PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

mormak
07-02-2010, 08:52
یه سوال از کسایی که این دستگاه رو دارن داشتم. دوستان وقتی رزولوشن یه فیلم فرضا 1280*650 باشه که در حالت معمولی "فول اسکرین" کردن بالا و پایین تصویر یه خط سیاه قرار میگیره. خواستم ببینم این دستگاه میتونی تصویر رو بکشه و این نوار سیاه رنگ رو از بین ببره؟

AB
07-02-2010, 09:32
یه سوال از کسایی که این دستگاه رو دارن داشتم. دوستان وقتی رزولوشن یه فیلم فرضا 1280*650 باشه که در حالت معمولی "فول اسکرین" کردن بالا و پایین تصویر یه خط سیاه قرار میگیره. خواستم ببینم این دستگاه میتونی تصویر رو بکشه و این نوار سیاه رنگ رو از بین ببره؟

فقط زوم داره که اونم معمولا بیشتر از اندازه ای که میخایی تصویرو بزرگ میکنه.

اگه منظورت اینه که مثلا 650 رو تا 1080 بکشی نه نمیشه.

mormak
07-02-2010, 10:16
اینم یه پلیر جدید: (بزودی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

اینم امکاناتش:

Product Type: Full HD Multimedia Recorder + ----T HD
System Flash (2/8/16MB): 8M
(HDD Size&Capacity: 3.5"(SATA
HDD Capacity: 3.5"(SATA)250GB/400GB/500GB/750GB/1TB/1.5TB
Size (LxWxH) : 230x165x61mm
AC adapter : Input: 100-240V Output: 12V/2A
System Requirements : PC:98SE/ME/2000/XP/VISTA/Mac OS
File System : FAT32/NTFS

Audio and Video Output
(Stereo(L/R √
(SPDIF(Coaxial √
(SPDIF(Optical √
CVBS √
SCART ×
(Y/U/V (up to 720P/1080i √
(HDMI (up to 720P/1080i/1080P) √(1080p
Audio and Video Input
(Stereo(L/R √
CVBS √

TV singal Input
--- Tuner √ ----T HD
Analog Tuner ×
(Hybird Tuner (----T + Analog Tuner ×
TV singal Recording √

Network
(Ethernet 10/100M(RJ45 √
(WIFI(optional): By external USB doungle(optional, 802.11n, TP-LINK RTL8191SU
(Ethernet function (Video streaming playback √
NAS function √
(Internet Radio (optional ×
(Yahoo Fricker (optional×
(BT download (optional ×

USB/Memory Card
(USB 2.0 device: 1 (Female-A

USB 2.0 Host: 2
(Card Reader : SD/MMC/MS (optional
Audio playback
File Format: MP3, WMA, OGG, AC3, AAC, FLAC, WAV, LPCM, ADPCM

Video playback
File Format : .AVI, .MP4, .MOV, .ISO (DVD VIDEO), .ASF, .WMV, .FLV, .MKV, .RM, .RMVB, .TS, .DAT, .MPG, .VOB
Codec: MPEG1,
( HD MPEG2(MP@HL1080i,
( HD MPEG4 SP/ASP(720i/1080i/1080p,
Xvid,
( WMV9(up to 1080p,
( H.264 BP@L3, MP@L4.1, HP@L4.1(up to 1080p
( RM/RMVB/8/9/10(up to 1280x720@30P
High definition Video Decoding : 720p/1080i/1080P
Subtitle : SRT, SSA, SMI, IDX+SUB

Audio/Video recording
Input √
Recorded Format: MPEG2
(Resolution : Up to 720px576@25fps(PAL (720px576@25fps%28PAL)

( 720px480@30fps(NTSC (720px480@30fps%28NTSC)
Adjustable Video quality: HQ/SP/LP/EP/SLP
5 adjustable quality level: HQ/SP/LP/EP/SLP
(Support TV system: PAL/NTSC(SECOM Optional
Schedule recording and one button recording √
Timeshift function √

Photo
File Format : JPG/JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF
Resolution : up to 1080p
Music Slideshow and Zoom √

Special feature : 1. Easy to exchange HDD
Accessory: Remote control,
( AC adapter(12V, 3A,
A/V cable,
USB cable,
User Manual,
Driver CD,
Y/U/V cable optional

---------- Post added at 10:16 AM ---------- Previous post was at 10:15 AM ----------

اینم سایتش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vatanema
07-02-2010, 10:36
سلام به دوستان گل
لطفآ یکی از دوستان عزیز لطف کنه و نحوه اتصال Hd Player رو به LCD و سینمای خانگی برای داشتن بهترین کیفیت توضیح بده.
آیا این دستگاه رو باید به lcd وصل کرد و از خروجی lcd به سینماخانگی وصل کرد یا ... ؟؟؟ :wac:

منتظر جواب شما هستم

بهترین کیفیت رو با کابل hdmi دارید.شما با یه کابل اچ دی ام آی پلیر خودتون رو به تی وی وصل کنید و با یه کابل دیگه تی وی رو به سینمای خانواده.بعد خروجی صدا تی وی رو روی سینمای خانواده بگیرید.

amir3852
07-02-2010, 10:48
دوستان عزيز دقت كنن
1- اين دستگاه به هيچ وجه پلير نيست شما وقتي ميگيد پلير يعني دستگاه شما داراي قطعاتي مكانيكي زيادي براي گردش ديسك داره حالا ديسك ميتونه CD, DVD, BD باشه.
2- اين دستگاه يك كانورتر يعني ورودي USB‌شما رو يا ورودي ديگشو به خروجي HDMI تبدلي ميكنه
3- فاقد هرگونه سيستم مكانيكي جهت گذاشتن ديسك هستش پس نميتونيد بعنوان يك پلير ازش استفاده كني.
4- در ضمن با يك DVD Player‌ يا BD Player بسنجين تازه ميفهمين فاقد هرگونه امكاناتي هستش
يعني آشغاله به درد نميخوره پولتون رو ريختين دور
موفق باشين

mormak
07-02-2010, 11:28
دوستان عزيز دقت كنن
1- اين دستگاه به هيچ وجه پلير نيست شما وقتي ميگيد پلير يعني دستگاه شما داراي قطعاتي مكانيكي زيادي براي گردش ديسك داره حالا ديسك ميتونه CD, DVD, BD باشه.
2- اين دستگاه يك كانورتر يعني ورودي USB‌شما رو يا ورودي ديگشو به خروجي HDMI تبدلي ميكنه
3- فاقد هرگونه سيستم مكانيكي جهت گذاشتن ديسك هستش پس نميتونيد بعنوان يك پلير ازش استفاده كني.
4- در ضمن با يك DVD Player‌ يا BD Player بسنجين تازه ميفهمين فاقد هرگونه امكاناتي هستش
موفق باشين

با احترام باید به شما بگم انگار از تکنولوژی های جدید اطلاعی ندارید. Player یعنی هر دستگاهی که بتونی فایل هایی که از 0 و1 تشکیل شدن رو ترجمه کنه و پردازش کنه و به داده های با معنا برای ما پخش کنه از فیلم و موزیک و تصویر. حالا این چه ربطی به رسانه ذخیره سازی داره؟ رسانه ذخیره سازی میتونی دیسک نوری باشه یه دیسک مغناطیسی یا جدیدا فلش. مهم برای ما اینه که تا چه حدی از رزولوشن رو میتونن نشون بدن که احتیاج به پردازنده قویتری دارن. یه DVD Player معمولی که نمیتونه HD و FULL HD پحش کنه. یه زمانی ریسک های نوری نوارهای مغناطیسی رو از دور خارج کردن الانم حافظه های فلش دارن دیسک های نوری رو به حاشیه میرونن فقط بحث تکنولوژی جدیدتره و راحتی کاربر. دوستان با نظر من موافق هستن؟

amir3852
07-02-2010, 11:52
حرف شما درسته دوست عزيز از تكنولوژي هم كاملا متوجه ميشم
ولي در كل تعريف هيچ فرقي نميكنه
چون ما هم MP3 Player داريم و هم Player با انواع و اقسام داريم.
و در ضمن توي ايران DVD Palyer معمولي اومده و متأسفانه DVD Player وجود داره كه كاملا HD و Full HD هم پخش ميكنه.
من تمامي فرمتهاي ساخت رو ميدونم چي و چجوريه من ضبط صوتي دارم كه تكنولوژي ساختش مربوط ميشه به 2007 ولي جالبه بدونين تمامي فرمتهاي صوتي رو پخش ميكنه و تعدادي هم فرمت تصويري البته بدون MKV
خود اين فرمت MKV تكنولوژي خاص خودش رو داره و متأسفانه دوستان ما و ايرانيهاي عزيز هر وقت چيزي خيلي بد باشه توي ما ايرانيها خوب گل ميكنه مثل محصولات سامسونگ كه خود اروپاييها و آمريكائيها و حتي كره اي ها هم نميخرنش چه برسه ديگه ...
الان هم اين پلير خوب داره جا ميكنه و دقيقا شد رسيور استارست
به هر نصاب يا فروشنده اي بگي آقا شما Nanoxx يا Top field داري ميگه استارست ايكس 95 دارم توپه هر كانالي رو باز ميكنه مخصوصا ....
ميدوني دوست عزيز مشكل ما ايرانيها همينه چند وقت پيش هم با يكي از دوستان سر همين قضيه كلي بحث كرديم و نتيجه بي حاصل
چون اصلا دوست نداريم بدونيم تكنولوژي ساخت اون وسيله چي هست و چي بوده و چي ميشه
و خوشبختانه خيلي از دوستان ديگه هم با نظر بنده موافقن كه ما كلا دوست داريم آشغال بخريم
تا حالا شده كسي بياد بگه چرا فلان مارك صوتي تصويري توي ايران خوب فروش داره چون يك تبليغ كوچولو ميكنه و يك چيز ضعيف از اون محصول رو تبليغ ميكنه كه يك تكنولوژي قديميه و همه فردا ميرن جمهوري دنبالش
بطور مثال خودم 4 سال دنبال BD Writer‌ و پليرش هستم اون هم فقط ال جي چون طي تحقيقاتم به خيلي از امكانات و تكنولوژيهاي خاص رسيدم كه هيچ سازنده ديگه اي نميتونه به اون تكنولوژي برسه
ولي نتونستم بخرم چون توي ايران وارد نميشه و به دروغ ميگن مثلا سوني يا سامسونگ يا پايونير يا دنون يا هر مارك ديگه اي هستش كه الكي فقط دارن تبليغشو ميكنن حتي نميدونن فلان صدا چه مزيتي داره.
خود شما دوست عزيز دوست داري سيستمي داشته باشي كه صداي DTS HD Master Audio رو ساپورت كنه و خروجي مخصوص داشته باشه.
ولي تا حالا به سايت سازنده DTS رفتين و از تكنولوژي اين صدا خبر دارين
يك چيز خيلي ساده بهتون بگم من بيشتر فيلمهاي اريجينال DVD كه دارم با صداي DTS و خروجي رو روي اون صدا گوش ميكنم ولي خود شما ميدونيد اين صدا چه صداي وحشتناكي وقتي شما يك فيلمي مثل ريدديك يا هر فيلم ديگه اي رو با صداي DTS‌گوش ميكنيد از جا كنده ميشين و اين صدا به شدت دنياي واقعي فيلم رو به تصوير ميكشه
دوستان عزيز سرتون رو درد آوردم اميدوارم كه همتون موفق باشين
خيلي خوشحال ميشم توي بحث ديجيتال بتونم با همه صحبت كنم و وارد بحثها بشم.
خدانگهدار

m a j i d64
07-02-2010, 12:03
بهترین کیفیت رو با کابل hdmi دارید.شما با یه کابل اچ دی ام آی پلیر خودتون رو به تی وی وصل کنید و با یه کابل دیگه تی وی رو به سینمای خانواده.بعد خروجی صدا تی وی رو روی سینمای خانواده بگیرید.

عزیز ممنون از راهنماییت ، ولی یه سوال : سینمای خانواده که ورودی HDMI نداره و فقط کابل ساده audioL&R داره :41:
آیا با این ورودی توانایی پخش صدای dts رو داره و 5بلندگوی سینمای خانگی صدامیده ؟؟؟

vatanema
07-02-2010, 12:19
دوستان عزيز دقت كنن
موفق باشين

با احترام من هم با نظر شما مخالفم.دستگاه های mp3 پلیر هم پس پلیر نیستند چون قطعات مکانیکی زیادی ندارند برای گردش دیسک؟!
این دستگاه disk player نیست.اما یک مدیا پلیر هست.

reza_amir54321
07-02-2010, 15:10
دوستان عزيز دقت كنن
موفق باشين

میشه لطف کنید بفرمائید از این پس به windows media player چی بگیم
و یا تلوزیون چه نوع کانورتوری هستش
بعدش اگر این آشغاله به سطل آشغال باید چی بگیم
ممنون از راهنمائیتون

AB
07-02-2010, 19:43
و در ضمن توي ايران DVD Palyer معمولي اومده و متأسفانه DVD Player وجود داره كه كاملا HD و Full HD هم پخش ميكنه.

دوست من دی وی دی چه ربطی به فول اچ دی داره؟؟!!!

استاندارد پخش دی وی دی یا پال هست یا ان تی اس سی.پال یعنی 720*576 یا 704*576

ان تی اس سی هم 720*480 یا 704*480 هست.

حالا من نمیدونم کدوم دی وی دی هست که کیفیت تصویرش 1920*1080 باشه؟!!!

lavson200
07-02-2010, 20:31

سلام دوستان
دیسک dvd یک رسانه هستش که میشه در ان فایلهای مختلفی در فرمتهای مختلف قابل ذخیره سازی است مثل فرمت dvd که یک فرمت تصویری با ابعاد استاندارد مربوطه که حداکثر میتونه 576*720 باشه. البته میشه روی دیسک dvd فایلهای مختلف تصویری Full HD مثلا در فرمت mkv ذخیره و تماشا نمود.

lavson200
07-02-2010, 20:58
دوستان عزيز دقت كنن
موفق باشين
دوست عزیز
player یعنی پخش کننده و منظور در اینجا دستگاهی است که قادر به نمایش و پخش فایلهای صوتی و تصویری در فرمتهای مختلف از روی رسانه میباشد . این رسانه در اینجا هارد یا فلش مموری میباشد. در dvd player ها رسانه دیسک dvd است.پس لازم نیست حتما همه پلیر ها قسمت های مکانیکی داشته باشند. مثل اغلبmp3 player ها.

متاسفانه این حرفتان هم که میگویید این دستگاه کانورتر میباشد نیز اصلا درست نیست. converter یعنی مبدل.
و معمولا به نرم افزاری گفته میشود که میتواند فایلی را از یک فرمت (قالب) به یک فرمت دیگر تبدیل کند.مثل تبدیل فرمت یک فایل تصویری از AVI به فرمت MKV.در این دستگاه هیچگونه تبدیلی بر روی فایل ها صورت نمیگیرد و فقط MEDIA از رسانه خوانده شده و از طریق کابلهای AUDIO ,VIDEO...HDMI و... در TV یا مانیتور نمایش داده میشود.

farzadmaham
07-02-2010, 21:14

خب چه ربطی داره؟:13:
همه اینها حافظه هستن dvd- cd- hd dvd یا بلوری.
فیلم full hdحافظه زیادی رو میگیره خب بجای یک دی وی دی رو 3تا دی وی دی میزنن.
من واقعا ربط پال و ان تی اس سی رو با دی وی دی و...نفهمیدم.
اگر واقعا اطلاعاتتون زیاده یه مقدار بیشتر توضیح بدین.:11:

afshin b
07-02-2010, 21:33

رزلوشن تصوير ربطي به نوع ديسك نداره، فقط پهناي باند ديسك مهمه كه دي وي دي بيشتر از پهناي باند مورد نيازو داره.

اگه بخاطر حجمش ميگي خوب يه چيز ديگست!

ata_webmaker
07-02-2010, 21:43
ایشون راجب آپ اسکالینگ صحبت می کنه
حق با دوست ماست آپ اسکالینگ ربطی به دیسک نداره

AB
07-02-2010, 23:13
سلام دوستان
دیسک dvd یک رسانه هستش که میشه در ان فایلهای مختلفی در فرمتهای مختلف قابل ذخیره سازی است مثل فرمت dvd که یک فرمت تصویری با ابعاد استاندارد مربوطه که حداکثر میتونه 576*720 باشه. البته میشه روی دیسک dvd فایلهای مختلف تصویری Full HD مثلا در فرمت mkv ذخیره و تماشا نمود.

گفتتون درسته ولی استاندارد دی وی دی توانایی پخش فایل mkv رو نداره.ولی دی وی دی پلیر با قابلیت پخش این فرمت هست.یه چیزی مثل همین پلیر وسترن دیجیتال.

خب چه ربطی داره؟:13:
همه اینها حافظه هستن dvd- cd- hd dvd یا بلوری.
فیلم full hdحافظه زیادی رو میگیره خب بجای یک دی وی دی رو 3تا دی وی دی میزنن.
من واقعا ربط پال و ان تی اس سی رو با دی وی دی و...نفهمیدم.
اگر واقعا اطلاعاتتون زیاده یه مقدار بیشتر توضیح بدین.:11:

استاندارد هر دستگاه با توجه به نوع دیسکش تعیین میشه.یعنی دستگاه باید بتونه اون دیسک رو بخونه.(خب معلومه دیسک مولتی مدیا نه دیتا)

شما وقتی مثلا یه فیلم 15 گیگی رو میکنین 3 دی وی دی از مولتی مدیا بودن خارج میشه و دیسکی که شما رایت کردین میشه دیتا دیسک(نه مولتی مدیا).

رزلوشن تصوير ربطي به نوع ديسك نداره، فقط پهناي باند ديسك مهمه كه دي وي دي بيشتر از پهناي باند مورد نيازو داره.

اگه بخاطر حجمش ميگي خوب يه چيز ديگست!

فقط مشکل پهنای باند نیست.فاکتورهای زیادی هست که نوع تصویر,رزولوشن و در نتیجه نوع دیسک مورد استفاده رو تعیین میکنه.

برای تعیین استاندارد اندازه تصویر هم به پهنای باند رسانه مورد نظر نگاه نمیکنن.مهم توانایی دستگاه هست نه حجم و نه پهنای باند.

فناوری دی وی دی مربوط به سال 1995 هست و نمیتونه فایل های بزرگ مثل اچ دی رو هندل کنه.

ایشون راجب آپ اسکالینگ صحبت می کنه
حق با دوست ماست آپ اسکالینگ ربطی به دیسک نداره

درسته.آپ اسکیلینگ یا همون آپ کانورتینگ (که با ارورهای زیادی همراهه) فقط میتونه سایز تصویر رو با افزایش یا بدون افزایش کیفیت بیشتر کنه و ربطی به دیسک نداره.

m a j i d64
07-02-2010, 23:47
دوستان جواب پست 258 سوال منو لطفآ کامل جواب بدن.
سپاس

afshin b
07-02-2010, 23:54
گفتتون درسته ولی استاندارد دی وی دی توانایی پخش فایل mkv رو نداره.ولی دی وی دی پلیر با قابلیت پخش این فرمت هست.یه چیزی مثل همین پلیر وسترن دیجیتال.

استاندارد هر دستگاه با توجه به نوع دیسکش تعیین میشه.یعنی دستگاه باید بتونه اون دیسک رو بخونه.(خب معلومه دیسک مولتی مدیا نه دیتا)

شما وقتی مثلا یه فیلم 15 گیگی رو میکنین 3 دی وی دی از مولتی مدیا بودن خارج میشه و دیسکی که شما رایت کردین میشه دیتا دیسک(نه مولتی مدیا).

فقط مشکل پهنای باند نیست.فاکتورهای زیادی هست که نوع تصویر,رزولوشن و در نتیجه نوع دیسک مورد استفاده رو تعیین میکنه.

برای تعیین استاندارد اندازه تصویر هم به پهنای باند رسانه مورد نظر نگاه نمیکنن.مهم توانایی دستگاه هست نه حجم و نه پهنای باند.

فناوری دی وی دی مربوط به سال 1995 هست و نمیتونه فایل های بزرگ مثل اچ دی رو هندل کنه.

درسته.آپ اسکیلینگ یا همون آپ کانورتینگ (که با ارورهای زیادی همراهه) فقط میتونه سایز تصویر رو با افزایش یا بدون افزایش کیفیت بیشتر کنه و ربطی به دیسک نداره.
شما تعريفتو از HD چيه؟ منظورتون از فایل های بزرگ اچ دی چيه؟تا اون جايي كه ما ميدونيم به ويديوها با سايز 720*1280 و1080*1920 ميگن HD. حالا اين ويديو ميتونه فيلم باشه با حجم چند ده گيگي يا كليپ و موزيك ويدئو با حجم كمتر از 1گيگ كه ميشه رو DVD زد و با پلير مناسب پخش كرد.

ما حرفمون سر ديسكه، منظور شما از دستگاه چيه؟

mormak
08-02-2010, 03:06
بهتره بحث در مورد DVD و Player رو کنار بذاریم. همه دوستان میدونن که پلیر چیه و رسانه ذخیره سازی چیه و غیره. اون دوستی هم که گفت این دستگاه یک پلیر نیست بحث علمی نکرد یه بحث عوام گونه بود.
میخواستم از کسایی که این دستگاه رو دارن بپرسم این دستگاه با پخش فایلهای MKV FULL HD و کلا فایلهای Full HD مشکلی نداره؟ آیا ازین لحاظ تفاوتی بین نوع معمولیش و Live وجود داره؟ منظورم قدرت پردازشه
چون اگه نوع معمولیش با آپدیت خوب جواب بده نیازی به خریدن نوع Live ندارم دیگه :31:

ata_webmaker
08-02-2010, 09:51
اگر معمولی می خواین بگیرید جنریشن 2 رو بگیرید ک فول اچ دی و دی تی اس 2 کاناله رو ساپورت می کنه
ولی من خودم لایو دارم می گن سرعتش از معمولی ها بیشتره واقعا هم خوبه

AB
08-02-2010, 10:04
اگر معمولی می خواین بگیرید جنریشن 2 رو بگیرید ک فول اچ دی و دی تی اس 2 کاناله رو ساپورت می کنه

معمولی جنریشن 1 هم فول اچ دی هست ولی دی تی اس رو فقط میشه با دیکودر اکسترنال گوش داد.

AB
08-02-2010, 10:14
شما تعريفتو از HD چيه؟ منظورتون از فایل های بزرگ اچ دی چيه؟تا اون جايي كه ما ميدونيم به ويديوها با سايز 720*1280 و1080*1920 ميگن HD. حالا اين ويديو ميتونه فيلم باشه با حجم چند ده گيگي يا كليپ و موزيك ويدئو با حجم كمتر از 1گيگ كه ميشه رو DVD زد و با پلير مناسب پخش كرد.

ما حرفمون سر ديسكه، منظور شما از دستگاه چيه؟

منظورم از دستگاه همون پلیر بود.بله میشه این جور فایل ها رو زد رو دی وی دی و باز کرد ولی این دیگه نمیشه استاندارد دی وی دی.پلیرها هم برای خوندنش الگوریتم دی وی دی رو استفاده نمیکنن.:10:(دقیقا مثل کاری که قدیما دیتا رو رو نوارهای مغناطیسی ضبط میکردن.معلومه که این دیتا رو نمیشد با ضبط صوت معمولی خوند.)

بهتره بحث در مورد DVD و Player رو کنار بذاریم. همه دوستان میدونن که پلیر چیه و رسانه ذخیره سازی چیه و غیره. اون دوستی هم که گفت این دستگاه یک پلیر نیست بحث علمی نکرد یه بحث عوام گونه بود.
میخواستم از کسایی که این دستگاه رو دارن بپرسم این دستگاه با پخش فایلهای MKV FULL HD و کلا فایلهای Full HD مشکلی نداره؟ آیا ازین لحاظ تفاوتی بین نوع معمولیش و Live وجود داره؟ منظورم قدرت پردازشه
چون اگه نوع معمولیش با آپدیت خوب جواب بده نیازی به خریدن نوع Live ندارم دیگه :31:

نه مشکلی نداره.چیپشون هم یکیه.فقط اگه خاستی معمولی بگیری بهتره نسل 2 بگیری که ساپورت DTS داره.اگه سینمای خانگی داری میتونی نسل 1 بگیری و صدای DTS رو بدی به دیکودر سینمای خانگی.ولی در کل نسل 2 بهتره.

mormak
08-02-2010, 11:04

ببخشید این رو می پرسم از کجا میشه فهمید جنریشن 1 هست یا 2؟ روی جعبش میزنه؟ چون من شهرستانم احتمالا از اینترنت بخرم پس باید قبلش با فروشگاه تماس بگیرم و بپرسم؟

m a j i d64
08-02-2010, 12:16
ای بابا چرا اینجا به جای جواب دادن به سوالها فقط باهم بحث و سفسطه میکنن بعضی دوستان.
آخه یکی جواب منو بده که چطور میشه از5تابلندگوی سینمای خانواده صد اگرفت ؟
من از خروجی HD Player با کابل HDMI به ورودی LCD زدم و از خروجی صدای LCD با کابل 2فیشه (Audio Left&Right) به ورودی سینماخانواده زدم و از AUX صدا میگیرم .، ولی فقط از 2تا اسپیکر جلو صدا دارم :41:
لصفآ Help me

snhnr1367
08-02-2010, 15:25
WD TV Live HD Media Player با زیرنویس فارسی مشکل نداره ؟

hummer_1990
08-02-2010, 16:33
بالاخره اون رای ها جواب داده یا نه. زیرنویس فارسی به مدل های جدید این دستگاه اضافه شده؟

wwnaser
08-02-2010, 17:44
حداکثر ظرفیت هارد اکسترنال که به live می خوره چنده؟
live فایل iso. هم پخش می کنه؟

m a j i d64
08-02-2010, 18:49
بچه من هرکارمیکنم زیرنویس فارسی رو نشون نمیده.
حتی فایل srt رو با نرم افزار subtitle creator به فرمت sub تبدیل کردم اما بازم نشد :41:
ضمنا من تازه همین امروز دستگاه box office گرفتم. از کیفیت و همه چیش راضیم فقط گیر زیرنویسم :41:
چه کنم ؟

AB
08-02-2010, 22:04
بچه من هرکارمیکنم زیرنویس فارسی رو نشون نمیده.
حتی فایل srt رو با نرم افزار subtitle creator به فرمت sub تبدیل کردم اما بازم نشد :41:
ضمنا من تازه همین امروز دستگاه box office گرفتم. از کیفیت و همه چیش راضیم فقط گیر زیرنویسم :41:
چه کنم ؟

فعلا ساپورت فارسی نداره.تو سایتش نظرسنجی گذاشته (برای زیرنویس فارسی هم هست).هر کدوم بیشتر رای آورد تو فیرم ویر بعدی اصلاحش میکنن.

(یکی دو صفحه قبل لینک نظر سنجی رو گذاشتم.)

snhnr1367
08-02-2010, 23:47
یعنی فیلمیو که تو خودش زیرنویس فارسی داره بدون زیر نویس پخش میکنه یا از فایل srt جدا به زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه ؟

m a j i d64
09-02-2010, 00:39
فعلا ساپورت فارسی نداره.تو سایتش نظرسنجی گذاشته (برای زیرنویس فارسی هم هست).هر کدوم بیشتر رای آورد تو فیرم ویر بعدی اصلاحش میکنن.

(یکی دو صفحه قبل لینک نظر سنجی رو گذاشتم.)

ممنون ولی دستگاه من WD نیست . من box office گرفتم . یعنی اینم ساپورت فارسی نداره ؟ :41:
آخه شنیدم همه این دستگاها زیرنویس بافرمت sub رو ساپورت میکنن :45:

reza_amir54321
09-02-2010, 01:32
ای بابا چرا اینجا به جای جواب دادن به سوالها فقط باهم بحث و سفسطه میکنن بعضی دوستان.
آخه یکی جواب منو بده که چطور میشه از5تابلندگوی سینمای خانواده صد اگرفت ؟
من از خروجی HD Player با کابل HDMI به ورودی LCD زدم و از خروجی صدای LCD با کابل 2فیشه (Audio Left&Right) به ورودی سینماخانواده زدم و از AUX صدا میگیرم .، ولی فقط از 2تا اسپیکر جلو صدا دارم :41:
لصفآ Help me
خودت میگی از خروجی ال سی دی با کابل دو فیش
تا اونجائی که من میدونم باید با کابل اپتیکال از خروجی پلیر به ورودی سینما خانگی دیتا بدی تا 5 کانال بشنوی من همین کار رو کردم و رضایت بخش هم هستش

m a j i d64
09-02-2010, 02:14
رضا جان مشکل من هل شد . از تو تنظیمات صدای پلایر digital out رو گذاشتم رو HDMI Multi Chanel درست شد :20:
االان فقط مشکل زیرنویس کنم . هرکار میکنم درست نمیشه که نمیشه :41: تغییر فرمت و تغییرفونت هم کارساز نیست :37:

AB
09-02-2010, 09:56
ممنون ولی دستگاه من WD نیست . من box office گرفتم . یعنی اینم ساپورت فارسی نداره ؟ :41:
آخه شنیدم همه این دستگاها زیرنویس بافرمت sub رو ساپورت میکنن :45:

اگه زیرنویس انگلیسی رو درست نشون میده یه زیرنویس عربی رو هم امتحان کنین ببینین درست میاره یا نه.

هم فرمت SRT هم SUB و ASS رو هم امتحان کنین.بسیاری از پلیرها فقط برای یکی یا دو تا از این فرمت ها ساپورت دارن.

لطفا مدل و مارک کامل دستگاهتون رو بنویسین شاید تونستم یه کمکی بکنم.

mormak
09-02-2010, 09:59
ببخشید این رو می پرسم از کجا میشه فهمید جنریشن 1 هست یا 2؟ روی جعبش میزنه؟ چون من شهرستانم احتمالا از اینترنت بخرم پس باید قبلش با فروشگاه تماس بگیرم و بپرسم؟
کسی به من جواب نمیده؟ از اساتید محترم
اینا با هم تفاوت قیمت دارن؟

heidary_sh
09-02-2010, 14:30
ببين اختلاف مدلهاشون را در سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید زده برو ببين

hamedheidary
09-02-2010, 14:31
دوستانی که با زیر نویس فارسی مشکل دارند از قسمت ستینگ دستگاه انکدینگ رو روی زبان عربی بزارند.

m a j i d64
09-02-2010, 14:36
اگه زیرنویس انگلیسی رو درست نشون میده یه زیرنویس عربی رو هم امتحان کنین ببینین درست میاره یا نه.

هم فرمت SRT هم SUB و ASS رو هم امتحان کنین.بسیاری از پلیرها فقط برای یکی یا دو تا از این فرمت ها ساپورت دارن.

لطفا مدل و مارک کامل دستگاهتون رو بنویسین شاید تونستم یه کمکی بکنم.

دوست عزیز این لینک مربوط به مشخصات دستگاهمه (ptriot xbox) :
[

نمونه ای مشخصاتش :
Audio Decoding:WMA,MP3,Real Audio(RA)

Image Decoding : JPEG, BMP, PNG

Video Decoding :[MPEG-1] MPG/MPEG/DAT

[MPEG-2] MPG/MPEG/VOB/ISO /IFO/TS/TP/M2TS

[MPEG-4] MP4/AVI/MOV

[H.264/AVC] MKV/TS/AVI/MOV/M2TS

[DviX 3/4/5/6, Xvid] AVI/MKV

[WMV9] WMV

[FLV] FLV

[Real Video 8/9/10] RM/RMVB support up to 720p
Subtitle - SRT, MicroDVD SUB, SSA, SUB/IDX

دیروز خریدم و firmware جدیدش روهم نصب کردم . اما همچنان زیرنویس فارسی رو خرچنگ قورباغه نشون میده :41:

heidary_sh
09-02-2010, 14:49

mormak
09-02-2010, 15:17
سوال من که این نبود. میگم من میخوام از طریق اینترنت بخرم چطوری بفهمم جنریشن 1 یا 2؟ تفاوت قیمت دارن یا ندارن؟ شکلشون فرق میکنه؟ روی جعبش نوشته؟

ata_webmaker
09-02-2010, 15:19
نه رو جعبش ننوشته
فقط نوشته فول اچ دی و خروجی دی تی اس دو کاناله

m a j i d64
09-02-2010, 16:52
دوستانی که با زیر نویس فارسی مشکل دارند از قسمت ستینگ دستگاه انکدینگ رو روی زبان عربی بزارند.

اگه encoding عربی موجود نباشه تکلیف چیه ؟ :41:

hamedheidary
09-02-2010, 17:38
هست شما خیالت راحت باشه.

AB
09-02-2010, 17:52
اگه encoding عربی موجود نباشه تکلیف چیه ؟ :41:

خب یعنی نداره.

AB
09-02-2010, 17:57
سوال من که این نبود. میگم من میخوام از طریق اینترنت بخرم چطوری بفهمم جنریشن 1 یا 2؟ تفاوت قیمت دارن یا ندارن؟ شکلشون فرق میکنه؟ روی جعبش نوشته؟

جنریشن 1 ساپورت دی تی اس نداره.روی جنریشن 2 نوشته DTS.به نوشته های بالای دستگاه دقت کنین.سری 1 نوشته نداره.

اینم عکسش:

m a j i d64
09-02-2010, 19:28
یعنی چون encoding عربی نداره پس قید زیرنویس فارسی رو باید بزنم ؟:41:
مگه زیرنویس sub گرافیکی نیست؟پس نباید با encoding اونقدر ارتباط داشته باشه .
ای بابا من چه کنم ؟

heidary_sh
09-02-2010, 19:46
ببینید سایت chareh.com مدل دستگاه را نوشته پس میتوان فهمید که نوع1 یا نوع 2 است ضمنا نمایندگی های سازگار هم سفارش میگیرندو مطمئن هستند

ata_webmaker
09-02-2010, 21:29
من خودم مدل لایو دارم زیر مویس srt فارسی رو ساپورت میکنه فقط بعضی از فونت ها رو گاهی اوقات جدا می نویسه ولی راحت میشه فهمید

AB
09-02-2010, 22:47
یعنی چون encoding عربی نداره پس قید زیرنویس فارسی رو باید بزنم ؟:41:
مگه زیرنویس sub گرافیکی نیست؟پس نباید با encoding اونقدر ارتباط داشته باشه .
ای بابا من چه کنم ؟

میتونین فایل ها رو به صورت تصویری به فایلتون بچسبونین.یعنی زیرنویس هم جزئی از تصویر فیلم بشه.

hamedheidary
10-02-2010, 08:50
من همین دیشب اپدیت کردم امروز میبینم دوباره اپدیت اومده اینم تغیراتش

Release 1.01.24 (2/9/10)

* Implemented add to playlist feature in YouTube™.
* Added Save search queries to save users time in re-entering search terms in YouTube.
* Added seeking controls (fast forward/rewind) in the YouTube player in 10 second increments.
* Fixed YouTube video list not presented in the same order as provided by YouTube server.
* Added Flag Video feature to YouTube.
* Updated to the new YouTube Video logo throughout the application.
* Modified YouTube video timestamp format to make it more readable.
* Redesigned YouTube user interface to comply with YouTube requirements.

اما همش به یوتیوب مربوط میشه.

m a j i d64
10-02-2010, 11:47
هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا:26:
دوستان مشکل من با زیرنویس حل شد :33:
دوستان دستگاه من srtفارسی ساپورت نمیکرد و اصلا encoding فارسی و حتی عربی نداره اما با یه تغییر فرمت از srt به sub به خوبی داره زیرنویس فارسی رو پخش میکنه :20: به همه دوستانی که دستگاههای مختلف دارن و با زیرنویس مشکل دارن توصیه میکنم یا یکی از نرم افزارهای زیرنویس (من خودم با txt2sub) تغییر فرمت بدن تا ازین مشکل زیرنویس خ لاص شن . من از کیفیت دستگاهم فوق العاده راضیم فقط بابت همین زیرنویس کمی دپرس بودم که خداروشکر حل شد :tongue:

برقرار باشید و سبز

mormak
10-02-2010, 12:35
ببینید سایت chareh.com مدل دستگاه را نوشته پس میتوان فهمید که نوع1 یا نوع 2 است ضمنا نمایندگی های سازگار هم سفارش میگیرندو مطمئن هستند
آقای حیدری در سایت چاره به هیچ عنوان نزده جنریشن 1 هست یا 2 حتی مدل کامل رو هم ننوشته. آیا تفاوت قیمت دارن؟

heidary_sh
10-02-2010, 13:26
چرا من ديدم مدل جنريشن 1 است به نظر ميرسد جنريشن 2 هنوز وارد ايران نشده و بايد مدل لايو خريد براي dts

ata_webmaker
10-02-2010, 17:22
کی میگه دیگه جنریشن 1 گیر نمیاد من خودم خریده بودم پسش دادم لایو خریدم
الکی واسه خودتون میدوزید میبافید d:

samkaveh
10-02-2010, 21:10
اقا همونطور که دوستمون گفتن مدل لایو ساپورت عربی داره و من الان پلنت ارت رو با زیرنویس فارسی srt دارم نگاه میکنم تو قسمت سیستم ستینگ به قسمت additional encoding suport برین و زبان عربی رو انتخاب کنین به همین سادگی فقط بعضی کلمات رو جدا مینویسه و فونتش یکم کوچیکه اما قابل قبول هستش

mahdi _geno
10-02-2010, 21:39
سلام ببخشید میپرم تو بحثتون .
من چند وقت هست میخوام یه پلیر بخرم که هم دی وی دی بخونه هم فلش و فایلای mkv و avi هم پخش کنه بعد زیرنویسارم پخش کنه ولی چیزی پیدا نکردم. معمولا سینما خانگی ها avi و فلشو ساپورت دارن ولی mkv و srt رو نه. چیکارکنم دوستان پیشنهاد شما چیه؟
ممنون

AB
10-02-2010, 23:39
سلام ببخشید میپرم تو بحثتون .
من چند وقت هست میخوام یه پلیر بخرم که هم دی وی دی بخونه هم فلش و فایلای mkv و avi هم پخش کنه بعد زیرنویسارم پخش کنه ولی چیزی پیدا نکردم. معمولا سینما خانگی ها avi و فلشو ساپورت دارن ولی mkv و srt رو نه. چیکارکنم دوستان پیشنهاد شما چیه؟
ممنون

دستگاه های پلیر وسترن دیجیتال واسه کاری که میخایین مناسبن.بنا به نیازت یا معمولیشو بگیر یا لایو.

mkv هم پخش میکنه.دی وی دی هم میخونه.(ولی منوی دی وی دی رو نمیاره.)

mahdi _geno
11-02-2010, 01:20
ممنون از راهنمایت منظورتون اینه؟

؟؟؟؟
نمیخوره بهش dvd پخش کنه
زیرنویسم پخش میکنه؟ فارسیا؟؟؟؟؟؟ srt؟؟؟؟؟
لایوش با معمولی چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه قیمتم بدی دیگه خیلی گلی.:46:

mahdi _geno
11-02-2010, 01:55
من کل نتو زیرو رو کردم جایی نگفته dvd یا cd پخش میکنه همه میگن هارد اکسترنال بش وصل میشه زیر نویسای فارسیرم میگن دورس پخش نمی کنه اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم:41:

AB
11-02-2010, 09:26
ممنون از راهنمایت منظورتون اینه؟

؟؟؟؟
نمیخوره بهش dvd پخش کنه
زیرنویسم پخش میکنه؟ فارسیا؟؟؟؟؟؟ srt؟؟؟؟؟
لایوش با معمولی چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه قیمتم بدی دیگه خیلی گلی.:46:

آره منظورم همینه ولی نسل جدیدش(نسل 2).اینی که شما عکسشو گزاشتین نسل 1 هست.عکس جدیدشو چند صفحه پیش گذاشتم.

دی وی دی هم پخش میکنه.زیرنویس هم نشون میده.ولی فارسی رو درست نشون نمیده.قراره تو فیرم ویری که ماه آینده ریلیز میشه ساپورت عربی بزارن که فارسی رو هم 90 درصد درست نشون خواهد داد.

لایو فکر کنم ساپورت عربی داره ولی اونم میگن که حروف بعضی کلمات رو جدا جدا نشون میده.

یه مزیت دیگش هم اینه که لایو پورت شبکه داره و میتونی مثلا از یوتیوب استفاده کنی یا کامپیوترت رو بهش وصل کنی.(ولی 70 درصد امکاناتش برای اونایی خوبه که میتونن از یوتیوب و سایت های به اشتراک گذاری فیلم و کلیپ استفاده کنن.)

قیمت ندارم لطفا اگه کسی قیمت روزش رو میدونه دوستمونو راهتمایی کنه.

mahan
11-02-2010, 09:32
من کل نتو زیرو رو کردم جایی نگفته dvd یا cd پخش میکنه همه میگن هارد اکسترنال بش وصل میشه زیر نویسای فارسیرم میگن دورس پخش نمی کنه اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم:41:

در مورد خوندن DVD .. این دستگاه کار مکانیکی کلا انجام نمیده ... اگه منظورتون اینه
کل ورودی این 2 دستگاه اینهاست این تصویر live هست ... اون مدل هم همینه فقط lan نداره ..

اینم در مورد زیرنویس

اقا همونطور که دوستمون گفتن مدل لایو ساپورت عربی داره و من الان پلنت ارت رو با زیرنویس فارسی srt دارم نگاه میکنم تو قسمت سیستم ستینگ به قسمت additional encoding suport برین و زبان عربی رو انتخاب کنین به همین سادگی فقط بعضی کلمات رو جدا مینویسه و فونتش یکم کوچیکه اما قابل قبول هستش

mahan
11-02-2010, 09:37
...
2 تاشد :31:

masood5019
11-02-2010, 10:09
با سلام من الان داشتم معمولی را با لایو مقایسه میکردم دیدم نوع لایو dlna را ساپورت میکند در حالیکه نوع معمولی ساپورت نمیکند

mahdi _geno
11-02-2010, 14:35
سلام ممنون از راهنمایی تون ولی عکست باز نمیشه و این که من نفهمیدم این دستگاه dvd ram داره یا نه؟ مشکلم همینه اگه نداره یه چی معرفی کنید با همین امکانات dvd پخش کنه ممنونتون.

m a j i d64
11-02-2010, 15:36
به نظر دوستان کدوم نوع هارد اکسترنال برای HD MEDIA PLAYERمناسبتره ؟؟؟ از لحاظ سرعت و کارایی و ماندگاری ؟؟؟
منظورم فقط مارک نیست بلکه از 2نوع "پاسپورتی" و "my book" که یکی بدون آداپتور و دیگری آداپتور دار کدوم بهتره ؟ آیا از لحاظ سرعت باهم اختلاف دارن ؟؟؟
آقایون اساتید لطفآ جواب بدن
mormak
11-02-2010, 20:05
به نظر دوستان کدوم نوع هارد اکسترنال برای HD MEDIA PLAYERمناسبتره ؟؟؟ از لحاظ سرعت و کارایی و ماندگاری ؟؟؟
منظورم فقط مارک نیست بلکه از 2نوع "پاسپورتی" و "my book" که یکی بدون آداپتور و دیگری آداپتور دار کدوم بهتره ؟ آیا از لحاظ سرعت باهم اختلاف دارن ؟؟؟
مسلما هارد پرتابل بهتره چون نیازی با آداپتور نداره اما قیمتش تقریبا دو برابر هارد دسکتاپه. اگه میخوای هارد رو زیاد حمل کنی اینور و اونور پرتابل بخر اگه فقط تو خونه میخوای ازش استفاده کنی دسکتاپ بخر که با همون قیمت دوبرابر فضا بهت میده

mormak
11-02-2010, 20:32
بالاخره من متوجه نشدم دو مدل جنریشن 1 و 2 نوع معمولی وسترن تفاوت قیمتی وجود داره یا نه؟

AB
11-02-2010, 20:52
هاردهای بدون آداپتور برای این که برق کمتری مصرف کنن دورشون پایین تره و مسلما سرعتشون کمتره.

اگه زیاد پرتابل بودن براتون اهمیت نداره بهتره هارد با آداپتور بگیرین.به جای خرید هارد گرون قیمت پاسپورتی میتونین هارد با آداپتور با فضای بیشتر و امکانات بهتر مثل E Sata بگیرین.

برای کپی کردن از کامپیوتر به هارد اکسترنال داشتن E Sata زمان کپی رو نسبت به یو اس بی خیلی کاهش میده.

m a j i d64
11-02-2010, 22:10
تشکر از توضیحات AB و mormak. ممنون از راهنمایی شما دوستان گل :20:
حالا با این وصف که من فقط میخوام تو خونه از رو هارد اینترنال بریزم روی اکسترنال و به HD MEDIA PLAYER وصل کنمو ببینم،صلاح میدونین با آداپتور بگیرم یا آداپتوردار ؟ آخه من یه فلش 32Gدارم و برای تبادل ارتباط با بقیه همین فلش برام کافیه . اما میخوام این هارد اکسترنال با HD PLAYER هماهنگ باشه و سرعت بالایی داشته باشه .
اینطور که شما گفتین سرعت مدل با آداپتور باید بیشتر باشه ؟!یعنی همه مدلهای باآداپتور سرعتشون 7200 و اون پاسپورتی ها همه 5400 هستش ؟؟
لطفآ اختلاف راههای اتصالشون هم بگین ؟ یهنی مدل پاسپورتی فقط به usb وصل میشه ؟ و اون مدل دیگه sata هم میخوره ؟

mahdi _geno
12-02-2010, 01:08
یعنی هنوز همچین دستگاهی نیومده؟
اگه هست بگید خواهشا من خیلی لنگم.

mormak
13-02-2010, 17:30
بالاخره من متوجه نشدم دو مدل جنریشن 1 و 2 نوع معمولی وسترن تفاوت قیمتی وجود داره یا نه؟
کسی نمیدونه؟

ata_webmaker
13-02-2010, 20:48
بابا جان جنریشن دو الان همه هست اتفاقا جنریشن یک خیلی کم شده

mormak
14-02-2010, 01:22
بابا جان جنریشن دو الان همه هست اتفاقا جنریشن یک خیلی کم شده
مرسی خب حالا چرا می زنی؟ :31:

Ashkan_vpm2
14-02-2010, 03:48
سلام به همه عزیزان

در مورد نحوه نمایش زیرنویس لازم دیدم یه توضیحاتی را به شما ارائه کنم:
توضیحات زیر در مورد generation 1 هست که قطعاً میتوانید در رابطه با generation 2 هم از اونها استفاده کنید.

اگر زیرنویس شما از نوع sub/idx باشه مطمئن باشید که بدون مشکل نمایش داده میشه و اصلاً جای نگرانی نیست. حالا شاید در بعضی موارد مشکل عدم نمایش زیرنویس sub/idx را داشته باشید که به اونها اشاره میکنم:

عدم نمایش زیرنویس به علت رنگ متون زیرنویس
دستگاه مربوطه از پالت رنگ به صورت YUV استفاده میکنه لذا تا اونجایی که من امتحان کردم قادر به نمایش زیرنویس بصورت رنگی نیست. (در مورد زیرنویس sub/idx). برای نمایش زیرنویسهایی که با فرمت sub/idx دارید ابتدا آنها را در برنامه ای مثل VOBSub Configure باز کرده (دانلود :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) سپس رنگ آنرا بصورتی که در شکل نمایش داده شده تغییر دهید
فقط کافیه دکمه OK را بزنید.

عدم نمایش زیرنویس به علت اشتباه در language stream
اگر زیرنویستون را با برنامه VOB SubResync باز کرده باشید (در همان برنامه بالا وجود دارد) میتوانید در رابطه با این مشکل اطمینان پیدا کنید. بعضی از فیلمها ممکن است که در language streamهای دیگری غیر از language stream نخست باشند. برای فهم بهتر مطلب به تصویر زیر نگاه کنید
در این دستگاه زیرنویس های شما باید حتما در زبانه شماره صفر قرار داده شوند. یعنی فایل زیرنویس تصویر بالا در این دستگاه پخش نخواهد شد. چون در زبانه یک است نه صفر. حالا برای آوردن یک زیرنویس که در زبانه یک قرار داره به زبانه صفر شما به یه برنامه نیاز دارید به اسم subtitle creator که با این برنامه خیلی کار خاصی نمی کنید فقط یه بار فایلتون را save as می کنید البته با فرمت sub/idx . (دانلود برنامه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) کافیه شما یه بار فایلتون را داخلش فقط باز کنید سپس بدون هیچ دستکاری دیگه ای اون را با انتخاب گزینه file - save VOBSUB as مجدد ذخیره کنید در این لحظه یه کادر میاد که شما باید از داخل لیست کشویی اون گزینه fa persian را انتخاب کنید سپس کلید ok را بزنید. حالا زیرنویس را با رعایت رنگ بندی کنار فیلم قرار بدهید و ملاحظه کنید.

در نهایت باز هم اشاره می کنم اگر میخواهید با این دستگاه فیلمهاتون را با زیرنویس ببینید حتما از زیرنویس فارسی با فرمت sub/idx استفاده کنید. برای تغییر فرمت زیرنویس های با فرمت سقف به VobSub هم میتونید از برنامه txt2vobsub استفاده کنید که در داخلش میتونید فونت و اندازه زیرنویس srt را برای تبدیل به حالت sub/idx تنظیم کنید. (دانلود برنامه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) رعایت رنگبندی یادتون نره.

اگر باز هم موردی بود در خدمتم.

m a j i d64
14-02-2010, 15:06
سلام اشکان جان -
من دستگاه HD MEDIA PLAYER دارم و جون فرمت srtفارسی ساپورت نمیکنه باید حتمآ به sub تبدیل کنم . برای اینکار از 3-4 نرم افزار استفاده کردم (subtitle creator , subtitle workshop & ....) اما تنها نرم افزاری که جواب گرفتم و دستگاهم پخش کرد نرم افزار txt2sub بود . تنها مشکلی که وجود داره اینه که اگه چندتا اصطلاح انگلیسی تو فیلم باشه حروف انگلیسی رو بصورت مربع نشون میده و اصلا خونده نمیشه .
ا برنامه های دیگه که تبدیل به sub میکردم اصلا زیرنویس نمایش داده نمیشد و انگار نه انگار که زیرنویسی وجود داره . ولی با txt2sub که تبدیل میکنم همه چی ردیفه الی حروف انگلیسی . تو بعضی از فیلمها که اصطلاح انگلسیس ندارن اصلا خیالی نیست ولی مثلا ترمیناتور4 که همش اسم روبات ها T800 و T1000 و SKY NET تو دیالوگاشون هست دیگه اعصاب خوردکنه چون جای حروف انگلیسی مربع میزاره.
با اینکه فونتهای مختلفی رو امتحان کردم ولی مشکل رفع نشد :41:

ممنون میشم راهنمایی کنی

heidary_sh
14-02-2010, 15:09
سلام
ممنون در برنامه VOBSub Configure که توضیح دادید خروجی رنگ زرد است یاقرمز(در کادر سمت چپ رنگ قرمز نشان داده شده)چون زیرنویس با رنگ زرد مطلوب است نه قرمز ودر صورتی که در مثال شما خروجی رنگ قرمز است لطفا تنظیماتی را نشان دهید که خروجی زرد باشد

samkaveh
14-02-2010, 18:21
مدل لايو srt فارسي رو ساپورت ميكنه فقط حروف گپچ ‍ رو جدا جدا مينويسه

Ashkan_vpm2
14-02-2010, 18:51
سلام اشکان جان -
من دستگاه HD MEDIA PLAYER دارم و جون فرمت srtفارسی ساپورت نمیکنه باید حتمآ به sub تبدیل کنم . برای اینکار از 3-4 نرم افزار استفاده کردم (subtitle creator , subtitle workshop & ....) اما تنها نرم افزاری که جواب گرفتم و دستگاهم پخش کرد نرم افزار txt2sub بود . تنها مشکلی که وجود داره اینه که اگه چندتا اصطلاح انگلیسی تو فیلم باشه حروف انگلیسی رو بصورت مربع نشون میده و اصلا خونده نمیشه .
ا برنامه های دیگه که تبدیل به sub میکردم اصلا زیرنویس نمایش داده نمیشد و انگار نه انگار که زیرنویسی وجود داره . ولی با txt2sub که تبدیل میکنم همه چی ردیفه الی حروف انگلیسی . تو بعضی از فیلمها که اصطلاح انگلسیس ندارن اصلا خیالی نیست ولی مثلا ترمیناتور4 که همش اسم روبات ها T800 و T1000 و SKY NET تو دیالوگاشون هست دیگه اعصاب خوردکنه چون جای حروف انگلیسی مربع میزاره.
با اینکه فونتهای مختلفی رو امتحان کردم ولی مشکل رفع نشد :41:

ممنون میشم راهنمایی کنی

سلام جناب آقای مجید عزیز
عرض به حضور گرامیتون که این اشکال به چند تا عامل بستگی داره:
اول فونت مورد استفاده شما
شما اگر با یک فونت خاص این اشکال را دارید لطف کنید و فونتهای دیگر را امتحان کنید. برای مطمئن شدن در این زمینه اگر امکان داره از فونت Arial استفاده کنید ببینید باز هم این مشکل وجود داره.
دوم از Encoding مربوط به فایل زیرنویس فارسی شما
برای تغییر این Encoding شما ابتدا فایل زیرنویس Srt خودتون را با برنامه Notepad باز کنید. بعد گزینه Save As را انتخاب کنید. Save as type را روی All Files قرار بدید. در باکس Encoding معمولاً چهار نوع Encoding وجود داره که اونها را یکی یکی امتحان کنید و ببینید که آیا باز هم مشکل دارید یا خیر.
سوم اینکه شما باید در Regional and Language Optionتغییراتی بدید
به Control Panel برید سپس گزینه Regional And Language Option را انتخاب کنید در پنجره باز شده در سر برگ اول یعنی Standards and Formats زبان Farsi را انتخاب کنید. و در سربرگ سوم هم به همین صورت یعنی در Advanced هم زبان فارسی را برگزینید. دکمه OK را بزنید.

در صورتیکه باز هم مشکل داشتید لطف کنید فایل زیرنویس را برای من بفرستید و یا Upload کنید تا من تلاش خودم را روش انجام بدم.
ایمیل من AshkanPost@AOL.com

سلام
ممنون در برنامه VOBSub Configure که توضیح دادید خروجی رنگ زرد است یاقرمز(در کادر سمت چپ رنگ قرمز نشان داده شده)چون زیرنویس با رنگ زرد مطلوب است نه قرمز ودر صورتی که در مثال شما خروجی رنگ قرمز است لطفا تنظیماتی را نشان دهید که خروجی زرد باشد

سلام به دوست عزیز آقای/خانوم حیدری
دوست عزیز این تنظیماتی که من در تصویر دادم را اگر شما اعمال کنید زیرنویس روی فیلم شما در دستگاه بصورت سفید رنگ خواهد آمد.
متأسفانه دستگاه اونطوری که بنده متوجه شدم قابلیت نمایش زیرنویس به رنگ زرد را نداره.
در ضمن شما برای اینکه ببینید که زیرنویس در دستگاه چطوری نمایش داده میشه اصلاً نمیتونید اون را روی کامپیوتر امتحان کنید چون کامپیوتر سیستم رنگ بندی RGB را داره و همه رنگها را نمایش میده اما در دستگاه سیستم رنگ بندی YUV هست و سیستمش کلاً فرق داره. بهترین کار اینه که شما زیرنویس را بصورت سفید رنگ روی دستگاه ببینید که با این تنظیماتی که من در برنامه گفتم این کار امکانپذیر خواهد شد.

مدل لايو srt فارسي رو ساپورت ميكنه فقط حروف گپچ ‍ رو جدا جدا مينويسه

سلام به شما دوست عزیز کاوه
بنده زیرنویس SUB/IDX را پیشنهاد کردم که این مشکل هم تا حد امکان حل بشه. یعنی حروف گ.چ.پ.ژ هم بدون مشکل نمایش داده بشه.

با تشکر.

alekses
15-02-2010, 01:09
سلام دوستان یک سوال درست هست که اگه فیلم دی وی دی کامل روی فاش یا هارد جانبی برزید نشون میده فقط منو را نشون نمیده آیا زیر نویس فارسی نشون میده یا باید تبدیل به این دو نوع زیر نویس SUB/IDX بشه

اگه تبدیل به این دو بشه که درد سر زیاد داره البته برای اونهای که سریال بین باشن

m a j i d64
15-02-2010, 16:52
اشکان جان بینهایت از لطفت و اینکه وقت گذاشتی جواب دادی ممنونم. :33:
من یک هفتس دارم هرکارمیکنم این مشکل حروف انگلیسی برطرف نمیشد که نمیشد و جایی از ویندوز و نرم افزاری نبود که دستکاری نکرده باشم . تنهاجایی که فکرم نمیرسید Standards and Formats بود که بخاطر اینکه ساعت و علائم رو فارسی دوست ندارم ببینم همیشه روحالت default و انگلیسی میزاشتم باشه و تغییرش نمیدادم . . وقتی شما یکی از علتهای مشکلمو به این مسئله مرتبط دونستی به شک افتادم و با تغییرش به فارسی مشکلم حل شد :26:
اشکان جان حالاکه انقد گلی بگو ببینم این زیرنویس sub چرا با تغییررنگ مشکل داره تو HD Multimedia Player ؟؟؟
روحالت استاندارد که سفیده مشکلی نداره ولی وقتی برای راحتی چشم به رنگ زرد تغییرش میدم تو دستگاه رنگش بهم میریزه و آبیه بیحال میشه . اینم پادزهر داره یا باید باهمین سفید بسازم ؟

اشکان جان چون باحوصله جواب میدی یه سوال تو یه موضوع دیگه ازت دارم مربوط به هارد اکسترنال:
به نظر شما کدوم نوع هارد اکسترنال برای HD MEDIA PLAYERمناسبتره ؟؟؟ از لحاظ سرعت و کارایی ؟؟؟
منظورم فقط مارک نیست بلکه از 2نوع "پاسپورتی" و "my book" که یکی بدون آداپتور و دیگری آداپتور دار کدوم بهتره ؟ من دچندروزه دستگاه patriot Box Office گرفتم که واقعآ راضیم ازش - یک فلش 16Gig patriot هم دارم که روش ویدئو Full HD میریزم و بدون کوچکترین مشکلی پخش میکنه .
حالا با این وصف که من فقط میخوام تو خونه هارد اکسترنال رو به HD MEDIA PLAYER وصل کنمو ببینم،صلاح میدونین پاسپورتی بگیرم یا دسکتاب؟ میخوام این هارد اکسترنال با HD PLAYER هماهنگ باشه .
اینطور که شنیدم سرعت مدل با آداپتور باید بیشتر باشه ؟!یعنی همه مدلهای باآداپتور سرعتشون 7200 و اون پاسپورتی ها همه 5400 هستش ؟؟ سرعت این 2نوع هارد از طریق USB نسبت به فلش مموری بیشتره یا کمتر ؟؟؟

سپسگذارم ازت اشکان جان :11:

Ashkan_vpm2
15-02-2010, 21:23
سلام دوستان یک سوال درست هست که اگه فیلم دی وی دی کامل روی فاش یا هارد جانبی برزید نشون میده فقط منو را نشون نمیده آیا زیر نویس فارسی نشون میده یا باید تبدیل به این دو نوع زیر نویس SUB/IDX بشه

اگه تبدیل به این دو بشه که درد سر زیاد داره البته برای اونهای که سریال بین باشن

سلام دوست عزیز
متأسفانه فیلمهای DVD تا اونجایی که من امتحان کردم اصلاً نه زیرنویسش نمایش داده میشه نه منو؛
من با برنامه Ultra ISO از فیلم DVD یک فایل ISO تهیه کردم و در فلش کپی کردم اما در دستگاه فقط فیلم نمایش داده میشد.
حتی زیرنویسش را هم با VSRip استخراج کردم و کنار فایل ISO قرار دادم اما باز هم خبری از زیرنویس نبود.
اگر کسی از دوستان تونست این فرمت را با زیرنویسش پخش کنه لطفاً نحوه انجامش را برای ما هم توضیح بده.
مرسی

اشکان جان بینهایت از لطفت و اینکه وقت گذاشتی جواب دادی ممنونم. :33:
من یک هفتس دارم هرکارمیکنم این مشکل حروف انگلیسی برطرف نمیشد که نمیشد و جایی از ویندوز و نرم افزاری نبود که دستکاری نکرده باشم . تنهاجایی که فکرم نمیرسید Standards and Formats بود که بخاطر اینکه ساعت و علائم رو فارسی دوست ندارم ببینم همیشه روحالت default و انگلیسی میزاشتم باشه و تغییرش نمیدادم . . وقتی شما یکی از علتهای مشکلمو به این مسئله مرتبط دونستی به شک افتادم و با تغییرش به فارسی مشکلم حل شد :26:
اشکان جان حالاکه انقد گلی بگو ببینم این زیرنویس sub چرا با تغییررنگ مشکل داره تو HD Multimedia Player ؟؟؟
روحالت استاندارد که سفیده مشکلی نداره ولی وقتی برای راحتی چشم به رنگ زرد تغییرش میدم تو دستگاه رنگش بهم میریزه و آبیه بیحال میشه . اینم پادزهر داره یا باید باهمین سفید بسازم ؟

اشکان جان چون باحوصله جواب میدی یه سوال تو یه موضوع دیگه ازت دارم مربوط به هارد اکسترنال:
به نظر شما کدوم نوع هارد اکسترنال برای HD MEDIA PLAYERمناسبتره ؟؟؟ از لحاظ سرعت و کارایی ؟؟؟
منظورم فقط مارک نیست بلکه از 2نوع "پاسپورتی" و "my book" که یکی بدون آداپتور و دیگری آداپتور دار کدوم بهتره ؟ من دچندروزه دستگاه patriot Box Office گرفتم که واقعآ راضیم ازش - یک فلش 16Gig patriot هم دارم که روش ویدئو Full HD میریزم و بدون کوچکترین مشکلی پخش میکنه .
حالا با این وصف که من فقط میخوام تو خونه هارد اکسترنال رو به HD MEDIA PLAYER وصل کنمو ببینم،صلاح میدونین پاسپورتی بگیرم یا دسکتاب؟ میخوام این هارد اکسترنال با HD PLAYER هماهنگ باشه .
اینطور که شنیدم سرعت مدل با آداپتور باید بیشتر باشه ؟!یعنی همه مدلهای باآداپتور سرعتشون 7200 و اون پاسپورتی ها همه 5400 هستش ؟؟ سرعت این 2نوع هارد از طریق USB نسبت به فلش مموری بیشتره یا کمتر ؟؟؟

سپسگذارم ازت اشکان جان :11:

سلام
قابل شما را نداشت؛ خدا را شکر که مشکلتون حل شد.
اما در مورد رنگ زیرنویس ها باید بهتون عرض کنم که این دستگاه فعلاً قادر به نمایش زیرنویس به شکل رنگی نیست چون همونطور که در پستهای قبلیم هم خدمتتون عرض کردم پالت رنگ این دستگاه YUV هست که ار RGB مورد استفاده در کامپیوتر ضعیفتره. فعلاً باید با همین زیرنویس سفید رنگ بسازیم تا ببینیم این شرکت آپدیت جدیدش را چه موقع عرضه میکنه تا شاید این مشکل هم برطرف بشه.

در مورد حافظه های جانبی مربوط به این دستگاه من اطلاعات دقیقی ندارم؛ حتماً اگر اطلاعاتم کافی بود در اختیارتون میگذارم. اما یک لینک میدم به همین سایت شما یه نگاهی به این Range از محصولاتش بندازید شاید چیزی دستگیرتون بشه.

یا

با تشکر.

m a j i d64
15-02-2010, 22:57
اشکان جان بازم ممنون از راهنماییت . اما دستگاه من WD نیست . من Patriot BOX OFFICE دارم . که نمیدونم RGB رو ساپورت میکنه یا نه ؟!
بهرحال ممنون 99.9% مشکلم حل شد . باهمون سفید میسازم :20:

t_tanhayam
16-02-2010, 01:29
با سلام به دوستان
من يك wd دارم براي فروش مدت كمي ازش استفاده كردم اگه كسي خواست pm بده

best
18-02-2010, 17:09
مجموعه ای از برنامه ها و راه ها برای برطرف کردن مشکلات subtitle که توسط دوستان اشاره شده بود به صورت
خلاصه در اینجا آوردم.

- - - - - - -

اول از همه دو نکته مهم زیر را باید در نظر داشت:

• اسم فیلم و اسم subtitle یکی باشد و همه فایل ها در یک پوشه باشند.

• فعال کردن زبان فارسی مطابق شکل زیر در windows

1. عدم نمایش زیرنویس به علت رنگ متن زیرنویس

مناسب ترین رنگ که پخش آن در دستگاه ها دچار مشکل نمی شود رنگ سفید است.

2. عدم نمایش زیرنویس به علت اشتباه در language stream

زیرنویس های شما باید حتما در زبانه شماره صفر قرار داده شوند. حالا برای آوردن یک زیرنویس که در زبانه یک قرار داره به زبانه صفر شما به یه برنامه نیاز دارید به اسم subtitle creator که فقط کافیه فایل را با فرمت sub/idx ، save as کنید

3. تبدیل srt به sub/idx

با این برنامه نیز می توان فونت و اندازه زیرنویس srt را برای تبدیل به حالت sub/idx تنظیم کنید.

4. اضافه کردن srt و یا sub/idx به فیلم

خروجی برنامه فیلمی خواهد بود با فرمت Divx که subtitle نیز درون آن نهفته است.

5. استفاده از برنامه winavi Video Convertor

مزیت برنامه فوق نسبت به سایر کانورتورها: سرعت بالا، کیفیت خوب و از همه مهمتر ساپورت زیر نویس می باشد به
گونه ای که زیرنویس را هنگام کانورت تشخیص داده و بر روی فیلم کانورت شده قرار می دهد.
سایت اصلی برنامه:
دانلود ورژن 10 با سریال:

برای ساپورت بهتر زیرنویس های فارسی و پیشگیری احتمالی از بهم ریختن فونتها ویا تغییر رنگ آن ها هنگام کانورت، بهتر است برنامه ffdshow روی windows نصب شود.

6. راهنمایی بیشتر و تنظیمات برنامه های فوق به صورت PDF

saeediust
18-02-2010, 21:54
اینجور که من فهمیدم wd فایلهای avi با Divx Codec رو پخش نمیکنه
درسته؟
فقط xvid پخش میکنه

Ashkan_vpm2
18-02-2010, 22:53
دوست عزیز فیلمهای با Divx Codec را هم پخش میکنه.

ohlazer
19-02-2010, 02:04
درود بر همه اساتید
تمام صفحات مربوط به این تاپیک رو تقریبا خوندم توی این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند نوع از این مدیا پلیر ها داره به نظر شما صرف با خرید کدومشونه
ممنون
منتظرم

MR.MAHMOOD
19-02-2010, 10:33
روحالت استاندارد که سفیده مشکلی نداره ولی وقتی برای راحتی چشم به رنگ زرد تغییرش میدم تو دستگاه رنگش بهم میریزه و آبیه بیحال میشه . اینم پادزهر داره یا باید باهمین سفید بسازم ؟خیلی وقت بود به این فورم سر نزده بودم:27:
شما برو تو سایت AVIAddXSubsقسمتAVIAddXSubs &WDTV

بخون فکر می کنم مشکلت با رنگ زیرنویس حل بشه من تو lcd b690 از طریق usb تست کردم اما نشد یه تست کنی بد نیست

vahidsport
19-02-2010, 11:44
دوست عزیز فیلمهای با Divx Codec را هم پخش میکنه.

با هر پسوندی... مثلا AVI و MKV پخش میکنه؟....

dada_zebel
19-02-2010, 18:13
باسلام و خسته نباشید . چند سوال دارم که اگر به آنها پاسخ دهید مرا مدیون خودتان می کنید . چون می خواهم اواخر هفته /اینده یک پنل G10 بخرم که تو شهر ما قیمتش به 5/1 رسیده .

5-مثل اینکه G10 با کابل RGB فقط تا 720P ساپورت می کند.
ایا در صورت استفاده از WD MEDIA PLAYER LIVE مشکل ساپورت رزولیشن FULL HDاز طریق PC حل میشود.
7-اگر با WD MEDIA PLAYER LIVE کامپیوتر را با TV به صورت شبکه در آوریم باز هم مشکل ساپورت FULL HD باقیست یا برطرف میشود

tigertronica
19-02-2010, 18:58
باسلام و خسته نباشید . چند سوال دارم که اگر به آنها پاسخ دهید مرا مدیون خودتان می کنید . چون می خواهم اواخر هفته /اینده یک پنل G10 بخرم که تو شهر ما قیمتش به 5/1 رسیده .

5-مثل اینکه G10 با کابل RGB فقط تا 720P ساپورت می کند.
ایا در صورت استفاده از WD MEDIA PLAYER LIVE مشکل ساپورت رزولیشن FULL HDاز طریق PC حل میشود.
7-اگر با WD MEDIA PLAYER LIVE کامپیوتر را با TV به صورت شبکه در آوریم باز هم مشکل ساپورت FULL HD باقیست یا برطرف میشود

بله با خرید این دستگاه و اتصال ان با کابل hdmi به تلویزیون مشکل support hd 1080p حل خواهد شد
در ضمن عدم ساپورت بیش از 720 ربطی به g10 ندارد و عامل ایجاد کننده این محدودیت خود کابل میباشد

vahidsport
20-02-2010, 00:12
با هر پسوندی... مثلا AVI و MKV پخش میکنه؟.... این سوال هم جواب بدین...

این WD میتونه پسوند های AVI و MKV رو با کدک Divx پخش کنه ؟منظورم کدک Xvid نیستا...

درضمن از کجا میتونم بخرم تو کارتونش چیا هست گارانتیش چیه قیمت و.... تو تهران

hossein1111
21-02-2010, 09:51
سلام
من اینجارو خوندم و با توجه به اینکه دیدم زیاد تو کاره 1080p نیستم و اکثر فیلمام 720p هستند رفتم یه wd tv معمولی خریدم
همین اول کاری که ضد حال زد !!!!!!
این فایل با این مشخات رو یجوری نشون میده یکم گیر داره ، اینم مشخصاتش :

Format: H.264/MPEG-4 AVC
Bitrate: 1968 kbs
Advanced Encoding: 2 Pass
Resolution: 1280 x 544
Quality Factor (QF): 0.118
Frame Rate: 23,976 fps
Size: 1.80 GB (1,933,722,990 bytes)
Display Aspect Ratio: 2.35

Type: mp4a: MPEG-4 AAC LC
Bitrate: 329 kbs (6Ch) / 129 Kbs (2Ch)
Sample Rate: 48000Hz Both
Channels: 6 channels: Front: L C R, Surround: L R, LFE / 2 channels: L R
Size: 309 MB (324,287,470 bytes) / 121 MB (127,847,861 bytes

اینکه دیگه 720 پی ، چرا درست پخش نمیکنه؟
نظر شما چیه؟

hamedheidary
21-02-2010, 10:21
شما یه بار اپدیت کن ببین بهتر نمیشه؟

hossein1111
21-02-2010, 14:13
شما یه بار اپدیت کن ببین بهتر نمیشه؟

نمیدونم چرا هرکار میکنم نمیتونم از خود سایت وسترن دانلود کنم ! جای دیگه ای میشه آخرین آپدیت هارو دانلود کرد؟

hossein1111
21-02-2010, 15:19
2 تا پست شد .......

arashcd
24-02-2010, 00:11
بچه ها ، من این دستگاه رو از نمایندگان خود سازگار ارقام توی پاساژ ولی عصر و پایتخت قیمت کردم ، میگن 125 تومن ولی یه وبلاگ پیدا کردم که قیمت زده 110 تومن (wdtv.blogfa.com)
کسی تا حالا از این بنده خدا خرید کرده؟؟
لطفا اگه خرید کردید ، بگید که من هم بگیرم
ممنون

safarimr
24-02-2010, 13:07
بچه ها ، من این دستگاه رو از نمایندگان خود سازگار ارقام توی پاساژ ولی عصر و پایتخت قیمت کردم ، میگن 125 تومن ولی یه وبلاگ پیدا کردم که قیمت زده 110 تومن (wdtv.blogfa.com)
کسی تا حالا از این بنده خدا خرید کرده؟؟
لطفا اگه خرید کردید ، بگید که من هم بگیرم
ممنون

منم باهاش تماس گرفتم وهمین قیمت داد ولی گفت گارانتی یکساله سازگار داره ولی سایت chareh گارانتی 24 ماهه سازگار اعلام کرده. نماینده سازگار ارقام گارانتی چند ماهه گفت؟

kiuna
24-02-2010, 17:46
کسی اینجا دستگاه box office پاتریوت رو خریده ؟

fzm1351
25-02-2010, 12:43
با سلام
دستگاه WD HD معمولی ورژن 2 من از طریق خروجی HDMI تصویر ندارد. کسی تا بحال از این پورت دستگاه استفاده کرده یا نه
ضمناً کابل HDMI نسخه 1.3 و سالم بوده و تلویزیون هم پلاسمای پاناسونیک 42G10 می باشد.
با تشکر

nimada
25-02-2010, 12:52
هیچکدوم از دوستان از dlna این دستگاه استفاده کرده؟

samkaveh
25-02-2010, 23:41
من بدون مشكل از پورت hdmi استفاده ميكنم مشكلي نداره احتمالا تو تنظيمات دستگاه مشكل دارين بايد خروجي رو روي اچ دي ام اي بزارين

heidary_sh
26-02-2010, 08:33
سلام
این وبلاگی که wd مدل معمولی را 110 میده جنریشن 1 است و گفت جنریش 2 ندارد لطفا شما که در تهران هستید از سازگار بپرسید جنریشن 2 را توزیع میکند یا 1

arashcd
27-02-2010, 00:10
قیمت شد 105 هزار تومن
wdtv.blogfa.com

best
27-02-2010, 17:01
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

mahan
28-02-2010, 15:13
چیز جالب باید باشه ... البته تا تست نشه معلوم نمیشه ... اگه زودتر این پست رو دیده بودم همین امروز بازار رضا بودم یه خبری میگرفتم ... قیمت ندارید ؟

fzm1351
28-02-2010, 22:21
NTR82 قیمت 385.000 تومن

best
01-03-2010, 12:27
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

hossein1111
01-03-2010, 12:50
سلام
من wdtv gen2 رو به ورژن 1.01.77 آپدیت کردم و مشکل اینکه بعضی از 720 پی ها یکم گیر داشت برطرف شد، ولی الان مشکل جدید اینه که صدا و تصویر با هم هماهنگ نیستن، این مورد در صورتی پیش میاد که فیلم رو مقداری عقب جلو کنم(فوروارد و...) ولی اگه از همون اول فیلم پلی کنم و جلو نبرم صدا هماهنگه !!

کسی به این مشکل برنخورده؟ چیکار میشه کرد؟

hossein1111
01-03-2010, 15:24
سلام
من wdtv gen2 رو به 1.01.77 آپدیت کردم و مشکل اینکه بعضی از فیلمای 720پی یکم گیر داشت حل شد، ولی یه مشکل جدید پیدا شده ! همون فیلما (اکثرا 720p , mp4 ,AAC ) صدا با تصویر هماهنگ نیست!! این مشکل وقتی پیش میاد که فیلم رو عقب یا جلو ببرم، ولی اگه از همون اول فیلم پلی کنم و جلو نبرم صدا و تصویر هماهانگه و مشکلی نداره !!

کسی این مشکل رو نداره؟

hamedheidary
02-03-2010, 12:33
من مدل لایو رو دارم و تا حالا به چنین مشکلی بر نخوردم.

tristania
02-03-2010, 14:54
با سلام
دستگاه WD HD معمولی ورژن 2 من از طریق خروجی HDMI تصویر ندارد. کسی تا بحال از این پورت دستگاه استفاده کرده یا نه
ضمناً کابل HDMI نسخه 1.3 و سالم بوده و تلویزیون هم پلاسمای پاناسونیک 42G10 می باشد.
با تشکر
تی وی رو خاموش کن و دوباره روشن کن من هم همین مشکل رو داشتم فرض کن الان تی وی روشنه و تصویر hdmi هم داری وقتی دستگاه رو خاموش میکنی و دوباره روشن میکنی دیگه تصویر نداری البته hdmi تو این حالت باید تیوی رو خاموش و روشن کنی

ara_kamandar
02-03-2010, 21:46
منم این مشکلو دا شتم با یه حرکت ساده حل شد یکم سوکت hdmi پشت پلیر رو فشار دادم یک میلیمتر مونده بود و وقتی رفت تو تصویر اومد 2 ساعت سر کار بودم !!!!!!!!!!!!!!!!!

امیدوارم کمکی کرده باشم

ara_kamandar
02-03-2010, 21:54
منم باهاش تماس گرفتم وهمین قیمت داد ولی گفت گارانتی یکساله سازگار داره ولی سایت chareh گارانتی 24 ماهه سازگار اعلام کرده. نماینده سازگار ارقام گارانتی چند ماهه گفت؟

من از چاره خرید کردم کارشون خوبه در ضمن نمایندگی سازگار ارقام هم هستن من پولو ریختم 2 روز بعد به دستم رسید با پست پیشتاز دمشون گرم

reza_amir54321
04-03-2010, 00:59
این دستگاهها رو ببینید بد نیست

mahdi _geno
05-03-2010, 20:04
سلام
دوستان اخر به ما نگفتین چه دستگاهی بگیرم که هم dvd بخونه هم با فلش mkv بخونه.dvd منظورم دیویدی رامه. دهنم ..... شده از بس دونبالش بودم.

mstf666
05-03-2010, 20:35
من متوجه نشدم یه چیزی رو...
این WD Media player ها خودشون حافظه داخلی مثل هارد اکسترنال دارن برای پخش فیلم ؛
یا فقط از طریق فلش و ورودیشون پخش میکنن ؟

اگر فقط از طریق ورودیه، از هاردهای پرتابل (بدون آداپتور) و هاردهای دسکتاپ (با آداپتور برق) هم میتونن پخش کنن ؟

mehrdad8086
05-03-2010, 20:41
سلام
دوستان اخر به ما نگفتین چه دستگاهی بگیرم که هم dvd بخونه هم با فلش mkv بخونه.dvd منظورم دیویدی رامه. دهنم ..... شده از بس دونبالش بودم.

منم سوالم همینه که چون یه دی وی دی رایتر USB اکسترنال دارم می شه با این WD ها یا مشابهشون فیلم رو تو دی وی دی بزارم و یه USB اون وصل کنم و ببینم؟:46:

AB
05-03-2010, 21:16
من متوجه نشدم یه چیزی رو...
این WD Media player ها خودشون حافظه داخلی مثل هارد اکسترنال دارن برای پخش فیلم ؛
یا فقط از طریق فلش و ورودیشون پخش میکنن ؟

اگر فقط از طریق ورودیه، از هاردهای پرتابل (بدون آداپتور) و هاردهای دسکتاپ (با آداپتور برق) هم میتونن پخش کنن ؟

دوست عزیز شما کلا جملت اشتباهه.نوشتی حافظه داخلی مثل هارد اکسترنال.اکسترنال معنیش خارجیه نه داخلی.

فقط از طریق ورودی پخش میکنه و هیچ نوع حافظه هارد مانند نداره.

از هر جور حافظه ای هم بخایی پخش میکنه.(فلش/هارد پرتابل/هارد اکسترنال و...)

mstf666
05-03-2010, 22:25
دوست عزیز شما کلا جملت اشتباهه.نوشتی حافظه داخلی مثل هارد اکسترنال.اکسترنال معنیش خارجیه نه داخلی.

فقط از طریق ورودی پخش میکنه و هیچ نوع حافظه هارد مانند نداره.

از هر جور حافظه ای هم بخایی پخش میکنه.(فلش/هارد پرتابل/هارد اکسترنال و...)

گیر نده دیگه برادر. : دی
شما منظور منو فهمیدی منم جواب گرفتم. تشکر :31:

rezaninja
06-03-2010, 00:24
من میخوام یه دونه از اینا بخرم چون اگه HD PLAYER یا ریسور اچ دی و با به لپ تاپ HDMI نداشته باشی مثل اینکه پولتو واسه خرید ال سی دی با پلاسما انداختی تو آشغال

فقط دوستان لطف کنند به سایت و فروشگاهی برا ی خرید دستگاه با آخرین آپدیت معرفی کنند

mahdi _geno
07-03-2010, 22:43
:19: جوابمو بدییییین خواهش :41:

mehr463
08-03-2010, 15:06
با سلام خدمت همه دوستان

من مدل Live رو خريدم ميخواستم از شما بپرسم كه آيا اين با Wireless Usb كار ميكنه و اگر جواب مثبته با كدوم مدلش ؟

آيا كسي تابحال استفاده كرده ؟

سرعتش چطوره؟

ممنونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [

vatanema
08-03-2010, 19:30
من مدل لایو رو دارم.امروز یه تست زدم واسه شبکه کردن.با یه کابل شبکه 17 متری دستگاه رو از طریق مودم دی اس ال با پی سی شبکه کردم.
خیلی خوب جواب داد یعنی هارد اکسترنال و هارد پی سی رو share کردم و خیلی راحت همه فایلها رو خوند و اجرا کرد اما یه مشکلی هست...فایلهای با فرمت m2ts یعنی فول اچ دی رو فریم فریم پخش میکنه....سوالم اینه:17 متر فاصله زیاد هست یا کیفیت کابلی که استفاده کردم خوب نیست؟کسی با این متراژ تجربه مشابه نداره؟

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

من میخوام یه دونه از اینا بخرم چون اگه HD PLAYER یا ریسور اچ دی و با به لپ تاپ HDMI نداشته باشی مثل اینکه پولتو واسه خرید ال سی دی با پلاسما انداختی تو آشغال

فقط دوستان لطف کنند به سایت و فروشگاهی برا ی خرید دستگاه با آخرین آپدیت معرفی کنند

من از فروشگاه چاره اینترنتی خریدم.

masoooud
08-03-2010, 19:33
لطف کنید آخرین قیمت رو هم اعلام کنید

vatanema
08-03-2010, 19:58
لطف کنید آخرین قیمت رو هم اعلام کنید

(نمی دونم شاید لینک اینطوری خلاف مقررات باشه)

farshidcivil
12-03-2010, 20:12
با سلام
دستگاهی دیگه ای مشابه این تولی نمشه؟ ظاهرا ASUS هم زده ...
تو بانه هم پیدا میشه؟

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(نمی دونم شاید لینک اینطوری خلاف مقررات باشه)

والله من اینترنتی نهایتش دو تا دی وی دی گرفته باشم، خریدن اینجور چیزا یکم ریسکه، حالا شما راضی هستین؟
مدل لایوش تفاوت زیادی با WD TV نداره فقط شبکه ویوتیوب اضافی داره، این شبکه به چه دردی میخوره؟
تو پخش زیر تنویسا به مشکلی برنخوردین؟ شنیده بودم ساپورت نمیکنه ولی جدیدا فریمورش اومده
با تشکر

vatanema
12-03-2010, 22:20
با سلام
دستگاهی دیگه ای مشابه این تولی نمشه؟ ظاهرا ASUS هم زده ...
تو بانه هم پیدا میشه؟

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

والله من اینترنتی نهایتش دو تا دی وی دی گرفته باشم، خریدن اینجور چیزا یکم ریسکه، حالا شما راضی هستین؟
مدل لایوش تفاوت زیادی با WD TV نداره فقط شبکه ویوتیوب اضافی داره، این شبکه به چه دردی میخوره؟
تو پخش زیر تنویسا به مشکلی برنخوردین؟ شنیده بودم ساپورت نمیکنه ولی جدیدا فریمورش اومده
با تشکر

من چون شهرستان هستم استاد خرید اینترنتی شده ام.شاید حدود 2 میلیون تا حالا خرید اینترنتی کرده باشم.راضی ام.این کارت شبکه اش حسنش اینه که لازم نیست هارد و کلا منبع پخش رو بیاری کنار تی وی.از روی شبکه پی سی رو میشناسه و از همونجا فایلها رو پخش میکنی.فقط من کابل بد گرفتم روی فرمت فول اچ دی فریم فریم پخش میشه.
واسه زیرنویس هم تا حالا مشکلی نداشته ام.در ضمن من فریمورش رو آپدیت کردم.

farshidcivil
12-03-2010, 23:20
من چون شهرستان هستم استاد خرید اینترنتی شده ام.شاید حدود 2 میلیون تا حالا خرید اینترنتی کرده باشم.راضی ام.این کارت شبکه اش حسنش اینه که لازم نیست هارد و کلا منبع پخش رو بیاری کنار تی وی.از روی شبکه پی سی رو میشناسه و از همونجا فایلها رو پخش میکنی.فقط من کابل بد گرفتم روی فرمت فول اچ دی فریم فریم پخش میشه.
واسه زیرنویس هم تا حالا مشکلی نداشته ام.در ضمن من فریمورش رو آپدیت کردم.

جدی 2 میلیون خرید کردی!!! ایول...
حقیقتش من زیاد از شبکه و اینجور چیزا سر در نمیارم، خوب خود دستگاه و یه هارد اکسترنال مگه چقده حجمشون؟ هارد به پلیر وصل میکنینو تموم دیگه، اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین این کابلی که فرمودین همون کابل رابط دستگاه و تلویزیونه دیگه، من جاهای دیگه هم خونده بودم 1080p رو فریم فریم پخش میکنه یعنی فک میکنین همشون مشکلش کابله
زیر نویس SRT رو که تو مشخصاتش نوشته ساپورت میکنه Sub/idx رو چی؟
در ضمن فیلمای 720pو 1080p رو از کجا میگیرین؟ تورنت؟
ممنون از کمکتون

vatanema
13-03-2010, 06:55
جدی 2 میلیون خرید کردی!!! ایول...
حقیقتش من زیاد از شبکه و اینجور چیزا سر در نمیارم، خوب خود دستگاه و یه هارد اکسترنال مگه چقده حجمشون؟ هارد به پلیر وصل میکنینو تموم دیگه، اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین این کابلی که فرمودین همون کابل رابط دستگاه و تلویزیونه دیگه، من جاهای دیگه هم خونده بودم 1080p رو فریم فریم پخش میکنه یعنی فک میکنین همشون مشکلش کابله
زیر نویس SRT رو که تو مشخصاتش نوشته ساپورت میکنه Sub/idx رو چی؟
در ضمن فیلمای 720pو 1080p رو از کجا میگیرین؟ تورنت؟
ممنون از کمکتون

حجم هارد اکسترنال که زیاد نیست اما باید مرتب ببری پیش پی سی و بیاری کنار تی وی و اگه نوع هارد دسکتاپ باشه که مال من اینطور هست،آداپتور و ... حمل و نقلش زیاد خوشایند نیست.برای حل این مشکل شما می تونید از طریق کابل شبکه پی سی و پلیرتون رو شبکه کنید تا دیگه مجبور نباشید هارد رو جا به جا کنید.(البته مودم دی اس ال یا سوئیچ ارزون قیمت هم لازمه)
اون مشکل پخش فریم فریم هم فقط با کابل شبکه است.اگر هارد کنار دستگاه باشه هیچ مشکلی نداره.
با هیچ نوع زیرنویسی مشکل نداره.
منبع فایلهای 1080 من دوربین فیلمبرداری ام هست.اما دیده ام بعضی ها توی اینترنت تبلیغ می کنند هارد میدی بهشون برات فیلم فول اچ دی می ریزند فکر کنم حدود هر گیگ 20 تومن(ترابایتی 20 هزار تومن) کمتر یا بیشتر می گیرند.

farshidcivil
13-03-2010, 19:22
حجم هارد اکسترنال که زیاد نیست اما باید مرتب ببری پیش پی سی و بیاری کنار تی وی و اگه نوع هارد دسکتاپ باشه که مال من اینطور هست،آداپتور و ... حمل و نقلش زیاد خوشایند نیست.برای حل این مشکل شما می تونید از طریق کابل شبکه پی سی و پلیرتون رو شبکه کنید تا دیگه مجبور نباشید هارد رو جا به جا کنید.(البته مودم دی اس ال یا سوئیچ ارزون قیمت هم لازمه)
اون مشکل پخش فریم فریم هم فقط با کابل شبکه است.اگر هارد کنار دستگاه باشه هیچ مشکلی نداره.
منبع فایلهای 1080 من دوربین فیلمبرداری ام هست.اما دیده ام بعضی ها توی اینترنت تبلیغ می کنند هارد میدی بهشون برات فیلم فول اچ دی می ریزند فکر کنم حدود هر گیگ 20 تومن(ترابایتی 20 هزار تومن) کمتر یا بیشتر می گیرند.

خوب اگه اینجوریه که مدله لایو به کاره من نمیاد تفاوته هارد پرتابل بلدسکتاپ تو چیه؟ این اداپتوری که دسگتاپ داره به چه دردی میخوره؟ یعنی میشه تو مدت زمان بیشتر ی از هارد دسکتاپ نسبت به پرتابل استفاده کرد

vatanema
13-03-2010, 19:35
خوب اگه اینجوریه که مدله لایو به کاره من نمیاد تفاوته هارد پرتابل بلدسکتاپ تو چیه؟ این اداپتوری که دسگتاپ داره به چه دردی میخوره؟ یعنی میشه تو مدت زمان بیشتر ی از هارد دسکتاپ نسبت به پرتابل استفاده کرد

کاش توی قسمت مربوطه پرسیده بودی که نظم تاپیک به هم نمی خورد.هاردهای دسکتاپ وزن بیشتری دارند،برق مستقل دارند و پایداری بیشتری دارند.معمولا سرعت تبادل اطلاعاتشون هم بیشتر هست.

vafa1353
14-03-2010, 00:23
کاش توی قسمت مربوطه پرسیده بودی که نظم تاپیک به هم نمی خورد.هاردهای دسکتاپ وزن بیشتری دارند،برق مستقل دارند و پایداری بیشتری دارند.معمولا سرعت تبادل اطلاعاتشون هم بیشتر هست.

و فضاي بيشتري نسبت به پاسپورتي(بالاتر از 1 ترابايت) دارند.

black_m
14-03-2010, 11:51

با سلام خدمت همه دوستان
سوالی که شاید خیلی ها داشته باشن اینه که شما چه فرمت هایی از زیرنویس رو امتحان کردین؟
بعضی جاها خونده بودم که این دستگاه بعضی فرمت های زیرنویس فارسی رو درست و کامل پخش نمی کنه
آیا این مشکل برطرف شده؟یا با آپگرید حل میشه؟شما آپگرید کردید؟
با تشکر

ms368
14-03-2010, 13:24
زیرنویس های فارسی Srt , IDX , Sub , Txt رو کاملا ساپورت میکنه ؟

فقط به خاطر اینا میخوام

فرمت های تصویری MKV , WMV , Avi رو چطور ؟

THANX

vatanema
14-03-2010, 15:38
امشب یکی یکی زیرنویس ها رو بررسی می کنم جواب نهایی رو میگم
از فرمتهای تصویری فقط 3GP رو پخش نکرد.
---
.sub فارسی رو پخش میکنه فقط چ و ی جدا نمایش داده میشه.
.srt تقریبا بیشتر کلمات رو حرف حرف نمایش داد.
Idx رو هنوز چک نکرده ام.
ویرایش فریمور من 1.01.17 هست

rezam
15-03-2010, 20:19
دوست عزيز
مدل لايو فرمت Sub رو به صورت كامل و بدون هيچ مشكلي نمايش مي ده ولي در مورد فرمت srt مشكل جدا شدن بعضي حروف مانند گچ پژ و ك هست .

ویرایش فریمور من 1.01.17 هست

azarsa
17-03-2010, 20:30
قابل توجه دوستان که سوال میکنن "ایا این دستگاه هارد یک ترابایت رو ساپورت میکنه یا نه؟"...... بوسیله هاب و کابل های یو اس بی تونستیم 32 تا هارد یک ترابایت سی گیت مدل Free Agent رو به دستگاه وصل کنیم... و برای ایندکس کردن هر هارد حدود 5 دقیق داشت سرچ میکرد و بعدش خیلی راحت همه رو باز میکرد و حتی عملکرد جستجو هم بخونی عمل میکرد و بعد از خاموش و روشن کردن دستگاه در حدود 10 ثانیه بعد آماده بکار بود...

توجه: فریم ورهای نسخه قدیمی USB HUB رو ساپورت میکنن و نسخه های جدید هاب رو ساپورت نمیکنن

sofiaporia
17-03-2010, 22:51
سلام / لطف کنید بطور دقیق طریقه آپدیت را توضیح دهید و در ضمن فریمور 1.01.17 را قرار دهید . با تشکر

farshidcivil
19-03-2010, 14:20
قابل توجه دوستان که سوال میکنن "ایا این دستگاه هارد یک ترابایت رو ساپورت میکنه یا نه؟"...... بوسیله هاب و کابل های یو اس بی تونستیم 32 تا هارد یک ترابایت سی گیت مدل Free Agent رو به دستگاه وصل کنیم... و برای ایندکس کردن هر هارد حدود 5 دقیق داشت سرچ میکرد و بعدش خیلی راحت همه رو باز میکرد و حتی عملکرد جستجو هم بخونی عمل میکرد و بعد از خاموش و روشن کردن دستگاه در حدود 10 ثانیه بعد آماده بکار بود...

توجه: فریم ورهای نسخه قدیمی USB HUB رو ساپورت میکنن و نسخه های جدید هاب رو ساپورت نمیکنن

یعنی برای هر بار ایندکس کردن باید 5 دقیقه منتظر موند؟ ممکنه هاردای دیگه مثه وسترن رو سریعتر بشناسه
این هاب چیه؟
در ضمن فک میکنم یه نقظه ضعف بزرگ واسه این پلیر ینه که بیشتر از 24fps رو ساپورت نمیکنه! (البته برای رزلوشن 1920*1080p)

sofiaporia
20-03-2010, 11:04
سلام / يه دستگاه (2 w.d generation) دارم ،سوال اول اينکه :يه فيلم داونلود کردم که حجمش9.19gb). .Movie.Award.2009.HDTV.1080i)با توجه به اينکه ال سي دي سوني 40 v- کابل hdmi , و هارد wd 500gb استفاده ميکنم تصوير ندارم ، بايد اضافه کنم بقيه فرمتها را بسادگي اجرا ميکنه و حتي wd اين فرمت فيلم مورد نظر را ميشناسه و حتي روي ال سي دي زمان سنج شروع به play فيلم ميکنه ولي نه صدا دارم نه تصوير ،آيا فکر ميکنيد به تنظيمات tv هستش يا wd؟

سوال دوم : آخرين firmwareجهت اين مدل و در صورت امکان لينکشو قرار بديد. متشکرم .

*LionHeart*
20-03-2010, 15:20
دوستان من این تاپیک چهل صفحه ای رو خوندم و یک سری مشکلات بوده که آیا میخواستم ببینم برطرف شده یا نه ؟
1. آیا دوستان تونستند با کابل HDMI تصویر بگیرند چون خیلی ها نتونسته بودند که تصویر بگیردن
2. در پخش زیرنویس فارسی با فرمت SRT آیا شرکت Western حرکتی کرد که در فریم ویر جدیدش این قابلیت رو اضافه کنه
3.آیا دستگاه مشابهی هست که قابلیت های این دستگاه رو داشته باشه و قابلیت DVD Player هم داشته باشه
4.با سینما خانگی ها راحت ست میشه یعنی کسی تا حالا به مشکل نخورده

maj87
22-03-2010, 16:25
سلام
پشت دستگاه WD TV یه جایی است بنام اپتیکال این برای چی هست؟

afshin b
22-03-2010, 17:43
سلام
پشت دستگاه WD TV یه جایی است بنام اپتیکال این برای چی هست؟
براي اينكه با استفاده از كابل اپتيكال بتوني صداي چند كاناله رو به سينماي خانگي بفرستي و لذتش رو ببري.

rostamiani
23-03-2010, 12:57
سلام
من در مورد WD Player Live چند تا سوال دارم :

1.امکان شبکه کردنش فقط برای ارتباط با اینترنت هست یا می تونه فایل های Share شده شبکه رو هم پخش کنه ؟

2.اگه عکسی بزرگتر از 2048x2048 باشه پخش نمی کنه یا اشتباه پخش می کنه ؟؟؟

3.با فیلم های MPEG4 سایز 1080p چه می کنه ؟چون ظاهرا فقط MPEG2 های 1080p رو می تونه پخش کنه !

4.چه نوع wmv های 1080p رو پخش می کنه ؟

متشکرم

manaminjamkharam
24-03-2010, 01:53
سلام.من عضو جدید هستم پس اگه اشتباهی کردم از همین حالا معذرت.من مدیا پلایر وسترن مدل لایوشو چند روز پیش خریدم.تنها سوالی که دارم اینه که آیا امکانش هست که وقتی اسم یه فولدر یا فایلو توی هارد به فارسی نوشت،دستگاه اونو درست نشون بده؟آخه الان کلماتو جدا از هم و از چپ به راست نشون می ده.با ورژن 1.02.14 آپدیتش کردم و تو تنضیماتش هم زبان عربی را انتخاب کردم اما درست نشد.اگه کسی می دونه خواهشا جواب بده.باتشکر

heidary_sh
28-03-2010, 07:56
سلام
اگر فايلهاي divx را با نرم افزار addsubtitletoavi زيرنويس را به داخل آن ببيريم در اين دستگاه زيرنويسش نشان داده ميشود؟

farshidcivil
28-03-2010, 20:23
با سلام
این دستگاه با هارد یک ترابایت مشکلی نداره؟ کسی تست کرده؟

ehsan64_iq
29-03-2010, 00:02
با سلام
این دستگاه با هارد یک ترابایت مشکلی نداره؟ کسی تست کرده؟

هیچ مشکلی نداره به شرط اینکه فقط سورست سازگار با دستگاه باشه!

من یکی دارم و یک هارد پاسپورتی 500 هم بهش وصل کردم هیچ مشکلی با فرمت mkv ندارم

فقط یک نکته باقی میمونه اینکه باید کنترلش رو مثل خودکار توی بانک بهش زنجیر کنی و اگر خدایی نکرده کنترلش گم بشه دیگه به هیچ دردی نمیخوره.... :31:

farshidcivil
29-03-2010, 10:47
هیچ مشکلی نداره به شرط اینکه فقط سورست سازگار با دستگاه باشه!

من یکی دارم و یک هارد پاسپورتی 500 هم بهش وصل کردم هیچ مشکلی با فرمت mkv ندارم

فقط یک نکته باقی میمونه اینکه باید کنترلش رو مثل خودکار توی بانک بهش زنجیر کنی و اگر خدایی نکرده کنترلش گم بشه دیگه به هیچ دردی نمیخوره.... :31:

حالا از کجا بفهمیم سازگاره، من میخوام یدونه ا ترا بایتشو بخرم احتمالا سیگیت

regedit021
29-03-2010, 13:32
دوستان كدوم استاندارد واسه lcd خوبه؟(PAL - NTSC)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ميشه يه توضيحي هم در مورد اين دو استاندارد بديد!!!؟؟

ghahremanimehdi
29-03-2010, 15:47
دوستان كدوم استاندارد واسه lcd خوبه؟(PAL - NTSC)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ميشه يه توضيحي هم در مورد اين دو استاندارد بديد!!!؟؟

PAL رزلوشن بیشتری داره (ولی خیلی تفاوت ندارند)

rostamiani
29-03-2010, 15:54
سلام
من در مورد WD Player Live چند تا سوال دارم :

1.امکان شبکه کردنش فقط برای ارتباط با اینترنت هست یا می تونه فایل های Share شده شبکه رو هم پخش کنه ؟

2.اگه عکسی بزرگتر از 2048x2048 باشه پخش نمی کنه یا اشتباه پخش می کنه ؟؟؟

3.با فیلم های MPEG4 سایز 1080p چه می کنه ؟چون ظاهرا فقط MPEG2 های 1080p رو می تونه پخش کنه !

4.چه نوع wmv های 1080p رو پخش می کنه ؟

متشکرم

کسی جواب این سوال ها رو می دونه ؟

متشکرم :10:

manaminjamkharam
30-03-2010, 11:11
سلام.rostamiani جان.سوال اول رو به طور دقیق نمی دونم اما 90%احتمال می دم فایل های share شده را هم پخش میکنه.سوال دومت رو هم به طور کلی باید گفت هرچیزی که خارج از فرمت ها و قالب های قابل ساپورتش باشه را نمی خونه و خطا می ده.با این فرق که اگه فرمت فایل را پشتیبانی نکنه یه پیغام خطا می ده مبنی بر این که این فرمت را ساپورت نمی کنه و اگه فایلی باشه که فرمتشو ساپورت می کنه اما به هر دلیلی نتونه بخونتش یه جورایی هنگ می کنه و باید دستگاه را ری استرات کرد یا تنظیماتشو به حالت کارخونه برگردوند.در مورد سوال آخرت هم اونطور که من فهمیدم اصلا فرمت wmv را پشتیبانی نمی کنه.خودم یه فایل را با قالب های مختلف به wmv تبدیل کردم اما هیچکدوم را نخوند(البته یه سری فیلم داشتم با این فرمت که از بین200تا فیلم 2 تا از فیلما را فقط خوند.حالا چجوری نمی دونم)

manaminjamkharam
30-03-2010, 11:19
سلام.من عضو جدید هستم پس اگه اشتباهی کردم از همین حالا معذرت.من مدیا پلایر وسترن مدل لایوشو چند روز پیش خریدم.تنها سوالی که دارم اینه که آیا امکانش هست که وقتی اسم یه فولدر یا فایلو توی هارد به فارسی نوشت،دستگاه اونو درست نشون بده؟آخه الان کلماتو جدا از هم و از چپ به راست نشون می ده.با ورژن 1.02.14 آپدیتش کردم و تو تنضیماتش هم زبان عربی را انتخاب کردم اما درست نشد.اگه کسی می دونه خواهشا جواب بده.باتشکر

کسی جواب این سوالا می دونه؟با تشکر

pouya92
30-03-2010, 16:56
سلام
من لایوشو خریدم راضیم همه جوره عالیه ولی مشکلی که دارم اینه که tv من پاناسونیک 29 اینچه که واید نیست 6-7 سالی میشه خریدیم حالا کشکل اینه که احساس میکنم تصویر یک کمی عمودی کشیده شدست ، این باعث میشه زیرنویس ها یه خطشون از صفحه خارج شدن و اون پایینه که نمیشه دید ختی زوم تصویرم رو هم کم میکنم باز زیرنویس نصفش اون پایین قابل مشاهده نیست و از صفحه خارجه.
شما ها هیچ کدوم این مشکلو داشتین ؟

Nikonian
30-03-2010, 17:24
سلام
من لایوشو خریدم راضیم همه جوره عالیه ولی مشکلی که دارم اینه که tv من پاناسونیک 29 اینچه که واید نیست 6-7 سالی میشه خریدیم حالا کشکل اینه که احساس میکنم تصویر یک کمی عمودی کشیده شدست ، این باعث میشه زیرنویس ها یه خطشون از صفحه خارج شدن و اون پایینه که نمیشه دید ختی زوم تصویرم رو هم کم میکنم باز زیرنویس نصفش اون پایین قابل مشاهده نیست و از صفحه خارجه.
شما ها هیچ کدوم این مشکلو داشتین ؟

در تنظیمات سایز تصویر تلویزیون را 4:3 تعیین کنید.

viva_barca_no19
03-04-2010, 19:54
من مرکز کامپیوتر ایران رفتم نایاب بود. معمولیشو داشتند. البته قبل 13

farshidcivil
03-04-2010, 22:03
من مرکز کامپیوتر ایران رفتم نایاب بود. معمولیشو داشتند. البته قبل 13

قیمته معمولیش چقد ه؟

viva_barca_no19
03-04-2010, 22:21
115000 تومان

alekses
04-04-2010, 00:23
لایو من امروز پرسیدم گفت 148 البته سلام

alekses
04-04-2010, 01:01
بازم سلام دوستان

من مشکل نمایش زیر نویس فارسی با فیلمهای دی وی دی که روی هارد یا فلش ریخته بودم به طور تصادفی و خیلی راحت هل شد فقط

یک مشکل دیگه دارم اون هم این هست که مثلا معمولا سریالهای که روی هر دی وی دی ریخته میشه سه قسمتی هست وقتی که

زیر نویس دار میشه فقط یک قسمت را نشون میده البته چون من وسترن معمولی را دارم روش ایزو امتحان نکردم ولی یکی از دوستان

که داره گفت راهت نشون میده لایو هم زیرنویس رو و هم سه قسمت میشه انتخاب کرد البته با ایزو کردن آیا درست هست این مطلب

در کل با فیلمهای تک قسمتی با پخش و زیرنویس اصلا مشکل ندارم فقط با سریال که تو هر دی وی دی و سه قسمت باشه راه حلی

آیا هست ؟؟؟؟؟

rostamiani
04-04-2010, 06:02
سایت lion computer دات ir هر دو نوعشو داره. می تونید بخرید

farshidcivil
04-04-2010, 11:51
هفته بعد قراره برم بانه، اینو تو بانه هم دارن؟ کسی خریده از اونجا؟

rostamiani
04-04-2010, 13:31
هفته بعد قراره برم بانه، اینو تو بانه هم دارن؟ کسی خریده از اونجا؟

اگه ایران زندگی می کنید بهتره همینجا با گارانتی بخرید ... مگه چقدر اختلاف قیمت هست ؟؟؟

ghahremanimehdi
04-04-2010, 13:40
اگه ایران زندگی می کنید بهتره همینجا با گارانتی بخرید ... مگه چقدر اختلاف قیمت هست ؟؟؟

منم تایید میکنم. از تهران با گارانتی سازگار بخرید . بانه بدرد نمیخوره

alekses
04-04-2010, 19:22
سلام بچه ها در مورد این دستگاه نظرتون چیه آیا کسی خریده و امتحان کرده اگه خریدید زیرنویس فارسی راحت می یاره یا نه

papiyoon
05-04-2010, 00:07

farshidcivil
05-04-2010, 11:32
تازگیا imation یه hd player زده که رو خودش یه هارده 1 ترابایتیم داره مشخصاتش مثه وسترن بود، قیمتشو حدوده 265 تومن میگفتن (ارجینالش)

papiyoon
05-04-2010, 12:46
EAGET M890 220.000 Toman

• the latest Realtek 1283 chipset
• Network LAN
• HDMI 1.3 1080P
• 2USB, eSATA, Memory Card Reader
• ----T (Digital TV)
• Video in Recorder
• video formats: mkv, ts, m2ts, mts, tp, wmv, ifo, iso, vob, dat, avi, mpg, mp4, mov, rm, rmvb, divx, xvid, flv, H.264, VC-1, MPEG1,MPEG2,MPEG4
• audio formats: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, LPCM, FLAC, AC3
• Picture formats: support JPG/JPEG, BMP, PNG, GIF
• subtitles formats: sub, smi, ssa, srt, idx + sub
• Supported File System Formats: EXT3, FAT32 and NTFS
• HDMI Cable included
• Power: 10w

peyyyman
06-04-2010, 13:02
دوستانی که این پلیر رو دارند یا پلیر HD سیگیت رو می خواستم بدونم با آخرین ورژن فریمور این دستگاه پخش زیرنویس های SRT به صورت صحیح شده یا هچنان بصورت بریده نشون می ده ؟؟؟؟
سئوال دوم هم اینکه کسی از دوستان با کابل اپتیکال صدا این پلیر رو به آمپیلی فایر سینمای خانگی وصل کرده ؟ و نتیجه نسبت به اتصال با کابل کامپوزیت ؟؟

saeed zamany
07-04-2010, 00:13
با سلام خدمت دوستان در زیر سعی کردم توضیحات کاملی در مورد دستگاه باکس افیس مدیا پلیر پاتریوت و تفاوت های ان
با دستگاه های مشابه مثل WD و... بدهم.

*قیمت مناسب به نسبت امکانات فوق العاده آن ( 150000 تومان بدون Wi-Fiو165000تومان باWi-Fi ٌ)
*سرعت لود شدن و آماده به کار
*یوزرفرندلی بودن یا همون سادگی منو ها و فهرست های دستگاه و رابط کاربری برای استفاده کنندگان
*پخش روان و بدون وقفه بالاترین کیفیت های حال حاضر دنیا
*ساپورت نرم افزاری خوب و عالی از طریق وب سایت رسمی سازنده
*اعتبار کارخانه سازنده و شناخته بودن آن
*پخش زیرنویس فیلم ها و امکان سینک کردن زمان ها و افست کردن آن ها و تغیرر رنگ نوشته ها+پخش زیرنویس با فرمت ساب ای دی ایکس IDX برای دیدن زیر نویسها فارسی
*بدنه آلومنیومی بسیار محکم
*امکان نصب هارد در داخل دستگاه
*خروجی های صدا و تصویر مناسب و متنوع
*امکان شبکه ای نمودن دستگاه
*امکان نصب وای فای یو اس بی
*پخش دامنه وسیع و قابل ارتقای از انواع فرمت های محبوب و رایج روز دنیا با بهترین کیفیت بدون کوچکترین وقفه حتی در حالت پخش سریع 32 برابر بیشتر از حد نرمال پخش فایل
*پشتیبانی از سیستم بیسیم ,برای ارسال فایل تحت شبکه با سیم و بی سیم
*اپدیت شدن فریم ور آن
*دارای ریموت کنترل بسیار کامل و کارامد آن
*امکان سیستم پیشرفته کولینگ آن
*خروجی با کیفیت فول اچ دی و 1080P
2 سال گارانتی شرکت فرایند و ساخت تایوان

اما بعضی از تفاوت های جدی جالب و منحصر به فرد آن
1-سیستم کولینگ آن طوری طراحی شده که با استفاده از یک فن سه سیم دور ان بنا بر حرارت دستگاه تغییر میکند
بنابر این دستگاه در حین کار طولانی دجار هنگ یا فریم فریم نخواهد شد.
2-پشتیبانی از 3 یو اس بی فلش به صورت هم زمان (امکان کپی کردن و پاک کردن فایلها )در واقع هر کدام از فلش ها نقش یک پارتیشن مثل هارد را انجام میدهد.
3-پشتیبانی از مجموعه بسیار کاملی از فایلها ISO,FLV,TS,ISO MKV
همچنین شرکت پاتریوت در حال کامل کردن این مجموعه فایل هاست.
4-شبکه بی سیم آن و پشتیبانی از سیستم بیت تورنت
یک نکته بسیار جالب:تمامی دستگاه ها در حین پخش فایل دی وی دی فایل را از ابتدا تا انتها پخش میکند در حالیکه
باکس افیس پاتریوت در حالت عادی همچون یک دی وی دی و منو دار و پارت بندی شده نشان میدهد.
5-کامل بودن بسته آن از نظر کابل HDMIو.....

gamekhor2007
07-04-2010, 12:02
دوستان درباره این دستگاها توضیح میدید؟

alekses
07-04-2010, 12:07
دوست عزیز این دستگاه ه باکس افیس مدیا پلیر پاتریوت قیمتش چند هست و از کجا میشه گرفت

2.5.8.14.1.13
07-04-2010, 14:28
من با این شرکت تماس گرفتم این شماره رو برای فروش داد : 66493454
امکانات خوبی داره اگه کیفیت خوبی داشته باشه به WD میارزه.البته WD برند معتبر تری هست...

h4med
07-04-2010, 20:56
دوستان کسی مشهد جایی رو برای خرید چنین player هایی سراغ داره؟ من در سعدی چندجا سوال کردم اصلا به گوششون هم نخورده بود...

farshidcivil
07-04-2010, 21:26
با سلام خدمت دوستان در زیر سعی کردم توضیحات کاملی در مورد دستگاه باکس افیس مدیا پلیر پاتریوت و تفاوت های ان
با دستگاه های مشابه مثل WD و... بدهم.

*قیمت مناسب به نسبت امکانات فوق العاده آن ( 150000 تومان بدون Wi-Fiو165000تومان باWi-Fi ٌ)
*سرعت لود شدن و آماده به کار
*یوزرفرندلی بودن یا همون سادگی منو ها و فهرست های دستگاه و رابط کاربری برای استفاده کنندگان
*پخش روان و بدون وقفه بالاترین کیفیت های حال حاضر دنیا
*ساپورت نرم افزاری خوب و عالی از طریق وب سایت رسمی سازنده
*اعتبار کارخانه سازنده و شناخته بودن آن
*پخش زیرنویس فیلم ها و امکان سینک کردن زمان ها و افست کردن آن ها و تغیرر رنگ نوشته ها+پخش زیرنویس با فرمت ساب ای دی ایکس IDX برای دیدن زیر نویسها فارسی
*بدنه آلومنیومی بسیار محکم
*امکان نصب هارد در داخل دستگاه
*خروجی های صدا و تصویر مناسب و متنوع
*امکان شبکه ای نمودن دستگاه
*امکان نصب وای فای یو اس بی
*پخش دامنه وسیع و قابل ارتقای از انواع فرمت های محبوب و رایج روز دنیا با بهترین کیفیت بدون کوچکترین وقفه حتی در حالت پخش سریع 32 برابر بیشتر از حد نرمال پخش فایل
*پشتیبانی از سیستم بیسیم ,برای ارسال فایل تحت شبکه با سیم و بی سیم
*اپدیت شدن فریم ور آن
*دارای ریموت کنترل بسیار کامل و کارامد آن
*امکان سیستم پیشرفته کولینگ آن
*خروجی با کیفیت فول اچ دی و 1080P
2 سال گارانتی شرکت فرایند و ساخت تایوان

اما بعضی از تفاوت های جدی جالب و منحصر به فرد آن
1-سیستم کولینگ آن طوری طراحی شده که با استفاده از یک فن سه سیم دور ان بنا بر حرارت دستگاه تغییر میکند
بنابر این دستگاه در حین کار طولانی دجار هنگ یا فریم فریم نخواهد شد.
2-پشتیبانی از 3 یو اس بی فلش به صورت هم زمان (امکان کپی کردن و پاک کردن فایلها )در واقع هر کدام از فلش ها نقش یک پارتیشن مثل هارد را انجام میدهد.
3-پشتیبانی از مجموعه بسیار کاملی از فایلها ISO,FLV,TS,ISO MKV
همچنین شرکت پاتریوت در حال کامل کردن این مجموعه فایل هاست.
4-شبکه بی سیم آن و پشتیبانی از سیستم بیت تورنت
یک نکته بسیار جالب:تمامی دستگاه ها در حین پخش فایل دی وی دی فایل را از ابتدا تا انتها پخش میکند در حالیکه
باکس افیس پاتریوت در حالت عادی همچون یک دی وی دی و منو دار و پارت بندی شده نشان میدهد.
5-کامل بودن بسته آن از نظر کابل HDMIو.....

حداکثر فریم ریتی که پخش میکنه چقده؟ WD نهایتش 24fps پخش میکنه
ایکاش یه لینک میدادین

farshidcivil
07-04-2010, 21:57
توضیحات تکمیلی در مورد پلیر پاتریوت:

File Formats Supported
Music - WMA, MP3, Real Audio (RA)
Graphics - JPEG, BMP, PNG
Video - [MPEG-1] MPG/MPEG/DAT, [MPEG-2] MPG/MPEG/VOB/ISO/TS/TP/M2TS, [MPEG-4] MP4/AVI/MOV, WMV9, FLA, [H.264/AVC] MKV/TS/AVI/MOV/M2TS, [DviX 3/4/5/6, Xvid] AVI/MKV, [Real Video 8/9/10] RM/RMVB
System Requirements: External USB storage device or internal 2.5" SATA SSD/HDD with supported video or audio content stored on it. Standard or high definition television with HDMI or composite video connections.
Package Contents: Box Office Media Player, remote with batteries, composite AV cable, HDMI 1.3 cable, AC adapter, Quick Install Guide, Software and CD Manual.

shahryar84
08-04-2010, 09:37
این WD وایرلس نداره؟ آخه من شبکم وایرلسه؟ نمی‌شه با وایرلس شِر کرد؟

اپل تی‌وی بهتره یا این؟

rostamiani
08-04-2010, 10:00
با WIFI یا LAN یا USB میشه فیلم FullHD دید ؟ سرعت انتقالشون کافریه ؟؟؟

farshidcivil
08-04-2010, 10:16
دوستانی که WD دارن ایا با مشکل فریز شدن در پخش تصاویر 1080P مواجه میشن یا نه؟

mehrdad2009
09-04-2010, 00:37
سلام
من hd player وسترن دیجیتال دارم و دو مشکل باهاش دارم:
1- فایلهای ویدیوی با صدای DTS رو بدون صدا پخش میکنه
2- برای آپدیت firmware گزینه ای نداره

ehsan64_iq
10-04-2010, 22:15
سلام
دوستانی که میخوان وسترن بخرن دست نگه دارند آخه با این قیمت یک دستگاه بهتری رو میتونن خرید کنن

اینم لینک بررسی و مقایسه با وسترن.....

farshidcivil
10-04-2010, 22:30
سلام
دوستانی که میخوان وسترن بخرن دست نگه دارند آخه با این قیمت یک دستگاه بهتری رو میتونن خرید کنن

اینم لینک بررسی و مقایسه با وسترن.....

شما رو چه حسابی میگین بهتره؟!:13:
مارکش زیاد معروف نیست، البته خودم زیاد به مارک معتقد نیستم، ساپورت فرمتها و باقی مواردم که مشابه، در ضمن ساپورت نرم افزاری وسترن خیلی بهتره و دوستانیم که داشتن ناراضی نبودن، تا موقعیکه کسی این دستگاه رو نخره و تست نکنه نمیشه روش حساب کرد، خریدش شاید یکم ریسک باشه

reza_amir54321
10-04-2010, 22:49
سلام

1- بایستی با استفاد از کابل اپتیک به ورودی سینما خانگی یا آمپلی فایرت وصل کنی
2- فایل آپدیت رو تو فلاش مموری میرریزی که توش هیچ چی نباشه و هارد اکسترنالت رو هم دیسکانکت میکنی فقط و فقط فلاش مموری و فکر کنم به پورت یو اس بی 2 انوقت گزینه اپدیت فعال میشه

ehsan64_iq
10-04-2010, 23:19
شما رو چه حسابی میگین بهتره؟!:13:
مارکش زیاد معروف نیست، البته خودم زیاد به مارک معتقد نیستم، ساپورت فرمتها و باقی مواردم که مشابه، در ضمن ساپورت نرم افزاری وسترن خیلی بهتره و دوستانیم که داشتن ناراضی نبودن، تا موقعیکه کسی این دستگاه رو نخره و تست نکنه نمیشه روش حساب کرد، خریدش شاید یکم ریسک باشه

دوست عزیز اگر شما با وسترن کار کرده باشید متوجه میشوید که حتی یک پلیر بسیار پیش پا افتاده هم میتونه گزینه ای مثل GO TO رو داشته باشه
برای مثال اگر شما یک فیلم رو خواسته باشید از ابتدا وازدقیقه ی مثلا 80 به بعد تماشا کنید باید با سرعت 16x جلو ببرید که این عملا 5 دقیقه وقت گیر هست باور کنید وسترن داره فقط پول برندش رو میگیره در ضمن شما باید نسبت به پولی که میدید هم امکانات دریافت کنید ! شفاف تر بگم وسترن توی مدل قبلیش حتی صدای dts رو هم نمیتونسته پخش کنه مثله اینه که ایران خودرو از فردا داشتن فرمان رو در مدلهاش آپشن قرار بده!!!!!

منم الان دقیقا دارم واستون اون فایل رو آپ میکنم

موفق باشید

farshidcivil
10-04-2010, 23:26
دوست عزیز اگر شما با وسترن کار کرده باشید متوجه میشوید که حتی یک پلیر بسیار پیش پا افتاده هم میتونه گزینه ای مثل GO TO رو داشته باشه
برای مثال اگر شما یک فیلم رو خواسته باشید از ابتدا وازدقیقه ی مثلا 80 به بعد تماشا کنید باید با سرعت 16x جلو ببرید که این عملا 5 دقیقه وقت گیر هست باور کنید وسترن داره فقط پول برندش رو میگیره در ضمن شما باید نسبت به پولی که میدید هم امکانات دریافت کنید ! شفاف تر بگم وسترن توی مدل قبلیش حتی صدای dts رو هم نمیتونسته پخش کنه مثله اینه که ایران خودرو از فردا داشتن فرمان رو در مدلهاش آپشن قرار بده!!!!!

منم الان دقیقا دارم واستون اون فایل رو آپ میکنم

موفق باشید

اتفاقا من میخوام هفته بعد یه hd پلیر بخرم خوشحال میشم یه انتخاب درست داشته باشم
1- منظور از مدلایه قبلی وسترن چیه؟ سه تا مدل داشت تا اونجا که یادمه، مینی ، معمولی و لایو
2- یعنی مدله مغمولیه وسترن صدایه dts رو پخش نمیکنه و این مدل پاتریوت میکنه، تو کانفیگه وسترن زده

Audio - MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS Playlist - PLS, M3U, WPL
Subtitle - SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

ehsan64_iq
10-04-2010, 23:36
با WIFI یا LAN یا USB میشه فیلم FullHD دید ؟ سرعت انتقالشون کافریه ؟؟؟

دوست عزیز اگر وسترن داری فقط میتونی با lan و usb
آره سرعتش کافیه :46:

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

اتفاقا من میخوام هفته بعد یه hd پلیر بخرم خوشحال میشم یه انتخاب درست داشته باشم
1- منظور از مدلایه قبلی وسترن چیه؟ سه تا مدل داشت تا اونجا که یادمه، مینی ، معمولی و لایو
2- یعنی مدله مغمولیه وسترن صدایه dts رو پخش نمیکنه و این مدل پاتریوت میکنه، تو کانفیگه وسترن زده

Audio - MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS Playlist - PLS, M3U, WPL
Subtitle - SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

بهتر ادامه بحث توی ...........ادامه پیدا کنه!!

stb2xxx
12-04-2010, 08:39
سلام

مديا پلاير وسترن هرگز شمارو اگر توقعات بيشتري داشته باشيد راضي نمي كنه و مشكلاتش هميشه پا بر جاست

rezaxp
12-04-2010, 11:21
1- بایستی با استفاد از کابل اپتیک به ورودی سینما خانگی یا آمپلی فایرت وصل کنی
2- فایل آپدیت رو تو فلاش مموری میرریزی که توش هیچ چی نباشه و هارد اکسترنالت رو هم دیسکانکت میکنی فقط و فقط فلاش مموری و فکر کنم به پورت یو اس بی 2 انوقت گزینه اپدیت فعال میشه

کابل اپیتیک کدام هست ؟:20:

reza_amir54321
13-04-2010, 00:03
مديا پلاير وسترن هرگز شمارو اگر توقعات بيشتري داشته باشيد راضي نمي كنه و مشكلاتش هميشه پا بر جاست
والا ما که مشکلی ندیدم بیشتر عدم دانستن نحو ه استفاده بوده و بس

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

کابل اپیتیک کدام هست ؟:20:

کابل اپتیک کابل اپتیک دیگه یه پورت طوسی رنگ پشت مدیا پلیر که از اون یک نور قرمز بیرون میاد بو سیله یک کابل نوری اپتیک به امپلی فایر وصل میشه همه مغازهای فروشنده کابلهای ویدئو اودیو هم دارنش

Pejman3
14-04-2010, 09:57
یه نظری هم در مورد این بدین این قدر قیمتش پایینه که...!!!
29.99$

این هم لینکش تو سایت tigerdirect
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 01-_-CatId_4669_S194-1172

rostamiani
14-04-2010, 10:06
خیلی متشکرم
خیلی چیز جالبی به نظر میاد

اینم لیست کامل مشخصات :

masood5019
14-04-2010, 10:24
29$ نیست ایتم لینکش

rostamiani
14-04-2010, 10:28
29$ نیست ایتم لینکش

29$ هست :10:

اینم لینک سایت آمازون به 29$

stb2xxx
14-04-2010, 11:15
EAGET M890 220.000 Toman

• the latest Realtek 1283 chipset
• Network LAN
• HDMI 1.3 1080P
• 2USB, eSATA, Memory Card Reader
• ----T (Digital TV)
• Video in Recorder
• video formats: mkv, ts, m2ts, mts, tp, wmv, ifo, iso, vob, dat, avi, mpg, mp4, mov, rm, rmvb, divx, xvid, flv, H.264, VC-1, MPEG1,MPEG2,MPEG4
• audio formats: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, LPCM, FLAC, AC3
• Picture formats: support JPG/JPEG, BMP, PNG, GIF
• subtitles formats: sub, smi, ssa, srt, idx + sub
• Supported File System Formats: EXT3, FAT32 and NTFS
• HDMI Cable included
• Power: 10w

ساپورت كامل زير نويس فارسي SRT

farshidcivil
14-04-2010, 12:00
ساپورت كامل زير نويس فارسي SRT

این که چینیه ... گرونم هست
باز imation فک کنم بهتر باشه یه هارد یک ترا بایتیم روش داره فک کنم 250-260 تومنی باشه

Ashkan_vpm2
15-04-2010, 17:14
قیمت HD media Player wdtv مدل live چنده؟
از کجا میتونم تهیه کنم؟

capitanrayan
15-04-2010, 18:26
دوستان یه مدل پیشنهاد بدید با جنس عالی و ساپورت زیر نویس تو مایه 220 تومن!
ممنون!فرمتهاش میخوام حسابی ساپورت کنه مخصوصا فول HD و ساپورت MKV و زیر نویس رو هم بگید چیها ساپورت میکنه!

rostamiani
15-04-2010, 20:56
از کجا میتونم تهیه کنم؟

وسترن ؟
از لیون کامپیوتر دات آی آر با نمایندگی های سازگار

farshidcivil
16-04-2010, 10:10
از کجا میتونم تهیه کنم؟

------------.ir/index.php?action=categories&id=371[/code

reza_amir54321
16-04-2010, 10:13
لینک آپدیت Release 1.02.21 (3/30/10)wd live

alekses
17-04-2010, 19:53
سلام مدل لایو الان 150 هزار هست و زیتون رایانه توی پاساز ایران می فروشه و

برای زیر نویس شدن فیلمهای دی وی دی یک راه حل کوچیک هست اون هم این هست که شما مثلا می خواهید فیلم لاست ببینید

فولدری با نام لاست درست می کنید تو اون یک فولدر بانام VIDEO_TS درست کنید و فایلها رو توی اون بریزید بعد ولی

خواستید ببینید اگه زیرنویس اتوماتیک وار نیاورد روی آپشن زده بعد روی زیرنویس به راحتی می یاره فقط من یک مشکل دارم اون هم

سر فیلمهای که سه قسمتی باشه تو دی وی دی ها مثل سریالها نمونش همین لاست که وقتی بخوام با زیرنویس بیاد با این روش

میاد ولی فقط یک قسمت دو قسمت دیگه اش نمیاد یکی از دوستان پیشنهاد کرده بود ISO کردن و گفت که درست میشه

که بجای منوی فیلم یه منوی دیگه می یاد که از من نمیاد یا اینکه نمی دونم چطوری بیارمش و در کل نشد آیا دوستان راه حل دیگه ای

به نظرتون می یاد که من که سریال ببین هستم مشکلم هل بشه آخه با این دستگاه من فقط همین مشکل رو دارم

alekses
17-04-2010, 19:56
برای reza_amir54321

رضا جان این ابدیت که سایت گذاشته با قبلی خود دستگاه چه فرقی داره و می دونی چه تغییراتی توش اعمال شده

ata_webmaker
18-04-2010, 11:24
الان با آخرین آپدیت زیر نویس فارسی srt رو راحت اجرا میکنه

farshidcivil
18-04-2010, 16:03
کسی با این پلیر 1080p دیده یا نه؟ ایا فریز میکنه یا مشکلی نداره باهاش (با کابل hdmi
اخرش هیشکی یه جوابه صریح به ما نداد
مدل معمولی قیمتش چنده؟

ms368
18-04-2010, 16:10
بابا بیخیال
جدی میگی ؟
هیچ مدلی تا حالا نتونسته SRT فارسی رو پشتیبانی کنه ........

اگه اینجور باشه که WOOOW

phoenix666
18-04-2010, 16:26
خودت امتحان کردی Srt فارسی رو ؟
من می خوام یه Western بگیرم اینش برام خیلی مهمه

hfh
18-04-2010, 20:14
يكي از چيزاي مهمي كه به قسمت ويدئو ها اضافه شده repeat all است
راستش من اين دستگاه رو 2 روز پيش خريدم همون اولش ضد حال خوردم. ويدئو ها رو بايد تك به تك اجرا مي كردي و خودش به صورت اتومات به بعدي نمي رفت كه خوشبختانه با نصب فرموير 1.03 مشكل حل شد.
از بازار رضا خريدم با كابل hd در اومد 123 هزار تومن ورژن خودش 1.02.07 بود

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

کسی با این پلیر 1080p دیده یا نه؟ ایا فریز میکنه یا مشکلی نداره باهاش (با کابل hdmi
اخرش هیشکی یه جوابه صریح به ما نداد
مدل معمولی قیمتش چنده؟

به هيچ عنوان فريز ندارم فقط يه اشكالي هست بعضي فايل هاي حجيم Full HD حدود 10 ثانيه اي طول ميكشه تا اجرا بشه ولي بعد از اجرا به هيچ عنوان مشكلي نيست
مدل معموليش با كابل HDMI دراومد 123 هزار تومن

farshidcivil
18-04-2010, 21:17
يكي از چيزاي مهمي كه به قسمت ويدئو ها اضافه شده repeat all است
راستش من اين دستگاه رو 2 روز پيش خريدم همون اولش ضد حال خوردم. ويدئو ها رو بايد تك به تك اجرا مي كردي و خودش به صورت اتومات به بعدي نمي رفت كه خوشبختانه با نصب فرموير 1.03 مشكل حل شد.
از بازار رضا خريدم با كابل hd در اومد 123 هزار تومن ورژن خودش 1.02.07 بود

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

به هيچ عنوان فريز ندارم فقط يه اشكالي هست بعضي فايل هاي حجيم Full HD حدود 10 ثانيه اي طول ميكشه تا اجرا بشه ولي بعد از اجرا به هيچ عنوان مشكلي نيست
مدل معموليش با كابل HDMI دراومد 123 هزار تومن

میشه بگین خوده دستگاهو چن خریدین؟ چون میخوام اینترنتی بخرم شاید بشه قیمتشونو پایین اورد (120 تومن میدن)

danavan
18-04-2010, 22:12
سلام
من آخرین آپدیتش رو دانلود کردم اما مثل اینکه تو آپ گریدش به مشکل خوردم آخرین مرحله که روشن خاموش شدنه رو اجرا نکرد.
حالا وقتی روشنش میکنم تو صفحه اولش می مونه و وارد منو ها نمیشه
چطور ریستش کنم؟

alekses
19-04-2010, 00:05
سلام دوباره دوستان برای مشکل من راه حلی ندارن

برای زیر نویس شدن فیلمهای دی وی دی یک راه حل کوچیک هست اون هم این هست که شما مثلا می خواهید فیلم لاست ببینید

فولدری با نام لاست درست می کنید تو اون یک فولدر بانام VIDEO_TS درست کنید و فایلها رو توی اون بریزید بعد ولی

خواستید ببینید اگه زیرنویس اتوماتیک وار نیاورد روی آپشن زده بعد روی زیرنویس به راحتی می یاره فقط من یک مشکل دارم اون هم

سر فیلمهای که سه قسمتی باشه تو دی وی دی ها مثل سریالها نمونش همین لاست که وقتی بخوام با زیرنویس بیاد با این روش

میاد ولی فقط یک قسمت دو قسمت دیگه اش نمیاد یکی از دوستان پیشنهاد کرده بود ISO کردن و گفت که درست میشه

که بجای منوی فیلم یه منوی دیگه می یاد که از من نمیاد یا اینکه نمی دونم چطوری بیارمش و در کل نشد آیا دوستان راه حل دیگه ای

به نظرتون می یاد که من که سریال ببین هستم مشکلم هل بشه آخه با این دستگاه من فقط همین مشکل رو دارم

atilaa
19-04-2010, 03:12
زیر نویس فارسی را ساپورت میکنه ؟؟؟

راستی یک سدوال دیگه بعضی از زیرنویسها هماهنگ نیستن تو kmvplayer میشه براحتی زیر نویش را عقب و جلو کشید
تو این دستگاه این امکان هم وجود داره یا نه

اگه این دو تا بود 100 درصد فردا میرم یکی میخرم

rostamiani
19-04-2010, 05:01
سلام
من آخرین آپدیتش رو دانلود کردم اما مثل اینکه تو آپ گریدش به مشکل خوردم آخرین مرحله که روشن خاموش شدنه رو اجرا نکرد.
حالا وقتی روشنش میکنم تو صفحه اولش می مونه و وارد منو ها نمیشه
چطور ریستش کنم؟

بهترین کار ایمه که به حود Western Digital ایمیل بزنید و بپرسید :31:
ساپورت خوبی دارن

danavan
19-04-2010, 16:13
بهترین کار ایمه که به حود Western Digital ایمیل بزنید و بپرسید :31:
ساپورت خوبی دارن
مشکلم حل شد.
برای آپگرید کردن از فلش مموری استفاده کردم و نه هارد اکسترنال !

hfh
19-04-2010, 16:21
زیر نویس فارسی را ساپورت میکنه ؟؟؟

راستی یک سدوال دیگه بعضی از زیرنویسها هماهنگ نیستن تو kmvplayer میشه براحتی زیر نویش را عقب و جلو کشید
تو این دستگاه این امکان هم وجود داره یا نه

اگه این دو تا بود 100 درصد فردا میرم یکی میخرم

من همچين چيزي نديدم فكر نكنم داشته باشه
ضمنا srt فارسي هنوز درست نشده

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:20 PM ----------

میشه بگین خوده دستگاهو چن خریدین؟ چون میخوام اینترنتی بخرم شاید بشه قیمتشونو پایین اورد (120 تومن میدن)

115 تومن + 8 تومن كابل HDMI

ata_webmaker
19-04-2010, 22:08
زیر نویس فارسی اس آر تی رو که پخش می کنه من اکثر فیلم هام اس آر تی هست
فقط بهتره که همنامه فیلم کنی
و البته که میشه زیر نویس رو هماهنگ کرد با دگمه های چپ و راستش اینکار انجام میشه

reza_amir54321
19-04-2010, 23:58
این لبک ریویو سی گبت هستش منوهاش خیلی یوزر فرندلی تر هستش امیدوارم وسترن هم نوی آپدیتهای بعدیش یه دستی به سر روی صفحه کاری مدیا پلیرش بکشه

farshidcivil
20-04-2010, 09:18
لیون کامپیوتر ------------. ir معمولیشو 115 تومن و لایوشو 155 تومن میده (قیمته کفه بازاره تهران)، ارسال به سراسر کشور با پست تیپاکس،24 ساعته

Bahman No1
20-04-2010, 11:00
دیروز یدونه مدل لایو از پایتخت گرفتم 155 تومن ...

یکی از اپیزودهای مستند Life بی بی سی با فرمت mkv و کیفیت 1080p که حجمش در حدود 6 گیگ بود ، خیلی تر و تمیز پخش کرد . انصافا" کفم برید ...

نکته عجیب اینجا بود که با بعضی از زیرنویسهای sub/idx مشکل داره ...
برای مثال زیرنویس فارسی فصل اول سریال 24 که sub هست رو نشون نمیده و به جاش آدرس و اسم فایلهای png درون زیرنویس رو نشون میده ... ولی با بقیه sub ها مشکلی نداشت ...

آخرین آپدیت رو میتونید به من معرفی کنید ؟ شاید مشکل اون زیرنویس با آپدیت حل بشه

farshidcivil
20-04-2010, 16:42

یکی از اپیزودهای مستند Life بی بی سی با فرمت mkv و کیفیت 1080p که حجمش در حدود 6 گیگ بود ، خیلی تر و تمیز پخش کرد . انصافا" کفم برید ...

برای مثال زیرنویس فارسی فصل اول سریال 24 که sub هست رو نشون نمیده و به جاش آدرس و اسم فایلهای png درون زیرنویس رو نشون میده ... ولی با بقیه sub ها مشکلی نداشت ...

Grab it from here

ghahremanimehdi
20-04-2010, 17:00

احتمالا به خاطر ارورهای Timing و Gap نو زیرنویس Sub/Idx هستش. با نرم افزار Subtitle Creator ، ارورهای زیرنویس رو بگیرید و دوباره ذخیره کنید احتمالا درست میشه.

farshidcivil
20-04-2010, 17:43
با سلام
با فریمور جدید ظاهرا مشکلش بل زیرنویس SRT حل شده فقط واسه من خرچنگ قورباغه نشون میده!
کسی میدونه باید چیکارش کرد؟
با تشکر

کسی نمیدونه باس چیکار کرد

hfh
20-04-2010, 21:55
با سلام
با فریمور جدید ظاهرا مشکلش بل زیرنویس SRT حل شده فقط واسه من خرچنگ قورباغه نشون میده!
کسی میدونه باید چیکارش کرد؟
با تشکر

من هم دقيقا اين مشكل رو دارم
بعضي از دوستان ميگن ميشه لطفا راهنمايي كنيد

ata_webmaker
21-04-2010, 08:51
باید برید تو منو قسمت زبان زیر نویس رو روی عربی بگزارید درست میشه

afi2asal
21-04-2010, 18:08
دوست عزیز با اینکار تا حدودی مشکل حل میشه ولی چهار حرف پارسی هنوز مشکل داره برای حل این مشکل به این سایت برید ثبت نام کنید وسه رای بدید تا مثل عربها ما هم ساپورت بشیم

دستگاه wdlive که من گرفتم فوق العاده است و کاملا راضیم قبلش iomega director hd به قیمت 285000 تومان گرفتم که از روز اول مشکل داشت وحتی روی mp3 هنگ میکرد الانم فرستادیمش گارانتی و وضعییتش مشخص نیست!
ساپورت wd هم حرف نداره .در جواب یکی از دوستان .بعله دیویکس زیر نویس دار رو پخش میکنه

farshidcivil
21-04-2010, 19:45

قسمت زبان زیر نویس کجاست؟

safarimr
22-04-2010, 09:04
به دستگاههای زیر که یکی از دوستانم وارد کرده توجه کنید:

مدل MP102 مبلغ 38 هزار تومان

مدل MP 322 مبلغ 49 هزار تومان

اگر سوالی باشد در خدمتیم و با پیام خصوصی اطلاع دهید

ata_webmaker
22-04-2010, 10:18
خوب این امکاناتش خیلی پایینه

AB
22-04-2010, 10:33

این که مفت هم نمیارزه.در ضمن اون HDMI هست که نوشته HTMI.:27::27::27:

farshidcivil
22-04-2010, 20:19
تو پلیر وسترن تو قسمته setting/audio, video/display resolution که از auto تا 1080p, 60Hz داره واسه چیه و رو چی باید تنظیم بشه؟

glxx
23-04-2010, 11:39

قيمتش خوبه ولي امكاناتش كمه دستگاه جديدتري وارد نكرده كه در حد دستگاه patriot يا wdhd باشه

Hassan_2600
24-04-2010, 10:14
سلام به همگی دوستان

تفاوت wd tv جنریشن1 و 2 چیه؟

rostamiani
24-04-2010, 11:39
وسترن کلا 3 مدل پلیر داره .منظورتون از جنریشن چی ؟
اینم مقایسه امکانات این سه نسخه :

موفق باشید

farshidcivil
24-04-2010, 16:47
وسترن کلا 3 مدل پلیر داره .منظورتون از جنریشن چی ؟
اینم مقایسه امکانات این سه نسخه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

دوستمون درست میگن پلیر WD TV (یا همون مدل معمولیش) دو تا نسل داره ، که حتی فریمورشونم فرق میکنه. تو سایتش در موردش توضیح داده

ahmadl
25-04-2010, 02:59
من دی وی دی پلیر سامی دارم آیا ضبط هم میکنه

safarimr
25-04-2010, 06:56
قيمتش خوبه ولي امكاناتش كمه دستگاه جديدتري وارد نكرده كه در حد دستگاه patriot يا wdhd باشه

بله قراره دستگاه جدیدتری بیاره که mkv را پخش کنه ولی اطلاعات زیادی از او نگرفتم در صورت گرفتن اطلاعات اعلام کرده تا بهر حال با تنوع محصولات مختلف معرفی شده در تایپیک امکان مقایسه مناسب بین محصولات باشد

Hassan_2600
25-04-2010, 08:34
دوستان من یه wd tv مدل معمولی گرفتم ولی الانه که برند پاتریوت رو دیدم و اون کنترلی که به نظر میرسه امکانات بیشتری داره از خرید خودم پشیمون شدم می خواستم بدونم آیا پاتریوت روی کنترلش امکاناتی به اسم go to هم که دستگاه سی دی پلیرهای 10 سال پیش هم داشتند داره یا نه؟آخه مدل wd tv که نداره و برای اینکه از دقیقه مثلا 5 برم به دقیقه 80 باید با اون سرعت زجرآور حداکثر 16x اینکار رو انجام بدم که نزدیک به 5 یا 6 دقیقه طول می کشه ولی دکمه go to این امکان رو میداد به هر جای فیلم که میخایم تایم رو بدیم و همون جا رو برامون پخش کنه.
آیا امکان داره که در آینده نزدیک این امکان رو روش بذارن؟
مرسی اگه نظرتون رو بگید. می دونم که این سوال خیلیهای دیگه هم هست
با تشکر

farshidcivil
25-04-2010, 11:24
دوستان من یه wd tv مدل معمولی گرفتم ولی الانه که برند پاتریوت رو دیدم و اون کنترلی که به نظر میرسه امکانات بیشتری داره از خرید خودم پشیمون شدم می خواستم بدونم آیا پاتریوت روی کنترلش امکاناتی به اسم go to هم که دستگاه سی دی پلیرهای 10 سال پیش هم داشتند داره یا نه؟آخه مدل wd tv که نداره و برای اینکه از دقیقه مثلا 5 برم به دقیقه 80 باید با اون سرعت زجرآور حداکثر 16x اینکار رو انجام بدم که نزدیک به 5 یا 6 دقیقه طول می کشه ولی دکمه go to این امکان رو میداد به هر جای فیلم که میخایم تایم رو بدیم و همون جا رو برامون پخش کنه.
آیا امکان داره که در آینده نزدیک این امکان رو روش بذارن؟
مرسی اگه نظرتون رو بگید. می دونم که این سوال خیلیهای دیگه هم هست
با تشکر

مطمئنا هر دستگاهی یه سری معایب و مزایای خاص خودشو داره، پلیر پاتریوت دکمه go to رو کنترلش داره،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی بر خلاف پلیر وسترن من دکمه search (که خیلی مهمه) روش ندیدم، شما وقتی یه هارد ا ترا بایتی با n تا فیلم به پلیر وصل میکنی و فیلم خاصی مد نظرته این دکمه به کارت میاد. (البته اون دکمه browser رو کنترل پاتریوتو نمیدونم چیه)
در ضمن شما باید از کیفیت بالای تصویری که وسترن بهتون میده (بدون فریز تصویر) و همچنین پشتیبان نرم افزاری بالا لذت ببرین ، کلا هدفتون از خرید این پلیرم هم همین بوده، در ضمن کنترل وسترن جمع و جورتور و کار کردن با منوها هم راحت تره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaveh_d
25-04-2010, 12:50
کدوم یکی از پلیرهای وسترن فایلهای FLV رو پخش میکنه؟
آخه ماهایی که دانلود آفلاین داریم 90 درصد فیلمها فرمتش این شکلیه!

hadihama
25-04-2010, 13:45
مطمئنا هر دستگاهی یه سری معایب و مزایای خاص خودشو داره، پلیر پاتریوت دکمه go to رو کنترلش داره،

ولی بر خلاف پلیر وسترن من دکمه search (که خیلی مهمه) روش ندیدم، شما وقتی یه هارد ا ترا بایتی با n تا فیلم به پلیر وصل میکنی و فیلم خاصی مد نظرته این دکمه به کارت میاد. (البته اون دکمه browser رو کنترل پاتریوتو نمیدونم چیه)
در ضمن شما باید از کیفیت بالای تصویری که وسترن بهتون میده (بدون فریز تصویر) و همچنین پشتیبان نرم افزاری بالا لذت ببرین ، کلا هدفتون از خرید این پلیرم هم همین بوده، در ضمن کنترل وسترن جمع و جورتور و کار کردن با منوها هم راحت تره.

در مورد پتریوت باید بگم که اصلا فریز نداره اما در وسترن بعضی از دوستان با مشکل فریز روبرو بودند در مورد پشتیبانی نرم افزاری هم تا حالا چند تا ورژن برای آپدیت پتریوت داده شده و من که آخرین اون را نصب کردم خیلی عالی جواب میده در مورد کنترل هم باید عرض کنم که خودتان قضاوت کنید کدام کاملتر و بهتره

stb2xxx
25-04-2010, 15:01
سلام به همگی دوستان

تفاوت wd tv جنریشن1 و 2 چیه؟

جنريشن 1 اولين مدل با چيپ ست 8635 بود كه اومد
جنريشن2 دومين مدل بود و قبل از لايو عرضه شد البته با چيپ ست لايو 8655 و فاقد LAN و ظاهرش مثل همون قبلي ست

farshidcivil
25-04-2010, 15:32
در مورد پتریوت باید بگم که اصلا فریز نداره اما در وسترن بعضی از دوستان با مشکل فریز روبرو بودند در مورد پشتیبانی نرم افزاری هم تا حالا چند تا ورژن برای آپدیت پتریوت داده شده و من که آخرین اون را نصب کردم خیلی عالی جواب میده در مورد کنترل هم باید عرض کنم که خودتان قضاوت کنید کدام کاملتر و بهتره

البته من همینجا بگم خودم فعلا هیچکدومشو ندارم، بنابراین کاملا بیطرفانه قضات میکنم، در مورده کنترل بنظر خودم هر چی ساده تر بهتر، شاید شما نظر دیگه ای داشته باشین
در مورد فریز کردن تصاویر من در جریان نیستم مشکل اون دوستان دقیقا چی بوده، ایا مشکل از پلیر ه کابله و...
یه احتمال اینه که فریم ریت تصویرش باس بالا بوده باشه که فریز کرده، که اگه اینجوری باشه ، پاتریوت و ایگیت هم همین مشکلو خواهند داشت

---------- Post added at 04:32 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

کدوم یکی از پلیرهای وسترن فایلهای FLV رو پخش میکنه؟
آخه ماهایی که دانلود آفلاین داریم 90 درصد فیلمها فرمتش این شکلیه!
فرمته پخشه معمولی با لایوش که مشابهه

Video - AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9

ظاهرا ساپورت نمیکنه، مجبوری کانورت کنی

mrgr5
26-04-2010, 10:32
دوستان برای گرفتن فریمورهای تخصصی wdtv می توانید به سایت wdtvhd.com بروید و حتی مشکل اتصال درایو سی دی اکسترنال را به آن حل نمایید

hfh
26-04-2010, 18:10
لطفا دوستاني كه ميگن در آپديت جديد WD مشكل زيرنويس srt فارسي حل شده راهنمايي كنند
چون براي من هنوز زيرنويس به صورت خرچنگ قورباغه هستش

ra1383
26-04-2010, 19:37
سلام من یک دستگاه w d در حد آک دارم فوری و به بالاترین قیمت می فروشم دوستاتنی که مایلند لطفا اس ام اس بزنند به 09125459724

alekses
27-04-2010, 00:34
سلام دوباره دوستان برای مشکل من راه حلی ندارن

senator_saeed
28-04-2010, 19:57
یک سوال مهم
من یکی از این wd hd player ها دارم مدل اول.
فیلمهای ایرانی با فرمت wmv رو اصلا پخش نمیکنه
مشخصات فایلو میزارم
در ضمن به اخرین ورژن هم اپدیت هست:
[Primary Filtergraph]
0) - WM ASF Reader
1) - WMVideo Decoder DMO
2) - WMAudio Decoder DMO
3) - KMP Video Transform
4) - OverlayMixer
5) - KMP Audio Transform(Copy)
6) - Video Renderer
7) - Default DirectSound Device

[Video Info]
Decoder - (WMV2) WMVideo Decoder DMO
Format - Major Type: Video - Sub Type: YV12
VideoInfo: YV12 320X240, 12 bits
Format - Major Type: Video - Sub Type: YV12
VideoInfo: YV12 512X-240, 12 bits

[Audio Info]
Decoder - (0x161) WMAudio Decoder DMO
Format - Major Type: Audio - Sub Type: PCM
WaveFormatEx: PCM(0x1), 44100 Hz, 16 Bits, 2 Ch

[Basic Video DSP]
Internal brightness: 100%

[Advanced Video DSP]
+PictureProperty(S/W Process)
-LumGain: 133
-LumOffset: 0
-Gamma: 100
-HUE: 0
-Saturation: 64
+Video Plugin

[Audio DSP]
+Pre amplification: Main: (100%)
+Auto Volume Control
+Audio Plugin

[Subtitle Settings]
+Draw Mode(Selected): Image
+Draw Mode(In use): On Overlay
+Text Rendering Method: Rasterizer
+Support HTML Tags(SMI)

[KMPlayer]
+Version: 2.9.3.1428(5,463,552, 12/16/2007 4:14:52 PM)
+libcodec.dll: Exist(4,459,520, 12/15/2007 7:37:44 PM)
+libmplay.dll: Exist(438,784, 8/21/2007 5:41:30 PM)
+PProcDLL.dll: Exist(1,769,472, 11/30/2007 7:22:42 PM)
+LibDTS.dll: Exist(144,384, 5/24/2007 4:31:02 AM)
+liba52.dll: Exist(56,320, 5/24/2007 4:30:50 AM)
+libfaad2.dll: Exist(212,480, 5/24/2007 4:30:26 AM)
+libmad.dll: Exist(92,672, 5/24/2007 4:31:16 AM)
+libmpeg2.dll: Exist(126,464, 5/24/2007 4:31:44 AM)
+theora.dll: Exist(196,608, 4/13/2007 4:16:02 AM)
+OggVorbis.dll: Exist(1,165,312, 5/24/2007 4:38:24 AM)
+xviddll.dll: Exist(655,872, 7/28/2007 8:41:56 PM)
+Old_QUARTZ.DLL: Exist(770,048, 5/5/1999 5:52:00 PM)
+AboutDll.dll: Exist(105,472, 10/3/2005 9:42:18 AM)
+DTView.dll: Exist(104,448, 11/20/2006 5:03:18 PM)
+MPlayer.dll: Missed
+ImLoader.dll: Exist(856,064, 1/15/2006 9:51:26 AM)

--------------------
[File Info]
--------------------

File size : 323 MiB
PlayTime : 1h 40mn
Bit rate : 451 Kbps
Movie name : Italia Italia Part 3
Performer : Editing By Keyvan 2006
Copyright : ArianWorld.com
Comment : Editing By Keyvan 2006
PacketCount : 60250
PacketSize : 5625
Date_Created : UTC 2074-10-18 01:45:33
HeaderSize : 5444
DataSize : 338906300
Video
Codec : WMV2
Codec/Info : Windows Media Video 8
Bit rate : 377 Kbps
Width : 320 pixels
Height : 240 pixels
Display Aspect ratio : 4/3
Resolution : 24 bits
Audio
Codec : WMA2
Codec/Info : Windows Media Audio 2
Bit rate : 64 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 44 KHz

--------------------

ashk_a_n
30-04-2010, 02:04
به نظرتون Seagate FreeAgent Theater+ بهتر از مال WD نیست؟