PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HP LaserJet M2727nf MFP ارزش خرید داره ؟!!!

RedShare
25-02-2009, 17:09
دوستان سلام

من می خولستم 4 تا دستگاه رو جدا جدا بگیرم البته لیزری سیاه و سفید. (Print-Copy-Fax-Scan) اما فتوکپی خانگی پیدا نکردم.

سوال اول : فتوکپی لیزری خانگی داریم ؟؟؟ برای فتوکپی جزوه و کتاب و ...

حالا که بنظر فتوکپی لیزری خانگی نداریم باید 4 کاره بگیرم که میگن در کل کیفیت نداره !!!

سوال دوم : می خوام HP LaserJet M2727nf MFP بگیرم با توجه به تحریم شرکت HP آیا ارزش داره اصلا خود دستگاهش چطوره کسی داره ؟ آیا ازش راضی هستین !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال سوم : از لحاظ تونر و کارتریج اگر توضیحی در موردش بدین ممنون میشم من هیچی در این مورد نمی دونم (اصلا نحوه ی شارژش رو میشه شرح بدین، کاره یه تازه کار هستش یا نه فوت و فن داره ؟!) فقط در حد امکاناتی که توسایش بود اطلاع دارم !

سوال چهارم : اگر نظر اساتید نسبت به این دستگاه مثبته می خواستم بپرسم میشه خودم شارژش کنم یا نه باید حتما بدم بیرون اگه راهی داره خوشحال میشم بفرمایید ؟؟؟

سایت رسمیش و اطلاعات این مدل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من حدود 600 هزار تومن بودجه دارم ، اگر مورد مناسبتری سراغ دارید بفرمایید اما هر چهار تا دستگاه رو می خوام و می خوام حسابی ازشون کار بکشم !!!

راستی اگر کسی راهی سراغ داره که همشونو جدا جدا بگیرم که عالیه لطفا بگه !!! فکس ، پرینت و اسکن هست اما فتوکپی به شکلی که تو چند کاره ها هست جدا ندیدم.

ببخشید که وقتتون رو میگیرم اما واقعا به کمک و راهنماییتون احتیاج دارم. لطفا دریغ نفرمایید.