PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فضای اشغال شده زیاد از رم در Fw285

shahrooztk
24-02-2009, 19:06
سلام .

من چند روزی هست که یه fw285 D vaio خریدم که اینم مشخصاتش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اول اینکه سرعت بالا اومدن ویندوز اونجوری که سری fw وایو می گفتند نیست !
بعد اینکه توی ویندوز از 4Gb رم همشه حداقل , حداقل 2Gb فضا گرفته شده و توی CpuMeter هیچ موقه فضای رم اشغال شده از 50% پایین تر نمیاد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه خاصی هم روش نصب نیست , فقط یه nod32 و babylon و بقیش برنامه های خوده ویندوزه و زمانی ام که چند تا برنامه باز میشه مثل فوتوشاپ ie , firfox حتی این در صد اشغالی به 70% هم می رسه !

به نظره شما چه جوری میشه اینو حل کرد ؟؟؟؟؟؟

ممنون

REGISTERED USER
25-02-2009, 00:12
سونی ها همیشه مشکل کندی را دارند و به دلیل اینه که اگر لیست برنامه های نصب شده در unistall or change program رو ببینید ، کلی برنامه اضافه و بی خود نصب شده که کارایی را ندارد.

به نظرم اول این برنامه ها را کلا پاک کن و اگر درست نشد ، یک ویندوز کرک شده نصب کن!

shahrooztk
25-02-2009, 18:07
مشکلی پیش نمی آید ؟؟

یعنی فرمت کنم بعد ویندوز بریزم ؟

درایور های دستگاه و از کجا بیارم ؟

البته dvd ریکاوری رو گرفتم .

ehsannet9003
26-02-2009, 02:27
چرا موشکل پیش میاد 1 در یور ها رو هیچ نمی شناسه 2 اگه در درایور های دستگاه رو هم دانلود کنی بازم کامل نیست به طور مثال وی لن کار نمی کنه به به خوبی جواب نمی دن 3 امکانش هم هست که از روی سی دی ری کاوری کنی هاردت کامل فرمت بشه واسه من که پیش اومده 4 در کول هیچ چیزی ویندوز اصلی خود نوت بوک نمی شه

ehsannet9003
26-02-2009, 02:29
مقدار رمی رو هم که گرفته خرج گرافیک می کنه و هیچ ربطی به برنامه ها نداره
نوت بوک من hp و این مشکل رو داره ولی نه این قدر که شما می گویید 1GB بیشتر نمی گیره از 4GB
و اگه می خای فضات خالی بشه هیچ چیزی ویندوز XP نمی شه

REGISTERED USER
26-02-2009, 12:02
مقدار رمی رو هم که گرفته خرج گرافیک می کنه و هیچ ربطی به برنامه ها نداره

قرار نیست که گرافیک اگر تا 1.5 گیگابایت share میکرد همان لحظه همه رم رو بگیره ! گرافیک وقتی Share می کنه که یک نرم افزار از خود سیستم عامل اون رو درخواست کنه !!!

رم پر هست چون خود ویستا اغلب برنامه ها و ریسورس هاش رو وقتی رم زیاد باشه ، توی رم لود میکنه و نگه می داره !

shahrooztk
26-02-2009, 18:11
در مورد تعویض ویندوز هم بگید .

یه وفت عوض نکینیم پشیمون شیم ؟؟

ehsannet9003
28-02-2009, 04:28
قرار نیست که گرافیک اگر تا 1.5 گیگابایت share میکرد همان لحظه همه رم رو بگیره ! گرافیک وقتی Share می کنه که یک نرم افزار از خود سیستم عامل اون رو درخواست کنه !!!

رم پر هست چون خود ویستا اغلب برنامه ها و ریسورس هاش رو وقتی رم زیاد باشه ، توی رم لود میکنه و نگه می داره !
اره درست اما شما کجا رو دیدی که وقتی یه نرم افزار رو نصب بکنید رم کامپیوترتون از 4gpبشه 3GP هاااا:18: من که تا حالا ندیدم نوت بوک من هم این موشکل رو داره با این که رم من 4GB است اما 3 تاش بیشتر داخل پروپرتیس بیشتر نمی نویسه من ویندوز دیگه رو نصب کردم درست میشه ولی کار ویندور خود نوت بوک رو نمی تونه انجام بده:11: