PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

saegheh67
21-06-2012, 08:57
لیکشو بگردی پیدا میکنی بله براحتی قابل بازگشته کافیه فرمیور را دانلود کنید فایل WDTVLIVE.VER را با ناتپد باز کرده و VERSION='1.05.04' را به یک عدد بالاتر مثلا به VERSION='1.06.16_V' تغییر دهید

REZA1002
27-06-2012, 20:06
میخاستم بدونم برای جنریشن 1 این دستگاه راهی وجود داره که زبان عربی یا فارسی اضافه کرد؟ راهی هست که بشه SRT فارسی رو پخش کنه؟

fly2heaven
01-07-2012, 23:11
با سلام من میخوام این دستگاه رو به کامپیوتر وصل کنم با سیم lan ولی وقتی وصلش میکنم در قسمت ‌network share ‌فقط اسم فولدرها رو نشون میده و توش چیزی نیست میشه راهنمایی بکنید چی کار باید بکنم؟

mse1445
05-07-2012, 23:47
دوست عزیز srt فارسی و خیلی خوب ساپورت میکنه من مشکلی ندارم

alil1369
10-07-2012, 00:37
سلام من میخوام WD TV Live بگیرم ؟ نظرتون چیه ؟ مشکلی که با زیرنویس فارسی نداره ؟
من میخوام با اپتیک وصل کنم به سینما خانگی و با HDMI به تلویزیون که صدا رو از اسپیکر سینما خانگی بگیرم ،مشکلی که نداره ؟؟؟

alil1369
11-07-2012, 01:55
من امروز خریدم و بعد از نصب اپدیت کردم به 1.09.10 و واقعا عالیه ! از سیستمم فایل هارو استریم میکنه و بدون مشکل و لگ پخش میکنه کیفیت و همه جوره عالیه ! اصلا فکر نمیکردم در این حد باشه !
الان با HDMI وصل کردم به تلویزیون فردا یه کابل اپتیک هم میگیرم برای خروجی صدا که دیگه صدا هم تفکیک بشه
جدا کیفیت عالیه ، خیلی راضی ام زیرنویس ها هم بدون مشکل هستن ، اپدیت هم کردم و کلا راضی ام
امروز از طبقه دوم ابران فروشگاه سون با 2 سال گارانتی گرفتم 210

infernal_a
11-07-2012, 11:43
لیکشو بگردی پیدا میکنی بله براحتی قابل بازگشته کافیه فرمیور را دانلود کنید فایل WDTVLIVE.VER را با ناتپد باز کرده و VERSION='1.05.04' را به یک عدد بالاتر مثلا به VERSION='1.06.16_V' تغییر دهید

سلام دوست عزیز ...اینم کلیه لینکهای نسل1 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوالی که دارم اینکه ... شما توو چند پست قبل یه فریمور پیشنهاد دادی که گفتی شما هم خودت از اوون استفاده میکنی ... به نظر شما کدوم همین 1.05.04 رو استفاده کنیم یا همونی که شما پیشنهاد میکنی ؟؟؟

Jalal
11-07-2012, 11:54
من امروز خریدم و بعد از نصب اپدیت کردم به 1.09.10 و واقعا عالیه ! از سیستمم فایل هارو استریم میکنه و بدون مشکل و لگ پخش میکنه کیفیت و همه جوره عالیه ! اصلا فکر نمیکردم در این حد باشه !
الان با HDMI وصل کردم به تلویزیون فردا یه کابل اپتیک هم میگیرم برای خروجی صدا که دیگه صدا هم تفکیک بشه
جدا کیفیت عالیه ، خیلی راضی ام زیرنویس ها هم بدون مشکل هستن ، اپدیت هم کردم و کلا راضی ام
امروز از طبقه دوم ابران فروشگاه سون با 2 سال گارانتی گرفتم 210
بدون هارد خردیدن 210؟

alil1369
11-07-2012, 20:40
بدون هارد خردیدن 210؟

من WD TV Live گرفتم ، اینا کلا هارد نداره مدل هارد دار Media Hub هست

hamed-sos
12-07-2012, 21:44
ورژن 1.09.10-------؟
مگه بیشتر از 1.06.15 داریم-----؟

alil1369
12-07-2012, 23:06
ورژن 1.09.10-------؟
مگه بیشتر از 1.06.15 داریم-----؟

بله ،من دیروز دانلود کردم نصب کردم ! شما دستگاهتون چی هست ؟ من WD TV Live جدید دارم !

mrmostafa
14-07-2012, 09:00
دوستان الان جديدتريت مالتي مديا و بهترين تو بازار چي هستش؟؟؟ قيمتش چنده؟؟؟ آيا دستگاه دي وي دي پلير خوب هست كه پسوندهاي رايج رو پخش كنه ؟؟؟ من پسوند هاي Mpeg , avi , wmv دارم هيچ كدوم رو دي وي دي سامسونگ كه دارم پخش نميكنه. نميدونم چيكار كنم برم يه دي وي دي پلير بهتر بگيرم يا مالتي مديا؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

amin-g
14-07-2012, 14:31
سلام...
من این wd live جدیده رو تازه خریدم یه مشکلی که دارم اینه که بعضی از فیلمها رو صداشونو با قطعی پخش میکنه یعنی هر 20 یا 30 ثانیه 3 یا 4 ثانیه از صدارو پخش نمیکنه بخصوص فیلمهای دوبله فارسی؟

hamed-sos
15-07-2012, 00:01
بله ،من دیروز دانلود کردم نصب کردم ! شما دستگاهتون چی هست ؟ من WD TV Live جدید دارم !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wriatoth
16-07-2012, 00:24
سلام
میخواستم ببینم کیفیت egreat 6s چه جوریه؟ قیمتش چنده؟ مهمتر این که اگه بهش بلوری رام وصل بشه میتونه blueray 3d پخش کنه؟

alil1369
17-07-2012, 16:41
قیلمها دوبله زمانی که صداشون قطع میشه برای سانسور هست ! کلا اینجوریه

Reza_Sadeghi
23-07-2012, 04:51
کسی میدونه الان این مدل و از کجا میشه خرید ؟ تو هر سایتی میگردم فقط مدل جدیدتر که هارد داره را گذاشتن برای فروش
من یک دونه WDTV Live HD Media Player برای فروش دارم.
کاملا سالم و نو.
عالی.
هر کی میخواد بگه.

mrmostafa
23-07-2012, 08:42
دوستان الان جديدتريت مالتي مديا و بهترين تو بازار چي هستش؟؟؟ قيمتش چنده؟؟؟ آيا دستگاه دي وي دي پلير خوب هست كه پسوندهاي رايج رو پخش كنه ؟؟؟ من پسوند هاي Mpeg , avi , wmv دارم هيچ كدوم رو دي وي دي سامسونگ كه دارم پخش نميكنه. نميدونم چيكار كنم برم يه دي وي دي پلير بهتر بگيرم يا مالتي مديا؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

از دوستان كسي نميتونه راهنمايي كنه؟؟؟

diegoforlan
28-07-2012, 12:37
از دوستان كسي نميتونه راهنمايي كنه؟؟؟
خواهش میکنم دوستانی که اطلاع دارند یه جواب کامل بدهند
این تا حدودی سوال منم هست
با سپاس

rasis30
29-07-2012, 00:55
دوستان این دستگاه (WD LIVE HD) از ایمیج ها یی که مستقیما از روی بلوری برداشته شده پشتیبانی میکنه؟ کسی از دوستان باهاش 3 بعدی تماشا کرده ؟ من این دستگاه رو تهیه کردم ولی دسترسی به این فایل ها ندارم که تست کنم

heidary_sh
29-07-2012, 12:23
آره من سه بعدي با حجم 15 گيگ باهاش ديدم

rasis30
31-07-2012, 01:03
دوستان چطور میشه زیر نویس رو با فیلم هماهنگ کرد کلا امکان جا به جایی زیرنویس رو داره این دستگاه ؟ تشکر میکنم:42:

rasis30
01-08-2012, 13:09
دوستان چطور میشه زیر نویس رو با فیلم هماهنگ کرد کلا امکان جا به جایی زیرنویس رو داره این دستگاه ؟ تشکر میکنم:42:
از اساتید کسی نمیدونه واقعا؟؟؟

heidary_sh
04-08-2012, 15:02
والا با دكمه چپ و راست جابجا ميشه ولي هماهنگ كردنش يكم سخته.

Mahdi_Co_1368
05-08-2012, 10:15
سلام:10:

یه سوال تخصصی در مورد WD TV Live دارم.
من میخوام از طریق کابل LAN ، بین یک ویدئو پروژکتور و یک WD TV Live ، مستقیماً شبکه راه بندازم . به طوری که WD TV Live به عنوان پلیر و ویدئو پروژکتور به عنوان پخش کننده باشه... به نظرتون چنین چیزی شدنیه ؟؟!!
با توجه به اینکه هر دو تا دستگاه ، قابلیت شبکه شدن رو دارن.

ممنون میشم راهنماییم کنید ..

رضا
10-08-2012, 12:44
کسانی که wd live سری اول را دارند نه این جدیدا میتونن این فرمیور را امتحان کننید که بیسش 1.05.04 هست ولی کلی امکانات به اون اضافه شده از جمله ساپورت دی وی دی رام اکسترنال کنترل دستگاه با کامپیتور وی پی ان تعویض بکگراند و........
من خودم نصب کردم تا الان ازش راضی هستم از زیرنویس فارسی هم پشتیبانی میکنه

با اين ورژن واقعا" مشكل دي وي دي اكسترنال حله ؟ يعني به راحتي ميشه اونو به اين دستگاه وصل كرد ؟ آيا خود شما امتحان كردي ؟ من الان با ورژن 1.06.15 مشكل خاصي ندارم و زيرنويسها رو در هر دو حالت اجرا ميكنه اما اگه مشكل دي وي دي اكسترنال حل شده باشه ترجيح ميدم به 1.05.04 دانگريد كنم. لطفا" جواب بديد

spider703
12-08-2012, 14:53
سلام دوستان
من يك مشكلي با اين دستگاه دارم
هارد يك ترابايت را يكبار بهش متصل كردم و بعد از چشمك زدن علامت يو اس بي جلو دستگاه هارد را شناخت و محتوياتش را نمايش داد اما فردا كه دستگاه را خاموش كردم و مجددا روشن كردم بعد از چند بار چشمك زدن يو اس بي جلو حالت چشمك زن قطع ميشه و هارد را نميشناسه در صورتيكه يك هارد ديگه "اي ديتا "دارم در هر دو پورت ميشناسه . هم كابلش را تعويض كردم و هم فريمور را به آخرين ورژن ارتقا دادم .به نظر ددوستان چه دليلي ميتونه داشته باشه
اين رو بگم كه هاردم يك ترابايت مدل وسترن هست

گلابي
12-08-2012, 21:59
دوستان میشه راجع به ان فرمت توضیح بدین MKV with H.264 اون H264 یعنی چی؟

ghahremanimehdi
12-08-2012, 23:02
دوستان میشه راجع به ان فرمت توضیح بدین MKV with H.264 اون H264 یعنی چی؟

h264 کدک هست (متد فشرده سازی صدا و تصویر) ولی MKV کانتینر هست کانتینر مثل ظرفی میمونه که صدا و تصویر و زیرنویس و... رو در خودش جا میده.

ba maram
12-08-2012, 23:11
قیمت فعلی این دستگاه چنده؟؟
کیفیت بلوری هم نمایش میده؟

MEHDILINDOWS
14-08-2012, 13:32
کسانی که wd live سری اول را دارند نه این جدیدا میتونن این فرمیور را امتحان کننید که بیسش 1.05.04 هست ولی کلی امکانات به اون اضافه شده از جمله ساپورت دی وی دی رام اکسترنال کنترل دستگاه با کامپیتور وی پی ان تعویض بکگراند و........
من خودم نصب کردم تا الان ازش راضی هستم از زیرنویس فارسی هم پشتیبانی میکنه
سلام وتشکر اگر امکانش هست میشه لینکها رو دوباره بذارید کار نمیکنه

arashaj74
15-08-2012, 10:15
دوستان من تلویزیون HX750 3d خریدم و متاسفانه فرمت mkv رو پخش نمیکنه.
میخواهم دستگاهی بخرم که هم mkv رو با اتصال usb پخش کنه هم دیسک بلوری بخونه که بتونم فیلم های 3d ببینم.شما چی رو پیشنهاد میکنید؟
دستگاه زیر چطوره؟!

kaveh1589
17-08-2012, 11:46
درود
wd من سری اول هست و هنوز هم گارانتی داره هیچ مشکلی تا الان باهاش نداشتم تا اینکه چند شب پیش در حالی که روشن بود پسر کوچولوم برداشتش و تکونش داد
از اون موقع به بعد دیگه فایل های بالای 500 مگ رو پخش نمی کنه و هنگام انتخاب این فایلها علامت لود همینطور می چرخه و هیچ اتفاقی نمیفته
ریست هم کردم ولی همچنان به همان صورت هست
فریمورش 1.615 هست خواستم دوباره همین فریمور رو روش بریزم نمیشه
طبق آموزشی که توی سایت خودش هست این کار رو انجام دادم ولی نشد
از دوستان میشه نحوه ی آپدیت رو به صورت کامل توضیح بدن
با تشکر و سپاس فراوان

farshid_civil
17-08-2012, 19:21
USB باید فرمتش NTFS باشه یا FAT32?

ruzbe1313
17-08-2012, 23:14
قابلیت تنظیم سرعت زیرنویس داره؟

kaveh1589
17-08-2012, 23:34
ظاهراً تاپیک به فنا رفته
فقط سوال هست
از پاسخ خبری نیست

رضا
18-08-2012, 08:50
بله مثل اين كه تاپيك كاملا" جذابيتش رو براي اساتيد از دست داده ولي ما باز هم مي پرسيم . من كابل كامپوزيت رو طبق سفارش يكي از دوستان در همين فروم به جاي خروجي كامپوننت استفاده كردم ( تلويزيون من crt هست و ورودي سه فيشه كامپوننت داره ) تصوير مخدوشه و توي تنطيمات هم خروجي دستگاه رو روي كامپوننت ميذارم.
يكبار فقط اتفاقي تصوير سياه و سفيد اومد اما بعد از اون هر كاري كردم نشد كه نشدو
آيا تنظيمات خاصي داره يا بايد حتما" كابل مخصوص بگيرم؟

farshid_civil
18-08-2012, 09:16
بله مثل اين كه تاپيك كاملا" جذابيتش رو براي اساتيد از دست داده ولي ما باز هم مي پرسيم . من كابل كامپوزيت رو طبق سفارش يكي از دوستان در همين فروم به جاي خروجي كامپوننت استفاده كردم ( تلويزيون من crt هست و ورودي سه فيشه كامپوننت داره ) تصوير مخدوشه و توي تنطيمات هم خروجي دستگاه رو روي كامپوننت ميذارم.
يكبار فقط اتفاقي تصوير سياه و سفيد اومد اما بعد از اون هر كاري كردم نشد كه نشدو
آيا تنظيمات خاصي داره يا بايد حتما" كابل مخصوص بگيرم؟
واسه منم همچین اتفاقی افتاد شما اینارو چک کن:
1- محل اتصال کمپوننت به دستگاه و TV درست نصب شده باشه.
2- فرمت فایلا قابل پخش واسه دستگاه باشه.
3- اگه فریمور ریختی یه بار دستگاهو restart کن.

AMIRTELECOM
25-08-2012, 13:59
من چند روز پیش یکی از سری جدیدش رو گرفتم ، بعد از upgrade فوق العاده شده و می تونم بگم یکی از خرید های من هست که از کارایش خوشم آمده.
همه فرمت هارد را ntfs و fat32 رو ساپورت میکند.
قابلیت تنظیم سرعت زیر نویس رو داره.

AMIRTELECOM
26-08-2012, 11:51
سلام
یکی از دوستان در مورد مدلش پرسیده بود ،چون امکان پست خصوصی نداشتم اینجا میگم از مدل live بود ولی سری 3 و هارد داخلی نداره و 178 خریدم.

من چند روز پیش یکی از سری جدیدش رو گرفتم ، بعد از upgrade فوق العاده شده و می تونم بگم یکی از خرید های من هست که از کارایش خوشم آمده.
همه فرمت هارد را ntfs و fat32 رو ساپورت میکند.
قابلیت تنظیم سرعت زیر نویس رو داره.

Hoopaad
31-08-2012, 05:31
اوه اوه چقدر زیاد بود خسته شدم! من جسته گریخته این تاپیک رو خودندم + تاپیک HTPC + گیرنده دیجیتال! و اول قیافم اینجوری شد :18: بعدش اینجوری :9:الانم اینجوری :24:
خوب حالا مشکل کجاست! بالاخره می خواستم بعد از مدت ها سیستم ماقبل تاریخ خونه رو عوض کنم! فکر خودم این بود که یک اسمارت تی وی بگیرم و یک سینمای خانگی! ولی الان با خوندن این تاپیک ها و یه ذره سرچ کردن همه چی در هم بر هم شده!

1. آیا یک ست سینمای خانگی فرمت های معمول ( نخندین به اسم نمیشناسم ) کلا بلوری ها سه بعدی , mkv , tps و ...رو راحت پخش نمیکنه؟ + مشکلی با زیر نویس ها ندارند؟
2. آیا در کنار ست سینمای خانگی جدید که امکاناتی مثل anyset و DNLA دارند نیازی به HD Player و HTPC هست؟
3. صرف نظر از قابلیت های PC در دستگاه HTPC آیا تفاوت دیگه ای با HD Player ها داره؟
4. به فرض اینکه بخوام از یک MAC mini به جای HTPC استفاده کنم برای شیر کردن اطلاعات بین دستگاه های غیر idevice به مشکل بر می خورم؟
5. آیا میشه از ASUS Eee Box pc به عنوان HTPC استفاده کرد؟

ببخشید اگر چند تا سوال هام مستقیم مربوط بهHTPC هست گفتم اینجا بنویسم چون تاپیک خودش نزدیک 4 ماهه داره خاک می خوره!
پیشاپیش از جوابتون ممنونم!

ruzbe1313
01-09-2012, 22:45
نظرتون راجع به WD TV Live Hub Media Player PAL 1TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؟

زیرنویس ساب فارسی بی مشکل میخونه ؟

MKV حجم بالا چی؟

heidary_sh
04-09-2012, 10:27
فايلهاي mkv وغيره سه بعدي و معمولي تا 20 گيگ را امتحان كردم انواع زيرنويس همه رديف است مشكلي ندارد

rasis30
04-09-2012, 11:50
سلام
بروبچ من دارم wd live tv رومیفروشم کمتر از 1 ماه کار کرده فاکتور خرید هم موجوده کلا 10 بار روشن نشده کسی خواست ندا بده 200مقطوع

babi666
24-09-2012, 23:57
دوستان كسي اين ورژن Release 1.06.34 9/2012) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتحان كرده.لطفا اگه آپديت كردين خبر بدين چطور بود

iran79
25-09-2012, 16:18
درود wd من سری اول هست و هنوز هم گارانتی داره هیچ مشکلی تا الان باهاش نداشتم تا اینکه چند شب پیش در حالی که روشن بود پسر کوچولوم برداشتش و تکونش داد از اون موقع به بعد دیگه فایل های بالای 500 مگ رو پخش نمی کنه و هنگام انتخاب این فایلها علامت لود همینطور می چرخه و هیچ اتفاقی نمیفته ریست هم کردم ولی همچنان به همان صورت هست فریمورش 1.615 هست خواستم دوباره همین فریمور رو روش بریزم نمیشه طبق آموزشی که توی سایت خودش هست این کار رو انجام دادم ولی نشداز دوستان میشه نحوه ی آپدیت رو به صورت کامل توضیح بدن با تشکر و سپاس فراواندورود. دوست عزیز منظورت از سری اول رو نمیدونم چیه.مگه چندتا سری هست؟ این روش ها برای دستگاه wd tv live هست. اینارو امتحان کن احتمالا درست بشه:یه بار دستگاه رو ریست سخت افزاری بکن. با یه جک(مثل جک رایتر کامپیوتر) یا یک خلال دندون یا وسیله ای که نوکش نازک باشه باید این کار رو بکنی. در کنار درگاه usb که سمت چپ دستگاه هست،یک سوراخ وجود داره.درحالی که دستگاه روشن هست، چند بار فشار بده(حواست باشه که نگه نداری،چون باعث ریست دستگاه نمیشه)حالا فایلهارو امتحان کن، اگه درست نشده بود، از قسمت تنظیمات reset factory رو انجام بده.اگه بازم نشد، از سایت وسترن، فایل 1.04.31 rollback رو بگیر، فایلهارو در ریشه اصلی فلش بریز،دستگاه رو روشن کن،فلش رو نصب کن.به محض وصل کردن فلش،دستگاه آپدیت رو میشناسه.اگه نشناخت به صورت دستی انجام بده.اگه این کار ههم درستش نکرد،احتمالا ضربه خورده و صدمه دیده.ولی به نظر من با این روش ها حل بشهموفق باشی

Blue Stars
26-09-2012, 13:02
سلام

براي پخش فرمتهاي MKV و ISO BlueRay و 3D و ...از روي هارد 3TB و ساپورت زير نويس فارسي (كامل) شما كدام گزينه رو پيشنهاد مي كنيد؟

WD TV Live 1TB Hub يا WD TV Live HD Streaming ؟

به نظر شما يك لپ تاپ يا HTPC با خروجي HDMI و Digital Optical )SPDIF) و گرافيك 3D براي اين گزينه مناسب تر نيست؟

البته با در نظر گرفتن بودجه

hamed-sos
27-09-2012, 01:13
کسی ورژن های دست ساز و بهینه شده ی WD TV Live رو داره؟؟؟؟

fishdilo
29-09-2012, 14:18
سلام
دستگاهی هست که مثل kmplayer تقریبا" همه فرمتی رو پخش کنه؟ مثلا" flv رو هم پخش کنه

iran79
29-09-2012, 21:31
سلام
دستگاهی هست که مثل kmplayer تقریبا" همه فرمتی رو پخش کنه؟ مثلا" flv رو هم پخش کنه

بيشتر پليرها مثا همين WD TV LiVE ميتونن اكثر فرمت هارو پشتيباني كنن، ولي از اونجايي كه در كشورهايي به غير از ايران حق كپي رايت رعايت ميشه، اجازه ي پشتيباني تمامي فرمت ها به كارخونه هايي كه پلير مي سازند داده نميشه. مثلا همين WD TV LIVE كه من خودم دارم، باهاش اكثر فرمت ها(هرچي كه ديدم) رو از جمله FLV رو پخش ميكنه ولي به خاطر رعايت حق كپي رايت تنها از بعضي فرمت ها پشتيباني مي كنه. يعني Decode يا Encode جوري تعريف ميشه كه سايتي كه يك فايل رو عرضه مي كنه، بتونه اسم خودش رو توي فرمت وارد كنه تا حقش محفوض بمونه. از اكثر فرمت ها پشتيباني مي كنند ولي با encoderهاي محدود.
بنده خودم فايلي رو نديدم كه اين پلير نتونه پخش كنه. (با در نظر گرفتن انكود مخصوص، كه تو سايت خودش يا پشت جعبش و دفترچه اش اشاره شده)

fishdilo
29-09-2012, 21:56
بيشتر پليرها مثا همين WD TV LiVE ميتونن اكثر فرمت هارو پشتيباني كنن، ولي از اونجايي كه در كشورهايي به غير از ايران حق كپي رايت رعايت ميشه، اجازه ي پشتيباني تمامي فرمت ها به كارخونه هايي كه پلير مي سازند داده نميشه. مثلا همين WD TV LIVE كه من خودم دارم، باهاش اكثر فرمت ها(هرچي كه ديدم) رو از جمله FLV رو پخش ميكنه ولي به خاطر رعايت حق كپي رايت تنها از بعضي فرمت ها پشتيباني مي كنه. يعني Decode يا Encode جوري تعريف ميشه كه سايتي كه يك فايل رو عرضه مي كنه، بتونه اسم خودش رو توي فرمت وارد كنه تا حقش محفوض بمونه. از اكثر فرمت ها پشتيباني مي كنند ولي با encoderهاي محدود.
بنده خودم فايلي رو نديدم كه اين پلير نتونه پخش كنه. (با در نظر گرفتن انكود مخصوص، كه تو سايت خودش يا پشت جعبش و دفترچه اش اشاره شده)

سلام
اسم مدل و قیمتش و لینکش رو می تونید برام بذارید، ممنون

bigman
29-09-2012, 22:15
کسی ورژن های دست ساز و بهینه شده ی WD TV Live رو داره؟؟؟؟

از اینجا میتونی بگیری :

این فروم هم برای ارایه نظرات و مشکلات خوبه:

iran79
30-09-2012, 10:42
سلام
اسم مدل و قیمتش و لینکش رو می تونید برام بذارید، ممنون

جديدترين مدل هارو مي تونين از سايت هاي اينترنتي كه پلير مي فروشن پيدا كنين.
توي سايت خود وسترن هم كه برين پليرها و تمامي مشخصاتش رو نوشته.
از سايت زير هم قيمت و مدل هاي موجود رو مي تونين داشته باشي.(قيمت هاش شايد كم و زياد باشه، ولي اينجا بگم كه اين سايت به هيچ كدوم از اجداد من ربطي نداره. تو همين سايت به من معرفي كردن، منم خدمت شما گفتم)

انتخاب مدل دلخواه، بستگي به خود شما داره

hosseinscoot
30-09-2012, 17:57
سلام . دوستان من امروز یه WD Elements play 1T خریدم و سر خود یه firm ware ریختم روش جهت آپگرید که بعد متوجه شدم مثل که داون گرید کردم به جا آپگرید. ورژن قبلیه دستگاه مثل که 1.01.12 بوده که من ورژن 1.01.02 رو ریختم روش. حالا 2 تا مشکل اساس هست یکی اینکه فریم ویر 1.01.12 اصلا گیر نمیاد تو نت و یکی دیگه اینکه من از خود سایت WD فریم ویر 1.01.10 رو گرفتم و وقتی می ریزم رو usb دستگاه نمی شناسه که آپگرید کنم. آیا مشکلم حال می شه یا اینکه ببرم گارانتی آواژنگ اونجا کاری برام بکنن.
پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

amin-g
04-10-2012, 23:24
سلام...
اگر یه کول دیسک که ویروس داشته باشه به این مدیاپلیر ها بزنیم ویروسی میشن؟

bigman
05-10-2012, 16:05
دوستان كسي اين ورژن Release 1.06.34 9/2012) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتحان كرده.لطفا اگه آپديت كردين خبر بدين چطور بود

مثل اینکه این ورژن مشکل داشته

توصیه میشه اصلا با این ورژن آپدیت نکنید !!!!

amin-g
26-10-2012, 11:14
سلام...
تو این دستگاه برای اینکه کادر های سیاه رنگ بالا و پایین فیلم حذف بشن(فیلم تمام صفحه شه) چه تنظیماتی باید انجام دهیم؟
من در تنظیمات دستگاه اون حالت normal رو به wide تغییر میدم ولی بازم فیلم تمام صفحه نمیشه؟

iran79
27-10-2012, 20:05
سلام...
تو این دستگاه برای اینکه کادر های سیاه رنگ بالا و پایین فیلم حذف بشن(فیلم تمام صفحه شه) چه تنظیماتی باید انجام دهیم؟
من در تنظیمات دستگاه اون حالت normal رو به wide تغییر میدم ولی بازم فیلم تمام صفحه نمیشه؟

دلیلش فایل تصویریتون هست. وقتی اندازه فایل تصویری استاندارد 1080 نباشه (1920*1080)، تلوزیون یا دستگاه فایل رو به صورت اصلی پخش می گنن.احتمالا اندازه عرض فایل تصویریتون از 1080 کمتره، واسه همین تمام صفحه نمیشه. مثلا اندازش 816 * 1920 هست.

hamid.mj
13-11-2012, 21:57
درود

دوستان به نظر شما این دستگاه از wifi ready پشتیبانی می کنه؟ یعنی یک wirless usb adaptor بهش وصل کنی و انتقال اطلاعات داشته باشی. توی اینترنت دیدم که این خصوصیت رو زده بود که این دستگاه ساپرت می کنه

شهرام11
17-11-2012, 23:46
سلام
بروبچ من دارم wd live tv رومیفروشم کمتر از 1 ماه کار کرده فاکتور خرید هم موجوده کلا 10 بار روشن نشده کسی خواست ندا بده 200مقطوع

قیمت نوچنده؟

amin-g
19-11-2012, 00:12
بهترین فریمور که باگی نداشته باشه چه ورژنی هست؟

شهرام11
19-11-2012, 22:29
آیا از این دستگاه تو بازار هست؟یا بهتر از این ؟

steve jobs
20-11-2012, 16:38
سلام دوستان. من یکی از دوستام داره میره تایوان میخوام بگم واسم این مدل از مدیا پلیر ایسوس رو بگیره. 200 دلاره قیمتش. به نظرتون بدم بگیره؟
نسبت به وسترن چطوره؟ ریویو ازش پیدا نکردم

stb2xxx
20-11-2012, 18:22
آیا از این دستگاه تو بازار هست؟یا بهتر از این ؟

بدون شک SideWinder3 سخت افزار و نرم افزار بهتری داره :

steve jobs
20-11-2012, 18:42
بدون شک SideWinder3 سخت افزار و نرم افزار بهتری داره :

این مدل الان موجود هست؟
ایسوس که تو پست بالا نوشتم رو دیدین؟

stb2xxx
20-11-2012, 21:38
این مدل الان موجود هست؟
ایسوس که تو پست بالا نوشتم رو دیدین؟

بله این مدل موجوده

دستگاه عرضه شده توسط ایسوس هم دستگاه فوق العاده ای هستش و تنها فرقش با SideWinder3 داشتن تیونر DVBt
SideWinder3 از زیرنویس فارسی و تعویض فونت پشتیبانی میگنه باید دید ایسوس این قابلیت مهم رو داره؟

irmedia
21-11-2012, 15:44
با سلام

فریمور جدید برای مدل Live به تاریخ 13 / 11 / 2012 با تغییراتی عمده در بخش اینترنت یا همان Smart دستگاه و همچنین تغییراتی در هسته پخش برای اجرای فایل های جدید و حجیم HD و برطرف شدن برخی باگ ها منتشر شد . از نکات قابل توجه می توان به تغییر حجم فریمور از 50 مگابایت به 80 مگابایت اشاره کرد که خود گویای تغییراتی عمده در پچ ارائه شده خواهد بود.

توجه

نسخه منتشر شده به صورت Beta قرار داده شده است

لینک مستقیم دانلود :

camry
23-11-2012, 12:26
دوستان مثل اینکه پلیری که قابلیت پخش mkv داشته باشه وجود نداره یا حداقل تو ایران نیومده به خاطر همین رو آوردم به این هارد پلیر ها و دیدم که تنوعشونم کم نیست
می خواستم بپرسم فعلا بهترین هارد پلیر الان چیه ؟
در کل برای خرید بهترین ها با قیمت خوب - متوسط - ارزان به ترتیب چیو پیشنهاد میدین؟ و از کجا باید خرید ؟

iran79
26-11-2012, 17:24
با سلام

فریمور جدید برای مدل Live به تاریخ 13 / 11 / 2012 با تغییراتی عمده در بخش اینترنت یا همان Smart دستگاه و همچنین تغییراتی در هسته پخش برای اجرای فایل های جدید و حجیم HD و برطرف شدن برخی باگ ها منتشر شد . از نکات قابل توجه می توان به تغییر حجم فریمور از 50 مگابایت به 80 مگابایت اشاره کرد که خود گویای تغییراتی عمده در پچ ارائه شده خواهد بود.

توجه

نسخه منتشر شده به صورت Beta قرار داده شده است

لینک مستقیم دانلود :

دوست عزیز لطف می کنی سایت منبع رو ذکر کنی؟
تو سایت خود وسترن آخرین آپدیت برای پارسال هست.
این آپدیت برای چه مدلی هست؟ کدوم Live منظور شما هست؟

ebi_206
28-11-2012, 22:56
سلام

من جدیدا مدل لایو جدیدو گرفتم.
راضیم ازش.

irmedia
29-11-2012, 14:52
دوست عزیز لطف می کنی سایت منبع رو ذکر کنی؟
تو سایت خود وسترن آخرین آپدیت برای پارسال هست.
این آپدیت برای چه مدلی هست؟ کدوم Live منظور شما هست؟

با سلام

منبع ارائه فریمور جدید ، خود سایت وسترن دیجیتال است منتها چون نسخه منتشره به صورت بتا هست در صفحه مخصوص دانلود قرار نگرفته است . اما برای دریافت و باخبر شده از آخرین اطلاعات می توانید به آدرس انجمن سایت وسترن دیجیتال که در پایین قرار گرفته مراجعه کنید:

ضمنا لینک دانلود بالا برای مدل لایو معمولی است ( برای مدل پلاس هم باید لینک دانلود مربوط به آن دریافت شود ) نه مدل استریم .

farazfar
01-12-2012, 15:57
دوستان آیا تو مدل WD TV Live HD Media Player‎ میشود رنگ و فونت زیرنویس را تغییر داد؟ و همچنین تفاوت این مدل با WD TV Live HD Streaming Media Player‎ تو چه چیزهای میباشد؟

ممنون

hamid.mj
01-12-2012, 20:52
دستگاه خوبیه. و هم کاربردی

iran79
01-12-2012, 20:54
دوستان آیا تو مدل WD TV Live HD Media Player‎ میشود رنگ و فونت زیرنویس را تغییر داد؟ و همچنین تفاوت این مدل با WD TV Live HD Streaming Media Player‎ تو چه چیزهای میباشد؟

ممنون

نه دوست عزیز. رنگ و فونت رو نمیشه تغییر داد. فقط میشه اندازه فونت رو کم و زیاد کرد، زیرنویس رو بالا پایین برد، حداکثر 20 ثانیه عقب و یا جلو برد(در صورت هماهنگ نبودن). زیرنویس فارسی رو پشتیبانی می کنه.
تفاوت بارز در نوع CPU و وای فای هست.
CPU مدل Live توانش 500مگ هست. Streaming توانش 700. هر دو مدل از وای فای یا وایرلس پشتیبانی می کنند، ولی برای مدل live باید Wireless usb بخری اما در Streaming این قابیلت داخل دستگاه قرار داده شده. یعنی Wifi built in هست.
البته در مورد cpu باید بگم که فرقی چندانی نمی کنن. هر دو به خوبی فایلهای HD & Full HD رو ساپرت می کنن.
HD: 720p 60
Full HD: 1080 24

farazfar
01-12-2012, 21:49
نه دوست عزیز. رنگ و فونت رو نمیشه تغییر داد. فقط میشه اندازه فونت رو کم و زیاد کرد، زیرنویس رو بالا پایین برد، حداکثر 20 ثانیه عقب و یا جلو برد(در صورت هماهنگ نبودن). زیرنویس فارسی رو پشتیبانی می کنه.
تفاوت بارز در نوع CPU و وای فای هست.
CPU مدل Live توانش 500مگ هست. Streaming توانش 700. هر دو مدل از وای فای یا وایرلس پشتیبانی می کنند، ولی برای مدل live باید Wireless usb بخری اما در Streaming این قابیلت داخل دستگاه قرار داده شده. یعنی Wifi built in هست.
البته در مورد cpu باید بگم که فرقی چندانی نمی کنن. هر دو به خوبی فایلهای HD & Full HD رو ساپرت می کنن.
HD: 720p 60
Full HD: 1080 24

ممنون از شما
شنیدم فقط تو Streaming میشه رنگ زیرنویس را تغییر داد.آیا حقیقت داره؟

hormozan m
01-12-2012, 23:07
سلام بله ميتونيد عوض كنيد !

hamed-sos
03-12-2012, 11:22
سلام و تشکر از دوستان
من مدل لایو معمولی دارم و آخرین نسخه نرم افزار رو که بتا هم هستش روش نصب کردم و جواب داد....
حالا چند سوال
...تفاوتش با لایو HD چیه؟
چرا برخی فرمتها رو پخش نمیکنه...باید تنظیماتی انجام داد؟
و اینکه مدل معمولی رو از چه روش هایی میشه به اینترنت وصل کردم؟
و کلا به اینترنت وصل کنیم که چی بشه...یعنی چه امکاناتی بهمون میده؟

klipsch
03-12-2012, 11:53
یک دستگاه Streaming به قیمت 240،000 تومان خریداری شد (با پولتیک) بسیار دستگاه عالی و خوبیه. کیفیت خروجی اپتیکال بسیار های-اند هست.

iran79
04-12-2012, 00:00
یک دستگاه Streaming به قیمت 240،000 تومان خریداری شد (با پولتیک) بسیار دستگاه عالی و خوبیه. کیفیت خروجی اپتیکال بسیار های-اند هست.

دوست عزیز منظورتون پخش کننده WD TV Live Streaming هست؟ از کجا خریدین؟ دستگاه رو نو خریدین یا کارکرد؟ از زبان فارسی در زیرنویس ها به خوبی پشتیبانی می کنه؟

iran79
04-12-2012, 00:15
سلام و تشکر از دوستان
من مدل لایو معمولی دارم و آخرین نسخه نرم افزار رو که بتا هم هستش روش نصب کردم و جواب داد....
حالا چند سوال
...تفاوتش با لایو HD چیه؟
چرا برخی فرمتها رو پخش نمیکنه...باید تنظیماتی انجام داد؟
و اینکه مدل معمولی رو از چه روش هایی میشه به اینترنت وصل کردم؟
و کلا به اینترنت وصل کنیم که چی بشه...یعنی چه امکاناتی بهمون میده؟

دستگاه های پخش کننده وسترن با آخرین آپدیت هایی که از طرف شرکت اصلی عرضه شد، تفاوت چندانی با هم ندارند.تفاوت ها بیشتر: قدرت CPU، پشتیبانی از بلوری و HDMI 1.4، وای فای داخلی و یک سری تغییرات جزئی دیگر هست که این نکاتی که گفته شد در مدل های مختلف متفاوت هست. فرمت های قابل پخش رو روی کارتن پخش کننده زده. به نظر من کمبودی نداره. اکثر فرمت های رایج پشتیبانی میشه. فرمت هایی که پخش نمی کنه به خاطر انکودش هست که یا رسمی نیست و یا کاربردی نداره. مثل فرمت rmvb که کلا در اینترنت کم پیدا میشه. و بدترین نوع فرمت هست.
اگه منظورتون مدل WD TV Live HD Media player هست، از طریق کابل شبکه و یا Wireless USB میشه وصل شد.(روش دوم رو توی دفترچه نوشته پشتیبانی می کنه.شخصا امتحان نکردم)
خوب اینترنت هم مزیت های خودش رو داره. برای ما ایرانی ها بخاطر سرعت افتضاح اینترنت خیلی بدرد نمی خوره. ولی اتصال به اینترنت و پشتیبانی از وب سایت هایی چون Netflix از موارد اصلی هست که شرکت ها باید بهش توجه کنند.
تنها کاربردش با اینترنت زغالیمون اینه که میشه باهاش آهنگ های برتر روز رو گوش کرد. چون بافر زیادی نداره و سریع بارگذاری صورت می گیره.

شما لینکی که در صفحه قبل گذاشته شده رو گرفتین و باهاش دستگاه رو به روز رسانی کردین؟ لطف می کنین بگین چه تغییراتی کرده؟ چیزی بهش اضافه شده؟ سرعت شناسایی هارد های با حجم بالا افزایش یافته؟ تو فروم های دستگاه شنیدم که صفحه اصلی دستگاه رنگ بهتری پیدا کرده. لطف کنی تغیرات رو بگی ممنون میشم

hormozan m
04-12-2012, 02:15

سلام . شما كي خريدي ؟ من همين رو ٢ ماه پيش كه دلار ٢٠٠٠ تومن بود اين قيمت خريدم الان تو سايت چاره ٣٤٠ تومن هست !
در مورد زير نويس فارسي رو كاملا ساپورت ميكنه و رنگ زيرنويس هم عوض ميشه چند روز پيش با wifi دستگاه به آخرين فريمور آپديت كردم ! يكم نسبت به فريمور قبلي سريع تر شده !

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD

Diego
04-12-2012, 11:29
برای پخش زیرنویس فارسی چیکار باید کرد؟زیر نویس رو همنام با فیلم کرد؟با فرمت srt یا sub/idx ؟

hormozan m
04-12-2012, 11:29
برای پخش زیرنویس فارسی چیکار باید کرد؟زیر نویس رو همنام با فیلم کرد؟با فرمت srt یا sub/idx ؟

سلام بله بايد حتما اسمشون يكي باشه !
من فقط srt رو تست كردم .

technocrat
05-12-2012, 16:20
سلام من دیروز یک مدیا پلیر wd tv live streaming خریداری کردم اما چیز عجیبی که هست نمیتوم چند فایل ویدئویی رو پشت سر هم بزارم بخونه! حتی پلی لیست تعریف کردم و پلی لیست رو شناخت اما ویدئوها رو یک جا پلی نمیکنه و برای هر تک ویدئو باید کلید ریموت رو فشار بدم!! کسی راه حلی داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنه :l

klipsch
05-12-2012, 17:47
سلام من دیروز یک مدیا پلیر wd tv live streaming خریداری کردم اما چیز عجیبی که هست نمیتوم چند فایل ویدئویی رو پشت سر هم بزارم بخونه! حتی پلی لیست تعریف کردم و پلی لیست رو شناخت اما ویدئوها رو یک جا پلی نمیکنه و برای هر تک ویدئو باید کلید ریموت رو فشار بدم!! کسی راه حلی داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنه :l دوست عزیز باید Play mode رو عوض کنید. روی تکرار قرار گرفته احتمالا

technocrat
05-12-2012, 22:17
دوست عزیز باید Play mode رو عوض کنید. روی تکرار قرار گرفته احتمالا
آقا ممنون ولی حالت پخش رو نرمال بود. الان مسئله حل شد. جهت اطلاع بقیه دوستان برای این که تمامی ویدئو ها پشت سر هم پخش بشن باید روی یکی از فایل های ویدئو به جای اینکه دکمه اوکی ریموت رو بزنیم باید دکمه پلی رو فشار بدیم و اونوقت دستگاه بعد از اتمام پخش اون کلیپ کلیپ های بعدی رو هم پخش میکنه اتومتیک..

klipsch
05-12-2012, 22:26
آقا ممنون ولی حالت پخش رو نرمال بود. الان مسئله حل شد. جهت اطلاع بقیه دوستان برای این که تمامی ویدئو ها پشت سر هم پخش بشن باید روی یکی از فایل های ویدئو به جای اینکه دکمه اوکی ریموت رو بزنیم باید دکمه پلی رو فشار بدیم و اونوقت دستگاه بعد از اتمام پخش اون کلیپ کلیپ های بعدی رو هم پخش میکنه اتومتیک..

مرسی از نکته مهمی که گفتید. البته من زیاد موسیقی گوش نمیدم با این دستگاه ولی احتمالا در مورد فایلهای صوتی هم به همین رواله. یه چیزی که در مورد این پلیر برام عجیبه، توی ورژن های قبلی یه Playing page مخصوص بود که آلبوم آرت و زمان و ... رو میزد. تو این نسخه این بخش خیلی ضعیفه یا من چیزی ندیدم

شهرام11
05-12-2012, 23:27
سلام من دیروز یک مدیا پلیر wd tv live streaming خریداری کردم اما چیز عجیبی که هست نمیتوم چند فایل ویدئویی رو پشت سر هم بزارم بخونه! حتی پلی لیست تعریف کردم و پلی لیست رو شناخت اما ویدئوها رو یک جا پلی نمیکنه و برای هر تک ویدئو باید کلید ریموت رو فشار بدم!! کسی راه حلی داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنه :l

چند گرفتی؟ من هم میخواهم بخرم

technocrat
06-12-2012, 03:47
چند گرفتی؟ من هم میخواهم بخرم
280 'گرفتم من. از این مدل هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farazfar
06-12-2012, 20:58

دوست عزیز میشه بگید از کجا گرفتید؟

technocrat
07-12-2012, 02:10
دوست عزیز میشه بگید از کجا گرفتید؟
عزیز من از یک فروشنده دستگاه های ماهواره خریدم اینو. چون چند تا مغازه 300 تا 350 گفتن بهم. البته گارانتی آواژنگ رو داره تا 2014.

mehdi-abi
09-12-2012, 18:32
آیا این دستگاه فایلهای mkv یک گیگ و بالاتر و نشون میده و پشتیبانی میکنه ؟؟؟؟

Diego
09-12-2012, 18:51
آیا این دستگاه فایلهای mkv یک گیگ و بالاتر و نشون میده و پشتیبانی میکنه ؟؟؟؟
مثل بنز!
محدودیتی در حجم ویدئوی مورد نمایش نداره

mehdi-abi
10-12-2012, 19:28
من این دستگاه و امروز خریدم خیلی خوبه ولی مشکلی که داره اینه که کمی کنده و بعضی اوقات فیلم و آهنگ و پخش نمیکنه و باید خاموش و روشن شه

مشکل از کجاست ؟؟؟

navid3941
11-12-2012, 22:28
سلام دوستان
من در مورد این گجت چندتا سوال داشتم.
چه پسوندهایی پخش میکنه؟ با زیرنویس مشکل نداره؟ یعنی فایل mkv با زیرنویس راحت پخش میکنه؟
آیا این دستگاه با تلویزیون های قدیمی تر وصل میشه؟ از اونا که فیش audio و video (همون فیش زرد و سفید ) داره وصل میشه ؟ چه نمونه رو پیشنهاد میکنید که هم به hdimi و همون tv قدیمیا وصل بشه.
قیمتشم مناسب باشه.

technocrat
13-12-2012, 01:52
سلام دوستان
من در مورد این گجت چندتا سوال داشتم.
چه پسوندهایی پخش میکنه؟ با زیرنویس مشکل نداره؟ یعنی فایل mkv با زیرنویس راحت پخش میکنه؟
آیا این دستگاه با تلویزیون های قدیمی تر وصل میشه؟ از اونا که فیش audio و video (همون فیش زرد و سفید ) داره وصل میشه ؟ چه نمونه رو پیشنهاد میکنید که هم به hdimi و همون tv قدیمیا وصل بشه.
قیمتشم مناسب باشه.

نوید جان تقریبا تمام فرمت ها رو ساپورت میکنه نگران نباش. من mkv با زیرنویس انگلیسی داشتم مشکلی نداشت ولی فارسی رو نمیدونم تاحالا امتحان نکردم. در مورد تی وی قدیمی هم هیچ مشکلی نداره با کابل AV وصل میشه.

navid3941
13-12-2012, 11:38
نوید جان تقریبا تمام فرمت ها رو ساپورت میکنه نگران نباش. من mkv با زیرنویس انگلیسی داشتم مشکلی نداشت ولی فارسی رو نمیدونم تاحالا امتحان نکردم. در مورد تی وی قدیمی هم هیچ مشکلی نداره با کابل AV وصل میشه.

مرسي. ولي زيرنويس فارسي برام خيلي مهمه.
چه مدلشو پيشنهاد ميكنين؟

mehdi-abi
13-12-2012, 16:46
مرسي. ولي زيرنويس فارسي برام خيلي مهمه.
چه مدلشو پيشنهاد ميكنين؟

من این مدل و خریدم wd tv live streaming

خیلی عالیه . زیرنویس فارسی رو هم به خوبی نشون میده
از همه جالب تر برام این بود که فایل فیلمهای دی وی دی رو هم پخش کرد

hamed_666
13-12-2012, 23:20
با سلام خدمت دوستان گل

خیلی جالبه که بعضی ها مثل شما همیشه آپدیت هستن و به جای خرید دی وی دی و پلیر و این چیز میزا میان از از این گجتها با تکنولوژی امروزی استفاده میکنن.

منم میخواستم بعد یه عمری یه دستگاه پخش بخرم چون دیگه خسته شدم از بس فرمت فیلمهارو Xdiv کردم که رو ----- ماهواره پخش بشن تی وی هم به جز یکی دوتا فرمت خاص پشتیبانی نمیکنه مثلا MKV از نوع خیلی خاص با CODEC غیر معمول باز میکنه واسه همین از شما میخوام در این مورد کمک کنید!

فقط میخوام تمام فرمت ها رو اکثرشون رو ساپورت کنه و زیر نویس فارسی هم همچنین !

آیا دستگاه مشکلاتی که بعضی از دوستان میگن رو داره مثلا بخوای زود به زود ریستارتش کنی !

آیا با آیفون میشه بوسیله WIFI کنترلش کرد!؟

در کل این دستگاه خوبه یا دی وی دی پلیر فلش خور !؟

و اینکه قیمت روز در چه حدودایی هست!؟

ebi_206
14-12-2012, 16:12
با سلام خدمت دوستان گل

خیلی جالبه که بعضی ها مثل شما همیشه آپدیت هستن و به جای خرید دی وی دی و پلیر و این چیز میزا میان از از این گجتها با تکنولوژی امروزی استفاده میکنن.

منم میخواستم بعد یه عمری یه دستگاه پخش بخرم چون دیگه خسته شدم از بس فرمت فیلمهارو Xdiv کردم که رو ----- ماهواره پخش بشن تی وی هم به جز یکی دوتا فرمت خاص پشتیبانی نمیکنه مثلا MKV از نوع خیلی خاص با CODEC غیر معمول باز میکنه واسه همین از شما میخوام در این مورد کمک کنید!

آیا دستگاه مشکلاتی که بعضی از دوستان میگن رو داره مثلا بخوای زود به زود ریستارتش کنی !

سلام

من دستگاه WD TV Live Streaming Media Player دارم واقعا ازش راضیم.
اکثر فرمت های معروف تصویری به راحتی بخش میکنه.
در مورد زیر نویس فارسی هم فقط باید با اسم فیلم یکی باشه.حتی تنظیم برای هماهنگ کردن زیرنویس داره.
من هیچ مشکلی باهاش نداشتم و هارد اکسترنال بهش وصل کردم و از طریق شبکه هر فیلمی که بخوامو از رو لپ تاب کپی میکنم روش(با سرعت 30K) و بدون هیچ مشکلی روی ال سی دی نیگا میکنم.
تنها فریز شدن دستگاه وقتی هاردو بهش وصل میکنی یه کم تو ذوق میزنه و باید صبر کنی تا هاردو بشناسه.
از طریق آی فون هم میشه کنترلش کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر اهل فیلم دانلود کردن هستید وسیله ای بهتر از دی وی دی پلیر هستش.
قیمت نوش حدود 340 تومن هستش.

stb2xxx
14-12-2012, 23:32
با سلام خدمت دوستان گل

دوستان عزیز از فرصت خریدتون خوب استفاده کنید 3 Xtremaer Sidewinder بدون شک انتخاب بهتر و کامل تریه و دارای چیپ ست بسیار قویتریه با توانایی دیکود 3D ... و چندین قابلیت کار آمد دیگه :

hamed_666
15-12-2012, 18:07
ممنون از راهنماییتون من چون تو تبریز زندگی می کنم و اینجا زیاد از این گجت ها خبر ندارن من امروز کلی گشتم فقط تو یه جا بود اونم 3 تا داشت 250 تومن ازش خریدم WD TV Live رو 2 یا 3 تا دیگه هم داشت!

iran79
16-12-2012, 23:58
دوستان عزیز از فرصت خریدتون خوب استفاده کنید 3 Xtremaer Sidewinder بدون شک انتخاب بهتر و کامل تریه و دارای چیپ ست بسیار قویتریه با توانایی دیکود 3D ... و چندین قابلیت کار آمد دیگه :

xtreamer پشتیبانی خوبی نداره. تو فروم های خارجی که من دربارش خوندم زیاد تعریف نمی کردن. قیمتش خیلی بالا هست. وسترن همون امکانات رو با قیمت بهتر ارائه میده. فکرمیکنم بلوری هم ساپرت کنه.
اونجور که من بررسی کردم و چندجا مطالعه کردم، چیپست های زیگما از ریلتک بهتر هستن. فقط خواهشا فرمت rmvb رو بحث نکنید که بدترین فرمت هست. کلا به هر چی فایل تصویری هست داره فحش میده. وسترن محصولاتش رو الکی رها نمیکه. حداقل 2 تا 3 سال پشتیبانیش می کنه.
xtreamer مدل prodigy خیلی داغون شده. با این که محصول نویی هست ولی بی کیفیت از آب دراومده. یه جستجو توی اینترنت کنید متوجه میشید.
اکستریمر قیمت الکی گرونی داره

stb2xxx
17-12-2012, 01:58
xtreamer پشتیبانی خوبی نداره. تو فروم های خارجی که من دربارش خوندم زیاد تعریف نمی کردن. قیمتش خیلی بالا هست. وسترن همون امکانات رو با قیمت بهتر ارائه میده. فکرمیکنم بلوری هم ساپرت کنه.
اونجور که من بررسی کردم و چندجا مطالعه کردم، چیپست های زیگما از ریلتک بهتر هستن. فقط خواهشا فرمت rmvb رو بحث نکنید که بدترین فرمت هست. کلا به هر چی فایل تصویری هست داره فحش میده. وسترن محصولاتش رو الکی رها نمیکه. حداقل 2 تا 3 سال پشتیبانیش می کنه.
xtreamer مدل prodigy خیلی داغون شده. با این که محصول نویی هست ولی بی کیفیت از آب دراومده. یه جستجو توی اینترنت کنید متوجه میشید.
اکستریمر قیمت الکی گرونی داره

اتفاقا بر عکس گفته شما در تست های من یکی از قابل قبولترین شرکت های فعال در ضمیمه پلیرها شرکت اکستریمر ...سخت افزار و نرم افزار خوب با امکانات کامل نسبت به دیگر پلیرهای مشابه...هیچ دستگاهی بدون عیب و کامل مطلق نیست اکستریمر ها هم از این قاعده خارج نیستن ولی با اون دستگاهایی شما کار کردید خیلی فرق میکنن شما قسمت های بد خوندید و فراموش کردید قسمت های خوب بخونید.

هیچ گرونی بی علت نیست امکانات و مشخصات سخت افزاری دستگاه ها قیمت رو مشخص میکنن

وسترن نمیتونه همون امکانات رو با قیمت بهتر ارائه بده چون سخت افزارش این اجازه رو نمیده اکستریمر از نسل جدید چیپ ست های 3D استفاده میکنن در حالی که وسترن هنوز در حال استفاده از چیپ های نسل قبله

xtreamerفقط خواهشا فرمت rmvb رو بحث نکنید که بدترین فرمت هست. کلا به هر چی فایل تصویری هست داره فحش میده. این فرمت اکستریمر اختراع نکرده و در همین حینی که من شما ازون خوشمون نمی آد دنیا دارن استفاده میکنن

xtreamerوسترن محصولاتش رو الکی رها نمیکه. حداقل 2 تا 3 سال پشتیبانیش می کنه.

یک نسل به عقب برگردید wdtv حتی زیرنویس فارسی و عربی هم هنوز پخش نمی کند و هرگز مشکل صدای dts آن حل نشد اکستریمر mk1 هرگز این مشکلات رو نداشت و هنوز هم فریمورش در حال آپدیته و airplay هم در آخرین فریمور اضافه شد

xtreamer
xtreamer مدل prodigy خیلی داغون شده. با این که محصول نویی هست ولی بی کیفیت از آب دراومده. یه جستجو توی اینترنت کنید متوجه میشید

شما با این دستگاه فوق العاده کار کردید؟ میشه بگید چطوری داغون شد ؟ چطوری بی کیفیت از آب درامد؟

دوست عزیز اگر دستگاهی رو ندارید و تست نکردید بدون تجربه بدی یا خوبی اون رو برای دیگران توضیح ندید و اونه توصیه یا رد نکنید ممکنه اطلاعات غلط شما دیگران رو به اشتباه بندازه

hamed-sos
17-12-2012, 12:40
با سلام من یه وسترن دیجیتال لایو معمولی دارم.حدود 2 سال میشه و کاملا ازش راضی هستم...
میخواستم ببینم این کابل لن برای چیه و چه امکاناتی داره...و اینکه چطور میشه با اینترنت وصل شد و از اینترنت چی میگیره؟:n05:

iran79
18-12-2012, 01:00
اتفاقا بر عکس گفته شما در تست های من یکی از قابل قبولترین شرکت های فعال در ضمیمه پلیرها شرکت اکستریمر ...سخت افزار و نرم افزار خوب با امکانات کامل نسبت به دیگر پلیرهای مشابه...هیچ دستگاهی بدون عیب و کامل مطلق نیست اکستریمر ها هم از این قاعده خارج نیستن ولی با اون دستگاهایی شما کار کردید خیلی فرق میکنن شما قسمت های بد خوندید و فراموش کردید قسمت های خوب بخونید.

هیچ گرونی بی علت نیست امکانات و مشخصات سخت افزاری دستگاه ها قیمت رو مشخص میکنن

اتفاقا قسمت های خوبش رو هم خوندم. مشکل اکستریمر قیمت بیش از حدش هست. درسته هیچ گرونی بی علت نیست، ولی این یکی دیگه خیلی بی علت هست. با قیمت پایین تر میشه پخش کننده هایی در همین رنج گرفت.

وسترن نمیتونه همون امکانات رو با قیمت بهتر ارائه بده چون سخت افزارش این اجازه رو نمیده اکستریمر از نسل جدید چیپ ست های 3D استفاده میکنن در حالی که وسترن هنوز در حال استفاده از چیپ های نسل قبله

تا اونجایی که من تحقیق کردم می تونه ارائه بده که این کار رو هم داره می کنه. و چندان کم و کاستی نداره. خبرها حاکی از این هست که احتمالا پردازنده های به کار رفته در دستگاه هایی مثل اکستریمر قراره توقف تولید بشن. احتمالا ریلتک تولید پردازنده هاش رو متوقف کنه.
اینم بگم که تنها در حد خبر هست. تایید نمی کنم.

این فرمت اکستریمر اختراع نکرده و در همین حینی که من شما ازون خوشمون نمی آد دنیا دارن استفاده میکنن

منم نگفتم که اکستریمر این فرمت رو تولید کرده. این فرمت مثل بقیه فرمت ها بوجود اومده ولی اصلا طرفدار نداره.هیچ جای دنیا از این فرمت تصویری استفاده نمی کنند جز آسیای شرقی. دلیلش هم بهم ریختگی زمانی صوت و تصویر هست. فقط کافی یه بار تصویر رو به جلو ببرید تا مشکلات رو ببینید.
کافی یه بار با انکودرهای معروف تماس داشته باشید و ازشون درباره این فرمت بپرسید که چرا ازش استفاده نمی کنن. اگه خوب بود حتما شناخته می شد.

یک نسل به عقب برگردید wdtv حتی زیرنویس فارسی و عربی هم هنوز پخش نمی کند و هرگز مشکل صدای dts آن حل نشد اکستریمر mk1 هرگز این مشکلات رو نداشت و هنوز هم فریمورش در حال آپدیته و airplay هم در آخرین فریمور اضافه شد

شما با محصولات وسترن کار کردید؟ مطمئنا کار نکردید. چون تمام کسانی که در این فروم این محصول رو دارن، و همینطور باقی محصولات وسترن رو، میدونن که زیرنویس فارسی رو به خوبی پشتیبانی می کنه. به صراحت می گم: تمامی محصولات پشتیبانی میکنن. با قابلیت dlna راحت می تونین با گوشیتون محصولات وسترن رو با برنامه مخصوصش منترل کنین(مثل ریموت کنترل خودش) فایلهاتون رو از طرق گوشی بر روی تلوزیون از طرق پلیر وسترن پخش کنین.

xtreamer

شما با این دستگاه فوق العاده کار کردید؟ میشه بگید چطوری داغون شد ؟ چطوری بی کیفیت از آب درامد؟

من هنوز هم به شدت روی حرفم هستم. همونطور که گفتم فقط کافیه در اینترنت جستجو کنین تا مشکلاتش رو ببینین.
اولین حرفی که به شما گفته میشه این هست:" لطفا نخرید."
من شخصا استفاده نکردم ولی در فروم های خارجی راحت میشه به این مسئله پی برد. فروم های خارجی از ما به روزتر هستن چرا که محصولات جدید رو زودتر دریافت می کنن.
هر شرکتی با چندتا عکس و شکل و شمایل محصول خودش رو برتر نشون میده. هیچ کس نمیگه ماست من ترشه.

دوست عزیز اگر دستگاهی رو ندارید و تست نکردید بدون تجربه بدی یا خوبی اون رو برای دیگران توضیح ندید و اونه توصیه یا رد نکنید ممکنه اطلاعات غلط شما دیگران رو به اشتباه بندازه

من شخصا طرفدار هیچ شرکتی نیستم. از محصول اکستریمر هم خوشم میاد ولی با قیمت بسیار زیادش اصلا نمی ارزه.
فقط محض اطلاع:
شرکت اکستریمر در خصوص بروز رسانی محصولاتش در قسمت نظرسنجی محدودیت هایی رو داره. شما هر خواسته ای رو نمی تونین مطرح کنین تا اونا هم به شما گوش کنن. اکستریمر سایدواندر 2 به شدت پر از باگ بود و با بروزرسانی های جدید هم مشکل برطرف نمی شد. حتی همین الان هم در فروم های خارجی نمی تونین مطالبی درباره اکستریمر 3 پیدا کنین. چون بخاطر مسائل پشتیبانی و ضمانت و ... خیلی از افراد دنبالش نمیرن. شرکتش به شدت بد قول هست.
ما که با شرکتش کاری نداریم. کلا از همه طرف تو تحریم هستیم. ولی این نشون میده که با وجود متقاضی کم، فرومی براش ایجاد نمیشه تا دربارش بحث بشه.
درحالیکه وسترن تنها با یک جستجو می تونین کلی نظر دربارش پیدا کنین. تجربیات رو بشنوین. مشکلاتتون رو مطرح کنین تا سریع جواب بگیرین. وسترن به شدت پشتیبانی خوبی داره.
چندوقت پیش هم برای محصول وسترن نسل 2 آپدیت جدید ارائه شد.البته نسخه بتا. درحالیکه آخرین اپدیت رسمی برای سال گذشته بود که تمامی مشکلات رفع شده بود.این اپدیت برای اینترنت بوده.
توی فروم های خارجی خواستم مقایسه ای بین این دو شرکت پیدا کنم که هیچ کسی دربارش نظری نمیده. ولی یه بار درباره وسترن سوال کنین تا نتیجه رو ببینین

من هیچ وقت از دوستان نخواستم نظر من رو بپذیرن.کما اینکه به هرکسی راهنمایی کردم ازش خواستم تا در نت هم جستجو بکنه.
اکستریمر یک شرکت کره ای هست و خیلی راه در پیش داره تا بتونه با شرکت هایی مثل وسترن رقابت کنه. وسترن مشتری مدار هست و جیب مشتری رو در نظر داره ولی اکستریمر به شدت به فکر سود خودش هست.
هر وقت قیمت هاش رو پایین بیاره شاید علاقه مندش پیدا بشه ولی بازم میگم: شاید.

از اینا گذشته یه لطفی به شما و دوستان دیگر. خوب نیست که آدم همه چیز رو تنها واسه خودش بخواد. منم دوست دارم اطلاعات شما و دیگران، چه بسا مشکلات همه رفع بشه.همه همدیگر رو کمک کنیم.
شما هم اطلاعات خاص خودتون رو دارین ولی هم از شما هم از تمامی دوستانی که این مطلب رو خوندن می خوام برن به این فروم زیر و اطلاعاتی راجب اکستریمر پیدا کنن. البته اگه تونستین پیدا کنین. چون متقاضی این محصول به شدت کمه. اگر هم چیزی پیدا شد مارو در جریان بذارین. مظمئنا اطلاعات خوبی بدست میارین.

stb2xxx
18-12-2012, 01:45
متاسفم من قادر نیستم بیشتر از این برای شما توضیح بدم ...نوشته شما ضد و نقیضه و جهت داره خواننده به راحتی میتونه بفهمه

iran79
18-12-2012, 02:30
این برداشت شما هست. من توضیحی نخواستم. تنها تبادل اطلاعات هست.
گفته های منطقی قابل رد شدن نیستن. نمیگم حرفام منطقی هست ولی من به شما منبع موثق هم دادم تا فکرنکنید که حرفام تنها از خودمه. و همینطور واسه اینکه مطمئن بشید که چیزایی که می گم الکی نیست. و کاملا جستجو کردم. درباره محصول Prodigy هم جستجو کنید. حتما به حرفام می رسید.
مطمئنم هر کسی برداشت متفاوتی داره. منم سعی کردم به روشنی توضیح بدم.
موفق باشید

hormozan m
19-12-2012, 00:49
این برداشت شما هست. من توضیحی نخواستم. تنها تبادل اطلاعات هست.
گفته های منطقی قابل رد شدن نیستن. نمیگم حرفام منطقی هست ولی من به شما منبع موثق هم دادم تا فکرنکنید که حرفام تنها از خودمه. و همینطور واسه اینکه مطمئن بشید که چیزایی که می گم الکی نیست. و کاملا جستجو کردم. درباره محصول Prodigy هم جستجو کنید. حتما به حرفام می رسید.
مطمئنم هر کسی برداشت متفاوتی داره. منم سعی کردم به روشنی توضیح بدم.
موفق باشید

سلام دوست عزيز شما فرمودي كه از قابليت dlna دستگاهتون استفاده كردين ! من هم دستگاهشما رو دارم و ٢ تا لپتاپ و يك پي سي كه همرو تونستم به روتر وصل كنم به صورت وايرلس و راحت هم ميتونم فايل شير كنم و قابليت هوم گروپ هم فعاله ! حالا اگر امكان داره يك توضيحي در مورد ست كردن دستگاه بدين ! ممنون

hamed_666
20-12-2012, 11:32
همه میدونند که برند وسترن یک برند مشخص و ثابت شده است در مقابل برند های جدید البته دستگاههای مدیاپلیر کم کم دارن شناخته شده میشن و از این به بعد شبیه این دیستگاهها رو خیلی خواهیم دید!

حالا من یه سوال تخصصی دارم : من Live streaming رو بذارم همیشه تو برق بمونه یا بعد از هر بار استفاده از برق درش بیارم !؟

و اینکه درسته زیرنویس فارسی رو خوب ساپورت میکنه ولی چطور میشه فونت رو عوض کرد!؟

iran79
20-12-2012, 13:49
سلام دوست عزيز شما فرمودي كه از قابليت dlna دستگاهتون استفاده كردين ! من هم دستگاهشما رو دارم و ٢ تا لپتاپ و يك پي سي كه همرو تونستم به روتر وصل كنم به صورت وايرلس و راحت هم ميتونم فايل شير كنم و قابليت هوم گروپ هم فعاله ! حالا اگر امكان داره يك توضيحي در مورد ست كردن دستگاه بدين ! ممنون

درود

خوب اگه همه چیز درست باشه و فایلهاتون رو شیر کردین، می تونین فایلهارو از طریق پخش کننده در تلوزیون مشاهده کنین. اگه نمی تونین سعی کنین ip لپ تاپ رو مثل ip دستگاه بذارین. چیز دیگه ای براش تعریف نکنین. فکرنمی کنم کلا تفاوتی ایجاد کنه ولی من چندبار ip رو تغییر دادم که دیدم دستگاه ارتباط برقرار نمی کنه. فقط با یه ip توسنتم جواب بگیرم که همون ip بود که دستگاه خودش داده بود.

دوست عزیز فقط یه سوال: دستگاه شما مدل live نسل 2 هست یا نسل 3 (نسل 3 بهش streaming می گن)؟ روش زیر رو من روینسل 2 که وای فای داخلی نداره امتحان کردم.

این ip رو بر روی کامپیوتر و پخش کننده تعریف کنین ببین جواب میده یا نه؟ (البته از طریق کابل شبکه) حواستون باشه اعداد پایین با ip مودم تداخل نداشته باشه

ip کامپیوتر:

ip address: 192.168.10.3
subnet mask: 255.255.255.0
gateway: 192.168.10.4

ip پخش کننده:

ip address: 192.168.10.4
subnet mask: 255.255.255.0
gateway: 192.168.10.3

آی پی رو که تعریف کردین حالا باید روی کامپیوتر user داشته باشین. و بهش پسورد بدین. پخش کننده برای افزایش امنیت بدون یوزر نمیذاره اطلاعات رو ببینین. username و password رو که گذاشتین وارد پخش کننده بشین. برین قسمت video. شبکه ای که می خواین رو انتخاب کنین. حالا ازتون یوزر و پسورد می خواد. وارد که کردین وصل میشه.فقط مطمئن شو که درایوهای داخل کامپیوتر همگی شیر هستن.

iran79
20-12-2012, 13:55
همه میدونند که برند وسترن یک برند مشخص و ثابت شده است در مقابل برند های جدید البته دستگاههای مدیاپلیر کم کم دارن شناخته شده میشن و از این به بعد شبیه این دیستگاهها رو خیلی خواهیم دید!

حالا من یه سوال تخصصی دارم : من Live streaming رو بذارم همیشه تو برق بمونه یا بعد از هر بار استفاده از برق درش بیارم !؟

و اینکه درسته زیرنویس فارسی رو خوب ساپورت میکنه ولی چطور میشه فونت رو عوض کرد!؟

اگه برق رو قطع وصل می کنین باعث میشه در هربار قطع و وصل شدن دستگاه روشن بشه. البته این در مورد دستگاه وسترن نسل 2 هست که streaming نیست. اگه با طع و وصل شدن برق دستگاه روشن و خاموش نمیشه پس لزومی نداره که در بیارین.
اونطور که من شنیدم فونت رو نمیشه تغییر داد. فقط می تونین رنگش رو تغییر بدین. مگه فونتش خوانا نیست؟

iran79
20-12-2012, 14:02
با سلام من یه وسترن دیجیتال لایو معمولی دارم.حدود 2 سال میشه و کاملا ازش راضی هستم...
میخواستم ببینم این کابل لن برای چیه و چه امکاناتی داره...و اینکه چطور میشه با اینترنت وصل شد و از اینترنت چی میگیره؟:n05:

با کابل شبکه می تونین فایلهاتون رو از طریق کامپیوتر داخل پخش کننده اجرا کنین. دیگه لازم نیست هاردتون رو همش جابه جا کنین. همینطور می تونین با کابل شبکه اینترنت رو شیر کنین و از امکانات اینترنتی استفاده کنین. فقط باید اینترنت پرسرعت داشته باشین. حداقل 1 مگ. می تونین ویدئوهای جدید رو که داخل یو---تیو---ب میزارن مشاهده کنین. آهنگ های برتر و به روز رو گوش بدین. اگرهم اینترنت خیلی خیلی عالی داشته باشین می تونین فیلم های با کیفیت رو از طریق netflix مشاهده کنین. که البته اول باید یه اکانت بگیرین.
چیز خوبیه ولی واسه ما ایرانیا که سرعت اینترنت کلنگی داریم زیاد بدرد نمی خوره. واسه ما تعریف نشده.

hamed_666
20-12-2012, 18:37
اگه برق رو قطع وصل می کنین باعث میشه در هربار قطع و وصل شدن دستگاه روشن بشه. البته این در مورد دستگاه وسترن نسل 2 هست که streaming نیست. اگه با طع و وصل شدن برق دستگاه روشن و خاموش نمیشه پس لزومی نداره که در بیارین.
اونطور که من شنیدم فونت رو نمیشه تغییر داد. فقط می تونین رنگش رو تغییر بدین. مگه فونتش خوانا نیست؟

نه با ریموت کاملا خاموش میشه ولی دستگاه که تو برق میمونه یکم گرم میشه چون برق هنوز تو مدارا جریان داره ! این حالت که آسیبی به دستگاه نمیرسونه !؟

در مورد فونت هم که خوانا هست کاملا ولی اگه میشد فونت B Lotus یا B Zar رو نشون داد خیلی خوب میشد!

برای اینکه بتونم با آیفون کنترل کنم باید چی کار کنم!؟

mehdi-abi
22-12-2012, 19:06
نه با ریموت کاملا خاموش میشه ولی دستگاه که تو برق میمونه یکم گرم میشه چون برق هنوز تو مدارا جریان داره ! این حالت که آسیبی به دستگاه نمیرسونه !؟

چون دستگاه با آداپتور کار میکنه بهتر اینه که تو برق نباشه
من خودم هر وقت میخوام باهاش فیلم ببینم یا آهنگ گوش بدم میزنم تو برق
بعضی وقتها 3 روز هم روشنش نمیکنم

irmedia
23-12-2012, 13:07
با سلام

فریمور جدید نسخه بتا ورژن 1.06.41 به تاریخ 20 / 12 /2012 برای مدل Live معمولی و پلاس توسط سایت اصلی وسترن دیجیتال منتشر شد:

توجه : پس از نصب این فریمور به هیچ عنوان نباید نسخه فریمور را از 1.06.41 به 1.05.04 برگشت دهید در غیراینصورت دستگاه دچار مشکل خواهد شد.

تغییرات اعمال شده در این نسخه :

Supports iOS and Android WD TV Remote Apps. (WD TV Remote version 1.1 Required)
Supports BBC iPlayer content streaming service (UK only).
Supports YouTube Leanback.
Resolved playback issues when indexing large number of files.
Resolved FLAC and OGG Vorbis files no audio output via optical connection.
Resolved unable to play ADPCM files.
Resolved MP3 audio doesn't work in FLV video container.
Resolved music not play correctly from network share when a JPG image is in the same folder.
Resolved reboot issues when playing VCD files.
Resolved USB drive is active after eject dialog is closed.
Resolved Facebook Like/Unlike function of video option bar.
Resolved network share doesn't filter media category for Photos.
Resolved reboot issues after hot plugging USB keyboard.
Resolved HDMI issue with certain TV models displaying a purple screen.
Resolved audio sync issue on certain .MOV container.
Resolved ISO/VOB 10 minute skip function only skips once.
Resolved momentary freeze or lag after FFW or REV video file in .VOB container.
Resolved random music playback is not random issue.
Resolved device reboot issue when playing slideshow and music from network share.
Resolved subtitles colors of subtitles and background are displayed incorrectly.
Resolved SRT subtitle outline is transparent.
Resolved IDX and SUB subtitles without end time info in header are not displayed.
Resolved file types filter issue while browsing videos in network share.
Resolved several general Flingo user interface issues.
Resolved several general Dailymotion user interface and playback issues.
Resolved video playback issue with certain MPEG2 video files.
Resolved several Pandora user interface issue.
Resolved system reboot issue when copying multiple files.
Resolved choppy playback issue with VCD video files.
Resolved HDMI video output settings being forced to unsupported resolution when setting to auto.

برای دریافت نسخه جدید برای مدل Live معمولی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ariayii
23-12-2012, 14:31
سلام
نظرتون راجبه pioneer todoroki چیه؟

DJ POLESTAR
23-12-2012, 18:32
الان قیمت نهایی یا تقریبی این مدیا پلیر چنده؟

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk 2

ariayii
23-12-2012, 20:32
دقیقا قیمت ندارم

mehdi-abi
25-12-2012, 00:09
با سلام

فریمور جدید نسخه بتا ورژن 1.06.41 به تاریخ 20 / 12 /2012 برای مدل Live معمولی و پلاس توسط سایت اصلی وسترن دیجیتال منتشر شد:

توجه : پس از نصب این فریمور به هیچ عنوان نباید نسخه فریمور را از 1.06.41 به 1.05.04 برگشت دهید در غیراینصورت دستگاه دچار مشکل خواهد شد.

Resolved music not play correctly from network share when a JPG image is in the same folder.
Resolved device reboot issue when playing slideshow and music from network share.
Resolved subtitles colors of subtitles and background are displayed incorrectly.
Resolved IDX and SUB subtitles without end time info in header are not displayed.
Resolved HDMI video output settings being forced to unsupported resolution when setting to auto.

چه جوری باید نصبش کنیم ؟؟؟

dara_az
29-12-2012, 09:35
سلام دوستان
ببخشید اگه سوالم ممکنه تکراری باشه اما سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. .
من چجوری باید روی فیلم ها زیرنویس بذارم ؟ زیر نویس ها رو دانلود کردم اما کلا در این زمینه تعطیلم !! :n27:زیر نویس هایی که دانلود کردم با پسوند SRT هستش. ممنون میشم اگه یک راهنمایی کامل و جامع در این زمینه به من بدید . :n16:

mr_rayan
29-12-2012, 10:40
سلام دوستان
ببخشید اگه سوالم ممکنه تکراری باشه اما سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. .
من چجوری باید روی فیلم ها زیرنویس بذارم ؟ زیر نویس ها رو دانلود کردم اما کلا در این زمینه تعطیلم !! :n27:زیر نویس هایی که دانلود کردم با پسوند SRT هستش. ممنون میشم اگه یک راهنمایی کامل و جامع در این زمینه به من بدید . :n16:
سلام دوست عزیز و قدیمی.:7:
نام فیلم و زیرنویس باید یکی باشه و هر دوتا تو یک پوشه باشند.به همین راحتی.فکر کنم منظورت همین بود دیگه درسته؟

dara_az
29-12-2012, 13:42
سلام دوست عزیز و قدیمی.:7:
نام فیلم و زیرنویس باید یکی باشه و هر دوتا تو یک پوشه باشند.به همین راحتی.فکر کنم منظورت همین بود دیگه درسته؟

سلام رایان جان . مشتاق دیدار :n11:
والا تاحالا تجربه زیرنویس نداشتم . یعنی نام زیرنویس و فیلم رو یکی کنم و تو یک فولدر بریزم خودش اتوماتیک تشخیص میده ؟ با همین زیرنویس با پسوند SRT که دانلود کردم کارم راه میوفته ؟ حالا امروز برم خونه تست میکنم اگه نتونستم راش بندازم باز مزاحمت میشم حتما . من که خیلی زحمت دادم بهت همیشه و ممنون که همیشه هر کمکی بوده دریغ نکردی :n16:

saeed afshar
31-12-2012, 14:36
والا تاحالا تجربه زیرنویس نداشتم . یعنی نام زیرنویس و فیلم رو یکی کنم و تو یک فولدر بریزم خودش اتوماتیک تشخیص میده ؟ با همین زیرنویس با پسوند SRT که دانلود کردم کارم راه میوفته ؟ حالا امروز برم خونه تست میکنم اگه نتونستم راش بندازم باز مزاحمت میشم حتما . من که خیلی زحمت دادم بهت همیشه و ممنون که همیشه هر کمکی بوده دریغ نکردی :n16:

بله
هم میتونی اسماشون رو یکی کنی. البته وقتی اسمارو یکی گردی باید حواست باشه که پسوندشون رو پاک نکنیا
هم میتونی از این آموزش استفاده کنی اگر بعضی از زیرنویسا رو نتونستی ببینی

hamed-sos
02-01-2013, 18:16

kaveh1589
03-01-2013, 20:18
با سلام

درود
دوست عزیز اگه زحمتی نیست مراحل آپدیت رو به صورت کامل توضیح دهید
من هر کاری می کنم آپدیت نمیشه

mehdi-abi
05-01-2013, 18:22
دوستان عزیز من وسترن دیجیتال لایو خریدم ، مشکلی که باهاش دارم اینه که زیرنویس ساب رو نشون نمیده و زیرنویس srt رو که میبینم در حین پخش فیلم همش زیرنویس گیر میکنه و ثابت میشه مشکلش چیه ؟ لطفا کمک کنید

mehdi-abi
05-01-2013, 23:24
دوستان عزیز من وسترن دیجیتال لایو خریدم ، مشکلی که باهاش دارم اینه که زیرنویس ساب رو نشون نمیده و زیرنویس srt رو که میبینم در حین پخش فیلم همش زیرنویس گیر میکنه و ثابت میشه مشکلش چیه ؟ لطفا کمک کنید

خدائی کسی نیست تو این تاپیک جواب بده و کمک بکنه ؟؟؟؟؟

iran79
06-01-2013, 17:50

مبارک باشه دوست عزیز. مدل لایو معمولی رو خریدین؟ جدیدا چند شده؟

برای مشکلتون:

اول مطمئن بشید که فریمور دستگاه به روز باشه. از نسخه 4 به بعد.
تو قسمت تنظیمات زبان زیرنویس رو روی عربی بذارین.
زیرنویس فرمت sub اگه دارین، مطمئن بشین که فایل idx هم همراهش باشه و هر سه فایل هم نام باشن.
برای من هم یکی دو بار اتفاق افتاد که متوجه شدم زیرنویسم خراب هست. ولی خیلی وقته که مشکلی ندارم. گاهی اوقات می تونه بخاطر این باشه که خروجی تصویرتون با فایل تصویری یکی نباشه.
اگه کارای بالا درستش نکرد فکرکنم با ریست دستگاه حل بشه.

mehdi-abi
06-01-2013, 19:13

برای مشکلتون:

زیرنویس فرمت sub اگه دارین، مطمئن بشین که فایل idx هم همراهش باشه و هر سه فایل هم نام باشن.
برای من هم یکی دو بار اتفاق افتاد که متوجه شدم زیرنویسم خراب هست. ولی خیلی وقته که مشکلی ندارم. گاهی اوقات می تونه بخاطر این باشه که خروجی تصویرتون با فایل تصویری یکی نباشه.

از کجا بفهمم فرمور ش چنده ؟
و چجوری باید آپدیتش کنم ؟

مدلش هم wd tv live streaming media player هستش
با تشکر از راهنمائیهای شما
اگه ممکنه کمک کنید

mehdi-abi
06-01-2013, 19:21

برای مشکلتون:

اگه ممکنه کمک کنید

فرمیور دستگاه و پیدا کردم
1.05.18 هستش
چجوری باید آپدیتش کنم ؟

iran79
07-01-2013, 12:10

اگه ممکنه کمک کنید

من فکرکردم که دستگاه شما مدل معمولی هست. بنده این دستگاه رو ندارم. مدل معمولیش رو دارم.ولی کلا فرقی باهم ندارن.

برین توی قسمت تنظیمات بگردین پیدا می کنین. نوشته:
Current firmware ....
اگر هم پیدا نکردین:
برین توی سایت وسترن، قسمت مدیا پلیرهاش، مدل دستگاهتون رو انتخاب کنین، بعد برین قسمت دانلود و آخرین فریمور رو دانلود کنین. نوشته که چطور آپدیت کنین.فایلهارو داخل فلش بریزین، اگه فریمورش آخرین نسخه باشه آپدیت نمی کنه، ولی اگه نسخه فریمور دستگاهتون قدیمی باشه، نسخه جدید رو خودش اتوماتیک پیدا می کنه و اپدیت رو می زنید.
حتما روش نصب رو داخل سایت خودش ببینید.

farazfar
07-01-2013, 13:06
دوستان من مدل wd tv live streaming media player میخواهم بخرم، میشه راهنمایی کنید از کجا میشه تهیه کرد؟

mehdi-abi
08-01-2013, 15:52
دوستان من مدل wd tv live streaming media player میخواهم بخرم، میشه راهنمایی کنید از کجا میشه تهیه کرد؟

من تو تهران از بازار رضا خریدم

stb2xxx
08-01-2013, 17:03

farazfar
08-01-2013, 19:36

سلام
دوست عزیز این سایت معتبره؟
و حدود قیمت الان چنده؟

stb2xxx
08-01-2013, 23:57
دوست عزیز HDMEDIA سه سال سابقه در واردات و فروش انواع دستگاه های مدیا پلیر داره خیالتون راحت باشه... قیمت ها رو از سایت بگیرید

hamed-sos
09-01-2013, 07:23
..............:n27:.

iran79
09-01-2013, 11:08
..............:n27:.

دوست عزیز دو صفحه قبل به سوالتون پاسخ داده شده.

Silva
11-01-2013, 22:07
سلام ، من ساده ترین و معمولی ترین مدل HD player رو واسه تلویزیون های قدیمی می خوام ، همین که فرمت MKV رو با زیرنویس فارسی SRT از روی فلش یو اس بی ساپورت کته برام کافیه ، کسی سراغ داره با قیمت زیر 100 تومان؟ :n01:

farazfar
11-01-2013, 23:23
سلام ، من ساده ترین و معمولی ترین مدل HD player رو واسه تلویزیون های قدیمی می خوام ، همین که فرمت MKV رو با زیرنویس فارسی SRT از روی فلش یو اس بی ساپورت کته برام کافیه ، کسی سراغ داره با قیمت زیر 100 تومان؟ :n01:

سلام
بهتره یک دستگاه ست تاپ باکس بگیرید.

dara_az
13-01-2013, 10:09

سلام .
ممنون از رایان و سعید . تونستم زیر نویس رو ردیف کنم . فقط مشکلی که بود زیر نویس با فیلم هماهنگ نبود که اونم تو نت گشتم یه برنامه پیدا کردم با اون درستش کردم . اما یکم دنگ و فنگ داشت ! فقط بعضی از فیلم ها نمیدونم چرا هرکاری میکنم دقیق هماهنگ نمیشه . اما در کل کارم راه افتاد و ممنون از دوستانی که راهنماییم کردند. :n16:

mr_rayan
13-01-2013, 16:39
سلام .
ممنون از رایان و سعید . تونستم زیر نویس رو ردیف کنم . فقط مشکلی که بود زیر نویس با فیلم هماهنگ نبود که اونم تو نت گشتم یه برنامه پیدا کردم با اون درستش کردم . اما یکم دنگ و فنگ داشت ! فقط بعضی از فیلم ها نمیدونم چرا هرکاری میکنم دقیق هماهنگ نمیشه . اما در کل کارم راه افتاد و ممنون از دوستانی که راهنماییم کردند. :n16:
دارا جان.شما سعی کن برای فیلم هاتون همیشه نسخه هماهنگ رو گیر بیاری که کارت راحت باشه.
پیشنهاد می کنم از این سایت استفاده کنی.

mehrdad88a
14-01-2013, 19:21
با سلام خدمت دوستان ارجمند
میخواستم ببینم فریمویر جدید برای wd tv gen2 کسی سراغ نداره همانطور که میدونین اخریش مال سال 2009 بود و بعد از اون فقط برای سری live اپدیت جدید اومد اگر فریمویر کاستوم کسی داره منو راهنمائئ کنه چون خیلی وقته دیگه از دستگاه استفاده نمیکنم
ممنون

iran79
16-01-2013, 10:06
سلام .

بخاطر fps فیلم هست که زیرنویس و فیلم باید همه چیزشون یکی باشه. گاهی اوقات اول زیرنویس رو هماهنگ میکنی ولی بعد باز هم خراب میشه که به همین خاطر هست.

iran79
16-01-2013, 10:09
با سلام خدمت دوستان ارجمند
میخواستم ببینم فریمویر جدید برای wd tv gen2 کسی سراغ نداره همانطور که میدونین اخریش مال سال 2009 بود و بعد از اون فقط برای سری live اپدیت جدید اومد اگر فریمویر کاستوم کسی داره منو راهنمائئ کنه چون خیلی وقته دیگه از دستگاه استفاده نمیکنم
ممنون

سایت خود وسترن یه نسخه عرضه کرده که ویژگی های خوب و زیادی اضافه شده ولی تا وقتی به حداکثر دانلود نرسه بصورت رسمی معرفی نمیشه. تو قسمت comunity وسترن میتونی پیدا کنی. چند صفحه پیش هم دوستان گفته بودن

dara_az
16-01-2013, 10:27
دارا جان.شما سعی کن برای فیلم هاتون همیشه نسخه هماهنگ رو گیر بیاری که کارت راحت باشه.
پیشنهاد می کنم از این سایت استفاده کنی.

رایان جان دستت درد نکنه . عجب سایت خوبی بود . دنبال همچین سایتی میگشتم. خیلی کامل و مفید بود. ممنون ازت :n16:

dara_az
16-01-2013, 10:30
بخاطر fps فیلم هست که زیرنویس و فیلم باید همه چیزشون یکی باشه. گاهی اوقات اول زیرنویس رو هماهنگ میکنی ولی بعد باز هم خراب میشه که به همین خاطر هست.

من تایم ها رو تنظیم میکردم بعدش میدیدم تا چند دقیقه درسته بعد پس و پیش میشه ! پس دلیلش این بود ! مرسی از راهنماییت . حسابی گیج شده بودم که چرا روی بعضی فیلم ها درسته روی بعضی دیگه چرا اینجوری میشه و جواب نمیده این روش! عقلم به این نکتش نرسیده بود . ممنون از راهنماییتون دوست عزیز :n16:

irmedia
18-01-2013, 12:21
با سلام

فریمور جدید و فاینال ورژن ۱.۰۶.۴۳ به تاریخ ۱۷ / ۰۱/ ۲۰۱۳ در قسمت اصلی دانلود برای مدل WD TV Live قرار گرفت.

What's in this update? Release 1.06.43 (1/17/2013)

Resolved audio issue when playing VOB/PCM files when set to Stereo.
--------------------------------------------
General Info
- YouTube has been replaced with YouTube Leanback.
- Mediafly has been removed from the list of Online Services.
- Yota service discontinued operation as of July 1, 2012 due to the current situation in the Russian music market.

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید :

NaughtyCat
19-01-2013, 17:00
فریمور جدید و فاینال ورژن ۱.۰۶.۴۳ به تاریخ ۱۷ / ۰۱/ ۲۰۱۳ در قسمت اصلی دانلود برای مدل WD TV Live قرار گرفت.
اضافه کردن امکانات جدبد و رفع مشکلات مدل قدیمی WDTV با وجود اومدن مدل جدید! یه کم با آپدیت قبلی فاصله داشت این یکی... فکر میکردم دیگه آپدیت نیاد واسش.

واقعا Western Digital کم نذاشته برای سری WDTV. من به همه توصیه میکنم یدونه از اینا تو خونه داشته باشن!

heidary_sh
20-01-2013, 22:49
اضافه کردن امکانات جدبد و رفع مشکلات مدل قدیمی WDTV با وجود اومدن مدل جدید! یه کم با آپدیت قبلی فاصله داشت این یکی... فکر میکردم دیگه آپدیت نیاد واسش.

واقعا Western Digital کم نذاشته برای سری WDTV. من به همه توصیه میکنم یدونه از اینا تو خونه داشته باشن!
من امدم نصبش کنم تو قسمت آپدیت رو صفر درصد گیر کرد و نشد و دوباره به ورزن قبلیش برگشتم.نمی دونم مشکل از کجا بود؟اگه کسی موفقیت آمیز نصب کرده بگه؟

dara_az
21-01-2013, 08:06
من امدم نصبش کنم تو قسمت آپدیت رو صفر درصد گیر کرد و نشد و دوباره به ورزن قبلیش برگشتم.نمی دونم مشکل از کجا بود؟اگه کسی موفقیت آمیز نصب کرده بگه؟

سلام . من نصب کردم و مشکلی نداشت . البته برای من هم اولش یه مدتی روی صفر درصد موند اما بعدش سریع نصب شد . توی سایتش که میخوندم نوشته بود که ساپورت برنامه WD TV REMOTE برای سیستمهای اندروید و IOS هم توی این فرمور جدید اضافه شده . من برنامه رو دانلود کردم و روی تبلت ریختم اما نتونستم باهاش کار بکنم. هنوز فرصت نکردم برم تو نت ببینم دقیقا چیکار باید کرد . شاید باید وایرلس اداپتر وصل کنیم بهش تا این امکانش راه بیوفته . هنوز فرصت نکردم این فرمور رو تست کنم اما فرمور قبلیش که برای من خیلی مشکل داشت . از جمله اینکه خیلی زیاد ( شاید بین 5 تا 10 دقیقه ) طول میداد تا هارد رو بشناسه و فایل ها رو بیاره . روی بیشتر فایل های تصویری و مخصوصا DVD ها اکثرا دستگاه هنگ میکرد و ریست میشد که مجبور شدم برگردم به فرمور قبلیش . حالا فعلا اینو نصب کردم اما باید دوباره تست کنم ببینم این ایرادا رو داره یا نا . هارد رو که یکم طول میده بشناسه اما زمانش مثل فرمور قبلی اونقدر طولانی نیست و قابل تحمله. اگه روی فایل های تصویری ایرادات قبلی رو داشته باشه باز مجبورم برگردم به فرمور قبل از قبلی !!! یعنی 2تا قبل از این جدیده که من واقعا ازش راضی بودم( ببخشید شمارشو یادم نیست) در مورد اون WD TV REMOTE اگه دوستان تجربشو داشتن ممنون میشم بگید که چجوری باید فعالش کنم که بتونم ازش استفاده کنم

heidary_sh
21-01-2013, 08:51
سلام . من نصب کردم و مشکلی نداشت . البته برای من هم اولش یه مدتی روی صفر درصد موند اما بعدش سریع نصب شد . توی سایتش که میخوندم نوشته بود که ساپورت برنامه WD TV REMOTE برای سیستمهای اندروید و IOS هم توی این فرمور جدید اضافه شده . من برنامه رو دانلود کردم و روی تبلت ریختم اما نتونستم باهاش کار بکنم. هنوز فرصت نکردم برم تو نت ببینم دقیقا چیکار باید کرد . شاید باید وایرلس اداپتر وصل کنیم بهش تا این امکانش راه بیوفته . هنوز فرصت نکردم این فرمور رو تست کنم اما فرمور قبلیش که برای من خیلی مشکل داشت . از جمله اینکه خیلی زیاد ( شاید بین 5 تا 10 دقیقه ) طول میداد تا هارد رو بشناسه و فایل ها رو بیاره . روی بیشتر فایل های تصویری و مخصوصا DVD ها اکثرا دستگاه هنگ میکرد و ریست میشد که مجبور شدم برگردم به فرمور قبلیش . حالا فعلا اینو نصب کردم اما باید دوباره تست کنم ببینم این ایرادا رو داره یا نا . هارد رو که یکم طول میده بشناسه اما زمانش مثل فرمور قبلی اونقدر طولانی نیست و قابل تحمله. اگه روی فایل های تصویری ایرادات قبلی رو داشته باشه باز مجبورم برگردم به فرمور قبل از قبلی !!! یعنی 2تا قبل از این جدیده که من واقعا ازش راضی بودم( ببخشید شمارشو یادم نیست) در مورد اون WD TV REMOTE اگه دوستان تجربشو داشتن ممنون میشم بگید که چجوری باید فعالش کنم که بتونم ازش استفاده کنم

سلام شما 1.06.41 رو نصب کردید یا 1.06.43؟
آخه 1.06.43 برای 17/1/2013 اومده رو سایتشون.این ادرس و چک کنید ببینید من درست میگم؟

dara_az
21-01-2013, 11:49
سلام شما 1.06.41 رو نصب کردید یا 1.06.43؟
آخه 1.06.43 برای 17/1/2013 اومده رو سایتشون.این ادرس و چک کنید ببینید من درست میگم؟

سلام. من 1.06.43 رو نصب کردم که دوستمون لینکش رو همینجا قرار داده بودند. من با 1.06.41 خیلی مشکل داشتم . واقعا دیوونم کرده بود که مجبور شده بودم برگردم به فرمور قبلیش . حالا هنوز وقت نکردم ببینم این 1.06.43 مشکلات 41 رو داره یا نه . آدرس رو چک کردم درسته. منم همینو نصب کردم. اما در اسرع وقت چک میکنم اگه ببینم مشکلات 41 رو داره باز مجبورم دانگرید کنم .

iran79
21-01-2013, 11:55
آخرین نسخه 1.6.43 هست. توی فروم های خارجی که می خوندم بعضی ها نتونسته بودن آپدیت کنن بخاطر یکی از پورت های یو اس بی دستگاه. من از پورت پشت دستگاه استفاده کردم و راحت آپدیت کرد. برای استفاده از ریموت کنترل روی گوشی باید از طریق وایرلس یا کابل به پلیر متصل بشین. چون دستگاه وای فای داخلی نداره ولی از usb wireless پشتیبانی می کنه می تونین یدونه از اونا بخرن و وصل بشن. توی سایت خودش نوشته که از چه برندهایی ساپرت می کنه. از طریق کابل شبکه هم میشه وصل شد. توی خود سایت نوشته که هم به صورت کابل و هم وایرلس میشه وصل شد.به این صورت که بعد از وصل کردن پلیر به کامپیوتر از طریق کابل شبکه یا وایرلس به روتر، باید گوشیتون رو به کامیپوتر ارتباط بدین تا به دستگاه متصل بشین. فکرکنم باید از طریق وایرلس به کامپیوتر متصل بشین. یدونه ویدئو از مدل بالاترش رو دیدم که طرف با دانگل بلوتوث به پلیر متصل شده بود. این هفته خودم امتحان می کنم ببینم میشه یا نه.من فایل های mkv و mp4 بیشتر دارم و این ها رو خوب پخش می کنه مثل همیشه. فایل دی وی دی اجرا نکردم زیاد اهلش نیستم. صفحه منو رنگ بندیش در پیکسل بالا بهتر شده. وضوح تصویر که روی 1080 باشه رنگ بندی بهتری نشون میده که توی آپدیتش هم گفته بود. فقط یکم پرش روی گزینه ها هست. قبلا بصورت اسلاید روی گزینه بعدی میرفت ولی الان گاهی اوقات میپره. چیز جدیدی بجز ساپرت ریموت گوشی اضافه نشده و فقط مشکلات حل شدن.

NaughtyCat
21-01-2013, 14:28

من مستقیم از خود دستگاه فیرمور رو دانلود کردم... اینجوری مشکلی نداشتم من برای آپدیتش. شما هم میخواین این راهم امتحان کنید.

---------------

من برنامه Remote رو روی iPod touch امتحان کردم و مشکلی نداشت اونم. بدون هیچ تنظیمات اضافه خودش WDTV رو روی شبکه شناخت و میشد کنترلش کرد. الان دارم رو Google Play نگاه میکنم مثل اینکه ورژن اندرویدش یه کم مشکل داره...

iran79
22-01-2013, 13:42
من مستقیم از خود دستگاه فیرمور رو دانلود کردم... اینجوری مشکلی نداشتم من برای آپدیتش. شما هم میخواین این راهم امتحان کنید.

---------------

من برنامه Remote رو روی iPod touch امتحان کردم و مشکلی نداشت اونم. بدون هیچ تنظیمات اضافه خودش WDTV رو روی شبکه شناخت و میشد کنترلش کرد. الان دارم رو Google Play نگاه میکنم مثل اینکه ورژن اندرویدش یه کم مشکل داره...

دوست عزیز چطوری به پلیر متصل شد؟ از طریق وای فای یا با کابل شبکه به کامپیوتر متصل شدید بعد با وای فای مودم وصل شدین؟
برای دستگاه وای فای یو اس بی خریدین؟ چه مارکی هست؟
یه توضیح میدی؟
سپاس

NaughtyCat
22-01-2013, 18:55
دوست عزیز چطوری به پلیر متصل شد؟ از طریق وای فای یا با کابل شبکه به کامپیوتر متصل شدید بعد با وای فای مودم وصل شدین؟
برای دستگاه وای فای یو اس بی خریدین؟ چه مارکی هست؟
یه توضیح میدی؟
سپاس
نه من دستگاه رو با کابل شبکه به یه wireless router وصل کردم، iPod هم با WiFi به روتر. مهم اینه که هم WDTV هم iPod (یا گوشی Android) توی یه شبکه باشن.

farazfar
23-01-2013, 12:04
دوستان چرا WD TV Live Streaming فقط تا 16x فیلم رو جلو عقب میبره؟ همچنین صدای فیلم رو با کنترل راه دور نمیشه کم یا زیاد کرد؟

heidary_sh
23-01-2013, 12:31
بله هر دوی این ایرادات وجود دارد

heidary_sh
23-01-2013, 12:34
سلام
مت آپدیت 43 رو نصب کردم کماکان هارد یه ترا رو دیر میشناسه.تازه برخی فیلمها را دیرتر از آپدیت 1.06.15 لود میکند
توصیه آپدیت 1.04.31 که قدیمی هم هست از همه بهتره.
لظفا نظراتتون رو بفرمایید

dara_az
23-01-2013, 13:34
سلام
مت آپدیت 43 رو نصب کردم کماکان هارد یه ترا رو دیر میشناسه.تازه برخی فیلمها را دیرتر از آپدیت 1.06.15 لود میکند
توصیه آپدیت 1.04.31 که قدیمی هم هست از همه بهتره.
لظفا نظراتتون رو بفرمایید

سلام دوست عزیز . نمیدونم چرا این مشکل رو حل نمیکنند . واقعا این طول دادنش رو مخه ! من که هارد 2 ترا وصل میکردم واقعا میتونسم یه چایی بخورم و یه گشتی تو نت بزنم تا هارد رو بالا بیاره !ضمن اینکه با DVD های هم مشکل داشت و دستگاه هنگ میکرد و ریستارت میشد. حالا هنوز این ورژن رو کامل تست نکردم . همونقدر طول میده یا زمانش کمتر شده ؟ اگه همونقدر طول بده و اون مشکلات پخش فایلهای تصویری رو همچنان داشته باشه باید قید امکانات جدید ( کنترل توسط اندروید و ... ) رو بزنم و دوباره دانگرید کنم.

NaughtyCat
23-01-2013, 21:50
سلام دوست عزیز . نمیدونم چرا این مشکل رو حل نمیکنند . واقعا این طول دادنش رو مخه ! من که هارد 2 ترا وصل میکردم واقعا میتونسم یه چایی بخورم و یه گشتی تو نت بزنم تا هارد رو بالا بیاره !ضمن اینکه با DVD های هم مشکل داشت و دستگاه هنگ میکرد و ریستارت میشد. حالا هنوز این ورژن رو کامل تست نکردم . همونقدر طول میده یا زمانش کمتر شده ؟ اگه همونقدر طول بده و اون مشکلات پخش فایلهای تصویری رو همچنان داشته باشه باید قید امکانات جدید ( کنترل توسط اندروید و ... ) رو بزنم و دوباره دانگرید کنم.

آره هارد 2 ترابایتی واقعا خیلی طول میکشه! به نظرم بهتره اون هارد رو روی شبکه share کرد روی یه کامپیوتر دیگه، اینجوری بعد روشن کردنش سریع میشه باهاش کار کرد.

حساام
24-01-2013, 10:43
به نظرتون مدیا پلیر با وجود گیرنده دیجیتال ایا به صرفه هست خریدش ؟
با نگاهی که به فروم انداختم گیرنده دیجیتال تو بخش مدیا فقط دو تا فرمت صدا رو ساپورت ندارهکه بر عکس از مزیتهای اصلی هم هست
در عوض مبدل دیجیتال هم سه بعدی ساپورت میکنه
در کل خرید کدومش پیشنهاد میشه با ذکر چند تا دلیل لطفا

farazfar
24-01-2013, 11:24
به نظرتون مدیا پلیر با وجود گیرنده دیجیتال ایا به صرفه هست خریدش ؟
با نگاهی که به فروم انداختم گیرنده دیجیتال تو بخش مدیا فقط دو تا فرمت صدا رو ساپورت ندارهکه بر عکس از مزیتهای اصلی هم هست
در عوض مبدل دیجیتال هم سه بعدی ساپورت میکنه
در کل خرید کدومش پیشنهاد میشه با ذکر چند تا دلیل لطفا

دوست عزیز من تازه خریدم، تنها تفاوتی که تا الان فهمیدم کیفیت تصویر هست البته تا الان

van_persie
24-01-2013, 20:09
سلام خدمت همه دوستان
من 2-3 سالی هست که دارم این دستگاهو...البته نمیدونم مدلش دقیقا اسمش چیه !
به نظرم عالیه ولیییییییییی یه مشکل اساسی دارم باش....زیر نویس فارسی رو درست پخش نمیکنه....یعنی حروف رو به هم ریخته نشون میده....چاره ای داره؟؟؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید:n16:

heidary_sh
25-01-2013, 08:46
سلام خدمت همه دوستان
من 2-3 سالی هست که دارم این دستگاهو...البته نمیدونم مدلش دقیقا اسمش چیه !
به نظرم عالیه ولیییییییییی یه مشکل اساسی دارم باش....زیر نویس فارسی رو درست پخش نمیکنه....یعنی حروف رو به هم ریخته نشون میده....چاره ای داره؟؟؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید:n16:

به آخرین فیرمور که در دو صفحه پیش لینکش هست آپگریدش کنید

van_persie
25-01-2013, 14:53
به آخرین فیرمور که در دو صفحه پیش لینکش هست آپگریدش کنید

ممنون ازت برای جوابی که دادی....فقط 2 سوال دیگه:
اول که وقتی دانلودش تموم شد چه جوری باید دستگاهمو آپدیت کنم باش؟؟
دوم هم این که میترسم اینو بریزم یه دفعه یه سری چیزای دیگش به هم بریزه...راهی هست که بشه از همین ورژن فیرمور کنونیش یه بک آپ بگیرم بعد آپدیتش کنم؟؟
جواب بدی ممنونت میشم یه دنیا...من خیلی وقته لنگ حل این مشکل دستگاهم هستم...

heidary_sh
25-01-2013, 19:39
اگه مدل دستگاه wd live هستش فایل و دانلود کرده و با winrarیاwinzip بازش کنید که سه تا فایل میشه.این 3 را روی ریشه یک فلش مموری بریزید و به usb پشت دستگاه بزنید بعد روشنش کنید خودش میگه یه آپدیت پیدا شد بعد ok رو میزنید 2 بار ریست میشه و نصب میشه .نیازی هم به بکاپ از نرم افزار قبلی نیست و نمیشه هم.
ضنا اینها مال مدل لایو هستش و برای قدیمی تره که gen1,2هستش نمیشه چون آپدیت نیامده

van_persie
26-01-2013, 10:13
دمت گرم رفیق ...خیلی کمکم کردی:n12:
دستگاهم لایو هست..رو جعبش نوشته wd tv live :n20:

این آپدیتی که دو صفحه قبل بود رو شما خودت تست کردی؟؟ خوبه ؟‌مشکلی نداره؟؟؟ دِ آخه بازگشتی تو کار نیست:n09:
یکی از دوستان میگفت مثل این که دیر میشناسه هارد رو:n13:

farazfar
26-01-2013, 10:35
الان آپ دیت جدید اومده و مهمترین مزیتش اضافه شدن سرعت 32x میباشد

heidary_sh
26-01-2013, 13:04
دمت گرم رفیق ...خیلی کمکم کردی:n12:
دستگاهم لایو هست..رو جعبش نوشته wd tv live :n20:

این آپدیتی که دو صفحه قبل بود رو شما خودت تست کردی؟؟ خوبه ؟‌مشکلی نداره؟؟؟ دِ آخه بازگشتی تو کار نیست:n09:
یکی از دوستان میگفت مثل این که دیر میشناسه هارد رو:n13:

بله هنوز هارد و دیر میشناسه ولی مشکلی نداره .نصب هم کردم امکان downgrade هم همیشه هست .نگران نباشید

حساام
26-01-2013, 15:13
جدا از تعصبی که شماها الان روی دستگاهتون دارید
دو تا دلیل محکم برای خرید این دستگاه در برابر گیرنده دیجیتال که مدیا پلیر خوبی هم دارن ببرید.......

iran79
26-01-2013, 19:04
جدا از تعصبی که شماها الان روی دستگاهتون دارید
دو تا دلیل محکم برای خرید این دستگاه در برابر گیرنده دیجیتال که مدیا پلیر خوبی هم دارن ببرید.......

تعصبی نسبت به دستگاه نیست. این پلیر پخش کننده خوبی هست و ساپرت خوبی هم میشه. همونطور که میبینید هنوز هم روش کار میشه و فریمور های رسمی غیررسمی زیاد و خوبی داره.
تا اونجا که من میدونم و امتحان کردم:
این دستگاه از اکثریت فرمت ها ساپرت میکنه و به خوبی پخش میکنه. از انواع صوت ها (دالبی، AAC و ...) پشتیبانی می کنه و به خوبی پخش می کنه. من خودم فیلم اواتار رو روی این دستگاه پخش کردم و زیبا پخش کرد ولی روی یکی از گیرنده های دیجیتال که پخش کردم یکم گیر میکرد(خیلی کم) و صداش رو هم ساپرت نمی کرد(دالبی)(ریت صدا بالا بود و نوع صدای دالبی رو هم پخش نکرد.)رنگ بندی بهتری توی پخش فیلم ها و ... داشت. راحت میتونین از طریق کابل شبکه اطلاعات رو انتقال بدین. پخش کنین. از روی کامپیوتر فایل پخش کنین و روی پخش کننده ببینین(بوسیله قابلیت DLNA و نرم افزار media player خود ویندوز)، رادیو اینترنتی و شنیدن اهنگ های روز دنیا (Top 10)
همه چیز بسته به سلیقه هست. من خودم دوست دارم بعضی چیزا جدا باشه. گیرنده صبح تا شب روشنه ولی این دستگاه فقط به نیاز شما پاسخ میده و به درد همه اعضای خانواده نمیخوره که باعث میشه کمتر روشن بشه و طول عمر بیشتری داشته باشه.
در خصوص گیرنده های X vision چیزی نمیدونم. شاید فرقی نداشته باشن.

van_persie
26-01-2013, 19:36
دوستان ممنون...به خصوص اون عزیزی که جوابمو داد
آپدیت جدید رو ریختم و مشکلم حل شد...بعد از 2-3 سال ! واقعا ممنون:n20:

farazfar
26-01-2013, 22:23
دوستان آپ دیت های غیر رسمی رو از کجا باید دانلود کرد؟

dada_zebel
01-02-2013, 12:44
دوستان عزیز
سایت چاره این محصول رو تموم کرده
جایی تهران سراغ دارین که بشه با قیمت مناسب خریدش
من شهرستان هستم
با تشکر

milad_takjoo
01-02-2013, 19:40
دوستان چندتا سوال داشتم....اینکه زیرنویس فارسی srt رو خوب پخش میکنه؟
بعد اینکه اگه فیلمی خودش زیرنویس انگلیس داشته باشه ما یه فارسی srt کنارش بزاریم فارسی رو پخش میکنه یا انگلیسی رو؟آخه ستاپ باکس من انگلیسی رو پخش میکنه....

خیلی ممنون اگه جواب بدین

stb2xxx
01-02-2013, 21:13
دوستان عزیز
سایت چاره این محصول رو تموم کرده
جایی تهران سراغ دارین که بشه با قیمت مناسب خریدش
من شهرستان هستم
با تشکر

Helloween
01-02-2013, 23:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان .. من هم مایلم بدونم در تهران در کجا میشه تمامی مدلهایی را که در سایت بالا معرفی شده را دید و خریداری کرد

iran79
02-02-2013, 02:04
دوستان چندتا سوال داشتم....اینکه زیرنویس فارسی srt رو خوب پخش میکنه؟
بعد اینکه اگه فیلمی خودش زیرنویس انگلیس داشته باشه ما یه فارسی srt کنارش بزاریم فارسی رو پخش میکنه یا انگلیسی رو؟آخه ستاپ باکس من انگلیسی رو پخش میکنه....

خیلی ممنون اگه جواب بدین

بله دوست عزیز
هر چندتایی که باش رو نشون میده. در هنگام پخش فیلم روی گزینه سابتایتل قرار می گیرین و تعداد زیرنویس هارو نشون میده.چه داخل فیلم قرار داشته باشه چه خودتون با فیلم هم نام کنین

حساام
02-02-2013, 11:05
از مدل لایو یدونه خرید کردم
با باز کردن در جعبه واقعا سورپرایز شدم اصلا تصورشو نمیکردم اینقدر حسابی باشه
هنوز به برق نزده از همون اول کار فهمیدم با یه محصول کاملا حرفه ای طرفم
قبلش تصمیم داشتم گیرنده دیجیتال بگیرم که اومدم سمت این و کاملا الان راضیم
فقط یه سوال
یه هارد از مارک همین وسترن دارم
میخوام بدونم با خاموش کردن دستگاه هاردم خاموش میشه یا نه

heidary_sh
02-02-2013, 11:28
فقط یه سوال
بله با خاموشی دستگاه هارد چه آداپتوری چه پورتابل خاموش میشه با هر مارکی

arang
02-02-2013, 23:28
فقط یه سوال

میشه قیمت رو بفرمایید؟گاراتی مال کدوم شرکته؟سازگارارقام؟

و اینکه دوستان این دستگاه ها خروجی صدای اپتیکال دارن؟ممنون میشم جواب بدید

حساام
03-02-2013, 10:00
زنگ زدم اچدی مدیا بهم قیمت325داد بدون تخفیف
تو سایت ایسام هم 277 قیمت فروش گذاشته که من حوصله دنگ و فنگ ثبت نام و پیک و پست و این چیزا رو ندارم
من ازمرکز کامپیوتر ایران گرفتم 305 گارانتی اواژنگ
با گارانتی سازگار احتمالا بالاتر باشه حالا چرا نمیدونم
چون فروشنده راست و دروغ گفت گارانتی سازگار به ما میده 320 و بیستم بیاد روش 340 میرسه دست مشتری

حساام
03-02-2013, 10:02

بله

dada_zebel
03-02-2013, 11:05

بله

بله داره - من پشتشو دیدم

mehrdad88a
03-02-2013, 11:54
سایت خود وسترن یه نسخه عرضه کرده که ویژگی های خوب و زیادی اضافه شده ولی تا وقتی به حداکثر دانلود نرسه بصورت رسمی معرفی نمیشه. تو قسمت comunity وسترن میتونی پیدا کنی. چند صفحه پیش هم دوستان گفته بودن

دوست عزیز ممنونم از جوابی که دادیدولی ورژن 01.01.77 تا اونجای که من میدونم و توئ سایت هست اخرین ورژن اگر میشه لطفا لینک دانلود رو برای من بزارید چون عملا دستگاه من بلا استفاده شده جدیدا بعضی از فیلمها رو صداش تاخیر داره شاید فریمور جدید بتونه این مشکلو حل کنه
بازم ممنون

dada_zebel
03-02-2013, 12:26
زنگ زدم اچدی مدیا بهم قیمت325داد بدون تخفیف
تو سایت ایسام هم 277 قیمت فروش گذاشته که من حوصله دنگ و فنگ ثبت نام و پیک و پست و این چیزا رو ندارم
من ازمرکز کامپیوتر ایران گرفتم 305 گارانتی اواژنگ
با گارانتی سازگار احتمالا بالاتر باشه حالا چرا نمیدونم
چون فروشنده راست و دروغ گفت گارانتی سازگار به ما میده 320 و بیستم بیاد روش 340 میرسه دست مشتری

دوست عزیز تلفن فروشگاه رو برام ارسال میکنی
مرسی

iran79
03-02-2013, 17:44
دوست عزیز ممنونم از جوابی که دادیدولی ورژن 01.01.77 تا اونجای که من میدونم و توئ سایت هست اخرین ورژن اگر میشه لطفا لینک دانلود رو برای من بزارید چون عملا دستگاه من بلا استفاده شده جدیدا بعضی از فیلمها رو صداش تاخیر داره شاید فریمور جدید بتونه این مشکلو حل کنه
بازم ممنون

دستگاه شما احتمالا ورژن Streaming هست.
اونی که بنده معرفی کردم برای سری قدیمی live هست و الان آپدیتش هم در سایتش هم بصورت رسمی معرفی شده

shafigh_pes
03-02-2013, 18:14
دوستان یه wd tv دارم 3 سال هست دارمش فقط ساله اول ازش استفاده کردم 2 سال تو کارتونش بوده به علت سوختن ال سی دی و لازم داشتن هارد تصمیم به فروش یا معاوضه با هارد را دارم هر کسی می خواد با قیمت مناسب پی ام بده

حساام
05-02-2013, 10:41
هارد باید حتما fat فرمت شده باشه یا ntfs هم جواب میده این دستگاه؟

heidary_sh
06-02-2013, 10:45
ntfs هم جواب میدهد

sinasalar2007
10-02-2013, 19:51
من دستگاه رو تازه خریدم اما وقتی فیلم ها رو از هارد اجرا میکنه وسط یه فیلم 90 دقیقه ای حدودا 2-3 بار تصویر قطع و وصل میشه!همه نوع فرمت ها هم امتحان کردم ولی با هموشون این مشکل رو داره ، با اپدیت مشکلش حل میشه یا مشکلش سخت افزاریه ؟؟

fn-twilight
14-02-2013, 20:36
من چنوخته میخوام یه هارد پلیر بگیرم، بیشترین استفادمم دیدن سریال از روی هاردـه.
خودمم یه هارد 640 گیگ بدون آداپتور دارم + usb flash 4gb ، با این قیمت دلار چیز دیگه ای ام نمی خوام بخرم.

الان فقط میخوام ورژن Live همین دستگاهُ بخرم، تمام.

سوالم اینه:
از روی هارد و usb flash بدون مشکل فایلای ویدئویی رو اجرا میکنه؟
لزومی نداره حتما یه sata واسه خودش بگیرم یا فرمت هاردمو تغییر بدم؟

میخوام قبل از خرید مطمئن شم خرج اضافه ای رو دستم نمیذاره.

راستی؛ بهترین ورژنی که الآن میشه خرید لایو ـشه؟

NaughtyCat
15-02-2013, 00:50
من چنوخته میخوام یه هارد پلیر بگیرم، بیشترین استفادمم دیدن سریال از روی هاردـه.
خودمم یه هارد 640 گیگ بدون آداپتور دارم + usb flash 4gb ، با این قیمت دلار چیز دیگه ای ام نمی خوام بخرم.

الان فقط میخوام ورژن Live همین دستگاهُ بخرم، تمام.

سوالم اینه:
از روی هارد و usb flash بدون مشکل فایلای ویدئویی رو اجرا میکنه؟
لزومی نداره حتما یه sata واسه خودش بگیرم یا فرمت هاردمو تغییر بدم؟

میخوام قبل از خرید مطمئن شم خرج اضافه ای رو دستم نمیذاره.

سلام.
نه هیچ مشکلی نداره...

راستی؛ بهترین ورژنی که الآن میشه خرید لایو ـشه؟
میشه گفت بله. یه مدل Hub هم هست که البته من این اواخر کمتر دیدم. این مدل Live رو میشه با همین هارد های USB استفاده کرد.

---------------------
یه مدل جدید هم از سری WDTV معرفی شد. WDTV Play

هنوز معلوم نیست این مدل فقط برای بازار آمریکا باشه یا نه ولی مشخصه بیشتر برای پخش سرویس های ویدئویی آنلاین در نظر گرفته شده.

تفاوت چندانی عیر از ظاهرش با مدل فعلی نداره جز اینکه این مدل، Wi-Fi داخلی داره و یک مورد بد دیگه: این مدل SMB sharing یا همون Sharing ویندوز رو دیگه ساپورت نمیکنه. فقط از طریق DLNA میشه از دستگاه های دیگه روش stream کرد.

Western Digital unveils WD TV Play streaming box, directly competes with Roku ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi-abi
17-02-2013, 19:44
من دستگاه رو تازه خریدم اما وقتی فیلم ها رو از هارد اجرا میکنه وسط یه فیلم 90 دقیقه ای حدودا 2-3 بار تصویر قطع و وصل میشه!همه نوع فرمت ها هم امتحان کردم ولی با هموشون این مشکل رو داره ، با اپدیت مشکلش حل میشه یا مشکلش سخت افزاریه ؟؟

من هم بعضی وقتها این مشکل و دارم نمی دونم مشکل از کجاست
اگه کسی میدونه کمکمون کنه

Armin383
18-02-2013, 21:25
دوستان این دستگاه امکان نمایش همزمان دو زیرنویس را در بالا و پایین تصویر داره؟ (از دو نوع مختلف مثلاً یکی زیرنویس درون فایل Mkv و دیگری Srt همنام با فایل)

قیمت جدید بدون گارانتی و با گارانتیش چنده؟

pedrammelle
22-02-2013, 13:49
دوستان اين لايو استريم را از كجا مي شه خريد

dara_az
23-02-2013, 11:01
سلام دوستان . من پریروز یدونه از این USB WIRELESS ها گرفتم . خیر سرم هم رفتم D-Link گرفتم که مثلا معتبر تر از بقیه برند های تو بازاره ! چون تاحالا هرچی از D-Linkمدلشم این هستش :
اقا من هرکاری کردم این به شبکه وصل نشد که نشد ! در صورتی که قبلا با این مدل
که برای دسکتاپم ازش استفاده میکنم تست کرده بودم به راحتی وصل شده بود !!! اما چون این یکم گنده و بزرگه گفتم از این مدلای نانو که کوچیکه بگیرم ! خلاصه من هرکاری کردم نتونستم وصل بشم ! آخر مجبور شدم همون مدل قدیمیتر رو که برای دسکتاپ استفاده میکرم وصل کنم به WD و این جدیدرو وصل کنم به دسکتاپم !!
حالا میخواستم ببینم تاحالا کسی به همچین مشکلی برخورده ؟ راه حلی داره که بتونم همین جدیده که هیکلش فسقلیه رو وصلش کنم ؟؟
و مشکل دیگه اینکه من هرکار کردم نتونستم فایل یا فولدری رو از کامپیوتر Share کنم ! کامپیوتر رو میبینه و میشناسه اما نمیتونه فولدری رو که Share میکنم بیاره !! از ویندوز 7 استفاده میکنم که خیلی هم وارد نیستم به Sharingش . اگه XP بود قبلا تجربه Share کردن داشتم (با PS3 و با استفاده از Mediaserver فیلم و موزیک روی هاردم رو از طریق PS3 پخش میکردم) اما با این ویندوز 7 روی PS3 و Tablet هم همین مشکل رو دارم ! کامپیوتر رو میبینه اما هیچ فایل یا فولدری رو باز نمیکنه ! از دوستان کسی میدونه من چجوری با 7 کوفتی فایل هامو شیر کنم ؟؟؟؟
خلاصه ما کلی به عیال پز دادیم که میشینی اینور جلو TV هرچی که حال کنی از اونور از توی دسکتاپ واسه خودت اجرا میکنی و هی لازم نیست بریزی رو فلش از اونور بیاری اینور هارد به هارد کنی و فلان و بهمان و اینجور حرفا !! کلی ضایع شدیم !!!
آهان یه سوال دیگه ! الان با تبلت یا موبایل ( آندروید) راحت میتونم دستگاه رو کنترل کنم . اما برای سرچ کیبردش کار نمیکنه . کسی از دوستان تجربه استفاده از APP اندروید با این دستگاه رو داشته ؟ همچین مشکلی داره برای استفاده از کیبرد تبلت ؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

dara_az
23-02-2013, 11:05
دوستان این دستگاه امکان نمایش همزمان دو زیرنویس را در بالا و پایین تصویر داره؟ (از دو نوع مختلف مثلاً یکی زیرنویس درون فایل Mkv و دیگری Srt همنام با فایل)

قیمت جدید بدون گارانتی و با گارانتیش چنده؟

فکر نکنم بتونه همزمان دو تا زیرنویس نشون بده . من فیلمی داشتم که هم زیرنویس انگلیسی داشته هم فارسی و از توی منو هنگام پخش فیلم میتونستی انتخاب کنی که کدومو نشون بده . اما همزمان رو فکر نکنم. حالا باز دوستانی که وارد تر هستند اگه راه و روشی داره که من نمیدونم حتما راهنماییت میکنند.

dara_az
23-02-2013, 11:06
دوستان اين لايو استريم را از كجا مي شه خريد

این مدل Live Hub رو چاره داره اما Live Stream رو نمیدونم ! فکر کنم یه سر بری بازار ایران و ولیعصر و اون طرفا بتونی پیدا کنی . پایتخت هم شاید بتونی گیر بیاری ( اگه این مدل وارد شده باشه)

mehdi-abi
23-02-2013, 14:37

من هم بعضی وقتها این مشکل و دارم نمی دونم مشکل از کجاست
اگه کسی میدونه کمکمون کنه

کسی نمیدونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟
لطفا کمک کنید

NaughtyCat
24-02-2013, 02:09
سلام دوستان . من پریروز یدونه از این USB WIRELESS ها گرفتم . خیر سرم هم رفتم D-Link گرفتم که مثلا معتبر تر از بقیه برند های تو بازاره ! چون تاحالا هرچی از D-Linkمدلشم این هستش :
اقا من هرکاری کردم این به شبکه وصل نشد که نشد ! در صورتی که قبلا با این مدل
که برای دسکتاپم ازش استفاده میکنم تست کرده بودم به راحتی وصل شده بود !!! اما چون این یکم گنده و بزرگه گفتم از این مدلای نانو که کوچیکه بگیرم ! خلاصه من هرکاری کردم نتونستم وصل بشم ! آخر مجبور شدم همون مدل قدیمیتر رو که برای دسکتاپ استفاده میکرم وصل کنم به WD و این جدیدرو وصل کنم به دسکتاپم !!
حالا میخواستم ببینم تاحالا کسی به همچین مشکلی برخورده ؟ راه حلی داره که بتونم همین جدیده که هیکلش فسقلیه رو وصلش کنم ؟؟
و مشکل دیگه اینکه من هرکار کردم نتونستم فایل یا فولدری رو از کامپیوتر Share کنم ! کامپیوتر رو میبینه و میشناسه اما نمیتونه فولدری رو که Share میکنم بیاره !! از ویندوز 7 استفاده میکنم که خیلی هم وارد نیستم به Sharingش . اگه XP بود قبلا تجربه Share کردن داشتم (با PS3 و با استفاده از Mediaserver فیلم و موزیک روی هاردم رو از طریق PS3 پخش میکردم) اما با این ویندوز 7 روی PS3 و Tablet هم همین مشکل رو دارم ! کامپیوتر رو میبینه اما هیچ فایل یا فولدری رو باز نمیکنه ! از دوستان کسی میدونه من چجوری با 7 کوفتی فایل هامو شیر کنم ؟؟؟؟
خلاصه ما کلی به عیال پز دادیم که میشینی اینور جلو TV هرچی که حال کنی از اونور از توی دسکتاپ واسه خودت اجرا میکنی و هی لازم نیست بریزی رو فلش از اونور بیاری اینور هارد به هارد کنی و فلان و بهمان و اینجور حرفا !! کلی ضایع شدیم !!!
آهان یه سوال دیگه ! الان با تبلت یا موبایل ( آندروید) راحت میتونم دستگاه رو کنترل کنم . اما برای سرچ کیبردش کار نمیکنه . کسی از دوستان تجربه استفاده از APP اندروید با این دستگاه رو داشته ؟ همچین مشکلی داره برای استفاده از کیبرد تبلت ؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام.
برای sharing تو ویندوز 7 خیلی راحت روی اون فولدری که میخواین share کنید Right click کنید بعد اون Share with... Homegroup (Read).

روی WDTV هم باید برید توی Network Shares فایل های share شده رو ببینید. (کمی این قسمتش مشکل داره چون بعضی وقتا برای منم چیزای share شده رو نمیبینه! یه بار خاموش روشن میکنمش درست میشه.)

توی اون XP و PS3 که گفتین با این حالت یه کم فرق داره، این حالت که شما انجام دادین میشه Media server (یا DLNA) ولی این بالایی sharing ویندوز میشه. اگه بخواین مثل همون XP از این طریق فایلها رو share کنید رو ویندوز 7: Right-click روی فولدر مورد نظر بعد Include in Library. حالا اگه موزیکه بذارید موزیک و همینجوری...

یه بار هم بعدش Windows Media Player رو باز کنید Library ش رو آپدیت کنه. بعد رو WDTV باید این بار برید تو قسمت Media Servers.

یه مزیتی که Sharing ویندوز نسبت به این حالت Media server داره اینه که اگه رو کامپیوتر فایل زیرنویس کنار فایل ویدیو باشه، دستگاه میتونه بخونتش، ولی توی اون حالت Media server اینجوری نیست. اینو میخواین هر دو روش رو امتحان کنید ببینید کدوم واستون بهتره...

راجع به اون آداپتور وایرلس من خودم امتحان نکردم رو WDTV ولی روی PS3 واسه من پخش وایرلس روی شبکه خیلی بد بود! میدونم PS3 وای-فای G هستش و پهنای باندش کمتره نسبت به N ولی حتی با ویدیوهای SD هم مشکل داشت! میخوام بگم که هیچی همون کابل شبکه نمیشه. اگه امکانشو دارین مستقیم بهتره که با کابل، شبکه شون کنید.

dara_az
24-02-2013, 12:29
سلام.
برای sharing تو ویندوز 7 خیلی راحت روی اون فولدری که میخواین share کنید Right click کنید بعد اون Share with... Homegroup (Read).

روی WDTV هم باید برید توی Network Shares فایل های share شده رو ببینید. (کمی این قسمتش مشکل داره چون بعضی وقتا برای منم چیزای share شده رو نمیبینه! یه بار خاموش روشن میکنمش درست میشه.)

توی اون XP و PS3 که گفتین با این حالت یه کم فرق داره، این حالت که شما انجام دادین میشه Media server (یا DLNA) ولی این بالایی sharing ویندوز میشه. اگه بخواین مثل همون XP از این طریق فایلها رو share کنید رو ویندوز 7: Right-click روی فولدر مورد نظر بعد Include in Library. حالا اگه موزیکه بذارید موزیک و همینجوری...

یه بار هم بعدش Windows Media Player رو باز کنید Library ش رو آپدیت کنه. بعد رو WDTV باید این بار برید تو قسمت Media Servers.

یه مزیتی که Sharing ویندوز نسبت به این حالت Media server داره اینه که اگه رو کامپیوتر فایل زیرنویس کنار فایل ویدیو باشه، دستگاه میتونه بخونتش، ولی توی اون حالت Media server اینجوری نیست. اینو میخواین هر دو روش رو امتحان کنید ببینید کدوم واستون بهتره...

راجع به اون آداپتور وایرلس من خودم امتحان نکردم رو WDTV ولی روی PS3 واسه من پخش وایرلس روی شبکه خیلی بد بود! میدونم PS3 وای-فای G هستش و پهنای باندش کمتره نسبت به N ولی حتی با ویدیوهای SD هم مشکل داشت! میخوام بگم که هیچی همون کابل شبکه نمیشه. اگه امکانشو دارین مستقیم بهتره که با کابل، شبکه شون کنید.

آقا بسیار ممنون از راهنماییت :n16:
عصری برم خونه امتحان کنم ببینم بالاخره میتونم ردیفش کنم یا نه. این کاری رو که گفتید کردم ( روی Homegroup کلیک کردم که Share کنه ) حالا شاید تنظیمات Homegroup رو درست انجام ندادم. باز میرم امتحان میکنم نتیجشو میگم. اگه درست شد که هیچی . اگه نشد باز مزاحمتون میشم :n30:

amin_g_p
24-02-2013, 13:02
آقا بسیار ممنون از راهنماییت :n16:
عصری برم خونه امتحان کنم ببینم بالاخره میتونم ردیفش کنم یا نه. این کاری رو که گفتید کردم ( روی Homegroup کلیک کردم که Share کنه ) حالا شاید تنظیمات Homegroup رو درست انجام ندادم. باز میرم امتحان میکنم نتیجشو میگم. اگه درست شد که هیچی . اگه نشد باز مزاحمتون میشم :n30:

اگر از فایروال (اینترنت سکوریتی) استفاده می کنید احتمال داره اون جلوی شیر را می گیره که بسته به فایروال تنظیمات فرق می کنه (معمولا با دیسیبل کردن حل می شه که البته برای طولانی مدت پیشنهاد نمی شه).

dara_az
24-02-2013, 13:53
اگر از فایروال (اینترنت سکوریتی) استفاده می کنید احتمال داره اون جلوی شیر را می گیره که بسته به فایروال تنظیمات فرق می کنه (معمولا با دیسیبل کردن حل می شه که البته برای طولانی مدت پیشنهاد نمی شه).

اصلا حواسم به این نکته نبود ! فایروالم روشنه . امروز عصری این رو هم تست میکنم ! از همگی ممنون بابت راهنماییهاتون :n16:

SMSM65
07-03-2013, 05:03
سلام
من یک مشکل داشتم وقتی صدای 6 کاناله فرمت aac باشه پخش نمیکنه صدا رو در صورتیکه ac3 یا dts رو پخش میکنه تو سایت wd هم تو فروم هم اینو گفته بودن که نمیشه راه حل دیگه ای وجود نداره؟؟

heidary_sh
07-03-2013, 10:00
سلام
من به آخرین ورزن آپدیت کردم ولی هارد و دیر میشناسه برا همین میخواهم به شماره 43 دان گرید کنم.فایلها رو میریزم رو فلش و به قسمت آپدیت میرم فقط میخواهد از اینترنت فایلها رو جستجو کنه و سراغ فایلهای روی فلش من نمیره؟؟؟؟

passenger2000
13-03-2013, 21:22
سلام
من یه پلیر WDTV Live Stream دارم با استفاده از کابل optical صدای خروجی رو به سینما خانگی پاناسونیک مدل SA-pt85 متصل کردم. زمانی که فیلم با فرمت صدای dts پخش میکنم صدایی از سینما خانگی خارج نمیشه . برای اینکه مشکلش حل بشه مجبورم برم تو ستینگ دستگاه و تیک dts رو بردارم که مشکل حل بشه . اما اینجوری دیگه کیفیت صدای واقعی رو نمیده . از اساتید سوال داشتم مشکل از سینما خانگی هستش یا تنطیم خاصی وجود داره که این مشکل حل بشه .؟؟؟؟

iran79
14-03-2013, 14:58
سلام
من یک مشکل داشتم وقتی صدای 6 کاناله فرمت aac باشه پخش نمیکنه صدا رو در صورتیکه ac3 یا dts رو پخش میکنه تو سایت wd هم تو فروم هم اینو گفته بودن که نمیشه راه حل دیگه ای وجود نداره؟؟

این فروم رو بخون:

iran79
14-03-2013, 15:03
سلام
من به آخرین ورزن آپدیت کردم ولی هارد و دیر میشناسه برا همین میخواهم به شماره 43 دان گرید کنم.فایلها رو میریزم رو فلش و به قسمت آپدیت میرم فقط میخواهد از اینترنت فایلها رو جستجو کنه و سراغ فایلهای روی فلش من نمیره؟؟؟؟

دوستان دیر شناخته شدن هارد به فایلهای موجود در هاردتون بستگی داره. اگه فایلهاتون همه از یک نوع باشن(مثلا همه تصویری یا صوتی)، دستگاه سریع هارد رو میشناسه. با آپدیت جدید هارد من بعد از حداکثر 15 ثانیه شناخته میشه. فکرنمی کنم خیلی زمان زیادی باشه. هارد من اکسترنال 3.5 هست. مقداری زمان برای بوت شدن خودش می خواد.

برای دانگرید از سایت خود وسترن این فایل رو بگیر:

Rollback_wdtvlive_1.04.31_V

fly2heaven
15-03-2013, 17:06
دوستان من یک سری فایل mkv ‌دانلود کردم و لی صدا رو پخش نمیکنه فرمت صدا هم aac ‌هستش با آخرین آپدیت هم درست نشد کسی میتونه کمک کنه
یک سوال دیگه آیا دستگاه هارد اکسترنال وسترن ديجيتال مدل MY Passport Essential USB3.0 500GB رو ساپورت میکنه ؟

Video #1
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L2.1
Format settings, CABAC : No
Format settings, ReFrames : 1 frame
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 1h 22mn
Nominal bit rate : 768 Kbps
Width : 720 pixels
Height : 576 pixels
Display aspect ratio : 4:3
Original display aspect ratio : 5:4
Frame rate : 25.000 fps
Standard : PAL
Color space : YUV

Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.074

Audio #2
ID : 2
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format profile : Main
Codec ID : A_AAC
Duration : 1h 22mn
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 44.1 KHz
Compression mode : Lossy
Default : Yes
Forced : No

iran79
15-03-2013, 18:09
شاید از خروحی که روی تنظیمات صدا گذاشتین باشه. تنظیمات صدارو بررسی کنید. حالت های مختلف رو امتحان کنین ببین رفع میشه یا نه.
احتمالا باید روی گزینه خاصی باشه.
شخصا مشکلی ندارم.
فایل با همین ویژگی ها هم دارم که مشکلی نداره.

fly2heaven
16-03-2013, 00:14
شاید از خروحی که روی تنظیمات صدا گذاشتین باشه. تنظیمات صدارو بررسی کنید. حالت های مختلف رو امتحان کنین ببین رفع میشه یا نه.
احتمالا باید روی گزینه خاصی باشه.
شخصا مشکلی ندارم.
فایل با همین ویژگی ها هم دارم که مشکلی نداره.

فایل رو که نشون میده در قسمت audio ‌مینویسه unsupported file

iran79
17-03-2013, 00:37
منظورت از قسمت Audio چیه؟ کجای صفحه؟ توی خود پخش کننده پیغام میده؟ منظورت گزینه کنار زیرنویس در منوی بالایی خود پخش کننده هست؟ یا تلوزیون یا سینما خانگیتون پیغام میده که unsupported file هست؟ اگه دستگاه وسترن رو به سینما خانگی وصل کردین، احتمالا سینما خانگیتون از اون فرمت صدا پشتیبانی نمیکنه. همین نوع صدا رو من رو خیلی فایلها دارم و بدون مشکل پخش میشه.
بعضی سینما خانگی ها از فرمت AAC پشتیبانی نمیکنن.

mohsensamand
17-03-2013, 17:25
سلام بر دوستان عزیز من قصد خرید یک دستگاه مدیا پلیر دارم می خاستم بدانم که این دستگاه زیر نویس فارسی رو ساپورت می کنه ؟؟؟ ایا 3d و بلورید رو هم پخش می کنه ؟ اخرین مدل این دستگاه کدوم من گیج شدم بدون هاردش کدوم اخرین مدل مرسی اگر پاسخ دهید ... نمیدونم در این فروم قیمت ممنوع یا نه اگر نبود یک قیمت نزدیک به بازار بهم بدید با سپاس فراوان

bigman
17-03-2013, 20:40
دوستان دیر شناخته شدن هارد به فایلهای موجود در هاردتون بستگی داره. اگه فایلهاتون همه از یک نوع باشن(مثلا همه تصویری یا صوتی)، دستگاه سریع هارد رو میشناسه. با آپدیت جدید هارد من بعد از حداکثر 15 ثانیه شناخته میشه. فکرنمی کنم خیلی زمان زیادی باشه. هارد من اکسترنال 3.5 هست. مقداری زمان برای بوت شدن خودش می خواد.

برای دانگرید از سایت خود وسترن این فایل رو بگیر:

Rollback_wdtvlive_1.04.31_V

میشه بگید شما دقیقا از کدوم ورژن استفاده میکنید ؟؟

iran79
18-03-2013, 01:59
میشه بگید شما دقیقا از کدوم ورژن استفاده میکنید ؟؟

الان از ورژن 1.04.31 استفاده می کنم. به آخرین ورژن آپدیت کردم تا از قابلیت اندرویدش استفاده کنم، ولی چون مودم وایرلس نداشتم نشد. هیچ مشکلی هم با اون ورژن آخر نداشتم. خیلیل سریع هارد رو می شناخت. بازم میگم که سریع شناخته شدن هارد توسط دستگاه به فایلهای درون هاردتون برمی گرده. هرچه فایل و فولدر زیاد و بی نظمی داشته باشین، شناخته شدن هارد بیشتر طول میکشه. از روی تجربه اینو میگم.
یادمم نیست که چرا دانگرید کردم. چون اصلا مشکلی با آخرین ورژن نداشتم.

mohsensamand
18-03-2013, 14:53
من عجله دارم اگر دوستان که دستگاه دارند پاسخ دهند ممنون میشم

سلام بر دوستان عزیز من قصد خرید یک دستگاه مدیا پلیر دارم می خاستم بدانم که این دستگاه زیر نویس فارسی رو ساپورت می کنه ؟؟؟ ایا 3d و بلورید رو هم پخش می کنه ؟ اخرین مدل این دستگاه کدوم من گیج شدم بدون هاردش کدوم اخرین مدل مرسی اگر پاسخ دهید ... نمیدونم در این فروم قیمت ممنوع یا نه اگر نبود یک قیمت نزدیک به بازار بهم بدید با سپاس فراوان

fly2heaven
18-03-2013, 23:12
منظورت از قسمت Audio چیه؟ کجای صفحه؟ توی خود پخش کننده پیغام میده؟ منظورت گزینه کنار زیرنویس در منوی بالایی خود پخش کننده هست؟ یا تلوزیون یا سینما خانگیتون پیغام میده که unsupported file هست؟ اگه دستگاه وسترن رو به سینما خانگی وصل کردین، احتمالا سینما خانگیتون از اون فرمت صدا پشتیبانی نمیکنه. همین نوع صدا رو من رو خیلی فایلها دارم و بدون مشکل پخش میشه.
بعضی سینما خانگی ها از فرمت AAC پشتیبانی نمیکنن.

دوست عزیز منظورم همون گزینه کناز زیرنوسی در خود wd ‌هستش

iran79
19-03-2013, 00:04
دوست عزیز منظورم همون گزینه کناز زیرنوسی در خود wd ‌هستش

نمیدونم والا. همین نوع صدا رو من رو خیلی فایلها دارم و بدون مشکل پخش میشه. یه بار دستگاهت رو ریست سخت افزاری کن(کنار درگاه USB) ببین درست میشه.
البته یه موضوعی رو بگم: من خودم یه فایل داشتم که فرمت mp4 بود و کدک هارو هم دستگاه پشتیبانی می کرد ولی نمیدونم چرا پخشش نمیکرد. مینوست: unsupported file
احتمالش هست که برای شما هم همین قضیه در خصوص صدا باشه. با برنامه mkv merge صدا و تصویر رو جدا کن. صدا رو با تبدیل کننده یه بار تبدیل کن(چون فایلت دوکاناله هست، تغییر زیادی حس نمیشه. حواست باشه بیت ریت رو حفظ کنی) بعد از تبدیل فایل تصویری رو با صدای تبدیل شده جدید ادغام کن(با همون برنامه mkvmerge. تو نت جستجو کنی پیدا میشه)

Diego
19-03-2013, 09:13
الان از ورژن 1.04.31 استفاده می کنم. به آخرین ورژن آپدیت کردم تا از قابلیت اندرویدش استفاده کنم،
عذر میخوام قابلیت اندروید؟بیشتر توضیح میدید لطفا؟

iran79
19-03-2013, 13:40
عذر میخوام قابلیت اندروید؟بیشتر توضیح میدید لطفا؟

وسترن دیجیتال یه برنامه ارائه کرده برای اندروید و آی او اس که می تونین با نصبش روی موبایلتون دستگاه پخش رو کنترل کنین. مثل ریموت کنترل خود دستگاه.
ورژن آخر این قابلیت رو داره. یکی از دوستان استفاده کرده بود. شخصا تجربه نکردم. مودم وایرلس نداشتم

حساام
21-03-2013, 15:57
روی کنترل با دکمه عددی یک و دو صدا رو کم و زیاد میکردم البته صدای تلویزیون سونی رو کم و زیاد میکرد
چند وقت پیش دستگاه رو ریست کردم که از همون موقع اون کارایی از کار افتاد توی ستینگ هر چی گشتم چیزی برای فعال سازی ندیدم لطفا راهنمایی کنید

Fusi0n
23-03-2013, 16:50
مدیا پلیر همراه با DVD پلیر هست ؟

Babaxan7
23-03-2013, 17:00
دوستان آخرین مدل مدیا پلیر وسترن کدوم هستش ، الان مشکل زیر نویس فارسی تویه این مدل حل شده یا نه ؟
آیا از دوستان کسی از خرید این دستگاه پیمون شده ؟ میخواستم دلیلش رو برام در قیاس با سایر مارکها توضیح بدین.
ممنون از توجهتون.

احمد1379
23-03-2013, 17:43
آیا این دستگاه میتونه بلوری سه بعدی اریجینال که بصورت فایل iso و روی هارد هستش پخش کنه که بشه روی تلویزیون به صورت سه بعدی نگاه کرد چون من با هر نرم افزاری پخش میکنم به صورت سه بعدی نشون نمیده و به صورت ساده س.کم کم دارم شک میکنم اصلا این فایلی که گرفتم سه بعدی هستش یا نه حجمش هم بالاست 60 گیگ هست . آیا این دستگاه میتونه این بلوری های سه بعدی را هم پخش کنه؟؟

farazfar
24-03-2013, 20:39
دوستان به مدیا پلیر STREAM میشه DVD PLAYER اکسترنال وصل کرد؟

stb2xxx
25-03-2013, 18:39
آیا این دستگاه میتونه بلوری سه بعدی اریجینال که بصورت فایل iso و روی هارد هستش پخش کنه که بشه روی تلویزیون به صورت سه بعدی نگاه کرد چون من با هر نرم افزاری پخش میکنم به صورت سه بعدی نشون نمیده و به صورت ساده س.کم کم دارم شک میکنم اصلا این فایلی که گرفتم سه بعدی هستش یا نه حجمش هم بالاست 60 گیگ هست . آیا این دستگاه میتونه این بلوری های سه بعدی را هم پخش کنه؟؟

خیر این دستگاه توانایی پخش بلوری سه بعدی را ندارد
برای پخش بلوری سه بعدی باید ال سی دی شما سه بعدی باشد و پلیری شما از قدرت پردازش بالایی برخوردار باشد

stb2xxx
25-03-2013, 18:40
دوستان به مدیا پلیر STREAM میشه DVD PLAYER اکسترنال وصل کرد؟

خیر این دستگاه در فریمور اصلی توانایی پشتیبانی از درایو اکسترنال را ندارد

ara1347
27-03-2013, 10:15
سلام از امروز کنترل دستگاه لایو اچ دی دیگر کار نکرد. کسی می دونه چکار باید کرد؟ باتری مشکل نداره چند بار هم دستگاه را ریست کردم.

farazfar
29-03-2013, 14:35
خیر این دستگاه در فریمور اصلی توانایی پشتیبانی از درایو اکسترنال را ندارد

مرسی. دوست عزیز فریمورهای غیر اصلی رو ازکجا میشه دنلود کرد؟

heidary_sh
08-04-2013, 10:35
سلام
از وقتی من روی دستگاه لایو آ÷دیت جدید را نصب کردم هارد یک ترا را بسیار دیر میخونه و حتی با فلش 8 گیگ هم تقریبا 30 در صد اوقات تا روشن میکنم گیر میکنه و باید دوباره از برق بکشم.
خواستم دانگرید کنم از سایت وسترن فهمیدم دیگه امکان دان گرید از این آپدیت وجود نداره یعنی تا فایلها ی دانگرید و میگذاری تو دستگاه اونها رو نمی شناسه.
-ولی تو یه فروم خارجی نوشته بود فایلهای دانگرید رو بریزید تو فلش و اون فایل به اسم ver که ورژن آپدیت رو مشخص میکنه رو تو نوت پد ویرایش کنید و یه شماره بالاتر بهش بدید تا آپدیت (در حقیقت دانگرید)بشه....ممنون اگه نظرتون رو بگید.

majid-jjjj
08-04-2013, 13:51
دوستان قیمت این دستگاه الان چنده واینکه اگر لینک خرید اینترنتی کسی داره ممنون میشم .
باتشکر

حساام
08-04-2013, 21:06
منم به یه مشکل جدید بر خوردم تو فیلمای 1080 گاهی گیر میکنه و اتصال هارد رو قطع میکنه ولی 720 رو بدون مشکل پخش میکنه

iran79
08-04-2013, 23:32
من مشکلی نداشتم.
برای دانگرید یکی از فایلهای rollback رو بگیرید. شخصا از نسخه 4.13 استفاده کردم. مشکلی هم با آپدیت جدید نداشتم.
دیر شناخته شدن هارد یا فلش بخاطر اطلاعاتتون هست که به خوبی دسته بندی نشدن. من خودم یه هارد 1 ترا دارم که همش فایل تصویری هست و مرتب دسته بندی شده و کمتر از 15 ثانیه شناخته میشه.

contact_mehdi
12-04-2013, 22:21
سئوالی داشتم از دوستان که قیمت حال حاضر این دستگاه حدودا چقدر هست ؟

و آیا فروشگاه اینترنتی معتبری هست برای خرید آنلاین آن ؟

احمد1379
13-04-2013, 08:59
سایت نمایندگیش تو ایران اینجاست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پرسشی هم داشتین میتونین همینجا بپرسید

contact_mehdi
13-04-2013, 20:23
لینک این محصول توی این فروشگاه رو میشه لطف کنید؟ سرچ زدم پیداش نکردم

فروشگاه نام آشنایی سراغ ندارید؟

سایت نمایندگیش تو ایران اینجاست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پرسشی هم داشتین میتونین همینجا بپرسید

احمد1379
14-04-2013, 09:04
لینک این محصول توی این فروشگاه رو میشه لطف کنید؟ سرچ زدم پیداش نکردم

فروشگاه نام آشنایی سراغ ندارید؟

کدوم دستگاه ؟ همین فروشگاه از همه معتبرتره خودم هم از همین جا خرید کردم

contact_mehdi
14-04-2013, 10:24
کدوم دستگاه ؟ همین فروشگاه از همه معتبرتره خودم هم از همین جا خرید کردم

منظورم دستگاه WD HD Media player هست

شما چه مارکی رو خریدید و چقدر بود قیمتش ؟

ahna2004
16-04-2013, 10:21
سلام
یه مالتی مدیا پلیر میخوام با هارد داخلی
اگه میشه یه سایت مناسب واسه خرید معرفی كنید و همچنین یه مارك خوب
متشكرم

احمد1379
16-04-2013, 16:18
منظورم دستگاه WD HD Media player هست

شما چه مارکی رو خریدید و چقدر بود قیمتش ؟

از همون فروشگاهی که گفتم این مدل را خریدیم Egreat R6S 3D plus pro با قیمت 390

heidary_sh
23-04-2013, 13:15
آقا این نسخه آخر فیرمور خیلی ایراد داره مثلا هنگ میکنه اصلا هم نمی شه دانگریدش کرد لطفا کمک کنید.

احمد1379
23-04-2013, 16:42
من این دستگاه Egreat R6S 3D plus pro را دارم همینطور که شما گفتید با نسخه آخر خیلی گیر میکرد و نمیتونست فیلمها را سه بغدی نشون بده من هم دانگریدش کردم الان عالی شده فقط یه مشکل کوچولو داره که روی ایزو بلوری های سه بعدی فول اچ دی بعضی مواقع کم میاره ( بعد از حدود 40 دقیقه پخش هنگ میکنه و باید یه چند دقیقه ای خاموشش کنی تا درست بشه).

MohsenStar
29-04-2013, 01:34
درود
دوستان اولین سری از دستگاه های HD Player Western Digital میخواستم بدون فریموری براش اومده که زیرنویس فارسی رو ساپورت کنه ؟

paraz
04-05-2013, 10:26
سلام بهاساتید محترم
من میخوام دستگاه مدیا پلیر مدل xtreamer prodigy black بخرم ولی هیچجا پیدا نکردم اگه کسی از فروشش تو تهران خبر داره لطفا قیمت و آدرس اونجا رو بگه

ehsan.sarabi
09-05-2013, 20:22
salam
kasi versen jadid wd tv hd media playero nadare
man versen 1.03.01 daram bazam moshkel zirnvis farsi daram rahi hast ba abdit hal beshe mamnon misham rahnamaim konid

احمد1379
09-05-2013, 23:41
salam
kasi versen jadid wd tv hd media playero nadare
man versen 1.03.01 daram bazam moshkel zirnvis farsi daram rahi hast ba abdit hal beshe mamnon misham rahnamaim konid

آدرسش تو صفحه قبل هست