینطوری فایلهای توی هارد کامپیوتر رو تماشا کرد؟

یه سوال دیگه هم دارم : سینمای خانگی من ورودی اپتیکال نداره و ولومش از0 تا شماره 30 که MAX هستش داره با component که وصل میشم تا 21-22 صدا نداره (بغنی ولومش خیلی کمه)
آخه نگفتی ویندوزت چیه؟ اگه XP داری که راحته اگه 7 داری یه خورده دنگ و فنگ داره. کابل شبکه رو وصل کن درایواتم Share کن ببین اگه شد که هیچی اگه مشکلی بود بیا تا ببینیم چیکار کنیم
من خودم با خروجی کامپوننت زدم تو ضبط جی وی سی 4400 وات که صداش 30درجه داره. نمیشه از 17 بالاتر ببرمش خونه منفجر میشه!

dara_az
03-11-2010, 08:18
چند مدل WD داریم و تفاوت هاشون در چه چیزهایی است؟

4 مدل داره . یکیش که اون مدل قدیمیشه که اونو بیخیالش شو
میمونه این 3 تا :

Live
Live Plus
Live Hub

Live Plus رو هم بیخیالش شو . چون فرقش با مدل Live این هست که سیستم Instantly streams Netflix movies and TV shows (US only) رو اضافه داره که این سیستم هم فقط برای آمریکا هستش . پس پول اضافی برای مدل Plus نده به نظر من . میمونه مدل Live و Live Hub که انتخاب بین این دو هم سلیقه ای هستش . از نظر پخش فرمتهای صوتی و تصویری مثل هم هستند . مدل Hub فقط یک سری امکانات جانبی اضافه داره . مثلا تو خودش هارد داره که باید ببینی به کارت میاد این امکانات که هزینشو بدی یا نه . اگه خیلی این امکاناتش برات واجب نیست همون Live رو بگیر به نظر من. مدل Live رو میتونی راحت تا 2ترابایت هارد بهش وصل کنی و حتی با کامپوترت شبکه کنی .
این لینکو ببین تفاوتهاشونو توضیح داده و مقایسه کرده .

Artam01
03-11-2010, 12:45
ممنون رفقا.
فرق قیمت لایو با هاب چقدره؟
بین اینگونه پلیرها DW بهتره از نظر کیفیت پخش یا رقیب بهتری هم دارد؟

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

هر فرمتی که رو کامپیوترت باشه رو پخش میکنه مگه استثناداتی مثل فیلمای موبایل 3gp qcif! که مال موبایلهای قرون وسطی بوده :31:
توی پخش موزیک خیلی قویتره مخصوصا با خروجی اپتیکال وصلش کن و صفا کن اونم صدای DTS
کلا دی وی دی پلیر رو بیخیال شد منسوخ شد رفت برادر

اپتیکال بهتره یا HDMI ؟

farshidcivil
03-11-2010, 12:49
من که تا حالا هر زیرنویسی دانلود کردم یا خودم تبدیل کردم رو پخش کرده. نسخه فریم ویرش رو آپدیت کن احتمال 90درصد درست میشه

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

اخرین فریموری که نصب کردم 1.03.01 بود... جدیدتر از این که نیومده؟

dara_az
03-11-2010, 12:57
ممنون رفقا.
فرق قیمت لایو با هاب چقدره؟
بین اینگونه پلیرها DW بهتره از نظر کیفیت پخش یا رقیب بهتری هم دارد؟

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

اپتیکال بهتره یا HDMI ؟

سلام . فرق قیمتشو نمیدونم دقیقا . من که Hub رو اینجا هنوز ندیدم . چون جدیده نمیدونم وارد شده یا نه . اما اگه بخوای پول بیشتر بدی انتخابت بیشتر میشه و میتونی مارک های دیگه هم که هارد داخلی داره هم تیونر دیجیتال و هم رکورد میکنه و خیلی قابلیت های دیگه داره بگیری که حول و حوش 300 به بالا میشه . اما به نظر من همین live رو بگیر . اگه بخوای بیشتر پول بدی برای Hub که خوب میتونی با پولش هم Live رو بگیری هم یه dvd پلیر .
WD هم تو همرده های خودش به نظر من بهتره . صدا رو هم من با همین HDMI وصل کردم و کیفیت بسیار خوبی داره و DTS رو هم ساپورت میکنه.

vvc
03-11-2010, 17:12
ببخشید DTS چیه ؟:5:

rythm
03-11-2010, 18:53
سلام
من یه WD Live دیروز گرفتم و باهاش فقط یه فیلم دیدم امروز که از سرکار اومدم دستگاه هنگه یعنی روی video تصویر ثابته و هیچ کاری نمیکنه

------------------------------------------------

فعلاً خودش درست شد

yusi
03-11-2010, 19:28
خوب از اونجایی که چند وقت هست دارم به دنبال یک پلیر خوب می گردم که بتونه فایل های HD Rip رو هم پخش کنه ،به دستگاهی کوچک اما با توانایی های فوق العاده برخورد کردم که تو این تاپیک می خوام اون رو معرفی کنم راستش تا اونجایی که من تحقیق کردم در حال حاضر هیچ کدوم از DVD player های موجود در بازار نمی تونن
mkv. ها رو پخش کنن ( تنها مورد Blueray player های سونی و پاناسونیک بودن که اونها هم قیمتشون بالای 700 تومان بود )اما شرکت وسترن دیجیتال با ارائه این محصول ،مشکل رو حل کرده : WD TV HD Media Player دستگاه کوچکی ست که میتونه تمامی فرمت های صدا ، تصویر ، عکس و هر آنچه را که بخواهید رو براتون پخش کنه .

WD TV به دو روش ، اتصال با کابل HDMI و یا کابل کامپوزیت به TV وصل میشه و از طریق USB تمام فایل های تصویری رو پخش میکنه

فرمت های تصویر مورد پشتیبانی :
Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),
MTS, TP, TS )

فرمت های صدا :
Music - MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC, Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA

فرمت های عکس :
JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG

قابلیت پخش انواع Subtitle
-SRT (UTF-8), SMI, SUB, ASS, SSA

قیمت در ایران حدود 160 تومان

از کجا میشه خرید؟؟؟؟؟؟

fabio montari
03-11-2010, 22:01
از کجا میشه خرید؟؟؟؟؟؟
از پاساژ ایرانیان رضا پایتخت و ....

FAHIM2
03-11-2010, 23:11
سلام
كسي در مورد اين دستگاه نطري داره
چگونه دستگاهي است با توجه به مشخصاتش و امكاناتش ارزش خريد داره

سینپکس
Cinepax

MODEL:
- Cinepax Premium PVR & Full HD (1080p)
- Premium PVR & Full HD (1080p)
- Internet Radio
- Bit Torrent Direct Download
- Multi‐codec Media Player

DVR:
- Digital Tuner (MPEG 4/ H.264 Tuner) for --- T HD broadcasting/ --- T HD Tuner (MPEG 4/ H.264 Tuner) built-in ( Analog not supported )
- Real time Broadcasting Recording
- Time‐shifting
- Scheduled Recording with EPG
- External analog Input (Composite & Euro SCART) for recording

Full HD (1080P) Digital Multimedia Player
- MKV
- H.264
- 1080p
- HD JPEG with unlimited resolution
- Various Network functions ( NAS/ Streaming Playback/ FTP/ Samba)
- 2”Full Color TFT LCD
- Internet Radio
- File Management ( Copy, Delete, Move)
- Streaming play‐back function
- DTS audio codec down‐mixing
- HDMI 1.3

Supported Codec
Video Format: MKV, Real Media (RM), RMVB, MOV, FLV,MP4, ASF, WMV,AVI, M2TS, MTS, DAT, MPG, MPEG, M4V,ISO,IFO,VOB,TS,TP, TRP

Video Codec: H.264, MPEG1/2/4 (Xvid, Divx), VCD,SVCD,WMV9,Real Video 8/9/10(up to 1280x720), MJPEG(640x480x30p, 848x480x10p),Resolution up to 1920 x 1080P

Audio Format & Codec: FLAC,WMA,WMA Pro,P3,WAV,ASF,MP4, AAC,OGG,RA,RM,RMVB,LPCM,ADPCM, Dolby Digital AC3, Dolby Digital Rlus, DTS, RA‐cook

Audio Playlist: M3U, PLS
Photo Format: Lossless JPEG (Progressive JPEG notsupported),PNG, GIF,BMP
Photo Resolution: unlimited ( up to 40M pixel tested)
Photo Decoding: JPEG is decoded by Hardwar

vvc
04-11-2010, 11:20
:5:

قیمتش چنده تو ایران هست یا نه ؟

FAHIM2
04-11-2010, 11:44
اره تو ایران هست ظاهرا
قیمتش هم 285000 تومان

ffa72
04-11-2010, 12:13
قيافه اش آدم رو ياد مصيبتورون مي اندازه اگه مثل اونه كه آخر مصيبت است به قسمت نواترون novatrin مراجعه كنيد.

fabio montari
04-11-2010, 22:20
سلام من امرزو گرفتم ولی چرا اینقدر کوچیکه اندازه یه هارد اکسترنال هست این که به من داده احتمالا مدل mini نیست البته روش ننوشته mimi نوشته wd live ?

ghahremanimehdi
04-11-2010, 22:20
امروز فروشگاه چاره مدیا پلیر NetGear رو داره با تخفیف میفروشه :

dara_az
04-11-2010, 22:45
سلام من امرزو گرفتم ولی چرا اینقدر کوچیکه اندازه یه هارد اکسترنال هست این که به من داده احتمالا مدل mini نیست البته روش ننوشته mimi نوشته wd live ?

همینجوریه . کوچیک و جمع و جور . مبارکت باشه :20:

fabio montari
05-11-2010, 00:17
دوستان ورژن دستگاه من 1.02.21 هست زیرنویسه فارسی هم نشون نمیده باید چی کار کنم ؟

rythm
05-11-2010, 12:01
آخه نگفتی ویندوزت چیه؟ اگه XP داری که راحته اگه 7 داری یه خورده دنگ و فنگ داره. کابل شبکه رو وصل کن درایواتم Share کن ببین اگه شد که هیچی اگه مشکلی بود بیا تا ببینیم چیکار کنیم
من خودم با خروجی کامپوننت زدم تو ضبط جی وی سی 4400 وات که صداش 30درجه داره. نمیشه از 17 بالاتر ببرمش خونه منفجر میشه!

سلام
ویندوز من XP هست
درقسمت DNS کانکشن ویندوز و WD چی بنویسم. IP کامپیوتر رو 192.168.1.1 و WD رو 198.162.1.2 و SUB رو 255.255.255.0 گذاشتم. مشکل من در share کردن درایو هامه
مرسی

rythm
05-11-2010, 12:16
دوستان ورژن دستگاه من 1.02.21 هست زیرنویسه فارسی هم نشون نمیده باید چی کار کنم ؟

به 1.03.38 ارتقا بده

farhad61
05-11-2010, 13:13
سلام
آقا آخرین مدل های وارد شده بازار چیه و قیمتش چقدره؟
ممنون

bigman
05-11-2010, 17:28
سلام
ویندوز من XP هست
درقسمت DNS کانکشن ویندوز و WD چی بنویسم. IP کامپیوتر رو 192.168.1.1 و WD رو 198.162.1.2 و SUB رو 255.255.255.0 گذاشتم. مشکل من در share کردن درایو هامه
مرسی

کابلت باید کراس باشه نه مستقیم

fabio montari
05-11-2010, 17:50
میخواستم بگم این دستگاه عالیه

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

به 1.03.38 ارتقا بده
دوست عزیز تو سایتش که 1.02 یعنی همین که رو دستگهه اخرین فریمورشه
این شکا گذاشتی میشه لینکشو بدی بهم

Senator_Offline
05-11-2010, 19:49
این لینک اخرین ورژن بتا هست!

rythm
05-11-2010, 20:57
کابلت باید کراس باشه نه مستقیم

همشهری من با همین کابل کامپیوترم رو با ----- شبکه میکنم ولی اونجا DNS نمی خواد

fabio montari
06-11-2010, 00:21
سلام میشه بگید چه جوری srt رو به sub تبدیل کنم

fabio montari
06-11-2010, 18:08
راستی برای من گچ بژ رو چرا نشون میده تو زیرنویس مگه نباید نشون نده

saeid3d
06-11-2010, 22:55

سلام
من با subtitle creator تبدیل میکنم ولی یه مشکلی هست اونم اینه که بعضی خطهای زیر نویس رو پخش نمیکنه البته توی کامپیوتر درسته زیر نویس ولی توی پلیر یه کم ایراد داره

p30worldiran
06-11-2010, 23:25
سلام دوستان
یه سوال اگر فیلم با صدای Dolby digital یا Dts با کابل hdmi به تلویزیون وصل کنیم (مثل WD یا -----)اگر از خروجی اپتیکال تلویزیون به ورودی اپتیکال سینمای خانگی وصل کنیم آیا صدا درست پخش میشود یا باید مستقیم وصل کنیم تا صدا dts باشد؟ در ضمن تلویزیون dolby هست و خروجی اپتیکال دارد.

John Cena723
06-11-2010, 23:37
دوستان میشه آخرین قیمت WD Live و WD TV Live Hub رو بدون گارانتی در بازار ایران بگید؟

Artam01
06-11-2010, 23:38
فکر نکنم مستقیم بشه، چون خود کابل اچ دی ام آی صدا رو انتقال میده، کابل دیگه آف میشه خود بخود.

p30worldiran
07-11-2010, 09:08
منظورم اين بود كه كابل hdmi صوت dolby و يا dts رو كامل انتقال ميده يا از اپتيكال استفاده بايد كرد

dara_az
07-11-2010, 09:10
منظورم اين بود كه كابل hdmi صوت dolby و يا dts رو كامل انتقال ميده يا از اپتيكال استفاده بايد كرد

سلام دوست عزیز . من صدا و تصویر رو از طریق HDMI به آمپ وصل کردم و صدا رو به صورت Dolby و dts انتقال میده

p30worldiran
07-11-2010, 10:29
سلام دوست عزیز . من صدا و تصویر رو از طریق HDMI به آمپ وصل کردم و صدا رو به صورت Dolby و dts انتقال میده

متشكرم از پاسخ شما مگه آمپ ورودي hdmi دارد ؟
منظور من از اين سوال كه اگر hdmi به تلويزيون وصل كنم بايد از خروجي اپتيكال تلويزيون به سينماي خانگي وصل كنم يا مستقيم از منبع پخش كننده مثل wd و يا رسيور

dara_az
07-11-2010, 10:56
متشكرم از پاسخ شما مگه آمپ ورودي hdmi دارد ؟
منظور من از اين سوال كه اگر hdmi به تلويزيون وصل كنم بايد از خروجي اپتيكال تلويزيون به سينماي خانگي وصل كنم يا مستقيم از منبع پخش كننده مثل wd و يا رسيور

شما میتونی بری تو تنظیمات و خروجی تصویر رو بزاری رو HDMI و خروجی صدا رو بزاری روی Optical و تصویر رو بدی به tv و صدا رو به سینماتون

ata_webmaker
07-11-2010, 11:02
خروجی صدا رو نمینویسه اپتیکال می نویسه دیجیتال ( قابل تذکر به دوستان مبتدی)

bigman
07-11-2010, 14:16
همشهری من با همین کابل کامپیوترم رو با ----- شبکه میکنم ولی اونجا DNS نمی خواد

dns را همونی ip بذار که برای gateway گذاشتی ; باید درست بشه

omid405
07-11-2010, 19:11
سلام دوستان .

خواهشا هرکی میدونه جواب بده.
من یه بلوری گرفتم(c6900) فیلمهای فرمت mkv رو با زیر نویس srt نشون نمیده.خط قاطی هست. ولی فیلمهای قبلی رو که از بیرون گرفته بودم و mkv نیست رو فارسی نشون میده. نمیدونم فرمت زیر نویسش چی هست/
حالا چه راهی هست که بتونم من فرمت mkv رو روی بلوری با زیر نویس فارس ببینم.؟؟؟
مرسی
ببخشید اگه خیلی مریوط به این بخش نبود.

John Cena723
07-11-2010, 20:50
دوستان میشه آخرین قیمت WD Live و WD TV Live Hub رو بدون گارانتی در بازار ایران بگید؟

کسی نبود جواب مارو بده؟

saeid3d
07-11-2010, 23:20
سلام دوستان .

خواهشا هرکی میدونه جواب بده.
من یه بلوری گرفتم(c6900) فیلمهای فرمت mkv رو با زیر نویس srt نشون نمیده.خط قاطی هست. ولی فیلمهای قبلی رو که از بیرون گرفته بودم و mkv نیست رو فارسی نشون میده. نمیدونم فرمت زیر نویسش چی هست/
حالا چه راهی هست که بتونم من فرمت mkv رو روی بلوری با زیر نویس فارس ببینم.؟؟؟
مرسی
ببخشید اگه خیلی مریوط به این بخش نبود.

با سلام
با برنامه subtitle creator زیر نویس srt رو به sub/idx تبدیل کنید ببینید پخش میکنه

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

کسی نبود جواب مارو بده؟

با سلام
بدون گارانتی رو نمیدونم ولی با گارانتی رو من خریدم 135 حدود 15 روز پیش

omid405
07-11-2010, 23:48
[QUOTE=saeid3d;5591581]با سلام
با برنامه subtitle creator زیر نویس srt رو به sub/idx تبدیل کنید ببینید پخش میکنه[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

نه.
ولی یه راه داره. من فرمت های srt وقتی با ورد بازش میکنم قاطی هست . فکر میکنم اگه بشه به فارسی درستش کرد و دوباره به فیلم چسبوند درست بشه. ولی هر کار کردم نشد srt رو فارسی درست کنم. قاطی هست . فقط رو این کدینگ arabic(windows فارسی میشه و سیو که میکنم دوباره باز میکنم بهم ریختس. راهنماییم کنید

panther99
08-11-2010, 01:35
قیمت این دستگاه الان چنده ؟ و در تهران کجا میشه تهیه کرد ؟ DVD های اکسترنال هم بهش میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان دیگه مشکل زیرنویس و ... ه نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mormak
08-11-2010, 03:06
با برنامه AVIAddXSubs تبدیل کنم رزولوشن زیرنویس رو هم بذار رو 1980 در 1080 و حالشو ببر. اینجوری زیرنویس واقعا با کیفیت در میاد تمام فونتای فارسی رو هم ساپورت میکنه و اما زینویسهایی که تبدیل کردم رو هم دستگاه بدون مشکل پخش کرد

artinmy
10-11-2010, 04:32
من تازه عضو سایت شدم ولی جداً این تاپیک خیلی عالی بود .
فکر کنم دیگه مطمئن شدم که باید یه WD TV LIVE رو از بین چند مدل دیگه انتخاب کنم و درآینده منتظر رفع ایراد حروف گچپژ بشم!
با تشکر از همه دوستانی که اطلاعاتشون رو با دیگران قسمت میکنند.فرهاد

saeid3d
10-11-2010, 20:53
من تازه عضو سایت شدم ولی جداً این تاپیک خیلی عالی بود .
با تشکر از همه دوستانی که اطلاعاتشون رو با دیگران قسمت میکنند.فرهاد

با سلام
مشکل گچپژ رو هم با تبدیل srt به sub/idx با برنامه AVIAddXSubsمیشه حل کرد

Artam01
10-11-2010, 21:36
دوستان، قدرت Upscaling این دستگاه چطور است؟
آیا مانند یک DVD Player می تواند فایلهای DVD , VCD را در یک تلویزیون Full HD پخش کند؟

t_tanhayam
10-11-2010, 21:40
دوستان، قدرت Upscaling این دستگاه چطور است؟
مثلن مثل یک DVD Player می تواند فایلهای DVD , VCD را در یک تلویزیون Full HD پخش کند؟

-خروجي فوق العاده خوبي داره در مورد اپسكيلينگ هم من مدتي قبا تست كردم خيلي عالي جواب ميده دقيقا مشابه xbox 360 با اون چيپست گرافيك پر قدرتش

Artam01
10-11-2010, 22:57
ممنون ابی جان.
یه سوال دیگه اگه من یه دی وی دی رو کپی کنم تو یو اس بی می تونه فیلم رو با زیرنویس پخش کنه؟
و اینکه آیا مشکل رجیون توی این دستگاه پیش نمی آد؟

alekses
10-11-2010, 23:00
دوست عزیز سلام بله میشه راحت دید فقط تو فلش که ریختی تو فولدر ویدئو تی اس برز که راحت با زیر نویس و منو خود فیلم بالا بیاد

t_tanhayam
10-11-2010, 23:13
ممنون ابی جان.
یه سوال دیگه اگه من یه دی وی دی رو کپی کنم تو یو اس بی می تونه فیلم رو با زیرنویس پخش کنه؟
و اینکه آیا مشکل رجیون توی این دستگاه پیش نمی آد؟

-خواهش ميكنم در مورد vob ‌ها با زير نويس كه دوستمون فرمودند
-در مورد ريجن ها هم تا جايي كه من ميدونم مشكلي نداره من قبلا اين دستگاه رو داشتم و خيلي ازش راضي بودم
مخصوصا براي خروجي فوق العاده خوب و با كيفيتش و همينطور رنگ ها ي زنده و شادابي كه ميتونيد از خروجي اين دستگاه بگيرين :46:

Artam01
10-11-2010, 23:47
عزیزان آیا WD HUB هم تو بازار هست و اگر هست آیا پردازنده هاش فرقی با WD live داره؟ منظورم اینه که آیا مدلهای WD HUB , WD PLUS آیا قدرت اجراییشون بیشتر شده تا مدل اولی؟ یا اینکه فقط یک سری امکانات جانبی بهشون اضافه شده است؟

vvc
13-11-2010, 10:53
دوستان من پنج شنبه برای خرید این دستگاه به بازار رضا و ایران و علاعدین و اکثر صوتی تصویریهای جمهوری مراجعه کردم هیچ مدلی که نداشتن هیچ حتی خیلی هاشون ابراز بی اطلاعی مکردند واصلآ نمیدونستن چی هست حتی بازار رضا هم هیچکس نمیدونست چی هست حتی یه مغازه هم محض رضای خدا هم نمیدونست چیه که راهنمای کنه
حالا عزیزانی که خریدن یه آدرس دقیق یا یه سایت معتبر معرفی کنن برای خرید :5:

adeeb
13-11-2010, 12:26
سلام دوستان:

ایا به WD LIVE میشه درایو اپتکال اکسترنال برای پخش مستقیم dvd disk وصل کرد؟
من dvd فیلم لاست رو کپی کردم روی فلش و از اون ایمیج نگرفتم حالا فلش رو میزنم به دستگاه اون منو اصلی رو میاره م گزینه play all رو که میزنم تصویر کند میشه و گاهی صداش قطع میشه
چکارش کنم راستی دستگاه با اخرین فریمور بتا اپدیت شده
یا علی- ادیب

t_tanhayam
13-11-2010, 13:37
دوستان من پنج شنبه برای خرید این دستگاه به بازار رضا و ایران و علاعدین و اکثر صوتی تصویریهای جمهوری مراجعه کردم هیچ مدلی که نداشتن هیچ حتی خیلی هاشون ابراز بی اطلاعی مکردند واصلآ نمیدونستن چی هست حتی بازار رضا هم هیچکس نمیدونست چی هست حتی یه مغازه هم محض رضای خدا هم نمیدونست چیه که راهنمای کنه

Artam01
13-11-2010, 16:39
اینطور که به نظر می آد WD کیفیت صدای خیلی خوبی ندارد،صدای 5.1 رو هم با کابل HDMI ساپورت نمیکند و باید حتمن از Optical برای صدای DTS سود برد.
آیا اچ دی پلیری هست که صدای بهتری داشته باشد؟

Bought one of those for my Dad for Christmas (purchased in Singapore, not Thailand though) for him to use with his plasma TV. It's excellent, anyone who sees it in your house is likely to want to buy one for themselves. Compatibility with avi and mkv files downloaded from various sources has thus far been 100% and it can even do neat things such as playing DVD content straight out of an ISO file. Picture quality is excellent; sound quality is a little less so (it sounds fine playing back your typically movie but audiophiles will likely find it lacking in quality compared to a mid-priced CD player when playing back FLAC files that were ripped from CD's). The networking connectivity is cool but a bit quirky - it can be a battle to get it to see all of the computers on your network and if you intend to playback ISO copies of DVD's or BlueRay content off a networked PC you might want to use a wired ethernet connection instead of a wifi adapter as the latter can be prone to stuttering/freezing. My Dad has an old G wifi adapter that seems to be benchmarking at (only) about 8 Mb/sec inside his house and it's not up to the task of playing back uncompressed DVD content over the network but no such problems exist when playing mkv rips of the same content. With a wired connection that problem disappears. Overall, I'd say that it's a great product - not just good for the money but just plain good.

dara_az
13-11-2010, 19:44
اینطور که به نظر می آد WD کیفیت صدای خیلی خوبی ندارد،صدای 5.1 رو هم با کابل HDMI ساپورت نمیکند و باید حتمن از Optical برای صدای DTS سود برد.
آیا اچ دی پلیری هست که صدای بهتری داشته باشد؟

Bought one of those for my Dad for Christmas (purchased in Singapore, not Thailand though) for him to use with his plasma TV. It's excellent, anyone who sees it in your house is likely to want to buy one for themselves. Compatibility with avi and mkv files downloaded from various sources has thus far been 100% and it can even do neat things such as playing DVD content straight out of an ISO file. Picture quality is excellent; sound quality is a little less so (it sounds fine playing back your typically movie but audiophiles will likely find it lacking in quality compared to a mid-priced CD player when playing back FLAC files that were ripped from CD's). The networking connectivity is cool but a bit quirky - it can be a battle to get it to see all of the computers on your network and if you intend to playback ISO copies of DVD's or BlueRay content off a networked PC you might want to use a wired ethernet connection instead of a wifi adapter as the latter can be prone to stuttering/freezing. My Dad has an old G wifi adapter that seems to be benchmarking at (only) about 8 Mb/sec inside his house and it's not up to the task of playing back uncompressed DVD content over the network but no such problems exist when playing mkv rips of the same content. With a wired connection that problem disappears. Overall, I'd say that it's a great product - not just good for the money but just plain good.

اما من با همون کابل HDMI که وصل کردم به آمپ فیلمهایی رو که صداش DTS و یا DOLBY هستش رو با این فرمت صدا پخش میکنه . چون آمپ تشخیص میده که صداش چی هست و رو آمپ مینویسه . ضمن اینکه از منوی خود WD هم د حال پخش فیلم صدا رو مثلا از رو DTS برداشتم و علامت DTS از رو آمپ رفت و حالت صدا هم عوض شد. حالا نمیدونم شاید تو Firmware اصلی که روشه نمیشه . اما من آپدیت کردم به همین ورژن بتایی که دوستان لطف کرده بودند و این اشکالات رو نداره . حتی DVD رو با منو میاره و از تو همون منو هم میتونی صدا رو تنظیم کنی مثلا رو DTS . کیفیت صداشم که به نظر من خوبه . خیلی دیگه با این دقت نرو تو detail ماجرا . بررسی کردن همیشه خوبه اما زیادی وسواس به خرج بدی گیج میشی همیشه . من همیشه یه بررسی کلی میکنم و با امکاناتی که میخوام و پولی که دارم میسنجم و بعد یه بررسی دیگه با کمی جزئیات بیشتر و بعد دلمو میزنم به دریا و میرم میخرم :46:

Artam01
13-11-2010, 21:38
شاید چون شما آپدیت کردی درست شده باشد.

NaughtyCat
14-11-2010, 01:58
بازار رضا داره, من خودم از اونجا گرفتم (یه فروشگاه هست هارد میفروشه اسمش یادم نیست). پایتخت هم هست.

تو ایران و علاء الدین و جمهوری من خودم ندیدم.

alekses
14-11-2010, 14:33
سلام قبل از میدان ولیعصر ( عج ) پاساژ ایران طبقه همکف زیتون رایانه داره و اولین جای که آورد و نمایندگی فروشش هست همینجاس

adeeb
15-11-2010, 20:09
سلام دوستان:

ایا به WD LIVE میشه درایو اپتکال اکسترنال برای پخش مستقیم dvd disk وصل کرد؟
من dvd فیلم لاست رو کپی کردم روی فلش و از اون ایمیج نگرفتم حالا فلش رو میزنم به دستگاه اون منو اصلی رو میاره م گزینه play all رو که میزنم تصویر کند میشه و گاهی صداش قطع میشه
چکارش کنم راستی دستگاه با اخرین فریمور بتا اپدیت شده
یا علی- ادیب

ممکنه منو راهنمایی کنین

یا علی- ادیب

dara_az
16-11-2010, 07:45
ممکنه منو راهنمایی کنین

یا علی- ادیب

من تاحالا اکثر DVD هایی رو که به اینصورت با این دستگاه پخش کردم بدون مشکل بوده . اما خوب تو یکی دوتا DVD هم مثلا منو رو که میزنی میاره اما Play که میزنی پخش نمیکنه که میرم تو فولدر Video-ts و اون فایل اصلی رو انتخاب میکنم که منو رو دیگه پخش نکنه و بدون مشکل فیلم رو پخش میکنه . ایراد از دستگاه نیست . ایراد از DVD هاست که بعضی هاشون اینجوری میشه .حالا یا DVD ش قفل داشته که موقع کپی اینجوری شده یا از این DVD هایی هست که با برنامه های مختلف به صورت دستی براش منو درست شده ( یعنی منوش اریجینال نیست )

Artam01
16-11-2010, 13:39
رفقا، این دستگاه DVD اکسترنال هم می خورد؟

majidpromix
16-11-2010, 21:24
دوستان کسی خبر نداره دستگاه WD TV Live HUB کی وارد بازار ایران میشه؟ و با چه قیمتی؟
به نظرم نسبت به TV Live معمولی ارزشش خیلی بیشتره، چون هم امکاناتش بیشتره، هم یک ترابایت هارد همراهشه، در حالیکه فقط 70$ گرونتره! فوق العادست!

hadiasadi
16-11-2010, 23:46
دوستان
فرمور 1.02.21 همین الان به طور رسمی ریلیز شد

NaughtyCat
17-11-2010, 00:49
منم الان از رو خود دستگاه دیدم اومده! فقط مگه جدیده 1.03.49 نیست؟

به هر حال اینا اضافه شدن:

Added DVD navigation support.
Added Mediafly application.
Resolved MP4 poor frame-rate and audio out of sync issue.
Resolved HDMI auto resolution selection issue.
Resolved playback issues related to mkvmerge.
Other bug fixes and product updates (see release notes).

amirardallan
17-11-2010, 15:05
سلام به همه عزیزان
عیدتون مبارک . پیشاپیش ازتون بابت اینکه سوالم رو اینجا مطرح میکنم معذرت میخوام .
عزیزان شما بین Patriot Box Office و WD HD Media player کدوم رو انتخاب میکنید .
من مهمترین بخشی که بهش نیاز دارم ساپورت صدای DTS و زیرنویس فارسیه !
ممنون میشم که بهم بگید کدوم رو انتخاب کنم و به چه دلیل .
بینهایت سپاسگزارم

sadra_1365
17-11-2010, 19:46
کسی میدونه این دستگاه را توی اصفهان کجا دارند

Bardia1
17-11-2010, 22:21
سلام به همه عزیزان
عیدتون مبارک . پیشاپیش ازتون بابت اینکه سوالم رو اینجا مطرح میکنم معذرت میخوام .
عزیزان شما بین Patriot Box Office و WD HD Media player کدوم رو انتخاب میکنید .
من مهمترین بخشی که بهش نیاز دارم ساپورت صدای DTS و زیرنویس فارسیه !
ممنون میشم که بهم بگید کدوم رو انتخاب کنم و به چه دلیل .
بینهایت سپاسگزارم

دوست عزیز نسبت به wd hd media player مطمئننا دستگاه box office patriot بهتره شک نکن
اما اگه انتخابت wd live هستش اونوقت موضوع فرق میکنه چون این دستگاه با box office تقریبا در یک حد هستند و لایو از نظر چیپ ست و ساپورت زیرنویس فرمت srt ( انکدینگ عربی )نسبت به پاتریوت برتری داره و پاتریوت در پخش فرمتهای بیشتر تصویری و ساپورت هارد اکسترنال و ریموت کنترل کامل

amirardallan
17-11-2010, 23:43
دوست عزیز نسبت به wd hd media player مطمئننا دستگاه box office patriot بهتره شک نکن
اما اگه انتخابت wd live هستش اونوقت موضوع فرق میکنه چون این دستگاه با box office تقریبا در یک حد هستند و لایو از نظر چیپ ست و ساپورت زیرنویس فرمت srt ( انکدینگ عربی )نسبت به پاتریوت برتری داره و پاتریوت در پخش فرمتهای بیشتر تصویری و ساپورت هارد اکسترنال و ریموت کنترل کامل

سلام
مزسی از راهنماییتون . راستیش رو بخوای من خیلی اطلاعی از مدل های مختلف این سیستمها ندارم . دیشب بطور اتفاقی داشتم box office patriot میخریدم !!
خلاصه به فروشنده گفتم که ۵ شنبه میام میبرم . حالا دقیقا نمیدونم کدوم رو باید بخرم . برام سوالی پیش امده . ممکنه که با اپدیت های جدید مشکل زیرنویس فارسی در box office patriot حل بشه ؟

Artam01
18-11-2010, 00:29
فریمور جدید WD آیا DVD اسکترنال رو ساپورت می کند؟

NaughtyCat
18-11-2010, 01:26
فریمور جدید WD آیا DVD اسکترنال رو ساپورت می کند؟
نه کلا فیرمور های رسمی خود وسترن دیجیتال DVD اکسترنال رو ساپورت نمیکنن. اما فیرمور های غیررسمی هست براش که این کارو میکنن (من خودم امتحان نکردم!)

از بچه ها اینجا کسی این فیرمورها رو ریخته؟

Bardia1
18-11-2010, 01:43
سلام
مزسی از راهنماییتون . راستیش رو بخوای من خیلی اطلاعی از مدل های مختلف این سیستمها ندارم . دیشب بطور اتفاقی داشتم box office patriot میخریدم !!
خلاصه به فروشنده گفتم که ۵ شنبه میام میبرم . حالا دقیقا نمیدونم کدوم رو باید بخرم . برام سوالی پیش امده . ممکنه که با اپدیت های جدید مشکل زیرنویس فارسی در box office patriot حل بشه ؟
من با نمایندگی دستگاه صحبت کردم گفتم که احتمال انکدینگ عربی تقریبا 100% چون این دستگاه برای فروش تو خاور میانه نیاز به این مورد داره به نظر خود من هم انکدینگ عربی قطعیه البته برای من زیاد مهم نیست چون کل کار تبدیل فرمت srt به sub/idx یک دقیقه هم طول نمی کشه

mormak
18-11-2010, 04:37
نه کلا فیرمور های رسمی خود وسترن دیجیتال DVD اکسترنال رو ساپورت نمیکنن. اما فیرمور های غیررسمی هست براش که این کارو میکنن (من خودم امتحان نکردم!)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز بچه ها اینجا کسی این فیرمورها رو ریخته؟
دوست عزیز فریم ویر رسمی که چند روز پیش اومده ساپورت میکنه لطفا صفحه قبل رو بخون!

Artam01
18-11-2010, 09:20
mormak جان تو صفحه ی قبل که من چیزی راجب External DVD ندیدم.

adeeb
18-11-2010, 11:34
دوستان يه سوال:
من ديشب بصورت انلاين پيام فريمور جديد رو دريافت كردم و سيستم رو انلاين اپديت كردم منتها بعدش خواستم يه فيلم دوربينم رو كه در كامپيوتر ريخته بودم و شبكه كرده بودم رو ببينم هر 5 ثانيه هي گير ميكرد و قطع ميشد با كمي جلو و عقب بردنش مشكل حل ميشد و بازم همين داستان
ولي وقتي رو فلش ريختم مشكل نداشت و كامل پخش كرد
به نظر شما اشكال چيه؟
يا علي- اديب

ata_webmaker
18-11-2010, 14:24
فریمور جدید افیکال اومده ولی منتها هنوز مشگل پخش صدای aac تو فرمت mp4 رو داره
و دوستان لطف کنند در رابطه با سایر دستگاه های پخش کننده در تاپیک خودشون بحث کنند نه در بخش وسترن

NaughtyCat
18-11-2010, 16:33
دوست عزیز فریم ویر رسمی که چند روز پیش اومده ساپورت میکنه لطفا صفحه قبل رو بخون!
نه اون DVD navigation منظور همون منوی DVD هاست. الان میشه منوها رو دید توی ایمیج DVDها.

paaraadise
18-11-2010, 23:00
دوستان

فریم ور رسمی جدیدی که اومده گویا مشکلاتی زیادی داره .. مشکلاتی که توی نسخه های بتا هم نبوده ,

توی فروم سایت وسترن خیلی ها نسخه قبلی رو به این ورژن ترجیح دادند ...

دوستانی که این ورژن رو نصب کردن لطفا نظرشونو درباره ش اعلام کنن ...

:41::41::41:

ata_webmaker
18-11-2010, 23:06
آره به نظر من هم اصلا جالب نیست
نمی دونم این دیگه چجورشه؟

ghahremanimehdi
18-11-2010, 23:11
من ورژن جدید رو همین چند ساعت پیش نصب کردم. به نظرم خیلی بهتر از نسخه قبلی است .
از جمله سریعتر روشن شدن دستگاه
رفع مشکل پخش شدن چندین فایل HD که در فیرمویر قبلی دستگاه موقع پخش هنگ میکرد
و...

NaughtyCat
18-11-2010, 23:51
منم نصب کردم, خوشختانه (تا الان حداقل :31:) مشکلی نداره.چندتا MP4 داشتم صداهاشون sync نبود, الان همه شون درست پخش میشن.

یه چیز دیگه هم اینکه به نظرم thumbnail ها الان واضح تر و بزرگ تر شدن. از قبل خیلی قشنگترن.

reza_amir54321
19-11-2010, 19:58
من نمی دونم این وسترن داره چیکار میکنه از چند ماه پیش که شروع کرده به تند تند ریلز کردن ورژنهای آلفا و بتای یکی در میون خوب بد میشن الان همین ورژن 1.03.49 که نصب کردم دو تا مشکل ایجاد کرده
1- فرمت MPEG (mpg( رو که اکثر رسیورها ضبط میکنن خوب پخش نمی کنه وسطش با درو تند پخش میکنه
2- HDMI رو نمیشه روی 12 بیت ست کرد روی همون 8 بیت میمونه

حالا اگر دوستان تجربه ای دارن لطف منن مطرح کنن که ماهم استفاده کنیم با رفع مشکل ممنون

ghahremanimehdi
19-11-2010, 21:15
من نمی دونم این وسترن داره چیکار میکنه از چند ماه پیش که شروع کرده به تند تند ریلز کردن ورژنهای آلفا و بتای یکی در میون خوب بد میشن الان همین ورژن 1.03.49 که نصب کردم دو تا مشکل ایجاد کرده
1- فرمت MPEG (mpg( رو که اکثر رسیورها ضبط میکنن خوب پخش نمی کنه وسطش با درو تند پخش میکنه

حالا اگر دوستان تجربه ای دارن لطف منن مطرح کنن که ماهم استفاده کنیم با رفع مشکل ممنون

منم امروز با مشکلی که در شماره 1 مطرح کردی برخورد کردم.

GiggleClub
20-11-2010, 09:52
من 1.03.37 بود که آپدیت کردم به این فرمور امروز
اولین چیزی که توجهمو جلب کرد سرعت تو منوها خیلی خلیلی خوب شده

تو فرمور قبلی تو بعضی فیلمها میپرید بیرون و بعضا هنگ میکرد که باید چک کنم ببینم این درست شده یا نه

این جدا نشون دادن حروف فارسی چرا حل نشده :(
نمیخوان درست کنند؟

dvd4039
20-11-2010, 10:15
منو سریعتر شده است

یک سوال فرمت rmvb رو پخش نمی کنه ؟

ata_webmaker
20-11-2010, 12:44

تلویزیونتون چیه؟
چون مال من رو 12 بیت ست میشه
مثل اینکه با تلویزیون های سونی مشگلی نداره ولی در عوض با پاناسونیک و چند برند دیگر مشگل داره اینو تو فروم خود وسترن نوشته بودند کاربر ها

mormak
20-11-2010, 14:36
مال منم با این فریم ویر جدید رو 12بیت نمیره. ال سی دی من مدل ال جی lh70 هستش. فریم ویر 1.02 که بود رو 12 بیت میرفت حالا نمیره

dara_az
20-11-2010, 16:40
من سرعت منوهام بیشتر شده . دیگه این ریموت کنترلش نمیره رو مخ آدم . اما یکی 2 تا DVD داشتم که رو منو هاش گیر میداد اونارو هنوزم گیر میده و نشون نمیده . یکبارم که بعد از آپدیت قاط زد اصلا هیچ DVD رو نشون نمیداد که خاموش روشن کردم درست شد . اما این 12 بیت رو هنوز تست نکردم . در اولین فرصت تست میکنم و نتیجشو مینویسم براتون .

The Big Bang Th
20-11-2010, 21:17
دوستان عزیز ،
من تلویزیون A650 سامسونگ دارم به همراه سینمای خانگی آن گه متاسفانه سینمای خانگی فقط از Avi ساپورت میکند ، و من دنبال دیوایسی هستم که بتونم آرشیو فیلم های HD خودم را که روی هارد اکسترنال امن هست از تلویزیون نگاه کنم .
نظر خودم WD TV LIVE HUB هست ، چندتا نکته میمونه :
1 - با اتصال کابل HD از دیوایس به تی وی ، هم صدا و هم تصویر منتقل میشود ؟ و یا برای صدا باید از درگاه دیجیتال صدا استفاده کرد ؟
2 - برای دیدن زیرنویس فیلم با WD TV LIVE HUB ، مشکلی نیست ؟! srt , sub را ساپورت میکنه به همراه فیلم ؟!

ata_webmaker
20-11-2010, 22:18
اولا که منظورتون از دیوایس همون device هست یعنی دستگاه?
دوما مگه wd tv hub وارده ایران شده؟
سوما بله می شود منتها شما صدا ها رو بصورت استریو دریافت می کنید برای دریافت صدای 5.1 باید از کابل اپتیکال یا همان فیبر نوری استفاده کنید
چهارما اون زیر نویس ها رو ساپورت می کنه مشگلی نیست منتها مثل wd tv live مشگل گ پ ژ چ بصورت جدا نوشته می شود.
سوالی بود در خدمتم

Artam01
20-11-2010, 23:11
اگر مدل HUB در بازار هست آدرسی چیزی بدهید ما نیز ابتیاع کنیم.

reza_amir54321
20-11-2010, 23:29
تلویزیونتون چیه؟
چون مال من رو 12 بیت ست میشه
مثل اینکه با تلویزیون های سونی مشگلی نداره ولی در عوض با پاناسونیک و چند برند دیگر مشگل داره اینو تو فروم خود وسترن نوشته بودند کاربر ها

دقیقا همینطوره تی وی پاناسونیک هستش ولی خوب چرا فرمت mpeg رو اینطور پخش میکنه

vvc
21-11-2010, 12:54
سلام بچه ها
من شنیدم با این دستگته میشه از روی یه فلاش به فلاش دیگر برنامه ها رو کپی کرد مخوام بدونم اینکارو انجام میده
یا میشه فایلهارو پاک یا جابجا کرد ؟ :5:

hamedheidary
21-11-2010, 13:11
سلام بچه ها
من شنیدم با این دستگته میشه از روی یه فلاش به فلاش دیگر برنامه ها رو کپی کرد مخوام بدونم اینکارو انجام میده
یا میشه فایلهارو پاک یا جابجا کرد ؟ :5:

بله من مدل لایو دارم و تمام این کارها رو انجام میده.

sadra_1365
22-11-2010, 17:17
دوستان من دیروز این دستگاه را خریدم اما کابل hdmi نداشت .
مال شما هم این کایل را نداشته ؟گارانتی سازگار هم بود.

qazplm
22-11-2010, 17:34
دوستان من دیروز این دستگاه را خریدم اما کابل hdmi نداشت .
مال شما هم این کایل را نداشته ؟گارانتی سازگار هم بود.
بله این دستگاه کابل hdmi نداره همراهش

ata_webmaker
23-11-2010, 10:06
این نرم افزار جدید لایو دیگه واقعا گندشو در آورده دستگاه رو 1080 پروگستیو ست می کنم بعد از این که خاموش می کنی از نو 720 پروگستیو میشه آیا ماله بقیه هم اینطوریه؟

paaraadise
23-11-2010, 13:15
این نرم افزار جدید لایو دیگه واقعا گندشو در آورده دستگاه رو 1080 پروگستیو ست می کنم بعد از این که خاموش می کنی از نو 720 پروگستیو میشه آیا ماله بقیه هم اینطوریه؟

برا من با نسخه قدیمی بعضی وقتا اینجوری میشد د .. که وقتی یه بار کابل اچ دی ام آی رو خارج میکردم و تی وی رو خاموش و روشن دوباره درست میشد میرفت رو 1080 ...

hadiasadi
23-11-2010, 19:19
دوستان دیروز فرمور چدید 1.04.10 ریلیز شده با قابلیت های زیر
What's in this update?
Release 1.04.10 (11/22/10)

Supports Facebook application.
Supports Deezer application.
Supports Flingo application.
Supports AccuWeather application.
Supports USB keyboards.

نکته جالب این آپدیت
Note: USB update will be available soon.

ghahremanimehdi
23-11-2010, 20:19
دوستان دیروز فرمور چدید 1.04.10 ریلیز شده با قابلیت های زیر
What's in this update?
Release 1.04.10 (11/22/10)

Supports Facebook application.
Supports Deezer application.
Supports Flingo application.
Supports AccuWeather application.
Supports USB keyboards.

نکته جالب این آپدیت
Note: USB update will be available soon.

به نظر من بهتره به جای اضافه کردن این برنامه های بیخود، تمرکزشون رو روی رفع اشکالات اصلی فیرمویر دستگاه معطوف کنند.

ata_webmaker
23-11-2010, 20:50
آره واقعا چون من رول بک به ورژن قبلی کردم ریویو های کاربر ها رو که داشتم می خوند از بین 100 تا کامنت 90 نفر معایب رو ذکر کرده بودند و اکثرا رول بک به ورژن قبلی کردند حالا این ورژن جدید که می گید اومده کجاست.؟

ghahremanimehdi
23-11-2010, 21:30
آره واقعا چون من رول بک به ورژن قبلی کردم ریویو های کاربر ها رو که داشتم می خوند از بین 100 تا کامنت 90 نفر معایب رو ذکر کرده بودند و اکثرا رول بک به ورژن قبلی کردند حالا این ورژن جدید که می گید اومده کجاست.؟

گویا هنوز لینک دانلودش رو نذاشتن.

hadiasadi
23-11-2010, 22:07

فعلا فقط با خود دستگاه میشه دانلودش کرد

rythm
23-11-2010, 22:44
تبدیل فرمت srt به sub/idx یک دقیقه هم طول نمی کشه

سلام
میشه اسم نرم افزار یا لینک دانلودش رو بذاری چون من پیدا نکردم و فقط تونستم srt رو به sup تبدیل کنم
ممنون

Bardia1
23-11-2010, 23:11
سلام
میشه اسم نرم افزار یا لینک دانلودش رو بذاری چون من پیدا نکردم و فقط تونستم srt رو به sup تبدیل کنم
ممنون
با برنامه txt2vobsub و SubtitleCreator میتونی این کار رو انجام بدی البته دومی حرفه ای تر هستش زیرنویس رو با این برنامه باز کن و تغییرات لازم رو انجام بده و بعد از سربرگ file گزینه save vob sub as رو انتخاب کن فقط یادت باشه که گزینه pal رو انتخاب کنی در ضمن اگه تبدیل کردی و زیرنویس در دستگاهت اجرا نشد بگو تا کمکت کنم

irmedia
23-11-2010, 23:18

سلام

از لینک زیر می توانید نسخه جدید را دریافت کنید:

GiggleClub
24-11-2010, 08:27
رفع باگ خاصی داشته این ورژن جدید؟
این برنامه ها که به کارم نمیاد؛ صرف میکنه آپدیت کنیم؟

چرا مشکل زبان فارسی رو حل نمیکنند؟ :(

ata_webmaker
24-11-2010, 14:47
اصلا آپدیت نکنید کامنت یوز های مختلف نوشته بود که پر از باگه
و فقط قابلیت فیس بوک و چند تا از این وب سایت های مالتی مدیا اضافه شده

irmedia
25-11-2010, 00:03
سلام

دوستانی که می خواهند مشکل زبان فارسی در زیرنویس های SRT حل بشه اول با ثبت نام در انجمن WD به تاپیک زیر مراجعه و بر روی فلش رای به این ایده کلیک کرده تا هر چه سریعتر این مشکل مهم برای ما فارسی زبان ها حل شود. هر مقدار تعداد رای ها بیشتر باشد این موضوع سریعتر حل خواهد شد.

بنده یک ایمیل به پشتیبانی ارسال کردم و درخواست ساپورت زبان نوشتاری یونیکد UTF-8 کردم که در پاسخ گفتند باید در نظرسنجی ایده ها شرکت کنید و در صورت بالا بودن آراء این موضوع پی گیری خواهد بنابراین استفاده کنندگان از WD TV Live روی این موضوع پی گیری داشته باشید تا هر چه سریعتر مشکل زیرنویس های فارسی SRT حل شود در صورت تمایل به ارسال کامنت هم می توانید متن زیر را ارسال کنید:

Please support the Unicode UTF-8 for Persian language,thanks

+1 Vote

لینک نظرسنجی این ایده :

فقط کافیه بر روی فلشی که به سمت بالا است و تا کنون 93 رای دارد کلیک کنید.

freeiran
25-11-2010, 02:46
سلام
من یدونه WD HD Media Player Liveمی خوام

البته کارکرده

کسی قیمت مناسب سراغ داره ؟
نوش چنده ؟

iceboy24000
26-11-2010, 00:12
سلام

دوستانی که می خواهند مشکل زبان فارسی در زیرنویس های SRT حل بشه اول با ثبت نام در انجمن WD به تاپیک زیر مراجعه و بر روی فلش رای به این ایده کلیک کرده تا هر چه سریعتر این مشکل مهم برای ما فارسی زبان ها حل شود. هر مقدار تعداد رای ها بیشتر باشد این موضوع سریعتر حل خواهد شد.

بنده یک ایمیل به پشتیبانی ارسال کردم و درخواست ساپورت زبان نوشتاری یونیکد UTF-8 کردم که در پاسخ گفتند باید در نظرسنجی ایده ها شرکت کنید و در صورت بالا بودن آراء این موضوع پی گیری خواهد بنابراین استفاده کنندگان از WD TV Live روی این موضوع پی گیری داشته باشید تا هر چه سریعتر مشکل زیرنویس های فارسی SRT حل شود در صورت تمایل به ارسال کامنت هم می توانید متن زیر را ارسال کنید:

+1 Vote

لینک نظرسنجی این ایده :

اين نظر سنجي براي رفع اين مشكل در نسخه لايو هست يا نسخه قديمي تر رو كه ما داريم هم فريمور جديد براش تهيه ميشه؟

iceboy24000
26-11-2010, 00:19
من ثبت نام كردم و درخواست هم دادم

freeiran
26-11-2010, 02:21
شرمنده , هیچ کس فروشنده WD LIVE نیست ؟

freeiran
26-11-2010, 02:21
شرمنده , هیچ کس فروشنده WD LIVE نیست ؟

aliaghil
26-11-2010, 18:41
سلام
َآیا مدل TV Live Hub از Western Digital به بازار ایران اومده؟
اگر موجود هست قیمتش چنده؟

qazplm
26-11-2010, 22:07
سلام

+1 Vote

لینک نظرسنجی این ایده :

از یه دستگاه که ساخت امریکا هست انتظار نداشته باشید که از زبان فارسی پشتیبانی کنه این نظرسنجی هم بیشتر از یک ساله که هست اگر میخواستن فارسی اضاه کنن تا حالا میکردن

morcalaVIN
27-11-2010, 09:33
خوب- من دستگاه لايو رو حدود 3 ماه پيش خريدم- بد نديدم مواردي روباهاتون درميون بذارم:
1- درباره آپديت هاي جديد -در هفته گذشته 2 بار آپديت اومد براي دستگاه كه من مستقيما" با خود دستگاه گرفتمشون.ولي:
اين مدياهايي كه اضافه كرده يكي درميون كار مي كنن: مثلا" فيس بوك و لايو365 كار نمي كنن ولي فليكر وديزر و... كار مي كنن كه البته خيلي هم چيز شاخي نيستن. بهرحال اولا" ما سرعت اينترنتمون پايينه و ديگه اينكه با كمك ريسيورهاي ديجيتال شما به دنيايي از راديو هاي ديجيتال و ژانرهاي مختلف دسترسي دارين.
كارنكردن فيس بوك هم ربطي به ف*يل*ترينگ نمي تونه داشته باشه-چون يوتيوب هم ف*يل*تره ولي بازه ميشه با همين دستگاه.
از وقتي دستگاه رو آپديت كردم تو باز كردن فايل ها بد قلقي مي كنه (بماند كه تو پيدا كردن شبكه هم به مشكل بر مي خوره). بايد بري روي فايل هايي كه براحتي قبلا" بازشون مي كردي اونا رو پلي كني -بعدش برگردي روي فايل مورد نظرت!
اين بدترين باگ ممكنه است كه فعلا" دستگاه پيدا كرده!
اگه بهتر نشه -منم رول بك مي كنم به همون روژن هاي قبليش.
ضمنا" من فيلم دزدان دريايي كاراييب رو با فرمت mp4 داشتم ولي دستگاه اجراش نمي كرد.ميگفت ساپورت نمي كنه.الان با آپگريد جديد اجراش مي كنه!
معلومه يه سري از ساب فرمت ها رو بهش اضافه كردن.

2- چند روز پيش مجتمع پايتخت بودم- دستگاه رو 130 تومن اتيكت زده بودن. راستي مدل gen2 (كه مشكي رنگه) هنوز نديدم تو بازار . كسي ديده؟

3- يه نسخه ديگه از دزدان دريايي كاراييب رو دارم كه dual audio channel هستش. يعني دو زبانه هست. ولي فقط يه زبان رو پخش مي كنه و وقتي سوييچ مي كني رو اون يكي-صدا قطع ميشه! برا خود شركت تو سايتشون كامنت گذاشتم و الان جوابمو دادن. بذارين تست كنم اگه اوكي بود بهتون مي گم كه چه بكنيد. اصلا" بذارين متن انگليسي جوابشو براتون بذارم:
I apologize for your inconvenience. In order to better assist you, can you please download and install the MediaInfo program below. Once installed you can right click on your media file and choose "MediaInfo" from the menu. Next, go to the "view" pull down menu and select "Tree". This will display detailed information about your file. In order to send the file to us, go to File > Export and choose the "Text" tab. Choose where you want to save the file in the box at the bottom and click on "Ok". Attach the .txt file to this email and I will review the file for you.

freeiran
27-11-2010, 14:07
خوب- من دستگاه لايو رو حدود 3 ماه پيش خريدم- بد نديدم مواردي روباهاتون درميون بذارم:
1- درباره آپديت هاي جديد -در هفته گذشته 2 بار آپديت اومد براي دستگاه كه من مستقيما" با خود دستگاه گرفتمشون.ولي:
اين مدياهايي كه اضافه كرده يكي درميون كار مي كنن: مثلا" فيس بوك و لايو365 كار نمي كنن ولي فليكر وديزر و... كار مي كنن كه البته خيلي هم چيز شاخي نيستن. بهرحال اولا" ما سرعت اينترنتمون پايينه و ديگه اينكه با كمك ريسيورهاي ديجيتال شما به دنيايي از راديو هاي ديجيتال و ژانرهاي مختلف دسترسي دارين.
كارنكردن فيس بوك هم ربطي به ف*يل*ترينگ نمي تونه داشته باشه-چون يوتيوب هم ف*يل*تره ولي بازه ميشه با همين دستگاه.
از وقتي دستگاه رو آپديت كردم تو باز كردن فايل ها بد قلقي مي كنه (بماند كه تو پيدا كردن شبكه هم به مشكل بر مي خوره). بايد بري روي فايل هايي كه براحتي قبلا" بازشون مي كردي اونا رو پلي كني -بعدش برگردي روي فايل مورد نظرت!
اين بدترين باگ ممكنه است كه فعلا" دستگاه پيدا كرده!
اگه بهتر نشه -منم رول بك مي كنم به همون روژن هاي قبليش.
ضمنا" من فيلم دزدان دريايي كاراييب رو با فرمت mp4 داشتم ولي دستگاه اجراش نمي كرد.ميگفت ساپورت نمي كنه.الان با آپگريد جديد اجراش مي كنه!
معلومه يه سري از ساب فرمت ها رو بهش اضافه كردن.

2- چند روز پيش مجتمع پايتخت بودم- دستگاه رو 130 تومن اتيكت زده بودن. راستي مدل gen2 (كه مشكي رنگه) هنوز نديدم تو بازار . كسي ديده؟

3- يه نسخه ديگه از دزدان دريايي كاراييب رو دارم كه dual audio channel هستش. يعني دو زبانه هست. ولي فقط يه زبان رو پخش مي كنه و وقتي سوييچ مي كني رو اون يكي-صدا قطع ميشه! برا خود شركت تو سايتشون كامنت گذاشتم و الان جوابمو دادن. بذارين تست كنم اگه اوكي بود بهتون مي گم كه چه بكنيد. اصلا" بذارين متن انگليسي جوابشو براتون بذارم:
I apologize for your inconvenience. In order to better assist you, can you please download and install the MediaInfo program below. Once installed you can right click on your media file and choose "MediaInfo" from the menu. Next, go to the "view" pull down menu and select "Tree". This will display detailed information about your file. In order to send the file to us, go to File > Export and choose the "Text" tab. Choose where you want to save the file in the box at the bottom and click on "Ok". Attach the .txt file to this email and I will review the file for you.

دستگاه تان را نمی فروشید؟

Artam01
27-11-2010, 17:55
سلام
َآیا مدل TV Live Hub از Western Digital به بازار ایران اومده؟
اگر موجود هست قیمتش چنده؟
گویا، هنوز به بازار ایران نیامده است.
من نیز در انتظار آمدن این مدل می باشم.

navidthx
27-11-2010, 20:40
تعداد محدودی wd hdtv live با دو سال گارانتی سازگار موجود است قیمت 140 هزار تومان ارسال به سراسر ایران

اصفهان چهارراه وفائی مجتمع باران موبایل اکتیو 09131113752

freeiran
27-11-2010, 23:55
منم رای دادم
شد 102 تا

reza_amir54321
28-11-2010, 00:12
منم رای دادم
شد 102 تا
علت اینکه تا حالازبان فارسی رو اضافه نکردن تعداد بسیار پائین در خواستهاست دقت کنید 102 رای !!!!
من هم با آپدیت کرئنها بعضی وقتها مشکلم حل میشه بعضی وقتها اضافه مثلا توی آپ قبلی نمی تونست به مد 12 بیت روی پلاسمای پانا سونیک ست بشه و فرمت mpeg .mpg رو روی دور تند پخش میکرد حالا روی آپ جدید 12 بیت ست میشه ولی دیگه mpeg.mpg رو پلی نمی کنه ولی مزایا دیگه دستگاه اینقدذ بالاست که به نظرم بهترینه و همین آپ شدنهای متوالی خودش هیجان انگیزه !!

freeiran
28-11-2010, 00:35
علت اینکه تا حالازبان فارسی رو اضافه نکردن تعداد بسیار پائین در خواستهاست دقت کنید 102 رای !!!!
من هم با آپدیت کرئنها بعضی وقتها مشکلم حل میشه بعضی وقتها اضافه مثلا توی آپ قبلی نمی تونست به مد 12 بیت روی پلاسمای پانا سونیک ست بشه و فرمت mpeg .mpg رو روی دور تند پخش میکرد حالا روی آپ جدید 12 بیت ست میشه ولی دیگه mpeg.mpg رو پلی نمی کنه ولی مزایا دیگه دستگاه اینقدذ بالاست که به نظرم بهترینه و همین آپ شدنهای متوالی خودش هیجان انگیزه !!

من اینو امشب خریدم
قبلا مدل ساده این دستگاه را داشتم
WD HD Player

فقط می تونم بگم این نسخه محشره :20:
اینقدر مزایا داره که زیر نویس به چشم نمیاد و ...

Artam01
28-11-2010, 10:59
به سلامتی، از کجا و چند خریدی؟

AB
28-11-2010, 15:27
آخرین قیمت لایو چنده؟

freeiran
29-11-2010, 01:00
من مشهدم
135 خریدم

ولی خیلی بیشتر از این حرفا می ارزه

Artam01
29-11-2010, 07:32
خوب خریدی، تهران گرونتر است.

freeiran
29-11-2010, 10:22
خوب خریدی، تهران گرونتر است.

خوب هر کی خواست بگه از مشهد براش تهیه گنم پست کنم. :10:

samboliya
29-11-2010, 10:38
من دیروز پاساژ ایران خریدم 132 تومن کی گفته تهران گرونه؟؟؟الحق دستگاه ردیفیه

Artam01
29-11-2010, 11:43
تو اینترنت 145-160 قیمت زده، تو ایران طبقه دوم پرسیدم 140 بود.
کجای پاساژ ایران داره؟
WD HDTV Live ؟

freeiran
29-11-2010, 12:32
تو اینترنت 145-160 قیمت زده، تو ایران طبقه دوم پرسیدم 140 بود.
کجای پاساژ ایران داره؟
WD HDTV Live ؟

آقا من یه جا دیگه پیدا کردم
لایو میده 130 - 3 تومن پست
133 می تونم برای دوستان ارسال کنم

adeeb
29-11-2010, 18:56
دوستان سلام:

من متاسفانه فریمور جدید رو دانلود کردم و ورژن دستگاهم به 1.03.49_ تغییر کرد ولی خیلی دستگاهم به هم ریخته چطوری باید فلش بک کنم به ورژن قبلی 1.03.42 من دانلودش کردم ریختم رو فلش ولی به قبلش بر نمیگرده و میگه اپدیت جدید 1.04.0 اومده دانلود کن
چکار کنم؟
یا علی- ادیب

irmedia
30-11-2010, 21:23
دوستان سلام:

من متاسفانه فریمور جدید رو دانلود کردم و ورژن دستگاهم به 1.03.49_ تغییر کرد ولی خیلی دستگاهم به هم ریخته چطوری باید فلش بک کنم به ورژن قبلی 1.03.42 من دانلودش کردم ریختم رو فلش ولی به قبلش بر نمیگرده و میگه اپدیت جدید 1.04.0 اومده دانلود کن
چکار کنم؟
یا علی- ادیب

سلام

مشکلتون در ورژن 1.03.49 چی هست؟ چون این ورژن از آخرین نسخه هم مشکلات کمتری دارد. پیشنهاد می کنم بعد از هر بار آپگرید دستگاه را ریست فکتوری کنید تا به مشکلات و بهم ریختگی احتمالی برخورد نکنید.

برای برگشت به ورژن 1.03.42 ابتدا نسخه رول بک به 1.2 را از لینک زیر دریافت و به دستگاه منتقل کنید . سپس برای بازگشت به نسخه 1.03.42 هم لینک دانلود را از پایین دریافت کنید :

omid1351
01-12-2010, 09:45
سلام دوستان
من یک مدل لایو گرفتم ورژن فیرمویر را از کجا ببینم؟
متشکرم

mormak
01-12-2010, 11:12
دوستان ورژن 1.04 خیلی باحاله. مال من که رو 12 بیت ست نمیشد با این ورژن ست شد و عمق رنگها خیلی بهتر شد. یه سوال:
اگه فریم ویرش open sourse هستش شاید بشه خودمون زیرنویس فارسیش رو درست کنیم