PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

amirarman
10-05-2013, 14:01
چطوری میتونم از wdtv live streaming به عنوان مانیتور دوم کامپیوترم استفاده کنم؟

amirarman
10-05-2013, 14:05
به غیر از مدیا پلیر ویندوز از چه نرم افزاری میتونم برای پخش فایل های کامپیوترم رویwdtv استفاده کنم؟

soheilnouri
10-05-2013, 16:29
این وسیله فقط فلش میخوره؟به نظر شما کاراییش از دی وی دی بلیر بالاتره؟

shafigh_pes
27-05-2013, 13:57
1- دوستان من WDTV دارم ایا قابلیت شبکه کردن داره که دیگه بهش هار وصل نکنم اگه میشه اموزششو هم بدین که چه جوری باید WDTV رو شبکه کرد با کامپوتر

2- اینکه واسه من صدای Dts کار نمیکنه راهی نداره واسه WDtv که بشه dts رو اجرا کرد ؟

farazfar
28-05-2013, 09:26
این وسیله فقط فلش میخوره؟به نظر شما کاراییش از دی وی دی بلیر بالاتره؟

بله فلش و هارد و وو رو ساپورت میکنه و قابل قیاس با dvdplayer نیست

vahidsport
31-05-2013, 20:54
قیمت این دستگاه چنده / از کجا میتونم تهیه کنم؟ و در مقایسه با Xtreamers SideWinder 3 کم بهتره هم از نظر عمل کرد و هم از نظر عمر

MEHDILINDOWS
14-06-2013, 17:54
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MEHDILINDOWS
05-07-2013, 16:42
سلام
دوستان من دستگاهمو میفرشم کسی خواست بگه
09122332176
کشوری
wd hd media player live

xpga
06-07-2013, 17:12
آپديت WD HD Media player از كجا ميتونم دانلود كنم و نحوه آپديت به چه شكله ؟

با تشكر

شهرام11
08-07-2013, 04:43
سلام
دوستان من دستگاهمو میفرشم کسی خواست بگه
09122332176
کشوری
wd hd media player live

قيمتش چنده؟

pourya_bo2pmc
08-07-2013, 15:44
سلام
قیمت wd tv live streaming media player واسه خرید چنده ؟
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza20
16-07-2013, 17:08
سلام
من بین خرید این دستگاه های مدیا پلیر و بلوری پلیر مونده کدوم بهتره؟کیفیت این دستگاه چه طوره؟(از لحاظ پخش صدا و تصویر)

mahnaz1
06-08-2013, 01:51
سلام بچها من یه دستگاهی می‌خوام فقط و فقط برای دیدم فیلم با فرمت mkv و ساپورت زیرنویس فارسی srt به نظرتون hd player بدردم میخوره یا ‌گیرندهای دیجیتال ?تنها استفادهٔ من ریختن فیلم mkv و زیرنویس رو فلش دیدن تو تلویزیون lcd ممنون میشم راهنماییم کنین

حساام
06-08-2013, 02:39
به عنوان پلیر خر کار عالیه عالیه.....

vixen357ka
07-08-2013, 15:37
سلام
دوستان یه مدلی رو به من معرفی بفرمایید که زیرنویس فارسی رو بخوبی پشتیبانی کنه همچنین به تلویزیون های که پورت HDMI رو هم ندارن وصل شه اگر جایی رو هم سراغ دارید که آنلاین بشه خرید کرد معرفی بفرمایید با تشکر

farazfar
17-08-2013, 09:58
دوستان آپ دیت جدید برای STREAMING چند روزیه که اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضا
18-11-2013, 22:57
با این که یکسالی میشه مدل لایو دستگاه رو خریدم اما تازه الان دارم به کامپیوتر وصلش میکنم مشکل من سر ارتباط دستگاه با کامپیوتره. وقتی با کابل کراس به سوکت لن کامپیوتر وصل میکنم و توی cmd آی پی pcرو می بینم این اعداد رو نشون میده
Ip : 169.254.180.163
sub..: 255.255.0.0
و gateway و dns هم خالیه . توی پلیر هم همین آی پی رو ست میکنم اما وقتی تست ارتباط رو میزنم روی dns پیغام خطا میده. توی همین تاپیک خوندم که آی پی gateway رو بذارم اما اون هم خالیه.
حالت دوم : روی پلیر گذاشتم ککه تنظیمات شبکه رو اتوماتیک انجام بده که در wd این اطلاعات نمایش داده شد
Ip : 169.254.25.192
sub..: 255.255.0.0
جالبه که pc به این کانفیگ پینگ مبکنه اما باز هم رتباطی برقرار نمیشه
دوستان صاحب نظر یه لطفی کنن و به صورت مبتدی من رو راهنمایی کنن که چه کنم ممنون میشم

رضا
22-11-2013, 21:17
خوب این دستگاه قدیمی شده و طبیعیه که دوستان اهل فن خیلی به این تاپیک سر نزنن. یه سری سرچ کردم رسیدم به این صفحه
تنظیمات رو مثل راهنمایی گفته شده انجام دادم و هر دو آی پی کامپیوتر و پلیر هم پینگ میکنن اما همچنان از من آی پی dns میخواد. خالی گذاشتم نشد آی پی دادم نشد. لطف کنید یه راهنمایی کنید

armin100
12-12-2013, 21:17
سلام
چند روز پیش دستگاه Live ی که تو خونه داشتیم رو از ورژن 1.04.31 به 1.06.43 آپدیت کردم...
به این امید که بعضی فرمت های تصویری که قابل خوندن نبود رو بتونه بخونه...
ولی زهی خیال باطل!

حدود 10 فایل 3GP، FLV، WMV، AVI و ... رو کنار گذاشته بودم تا ببینم بعد از آپدیت آیا قابل خوندن توسط دستگاه میشن یا نه...
وقتی آپدیت کردم و فایل ها رو امتحان کردم، حتا یکی از این فایل ها رو هم نتونست بخونه...
کلی خورد تو حالم!

حالا این هیچ...
همون طور که خیلی از دوستان هم گفته بودن، به شدت تو سرعت شناسایی سرعت هارد مشکل پیدا کرده...
هارد 750 سیلیکون پاورم رو که قبلا در کمتر از 10 ثانیه شناسایی میشد، الان 4 دقیقه طول میکشه تا شناسایی بشه!
هارد 2 ترای خود وسترن دیجیتال که قبلا در کمتر از 30 ثانیه شناسایی میشد، الان بیشتر از 3 دقیقه طول میکشه تا شناسایی بشه!

باز حالا اینم هیچی...
رابط کاربریش بدجور کند شده...
تو یه فولدر که میری باید کلی صبر کنی تا دوباره بتونی بری فولدر بعدی...
وگرنه مدام اون علامت قرمز بالای صفحه میاد...

آپدیت، این مدلیش رو دیگه ندیده بودیم والا...
بیشتر شبیه یه بدافزاره تا آپدیت!!!
اون لیست بلندبالای اصلاحات کجا و این مشکلات کجا...
مثلا پیش خودم می گفتم چه شرکت خفنیه که این همه برا مشتریاش ارزش قائل میشه و این همه آپدیت میده...
ولی...

خیلی دوست دارم با برنامه نویس وسترن دیجیتال یه ملاقات داشته باشم، ببینم واقعا هدفش از وقت گذاشتن روی آپدیت ها چی بوده!!!؟ :n15:

heidary_sh
14-12-2013, 15:18
سلام
چند روز پیش دستگاه Live ی که تو خونه داشتیم رو از ورژن 1.04.31 به 1.06.43 آپدیت کردم...
ولی زهی خیال باطل!

حدود 10 فایل 3GP، FLV، WMV، AVI و ... رو کنار گذاشته بودم تا ببینم بعد از آپدیت آیا قابل خوندن توسط دستگاه میشن یا نه...
وقتی آپدیت کردم و فایل ها رو امتحان کردم، حتا یکی از این فایل ها رو هم نتونست بخونه...
کلی خورد تو حالم!

حالا این هیچ...
همون طور که خیلی از دوستان هم گفته بودن، به شدت تو سرعت شناسایی سرعت هارد مشکل پیدا کرده...
هارد 750 سیلیکون پاورم رو که قبلا در کمتر از 10 ثانیه شناسایی میشد، الان 4 دقیقه طول میکشه تا شناسایی بشه!
هارد 2 ترای خود وسترن دیجیتال که قبلا در کمتر از 30 ثانیه شناسایی میشد، الان بیشتر از 3 دقیقه طول میکشه تا شناسایی بشه!

باز حالا اینم هیچی...

مثلا پیش خودم می گفتم چه شرکت خفنیه که این همه برا مشتریاش ارزش قائل میشه و این همه آپدیت میده...
ولی...

خیلی دوست دارم با برنامه نویس وسترن دیجیتال یه ملاقات داشته باشم، ببینم واقعا هدفش از وقت گذاشتن روی آپدیت ها چی بوده!!!؟ :n15:

حالا اینها هیچی امکان برگشت هم در این نسخه وجود نداره شما باید قبل از آپدیت مطالب این قسمت رو میخوندی

ebrahim496
16-12-2013, 13:05
سلام
ولی زهی خیال باطل!

کلی خورد تو حالم!

حالا این هیچ...

باز حالا اینم هیچی...

ولی...

دوست عزیز امکان دانگرید هست و میتونید به نسخه قبلی دانگرید کنید

armin100
16-12-2013, 21:52
حالا اینها هیچی امکان برگشت هم در این نسخه وجود نداره شما باید قبل از آپدیت مطالب این قسمت رو میخوندی
مرسی دوست عزیز از پاسختون...
اتفاقا قبلش این مطالبو خونده بودم!
اما متاسفانه اطلاعات، ضد و نقیض بود...
بعضی دوستان ادعا می کردن که آپدیت ربطی به سرعت شناسایی هارد نداره و بیشتر به چینش فایل ها مربوطه...
در ضمن، کسی هم در مورد کند شدن شدید دستگاه و همین طور تغییر نکردن فرمت های قابل اجرا اشاره نکرده بود...
این شد که خودم امتحان کردم...
امکان دانگرید وجود داره خدا رو شکر...

دوست عزیز امکان دانگرید هست و میتونید به نسخه قبلی دانگرید کنید
خیلی ممنون دوست عزیز...
بله، به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی تونستم به نسخه ی قبل دانگرید کنم...
تفاوت عملکرد این دو نسخه، از زمین تا آسمونه!

iran79
16-12-2013, 22:03
سلام
ولی زهی خیال باطل!

کلی خورد تو حالم!

حالا این هیچ...

باز حالا اینم هیچی...

ولی...

شخصا با نظرتون مخالفم. وسترن از بهترین شرکت های پشتیبانی هستش و محصولات و خریداراش رو فراموش نمیکنه.من خیلی وقته این دستگاه رو دارم و چندبار تو فکر عوض کردنش افتادم ولی باز بی خیال شدم. چون کارم رو راه انداخت.125 تومن خریدمش.الان برند دیگه بالای 500 هزارتومن باید براش پول بدید.از اینا که بگذریم. خیلی از دوستان اینجا مشکل شناسایی هارد رو دارن و هیچ وقت به عوامل جانبی فکر نمیکنن. امیدوارم دوستانی که این مشکلو دارن این مطلب رو بخونن.
برای شناسایی سریع هارد باید هارد رو تمیز کنید.یعنی هاردتون دسته بندی شده باشه و مرتب باشه نه اینکه همه جور فایل رو توش داشته باشید. من خودم یه هارد 1 ترا بایت دارم که فایل هارو خیلی خوب مرتب کردم و با دسته بندی. فقط هم فایل های قابل اجرا توسط دستگاه رو گذاشتم (صوتی و تصویری). اردم وسترن مای بوک هست از نوع گرین(سبز). 30 ثانیه طول میکشه تا شناسایی کنه شایدم خیلی کمتر و تا 1 دقیقه هم طول میکشه تا کل فولدرها و دسته بندی هارو بشناسه. منظورم تو همین آپدیت آخری هست. قابلیت ریموت کنترل هم بهش اضافه کردن که عالی شده. از روی گوشی صدارو کم یا زیاد میکنی یا حتی قطع میکنی و خیلی چیزای دیگه. من به تازگی دستگاه رو شبکه کردم و 2 ترا هارد رو سریعا با بالا اومدن دستگاه شناسایی میکنه. کل مطلب اینکه این دستگاه تو رنج قیمت خودش در سال های اولیه و تا الان جزو بترین دستگاه ها بوده و حتی فایل های بلوری m2ts رو هم باهاش پخش کردم. خیلی زیبا. از این مسئله غافل نشید که این دستگاه نسل دوم سری پخش کننده های وسترن هست و پیشرفت های خوبی نسبت به نسل اولش داشته که هنوزم خریدار رو نسبت به خرید یک محصول جدید بی نیاز می کنه.
بهرحال اگه خوشتون نیومده میتونید فریمور زیر رو از سایتش بگیرید و دانگرید کنید.شخصا قبلا امتحان کردم و نتیجه داده.در صورت اشتباهات فردی، بنده و دیگر دوستان مسئولیتی نداریم.
این فریمور رو از سایت وسترن دانلود کنید: Rollback_wdtvlive_1.04.31_V
رو فریمور های گذشته امتحان نکردم ولی تو این نسخه من تونستم دو تا کامپیوتر رو به دستگاه متصل کنم و یوزر و پسورد رو داخل خودش ذخیره کرد و نیازی به وارد کردن دوباره نیست.
مسئله پخش نکردن برخی فایلها:
ما تو ایران هستیم و زیاد با حق تألیف یا کپی رایت آشنایی نداریم. تخطی از این قانون در خارج برابر با جریمه 250 هزار دلاری و حبس می باشد. فرمت های معروف همچون mp4 و AVI و 3gpو FLV، WMV، WMA و خیلی از فرمت های دیگه که ثبت شده هستند دارای کدک های مخصوص به خود هستند تا از سرقت فایل جلوگیری بشه. مثلا فایلهای Mp4 دارای کد گذاری هستن و در صورت دانلود و پخش عمومی (مثلا دانلود از سایت یو*تیو*ب و پخش عمومی آن) تخطی از جرمه و جریمه داره. چرا که این سایت حق کپی رایت برای خودش خریده.درست مثل قضیه شکایت های اپل از سامسونگ در خصوص طراحی و ... . کلا هرچیزی که به ثبت برسه جزو حق صاحب اثر هستش. خودتون هم بهتر می دونید. (تنها واسه یادآوری بود). قبل از خرید دستگاه ابتدا از توانایی اجرای فایلهای قابل پخش بر روی جعبه دستگاه مطمئن بشید بعد بگیرید. هیچ دستگاهی اجازه تخطی از این قانون رو نداره مگر اینکه قصد فروش در بازارهای بزرگ مثل امریکا و اروپا رو نداشته باشه و نخواد اسمی از خودش بیرون بده و معروف بشه.
راجب فایل های MKV هم تا مدتی بحث و جدل بود ولی آخر سر پذیرفته شد ولی به عنوان فرمت قانونی شناخته نشد. شرکت ها میتونن استفاده کنن ولی اگه دقت کرده باشین فیلم های بلوری با فرمت MKV پخش نمیشن. اگرچه قابلیتش بالا هست ولی سرقتش راحته. واسه همین از فایل های m2ts استفاده میشه که قابلیت کدگذاری بهتری رو داره

مطلب کلی بود. امیدوارم شک و شبهه ها برطرف شده باشه. حق تألیف در خارج به شدت سخت گیری میشه.قبل از خرید دستگاه، دفترچه راهنمای محصول رو حتما مطالعه کنید.

heidary_sh
17-12-2013, 10:47
مرسی دوست عزیز از پاسختون...
اتفاقا قبلش این مطالبو خونده بودم!
اما متاسفانه اطلاعات، ضد و نقیض بود...
بعضی دوستان ادعا می کردن که آپدیت ربطی به سرعت شناسایی هارد نداره و بیشتر به چینش فایل ها مربوطه...
در ضمن، کسی هم در مورد کند شدن شدید دستگاه و همین طور تغییر نکردن فرمت های قابل اجرا اشاره نکرده بود...
این شد که خودم امتحان کردم...
امکان دانگرید وجود داره خدا رو شکر...

خیلی ممنون دوست عزیز...
بله، به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی تونستم به نسخه ی قبل دانگرید کنم...
تفاوت عملکرد این دو نسخه، از زمین تا آسمونه!

سلام من هم چند ماه پیش به نسخه 1.06.43 آپدیت کردم که همین مشکلات را داره ولی برای دانگرید هر کاری کردم نشد لطفا مرا هم راهنمایی کنید چطوری دانگرید کنم.

mehran2190
17-12-2013, 21:22
دوستان دستگاهی هست که زیرنویس فارسی رو ساپورت کنه؟ HD Player یا Blueray Player ... بدون محدودیت قیمت.

احمد1379
17-12-2013, 22:21
دوستان دستگاهی هست که زیرنویس فارسی رو ساپورت کنه؟ HD Player یا Blueray Player ... بدون محدودیت قیمت.
به این سایت مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

armin100
18-12-2013, 19:37
شخصا با نظرتون مخالفم. وسترن از بهترین شرکت های پشتیبانی هستش و محصولات و خریداراش رو فراموش نمیکنه.من خیلی وقته این دستگاه رو دارم و چندبار تو فکر عوض کردنش افتادم ولی باز بی خیال شدم. چون کارم رو راه انداخت.125 تومن خریدمش.الان برند دیگه بالای 500 هزارتومن باید براش پول بدید.از اینا که بگذریم. خیلی از دوستان اینجا مشکل شناسایی هارد رو دارن و هیچ وقت به عوامل جانبی فکر نمیکنن. امیدوارم دوستانی که این مشکلو دارن این مطلب رو بخونن.
برای شناسایی سریع هارد باید هارد رو تمیز کنید.یعنی هاردتون دسته بندی شده باشه و مرتب باشه نه اینکه همه جور فایل رو توش داشته باشید. من خودم یه هارد 1 ترا بایت دارم که فایل هارو خیلی خوب مرتب کردم و با دسته بندی. فقط هم فایل های قابل اجرا توسط دستگاه رو گذاشتم (صوتی و تصویری). اردم وسترن مای بوک هست از نوع گرین(سبز). 30 ثانیه طول میکشه تا شناسایی کنه شایدم خیلی کمتر و تا 1 دقیقه هم طول میکشه تا کل فولدرها و دسته بندی هارو بشناسه. منظورم تو همین آپدیت آخری هست. قابلیت ریموت کنترل هم بهش اضافه کردن که عالی شده. از روی گوشی صدارو کم یا زیاد میکنی یا حتی قطع میکنی و خیلی چیزای دیگه. من به تازگی دستگاه رو شبکه کردم و 2 ترا هارد رو سریعا با بالا اومدن دستگاه شناسایی میکنه. کل مطلب اینکه این دستگاه تو رنج قیمت خودش در سال های اولیه و تا الان جزو بترین دستگاه ها بوده و حتی فایل های بلوری m2ts رو هم باهاش پخش کردم. خیلی زیبا. از این مسئله غافل نشید که این دستگاه نسل دوم سری پخش کننده های وسترن هست و پیشرفت های خوبی نسبت به نسل اولش داشته که هنوزم خریدار رو نسبت به خرید یک محصول جدید بی نیاز می کنه.
بهرحال اگه خوشتون نیومده میتونید فریمور زیر رو از سایتش بگیرید و دانگرید کنید.شخصا قبلا امتحان کردم و نتیجه داده.در صورت اشتباهات فردی، بنده و دیگر دوستان مسئولیتی نداریم.
این فریمور رو از سایت وسترن دانلود کنید: Rollback_wdtvlive_1.04.31_V
رو فریمور های گذشته امتحان نکردم ولی تو این نسخه من تونستم دو تا کامپیوتر رو به دستگاه متصل کنم و یوزر و پسورد رو داخل خودش ذخیره کرد و نیازی به وارد کردن دوباره نیست.
مسئله پخش نکردن برخی فایلها:
ما تو ایران هستیم و زیاد با حق تألیف یا کپی رایت آشنایی نداریم. تخطی از این قانون در خارج برابر با جریمه 250 هزار دلاری و حبس می باشد. فرمت های معروف همچون mp4 و AVI و 3gpو FLV، WMV، WMA و خیلی از فرمت های دیگه که ثبت شده هستند دارای کدک های مخصوص به خود هستند تا از سرقت فایل جلوگیری بشه. مثلا فایلهای Mp4 دارای کد گذاری هستن و در صورت دانلود و پخش عمومی (مثلا دانلود از سایت یو*تیو*ب و پخش عمومی آن) تخطی از جرمه و جریمه داره. چرا که این سایت حق کپی رایت برای خودش خریده.درست مثل قضیه شکایت های اپل از سامسونگ در خصوص طراحی و ... . کلا هرچیزی که به ثبت برسه جزو حق صاحب اثر هستش. خودتون هم بهتر می دونید. (تنها واسه یادآوری بود). قبل از خرید دستگاه ابتدا از توانایی اجرای فایلهای قابل پخش بر روی جعبه دستگاه مطمئن بشید بعد بگیرید. هیچ دستگاهی اجازه تخطی از این قانون رو نداره مگر اینکه قصد فروش در بازارهای بزرگ مثل امریکا و اروپا رو نداشته باشه و نخواد اسمی از خودش بیرون بده و معروف بشه.
راجب فایل های MKV هم تا مدتی بحث و جدل بود ولی آخر سر پذیرفته شد ولی به عنوان فرمت قانونی شناخته نشد. شرکت ها میتونن استفاده کنن ولی اگه دقت کرده باشین فیلم های بلوری با فرمت MKV پخش نمیشن. اگرچه قابلیتش بالا هست ولی سرقتش راحته. واسه همین از فایل های m2ts استفاده میشه که قابلیت کدگذاری بهتری رو داره

مطلب کلی بود. امیدوارم شک و شبهه ها برطرف شده باشه. حق تألیف در خارج به شدت سخت گیری میشه.قبل از خرید دستگاه، دفترچه راهنمای محصول رو حتما مطالعه کنید.
یک دنیا ممنون دوست عزیز بابت توضیحات خوب و کاملتون...
به شدت استفاده بردم... خصوصا در مورد حق تألیف فایل ها... :n16:

فقط راه حلی که در مورد شناسایی هارد گفتین اولا برای همه عملی نیست... ثانیا منطقی نیست...

برای همه عملی نیست، چون مگه هر کس چند تا هارد اکسترنال تو خونه داره که بیاد فایل های قابل پخش توسط دستگاه رو جدا کنه و فایل های غیرقابل پخش رو روی هارد دیگه قرار بده؟
شخصا دو تا هارد اکسترنال دارم... اما بازم چنین کاری به خاطر اطلاعاتی که روشون دارم عملی نیست...

از طرفی منطقی نیست... چون همون طور که احتمالا خودتون بهتر از من می دونید تو جهان امروزی، اطلاعات به جای تقسیم بندی بر اساس فرمت (Format-based)، براساس محتوا (Content-based ) تقسیم بندی میشن...
به عنوان یه مثال ساده، موقعی که کسی پوشه ی فیلم خارجیش رو باز می کنه، باید تمام فیلم های خارجیش تو همون پوشه باشه... نه اینکه فیلم های mkv تو یه هارد، فیلم های avi تو یه هارد دیگه و ...
با تقسیم بندی فایل ها بر اساس فرمت، اضافه کردن فایل های جدید بسیار دشوار میشه... و همین طور پیدا کردن فایل های موجود... چون عملا هیچ نظمی وجود نداره! فقط ظاهرا نظم وجود داره!
به خاطر همین موضوع به ظاهر ساده، عملا چنین کاری برای شخص من امکان پذیر نیست... حالا باقی دوستان رو نمی دونم...

و در مورد شرکت وسترن دیجیتال هم که شکی نیست شرکت بزرگ و خوبیه...
خیلی شرکت ها، دستگاهشون همون روز اول هم درست و حسابی فایل ها رو پخش نمی کنه...
خیلی شرکت ها، فرمت های قابل پخش توسط دستگاهشون نصف فایل های وسترن دیجیتال هم نیست...
خیلی شرکت ها، بعد از 1 سال دستگاهشون دیگه روشن هم نمیشه!
پس شکی نیست که یه دستگاهی مثل وسترن، اون هم با قیمت 120 تومن، یه دستگاه اعجوبه به نظر میاد...
و من هم کاملا با شما هم عقیده هستم...

مقایسه ای که من کردم صرفا مقایسه ی بین دو به روز رسانی دستگاه بود...
هارد من که پر از انواع و اقسام داده ها هست، در کمتر از 10 ثانیه با فرمور قبلی شناسایی میشه...
و همین هارد با فرمور جدید 4 دقیقه...
این 24 برابر شدن زمان شناسایی هارد، حقیقتی نیست که کسی بخواد انکارش کنه...
و دلیلش هم به احتمال زیاد، اضافه شدن کامپوننت های جدید به دستگاه هست...
که متاسفانه ضربه ی بزرگی به یکی از معیارهای پراهمیت دستگاه (شناسایی سریع هاردها با داده های مختلف) زده...
و جدا از این، کند شدن رابط کاربری دستگاه بر همین مبنا هم مزید بر علت شده و باعث شده سیل عظیمی از دارندگان این دستگاه به فکر Rollback کردن دستگاهشون بیافتن... و حق هم دارن...
آدم دستگاهش رو آپدیت می کنه که بهتر بشه... نه این که امکانات اساسی دستگاه ازش گرفته بشه...
میشه به جای استفاده از گوشی برای کم و زیاد کردن صدا، از کنترل تلویزیون استفاده کرد، اما کندی رابط کاربری دستگاه و اذیت شدن به خاطر اون چیزی نیست که آدم بتونه ساده ازش بگذره...

باز خوش به سعادت شما که امکان جدا کردن فایل هاتون رو داشتید و قابلیت های فرمور جدید هم به کارتون میاد...
اما برای یکی مثل من و خیلی های دیگه متاسفانه چاره ای جز استفاده از فرمور قبلی نیست...
که خدا رو شکر همون هم اون قدری خوب هست که بگم دستگاه فوق العادیه!

سلام من هم چند ماه پیش به نسخه 1.06.43 آپدیت کردم که همین مشکلات را داره ولی برای دانگرید هر کاری کردم نشد لطفا مرا هم راهنمایی کنید چطوری دانگرید کنم.
سلام دوست عزیز
والا من کار خاصی نکردم...
فایل Rollback رو مثل حالت آپدیت گذاشتم رو فلش... و تمام!

شما مشکلت چی بوده؟
اینجا بچه های متخصص زیاد هست، مشکلت رو بگی حتما می تونن کمک کنن...

iran79
19-12-2013, 08:57

فقط راه حلی که در مورد شناسایی هارد گفتین اولا برای همه عملی نیست... ثانیا منطقی نیست...

برای همه عملی نیست، چون مگه هر کس چند تا هارد اکسترنال تو خونه داره که بیاد فایل های قابل پخش توسط دستگاه رو جدا کنه و فایل های غیرقابل پخش رو روی هارد دیگه قرار بده؟
شخصا دو تا هارد اکسترنال دارم... اما بازم چنین کاری به خاطر اطلاعاتی که روشون دارم عملی نیست...

از طرفی منطقی نیست... چون همون طور که احتمالا خودتون بهتر از من می دونید تو جهان امروزی، اطلاعات به جای تقسیم بندی بر اساس فرمت (Format-based)، براساس محتوا (Content-based ) تقسیم بندی میشن...
به عنوان یه مثال ساده، موقعی که کسی پوشه ی فیلم خارجیش رو باز می کنه، باید تمام فیلم های خارجیش تو همون پوشه باشه... نه اینکه فیلم های mkv تو یه هارد، فیلم های avi تو یه هارد دیگه و ...
با تقسیم بندی فایل ها بر اساس فرمت، اضافه کردن فایل های جدید بسیار دشوار میشه... و همین طور پیدا کردن فایل های موجود... چون عملا هیچ نظمی وجود نداره! فقط ظاهرا نظم وجود داره!
به خاطر همین موضوع به ظاهر ساده، عملا چنین کاری برای شخص من امکان پذیر نیست... حالا باقی دوستان رو نمی دونم...

خیلی شرکت ها، فرمت های قابل پخش توسط دستگاهشون نصف فایل های وسترن دیجیتال هم نیست...
پس شکی نیست که یه دستگاهی مثل وسترن، اون هم با قیمت 120 تومن، یه دستگاه اعجوبه به نظر میاد...

هارد من که پر از انواع و اقسام داده ها هست، در کمتر از 10 ثانیه با فرمور قبلی شناسایی میشه...
که متاسفانه ضربه ی بزرگی به یکی از معیارهای پراهمیت دستگاه (شناسایی سریع هاردها با داده های مختلف) زده...
و جدا از این، کند شدن رابط کاربری دستگاه بر همین مبنا هم مزید بر علت شده و باعث شده سیل عظیمی از دارندگان این دستگاه به فکر Rollback کردن دستگاهشون بیافتن... و حق هم دارن...
آدم دستگاهش رو آپدیت می کنه که بهتر بشه... نه این که امکانات اساسی دستگاه ازش گرفته بشه...
میشه به جای استفاده از گوشی برای کم و زیاد کردن صدا، از کنترل تلویزیون استفاده کرد، اما کندی رابط کاربری دستگاه و اذیت شدن به خاطر اون چیزی نیست که آدم بتونه ساده ازش بگذره...

باز خوش به سعادت شما که امکان جدا کردن فایل هاتون رو داشتید و قابلیت های فرمور جدید هم به کارتون میاد...
اما برای یکی مثل من و خیلی های دیگه متاسفانه چاره ای جز استفاده از فرمور قبلی نیست...

خواهش می کنم. امیدوارم استفاده برده باشین از اطلاعات.
منظور من از جدا کردن فرمت ها تقسیم بندی از نظر نوع فایل نیست. منظور من رو بد متوجه شدید. جدا کردن فایل از نظر فرمت تصویری که اصلا و ابدا با عقل جور در نمیاد.منظورم این نیست که بیاید فرمت های تصویری رو بر اساس فرمتی که دارن (mp4، mkv و ...) تقسیم کنید. نه.
منظورم از نظر فرمت های قابل پخش داخل دستگاه هست. یعنی فایل های آفیس ورد، اکسل، برنامه و اینجور چیزهارو که دستگاه نمیتونه بخونه از روی هارد بردارید (اگه بردارید و داخل هارد کامپیوتر بریزید خیلی بهتره) اگر هم می خواید بذارید توی هارد باشه،بهتره براش یه فلدر جداگانه بسازید.منظور از مرتب کردن چنین کاری هست.
دستگاه با اتصال اولیه هارد یک فلدر داخل هارد یا فلش میسازه که برای شناسایی سریع هارد در آینده هست. وقتی هاردتون رو مرتب کردین، فلدری که پخش کننده داخل هارد ساخته رو پاک کنید و بعد وصل کنید به وسترن. میزان شناسایی هارد کمتر میشه ولی باز هم چون دفعه اول هست کمی طول میکشه. از دفعه های بعد این عمل سریع تر انجام میشه.
منم تنها 2 ترا بایت هارد دارد. یدونه واسه کامپیوتر و یدونه مای بوک. ولی روی مای بوک تنها فایل های تصویریم رو ریختم. چون هارد دارای ویژگی standby هست و وقتی ازش استفاده نکنی در مدت زمانی که براش تعریف کردی از کار میفته و خاموش میشه.که عمر هارد رو بالا میبره.
اتفاق خبر نمیکنه. خدایی نکرده کنترل دستگاه خراب بشه گیر آوردنش مکافاتیه. این آپدیت خیلی از مشکل هارو حل کرد. آپدیت جدید تنها مزیتش همین ساپورت برنامه، یک سایت بازی و بیشتر چیزهای اینترنتی هست که تو ایران زیاد بدرد نمیخوره.بهترین فریمور نسخه 1.04 بود (نسخه های این سری از اپدیت) که همه چیز خوب بود. خیلی از دوستان دستگاه پخش کننده و بلوری و سینما خانگی میخرن و همش دوست دارن به روزش کنن ولی نگاه نمیکنن ببینن آپدیت جدید براشون کاربردی داره یا نه. تا اونجایی که من یادمه نسخه 1.04 هیچ مشکلی نداشت. نسخه های بعدی تنها اضافه کردن ویژگی های جدید بودن. همیشه قبل از به روز رسانی لیست آپدیت رو بررسی کنید ببینید بدردتون میخوره یا نه.
مثلا من الن گوشی htc دارم و نسخه اندروید 5 واسش اومد. از سنس جدید (رابط کاربری جدید htc) خوشم نمیاد واسه همین بهش آپدیت نمیکنم. همین یه دلیل کافیه تا بقیه ویژگی هاش رو بذارم کنار. رابط کاربری خیلی نقش مهمی داره

amin-g
19-12-2013, 10:34
من مدل live streaming دارم آپپدیتش مال یک سال پیشه.
برای بعضی از فیلمها بلندی صدای بعضی از قسمتهای فیلم به شدت پایین میاد و بعد دوباره عادی میشه ولی تو کامپیوتر که میزارم درسته

moosh2
20-12-2013, 03:33
کسی از دوستان wd live را به ورژن 2.01.86 ارتقا داده است.من تازه این دستگاورژن دستگاه را گرفتم و ورژن ان 1.14.09 است و دستگاه ورژن جدید را انلااین شناخت ولی من هنوز اپگرید نکردم

-بدلیل ترس از اشکالات احتمالی ورژن جدید-اگر کسی تجربه این ورژن جدید را دارد بگوید که ایا ورژن دستگاه من خوب است یا توصیه میکند به این ورژن جدید اپگرید کنم. با تشکر

heidary_sh
21-12-2013, 09:17

سلام دوست عزیز
والا من کار خاصی نکردم...
فایل Rollback رو مثل حالت آپدیت گذاشتم رو فلش... و تمام!

شما مشکلت چی بوده؟
اینجا بچه های متخصص زیاد هست، مشکلت رو بگی حتما می تونن کمک کنن...

سلام
والا من به1.06.43 ارتقا دادم و پشیمون شدم خواستم به 1.04.31 برگردم بعد همین فایل 1.04.31 را روی فلش ریختم گذاشتم تو دستگاه که نشناختش رفتم توی منوها اون قسمت که مال ارتقا بود هم حذف شده شاید به این دلیل که نسخه پایین تری از نسخه دستگاه توی فلش بوده)همین
ضمنا عدم امکان rollback در سایت وسترم دیجیتال هم گفته شده است

armin100
21-12-2013, 21:06
سلام
والا من به1.06.43 ارتقا دادم و پشیمون شدم خواستم به 1.04.31 برگردم بعد همین فایل 1.04.31 را روی فلش ریختم گذاشتم تو دستگاه که نشناختش رفتم توی منوها اون قسمت که مال ارتقا بود هم حذف شده شاید به این دلیل که نسخه پایین تری از نسخه دستگاه توی فلش بوده)همین
ضمنا عدم امکان rollback در سایت وسترم دیجیتال هم گفته شده است
اتفاقا من هم خونده بودم همین لینک رو که اجازه ی رول بک داده نمیشه...
با این حال، گفتم سنگ مفت، گنجشت مفت... :n02:
این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کردم و خوشبختانه به راحتی هر چه تمام تر انجام شد...
شما هم دقیقا از همین فایل استفاده کردید؟

در ضمن، فایل رول بک 1.04.31 فرق داره با فایل آپدیتش ها...

moosh2
21-12-2013, 23:25
دوستان خواهشا برای share فایل بین pcو wd live streamingادر ویندوز 7 مراحل کار و تمام تنظیمات (تنظیمات ویندوز و wd)را توضیح دهید.من که هر کاری کردم نتوانستم فایل را از کامپوتر share کنم. هردو به یک روتر وصل هستند و هر دو اتصال اینترنتشان برقرار است .با تشکر

heidary_sh
22-12-2013, 11:27
اتفاقا من هم خونده بودم همین لینک رو که اجازه ی رول بک داده نمیشه...
با این حال، گفتم سنگ مفت، گنجشت مفت... :n02:
این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کردم و خوشبختانه به راحتی هر چه تمام تر انجام شد...
شما هم دقیقا از همین فایل استفاده کردید؟

در ضمن، فایل رول بک 1.04.31 فرق داره با فایل آپدیتش ها...

ممنون احتمالا فایل من رول بک نبوده و حالا مشکل اینه که این آدرس شما صفحه اش باز نمیشه برا دانلود

heidary_sh
22-12-2013, 13:37
ممنون احتمالا فایل من رول بک نبوده و حالا مشکل اینه که این آدرس شما صفحه اش باز نمیشه برا دانلود

آقا ممنون دانلود شد.حالا ا این آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟

armin100
22-12-2013, 13:40
آقا ممنون دانلود شد.حالا ا این آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
خواهش می کنم دوست عزیز...
نه، چه مشکلی پیش بیاد؟
واسه من که مشکلی نداشت... حالا باز هر طور خودتون صلاح می دونید...

moosh2
22-12-2013, 16:41
دوستان خواهشا برای share فایل بین pcو wd live streamingادر ویندوز 7 مراحل کار و تمام تنظیمات (تنظیمات ویندوز و wd)را توضیح دهید.من که هر کاری کردم نتوانستم فایل را از کامپوتر share کنم. هردو به یک روتر وصل هستند و هر دو اتصال اینترنتشان برقرار است .با تشکر
لطفا دوستان پاسخ دهند.

iran79
22-12-2013, 19:14
لطفا دوستان پاسخ دهند.

من این تنظیمات رو روی نسخه قبلی پخش کننده های وسترن امتحان کردم. فکرنکنم فرقی کنه. تنظیمات خاصی نداره. IP هارو توی پی سی و پخش کننده قرار بده.
مثلا تو مودم:
IP: 192.168.1.5
Subnet: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.1.1
DNS: 8.8.8.8

پخش کننده:

IP: 192.168.1.7
Subnet: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.1.1
DNS: 8.8.8.8

Okay یا Finish رو بزن و گزینه چک کردن کهداخل تنظیمات شبکه هستش رو بزن تا همه اش تیک خورده باشه(البته همش مهم نیست. تنها در صورت استفاده از اینترنت داخل دستگاه باید هر 3 کزینه تیک بخوره وگرنه اولی کفایت میکنه "منظور 3 گزینه داخل دستگاه هست.اینجا دنبال چیزی نگرد پیدا نمیکنی")

داخل کامپیوتر درایو هایی که میخوای شیر کنی رو مشخص کن.
برای کامپیوترت یوزر و پسورد بذار
فایروال آنتی ویروست رو قطع کن

حالا برو داخل دستگاه بر اساس فایل یکه میخوای پخش کنی(ویدئو، آهنگ عکس یا ...) روی اونی که عکس شبکه داره کلیک کن. حواست باشه که احتمال داره دو تا گزینه شبکه داشته باشه که برای دسترسی کامل باید اونی که عکس کامپیوتر با 3 شاخه رو داره روش کلیک کنی.

reza,n
23-12-2013, 13:02
با سلام:
دوستان دو تا سئوال دازم که ممنون میشم راهنمایی کنید:
1- تفاوت WD TV Live Media Player با WD HD Media player چیه و کدوم رو برای خرید پیشنهاد میکنید و چرا؟
2- من یه WD TV HD Media Playe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])r دارم و خیلی هم راضیم فقط بسیار به ندرت در زمان پخش یه فیلم با صدای Dolby Digital 5.1 گاها" صدا خرخر میکنه!!! (البته فیلمی که روی pc بدون مشکل پخش میشه) میشه بفرمائید مشکل از چی میتونه باشه و راه حل رفع این مشکل چیه؟؟ ضمنا" من از زمانی که دستگاه رو خریدم تا حالا آپگرید نگردم یعنی احساس نیازی نیوده که بخوام اینکار رو انجام بدم.آیا مشکل میتونه از نرم افزار دستگاه باشه و نیاز به آپگرید داشته باشه؟
ممنونم

reza,n
23-12-2013, 13:40
دوستان اگه ممکنه همچنین بفرمائید چه جوری میشه downgraded کرد؟
باز هم ممنونم

heidary_sh
24-12-2013, 09:22
دوستان اگه ممکنه همچنین بفرمائید چه جوری میشه downgraded کرد؟
باز هم ممنونم

سلام من فهمیدم قضیه دانگرید چیه یه فایل متن داخل فولدر هستش که اگه با نوت پد ویرایش کنیدش و یه نسخه بالاتر ببریدش(مثلا اگر 1.06.43 هستش باید تبدیل کنیم به 1.06.44 حالا دیگه دستگاه اجازه آپدیت میده.)البته بعد که برید تو مشخصات دستگاه می بینید شماره نسخه همان صحیحه هستش نه این که شما تغییر دادید

reza,n
24-12-2013, 15:17
سلام من فهمیدم قضیه دانگرید چیه یه فایل متن داخل فولدر هستش که اگه با نوت پد ویرایش کنیدش و یه نسخه بالاتر ببریدش(مثلا اگر 1.06.43 هستش باید تبدیل کنیم به 1.06.44 حالا دیگه دستگاه اجازه آپدیت میده.)البته بعد که برید تو مشخصات دستگاه می بینید شماره نسخه همان صحیحه هستش نه این که شما تغییر دادید
دوست عزيزم من متوجه منظورتون نشدم ميشه بيشتر و کامل توضيح بديد.

heidary_sh
26-12-2013, 08:34
دوست عزيزم من متوجه منظورتون نشدم ميشه بيشتر و کامل توضيح بديد.

سلام
ببین از3 تا فایلی که برا آپدیت داخل فلش می ریریزیم یکیش wdtvlive.ver هست که یه فایل متنی هست و نسخه فایل آپدیت توش نوشته حالا در نسخه آخر اجازه دانگرید نمیده
حالا شما با نوت پد این فایل و ویریاش میکنی ولی نسخه اون که 1.04.31 مثلا هستش به 1.06.16 تغییر میدی (به شرطی که دستگاه شما دارای نسخه 1.06.15 باشه)حالا دیگه دستگاه این و به عنوان نسخه جدید میشناسه اما در اصل نسخه 1.04.31 هست و دستگاه اپدیت و در واقع دانگرید میشه

Mohammad_es66
28-12-2013, 10:10
کسی میدونه چه طوری میشه فیلم های سه بعدی را باهاش پخش کرد اخه دوتا تصویر میاره منم سه بعدی ندارم

heidary_sh
28-12-2013, 10:39
کسی میدونه چه طوری میشه فیلم های سه بعدی را باهاش پخش کرد اخه دوتا تصویر میاره منم سه بعدی ندارم

اگه تلویزیونت سه بعدی باشه اتوماتیک نشون میده البته فیلم هم باید سه بعدی باشه

Mohammad_es66
11-01-2014, 13:07
اگه تلویزیونت سه بعدی باشه اتوماتیک نشون میده البته فیلم هم باید سه بعدی باشه

خب فیلم سه بعدیه ولی lcd معمولیه حالا دو تا تصویر دارم چیکار کنم یکی بشه راهی داره

gmd
11-01-2014, 16:34
سلام
کیفیت تصویر تلویزیون هایی که خودش پخش از روی usb دارد با پخش توسط این دستگاه فرقی دارد . منظور اینکه وقتی تلویزیون خودش پخش فیلم با زیرنویس از روی usb پشتیبانی میکند دیگر نیاز به تهیه این دستگاه هست ؟

Mohammad_es66
12-01-2014, 00:44
سلام
کیفیت تصویر تلویزیون هایی که خودش پخش از روی usb دارد با پخش توسط این دستگاه فرقی دارد . منظور اینکه وقتی تلویزیون خودش پخش فیلم با زیرنویس از روی usb پشتیبانی میکند دیگر نیاز به تهیه این دستگاه هست ؟

صد درصد فرق داره من خودم تست کردم مخصوصا تو فیلمهای کیفیت پایین تر مثلا 480P خلاصه هر گردی گردو نیست

heidary_sh
13-01-2014, 09:28
[QUOTE=gmd;8059839]سلام
کیفیت تصویر تلویزیون هایی که خودش پخش از روی usb دارد با پخش توسط این دستگاه فرقی دارد . منظور اینکه وقتی تلویزیون خودش پخش فیلم با زیرنویس از روی usb پشتیبانی میکند دیگر نیاز به تهیه این دستگاه هست ؟[/QUO
نه آقا هیچ فرقی نمیکنه من هر دوش و دارم چه تو کیفیت بالا چه تو کیفیت پایین البته با تلویزیون سامسونگ که همه فرمتها رو پشتیبانی میکنه

Mohammad_es66
15-01-2014, 12:35
[QUOTE=gmd;8059839]سلام
کیفیت تصویر تلویزیون هایی که خودش پخش از روی usb دارد با پخش توسط این دستگاه فرقی دارد . منظور اینکه وقتی تلویزیون خودش پخش فیلم با زیرنویس از روی usb پشتیبانی میکند دیگر نیاز به تهیه این دستگاه هست ؟[/QUO
نه آقا هیچ فرقی نمیکنه من هر دوش و دارم چه تو کیفیت بالا چه تو کیفیت پایین البته با تلویزیون سامسونگ که همه فرمتها رو پشتیبانی میکنه

یعنی شما همه چی رو بررسی کردی من که چنین چیزی ندیدم تفاوتش مثل دوربین موبایل و دوربین دیجیتاله بعدا هم تفاوت فقط تصویر نیست بلکه صدای dts هم هست

heidary_sh
21-01-2014, 11:13
[QUOTE=heidary_sh;8062232]

یعنی شما همه چی رو بررسی کردی من که چنین چیزی ندیدم تفاوتش مثل دوربین موبایل و دوربین دیجیتاله بعدا هم تفاوت فقط تصویر نیست بلکه صدای dts هم هست
من هر دو را دارم در مورد صدا شما درست میگید ولی تصویر فرق نداره و من عملا فقط از تلویزیون استفاده میکنم مگر مواردی که زیرنویس srt نباشه و مجبور به استفاده از وسترن دیجیتال بشم

فرزانه30
04-02-2014, 00:15
سلام
من یک دستگاهHD MEDIA PLAYER WD(مدلlive نیست) تازه خریدم اما زیرنویس فارسی رو ساپورت نمیکنه و به صورت اجق وجق نشون میده هر کاری که بلد بودم انجام دادم ولی نشد حتی دنبال زبون عربی گشتم ولی نداشت این زبون رو تا بشه روی ان زبون زیر نویس رو دید گفتم شاید بشه ابدیتش کرد که دیدم اینجا نوشته میشه ابدیتش کرد!حالا اگه میشه محبت کنید چه جوری میشه فایل ابدیتو گیر اورد و از اون مهمتر چه جوری میشه ابگریدش کرد ممنون میشم

فرزانه30
04-02-2014, 11:07
ایا کسی هست که مرا یاری دهد:n04::n28:

heidary_sh
04-02-2014, 13:21
سلام
من یک دستگاهHD MEDIA PLAYER WD(مدلlive نیست) تازه خریدم اما زیرنویس فارسی رو ساپورت نمیکنه و به صورت اجق وجق نشون میده هر کاری که بلد بودم انجام دادم ولی نشد حتی دنبال زبون عربی گشتم ولی نداشت این زبون رو تا بشه روی ان زبون زیر نویس رو دید گفتم شاید بشه ابدیتش کرد که دیدم اینجا نوشته میشه ابدیتش کرد!حالا اگه میشه محبت کنید چه جوری میشه فایل ابدیتو گیر اورد و از اون مهمتر چه جوری میشه ابگریدش کرد ممنون میشم

متاسفانه این مدل دیگه پشتیبانی نمیشه و کاریش نمیشه کرد

فرزانه30
04-02-2014, 21:55
ممنون از جوابتون
فقط نرم افزار کارخونه ائی روش نصبه!چطور میشه ابگریدش کرد تا حداقل زبون عربی رو ساپورت کنه

ARAM44
04-02-2014, 22:21
سلام

سلام

فایل زیرنویس رو با notpad باز کنید و با utf-8 ذخیره کنید فکر کنم 90% مشکلتون حل میشه . فقط احتمالا بعضی کلمات رو که یکپارچه هست رو جداگانه نمایش بده

فرزانه30
05-02-2014, 00:22
سلام

فایل زیرنویس رو با notpad باز کنید و با utf-8 ذخیره کنید فکر کنم 90% مشکلتون حل میشه . فقط احتمالا بعضی کلمات رو که یکپارچه هست رو جداگانه نمایش بده
از شما هم ممنونم
اخه من حدود 500 گیگ فیلم و سریال دارم که نمیشه همشو اینجوری کرد
اخه من حتی فایل ابدیت رو هم دانلود کردم فقط نمیتونم ابدیتش کنم:n21:
دوستم از همین مدل داره و زبون عربی تو ستینگش هست ولی واسه من نداره
من یکبار تنظیم کارخونه کردم و به مشکل خوردم

فرزانه30
07-02-2014, 23:35
وای که چه سایت پاسخگوئی..................:n13:

Mohammad_es66
08-02-2014, 10:53
عزیز اپگرید کن مشکلت حل میشه توسایت وسترن فریمورش رو دانلود کن بعد هم اپگریدش کن مثلا این فریمور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه مدلشه
اگه حل نشد زیر نویست را به sub/idx تبدیل کن حالشو ببر اموزش تبدیل هم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن زیر نویست رو هم اسم فیلمت کنی

dj_mesmol
12-02-2014, 15:02
قصد خريد پلير ي رو براي پخش فايل هام از روي هارد كامپيوترم دارم
1-دوستاني كه تجربه ي استريم كردن ويديو از رو شبكه با wifi رو دارن آيا روي فايل هاي 1080 لگ داره موقع پخش؟

2- برند هاي ديگه مثله patriot box office و HiMedia و energy android smart رو پيشنهاد ميكنيد در مقايل WD ؟

stb2xxx
12-02-2014, 22:12
دوست عزیز قدرت امکانات و کیفیت HiMedia با WD قابل مقایسه نیست.

aspet
15-02-2014, 20:38
سلام دوستان
در خصوص این hd player ها من یه goflex tv hd player دارم که اصلاً زیرنویس فارسی ساپورت نمیکنه و آپگریدشم دیگه تو سایت seagate نیست. مطلب دیگه این که از یک دوست یه دستگاه به نام ac-ryan دیدم که فوق العاده قوی با ساپورت تمامی فایلهای صوتی بود و بدون مشکل زیرنویس فارسی با پسوناد srt را نشون میداد ولی نمیدونم تو ایران گیر میاد یا نه؟

stb2xxx
15-02-2014, 22:46
acryan دیگه وارد نمی کنیم دستگا های اندرویدی که داره به روز نیستن و امکانات پلیری کمی داران البته قیمت هم بالاست فعلا برند Himedia دستگاهای قوی و با کیفیتی تولید میکنه کیفیت تصویر هم در بین دستگاها و استیک ها ی اندروید بی رقیبه قیمت هم مناسبه

bas ali
16-02-2014, 06:50
acryan دیگه وارد نمی کنیم دستگا های اندرویدی که داره به روز نیستن و امکانات پلیری کمی داران البته قیمت هم بالاست فعلا برند Himedia دستگاهای قوی و با کیفیتی تولید میکنه کیفیت تصویر هم در بین دستگاها و استیک ها ی اندروید بی رقیبه قیمت هم مناسبه
من یک پلیر برای تلویزیون قدیمی لامپی میخوام . میخوام که تمام فرمت های ویدیویی با زیرنویس فارسی رو ساپورت کنه . شما چی پیشنهاد میکنین ؟ قیمتش هم بالا نباشه

dj_mesmol
18-02-2014, 10:25
قصد خريد پلير ي رو براي پخش فايل هام از روي هارد كامپيوترم دارم
1-دوستاني كه تجربه ي استريم كردن ويديو از رو شبكه با wifi رو دارن آيا روي فايل هاي 1080 لگ داره موقع پخش؟

2- برند هاي ديگه مثله patriot box office و HiMedia و energy android smart رو پيشنهاد ميكنيد در مقايل WD ؟
دوستان سوال اول رو كسي تجربه نكرده !!!
سوال دوم پس شد HIMedia

constant_boy23
20-02-2014, 20:25
دوستان یه سایت اینترنتی مطمئن معرفی کنید که Western Digital Tv Live داشته باشه ...هیچ جا پیدا نمیشه :n03:

iran79
21-02-2014, 23:27
دوستان یه سایت اینترنتی مطمئن معرفی کنید که Western Digital Tv Live داشته باشه ...هیچ جا پیدا نمیشه :n03:

بیا تهران بازار رضا و بازار کامپیوتر ایران داره. توی خیابون ولیعصر.

iran79
21-02-2014, 23:30
دوستان سوال اول رو كسي تجربه نكرده !!!
سوال دوم پس شد HIMedia

من با بلوری پلیر پایونییر از طریق وای فای فایل 5 گیگ رو استریم کردم و پخش کردم. لگی هم فکرنکنم داشته باشه

infernal_a
22-02-2014, 09:10
سلام ...
یه دستگاه WD Tv live دارم و یکبار هم آپگریدش کردم .
دیشب یه فیلم 700 مگی بلوری ریپ.mp4 720 گذاشتم . صدای فیلم و زیرنویسهای فیلم میاوومد ولی از تصویر خبری نبود !!!!!!
راهنمای بفرمائید لطفا .

infernal_a
25-02-2014, 12:00
سلام ...
یه دستگاه WD Tv live دارم و یکبار هم آپگریدش کردم .
دیشب یه فیلم 700 مگی بلوری ریپ.mp4 720 گذاشتم . صدای فیلم و زیرنویسهای فیلم میاوومد ولی از تصویر خبری نبود !!!!!!
راهنمای بفرمائید لطفا .

کسی نبود جواب ما رو بده ؟

armandom
25-02-2014, 20:09
با درود

من به دوستی سفارش wd tv hd media player

را داده بودم که بجای آن wd tv live streaming media player

را با قیمت دویست و نودهزار تومان خرید .

آیا قیمت مناسب هست ؟ این دو دستگاه از نظر کارایی خیلی با هم فرق دارند ؟ منظورم کیفیت پخش فیلم هست

کابل HDMI را به تلویزیون SONY-BRAVIA -KLV 32V300A (1280X720)

وصل کردم نشناخت . امکانش هست در این مورد راهنمایی کنید

با سپاس

reza,n
06-04-2014, 15:11
با سلام:
دوستان من یه WD TV HD Media Player دارم ممنون ميشم راهنمايي کنيد:
1- مرحمت کنید و یک توضیح در خصوص چگونگی آپدیت دستگاه از طریق یو اس پی و یا اینترنت هم بدید ممنون میشم حقیقتش اصلا" اطلاعات ندارم. آخرين فايل ر از کجا بگيرم و چه جوري روي سيستم نصبش کنم؟؟
2- همچنین بفرمائید چه جوری میشه downgraded کرد؟
يه دنيا ممنون

infernal_a
07-04-2014, 15:28
سلام.
دستگاهمو WD TV LIVE رو به اینترنت وصل کردم و خودش سریع پیغام داد که فایل برای اپگرید هست که زدم دانلود کنه .... ولی وقتی تا 2 درصد میره یه دفعه قطع میشه ؟
ممکنه راهنمایی کنین ؟

iran79
07-04-2014, 23:57
سلام.
دستگاهمو WD TV LIVE رو به اینترنت وصل کردم و خودش سریع پیغام داد که فایل برای اپگرید هست که زدم دانلود کنه .... ولی وقتی تا 2 درصد میره یه دفعه قطع میشه ؟
ممکنه راهنمایی کنین ؟

پیش از هرچیز:
اگه مشکلی با دستگاه دارین سراغ بروز رسانی برین
اگه مشکلی نداره و خوب کار میکنه بی خیال بشین
من خودم شخصا به آخرین نسخه آپدیت کردم و راضی هستم
ولی بعضی دوستان هستن که میگن سرعت شناسایی هارد پایین اومده.

بهرحال آپدیت ببه خودتون بستگی داره. به روز رسانی، سخت افزار دستگاه رو ارتقا نمیده. فقط افزایش امکانات و رفع باگ هست. در صورت نیاز به روز رساتی کتید تا نیاز به رول بک نباشه

از این قسمت مدل دستگاهتون رو انتخاب کنین و اخرین آپذیت رو دریافت کنین

تو قسمت release note هم میتونین آپدیت های ارائه شده رو پیش از به روز رسانی بخونین

reza,n
08-04-2014, 20:17
با سلام:
دوست عزیز لطفا" در خصوص پست 2572 راهنمایی کنید.
با سپاس

پیش از هرچیز:
اگه مشکلی با دستگاه دارین سراغ بروز رسانی برین
اگه مشکلی نداره و خوب کار میکنه بی خیال بشین
من خودم شخصا به آخرین نسخه آپدیت کردم و راضی هستم
ولی بعضی دوستان هستن که میگن سرعت شناسایی هارد پایین اومده.

بهرحال آپدیت ببه خودتون بستگی داره. به روز رسانی، سخت افزار دستگاه رو ارتقا نمیده. فقط افزایش امکانات و رفع باگ هست. در صورت نیاز به روز رساتی کتید تا نیاز به رول بک نباشه

از این قسمت مدل دستگاهتون رو انتخاب کنین و اخرین آپذیت رو دریافت کنین

تو قسمت release note هم میتونین آپدیت های ارائه شده رو پیش از به روز رسانی بخونین

iran79
09-04-2014, 19:05
با سلام:
دوست عزیز لطفا" در خصوص پست 2572 راهنمایی کنید.
با سپاس

دوست عزیز اون مطلبی که نوشتم پاسخ شما هم هست دیگه
یادتون باشه تا زمانی که دستگاه مشکلی نداره و نیازی به به روز رسانی ندارید دستگاه رو آپدیت نکنید
سایت دانگرید رو پیدا نکردم ولی تو هکین فروم بگردین هست
احتمالا یکی از دوستان چند صفحه قبل گذاشته

برای به روز رسانی:
به اون سایت مراجعه کنید
مدل دستگاهتون رو انتخاب کنید
فایل آپدیت رو بگیرید
از زیپ خارج کنید
توی فلش مموری قرار بدید(ریشه اصلی مموری)
به درگاه یو اس بی پشت وارد کنید
پیغامش میاد و اوکی کنید
دست نزنید تا اپدیت بشه
احتمالا کمی طول بکشه

armin100
10-04-2014, 06:48
فایل رول بک به فرمور 1.04.31 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
صفحه ی دانگرید در سایت WD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zerxa
29-06-2014, 15:19
توجه .... دوستان یک عدد مدیا پلیر 3d ایکستریمر 3 که یکی از کمیابترین و بهترین مدیا پلیر های موجود دنیا هست رو برای فروش گذاشتم تلفن=09121366008 جهت دیدن مشخصات و عکس دستگاه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fazel graphic
24-08-2014, 10:58
سلام
دستگاهم رو آپدیت کردم ولی متاسفانه دیگه فرمت MP4 رو نمیشناسه
میشه دانگرید کرد ؟؟؟
راهنمایی بفرمائید لطفا

navab3
11-09-2014, 22:28
سلام
من یک دستگاه WD tv گرفتم
فونته بعضی زیر نویسها رو نداره
باید چکار کنم درست شه
دوم اینکه میشه زیر نویسو که با فیلم همزمان نیست جلو و عقب برد؟
ممنون میشم اگه کسی بدونه

iran79
12-09-2014, 12:32
سلام
من یک دستگاه WD tv گرفتم
فونته بعضی زیر نویسها رو نداره
باید چکار کنم درست شه
دوم اینکه میشه زیر نویسو که با فیلم همزمان نیست جلو و عقب برد؟
ممنون میشم اگه کسی بدونه

وسترن فقط یدونه فونت دیفالت داره تا اونجاییکه میدونم.
برای هماهنگی فیلم رو Pause بزن و با دکمه های چپ وو راست زیرنویس رو عقب جلو ببر. مثبت باشه میاد عقب، منفی باش میره جلو

navab3
12-09-2014, 19:00
مننون
درستش کردم
حل شد
مرسی

ali_phd71
29-11-2014, 10:02
سلام دوستان
خیلی وقته دنبال یه دستگاه پخش کننده میگردم که بتونه کیفیت های بالا رو پخش کنه قیمتشم مناسب باشه
موردی میشناسید؟
با تشکر

armin100
27-12-2014, 11:16
سلام

یه فایل mkv از یو.ت.و.ب دانلود کردم...
مدیا پلیر پخش نمی کنه...

هیچ راهی وجود نداره برا پخش این فایل؟
یعنی باید از جای دیگه دانلود کنم؟

stb2xxx
28-12-2014, 08:49
سلام دوستان
خیلی وقته دنبال یه دستگاه پخش کننده میگردم که بتونه کیفیت های بالا رو پخش کنه قیمتشم مناسب باشه
موردی میشناسید؟
با تشکر

armin100
06-01-2015, 20:14
سلام

یه فایل mkv از یو.ت.و.ب دانلود کردم...
مدیا پلیر پخش نمی کنه...

هیچ راهی وجود نداره برا پخش این فایل؟
یعنی باید از جای دیگه دانلود کنم؟

یعنی هیچ کی نمی دونه؟

sansa
06-01-2015, 20:31
یعنی هیچ کی نمی دونه؟

با نرم افزار Xmedia Recorde

در قسمت video و Audio رو روی Copy بزار و فرمت رو بکن Mp4

بدون افت کیفیت برات فقط فرمتش رو عوض میکنه که پخش بشه .

iceboy24000
07-01-2015, 15:32
بچه ها مشکل زیرنویس تو نسخه معمولی این پلیر حل نشده؟ورژن رسمی که چک کردم نیومده ایا ورژن غیر رسمی با ساپورت فرمت srtفارسی براش نیومده؟

manotoDVD2
20-02-2015, 17:30
دوستان من قبلا وای فای شبکه میکردم با ویندوز 8
اما الان میخوام با سوییچ و سیم دار شبکه کنم اینترنتش وصل میشه اما محتویات داخل کامپیوتر رو با اینکه به درستی share شدن رو نشون نمیده.
کلا راهنمایی برای شبکه کردن سیم دار ( نه بیسیم) برای شبکه کردن ودیاپلیر با ویندوز هشت میخوام. ممنون میشم:n16:

as2005
24-02-2015, 00:26
دوستان من قبلا وای فای شبکه میکردم با ویندوز 8
اما الان میخوام با سوییچ و سیم دار شبکه کنم اینترنتش وصل میشه اما محتویات داخل کامپیوتر رو با اینکه به درستی share شدن رو نشون نمیده.
کلا راهنمایی برای شبکه کردن سیم دار ( نه بیسیم) برای شبکه کردن ودیاپلیر با ویندوز هشت میخوام. ممنون میشم:n16:

فایرال ویندوز و آنتی ویروستون غیر فعال باشه و گرنه اجازه دسترسی نمیدند

iran79
29-04-2015, 10:46
دوستان کنترل این دستگاه رو گم کردم
میدونید از کجا میتونم تهیه کنم یا کنترل های دیگه هم چی میتونم استفاده کنم که روش کار کنه؟

ممنون

Artam01
31-07-2015, 10:47
دیگه تو بازار نیست؟

flipp
31-07-2015, 10:58
من یدونه Western Digital Live streaming دارم دو ساله دارمش دو ساعتم استفاده نشده الانم داره تو اتاق کناری برای خودش خاک جمع میکنه خاک بازی میکنه! اگه کسی خواست میفروشمش نوی نو پلاستیک روش هنوز کنده نشده.

stb2xxx
06-08-2015, 20:54

Mehdi_Best
01-09-2015, 12:42
من یدونه Western Digital Live streaming دارم دو ساله دارمش دو ساعتم استفاده نشده الانم داره تو اتاق کناری برای خودش خاک جمع میکنه خاک بازی میکنه! اگه کسی خواست میفروشمش نوی نو پلاستیک روش هنوز کنده نشده.

سلام دوست خوبم
قیمت چند مدنظرت هست؟

mehdi-abi
10-10-2015, 21:30
من مدل لایو وسترن دارم
از آخرین باری که آپدیت کردم دیگه آپدیت نمیشه
مشکلش چی هست ؟
آخرین آپدیت و با روش آپدیت کردن و برام میگذارید
با تشکر از دوستان و اساتید

mehdi-abi
11-10-2015, 19:29
من مدل لایو وسترن دارم
مشکلش چی هست ؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟

- - - Updated - - -

من مدل لایو وسترن دارم
مشکلش چی هست ؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟

66666zoom
20-10-2015, 19:54
:n02: سلام دوستان یه مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید و جوابشو به ایمیلم بفرستید
مشکل من اینه که dvd player LGمن از فایلهایی با فرمت mkvپشتیبانی نمیکنه و باید برای پخش فرمتشو به mpg تغییر بدم اما با برنامه jet audioخیلی به کندی زمان میبره و طبق گفته خودش نزدیک به 13 ساعت زمان میخاد برای تبدیل فرمتش.میشه راهنمایی و کمکم کنید ممنون میشم جوابشو به ایمیلم بفرستید.
zoomprint90@gmail.com

salar_th
22-09-2016, 18:43

قیمت میفرمایید؟

raminarti
17-12-2016, 16:12
با کابل hdmi وصلش کردم به tv
لوگوی WD رو نشون میده ولی روشن بشو نیست چراغ on/off روی دستگاه (یه 0 که یه 1 وسطشه) چشمک میزنه که فکر میکنم حالت standby باشه ولی با دکمه power ریموتش روشن نمیشه در واقع به هیچ دکمه ای از ریموتش واکنش نشون نمیده. در ضمن از تو دوربین موبایلم نگاه کردم و لامپ infra red ریموت کار میکنه! با اینکه wd به نظر on نیست هم هارد اکسترنال transcend 500GB و هم usb flash drive 1GB بهش وصل کردم چراغ این device ها روشن میشن ولی وسترن دیجیتاله کماکان بی واکنشه!

با سلام در صفحه 81 این سوال مطرح شد ولی جوابی گرفته نشد یا شاید در خصوصی به کاربر ارسال شذه است
من هم چنین مشکلی را دارم و دستگاه بمدت چند سال در کمد بود و وقتی روشن میکنم به چنین مشکلی برمیخورم در صورتی که اطلاعی در مورد رفع مشکل دارید راهنمایی بفرمایید در ضمن دگمه ریس را برای چند ثانیه نگکه میدارم ولی هیچ واکنشی دستگاه ندارد و دروی لوگوی وسترن دیجیتال باقی میماند

raminarti
17-12-2016, 16:14
دکمه ریست منظورم بوده اسنت

raminarti
25-12-2016, 20:39
سلام منتظر جواب هستم .... مرسی اگر اطلاعتی دارید کمکم کنید .... سوال در پست صفحه قبل