PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید لپ تاب از خارج از کشور

shahab_ksh
25-02-2009, 15:36
با سلام من یه کارت اعتباری Master Card Silver یا همون استاندارد در یکی از بانکهای باکو گرفتم خودم در ایرانم

حال چند سوال در مورد خرید لپ تاب از خارج از کشور دارم.

1- آیا فرقی داره لپ تابی رو از آمریکا یا چین یا اروپا یا دبی سفارش بدم بیاد کدام بهتره؟

2- هزینه پستی چطوری محاسبه میشه و کدام به صرفه تره- آیا این خرید آدرس پستی در خارج از کشور قابل اعتماد هست؟

3- اختلاف قیمت چقدر هستش و با تجربه شما از کجا تهیه کنم بهتره؟

4- چقدر طول میکشه به دستم برسه؟

5- آیا میشه به گارانتی اینا اعتماد کرد؟و نحوه استفاده از گارانتی اینها چطوری؟

Pami
25-02-2009, 19:34
با سلام من یه کارت اعتباری master card silver یا همون استاندارد در یکی از بانکهای باکو گرفتم خودم در ایرانم

حال چند سوال در مورد خرید لپ تاب از خارج از کشور دارم.

1- آیا فرقی داره لپ تابی رو از آمریکا یا چین یا اروپا یا دبی سفارش بدم بیاد کدام بهتره؟

2- هزینه پستی چطوری محاسبه میشه و کدام به صرفه تره- آیا این خرید آدرس پستی در خارج از کشور قابل اعتماد هست؟

3- اختلاف قیمت چقدر هستش و با تجربه شما از کجا تهیه کنم بهتره؟

4- چقدر طول میکشه به دستم برسه؟

5- آیا میشه به گارانتی اینا اعتماد کرد؟و نحوه استفاده از گارانتی اینها چطوری؟

به اعتقاد من اصلا ارزش نداره بخوای همچین ریسکی بکنی و لپ تاپ رو ندیده سفارش بدی برای ایران که خودش یکی از بهترین بازار های لپ تاپ و کامپیوتر هست و اکثر مدل ها با قیمت مناسب موجود هست و خودت حضوری خریدت رو میکنی و تست میکنی و سالم تحویل میگیری ... دستگاه هایی که تو ایران هستن الان همه از امارات و بنادر جنوب کشور وارد میشن و به نظر من اصلا عاقلانه نیست از خارج غیر حضوری بخری ...

mhaf
25-02-2009, 22:59
فقط در یه حالت به صرفه است اونم اینکه اگه خودت رفتی یکی دستت بگیری و بیاری که پول گمرک هم ندی
بهترین جا هم برای خرید دبی هست
هم نزدیک
هم ارزون