PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بلوک کردن سایت

ir-dgm
25-02-2009, 20:24
سلام
دوستان میخواستم ببینم راهی داره بدون استفاده از نرم افزار خاصی یک سایت رو بلوک کرده ودیگه سیستم داخل اون سایت نره؟؟
مرورگرم هم ie7 هست

♥ Pegah ♥
25-02-2009, 20:35
برای این کار دو راه وجود داره در کل یک راه نرم افزاری که با استفاده از نرم افزار های مدیریت شبکه و یا محدود کننده ها این کارو انجام بدید
راه دوم تغیر در فایل Local Host هست به این صورت که ابتدا به درایو ویندوز خود رفته سپس به این آدرس Windows\System32\Drivers\etcسپس فایل Hosts را با Notepad باز کرده و به جای کلمه Local host نام سایت مربوطه را بنویسید و Save کنید. با این کار دیگه نمی توان وارد این سایت شد

فقط توجه داشته باید قبل از تغییر این فایل یک Backup از اون تهیه کنید تا مشکل ساز نشه بعدا

ehsankalak
25-02-2009, 20:43
برو به این آدرس C:\WINDOWS\system32\drivers\etc فایل hosts رو پیدا کن بعد با notepad بازش کن زیر آخرین خط اینو اضافه کن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمینطوری به ترتیب به آخرین شماره اضافه کن برو پایین !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yourblockedsite = آدرس سایتی که قراره بلاک بشه !!!
بین آی پی و آدرس سایت یه اسپیس میخوره !!
یاعلی

akhoond
25-02-2009, 20:43
تو ستینگ های خود فایر فاکس دیده امش ، بگردی پیدا می کنی ، خودش قیلترینگ داره ، آی ای رو هم فکر کنم داشته باشه ...

امیدوارم مفید باشه ...

sms11
25-02-2009, 22:21
سلام
دوستان میخواستم ببینم راهی داره بدون استفاده از نرم افزار خاصی یک سایت رو بلوک کرده ودیگه سیستم داخل اون سایت نره؟؟
مرورگرم هم ie7 هست

ارش جان این ترتیبو برو جلو در اینترنت اکسپلورر
Tools>Internet Option
سربرگSecurity و رووی گزینه Restriced site کلیک کن و بعد اسم سایت هارو اونجا بزن همه چی حله:10:

satttanism
26-02-2009, 01:41

mohsen555
28-03-2009, 01:49
سلام دوستان
من هم نیاز به بلوک کردن سایت دارم اما هردو روش :فایل hosts و Restriced site را انجام دادم ولی همچنان سایت مورد نظر باز می شه

ehsankalak
28-03-2009, 02:11
سلام دوستان
من هم نیاز به بلوک کردن سایت دارم اما هردو روش :فایل hosts و Restriced site را انجام دادم ولی همچنان سایت مورد نظر باز می شه
احتمالا ويروس يا adware نگرفتي ؟ که ميخواي اينجوري درستش کني؟؟

♥ Pegah ♥
29-03-2009, 15:43
و شاید تنظیمات رو به درستی انجام نمیدید یا نرم افزار یا تنظیم خاصی مانع این عمل میشه

اسکن با آنتی ویروس رو هم پیشنهاد می کنم