PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

rostamiani
30-04-2010, 05:48
به نظرتون Seagate FreeAgent Theater+ بهتر از مال WD نیست؟

البته که نه :)

این ریویووی Cnet.com هست از Western Digital Player که امتیاز 3.5/5 داده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و اینم Seagate FreeAgent Theater HD که امتیاز 3 گرفته :

دیگه خودتون ببینید :)
ولی در کا Seagate هروجی HDMI نداره و فرمت های کم تری رو پخش می کنه

موفق باشید :31:

ashk_a_n
30-04-2010, 10:08

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینم Seagate FreeAgent Theater HD که امتیاز 3 گرفته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه خودتون ببینید :)

ممنون
باکس آفیس Patriot چی؟ به نظر بهتر میاد

444485133
01-05-2010, 14:13
ايا فرمت avchd رو كه با هنديكم سوني ظبط ميشه رو ميتونه پخش كنه؟

nimakh
02-05-2010, 08:59
سلام من یک دستگاه w d در حد آک دارم فوری و به بالاترین قیمت می فروشم دوستاتنی که مایلند لطفا اس ام اس بزنند به 09125459724
من خریدار نیستم ولی میخوام بدونم چرا می خواین بفروشین ؟ ازش راضی نیستین ؟

tehrani20
02-05-2010, 18:51
نظر من فقط eaget بگیرید. من چند روزه دارم تستش میکنم کاملا راضی هستم

OS لینوکس با kernel 2.6
ساپورت srt فارسی
ساپورت rss
youtube
torrent
کیفیت صداش در خروجی optical معرکس
از طریق http هم میشه به console torrentش وصل شد.
2 تا هارد 3.5 داخلی هم میتونید توش بگذارید.
samba جهت share با ویندوز
Network Streaming
Network Storage
قابلیت Record از سورس خروجی
امکان نصب ماژول ----T
خروجی component / composite / hdmi
دو ورودی usb و یک خروجی usb
کارت خوان SD
قابلیت copy/move/delete
ساپورت wifi usb
internet radio
ساپورت انواع و اقسام فرمتهای صوتی / تصویری

-------------------------

هم از وروی کامپوننت رکورد میکنه
هم از ماژول ----t اگه نصب کنید.

firmware customize شده و غیر رسمی هم براش میاد که امکانات بیشتری داره ( برای m880 زیاد هست ولی با توجه به اینکه chipset این نسبت به اون جدیدتره firmware هاش در حال آماده سازی هست )

مثلا امکانات جدید این firmware غیررسمی :

This package Description:

* Support for scripting custom remote control button, the remote control as the different manufacturers,

* Support safe shutdown, the default red button.

* Support a key switch to the download mode, the default green button.

* Support a key stop all transmission tasks, the default yellow button.

* Blue button script content is not defined, leaving players free to modify. /opt/tmp/redscript The location of all keys script / opt / tmp following similar redscript such documents.

* Support dynamic domain name resolution, telnet up with the implementation of the directive setddns, according to the prompts, enter account password login 3322.

* Support vsftp, the default address for the HD machine ip address, port 2121, account password for the root / toor, please ftp client to set utf-8 encoding format to display correctly in Chinese.

* Support the use of transmission for download, select download to internal hard drive or external storage devices.

* Support the transmission queue to download.

* Support the transmission automatically resume after a crash, pause during playback to download, play resumed after the automatic download.

* Transmission settings than go through the telnet command with the implementation of the directive settransmission, according to the prompts, easy and convenient. 。 Before the first use of transmission make sure to use the settransmission instruction set.

* Support for mobile hard disk drive or insert u immediately after the write permission granted, not as previously to be inserted before you start the machine.

* Support ntp network time automatically.

* Support mlnet eMule download, download path Default order: built-in hard disk -> usb device. /opt/etc/init.d/B91mlnet /opt/etc/init.d/S91mlnet mlnet default does not boot, want it to boot, perform the following command: mv / opt/etc/init.d/B91mlnet / opt/etc/init.d/S91mlnet

* Support mediatomb network television, has built dozens of television stations.

* Soft Solutions to support mediatomb ape music, first in the [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] address of your players: 50500 music files added to your directory.

* Support the installation package, installed by the user-specified location (flash rom or the built-in hard drive).

* Support the installation package, by the user choose whether to replace the ims file. sinaTV。 Ims file contains the package excellent cool and sinaTV.

* Support the re-partition and format the internal hard drive into ext3 format (not recommended, transmission and stability in ntfs hard drive to download).Y。 After the hair up telnet command diskinit, press Y after the execution

hd_film2020
03-05-2010, 13:47
سلام من يه مشكل دارم وسترن پلير گرفتم معمولي واقعا راضي هستم فقط زير نويس srt نميدونم چطوري بيارم اپديت جديد روش هست اما جايي گزينه عربي نديدم داشته باشه كه بتونم زيرنويس فارسي بيارم موندم حالا

farshidcivil
03-05-2010, 20:44
سلام من يه مشكل دارم وسترن پلير گرفتم معمولي واقعا راضي هستم فقط زير نويس srt نميدونم چطوري بيارم اپديت جديد روش هست اما جايي گزينه عربي نديدم داشته باشه كه بتونم زيرنويس فارسي بيارم موندم حالا

متاسفانه این پلیر زیر نویس SRT فارسی رو ساپورت نمیکنه، بنابراین زیرنویس نشون دادخ میشه ولی بصورت خرچنگ قورباغه
بنابراین باید اونو به sub/idx تبدیل کنین که این کار با نرم افزار Txt2VobSub براحتی امکانپذیره (نهایت 3 الی 4 دقیقه طول بکشه)

POROMA2008
03-05-2010, 21:50

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینم Seagate FreeAgent Theater HD که امتیاز 3 گرفته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه خودتون ببینید :)

:5:دوست عزیز میشه لطف کنی و یه سری به این صفحه بزنی نظرت کلی عوض میشه

paaraadise
04-05-2010, 07:40
سلام دوستان محترم

من حدود دو هفته ای میشه که مدل لایو وسترن خریدم ... با توجه به چیزایی که اینجا ازش خوندم , وقتی امتحانش کردم بیشتر از حد انتظارم بوود .

فیلمای Full HD رو به براحتی پخش می کنه , ساپورت فرمت MKV خیلی عالیه و پخش به راحتی و بدون فریز انجام میشه !

زیرنویس های فارسی srt رو نشون میده تنها مشکل با حروف پ چ ژ گ هست که چون سیستم روی عربی هست مجزا نشون میده ....

سرعت دستگاه و اجرای فیلم ها از روی هارد اکسترنال خوبه ....

اگه کسی سوالی داری خوشحال میشم راهنمایی کنم ..

rostamiani
04-05-2010, 07:56
سلام دوستان محترم

من حدود دو هفته ای میشه که مدل لایو وسترن خریدم ... با توجه به چیزایی که اینجا ازش خوندم , وقتی امتحانش کردم بیشتر از حد انتظارم بوود .

فیلمای Full HD رو به براحتی پخش می کنه , ساپورت فرمت MKV خیلی عالیه و پخش به راحتی و بدون فریز انجام میشه !

زیرنویس های فارسی srt رو نشون میده تنها مشکل با حروف پ چ ژ گ هست که چون سیستم روی عربی هست مجزا نشون میده ....

سلام
ممکنه بگین WD Live می تونه فایل های Share شده روس شبکه رو هم پخش کنه یا نه ؟
متشکرم :10:

baharshiraz
04-05-2010, 09:24
اکه این سیگیت hdmi نداره که واقعا یه ضعفه بزرگه.
در ضمن من متوجه نمیشم اگه ----t رو میذاره نصب بشه یعنی به عنوان مثال من یه کارت اکسترنالش رو بگیرم و به usb دستگاه وصل کنم کار میکنه؟ درایورش پس چی میشه؟ قیمت دستگاه حدودا چقدره؟srt فارسی که میگین ساپورت میشه ansi و unicode هر دو تا رو ساپورت میکنه؟

peyyyman
04-05-2010, 09:35
سلام دوستان محترم

دوست گرامی گزارش شده که این دستگاه از خروجی اپتیکال صدا رو به صورت دو کاناله پخش می کنه در حالی که باید پنج کاناله باشد شما یه امتحانی بفرمائید ببینید مطلب صحیح هست ؟

mababanezhad
04-05-2010, 11:49
لیون کامپیوتر ------------. ir معمولیشو 115 تومن و لایوشو 155 تومن میده (قیمته کفه بازاره تهران)، ارسال به سراسر کشور با پست تیپاکس،24 ساعته

دوست عزیز لطفا راهنمایی کن که چجوری تو این سایت
تونستی این wdtv از نوع لایو و معمولی آنرا پیدا کنی چون منکه هر چی سرچ کردم نتونستم
ممنون
اگه ممکنه برام ایمیل کن به آدرس :mababanezhad@yahoo.com یا برام پیغام بزار نمیدونم میشه شماره تلفن خودم رو بهت بدم یا نه

farshidcivil
04-05-2010, 11:51
:5:دوست عزیز میشه لطف کنی و یه سری به این صفحه بزنی نظرت کلی عوض میشه

تنها دستگاهی که قابل رقابت با لایو دیدم eaget بود، وگرنه پاتریوت و سیگت کانفیگه پایین تری دارن

rostamiani
04-05-2010, 11:53
در ضمن من متوجه نمیشم اگه ----t رو میذاره نصب بشه یعنی به عنوان مثال من یه کارت اکسترنالش رو بگیرم و به usb دستگاه وصل کنم کار میکنه؟ درایورش پس چی میشه؟ قیمت دستگاه حدودا چقدره؟srt فارسی که میگین ساپورت میشه ansi و unicode هر دو تا رو ساپورت میکنه؟

تو Cnet.com که HDMI نداره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی یک عکس دیگه ارش دیدم که فکر کنم بعدا اضافه کرده :31:

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

دوست عزیز لطفا راهنمایی کن که چجوری تو این سایت
تونستی این wdtv از نوع لایو و معمولی آنرا پیدا کنی چون منکه هر چی سرچ کردم نتونستم
ممنون
اگه ممکنه برام ایمیل کن به آدرس :mababanezhad@yahoo.com یا برام پیغام بزار نمیدونم میشه شماره تلفن خودم رو بهت بدم یا نه

باید برید توی فسمت H.D.D > H.D.D Player

موفق باشید :10:

alekses
04-05-2010, 16:48
سلام دوستان محترم

سلام دوباره دوستان برای مشکل من راه حلی ندارن

برای زیر نویس شدن فیلمهای دی وی دی یک راه حل کوچیک هست اون هم این هست که شما مثلا می خواهید فیلم لاست ببینید

فولدری با نام لاست درست می کنید تو اون یک فولدر بانام VIDEO_TS درست کنید و فایلها رو توی اون بریزید بعد ولی

خواستید ببینید اگه زیرنویس اتوماتیک وار نیاورد روی آپشن زده بعد روی زیرنویس به راحتی می یاره فقط من یک مشکل دارم اون هم

سر فیلمهای که سه قسمتی باشه تو دی وی دی ها مثل سریالها نمونش همین لاست که وقتی بخوام با زیرنویس بیاد با این روش

میاد ولی فقط یک قسمت دو قسمت دیگه اش نمیاد یکی از دوستان پیشنهاد کرده بود ISO کردن و گفت که درست میشه

که بجای منوی فیلم یه منوی دیگه می یاد که از من نمیاد یا اینکه نمی دونم چطوری بیارمش و در کل نشد آیا دوستان راه حل دیگه ای

به نظرتون می یاد که من که سریال ببین هستم مشکلم هل بشه آخه با این دستگاه من فقط همین مشکل رو دارم

lordsaber
04-05-2010, 18:50

سیگست دو مدل داره:

Seagate FreeAgent Theater+

Seagate FreeAgent Theater HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه اولی کاملتر هست و خروجی hdmi و optic داره.
موفق باشید

lordsaber
04-05-2010, 18:55
تنها دستگاهی که قابل رقابت با لایو دیدم eaget بود، وگرنه پاتریوت و سیگت کانفیگه پایین تری دارن

این eaget که شما می فرمایید رو من توی سایت های معتبر مثل cnet نتونستم ریویو ازش پیدا کنم انگار مارک گمنامی هست.
از لینوکسی بودن و قابلیتهاش خیلی خوشم اومد ولی خوب این که گمنامه یکم به شک می ندازه آدمو.
من هم یه هفته ای هست دارم تحقیق می کنم ببینم کدوم اینا رو بگیرم. ولی هنوز هم موندم!:19:
هر کس که هر مدلی رو گرفته می گه این خوبه! :13:کاش هر کدوم از دوستان که این چند مدل رو دارند یه ریویوو کامل و بی طرف از این دستگاها بزارند.

dario2
04-05-2010, 19:20
ال سی دی b690 خودش میتونه فایل های mkv رو پخش کنه

meisam317
04-05-2010, 19:22
محصولات وسترن ديجيتال بهتره يا مدلي كه پاتريوت داده بيرون و همه امكانات رو با قيمت منايب داره ؟
امكانتش حرف نداره hdmi و ....

لطفا كي لينكي چيزي ار امكاناتش بزاره خيلي معركس

paaraadise
04-05-2010, 20:37
سلام
ممکنه بگین WD Live می تونه فایل های Share شده روس شبکه رو هم پخش کنه یا نه ؟
متشکرم :10:

من هنوز از شبکه ش استفاده ای نکردم ..

:20::20::20:

paaraadise
04-05-2010, 20:45
سلام دوباره دوستان برای مشکل من راه حلی ندارن

برای زیر نویس شدن فیلمهای دی وی دی یک راه حل کوچیک هست اون هم این هست که شما مثلا می خواهید فیلم لاست ببینید

فولدری با نام لاست درست می کنید تو اون یک فولدر بانام VIDEO_TS درست کنید و فایلها رو توی اون بریزید بعد ولی

خواستید ببینید اگه زیرنویس اتوماتیک وار نیاورد روی آپشن زده بعد روی زیرنویس به راحتی می یاره فقط من یک مشکل دارم اون هم

سر فیلمهای که سه قسمتی باشه تو دی وی دی ها مثل سریالها نمونش همین لاست که وقتی بخوام با زیرنویس بیاد با این روش

میاد ولی فقط یک قسمت دو قسمت دیگه اش نمیاد یکی از دوستان پیشنهاد کرده بود ISO کردن و گفت که درست میشه

که بجای منوی فیلم یه منوی دیگه می یاد که از من نمیاد یا اینکه نمی دونم چطوری بیارمش و در کل نشد آیا دوستان راه حل دیگه ای

به نظرتون می یاد که من که سریال ببین هستم مشکلم هل بشه آخه با این دستگاه من فقط همین مشکل رو دارم

من سریال لاست رو الان چک کردم روی دستگاه ... بعضی دی و دی هاش مشکل زیر نویس داره فقط که اصلا زیرنویسی براشون پیدا نمی کنه ....

اما مشکل اصلی با دی وی دی های چند قسمتی این هست که تنها یه قسمت از مثلا 4 قسمت رو نشون میده و بقیه قسمتهارو نشون میده ... من هنوز ISO امتحان نکردم ... تست می کنم ..

دی وی دی های فصل 5 رو بصورت یک فیلم 2 ساعته میشناسه و همه رو پشت سر هم نشون میده ! ! !

پخش MKV و فیلم های اچ دی با این فرمت هم بدون مشکل هست .. فقط یکبار موقع پخش یک قسمت از مستند Time Warp با حجم 800 مگابایت بعد از پخش 1 دقیقه برگشت به منو انتخاب فایل برای پخش ... اما وقتی دوباره اجراش کردم بدون ایراد همه رو پخش کرد ... !

ra1383
04-05-2010, 21:06
من خریدار نیستم ولی میخوام بدونم چرا می خواین بفروشین ؟ ازش راضی نیستین ؟

نخیر خیلی هم عالیه اما چون من یک TV سامسونگ 650 خریدم که خودش هارد پلیر دارد حالا این دستگاه هم بلا استفاده افتاده هر کی بخواد سریع می فروشمش

baharshiraz
04-05-2010, 22:28
من جوابم رو درباره ----t و srt نگرفتم

خواهشا راهنمایی کنید

POROMA2008
04-05-2010, 23:45
تو Cnet.com که HDMI نداره :

ولی یک عکس دیگه ارش دیدم که فکر کنم بعدا اضافه کرده :31:

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

باید برید توی فسمت H.D.D > H.D.D Player

موفق باشید :10:

alekses
05-05-2010, 00:58
paaraadise

اما مشکل اصلی با دی وی دی های چند قسمتی این هست که تنها یه قسمت از مثلا 4 قسمت رو نشون میده و بقیه قسمتهارو نشون میده ... من هنوز ISO امتحان نکردم ... تست می کنم .

سلام دوست عزیز من هم مشکلم همین هست تک قسمتها را راحت با زیرنویس فارسی میاره . iso هم همه مدلشو و برنامه های مختلف تست کردم که جواب نداد ولی یکی از بچه ها که داره میگه راحت میبینه حتی ورژن جدید آپدیتشم ریختم که جواب نگرفتم دیگه امروز به پیشنهاد یکی از بچه ها بردم شرکت گارانتیش سازگار که اونها دوباره ورژن جدید بریزن روش ببینم درست میشه

البته یه فلش بهشون دادم که توش هم ایزو و هم از همین سریالها را توش ریختم که تست کنن گفتن فردا بیا حالا برم ببینم نتیجه ای

میشه گرفت . البته برای این مشکل یه راه حل هست که یک برنامه هست که خودش اولین فایل دی وی دی که برای منو هست را

می خونه و بعد هر چند قسمت که داشته باشه را تبدیل به همون تعداد ام کا وی میکنه ولی بدیش اینه که همش باید تبدیل کنی

اگه خواستید برنامشو براتون ایمیل بزنم

lordsaber
05-05-2010, 07:03
دیدم جایی لینک ریویوو ها رو یکجا نداریم اینجا آوردم براتون: اگر بازم جایی ریویوو خوب دیدم همینجا می زارم.

Patriot Box Office HD Media Player

WD TV Live HD Media Player

Western Digital WD TV HD Media Player

Netgear Digital Entertainer Live

Eaget M890 Media Center

Iomega ScreenPlay Director HD Media Player - digital AV player - 1 T

Iomega ScreenPlay Director HD Media Player - digital AV player - 2 T

Iomega ScreenPlay HD Multimedia Drive (500GB)

+ Seagate FreeAgent Theater

Seagate FreeAgent Theater HD

pan_1356
06-05-2010, 16:35
دوستان کسی مشهد جایی رو برای خرید چنین player هایی سراغ داره؟ من در سعدی چندجا سوال کردم اصلا به گوششون هم نخورده بود...
پاساز تابان طبقه پائین سازگار

rostamiani
06-05-2010, 16:42
پاساز تابان طبقه پائین سازگار

متشکرم
ممکنه آدرس پاساژ تابان رو هم بگین ؟

pan_1356
06-05-2010, 16:48
سلام ایا wd فایلهای iso را میشناسه یا نه

ashk_a_n
07-05-2010, 00:56
این هم چیز خوبیه هم --- هست هم همه امکانات مثلا مال وسترن رو داره.اما قیمتش یه مقدار بالاست
اگر کسی اطلاعاتی داره نظرش رو بگه لطفا

pan_1356
07-05-2010, 12:22
متشکرم
ممکنه آدرس پاساژ تابان رو هم بگین ؟
سلام بلوار سازمان اب

lordsaber
08-05-2010, 08:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم چیز خوبیه هم --- هست هم همه امکانات مثلا مال وسترن رو داره.اما قیمتش یه مقدار بالاست
اگر کسی اطلاعاتی داره نظرش رو بگه لطفا

بعید می دونم اینجا پیدا بشه. ولی هم ساپورت فرمتهاش کامله هم ورودی و خروجیهاش.

---------- Post added at 08:14 AM ---------- Previous post was at 08:11 AM ----------

سلام ایا wd فایلهای iso را میشناسه یا نه

توی فرمتهاش که چیزی ننوشته. فکر نمی کنم ساپورت کنه مگه اینکه ریویو ها کامل نباشه

s_sarvi
08-05-2010, 09:54
بچه های مشهد این WD توی مشهد هم هسن یا باید سفارش بدیم بیارن؟

pan_1356
08-05-2010, 11:03
در چند پست قبل گفتم مشهد بلوار سازمان اب مجتمع تابان طبقه پائین فروشگاه سازگار ارقام ش ر ق

ashk_a_n
08-05-2010, 16:58
بعید می دونم اینجا پیدا بشه. ولی هم ساپورت فرمتهاش کامله هم ورودی و خروجیهاش.

---------- Post added at 08:14 AM ---------- Previous post was at 08:11 AM ----------

توی فرمتهاش که چیزی ننوشته. فکر نمی کنم ساپورت کنه مگه اینکه ریویو ها کامل نباشه

پاساژ رضا تو 4چهار راه ولیعصز داره.آگاهیشو از یه مغازه تو اونجا گرفتم

alekses
09-05-2010, 00:01
سلام من لایو دارم و ایزو رو هم ساپورت میکنه

t_tanhayam
09-05-2010, 00:41
در چند پست قبل گفتم مشهد بلوار سازمان اب مجتمع تابان طبقه پائین فروشگاه سازگار ارقام ش ر ق

با سلام مدل لايو رو تو مجتمع تابان دارند؟چند ميدن؟

mababanezhad
09-05-2010, 10:35
باید برید تو منو قسمت زبان زیر نویس رو روی عربی بگزارید درست میشه

ودوست عزیز میشه لطفا یه کمی توضیح بدی منظور از برید تو منو قسمت زبان چیست ؟

اگه منظورشما تو wdtv قسمتی هست توضیح بده که چه جوری وکجا .
چون منم این مشکل اجق وجق شدن زیرنویس در موقع نمایش دارم.
ممنون

ata_webmaker
09-05-2010, 12:21
باید بری تو تنظیمات کلی دستگاه کدینگ زیر نویس رو عربی بزاری البته اینو هم بگم ها تو بعضی از کلمات حروف رو جدا می نویسه ولی در کل خوبه بازم هیمن که زیر نویس فارسی srt رو ساپورت میکنه جای شکرش باقیه

mababanezhad
09-05-2010, 23:21
عطا جان
ضمن تشکر
اشکالی نداره که بعضی از کلمات جدا بنویسه ولی بازم گیر اصلی رو هنوز دارم که منظورتان از اینکه بایست بری در تنظیمات کلی چیست شاید منظورتان سیستم سیتینگ باشه ودیگراینکه این دستگاه کدینگ زیر نویس عربی رو باید فعال بشه یا از جایی دریافت گردد.اونوقت چجوری نسبش کنم
خیلی ممنون می شم که طوری توضیح بدی که من مبتدی متوجه بشوم

ata_webmaker
10-05-2010, 09:17
عزیزم من تا ظهر دقیقا برات می نویسم

mababanezhad
11-05-2010, 10:17
عزیزم من تا ظهر دقیقا برات می نویسم

عطا جان
امروز سومین ظهر کذشت و ما هنوز منتظر توضیح شما هستیم
من بی صبرانه منتظر هستم
ممنون

stb2xxx
11-05-2010, 17:50
ودوست عزیز میشه لطفا یه کمی توضیح بدی منظور از برید تو منو قسمت زبان چیست ؟

اگه منظورشما تو wdtv قسمتی هست توضیح بده که چه جوری وکجا .
چون منم این مشکل اجق وجق شدن زیرنویس در موقع نمایش دارم.
ممنون

شما هيچ تنظيم خاصي نمي خواد انجام بدي فقط فايل srt با نوت پد ويندوز باز كن و دوباره save as انتخاب كن و فورمت از ansi به utf8 تغير بده سيو كن همين

ata_webmaker
11-05-2010, 20:23
می بخشید راست میگید تو قسمت ستینگ قسمت additional encoding support
رو رو عربی قرار بدین

mababanezhad
12-05-2010, 08:40
واقعا کارت حرف نداره
ممکنه راهی برای چسباندن زیرنویس به فرمت mkv بگین . من هر چی سعی میکنم که با نرم افزار MKV Merge این کارو انجام بدم نمیشه....اگه پیشنهادی داری به همین شکل با تصویر بگوید
ممنون

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:36 AM ----------

تنظیمات برای تبدیل زیر نویس srt به فرمت قابل پش در WD HD Media player به کمک نرم افزار AVIAddXSubs

واقعا کارت حرف نداره
ممکنه راهی برای چسباندن زیرنویس به فرمت mkv بگین . من هر چی سعی میکنم که با نرم افزار MKV Merge این کارو انجام بدم نمیشه....اگه پیشنهادی داری به همین شکل با تصویر بگوید
ممنون

mababanezhad
12-05-2010, 09:09
می بخشید راست میگید تو قسمت ستینگ قسمت additional encoding support
رو رو عربی قرار بدین

عطا جان
من تو بخش سیتینگ وقسمت اضافه کردن انکودینگها گشتم فقط چند نوع مثل: کره ا ی و چینی و ....... بود ومتاسفانه عربی نداشتش

mababanezhad
12-05-2010, 09:20
شما هيچ تنظيم خاصي نمي خواد انجام بدي فقط فايل srt با نوت پد ويندوز باز كن و دوباره save as انتخاب كن و فورمت از ansi به utf8 تغير بده سيو كن همين

ضمن تشکر از توجه شما همان کاری که گفتی رو انجام دادم ولی فکر کنم چون ستینگ عربی ندارم کار نمی کنه.
ata_webmaker
12-05-2010, 10:53
پس باید دستگا تون رو آپدیت کنید
توجه کنید که آپدیتهای وسترن واقعا عالیه و امکانات زیادی اضافه می کنه

s_sarvi
12-05-2010, 13:14
واقعا کارت حرف نداره
ممنون

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:36 AM ----------

واقعا کارت حرف نداره
ممنون

این کار این همه درد سر نداره فایل زیر نویس رو با فرمت TXT توی همون فولدری که فایل فیلم هست با نام خود فیلم دقیقا خود فیلم ذخیره کن خود پلیر لتوماتیک میچسبونش به فایل فیلم...

AB
12-05-2010, 13:51
عطا جان
من تو بخش سیتینگ وقسمت اضافه کردن انکودینگها گشتم فقط چند نوع مثل: کره ا ی و چینی و ....... بود ومتاسفانه عربی نداشتش

برای منم عربی نداره.چی کار کنم؟

ata_webmaker
12-05-2010, 15:08
آخرین فریم رو از سایتش دنلود کنید و بعد آپدیت کنید

AB
12-05-2010, 15:26
آخرین فریم رو از سایتش دنلود کنید و بعد آپدیت کنید

آپدیت کردم

farshidcivil
12-05-2010, 16:54
این کار این همه درد سر نداره فایل زیر نویس رو با فرمت TXT توی همون فولدری که فایل فیلم هست با نام خود فیلم دقیقا خود فیلم ذخیره کن خود پلیر لتوماتیک میچسبونش به فایل فیلم...

!!!!!!!!!!!!!!!!!

برای منم عربی نداره.چی کار کنم؟

قبلا هم گفتم این پلیر زیرنویس فارسی با فرمت SRT رو ساپورت میکنه ولی از فونت فارسی پشتیبانی نمیکنه!
دوستان هم میتونن با برنامه Txt2VobSub زیر نویس SRT رو به Sub/idx تبدیل کنن که کلا 3 دقیقه طول میکشه

AB
12-05-2010, 18:07
قبلا هم گفتم این پلیر زیرنویس فارسی با فرمت SRT رو ساپورت میکنه ولی از فونت فارسی پشتیبانی نمیکنه!
دوستان هم میتونن با برنامه Txt2VobSub زیر نویس SRT رو به Sub/idx تبدیل کنن که کلا 3 دقیقه طول میکشه

اینو امتحان کردم.کیفیتش خیلی بده.تنظیمات خاصی هم نداره.

تو مانیتور نسبتا خوب نشون میده ولی وقتی رو تلویزیون بزرگ پخش میکنم زیرنویسو خیلی بد نشون میده.

رنگهاش هم قروقاطیه.تو تلویزیون رنگی رو انتخاب کردم(سیاه) نشون میده ولی رو پی سی سبز نشون میده.

bigman
12-05-2010, 19:27
سلام

آيا اين دستگاه dvd هم ميخونه ؟؟؟؟؟؟؟

اگه جواب منفيه ميشه دستگاهي را معرفي كنيد كه فرمت mkv را توسط dvd و usb پخش كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farshidcivil
12-05-2010, 20:06
اینو امتحان کردم.کیفیتش خیلی بده.تنظیمات خاصی هم نداره.

تو مانیتور نسبتا خوب نشون میده ولی وقتی رو تلویزیون بزرگ پخش میکنم زیرنویسو خیلی بد نشون میده.

رنگهاش هم قروقاطیه.تو تلویزیون رنگی رو انتخاب کردم(سیاه) نشون میده ولی رو پی سی سبز نشون میده.

تنظیمات که داره... ولی تو تلویزیون اونجوری نشون نمیده که شما تنظیم کردین ولی میتونین با چن بار صحیح و خطا به تصویر مطلوب برسین

مثلا شما میتونین antialias رو ، مشکی- Outline رو هم مشکی و Text رو زرد انتخاب کنین و font size هم 22

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

سلام

آيا اين دستگاه dvd هم ميخونه ؟؟؟؟؟؟؟

اگه جواب منفيه ميشه دستگاهي را معرفي كنيد كه فرمت mkv را توسط dvd و usb پخش كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این پلیر فقط توسط usb وهارد اکسترنال تغذیه میشه و درایوی برای dvd نداره (البته فرمت .Vob رو ساپورت میکنه)
پلیری ندیدم که mkv رو هم از درایو dvd و هم از usb ساپورت کنه (البته شاید با بلوری پلیر بشه)

ata_webmaker
12-05-2010, 22:43
:31:
!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز کی میگه ساپورت نمی کنه پس ما اینهمه زیر نویس فارسی اس آر تی می بینیم کشکه :31:
ساپورت می کنه خوبم می کنه فقط تو بعضی از کلمه ها گ پ ژ چ رو جدا می نویسه ولی می نویسه که قشنگ قابل خوندن هست

hd_film2020
13-05-2010, 00:04
دوست عزیز کی میگه ساپورت نمی کنه پس ما اینهمه زیر نویس فارسی اس آر تی می بینیم کشکه :31:
ساپورت می کنه خوبم می کنه فقط تو بعضی از کلمه ها گ پ ژ چ رو جدا می نویسه ولی می نویسه که قشنگ قابل خوندن هست

من خودم اين دستگاه رو گرفتم جنريشن 1 هستش هر كاري ميكنم نمياد زيرنويس فارسيش همون srt موندم شما چطور ميبينيد من تبديل ميكنم بهsub

خواهشا بگين كجا رو بايد درست كنم گفتين برين بذارين رو عربي اخه اصلا عربي نداره لطفا دقيق بگين كدوم گزينه بذاريم نشون بده خوهشا دقيقبگين ممنون

hd_film2020
13-05-2010, 00:17
تنظیمات که داره... ولی تو تلویزیون اونجوری نشون نمیده که شما تنظیم کردین ولی میتونین با چن بار صحیح و خطا به تصویر مطلوب برسین

مثلا شما میتونین antialias رو ، مشکی- Outline رو هم مشکی و Text رو زرد انتخاب کنین و font size هم 22

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

این پلیر فقط توسط usb وهارد اکسترنال تغذیه میشه و درایوی برای dvd نداره (البته فرمت .Vob رو ساپورت میکنه)
پلیری ندیدم که mkv رو هم از درایو dvd و هم از usb ساپورت کنه (البته شاید با بلوری پلیر بشه)

دستگاه ايكس باكس 1 ميتونه فرمتهاي mkv رو بخونه منتهي بايد بريزي رو هاردش با هجم بالا رو

alekses
13-05-2010, 00:29
سلام برو بچ کسی بلد هست چه شکلی میشه فیلمها با پسوند vob را با زیر نویس پخش کرد

که همون dvd خودمون میشه

pan_1356
13-05-2010, 10:04
سلام من یه دونه پاتریوت خریدم کیفیتش عالیه dvd رو با منو و زیرنویس فارسی کامل نشون میده در کل مشکلی نداره

farshidcivil
13-05-2010, 10:36

عجب... شاید شما مدله لایوشو میگین... من خودم یه میل به شرکتشون زدم و خودشون گفتن که فرمت SRT رو ساپورت میکنه ولی از زیر نویسه فارسی پشتیبانی نمیکنه اوکی؟

ِ
I have one problem about SRT subtitle. This player shows persian srt subtitle but its font is not persian font, it's a unknown font.
one picture is attached in this message . As you see this font is not persian font and it's illegible.
Last update is done by frimware 1_03_01
thanks for your help and support.
Best wishes
Farshid B
.
--------------------------------------------------------------------
Dear Farshid,

Thank you for contacting Western Digital Customer Service and Support. My name is Pablo R.

I apologize for the inconvenience, but the WD TV Gen1 does not support Persian subtitles.

I hope that we have met your expectations today and that you are satisfied with our service. If you have any further questions, please reply to this email and we will be happy to assist you further.

Sincerely,
Pablo R.
Western Digital Service and Support

دیگه بعید میدونم شما از تکنیسینهای شرکته وسترن اگاه تر باشین

دستگاه ايكس باكس 1 ميتونه فرمتهاي mkv رو بخونه منتهي بايد بريزي رو هاردش با هجم بالا رو

خوب WD هم میخونه ولی از طریق هارد یا usb تغذیه میشه

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

سلام من یه دونه پاتریوت خریدم کیفیتش عالیه dvd رو با منو و زیرنویس فارسی کامل نشون میده در کل مشکلی نداره

ربطش به وسترن؟

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

من خودم اين دستگاه رو گرفتم جنريشن 1 هستش هر كاري ميكنم نمياد زيرنويس فارسيش همون srt موندم شما چطور ميبينيد من تبديل ميكنم بهsub

خواهشا بگين كجا رو بايد درست كنم گفتين برين بذارين رو عربي اخه اصلا عربي نداره لطفا دقيق بگين كدوم گزينه بذاريم نشون بده خوهشا دقيقبگين ممنون

نمیشه عزیزم، جز اینکه با فرمت دیگه ای سیو بشه

ata_webmaker
13-05-2010, 12:04
عجب... شاید شما مدله لایوشو میگین... من خودم یه میل به شرکتشون زدم و خودشون گفتن که فرمت SRT رو ساپورت میکنه ولی از زیر نویسه فارسی پشتیبانی نمیکنه اوکی؟

البته که من مدل لایوشو میگم
دوستان هم ذکر نکردند که مدل دستگاشون چیه

Legend
13-05-2010, 15:34
البته که من مدل لایوشو میگم
دوستان هم ذکر نکردند که مدل دستگاشون چیه
سلام
منم مدل لایو دارم و دارم باهاش زیرنویس فارسی SRT هم می بینم! 2 تا مشکل داره!
- فونتش ناجوره..!
- حروف گ چ پ ژ رو جدا می نویسه!

--

حالا یه سوال داشتم... من همین الان بالاخره با PC شبکه اش کردم! همه چی خوبه! ولی فیلم های 1080 رو یکم گیر میکنه که مربوط میشه به سرعت شبکه...! چه جوری باید بهبودش بدم؟ کابل تاثیر داره یا مشکل از مودمه؟

ممنون، شاد باشید:40:

hd_film2020
13-05-2010, 21:59
اي بابا خاك بر سر اين شركت كه مدلهاي معمولي نميتونن زيرنويس SRT رو ساپورت كنن البته مدل معموليس رو از لحاظ نرم افزاري بنبايد اين كار رو انجام ميدادن يعني ادم براي اين كار بازم بره يه لايو بگيره همه دزدن اين شركتها

paaraadise
13-05-2010, 22:02
دوستان .. من فایل ISO رو از روی دی وی دی لاست درست کردم برا پخش .. اما دستگاه اجراش نکرد ..

مدل لایو ...

فک کنم باید برا قسمت ساپورت وسترن بنویسیم که فکری به حال دی وی دی های منو دار و چند قسمتی و همچنین زیرنویساش بکنن ....

البته بعضی دی وی دی هارو که چند قسمتی هستن .. به صورت یک فایل فیلم میشناسه که مثلا 2 ساعته هست . زیرنویس هم درست اجرا میشه ! اما بعضیارو نه .فقط قسمت اول بدون زیرنویس س !

1 کشف جدیدم برا خودم کردم که حین پخش زیر نویسای SRT میشه با زدن دکمه های چپ و راست زمان نمایش زیر نویسارو تغییر داد و با فیلم ست کرد !

ata_webmaker
14-05-2010, 10:02
اوه راستی یک چیزه جالب تو پیج جدید که آپدیت کردم flv هم میخونه

farshidcivil
14-05-2010, 20:05
اوه راستی یک چیزه جالب تو پیج جدید که آپدیت کردم flv هم میخونه

جالب اینجاست که اپدیته فریمور مدل لایو زود به زود میاد ولی واسه معمولیش الان چندین ماهه که هیچ اپدیتی نیومده

tehrani20
15-05-2010, 07:12
جالب اینجاست که اپدیته فریمور مدل لایو زود به زود میاد ولی واسه معمولیش الان چندین ماهه که هیچ اپدیتی نیومده

اون دیگه ساپورت نمیشه

ata_webmaker
15-05-2010, 09:09
چه جالب من نمی دونستم
این خیلی بده و واقعا حالم از سیاست شرکت ها حالم بهم می خوره
مثل تلویزیون های سامسونگ که اگر اشتباه نکنم مدل 650 فایل های تصویری رو نمی خونه ولی با دستکاری سرویس منو فعال میشه و می خونه و حال انکه مدل 690 همه اینا رو داره این کار ها رو می کنند که مثلا مدل جدید این سیستم ها رو داره و مردو رو برای فروش بیشتر محصولات خودشون گول می زنند

Diego
15-05-2010, 20:25
فرق مدل live با WD TV فقط در ساپورت شبکه است؟ با زیرنویس srt فارسی مشکل ندارن؟

DJ Fred
15-05-2010, 22:02
من آخرین آپدیت که جدید هم هست انجام دادم بازم فارسی رو اضافه نکردن خیلی احمقا این همه ایرانی و عرب دارن می گن اضافه کنین، خوششون میاد دستگاهاشون رو نخریم دیگه

alekses
15-05-2010, 22:13
سلام ایمیل شرکت اج دی پلیرهای وسترن چی هست میشه بگید تا مشکلم ازشون بپرسم ببینم جواب میدن اینجا که کسی مثل اینکه

نمی دونست و فکری هم به نظرش نرسید حداقل از شرکت بپرسم

2.5.8.14.1.13
15-05-2010, 23:44
ما آخر نفهمیدیم چه HD Media Player بگیریم که با زیرنویس فارسی مشکلی نداشته باشه و کامل هم باشه.قیمتش مهم نیست اما مشکلی نداشته باشه...

Diego
15-05-2010, 23:47
ما آخر نفهمیدیم چه HD Media Player بگیریم که با زیرنویس فارسی مشکلی نداشته باشه و کامل هم باشه.قیمتش مهم نیست اما مشکلی نداشته باشه...

خوب زیرنویس رو تبدیل به sub بکنید.

2.5.8.14.1.13
16-05-2010, 01:39
یعنی تمام زیرنویس هارو اگه به sub تبدیل کنیم مشکلی دیگه نداره؟؟؟؟ مطمئنی؟؟؟ با چه برنامه ای؟؟؟
من بعید میدونم بشه...

jactivem
16-05-2010, 08:00
آقا یکی جواب مار و بده ثواب داره والا...........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
من با کلی ذوق و شوق یه کابل اپتیکال هم خریدم و و سترنو به سینما خانگی وصل کردم اما صدا رو فقط از دوتا باند جلویی سینمای خانگی دارم
تنظیمات استریو و دیجیتال وسترن رو هم چک کردم فایده نداشت...یعنی وقتی روی تنظیمات audio وسترن دیجیتالو انتخاب میکنم صدا اصلا قطع میشه ولی روی اون یکی آیتم صدا دارم ولی از دو تا باند جلو.
اجرتون با صاحب وسترن!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Diego
16-05-2010, 09:11
یعنی تمام زیرنویس هارو اگه به sub تبدیل کنیم مشکلی دیگه نداره؟؟؟؟ مطمئنی؟؟؟ با چه برنامه ای؟؟؟
من بعید میدونم بشه...

100% باید نشون بده.چون قابلیت پخش sub رو هم داره.و زیرنویس وقتی به sub تبدیل بشه، از حالت text در میاد و به گرافیک تبدیل میشه.(مثل عکس). پس دیگه مشکل یونیکد و ازین حرفا پیش نمیاد.
برنامه هم خیلی زیاده تو نت.یه سرچ بزنی 100 تا میاره.srt to sub

farshidcivil
16-05-2010, 11:57
سلام ایمیل شرکت اج دی پلیرهای وسترن چی هست میشه بگید تا مشکلم ازشون بپرسم ببینم جواب میدن اینجا که کسی مثل اینکه

نمی دونست و فکری هم به نظرش نرسید حداقل از شرکت بپرسم

سلام
میلشون اینه:

westerndigital@custhelp.com

جواب که میدن (نهایتش دو روزه)
ولی من راه حل بهتری واستون دارم، یه فروم واسه خودشون زدن که کاربرا اونجان، شاید اونجا بتونین سریع تر جواب بگیرین

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

من بعید میدونم بشه...

بله عزیز نشون میده ، برنامه Txt2VobSub میتونه اینکارو واستون انجام بده
با این برنامه میتونین، اندازه و رنگ زیر نویسم انتخاب کنین، ولی یه مشکلی که هست اینه که رنگا اونجوری که انتخاب شده تو تلویزیون نشون داده نمیشن:31:، با یکم صحیح و خطا به جواب میرسین

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

من آخرین آپدیت که جدید هم هست انجام دادم بازم فارسی رو اضافه نکردن خیلی احمقا این همه ایرانی و عرب دارن می گن اضافه کنین، خوششون میاد دستگاهاشون رو نخریم دیگه

پلیرتون چیه؟ لایو یا معمولی؟ ورژن اپدیت؟
مدله معمولیش که SRT ساپورت میکنه ولی فونت فارسیو نه:31:
بهشون میل زدم گفتن به تکنسینامون میگیم فونت فارسیم بزارن ولی قول نمیدیم (خسته نباشید)
واسه مدل معمولیشم که الان چند ماه اپدیتی نیومده فک کنم اخریش ورژنه 01_03_1 بود

Diego
16-05-2010, 12:28
این سوال من رو هم پاسخ بدید ممنون میشم:

فرق مدل live با WD TV فقط در ساپورت شبکه است؟

Legend
16-05-2010, 12:48
سلام
همین الان متوجه شدم دستگاه صدای AAC 6 کاناله رو نمیتونه پخش کنه! اگه بزاریم روی Stereo فقط 2 کانال رو خروجی میده و Digital صدایی رو پردازش نمیکنه! اما با AC3 و DTS مشکلی نداره! ( به شرطی که سینمای خانگی تون DTS رو ساپورت کنه! ) در نتیجه اگه فیلمی با صدای AAC 5.1 داشته باشید صدایی در کار نیست مگه استریو! دوستان دیگه هم میتونن تست کنن و نتیجه رو اعلام کنند.

پ.ن : من Live دارم.

fshah
16-05-2010, 15:03
سلام
wd hd media player فرمت m2ts رو پخش می کنه؟ این فرمتیه که دوربین های سونی فیلم های با کیفیت avchd رو ذخیره می کنن!

mehban
16-05-2010, 17:16
آره پخش میکنه

farshidcivil
16-05-2010, 17:55
این سوال من رو هم پاسخ بدید ممنون میشم:

البته به غیر از اینا پشتیبانی بیشتر شرکت از مدل لایوم هست (متاسفانه)

ata_webmaker
16-05-2010, 20:12
سلام
همین الان متوجه شدم دستگاه صدای AAC 6 کاناله رو نمیتونه پخش کنه! اگه بزاریم روی Stereo فقط 2 کانال رو خروجی میده و Digital صدایی رو پردازش نمیکنه! اما با AC3 و DTS مشکلی نداره! ( به شرطی که سینمای خانگی تون DTS رو ساپورت کنه! ) در نتیجه اگه فیلمی با صدای AAC 5.1 داشته باشید صدایی در کار نیست مگه استریو! دوستان دیگه هم میتونن تست کنن و نتیجه رو اعلام کنند.

پ.ن : من Live دارم.
ماله منم لایو و چند فیلم 5.1 دارم ولی همشونو بصورت 5.1 پخش میکنه آیا شما با کابل اپتیکال وصل کریدن یا نه؟

alekses
16-05-2010, 21:16
[QUOTE=farshidcivil;4951461]سلام
میلشون اینه:

westerndigital@custhelp.com

جواب که میدن (نهایتش دو روزه)
ولی من راه حل بهتری واستون دارم، یه فروم واسه خودشون زدن که کاربرا اونجان، شاید اونجا بتونین سریع تر جواب بگیرین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[COLOR="Silver"]

مرسی از بابت ایمیل و فروم

DJ Fred
17-05-2010, 12:13
COLOR="Silver"]

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

[/COLOR]

بهشون میل زدم گفتن به تکنسینامون میگیم فونت فارسیم بزارن ولی قول نمیدیم (خسته نباشید)
واسه مدل معمولیشم که الان چند ماه اپدیتی نیومده فک کنم اخریش ورژنه 01_03_1 بود[/QUOTE]

مدل generation 1 مدل معمولیشه ( اولین مدل )

مشکل اینجاست که srt فارسی روی live ساپورت میشه اما روی این نزاشتن که بریم دوباره اونم بخریم!!!!

همه زیرنویسای من srt هستن بخوام دونه دونه به sub تبدیل کنم هم زمان می بره هم sub خوب روش پخش نمیشه از نظر رنگ و جای قرارگیری زیرنویس

Diego
17-05-2010, 13:15
COLOR="Silver"]

[/COLOR]

مشکل اینجاست که srt فارسی روی live ساپورت میشه اما روی این نزاشتن که بریم دوباره اونم بخریم!!!!

همه زیرنویسای من srt هستن بخوام دونه دونه به sub تبدیل کنم هم زمان می بره هم sub خوب روش پخش نمیشه از نظر رنگ و جای قرارگیری زیرنویس[/QUOTE]
روی live زیرنویس srt فارسی ساپورت میشه؟ پس چرا دوستان میگن که نمیشه؟!:19:

Vahid67
17-05-2010, 16:01
دوستان این مدل live الان قیمتش چنده؟؟؟؟ ارزش خرید داره ؟؟؟.... مطمئناً همه فرمت ها رو ساپوت میکنه؟؟ مخصوصاً زیر نویس فارسی؟؟؟

farshidcivil
17-05-2010, 19:31
COLOR="Silver"]

[/COLOR]

همه زیرنویسای من srt هستن بخوام دونه دونه به sub تبدیل کنم هم زمان می بره هم sub خوب روش پخش نمیشه از نظر رنگ و جای قرارگیری زیرنویس[/QUOTE]

خوب واسه تبدیل هر زیر نویس یه SRT نهایتش 2 - 3 دقیقه بیشتر طول نمیکشه
اگه از Txt2VobSub استفاده میکنین باید تنظیماتشو درس کنین (البته واسه رنگش یکم باید صحیح و خطا کنین چون اونجوری که تنظیم شده تو تلویزیون نشون داده نمیشه) مثلا میتونین واسه رنگ
Antialias رو مشکی
Outline رو مشکی
وText رو ، رویه زرد یا قرمز تنظیم کنین
در مورد قرار گیری زیر نویسم باید offset رو بیشترش کنین مثلا رو 50 یا 60

jactivem
17-05-2010, 22:48
آقا یکی جواب مار و بده ثواب داره والا...........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
من با کلی ذوق و شوق یه کابل اپتیکال هم خریدم و و سترنو به سینما خانگی وصل کردم اما صدا رو فقط از دوتا باند جلویی سینمای خانگی دارم
تنظیمات استریو و دیجیتال وسترن رو هم چک کردم فایده نداشت...یعنی وقتی روی تنظیمات audio وسترن ، دیجیتالو انتخاب میکنم صدا اصلا قطع میشه ولی روی اون یکی آیتم صدا دارم ولی از دو تا باند جلو.

AB
18-05-2010, 08:01
تنظیمات استریو و دیجیتال وسترن رو هم چک کردم فایده نداشت...یعنی وقتی روی تنظیمات audio وسترن ، دیجیتالو انتخاب میکنم صدا اصلا قطع میشه ولی روی اون یکی آیتم صدا دارم ولی از دو تا باند جلو.

سورسی که ازش پخش میکنین 6 کاناله هست؟

DJ Fred
18-05-2010, 11:23

همه زیرنویسای من srt هستن بخوام دونه دونه به sub تبدیل کنم هم زمان می بره هم sub خوب روش پخش نمیشه از نظر رنگ و جای قرارگیری زیرنویس

اگه از Txt2VobSub استفاده میکنین باید تنظیماتشو درس کنین (البته واسه رنگش یکم باید صحیح و خطا کنین چون اونجوری که تنظیم شده تو تلویزیون نشون داده نمیشه) مثلا میتونین واسه رنگ
Antialias رو مشکی
Outline رو مشکی
در مورد قرار گیری زیر نویسم باید offset رو بیشترش کنین مثلا رو 50 یا 60[/QUOTE]

من کلی فیلم دارم که 99% زیرنویساشون srt هست.
حالا بیام دونه دونه اینارو تبدیل کنم!؟ خوبیه srt اینه که در عرض 3 ثانیه اضافه میشه کرد و هر زبانی که بخوای
مشکل اینجاست که وسترن دیجیتال کمپانی اضافه کرده به این مورد رو به live اما برای دستگاه قبلیش که 100% امکانپذیر هست لضافه کردنش ، اضافه نمی کنه

farshidcivil
18-05-2010, 18:11
Antialias رو مشکی
Outline رو مشکی
در مورد قرار گیری زیر نویسم باید offset رو بیشترش کنین مثلا رو 50 یا 60

من کلی فیلم دارم که 99% زیرنویساشون srt هست.
حالا بیام دونه دونه اینارو تبدیل کنم!؟ خوبیه srt اینه که در عرض 3 ثانیه اضافه میشه کرد و هر زبانی که بخوای
مشکل اینجاست که وسترن دیجیتال کمپانی اضافه کرده به این مورد رو به live اما برای دستگاه قبلیش که 100% امکانپذیر هست لضافه کردنش ، اضافه نمی کنه[/QUOTE]

WD TV که SRT رو ساپورت میکنه فقط از فونت فارسی پشتیبانی نمیکنه، بنابراین نمیشه این فرضیه رو متصور شد که اونا خریدار به خرید live ترغیب میکنن، واسه اضافه کردن فونت فارسیم باید دوستان برن تو فرومش و در خواست بدن، هرچه بیشتر، بهتر

alekses
19-05-2010, 22:18
سلام در مورد کابل اپتیک

اینو تست کن شاید جواب داد

من لایو دارم و کابل اچ دی ام آی که وصل کردم دیدم صدا نداره دستگاه خاموش روشن کردم فایده ای نداشت آخر داشتم فیلم که می دیدم کابل در آوردن و دوباره زدم درست شد شاید جوابگو باشه

Legend
20-05-2010, 19:09
ماله منم لایو و چند فیلم 5.1 دارم ولی همشونو بصورت 5.1 پخش میکنه آیا شما با کابل اپتیکال وصل کریدن یا نه؟
متاسفانه نتم چند روز مشکل داشت!

---

بله دوست عزیز کابل اپتیک استفاده میکنم... همونطور که عرض کردم با DTS , DD و AC3 مشکل نداره! و فقط روی AAC کم میاره!

شما هم این فرمت رو اگه داری تست کن..

شاد باشی:40:

ata_webmaker
20-05-2010, 20:46
من تست کردم فیلم هامم mkv هست براحتی جواب میده البته ماله من مدله لایوه

armenak
21-05-2010, 11:19
سلام
پخش کننده مالتی مدیا WDAVN00BN فایلهایی با رزولوشن 1080*1920 اجرا میکنه؟

armenak
21-05-2010, 23:43
سلام
پخش کننده مالتی مدیا WDAVN00BN فایلهایی با رزولوشن 1080*1920 اجرا میکنه؟

میشه یکی جواب بده؟

AB
22-05-2010, 08:51
میشه یکی جواب بده؟

همه مدل های وسترن قابلیت پخش این رزولوشن رو دارن.(به جز مینی)

alekses
23-05-2010, 19:53
بچه ها سلام من به ایمیلی که برای شرکت بود ایمیل زدم ولی یه سایت از خودشون برام زدن

میشه من نامه ای که براشون نوشتم بدم بد شما به دستشون برسونید اگه جواب دادن برام بزنید

نامه ام این هست

Hi

I am happy that buy this system (WD TV Live) and I am satisfied from it but I have a problem with it and that is DVD films that have VOB suffix with three episode if I want see with subscript must copy to the video-TS that with this way show the films with subscript but in this mode show the one episode from three episode and don’t accomplishment another except that just video-PS folder move to another folder with each name that with this way don’t show subscript. Some of friend say that DVDs or VOB suffix can change to (MKV)but with this way that I have many serial in my hard is to take many times and is difficult. How can I solution this difficult? Thanks to you if you give me solution.

ایمیل شرکت این هست westerndigital@custhelp.com

ولی خود شرکت وقتی نامه را زدم اینو زد

stb2xxx
24-05-2010, 14:42
دوستان مي تونيد مباحث پلايرها رو در اين سايت پيگيري كنيد :

reza_amir54321
27-05-2010, 00:11
سلام بچه ها من مشکل کاملا غریبی پیدا کردم بعضی از فایلهای ویدئو رو که قبلا تونسته بود با وسترن لایوم ببینم حالا نشون نمیده یعنی انگار داره پلی میشه ولی نه تصویر هست نه صدا خیلی عجیبه > صفحه کاملا مشکی و تایمر هم زمان رو نشون میده در صورتی که دو سه روز پیش نشون میداد

Heidari1388
27-05-2010, 21:53
سلام دوستان

میخوام یه پلیر که انواع فرمت های رایج رو پشتیبانی کنه و جنس خوب هم باشه و خارجی هم باشه بخرم:31:
میدونم تو پست های قبل گفتید ولی حقیقتش حوصله خوندن کل تاپیکو ندارم
لطفا یه مدل که ارزون قیمت هم باشه معرفی کنید
البته مدلی که خودتون استفاده کرده باشید و راضی هم باشید

یاعلی

reza_amir54321
27-05-2010, 22:46
سلام بچه ها من مشکل کاملا غریبی پیدا کردم بعضی از فایلهای ویدئو رو که قبلا تونسته بود با وسترن لایوم ببینم حالا نشون نمیده یعنی انگار داره پلی میشه ولی نه تصویر هست نه صدا خیلی عجیبه > صفحه کاملا مشکی و تایمر هم زمان رو نشون میده در صورتی که دو سه روز پیش نشون میداد

آیا کسی نیست ما را یاری کند

هل من ناصرا ینصرنی

any one help me

lavson200
28-05-2010, 04:22

با یک وسیله نوک تیز دکمه reset روی دستگاه رو فشار بده تا دستگاه تنظیماتشو دوباره بازسازی کنه

paaraadise
28-05-2010, 09:28

منم مشابه همچین مشکلی رو دارم ..وقتی که مثلا حین پخش یه فایل VOB بخوای یه کم فیلم رو عقب جلو کنی ..

دقیقا وقتی اتفاق می افته که موقع زدن فوروارد قبل از اینکه مثلا یه تیکه فوروارد کنه دکمه پخش رو بزنی ...

تصویر سیاه میشه ... و دیگه پخش نمی کنه ... باید حتما یه بار از برق کشید ...

Heidari1388
28-05-2010, 10:48
دوستانی که این دستگاه رو دارید لطفا راهنمایی کنید
نظر بدید
شما چه مارکی دارید؟!
چند خریدید؟

reza_amir54321
29-05-2010, 01:15
منم مشابه همچین مشکلی رو دارم ..وقتی که مثلا حین پخش یه فایل VOB بخوای یه کم فیلم رو عقب جلو کنی ..

دقیقا وقتی اتفاق می افته که موقع زدن فوروارد قبل از اینکه مثلا یه تیکه فوروارد کنه دکمه پخش رو بزنی ...

تصویر سیاه میشه ... و دیگه پخش نمی کنه ... باید حتما یه بار از برق کشید ...

با تشکر از دوستان عزیز
توی setting به فاکتوری دیفالت ریستارت کردم درست شد
و مشکل نداشتن صدا هم توی فیلمهای tru hd بازدن دکمه آپشن روی فیلم و تغیر کانال صدا مشکل حل شد
و حالشو بردیم منون از کمک دوستان

paaraadise
29-05-2010, 08:21
دوستانی که این دستگاه رو دارید لطفا راهنمایی کنید
نظر بدید
شما چه مارکی دارید؟!
چند خریدید؟

مارک وسترن دیجیتال لایو.... 160 تومن با دو سال گارانتی سازگار ..

ازش راضیم .. مشکلی نداره ... فقط چندتا ایراد جزئی داره که مطمئنا وسترن اونارو رفع می کنه ..

یکی مشکل زیرنویس دی وی دی های چند قسمتی هست .. پخش نکردن منو دی وی دی ..

و فونت نازیبای پخش زیرنویس فارسی SRT ...

به غیر ازینا مشکلی نداره ..

شاید بشه پخش نکردن فایل های RMVB و 3gp رو هم جز مشکلات ذکر کرد !

:20::20::20:

Heidari1388
29-05-2010, 17:36
خیلی گرونه:13:
ارزونترش نیست؟!
از قابلیت هاش بگو

ممنون

tazevared12
29-05-2010, 19:12
آیا کسی نیست ما را یاری کند

هل من ناصرا ینصرنی

any one help me

امیدت به خدا باشه

توکلت علی الله

i wish GOD help you

کابلها و اتصالات رو چک کن- ورودی نمایشگرت رو هم - از سورسهای دیگه هم استفاده کن و اگه دستگاه ریست کارخوانه! دارد حتما بکن.اگه نشد ببرش فوق تخصص:3:

alekses
30-05-2010, 00:18
سلام یه سوال آیا میشه سینمای خانگی را بدون دی وی دی پلیرش به اپتیک خود ال سی دی وصل کرد

و اگر بله هست بعد دیگه ایکس باکس یا همین اچ دی پلیرهای خودمون و بقیه را با تفکیک پخش میکنه

monipa
30-05-2010, 13:11
دوستان عزیز
من دنبال بلوری هستم
راستش من به یکی از بستگان سفارش کردم از اونور برام یه سونی bd-s370 بیاره نظرتون چیه
توی المان برند بهتری میشه پیدا کرد
درضمن فکر می کنم بین 200 تا 250 هزار برام تموم شه
ایا توی ایران کار ایی داره
دیسکت های با فرمت بلوری گیرم میاد

alekses
30-05-2010, 16:22
Sony BDV-E770W
سلام این بلو ری چیز خوبی هست

AB
30-05-2010, 17:14
دوستان عزیز
من دنبال بلوری هستم
راستش من به یکی از بستگان سفارش کردم از اونور برام یه سونی bd-s370 بیاره نظرتون چیه
توی المان برند بهتری میشه پیدا کرد
درضمن فکر می کنم بین 200 تا 250 هزار برام تموم شه
ایا توی ایران کار ایی داره
دیسکت های با فرمت بلوری گیرم میاد

خود دستگاه با متعلقات و کابل و خرت و پرت میشه حدودا 300 تومن.

در ضمن برای هر دیسک بلوری باید حدود 50 تومن(حداقل) پیاده بشی.اگه پولشو داری که خیلی عالیه.

تو ایران هم دیسکش به خاطر قیمتش یا پیدا نمیشه یا با قیمت 3 برابر میشه پیداش کرد.

mohatir
30-05-2010, 19:33
سلام دوستان
لطفا این مدل رو مشاهده نموده ونظرتان رو بفرمائید

Features

back to top ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PlayOn!HD

PlayOn!HD mini

ACR-PV73100

ACR-PV73200

Full HD Media Player
HDMI up to 1080p (Full HD)
Enjoy Full HD video (H.264, MKV, RM/RMVB) on TV
UPnP Media Streaming
Wired & Wireless Network
(Wired Network is included / Wireless Network is an optional extra, not included in the standard package. To enjoy wireless network at up to 300Mbps, purchase the Wireless option)
Store all your media files centrally
Network Drive (NAS)
Download BitTorrent
Listen to Internet Radio
Internet Feeds
(Picassa, Flickr, News Feeds)
Enjoy a Slideshow of your favorite photos

Full HD Media Player
UPnP Media Streaming
Wired & Wireless Network
(Wired Network is included / Wireless Network is an optional extra, not included in the standard package. To enjoy wireless network at up to 300Mbps, purchase the Wireless option)
Download BitTorrent to external media
* Available in future firmware update
Listen to Internet Radio
Internet Feeds

A/V Out:

HDMI interface up to 1080p
Composite Video
Composite Audio
Y/Pb/Pr Video
SPDIF coaxial (digital audio)
SPDIF Optical TOSLink (digital audio)

Composite Video
Composite Audio
Y/Pb/Pr Video

Storage supported:

Internal Harddisk
External USB Harddisk
Media cards
USB disks / USB stick
Network drive

External USB Harddisk
External USB media card readers
USB disks / USB stick
Network drive

Built-in Storage supported:

3.5" SATA/SATA2 Harddisk up to 2TB

N/A

Media cards supported:

SD card
SDHC (SD High Capacity)
MMC
MS
MSPro

N/A
(only through external USB media card readers)

USB2.0 host controller:

USB 2.0 Interface
USB Mass Storage Devices (harddrives, flashdrives)
Add ports with USB hubs, USB cardreaders

USB2.0 ports:

2x USB 2.0 (USB-A)
1x USB 2.0 Slave Port (USB-B)

2x USB 2.0 (USB-A)

Storage supported:

Great as Network Media Center
Functions as NAS Network Drive
(accessible via network from all NAS capable devices eg. PC, XBOX, PS3 etc)
Browse network by navigation or direct IP address
Save Shortcuts to easily access network locations
Plays / streams audio/video/image media from any device in network
Use Playon! HD to play any media in network
Play media stored in Playon! HD from anywhere in network

Network - Wired:

LAN Ethernet 10/100Mbps Auto-negotiation
Built-in DHCP for Auto IP or Manual Fixed IP

Network - Wireless (optional, not incl.):

Wireless WLAN 802.11b/g/n 300Mbps via USB WLAN adaptor (optional, not incl.)
Supports WLAN security WEP / WPA
Supports WLAN Peer-to-Peer (connects wireless without router)

Cooling:

40mm Low-Noise Fan (for HDD Cooling)

No Fan
(Advanced Fanless Cooling for processor)

Video Formats Supported:

AVI / MKV / TS / TP / TRP / M2TS / MPG / MP4 / MOV / M4V / VOB / ISO / IFO / DAT / WMV / ASF / RM / RMVB / FLV resolution up to 720p / 1080i / 1080p

Video Codecs Supported:

MPEG-1 / MPEG-2 / MPEG-4 SP/ASP/AVC (H.264) / XviD / DivX / WMV9 (VC-1) / RealVideo 8/9/10 (up to 720P)

Video Output Supported:

PAL / NTSC / 480p / 576 / 720p / 1080i 50Hz / 1080i 60Hz / 1080p 50Hz / 1080p 60Hz

Audio Formats Supported:

MP3 / MP2 / WMA / AAC / FLAC / WAV / OGG Vorbis / PCM / LPCM / MS-ADPCM / LC-AAC / HE-AAC / COOK / RA-Lossless

Audio Formats Supported:

Stereo
AC3 Dolby Digital 5.1 (passthrough & downmix to stereo)
DTS (passthrough & downmix to stereo)
DTS Master Audio (passthrough)

Image Formats Supported:

HD JPEG / BMP / GIF / TIF / PNG

Subtitle Formats Supported:

SRT, SMI, SSA, IDX/SUB, SUB

Character sets supported (needed for text subtitles):

Unicode (UTF8), BIG5 (Traditional Chinese), Western, Turkish, Central European, Greek, Cyrillic, SE European, Hebrew

Playon!HD package content:

1x AC Ryan Playon!HD
2x AA Battery
1x Remote Control
1x FREE AC Ryan HDMI 1.3 quality cable (2m)
1x composite A/V Cable
1x Y/Pb/Pr Cable
1x USB A to B Cable
1x AC Adaptor
1x Power Cord
1x User Manual

1x AC Ryan Playon!HD mini
2x AA Battery
1x Remote Control
1x composite A/V Cable
1x AC Adaptor
1x Power Cord
1x User Manual

Features

back to top ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!HD

PlayOn!HD mini
ACR-PV73100 ACR-PV73200

Full HD Media Player
UPnP Media Streaming
Wired & Wireless Network
Network Drive (NAS)
Download BitTorrent
Listen to Internet Radio
Internet Feeds

Full HD Media Player
UPnP Media Streaming
Wired & Wireless Network
Listen to Internet Radio
Internet Feeds
A/V Out:

Composite Video
Composite Audio
Y/Pb/Pr Video

Composite Video
Composite Audio
Y/Pb/Pr Video
Storage supported:

Internal Harddisk
External USB Harddisk
Media cards
USB disks / USB stick
Network drive

External USB Harddisk
USB disks / USB stick
Network drive

N/A
Media cards supported:

SD card
SDHC (SD High Capacity)
MMC
MS
MSPro

N/A
USB2.0 host controller:

USB 2.0 Interface
USB2.0 ports:

2x USB 2.0 (USB-A)

2x USB 2.0 (USB-A)
Storage supported:

Network - Wired:

Cooling:

No Fan
Video Formats Supported:

AVI / MKV / TS / TP / TRP / M2TS / MPG / MP4 / MOV / M4V / VOB / ISO / IFO / DAT / WMV / ASF / RM / RMVB / FLV resolution up to 720p / 1080i / 1080p
Video Codecs Supported:

MPEG-1 / MPEG-2 / MPEG-4 SP/ASP/AVC (H.264) / XviD / DivX / WMV9 (VC-1) / RealVideo 8/9/10 (up to 720P)
Video Output Supported:

PAL / NTSC / 480p / 576 / 720p / 1080i 50Hz / 1080i 60Hz / 1080p 50Hz / 1080p 60Hz
Audio Formats Supported:

MP3 / MP2 / WMA / AAC / FLAC / WAV / OGG Vorbis / PCM / LPCM / MS-ADPCM / LC-AAC / HE-AAC / COOK / RA-Lossless
Audio Formats Supported:

Stereo
Image Formats Supported:

Unicode (UTF8), BIG5 (Traditional Chinese), Western, Turkish, Central European, Greek, Cyrillic, SE European, Hebrew
Dimensions:

227 x 165 x 60mm

151 x 102 x 42 mm
Weight:

1.0kg

600gm

1x AC Ryan Playon!HD
2x AA Battery
1x Remote Control
1x composite A/V Cable
1x Y/Pb/Pr Cable
1x USB A to B Cable
1x AC Adaptor
1x Power Cord
1x User Manual

2x AA Battery
1x Remote Control
1x composite A/V Cable
1x AC Adaptor
1x Power Cord
1x User Manual
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Features

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!HD

PlayOn!HD mini
ACR-PV73100 ACR-PV73200

Full HD Media Player
UPnP Media Streaming
Wired & Wireless Network
Network Drive (NAS)
Download BitTorrent
Listen to Internet Radio
Internet Feeds

Full HD Media Player
UPnP Media Streaming
Wired & Wireless Network
Listen to Internet Radio
Internet Feeds
A/V Out:

Composite Video
Composite Audio
Y/Pb/Pr Video

Composite Video
Composite Audio
Y/Pb/Pr Video
Storage supported:

Internal Harddisk
External USB Harddisk
Media cards
USB disks / USB stick
Network drive

External USB Harddisk
USB disks / USB stick
Network drive

N/A
Media cards supported:

SD card
SDHC (SD High Capacity)
MMC
MS
MSPro

N/A
USB2.0 host controller:

USB 2.0 Interface
USB2.0 ports:

2x USB 2.0 (USB-A)

2x USB 2.0 (USB-A)
Storage supported:

Network - Wired:

Cooling:

No Fan
Video Formats Supported:

Video Codecs Supported:

Video Output Supported:

Audio Formats Supported:

Audio Formats Supported:

Stereo
Image Formats Supported:

Dimensions:

227 x 165 x 60mm

151 x 102 x 42 mm
Weight:

1.0kg

600gm

1x AC Ryan Playon!HD
2x AA Battery
1x Remote Control
1x composite A/V Cable
1x Y/Pb/Pr Cable
1x USB A to B Cable
1x AC Adaptor
1x Power Cord
1x User Manual

2x AA Battery
1x Remote Control
1x composite A/V Cable
1x AC Adaptor
1x Power Cord
1x User Manual
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PlayOn!HD mini
ACR-PV73100 ACR-PV73200

Full HD Media Player
UPnP Media Streaming
Wired & Wireless Network
Network Drive (NAS)
Download BitTorrent
Listen to Internet Radio
Internet Feeds

Full HD Media Player
UPnP Media Streaming
Wired & Wireless Network
Listen to Internet Radio
Internet Feeds
A/V Out:

Composite Video
Composite Audio
Y/Pb/Pr Video

Composite Video
Composite Audio
Y/Pb/Pr Video
Storage supported:

Internal Harddisk
External USB Harddisk
Media cards
USB disks / USB stick
Network drive

External USB Harddisk
USB disks / USB stick
Network drive

N/A
Media cards supported:

SD card
SDHC (SD High Capacity)
MMC
MS
MSPro

N/A
USB2.0 host controller:

USB 2.0 Interface
USB2.0 ports:

2x USB 2.0 (USB-A)

2x USB 2.0 (USB-A)
Storage supported:

Network - Wired:

Cooling:

No Fan
Video Formats Supported:

Video Codecs Supported:

Video Output Supported:

Audio Formats Supported:

Audio Formats Supported:

Stereo
Image Formats Supported:

Dimensions:

227 x 165 x 60mm

151 x 102 x 42 mm
Weight:

1.0kg

600gm

1x AC Ryan Playon!HD
2x AA Battery
1x Remote Control
1x composite A/V Cable
1x Y/Pb/Pr Cable
1x USB A to B Cable
1x AC Adaptor
1x Power Cord
1x User Manual

2x AA Battery
1x Remote Control
1x composite A/V Cable
1x AC Adaptor
1x Power Cord
1x User Manual

mohatir
30-05-2010, 19:39
با سلام
لطفا لینک زیر رو مشاهده و نظر خود را بیان کنید
با تشکر

monipa
31-05-2010, 11:09

در ضمن برای هر دیسک بلوری باید حدود 50 تومن(حداقل) پیاده بشی.اگه پولشو داری که خیلی عالیه.

تو ایران هم دیسکش به خاطر قیمتش یا پیدا نمیشه یا با قیمت 3 برابر میشه پیداش کرد.

کلا در مورد اینایی که گفتی میشه کامل توضیح بدین
در ضمن پورت USB تلویزیون من فرمت های
USB Application(s) : Photo Viewer (jpeg), Photo Viewer (RAW), Music Player (mp3), Video Player (AVCHD), Video Player (AVC), Video Player (MPEG4)
رو ساپورت می کند اصلا نیازی به دستگاه جانبی هست

stb2xxx
01-06-2010, 08:03
سلام دوستان

میخوام یه پلیر که انواع فرمت های رایج رو پشتیبانی کنه و جنس خوب هم باشه و خارجی هم باشه بخرم:31:
میدونم تو پست های قبل گفتید ولی حقیقتش حوصله خوندن کل تاپیکو ندارم
لطفا یه مدل که ارزون قیمت هم باشه معرفی کنید
البته مدلی که خودتون استفاده کرده باشید و راضی هم باشید

یاعلی

يه سر اينجا بزن حتما نتيجه ميگيري:

mohatir
02-06-2010, 20:13
با سلام
در این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدلهای متفاوتی از مدیا پلیر های موجود در بازار مالزی به نمایش گذاشته شده است
البته یک مدل در بازار مالزی وجود دارد که به نظر می رسد از لحاظ فنی از همه قدر تر است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و البته از لحاظ قیمت هم بسیار گران تر

Jocker
06-06-2010, 08:56
دوستان عزيز

من شهرستان زندگي مي‌کنم مي‌خواستم دستگاه HD Player Western Digital TV Live را از اينترنت بخرم...

شما کجا را پيشنهاد مي‌کنيد که مطمئن باشد!

nima_ir
06-06-2010, 12:05
دوستان عزيز

من شهرستان زندگي مي‌کنم مي‌خواستم دستگاه HD Player Western Digital TV Live را از اينترنت بخرم...

heidary_sh
06-06-2010, 14:47

chare.ir را ببينيد

masood5019
07-06-2010, 08:16
دوستان عزيز

با سلام
من پیشهاد میکنم از فروشگاه چاره خریداری نمایید من خودم از اینجا خریده ام
قیمت بسیار مناسبی دارد

142500 تومان

mt_nik
13-06-2010, 12:26
سلام دوستان
کدام پلیری هست که فرمت های فلش (SWF) و ویدئوهای موبایل (3GP) را پخش کنه؟
لطفا مدل و قیمت نیز بفرمایید

t_tanhayam
13-06-2010, 12:41
سلام دوستان

متاسفانه پلير هاي موجود در بازار تا جايي كه من اطلاع دارم نميتونند فرمت swf رو اجرا كنند چون يك جورايي نياز به سيستم عامل داره فايلهاي فلش براي اجرا:41:

amirardallan
13-06-2010, 15:35
من یک WD TV HD MEDIA PLAYER دارم که میخوام بفروشمش . تا 28 نوامبر 2011 گارانتی داره و دستگاه پلمپ و کاملا نو و اکبنده .
5شنبه شب کادو تولد گرفتم ، اما به پولش شدیدا نیاز دارم . هر قیمتی تو بازار بود من ارزونتر میدم. هر کی خواست تو بازار قیمت بگیره و به من هم بگه تا با هم به توافق برسیم .

t_tanhayam
13-06-2010, 15:54
من یک WD TV HD MEDIA PLAYER دارم که میخوام بفروشمش . تا 28 نوامبر 2011 گارانتی داره و دستگاه پلمپ و کاملا نو و اکبنده .
5شنبه شب کادو تولد گرفتم ، اما به پولش شدیدا نیاز دارم . هر قیمتی تو بازار بود من ارزونتر میدم. هر کی خواست تو بازار قیمت بگیره و به من هم بگه تا با هم به توافق برسیم .

امير اردلان خان فكر ميكنم بايد توي بازارچه ها اين اگهي رو بدي براي فروش
سريعتر وبدون دردسر ميتوني بفروشي
مثل ايستگاه وپرشين تولز :10:

r-k
13-06-2010, 20:13
سلام دوستان

با سلام
دوست عزیز دستگاه Novatron NTR83 فایلهای فوق را پخش می کند و امکان ----T نیز دارد و فکر می کنم حدود 270 تومان قیمت داشته باشد .

t_tanhayam
13-06-2010, 20:24
با سلام
دوست عزیز دستگاه Novatron NTR83 فایلهای فوق را پخش می کند و امکان ----T نیز دارد و فکر می کنم حدود 270 تومان قیمت داشته باشد .

مطمئن هستيد؟
ميتونيد لينك بدين ممنون ميشم در مورد ساپورت SWF ?
من مشخصاتش رو از سايتش ديدم اين گزينه رو نديدم

ولي بايد اذعان كرد بي نظير اين دستگاه وكاملا وسوسه كننده حتما ببينيد: :8:

r-k
14-06-2010, 12:32
مطمئن هستيد؟
ميتونيد لينك بدين ممنون ميشم در مورد ساپورت SWF ?
من مشخصاتش رو از سايتش ديدم اين گزينه رو نديدم

ولي بايد اذعان كرد بي نظير اين دستگاه وكاملا وسوسه كننده حتما ببينيد: :8:

با سلام
من مستقیما از نمایندگیش پرسیدم ، گفت در فرمور جدید اضافه شده

t_tanhayam
14-06-2010, 12:41
با سلام

خوب اميدوارم كه اين طور باشه دستگاه فوق العاده عاليي هست من رو هم وسوسه كرده بخرم ولي گرون هنوز جا داره بهتر بشه قيمتش هر چند افتي داشته :46:

mt_nik
14-06-2010, 15:04
با سلام

عزیز، میشه لطف کنی و آدرس و شماره یا سایت نمایندگیشو بدی
در ضمن اگه آخرین قیمتشو هم داری بگو
با توجه با گیرنده دیجیتالی ، اگه swf را هم پخش کنه که واقعا محشره
کاش فایل های 3gp را هم اجرا میکرد

یه سوال:
منظور از فرمت iso همان ایمیج سی دی یا دی وی دی است؟

موفق باشید

t_tanhayam
14-06-2010, 15:23
عزیز، میشه لطف کنی و آدرس و شماره یا سایت نمایندگیشو بدی
در ضمن اگه آخرین قیمتشو هم داری بگو
با توجه با گیرنده دیجیتالی ، اگه swf را هم پخش کنه که واقعا محشره
کاش فایل های 3gp را هم اجرا میکرد

یه سوال:
منظور از فرمت iso همان ایمیج سی دی یا دی وی دی است؟

موفق باشید

در مورد فرمت iso بله همون ايميج هايي كه گرفته ميشه

در اين مورد بحث هاي مبسوطي شده اينجا رو نگاه كنيد:

در مورد گرفتن جديدترين فريمور ها اينجا رو نگاه كنيد:

دستگاه تايوانيست

سايت مربوط به خود دستگاه:

t_tanhayam
14-06-2010, 15:36
در مورد قيمت پست 62 رو بخونيد:

monipa
15-06-2010, 15:46
اقا کسی میتونه کمکم کنه
چطوری باید کامپیوتر رو با بلوری شبکه کنم و فیلم های روی هارد رو نمایش بدم

mohatir
15-06-2010, 18:43

سلام
به نظر من شما می توانید یک دستگاه dune prime 3.0 بخرید که از دید من فوق العاده هستش
بلوری+ هاردیسک + اترنت+ و کلیه فایلهای موجود را با کیفیت عالی پخش می کند

t_tanhayam
16-06-2010, 08:26
بيشتر بحث دوستان اينجا در مورد hd media player هاست كه بدوندرايو هستند
دستگاههاي مشابه novatron هم وجود دارند مثل verbatim

fabulous
16-06-2010, 15:53
یه دی وی دی پلیر در حد 30 هزار تومن میشه گیر آورد تو اینترنت؟

t_tanhayam
16-06-2010, 18:32
یه دی وی دی پلیر در حد 30 هزار تومن میشه گیر آورد تو اینترنت؟

تو اينترنت نه ولي توي بازار بله انواع اقسام مارك هاي چيني همون 30-40 تومان گير مياد

kiyani_behzad
16-06-2010, 23:00
سلام
من یدونه دستگاه WDTV GEN1 گرفتم هر کاری میکنم نمیتونم از خروجی HDMI تصویر بگیرم کابل HDMI هم 2 تا نو داشتم با هر دو تست کردم ولی تصویر نمیده، دستگاه رو با آخرین فریم ویر آپدیت کردم با کابل کامپوزیت تصویر میگیرم از اونجا میزارمش روی HDMI AUTO ولی تصویر نمیده و دوباره برمیگرده به حالت کامپوزیت
اگه کسی بتونه راهنمایی بکنه خیلی ممنون میشم چون من این دستگاه رو فقط برای پخش HD گرفتم

t_tanhayam
16-06-2010, 23:38
سلام
من یدونه دستگاه WDTV GEN1 گرفتم هر کاری میکنم نمیتونم از خروجی HDMI تصویر بگیرم کابل HDMI هم 2 تا نو داشتم با هر دو تست کردم ولی تصویر نمیده، دستگاه رو با آخرین فریم ویر آپدیت کردم با کابل کامپوزیت تصویر میگیرم از اونجا میزارمش روی HDMI AUTO ولی تصویر نمیده و دوباره برمیگرده به حالت کامپوزیت
اگه کسی بتونه راهنمایی بکنه خیلی ممنون میشم چون من این دستگاه رو فقط برای پخش HD گرفتم

سلام بهزاد عزيز در اين مورد من يك نكته خيلي ابتدايي ميگم
من هم اين دستگاه رو قبلا داشتم موردي كه داره اينه كابل hdmi ‌به راحتي جا نميخوره البته بعضي كابلها طوري كه تصوير نميداد وكابل رو عوض كردم مشكل برطرف شد
ميدوني كابل خوب جا نميخورد
شما هم به اين قضيه دقت كن شايد مربوط به همين نكته ريز باشه :46:

kiyani_behzad
17-06-2010, 10:00
سلام بهزاد عزيز در اين مورد من يك نكته خيلي ابتدايي ميگم
من هم اين دستگاه رو قبلا داشتم موردي كه داره اينه كابل hdmi ‌به راحتي جا نميخوره البته بعضي كابلها طوري كه تصوير نميداد وكابل رو عوض كردم مشكل برطرف شد
ميدوني كابل خوب جا نميخورد
شما هم به اين قضيه دقت كن شايد مربوط به همين نكته ريز باشه :46:
سلام
ممنون از راهنماییتون، خودم هم احتمال دادم مشکل از کابل هل باشه چون دونه ای 5 تومن گرفتم :31:
با این حال همون کابل ها روی Xbox 360 کار میکنه ولی توی این وقتی میزنی یکم حرکت میکنه توی جاش پس باید با کابل خوب یک تست بکنم
ممنون

t_tanhayam
17-06-2010, 13:10
سلام
ممنون از راهنماییتون، خودم هم احتمال دادم مشکل از کابل هل باشه چون دونه ای 5 تومن گرفتم :31:
با این حال همون کابل ها روی Xbox 360 کار میکنه ولی توی این وقتی میزنی یکم حرکت میکنه توی جاش پس باید با کابل خوب یک تست بکنم
ممنون

اين مشكل تقريبا عمومي در مورد كابل شما كابل اريجينال xbox رو ميزدي حتما جواب ميده
ان شالاه درست ميشه :46:

kiyani_behzad
17-06-2010, 15:54
بسیار ممنون از راهنماییتون، با کابل های HDMI ارزون قیمت کار نکرده بودم یدونه کابل سامسونگ از یکی از آشناها گرفتم وصل کردم قبل از اینکه دستگاه رو روشن بکنم تلویزیون خودش تشخیص داد دستگاه وصل شده و به راحتی کار کرد حالا مجبورم یه کابل جدید بخرم، روی 360 هم کابل HDMI نیست معمولاً :دی
فقط منم یک چیزی بگم WD TV Gen1 نخرید چون الان چنتا از فیلم های من DTS هست صدا بهم نمیده، اطلاع نداشتم از اینکه WD TV دو ورژن داره چون از روی سایت وسترن دیدم زده DTS ساپورت دیگه فکر اینجاشو نمیکردم اون چیزی که من دارم میگیرم با مدل روی سایت فرق داره که به نظر من بهتر بود برای اون تغییر حداقل یک مقدار اسم دستگاهو تغییر میداد از روی سایت بشه متوجه شد دستگاه در 2 مدل تولید شده و مشخصات مدل اول چیه!

t_tanhayam
17-06-2010, 16:55
خوب خدا رو شكر من فكر كردم 360 از اين elite ‌هاي فالكون قديمي هست كه كابل دارند
كابل هاي خيلي خوبي داره
بله در مورد gen1متاسفانه نميتونه dts رو ساپورت كنه بهتر بود live ميگرفتيد :46:

tazevared12
18-06-2010, 10:52
سلام دوستان محترم

سلام. آیا با 100 یا 200 هرتز hdtv ها هماهنگه؟ تصویر full hd هرازگاهی یه تیک نمیزنه؟ نمیپره؟

من از خروجی کارت گرافیک کامپیوتر این مشکلو دارم 1.3 vga-5770 E8500-cpu hdmi cable sony
یعنی با این دستگاهها اینجور نمیشه؟
قیمت چقدر بود؟
ممنون و مبارک.

tazevared12
18-06-2010, 12:09
با سلام.

xvid & divx فرق داره؟
آیا wd player فرمت vob پخش میکنه ؟ تو cnet ننوشته.
تشکر.

t_tanhayam
18-06-2010, 16:03
با سلام.

xvid & divx فرق داره؟
آیا wd player فرمت vob پخش میکنه ؟ تو cnet ننوشته.
تشکر.

سلام دوست عزيز پست 12 رو بخونيد:

vob رو پشتيباني ميكنه

tazevared12
20-06-2010, 05:05
دوستان میخاستم بدونم hd player ها، با 200 هرتز true motion مطابقت دارند؟ آخه خروجی اج دی کارت گرافیک حتی 5850

هم 60 هرتزه و رو مد 200 هرتز تلویزیون ال سیدی تصاویر تابلو 60 هرتز میفرسته.

میخاستم ببینم hd player ها، اینجوری نباشن .

t_tanhayam
20-06-2010, 08:44
دوستان میخاستم بدونم hd player ها، با 200 هرتز true motion مطابقت دارند؟ آخه خروجی اج دی کارت گرافیک حتی 5850

هم 60 هرتزه و رو مد 200 هرتز تلویزیون ال سیدی تصاویر تابلو 60 هرتز میفرسته.

میخاستم ببینم hd player ها، اینجوری نباشن .

هيچ مشكلي با اين قضيه ندارند
مهم اينه كه hd player شما بتونه رفرش ريت يا همون bps فايل هاي hd رو بخونه و با فريم هاي بالا مشكلي نداشته باشه

Senator_Offline
20-06-2010, 21:06
خودش هارد داره؟اگه اره ظرفیت چقدره؟
قابلیت پخش فیلم از DVD درایو اکسترنال داره؟
دوستان راضی هستید ازش معایبش چیه؟

t_tanhayam
20-06-2010, 21:26
خودش هارد داره؟اگه اره ظرفیت چقدره؟
قابلیت پخش فیلم از DVD درایو اکسترنال داره؟
دوستان راضی هستید ازش معایبش چیه؟

اگه منظورتون wd live هست كه هارد نداره ولي ميشه اكسترنال با هر ظرفيتي وصل كرد
dvd اكسترنال رو هم نميتونه بشناسه
ولي دستگاههاي ديگري مثل نواترون ميتونه dvd اكسترنال رو اجرا كنه وهارد داخلي هم يميتونه داشته باشه
در مورد معايب ومزايا به حد كافي در همين فروم بحث شده يك نگاهي بكنيد :46:

kamell.kamell
22-06-2010, 10:05
با سلام من یک دستگاه HD player میخواهم که اکثر فرمتها و زیر نویس فارسی را اجرا کند وقابلیت خواندن از روی DVDوVCDراداشته باشه .اگر هست لطفا نام و مشخصات انرا ذکر کنید.لطفا سریعتر جواب دهید:20::20::20::20:

t_tanhayam
22-06-2010, 21:12
با سلام من یک دستگاه HD player میخواهم که اکثر فرمتها و زیر نویس فارسی را اجرا کند وقابلیت خواندن از روی DVDوVCDراداشته باشه .اگر هست لطفا نام و مشخصات انرا ذکر کنید.لطفا سریعتر جواب دهید:20::20::20::20:

دوست عزيز اكثر HDPLAYER‌ها فاقد درايو براي اجراي مستقيم فايل ها هستند
ولي BLUE RAY پلير ها ميتونند از روي DVD‌كه شما فرمودين فايلها رو اجرا كنند منتها پشتيباني از فرمت ها در اونها نسبت به HD MEDIA PLAYER ها كمتر هست :46:

reza_amir54321
24-06-2010, 15:22
سلام دوستان من یه مشکل جدیدی پیدا کردم فایل mkv تا نیمه پلی میشه بعد دوباره از اول شروع میشه یعنی یک فیلم 1.5 فقط تا تایم 45 میاد بعدش میره اول به نظر شما مشکلاز چیه

t_tanhayam
24-06-2010, 16:46
سلام دوستان من یه مشکل جدیدی پیدا کردم فایل mkv تا نیمه پلی میشه بعد دوباره از اول شروع میشه یعنی یک فیلم 1.5 فقط تا تایم 45 میاد بعدش میره اول به نظر شما مشکلاز چیه

رضاي عزيز بعضي اوقات اين قضيه پيش مياد كه مربوط ميشه به خراب شدن index فايل و اطلاعات فايل مربوطه
البته حدس ميزنم مطمئن نيستم :46:

kiyani_behzad
24-06-2010, 17:29
سلام
WDTV صدای فایل H264+AAC LC رو پخش نمیکنه!

tazevared12
24-06-2010, 18:56
دوست عزيز اكثر HDPLAYER‌ها فاقد درايو براي اجراي مستقيم فايل ها هستند
:46:

این اکثرا که فرمودید حتی یکی دو مدل را هم مستثنی نمیکند؟ یعنی حتی یکی هم معرفی نشده :41:

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

باتشکر از راهنمایی دوستمون، شما میتونید دنبال مدلایی باشید که درایو اکسترنال رو ساپورت کنه
فارسی روهم که پاس نداشتیم:20:

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

چرا همگی در یک پست قاطی میشه؟

t_tanhayam
24-06-2010, 23:25
این اکثرا که فرمودید حتی یکی دو مدل را هم مستثنی نمیکند؟ یعنی حتی یکی هم معرفی نشده :41:

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

باتشکر از راهنمایی دوستمون، شما میتونید دنبال مدلایی باشید که درایو اکسترنال رو ساپورت کنه
فارسی روهم که پاس نداشتیم:20:

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

چرا همگی در یک پست قاطی میشه؟

چرا دوست عزيز استثنا هميشه هست مثل همين novatron ‌ها كه درايو اكسترنال رو دتكت ميكنند
وقتي 2 تا پست رو زود جواب بدين توي يك بازه زماني كم با هم يك پست ميشن :46:

kiyani_behzad
25-06-2010, 02:41
سلام
WDTV صدای فایل H264+AAC LC رو پخش نمیکنه!
مشکلی وجود نداشت خروجی روی دیجیتال تنظیم بود داشتم با کامپوزیت صدا میگرفتم برای این پسوند از کامپوزیت صدا نمیداد روی حالت خروجی دیجیتال

یک سوال داشتم، WDTV فایل صدا به صورت جدا کنار فیلم رو میتونه با فیلم پخش بکنه؟
و اینکه نرم افزار بهتری از Txt 2 Vobsub برای تبدیل زیر نویس هست که فونت فارسی هم به صورت کامل پشتیبانی بکنه؟
چون کیفیت زیر نویس تبدیلی با این نرم افزار زیاد جالب نیست نرم افزار SubtitleCreator هم فونت فارسی به صورت کاملاً فارسی پشتیبانی نمیکنه ی به صورت عربی با دو نقطه نوشته میشه حتی توی فونت های فارسی!

t_tanhayam
25-06-2010, 12:50
مشکلی وجود نداشت خروجی روی دیجیتال تنظیم بود داشتم با کامپوزیت صدا میگرفتم برای این پسوند از کامپوزیت صدا نمیداد روی حالت خروجی دیجیتال

یک سوال داشتم، WDTV فایل صدا به صورت جدا کنار فیلم رو میتونه با فیلم پخش بکنه؟
و اینکه نرم افزار بهتری از Txt 2 Vobsub برای تبدیل زیر نویس هست که فونت فارسی هم به صورت کامل پشتیبانی بکنه؟
چون کیفیت زیر نویس تبدیلی با این نرم افزار زیاد جالب نیست نرم افزار SubtitleCreator هم فونت فارسی به صورت کاملاً فارسی پشتیبانی نمیکنه ی به صورت عربی با دو نقطه نوشته میشه حتی توی فونت های فارسی!

در مورد پخش جداگونه با تصوير نه نميتونه
در مورد كانورتر بايد امتحان كنيد خودتون تا يكي كه راضي ميكنه پيدا كنيد

saeidghodrati
26-06-2010, 19:31
سلام شما فيلمهاي 1080p .1080i.720p.از كجا تهيه ميكنيد؟ من ميخام اين دستگاه رو بخرم ولي موندم فيلم hd از كجا تهيه كنم ؟ چند تا سايت ديدم كه خيلي گرون فيلمارو ميفروشن .اگرم بخاي دانلود كني باز هزينش زياده ووقت هم زياد ميبره براي ديدن فيلم فول hd خيلي بايد هزينه كرد مقرون به صرفه نيست ميشه راهنمايي كنيد

t_tanhayam
26-06-2010, 22:03
سلام شما فيلمهاي 1080p .1080i.720p.از كجا تهيه ميكنيد؟ من ميخام اين دستگاه رو بخرم ولي موندم فيلم hd از كجا تهيه كنم ؟ چند تا سايت ديدم كه خيلي گرون فيلمارو ميفروشن .اگرم بخاي دانلود كني باز هزينش زياده ووقت هم زياد ميبره براي ديدن فيلم فول hd خيلي بايد هزينه كرد مقرون به صرفه نيست ميشه راهنمايي كنيد

چيزي كه زياد فيلم hd تقريبا روي هارد بريزن گيگي 10 تا يك توماني
كافيه يك سر به پرشين تولز بزني يا يك سرچ كوچيك توي نت بزني توي گوگل ميبيني :46:

mahyarrs
27-06-2010, 00:36
به طور شانسی به این برخوردم:

نوشته برای درخواست پشتیبانی از زیرنویس فارسی از شرکت هست.حالا چقدر معتبر هست نمی‌دونم.

reza_amir54321
27-06-2010, 01:40
رضاي عزيز بعضي اوقات اين قضيه پيش مياد كه مربوط ميشه به خراب شدن index فايل و اطلاعات فايل مربوطه
البته حدس ميزنم مطمئن نيستم :46:

مرسی از پاسختون آیا راهی برای درست کردنش هست یا نه برم دوباره داونلود کنم

pan_1356
27-06-2010, 08:04
سلام
من دستگاه پاتريوت دارم انو با يه فريمور ديگه اپديت كردم وقتي دستگاه اپديت شد صفحه اول برا ي تنظيمات ريموت دستگاه كار نمي كنه (ريموت سالمه ) حالا بايد چكار كنم ميخوام به فر يمور قبلي برگردونم دوستان راهنمائي كنند متشكرم

t_tanhayam
27-06-2010, 09:18
مرسی از پاسختون آیا راهی برای درست کردنش هست یا نه برم دوباره داونلود کنم

من هم يكبار با اين مشكل برخوردم هر چقدر و هر كاري كردم نتونتم كاري بكنم :41:

---------- Post added at 09:17 AM ---------- Previous post was at 09:15 AM ----------

به طور شانسی به این برخوردم:

نوشته برای درخواست پشتیبانی از زیرنویس فارسی از شرکت هست.حالا چقدر معتبر هست نمی‌دونم.

اين و در اوايل عده اي از دوستان بحثش رو راه انداختن شما هم اگه راي بدين خالي از لطف نيست
اخه مثل هميشه ظلميي كه به زبان فارسي ميشه عربي وتركي حتي بعضا در منوها هست ولي از فارسي خبري نيست
در اكثر برندها ودستگاهها :41:

---------- Post added at 09:18 AM ---------- Previous post was at 09:17 AM ----------

سلام
من دستگاه پاتريوت دارم انو با يه فريمور ديگه اپديت كردم وقتي دستگاه اپديت شد صفحه اول برا ي تنظيمات ريموت دستگاه كار نمي كنه (ريموت سالمه ) حالا بايد چكار كنم ميخوام به فر يمور قبلي برگردونم دوستان راهنمائي كنند متشكرم

فكر ميكنم بهترين كار دانگرد و همون برگشتن به فريمور فبليست

pan_1356
27-06-2010, 09:31
دوست عزيز چه جوري بايد دانگرد كنم باتشكر

t_tanhayam
27-06-2010, 10:26
دوست عزيز چه جوري بايد دانگرد كنم باتشكر

شما فريمور قبليش رو دانلود كنيد و بعد نصب كنيد مثل همين ورژن جديدش

pan_1356
27-06-2010, 11:34
شما فريمور قبليش رو دانلود كنيد و بعد نصب كنيد مثل همين ورژن جديدش
همشهري همنطور كه گفتم وقتي اپگريد شد ديگه ريموت كنترل كار نمي كنه

t_tanhayam
27-06-2010, 13:09
همشهري همنطور كه گفتم وقتي اپگريد شد ديگه ريموت كنترل كار نمي كنه

به به مخلصيم قربان باعث افتخار همشهري :10:

عرضم به حضورت كه ديگه چيزي به ذهنم نميرسه اين تاپيك هاي زير بگزار شايد دوستاني كه دارند راهنماييت كنند:

mpeg
27-06-2010, 13:50
دوستان کیفیت رکورد بین این Dvdrecorder , Media Player HD کدان بالاتره

saeidghodrati
27-06-2010, 15:54
چيزي كه زياد فيلم hd تقريبا روي هارد بريزن گيگي 10 تا يك توماني
كافيه يك سر به پرشين تولز بزني يا يك سرچ كوچيك توي نت بزني توي گوگل ميبيني :46:
سلام من گشتم ولي هر گيگ 250 تومان (كه اگر با كيفيت خوب بخاي 20گيگ 5000 تومان .اگرم يه هارد 1ترا پر كنن تومان100000 )
اگر شما جايي سراغ داري بگيي ممنون ميشم

t_tanhayam
27-06-2010, 16:53
سلام من گشتم ولي هر گيگ 250 تومان (كه اگر با كيفيت خوب بخاي 20گيگ 5000 تومان .اگرم يه هارد 1ترا پر كنن تومان100000 )

چشم حتما براتون پ.خ ميكنم

hamidR15
28-06-2010, 16:13
سلام دوستان
بچه ها وسترن مدل لايو فرمت صداي DTS - HD رو روي خروجي HDMI پشتيباني ميكنه؟فرمت ISO يا همون ايميج رو چطور؟
راستي من تو سايت سازگار ارقام نتونستم از وسترن مديا پلير چيزي پيدا كنم!!كسي ميدونه كجا در مورد اين محصولش مطلب نوشته؟

t_tanhayam
28-06-2010, 18:37
سلام دوستان
بچه ها وسترن مدل لايو فرمت صداي DTS - HD رو روي خروجي HDMI پشتيباني ميكنه؟فرمت ISO يا همون ايميج رو چطور؟
راستي من تو سايت سازگار ارقام نتونستم از وسترن مديا پلير چيزي پيدا كنم!!كسي ميدونه كجا در مورد اين محصولش مطلب نوشته؟

لايو 5.1 رو ساپورت ميكنه مشكلي نيست
در مورد iso ‌مطمئن نيستم بتونه اجرا كنه
به سايت خود wd‌مراجعه كنيد

kiyani_behzad
28-06-2010, 19:37
سلام دوستان
سلام
در مورد DTS HD چیزی ننوشته (شما امپیلی فایر با قابلیت پشتیبانی از صدای DTS HD دارید؟) ولی فایل ISO به صورت استاندارد پشتیبانی نمیکنه و باید Firmware غیر رسمی روش بریزید که اونم ریسک داره اما برای اجرا فایل ISO میتونی Asus O!Play بگیرید همون قیمت WD TV Live هست، چنتا برتری دیگه هم داره مثل اجرا فایل های FLV یا ورودی USB/eSata

gboy
29-06-2010, 00:48
سلام دوست عزیز ...من میتونم فیلم های hd رو با قیمت فوق العاده پایین در خدمتتون بزارم ... اگه خواستی یه شماره تلفن برام تو پیغام خصوصی بزار تا باهات تماس بگیرم

hamidR15
29-06-2010, 08:17
سلام
در مورد DTS HD چیزی ننوشته (شما امپیلی فایر با قابلیت پشتیبانی از صدای DTS HD دارید؟) ولی فایل ISO به صورت استاندارد پشتیبانی نمیکنه و باید Firmware غیر رسمی روش بریزید که اونم ریسک داره اما برای اجرا فایل ISO میتونی Asus O!Play بگیرید همون قیمت WD TV Live هست، چنتا برتری دیگه هم داره مثل اجرا فایل های FLV یا ورودی USB/eSata

سلام بهزاد جان،ارادت دارم
آره A/V دنون مدل 2309 دارم به اضافه اسپيكرهاي 5.1 فوكال سري Chorus 700 ،پليرم هم دنون هستش.(از رامتين گرفتم:46:)
راستش من فيلم DVD يه تعدادي دارم البته همگي اورجينال و DVD-9 هستند.پنل هم سوني W400
ميخواستم بلو ري پلير بگيرم،چون ميتونم فيلمهاش رو گير بيارم،ولي تا 4-5 سال ديگه قيمتها مياد پائين و اونموقع خريدش به نظرم به صرفه هستش.
گفتم فعلا با همين HD پليرها چنتا فيلم خوب داشته باشم تا بعد:8:
براي من شنيدن صداي فيلم با تراك DTS جزو واجباته:5:و سليقه ام زياد با دالبي ديجيتال جور در نمياد. همه فيلمهائي هم كه دارم DTS هستند.
براي همين بايد مطمئن بشم كه اين فرمت رو ثاپورت ميكنه WD بعد برم بگيرم.
بهزاد جان شما با اين دستگاه O Play كار كردي؟تو مشخصاتش نگفته DTS HD !كجا دارن من برم يه تحقيق كنم؟
خيلي پر حرفي كردم،از همه پوزش ميخوام:11:

shahriar1968
29-06-2010, 11:27
سلام دوست عزیز ...من میتونم فیلم های hd رو با قیمت فوق العاده پایین در خدمتتون بزارم ... اگه خواستی یه شماره تلفن برام تو پیغام خصوصی بزار تا باهات تماس بگیرم

جناب gboy سلام لطفا با من تماس بگيريد 09123591081 صالحي

mahyarrs
29-06-2010, 12:58
سلام.آیا می‌دونید که این WD زیرنویس های فارسی DVD (فایل‌های VOB) رو از روی هارد اجرا می‌کنه یا نه؟

kiyani_behzad
29-06-2010, 14:09
سلام بهزاد جان،ارادت دارم
آره A/V دنون مدل 2309 دارم به اضافه اسپيكرهاي 5.1 فوكال سري Chorus 700 ،پليرم هم دنون هستش.(از رامتين گرفتم:46:)
راستش من فيلم DVD يه تعدادي دارم البته همگي اورجينال و DVD-9 هستند.پنل هم سوني W400
ميخواستم بلو ري پلير بگيرم،چون ميتونم فيلمهاش رو گير بيارم،ولي تا 4-5 سال ديگه قيمتها مياد پائين و اونموقع خريدش به نظرم به صرفه هستش.
گفتم فعلا با همين HD پليرها چنتا فيلم خوب داشته باشم تا بعد:8:
براي من شنيدن صداي فيلم با تراك DTS جزو واجباته:5:و سليقه ام زياد با دالبي ديجيتال جور در نمياد. همه فيلمهائي هم كه دارم DTS هستند.
براي همين بايد مطمئن بشم كه اين فرمت رو ثاپورت ميكنه WD بعد برم بگيرم.
بهزاد جان شما با اين دستگاه O Play كار كردي؟تو مشخصاتش نگفته DTS HD !كجا دارن من برم يه تحقيق كنم؟
خيلي پر حرفي كردم،از همه پوزش ميخوام:11:
قربانت
بله 2309 که DTS HD داره ولی این HD پلیر ها توی این رنج قیمت ندارند مدلی که DTS HD داشته باشه تو بازار نمیشناسم باید ببینید چی تو بازار هست و اینکه روی این مورد زیاد حساس نباشید چون فیلم با صدای DTS HD فکر نمیکنم به این راحتی گیرتون بیاد تو بالاترین حالت معمولاً DTS هستند اونم بیشتر روی روزولیشن 1080p پایینتر ها معمولاً صداشون AC3 هست
در مورد O!Play باهاش کار نکردم ولی اسوس همیشه محصولاتش عالی بوده میتونی روی نت دنبال ریویوش بگردی من خودم WD TV دارم که حتی DTS هم نداره :31:
اگه یک چیز کامل و قدرتمند بخواین باید از HTPC ها انتخاب بکنید که قیمت خیلی بالاتری دارند و کامل هستند معمولاً

t_tanhayam
29-06-2010, 18:18
قربانت
بله 2309 که DTS HD داره ولی این HD پلیر ها توی این رنج قیمت ندارند مدلی که DTS HD داشته باشه تو بازار نمیشناسم باید ببینید چی تو بازار هست و اینکه روی این مورد زیاد حساس نباشید چون فیلم با صدای DTS HD فکر نمیکنم به این راحتی گیرتون بیاد تو بالاترین حالت معمولاً DTS هستند اونم بیشتر روی روزولیشن 1080p پایینتر ها معمولاً صداشون AC3 هست
در مورد O!Play باهاش کار نکردم ولی اسوس همیشه محصولاتش عالی بوده میتونی روی نت دنبال ریویوش بگردی من خودم WD TV دارم که حتی DTS هم نداره :31:
اگه یک چیز کامل و قدرتمند بخواین باید از HTPC ها انتخاب بکنید که قیمت خیلی بالاتری دارند و کامل هستند معمولاً

البته اقا بهزاد گل ديگه mkv هاي full hd خيلي زياد شدند وبايد نگران dts 5.1 بود چون من خودم به شخص خيلي به اين مورد بر خوردم با توجه به اينكه دانلود افلاين ميكنم
در مورد دستگاهها ي hd media player من فكر ميكنم قدرتمندترينشون novatron باشه با كليه امكاناتي كه لازم ميشه واقعا دستگاه فوق العاد ه اي هست :46:
ماش live ميگزفتين كه dts رو هم مشكل نداشتين ديگه :46:

kiyani_behzad
29-06-2010, 22:41
سلام.آیا می‌دونید که این WD زیرنویس های فارسی DVD (فایل‌های VOB) رو از روی هارد اجرا می‌کنه یا نه؟
سلام
اگه تونستم تست میکنم همینجا جوابش رو میگم، فعلاً فقط یه فلش 2 گیگ دارم نمیتونم تست بکنم

البته اقا بهزاد گل ديگه mkv هاي full hd خيلي زياد شدند وبايد نگران dts 5.1 بود چون من خودم به شخص خيلي به اين مورد بر خوردم با توجه به اينكه دانلود افلاين ميكنم
در مورد دستگاهها ي hd media player من فكر ميكنم قدرتمندترينشون novatron باشه با كليه امكاناتي كه لازم ميشه واقعا دستگاه فوق العاد ه اي هست :46:
بله منم همین رو گفتم، الان تو بهترین حالت صدای فایل ها DTS هست (تعداد کانالش مهم نیست 2 یا 6 یا 8 کانال) که WD TV Live و Asus O!Play هر دو هم از DTS پشتیبانی میکنند
بله من واقعاً بعد از اینکه فهمیدم دستگاهم DTS نداره ناراحت شدم مخصوصاً اینکه نمیدونستم Asus O!Play هم تو بازار هست اینم از مشکلات شهرستان هست دیگه همین هم آنلاین با قیمت 115 خریدم وگرنه اینجا باید کلی بیشتر هزینه میکردم البته این دستگاه ها هنوز چون جا نیوفتاده کمی بد توی شهرستان هست

hamidR15
30-06-2010, 08:10
سلام
ميشه لينكي از اين دستگاه novatron محبت كني،اينجا پيدا ميشه؟قيمتش چنده؟
من تو اين سايتهاي فروش فيلمهاي Full HD كه يه چرخي زدم،فيلم با تراك صوتي dts HD 5.1 البته خالص نه MKV و ريپ شده،زياد ديدم.نظرت در مورد خالصها چيه؟

t_tanhayam
30-06-2010, 08:48
سلام
ميشه لينكي از اين دستگاه novatron محبت كني،اينجا پيدا ميشه؟قيمتش چنده؟
من تو اين سايتهاي فروش فيلمهاي Full HD كه يه چرخي زدم،فيلم با تراك صوتي dts HD 5.1 البته خالص نه MKV و ريپ شده،زياد ديدم.نظرت در مورد خالصها چيه؟

سلام حميد خان بله پيدا ميشه تهران به وفور 250 -270
دو مدل دار 82 و83

مفصل اينجا بحث شده:

تفاوت فاحشي نميكنه اكثر اينها ريپ شده از بلوري هستند :46:

Karmenwet
30-06-2010, 12:46
با عرض سلام و خسته نباشيد .

دوستان خواهشا به سوالات زير جواب کامل بدهيد .

يک دستگاه جدید و با تمام امکانات شبيه WD TV Live Plus HD Media Player معرفي کنيد که زيرنويس فارسي

را ساپورت کند ؟ يعني تمام فرمت ها + VOB را با زيرنويس فارسي ساپورت کند ؟

**** در واقع دستگاهی باشد که تمام فرمت هاي معروف + زيرنويس فارسي رو کامل ساپورت کند

معرفي کنيد و قيمتشم برام مهم نيست اصل کارايي بالاترش هست .

**** و اینکه هارد اکسترنال بهش وصل بشود . و خواهشا بگویید چه مدل هارد اکسترنال و با چه حجمی توسط

این دستگاه ها استفاده می شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون می خوام یک هارد اکسترنال هم براش بگیرم .

WD TV Live Plus HD Media Player خودش تمام فرمت ها + VOB و تمام فرمت های زیرنویس ها را هم

ساپورت مي کند اما نمي دانم ايا زيرنويس فارسي را ساپورت مي کند يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر .

t_tanhayam
30-06-2010, 13:13

يک دستگاه جدید و با تمام امکانات شبيه WD TV Live Plus HD Media Player معرفي کنيد که زيرنويس فارسي

**** در واقع دستگاهی باشد که تمام فرمت هاي معروف + زيرنويس فارسي رو کامل ساپورت کند

**** و اینکه هارد اکسترنال بهش وصل بشود . و خواهشا بگویید چه مدل هارد اکسترنال و با چه حجمی توسط

این دستگاه ها استفاده می شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون می خوام یک هارد اکسترنال هم براش بگیرم .

WD TV Live Plus HD Media Player خودش تمام فرمت ها + VOB و تمام فرمت های زیرنویس ها را هم

با تشکر .

الان ديگه اغلب دستگاههاي HD MEDIA تمام گزينههاي شما رو دارند و تا حجم 1.5 ترا ر. هم من خودم تست زدم مشكلي نداره
WD LIVE PATRIOT EAGATE NOVATRON جز همين گروه هستند
منتها در مورد زير نويس فارسي باز هم همه دستگاههاي منوي عربي دارند و با زير نويس فارسي مشكلي ندارند ولي 4 حرف ممنوعه رو نميتونند نشون بدند كه گويا با عضي سيخ زدن ها ميشه اون رو هم حل كرد

Satio 12Mp
30-06-2010, 21:54
كه گويا با عضي سيخ زدن ها ميشه اون رو هم حل كرد

سلام چطوری؟

؟ها ای که گفتی یعنیییی چه؟
؟با چه روشی میشه حلش کرد؟

t_tanhayam
01-07-2010, 08:56
سلام چطوری؟

؟ها ای که گفتی یعنیییی چه؟
؟با چه روشی میشه حلش کرد؟

قربونت برادر خوبم به لطف شما

مثلا پست 197::46:

mpeg
01-07-2010, 09:09
دوستان کیفیت رکورد بین این Dvdrecorder , Media Player HD کدان بالاتره
کسی جواب من رو نیمده

کیفیت رکورد منظورتصویر هست بین این 3 دستگاه ها کدام بالاتره
کپچر کارت و Dvdrecorder , Media Player HD
من میخوامفیلم ها ویدیو رو کپچر کنم کپچر کارت عهم دارم ولی اصلا حال نمبکنم چون 2 ساعت باید سیمکشی به کامپوتر کنم
جالا گفتم dvd ؤکوردر بخرم راحت ترم ولی 2 کم هارد دارش گرون هست
حالا کیفیت رکورد کپچر کارت و Dvdrecorder , Media Player HD به تریب چه طوره
بین Dvdrecorder , Media Player HD اگه بیشتر هدفم رکوردکردن باشه کدوم کیفیت بهتری داره

Satio 12Mp
01-07-2010, 10:14
قربونت برادر خوبم به لطف شما

مثلا پست 197:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HTML کد:

مرسی که جواب دادی:11: فقط یه چیزه دیگه که این روش هایی که توضیح داده تو پست 197 فقط برای Novatron هست یا میشه برای WD HD Media Player البته مدل Liveش هم استفاده کرد.؟:20:

t_tanhayam
01-07-2010, 17:59
مرسی که جواب دادی:11: فقط یه چیزه دیگه که این روش هایی که توضیح داده تو پست 197 فقط برای Novatron هست یا میشه برای WD HD Media Player البته مدل Liveش هم استفاده کرد.؟:20:

در مدل لايو ما با فارسي مشكلي نداريم چون منو عربي ميزاريم منتها اون 4 حرف رو نداريم من به شخص امتحان نكردم كه جوابتون رو بدم دوست گلم

bigman
02-07-2010, 14:31
دوستان كسي راجع به مدل جديد اين دستگاه خبري داره توي سايتش زده dvd را هم پخش ميكنه .

اسمش هم اينه WD TV Live Plus

Ashkan_vpm2
02-07-2010, 17:10
دوستان عزیزی که Patriot Box Office را دارند؛ آیا شما هم در پخش فیلمها با زیرنویس SUB/IDX مشکل رنگ زیرنویس را دارید؟
رنگ زیرنویس زرد نمیشه. اگر مشکلی دارید بگید.

t_tanhayam
02-07-2010, 17:30
دوستان عزیزی که Patriot Box Office را دارند؛ آیا شما هم در پخش فیلمها با زیرنویس SUB/IDX مشکل رنگ زیرنویس را دارید؟
رنگ زیرنویس زرد نمیشه. اگر مشکلی دارید بگید.

اينجا مطرح كنيد شايد زودتر جواب بگيريد:

kiyani_behzad
03-07-2010, 00:46
سلام
فروشگاه چاره مدل WD Tv Live رو تا ساعت 12 شب 12 تیر به قیمت 120 تومن میده فکر میکنم بهترین قیمت برای خرید این مدل باشه:

دیدم مورد خوبی هست گفتم اطلاع رسانی بکنم

t_tanhayam
03-07-2010, 09:32
سلام
فروشگاه چاره مدل WD Tv Live رو تا ساعت 12 شب 12 تیر به قیمت 120 تومن میده فکر میکنم بهترین قیمت برای خرید این مدل باشه:

دیدم مورد خوبی هست گفتم اطلاع رسانی بکنم

ممنون بابت اطلاع رساني
چه كار جالبي واقعا خيلي خوب 30 تومان تخفيف :8:

pan_1356
03-07-2010, 14:00
سلام
ايا ازدوستان كسي فلش كردن دستگاه پاتريوت رو بلده .ممنون ميشم اموزش بده چون من دستگاهم بلا استفاده شده با تشكر

kiyani_behzad
03-07-2010, 14:29
سلام
ايا ازدوستان كسي فلش كردن دستگاه پاتريوت رو بلده .ممنون ميشم اموزش بده چون من دستگاهم بلا استفاده شده با تشكر
سلام
اول از همه به خود شرکت ایمیل بزنید و مشکلتون رو براشون بگید شاید بهتر راهنماییتون بکنند

pan_1356
03-07-2010, 16:46
دوست عزيز مشكل من زبان انگليسي است

mpeg
04-07-2010, 09:46
کسی جواب من رو نیمده

من میخوامفیلم ها ویدیو رو کپچر کنم کپچر کارت عهم دارم ولی اصلا حال نمبکنم چون 2 ساعت باید سیمکشی به کامپوتر کنم
بین Dvdrecorder , Media Player HD اگه بیشتر هدفم رکوردکردن باشه کدوم کیفیت بهتری داره
ماشالله همتون Media Player HD کسی نمیدونه کیفیت کپچرش چه طوریه ؟
با با 1 کی جوای سوال ما رو هم بده ثواب داره

t_tanhayam
04-07-2010, 11:12
ماشالله همتون Media Player HD کسی نمیدونه کیفیت کپچرش چه طوریه ؟
با با 1 کی جوای سوال ما رو هم بده ثواب داره

من كپچر iomega رو ديدم قابل قبول هست

babak334
04-07-2010, 13:57
کسی جواب من رو نیمده

دوستان میبخشید میدونم این موضوع به این فوروم ربط نداره فقط میخوام جواب این دوستمونو بدم

دوست عزیز کیفیت ویدیو کپچر شده به دستگاه ربط نداره به تنظیم صورت گرفته در دستگاه و یا اینکه برای چه کاری میخای ربط داره
اینکه برای تدوین آماتوری یا حرفه ای بخوای و یا اینکه فقط برای تبدیل آنالوگ به دیجیتال برای رایت رو DVD یا CD
در صورت اول حتما باید کپچر کارت آماتوری تا خیلی حرفه ای استفاده کنی
در صورت دوم کیفیت کپچر به نوع تنظیم برای کپچر ربط پیدا میکنه نه به دستگاه اینکه Capture card باشه یا DVD recorder باشه یا یک media player با قابلیت PVR
مثلا برای ساخت dvd که از Mpeg2 codec استفاده میکنه bitrate میتونه از 3 که پایین ترین کیفیتو داره و از طرفی کمترین حجمو تا 8 که بالاتربن کیفیت و بالاتربن حجمو میبره تنطیم بشه که تموم این دستگاهها این قابلیتو دارن
فقط در DVD recorder و PVR محدود میشه به 3 یا 4 حالته( HQ-SP-LP-SLP (HQ=8,SLP=3که در خود دستگاه تعریف شده.
از نظر سهولت و سرعت کار خوب DVD recorder راحتتره چون از اول کپچر تا رایت DVD رو خودش انجام میده ولی دو تای دیگه باید با کامپیوتر خودت رایت کنی ولی این حسنو داره که دست بازه و خودت میتونی با نرم فزارهای مختلف براش menu با سلیقه خودت ایجاد کنی و حتی تراک صدا اصافه کنی یا حتی زیرنویس بذاری ولی زمان بره

در مورد dvd recorder های دارای هارد موجود در بازار این نکته رو هم اضافه کنم فایل اصلی ویدیو های کپچر شده روی هارد بطور مستقیم قابل دسترسی نیست یعنی فقط میتونی اونو با خود دستگاه برای تماشا پخش کنی یا با همون دستگاه روی DVD با فرمت dvd رایت کنی یعنی نمیتونی اصل فایل mpeg2 رو به بیرون دستگاه مثلا به کامپیوتر انتقال بدی مگر رکوردرهای حرفه ای که دارای پورت LAN و USB هستند و این قابلیتو داشته باشند که قیمتش خیلی بالاست و در ایران کم

باره دیگه از همه عذر میخوام

babak334
04-07-2010, 15:33
دوست عزيز مشكل من زبان انگليسي است

رجوع کنید به

hno
04-07-2010, 17:21
سلام دوستان

من میخواهم این دستگاه رو اینترنتی سفارش بدم ولی چندتا سوال دارم

آیا این محصول غیر اصل هم داره ؟ راهی برای تشخیص اصل بودنش هست ؟ راستی ، کسی اصفهان این محصول رو سراغ نداره ؟ کجا میتونم پیدا کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

ghahremanimehdi
04-07-2010, 17:39
سلام دوستان

من میخواهم این دستگاه رو اینترنتی سفارش بدم ولی چندتا سوال دارم

آیا این محصول غیر اصل هم داره ؟ راهی برای تشخیص اصل بودنش هست ؟ راستی ، کسی اصفهان این محصول رو سراغ نداره ؟ کجا میتونم پیدا کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

با گارانتی سازگار بخرید هرچند فکر نمیکنم تقلبی داشته باشه .
من دیروز که فروشگاه چاره مدل لایو رو 120 تومن میداد سفارش دادم همراه با یک عدد USB وایرلس که جمعا 146 تومن شد البته هنوز به دستم نرسیده.

mpeg
04-07-2010, 19:25
دوستان میبخشید میدونم این موضوع به این فوروم ربط نداره فقط میخوام جواب این دوستمونو بدم

دوست عزیز کیفیت ویدیو کپچر شده به دستگاه ربط نداره به تنظیم صورت گرفته در دستگاه و یا اینکه برای چه کاری میخای ربط داره
اینکه برای تدوین آماتوری یا حرفه ای بخوای و یا اینکه فقط برای تبدیل آنالوگ به دیجیتال برای رایت رو DVD یا CD
در صورت اول حتما باید کپچر کارت آماتوری تا خیلی حرفه ای استفاده کنی
در صورت دوم کیفیت کپچر به نوع تنظیم برای کپچر ربط پیدا میکنه نه به دستگاه اینکه Capture card باشه یا DVD recorder باشه یا یک media player با قابلیت PVR
مثلا برای ساخت dvd که از Mpeg2 codec استفاده میکنه bitrate میتونه از 3 که پایین ترین کیفیتو داره و از طرفی کمترین حجمو تا 8 که بالاتربن کیفیت و بالاتربن حجمو میبره تنطیم بشه که تموم این دستگاهها این قابلیتو دارن
فقط در DVD recorder و PVR محدود میشه به 3 یا 4 حالته( HQ-SP-LP-SLP (HQ=8,SLP=3که در خود دستگاه تعریف شده.
از نظر سهولت و سرعت کار خوب DVD recorder راحتتره چون از اول کپچر تا رایت DVD رو خودش انجام میده ولی دو تای دیگه باید با کامپیوتر خودت رایت کنی ولی این حسنو داره که دست بازه و خودت میتونی با نرم فزارهای مختلف براش menu با سلیقه خودت ایجاد کنی و حتی تراک صدا اصافه کنی یا حتی زیرنویس بذاری ولی زمان بره

در مورد dvd recorder های دارای هارد موجود در بازار این نکته رو هم اضافه کنم فایل اصلی ویدیو های کپچر شده روی هارد بطور مستقیم قابل دسترسی نیست یعنی فقط میتونی اونو با خود دستگاه برای تماشا پخش کنی یا با همون دستگاه روی DVD با فرمت dvd رایت کنی یعنی نمیتونی اصل فایل mpeg2 رو به بیرون دستگاه مثلا به کامپیوتر انتقال بدی مگر رکوردرهای حرفه ای که دارای پورت LAN و USB هستند و این قابلیتو داشته باشند که قیمتش خیلی بالاست و در ایران کم

باره دیگه از همه عذر میخوام
مرسی از راهنمایت همه ایناکه گفتی درست و منهم میدنم
ولی من الان کپچر Msi دارم ازش هم راضی هستم
ولی سخته که دوساعت سیم کشی به کامیپوتر راستی شما 1نکته کیفیت کپچر ها هم فرق داره چون من با استفاده از برنامه ادوبی پریمیر با 1 فرمت کپچر کردم از 1دستگاه از 1 فیلم دوربین با کارت کپچرخودم و کارت کپچر دوستم کیفیت کپچر کارت دوستم با این شرایط ضبط یک سان بود اما مال دوستم افتضاج بود پس میشه گفت علاوه بر فرمت سخت افزار هم تاثیر دارد
حالا از موضوع تاپیک خارج نشیم
کیفیت کپچر HD Media player چطوره مشکل ندارن با اینکه باید به کامپوتر وصل کنم تا بتونم رو Dvd یا Cd رایت کنم
میخوام دستگاهی باشه که برای ضبط نزدیک تلویزون باشه ونیاز به وصل کردن به کامپوتر نباشه
حالا کیفیت ضبطش اگه رو lcd ببینیدچطوریه چه فرمت هایی برای رکورد داره
راستی چه ورودی هایی داره

koorosh3dmax
04-07-2010, 21:14
ببخشید یه سوال
آیا دستگاهی هست که از طریق وایرلس کامپیوتر مثلا یه تصویر اچ دی با فرمت ts رو بگیره و همون ثانیه بصورت full HD تو تلویزیون نشون بده؟
از این HD Player هایی که معرفی کردین دستگاهی هست که قادر به انجام این کار باشه؟

ghahremanimehdi
04-07-2010, 21:18
ببخشید یه سوال
آیا دستگاهی هست که از طریق وایرلس کامپیوتر مثلا یه تصویر اچ دی با فرمت ts رو بگیره و همون ثانیه بصورت full HD تو تلویزیون نشون بده؟
از این HD Player هایی که معرفی کردین دستگاهی هست که قادر به انجام این کار باشه؟

فکر کنم انجام بده (با توجه به بروشورهای دستگاه)

koorosh3dmax
04-07-2010, 21:31
فکر کنم انجام بده (با توجه به بروشورهای دستگاه)
آخه میخوام یه --- بگیرم کانالهای فول اچ دی رو باهاش باز کنم از طریق وایرلس کامپیوتر بهش منتقل کنم و در اونجا ببینم
آیا شما مطمئن هستین که اینارو با هم بخرم؟
و یه سوال دیگه اگه بشه این کارو کرد ایا میشه با کارت وایرلس اطلاعات منتقل کرد؟؟؟

ghahremanimehdi
04-07-2010, 21:39
آخه میخوام یه --- بگیرم کانالهای فول اچ دی رو باهاش باز کنم از طریق وایرلس کامپیوتر بهش منتقل کنم و در اونجا ببینم
آیا شما مطمئن هستین که اینارو با هم بخرم؟
و یه سوال دیگه اگه بشه این کارو کرد ایا میشه با کارت وایرلس اطلاعات منتقل کرد؟؟؟

هنوز دستگاه به دستم نرسیده و دقیقا همین موضوع رو به محض اینکه به دستم برسه تست خواهم کرد، گرچه در خصوص فیلمهای HD با فرمت ts که توسط فرضا progdvb ضبط میشود ، چون بیت ریت این فیلمها بسیار بالاست فکر کنم بهتر هست هم فرستند و هم گیرنده ، draft n باشد.(شاید سری g هم جواب بده) تا هفته آینده تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم.

koorosh3dmax
04-07-2010, 21:51
آقا ممنونتم.

mghb
04-07-2010, 23:27
با گارانتی سازگار بخرید هرچند فکر نمیکنم تقلبی داشته باشه .
من دیروز که فروشگاه چاره مدل لایو رو 120 تومن میداد سفارش دادم همراه با یک عدد USB وایرلس که جمعا 146 تومن شد البته هنوز به دستم نرسیده.
با سلام چه وایرلس لنی به این دستگاه میخوره که توایران موجوده و تودیدنفیلم هم کم نمیاره

ghahremanimehdi
04-07-2010, 23:45
با سلام چه وایرلس لنی به این دستگاه میخوره که توایران موجوده و تودیدنفیلم هم کم نمیاره

اینجا لیستی از وایرلس های رسمی که توسط این دستگاه پشتیبانی میشه و توسط خود شرکت تست شده رو نوشته
:

به این معنی که لزوما هر وایرلس دانگلی رو ساپورت نمیکنه ، من خودم با تحقیقاتی که انجام دادم ظاهرا EW-7711UAn از edimax رو ساپورت میکنه که هم سری n هست و هم در ایران موجوده و هم قیمتش مناسبه (حدود 26 تومن)

mghb
05-07-2010, 09:24
اینجا لیستی از وایرلس های رسمی که توسط این دستگاه پشتیبانی میشه و توسط خود شرکت تست شده رو نوشته
:

به این معنی که لزوما هر وایرلس دانگلی رو ساپورت نمیکنه ، من خودم با تحقیقاتی که انجام دادم ظاهرا EW-7711UAn از edimax رو ساپورت میکنه که هم سری n هست و هم در ایران موجوده و هم قیمتش مناسبه (حدود 26 تومن)
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز این wifi کی بدستتون میرسه که یک تست روش انجام بدید ببینید فایلهای hd رو از شبکه میتونه اجرا کنه.بعد گفتید سریn هستش که تا300Mpsشبکه را ساپورت میکنه که فکر کنم اگه آنتنتان پر باشه مشکلی بابت اجرای فایل های اچ دی حجم بالا از روی شبکه نخواهید داشت ولی من توپاساژ رضا و ایران قیمت wifiسری n با 300Mpsرا گرفتم زیر 40تومن اصلا هیچ برندی وجود نداشت شما با تخفیف خریدید.

ghahremanimehdi
05-07-2010, 15:26
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز این wifi کی بدستتون میرسه که یک تست روش انجام بدید ببینید فایلهای hd رو از شبکه میتونه اجرا کنه.بعد گفتید سریn هستش که تا300Mpsشبکه را ساپورت میکنه که فکر کنم اگه آنتنتان پر باشه مشکلی بابت اجرای فایل های اچ دی حجم بالا از روی شبکه نخواهید داشت ولی من توپاساژ رضا و ایران قیمت wifiسری n با 300Mpsرا گرفتم زیر 40تومن اصلا هیچ برندی وجود نداشت شما با تخفیف خریدید.

آره تا حدود یکماه پیش خیلی گرون بود. ولی الان سری جدید Edimax وارد شده که برند تایوانی هست و هم کیفیت و تکنولوژی خوبی داره و هم قیمتهاش در ایران کاذب نیست .
این لینکها رو نگاه کن :

از بین این 4 مدل ، EW-7711UAn از نظر قیمت از بقیه به صرفه تره. و بهترینشون هم مدل EW-7718Un هست که chip Antenna داره و هم جمع و جوره و هم قدرت گیرندگیش از سایر مدلها بالاتره.
در ضمن چون حجم تصاویر HD بالاست ، پینگ بین اکسس پوینت و گیرنده هم مهمه و ممکنه باعث تیک زدن بشه ، هر چند اگر در داخل WD یک رم کوچک تعبیه شده باشد این مشکل نخواهد بود.
حالا به دستم رسید تست میکنم و نتیجه رو میگم.

mghb
05-07-2010, 16:27
آره تا حدود یکماه پیش خیلی گرون بود. ولی الان سری جدید Edimax وارد شده که برند تایوانی هست و هم کیفیت و تکنولوژی خوبی داره و هم قیمتهاش در ایران کاذب نیست .
این لینکها رو نگاه کن :

از بین این 4 مدل ، EW-7711UAn از نظر قیمت از بقیه به صرفه تره. و بهترینشون هم مدل EW-7718Un هست که chip Antenna داره و هم جمع و جوره و هم قدرت گیرندگیش از سایر مدلها بالاتره.
در ضمن چون حجم تصاویر HD بالاست ، پینگ بین اکسس پوینت و گیرنده هم مهمه و ممکنه باعث تیک زدن بشه ، هر چند اگر در داخل WD یک رم کوچک تعبیه شده باشد این مشکل نخواهد بود.
حالا به دستم رسید تست میکنم و نتیجه رو میگم.
باسلام مدلهایی که معرفی نمودید بجز مدل آخری هیچ کدام سری n نیستند درضمن مدل آخری هم استاندارد سری n را داره سرعتش up150میباشد.ولی خود اگه همین برند ها هم تا 20mbsبتوان ازش سرعت گرفت نیز برای یک فیلم hd بیت ریت بالا کافیست

ghahremanimehdi
05-07-2010, 17:50
باسلام مدلهایی که معرفی نمودید بجز مدل آخری هیچ کدام سری n نیستند درضمن مدل آخری هم استاندارد سری n را داره سرعتش up150میباشد.ولی خود اگه همین برند ها هم تا 20mbsبتوان ازش سرعت گرفت نیز برای یک فیلم hd بیت ریت بالا کافیست

خیر ، همه ی اون چندتایی که لینک دادم سری n هستند ولی تا 150 مگ ساپورت میکنند. و با توجه به اینکه نسبت به سایر مارکها قیمتشون بهتر هست من این چند مدل رو پیشنهاد کردم.

moonsimilar
06-07-2010, 09:27
سلام.
من مودم 2640 رو با سیم وصل کردم به WD و یه کارت شبکه g هم انداختم رو PC برای شبکه.
مشکلی نیست تا اونجائی که یه 1080p با بیت ریت بالا پخش کنید که فریز داره هنگام پخش.
البته فریز فقط وقتی پیش میاد که تمام اجزای صحنه حرکت کنه. در مواقع عادی مشکلی نداره.

ghahremanimehdi
07-07-2010, 15:31
WD Live media player به همراه اداپتر USB وایرلس امروز به دستم رسید.
دستگاه جمع و جور و شیکی هست .
اولین کاری که کردم فیرمویرش رو به آخرین ورژن آپدیت کردم.
بعد اداپتر وایرلس رو به پورت USB دستگاه وصل کردم و دستگاه به راحتی SSID شبکه رو شناسایی کرد ، بعد فولدرهایی رو که در ویندوز ، Share کرده بودم رو بدون نقص نشون داد و تقریبا تمام فرمتها و کدکها و با رزلوشنهای مختلف رو تست کردم و بدون هیچ نقصی و کاملا روان اجرا کرد .
سرعت جابجایی در منو ها عالی.
من مودم وایرلسم WAG54G2 هست (سری g) و با وجود اینکه بیشتر از 2.5 مگ بر ثانیه ترنسفر نمیده (نمیدونم چرا) ولی حتی کلیپهای 1080i با فرمت ts رو از طریق شبکه کاملا روان اجرا کرد.و به احتمال زیاد با اکسس پوینت سری n که سرعت بالاتری دارد به نظر میرسد حتی با 1080p و بیت ریتهای بالاتر هم مشکلی نداشته باشد ، مشخصات فایل مذکور :

در کل دستگاه بی نقص و کاملی هست.
دستگاه رو از چاره به قیمت 120 تومن خرید کردم که به همراه USB وایرلس 146 تومن شد.

ali_nnn13
08-07-2010, 12:26
بعد اداپتر وایرلس رو به پورت USB دستگاه وصل کردم و دستگاه به راحتی SSID شبکه رو شناسایی کرد ، بعد فولدرهایی رو که در ویندوز ، Share کرده بودم رو بدون نقص نشون داد و تقریبا تمام فرمتها و کدکها و با رزلوشنهای مختلف رو تست کردم و بدون هیچ نقصی و کاملا روان اجرا کرد .
من مودم وایرلسم WAG54G2 هست (سری g) و با وجود اینکه بیشتر از 2.5 مگ بر ثانیه ترنسفر نمیده (نمیدونم چرا) ولی حتی کلیپهای 1080i با فرمت ts رو از طریق شبکه کاملا روان اجرا کرد.و به احتمال زیاد با اکسس پوینت سری n که سرعت بالاتری دارد به نظر میرسد حتی با 1080p و بیت ریتهای بالاتر هم مشکلی نداشته باشد ، مشخصات فایل مذکور :

در کل دستگاه بی نقص و کاملی هست.
دستگاه رو از چاره به قیمت 120 تومن خرید کردم که به همراه USB وایرلس 146 تومن شد.

سلام دوست عزیز...

مبارک باشه ، انشاالله همیشه به خوبی ازش استفاده کنین...

من الان یه مودم ADSL دارم که فرستنده وایرلس هم داره (SMC) ! مدلش:

SMC7904WBRA2

با این مدل منم میتونم مثل شما از طریق وایرلس فایلهای شیر شده رو با دستگاه LIVE اجرا کنم ؟

شما الان چه دستگاهی رو با USB وایرلس به قیمت 146 خریدین ؟

mpeg
08-07-2010, 16:54
نوشته شده توسط ghahremanimehdi
من مودم وایرلسم WAG54G2 هست (سری g) و با وجود اینکه بیشتر از 2.5 مگ بر ثانیه ترنسفر نمیده (نمیدونم چرا) ولی حتی کلیپهای 1080i با فرمت ts رو از طریق شبکه کاملا روان اجرا کرد.و به احتمال زیاد با اکسس پوینت سری n که سرعت بالاتری دارد به نظر میرسد حتی با 1080p و بیت ریتهای بالاتر هم مشکلی نداشته باشد ، مشخصات فایل مذکور ؟
مبارک باشه آقا کیفیت رکورد دستگاهیت چه طوره با چه فرمت هایی میتونه تصویر رکورد کنه یکم توضیح میدی

t_tanhayam
08-07-2010, 22:19
مبارک باشه آقا کیفیت رکورد دستگاهیت چه طوره با چه فرمت هایی میتونه تصویر رکورد کنه یکم توضیح میدی

دوست گلم wd live قابليت PVR رو نداره :46:

mpeg
08-07-2010, 23:02
دوستان مدان مدل قابلیت PVR رو داره

t_tanhayam
08-07-2010, 23:28
دوستان مدان مدل قابلیت PVR رو داره

novatron 83-82
eagate
iomega

mpeg
09-07-2010, 09:54
novatron 83-82
eagate
iomega

قیمت و گارانتی

t_tanhayam
09-07-2010, 10:01
قیمت و گارانتی

novatron 83 260
novatron 82 250
'فكر ميكنم مارت بايد گارانتي كنه
iomega با هار داخلي فروش ميره
500 گيگ فكر كنم 300 بود
eagate 220 البته دو مدل با ----t و بدون ---_t داره كه تفاوتش 20 تومان تقريبا

ghahremanimehdi
10-07-2010, 14:57
سلام دوست عزیز...

مبارک باشه ، انشاالله همیشه به خوبی ازش استفاده کنین...

من الان یه مودم ADSL دارم که فرستنده وایرلس هم داره (SMC) ! مدلش:

SMC7904WBRA2

با این مدل منم میتونم مثل شما از طریق وایرلس فایلهای شیر شده رو با دستگاه LIVE اجرا کنم ؟

شما الان چه دستگاهی رو با USB وایرلس به قیمت 146 خریدین ؟

بله میشه.
WD Live HD Media Player
120 تومن (با تخفبف ویژه چاره که الان باید 150 بخرید)
Edimax EW-7711UAn
26.5 تومن

alekses
14-07-2010, 01:11

با تشکر .

سلام بله اچ دی پلیر لایو فایلهای vob با زیرنویس فارسی پخش می کنه باید فایلها را درون فولدر VIDEO_TS

بریزید و به راحتی با گ پ چ ژ پخش میکنه فقط یک مشکل هست اون هم اینکه که وقتی تو دی وی دی سه

قسمت فیلم باشه مثل سریالهای خارجی فقط با این روش یک قسمت با زیرنویس پخش میکنه

gladiatur
14-07-2010, 01:39
سلام . من میخوام با یه مودم وایرلس و یه usb وایرلس هم اینترنت و هم فایلا رو شیر کنم .
یه مدل modem و usb خوب (زیاد گرون هم نباشه) برای wd live که باهاش سازگار باشه بم معرفی کنید.
ممنون میشم منو از سر درگمی نجات بدبد.
راستی من با سیم شبکه درست نتونستم فایلا رو شیر کنم. اگر در این مورد هم راهنماییم کنید ممنون میشم.

SPY.07
18-07-2010, 19:26
میگم الان WDTV Live درست زیرنویس srt فارسی پخش میکنه ؟ برای دانلود فریمور باید به کدوم سایت رفت ؟

Crawling In MySkin
18-07-2010, 19:41
سلام . من میخوام با یه مودم وایرلس و یه usb وایرلس هم اینترنت و هم فایلا رو شیر کنم .
یه مدل modem و usb خوب (زیاد گرون هم نباشه) برای wd live که باهاش سازگار باشه بم معرفی کنید.
ممنون میشم منو از سر درگمی نجات بدبد.
راستی من با سیم شبکه درست نتونستم فایلا رو شیر کنم. اگر در این مورد هم راهنماییم کنید ممنون میشم.

jabarsink2000
19-07-2010, 12:40
با عرض سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز:
فرق WD TV Live با WD TV Live Plus در چیه؟
ایا WD TV Live Plus در ایران موجوده ؟
ایا w.d فرمت های تصویری را از usbبا رزولوشن 1080*1920می خونه؟ مشکلی نداره ؟
ایا در داخل دستگاه جایی برای نصب هار موجوده؟
ایا هارد اکسترنال را ساپورت میکنه؟
ایا dvdاکسترنال را ساپورت میکنه؟
ایا زیر نویس فارسی را ساپورت میکنه ؟
با شکر از تمام دوستان.

saegheh67
19-07-2010, 15:18
میگم الان WDTV Live درست زیرنویس srt فارسی پخش میکنه ؟ برای دانلود فریمور باید به کدوم سایت رفت ؟
بله پخش میکنه البته حروف عربی را پخش میکنه و در پخش پ چ گ ژ ناتوانه

The main difference between th WD TV Live Plus and the WD TV Live is the ability to play back Netflix on-demand and other premium web content. The Plus also gets a highly demanded feature with these devices, DVD navigation. This means that if you play a ripped DVD from a USB device the media player is able to recognize and use the DVD’s menu system. There is also support for Windows 7’s Play To feature, if you are into that sort of thing.

نمیدونم

مشکلی نداره

خیر

بله

فکر کنم مشکل داره

در اول پستم گفتم

با شکر از تمام دوستان.

t_tanhayam
19-07-2010, 15:21
با شکر از تمام دوستان.

با سلام دوست عزيز
در مورد تفاوت ها مدل plus
ميتونه ايميج هايي كه از dvd گرفتين رو با منو نشون بده

چيپست متفاوت sigma استفاده ميكنه كه قابليت پخش ايميج هايي كه از dvd و blue ray كه در واقع copy protect دارند رو هم اجرا كنه
و البته قابليت Stream Netflix and
other online media. كه فكر نميكنم در ايران ساپورت بشه

-در مورد اجراي فرمتها از usb بله بدون مشكل ورون اجرا ميكنه تا فرمت 1080p
-در داخل دستگاه جايي براي هارد نيست عكسش وببينيد متوجه كوچيك بودنش ميشين ديگه

-بله هارد اكستر نال رو ساپورت ميكنه بدون مشكل
-من نديدم و فكر ميكنم dvd external رو نميشناسه
-بله ساپورت ميكنه البته عربيه ولي مشكلي نيست

Bahman No1
21-07-2010, 12:09
سلام به همگی ...

من چند ماهی هست که wdtv Live گرفتم . تا چند وقت پیش بدون مشکل بود . ولی الان چند روزیه که تو پخش زیرنویس ها مشکل داره ...

زیر نویس ها sub/idx هستن . وسط پخش فیلم ، زیرنویس ها یهو قطع میشه یا مثلا" هر چند دقیقه یکبار فقط یک خط نمایش میده و دوباره میره برای چند دقیقه دیگه ...

همون زیرنویس ها رو با کامپیوتر و دی وی دی پلیر امتحان کردم مشکلی نداره ... در تبدیل زیرنویس ها هم از همون روشی استفاده میکنم که قبلا انجام میدادم . کسی تا حالا به این مشکل برخورده ؟

t_tanhayam
21-07-2010, 13:40
سلام به همگی ...

من چند ماهی هست که wdtv Live گرفتم . تا چند وقت پیش بدون مشکل بود . ولی الان چند روزیه که تو پخش زیرنویس ها مشکل داره ...

زیر نویس ها sub/idx هستن . وسط پخش فیلم ، زیرنویس ها یهو قطع میشه یا مثلا" هر چند دقیقه یکبار فقط یک خط نمایش میده و دوباره میره برای چند دقیقه دیگه ...

همون زیرنویس ها رو با کامپیوتر و دی وی دی پلیر امتحان کردم مشکلی نداره ... در تبدیل زیرنویس ها هم از همون روشی استفاده میکنم که قبلا انجام میدادم . کسی تا حالا به این مشکل برخورده ؟

با سلام مطمئنيد كه فلش يا هاردتون مشكلي نداره؟ ويروسي فرمتي ...
يا فيلمتون مطمئنيد همونيه كه قبلا بدون مشكل بوده با همون زير نويس؟
اگه اپديت كنيد هم خالي از لطف نيست

mansoor_am21
24-07-2010, 20:04
سلام من راجب آپگريت رسيور usb x95 استارست راهنمايي مي خواهم ممنون

ghahremanimehdi
24-07-2010, 21:29
سلام من راجب آپگريت رسيور usb x95 استارست راهنمايي مي خواهم ممنون

جای این سوال مگه اینجاست؟ بعدش خلاف قوانین انجمنه.

mahsafar
29-07-2010, 11:43

paaraadise
30-07-2010, 08:24
دوستان محترم

منتظر فریم ور جدید وسترن لایو با قابلیت منو دی وی دی و بلو ری باشید ...

فریم ور بتا هست الان و خیلی خوب جواب میده ...

نسخه نهایی1.03.35

در نسخه 03.35 مشکل نمایش زیر نویس فارسی دی وی دی هم برطرف شده ... (VOB)

همچنین یه سری مشکلات پخش فایلای ام کا وی .. و ام پی فور ...

چون نسخه بتا بود فایل فریم ور از سایت اصلی برداشته شده و تنها برای 100 دانلود اول این امکان فراهم بود .

دوستان می تونن تا پخش نسخه اصلی و کامل صبر کنن و یا نسخه بتارو از لینک زیر دانلود کنن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین آپدید تقریبا دستگاه وسترن لایو رو به یه دستگاه خوب و کارآمد با قیمت مناسب تبدیل کرده !

:20::20:

moj63
30-07-2010, 16:16
سلام

کدوم یکی رو بگیرم بهتره ؟

- Media Playe WD TV Live
- Media Player Asus O!play HDP-R1

اینارو میشه به USB تلویزیون های LCD متصل کرد ؟

کابل های معمولی AV بهشون وصل میشه ؟

طراحی منو های کدام یک شکیلتره ؟

آیا هارد داخلی هم دارند ؟

اگه بهتر از اینها هم تو این قیمت هست به من معرفی کنید

یه سایت معتبر برای خرید آنلاین معرفی کنید

nima_ir
30-07-2010, 17:46
سلام

کدوم یکی رو بگیرم بهتره ؟

- Media Playe WD TV Live
- Media Player Asus O!play HDP-R1

اینارو میشه به USB تلویزیون های LCD متصل کرد ؟

کابل های معمولی AV بهشون وصل میشه ؟

طراحی منو های کدام یک شکیلتره ؟

آیا هارد داخلی هم دارند ؟

اگه بهتر از اینها هم تو این قیمت هست به من معرفی کنید

یه سایت معتبر برای خرید آنلاین معرفی کنید

دوست عزیز من پاتریوت دارم یک هارد 500 گیگ اینترنال هم روش گذاشتم

کاملآ هم راضی هستم..

WD live هم یکی از دوستام داره . اون هم راضی هستش.(ولی تا الان فیلم با ریت بالا رو تست نکرده)

این هم یک فروشگاه مطمیین

games
01-08-2010, 03:16
من دیروز یدونه WD LIVE خریدم 138 هزارتومان تو علاالدین.البته تو همون علاالدین خیلی ها بالای 155 میفروختن.خیلی دستگاه جالبی هستش و بسیار هم شیکه.از نظر منو که حرف نداره.هر مدل فرمتی رو هم که من گذاشتم پخش کرد بدون عیب و ایراد.البته FLV و RMVB پخش نمیکنه که اصلا احتیاجی نیست چون این فرمت ها زیاد واسه فیلم های سینمایی استفاده نمیشن.در کل یک پلیر قدرتمنده واسه خودش البته نصبت به قیمتش.گزینه شیر شدنشم که کاره مارو حل کرد کامپیوتر تو اتاق خوابه و با یک کابل شیر شده به WD و من تمام فیلمها رو با LED تو پذیرایی میبینم بدون مشکل.البته در مورد زیرنویس فارسی باید بگم این دستگاه زیرنویس فارسی رو با فرمت SRT نشون میده فقط بعضی کلمات رو جدا مینویسه نه اینکه ننویسه.زیرنویس فارسی ها رو در بعضی از کلمات به این صورت مینویسه.زیر ن و ی س ف ا ر سی.البته با زیرنویسهای SUB اصلا مشکلی نداره و خیلی روان فارسی نشون میده بدون ایراد.برای مشکل زیرنویس فارسی SRT هم راه حل داره اونم اینکه SRT رو تبدیل کنید به SUB همین.البته به احتمال زیاد در اپدیت های اینده مشکل زیرنویس SRT فارسی حل خواهد شد.

hfh
01-08-2010, 10:40
اگه تا حالا wd نخريد شايد بد نباشه يه كمي ديگه صبر كنيد
ظاهرا مدل جديد wd tv live plus امكان كپي انتقال حذف و مديريت فايل ها رو از طريق خود دستگاه ميده كه به نظرم خيلي به درد ميخوره
ضمنا dvd iso و blueray iso هم اضافه شده

moj63
01-08-2010, 12:44
نظرتون در مورد : Media Player Asus O!play HDP-R1

کسی از دوستان این مدل را داره ؟