PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رازها در mwc

S A M S U N G
25-02-2009, 18:12
سلام به همگی .

بدون شک بهترین نویسنده ائی که بدون هیچ ترسی همه برندها رو زیر سوال میبره Eldar هستش .

امروز Eldar یه چیزهائی در وبلاگش نوشته که واقعا آدم میفهمه این کمپانی ها سیاستی دارن که هیچ کس نمیفهمه !

اولین کمپانی نوکیا .

Nokia Sparrow multi-core computer running Linux

محصول فوق العاده نوکیا تحت نام Sparrow با سیستم عامل Linux قرار بود در MWC امسال معرفی بشه .

به گفته Eldar این محصول فوق العاده ( خود Eldar باهاش کار کرده و گفته بهترین هستش ) از نوکیابا سیستم عامل Linux و صفحه کلید QWERTY با دیزاینی زیبا به خاطر اینکه کمپانی های دیگه همچین گوشی رو معرفی نکردن به سال 2011 انداخت .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

×××××××××××××××××××××××××

چرا کمپانی ها گوشیهایی با سیستم عامل Andorid معرفی نکردن ؟

Understanding Android

گوگل قبل از برگزاری MWC یه همه کمپانی ها اعلام کرده که نسخه 3.0 سیستم عامل Android بزودی عرضه میشه .

به خاطر اینکه کمپانی ها از نسخه 1.0 این سیستم عامل استفاده نکنن هیچ گوشی با سیستم عامل Android معرفی نکردن .

××××××××××××××××××

موتورولا در MWC سکوت رو به جای معرفی انتخاب کرد !

Some good news for Motorola

به گفته Eldar همگی در MWC متحیر شدن وقتی دیدن Motorola حتی یه گوشی هم واسه معرفی کردن نداره .

ولی باز Eldar با 3 گوشی جدید موتو کار کرده . گوشیهائی که اصلا رونمائی نشدن .

موتورولا گفته بزودی این کمپانی مسیر تلفن همراه رو به طور گسترده ائی ادامه میده .

گوشیهائی با صفحه نمایش 4 یا 3.8 اینج با دوربین 5 یا 8 مگاپیکسل و این گوشیها :

×××××××××××××××××××××××

Idou از سونی اریکسون !

Idou به گفته Eldar حتی از نظر بدنه و ساخت آماده بهره برداری نبوده . این گوشی که با شکلی کاملا پلاستیکی در MWC معرفی شده حتی دوربین 12.1 مگاپیکسلی هم روش نبوده ! سونی اریکسون هنوز روی هیچکدوم از گوشیهاش مدل 12 مگاپیکسلی قرار نداده .

××××××××××××××××××××××

نسخه 6.5 وبندوز موبایل از مایکروسافت .

خب نسخه 6.5 هم عرض شد !

Eldar با نسخه 6.5 این سیستم عامل مثل اینکه اصلا حال نکرده ! نوشته که فقط یه اسکین به نسخه 6.1 اضافه شده .

این نسخه هنوز تکمیل نشده و حتی بعد از 30 دقیقه این نسخه به طور کامل هنگ میکنه .

از مدبر مایکروسافت سوال کرده و جوایش این بوده :

Yes, sure, everything’s OK now

Eldar توی نوشته های بعدیش بیشتر از ناگفته های MWC میگه .

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اماستیاف
25-02-2009, 18:23
به گفته eldar این محصول فوق العاده ( خود eldar باهاش کار کرده و گفته بهترین هستش ) از نوکیابا سیستم عامل linux و صفحه کلید qwerty با دیزاینی زیبا به خاطر اینکه کمپانی های دیگه همچین گوشی رو معرفی نکردن به سال 2011 انداخت .

این نوکیا هم دیگه زیادی سیاست به خرج میده !

بابا بده بیرون یه دونه بخریم دیگه !!!!

corey
25-02-2009, 19:05
Idou از سونی اریکسون !

Idou به گفته Eldar حتی از نظر بدنه و ساخت آماده بهره برداری نبوده . این گوشی که با شکلی کاملا پلاستیکی در MWC معرفی شده حتی دوربین 12.1 مگاپیکسلی هم روش نبوده ! سونی اریکسون هنوز روی هیچکدوم از گوشیهاش مدل 12 مگاپیکسلی قرار نداده .

این الدار هم دیگه خیلی منفی باف
این همه عکس از گوشی معرفی شده این همه با گوشی کار شد و اینترفیسش به طور کامل نمایش داده شد
جریان دوربین هم احتمالا از خودش درآورده مثل جریان c905

محصول فوق العاده نوکیا تحت نام Sparrow با سیستم عامل Linux قرار بود در MWC امسال معرفی بشه

عجیبه همه منتظر سیمبیان تاچ از نوکیا بودن!!!!!!!!

Highbury
25-02-2009, 20:16
بر خلاف همه ی شما که از قیافه و ظاهر آیدو خوشتون اومد من از ظاهرش خوشم نیومد.نمیدونم شاید من بد سلیقه باشم.یه جورایی بدنش مثل ویوتی میمونه و من از ویوتی به شدت متنفرم و این تنها دلیل من شاید باشه.

perjixen
25-02-2009, 21:40

سعید جان ... بالاخره این الدار یه چیزی میگه که میدونه ....
حالا بیایین بگید این آقا با اس ای چپه .... از سامسونگ پول میگیره ...... زنش توی ال جی سهام داره ..... برادر شوهرش مدیر بخش جوجولی نوکیاس :31:

ول کنید بابا ...:13:....

همین جا ؛ حمایت قاطع خودم رو از آیدا اعلام میکنم .... و بدون شک بهترین گوشی توی دنیاس ...... که تا صد سال دیگه هم گوشی رو دستش نمیاد....:46:...!!!

corey
25-02-2009, 22:09
سعید جان ... بالاخره این الدار یه چیزی میگه که میدونه ....
حالا بیایین بگید این آقا با اس ای چپه .... از سامسونگ پول میگیره ...... زنش توی ال جی سهام داره ..... برادر شوهرش مدیر بخش جوجولی نوکیاس :31:

ول کنید بابا ...:13:....

همین جا ؛ حمایت قاطع خودم رو از آیدا اعلام میکنم .... و بدون شک بهترین گوشی توی دنیاس ...... که تا صد سال دیگه هم گوشی رو دستش نمیاد....:46:...!!!

میدونه ولی بعضی مواقع اطلاعات اشتباه میده مثل c905
ریویوهاش هم که با بقیه سایت ها ضد و نقیض داره مثلا ریویوی c902 و c905 و w960 تو موبایل ریویو با رویوهای gsmarena و phone arena مقایسه کن خیلی تابلو میزنه

آیدو هم خوبه و اعث میشه 12 مگاپیکسلی ال جی و سامسونگ زودتر وارد بازار بشه و خب رقابت بهتر و حق انتخاب بیشتر میشه

ضمنا آیدا بهترین گوشی دنیا نیست مثل اینکه w1 با دوربین 20مگا پیکسل یادت رفته:21:

noisymind
25-02-2009, 22:29
این همه عکس از گوشی معرفی شده این همه با گوشی کار شد و اینترفیسش به طور کامل نمایش داده شد
جریان دوربین هم احتمالا از خودش درآورده مثل جریان c905

عجیبه همه منتظر سیمبیان تاچ از نوکیا بودن!!!!!!!!

آره این الدار چرت و پرت زیاد میگه! کلا با سونی اریکسون حال نمیکنه. یک روویو ازش درباره یکی از گوشیهای سونی اریکسون پیدا اگه کردید که توش کنایه و متلک و اینا نباشه جایزه دارید!:31:

mostafa<>khan
26-02-2009, 10:04
این الدر درسته اطلاعات زیادی داره اما اطلاعاتش رو با میل خودش مینویسه و جهت میده
یه جوری از نوکیا صحبت کرده که یکی ندونه چی هست.در حالی که اندرویید باعث انزوای لینوکس شده(حرف من نیست همه قبولش دارند که:Android may be doing its best to exterminate linux on the mobile platform)
موتو هم برین ببینید گوشی هاش چیه که معرفی نکرده.یه سر به همون موبایل ریویو بزنید عکسهاش رو میبینید
در مورد ایدو هم نصفشون واقعیته اما جالب این اقا نوبت اس ای که میشه فقط یاد عیب ها و کاستی ها میوفته

noisymind
26-02-2009, 10:08
این الدر درسته اطلاعات زیادی داره اما اطلاعاتش رو با میل خودش مینویسه و جهت میده
یه جوری از نوکیا صحبت کرده که یکی ندونه چی هست.در حالی که اندرویید باعث انزوای لینوکس شده(حرف من نیست همه قبولش دارند که:android may be doing its best to exterminate linux on the mobile platform)
موتو هم برین ببینید گوشی هاش چیه که معرفی نکرده.یه سر به همون موبایل ریویو بزنید عکسهاش رو میبینید
در مورد ایدو هم نصفشون واقعیته اما جالب این اقا نوبت اس ای که میشه فقط یاد عیب ها و کاستی ها میوفته

همین دیگه. و کلا کسی که نوشته هاش همیشه جهت دار باشه , رویووهاش اصلا برا من اعتبار نداره.

perjixen
26-02-2009, 10:27
بابا بیخیال ...... مگه مریضه اعتبارش رو زیر سوال ببره.......!؟؟!؟! ول کنید.......!!! ;-)

noisymind
26-02-2009, 10:36
بابا بیخیال ...... مگه مریضه اعتبارش رو زیر سوال ببره.......!؟؟!؟! ول کنید.......!!! ;-)

خب حتما مریضه دیگه! شما رویوو هاش رو بخون بعد با روییهای سونی اریکسون مقایسه کن. بعد اگه آدم ساده ای باشی به این نتیجه میرسی که هیچ کدوم از کمپانی ها سیاستها و گوشیهاشون نقصی نداره ولی فقط سونی اریکسون داره!!:21:
به قول اون دوستمون چند تا از نوشته هاش رو با Gsmarena مقایسه کنید.

mostafa<>khan
26-02-2009, 10:44
کی ، کی رو ول کنه؟چه ربطی به اعتبار داره؟مثل اینه که به من بگن درباره طراحی گوشی های سامی بنویسم.تابلو هست دیگه هر چی بزنه میگم افتضاحه(چون این نظرمه ربطی به اعتبارم هم نداره.سلیقم هست دیگه)
حالا حکایت این اقاست.اس ای اخر گوشی ها رو هم بزنه ایشون باهاش حال نمیکنه و میره روی عیبهاش
اوکی؟

perjixen
26-02-2009, 10:47
بابا الان mobile-review یکی از سایتهای مطرح بررسی موبایل هست ..... که خیلی ها بش استناد میکنن.....!!

الدار آدمی هست ..... که گوشی نمونه براش میفرستن .... اینا برای اعتبار کم چیزی نیست ........!!!!!

بعدش ، مصطفی تو خودت خوبی.....؟!؟ بابا اینا خوبن....:31:...؟!؟!؟ 
:10:

noisymind
26-02-2009, 10:52
بابا , مصطفی چرا میگی ربطی به اعتبار نداره؟ یعنی چون نظر شخصی من این هست و سلیقم این هست همونو باید ملاک قرار بدم و بنویسم؟! یعنی اینطوری مقایسه علمی و عقلی معنی نداره دیگه؟ هر چی سلیقه خودم و دلم گفت بنویسم بقیه هم باید بگن چشم , چون من اعتبار دارم؟

noisymind
26-02-2009, 10:53
الدار آدمی هست ..... که گوشی نمونه براش میفرستن .... اینا برای اعتبار کم چیزی نیست ........!!!!!

خب احتمالا se هم الدر رو آدم حساب نکرده مثل من و گوشی رو براش نفرستاده که اینو نوشته!!:31:

نه که هیچ کس دیگه گوشی رو امتحان نکرده به جز ایشون؟ که میگه یک قاب پلاستکی بود؟! حتما تو خالی هم بوده!! lol

Hamid..God
26-02-2009, 12:15
:31:
خب احتمالا se هم الدر رو آدم حساب نکرده مثل من و گوشی رو براش نفرستاده که اینو نوشته!!

نه که هیچ کس دیگه گوشی رو امتحان نکرده به جز ایشون؟ که میگه یک قاب پلاستکی بود؟! حتما تو خالی هم بوده!! Lol

من خودم کلهم اجمعین فیلمایی که تو یو تیوب در مورد این گوشی گزاشته بودند رو دیدم همه سریع بودند ولی یه نمونه بود که یه یارویی داشت باهاش کار می کرد که در سر حد مرگ کند بود و 2 تا 3 ثانیه تاخیر داشت تا یه دستور رو بده(شاید همینو دادن باهاش کار کرده:31:

ولی یه چیزه جالب که بود تو هیچ کدوم از ویدیو ها هیچ کس با منوی دوربینش ور نمی رفت منظورم این بود که کسی با دوربینش تو اون همه ویدئو کار نکرده بود در حالی که گوشی با دوربین به این قوی ای یعنی هیچ کس بادوربینش کار نکرده این مورد باعث میشه یه جورایی به دوربینش مشکوک بشم در ضمن تو اینتر فیسش به غیر از همون کانتکت و صفحه ی اول و گالری عکس به همراه موزیک پلیر چیز دیگه ای ازش ندیدیم در حالی که یه گوشی کلی چیزای دیگه هم داره ولی چیز دیگه ای ازش دیده نشده

perjixen
26-02-2009, 13:03
قربونت حمید جان ........ همین چیزاس که آدم رو مشکوک میکنه دیگه.....!!
بعدم فکر میکنم با این چیزا ..... حرفای الدار نکنه درست باشه ......

Highbury
26-02-2009, 14:22
بابا الان mobile-review یکی از سایتهای مطرح بررسی موبایل هست ..... که خیلی ها بش استناد میکنن.....!!

بعدش ، مصطفی تو خودت خوبی.....؟!؟ بابا اینا خوبن....:31:...؟!؟!؟
منم موبایل ریویو رو تا حدودی قبول دارم اما چرندهای زیادی گفته مثلا توی ریویو جی810 از بلندی صدای اسپیکر این گوشی خیلی تعریف کرده بود:18:
به دبلیو960 خیلی پریده بود.
به صفحه کلید دبلیو910 گیر دادند که به نظرم یکی از بهترینهاست هم نرمه و هم هیچ صدایی نداره
سی902 که عکساش خداییش خوب بود بدجوری پریده بود .
حالا گیر داده به آی دو.و
تازه ریویو کردن که کار سختی نیستش که.
همون گوشی رو واسه من بفرستن با یه کم امکانات چنان ریویویی میکنم که همه تو کف بمونن.از دوربین گرفته تا سایر امکانات ارتباطاطی و مخصوصا موسیقی که برای ایرانیها مهمه:31:گوشی رو میگیرم از لحاظ بلندی و کیفیت با ده تای دیگه مقایسه میکنم.

S A M S U N G
26-02-2009, 22:12
دوستان عزیز چرا این موضوع رو ربط دادین به Mobile-Review ؟

Eldar در وبلاگ شخصی خودش اینارو نوشته نه Mobile-Review !!!!!

یه نکته هم بد نیست اشاره کنم

بازدید سایت Mobile-Review در سال 2008 از سایتهای رسمی SonyEricsson.com و SamsungMobile.com و Nokia.com بیشتر بوده .

اعتباری که Eldar در دنیای موبایل داره حتی از نگاه GSMArena و UnWiredview و SamsungCentral هم مورد تائید هستش .

زمانی که Eldar ریویو گوشی مینوشت سایت GAMArena عکسهای گوشیهاش و ریویو ها رو از سایت MobileMania میگرفت !

مخلصیم .

noisymind
26-02-2009, 22:16
ما هم نمیگیم که بی اعتباره. فقط چرت و پرت زیاد مینویسه و مخصوصا روی روییوهای گوشیهای سونی اریکسونش نمیشه حساب باز کرد.

چاکرات ولمخلصات!

perjixen
26-02-2009, 22:25
ما هم نمیگیم که بی اعتباره. فقط چرت و پرت زیاد مینویسه و مخصوصا روی روییوهای گوشیهای سونی اریکسونش نمیشه حساب باز کرد.نگید چرت و پرت مینویسه ...... بگید از اس ای بد مینویسه ..... اینجوری قابل قبول تره ....:13:..

noisymind
26-02-2009, 22:57
نه باور کن چرت و پرت مینویسه! اگه مقایسه w960 با n81 رو بخونی یکیشو میبینی

^^ HAMID ^^
26-02-2009, 23:14
مصطفی چی میخوای اینجا ؟ :دی

قبلن فکر میکردم الدار یه بیشرفه پول بگیر ه برند خرابکنه :31: ولی اینطور نیست ..البته بعضی جاها از خودش چرت میگه مخصوصا تو ریویها ولی 88.5 درصد حرفاش درسته ..بعدا بهش میرسید ..

مخلصیم

چاکرات ولمخلصات!

mamad6280
27-02-2009, 08:41
بابا حمید تو دیگه چرا؟

این مرتیکه دو زار سواد نداره ...

اون دفعه تو ریویوی 5800 گفته بود که از آیفون خیلی کارآیی هاش بیشتره کلا آیفون رو در برابر 5800 با خاک یکسان کرد در حالی که تو فیلمهایی که خودش گذاشته بود صد بار به ال سی دی مشت میکوبید تا یه ریسپانس بگیره

من نمیدونم شما در موردش چی فکر میکنید ولی از نظر من الدار یه احمق کله پوکه ... شاید بعضی ها از قدمت سایتش بگن اما همه چی به قدمت نیست ...دیگه دورش گذشته....

saman65
27-02-2009, 09:12
میگم این همه طرفدار سونی اریکسون.یه هکر توشون پیدا نمیشه بره وبلاگ این الدار رو هک کنه : دی که دیگه ...

SAEED_BARCELONA
27-02-2009, 11:11
بازدید سایت Mobile-Review در سال 2008 از سایتهای رسمی SonyEricsson.com و SamsungMobile.com و Nokia.com بیشتر بوده .
خوب همه بازدید کننده های این سایت یه سر به mobile-review هم میزنن!: دی

.بعدا بهش میرسید ..
باز حمید اومد که دروغ بگه.
---------------
آقا کار نداریم که این بابا راست میگه یا دروغ ولی با SE چپ افتاده. راست هم نمیشه

میگم این همه طرفدار سونی اریکسون.یه هکر توشون پیدا نمیشه بره وبلاگ این الدار رو هک کنه : دی که دیگه ...
از این کارا طرفدارای آیفون بلدن. الان دیگه اگه جابز(اسمش استیو بود؟) هم بیاد بگه آیفون بده الدار جرات نمیکنه بگه بده

perjixen
27-02-2009, 11:37
الان که فکر میکنم میبینم حق با بچه هاس .......

این یارو الدار خیلی آدم احمقی هست ...... اصلا دوزار سواد نداره ..... این آمار دیدن سایت هم احتمالا خود الدار و امیر میشینن هی Refresh میزنن که آمار بره بالا ........ و گرنه کسی به سایت اینا مراجعه نمیکنه ......!!
این آدم ، اگر میدونست موبایل چیه ...... میومد از سامسونگ HD و Ultra tuch بد مینوشت ....... به ال جی میپرید .... سواد نداره که به قدیس موبایل های اس ای توهین میکنه....؟!؟! بی شعوره دیگه...!!

نقد صحیح یعنی بیای بگی .... سامسونگ دیزی فروشی داشته الان داره موبایل فروشی میکنه ..... ال جی که بره قاقانونو چه بخوره ..... اپل هم که اصلا آدم نیست .... و خداییش اپل چه نوآوری ابداعه کرده.....؟!؟!
نقد صحیح یعنی ........ ای جونم اس ای ...... ای قربونت اس ای ........ گوشی با کیفیت دمپایی میخوای ......؟!؟! یعنی اس ای ...... همین مرتیکه ..... خودش اومد گفت ایکسپریا ساخت شرکت معظم اس ای (12 بار بلند شید و بشینید ؛ به احترام اس ای) نیست ...... یکی نیست بش بگه الاغ خوب برای چی میگی......؟!؟!

الان هم دیده آمار بازدیدش اومده پایین .... این اراجیف رو از خودش در اورده .....!!!

زنده باد اس ای ...... و هر چی تولید کنه ....... شده ظرف یه بار مصرف......

مخلصیم.

^^ HAMID ^^
27-02-2009, 11:45
@ ممد

میگم که بعضی جاها سلیقه خودشو قاطی ریویو کرده که شاید خوشایند ما نباشه و چرت باشه ولی خیلی جاها حقیقتو گفته .. بعد شما نرید ریویو های روسی رو با گوگل ترانزلیت کنید چون خیلی از مفاهیم رو قاطی پاتی ترجمه میکنه ..ریویو انگلیسی رو بخونید .. البته من مقایسه 5800 رو با آیفون ندیدم ولی یه ریویوی بود که توش به نوکیا پریده بود .. در کل الدار آدم مهمی هست و گوشی سازها خیلی به نظراتش توجه میکنن....

@سعید رئال_ بارسا

دروغ بودن و نبودنش رو بازم بعدا بهش میرسید :31:

^^ HAMID ^^
27-02-2009, 11:49
خودش اومد گفت ایکسپریا ساخت شرکت معظم اس ای (12 بار بلند شید و بشینید ؛ به احترام اس ای) نیست

همین مرتیکه اومد گفت دوربین c905 رو سامسونگ زده ... بعدش فهمید چه گندی زده گفتش اس ای پروژه رو عوض کرده از exmor سونی استفاده میکنه ...(البته حق داشت ولی نباید زود قضاوت کرد )

noisymind
27-02-2009, 15:10
از طرفدارای Apple یاد بگیرین. یک بار یک سری ذرت و نخود! راجع به ایفون گفته بود , ریختن سایتشو هک کردن! :31:

چاکرات ولمخلصات!

perjixen
27-02-2009, 15:33
همین مرتیکه اومد گفت دوربین c905 رو سامسونگ زده ... بعدش فهمید چه گندی زده گفتش اس ای پروژه رو عوض کرده از exmor سونی استفاده میکنه ...(البته حق داشت ولی نباید زود قضاوت کرد )
حمید جان ..... نمیخوام بگم همه حرفای این آدم درسته ..... اشتباه هم میکنه ..... مثل همین چیزی که گفتی ..... !!!
ولی این دلیل نمیشه کلا همه حرفاش رو محکوم کنیم ..... در نهایت حرف درست رو خودت زدی :

در کل الدار آدم مهمی هست و گوشی سازها خیلی به نظراتش توجه میکنن....

mamad6280
27-02-2009, 15:59
آخه آدمی که نمیتونه ریویو هاشو انگلیسی بنویسه چطور میتونه ادعای وجهه بین المللی داشته باشه

آدمی که نمیتونه تو فیلمایی که لابلای ریویوهاش میذاره انگلیسی حرف بزنه و روسی حرف میزنه چطور میتونه ادعای بین المللی بودن داشته باشه

من فقط و فقط دو بار رفتم تو سایتش یک بار برای ریویوی 5800 که با آیفون مقایسه کرده بود یه بار هم برای ریویوی سامسونگ i7110

اون موقع هنوز 5800 وارد بازار نشده بود ببینین این آدم .... چه نتیجه ای گرفته:

in fact the iPhone packs in around a tenth of what the Nokia 5800 has to offer in terms of functionality

در واقع آیفون یک دهم کارآیی 5800 را دارد و در ادامه:

The revolution is already here and its name is "Nokia 5800 XpressMusic

انقلاب اینجاست و اسم آن 5800 است البته موضوع جالبتر هم میشه:

there will be no other similarly geared and at the same time well-balanced phone in 2009

نتیجه گرفته که هیچ گوشی در 2009 به 5800 نمیرسه...

خود بچه هایی که 5800 دارن بیان درباره تعریف هایی که اونجا کرده نظر بدن

جالبه تو فیلمایی که گذاشته حتی بلد نیست با گوشی کار کنه رو بعضی آیکونا مرتب کلیک میکنه در حالی که حتی نمیدونه چه اتفاقی قراره بیفته یا چی رو میخواد به بیننده نشون بده(سیستم 5800 براش جدید بوده اما به خودش زحمت نداده قبلش یه چیزایی یاد بگیره...)

زبون روسی هم که حرف میزنه قربونش برم ....یه بار برای i7110 رفتم و فیلماشو دان کردم واقعا بی هدف و مبهم با گوشی کار میکنه....

@ prejixin

فکر کنم پستت خطاب به من بود

آخه عزیز دل برادر ، من راجب برندها بحث نکردم قربون اون نقطه چینات بشم بحث در مورد یک آدم هست به اسم الدار البته اولش در مورد الدار نبود اما شد دیگه

همونطور که بالا هم گفتم به نظر من الدار آدمیه که دید فنی و تخصصی نسبت به گوشی که میاد دستش نداره

البته به نظر آدم با نفوذی میاد چون اکثر گوشی ها قبل اینکه بیاد تو بازار میاد دستش اما این دلیل نمیشه که هر چی گفت بگیم درسته

آمار بازدید سایت هم به هیچ وجه نشون دهنده درستیش نیست هر چند امیر باید بگه که اون آمار بازدید رو از کجا آورده....

@ Hamid

اگه این مورد اعتماد گوشی ساز هاست فقط باید تاسف خورد....

^^ HAMID ^^
27-02-2009, 18:34
@ پرجیکسن

ها منم همینو میگم..

@mamad

من ریویو رو نخوندم (لینک بده نگاه کنم) ولی گفتم که تو ریویو هاش سلیقشو نشون میده ..انگار تو جو یه گوشی رفته نظراتشو میگه که از همین جملاتش معلومه .. بحث تخصصی نکرده ...به فرض اومده بگه تاچ 5800 از آیفون قویتره ؟ یا سرعتش بیشتره ؟ ... منم قبول دارم درست با گوشی نمیتونه کار کنه .. اون وقتی فهمیدم که مقایسه عکس n82 رو با zn5 گزاشته بود ..چند تا عکس از درخت گرفته بود روز روشن .. کیفیت عکس جفت گوشیها افتضاح ! حداقل یه آدم معمولی میدادی دستش بهتر عکس میگرفت .. یا مقایسه عکس c905 vs i8510 .. عکسایی که شب گرفته بود همش بلووور ! .. بحث فنیش با گوشی خوب نیست ولی آدم با نفوذیه ! یعنی الان میدونه فلان شرکت رو چی داره کار میکنه.. یادمه تو فرومه se-nse بحث میکرد خبر از دیجیتال فوتو فریم سونی اریکسون داد ..که دو ماه بعد معرفی شد .. یا اون زمان c905 که اینجا میگفتن نوکیا هفته بعد 8 مگاشو معرفی میکنه یه جا گفته بود نوکی و موتورولا تو 2008 هشت مگا نمیدن .. تو ریویو های اخیرش اگه دیده بودین چه قدر پریده بود به اس ای که واکمناش جک صدا ندارن که
دیدین واقعا حرفاش تاثیر داره که اس ای تو w995 گزاشته .. بیشتر موقع ها حقیقته میگه..مثلا تو پریویو جدید امنیا اچ دی اومده گفته 30 دقیقه بیشتر نمیشه hd فیلم گرفت باتری تموم میشه یا در حالت استفاده عادی یه روز بیشتر دووم نمیاره .. یا درباره 8 نوکیا گفته عکسی که نوکیا از 8 ش نشون داده عالیه ولی من هر چی عکس گرفتم مثل اون نشد ..عکسارم گزاشته بود من دیدم عکسها آب رنگی بود ..حالا نوکی بیاد بگه تکنولوژی فلان ...این نشون میده یه جای کار میلنگه .. حالا معلوم نیست اون عکسی که نوکی نشون داده با دوربین slr گرفته ربط داده به گوشی یا چیزه دیگری الله اعلم :27:

بعد کسی میتونه دوتا گوشی رو با هم مقایسه کنه که جفتشو با هم داشته باشه ( آیفون و 5800) .....

آمار بازدید و این حرفا رو هم ولش ..

mamad6280
27-02-2009, 19:19
بیا حمید اینم لینک مثلا ریویوی 5800:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

التبه پیشنهاد میکنم وقت خودت رو برای ****های این بابا تلف نکنی...

noisymind
27-02-2009, 21:13
@ پرجیکسن

ها منم همینو میگم..

@mamad

من ریویو رو نخوندم (لینک بده نگاه کنم) ولی گفتم که تو ریویو هاش سلیقشو نشون میده ..انگار تو جو یه گوشی رفته نظراتشو میگه که از همین جملاتش معلومه .. بحث تخصصی نکرده ...به فرض اومده بگه تاچ 5800 از آیفون قویتره ؟ یا سرعتش بیشتره ؟ ... منم قبول دارم درست با گوشی نمیتونه کار کنه .. اون وقتی فهمیدم که مقایسه عکس n82 رو با zn5 گزاشته بود ..چند تا عکس از درخت گرفته بود روز روشن .. کیفیت عکس جفت گوشیها افتضاح ! حداقل یه آدم معمولی میدادی دستش بهتر عکس میگرفت .. یا مقایسه عکس c905 vs i8510 .. عکسایی که شب گرفته بود همش بلووور ! .. بحث فنیش با گوشی خوب نیست ولی آدم با نفوذیه ! یعنی الان میدونه فلان شرکت رو چی داره کار میکنه.. یادمه تو فرومه se-nse بحث میکرد خبر از دیجیتال فوتو فریم سونی اریکسون داد ..که دو ماه بعد معرفی شد .. یا اون زمان c905 که اینجا میگفتن نوکیا هفته بعد 8 مگاشو معرفی میکنه یه جا گفته بود نوکی و موتورولا تو 2008 هشت مگا نمیدن .. تو ریویو های اخیرش اگه دیده بودین چه قدر پریده بود به اس ای که واکمناش جک صدا ندارن که
دیدین واقعا حرفاش تاثیر داره که اس ای تو w995 گزاشته .. بیشتر موقع ها حقیقته میگه..مثلا تو پریویو جدید امنیا اچ دی اومده گفته 30 دقیقه بیشتر نمیشه hd فیلم گرفت باتری تموم میشه یا در حالت استفاده عادی یه روز بیشتر دووم نمیاره .. یا درباره 8 نوکیا گفته عکسی که نوکیا از 8 ش نشون داده عالیه ولی من هر چی عکس گرفتم مثل اون نشد ..عکسارم گزاشته بود من دیدم عکسها آب رنگی بود ..حالا نوکی بیاد بگه تکنولوژی فلان ...این نشون میده یه جای کار میلنگه .. حالا معلوم نیست اون عکسی که نوکی نشون داده با دوربین slr گرفته ربط داده به گوشی یا چیزه دیگری الله اعلم :27:

بعد کسی میتونه دوتا گوشی رو با هم مقایسه کنه که جفتشو با هم داشته باشه ( آیفون و 5800) .....

آمار بازدید و این حرفا رو هم ولش ..

تازه دقت کردی که عکسهایی که تو رویووهاش ( اون بالا میذاره و مثلا live هستن!) همشون تار هست!!! با اینکه 100% با یک دوربین قوی گرفته شده! مثلا میخواد گوشی N82 رو که روی میز هست نشون بده , میبینیم که روی لیوانی که مثلا رو میز هست فوکوس کرده و خود گوشی تار هست!!! :31::31::31:

hamed1297
27-02-2009, 22:02
من یه شفاف سازی در مورد idou انجام بدم.دی..
آقا اگر توی نمایشگاه با اون شکل بود و. مثلا دوربینش فعال نمیشد به گفته شخصی که توی ویدئو با گوشی کار میکنه هنوز سیمبینی که روی گوشی هست و کلا گوشی کاملا آماده نبوده.و این هم طبیعی هست.
ماژول دوربینی که قرار هست توی این گوشی به کار بره 12 مگاپیکسلی هست.و این از طرف شرکت تایید شده

SAEED_BARCELONA
27-02-2009, 23:44
@سعید رئال_ بارسا

دروغ بودن و نبودنش رو بازم بعدا بهش میرسید
به دروغ بودنش میرسیم: دی
دفه آخرت باشه این اسم نکبت رو میزاری جفت اسمم. چه قدر بکشم از دست تو و علی ریسر. کچلم کردین شما دوتا
----------------------
برادر پرجیکسن خون خودتو کثیف تر از اینی که هست نکن(شوخی)
قبول کن که چشمشو به روی مزایای گوشیای SE میبنده
در مورد اینکه میگی هر گوشی میخواد بیاد اول میدنش یه این. خوب یه سر به بقیه سایتا هم بزن ببین به اونا نمیدن؟
بقیه سایتا عکساشونو از موبایل ریویو میدزدن؟ اون آرم گنده وسطشو میخوان چیکار کنن؟
اصلا یه سر به esato یا se-nse بزن. برات گوشیای سال آینده رو ریویو میکنن بیاو ببین: دی
البت دومی فقط SE

من یه شفاف سازی در مورد idou انجام بدم
ناز نفست

^^ HAMID ^^
27-02-2009, 23:56
@ mamad

درسته ..معلومه که خیلی خر کیف شده از 5800 تا میتونسته تعریف کرده ..تا حدودی هم حق داره یه سیستم عامل جدید نوکیاست و اولین تاچ سری 60 ..به هر حال نو آوری هست برا خودش .. در مورد آیفون هم پر بیراه نمیگه... میگه حداقل امکاناته استاندارد رو نداره .. مثلا (از نظر من) فیلم که نمیگیره .. مسیج که فوروارد نمیکنه.. فایل که از بلوتوث نمیتونه بگیره ... حالا هک و اینا رو ولش ..این استاندارد گوشی هست که باید از اول روش باشه... این چیزاست که باعث این مقایسه شده وگرنه تاچ اسکرین آیفون کجا و 5800 کجا.. و یه چیزی هم قیمت مناسب 5800 هست که الدار و تحت تاثیر قرار داده ..

میبینیم که روی لیوانی که مثلا رو میز هست فوکوس کرده و خود گوشی تار هست!!!

ماژول دوربینی که قرار هست توی این گوشی به کار بره 12 مگاپیکسلی هست.

درسته حامد ..یعنی گوشی اونقدر کامل نبوده که حتی معرفی رسمی شه .. والا ماژول 12 مگا پیکسلی رو چند ماه قبل سونی معرفی کرد ..به همراه یه 8 و 5 جدید ...

mamad6280
28-02-2009, 08:59
حميد راستشو بگو .... چقدر از الدار گرفتي ناقلا؟

هي، ببينين پول چه ها كه نميكنه .... حميد رو هم خريدن ... از اين استعمار الدار پير هر چي بگي بر مياد ... قدرت مالي اين بورژوا هاي امانيست با امپرياليسم نوكياي جهانخوار ، آخرش يكي از وفادارترين ياران مبارز رو هم فريفته زرق و برق خودش كرد....